Ortega oubstd-te (hn172238)

Produkt Ortega oubstd-te (hn172238) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Ortega oubstd-te (hn172238) upraviť a produkt hľadať znova.

ORTEGA OUBSTD-TE (HN172238)

ORTEGA OUBSTD-TE (HN172238)
Detail

Obal na ukulele - pro tenorové ukulele, 1 kapsa, polstrování 10 mm, vnitřní délka 680 mm Řadíte se k nadšeným muzikantům a přišel by vám vhod obal na váš oblíbený nástroj? Obal na ukulele ORTEGA vám umožní jej pohodlně přenášet a k tomu se zaslouží o ochranu před odřením i prachem. Vzhledem k jeho tvaru je ideální na tenorové ukulele. Na uložení nezbytných drobností využijete chytře umístěnou kapsu. Polstrování, které brání odření ukulele, má sílu 10 mm. Zásadní přednosti obalu na ukulele ORTEGA OUBSTD-TE Obal na ukulele pomáhá k pohodlnému přenášení nástroje Ideální pro tenorové ukulele Obal na ukulele ORTEGA vyplňuje polstrování o tloušťce 10 mm Ochrání nástroj před odřením Praktický úložný prostor navíc v podobě chytře umístěné kapsy Jeho barva je černá (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OUBSTD-TE (HN172238) , Ortega oubstd-te (hn172238)

Ortega OUBSTD-TE

Ortega OUBSTD-TE
Detail

Obal pro tenorové ukulele OUBSTD-TE Cenově dostupné pouzdro na tenorové ukulele z řady Ortega Economy je vyrobené z pevného nylonového materiálu s 10 mm vnitřním polstrováním a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství, nastavitelné ramenní popruhy a postranní rukojeť. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUBSTD-TE , Ortega oubstd-so (hn168228)

Ortega OUBSTD-SI

Ortega OUBSTD-SI
Detail

Obal pro sopraninové ukulele OUBSTD-SI Cenově dostupné pouzdro na sopraninové ukulele z řady Ortega Economy je vyrobené z pevného nylonového materiálu s 10 mm vnitřním polstrováním a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství, nastavitelné ramenní popruhy a postranní rukojeť. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUBSTD-SI , Ortega oubstd-cc (hn168232)

Ortega OUBSTD-SO

Ortega OUBSTD-SO
Detail

Obal pro sopránové ukulele OUBSTD-SO Cenově dostupné pouzdro na sopránové ukulele z řady Ortega Economy je vyrobené z pevného nylonového materiálu s 10 mm vnitřním polstrováním a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství, nastavitelné ramenní popruhy a postranní rukojeť. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUBSTD-SO , Ortega oubstd-ba (hn172239)

Ortega OUBSTD-CC

Ortega OUBSTD-CC
Detail

Obal pro koncertní ukulele OUBSTD-CC Cenově dostupné pouzdro na koncertní ukulele z řady Ortega Economy je vyrobené z pevného nylonového materiálu s 10 mm vnitřním polstrováním a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství, nastavitelné ramenní popruhy a postranní rukojeť. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUBSTD-CC , Ortega onb44l (hn172237)

ORTEGA OUBSTD-CC (HN168232)

ORTEGA OUBSTD-CC (HN168232)
Detail

Obal na ukulele - pro koncertní ukulele, 1 kapsa, polstrování 10 mm, vnitřní délka 620 mm Hledáte-li kvalitní obal na vaše koncertní ukulele, ORTEGA OUBSTD-CC je skvělou volbou. Ukulele ochrání před nárazy a otřesy a navíc umožní jeho pohodlné přenášení. Obal je vyrobený z pevného nylonového materiálu a ve své vnitřní části disponuje 10mm polstrováním. Spolehlivý systém zipů zajistí jeho uzavření, zatímco vnější kapsa je stvořená pro uložení dalšího příslušenství. Zcela komfortní přenášení poté nabízí integrované popruhy, které si můžete přizpůsobit podle potřeby, a postranní polstrované madlo. ORTEGA OUBSTD-CC dokonale ochrání vaše ukulele. Klíčové vlastnosti obalu na ukulele ORTEGA OUBSTD-CCPraktický obal na koncertní ukuleleChrání ho před nárazy a otřesy Vyrobený z pevného nylonového materiálu ORTEGA OUBSTD-CC s 10mm vnitřním polstrovánímVnější kapsa pro uložení příslušenstvíIntegrované zádové popruhy a madlo zajistí komfortní... (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OUBSTD-CC (HN168232) , Ortega r122 (hn156506)

ORTEGA OUBSTD-BA (HN172239)

ORTEGA OUBSTD-BA (HN172239)
Detail

Obal na ukulele - pro barytonové ukulele, 1 kapsa, polstrování 10 mm, vnitřní délka 780 mm Patříte mezi nadšené hudebníky a hledáte vhodný obal na váš oblíbený nástroj? Obal na ukulele ORTEGA se zaslouží o pohodlné přenášení a obstará ochranu před odřením i prachem. Vzhledem k jeho tvaru je ideální na barytonové ukulele. Pro uložení menších nezbytností nabízí chytře umístěnou kapsu. Polstrování, které chrání před odíráním, má tloušťku 10 mm. Podstatné vlastnosti obalu na ukulele ORTEGA OUBSTD-BA Obal na ukulele slouží k pohodlnému přenášení nástroje Zvolte jej pro barytonové ukulele Obal na ukulele ORTEGA vyniká polstrováním o síle 10 mm Chrání nástroj před škrábanci a odřením Praktický úložný prostor navíc vytváří chytře umístěná kapsa Jeho barva je černá (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OUBSTD-BA (HN172239) , Ortega r121sn (hn135920)

ORTEGA OUBSTD-SO (HN168228)

ORTEGA OUBSTD-SO (HN168228)
Detail

Obal na ukulele - pro sopránové ukulele, 1 kapsa, polstrování 10 mm, vnitřní délka 550 mm Hledáte-li kvalitní obal na vaše sopránové ukulele, ORTEGA OUBSTD-SO je skvělou volbou. Ukulele ochrání před nárazy a otřesy a navíc umožní jeho pohodlné přenášení. Obal je vyrobený z pevného nylonového materiálu a ve své vnitřní části disponuje 10mm polstrováním. Spolehlivý systém zipů zajistí jeho uzavření, zatímco vnější kapsa je stvořená pro uložení dalšího příslušenství. Zcela komfortní přenášení poté nabízí integrované popruhy, které si můžete přizpůsobit podle potřeby, a postranní polstrované madlo. ORTEGA OUBSTD-SO dokonale ochrání vaše ukulele. Klíčové vlastnosti obalu na ukulele ORTEGA OUBSTD-SOPraktický obal na sopránové ukuleleChrání ho před nárazy a otřesy Vyrobený z pevného nylonového materiálu ORTEGA OUBSTD-SO s 10mm vnitřním polstrovánímVnější kapsa pro uložení příslušenstvíIntegrované zádové popruhy a madlo zajistí komfortní... (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OUBSTD-SO (HN168228) , Ortega rst5moc (hn239182)

Ortega OUCSTD-TE

Ortega OUCSTD-TE
Detail

Kufr pro tenorové ukulele Nástrojové kufry značky Ortega řady Economy nabízí standardní pevnou překližkovou konstrukci s černým vinylovým potahem za příznivou cenu. Vnitřek je pro větší pohodlí nástrojů vyplněn patnáct milimetrů tlustým polstrováním. Samozřejmostí je přihrádka na drobné příslušenství. Maximální bezpečí zajišťují chromované zámky, k manipulaci s kufrem slouží bytelné madlo. Tento konkrétní kufr je vhodný pro tenorové ukulele. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUCSTD-TE , Ortega ru5mm (hn160881)

Ortega OUGB-TE

Ortega OUGB-TE
Detail

Obal pro tenorové ukulele OUGB-TE Kvalitní pouzdro (gig bag) na tenorové ukulele z řady Ortega Pro je vyrobené z pevného nylonového materiálu s tlustou vnitřní vycpávkou a spolehlivým systémem zipů. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství a polstrovaná postranní rukojeť. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUGB-TE , Ortega onb12 (hn161744)

Ortega RUACA-TE

Ortega RUACA-TE
Detail

Akustické ukulele Řada Acacia značky Ortega nabízí kvalitně zpracované akustické ukulele s přední a zadní deskou zhotovenou z masivu, které jsou dodávány v praktickém nástrojovém obalu (gig bag). Tělo tohoto tenorového ukulele je vyrobeno z masivního dřeva akácie s matnou povrchovou úpravou s otevřenými póry. Ke krku ze dřeva okoumé přiléhá hmatník z kompozitního dřeva (tecwood) osazený osmnácti pražci. Struny jsou uchyceny v kobylce z kompozitu a uzavřených zlatých ladících mechanikách (Die-Cast) s černými kolíčky. Ušlechtilý vzhled podtrhuje lemovka těla a hmatníku z padouku a zdobná rozeta. Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUACA-TE , Ortega atb44nm (hn211573)

Ortega RU5MM-TE

Ortega RU5MM-TE
Detail

Akustické ukulele Ukulele Ortega z řady Bonfire představují ideální volbu pro začínající hráče na tento populární hudební nástroj. Jejich společným jmenovatelem je kvalitní zpracování a použití lety prověřených materiálů (dřev). Tělo tenorového ukulele RU5MM-TE je zhotoveno z překližovaného sapele. Přední desku zdobí laserová rytina, tělo obepíná lemovka z materiálu ABS. K mahagonovému krku přisedá ořechový hmatník osazený osmnácti pražci, orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky. Struny jsou uchyceny v kobylce z ořechu a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RU5MM-TE , Ortega ougb cc

Ortega RUTI-TE

Ortega RUTI-TE
Detail

Akustické ukulele Řada Timber značky Ortega nabízí kvalitně zpracované polomasivní modely ukulelí v klasických tvarech v sopránové, koncertní a tenorové velikosti. Tělo tohoto nástroje je zhotoveno z přední desky z masivního cedru a zadní desky a lubů z překližovaného ořechu. Ke krku z okoumé přiléhá hmatník ze dřeva ořechu osazený osmnácti pražci. Struny jsou přes nultý pražec a sedlo z kosti uchyceny v kobylce z ořechu a firemních pozlacených ladících mechanikách kytarového typu s černými kolíčky. Ušlechtilý vzhled nástroje podtrhují javorové polohové značky na hmatníku, lemovka těla z ořechu, jednoduchá rozeta a firemní logo na hlavici ukulele. Nástroj je dodáván v kvalitním polstrovaném obalu (gig bag). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUTI-TE , Ortega owpsc wn

Ortega RU5-TE

Ortega RU5-TE
Detail

Akustické ukulele Ukulele Ortega z řady Bonfire představují ideální volbu pro začínající hráče na tento populární hudební nástroj. Jejich společným jmenovatelem je kvalitní zpracování a použití lety prověřených materiálů (dřev). Vrstvený korpus tenorového ukulele RU5-TE je zhotoven z překližovaného smrku a zadní desky a lubů z laminovaného sapele. Přední desku zdobí laserová rytina, tělo obepíná lemovka z materiálu ABS. K mahagonovému krku přisedá ořechový hmatník osazený osmnácti pražci, orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky. Struny jsou uchyceny v kobylce z ořechu a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RU5-TE , Ortega ossft (hn162872)

Ortega RU5CE-TE

Ortega RU5CE-TE
Detail

Elektroakustické ukulele Ukulele Ortega z řady Bonfire představují ideální volbu pro začínající hráče na tento populární hudební nástroj. Jejich společným jmenovatelem je kvalitní zpracování a použití lety prověřených materiálů (dřev). Vrstvený korpus tenorového ukulele RU5CE-TE je zhotoven z překližovaného smrku a zadní desky a lubů z laminovaného sapele. Přední desku zdobí laserová rytina, tělo obepíná lemovka z materiálu ABS. K mahagonovému krku přisedá ořechový hmatník osazený osmnácti pražci, orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky. Struny jsou uchyceny v kobylce z ořechu a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast). Nástroj je osazen preampem Ortega MagusUke s integrovanou ladičkou. Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RU5CE-TE , Ortega olem (hn184733)

Ortega RUEB-TE

Ortega RUEB-TE
Detail

Akustické ukulele Řada Timber značky Ortega sdružuje kvalitně zpracované modely ukulelí v klasických tvarech v sopránové, koncertní a tenorové velikosti. Tělo tenorového ukulele RUEB-TE je zhotoveno z překližovaného ebenu s parádní kresbou dřeva podpořenou matnou povrchovou úpravou s otevřenými póry (Open Pore). K mahagonovému krku je přilepen ořechový hmatník osazený osmnácti pražci a bílými pozičními tečkami. Struny jsou uchyceny v ořechové kobylce a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast) ve zlaté barvě. Ušlechtilý vzhled podtrhuje lemovka a rozeta z imitace želvoviny. Nástroj je dodáván v kvalitním obalu (deluxe gig bag). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUEB-TE , Ortega atb44nh (hn211580)

Ortega RUSWB-TE

Ortega RUSWB-TE
Detail

Akustické ukulele Řada Bamboo značky Ortega nabízí kvalitně zpracované ukulele v různých velikostech zhotovené z bambusu. Tělo tenorového ukulele RUSWB-TE je zhotoveno z masivního bambusu. Plochu hmatníku rozděluje patnáct pražců, dohmat na vyšších polohách usnadňuje spodní výřez těla. Struny jsou uchyceny v ladících mechanikách Graph Tech Ratio typu friction s černými kolíčky. Pěkné zpracování podtrhuje černá obvodová lemovka těla a rozeta v podobě laserové rytiny. Ukulele je dodáváno v obalu (gig bag). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUSWB-TE , Ortega rst5 (hn169130)

Ortega UKSBK-TE

Ortega UKSBK-TE
Detail

Struny pro tenorové ukulele UKSBK-TE Nová série strun od firmy Ortega je vyráběna ze špičkových materiálů, které jim umožňují produkovat tradičně bohatý a vřelý, ale zároveň velice jasný a čitelný zvuk. Navíc jsou při výrobě strun použity jedinečné techniky vinutí a leštění, které strunám dodávají extra dlouhou životnost a příjemný pocit ze hry. Modely Select a Pro jsou pak opatřeny speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje korozi a usazování nečistot, díky čemuž si struny udrží svůj skvělý zvuk ještě déle. Tato sada je vyrobena z černého nylonu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega UKSBK-TE , Ortega atg44nh (hn204533)

Ortega UKS-TE

Ortega UKS-TE
Detail

Struny pro tenorové ukulele UKS-TE Nová série strun od firmy Ortega je vyráběna ze špičkových materiálů, které jim umožňují produkovat tradičně bohatý a vřelý, ale zároveň velice jasný a čitelný zvuk. Navíc jsou při výrobě strun použity jedinečné techniky vinutí a leštění, které strunám dodávají extra dlouhou životnost a příjemný pocit ze hry. Modely Select a Pro jsou pak opatřeny speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje korozi a usazování nečistot, díky čemuž si struny udrží svůj skvělý zvuk ještě déle. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega UKS-TE , Ortega r122l (hn156508)

Ortega UKP-TE

Ortega UKP-TE
Detail

Struny pro tenorové ukulele UKP-TE Nová série strun od firmy Ortega je vyráběna ze špičkových materiálů, které jim umožňují produkovat tradičně bohatý a vřelý, ale zároveň velice jasný a čitelný zvuk. Navíc jsou při výrobě strun použity jedinečné techniky vinutí a leštění, které strunám dodávají extra dlouhou životnost a příjemný pocit ze hry. Modely Select a Pro jsou pak opatřeny speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje korozi a usazování nečistot, díky čemuž si struny udrží svůj skvělý zvuk ještě déle. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega UKP-TE , Ortega ru5 (hn153711)

Ortega RUNAB-TE

Ortega RUNAB-TE
Detail

Elektroakustické ukulele Řada Bamboo značky Ortega nabízí kvalitně zpracované elektroakustické ukulele v různých velikostech zhotovené z bambusu. Tělo tenorového ukulele RUNAB-TE je zhotoveno z masivního bambusu. Plochu hmatníku rozděluje patnáct pražců, dohmat na vyšších polohách usnadňuje spodní výřez těla. Struny jsou uchyceny v ladících mechanikách Graph Tech Ratio typu friction s černými kolíčky. Pěkné zpracování podtrhuje černá obvodová lemovka těla a rozeta v podobě laserové rytiny. O ozvučení nástroje se stará preamp MagusUke s integrovanou ladičkou. Ukulele je dodáváno v obalu (gig bag). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUNAB-TE , Ortega atg44nm (hn204532)

Ortega RUOX-TE

Ortega RUOX-TE
Detail

Akustické ukulele Akustické ukulele Ortega z řady Onyx Series nabízí lesklý černý finiš a vrstvený korpus zhotovený z přední desky z překližovaného smrku a zadní desky a lubů z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z moderního kompozitního materiálu osazený, v případě tenorového modelu RUOX-TE, osmnácti pražci. Struny jsou uchyceny v klasických otevřených mechanikách ve zlatém provedení s černými kolíčky a kobylce z kompozitu. Pěkné zpracování podtrhuje mahagonová obvodová lemovka těla s perleťovou výložkou a ořechová dýha na hlavici ozdobená firemním logem. Ukulele je dodáváno v obalu (gig bag). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUOX-TE , Ortega fex4 (hn184734)

Ortega UNY-8-TE

Ortega UNY-8-TE
Detail

Struny pro tenorové ukulele UNY-8-TE Tyto struny vznikly ve spolupráci s předním výrobcem strun pro ukulele, světově uznávanou italskou značkou Aquila. Výsledkem jsou struny nabízející ideální kombinaci vřelého tónu a průraznosti. Tato sada je určena pro osmistrunné tenorové ukulele a je v ladění G G C C E E A A. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega UNY-8-TE , Ortega rma5vs (hn156546)

Ortega OSOCAUK-TE-MO

Ortega OSOCAUK-TE-MO
Detail

Obal pro tenorové ukulele OSOCAUK-TE-MO Cestujte stylově s tímto softcasem, který zdařile kombinuje nízkou váhu standardních měkkých obalů s nekompromisní ochranou pevných nástrojových kufrů. Výsledkem je odolný obal, který si díky jeho nízké váze rádi vezmete opravdu kamkoliv. Vyroben je z kombinace plátna, bavlny a pravého semiše, o ochranu nástroje se stará 22 milimetrů silné polstrování a pětimilimetrový skelet z tvrzeného polyethylenu. Uvnitř obalu bude váš nástroj odpočívat v měkké výstelce z černého sametu, součástí je také držák krku s bezpečnostními suchými zipy. Na vnější straně obalu se nachází rozměrná kapsa pro uložení příslušenství, pohodlný nastavitelný popruh, spolehlivý systém zipů a semišová rukojeť. Díky své velikosti je obal perfektní pro sopránové ukulele. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OSOCAUK-TE-MO , Ortega rmae40sbk (hn135952)

Ortega OSOCAUK-TE-BX

Ortega OSOCAUK-TE-BX
Detail

Obal pro tenorové ukulele OSOCAUK-TE-BX Cestujte stylově s tímto softcasem, který zdařile kombinuje nízkou váhu standardních měkkých obalů s nekompromisní ochranou pevných nástrojových kufrů. Výsledkem je odolný obal, který si díky jeho nízké váze rádi vezmete opravdu kamkoliv. Vyroben je z kombinace plátna, bavlny a pravého semiše, o ochranu nástroje se stará 22 milimetrů silné polstrování a pětimilimetrový skelet z tvrzeného polyethylenu. Uvnitř obalu bude váš nástroj odpočívat v měkké výstelce z černého sametu, součástí je také držák krku s bezpečnostními suchými zipy. Na vnější straně obalu se nachází rozměrná kapsa pro uložení příslušenství, pohodlný nastavitelný popruh, spolehlivý systém zipů a semišová rukojeť. Díky své velikosti je obal perfektní pro sopránové ukulele. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OSOCAUK-TE-BX , Ortega r131 (hn135925)

Ortega KUB-SP-TE

Ortega KUB-SP-TE
Detail

Obal pro tenorové ukulele KUB-SP-TE Pro rok 2020 představuje Ortega novou řadu obalů pro ukulele Keiki, které na první pohled zaujmou neobvyklým designovým zpracováním. Jsou vyrobeny z odolného nylonu s 10 milimetrů silným polstrováním, které při běžném přenášení bohatě postačí ke spolehlivé ochraně vašeho nástroje. Samozřejmostí jsou robustní zipy, dvojice nastavitelných zádových popruhů pro pohodlné nošení a přední kapsa k uložení nezbytných drobností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega KUB-SP-TE , Tao te ťing

Ortega KUB-EM-TE

Ortega KUB-EM-TE
Detail

Obal pro tenorové ukulele KUB-EM-TE Pro rok 2020 představuje Ortega novou řadu obalů pro ukulele Keiki, které na první pohled zaujmou neobvyklým designovým zpracováním. Jsou vyrobeny z odolného nylonu s 10 milimetrů silným polstrováním, které při běžném přenášení bohatě postačí ke spolehlivé ochraně vašeho nástroje. Samozřejmostí jsou robustní zipy, dvojice nastavitelných zádových popruhů pro pohodlné nošení a přední kapsa k uložení nezbytných drobností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega KUB-EM-TE , Odse*te se ()

Ortega KUB-68-TE

Ortega KUB-68-TE
Detail

Obal pro tenorové ukulele KUB-68-TE Pro rok 2020 představuje Ortega novou řadu obalů pro ukulele Keiki, které na první pohled zaujmou neobvyklým designovým zpracováním. Jsou vyrobeny z odolného nylonu s 10 milimetrů silným polstrováním, které při běžném přenášení bohatě postačí ke spolehlivé ochraně vašeho nástroje. Samozřejmostí jsou robustní zipy, dvojice nastavitelných zádových popruhů pro pohodlné nošení a přední kapsa k uložení nezbytných drobností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega KUB-68-TE , Solight te 76

Ortega KUB-SR-TE

Ortega KUB-SR-TE
Detail

Obal pro tenorové ukulele KUB-SR-TE Pro rok 2020 představuje Ortega novou řadu obalů pro ukulele Keiki, které na první pohled zaujmou neobvyklým designovým zpracováním. Jsou vyrobeny z odolného nylonu s 10 milimetrů silným polstrováním, které při běžném přenášení bohatě postačí ke spolehlivé ochraně vašeho nástroje. Samozřejmostí jsou robustní zipy, dvojice nastavitelných zádových popruhů pro pohodlné nošení a přední kapsa k uložení nezbytných drobností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega KUB-SR-TE , Cert te vem

Ortega KUB-VP-TE

Ortega KUB-VP-TE
Detail

Obal pro tenorové ukulele KUB-VP-TE Pro rok 2020 představuje Ortega novou řadu obalů pro ukulele Keiki, které na první pohled zaujmou neobvyklým designovým zpracováním. Jsou vyrobeny z odolného nylonu s 10 milimetrů silným polstrováním, které při běžném přenášení bohatě postačí ke spolehlivé ochraně vašeho nástroje. Samozřejmostí jsou robustní zipy, dvojice nastavitelných zádových popruhů pro pohodlné nošení a přední kapsa k uložení nezbytných drobností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega KUB-VP-TE , Miluji te nenavidim te 978 80 7565 326 0

Ortega OUB-TE-SUJ

Ortega OUB-TE-SUJ
Detail

Obal pro tenorové ukulele OUB-TE-SUJ Nová série džínových obalů od firmy Ortega na první pohled zaujme použitým materiálem – kombinace plátna a bavlny v denimové úpravě nejen skvěle vypadá, ale je také příkladně odolná. Uvnitř váš nástroj ochrání 12 milimetrů silné polstrování a podšívka z měkkého černého nylonu, součástí je také držák krku s bezpečnostními suchými zipy. Na vnější straně obalu se nachází rozměrná kapsa pro uložení příslušenství, dvojice pohodlných nastavitelných popruhů a spolehlivý systém zipů. Díky své velikosti je obal perfektní volbou pro tenorové ukulele. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUB-TE-SUJ

Ortega OUB-TE-GRJ

Ortega OUB-TE-GRJ
Detail

Obal pro tenorové ukulele OUB-TE-GRJ Nová série džínových obalů od firmy Ortega na první pohled zaujme použitým materiálem – kombinace plátna a bavlny v denimové úpravě nejen skvěle vypadá, ale je také příkladně odolná. Uvnitř váš nástroj ochrání 12 milimetrů silné polstrování a podšívka z měkkého černého nylonu, součástí je také držák krku s bezpečnostními suchými zipy. Na vnější straně obalu se nachází rozměrná kapsa pro uložení příslušenství, dvojice pohodlných nastavitelných popruhů a spolehlivý systém zipů. Díky své velikosti je obal perfektní volbou pro tenorové ukulele. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUB-TE-GRJ

Ortega OUB-TE-BLJ

Ortega OUB-TE-BLJ
Detail

Obal pro tenorové ukulele OUB-TE-BLJ Nová série džínových obalů od firmy Ortega na první pohled zaujme použitým materiálem – kombinace plátna a bavlny v denimové úpravě nejen skvěle vypadá, ale je také příkladně odolná. Uvnitř váš nástroj ochrání 12 milimetrů silné polstrování a podšívka z měkkého černého nylonu, součástí je také držák krku s bezpečnostními suchými zipy. Na vnější straně obalu se nachází rozměrná kapsa pro uložení příslušenství, dvojice pohodlných nastavitelných popruhů a spolehlivý systém zipů. Díky své velikosti je obal perfektní volbou pro tenorové ukulele. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUB-TE-BLJ

Ortega OSOCAUK-TE-OC

Ortega OSOCAUK-TE-OC
Detail

Obal pro tenorové ukulele OSOCAUK-TE-OC Cestujte stylově s tímto softcasem, který zdařile kombinuje nízkou váhu standardních měkkých obalů s nekompromisní ochranou pevných nástrojových kufrů. Výsledkem je odolný obal, který si díky jeho nízké váze rádi vezmete opravdu kamkoliv. Vyroben je z kombinace plátna, bavlny a pravého semiše, o ochranu nástroje se stará 22 milimetrů silné polstrování a pětimilimetrový skelet z tvrzeného polyethylenu. Uvnitř obalu bude váš nástroj odpočívat v měkké výstelce z černého sametu, součástí je také držák krku s bezpečnostními suchými zipy. Na vnější straně obalu se nachází rozměrná kapsa pro uložení příslušenství, pohodlný nastavitelný popruh, spolehlivý systém zipů a semišová rukojeť. Díky své velikosti je obal perfektní pro sopránové ukulele. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OSOCAUK-TE-OC

Ortega UNY-6-TE

Ortega UNY-6-TE
Detail

Struny pro tenorové ukulele UNY-6-TE Tyto struny vznikly ve spolupráci s předním výrobcem strun pro ukulele, světově uznávanou italskou značkou Aquila. Výsledkem jsou struny nabízející ideální kombinaci vřelého tónu a průraznosti. Tato sada je určena pro šestistrunné tenorové ukulele a je v ladění G C C E A A. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega UNY-6-TE

ORTEGA UKS-TE (HN234015)

ORTEGA UKS-TE (HN234015)
Detail

Struny - pro tenorová ukulele, 4 struny v balení, tvrdost 026 až 028, materiál jádra nylon, zakončení žádné, běžná barva Klíčové vlastnosti strun ORTEGA UKS-TE Udělejte sobě i svému nástroji radost v podobě nových strun Hodí se pro tenorová ukulele Struny bez zakončení K výrobě jádra byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně nylon Nejtenčí struna byla zhotovena s tvrdostí 026, nejtlustší pak 028 V balení máte k dispozici jednu sadu strun ORTEGA Naleznou využití u 4strunných nástrojů (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA UKS-TE (HN234015)

Ortega RGLE18BLF

Ortega RGLE18BLF
Detail

Elektroakustické kytarové ukulele Guitalele Ortega RGLE18BLF z řady Timber je zhotoveno z laminovaného mahagonu (flamed mahogany) s kresbou dřeva podpořenou efektní barevnou úpravou Faded Blue. K mahagonovému krku je přilepen ořechový hmatník osazený osmnácti pražci. Struny jsou uchyceny v mechanikách v klasickém designu (slotted headstock) a ořechové kobylce. O ozvučení nástroje se stará preamp MagusUke s integrovanou ladičkou. Guitalale je dodáváno v obalu (gig bag). Kytarové ukulele (guitalele) je kompaktní nástroj, který v sobě kombinuje vlastnosti ukulele a klasické kytary. Představuje ideální volbu pro muzikanty uvyklé na hru na klasickou kytaru, které láká zvuk a kompaktní tvar ukulele, ale zároveň se nechtějí učit nové akordy. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RGLE18BLF

Ortega RUDAWN

Ortega RUDAWN
Detail

Akustické ukulele Řada Earth značky Ortega sdružuje kvalitně zpracované a cenově dostupné ukulele v pestrobarevných designech vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Jedná se o nástroje v koncertní velikosti, tj. jsou o něco větší než sopránové, ale stále si zachovávají příjemné rozměry a typický zvuk, pro který se těší takové oblibě. Přední deska tohoto ukulele je vyrobena z překližovaného okoumé, zadní deska a luby ze sapele. Tělo zdobí barevná úprava Dawn Sunburst a bílá obvodová lemovka z materiálu ABS. K mahagonovému krku je přilepen ořechový hmatník osazený osmnácti pražci a bílými pozičními tečkami. Struny jsou uchyceny v kobylce z ořechu a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUDAWN

Ortega RURUBY

Ortega RURUBY
Detail

Akustické ukulele Řada Earth značky Ortega sdružuje kvalitně zpracované a cenově dostupné ukulele v pestrobarevných designech vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Jedná se o nástroje v koncertní velikosti, tj. jsou o něco větší než sopránové, ale stále si zachovávají příjemné rozměry a typický zvuk, pro který se těší takové oblibě. Tělo tohoto ukulele je vyrobeno z překližovaného dřeva okoumé. Obepíná jej bílá lemovka z materiálu ABS. K mahagonovému krku přiléhá hmatník z ořechu osazený osmnácti pražci a bílými pozičními tečkami. Struny jsou uchyceny v kobylce z ořechu a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RURUBY

Ortega RULAGOON

Ortega RULAGOON
Detail

Akustické ukulele Řada Earth značky Ortega sdružuje kvalitně zpracované a cenově dostupné ukulele v pestrobarevných designech vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Jedná se o nástroje v koncertní velikosti, tj. jsou o něco větší než sopránové, ale stále si zachovávají příjemné rozměry a typický zvuk, pro který se těší takové oblibě. Tělo tohoto ukulele je vyrobeno z překližovaného dřeva okoumé. Obepíná jej bílá lemovka z materiálu ABS. K mahagonovému krku přiléhá hmatník z ořechu osazený osmnácti pražci a bílými pozičními tečkami. Struny jsou uchyceny v kobylce z ořechu a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RULAGOON

Ortega RUWN

Ortega RUWN
Detail

Akustické ukulele Řada Horizon značky Ortega nabízí kvalitně zpracované akustické a elektroakustické ukulele v koncertní velikosti charakteristické hlavicí ve tvaru elektrických kytar, použitím exotických dřev a saténovou povrchovou úpravou s otevřenými póry, které zakoupíte i s praktickým nástrojovým obalem (deluxe gig bag). Tělo tohoto ukulele je vyrobeno z překližovaného ořechu. Ke krku z okoumé přiléhá hmatník z kompozitního dřeva (tecwood) osazený osmnácti pražci. Struny jsou uchyceny v kobylce z kompozitu a uzavřených zlatých ladících mechanikách (Die-Cast – 4 in line) s černými kolíčky. Ušlechtilý vzhled podtrhuje javorová lemovka těla a hmatníku. Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUWN

Ortega OLEM

Ortega OLEM
Detail

Kytarová kosmetika OLEM Tento prostředek je vhodný k celkové péči o dřevěné hmatníky kytar, speciálně o dřeva s tmavším zabarvením (palisandr, eben apod.). Spolehlivě odstraní veškeré nánosy špíny, vosků a mastnoty. Lahvička obsahuje 60 ml. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OLEM

Ortega FEX4

Ortega FEX4
Detail

Posilovač FEX4 Posilovače prstů jsou ideální pomůckou pro muzikanty. Model FEX 4 disponuje standardními čtyřmi písty s nastavitelným pnutím v rozmezí 1,3 – 3,2 kg. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega FEX4

Ortega FEX5

Ortega FEX5
Detail

Posilovač FEX5 Posilovače prstů jsou ideální pomůckou pro muzikanty. Model FEX 5 disponuje pěti uzamykatelnými písty s nastavitelným pnutím v rozmezí 1,3 – 3,9 kg. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega FEX5

Ortega OTMPREMIUM

Ortega OTMPREMIUM
Detail

Kytarová mechanika OTMPREMIUM Kvalitní ladící mechaniky z leštěné mosazi s designem lyry a černými ladícími kolíky. Převodový poměr 1:18 zaručuje velmi přesné a bezproblémové ladění. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OTMPREMIUM

Ortega OTMPRIVATE

Ortega OTMPRIVATE
Detail

Kytarová mechanika OTMPRIVATE Kvalitní ladící mechaniky z leštěné mosazi s designem lyry a černými ladícími kolíky. Převodový poměr 1:18 zaručuje velmi přesné a bezproblémové ladění. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OTMPRIVATE

Ortega HUMIBUSTER80

Ortega HUMIBUSTER80
Detail

Tlumítko se zvlhčovačem HUMIBUSTER80 Tlumítko do ozvučnice šikovně kombinované se zvlhčovačem. Díky tomuto řešení se vlhkost drží opravdu nástroji, a tím zvlhčujete daleko efektivněji. Průměr: 80 mm (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega HUMIBUSTER80

Ortega ONB44

Ortega ONB44
Detail

Obal pro klasickou kytaru ONB44 Pouzdro (gig bag) na klasickou kytaru od firmy Ortega z řady Pro je vyrobené z odolného nylonu. Bohaté vnitřní polstrování a speciální výztuha pro ochranu krku s bezpečnostním úchytem zajistí dokonalou ochranu vašeho nástroje. Pouzdro je dále vybaveno spolehlivým systémem zipů, širokými a pohodlnými ramenními popruhy s nastavitelnou délkou a polstrovanou rukojetí po straně. Dvě rozměrné vnější kapsy bez problémů poslouží k uložení jakéhokoliv příslušenství včetně not. Gig bag je vhodný pro klasické kytary velikosti 4/4. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega ONB44

Ortega RST5M

Ortega RST5M
Detail

Klasická kytara Nástroje Ortega ze série Student jsou tou nejsnazší volbou, jak začít s klasickou kytarou. Jedná se o kvalitně zpracované klasické kytary v dospělých i dětských velikostech, které pořídíte za velmi atraktivní cenu. Přijďte je vyzkoušet a uvidíte. Tělo této kytary je zhotoveno z překližovaného smrku a catalpy. K mahagonovému krku přisedá hmatník z ořechu osazený devatenácti pražci. Strohý design jemně přizdobuje černá lemovka z materiálu ABS a logo na hlavici kytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RST5M

Ortega RST5

Ortega RST5
Detail

Klasická kytara Nástroje Ortega ze série Student jsou tou nejsnazší volbou, jak začít s klasickou kytarou. Jedná se o kvalitně zpracované klasické kytary v dospělých i dětských velikostech, které pořídíte za velmi atraktivní cenu. Přijďte je vyzkoušet a uvidíte. Tělo této kytary je zhotoveno z překližovaného smrku a catalpy. K mahagonovému krku přisedá hmatník z ořechu osazený devatenácti pražci. Strohý design jemně přizdobuje černá lemovka z materiálu ABS a logo na hlavici kytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RST5
ORTEGA OUBSTD-TE (HN172238), ORTEGA OUBSTD-SO (HN168228), ORTEGA OUBSTD-CC (HN168232), ORTEGA OUBSTD-BA (HN172239), ORTEGA ONB44L (HN172237), ORTEGA R122 (HN156506), ORTEGA R121SN (HN135920), ORTEGA RST5MOC (HN239182), ORTEGA RU5MM (HN160881), ORTEGA ONB12 (HN161744), ORTEGA ATB44NM (HN211573), ortega ougb cc, ortega owpsc wn, ORTEGA OSSFT (HN162872), ORTEGA OLEM (HN184733), ORTEGA ATB44NH (HN211580), ORTEGA RST5 (HN169130), ORTEGA ATG44NH (HN204533), ORTEGA R122L (HN156508), ORTEGA RU5 (HN153711), ORTEGA ATG44NM (HN204532), ORTEGA FEX4 (HN184734), ORTEGA RMA5VS (HN156546), ORTEGA RMAE40SBK (HN135952), ORTEGA R131 (HN135925), Tao te ťing, Odse*te se (), solight te 76, cert te vem, miluji te nenavidim te 978 80 7565 326 0