Panzerglass apple iphone 13 pro max (pro2746)

Produkt Panzerglass apple iphone 13 pro max (pro2746) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Panzerglass apple iphone 13 pro max (pro2746) upraviť a produkt hľadať znova.

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max (PRO2746)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max (PRO2746)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků a antibakteriální, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu PanzerGlass poskytne prvotřídní ochranu displeji chytrého telefonuOchranné sklo PanzerGlass pro Apple iPhone 13 Pro Max funguje jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo PanzerGlass zachrání displej vašeho telefonu. Pokud je náraz opravdu silný, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranná skla fungují stejněOchranná skla vypadají stejně a přitom jsou tak rozdílnáAno, většina ochranných skel dnes vypadá stejně, jejich vlastnosti na první pohled vidět nejsou. Rozdíly jsou však obrovské. Objevte svět PanzerGlass. Nejsilnější ochranu pro váš telefon.Ochranné sklo Edge-to-Edge pokrývá celou přední plochu telefonu a... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max (PRO2746) , Panzerglass apple iphone 13 pro max (pro2746)

SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 13 Pro Max černý rámeček (SAFE95082)

SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 13 Pro Max černý rámeček (SAFE95082)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu SAFE. by PanzerGlass vyniká vysokou úrovní ochranyOchranná skla SAFE. by PanzerGlass fungují jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo SAFE. by PanzerGlass zachrání displej vašeho telefonu. Pokud se jedná o opravdu silný náraz, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranná skla SAFE. by PanzerGlass fungují stejně. Ochranná skla vypadají stejně a přitom jsou tak rozdílnáAno, většina ochranných skel dnes vypadá stejně, jejich vlastnosti na první pohled vidět nejsou. Rozdíly jsou však obrovské. Objevte svět SAFE. by PanzerGlass. Ochranná skla v kategorii Gold Strength nabízí za málo peněz hodně muziky.Proč je tvrzené sklo lepší ochranou obrazovky než fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 13 Pro Max černý rámeček (SAFE95082) , Panzerglass standard apple iphone 13 pro max (2743)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s instalačním rámečkem (2785)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s instalačním rámečkem (2785)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Plus, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, antibakteriální, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu PanzerGlass poskytne prvotřídní ochranu displeji chytrého telefonuOchranná skla PanzerGlass fungují jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo zachrání displej vašeho telefonu. Pokud je náraz opravdu silný, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranné sklo PanzerGlass pro Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus funguje stejně.Chraňte svůj telefon před nástrahami každodenního života pomocí ochranného skla PanzerGlassNáhodné nárazy o ostré hrany v kapse nebo drtivé pády na tvrdý kamenný chodník nejsou pro ochranné sklo PanzerGlass žádným soupeřem.Ochranná skla vypadají stejně a přitom jsou tak rozdílnáAno, většina ochranných skel... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s instalačním rámečkem (2785) , Panzerglass clearcase apple iphone 13 pro max (0314)

PanzerGlass ClearCase Apple iPhone 13 Pro Max (0314)

PanzerGlass ClearCase Apple iPhone 13 Pro Max (0314)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál sklo a TPU, pevný, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš cenný smartphone Apple iPhone 13 Pro Max před poškrábáním nebo pádem pomocí prémiového, odolného krytu PanzerGlass ClearCase. Díky čirému designu dá vyniknout originálnímu designu zad telefonu a navíc oplývá antibakteriální vrstvou, jež do 24 hodin likviduje až 99,9 % bakterií. Kryt PanzerGlass ClearCase o tloušťce 0,7 mm oplývá čirým a pružným rámečkem z TPU. Chytrý telefon se vám tak bude pohodlně držet v ruce a nebude vám z ní klouzat. Kryt je kompatibilní s bezdrátovým a MagSafe nabíjením.Vyberte si ze dvou provedení krytu PanzerGlassKryt PanzerGlass ClearCase s čirým rámečkemKrásný čistý design, s čirým sklem PanzerGlass o tloušťce 0,7 mm a čirým rámečkem TPU, které se výborně drží v ruce a neklouže.PanzerGlass ClearCase Black EditionČirá zadní strana... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass ClearCase Apple iPhone 13 Pro Max (0314) , Panzerglass camera protector apple iphone 13 pro/13 pro max (0384)

PanzerGlass Standard Apple iPhone 13 Pro Max (2743)

PanzerGlass Standard Apple iPhone 13 Pro Max (2743)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, zaoblení 2D, tvrdost 9H, antibakteriální, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se může nehledě na maximální rozvážnost najednou narušit, stačí jej pouze nedbale pohodit na stůl. Jako prevence pro tyto nehody si můžete pořídit ochranné tvrzené sklo PanzerGlass. Ochranné tvrzené sklo bylo vytvořené akorát na míru Apple iPhone 13 Pro Max. Díky tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,4 mm vzorně chrání obrazovku zařízení proti poškození všeho druhu. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Díky ochrannému sklu PanzerGlass tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Rozhodující... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Standard Apple iPhone 13 Pro Max (2743) , Safe. by panzerglass apple iphone 13 pro max černý rámeček (safe95082)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max s čirým Swarovski CamSlider (krytkou přední kamery) 2752

Detail

Temperované ochranné sklo s tvrdostí 9H se zaoblenými hranami nadstandardně ochrání displej vašeho přístroje před poškozením. PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max s čirým Swarovski CamSlider (krytkou přední kamery) 2752 je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk. Instaluje se snadno a bez bublin. Garance 24 měsíců. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max s čirým Swarovski CamSlider (krytkou přední kamery) 2752 , Panzerglass silverbulletcase apple iphone 13 pro (0324)

SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 2022 6.7'' Max/13 Pro Max (SAFE95175)

SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 2022 6.7'' Max/13 Pro Max (SAFE95175)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík a alkoholový hadřík SAFE. by PanzerGlass vyniká vysokou úrovní ochranyOchranná skla SAFE. by PanzerGlass fungují jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo SAFE. by PanzerGlass zachrání displej vašeho telefonu. Pokud se jedná o opravdu silný náraz, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranná skla SAFE. by PanzerGlass fungují stejně. Ochranná skla vypadají stejně a přitom jsou tak rozdílnáAno, většina ochranných skel dnes vypadá stejně, jejich vlastnosti na první pohled vidět nejsou. Rozdíly jsou však obrovské. Objevte svět SAFE. by PanzerGlass. Ochranná skla v kategorii Gold Strength nabízí za málo peněz hodně muziky.Proč je tvrzené sklo lepší ochranou obrazovky než fólie TPU?Tenká fólie TPU chrání obrazovku zařízení před... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 2022 6.7'' Max/13 Pro Max (SAFE95175) , Panzerglass clearcase apple iphone 13 pro (0322)

PanzerGlass SilverBulletCase pro Apple iPhone 13 Pro Max 0320

Detail

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass SilverBulletCase pro Apple iPhone 13 Pro Max 0320 je vyrobený z kombinace PMMA a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky velkým taktilním tlačítkům zůstávají perfektně dostupné všechny funkce telefonu. Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass SilverBulletCase pro Apple iPhone 13 Pro Max 0320 , Panzerglass apple iphone 13 pro max/14 plus s instalačním rámečkem (2785)

PanzerGlass HardCase pro Apple iPhone 13 Pro Max 0317

Detail

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass HardCase pro Apple iPhone 13 Pro Max 0317 je vyrobený z kombinace PC a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass HardCase pro Apple iPhone 13 Pro Max 0317 , Safe. by panzerglass case apple iphone 13 pro max/14 plus (safe95156)

PanzerGlass ClearCase pro Apple iPhone 13 Pro Max 0314

Detail

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase pro Apple iPhone 13 Pro Max 0314 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass ClearCase pro Apple iPhone 13 Pro Max 0314 , Panzerglass apple iphone 13 mini (pro2744)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max s čirým Swarovski CamSlider® (krytkou přední kamery) (2752)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max s čirým Swarovski CamSlider® (krytkou přední kamery) (2752)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, antibakteriální, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se dá nehledě na opatrnost náhodně roztříštit, stačí k tomu jej nechtěně upustit na zem. Nemusíte se ale bát, pro takové případy je určeno ochranné tvrzené sklo PanzerGlass. Tvrzené krycí sklo je určeno pro model Apple iPhone 13 Pro Max. Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,4 mm vzorně chrání displej vůči poškrábání, roztříštění nebo jiným poškozením. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu PanzerGlass tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Součástí balení je... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max s čirým Swarovski CamSlider® (krytkou přední kamery) (2752) , Panzerglass clearcase apple iphone 13 (0313)

PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0345, červená

Detail

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0345 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0345, červená , Panzerglass privacy apple iphone 13 pro max/14 plus s instalačním rámečkem (p2785)

PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0342, fialové

Detail

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0342 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0342, fialové , Panzerglass biodegradable case apple iphone 14 pro max (420)

PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0344, zelené

Detail

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0344 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0344, zelené , Safe. by panzerglass apple iphone 14 pro max (safe95176)

PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0343, oranžové

Detail

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0343 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0343, oranžové , Panzerglass camera protector apple iphone 13 mini/13 (0383)

PanzerGlass Camera Protector Apple iPhone 13 Pro/13 Pro Max (0384)

PanzerGlass Camera Protector Apple iPhone 13 Pro/13 Pro Max (0384)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Ochranná skla PanzerGlass fungují jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo PanzerGlass zachrání displej vašeho telefonu. Pokud je náraz opravdu silný, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranné sklo PanzerGlass pro objektiv telefonu Apple iPhone 13 Pro / 13 Pro Max funguje stejně. Pokročilá ochrana objektivu vašeho mobilního telefonuNejnovější chytré telefony mají výrazně výkonnější systémy fotoaparátů. Všechny tyto pokročilé technologie jsou však k ničemu, pokud si poškrábete nebo rozbijete čočku a na budoucích fotografiích vám zůstane trvalá jizva. S ochranným krytem objektivu fotoaparátu PicturePerfect jsou váš... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Camera Protector Apple iPhone 13 Pro/13 Pro Max (0384) , Safe. by panzerglass case apple iphone 13/13 pro/14 (safe95154)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s Anti-BlueLight vrstvou a instalačním rámečkem (2793)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s Anti-BlueLight vrstvou a instalačním rámečkem (2793)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Plus, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, antibakteriální a filtr modrého světla, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu PanzerGlass poskytne prvotřídní ochranu displeji chytrého telefonuOchranná skla PanzerGlass fungují jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo zachrání displej vašeho telefonu. Pokud je náraz opravdu silný, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranné sklo PanzerGlass pro Apple iPhone 13 Pro Max / 14 Plus funguje stejně. Toto sklo navíc oplývá filtrem modrého světla, díky kterému je ochranné sklo PanzerGlass skvělé pro všechny vášnivé hráče, nebo pro kohokoliv, kdo potřebuje pracovat s telefonem večer.Chraňte svůj telefon před nástrahami každodenního života pomocí ochranného skla... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s Anti-BlueLight vrstvou a instalačním rámečkem (2793) , Safe. by panzerglass apple iphone 13/13 pro černý rámeček (safe95081)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s Anti-reflexní vrstvou a instalačním rámečkem (2789)

PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s Anti-reflexní vrstvou a instalačním rámečkem (2789)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Plus, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, antibakteriální, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu PanzerGlass poskytne prvotřídní ochranu displeji chytrého telefonuOchranná skla PanzerGlass fungují jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo zachrání displej vašeho telefonu. Pokud je náraz opravdu silný, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranné sklo PanzerGlass pro Apple iPhone 13 Pro Max / 14 Plus funguje stejně. Toto sklo navíc disponuje antireflexní vrstvou, která snižuje odrazy od slunce a umělého osvětlení. Vy tak uvidíte vše, co je na obrazovce, a to i když budete odpočívat na pláži, relaxovat v parku nebo popíjet kávu na prosluněné terase.Chraňte svůj telefon před nástrahami každodenního života pomocí... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s Anti-reflexní vrstvou a instalačním rámečkem (2789) , Panzerglass privacy apple iphone 13 pro max s camslider® (krytkou přední kamery) (p2749)

PanzerGlass Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max s instalačním rámečkem, 2785

Detail

Temperované ochranné sklo PanzerGlass pro mobilní telefon Apple iPhone 14 Plus s tvrdostí 9H se zaoblenými hranami nadstandardně ochrání displej vašeho přístroje před poškozením. PanzerGlass ochranné sklo Apple iPhone 14 Plus je při své tloušťce 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk. S instalačním rámečkem se aplikuje velmi snadno a bez bublin. Garance 24 měsíců. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max s instalačním rámečkem, 2785 , Panzerglass clearcase apple iphone 14 pro max (black edition) (0408)

PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0341, modré - zánovní

Detail

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0341 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass ClearCaseColor pro Apple iPhone 13 Pro Max 0341, modré - zánovní , Panzerglass apple iphone 13 pro max s čirým swarovski camslider® (krytkou přední kamery) (2752)

SAFE. by Panzerglass Case Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus (SAFE95156)

SAFE. by Panzerglass Case Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus (SAFE95156)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 14 Plus a iPhone 13 Pro Max, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon díky ochrannému krytu SAFE. by Panzerglass Case Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný a výborně se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil PanzerGlass bude zachován přístup k napájecímu konektoru a dalším ovládacím prvkům nezbytným pro snadné užívání telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a tudíž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Apple iPhone 14 Plus a iPhone 13 Pro Max zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Podstatné parametry ochranného krytu na mobil SAFE. by Panzerglass Case Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus Skvělá ochrana telefonu Apple iPhone 14 Plus a iPhone 13 Pro Max Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt PanzerGlass disponuje otvory pro ovládací prvky a... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAFE. by Panzerglass Case Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus (SAFE95156) , Panzerglass privacy apple iphone 13/13 pro/14 s instalačním rámečkem (p2783)

PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max s CamSlider (krytkou přední kamery) P2749

Detail

Temperované ochranné sklo s tvrdostí 9H se zaoblenými hranami nadstandardně ochrání displej vašeho přístroje před poškozením. PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max s CamSlider (krytkou přední kamery) P2749 je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk. Instaluje se snadno a bez bublin. Garance 24 měsíců. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max s CamSlider (krytkou přední kamery) P2749 , Panzerglass camera protector apple iphone 14 pro/14 pro max (0400)

PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s instalačním rámečkem (P2785)

PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s instalačním rámečkem (P2785)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Plus, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, antibakteriální, filtr modrého světla a privátní filtr, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu PanzerGlass poskytne prvotřídní ochranu displeji chytrého telefonuOchranná skla PanzerGlass fungují jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo zachrání displej vašeho telefonu. Pokud je náraz opravdu silný, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranné sklo PanzerGlass pro Apple iPhone 13 Pro Max / 14 Plus funguje stejně. Toto sklo navíc zabrání cizím pohledům a ochrání vaše soukromí díky privátní vrstvě. Ta rovněž chrání vaše oči před modrým světlem.Chraňte svůj telefon před nástrahami každodenního života pomocí ochranného skla PanzerGlassNáhodné nárazy o ostré hrany v kapse nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s instalačním rámečkem (P2785) , Swissten pro apple iphone 13 pro max (74517908)

PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max s CamSlider® (krytkou přední kamery) (P2749)

PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max s CamSlider® (krytkou přední kamery) (P2749)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, antibakteriální a privátní filtr, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se vždy může nehledě na všechnu prozíravost najednou zničit, stačí když se vám podaří jej upustit. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace je určeno tvrzené ochranné sklo PanzerGlass. Tvrdé krycí sklo je určené na míru Apple iPhone 13 Pro Max. Právě díky tvrdosti 9H a síle skla 0,4 mm pořádně kryje obrazovku proti poškození při pádu nebo jiné nehodě. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu PanzerGlass tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Součástí balení je také čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max s CamSlider® (krytkou přední kamery) (P2749) , Safe. by panzerglass apple iphone xs max/11 pro max černý rámeček (safe95006)

PanzerGlass Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max s Anti-reflexní vrstvou a instalačním rámečkem, 2789

Detail

Temperované ochranné sklo s tvrdostí 9H se zaoblenými hranami nadstandardně ochrání displej vašeho přístroje před poškozením. PanzerGlass Apple iPhone 2022 6.7" Plus 2789 s Anti-reflexní vrstvou a instalačním rámečkem je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk. Instaluje se snadno a bez bublin. Garance 24 měsíců. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max s Anti-reflexní vrstvou a instalačním rámečkem, 2789 , Panzerglass privacy apple iphone 14 pro max s instalačním rámečkem (p2786)

PanzerGlass Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max s Anti-BlueLight vrstvou a instalačním rámečkem, 2793

Detail

Temperované ochranné sklo s tvrdostí 9H se zaoblenými hranami nadstandardně ochrání displej vašeho přístroje před poškozením. PanzerGlass Apple iPhone 2022 6.7" Plus 2793 s Anti-BlueLight vrstvou a instalačním rámečkem je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk. Instaluje se snadno a bez bublin. Garance 24 měsíců. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max s Anti-BlueLight vrstvou a instalačním rámečkem, 2793 , Panzerglass apple iphone 13 pro max/14 plus s anti-reflexní vrstvou a instalačním rámečkem (2789)

PanzerGlass Privacy Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max s instalačním rámečkem, P2785

Detail

Temperované ochranné sklo s tvrdostí 9H se zaoblenými hranami nadstandardně ochrání displej vašeho přístroje před poškozením. PanzerGlass Privacy Apple iPhone 2022 6.7" Plus P2785 s instalačním rámečkem je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk. Instaluje se snadno a bez bublin. Garance 24 měsíců. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Privacy Apple iPhone 14 Plus/13 Pro Max s instalačním rámečkem, P2785 , Panzerglass apple iphone 13 pro max/14 plus s anti-bluelight vrstvou a instalačním rámečkem (2793)

SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 14 Pro Max (SAFE95176)

SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 14 Pro Max (SAFE95176)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík a alkoholový hadřík SAFE. by PanzerGlass vyniká vysokou úrovní ochranyOchranná skla SAFE. by PanzerGlass fungují jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo SAFE. by PanzerGlass zachrání displej vašeho telefonu. Pokud se jedná o opravdu silný náraz, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranná skla SAFE. by PanzerGlass fungují stejně. Ochranná skla vypadají stejně a přitom jsou tak rozdílnáAno, většina ochranných skel dnes vypadá stejně, jejich vlastnosti na první pohled vidět nejsou. Rozdíly jsou však obrovské. Objevte svět SAFE. by PanzerGlass. Ochranná skla v kategorii Gold Strength nabízí za málo peněz hodně muziky.Proč je tvrzené sklo lepší ochranou obrazovky než fólie TPU?Tenká fólie TPU... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 14 Pro Max (SAFE95176) , Panzerglass edge-to-edge privacy pro apple iphone xs max/11 pro max černé (p2666)

PanzerGlass Apple iPhone 14 Pro Max s instalačním rámečkem, 2786

Detail

Temperované ochranné sklo PanzerGlass pro mobilní telefon Apple iPhone 14 Max Pro s tvrdostí 9H se zaoblenými hranami nadstandardně ochrání displej vašeho přístroje před poškozením. PanzerGlass ochranné sklo Apple iPhone 14 Max Pro je při své tloušťce 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk. S instalačním rámečkem se aplikuje velmi snadno a bez bublin. Garance 24 měsíců. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass Apple iPhone 14 Pro Max s instalačním rámečkem, 2786 , Safe. by panzerglass apple iphone 13 mini černý rámeček (safe95080)

SAFE. by Panzerglass Apple iPhone Xs Max/11 Pro Max černý rámeček (SAFE95006)

SAFE. by Panzerglass Apple iPhone Xs Max/11 Pro Max černý rámeček (SAFE95006)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 11 Pro Max a iPhone Xs Max, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu SAFE. by PanzerGlass vyniká vysokou úrovní ochranyOchranná skla SAFE. by PanzerGlass fungují jako helma, kterou si vezmete na kolo. Při absolutní většině pádů zachrání helma vaši hlavu, stejně jako sklo SAFE. by PanzerGlass zachrání displej vašeho telefonu. Pokud se jedná o opravdu silný náraz, je helma konstruována tak, aby praskla a tím odvedla energii od místa dopadu do celé plochy helmy. A ochranná skla SAFE. by PanzerGlass fungují stejně. Ochranná skla vypadají stejně a přitom jsou tak rozdílnáAno, většina ochranných skel dnes vypadá stejně, jejich vlastnosti na první pohled vidět nejsou. Rozdíly jsou však obrovské. Objevte svět SAFE. by PanzerGlass. Ochranná skla v kategorii Gold Strength nabízí za málo peněz hodně muziky.Proč je tvrzené sklo lepší ochranou obrazovky než fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAFE. by Panzerglass Apple iPhone Xs Max/11 Pro Max černý rámeček (SAFE95006) , Forever bioio pro apple iphone 13 pro max černý (gsm111408)

Vmax 3D Full Cover&Glue Tempered Glass pro Apple iPhone 13 Pro Max (Vmax 3D - iPhone 13 Pro Max)

Vmax 3D Full Cover&Glue Tempered Glass pro Apple iPhone 13 Pro Max (Vmax 3D - iPhone 13 Pro Max)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, zaoblení 3D, tvrdost 9H, antibakteriální, tloušťka 0,33 mm Obrazovka vašeho zařízení se vždy může nehledě na opatrnost a pozornost nečekaně poničit, stačí jej přitom pouze nedopatřením upustit. Pro tyto nehody je příhodné tvrzené ochranné sklo VMAX. Toto tvrzené krycí sklo je dělané na míru Apple iPhone 13 Pro Max. Vlivem tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm pořádně ochraňuje displej proti roztříštění při pádu. Zevní povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Hrany jsou upraveny 3D zaoblením, krásně splynou s displejem bez ostrých okrajů. Díky ochrannému sklu VMAX tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Významné parametry ochranného skla Vmax 3D Full Cover&Glue Tempered Glass pro Apple iPhone 13 Pro Max Sklo na Apple iPhone 13 Pro Max Ochranné sklo zaručuje třikrát větší ochranu než klasická fólie Citlivost na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vmax 3D Full Cover&Glue Tempered Glass pro Apple iPhone 13 Pro Max (Vmax 3D - iPhone 13 Pro Max)

Swissten pro Apple iPhone 13 Pro Max (74517908)

Swissten pro Apple iPhone 13 Pro Max (74517908)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Displej zařízení s dotykovou plochou se dá nehledě na maximální rozvážnost náhodně poničit, stačí jej akorát nechtěně upustit na zem. Pro omezení rizika se vám může hodit ochranné sklo Swissten. Ochranné tvrzené sklo bylo vyrobeno na displej Apple iPhone 13 Pro Max. Zásluhou tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,3 mm úctyhodně ochrání obrazovku vůči škrábancům a jiným poškozením. Vnější povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. Příjemné jsou 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu Swissten si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík,samolepka na odstranění prachu a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Swissten pro Apple iPhone 13 Pro Max (74517908)

PanzerGlass HardCase Apple iPhone 14 Pro Max, 0404

Detail

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass HardCase Apple iPhone 2022 6.7" Max Pro 0404 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako PanzerGlass HardCase Apple iPhone 14 Pro Max, 0404

Apple iPhone 13 Pro Max Clear Case with MagSafe (MM313ZM/A)

Detail

Odolný zadní kryt na váš chytrý telefon. Tento Apple kryt iPhone 13 Pro Max Clear Case with MagSafe (MM313ZM/A) je vyrobený ze silikonového materiálu s dokonalou přilnavostí k tělu přístroje. Umožňuje bezdrátové nabíjení. Pomáhá chránit váš telefon před nečistotami i škrábanci a nikterak neomezuje jeho ovládání. Je určený pro model iPhone 13 mini. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple iPhone 13 Pro Max Clear Case with MagSafe (MM313ZM/A)

APPLE iPhone 13 Pro Max Leather Case with MagSafe - Midnight

APPLE iPhone 13 Pro Max Leather Case with MagSafe - Midnight
Detail

Zariadenie:Mobilný telefón; Typ príslušenstva:Kryty a puzdrá. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako APPLE iPhone 13 Pro Max Leather Case with MagSafe - Midnight

Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP35S (5904808319799)

Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP35S (5904808319799)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za solidní ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Jistotou jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Pouzdru na mobilní telefon Mobiwear dodal výrobce o stojánek, který se vám může hodit při sledování obsahu nebo čtení. Je vyroben tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Prostřednictvím zavírání na magnet máte zajištěno, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Apple iPhone 13 Pro Max obstará ochranu vašeho telefonu. Důležité znaky pouzdra na mobil Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP35S Odklápěcí provedení opatruje zadní a boční strany i dislpej Integrovaný stojánek poslouží pro čtení nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP35S (5904808319799)

FIXED pro Apple iPhone 13 Pro Max čiré (FIXG-725)

FIXED pro Apple iPhone 13 Pro Max čiré (FIXG-725)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se dá nehledě na veškerou opatrnost a pozornost nepředvídatelně porušit, stačí jej akorát upustit na zem. Pro takové případy se hodí ochranné tvrzené sklo FIXED. Tvrzené ochranné sklo sedí pro rozměr Apple iPhone 13 Pro Max. Vlivem tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm efektivně chrání displej zařízení vůči škrábancům a jinému poškození. Zevní povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení stále jako nová. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Apple iPhone 13 Pro Max čiré (FIXG-725)

forever Bioio pro Apple iPhone 13 Pro Max žlutý (GSM111413)

forever Bioio pro Apple iPhone 13 Pro Max žlutý (GSM111413)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál ekologický materiál, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Zadní kryt Forever Bioio je nejen stylové příslušenství vyrobené ze 100% biologicky rozložitelných organických pšeničných stonků, ale v kombinaci s recyklovatelnými materiály je šetrný k přírodě a pomůže ochránit váš mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max. Díky stylovému žlutému provedení se zároveň stane skvělým módním doplňkem.Klíčové vlastnosti krytu Forever Bioio pro telefon Apple iPhone 13 Pro MaxStylové žluté barevné provedeníPřírodní složení krytu Forever je 100% biologicky rozložitelné Vegansky šetrný výrobekVýrobek bez toxinů je šetrný k životnímu prostředíJednoduché šestisložkové složení - včetně rostlinné celulózy a PBAT - je zcela recyklovatelnéKryt Forever Bioio obdržíte v ekologickém balení neobsahující plastyPevné a odolné provedení z biologicky rozložitelných materiálůKryt Forever je tenký a nezvětšuje objem chytrého... (alza.cz)

Podobné produkty ako forever Bioio pro Apple iPhone 13 Pro Max žlutý (GSM111413)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B005F (5904808349079)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B005F (5904808349079)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikon a TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu díky ochrannému krytu Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B005F. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Silikon je jedinečný pro svou praktičnost, jednoduchost a zvýšenou odolnost. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Mobiwear bude zachován přístup k dobíjecímu portu a k ovládacím prvkům potřebným pro snadné používání telefonu. Jeho velmi oceňovanou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které se čím dál využívá u mobilních telefonů. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro Max ochrání váš telefon před poškozením. Významné přednosti ochranného krytu na mobil Mobiwear Silikon pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B005F (5904808349079)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B002F (5904808346047)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B002F (5904808346047)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikon a TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B002F. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Silikon je oblíbený pro svoji tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Mobiwear zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru i ovládacím prvkům nutným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Jeho velmi ceněnou výhodou je možnost bezdrátového dobíjení, které je u mobilních telefonů stále více oblíbené. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro Max zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Nejdůležitější vlastnosti ochranného krytu na mobil Mobiwear... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B002F (5904808346047)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B008F (5904808352109)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B008F (5904808352109)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikon a TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B008F. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a výborně se drží. Silikon je jedinečný pro svou tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Mobiwear zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k tlačítkům nezbytným pro bezstarostné užívání telefonu. Jeho nespornou předností je možnost bezdrátového dobíjení, které u mobilních telefonů stále častěji vytlačuje to klasické. Kryt na mobil je pružný, díky čemuž je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro Max zaručí vašemu telefonu ochranu. Základní vlastnosti ochranného krytu na mobil Mobiwear Silikon pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B008F (5904808352109)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B004F (5904808348065)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B004F (5904808348065)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikon a TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B004F. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou zárukou odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Silikon je jedinečný pro svou praktičnost, jednoduchost a zvýšenou odolnost. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Mobiwear bude zachován přístup k napájecímu konektoru a dalším tlačítkům potřebným pro klidné používání vašeho telefonu. Jeho velmi oceňovanou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je u mobilních telefonů stále více oblíbené. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro Max zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Významné přednosti ochranného krytu na mobil... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B004F (5904808348065)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B003F (5904808347051)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B003F (5904808347051)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikon a TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, s pomocí ochranného krytu Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B003F. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je oblíbený pro svoji tenkost a odolnost proti vibracím či nárazům. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Mobiwear bude zachován přístup k nabíjení i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro klidné používání vašeho telefonu. Jeho nespornou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které se s mobilními telefony stále častěji spjato. Ochranný kryt je pružný, díky tomu jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro Max zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Důležité parametry ochranného krytu na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B003F (5904808347051)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B006F (5904808350082)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B006F (5904808350082)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikon a TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B006F. Jde o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Silikon je jedinečný pro svoji tenkost, praktičnost a odolnost proti vibracím a přiměřeným nárazům. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Mobiwear zůstane zachován přístup k nabíjení i k ostatním tlačítkům nutným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Jeho velmi oceňovanou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, jehož obliba u mobilních telefonů stále narůstá. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky čemuž je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro Max zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Rozhodující přednosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B006F (5904808350082)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B007F (5904808351096)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B007F (5904808351096)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikon a TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B007F. Jde o zadní kryt, který je svým provedením zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Silikon je populární pro svoji tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Mobiwear kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu i ovládacím prvkům nezbytným pro klidné užívání vašeho telefonu. Mezi jeho přednosti patří možnost bezdrátového dobíjení, které je u mobilních telefonů stále více používáno. Ochranný kryt je měkký, díky tomu jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro Max zaručí vašemu telefonu ochranu. Základní přednosti ochranného krytu na mobil Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B007F (5904808351096)

Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP32S (5904808304610)

Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP32S (5904808304610)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá znamenitou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Zcela samozřejmé jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Pouzdru na mobil Mobiwear dal výrobce mimoto stojánek, který slouží jako podpěra. Je vyroben tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že jeho uzavření je naprosto bezpečné, sám se neotevře. Pouzdro na mobil na Apple iPhone 13 Pro Max zaručeně ochrání váš telefon. Základní přednosti pouzdra na mobilní telefon Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP32S Flipové provedení ochraňuje kompletně celý smartphone Vestavěný stojánek je užitečný při prohlížení webu nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP32S (5904808304610)

Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP34S (5904808314732)

Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP34S (5904808314732)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří slušnou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Jistotou jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Pouzdru na mobil Mobiwear doplnil výrobce dále i stojánek pro větší pohodlí při sledování obsahu nebo čtení. Je zhotoven tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Uzavírá se na magnet a tím se můžete spolehnout, že není možné, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Apple iPhone 13 Pro Max se postará o ochranu vašeho telefonu. Ústřední parametry pouzdra na mobil Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP34S Zavírací provedení opatruje celý telefon, včetně displeje Integrovaný stojánek se hodí ke prohlížení webu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP34S (5904808314732)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B001F (5904808345033)

Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B001F (5904808345033)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál silikon a TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B001F. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Silikon je populární pro svoji praktičnost, jednoduchost a zvýšenou odolnost. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Mobiwear zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a k tlačítkům potřebným pro plynulé používání vašeho telefonu. Jeho velmi ceněnou výhodou je možnost bezdrátového dobíjení, které u mobilních telefonů stále častěji vytlačuje to klasické. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro Max zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Hlavní přednosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear Silikon pro Apple iPhone 13 Pro Max - B001F (5904808345033)

Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP38S (5904808334976)

Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP38S (5904808334976)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší stoprocentní ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Nutností jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Pouzdru Mobiwear doplnil výrobce rovněž stojánek, o který můžete zařízení při sledování obsahu opřít. Jeho konstrukce je navržena tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Uzavírá se na magnet a tím se můžete spolehnout, že se sám neotevře, a proto z něj nic nevypadne. Pouzdro na mobil na Apple iPhone 13 Pro Max obstará ochranu vašeho telefonu. Základní vlastnosti pouzdra na mobil Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP38S Vyklápěcí provedení střeží celé tělo telefonu Vestavěný stojánek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Apple iPhone 13 Pro Max - VP38S (5904808334976)

Forever Bioio pro Apple iPhone 13 Pro Max černý (GSM111408)

Forever Bioio pro Apple iPhone 13 Pro Max černý (GSM111408)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro Max, materiál ekologický materiál, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Zadní kryt Forever Bioio je nejen stylové příslušenství vyrobené ze 100% biologicky rozložitelných organických pšeničných stonků, ale v kombinaci s recyklovatelnými materiály je šetrný k přírodě a pomůže ochránit váš mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max. Díky elegantnímu černému provedení se zároveň stane skvělým módním doplňkem.Klíčové vlastnosti krytu Forever Bioio pro telefon Apple iPhone 13 Pro MaxElegantní černé barevné provedeníPřírodní složení krytu Forever je 100% biologicky rozložitelné Vegansky šetrný výrobekVýrobek bez toxinů je šetrný k životnímu prostředíJednoduché šestisložkové složení - včetně rostlinné celulózy a PBAT - je zcela recyklovatelnéKryt Forever Bioio obdržíte v ekologickém balení neobsahující plastyPevné a odolné provedení z biologicky rozložitelných materiálůKryt Forever je tenký a nezvětšuje objem chytrého... (alza.cz)

Podobné produkty ako Forever Bioio pro Apple iPhone 13 Pro Max černý (GSM111408)
PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max (PRO2746), PanzerGlass Standard Apple iPhone 13 Pro Max (2743), PanzerGlass ClearCase Apple iPhone 13 Pro Max (0314), PanzerGlass Camera Protector Apple iPhone 13 Pro/13 Pro Max (0384), SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 13 Pro Max černý rámeček (SAFE95082), PanzerGlass SilverBulletCase Apple iPhone 13 Pro (0324), PanzerGlass ClearCase Apple iPhone 13 Pro (0322), PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s instalačním rámečkem (2785), SAFE. by Panzerglass Case Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus (SAFE95156), PanzerGlass Apple iPhone 13 mini (PRO2744), PanzerGlass ClearCase Apple iPhone 13 (0313), PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s instalačním rámečkem (P2785), PanzerGlass Biodegradable Case Apple iPhone 14 Pro Max (420), SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 14 Pro Max (SAFE95176), PanzerGlass Camera Protector Apple iPhone 13 mini/13 (0383), SAFE. by Panzerglass Case Apple iPhone 13/13 Pro/14 (SAFE95154), SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 13/13 Pro černý rámeček (SAFE95081), PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13 Pro Max s CamSlider® (krytkou přední kamery) (P2749), PanzerGlass ClearCase Apple iPhone 14 Pro Max (Black edition) (0408), PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max s čirým Swarovski CamSlider® (krytkou přední kamery) (2752), PanzerGlass Privacy Apple iPhone 13/13 Pro/14 s instalačním rámečkem (P2783), PanzerGlass Camera Protector Apple iPhone 14 Pro/14 Pro Max (0400), Swissten pro Apple iPhone 13 Pro Max (74517908), SAFE. by Panzerglass Apple iPhone Xs Max/11 Pro Max černý rámeček (SAFE95006), PanzerGlass Privacy Apple iPhone 14 Pro Max s instalačním rámečkem (P2786), PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s Anti-reflexní vrstvou a instalačním rámečkem (2789), PanzerGlass Apple iPhone 13 Pro Max/14 Plus s Anti-BlueLight vrstvou a instalačním rámečkem (2793), PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone XS Max/11 Pro Max černé (P2666), SAFE. by Panzerglass Apple iPhone 13 mini černý rámeček (SAFE95080), Forever Bioio pro Apple iPhone 13 Pro Max černý (GSM111408)