OS Sublim 1 SHA

1 GB, bez OS

1 GB, bez OS

1 GB, bez OS (conrad.cz)

SENCOR SHA 9400WH (SHA 9400WH)

SENCOR SHA 9400WH (SHA 9400WH)

Čistička vzduchu CADR (množství vyčištěného vzduchu) 483m3/h, 8stupňová filtrace, funkce ionizace, časový spínač s automatickým vypnutím, 4 rychlosti čištění, příkon 70W Čistička vzduchu SENCOR SHA 9400WH zajistí čistší vzduch a uleví tak zejména alergikům a osobám s dýchacími potížemi. Tento věrný přenosný přístroj je jako dělaný pro domácnosti s místnostmi s plochou do 50 m2. O velkorysé efektivitě nejvíce vypovídá její vzduchový výkon – čistička vzduchu snadno pohltí množství do 483 m3/hod. Formaldehydový filtr je nezbytný pro zničení toxických substancí, jejichž nežádoucí výskyt není výjimkou v žádné domácnosti, což je například benzen, čpavek nebo formaldehyd. Nejdůležitějším filtračním prvkem SENCOR SHA 9400WH je vzduchový HEPA filtr, který rychle dokáže odstranit až 99 % alergenů… (alza.cz)

SENCOR SHA 8400WH (SHA 8400WH)

SENCOR SHA 8400WH (SHA 8400WH)

Čistička vzduchu 55W, vhodná pro místnosti 20-40m2, 3 rychlosti čištění, HEPA filtr, UV-C lampa, životnost až 20 000hod., časovač 2/4/8hod.  Udělejte vzduch čistší a lépe dýchatelný i pro nemocné a alergiky. Tento funkční prostředek pro zdravější prostředí se skvěle se uplatní v bytu, kanceláři a dalších menších prostorech od 20 do 40 m2. Vzduch zbavený nečistot vám zaručí trojnásobné filtrování zajištěné vstupním, uhlíkovým a Hepa filtrem. Kvalitu vzduchu dále vylepšuje UV-C záření, které ničí mikroorganismy jako například bakterie, viry a plísně. Čističku lze pomocí časovače nastavit na automatické vypnutí po 2, 4  a 8 hodinách a nastavit jdou také tři různé rychlosti čištění. Při nejnižší rychlosti má čistička pouhých 30 dB, takže ji bez starostí můžete zapnout i v… (alza.cz)

Valencia VBW100-OS-1-2

Valencia VBW100-OS-1-2

Sláčik pre husle veľkosti 1-2, Octagonal Stick, Silver Plated Wired Lapping (muziker.cz)

Valencia VBW100-OS-1-4

Valencia VBW100-OS-1-4

Sláčik pre husle veľkosti 1-4, Octagonal Stick, Silver Plated Wired Lapping (muziker.cz)

Uživatele, kteří hledají "OS Sublim 1 SHA" se dívají také na:

Direkt neu 1 pdf
Jrc radar dsi 2+1
Candy gsv 149dh3n/1-s
Najedzte sa do štíhlosti 1 pdf

Valencia VBW100-OS-1-8

Valencia VBW100-OS-1-8

Sláčik pre husle veľkosti 1-8, Octagonal Stick, Silver Plated Wired Lapping (muziker.cz)

SMYSSLY Natural Rose Quartz Gua-Sha Board for Skin Detoxication…

SMYSSLY Natural Rose Quartz Gua-Sha Board for Skin Detoxication masážní gua-sha kámen z růženínu 1 ks

Gua sha je název pro odvětví staročínské medicíny, které funguje na principu léčby zdravotních problémů a estetických nedokonalostí prokrvením pokožky a rozpohybováním energie v těle, tzv. chi. Gua-sha kámen je určený k masáži těla s cílem detoxikace, odstranění svalového napětí, zmírnění celulitidy a eliminaci červených žilek. Pravidelná masáž kamenem gua-sha zlepšuje kvalitu pokožky. Masáží dochází také k prokrvení těla. Pozitivně působí na krevní oběh a podporuje činnost lymfatického systému. Po použití se může objevit zčervenání pokožky, které je způsobeno jejím prokrvením. To po chvilce odezní a barva pokožky se sjednotí. Růženín je přírodní kámen, který probouzí cit a ženskost a je také považován za kámen srdce a lásky. Použití: naneste rovnoměrně na pokožku těla, tělový olej… (fann.cz)

SENCOR SHA 6400WH (SHA 6400WH)

SENCOR SHA 6400WH (SHA 6400WH)

Čistička vzduchu 4stupňová filtrace, UV-C záření: ničí mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry, plísně, nastavení časovače automatického vypnutí po 2.4 a 8 hodinách, 3 rychlosti čištění, příkon: 60W Čistička vzduchu SENCOR SHA 6400WH dokáže zajistit příjemnější vzduch nejen alergikům, ale i zcela zdravým lidem. Hlavní filtrační částí SENCOR SHA 6400WH je však filtr typu HEPA který snadno umí pohltit maximální množství alergenů a nečistot. K odstranění pachů a kuchyňských výparů využijete zejména uhlíkový filtr. Lampa s UV zářením dorazí skutečně dokonce i poslední přeživší zbytky bakterií a navodí sterilní klima bez nežádoucích látek. Klíčové parametry čističky vzduchu SENCOR SHA 6400WH HEPA filtr odstraňuje maximální množství pylů, prachových částeček i bakterií Uhlíkový filtr… (alza.cz)

Banana Pi A20 bez OS, 1 GB

Banana Pi A20 bez OS, 1 GB

Banana Pi je výkonná alternativa k Raspberry Pi. Je sestaven podobně, má však větší výkon výkon a dodatečné vybavení (podpora sběrnic SATA, ovládací tlačítko, rozhraní TTL). Navíc má identické rozložení slotů jako Raspberry Pi. Tak je zajištěna kompatibilita s rozšířeními a moduly k Raspberry nebo s malými úpravami i ke Cubieboard2. Díky velké nabídce rozšíření ve spojení s výkonným dvoujádrovým mikroprocesorem A20 ARM Cortex A7, 2x 1 GHz, a grafickým procesorem Mali400MP2 se podaří zvládnout řadu všemožných úkolů. (conrad.cz)

Allnet Banana Pi A20 bez OS, 1 GB

Allnet Banana Pi A20 bez OS, 1 GB

Banana Pi je opatřený dvoujádrovým procesorem Cortex A7 2x 1 GHz a grafickým čipem ARM Mali400MP2. Dále: gigabitový Ethernet, 1GB vysokorychlostní DDR3 paměť a SATA rozhraní. Je tak malý, jako je světoznámé Raspberry Pi, ale s ještě výkonnějšími komponenty. Přenos jednotlivých rozšíření nebo modulů pro Raspberry Pi nebo Cubieboard 2 na Banana Pi vyžaduje pouze malé úpravy. Systém On a Chip Allwinner A20 Srdcem Banana Pi je System-on-a-Chip Allwinner A20 CPU s 1GB paměti RAM a gigabitovým Ethernetem. S výkonem máte mnoho možností implementace vašeho zařízení. Je to sen pro vývojáře Banana Pi disponuje stejnými GPIOs a stejným způsobem zapojení jako Raspberry Pi, ale navíc ještě ovládacím tlačítkem a TTL rozhraním. Banana Pi pracuje perfektně se systémy Linux a hardware je dostatečně… (conrad.cz)

Angled brackets BG/SHA Phoenix Contact BG/SHA 1201594, 10 ks

Angled brackets BG/SHA Phoenix Contact BG/SHA 1201594, 10 ks

Angled brackets with M6 screw, DIN rail limit stop, for fixing DIN rails at an angle of 30°, height: 46 mm (conrad.cz)

Šedá židle Ángel Cerdá Sublim

Šedá židle Ángel Cerdá Sublim

Kdo má židli, ten bydlí. A kdo má židli od Ángel Cerdá, ten bydlí stylově a pohodlně. Oživte svou jídelnu kouskem, ze kterého nebudete chtít spustit oči. (bonami.cz)

Sencor SHA 9200WH bílá

Sencor SHA 9200WH  bílá

Čistička vzduchu * CADR (množství vyčištěného vzduchu) 482 m3/h * 8 stupňová filtrace * funkce ionizace * 3 rychlosti čištění * doporučená plocha místnosti až 50 m2 * příkon 70 W (euronics.cz)

Orava OS-109A (OS-109 A)

Orava OS-109A (OS-109 A)

Odšťavňovač 850W, 2 rychlosti, vhodný i na odšťavňování celého ovoce, automatická tepelná ochrana, tichým provoz Orava OS-109A je moderní pomocník do každé kuchyně. Vykouzlete si během chvíle 100% ovocnou šťávu plnou svěžesti, skvělé chuti a vitamínů. Elektrický odšťavňovač disponuje výkonným avšak tichým motorem o příkonu 850 Wattů a 2 různými rychlostmi pro měkké i tvrdé plody. Díky rozměrné podávací trubici zvládnete vymačkat větší i menší kousky. Všechny části přístroje lze snadno vyjmout a umýt v myčce na nádobí. Oceníte elegantní nerezový design a kompaktní rozměry pro snadné uložení. Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte si lahodné koktejly, kdykoliv dostanete chuť.Parametry a specifikace:Příkon:850 WRychlosti… (alza.cz)

Sencor SHA 9200WH bílá

Sencor SHA 9200WH bílá

Čistička vzduchu CADR (množství vyčištěného vzduchu) 482 m3/h 8 stupňová filtrace funkce ionizace 3 rychlosti čištění doporučená plocha místnosti až 50 m2 příkon 70 W (kasa.cz)

Startovní sada pro Raspberry Pi® 3 Model B, 1 GB, Linux, OS Noobs

Startovní sada pro Raspberry Pi® 3 Model B, 1 GB, Linux, OS Noobs

Raspberry Pi® 3 je výkonný nástupce velmi úspěšného výpočetního systému o velikosti kreditní karty. Třetí generace minipočítače Raspberry je vybavena výkonným čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex A53 s frekvencí 4x 1,2 GHz. Díky tomuto upgradu se Pi® 3 s určitými úkoly dokáže popasovat výrazně lépe než dřív. Pro rychlé a snadné připojení k síti má poprvé Wi-Fi a technologii Bluetooth® Low Energy přímo na desce. Rozložení komponent a konektorů Raspberry Pi® 3 je stejné jako u Raspberry Pi® 2 modelu B a Raspberry Pi® B+. Kompletní sada BASIC je pro vaše Raspberry skvělým základem. Kromě nezbytného příslušenství ke zprovoznění minipočítače zároveň obsahuje užitečná rozšíření. Pouzdro desku dostatečně chrání a zároveň poskytuje dobrý přístup k rozhraním. Jeho víčko je odklápěcí, takže máte u… (conrad.cz)

Sencor SHA 9400WH bílá

Sencor SHA 9400WH bílá

Čistička vzduchu CADR (množství vyčištěného vzduchu) 483 m3/h 8 stupňová filtrace funkce ionizace časový spínač s automatickým vypnutím 4 rychlosti čištění příkon 70 W (kasa.cz)

Orava OS-149 (OS-149)

Orava OS-149 (OS-149)

Odšťavňovač nízkootáčkový, 150W, nádoba na šťávu 0.9l, nádoba na dřeň 0.9l, zpětný chod  Odšťavňovač Orava OS-149 nízkootáčkový, 150W, nádoba na šťávu 0.9l, nádoba na dřeň 0.9l, zpětný reverzní chod, velká výtěžnost šťávy, jednoduchá obsluha a čištění, zachování nutričních hodnot, vitamínů a vlákniny, přístroj dokáže zpracovat i velké kusy surovinNízkootáčkový odšťavňovač dokáže pomocí šnekového systému získat maximum vylisované šťávy oproti běžným přístrojům. Takto pomalu lisovaná šťáva obsahuje maximum nutričních hodnot, vitamínů, vlákniny a přirozené chuti ovoce a zeleniny. Přístroj dokáže zpracovat i velké kusy surovin. Součástí balení jsou dvě nádoby o objemu 900 ml na šťávu i dřeň a kvalitní sítko. Určitě také oceníte tichý chod motoru, snadnou obsluhu a pohodlné čištění… (alza.cz)

Sencor SHA 8400WH (418688) bílá

Sencor SHA 8400WH (418688) bílá

Elegantní a efektivní řešení pro zlepšení kvality vzduchu v interiéru 3stupňová filtrace zajišťuje nejvyšší možnou účinnost Vstupní filtr: zachytává hrubé prachové částice a alergeny Uhlíkový filtr: pohlcuje formaldehyd, benzen a jiné škodlivé plyny HEPA filtr: zachytává prachové částice, kouř, pyly a jiné alergenní částice UV-C záření: ničí mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry, plísně (včetně jejich toxinů) Možnost nastavení časovače automatického vypnutí po 2, 4 a 8 hodinách 3 rychlosti čištění Snadno vyměnitelný filtr Životnost UV-C lampy: 20 000 hodin (více než 5 let běžného provozu) Hlučnost: 30 dB(A) (ložnice), 40 dB(A) (tichá zahrada), 50 dB(A) (les) Doporučená plocha místnosti: 20–40 m2 Příkon: 55 W Rozměr (šířka x hloubka x výška): 324 x 162 x 409 mm (kasa.cz)

Sencor SHA 8400WH čistička vzduchu

Sencor SHA 8400WH čistička vzduchu

Chcete zlepšit kvalitu vzduchu v interiéru? Tato čištička se čtyřstupňovou filtrací zajistí nejvyšší možnou účinnost. Filtry jsou snadno vyměnitelné. Technické parametry: vstupní filtr- zachytává hrubé prachové částice a alergeny uhlíkový filtr - pohlcuje formaldehyd, benzen a jiné škodlivé plyny HEPA filtr - zachytává prachové částice, kouř, pyly a jiné alergenní částice UV-C záření - ničí mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry, plísně (včetně jejich toxinů)                           vlnová délka: 254 nanometrů možnost nastavení časovače automatického vypnutí po 2, 4 a 8 hodinách 3 rychlosti čištění životnost UV-C lampy - 20 000 hodin (více než 5 let běžného provozu) hlučnost - 32 dB(A) (ložnice), 45 dB(A) (tichá zahrada), 55 dB(A) (les) doporučená plocha místnosti - 20 - 40… (4home.cz)

Forever CG-100, 1 osa černý

Forever CG-100, 1 osa černý

Vynikající jednoosý stabilizační držák pro vaši akční kameru od společnosti Forever nese označení CG-100 a slibuje perfektně stabilní obraz pro všechny vaše outdoorové zážitky. Stabilní obraz Akční kamery, jako je například GoPro jsou určeny, jak už jejich označení napovídá, především pro zachycení akce a akčních záběrů. Jsou tak často využívány pro natáčení extrémních sportů či jiných extrémních situací. V takových případech však kameru často čeká řada otřesů a vibrací. Například při jízdě na terénním kole je nerovná vozovka přímo nutností pro ten správný zážitek. Bohužel tím však často utrpí pořizovaný záběr, který je roztřesený od toho, jak se kamera komíhá ze strany na stranu. Naštěstí na podobné situace existuje řešení v podobě stabilizačních držáků, které, díky systému… (euronics.cz)

Sencor SHA 9200WH čistička vzduchu

Sencor SHA 9200WH čistička vzduchu

Chcete zlepšit kvalitu vzduchu v interiéru? Tato čistička s osmistupňovou filtrací zajistí nejvyšší možnou účinnost. Filtry jsou snadno vyměnitelné. Technické parametry: vstupní filtr- zachytává hrubé prachové částice a alergeny Pre - HEPA filtr - zajišťuje dlouhodoubů životnost HEPA H13 filtru HEPA H13 filtr - účinnost 99,97%, zachytává prachové částice, kouř, pyly a jiné alergenní částice uhlíkový filtr - pohlcuje nepříjemné pachy formaldehydový filtr - 90% účinnost UV-C záření - ničí mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry, plísně (včetně jejich toxinů)                            vlnová délka: 254 nanometrů (používá se ve zdravotnictví) fotokalytická oxidace (PCO) - zoxiduje i těžko rozložitelné nebo specifické látky                                                            … (4home.cz)

SENCOR SHA 9200WH čistička vzduchu

SENCOR SHA 9200WH čistička vzduchu

Trápí vás znečištěný vzduch v domácnosti nebo v práci, který vám znesnadňuje dýchání a soustředění? Pořiďte si čističku vzduchu od společnosti Sencor, která se výborně hodí i do větších místností až do 50 m². Přístroj zvládá vyčistit až 482 m³ vzduchu za hodinu. I přes svůj výkon se však může pyšnit mimořádně nízkou hlučností pouhých 29 dB (60 dB u nejvyššího výkonu), takže o jeho chodu téměř nebudete vědět. Časovač s automatickým vypnutím Dle vlastních preferencí si zvolte jednu ze tří rychlostí čištění. Pro ještě větší uživatelský komfort má zařízení integrováný časovač s automatickým vypnutím po dvou, čtyřech, nebo šesti hodinách. O kvalitní práci a mimořádnou účinnost se postará pokročilá osmistupňová filtrace: Pre-HEPA filtr zajišťuje dlouhodobou životnost HEPA H13 filtru HEPA H13… (drmax.cz)

SENCOR SHA 6400WH čistička vzduchu

SENCOR SHA 6400WH čistička vzduchu

Čistička vzduchu se výborně hodí do kanceláře i domů. Zvládne udržovat svěží a čistý vzduch bez prachových částic, bakterií a dalších mikroorganismů, jež znesnadňují dýchání nejen alergikům, ale i malým dětem a někdy i dospělým. Čistota ovzduší přispívá k lepšímu soustředění, kvalitnějšímu spánku a celkovému uvolnění. Společnost Sencor vytvořila elegantní kompaktní čističku, která je svým výkonem ideální pro místnosti do 20 m². Dle vlastních preferencí si zvolte jednu ze tří rychlostí čištění, a to s hlučností od 32 do 55 dB. Čtyřstupňová filtrace Přístroj nabízí pokročilou čtyřstupňovou filtraci pro mimořádnou účinnost. vstupní filtr zachytí hrubé částice a alergeny uhlíkový filtr pohlcuje škodlivé plyny HEPA filtr eliminuje i drobné alergenní částice jako kouř, pyl, prach apod. UV-C… (drmax.cz)

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.B 70

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.B 70

Podprsenka Sublim zn. Dim ze ženské krajky se postará o svůdný dekolt! Klasický střih. Košíčky z krajky, spodní část košíčků s podšívkou. Mezi košíčky mašlička a efekt šněrování. Pružná a vzadu nastavitelná ramínka. S kosticemi. Materiál 85 % polyamid, 15 % elastan. (vyprodej-slevy.cz)

Míčky Nittaku SHA 40+ ***

Míčky Nittaku SHA 40+ ***

(SportObchod.cz)

Sencor SHA 9400WH bílá

Sencor SHA 9400WH bílá

Čistička vzduchu * CADR (množství vyčištěného vzduchu) 483 m3/h * 8 stupňová filtrace * funkce ionizace * časový spínač s automatickým vypnutím * 4 rychlosti čištění * příkon 70 W (euronics.cz)

SHA 9400WH čistička vzduchu SENCOR

SHA 9400WH čistička vzduchu SENCOR

Čistička vzduchu s 8stupňovou filtrací zajišťující nejvyšší možnou účinnost. CADR (množství vyčištěného vzduchu) 483 m3/h. (pilulka.cz)

Čistička vzduchu sencor sha 8400wh

Čistička vzduchu sencor sha 8400wh

Čistička vzduchu SENCOR SHA 8400WH Čistička vzduchu SHA 8400 WH od značky Sencor je elegantní a efektivní řešení pro zlepšení kvality vzduchu v interiéru.3stupňová filtrace zajišťuje nejvyšší možnou účinnost čističky vzduchu.Příkon čističky SHA 8400 WH je 55 W a je ideální pro prostory o 20-40 m2. Technické parametry: 3stupňová filtrace zajišťuje nejvyšší možnou účinnostVstupní filtr: zachytává hrubé prachové částice a alergenyUhlíkový filtr: pohlcuje formaldehyd, benzen a jiné škodlivé plynyHEPA filtr: zachytává prachové částice, kouř, pyly a jiné alergenní částiceUV-C záření: ničí mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry, plísně (včetně jejich toxinů)Možnost nastavení časovače automatického vypnutí po 2, 4 a 8 hodinách 3 rychlosti čištěníSnadno vyměnitelný filtr Životnost UV-C lampy:… (fonetip.cz)

Čistička vzduchu SENCOR SHA 8400WH

Čistička vzduchu SENCOR SHA 8400WH

Sencor SHA 8400WH pro zdravější prostředí se skvěle se uplatní v bytě, kanceláři a dalších menších prostorech od 20 do 40 m2. Vzduch zbavený nečistot vám zaručí trojnásobné filtrování zajištěné vstupním, uhlíkovým a Hepa filtrem. Kvalitu vzduchu dále vylepšuje UV-C záření, které ničí mikroorganismy jako například bakterie, viry a plísně. Čističku lze pomocí časovače nastavit na automatické vypnutí po 2, 4 a 8 hodinách a nastavit jdou také tři různé rychlosti čištění. Při nejnižší rychlosti má čistička pouhých 30 dB, takže ji bez starostí můžete zapnout i v noci v ložnici.Trojnásobná filtrace vám zaručí skutečně čistý vzduch. Realizována je nejdříve vstupním filtrem, který zachytává hrubé nečistoty a alergeny. Následuje filtr uhlíkový, jenž pohlcuje formaldehyd, benzen a jiné škodlivé… (tipa.eu)

SENCOR SHA 9400WH čistička vzduchu

SENCOR SHA 9400WH čistička vzduchu

Trápí vás znečištěný vzduch v domácnosti nebo v práci, který vám znesnadňuje dýchání a soustředění? Pořiďte si čističku vzduchu od společnosti Sencor, jež se výborně hodí i do větších místností až do 50 m². Přístroj zvládá vyčistit až 482 m³ vzduchu za hodinu. I přes svůj výkon se však může pyšnit mimořádně nízkou hlučností pouhých 29 dB (60 dB u nejvyššího výkonu), takže o jeho chodu téměř nebudete vědět. Časovač s automatickým vypnutím Dle vlastních preferencí si zvolte jednu ze tří rychlostí čištění. Pro ještě větší uživatelský komfort má zařízení integrovaný časovač s automatickým vypnutím po dvou, čtyřech nebo, šesti hodinách. O kvalitní práci a mimořádnou účinnost se postará pokročilá osmistupňová filtrace: Pre-HEPA filtr zajišťuje dlouhodobou životnost HEPA H13 filtru HEPA H13… (drmax.cz)

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.C 70

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.C 70

Podprsenka Sublim zn. Dim ze ženské krajky se postará o svůdný dekolt! Klasický střih. Košíčky z krajky, spodní část košíčků s podšívkou. Mezi košíčky mašlička a efekt šněrování. Pružná a vzadu nastavitelná ramínka. S kosticemi. Materiál 85 % polyamid, 15 % elastan. (vyprodej-slevy.cz)

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.C 85

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.C 85

Podprsenka Sublim zn. Dim ze ženské krajky se postará o svůdný dekolt! Klasický střih. Košíčky z krajky, spodní část košíčků s podšívkou. Mezi košíčky mašlička a efekt šněrování. Pružná a vzadu nastavitelná ramínka. S kosticemi. Materiál 85 % polyamid, 15 % elastan. (vyprodej-slevy.cz)

Banana pi a20 bez os, 1 gb

Banana pi a20 bez os, 1 gb

PopisBanana Pi je výkonná alternativa k Raspberry Pi. Je sestaven podobně, má však větší výkon výkon a dodatečné vybavení (podpora sběrnic SATA, ovládací tlačítko, rozhraní TTL). Navíc má identické rozložení slotů jako Raspberry Pi. Tak je zajištěna kompatibilita s rozšířeními a moduly k Raspberry nebo s malými úpravami i ke Cubieboard2. Díky velké nabídce rozšíření ve spojení s výkonným dvoujádrovým mikroprocesorem A20 ARM Cortex A7, 2x 1 GHz, a grafickým procesorem Mali400MP2 se podaří zvládnout řadu všemožných úkolů.VybaveníDvoujádrový mikroprocesor Cortex A7(2x 1 GHz)Grafický procesor Mali400MP2 s OpenGL ES 2.0 /1.1Operační paměť DDR3, 1 GBStejné umístění slotu GPIO (2x 13 pinů) jako u Raspberry PiVlastnostiVideovýstupy: RCA, HDMIAudiovýstupy: jack 3,5 mm, HDMIEthernet RJ45 OnBoard 10… (fonetip.cz)

Forever CG-100, 1 osa (HOLCAMGY1A) černý

Forever CG-100, 1 osa (HOLCAMGY1A) černý

Vynikající jednoosý stabilizační držák pro vaši akční kameru od společnosti Forever nese označení CG-100 a slibuje perfektně stabilní obraz pro všechny vaše outdoorové zážitky. Stabilní obraz Akční kamery, jako je například GoPro jsou určeny, jak už jejich označení napovídá, především pro zachycení akce a akčních záběrů. Jsou tak často využívány pro natáčení extrémních sportů či jiných extrémních situací. V takových případech však kameru často čeká řada otřesů a vibrací. Například při jízdě na terénním kole je nerovná vozovka přímo nutností pro ten správný zážitek. Bohužel tím však často utrpí pořizovaný záběr, který je roztřesený od toho, jak se kamera komíhá ze strany na stranu. Naštěstí na podobné situace existuje řešení v podobě stabilizačních držáků, které, díky systému… (kasa.cz)

SHA 9200WH čistička vzduchu SENCOR

SHA 9200WH čistička vzduchu SENCOR

Čistička vzduchu s 8stupňoou filtrací zajišťující nejvyšší možnou účinnost. CADR (množství vyčištěného vzduchu) 482 m3/h. (pilulka.cz)

SENCOR SHA 8400WH čistička vzduchu

SENCOR SHA 8400WH čistička vzduchu

Zlepšete si kvalitu vzduchu ve své domácnosti nebo kanceláři. Společnost Sencor vytvořila čističku vzduchu s třístupňovou filtrací, která představuje efektivní a elegantní řešení vašeho problému. Při volbě nejvyššího stupně filtrace dosáhnete maximální účinnosti a budete se moct opět z plných plic nadechnout. 3 stupňová filtrace Zařízení obsahuje tři rozdílné filtry. Vstupní filtr zvládne pochytit hrubé prachové částice a alergeny. Následuje uhlíkový filtr k pohlcení škodlivých plynů, například benzenu nebo formaldehydu. V závěru nechybí HEPA filtr, který účinně eliminuje i drobné prachové částice, pyly, kouř a další alergenní částice. Za pomoci UV-C záření dochází k ničení bakterií, virů a plísní i jejich toxinů. Čistička s příkonem 55 W a hlučností do 50 dB nabízí tři rychlosti čištění… (drmax.cz)

Sencor SHA 6400WH čistička vzduchu

Sencor SHA 6400WH čistička vzduchu

Chcete zlepšit kvalitu vzduchu v interiéru? Tato čištička se čtyřstupňovou filtrací zajistí nejvyšší možnou účinnost. Filtry jsou snadno vyměnitelné. Technické parametry: vstupní filtr- zachytává hrubé prachové částice a alergeny uhlíkový filtr - pohlcuje formaldehyd, benzen a jiné škodlivé plyny HEPA filtr - zachytává prachové částice, kouř, pyly a jiné alergenní částice UV-C záření - ničí mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry, plísně (včetně jejich toxinů);                            vlnová délka: 254 nanometrů možnost nastavení časovače automatického vypnutí po 2, 4 a 8 hodinách 3 rychlosti čištění životnost UV-C lampy - 20 000 hodin (více než 5 let běžného provozu) hlučnost - 32 dB(A) (ložnice), 45 dB(A) (tichá zahrada), 55 dB(A) (les) doporučená plocha místnosti - do 20… (4home.cz)

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.E 75

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.E 75

Podprsenka Sublim zn. Dim ze ženské krajky se postará o svůdný dekolt! Klasický střih. Košíčky z krajky, spodní část košíčků s podšívkou. Mezi košíčky mašlička a efekt šněrování. Pružná a vzadu nastavitelná ramínka. S kosticemi. Materiál 85 % polyamid, 15 % elastan. (vyprodej-slevy.cz)

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi bílá, koš.B 75

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi bílá, koš.B 75

Podprsenka Sublim zn. Dim ze ženské krajky se postará o svůdný dekolt! Klasický střih. Košíčky z krajky, spodní část košíčků s podšívkou. Mezi košíčky mašlička a efekt šněrování. Pružná a vzadu nastavitelná ramínka. S kosticemi. Materiál 85 % polyamid, 15 % elastan. (vyprodej-slevy.cz)

Valencia VABW100-OS

Valencia VABW100-OS

príslušenstvo: Sláčik pre violu, Octagonal Stick, Silver Plated Wired Lapping (muziker.cz)

Orava OS 151

Orava OS 151

Vyrobte si čerstvou domácí šťávu z ovoce nebo zeleniny plnou vitamínů. Jedinečný a precizní způsob odšťavňování umožní získat maximum nutričních hodnot, vitamínů a přitom zachová pravou chuť ovoce a zeleniny. Větší výtěžnost šťávy z ovoce nebo zeleniny oproti běžným odšťavňovačům. Velké podávací trubice jsou vhodné i pro výrobu džusu z celého ovoce nebo zeleniny. Technické parametry a specifikace: dvě 1 000 ml nádoby na šťávu a na dřeň tichý chod motoru jednoduchá obsluha a čištění reverzní chod motoru brání ucpání a dovolí zpracovávat větší dávky bez potřeby čištění napájení: 230V ~ 50 Hz, 200 W (4home.cz)

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.B 75

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.B 75

Podprsenka Sublim zn. Dim ze ženské krajky se postará o svůdný dekolt! Klasický střih. Košíčky z krajky, spodní část košíčků s podšívkou. Mezi košíčky mašlička a efekt šněrování. Pružná a vzadu nastavitelná ramínka. S kosticemi. Materiál 85 % polyamid, 15 % elastan. (vyprodej-slevy.cz)

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.D 85

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi šedá, koš.D 85

Podprsenka Sublim zn. Dim ze ženské krajky se postará o svůdný dekolt! Klasický střih. Košíčky z krajky, spodní část košíčků s podšívkou. Mezi košíčky mašlička a efekt šněrování. Pružná a vzadu nastavitelná ramínka. S kosticemi. Materiál 85 % polyamid, 15 % elastan. (vyprodej-slevy.cz)

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi bílá, koš.C 85

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi bílá, koš.C 85

Podprsenka Sublim zn. Dim ze ženské krajky se postará o svůdný dekolt! Klasický střih. Košíčky z krajky, spodní část košíčků s podšívkou. Mezi košíčky mašlička a efekt šněrování. Pružná a vzadu nastavitelná ramínka. S kosticemi. Materiál 85 % polyamid, 15 % elastan. (vyprodej-slevy.cz)

Allnet banana pi a20 bez os, 1 gb

Allnet banana pi a20 bez os, 1 gb

PopisBanana Pi je opatřený dvoujádrovým procesorem Cortex A7 2x 1 GHz a grafickým čipem ARM Mali400MP2. Dále: gigabitový Ethernet, 1GB vysokorychlostní DDR3 paměť a SATA rozhraní. Je tak malý, jako je světoznámé Raspberry Pi, ale s ještě výkonnějšími komponenty. Přenos jednotlivých rozšíření nebo modulů pro Raspberry Pi nebo Cubieboard 2 na Banana Pi vyžaduje pouze malé úpravy. Systém On a Chip Allwinner A20 Srdcem Banana Pi je System-on-a-Chip Allwinner A20 CPU s 1GB paměti RAM a gigabitovým Ethernetem. S výkonem máte mnoho možností implementace vašeho zařízení. Je to sen pro vývojáře Banana Pi disponuje stejnými GPIOs a stejným způsobem zapojení jako Raspberry Pi, ale navíc ještě ovládacím tlačítkem a TTL rozhraním. Banana Pi pracuje perfektně se systémy Linux a hardware je dostatečně… (fonetip.cz)

Valencia VBW200-OS

Valencia VBW200-OS

príslušenstvo: Sláčik pre husle, Octagonal Stick, Silver Plated Wired Lapping (muziker.cz)

ECG OS 185

ECG OS 185

Odšťavňovač ovoce a zeleniny ECG OS 185 v oblíbeném červeném designu. Přístroj je speciálně upraven pro maximální efektivnost odšťavňování. Ve výbavě má nádobu na šťávu o objemu 1 litru a nádobu na dužinu o objemu 1,8 litru. Díky širokému plnícímu otvoru nemusíte předem žádné ovoce krájet. VLASTNOSTI: ideální přístroj pro získání ovocných či zeleninových šťáv přístroj je speciálně upraven pro maximální efektivnost odšťavňování komfortní umývání nerezové provedení nerezové filtrační síto dvojitá bezpečnostní pojistka protiskluzové plošky Stav produktu: Znečištěné. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

ORAVA OS 109 A

ORAVA OS 109 A

Výkonný odšťavňovač ovoce a zeleniny s vysoce výkonným 850 W dvourychlostním motorem s tichým provozem. Tento odšťavňovač dokonale oddělí šťávu od zbytků ovoce nebo zeleniny. Vhodný i na odšťavňování celého ovoce. Technické parametry: automatická tepelná ochrana pro bezpečný provoz velká plnicí trubice rychlé a snadné čištění napájení 230V ~ 50Hz (4home.cz)

Orava OS 108

Orava OS 108

Odšťavňovač citrusů, vhodný pro všechny druhy citrusových plodů. Jednoduchá demontáž a čištění, zapínání stlačením lisu. Technické parametry: funkce automatického vypnutí vybíratelná nádoba na šťávu s rukojetí prostor na uložení síťové šňůry, vyrobené z kvalitních plastů protiskluzová základna napájení: 230V~ 50 Hz (4home.cz)

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi bílá, koš.D 70

Podprsenka Sublim s krajkou, s kosticemi bílá, koš.D 70

Podprsenka Sublim zn. Dim ze ženské krajky se postará o svůdný dekolt! Klasický střih. Košíčky z krajky, spodní část košíčků s podšívkou. Mezi košíčky mašlička a efekt šněrování. Pružná a vzadu nastavitelná ramínka. S kosticemi. Materiál 85 % polyamid, 15 % elastan. (vyprodej-slevy.cz)

Rozdělovač a adaptér pro senzory - aktory Weidmüller PB-DP SUB-D M12…

Rozdělovač a adaptér pro senzory - aktory Weidmüller PB-DP SUB-D M12 180 OS 1274250000, 1 ks

Individual cable lengths are often required nowadays. In order to meet these demands, Weidmüller offers a wide range of plug-in connectors for custom assembly. (conrad.cz)

Valencia VBW100-OS

Valencia VBW100-OS

príslušenstvo: Sláčik pre husle, Octagonal Stick, Silver Plated Wired Lapping (muziker.cz)

Orava OS 101

Orava OS 101

Vyrobte si čerstvou šťávu z ovoce nebo zeleniny. Díky elektrickému odšťavňovači bude příprava velmi snadná. Technické parametry: bezpečnostní pojistka objem nádoby na šťávu 0,5 l objem zásobníku na zbytky dužiny 0,6 l (4home.cz)

Adaptér 561-1 pro 15mm osy k 561

Adaptér 561-1 pro 15mm osy k 561

(SportObchod.cz)

Valencia VBW300-OS

Valencia VBW300-OS

príslušenstvo: Sláčik pre husle, Octagonal Stick, Silver Wire Lapping (muziker.cz)

ECG OS 185

ECG OS 185

Odšťavňovač ovoce a zeleniny ECG OS 185 v oblíbeném červeném designu. Přístroj je speciálně upraven pro maximální efektivnost odšťavňování. Ve výbavě má nádobu na šťávu o objemu 1 litru a nádobu na dužinu - chybí o objemu 1,8 litru. Díky širokému plnícímu otvoru nemusíte předem žádné ovoce krájet. VLASTNOSTI: ideální přístroj pro získání ovocných či zeleninových šťáv přístroj je speciálně upraven pro maximální efektivnost odšťavňování komfortní umývání nerezové provedení nerezové filtrační síto dvojitá bezpečnostní pojistka protiskluzové plošky Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Boss OS 2

Boss OS 2

Kytarový efekt Boss OS-2 OverDrive/Distortion nabízí v kompaktním těle jednoho pedálu jak zpěvný blues/rockový crunch vytavených aparátů (overdrive), tak i typické metalové agresivní zkreslení (distortion). Tento univerzální pedál tak přijde vhod klasickým rockerům, punkáčům i metalistům. Jeho čtyři ovladače určují výstupní hlasitost, barvu tónu, míru zvukového nabuzení (Drive) a zkreslení (Color). Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. K napájení slouží 9V baterie nebo 9V adaptér. (kytary.cz)

Valencia CEBW 100 OS

Valencia CEBW 100 OS

príslušenstvo: Sláčik pre violončelo, Octagonal Stick, Silver Plated Wired Lapping (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít