Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 28 cm

Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 28 cm

Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 28 cm

Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 28 cm Kvalitní nepřilnavá povrchová úprava GREBLON® C3+ S touto vysoce kvalitní pánví z ušlechtilé oceli bude příprava pokrmů ryzí radost! Díky kvalitní nepřilnavé povrchové úpravě GREBLON® C3+ zesílené keramickými částicemi je ideální na zdravé smažení s malým množstvím tuku. Tato speciální povrchová úprava zabraňuje přichytávání a ulpívání potravin a zároveň usnadňuje čištění. Vysoce kvalitní provedení Tato pánev je vyrobena z vysoce lesklé ušlechtilé oceli 18/10 a má neobyčejně robustní povrch odolný proti poškrábání. Rukojeť a ucho jsou opatřené žáruvzdorným silikonovým povrchem a ochranou proti plamenům. Vícevrstvé sendvičové dno se postará o optimální akumulaci tepla při smažení. Protože se pánev hodí na sporáky všech typů, a to i na moderní… (Tchibo - CZ)

Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 20 cm

Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 20 cm

Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 20 cm Kvalitní nepřilnavá povrchová úprava GREBLON® C3+ S touto vysoce kvalitní pánví z ušlechtilé oceli bude příprava pokrmů ryzí radost! Díky kvalitní nepřilnavé povrchové úpravě GREBLON® C3+ zesílené keramickými částicemi je ideální na zdravé smažení s malým množstvím tuku. Tato speciální povrchová úprava zabraňuje přichytávání a ulpívání potravin a zároveň usnadňuje čištění. Vysoce kvalitní provedení Tato pánev je vyrobena z vysoce lesklé ušlechtilé oceli 18/10 a má neobyčejně robustní povrch odolný proti poškrábání. Rukojeť a ucho jsou opatřené žáruvzdorným silikonovým povrchem a ochranou proti plamenům. Vícevrstvé sendvičové dno se postará o optimální akumulaci tepla při smažení. Protože se pánev hodí na sporáky všech typů, a to i na moderní… (Tchibo - CZ)

Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 24 cm

Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 24 cm

Pánev z ušlechtilé oceli, průměr cca 24 cm Kvalitní nepřilnavá povrchová úprava GREBLON® C3+ S touto vysoce kvalitní pánví z ušlechtilé oceli bude příprava pokrmů ryzí radost! Díky kvalitní nepřilnavé povrchové úpravě GREBLON® C3+ zesílené keramickými částicemi je ideální na zdravé smažení s malým množstvím tuku. Tato speciální povrchová úprava zabraňuje přichytávání a ulpívání potravin a zároveň usnadňuje čištění. Vysoce kvalitní provedení Tato pánev je vyrobena z vysoce lesklé ušlechtilé oceli 18/10 a má neobyčejně robustní povrch odolný proti poškrábání. Rukojeť a ucho jsou opatřené žáruvzdorným silikonovým povrchem a ochranou proti plamenům. Vícevrstvé sendvičové dno se postará o optimální akumulaci tepla při smažení. Protože se pánev hodí na sporáky všech typů, a to i na moderní… (Tchibo - CZ)

Hliníková pánev, průměr cca 28 cm

Hliníková pánev, průměr cca 28 cm

Hliníková pánev, průměr cca 28 cm Pánev s kvalitním keramickým nepřilnavým povrchem Tato kvalitní hliníková pánev je vybavena kvalitní nepřilnavou povrchovou úpravou GREBLON® CK2 zesílenou keramickými částicemi. Pánev je odolná vůči neobyčejně vysokým teplotám, ideální na přípravu potravin s malým množstvím tuku, minimalizuje připékání a přichycování potravin a usnadňuje čištění. Díky vysokému okraji je pánev ideální na větší množství potravin a také na obracení připravovaných pochoutek. Robustní kuchyňské nádobí k mnoha účelům Tato pánev má robustní vnější smaltování odolné vůči krájení a poškrábání a odolný povrch, je vybavena také dlouhou rukojetí opláštěnou silikonem a ochranou proti plamenům. Pánev se dá mýt v myčce, je vhodná do trouby do 180 °C a je vhodná na sporáky všech typů… (Tchibo - CZ)

Profesionální pánev v kamenném vzhledu, průměr cca 28 cm

Profesionální pánev v kamenném vzhledu, průměr cca 28 cm

Profesionální pánev v kamenném vzhledu, průměr cca 28 cm Pánev pro přípravu pokrmů s malým množstvím tuku S touto pánví máte ty nejlepší předpoklady pro dosažení nejlepších výsledků: je vyrobena z obzvlášť tvrdého a odolného kovaného hliníku a je vhodná pro všechny druhy sporáků s výjimkou indukčních varných desek. Odolná proti zářezům a poškrábání Pánev má na vnitřní straně kvalitní nepřilnavou povrchovou úpravu GREBLON® C3+ zesílenou keramickými částečkami. Díky tomu je její povrch odolný proti pořezání a poškrábání a je ideální k přípravě pokrmů s malým množstvím tuku. Navíc zabraňuje připékání a přichycování pokrmů a snadno se čistí. Pohodlná manipulace Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzovým silikonovým opláštěním usnadňuje manipulaci s pánví. Obzvlášť vysoký okraj je… (Tchibo - CZ)

Hrnec z ušlechtilé oceli se skleněnou poklicí, cca 2 l

Hrnec z ušlechtilé oceli se skleněnou poklicí, cca 2 l

Hrnec z ušlechtilé oceli se skleněnou poklicí, cca 2 l Skleněná poklice se silikonovým okrajem Tento hrnec má pod čepicí! Skleněná poklice je vybavena silikonovým okrajem, který zvyšuje její odolnost proti rozbití, zabraňuje klapání a zároveň – když poklici odložíte – ochrání povrch sporáku. Úchyt z ušlechtilé oceli s ochranou prstů a silikonovou podložkou funguje jako tepelná izolace, takže si při uchopení poklice nespálíte prsty. Funkční design z ušlechtilé oceli 18/10 Hrnec je vybaven ergonomicky tvarovanými kovanými uchy z ušlechtilé oceli a výlevným okrajem pro čisté vylévání uvařených dobrot. Díky stupnici na vnitřní straně se dají přísady dávkovat přesně. Tento hrnec, který můžete po použití umýt v myčce, je vhodný na sporáky všech typů a dá se používat i na moderních… (Tchibo - CZ)

Tuin Garth 2312 Lucerna z ušlechtilé oceli, 65 cm

Tuin Garth 2312 Lucerna z ušlechtilé oceli, 65 cm

Lucerna Garth z ušlechtilé oceli, 65 cm Tuto krásnou lucernu můžete umístit na vaši zahradu, terasu nebo například před vchodové dveře. Lucerna je nejen pouhým zdrojem světla, ale také symbolem bezpečí a jistého návratu domů. Technické údaje: Lucerna s kouřovodem Součástí balení jsou matice k připevnění držadla Nohy lucerny mají odnímatelné plastové krytky Držadlo nelze sklopit Rozměry: výška bez držadla 65 cm, s držadlem: 73 cm Šířka: 21,5 x 21,5 cm Materiál: ušlechtilá ocel, acryl Obsah balení: 1 x lucerna s držadlem (Dilego.cz)

Tuin Garth 2312 Lucerna z ušlechtilé oceli, 65 cm

Tuin Garth 2312 Lucerna z ušlechtilé oceli, 65 cm

Lucerna Garth z ušlechtilé oceli, 65 cm Tuto krásnou lucernu můžete umístit na vaši zahradu, terasu nebo například před vchodové dveře. Lucerna je nejen pouhým zdrojem světla, ale také symbolem bezpečí a jistého návratu domů. Technické údaje: Lucerna s kouřovodem Součástí balení jsou matice k připevnění držadla Nohy lucerny mají odnímatelné plastové krytky Držadlo nelze sklopit Rozměry: výška bez držadla 65 cm, s držadlem: 73 cm Šířka: 21,5 x 21,5 cm Materiál: ušlechtilá ocel, acryl Obsah balení: 1 x lucerna s držadlem (Kokiskashop.cz)

Termoska z ušlechtilé oceli

Termoska z ušlechtilé oceli

Termoska z ušlechtilé oceli Tato nadčasově elegantní termoska nejenže udrží kávu nebo čaj dlouho horké, ale navíc díky ušlechtilé oceli leštěné do vysokého lesku bude vypadat působivě na každém slavnostně prostřeném stole. Mechanismus pro ovládání jednou rukou usnadňuje nalévání a vnitřní dvouplášťová baňka z ručně foukaného skla zajistí, že obsah termosky zůstane dlouho horký. Ušlechtilá ocel 18/10 Speciálně zušlechtěná ocel s dlouhou životností: nerezová, snadno udržovatelná a odolná proti vysokým teplotám. Barva: Stříbrná Materiál: Tělo ušlechtilá ocel 18/10 Sklo Rozměry: Výška cca 28 cm Objem: Cca 1 l Upozornění: Čistit ručně Lze obsluhovat jednou rukou Tělo z ušlechtilé oceli 18/10 leštěné do vysokého lesku Dvouplášťová baňka z ručně foukaného skla (Tchibo - CZ)

Grilovací obracečka z ušlechtilé oceli

Grilovací obracečka z ušlechtilé oceli

Grilovací obracečka z ušlechtilé oceli Grilovací příslušenství S touto grilovací obracečkou budete mít grilované potraviny neustále pod kontrolou. Obracečka je vyrobena z nerezové ušlechtilé oceli, rukojeť má povrch z bukového dřeva. Barva: Rukojeť: přírodní barva bukového dřeva Pracovní část: barva ušlechtilé oceli Materiál: Rukojeť: bukové dřevo Pracovní část: ušlechtilá ocel 18/10 Rozměry: Celková délka cca 40 cm Délka rukojeti cca 15 cm Šířka obracečky cca 10 cm Upozornění: Dřevo není odolné vůči vysokým teplotám Čistit ručně Char-Broil® Char-Broil® je přední značka zastupující špičkové grilovací příslušenství v USA. Již od roku 1948 je tato značka symbolem pravé americké kultury barbeque. Tato tradiční značka nabízí široký výběr modelů grilů a rovněž vhodného příslušenství… (Tchibo - CZ)

Grilovací kleště z ušlechtilé oceli

Grilovací kleště z ušlechtilé oceli

Grilovací kleště z ušlechtilé oceli S těmito kleštěmi budete mít při grilování na zahradě vše pod kontrolou. Díky rýhování se grilované pokrmy dobře uchopí a rukojeť s protiskluzovou úpravou softgrip se výborně drží v ruce. Kleště jsou opatřené závěsným očkem, posuvným aretačním mechanismem a lze je mýt v myčce. Ušlechtilá ocel 18/10 Speciálně zušlechtěná ocel s dlouhou životností, nerezaví, je nenáročná na údržbu, tvarově stabilní a odolná vůči vysokým teplotám. Barva: Rukojeť antracitová Materiál: Ušlechtilá ocel 18/10 Rukojeť plast Rozměry: Celková délka cca 40 cm S rýhováním pro dobré uchopení grilovaných potravin Rukojeť s protiskluzovou úpravou softgrip Kleště z ušlechtilé oceli 18/10 (Tchibo - CZ)

Pánské quarzové hodinky z ušlechtilé oceli

Pánské quarzové hodinky z ušlechtilé oceli

Pánské quarzové hodinky z ušlechtilé oceli Šperk a doplněk S těmito náramkovými hodinkami budete mít o čase opravdu stylový přehled: Pod minerálním sklem ukazují čas odpočítávaný quarzovým strojkem pomocí hodinové a minutové ručičky a také decentrální vteřinové ručičky. Náramek s bezpečnostní skládací sponou je stejně jako pouzdro a dno vyroben z matně kartáčované ušlechtilé oceli – a dá se jednoduše zkrátit podle potřeby. Barva: Stříbrno-černá Materiál: Pouzdro, náramek a dno ušlechtilá ocel Minerální sklo Rozměry: Výška pouzdra cca 1 cm, průměr cca 4 cm Šířka náramku cca 2 cm Celková délka cca 23 cm Příslušenství: Včetně nástroje na zkrácení náramku, návodu k obsluze a baterie Quarzový strojek s hodinovou, minutovou a decentrální vteřinovou ručičkou Minerální sklo odolné vůči… (Tchibo - CZ)

Grilovací multifunkční příbor z ušlechtilé oceli

Grilovací multifunkční příbor z ušlechtilé oceli

Grilovací multifunkční příbor z ušlechtilé oceli Grilovací příslušenství Tato multifunkční sada je kombinací grilovacích kleští, grilovací vidličky a obracečky – díky tomu s pomocí jediného nástroje pokryjete potřebu několika různých nástrojů. Posuvný mechanismus umožňuje výběr mezi obracečkou a kleštěmi. Vidlička se skrývá v obracečce a v případě potřeby ji lze vysunout. Barva: Barva ušlechtilé oceli Rukojeť: přírodní barva bukového dřeva Materiál: Ušlechtilá ocel 18/10 Rukojeť: bukové dřevo Rozměry: Délka cca 43 cm Šířka cca 8 cm Upozornění: Čistit ručně Char-Broil® Char-Broil® je přední značka zastupující špičkové grilovací příslušenství v USA. Již od roku 1948 je tato značka symbolem pravé americké kultury barbeque. Tato tradiční značka nabízí široký výběr modelů grilů a… (Tchibo - CZ)

Obruč na dort z ušlechtilé oceli

Obruč na dort z ušlechtilé oceli

Obruč na dort z ušlechtilé oceli Vysoká obruč na dort – ideální na patrové dorty S touto obručí se dorty povedou jako mávnutím kouzelného proutku. Tato obruč je extra vysoká, a je proto ideální na patrové dorty. Na vnitřní straně je vybavena stupnicí v cm a její průměr se dá plynule nastavit od 16 do 30 cm. Praktické nastavovací úchyty usnadňují manipulaci. Obruč je vyrobena z ušlechtilé oceli 18/10 a dá se bez problémů mýt v myčce nádobí. Barva: Matně stříbrná Materiál: Ušlechtilá ocel 18/10 Rozměry: Výška cca 8 cm Průměr lze nastavit od 16 do 30 cm Ušlechtilá ocel 18/10 Speciálně zušlechtěná ocel s dlouhou životností: nerezaví, snadno se udržuje, je tvarově stabilní a odolná vůči vysokým teplotám. Průměr lze nastavit plynule od 16 do 30 cm Stupnice v cm na vnitřní straně… (Tchibo - CZ)

Kleště na grilování z ušlechtilé oceli

Kleště na grilování z ušlechtilé oceli

Kleště na grilování z ušlechtilé oceli S těmito kleštěmi na grilování se dají grilované potraviny pohodlně obracet a přemísťovat, aniž byste do nich museli píchat vidličkou. To je obzvlášť důležité u masa nebo zeleniny – šťáva pak zůstane uvnitř. Dlouhé kleště se závěsným očkem mají rýhování, takže se jimi grilované potraviny dobře drží. Kleště mají navíc rukojeť s protiskluzovým povrchem softgrip. Při nepoužívání je lze zafixovat a úsporně složit. Barva: Antracitově-stříbrná Materiál: Ušlechtilá ocel Silikon Rozměry: Délka cca 40 cm Úhel otevření cca 20° Grilované potraviny se jimi dobře drží díky rýhování Lze sklapnout a zajistit Rukojeť s protiskluzovým povrchem softgrip a závěsným očkem Testováno externími akreditovanými instituty na obsah škodlivých látek (Tchibo - CZ)

Čisticí kartáč na gril z ušlechtilé oceli

Čisticí kartáč na gril z ušlechtilé oceli

Čisticí kartáč na gril z ušlechtilé oceli Grilovací příslušenství Tento kartáč na čištění grilu má tři funkce – a jeden úkol: připravit po grilování gril na další barbeque. Tento drátěný kartáč, škrabka a houba v jednom Vám pomůže vyčistit gril ve třech krocích: škrabka z ušlechtilé oceli má postranní zaoblení a umožňuje snadné a důkladné čištění silně znečistěného roštu. Drátěný kartáč zajišťuje plošné očištění grilu, houba zase finální dočištění. Barva: Rukojeť: přírodní Hlava kartáče: barva ušlechtilé oceli Materiál: Ušlechtilá ocel 18/10 Rukojeť: bukové dřevo Štětiny: ušlechtilá ocel 18/10 Opláštění: plast Čisticí houba: plast Rozměry: Celková délka cca 40 cm Délka rukojeti cca 15 cm Hlava kartáče cca 12 x 8 cm Upozornění: Dřevo není odolné vůči vysokým teplotám Čistit… (Tchibo - CZ)

Dámské hodinky s náramkem z ušlechtilé oceli

Dámské hodinky s náramkem z ušlechtilé oceli

Dámské hodinky s náramkem z ušlechtilé oceli S těmito náramkovými hodinkami z ušlechtilé oceli budete mít na zápěstí stylový doplněk. Ručičky a ciferník s paprsčitým výbrusem jsou chráněny odolným minerálním sklem, zatímco dva kroužky tvořené skleněnými kamínky se postarají o slavnostní třpyt. Hodinky mají náramek z ušlechtilé oceli se zaklapovacím mechanismem, takže jej lze zcela jednoduše zkrátit bez použití nářadí. Barva: Stříbrná Materiál: Pouzdro a náramek z ušlechtilé oceli Minerální sklo Rozměry: Celková délka cca 21 cm Průměr pouzdra cca 36 mm Šířka náramku cca 20 mm Příslušenství: Včetně baterie (typ 364) a návodu k používání Zdobeny třpytivými skleněnými kamínky Odolné minerální sklo Ciferník s paprsčitým výbrusem Nastavitelná velikost se zaklapovacím mechanismem – k… (Tchibo - CZ)

Nože z ušlechtilé oceli ORAVA CKS-7

Nože z ušlechtilé oceli ORAVA CKS-7

Nože z ušlechtilé oceli ORAVA CKS-7 (TIPA.EU)

Lopatka na rybu z ušlechtilé oceli Weber

Lopatka na rybu z ušlechtilé oceli Weber

Máte rádi grilování mořských a sladkovodních ryb? Pak se vám bude určitě zamlouvat lopatka na rybu z ušlechtilé oceli. Nejlépe se hodí k obracení grilovaných ryb, ale lze s ní samozřejmě obracet i jiná větší jídla. Lopatka má ergonomicky tvarovanou rukojeť z černého plastu. Na konci rukojeti je malé očko pro zavěšení na háček u vybraných plynových a kotlových grilů. (Grilykrby.cz)

Nože z ušlechtilé oceli orava cks-7

Nože z ušlechtilé oceli orava cks-7

Nože z ušlechtilé oceli ORAVA CKS-7 Sada pěti nožů z nerezavějící oceli Nože vyrobené z jediného kusu oceli 3-bodové masivní nýtování Vysoká pevnost nožů Ergonomicky tvarované rukojeti z tvrzeného plastu Souprava obsahuje: 1x 20 cm nůž na porcování 1x 20 cm nůž na chléb 1x 20 cm nůž na maso 1x 12,5 cm univerzální nůž 1x 9 cm nůž na loupání (Fonetip.cz)

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012526«

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012526«

Tento moderní a stylový náhrdelník okouzlí každou ženu, která rozumí módě! Šperk z ušlechtilé chirurgické oceli s povrchovou iontově nanesenou vrstvou kovu v barvě růžového zlata, s kulatým vzrušujícím přívěskem, ozdobeným zářivými křišťály Swarovski®. Žensky elegantní módní doplněk zkrášlí váš dekolt a stane se akcentem, který nikdo nepřehlédne. Zvláštní znaky: s křišťály Swarovski®. (Sheego CZ)

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012514«

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012514«

Kouzelný přívěsek je zdoben třpytivými skleněnými kamínky a upoutá tak pozornost na první pohled. Překrásný náhrdelník z ušlechtilé chirurgické oceli s povrchovou iontově nanesenou vrstvou kovu v barvě růžového zlata dodá elegantním šatům zvláštní půvab a podtrhne celkový stylový dojem. Strhující módní doplněk, který nesmí chybět v žádné šperkovnici. Zvláštní znaky: skleněné kamínky. (Sheego CZ)

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012526«

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012526«

Tento moderní a stylový náhrdelník okouzlí každou ženu, která rozumí módě! Šperk z ušlechtilé chirurgické oceli s povrchovou iontově nanesenou vrstvou kovu v barvě růžového zlata, s kulatým vzrušujícím přívěskem, ozdobeným zářivými křišťály Swarovski®. Žensky elegantní módní doplněk zkrášlí váš dekolt a stane se akcentem, který nikdo nepřehlédne. Zvláštní znaky: s křišťály Swarovski®. (OTTO - CZ)

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012514«

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012514«

Kouzelný přívěsek je zdoben třpytivými skleněnými kamínky a upoutá tak pozornost na první pohled. Překrásný náhrdelník z ušlechtilé chirurgické oceli s povrchovou iontově nanesenou vrstvou kovu v barvě růžového zlata dodá elegantním šatům zvláštní půvab a podtrhne celkový stylový dojem. Strhující módní doplněk, který nesmí chybět v žádné šperkovnici. Zvláštní znaky: skleněné kamínky. (OTTO - CZ)

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012570«

s.Oliver RED LABEL Náhrdelník z ušlechtilé oceli »2012570«

Elegantní řetízek s plochými články je dokonalým optickým akcentem! Mužný šperk z masivní ušlechtilé chirurgické oceli je výrazný a stylový a dodá váhu jakémukoli outfitu, ať už elegantnímu nebo ležérnímu a střídmému. Stylový doplněk, bez kterého se neobejde žádný muž, který se vyzná v módě. (OTTO - CZ)

Sada špízů z ušlechtilé oceli ETC System Weber

Sada špízů z ušlechtilé oceli ETC System Weber

Máte chuť na pravé srbské ražniči nebo na kebabu? Tak to se neobejdete bez sady pořádných špízů, které jsou pro přípravu těchto balkánských specialit jako dělané. Sada čtyř špízů z ušlechtilé oceli je vyrobena tak, aby přesně pasovala do stojanu, který je součástí multifunkční grilovací sady. Jehlice se snadno čistí a díky ušlechtilé oceli, z které jsou vyrobeny, jsou velmi odolné a zdobí je dlouhá životnost. (Grilykrby.cz)

Tuin 2646 Nástěnná poštovní schránka z ušlechtilé oceli

Tuin 2646 Nástěnná poštovní schránka z ušlechtilé oceli

Nástěnná poštovní schránka z ušlechtilé oceli Tato moderní poštovní schránka určená k montáži na zeď je vyrobena z prvotřídní ušlechtilé oceli (V2A) a vyniká velmi pečlivým zpracováním. Díky svým rozměrů 33 x 48 x 17 cm má dostatek prostoru na to, že její obsah nemusíte vybírat každý den. Svou velikostí je vhodná i pro firmy. Disponuje zvláštní přihrádkou na časopisy a velkým vhozem (33 x 4,5 cm), je tedy určena i pro větší zásilky. Na zadní straně jsou vytvořeny 4 díry, které umožňují připevní schránky na zeď. Schránka je uzamykatelná, součástí balení jsou 2 klíče. Technické údaje: · Rozměry: 33 x 48 x 17 cm · Velikost vhozu: 33 x 4,5 cm · Navrtané díry – možnost připevnit ke zdi · Vzdálenost děr příčně: 18 cm · Vzdálenost děr podélně: 16 cm · Materiál: ušlechtilá ocel (V2A – 304) ·… (Kokiskashop.cz)

Svorky z ušlechtilé oceli pro zachování aroma, 3 ks

Svorky z ušlechtilé oceli pro zachování aroma, 3 ks

Svorky z ušlechtilé oceli pro zachování aroma, 3 ks Ochrana aroma může být tak dekorativní: tyto tři svorky z ušlechtilé oceli jsou ideální na rychlé uzavření mrazicích sáčků, načatých sáčků a podobných obalů. Obsah tak zůstane déle čerstvý – a obal získá díky svorce navíc elegantní akcent. Barva: Matně stříbrná, měděná a antracitová Materiál: Ušlechtilá ocel 18/10 Rozměry: (š x v x h) cca 8 x 6,5 x 3,5 cm Ušlechtilá ocel 18/10 Speciálně zušlechtěná ocel s dlouhou životností: nerezaví, snadno se udržuje, je tvarově stabilní a odolná vůči vysokým teplotám. Pro rychlé uzavření mrazicích sáčků, načatých sáčků s potravinami apod. Udrží obsah déle čerstvý Ušlechtilý design, 3 různé barvy: matně stříbrná, měděná a antracitová Opakovaně použitelné Z ušlechtilé oceli 18/10 (Tchibo - CZ)

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Pesante, 016050«

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Pesante, 016050«

Překrásný řetízek se stylově a elegantně uplatní ve vašem výstřihu a spolu s vkusným outfitem vám zajistí pozornost okolí. Zvláště fascinující jsou silnější články řetízku vpředu, z nichž jeden je zdoben třpytivými křišťálovými kamínky. Dámský módní doplněk, který se nepochybně řídí módními trendy. Zvláštní znaky: křišťálové kamínky. (OTTO - CZ)

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0005-N-85«

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0005-N-85«

Nádherný řetízek, který zvýší hladinu adrenalinu každé ženě! Moderní módní doplněk - řetízek připomínající kotevní lanko - nadchne moderním vzhledem, doplněným o různé stylové přívěsky. Žensky jemný řetízek se bude báječně vyjímat ve výstřihu a podtrhne váš vybraný vkus. (OTTO - CZ)

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0005-N-85«

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0005-N-85«

Nádherný řetízek, který zvýší hladinu adrenalinu každé ženě! Moderní módní doplněk - řetízek připomínající kotevní lanko - nadchne moderním vzhledem, doplněným o různé stylové přívěsky. Žensky jemný řetízek se bude báječně vyjímat ve výstřihu a podtrhne váš vybraný vkus. (Sheego CZ)

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0001-N-45«

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0001-N-45«

Stylový dámský řetízek ve fascinujícím moderním designu s překrásnými přívěsky v podobě diamantů. Kouzelný šperk - fascinující řetízek s plochými články jemně přilne do výstřihu a dodá mu zářivou krásu. (Sheego CZ)

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0008-N-95«

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0008-N-95«

Filigránský řetízek, který dokonale doplní každý outfit - stylový a elegantní nebo ležérní a jednoduchý. Překrásný šperk zdůrazní vaši ženskost a jeho záře přitáhne všechny pohledy. Nezbytný módní doplněk pro každou příležitost! (Sheego CZ)

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Caramella, 016177«

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Caramella, 016177«

Dvojitý řetízek v příjemných barvách s originálními skleněnými kameny pro dobrou náladu. Pestré broušené kameny střídají diamantově zářící kuličky, takže celý řetízek tvoří zajímavý celek. Zvláštní znaky: skleněný kámen. (Sheego CZ)

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Pesante, 016050«

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Pesante, 016050«

Překrásný řetízek se stylově a elegantně uplatní ve vašem výstřihu a spolu s vkusným outfitem vám zajistí pozornost okolí. Zvláště fascinující jsou silnější články řetízku vpředu, z nichž jeden je zdoben třpytivými křišťálovými kamínky. Dámský módní doplněk, který se nepochybně řídí módními trendy. Zvláštní znaky: křišťálové kamínky. (Sheego CZ)

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Belloccio, 016069«

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Belloccio, 016069«

Nádherný řetízek, který odráží půvab moderních trendů. Filigránské hematitové perly výrazně šedé barvy lichotivě obejmou krk a svou jedinečnou krásou vyvolají pozornost. Fascinující dámský módní doplněk, který můžete individuálně doplnit svým oblíbeným přívěskem. Zvláštní znaky: hematit. (Sheego CZ)

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Seraphina, 016124«

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Seraphina, 016124«

Kouzelný řetízek vám propůjčí klasickou eleganci a zvýrazní vaši ženskou krásu. Extravagantní řetízek s články v podobě kotevního řetězu je zdoben různými spojovacími prvky, které zvýrazní jeho půvab. Kromě třpytivých perel, zhotovených z perleti, je řetízek zdoben kruhovými, vzájemně se prolínajícími prvky. Vzhled řetízku charakterizují stáčené kruhové spoje, navíc ozdobené třpytivými křišťálovými kamínky. Jedinečný dámský šperk pro jakoukoli příležitost. Zvláštní znaky: křišťálové kamínky a perly z perleti. (Sheego CZ)

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0001-N-45«

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0001-N-45«

Stylový dámský řetízek ve fascinujícím moderním designu s překrásnými přívěsky v podobě diamantů. Kouzelný šperk - fascinující řetízek s plochými články jemně přilne do výstřihu a dodá mu zářivou krásu. (OTTO - CZ)

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Belloccio, 016069«

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Belloccio, 016069«

Nádherný řetízek, který odráží půvab moderních trendů. Filigránské hematitové perly výrazně šedé barvy lichotivě obejmou krk a svou jedinečnou krásou vyvolají pozornost. Fascinující dámský módní doplněk, který můžete individuálně doplnit svým oblíbeným přívěskem. Zvláštní znaky: hematit. (OTTO - CZ)

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0008-N-95«

Liebeskind Náhrdelník z ušlechtilé oceli »LJ-0008-N-95«

Filigránský řetízek, který dokonale doplní každý outfit - stylový a elegantní nebo ležérní a jednoduchý. Překrásný šperk zdůrazní vaši ženskost a jeho záře přitáhne všechny pohledy. Nezbytný módní doplněk pro každou příležitost! (OTTO - CZ)

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Seraphina, 016124«

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Seraphina, 016124«

Kouzelný řetízek vám propůjčí klasickou eleganci a zvýrazní vaši ženskou krásu. Extravagantní řetízek s články v podobě kotevního řetězu je zdoben různými spojovacími prvky, které zvýrazní jeho půvab. Kromě třpytivých perel, zhotovených z perleti, je řetízek zdoben kruhovými, vzájemně se prolínajícími prvky. Vzhled řetízku charakterizují stáčené kruhové spoje, navíc ozdobené třpytivými křišťálovými kamínky. Jedinečný dámský šperk pro jakoukoli příležitost. Zvláštní znaky: křišťálové kamínky a perly z perleti. (OTTO - CZ)

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Caramella, 016177«

JEWELS BY LEONARDO Náhrdelník z ušlechtilé oceli »Caramella, 016177«

Dvojitý řetízek v příjemných barvách s originálními skleněnými kameny pro dobrou náladu. Pestré broušené kameny střídají diamantově zářící kuličky, takže celý řetízek tvoří zajímavý celek. Zvláštní znaky: skleněný kámen. (OTTO - CZ)

Lotus Style Náramek z ušlechtilé oceli, »Man, LS1177-2/2«

Lotus Style Náramek z ušlechtilé oceli, »Man, LS1177-2/2«

Sportovně noblesní v tom správném duchu se prezentuje tento šperk ze masivní ušlechtilé oceli, částečně v černé PVD úpravě. Skvělým detailem je zapracovaná vsadka ve vzhledu karbonu. Ca 10 mm široký náramek se zapínáním na zaklapnutí je v délce ca 20,5 cm. Dodáváno ve značkovém balení Lotus Style. (OTTO - CZ)

Hliníková pánev, průměr cca 24 cm

Hliníková pánev, průměr cca 24 cm

Hliníková pánev, průměr cca 24 cm Pánev s kvalitním keramickým nepřilnavým povrchem Tato kvalitní hliníková pánev je vybavena kvalitní nepřilnavou povrchovou úpravou GREBLON® CK2 zesílenou keramickými částicemi. Pánev je odolná vůči neobyčejně vysokým teplotám, ideální na přípravu potravin s malým množstvím tuku, minimalizuje připékání a přichycování potravin a usnadňuje čištění. Díky vysokému okraji je pánev ideální na větší množství potravin a také na obracení připravovaných pochoutek. Robustní kuchyňské nádobí k mnoha účelům Tato pánev má robustní vnější smaltování odolné vůči krájení a poškrábání a odolný povrch, je vybavena také dlouhou rukojetí opláštěnou silikonem a ochranou proti plamenům. Pánev se dá mýt v myčce, je vhodná do trouby do 180 °C a je vhodná na sporáky všech typů… (Tchibo - CZ)

Sada prstenů z ušlechtilé oceli Eleganz, 3 ks, vel.18

Sada prstenů z ušlechtilé oceli Eleganz, 3 ks, vel.18

Podle chuti a nálady – lze je nosit každý samostatně nebo dohromady jako široký efektní prsten. Komplet 3 prstenů: 2 x jednoduchý prsten stříbrné barvy z ušlechtilé oceli 1 x pozlacený prsten z ušlechtilé oceli, leštěný a osázený třpytivými zirkony Jak zjistit svou velikost prstenu: Změřte vnitřní průměr dobře padnoucího prstenu v mm, tak zjistíte odpovídající velikost prstenu. (Velkykosik.cz)

Sada prstenů z ušlechtilé oceli Eleganz, 3 ks, vel.19

Sada prstenů z ušlechtilé oceli Eleganz, 3 ks, vel.19

Podle chuti a nálady – lze je nosit každý samostatně nebo dohromady jako široký efektní prsten. Komplet 3 prstenů: 2 x jednoduchý prsten stříbrné barvy z ušlechtilé oceli 1 x pozlacený prsten z ušlechtilé oceli, leštěný a osázený třpytivými zirkony Jak zjistit svou velikost prstenu: Změřte vnitřní průměr dobře padnoucího prstenu v mm, tak zjistíte odpovídající velikost prstenu. (Velkykosik.cz)

Sada prstenů z ušlechtilé oceli Eleganz, 3 ks, vel.20

Sada prstenů z ušlechtilé oceli Eleganz, 3 ks, vel.20

Podle chuti a nálady – lze je nosit každý samostatně nebo dohromady jako široký efektní prsten. Komplet 3 prstenů: 2 x jednoduchý prsten stříbrné barvy z ušlechtilé oceli 1 x pozlacený prsten z ušlechtilé oceli, leštěný a osázený třpytivými zirkony Jak zjistit svou velikost prstenu: Změřte vnitřní průměr dobře padnoucího prstenu v mm, tak zjistíte odpovídající velikost prstenu. (Velkykosik.cz)

Sada prstenů z ušlechtilé oceli Eleganz, 3 ks, vel. 21

Sada prstenů z ušlechtilé oceli Eleganz, 3 ks, vel. 21

Podle chuti a nálady – lze je nosit každý samostatně nebo dohromady jako široký efektní prsten. Komplet 3 prstenů: 2 x jednoduchý prsten stříbrné barvy z ušlechtilé oceli 1 x pozlacený prsten z ušlechtilé oceli, leštěný a osázený třpytivými zirkony Jak zjistit svou velikost prstenu: Změřte vnitřní průměr dobře padnoucího prstenu v mm, tak zjistíte odpovídající velikost prstenu. (Velkykosik.cz)

Klarstein BELLA / LUCIA MISKA Z UŠLECHTILÉ OCELI NÁHRADNÍ DÍL…

Klarstein BELLA / LUCIA MISKA Z UŠLECHTILÉ OCELI NÁHRADNÍ DÍL PŘÍSLUŠENSTVÍ levotočivé

(Klarstein.cz)

Klarstein BELLA / LUCIA MISKA Z UŠLECHTILÉ OCELI NÁHRADNÍ DÍL…

Klarstein BELLA / LUCIA MISKA Z UŠLECHTILÉ OCELI NÁHRADNÍ DÍL PŘÍSLUŠENSTVÍ levotočivé

(Electronic-star.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít