Ozdoby do obuwia

Ozdoby do obuwia

Módní kožená obuv a galanterie. Nejvyšší kvalita. (WOJAS.CZ)

Ozdoby do vlasů sada (1 karta)

Ozdoby do vlasů sada (1 karta)

Roztomilá sada květinových gumiček potěší především malé slečny. Se sadou si mohou vytvořit spoustu kreativních účesů, je skvělá na běžné ozdobení účesu i ke hře na kadeřnictví. Květy jsou ozdobené třpytivými glitrovými puntíky. V sadě jsou: 2 velké květy na gumičce, ve středu ozdobené srdíčkem, 2 malé květy na gumičce, ve středu ozdobené třpytivými kamínky, 6 gumiček, které jsou šetrné k jemným dětským vláskům, 3 skřipce a 2 pukačky. Nevhodné pro děti do 3 let. (Stoklasa.cz)

Ozdoby do vlasů a peněženka (1 sada)

Ozdoby do vlasů a peněženka (1 sada)

Přemýšlíte nad vhodným drobným dárkem pro malou slečnu? Vyberte si třeba tento roztomilý set! Sada obsahuje: dvě pružné gumičky o průměru 2 cm [s ozdobou], tři malé skřipce do vlasů velké 1,5 cm, čelenku se zoubky o obvodu 37 cm a šířce 8 mm, peněženku na zip [s ozdobou] o vel. [9 x 11] cm (výška x šířka). Ozdoby jsou vhodné spíše do jemnějších vlasů. Nevhodné pro děti do tří let. (Stoklasa.cz)

Ozdob svíčky

Ozdob svíčky

Nejhezčí dárek pro blízkou osobu je ten, který je s láskou vyrobený. Ozdobte originálním způsobem svíčky. Můžete si je ponechat či darovat mamince nebo kamarádce. Fantazii se meze nekladou. Balení obsahuje dvě svíčky na ozdobení, obal na svíčky, arch s lepícími drahokamy, 3 barevná lepidla atd.   Vhodné pro děti od 12 let. (Mrakyhracek.cz)

Ozdob svíčky

Ozdob svíčky

Nejhezčí dárek pro blízkou osobu je ten, který je s láskou vyrobený. Ozdobte originálním způsobem svíčky. Můžete si je ponechat či darovat mamince nebo kamarádce. Fantazii se meze nekladou. Balení obsahuje dvě svíčky na ozdobení, obal na svíčky, arch s lepícími drahokamy, 3 barevná lepidla atd. Vhodné pro děti od 12 let. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Ozdoba Žebřík

Ozdoba Žebřík

Ozdoba Žebřík je originální a vtipná, snadno ji zavěsíte. Je vyrobená ze dřeva a textilu. Měří cca 8x3,5x50v cm. (Euronova-shop.cz)

Ozdoba Autíčko

Ozdoba Autíčko

Ozdoba Autíčko se světlem. Originální, hodí se i jako dárek. Je vyrobená ze dřeva. Na baterie, nejsou dodávány. Měří 11x5x9v cm. (Euronova-shop.cz)

Ozdoba Holčička

Ozdoba Holčička

Ozdoba Holčička se světlem je roztomilá a dodá pohodovou náladu. Z pryskyřice s plastovou svítící baňkou. Na knoflíkové baterie, nejsou dodávány. Měří cca 10x9x17v cm. V různých tvarech. (Euronova-shop.cz)

Ozdoba Santa

Ozdoba Santa

Ozdoba na zavěšení se Santou s padákem a LED. Keramický, různé tvary. Měří 10x10x27v cm. (Euronova-shop.cz)

Vyřezávaná ozdoba

Vyřezávaná ozdoba

Vyřezávaná ozdoba vnese dotek elegance do každého prostoru. Díky uměleckému vyřezávání je velmi působivá. Celá vyrobená ze dřeva. Se šňůrkou na zavěšení. Měří 15x26v cm. Různé krajinky. (Euronova-shop.cz)

Sváteční ozdoba, zlatá

Sváteční ozdoba, zlatá

Vaše vchodové dveře budou zvát k návštěvě, pokud na ně umístíte tuto ozdobu. Ale zrovna tak zkrášlí vaše okno či jakoukoliv stěnu. Vydrží po dlouhá léta stále stejně krásná. (Velkykosik.cz)

Ozdoby vánoční 20ks

Ozdoby vánoční 20ks

Ozdoby vánoční 20ks (Home-point.cz)

Výška:
24.00
Šířka:
10.00
Hloubka:
10.00
Váha:
0.105
Složení:
Ostatní

Ozdoby vánoční 16ks

Ozdoby vánoční 16ks

Ozdoby vánoční 16ks (Home-point.cz)

Výška:
22.50
Šířka:
12.00
Hloubka:
12.00
Váha:
0.119
Složení:
Ostatní

Ozdoby vánoční 16ks

Ozdoby vánoční 16ks

(Home-point.cz)

Výška:
23.00
Šířka:
12.00
Hloubka:
12.00
Váha:
0.154
Složení:
Ostatní

Sada 12 ozdob

Sada 12 ozdob

Sada 12 ozdob ve 3 různých podobách. Z polyesteru a dřeva, s opakujícím se motivem v menším provedení, s provázkem na zavěšení. Měří cca 8,5x8,5 cm. (Euronova-shop.cz)

Sada 24 ozdob

Sada 24 ozdob

Sada 24 ozdob sestává z 12 baněk o rozměru 4 cm a 12 šišek o rozměru 5 cm, všechny pokryté třpytkami. Z plastu. (Euronova-shop.cz)

Ozdoba na zavěšení

Ozdoba na zavěšení

Ozdoba na zavěšení s postavičkou s padákem a LED. Keramický, různé tvary. Měří 9x9x27v cm. (Euronova-shop.cz)

Ozdoby Vánoční hvězda

Ozdoby Vánoční hvězda

Ozdoby Vánoční hvězda jsou samolepicí a veliké: nádherně ozdobí okna v tom pravém vánočním stylu. Snadno je sejmete a opět nalepíte. Jsou vyrobené z PVC. Celý list měří 32x60 cm. (Euronova-shop.cz)

Samolepicí vánoční ozdoby

Samolepicí vánoční ozdoby

Samolepicí bílé dekorace se třpytkami. Krásně ozdobí jakékoli hladké povrchy: okna, stěny, dveře, dvířka skříněk... Snadno je sloupnete a znovu nalepíte, aplikace je jednoduchá a nezanechají žádné stopy. S vánočními výjevy: kostelíček 18x19v cm; Santa 31x13v cm; sněhové vločky. Vyrobené z PVC. (Euronova-shop.cz)

Vánoční ozdoby Kaemingk

Vánoční ozdoby Kaemingk

Sklěnený mix ozdob různých tvarů pudrové barvy a zlatými třpytkami pomůžou dokouzlit dekoraci na Vašem vánočním stromečku.   4× assort – hvězda, šiška, srdce, květina Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (Rozbaleno.cz)

Ozdob si svoji šperkovnici

Ozdob si svoji šperkovnici

  Ozdob si svoji šperkovnici. Fantazii se meze nekladou. Je jen na Vás, jak bude šperkovnice vypadat. Tato šperkovnice zaručeně udělá radost každé malé parádnici. Zde si může ukládat své drobnosti, cennosti, šperky. Šperkovnice má celkem 3 přihrádky, kam můžou ukládat svoje šperky.   Parametry: materiál: rozměry: 21 x 15 x 5 cm   Vhodné pro malé parádnice od 3 let. (Mrakyhracek.cz)

Sada ozdob do vlasů

Sada ozdob do vlasů

Sada ozdob do vlasů S těmito ozdobami do vlasů bude každá dívka vypadat jako dítě jara v dobrém rozmaru! Sada obsahuje elastickou čelenku, která je ozdobena pěti látkovými květy, a rovněž dvě kovové sponky do vlasů, z nichž každá je ozdobena jedním květem. Fantazii při tvorbě účesů se žádné meze nekladou – tato sada ozdob do vlasů probudí dobrou náladu nejen na jaře, ale v každém ročním období. Barva: Čelenka: růžovo-světlemodrá Sponky: světlemodro-růžová a stříbrná Materiál: 100 % polyester Sponky: kov Rozměry: Průměr květů cca 50 mm Délka sponky cca 45 mm Čelenka je vhodná pro obvod hlavy od 48 do 56 cm S látkovými letními květy 2 kovové sponky do vlasů, každá s 1 látkovým květem 1 elastická čelenka s 5 látkovými květy – pro obvod hlavy od 48 do 56 cm K tvorbě rozmanitých účesů… (Tchibo - CZ)

HANG ON Ozdoba Santa

HANG ON Ozdoba Santa

S vánoční figurkou HANG ON Santa bude Vaše vánoční dekorace naprosto dokonalá. Originální ozdoba na stromek zaujme na první pohled i svou láskou k detailu, tu jen tak nepřehlédnete. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba teriér

HANG ON Ozdoba teriér

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON teriér. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba trpaslík

HANG ON Ozdoba trpaslík

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON trpaslík. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba tuleň

HANG ON Ozdoba tuleň

Protože jste na svém seznamu dárků měli i zvířata, přináší pro Vás Butlers skleněnou ozdobu HANG ON tuleň. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba vločka

HANG ON Ozdoba vločka

Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky či k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba želva

HANG ON Ozdoba želva

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON želva. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba barista

HANG ON Ozdoba barista

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON barista. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba ježek

HANG ON Ozdoba ježek

Jako vždy Vám Butlers představuje ty nejhezčí vánoční ozdoby. Od klasických k moderním, od rozvláčných ke osobitě svižným. Vhodné jako dárek i jen tak sobě pro radost. Použitelné na přírodním nebo umělém vánočním stromku, na větvičku a ostatní způsoby zdobení, co Vás jen napadnou. To budou báječné svátky! Zde: Přívěsek z foukaného skla, ručně malovaný. (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba kostka

HANG ON Ozdoba kostka

Protože jste na svém seznamu dárků měli skleněné ozdoby, přináší pro Vás Butlers skleněnou ozdobu HANG ON kostku k zavěšení. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba mikrofon

HANG ON Ozdoba mikrofon

Protože jste na svém seznamu dárků měli originální dekorace, přináší pro Vás Butlers skleněnou ozdobu HANG ON mikrofon. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba mýval

HANG ON Ozdoba mýval

Protože na Vašem seznamu dárků byla i originální dekorace, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON mýval. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba palma

HANG ON Ozdoba palma

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON palma. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba pes

HANG ON Ozdoba pes

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON pes. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba popcorn

HANG ON Ozdoba popcorn

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON popcorn. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba bišonek

HANG ON Ozdoba bišonek

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON bišonek. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba dárky

HANG ON Ozdoba dárky

Protože jste si letos přáli hodně dárečků, přináší pro Vás Butlers skleněnou ozdobu HANG ON dárky. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba delfín

HANG ON Ozdoba delfín

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON delfín. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba Drak

HANG ON Ozdoba Drak

S těmito vánočními dekoracemi bude Vaše výzdoba mnohem působivější: tradiční výzdoba na vánoční strom se vyznačuje svou velikostí a citem pro detail. Tyto kousky skutečně nikdo nepřehlédne. Vyrobeno z polyresinu a kovu, ručně malované. K dispozici další motivy. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba gril

HANG ON Ozdoba gril

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON gril. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba grill

HANG ON Ozdoba grill

Závěsná sklěněná dekorace HANG ON Grill malovaná ručně se bude u Vás doma krásně vyjímat. Každý rok přichází Butlers s těmi nejkrásnějšími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od starožitných po hravé. Ať už jako dárek nebo pro vlastní radost. Na přírodní i umělé vánoční stromky, na větvičku jedle nebo na své vlastní kreativní nápady. Pro Vaše dokonalé svátky. (Butlers.cz)

HANG ON Ozdoba sushi

HANG ON Ozdoba sushi

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu HANG ON sushi. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

EASTER Ozdoba zajíc - modrá

EASTER Ozdoba zajíc - modrá

Jakou barvu má velikonoční zajíc S ozdobou zajíčka EASTER může být šedý, růžový, žlutý, modrý nebo zelený - a každá z těchto barev mu opravdu sluší. Tip pro Vás: kombinujte různé barvy ozdob na svých velikonočních dekoracích. Na dekorace pro Váš domov z řady EASTER se vyleze podívat ze své nory i zvědavý velikonoční zajíc. Krásnější výzdobu než jsou třeba velikonoční vajíčka by Vám snad ani sám nemohl donést. A i kdyby, na schovávání by bylo dekorací EASTER zkrátka škoda. (Butlers.cz)

EASTER Ozdoba zajíc - růžová

EASTER Ozdoba zajíc - růžová

Jakou barvu má velikonoční zajíc S ozdobou zajíčka EASTER může být šedý, růžový, žlutý, modrý nebo zelený - a každá z těchto barev mu opravdu sluší. Tip pro Vás: kombinujte různé barvy ozdob na svých velikonočních dekoracích. Na dekorace pro Váš domov z řady EASTER se vyleze podívat ze své nory i zvědavý velikonoční zajíc. Krásnější výzdobu než jsou třeba velikonoční vajíčka by Vám snad ani sám nemohl donést. A i kdyby, na schovávání by bylo dekorací EASTER zkrátka škoda. (Butlers.cz)

EASTER Ozdoba zajíc - šedá

EASTER Ozdoba zajíc - šedá

Jakou barvu má velikonoční zajíc S ozdobou zajíčka EASTER může být šedý, růžový, žlutý, modrý nebo zelený - a každá z těchto barev mu opravdu sluší. Tip pro Vás: kombinujte různé barvy ozdob na svých velikonočních dekoracích. Na dekorace pro Váš domov z řady EASTER se vyleze podívat ze své nory i zvědavý velikonoční zajíc. Krásnější výzdobu než jsou třeba velikonoční vajíčka by Vám snad ani sám nemohl donést. A i kdyby, na schovávání by bylo dekorací EASTER zkrátka škoda. (Butlers.cz)

EASTER Ozdoba zajíc - zelená

EASTER Ozdoba zajíc - zelená

Jakou barvu má velikonoční zajíc S ozdobou zajíčka EASTER může být šedý, růžový, žlutý, modrý nebo zelený - a každá z těchto barev mu opravdu sluší. Tip pro Vás: kombinujte různé barvy ozdob na svých velikonočních dekoracích. Na dekorace pro Váš domov z řady EASTER se vyleze podívat ze své nory i zvědavý velikonoční zajíc. Krásnější výzdobu než jsou třeba velikonoční vajíčka by Vám snad ani sám nemohl donést. A i kdyby, na schovávání by bylo dekorací EASTER zkrátka škoda. (Butlers.cz)

EASTER Ozdoba zajíc - žlutá

EASTER Ozdoba zajíc - žlutá

Jakou barvu má velikonoční zajíc S ozdobou zajíčka EASTER může být šedý, růžový, žlutý, modrý nebo zelený - a každá z těchto barev mu opravdu sluší. Tip pro Vás: kombinujte různé barvy ozdob na svých velikonočních dekoracích. Na dekorace pro Váš domov z řady EASTER se vyleze podívat ze své nory i zvědavý velikonoční zajíc. Krásnější výzdobu než jsou třeba velikonoční vajíčka by Vám snad ani sám nemohl donést. A i kdyby, na schovávání by bylo dekorací EASTER zkrátka škoda. (Butlers.cz)

MUPPETS Skleněná ozdoba Animal

MUPPETS Skleněná ozdoba Animal

I v době adventu si chcete užít Kermita, Piggy a spol. Prostě tolik visíte na rozmarných hvězdách z Muppetů, že si Gonza, Fozzieho a spol. musíte pověsit ve vánoční podobě také jako MUPPETS skleněnou kouli na vánoční stromek nebo větev. (Butlers.cz)

MUPPETS Skleněná ozdoba Gonzo

MUPPETS Skleněná ozdoba Gonzo

I v době adventu si chcete užít Kermita, Piggy a spol. Prostě tolik visíte na rozmarných hvězdách z Muppetů, že si Gonza, Fozzieho a spol. musíte pověsit ve vánoční podobě také jako MUPPETS skleněnou kouli na vánoční stromek nebo větev. (Butlers.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít