Ortega ocapocv-sbk (hn172188)

Produkt Ortega ocapocv-sbk (hn172188) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Ortega ocapocv-sbk (hn172188) upraviť a produkt hľadať znova.

ORTEGA OCAPOCV-SBK (HN172188)

ORTEGA OCAPOCV-SBK (HN172188)
Detail

Kapodastr - pro akustickou kytaru a elektrickou kytaru, materiál hliník Hlavní přednosti kapodastru ORTEGA OCAPOCV-SBK Kapodastr na akustickou kytaru a elektrickou kytaru umožňuje jednoduše změnit výšku tónů Zahrajte s ním i třeba melodie hitů světoznámých kapel K výrobě byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně hliník Kapodastr ORTEGA přináší pevný stisk a stane se tak vaším parťákem při hraní (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OCAPOCV-SBK (HN172188) , Ortega ocapocv-sbk (hn172188)

Ortega OCAPOCV-SBK

Ortega OCAPOCV-SBK
Detail

Kapodastr OCAPOCV-SBK Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje se zaobleným hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny zinku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPOCV-SBK , Ortega ocapocv-mad (hn225573)

Ortega OCAPOCV-BCR

Ortega OCAPOCV-BCR
Detail

Kapodastr OCAPOCV-BCR Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje se zaobleným hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce z hliníku zaručuje dlouhou životnost, na první pohled zaujme také barevné provedení Black Chrome. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPOCV-BCR , Ortega ocapouke-sbk (hn225575)

Ortega OCAPOCV-CR

Ortega OCAPOCV-CR
Detail

Kapodastr OCAPOCV-CR Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje se zaobleným hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny zinku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPOCV-CR , Ortega ocapo-sbk (hn172187)

Ortega OCAPOCV-WND

Ortega OCAPOCV-WND
Detail

Kapodastr OCAPOCV-WND Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje se zaobleným hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny hliníku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPOCV-WND , Soundsation sbh-50p-sbk (hn198004)

ORTEGA OCAPOCV-CR (HN172190)

ORTEGA OCAPOCV-CR (HN172190)
Detail

Kapodastr - pro akustickou kytaru a elektrickou kytaru, materiál hliník Zásadní vlastnosti kapodastru ORTEGA OCAPOCV-CR Kapodastr na akustickou kytaru a elektrickou kytaru stiskne struny a vmžiku změní tóninu nástroje Zahrajte s ním i třeba melodie hitů světoznámých kapel K jeho výrobě slouží hliník Kapodastr ORTEGA spolehlivě drží stisk a stane se tak vaším parťákem při hraní (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OCAPOCV-CR (HN172190) , Soundsation sbh-103v-sbk (hn185284)

ORTEGA OCAPOCV-MAD (HN225573)

ORTEGA OCAPOCV-MAD (HN225573)
Detail

Kapodastr - pro akustickou kytaru a elektrickou kytaru, materiál hliník Zásadní vlastnosti kapodastru ORTEGA OCAPOCV-MAD Kapodastr na akustickou kytaru a elektrickou kytaru změní podle vaší potřeby výšku tónů Díky němu zahrajete i s pár akordy pěkný koncert K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je hliník Kapodastr ORTEGA má pevný stisk, a tak bude vaším spolehlivým parťákem na vystoupeních i při cvičení (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OCAPOCV-MAD (HN225573) , Soundsation sbh-100p-sbk (hn153361)

Ortega RUHZ-SBK

Ortega RUHZ-SBK
Detail

Akustické ukulele Řada Horizon značky Ortega nabízí kvalitně zpracované akustické a elektroakustické ukulele v koncertní velikosti charakteristické hlavicí ve tvaru elektrických kytar, použitím exotických dřev a saténovou povrchovou úpravou s otevřenými póry. Tělo tohoto ukulele je vyrobeno z překližovaného okoumé. Ke krku z okoumé přiléhá hmatník z kompozitního dřeva (tecwood) osazený osmnácti pražci. Struny jsou uchyceny v kobylce z kompozitu a uzavřených černých ladících mechanikách (Die-Cast – 4 in line) s černými kolíčky. Ušlechtilý vzhled podtrhuje černá lemovka těla z materiálu ABS. Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUHZ-SBK , Stagg pbh 390 bkp sbk (25026643)

Ortega OCAPO-SBK

Ortega OCAPO-SBK
Detail

Kapodastr OCAPO-SBK Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje s plochým hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny zinku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPO-SBK , Ortega onb44l (hn172237)

Ortega TWCAPO-SBK

Ortega TWCAPO-SBK
Detail

Kapodastr TWCAPO-SBK Jednoduchý design a snadné použití, to je nový TWIN kapodastr od firmy Ortega. Je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a vybaven pružinovou mechanikou. Poradí si s plochými i zaoblenými profily hmatníku a je tak vhodný pro všechny typy kytar s šířkou nultého pražce do 52 mm. Všechny části přicházející do styku s nástrojem jsou opatřeny pogumovanou hmotou zabraňující poškození nástroje. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega TWCAPO-SBK , Ortega r122 (hn156506)

Ortega OBJ250-SBK

Ortega OBJ250-SBK
Detail

Banjo Banja Ortega z řady Raven nabízí svěží moderní design v podobě stylového pololesklého finiše v černé barvě, chromovaného hardware a rytinami vyzdobené ramenní opěrky. OBJ250-SBK je pětistrunné banjo typu closed back, tj. s uzavřenou zadní deskou - mahagonovým rezonátorem, díky čemu je schopné produkovat dostatečně silný zvuk. Disponuje mahagonovým krkem, hmatníkem z ovangkolu osazeným pozičními tečkami pro snazší orientaci, korpusem z mahagonové překližky a k němu ráfkem přichycenou černou blánou značky Remo. Struny jsou uchyceny v chromovaných ladících Die-Cast mechanikách a též chromovaném struníku. Banjo je dodáváno v kvalitním nástrojovém obalu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OBJ250-SBK , Ortega r121sn (hn135920)

Ortega OUBJ100-SBK

Ortega OUBJ100-SBK
Detail

Banjolele Banja Ortega z řady Raven nabízí svěží moderní design v podobě stylového pololesklého finiše v černé barvě a chromovaného hardware. Banjolele OUBJ100-SBK spojuje svět banja s kompaktním tvarem a herními vlastnostmi ukulele. Jedná se o čtyřstrunné banjolele typu closed back, tj. s uzavřenou zadní deskou – rezonátorem z překližovaného javoru. Disponuje javorovým krkem, hmatníkem z ovangkolu osazeným pozičními tečkami pro snazší orientaci, korpusem z překližovaného javoru a k němu ráfkem přichycenou černou blánou značky Remo. Struny jsou uchyceny v chromovaných ladících Die-Cast mechanikách a též chromovaném struníku. Banjo je dodáváno v kvalitním nástrojovém obalu. Na rozdíl od ostatních modelů z řady Raven není ramenní opěrka vyzdobena rytinou. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OUBJ100-SBK , Ortega rst5moc (hn239182)

Ortega OCAPOUKE-SBK

Ortega OCAPOUKE-SBK
Detail

Kapodastr OCAPOUKE-SBK Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Tento model je určen pro ukulele, spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny hliníku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPOUKE-SBK , Ortega ru5mm (hn160881)

Ortega RUHZ-CE-SBK

Ortega RUHZ-CE-SBK
Detail

Elektroakustické ukulele Řada Horizon značky Ortega nabízí kvalitně zpracované akustické a elektroakustické ukulele v koncertní velikosti charakteristické hlavicí ve tvaru elektrických kytar, použitím exotických dřev a saténovou povrchovou úpravou s otevřenými póry. Tělo tohoto ukulele je vyrobeno z překližovaného okoumé. Ke krku z okoumé je přilepen hmatník z kompozitního dřeva (tecwood) osazený osmnácti pražci. Struny jsou uchyceny v kobylce z kompozitu a uzavřených černých ladících mechanikách (Die-Cast – 4 in line) s černými kolíčky. Ušlechtilý vzhled podtrhuje černá lemovka těla z materiálu ABS. O ozvučení nástroje se stará preamp MagusUke s integrovanou ladičkou. Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUHZ-CE-SBK , Ortega onb12 (hn161744)

Ortega OBJ350/6-SBK

Ortega OBJ350/6-SBK
Detail

Banjo Banja Ortega z řady Raven nabízí svěží moderní design v podobě stylového pololesklého finiše v černé barvě, chromovaného hardware a rytinami vyzdobené ramenní opěrky. OBJ350-SBK je šestistrunné banjo typu closed back, tj. s uzavřenou zadní deskou - mahagonovým rezonátorem, díky čemu je schopné produkovat dostatečně silný zvuk. Disponuje mahagonovým krkem, hmatníkem z ovangkolu osazeným pozičními tečkami pro snazší orientaci, hliníkovým korpusem a k němu ráfkem přichycenou černou blánou značky Remo. Struny jsou uchyceny v chromovaných ladících Die-Cast mechanikách a též chromovaném struníku. Banjo je dodáváno v kvalitním nástrojovém obalu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OBJ350/6-SBK , Ortega atb44nm (hn211573)

ORTEGA OCAPOUKE-SBK (HN225575)

ORTEGA OCAPOUKE-SBK (HN225575)
Detail

Kapodastr - pro ukulele, materiál hliník Hlavní vlastnosti kapodastru ORTEGA OCAPOUKE-SBK Kapodastr na ukulele stiskem strun mění tóninu nástroje I se znalostí pár akordů si díky němu můžete zahrát širší repertoár skladeb Výrobním materiálem je hliník Kapodastr ORTEGA přináší pevný stisk a budete ho mít rádi po ruce při hraní oblíbených písní (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OCAPOUKE-SBK (HN225575) , Ortega ougb cc

ORTEGA OCAPO-SBK (HN172187)

ORTEGA OCAPO-SBK (HN172187)
Detail

Kapodastr - pro klasickou kytaru, materiál hliník Hlavní přednosti kapodastru ORTEGA OCAPO-SBK Kapodastr na klasickou kytaru změní podle vaší potřeby výšku tónů S naučenými akordy si tak zahrajete daleko větší repertoár písniček K jeho výrobě slouží hliník Kapodastr ORTEGA spolehlivě drží stisk a budete ho mít rádi po ruce při hraní oblíbených písní (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OCAPO-SBK (HN172187) , Ortega owpsc wn

Ritter RGE1-D/SBK (RGE1-D/SBK)

Ritter RGE1-D/SBK (RGE1-D/SBK)
Detail

Obal na kytaru - pro akustické kytary typu Dreadnought, 2 kapsy, polstrování 10 mm, vnitřní délka 1090 mm, vnitřní šířka 420 mm, vnitřní hloubka 120 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Ritter RGE1-D/SBK (RGE1-D/SBK) , Ortega ossft (hn162872)

Soundsation SBH-103V-SBK

Soundsation SBH-103V-SBK
Detail

Klavírní stolička Klavírní stolička klasického střihu se snadným nastavením výšky a pohodlným sedákem s potahem z černého sametu. Sedačky se vyrábí v lesklém i matném provedení a k dispozici jsou v několika barevných provedeních odpovídajícím nejčastějším barvám pian a křídel. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Soundsation SBH-103V-SBK , Ortega olem (hn184733)

Soundsation SBH-100P-SBK

Soundsation SBH-100P-SBK
Detail

Klavírní stolička Klavírní stolička "beethovenka" s nastavitelnou výškou sedáku. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Soundsation SBH-100P-SBK , Ortega atb44nh (hn211580)

Schecter Banshee-6 SGR SBK

Schecter Banshee-6 SGR SBK
Detail

Elektrická kytara Elektrické kytary ze série SGR patří mezi základní modely z katalogu firmy. Jedná se o jednoduše zpracované nástroje, které nabízí za finančně dostupnou cenu specifický zvuk kytar Schecter. Tak jako většina produkce této značky, i tyto kytary jsou určeny především hráčům s oblibou v tvrdších rockových/metalových žánrech. Představují dobrou volbu pro začínající kytaristy, ale zcela jistě neurazí ani zkušenější hráče; slušná záložní kytara přijde vždy vhod. Tělo této kytary je vyrobeno z lipového dřeva a je k němu přišroubovaný javorový krk v populárním tvaru úzkého C umožňující dobrý dohmat a rychlou hru. Ten je osazen palisandrovým hmatníkem se čtyřiadvaceti pražci. Polohy jsou pro snadnější orientaci na hmatníku označeny bílými tečkami. Krkem prochází nastavitelná výztuha pro přesné nastavení jeho prohnutí. Nástroj je osazen dvěma humbuckery firmy Schecter, k tvarování zvuku slouží ovladač hlasitosti a tónové clony, mezi snímači lze přepínat třípolohovým switchem. Struny jsou ukotveny v pevné kobylce, která jim poskytuje dobrou rezonanci a sustain. Ladícím mechanikám a veškerému hardware sluší stylové černé chromované provedení. Americká firma Schecter vyrábí kytary již od sedmdesátých let minulého století a za tu dobu si její nástroje oblíbili hudebníci na celém světě. Za všechny uveďme například Disturbed, Avenged Sevenfold, The Cure, Papa Roach, Seether, Prince, Stone Temple Pilots, Nevermore nebo Black Label Society. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Schecter Banshee-6 SGR SBK , Ortega rst5 (hn169130)

SOUNDSATION SBH-50P-SBK (HN198004)

SOUNDSATION SBH-50P-SBK (HN198004)
Detail

Klavírní stolička - rozměry sedáku 570 × 335 mm (Š×H), výška od 480 do 480 mm, materiál dřevo, povrch sedáku koženka Pokud jste vášnivými hráči na klavír, pak si dobře rozmyslete výběr správné židle. Klavírní stolička SOUNDSATION se postará o vaše zdravé držení těla, zatímco se můžete bez vyrušení věnovat své oblíbené činnosti. Její rozměry jsou pevně dané, a to 480 × 570 mm. Předností neotočné klavírní stoličky je vysoká stabilita, takže nehrozí její převržení. K jejímu zhotovení zvolil výrobce kvalitní materiál, jako je dřevo. Klavírní stoličce SOUNDSATION dominuje černá barva. Sedák s koženkou na povrchu se velmi jednoduše udržuje. Každý moment u piana či kláves pro vás bude jedinečný, aniž by vás posléze bolela jakákoliv část zad. Zásadní přednosti klavírní stoličky SOUNDSATION SBH-50P-SBK Nepostradatelná součást vybavení každého pianisty a klávesisty Nelze výškově nastavit Výrobce jí dal rozměry 480 × 570 mm Neotočná stolička ke klavíru SOUNDSATION... (alza.cz)

Podobné produkty ako SOUNDSATION SBH-50P-SBK (HN198004) , Ortega atg44nh (hn204533)

SOUNDSATION SBH-103V-SBK (HN185284)

SOUNDSATION SBH-103V-SBK (HN185284)
Detail

Klavírní stolička - rozměry sedáku 560 × 330 mm (Š×H), nastavitelná výška od 480 do 560 mm, materiál dřevo, povrch sedáku samet, hmotnost 6,5 kg Jestliže milujete hru na klavír, pak byste měli dbát i na výběr kvalitní židle. Klavírní stolička SOUNDSATION se postará o správné držení těla během vaší oblíbené činnosti. Tento model můžete výškově nastavit. Díky nastavení optimální výšky dosáhnete bez problémů na všechny pedály. Nabízená varianta má rozpětí od 480 do 560 mm. Výhodou neotočné klavírní stoličky je její vysoká stabilita, takže se můžete spolehnout, že se jen tak nepřevrhne. K jejímu zhotovení zvolil výrobce kvalitní materiál, jakým je dřevo. Klavírní stoličce SOUNDSATION dominuje černá barva. Sametový sedák je na dotek velmi příjemný a hebký. Při sezení u klavíru či kláves budete vzpomínat na příjemné chvíle, aniž by vaše záda jakkoliv trpěla či bolela. Zásadní přednosti klavírní stoličky SOUNDSATION SBH-103V-SBK Šikovná židle pro každého pianistu či... (alza.cz)

Podobné produkty ako SOUNDSATION SBH-103V-SBK (HN185284) , Ortega r122l (hn156508)

SOUNDSATION SBH-100P-SBK (HN153361)

SOUNDSATION SBH-100P-SBK (HN153361)
Detail

Klavírní stolička - rozměry sedáku 560 × 330 mm (Š×H), nastavitelná výška od 480 do 560 mm, materiál kov, povrch sedáku koženka, hmotnost 6,5 kg Milujete-li hru na klavír, pak by měl pro vás být výběr té správné židle na jednom z prvních míst. Klavírní stolička SOUNDSATION se postará o správné držení těla během vaší oblíbené činnosti. U tohoto modelu si nastavíte potřebnou výšku. Díky správně nastavené výšce dosáhnete pohodlně na všechny pedály. Nabízená varianta nabízí rozpětí od 480 do 560 mm. Předností neotočné klavírní stoličky je vysoká stabilita, takže vás potěší tím, že se jen tak nepřevrhne. K jejímu zhotovení zvolil výrobce kvalitní materiál, konkrétně kov. Klavírní stoličce SOUNDSATION dominuje černá barva. U sedáku z koženky si budete pochvalovat jeho snadnou údržbu. Hra na klavír či klávesy pro vás bude příjemnou záležitostí, aniž byste poté trpěli na bolesti zad. Hlavní vlastnosti klavírní stoličky SOUNDSATION SBH-100P-SBK Komfortní židle pro piano... (alza.cz)

Podobné produkty ako SOUNDSATION SBH-100P-SBK (HN153361) , Ortega ru5 (hn153711)

Stagg PBH 390 BPK SBK (použité)

Stagg PBH 390 BPK SBK (použité)
Detail

Klavírní stolička Vystavený kus z prodejny. Jeví známky použití. Klavírní stolička klasického střihu s unikátním hydraulickým nastavením výšky a pohodlným sedákem s potahem z vinylu. Sedačky se vyrábí v lesklém i matném provedení a k dispozici jsou v několika barevných provedeních odpovídajícím nejčastějším barvám pian a křídel. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Stagg PBH 390 BPK SBK (použité) , Ortega atg44nm (hn204532)

Stagg PBH 390 BKP SBK (25026643)

Stagg PBH 390 BKP SBK (25026643)
Detail

Klavírní stolička - rozměry sedáku 530 × 310 mm (Š×H), nastavitelná výška od 500 do 600 mm, materiál dřevo, povrch sedáku vinyl, hmotnost 12,9 kg Věnujete-li mnoho času hře na klavír, pak byste neměli podcenit výběr vhodné židle. Klavírní stolička Stagg je výbornou volbou pro vaše pohodlí a správné sezení bez negativního dopadu na páteř. U tohoto modelu si nastavíte potřebnou výšku. Správně nastavená výška vám dovolí pohodlně dosáhnout na všechny pedály. Nabízená varianta nabízí rozpětí od 500 do 600 mm. Výhodou neotočné klavírní stoličky je její vysoká stabilita, takže nehrozí její převržení. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jako je dřevo. Klavírní stoličce Stagg dominuje černá barva. Vinylový sedák je příjemnou alternativou k jiným druhům potahů. Hra na klavír či klávesy pro vás bude příjemnou záležitostí, aniž by vás bolela záda. Hlavní přednosti klavírní stoličky Stagg PBH 390 BKP SBK S touto pohodlnou židlí budou spokojeni pianisté i klávesisté... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stagg PBH 390 BKP SBK (25026643) , Ortega fex4 (hn184734)

Jackson X Series Warrior WRX24 LRL SBK

Jackson X Series Warrior WRX24 LRL SBK
Detail

Elektrická kytara Série X americké značky Jackson představuje střední řadu elektrických kytar s typickým firemním designem a skvělými herními vlastnostmi, které však stále pořídíte za poměrně dostupnou cenu. Konkrétně modely s označením Warrior nabízí radikální hard a heavy design s výraznými rohy, vzdáleně připomínající typ Explorer. Konstrukce této kytary je složena z topolových křídel těla a průchozího javorového krku s grafitovou výztuží. Toto řešení má příznivý vliv na sustain nástroje. Hmatník z fíkovníku je osazen čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Jeho rádius se směrem k tělu zplošťuje – umožňuje tak jak pohodlné hraní riffů u nultého pražce, tak i komfortní ultra rychlý shred ve vyšších polohách. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují polohové značky typu Sharkfin (žraločí ploutve). Dva firemní humbuckery s vysokým výstupním signálem poskytují kytaře šťavnatý zvuk, tolik potřebný v metalové a rockové muzice. Ke zvukovým úpravám slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a dvojzvratném tremolu Floyd Rose Special, s jehož pomocí zpestříte hru působivými zvukovými efekty. Stabilitu ladění při častém používání páky zaručují zámky na nultém pražci. Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů. Nicméně radikální metalový design dokáže okouzlit i odvážné muzikanty ze zcela opačného hudebního spektra, což dokládá např. Nai Palm z Hiatus Kaiyote, kteří pak jednoznačně dokládají, že se zvuk nástrojů Jackson prosadí i v žánrech postavených na čistém, vřelém, zvuku. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Jackson X Series Warrior WRX24 LRL SBK , Ortega rma5vs (hn156546)

Bezdrátová sluchátka Silvercrest SBK 40 A1 Barva: Červená

Bezdrátová sluchátka Silvercrest SBK 40 A1 Barva: Červená
Detail

Pro bezdrátový požitek z hudby Jasný zvuk a silné basy Ovládací prvek přímo na sluchátkách pro pohodlné ovládání hudby a správy hovorů Individuálně nastavitelné polštářky s měkkým polstrováním pro vysoký komfort Integrovaný Li-polymerový akumulátor pro poslech až 10 hodin při střední hlasitosti LED kontrolka stavu baterie Integrovaný mikrofon pro pohodlné telefonování Tlačítko Bluetooth® pro nekomplikované spojení přístrojů Přídavný AUX vstup pro kabelový přenos hudby Včetně nabíjecího USB-A na micro USB, 3,5mm audio kabelu Technické údaje Technologie Bluetooth® v4.1 Dosah Bluetooth®: až cca 10 m Frekvenční rozsah: 20Hz 20KHz Citlivost: 104dB +/- 5 dB Impedance: 32 ± 15% Ω Li-polymerový akumulátor: 500 mAh Doba nabíjní: cca 3,5 hod Rozměry cca 73 x 175 x 193 mm Hmotnost cca 160 g (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Bezdrátová sluchátka Silvercrest SBK 40 A1 Barva: Červená , Ortega rmae40sbk (hn135952)

Posilovač zádových svalů Body-Solid SBK-1600G/2

Posilovač zádových svalů Body-Solid SBK-1600G/2
Detail

Komerční posilovací stroj na záda, kvalitní konstrukce, odolná povrchová úprava, závaží 95 kg.. Posilovací stroj Body Solid Back Machine byl vědecky vyvinut, aby pomáhal překonávat překážky. Back Machine je oblíbenou cvičební pomůckou v rekonvalescenčních zařízeních, kde pomáhá odstraňovat dlouhodobé bolesti zad a posilovat zádové svalstvo. Přesné a účelné provedení stroje řadí tento stroj mezi absolutní profesionály. Součástí stroje Body-Solid SBK-1600G/2 je plně nastavitelné sedátko, opěrné válce pro zapření nohou a ergonomicky tvarovaná otočná opěrka zad. Tréninková zátěž je snadno nastavitelná přímo z tréninkové pozice. Otočný zátěžový bod je situován přesně do oblasti kyčelního kloubu tak, aby byl zajištěn přirozený biometrický pohyb v plném rozsahu. Unikátní systém proměnného odporu umožňuje příjemný, bezpečný a komfortní trénink zádových svalů. Součástí stroje je sedadlový pás nastavitelný pro všechny velikosti postav, který zabraňuje prohýbání trupu během cvičení. Posilovací stroj Body Solid Back Machine je navržen pro maximálně bezpečné a účinné posilování zádových svalů a je určen převážně pro každodenní komerční využívání.Technický popis: mohutný rám svařovaný ze všech čtyř stran profilu povrch stroje s práškovým lakem odolným proti poškrábání kvalitní, pevné vodící lanko unikátní systém excentrického kotouče pro docílení proměnné zátěže při tréninku snadně nastavitelná zátěž přímo z cvičební pozice chromované vodící tyče pro ideálně hladký chod závaží výškově nastavitelné sedátko a podpěry pro nohy dodávaná hmotnost závaží: 95 kg (210 lbs) celková hmotnost se standardním závažím: 125 kg maximální hmotnost uživatele: 120 kg rozměry: délka 117 cm, šířka 107 cm, výška 158 cm kategorie S - doporučujeme pro všechna komerční zařízení (insportline.cz)

Podobné produkty ako Posilovač zádových svalů Body-Solid SBK-1600G/2 , Ortega r131 (hn135925)

Posilovač zádových svalů Body-Solid SBK-1600G/2

Posilovač zádových svalů Body-Solid SBK-1600G/2
Detail

Posilovací stroj Body Solid Back Machine byl vědecky vyvinut, aby pomáhal překonávat překážky. Back Machine je oblíbenou cvičební pomůckou v rekonvalescenčních zařízeních, kde pomáhá odstraňovat dlouhodobé bolesti zad a posilovat zádové svalstvo. Přesné a účelné provedení stroje řadí tento stroj mezi absolutní profesionály. Součástí stroje Body-Solid SBK-1600G/2 je plně nastavitelné sedátko, opěrné válce pro zapření nohou a ergonomicky tvarovaná otočná opěrka zad. Tréninková zátěž je snadno nastavitelná přímo z tréninkové pozice. Otočný zátěžový bod je situován přesně do oblasti kyčelního kloubu tak, aby byl zajištěn přirozený biometrický pohyb v plném rozsahu. Unikátní systém proměnného odporu umožňuje příjemný, bezpečný a komfortní trénink zádových svalů. Součástí stroje je sedadlový pás nastavitelný pro všechny velikosti postav, který zabraňuje prohýbání trupu během cvičení. Posilovací stroj Body Solid Back Machine je navržen pro maximálně bezpečné a účinné posilování zádových svalů a je určen převážně pro každodenní komerční využívání.Technický popis: mohutný rám svařovaný ze všech čtyř stran profilu povrch stroje s práškovým lakem odolným proti poškrábání kvalitní, pevné vodící lanko unikátní systém excentrického kotouče pro docílení proměnné zátěže při tréninku snadně nastavitelná zátěž přímo z cvičební pozice chromované vodící tyče pro ideálně hladký chod závaží výškově nastavitelné sedátko a podpěry pro nohy dodávaná hmotnost závaží: 95 kg (210 lbs) celková hmotnost se standardním závažím: 125 kg maximální hmotnost uživatele: 120 kg rozměry: délka 117 cm, šířka 107 cm, výška 158 cm kategorie S - doporučujeme pro všechna komerční zařízení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Posilovač zádových svalů Body-Solid SBK-1600G/2 , Ortega kpsp-5 (hn211686)

Ortega OBJ450-SBK

Ortega OBJ450-SBK
Detail

Banjo Banja Ortega z řady Raven nabízí svěží moderní design v podobě stylového pololesklého finiše v černé barvě, chromovaného hardware a rytinami vyzdobené ramenní opěrky. OBJ450-SBK je pětistrunné banjo typu closed back, tj. s uzavřenou zadní deskou - mahagonovým rezonátorem, díky čemu je schopné produkovat dostatečně silný zvuk. Jedná se o cenově nejdostupnější model banja z nabídky značky Ortega, který disponuje tone ringem (z rolované mosazi). Nástroj dále nabízí mahagonový krk, palisandrový hmatník osazený zdobnými intarziemi, korpus z mahagonové překližky a k němu ráfkem přichycenou černou blánou značky Remo. Milovníky tradice potěší uchycení strun v chromovaných ladících mechanikách typu Geared, které vypadají jako klasické mechaniky typu Friction, ale poskytují stabilnější a přesnější ladění. Banjo je dodáváno v kvalitním nástrojovém obalu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OBJ450-SBK

Ortega OBJE356-SBK-L

Ortega OBJE356-SBK-L
Detail

Levoruké elektroakustické banjo Banja Ortega z řady Raven nabízí svěží moderní design v podobě stylového pololesklého finiše v černé barvě, chromovaného hardware a rytinami vyzdobené ramenní opěrky. OBJE356-SBK-L je šestistrunné banjo typu closed back, tj. s uzavřenou zadní deskou - mahagonovým rezonátorem, díky čemu je schopné produkovat dostatečně silný zvuk. Nabízí mahagonovým krk, hmatník z ovangkolu osazený pozičními tečkami, chromovanou opěrku ramene ozdobenou rytinou, hliníkový korpus a k němu napínacím systémem, tj. pomocí mezikruží z jednoho kusu, přítlačného prstence a třiceti háčků, přichycenou černou blánou značky Remo. Struny jsou uchyceny v chromovaných ladících Die-Cast mechanikách a též chromovaném struníku. Banjo je dodáváno v kvalitním nástrojovém obalu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OBJE356-SBK-L

Ortega OBJE350/6-SBK

Ortega OBJE350/6-SBK
Detail

Elektroakustické banjo Banja Ortega z řady Raven nabízí svěží moderní design v podobě stylového pololesklého finiše v černé barvě, chromovaného hardware a rytinami vyzdobené ramenní opěrky. OBJE350-SBK je šestistrunné elektroakustické banjo typu closed back, tj. s uzavřenou zadní deskou - mahagonovým rezonátorem, díky čemu je schopné produkovat dostatečně silný zvuk. Disponuje mahagonovým krkem, hmatníkem z ovangkolu osazeným pozičními tečkami pro snazší orientaci, hliníkovým korpusem a k němu ráfkem přichycenou černou blánou značky Remo a zabudovaným pasivním snímačem s ovladačem hlasitosti. Struny jsou uchyceny v chromovaných ladících Die-Cast mechanikách a též chromovaném struníku. Banjo je dodáváno v kvalitním nástrojovém obalu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OBJE350/6-SBK

Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32-8 DKA HT AR SBK

Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32-8 DKA HT AR SBK
Detail

Elektrická osmistrunná kytara Série JS nabízí cenově dostupné elektrické kytary se všemi typickými prvky nástrojů Jackson, které si spojíte s touto značkou a různými podobami rockové či metalové hudby. Konkrétně modely s označením Dinky nabízí populární tvar těla typu Superstrat. Ergonomické tělo této osmistrunné kytary s klenutým topem je zhotoveno z topolu. K přišroubovanému krku z jednoho kusu javoru s grafitovou výztuží s je přilepen hmatník ze dřeva amaranth (purpleheart) s kombinovaným rádiem (12-16“) a delší menzurou (673 mm) osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové značky z imitace perleti typu Piranha Tooth (Small Sharkfin). Dva firemní humbuckery s vysokým výstupním signálem poskytují kytaře plný šťavnatý zvuk s potřebnou artikulací na nejtlustších strunách pro odpovídající vyznění core, djentových či metalových riffů a breakdownů. Ke zvukovým úpravám slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Stabilitu ladění a dobrý sustain zaručuje uchycení strun ve firemních Die-Cast mechanikách a pevné kobylce s ukotvením strun skrze tělo. Stylový vzhled kytary podtrhuje barevná úprava těla Satin Black a černý hardware. Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů. Nicméně radikální metalový design dokáže okouzlit i odvážné muzikanty ze zcela opačného hudebního spektra, což dokládá např. Nai Palm z Hiatus Kaiyote, kteří pak jednoznačně dokládají, že se zvuk nástrojů Jackson prosadí i v žánrech postavených na čistém, vřelém, zvuku. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32-8 DKA HT AR SBK

Ortega RGLE18BLF

Ortega RGLE18BLF
Detail

Elektroakustické kytarové ukulele Guitalele Ortega RGLE18BLF z řady Timber je zhotoveno z laminovaného mahagonu (flamed mahogany) s kresbou dřeva podpořenou efektní barevnou úpravou Faded Blue. K mahagonovému krku je přilepen ořechový hmatník osazený osmnácti pražci. Struny jsou uchyceny v mechanikách v klasickém designu (slotted headstock) a ořechové kobylce. O ozvučení nástroje se stará preamp MagusUke s integrovanou ladičkou. Guitalale je dodáváno v obalu (gig bag). Kytarové ukulele (guitalele) je kompaktní nástroj, který v sobě kombinuje vlastnosti ukulele a klasické kytary. Představuje ideální volbu pro muzikanty uvyklé na hru na klasickou kytaru, které láká zvuk a kompaktní tvar ukulele, ale zároveň se nechtějí učit nové akordy. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RGLE18BLF

Ortega RUDAWN

Ortega RUDAWN
Detail

Akustické ukulele Řada Earth značky Ortega sdružuje kvalitně zpracované a cenově dostupné ukulele v pestrobarevných designech vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Jedná se o nástroje v koncertní velikosti, tj. jsou o něco větší než sopránové, ale stále si zachovávají příjemné rozměry a typický zvuk, pro který se těší takové oblibě. Přední deska tohoto ukulele je vyrobena z překližovaného okoumé, zadní deska a luby ze sapele. Tělo zdobí barevná úprava Dawn Sunburst a bílá obvodová lemovka z materiálu ABS. K mahagonovému krku je přilepen ořechový hmatník osazený osmnácti pražci a bílými pozičními tečkami. Struny jsou uchyceny v kobylce z ořechu a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUDAWN

Ortega RURUBY

Ortega RURUBY
Detail

Akustické ukulele Řada Earth značky Ortega sdružuje kvalitně zpracované a cenově dostupné ukulele v pestrobarevných designech vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Jedná se o nástroje v koncertní velikosti, tj. jsou o něco větší než sopránové, ale stále si zachovávají příjemné rozměry a typický zvuk, pro který se těší takové oblibě. Tělo tohoto ukulele je vyrobeno z překližovaného dřeva okoumé. Obepíná jej bílá lemovka z materiálu ABS. K mahagonovému krku přiléhá hmatník z ořechu osazený osmnácti pražci a bílými pozičními tečkami. Struny jsou uchyceny v kobylce z ořechu a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RURUBY

Ortega RULAGOON

Ortega RULAGOON
Detail

Akustické ukulele Řada Earth značky Ortega sdružuje kvalitně zpracované a cenově dostupné ukulele v pestrobarevných designech vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Jedná se o nástroje v koncertní velikosti, tj. jsou o něco větší než sopránové, ale stále si zachovávají příjemné rozměry a typický zvuk, pro který se těší takové oblibě. Tělo tohoto ukulele je vyrobeno z překližovaného dřeva okoumé. Obepíná jej bílá lemovka z materiálu ABS. K mahagonovému krku přiléhá hmatník z ořechu osazený osmnácti pražci a bílými pozičními tečkami. Struny jsou uchyceny v kobylce z ořechu a uzavřených ladících mechanikách kytarového typu (Die-Cast). Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RULAGOON

Ortega RUWN

Ortega RUWN
Detail

Akustické ukulele Řada Horizon značky Ortega nabízí kvalitně zpracované akustické a elektroakustické ukulele v koncertní velikosti charakteristické hlavicí ve tvaru elektrických kytar, použitím exotických dřev a saténovou povrchovou úpravou s otevřenými póry, které zakoupíte i s praktickým nástrojovým obalem (deluxe gig bag). Tělo tohoto ukulele je vyrobeno z překližovaného ořechu. Ke krku z okoumé přiléhá hmatník z kompozitního dřeva (tecwood) osazený osmnácti pražci. Struny jsou uchyceny v kobylce z kompozitu a uzavřených zlatých ladících mechanikách (Die-Cast – 4 in line) s černými kolíčky. Ušlechtilý vzhled podtrhuje javorová lemovka těla a hmatníku. Kouzlo ukulele spočívá v tom, že se na něj snadno a velmi rychle naučí hrát téměř každý. Pokud se do početné rodiny ukulelistů chcete připojit i vy, neváhejte a přijďte si tento nástroj vyzkoušet. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RUWN

Ortega OLEM

Ortega OLEM
Detail

Kytarová kosmetika OLEM Tento prostředek je vhodný k celkové péči o dřevěné hmatníky kytar, speciálně o dřeva s tmavším zabarvením (palisandr, eben apod.). Spolehlivě odstraní veškeré nánosy špíny, vosků a mastnoty. Lahvička obsahuje 60 ml. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OLEM

Ortega FEX4

Ortega FEX4
Detail

Posilovač FEX4 Posilovače prstů jsou ideální pomůckou pro muzikanty. Model FEX 4 disponuje standardními čtyřmi písty s nastavitelným pnutím v rozmezí 1,3 – 3,2 kg. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega FEX4

Ortega FEX5

Ortega FEX5
Detail

Posilovač FEX5 Posilovače prstů jsou ideální pomůckou pro muzikanty. Model FEX 5 disponuje pěti uzamykatelnými písty s nastavitelným pnutím v rozmezí 1,3 – 3,9 kg. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega FEX5

Ortega OTMPREMIUM

Ortega OTMPREMIUM
Detail

Kytarová mechanika OTMPREMIUM Kvalitní ladící mechaniky z leštěné mosazi s designem lyry a černými ladícími kolíky. Převodový poměr 1:18 zaručuje velmi přesné a bezproblémové ladění. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OTMPREMIUM

Ortega OTMPRIVATE

Ortega OTMPRIVATE
Detail

Kytarová mechanika OTMPRIVATE Kvalitní ladící mechaniky z leštěné mosazi s designem lyry a černými ladícími kolíky. Převodový poměr 1:18 zaručuje velmi přesné a bezproblémové ladění. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OTMPRIVATE

Ortega HUMIBUSTER80

Ortega HUMIBUSTER80
Detail

Tlumítko se zvlhčovačem HUMIBUSTER80 Tlumítko do ozvučnice šikovně kombinované se zvlhčovačem. Díky tomuto řešení se vlhkost drží opravdu nástroji, a tím zvlhčujete daleko efektivněji. Průměr: 80 mm (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega HUMIBUSTER80

Ortega ONB44

Ortega ONB44
Detail

Obal pro klasickou kytaru ONB44 Pouzdro (gig bag) na klasickou kytaru od firmy Ortega z řady Pro je vyrobené z odolného nylonu. Bohaté vnitřní polstrování a speciální výztuha pro ochranu krku s bezpečnostním úchytem zajistí dokonalou ochranu vašeho nástroje. Pouzdro je dále vybaveno spolehlivým systémem zipů, širokými a pohodlnými ramenními popruhy s nastavitelnou délkou a polstrovanou rukojetí po straně. Dvě rozměrné vnější kapsy bez problémů poslouží k uložení jakéhokoliv příslušenství včetně not. Gig bag je vhodný pro klasické kytary velikosti 4/4. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega ONB44

Ortega RST5M

Ortega RST5M
Detail

Klasická kytara Nástroje Ortega ze série Student jsou tou nejsnazší volbou, jak začít s klasickou kytarou. Jedná se o kvalitně zpracované klasické kytary v dospělých i dětských velikostech, které pořídíte za velmi atraktivní cenu. Přijďte je vyzkoušet a uvidíte. Tělo této kytary je zhotoveno z překližovaného smrku a catalpy. K mahagonovému krku přisedá hmatník z ořechu osazený devatenácti pražci. Strohý design jemně přizdobuje černá lemovka z materiálu ABS a logo na hlavici kytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RST5M

Ortega RST5

Ortega RST5
Detail

Klasická kytara Nástroje Ortega ze série Student jsou tou nejsnazší volbou, jak začít s klasickou kytarou. Jedná se o kvalitně zpracované klasické kytary v dospělých i dětských velikostech, které pořídíte za velmi atraktivní cenu. Přijďte je vyzkoušet a uvidíte. Tělo této kytary je zhotoveno z překližovaného smrku a catalpy. K mahagonovému krku přisedá hmatník z ořechu osazený devatenácti pražci. Strohý design jemně přizdobuje černá lemovka z materiálu ABS a logo na hlavici kytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RST5

Ortega RST5MBK

Ortega RST5MBK
Detail

Klasická kytara Nástroje Ortega ze série Student jsou tou nejsnazší volbou, jak začít s klasickou kytarou. Jedná se o kvalitně zpracované klasické kytary v dospělých i dětských velikostech, které pořídíte za velmi atraktivní cenu. Přijďte je vyzkoušet a uvidíte. Tělo této kytary je zhotoveno z překližovaného smrku a catalpy. K mahagonovému krku přisedá hmatník z ořechu osazený devatenácti pražci. Strohý design jemně přizdobuje černá lemovka z materiálu ABS a logo na hlavici kytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega RST5MBK

Ortega OBPS

Ortega OBPS
Detail

Popruh na kytarové pouzdro OBPS S těmito popruhy můžete váš kytarový kufr přenášet stejně snadno, jako kdyby se jednalo o běžný batoh. Popruhy jednoduše uchytíte ke všem tvarovaným nástrojovým kufrům pomocí nylonových pásků s pevnými přezkami. Široké ramenní popruhy s 10 milimetrů silným polstrováním uleví vašim ramenům a garantují pohodlný transport i těch nejtěžších nástrojů. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OBPS
ORTEGA OCAPOCV-SBK (HN172188), ORTEGA OCAPOCV-MAD (HN225573), ORTEGA OCAPOUKE-SBK (HN225575), ORTEGA OCAPO-SBK (HN172187), SOUNDSATION SBH-50P-SBK (HN198004), SOUNDSATION SBH-103V-SBK (HN185284), SOUNDSATION SBH-100P-SBK (HN153361), Stagg PBH 390 BKP SBK (25026643), ORTEGA ONB44L (HN172237), ORTEGA R122 (HN156506), ORTEGA R121SN (HN135920), ORTEGA RST5MOC (HN239182), ORTEGA RU5MM (HN160881), ORTEGA ONB12 (HN161744), ORTEGA ATB44NM (HN211573), ortega ougb cc, ortega owpsc wn, ORTEGA OSSFT (HN162872), ORTEGA OLEM (HN184733), ORTEGA ATB44NH (HN211580), ORTEGA RST5 (HN169130), ORTEGA ATG44NH (HN204533), ORTEGA R122L (HN156508), ORTEGA RU5 (HN153711), ORTEGA ATG44NM (HN204532), ORTEGA FEX4 (HN184734), ORTEGA RMA5VS (HN156546), ORTEGA RMAE40SBK (HN135952), ORTEGA R131 (HN135925), ORTEGA KPSP-5 (HN211686)