Pán se stará ()

Produkt Pán se stará () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Pán se stará () upraviť a produkt hľadať znova.

Pán se stará ()

Pán se stará ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Josef Prokeš, čte Josef Prokeš Audiokniha Josefa Prokeše, vyhledávaného kněze, duchovního doprovázejícího, skauta a horolezce, vede k novému pohledu na víruJosef Prokeš (*1980), vyhledávaný kněz českobudějovické diecéze, duchovní doprovázející, skaut a horolezec se ve své první knize zabývá celou řadou závažných křesťanských témat, k nimž přistupuje s otevřeností, poctivostí a autenticitou, přitom s důkladným vzděláním a duchovní zkušeností. Otevírá tak prostor k hlubšímu promýšlení, ale též radosti, která se z opravdové víry rodí. Jako červená nit se knihou vinou citace z exhortace Evangelii gaudium, jež ukotvují Prokešovy úvahy ve směru, který vytyčil pontifikát papeže Františka.Autor je jedním z nemnoha, kteří v českém prostředí zcela otevřeně přemýšlejí o tom, jak renovovat fungování stárnoucích a dnešním požadavkům nedostačujících církevních struktur. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pán se stará () , Pán se stará ()

Pán se stará - Josef Prokeš

Pán se stará - Josef Prokeš
Detail

Kniha Josefa Prokeše, vyhledávaného kněze, duchovního doprovázejícího, skauta a horolezce, vede čtenáře k novému pohledu na víru. V krátkých textech se zabývá celou řadou závažných křesťanských témat, k nimž přistupuje s otevřeností, poctivostí a autenticitou, přitom ale s důkladným vzděláním a duchovní zkušeností. Otevírá tak prostor k hlubšímu promýšlení, ale též radosti, která se z opravdové víry rodí. Jako červená nit se knihou vinou citace z exhortace Evangelii gaudium, jež ukotvují Prokešovy úvahy ve směru, který vytyčil pontifikát papeže Františka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pán se stará - Josef Prokeš , Pán se stará (978-80-262-1527-1)

Pán se stará - Prokeš Josef

Pán se stará - Prokeš Josef
Detail

Kniha Josefa Prokeše, vyhledávaného kněze, duchovního doprovázejícího, skauta a horolezce, vede čtenáře k novému pohledu na víru. V krátkých textech se zabývá celou řadou závažných křesťanských témat, k nimž přistupuje s otevřeností, poctivostí a autenticitou, přitom ale s důkladným vzděláním a duchovní zkušeností. Otevírá tak prostor k hlubšímu promýšlení, ale též radosti, která se z opravdové víry rodí. Jako červená nit se knihou vinou citace z exhortace Evangelii gaudium, jež ukotvují Prokešovy úvahy ve směru, který vytyčil pontifikát papeže Františka. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pán se stará - Prokeš Josef , Pán světa ii: dotkni se nebe

Pán se stará - Josef Prokeš - audiokniha

Pán se stará - Josef Prokeš - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Josef Prokeš (*1980), vyhledávaný kněz českobudějovické diecéze, duchovní doprovázející, skaut a horolezec se ve své první knize zabývá celou řadou závažných křesťanských témat, k nimž přistupuje s otevřeností, poctivostí a autenticitou, přitom s důkladným vzděláním a duchovní zkušeností. Otevírá tak prostor k hlubšímu promýšlení, ale též radosti, která se z opravdové víry rodí. Jako červená nit se knihou vinou citace z exhortace Evangelii gaudium, jež ukotvují Prokešovy úvahy ve směru, který vytyčil pontifikát papeže Františka. Autor je jedním z nemnoha, kteří v českém prostředí zcela otevřeně přemýšlejí o tom, jak renovovat fungování stárnoucích a dnešním požadavkům nedostačujících církevních struktur. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pán se stará - Josef Prokeš - audiokniha , Stará tajemství ()

Pán se stará (978-80-262-1527-1)

Pán se stará (978-80-262-1527-1)
Detail

Kniha - autor Josef Prokeš, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha Josefa Prokeše, vyhledávaného kněze, duchovního doprovázejícího, skauta a horolezce, vede čtenáře k novému pohledu na víru. V krátkých textech se zabývá celou řadou závažných křesťanských témat, k nimž přistupuje s otevřeností, poctivostí a autenticitou, přitom ale s důkladným vzděláním a duchovní zkušeností. Otevírá tak prostor k hlubšímu promýšlení, ale též radosti, která se z opravdové víry rodí. Jako červená nit se knihou vinou citace z exhortace Evangelii gaudium, jež ukotvují Prokešovy úvahy ve směru, který vytyčil pontifikát papeže Františka. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pán se stará (978-80-262-1527-1) , Pán ohně

Stara Mydlarnia Retinol oční krém 30 ml

Stara Mydlarnia Retinol oční krém 30 ml
Detail

Stara Mydlarnia Retinol, 30 ml, Oční krémy a gely pro ženy, Oční péče Stara Mydlarnia Retinol ošetřuje pleť očního okolí a dodává jí potřebnou výživu a hydrataci. Vlastnosti: rozjasňuje oční okolí hloubkově hydratuje Jak používat: Ráno a/nebo večer naneste přípravek kolem kontur očí lehkým poklepáváním, dokud se plně nevstřebá. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Retinol oční krém 30 ml , Pán nemožný

Stara Mydlarnia Sandalwood přírodní tuhé mýdlo 95 g

Stara Mydlarnia Sandalwood přírodní tuhé mýdlo 95 g
Detail

Stara Mydlarnia Sandalwood, 95 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo Stara Mydlarnia Sandalwood představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: nedráždí a nevysušuje pokožku jemně čistí pokožku Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Sandalwood přírodní tuhé mýdlo 95 g , Pán věže ()

Stara Mydlarnia Retinol protivráskové retinolové sérum 50 ml

Stara Mydlarnia Retinol protivráskové retinolové sérum 50 ml
Detail

Stara Mydlarnia Retinol, 50 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Stara Mydlarnia Retinol představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči. Vlastnosti: pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky účinně hydratuje a vyživuje Složení: obsahuje minimálně 94 % složek přírodního původu Jak používat: Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Retinol protivráskové retinolové sérum 50 ml , Stará dáma vaří jed ()

Stara Mydlarnia Citrus Wood koupelová bomba 200 g

Stara Mydlarnia Citrus Wood koupelová bomba 200 g
Detail

Stara Mydlarnia Citrus Wood, 200 g, Bomby do koupele pro ženy, Máte rádi odpočinek v horké vaně? Šumivá koule do koupele Stara Mydlarnia Citrus Wood vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relaxační a voňavý zážitek. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku uklidňuje tělo i mysl příjemně voní Jak používat: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Citrus Wood koupelová bomba 200 g , Pán prstenů - trilogie ()

Stara Mydlarnia Argan vyživující olej na vlasy 100 ml

Stara Mydlarnia Argan vyživující olej na vlasy 100 ml
Detail

Stara Mydlarnia Argan, 100 ml, Klasické vlasové oleje pro ženy, Dopřejte svým vlasům luxusní péči. Klasický vlasový olej Stara Mydlarnia Argan jim dodá hebkost, jemnost a lesk. Vlastnosti: zlepšuje strukturu vlasů předchází třepení konečků dodává vlasům lesk působí proti lámavosti vlasů Jak používat: Aplikujte do délek a konečků suchých nebo mokrých vlasů. Neoplachujte. Upravte vlasy obvyklým způsobem. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Argan vyživující olej na vlasy 100 ml , Advokát a jeho pán

Stara Mydlarnia Bioaloes hydratační krém na ruce 75 ml

Stara Mydlarnia Bioaloes hydratační krém na ruce 75 ml
Detail

Stara Mydlarnia Bioaloes, 75 ml, Krémy na ruce pro ženy, Krém Stara Mydlarnia Bioaloes dokonale hydratuje pokožku vašich rukou a zajistí jim potřebnou výživu. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku zanechává pokožku jemnou a hebkou (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Bioaloes hydratační krém na ruce 75 ml , Temný pán: školní roky ()

Stara Mydlarnia Sweet Mango koupelová bomba mango 200 g

Stara Mydlarnia Sweet Mango koupelová bomba mango 200 g
Detail

Stara Mydlarnia Sweet Mango, 200 g, Bomby do koupele pro ženy, Máte rádi odpočinek v horké vaně? Šumivá koule do koupele Stara Mydlarnia Sweet Mango vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relaxační a voňavý zážitek. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku uklidňuje tělo i mysl příjemně voní Jak používat: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Sweet Mango koupelová bomba mango 200 g , Legie vi: pán hor

Stara Mydlarnia Citrus Wood krém po holení 50 ml

Stara Mydlarnia Citrus Wood krém po holení 50 ml
Detail

Stara Mydlarnia Citrus Wood, 50 ml, Denní péče pro muže, Pleťová péče Stara Mydlarnia Citrus Wood poskytne každé ráno vaší tváři vše potřebné pro celý den. Vlastnosti: zklidňuje pleť po holení přípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužské pleti dermatologicky testováno Jak používat: Naneste na čistou tvář a krk a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Citrus Wood krém po holení 50 ml , Pán světa: druhá císařovna

Stara Mydlarnia Squalane pleťové sérum redukující projevy stárnutí 15 ml

Stara Mydlarnia Squalane pleťové sérum redukující projevy stárnutí 15 ml
Detail

Stara Mydlarnia Squalane, 15 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Stara Mydlarnia Squalane představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči. Vlastnosti: pomáhá odstraňovat příznaky stárnutí pleti pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky účinně hydratuje a vyživuje obnovuje pružnost pleti Jak používat: Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Squalane pleťové sérum redukující projevy stárnutí 15 ml , Stará řemesla (978-80-7346-213-0)

Stara Mydlarnia Pimento Wood sprchový a koupelový gel 250 ml

Stara Mydlarnia Pimento Wood sprchový a koupelový gel 250 ml
Detail

Stara Mydlarnia Pimento Wood, 250 ml, Přípravky do koupele pro muže, Vlastnosti: šetrně myje pokožku celého těla uklidňuje tělo i mysl dermatologicky testováno Jak používat: Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte. Vlijte pod proud horké vody jako přísadu do koupele. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Pimento Wood sprchový a koupelový gel 250 ml , Stará bolest (978-80-871-6930-8)

Stara Mydlarnia Pimento Wood toaletní voda pro muže 100 ml

Stara Mydlarnia Pimento Wood toaletní voda pro muže 100 ml
Detail

Stara Mydlarnia Pimento Wood, 100 ml, Toaletní vody pro muže, Dokažte sám sobě i svému okolí, že vaše energie je téměř nevyčerpatelná. Nezastavujte, překračujte své hranice, zdolávejte všechny výzvy. Toaletní voda pro muže Stara Mydlarnia Pimento Wood s vámi bude vždy držet krok. dřevitá vůně kořenitá vůně vynikne na muži, který se nebojí být sám sebou tip na dárek, který zaručeně potěší (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Pimento Wood toaletní voda pro muže 100 ml , Stará garda (978-80-257-1881-0)

Stara Mydlarnia Argan hydratační krém s arganovým olejem 50 ml

Stara Mydlarnia Argan hydratační krém s arganovým olejem 50 ml
Detail

Stara Mydlarnia Argan, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Stara Mydlarnia Argan poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží. Vlastnosti: redukuje vrásky a předchází jejich vzniku navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutou intenzivně hydratuje dodává pleti svěžest a jas Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Argan hydratační krém s arganovým olejem 50 ml , Stará praha (978-80-247-5398-0)

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea tělové máslo 200 ml

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea tělové máslo 200 ml
Detail

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea, 200 ml, Tělová másla pro muže, Vyživí vaši pokožku, dodá jí potřebnou hydrataci a zanechá ji hebkou na dotek. Tělové máslo Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea vás bude hýčkat a pečovat o pokožku celého těla. Stačí jej nanést na kůži po sprše či koupeli a z běžné denní hygieny se rázem stane nevšední zážitek. Vlastnosti: zabraňuje vysušování pokožky intenzivně vyživuje a zvláčňuje dobře se nanáší, lehce se vstřebává Složení: obsahuje minimálně 96 % složek přírodního původu Jak používat: Naneste na čistou pokožku a jemně vmasírujte do úplného vstřebání. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea tělové máslo 200 ml , Stará tajemství (978-80-242-6775-3)

Pan Buřtík a pan Špejlička

Pan Buřtík a pan Špejlička
Detail

Audiokniha MP3 Zdeněk Svěrák, čte Zdeněk Svěrák Když se pan Buřtík a pan Špejlička poprvé setkali, dali se do smíchu. Smáli se sami sobě, vždyť jeden vypadal jako soudek a druhý jako tyčka. Ale hned si byli sympatičtí, skamarádili se a zažili spolu řadu dobrodružství. K jejich komické dvojici patří také tři psi, kteří se všichni jmenují Pocem, a vrabec, jehož naučili létat. Žertovné příhody legračních druhů jsou určeny všem dětem, snadno jim však podlehnou i dospělí, protože řada jinotajů hovoří jenom k nim. Hravost a vtip Svěrákových nápadů uchvátí a jeho způsob sdělení pobaví všechny generace. V nahrávce nalezneme tři vyprávění. Dva příběhy komických přátel napsal Zdeněk Svěrák kdysi svým malým dětem, poslední povídku dokončil v minulém roce pro knižní vydání. Autor je v tomto případě jedinečným a nejlepším interpretem, přítel Jaroslav Uhlíř pak nejlepším hudebním skladatelem. Audioknihu, tak jako knižní vydání, doprovází ilustrace Jiřího Votruby.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pan Buřtík a pan Špejlička , Stará fotografie (978-80-271-3257-7)

Pan Buřtík a pan Špejlička

Pan Buřtík a pan Špejlička
Detail

Audiokniha na CD - autor Zdeněk Svěrák, čte Zdeněk Svěrák Čte Zdeněk Svěrák, hudba Jaroslav Uhlíř Když se pan Buřtík a pan Špejlička poprvé setkali, dali se do smíchu. Smáli se sami sobě, vždyť jeden vypadal jako soudek a druhý jako tyčka. Ale hned si byli sympatičtí, skamarádili se a zažili spolu řadu dobrodružství. K jejich komické dvojici patří také tři psi, kteří se všichni jmenují Pocem, a vrabec, jehož naučili létat. Žertovné příhody legračních druhů jsou určeny všem dětem, snadno jim však podlehnou i dospělí, protože řada jinotajů hovoří jenom k nim. Hravost a vtip Svěrákových nápadů uchvátí a jeho způsob sdělení pobaví všechny generace. V nahrávce nalezneme tři vyprávění. Dva příběhy komických přátel napsal Zdeněk Svěrák kdysi svým malým dětem, poslední povídku dokončil v minulém roce pro knižní vydání. Autor je v tomto případě jedinečným a nejlepším interpretem, přítel Jaroslav Uhlíř pak nejlepším hudebním skladatelem. Audioknihu, tak jako knižní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pan Buřtík a pan Špejlička , Stará mama dan (80-85218-94-1)

Stara Mydlarnia Sweet Mango tuhý šampon 2 v 1 70 g

Stara Mydlarnia Sweet Mango tuhý šampon 2 v 1 70 g
Detail

Stara Mydlarnia Sweet Mango, 70 g, Tuhé šampony pro ženy, Šampon a kondicionér 2 v 1 Stara Mydlarnia Sweet Mango poskytne vašim vlasům rychlou a účinnou péči v jediném přípravku. Vlastnosti: důkladně myje vlasy a zároveň usnadňuje jejich rozčesávání odstraňuje přebytečnou mastnotu a nečistoty vyživuje vlasy od kořínků po konečky kompaktní a praktická forma vhodná na cesty Složení: obsahuje minimálně 96 % složek přírodního původu veganský produkt Jak používat: Aplikujte na vlhké vlasy. Chvíli masírujte pokožku hlavy a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Sweet Mango tuhý šampon 2 v 1 70 g , Anatolian puzzle stará škola 1000 dílků (8698543110380)

Stara Mydlarnia Green Tea koupelová bomba se zeleným čajem 200 g

Stara Mydlarnia Green Tea koupelová bomba se zeleným čajem 200 g
Detail

Stara Mydlarnia Green Tea, 200 g, Bomby do koupele pro ženy, Máte rádi odpočinek v horké vaně? Šumivá koule do koupele Stara Mydlarnia Green Tea vám po dlouhém dni zajistí zasloužený relaxační a voňavý zážitek. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku příjemně voní zajišťuje pocit komfortu a klidu Jak používat: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Green Tea koupelová bomba se zeleným čajem 200 g , Puzzle stará dýňová farma 1000 dílků (628136606943)

Stara Mydlarnia Hyaluron 4D intenzivní sérum s kyselinou hyaluronovou 15 ml

Stara Mydlarnia Hyaluron 4D intenzivní sérum s kyselinou hyaluronovou 15 ml
Detail

Stara Mydlarnia Hyaluron 4D, 15 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Stara Mydlarnia Hyaluron 4D představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči. Vlastnosti: účinně hydratuje a vyživuje pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky eliminuje projevy akné Složení: obsahuje minimálně 94 % složek přírodního původu Jak používat: Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Hyaluron 4D intenzivní sérum s kyselinou hyaluronovou 15 ml , Gibsons puzzle stará cukrárna 1000 dílků (g6274)

Stara Mydlarnia BIO Detox jemný čisticí gel proti akné 200 ml

Stara Mydlarnia BIO Detox jemný čisticí gel proti akné 200 ml
Detail

Stara Mydlarnia BIO Detox, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čistění pleti Stara Mydlarnia BIO Detox je tou správnou volbou pro každodenní péči. Vlastnosti: jemně a důkladně myje celý obličej Jak používat: Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. Poté opláchněte. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia BIO Detox jemný čisticí gel proti akné 200 ml , Stará víska (978-80-7272-991-3)

Stara Mydlarnia Pimento Wood krém na ruce pro muže 100 ml

Stara Mydlarnia Pimento Wood krém na ruce pro muže 100 ml
Detail

Stara Mydlarnia Pimento Wood, 100 ml, Péče o tělo pro muže, Vlastnosti: zajišťuje pokožce dlouhodobou hydrataci a vláčnost svěží mužná vůně (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Pimento Wood krém na ruce pro muže 100 ml , Educa puzzle stará garáž 1500 dílků (8412668180055)

Pan primář - Primář Pan - e-kniha

Pan primář - Primář Pan - e-kniha
Detail

eBook:,Pan primář vznikl jako studentský projekt pro úzkou skupinku přátel, brzy si však získal velké množství fanoušků na sociálních sítích. Esenciální složkou komiksu je nevybíravý, břitký humor, kterým dává pan primář čtenářům nahlédnout do hořkého až tragikomického světa klinické praxe. V lidech z oboru bude čtení pana primáře patrně vyvolávat spiklenecký, zasvěcený úsměv, v laické veřejnosti naopak nemalé znepokojení z toho, jak to leckdy chodí v uzavřeném světě lékařů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pan primář - Primář Pan - e-kniha , Stará škola (978-80-276-0560-6)

Pán se stříbrným lukem - Gemmell David

Pán se stříbrným lukem - Gemmell David
Detail

V prvním dílu epické trilogie David Gemmell kombinuje pronikavě živoucí popisy s bohatstvím historických detailů v nepřekonatelném, dech beroucím díle lásky a nenávisti, ctižádosti i soupeření, míru i války. Tři životy změní osudy národů. Helikáón, mladý princ z Dardanie, pronásledovaný trýznivým a traumatickým dětstvím, kněžka Andromacha, jejíž ohnivá povaha a nezávislost ohrožují moc králů, a legendární válečník Argurios, ovládaný pouze myšlenkami na pomstu. V Troji naleznou město rozpolcené ničivým soupeřením - smršť žárlivostí, klamů a smrtících zrad. A za pověstnými trojskými zdmi pošilhávají krvežíznivé oči nepřátel po bohatství města a plánují jeho pád. Nastal čas statečnosti i zrady, čas krveprolévání a strachu, čas hrdinů! (patro.cz)

Podobné produkty ako Pán se stříbrným lukem - Gemmell David , Pán boh daj šťastia, lavička

Petr Pan SE - Blu-ray (D00621)

Petr Pan SE - Blu-ray (D00621)
Detail

Film na Blu-ray - Při sledování Disneyho originální klasické pohádky Petr Pan se i vy ve svých představách vznesete. Tento film vás totiž přesvědčí, že při troše dobré vůle je možné úplně všechno. Příběh plný nápadů, dobrodružství, nezapomenutelných postav, hudby a létacího prášku dosahuje nevídaných výšin! Při sledování Disneyho originální klasické pohádky Petr Pan se i vy ve svých představách vznesete. Tento film vás totiž přesvědčí, že při troše dobré vůle je možné úplně všechno. Příběh plný nápadů, dobrodružství, nezapomenutelných postav, hudby a létacího prášku dosahuje nevídaných výšin! Wendy a její bráškové znají Petra Pana z příběhů v knížce, když je ale jednou vezme s sebou do kouzelného světa Země Nezemě, čeká je báječné dobrodružství. Letí s větrem o závod za Petrem a jeho kamarádkou vílou Zvonilkou, objevují ostrov a tajnou skrýš Petrovy tlupy Ztracených chlapců a svádějí vzdušné bitvy s divokými piráty vedenými nechvalně proslulým kapitánem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Petr Pan SE - Blu-ray (D00621) , Pán prstenů - společenstvo prstenu (9788025705728)

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea sprchový a koupelový gel 250 ml

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea sprchový a koupelový gel 250 ml
Detail

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea, 250 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea sprchový a koupelový gel 250 ml , Pán prstenů: dvě věže (8594072278624)

Stara Mydlarnia Shea & Cocoa Butter Massage Bar tuhé tělové máslo 100 g

Stara Mydlarnia Shea & Cocoa Butter Massage Bar tuhé tělové máslo 100 g
Detail

Stara Mydlarnia Shea & Cocoa Butter Massage Bar, 100 g, Tělová másla pro ženy, Vlastnosti: hloubkově hydratuje pokožku zanechává pokožku sametově hebkou obnovuje pevnost pokožky dermatologicky testováno Složení: obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Shea & Cocoa Butter Massage Bar tuhé tělové máslo 100 g , Dobře situovaný pán - dvd (9753)

Stara Mydlarnia Red Control krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml

Stara Mydlarnia Red Control krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Detail

Stara Mydlarnia Red Control, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Stara Mydlarnia Red Control poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží. Vlastnosti: zklidňuje podráždění a začervenání Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Red Control krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea sprchový a koupelový gel 500 ml

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea sprchový a koupelový gel 500 ml
Detail

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea, 500 ml, Sprchové gely pro ženy, Sprchový gel Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci. Vlastnosti: myje pokožku a zbavuje nečistot Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu Jak používat: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea sprchový a koupelový gel 500 ml

Stara Mydlarnia Citrus Wood sprchový a koupelový gel pro muže 250 ml

Stara Mydlarnia Citrus Wood sprchový a koupelový gel pro muže 250 ml
Detail

Stara Mydlarnia Citrus Wood, 250 ml, Přípravky na sprchování pro muže, Sprchový gel Stara Mydlarnia Citrus Wood učiní z nezbytné každodenní hygieny jedinečný osvěžující zážitek. Vlastnosti: šetrně myje pokožku celého těla zvláčňuje a hydratuje dermatologicky testováno Jak používat: Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Citrus Wood sprchový a koupelový gel pro muže 250 ml

Stara Mydlarnia Home Spa Tuberose & Yuzu hydratační krém na ruce 75 ml

Stara Mydlarnia Home Spa Tuberose & Yuzu hydratační krém na ruce 75 ml
Detail

Stara Mydlarnia Home Spa Tuberose & Yuzu, 75 ml, Krémy na ruce pro ženy, Krém Stara Mydlarnia Home Spa Tuberose & Yuzu dokonale hydratuje pokožku vašich rukou a zajistí jim potřebnou výživu. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí příjemně voní zabraňuje vysychání pokožky Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Nanášejte krém na ruce dle potřeby a masírujte, dokud se krém nevstřebá. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Home Spa Tuberose & Yuzu hydratační krém na ruce 75 ml

Pan Buřtík a pan Špejlička (CD) - audiokniha

Pan Buřtík a pan Špejlička (CD) - audiokniha
Detail

Autor: Zdeněk Svěrák. Kamarádství, které se hned tak nevidí, pomůže dostat hrdiny z každého maléru! Když se pan Buřtík a pan Špejlička poprvé setkali, dali se do smíchu. Smáli se sami sobě, vždyť jeden vypadal jako soudek a druhý jako tyčka. Ale hned si byli sympatičtí, skamarádili se a zažili spolu řadu dobrodružství. K jejich komické dvojici patří také tři psi, kteří se všichni jmenují Pocem, a vrabec, jehož naučili létat. Žertovné příhody legračních druhů jsou určeny všem dětem, snadno jim však podlehnou i dospělí, protože řada jinotajů hovoří jenom k nim. Hravost a vtip Svěrákových nápadů uchvátí a jeho způsob sdělení pobaví všechny generace. V nahrávce nalezneme tři vyprávění. Dva příběhy komických přátel napsal Zdeněk Svěrák kdysi svým malým dětem, poslední povídku dokončil v minulém roce pro knižní vydání. Autor je v tomto případě jedinečným a nejlepším interpretem, přítel Jaroslav Uhlíř pak nejlepším hudebním skladatelem. Audioknihu, tak jako knižní vydání, doprovází ilustrace Jiřího Votruby. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Pan Buřtík a pan Špejlička (CD) - audiokniha

Pan Buřtík a pan Špejlička - Svěrák Zdeněk

Pan Buřtík a pan Špejlička - Svěrák Zdeněk
Detail

Čte Zdeněk Svěrák, hudba Jaroslav Uhlíř Když se pan Buřtík a pan Špejlička poprvé setkali, dali se do smíchu. Smáli se sami sobě, vždyť jeden vypadal jako soudek a druhý jako tyčka. Ale hned si byli sympatičtí, skamarádili se a zažili spolu řadu dobrodružství. K jejich komické dvojici patří také tři psi, kteří se všichni jmenují Pocem, a vrabec, jehož naučili létat. Žertovné příhody legračních druhů jsou určeny všem dětem, snadno jim však podlehnou i dospělí, protože řada jinotajů hovoří jenom k nim. Hravost a vtip Svěrákových nápadů uchvátí a jeho způsob sdělení pobaví všechny generace. V nahrávce nalezneme tři vyprávění. Dva příběhy komických přátel napsal Zdeněk Svěrák kdysi svým malým dětem, poslední povídku dokončil v minulém roce pro knižní vydání. Autor je v tomto případě jedinečným a nejlepším interpretem, přítel Jaroslav Uhlíř pak nejlepším hudebním skladatelem. Audioknihu, tak jako knižní vydání, doprovází ilustrace Jiřího Votruby. Kamarádství, které se hned tak nevidí, pomůže dostat hrdiny z každého maléru. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pan Buřtík a pan Špejlička - Svěrák Zdeněk

Pan Buřtík a pan Špejlička - Zdeněk Svěrák - audiokniha

Pan Buřtík a pan Špejlička - Zdeněk Svěrák - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Když se pan Buřtík a pan Špejlička poprvé setkali, dali se do smíchu. Smáli se sami sobě, vždyť jeden vypadal jako soudek a druhý jako tyčka. Ale hned si byli sympatičtí, skamarádili se a zažili spolu řadu dobrodružství. K jejich komické dvojici patří také tři psi, kteří se všichni jmenují Pocem, a vrabec, jehož naučili létat. Žertovné příhody legračních druhů jsou určeny všem dětem, snadno jim však podlehnou i dospělí, protože řada jinotajů hovoří jenom k nim. Hravost a vtip Svěrákových nápadů uchvátí a jeho způsob sdělení pobaví všechny generace. V nahrávce nalezneme tři vyprávění. Dva příběhy komických přátel napsal Zdeněk Svěrák kdysi svým malým dětem, poslední povídku dokončil v minulém roce pro knižní vydání. Autor je v tomto případě jedinečným a nejlepším interpretem, přítel Jaroslav Uhlíř pak nejlepším hudebním skladatelem. Audioknihu, tak jako knižní vydání, doprovází ilustrace Jiřího Votruby. Kamarádství, které se hned tak nevidí, pomůže dostat hrdiny z každého maléru! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pan Buřtík a pan Špejlička - Zdeněk Svěrák - audiokniha

Pán se stříbrným lukem - Trója 1 - David Gemmell

Pán se stříbrným lukem - Trója 1 - David Gemmell
Detail

V prvním dílu epické trilogie David Gemmell kombinuje pronikavě živoucí popisy s bohatstvím historických detailů v nepřekonatelném, dech beroucím díle lásky a nenávisti, ctižádosti i soupeření, míru i války. Tři životy změní osudy národů. Helikáón, mladý princ z Dardanie, pronásledovaný trýznivým a traumatickým dětstvím, kněžka Andromacha, jejíž ohnivá povaha a nezávislost ohrožují moc králů, a legendární válečník Argurios, ovládaný pouze myšlenkami na pomstu. V Troji naleznou město rozpolcené ničivým soupeřením - smršť žárlivostí, klamů a smrtících zrad. A za pověstnými trojskými zdmi pošilhávají krvežíznivé oči nepřátel po bohatství města a plánují jeho pád. Nastal čas statečnosti i zrady, čas krveprolévání a strachu, čas hrdinů! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pán se stříbrným lukem - Trója 1 - David Gemmell

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea tělový peeling se zeleným čajem 260 g

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea tělový peeling se zeleným čajem 260 g
Detail

Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea, 260 g, Tělové peelingy pro ženy, Tělový peeling Stara Mydlarnia Home Spa zbaví vaši pokožku již odumřelých buněk a zajistí jí dokonalou hebkost. Vlastnosti: odstraňuje odumřelé kožní buňky prokrvuje pokožku myje veškeré nečistoty dokonale zjemňuje Složení: obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Navlhčete pokožku a jemným krouživým pohybem masírujte. Poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Home Spa Green Tea tělový peeling se zeleným čajem 260 g

Stara Mydlarnia Home Spa Sweet Mango hydratační krém na ruce mango 75 ml

Stara Mydlarnia Home Spa Sweet Mango hydratační krém na ruce mango 75 ml
Detail

Stara Mydlarnia Home Spa Sweet Mango, 75 ml, Krémy na ruce pro ženy, Krém Stara Mydlarnia Home Spa dokonale hydratuje pokožku vašich rukou a zajistí jim potřebnou výživu. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku zanechává pokožku jemnou a hebkou rychle se vstřebává chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí tlumí příznaky stárnutí pokožky Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Nanášejte krém na ruce dle potřeby a masírujte, dokud se krém nevstřebá. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Home Spa Sweet Mango hydratační krém na ruce mango 75 ml

Pan Buřtík a pan Špejlička - Zdeněk Svěrák - e-kniha

Pan Buřtík a pan Špejlička - Zdeněk Svěrák - e-kniha
Detail

eBook:,Když se pan Buřtík a pan Špejlička poprvé setkali, dali se do smíchu. Smáli se sami sobě, vždyť jeden vypadal jako soudek, druhý jako tyčka. Ale hned si byli sympatičtí, a vydali se zpečetit své nenadálé přátelství do restaurace Rozmarýnka. První si objednal dvanáct talířů tlačenky s chlebem (který asi?), ten druhý lipový čaj a sušenku (kdo asi?). A pak společně vyrazili vstříc novým dobrodružstvím. Tak ať se vám oba pánové neztratí! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pan Buřtík a pan Špejlička - Zdeněk Svěrák - e-kniha

Stara Mydlarnia BIO Detox aktivní denní krém pro mastnou a problematickou pleť 50 ml

Stara Mydlarnia BIO Detox aktivní denní krém pro mastnou a problematickou pleť 50 ml
Detail

Stara Mydlarnia BIO Detox, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Vlastnosti: intenzivně hydratuje redukuje nadměrnou tvorbu kožního mazu působí proti nedokonalostem Jak používat: Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia BIO Detox aktivní denní krém pro mastnou a problematickou pleť 50 ml

Stara Mydlarnia Therapy of Ayurveda Hemp Oil & Avocado pleťová maska s avokádem 200 ml

Stara Mydlarnia Therapy of Ayurveda Hemp Oil & Avocado pleťová maska s avokádem 200 ml
Detail

Stara Mydlarnia Therapy of Ayurveda Hemp Oil & Avocado, 200 ml, Krémové masky pro ženy, Pleťová maska Stara Mydlarnia Therapy of Ayurveda bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni. Vlastnosti: hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje předchází nadměrné tvorbě kožního mazu navrací pleti pružnost a pocit pohodlí detoxikuje pleť Složení: obsahuje minimálně 97 % složek přírodního původu veganský produkt (notino.cz)

Podobné produkty ako Stara Mydlarnia Therapy of Ayurveda Hemp Oil & Avocado pleťová maska s avokádem 200 ml

Pán Dattátreja, mých dvacet čtyři učitelů - Pán Dattátreja - e-kniha

Pán Dattátreja, mých dvacet čtyři učitelů - Pán Dattátreja - e-kniha
Detail

eBook:,Dattátreja je v hinduismu uctíván jako avatár, božské vtělení, které zahrnuje trojici bohů Datta = Brahma, Višnu a Šiva, a Atreja se odkazuje k jeho fyzickému otci, mudrci Atrimu. Různé sekty jej uctívají různě a považují za inkarnace nejrůznějších bohů, nejčastěji Šivy nebo Višnua. Dattátrejovi je přisuzováno dílo Tripura Rahasja, velmi známé a významné pojednání o advaitě védantě tradice Šrí vidjá, tedy podstatně tantrické. Toto dílko ke studiu doporučoval i Ramana Maháriši. Následuje krátký text, ve kterém Dattátreja shrnuje podstatné vlastnosti a nutná pochopení hledajícího potřebné pro správnou meditaci na Já a dosažení jeho uvědomění. Text je poplatný řádu potulných hledajících – tzv. sanjásinů, proto některá přirovnání nebo verše není třeba chápat doslova, zejména v našich podmínkách, ale ve správném duchu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pán Dattátreja, mých dvacet čtyři učitelů - Pán Dattátreja - e-kniha

Pan Buřtík a pan Špejlička (978-80-000-2681-7)

Pan Buřtík a pan Špejlička (978-80-000-2681-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Zdeněk Svěrák, Jiří Votruba, 64 stran Když se pan Buřtík a pan Špejlička poprvé setkali, dali se do smíchu. Smáli se sami sobě, vždyť jeden vypadal jako soudek, druhý jako tyčka. Ale hned si byli sympatičtí, a vydali se zpečetit své nenadálé přátelství do restaurace Rozmarýnka. První si objednal dvanáct talířů tlačenky s chlebem (který asi?), ten druhý lipový čaj a sušenku (kdo asi?). A pak společně vyrazili vstříc novým dobrodružstvím. Tak ať se vám oba pánové neztratí! Detaily knihy: Autor: Zdeněk Svěrák, Jiří Votruba Rok vydání: 2013 ISBN: 978-80-000-2681-7 Počet stran: 64 (alza.cz)

Podobné produkty ako Pan Buřtík a pan Špejlička (978-80-000-2681-7)

Pan Buřtík a pan Špejlička (978-80-00-06585-4)

Pan Buřtík a pan Špejlička (978-80-00-06585-4)
Detail

Kniha - autor Zdeněk Svěrák; Jiří Votruba, 68 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Rozpustilá knížka Zdeňka Svěráka o dvou nevšedních kamarádech vykouzlí úsměv ve tváři nejen u dětí, ale i dospělých. Pan Buřtík a pan Špejlička společně prožívají jedno neuvěřitelné dobrodružství za druhým. Pojďte se sami přesvědčit, jaké nečekané příhody prožijí ti dva veselí chlapíci v Lékárně U Bílé myšky, na policejním ředitelství a v cirkuse. Dva příběhy napsal Z. Svěrák už v roce 1971 a 1972, v roce 2010 je obohatil o třetí, a vznikla tato veselá knížka s báječnými ilustracemi Jiřího Votruby. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pan Buřtík a pan Špejlička (978-80-00-06585-4)

Peter Pan

Peter Pan
Detail

Knižka s puzzle so známou rozprávkou o Petrovi Panovi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Peter Pan

Pan Primář

Pan Primář
Detail

Pan primář vznikl jako studentský projekt pro úzkou skupinku přátel, brzy si však získal velké množství fanoušků na sociálních sítích. Esenciální složkou komiksu je nevybíravý, břitký humor, kterým dává pan primář čtenářům nahlédnout do hořkého až tragikomického světa klinické praxe. V lidech z oboru bude čtení pana primáře patrně vyvolávat spiklenecký, zasvěcený úsměv, v laické veřejnosti naopak nemalé znepokojení z toho, jak to leckdy chodí v uzavřeném světě lékařů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pan Primář

Pane prezidente

Pane prezidente
Detail

Vítek Čumra, žák 3.B je normální kluk ze sociálně slabší rodiny. Jako junák se snaží mluvit slušně a pravdomluvně. Dost často si ale klade otázku, "proč?" Zdá se mu, že v dnešní době tato předsevzetí moc neplatí. Všechno to, co slyší ve škole a posléze i doma mu dělá v hlavě guláš. Jednoho krásného dne ho napadne zeptat se paní učitelky, kdo že je vlastně nejchytřejší. Paní učitelka mu odpoví, že je to pan prezident. A tak si Vítek koupí dopisní papír a o všem, co ho trápí a čemu nerozumí, napíše hlavě státu. Musí ale tajně. Kdyby se to dozvěděla ségra, která miluje Ovčáka, tak by to na něj práskla, a táta by ho nejspíš zabil. Proč by ho zabil, se dočtete v knížce, kterou právě držíte v ruce. Jeho dopis Vám bude možná připadat trochu naivní, někdy i komický…ale opak je pravdou. Možná to není jenom Vítek Čumra, žák 3.B , kdo se takhle ptá. Možná jsme to my všichni, kteří jsme klamáni mocipány, kteří z nás chtějí udělat poslušné roboty… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pane prezidente

Peter Pan

Peter Pan
Detail

Knižka s puzzle so známou rozprávkou o Petrovi Panovi. (patro.cz)

Podobné produkty ako Peter Pan
Pán se stará (), Pán se stará (978-80-262-1527-1), Pán světa II: Dotkni se nebe, Stará tajemství (), Pán ohně, Pán Nemožný, Pán věže (), Stará dáma vaří jed (), Pán prstenů - trilogie (), Advokát a jeho pán, TEMNÝ PÁN: Školní roky (), LEGIE VI: Pán hor, Pán světa: Druhá císařovna, Stará řemesla (978-80-7346-213-0), Stará bolest (978-80-871-6930-8), Stará garda (978-80-257-1881-0), Stará Praha (978-80-247-5398-0), Stará tajemství (978-80-242-6775-3), Stará fotografie (978-80-271-3257-7), Stará mama Dan (80-85218-94-1), Anatolian Puzzle Stará škola 1000 dílků (8698543110380), Puzzle Stará dýňová farma 1000 dílků (628136606943), Gibsons Puzzle Stará cukrárna 1000 dílků (G6274), Stará Víska (978-80-7272-991-3), Educa Puzzle Stará garáž 1500 dílků (8412668180055), Stará škola (978-80-276-0560-6), Pán Boh daj šťastia, lavička, Pán prstenů - Společenstvo Prstenu (9788025705728), Pán prstenů: Dvě věže (8594072278624), Dobře situovaný pán - DVD (9753)