Pánský deodorant FA Sport Energizing Fresh 150 ml (3838824085272)

Fa Sport Anti-Stains pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji …

Fa Sport Anti-Stains pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji 150 ml

Sport Anti-Stains Deodorant - Deodorant ve spreji - deodorant ve spreji pro muže - citrusová vůně - chrání před zápachem - dlouhotrvající ochrana před potem - bez aluminiových solí Použití: Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (prodejparfemu.cz)

Astrid ADAM Energizing - Antiperspirant pánský deodorant ve spreji …

Astrid ADAM Energizing - Antiperspirant pánský deodorant ve spreji 150 ml

ADAM Energizing - Antiperspirant deodorant ve spreji - spolehlivá ochrana proti pocení - 48h ochrana - chrání před pocením, - dermatologicky testováno Použití: Aplikujte do podpaží ve vzdálenosti 20 cm. (prodejparfemu.cz)

Fa Amazonia Spirit pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji pro…

Fa Amazonia Spirit pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji pro muže 150 ml

Amazonia Spirit Deodorant - Deodorant ve spreji pro muže - chrání před pocením a zápachem - osvěžuje - je jemný k pokožce - dermatologicky testováno Použití: Aplikujte do podpaží podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Fa Sport Invisible Power antiperspirant 150 ml

Fa Sport Invisible Power antiperspirant 150 ml

Vlastnosti Jemný a přesný systém aplikace Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPřed použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při… (ageo.cz)

Borotalco Deodorant ve spreji Invisible Fresh 150 ml

Borotalco Deodorant ve spreji Invisible Fresh 150 ml

Deodorant poskytuje hned dvojitou ochranu. Proti potu a proti skvrnám na oděvu. Mikro částice absorbují pot a zanechají svěží, suchou pokožku bez zápachu. Zároveň je pokožka hydratovaná.PopisVlastnosti: předchází nepříjemným pachům,  ochrana 48 hodin, bez alkoholu. Jak používatSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Pánský deodorant FA Sport Energizing Fresh 150 ml (3838824085272)" se dívají také na:

Plyšová žirafa 150 cm
Plyšový medvěd 150 cm

Nivea Fresh Active pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji pro…

Nivea Fresh Active pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji pro muže 150 ml

Fresh Active Deodorant - Deodorant ve spreji pro muže - 48hodinová efektivní ochrana - svěží mužná vůně - neopakovatelný pocit svěžesti po celý den - bez barviv a konzervačních látek Použití: Před použitím protřepejte! Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Adam Energizing Antiperspirant deodorant sprej 150 ml

Adam Energizing Antiperspirant deodorant sprej 150 ml

Popis Antiperspirant deodorant sprej Energizing má klinicky testované složení, které společně s pokročilou technologií vůní zajistí 48h efektivní ochranu před pocením a nepříjemným pachem. Reguluje pocení a přináší pocit příjemně suché pokožky a dlouhotrvající svěžesti. Dermatologicky testováno.Vlastnosti 48h ochrana Chrání před pocením Dermatologicky testovánoSkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Před použitím důkladně protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte ze vzdálenosti 15 cm pouze do podpaží krátkými střiky.SkladováníChraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122°F.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníUPOZORNĚNÍ: NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod… (ageo.cz)

Fa deodorant Brazilian Vibes Ipanema Nights 150 ml

Fa deodorant Brazilian Vibes Ipanema Nights 150 ml

Chcete utéct do ráje inspirujících vůní a rozmazlovat se něčím fantastickým každý den? Objevte stimulující vibrace Brazílie s exotickou vůní v noci rozkvétajícího jasmínu a 100% přírodním extraktem ze šťavnaté maracuji. Nechte vaše smysly zdivočet a odcestovat do pulsujícího centra samby. Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůni a ochranu až na 48H. Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.Vlastnosti Bez aluminiových solíSkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může… (ageo.cz)

Fa deosprej Sport 150 ml

Fa deosprej Sport 150 ml

Vlastnosti 48h Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.… (ageo.cz)

Dove Extra Fresh Alu Free pánský deodorant - pánský deodorant bez…

Dove Extra Fresh Alu Free pánský deodorant - pánský deodorant bez hliníku pro muže  150 ml

Extra Fresh Alu Free Deodorant - Deodorant bez hliníku pro muže - ochrání před pocením a zápachem - hydratuje pokožku a eliminuje její podráždění - 0% soli a hliníku - 0% alkoholu Použití: Aplikujte na suchou pokožku podpaží. Nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm. (prodejparfemu.cz)

Dove Men+Care Extra Fresh pánský deodorant - Antiperspirant ve spreji…

Dove Men+Care Extra Fresh pánský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Men+Care Extra Fresh Deodorant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Dove Men+Care Extra Fresh poskytuje ochranu proti pocení a nepříjemnému pachu s moderní hydratační technologií, která pomáhá chránit pokožku proti podráždění - chrání proti podráždění - 48hodinová ochrana proti potu - svěží vůně - bez alkoholu Použití: Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15cm. Před použitím protřepat. Zamezte styku s očima. Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Fa Men Comfort Dive deodorant 150 ml

Fa Men Comfort Dive deodorant 150 ml

Deodorant Fa Men Comfort Dive s vůní aromatických tónů zeleně a cedrového dřeva. Komplex svěžesti bojuje proti bakteriím způsobujícím tělesný pach.Vlastnosti Ochrana až na 48h Bez aluminiových solíSkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.… (ageo.cz)

Garnier Sport Mineral Men pánský deodorant - pánský deodorant ve…

Garnier Sport Mineral Men pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji pro muže 150 ml

Sport Mineral Men Deodorant - Deodorant ve spreji pro muže - až 96hodinová ochrana proti zápachu - bez alkoholu a parabenů - dermatologicky testováno - dlouhotrvající svěží a chladivá vůně Použití: Nanášejte na čistou pokožku podpaží. (prodejparfemu.cz)

Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant 150 ml

Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant 150 ml

Popis Objevte Fa Divine Moments deodorant s vůní plané kamélie. Non-Stop Fresh technologie pro až 48h deo ochranu. S jemným a přesným systémem aplikace. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Struktura: Butane, Alcohol denat., Propane, Isobutane, Triethyl citrate, Parfum, Linalool, 1,2-hexanediol, Caprylyl glycol, Aqua, 2-benzylheptanol, Cocamidopropyl PG-dimonium chloride phosphate, Limonene, Menthyl acetate, Benzyl salicylate, Phenoxyethanol, Butylphenyl methylpropional, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Benzyl alcohol   … (ageo.cz)

Fa Men deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 150 ml

Fa Men deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 150 ml

Jste připraveni na dobrodružnou cestu s Fa a chcete se cítit sebevědomě každý den? Objevte divokou tvář Brazílie se svěží aromatickou vůní tropického deštného lesa a 100% přírodním extraktem z fazole tonka. Zhluboka se nadechněte a probuďte vaši vnitřní sílu! Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůni a ochranu až na 48H. Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami,… (ageo.cz)

Nivea Fresh Flower deodorant 150 ml

Nivea Fresh Flower deodorant 150 ml

Obklopte se příjemnou květinovou vůní a zbavte se tělesného zápachu až na 48 hodin! Jemné složení bez obsahu hliníkových (aluminiových) solí nezanechává bílé stopy na oblečení. Spolehněte se na jemnou péči a dlouhotrvající pocit svěžesti bez zápachu potu. Vyzkoušejte: NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower. Účinně chrání před zápachem potu až po dobu 48 hodin. Zahalí vás do jemné květinové vůně. Zajistí dlouhodobý pocit svěžesti. Jemné složení neobsahuje hliníkové (aluminiové) soli. Nezanechává bílé stopy na oblečení. Dermatologicky testováno a schváleno. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 15cm přímo na pokožku podpaží.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí: Extrémně hořlavý… (ageo.cz)

Fa Pink Passion Anti-Stains dámský deodorant - dámský deodorant ve…

Fa Pink Passion Anti-Stains dámský deodorant - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Pink Passion Anti-Stains Deodorant - Deodorant ve spreji - deodorant ve spreji - květinová vůně - ochrana před potem a pachem - bez aluminiových solí - účinek až 48 hodin Použití: Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (prodejparfemu.cz)

Scholl fresh step deodorant sprej 150 ml

Scholl fresh step deodorant sprej 150 ml

Popis Sprej na nohy proti pocení a zápachu. Antiperspirant, deodorant. Rychleschnoucí sprej pro účinné odstranění zápachu nohou. Trojité působení: technologie Neutra-Activ neutralizuje zápach, zatímco antibakteriální i fungicidní složky ničí mikroorganismy. Má vědecky ověřenou vyšší účinnost při potlačování zápachu než u tradičních přípravků proti zápachu nohou. Struktura:  Butane, Isobutane, Cyclomethicone, Propane, Aluminium chlorohydrate, Disteardimonium hectorite, Parfum, Propylene carbonate, Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Limonene, Linalool   Použití: Před použitím nádobku protřepejte. Sprej… (ageo.cz)

Fa deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 150 ml

Fa deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 150 ml

Chcete utéct do ráje inspirujících vůní a rozmazlovat se něčím fantastickým každý den? Objevte exotickou tvář Brazílie se záhadnými, opojnými vůněmi Amazonia Spirit a 100% přírodním extraktem másla murumuru. Rozmazlujte své smysly a ponořte se do divočiny. Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůni a ochranu až na 48H. Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.Vlastnosti Bez aluminiových solíSkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem,… (ageo.cz)

Dove Men+Care Cool Fresh pánský deodorant - Antiperspirant ve spreji …

Dove Men+Care Cool Fresh pánský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Men+Care Cool Fresh Deodorant - Antiperspirant ve spreji - deodorant ve spreji Men+Care Cool Fresh dodává tělu příjemné osvěžení a povzbudí vás do dalšího náročného dne - neobsahuje alkohol a proto je vhodný i na podrážděnou a citlivější pokožku - určený pro každodenní použití - bez alkoholu - až 48 hodinová ochrana proti potu Použití: Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15cm. Před použitím protřepat. Zamezte styku s očima. Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Fa Men Sport Recharge antiperspirant 150 ml

Fa Men Sport Recharge antiperspirant 150 ml

Popis Antiperspirant Fa Men Sport Recharge s až 72h ochranou proti vlhkosti a tělesnému pachu. S povzbuzující vůní a přesným systémem aplikace. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPřed použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP… (ageo.cz)

Nivea Fresh Comfort deodorant 150 ml

Nivea Fresh Comfort deodorant 150 ml

Nechcete, aby vás po náročném dni pronásledoval nepříjemný zápach potu? Vyzkoušejte osvěžující deodorant s lehkou vůní! Poskytne vám 48hodinovou ochranu proti tělesnému zápachu a zajistí tak dlouhotrvající pocit svěžesti. Neobsahuje přitom žádné hliníkové soli. Vyzkoušejte šetrnou péči, která nezanechává bílé stopy na oblečení: NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort. Účinně chrání před zápachem potu až po dobu 48 hodin. S lehkou příjemnou vůní pro dlouhotrvající pocit svěžesti. Jemné složení bez obsahu hliníkových (aluminiových) solí. Nezanechává bílé stopy na oblečení. Dermatologicky testováno a schválen Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 15cm přímo na pokožku podpaží.Podrobná data CLP Regulationplamen -… (ageo.cz)

Fa Men Deodorant Brazilian Vibes Ipanema Nights 150 ml

Fa Men Deodorant Brazilian Vibes Ipanema Nights 150 ml

Jste připraveni na dobrodružnou cestu s Fa a chcete se cítit sebevědomě každý den? Objevte noční tvář Brazílie s osvěžující vůní tropického ovoce a 100% přírodním extraktem z guarany. Nechte se povzbudit Brazílií a povzbuďte svět kolem sebe! Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůní a ochranu až na 48H. Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a… (ageo.cz)

Fa Men Sport dárková kazeta 250 ml + 150 ml

Fa Men Sport dárková kazeta 250 ml + 150 ml

Sada obsahuje: Fa Men Sport Double Power Power Boost antiperspirant deodorant sprej pro muže 150 ml Fa Men Sport Double Power Power Boost sprchový gel pro muže 250 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprchový gel Pro tělo, vlasy i obličej. Antiperspirant Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. … (ageo.cz)

Nivea Fresh Ocean 48 h - pánský deodorant ve spreji pro muže 150 ml

Nivea Fresh Ocean 48 h - pánský deodorant ve spreji pro muže 150 ml

Fresh Ocean 48 h - Deodorant ve spreji pro muže - deodorant se svěží vůní oceánu eliminuje pach potu a navozuje pocit svěžesti po celý den - účinně chrání před pachem potu po 48 hodin - s vůní oceánu pro dlouhotrvající pocit svěžesti - bez obsahu hliníkových (aluminiových) solí - nezanechává bílé stopy na oblečení Použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Fa Men Sport dárková sada 100 ml + 150 ml + 250 ml

Fa Men Sport dárková sada 100 ml + 150 ml + 250 ml

Sada obsahuje: Fa Men Sport Double Power voda po holení 100 ml Fa Men Sport Double Power antiperspirant sprej 150 ml Fa Men Sport Double Power sprchový gel 250 ml   Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAntiperspirant Před použitím protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data … (ageo.cz)

Nivea Fresh Comfort - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Nivea Fresh Comfort - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Fresh Comfort - Deodorant ve spreji - deodorant bez obsahu hliníkových (aluminiových) solí zajistí účinnou ochranu a pocit svěžesti po celých 48 hodin - poskytuje 48h ochranu před pachem potu - svěží vůně Použití: Před použitím řádně protřepat. Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Nivea Fresh Natural Fresh Feeling - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Nivea Fresh Natural Fresh Feeling - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Fresh Natural Fresh Feeling - Deodorant ve spreji - zajistí účinnou ochranu a pocit svěžesti po celých 48 hodin - 48hodinová ochrana - s jemnou svěží vůní - bez barviv Použití: Před použitím řádně protřepat! Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Nivea Men Fresh Ocean 48h deodorant 150 ml pro muže

Nivea Men Fresh Ocean 48h deodorant 150 ml pro muže

Nivea Men Fresh Ocean 48h Deodorant pro muže 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Scholl Fresh Step dámský deodorant Spray - dámský deodorant na nohy…

Scholl Fresh Step dámský deodorant Spray - dámský deodorant na nohy ve spreji 150 ml

Fresh Step Deodorant Spray - Deodorant na nohy ve spreji - rychleschnoucí sprej na nohy s jedinečným systémem neutralizace zápachu obsahuje antiperspirační, protiplísňové a deodorující složky, které účinně chrání vaše nohy proti pocení a zápachu po celý den - aktivní látky: systém neutralizace zápachu Neutra-Activ TM; antiperspirační; protiplísňové a deodorující složky - chrání spolehlivě Vaše nohy proti pocení a zápachu po dlouhou dobu 24h - omezuje pocení chodidel - antiperspirační složka udržuje nohy v suchu svěží, zatímco antibakteriální a protiplísňové složky ničí mikroorganismy způsobující zápach - poskytuje chodidlům svěží vůni Použití: Před použitím nádobku dobře protřepejte. Sprej nastříkejte na suché a čisté nohy rovnoměrně ze vzdálenosti 15 cm. Zaměřte se na chodidla i mezi… (prodejparfemu.cz)

Dove Alu-free Men + Care Extra fresh deodorant sprej 150 ml

Dove Alu-free Men + Care Extra fresh deodorant sprej 150 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí Extrémně hořlavý aerosol UPOZORNĚNÍ: Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Vyvarujte se přímému vdechování. Používejte pouze v krátkých dávkách v dobře větraných prostorách, vyvarujte se dlouhotrvající aplikace. Nepoužívejte na jiné než určené účely. Nestříkejte v blízkosti očí. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. V případě vzniku zarudnutí nebo podráždění přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo… (ageo.cz)

Nivea Fresh Flower - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Nivea Fresh Flower - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Fresh Flower - Deodorant ve spreji - deodorant bez obsahu hliníkových (aluminiových) solí zajistí účinnou ochranu a pocit svěžesti po celých 48 hodin - poskytuje 48h ochranu před pachem potu - svěží květinová vůně Použití: Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Nivea Men Fresh Ocean deodorant ve spreji 150 ml

Nivea Men Fresh Ocean deodorant ve spreji 150 ml

Popis Deodorant ve spreji Men deo Fresh Ocean zaručuje spolehlivou 48hodinovou ochranu proti zápachu z potu pro všechny muže bez rozdílu věku. Svěží vůně oceánu eliminuje nepříjemný tělesný zápach a navozuje dlouhodobý pocit čistoty a svěžesti. Deodorant je velmi šetrný k pokožce, neobsahuje aluminiové soli, nezatěžuje pokožku ani ji nedráždí. Používejte kvalitní deodorant a buďte svěží po celý den! Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo… (ageo.cz)

Nivea Fresh Flower 48h deodorant 150 ml pro ženy

Nivea Fresh Flower 48h deodorant 150 ml pro ženy

Nivea Fresh Flower 48h Deodorant pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Dove Men+Care Cool Fresh deodorant sprej 150 ml

Dove Men+Care Cool Fresh deodorant sprej 150 ml

Popis Tento deodorant ve spreji Vám garantuje celodenní svěžest. Je unikátní kombinací účinného antiperspirantu a moderní hydratační technologie. Obsahuje 1/4 hydratační složky, která bojuje proti podráždění pokožky. Ta pravá péče o pokožku. - deo antiperspirant pro muže,bez alkoholu - 48 hodinová ochrana proti pocení a nepříjemnému pachu. - zaručí dlouhodobou svěžest a 48 hodinovou ochranu proti pocení - přináší aktivní péči pro muže a zaujímá důležitou pozici díky své ochraně proti podráždění pokožky - obsahuje funkční hydratační složky, které správně pečují o pokožku - nevyvolává žádné pochyby o své účinnosti - zaručuje 48 hodinovou ochranu proti pocení … (ageo.cz)

Nivea Fresh Comfort 48h deodorant 150 ml pro ženy

Nivea Fresh Comfort 48h deodorant 150 ml pro ženy

Nivea Fresh Comfort 48h Deodorant pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Garnier Mineral Men Sport minerální deodorant 150 ml

Garnier Mineral Men Sport minerální deodorant 150 ml

Popis Obohacen o Mineralite*, absorpční minerál vulkanického původu. 96h** nepřetržitá ochrana proti pachu a pokožka, která dýchá. Sport: vyvinuto pro extra ochranu a nepřetržitý pocit čistoty a svěžesti při sportu i po něm. Dlouhotrvající svěží a chladivá vůně. *Mineralite=Perlite **Senzorický test Struktura:  Isobutane, Dimethicone, Aluminum chlorohydrate, Isopropyl palmitate, Triethyl citrate, Parfum/fragrance, Stearalkonium bentonite, Dimethiconol, Zinc PCA, Linalool, Perlite, Citronellol, Coumarin   Použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte na podpaží ze vzdálenosti 15 cm. V případě ucpání opláchněte aplikátor spreje horkou vodou.   Vlastnosti: … (ageo.cz)

UMBRO Energy pánský deodorant 150 ml

UMBRO Energy pánský deodorant 150 ml

Citrusová, pikantní, aromatická, zelená vůně pro muže. Složení citron, limetka, koření (prodejparfemu.cz)

Garnier Mineral Protection 5 Floral Fresh minerální deodorant 150 ml

Garnier Mineral Protection 5 Floral Fresh minerální deodorant 150 ml

Vlastnosti Dermatologicky testováno Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Před použitím dobře protřepejte. Stříkejte ze vzdálenosti 15 cm do podpaží. V případě ucpání podržte nádobku aplikátorem dolů a vypláchněte horkou vodou. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNEBEZPEČÍ … (ageo.cz)

Borotalco Invisible Fresh Deospray - dámský deodorant ve spreji 150…

Borotalco Invisible Fresh Deospray - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Invisible Fresh Deospray - Deodorant ve spreji - předchází nepříjemným pachům - ochrana 48 hodin - bez alkoholu Použití: Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (prodejparfemu.cz)

Nivea Men Fresh Active 48h deodorant 150 ml pro muže

Nivea Men Fresh Active 48h deodorant 150 ml pro muže

Nivea Men Fresh Active 48h Deodorant pro muže 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Garnier Mineral Protection 5 Cotton Fresh minerální deodorant 150 ml

Garnier Mineral Protection 5 Cotton Fresh minerální deodorant 150 ml

Vlastnosti Dermatologicky testováno Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Před použitím dobře protřepejte. Stříkejte ze vzdálenosti 15 cm do podpaží. V případě ucpání podržte nádobku aplikátorem dolů a vypláchněte horkou vodou. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníVAROVÁNÍ: EXTRÉMNĚ… (ageo.cz)

Axe Alaska pánský deodorant sprej 150 ml

Axe Alaska pánský deodorant sprej 150 ml

Popis Pánský deodorant sprej   Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat.     Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50 Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí Extrémně hořlavý aerosol UPOZORNĚNÍ: Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15… (ageo.cz)

Axe Anarchy Pánský deodorant sprej 150 ml

Axe Anarchy Pánský deodorant sprej 150 ml

Popis Kombinace příjemné vůně a kvalitního deodorantu. Aplikujte přímo na pokožku ve vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Výška: 136, Šířka: 53, Hloubka:53   Rozměry balení: 150ml   Hrubá hmotnost: 146 Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíAplikujte přímo na pokožku ve vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Podrobná data … (ageo.cz)

Twisted-soul Silver pánský deodorant - pánský deodorant pro muže 150…

Twisted-soul Silver pánský deodorant - pánský deodorant pro muže 150 ml

Silver Deodorant - Deodorant pro muže (prodejparfemu.cz)

UMBRO Power pánský deodorant 150 ml

UMBRO Power pánský deodorant 150 ml

Pikantní, citrusová vůně pro muže a ženy. Složení citrusy, ovocné tóny, hřebíček, skořice (prodejparfemu.cz)

STR8 Fresh Recharge Kuličkový pánský deodorant 50 ml

STR8 Fresh Recharge Kuličkový pánský deodorant 50 ml

Fresh Recharge je dlouhotrvající svěží aromatická vůně pro muže. Kuličkový deodorant Fresh Recharge vám zajistí pocit svěžesti a ochranu proti pocení až na 48 hodin.  (prodejparfemu.cz)

Axe Dark temptation pánský deodorant sprej 150 ml

Axe Dark temptation pánský deodorant sprej 150 ml

Popis Pánský deodorant sprej Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Výška: 135, Šířka: 53, Hloubka:53   Rozměry balení: 150ml   Hrubá hmotnost: 144 Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí Extrémně hořlavý aerosol UPOZORNĚNÍ: Před použitím… (ageo.cz)

Axe Gold temptation pánský deodorant sprej 150 ml

Axe Gold temptation pánský deodorant sprej 150 ml

Popis Pro muže, kteří chtějí působit na opačné pohlaví neodolatelně a rádi jsou středem zájmu.  Výška: 140, Šířka: 53, Hloubka:53   Rozměry balení: 150ml   Hrubá hmotnost: 144 Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50 Podrobná data Bezpečnostní varováníUpozornění: Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.… (ageo.cz)

Umbro Ice pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji pro muže 150…

Umbro Ice pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji pro muže 150 ml

Ice Deodorant - Deodorant ve spreji pro muže - dokonale chrání pokožku proti pocení - zanechává příjemný chladivý pocit svěžesti Použití: Aplikujte přímo na pokožku podpaží. (prodejparfemu.cz)

Dove Go Fresh Alu Free dámský deodorant ( Broskev a citron ) -…

Dove Go Fresh Alu Free dámský deodorant ( Broskev a citron ) - dámský deodorant bez hliníku 150 ml

Go Fresh Alu Free Deodorant ( Broskev a citron ) - Deodorant bez hliníku - 0 % hliníkových solí a 0 % alkoholu - zabraňuje pocení - svěží vůně brokve a citronu - 24hodinová ochrana proti potu - šetrný k pokožce Použití: Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. (prodejparfemu.cz)

Nivea Fresh Active pánský deodorant - Tuhý pánský deodorant pro muže…

Nivea Fresh Active pánský deodorant - Tuhý pánský deodorant pro muže 40 ml

Fresh Active Deodorant - Tuhý deodorant pro muže - 48hodinová efektivní ochrana - svěží mužná vůně - neopakovatelný pocit svěžesti po celý den - bez alkoholu, barviv a konzervačních látek Použití: Aplikujte přímo na pokožku podpaží. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Borotalco Sea Salts Fresh Deospray - Svěží dámský deodorant mořská…

Borotalco Sea Salts Fresh Deospray - Svěží dámský deodorant mořská sůl 150 ml

Sea Salts Fresh Deospray - Svěží deodorant mořská sůl - vyznačuje se vůní mořské soli a citrusů - ochrana 48 hodin Použití: Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (prodejparfemu.cz)

Dove Men+Care Sport Active Fresh antiperspirant sprej pro muže 150 ml

Dove Men+Care Sport Active Fresh antiperspirant sprej pro muže 150 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníUPOZORNĚNÍ: Používejte pouze do podpaží. Vyvarujte se přímému vdechování. Používejte pouze v krátkých dávkách v dobře větraných prostorách, vyvarujte se dlouhotrvající aplikace. Nepoužívejte na jiné než určené účely. Nestříkejte v blízkosti očí. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. V případě vzniku zarudnutí nebo podráždění přestaňte používat. NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte… (ageo.cz)

Axe Click pánský deodorant sprej 150 ml

Axe Click pánský deodorant sprej 150 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50 Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí Extrémně hořlavý aerosol UPOZORNĚNÍ: Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Vyvarujte se přímému vdechování. Používejte pouze v krátkých dávkách v dobře větraných prostorách, vyvarujte se dlouhotrvající aplikace. Nepoužívejte na jiné než určené účely. Nestříkejte v blízkosti očí. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. V případě vzniku… (ageo.cz)

Axe Africa pánský deodorant sprej 150 ml

Axe Africa pánský deodorant sprej 150 ml

Popis Deodorant ve spreji Africa (Deo Spray) poskytuje pokožce dlouhodobou ochranu před pocením a zápachem. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50 Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí Extrémně hořlavý aerosol UPOZORNĚNÍ: Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.… (ageo.cz)

Axe Excite pánský deodorant sprej 150 ml

Axe Excite pánský deodorant sprej 150 ml

Popis Pánský deodorant sprej Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Výška: 144, Šířka: 53, Hloubka:53   Rozměry balení: 150ml   Hrubá hmotnost: 142 Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50 Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí Extrémně hořlavý aerosol … (ageo.cz)

JOVAN Musk Black pánský deodorant 150 ml

JOVAN Musk Black pánský deodorant 150 ml

Tajemná, sexy, opojná vůně bílého pižma a květin tvoří vůni Jovan Musk Black. Květinově pižmová vůně pro ženy, které rády provokují a svádí muže. Složení květiny, bílé pižmo (prodejparfemu.cz)

Adidas Adipure pánský deodorant - Antiperspirant pánský deodorant ve…

Adidas Adipure pánský deodorant - Antiperspirant pánský deodorant ve spreji pro muže 150 ml

Adipure Deodorant - Antiperspirant deodorant ve spreji pro muže - má jemnou mužnou vůni citrusové kůry a jasmínu s aromatickými tóny dřev a pižma - revouční technologie Cotton-Techm - bez hliníkových solí - poskytuje dlouhodobu ochranu proti pocení - diskrétní vůně - antibakteriální látky - pomáhá redukovat nepříjemný zápach - respektuje pokožku a umožňuje přirozeně dýchat - 0% hliníkových solí, 0% alkoholu - 24h ochrana - šetrně pečuje o pokožku Použití: Aplikujte do podpaží ve vzdálenosti 25 cm. (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít