Ortega ocapo-mad (hn225571)

Produkt Ortega ocapo-mad (hn225571) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Ortega ocapo-mad (hn225571) upraviť a produkt hľadať znova.

ORTEGA OCAPO-MAD (HN225571)

ORTEGA OCAPO-MAD (HN225571)
Detail

Kapodastr - pro klasickou kytaru, materiál hliník Zásadní vlastnosti kapodastru ORTEGA OCAPO-MAD Kapodastr na klasickou kytaru stiskem strun mění tóninu nástroje I se znalostí pár akordů si díky němu můžete zahrát širší repertoár skladeb Výrobním materiálem je hliník Kapodastr ORTEGA má pevný stisk a stane se tak vaším parťákem při hraní (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OCAPO-MAD (HN225571) , Ortega ocapo-mad (hn225571)

Ortega OCAPO-MAD

Ortega OCAPO-MAD
Detail

Kapodastr OCAPO-MAD Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje s plochým hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny hliníku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPO-MAD , Ortega ocapo-sbk (hn172187)

Ortega OCAPO-BCR

Ortega OCAPO-BCR
Detail

Kapodastr OCAPO-BCR Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje se plochým hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce z hliníku zaručuje dlouhou životnost, na první pohled zaujme také barevné provedení Black Chrome. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPO-BCR , Ortega ocapouke-mad (hn225576)

Ortega OCAPO-SBK

Ortega OCAPO-SBK
Detail

Kapodastr OCAPO-SBK Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje s plochým hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny zinku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPO-SBK , Ortega ocapocv-mad (hn225573)

Ortega OCAPO-CR

Ortega OCAPO-CR
Detail

Kapodastr OCAPO-CR Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje s plochým hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny zinku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPO-CR , Madison mad-link100 (mad-link100)

Ortega OCAPO-WND

Ortega OCAPO-WND
Detail

Kapodastr OCAPO-WND Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Síla stlačení je nastavena na nástroje s plochým hmatníkem a maximální šířkou krku 52 mm. Spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny hliníku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPO-WND , Madness: mad not mad - lp (4050538618808)

ORTEGA OCAPO-SBK (HN172187)

ORTEGA OCAPO-SBK (HN172187)
Detail

Kapodastr - pro klasickou kytaru, materiál hliník Hlavní přednosti kapodastru ORTEGA OCAPO-SBK Kapodastr na klasickou kytaru změní podle vaší potřeby výšku tónů S naučenými akordy si tak zahrajete daleko větší repertoár písniček K jeho výrobě slouží hliník Kapodastr ORTEGA spolehlivě drží stisk a budete ho mít rádi po ruce při hraní oblíbených písní (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OCAPO-SBK (HN172187) , Anna mad

Ortega OCAPOUKE-MAD

Ortega OCAPOUKE-MAD
Detail

Kapodastr OCAPOUKE-MAD Jednoduchý design a snadné použití, to je kapodastr od firmy Ortega. Tento model je určen pro ukulele, spolehlivé a bezpečné držení zajišťuje pogumovaná vrstva v částech, které jsou v kontaktu s krkem a hmatníkem. Odolná konstrukce ze slitiny hliníku zaručuje dlouhou životnost. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega OCAPOUKE-MAD , Mad beauty

Ortega TWCAPO-MAD

Ortega TWCAPO-MAD
Detail

Kapodastr TWCAPO-MAD Jednoduchý design a snadné použití, to je nový TWIN kapodastr od firmy Ortega. Je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a vybaven pružinovou mechanikou. Poradí si s plochými i zaoblenými profily hmatníku a je tak vhodný pro všechny typy kytar s šířkou nultého pražce do 52 mm. Všechny části přicházející do styku s nástrojem jsou opatřeny pogumovanou hmotou zabraňující poškození nástroje. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ortega TWCAPO-MAD , Ortega onb44l (hn172237)

ORTEGA OCAPOUKE-MAD (HN225576)

ORTEGA OCAPOUKE-MAD (HN225576)
Detail

Kapodastr - pro ukulele, materiál hliník Klíčové přednosti kapodastru ORTEGA OCAPOUKE-MAD Kapodastr na ukulele stiskem strun mění tóninu nástroje I se znalostí pár akordů si díky němu můžete zahrát širší repertoár skladeb K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je hliník Kapodastr ORTEGA drží vždy spolehlivě, a tak bude vaším spolehlivým parťákem na vystoupeních i při cvičení (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OCAPOUKE-MAD (HN225576) , Ortega r122 (hn156506)

ORTEGA OCAPOCV-MAD (HN225573)

ORTEGA OCAPOCV-MAD (HN225573)
Detail

Kapodastr - pro akustickou kytaru a elektrickou kytaru, materiál hliník Zásadní vlastnosti kapodastru ORTEGA OCAPOCV-MAD Kapodastr na akustickou kytaru a elektrickou kytaru změní podle vaší potřeby výšku tónů Díky němu zahrajete i s pár akordy pěkný koncert K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je hliník Kapodastr ORTEGA má pevný stisk, a tak bude vaším spolehlivým parťákem na vystoupeních i při cvičení (alza.cz)

Podobné produkty ako ORTEGA OCAPOCV-MAD (HN225573) , Ortega r121sn (hn135920)

Madison MAD-LINK100 (MAD-LINK100)

Madison MAD-LINK100 (MAD-LINK100)
Detail

Rádio - internetové a přenosné, podpora MP3 a WAV, výkon 100 W, USB a vstup Jack 3,5 mm, DLNA a Wi-Fi, Spotify, bateriové a síťové napájení Rádio Madison je lehce přenosné, kvalitní rádio pro klidný poslech oblíbených stanic. Snadné připojení k internetu rozšiřuje jeho možnosti. Lze využít síťové i bateriové napájení, není tak problém ho položit prakticky kamkoli, nebo ho zapojit do klasické zásuvky. Jeho hudební výkon je 100 W. U rádia Madison je možné spolehnout se na podporu streamovací služby Spotify. Hlavní přednosti rádia Madison MAD-LINK100 Napájení je bateriové a síťové Internetové a přenosné rádio si najde své využití Rádio Madison má výkon 100 W Možné je připojení skrze WiFi Disponuje podporou standardu DLNA Umožňuje přehrát obsah flash disku díky USB konektoru Není ochuzen o 3,5 mm jack Podporuje formát MP3 a WAV Výrobce myslel také na streamovací služby Spotify Rádio Madison dolaďuje stříbrná barva Rádio Madison a výbava O co nejpříjemnější pocit z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-LINK100 (MAD-LINK100) , Ortega rst5moc (hn239182)

Madness: Mad Not Mad - LP (4050538618808)

Madness: Mad Not Mad - LP (4050538618808)
Detail

LP vinyl - Reedice šestého alba The Madness „Mad Not Mad”, které vyšlo v září 1985 a dosáhlo na šestnáctého místa v britské hitparádě. Reedice šestého alba The Madness „Mad Not Mad”, které vyšlo v září 1985 a dosáhlo na šestnáctého místa v britské hitparádě. Britská new wave, ska kapela Madness založená v roce 1976 patří k nejdůležitějším skupinám nejen žánru ska, ale britské hudby vůbec, konce sedmdesátých a osmdesátých let. Dodnes je aktivní ve svém klasickém sedmičlenném obsazení. Rok vydání : 1985 (6.album) Rok reedice . 2022 Seznam stop LP A1 I'll Complete / A2 Yesterday's Men / A3 Uncle Sam / A4 White Heat / A5 Mad Not Mad / B1 Sweetest Girl / B2 Burning the Boats / B3 Tears You Can't Hide / B4 Time / B5 Coldest Day (alza.cz)

Podobné produkty ako Madness: Mad Not Mad - LP (4050538618808) , Ortega ru5mm (hn160881)

Madison MAD-LINK100

Madison MAD-LINK100
Detail

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu prostřednictvím sítě Wi-Fi nebo USB. Tento kvalitní zvukový systém má Wifi připojení, USB/MP3 přehrávač a linkový vstup (jack 3,5 mm). Ozvučnice je osazena 2x 3" basovým a 2x 1" výškovým reproduktorem. Umožňuje přehrávání hudby z USB, smartphonu, tabletu nebo notebooku. Má WIFI a kabelové (RJ45) připojení pro přehrávání internetových rádií a podcastů. Podporuje DLNA, Airplay, Qplay protokoly, Spotify, Muzo atd ... Ovládání přehrávání internetových rádií pomocí smartphonu nebo tabletu přes aplikaci AUDIOCAST anebo SMART SONIX. K systému je dodáván napájecí adaptér 24V DC / 2A. - Odstup signál/šum> 80dB. (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-LINK100 , Ortega onb12 (hn161744)

Madison MAD-RETRORADIO

Madison MAD-RETRORADIO
Detail

Dekorativní (vintage) FM rádio přijímač. Obsahuje Bluetooth připojení a vstup pro MP3 přehrávač. Systém má zabudovanou dobíjecí baterii, která se nabíjí pomocí přibaleného USB kabelu. K nabíjení doporučujeme použít například nabíječku od mobilního telefonu. Nabíječka není súčást balení. - Odstup signál/šum: > 65dB - Bluetooth Ver. 4.1- Bluetooth přenosová frekvence 2.40-2.48GHz (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-RETRORADIO , Ortega atb44nm (hn211573)

Madison MAD-VR60

Madison MAD-VR60
Detail

Autentický (vintage) AM/FM rádio přijímač obsahující nejmodernější techniku pro zajištění kvalitní reprodukce zvuku. Obsahuje Bluetooth připojení, Linkový vstup a výstup na sluchátka.Rozsah FM rádia: 87,5 - 108 MHzRozsah AM rádia: 530 - 1605 kHzBluetooth frekvence: 2,40 - 2,48 GHzBluetooth V 3.0Napájení: 230V 50Hz nebo 9V DC (6x baterie typu C) (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-VR60 , Ortega ougb cc

Madison MAD-TA10BT

Madison MAD-TA10BT
Detail

Hybridní elektronkový stereo Hi-fi zesilovač se zabudovaným USB/MP3 přehrávačem s Bluetooth. Dále obsahuje 2x linkový stereo vstup. Elektronky produkují čistší a teplejší zvuk než moderní tranzistory. Obsahuje korekce basů, výšek (+/- 10dB), celkovou hlasitost a přepínač vstupů: CD, Bluetooth/USB, DVD. Vstupní impedance 47kOhmVstupní citlivost 300mVOdstup signál šum> 80 dBHarmonické zkreslení (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-TA10BT , Ortega owpsc wn

Madison MAD-TA10BT

Madison MAD-TA10BT
Detail

Koncový zesilovač Hybridní elektronkový Hi-fi zesilovač s integrovaným USB/MP3 přehrávačem a bezdrátovou Bluetooth technologií vhodný pro všechny audiofily, domácnosti, kanceláře, nebo kavárny. Elektronky produkují čistší a teplejší zvuk než moderní tranzistory. Přední panel nabízí ovladač hlasitosti, dvoupásmový ekvalizér, sluchátkový výstup a přepínač vstupů. Zadní panel potom obsahuje RCA vstupy pro CD a DVD přehrávač, nebo výstupy pro reproduktory. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-TA10BT , Ortega ossft (hn162872)

Madison MAD-CD10

Madison MAD-CD10
Detail

Kvalitní a elegantní Hi-fi CD / USB / MP3 přehrávač s FM tunerem a dálkovým ovládáním. FM tuner obsahuje paměť na 30 stanic. Přehrávač má kvalitní a čistý zvukový výstup 2x RCA a koaxiální anténní vstup. Je to ideální doplněk do sestavy s elektronkovým zesilovačem MAD-TA10BT. (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-CD10 , Ortega olem (hn184733)

Madison MAD-TA20BT

Madison MAD-TA20BT
Detail

Velmi kvalitní mini systém má nejen vynikající kvalitu zvuku, ale i pěkný retro design, který se dokonale hodí do vaší domácnosti. Hybridní elektronkový zesilovač produkuje čistší a teplejší zvuk než moderní tranzistorové zesilovače. Zabudované Bluetooth v3.0 umožňuje bezdrátově přehrávat hudbu z telefonu, tabletu nebo počítače. Systém obsahuje CD/USB/MP3 přehrávač a FM tuner s pamětí na 30 stanic. Součástí systému jsou 2-pásmové reprosoustavy osazené 5" basovými a 1" výškovými reproduktory. K systému je dodáváno dálkové ovládání pro ovládání všech funkcí systému. Odstup signál/šum: 83dBDosah bluetooth: 8mElektronky 2x 6N3Rozměry zesilovače: 265x300x220mmRozměry reprosoustavy: 200x250x310mm (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-TA20BT , Ortega atb44nh (hn211580)

Madison MAD-LPCLEAN

Madison MAD-LPCLEAN
Detail

Udržujte své cenné vinylové záznamy a jehlu ve vynikajícím stavu tím, že je vyčistíte před každým použitím s touto sadou. (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-LPCLEAN , Ortega rst5 (hn169130)

Madison MAD-RETROCASE-CR

Madison MAD-RETROCASE-CR
Detail

Kufříkový retro gramofon s vestavěným USB / SD / MP3 a Bluetooth přehrávačem. Gramofon má zabudovaný zesilovač s reproduktory a regulací hlasitosti. Výběr rychlosti přehrávání desek 33/45/78 a řemínkový pohon. Možnost nahrávání z LP desky do MP3 formátu na USB nebo SD. Na zadní straně se nachází stereo linkový výstup (2x RCA), stereo AUX vstup (jack 3,5 mm) a na vrchní straně výstup na sluchátka (jack 3,5 mm). Napájení 5V 1A pomocí přibaleného adaptéru. Dřevěný kufřík je potažen elegantní koženkou. (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-RETROCASE-CR , Ortega atg44nh (hn204533)

Madison MAD-LPRETRO-MKII

Madison MAD-LPRETRO-MKII
Detail

Retro gramofon se zabudovaným FM tunerem, USB/SD/MP3 a Bluetooth přehrávačem. Gramofon má zabudovaný zesilovač s reproduktory. Obsahuje nohy pro postavení přímo na zem, se kterými má gramofon výšku 65,5cm. Výběr rychlosti přehrávání desek 33 / 45 / 78. Možnost nahrávaní z LP desky do MP3 formátu na USB/SD. Na zadní straně se nachází stereo linkový výstup (2x RCA). Napájení 12V 1A pomocí přibaleného adaptéru. (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-LPRETRO-MKII , Ortega r122l (hn156508)

Cool games Mad News

Cool games Mad News
Detail

Staňte se opravdovým reportérem. Vytvořte originální titulek a představte svým spoluhráčům svou bláznivou reportáž. Máte na to půl minuty. Vaši spoluhráči se promění ve zvědavé publikum a mohou vás zpovídat. Vyhrává ten, kdo získá nejvíc Pulizerovek. Na začátku hry se domluvte, jak dlouho chcete hrát: 30, 60 nebo 90 minut. Po uplynutí vámi stanoveného času hra končí. Vyberte své zpravodajské studio a vezměte si karty: KDE?, KDO?, CO?, S ČÍM? a PROČ?. Každý titulek a reportáž musí obsahovat slovo z těchto karet. Hoďte kostkou a postupujte po hrací ploše. Řiďte se pokyny na políčkách, kde vaše figurka zastaví. Vyměňte svou kartu AKTUALITY, staňte se hrdinou příběhu vašeho protihráče nebo nastal čas na vaši reportáž. Vaši spoluhráči se mohou zapojit a dávat ti záludné otázky, po uplynutí půl minuty budou hlasovat, jak se jim vaše reportáž líbila. Víc zdvižených palců znamená Pulizerovku. Věk: 15 +. Hráči: 2 – 6. Obsah: Hrací plocha, 6 sad karet AKTUALITY, 6 figurek reportérů, 1 hrací plocha, 1 přesýpací hodiny (30 sekund), 6 zpravodajských studií a návod. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Cool games Mad News , Ortega ru5 (hn153711)

Mad touchdown sinkers - m

Mad touchdown sinkers - m
Detail

Dodávají se na drátěné smyčce pro snadné použití a jsou k dispozici ve třech velikostech (M, L, XL, Mix). Balení obsahuje 10 kusů. (parys.cz)

Podobné produkty ako Mad touchdown sinkers - m , Ortega atg44nm (hn204532)

Mad jehla stringer needle

Mad jehla stringer needle
Detail

Jehla má ergonomicky tvarovanou rukojeť. (parys.cz)

Podobné produkty ako Mad jehla stringer needle , Ortega fex4 (hn184734)

Cool Games Mad News

Cool Games Mad News
Detail

Desková hra, ve které se hráči promění v reportéry. Na začátku hry si zúčastnění stanoví, zda budou hrát 30, 60, nebo 90 minut. Hrají s kartami: Kde?, Kdo?, Co?, S čím? a Proč?. Mají za úkol vytvářet zábavné reportáže s podmanivými titulky, tak aby uspěli při hodnocení. Mají na to 30 sekund, které odměřují přesýpací hodiny. Publikum klade otázky, hodnotí a rozdává Pulizerovy ceny. Obsah balení: hrací plocha, 6 sad karet aktualit, 6 figurek reportérů hrací plocha, přesýpací hodiny 30 sekundové 6 zpravodajských studií, návod Kupte dětem Mad News a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 15 let Počet hráčů: 2 – 6 Herní doba: 30 - 90 min. (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Cool Games Mad News , Ortega rma5vs (hn156546)

Madison MAD-RT300SP-MKII

Madison MAD-RT300SP-MKII
Detail

Vintage gramofon se zabudovanými reproduktory s regulací hlasitosti a USB/SD/MP3 přehrávačem s Bluetooth připojením. Výběr rychlosti přehrávání desek 33/45/78 rpm. Možnost nahrávání z desky do MP3 formátu na USB nebo SD. Výkon vestavěných reproduktorů 2x 8W. Řemenový pohon, keramická přenoska, linkový výstup, protiprachový kryt. Napájení 5V DC / 1A pomocí dodaného adaptéru. (patro.cz)

Podobné produkty ako Madison MAD-RT300SP-MKII , Ortega rmae40sbk (hn135952)

Rukavice Mad Max - Clasic Biela S

Rukavice Mad Max - Clasic Biela S
Detail

RUKAVICE MAD MAX - CLASIC: Rukavica je určená najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Clasic Biela S , Ortega r131 (hn135925)

Rukavice Mad Max - Profesional Biela S

Rukavice Mad Max - Profesional Biela S
Detail

RUKAVICE MAD MAX - PROFESIONAL: Rukavica je vyrobená z prvotriednej kože. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Profesional Biela S , Ortega kpsp-5 (hn211686)

Rukavice Mad Max - Profesional Hnedá S

Rukavice Mad Max - Profesional Hnedá S
Detail

RUKAVICE MAD MAX - PROFESIONAL: Rukavica je vyrobená z prvotriednej kože. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Profesional Hnedá S

Rukavice Mad Max - Clasic Hnedá S

Rukavice Mad Max - Clasic Hnedá S
Detail

RUKAVICE MAD MAX - CLASIC: Rukavica je určená najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Clasic Hnedá S

Mad Guy hokejová modrá (4627114424100)

Mad Guy hokejová modrá  (4627114424100)
Detail

Láhev na pití plast, objem 0,7 l Jestli často běháte, cvičíte nebo často cestujete, oceníte 0,7l láhev Mad Guy hokejová modrá . Láhev Mad Guy vám ušetří práci, z důvodu, že ji po použití stačí jen opláchnout vodou. K tomu si vás získá svým zajímavým vzhledem. Materiál lahve je plast. Plast je známý svou nízkou hmotností. Rozhodující vlastnosti láhve Mad Guy hokejová modrá Láhev pojme až 0,7 l Materiál lahve Mad Guy: plast Plastové provedení zaručuje perfektní hmotnost a zdravotní nezávadnost (alza.cz)

Podobné produkty ako Mad Guy hokejová modrá (4627114424100)

AIROH TWIST MAD černá/růžová

AIROH TWIST MAD černá/růžová
Detail

Helma na motorku - crossová, materiál skořepiny termoplast, homologace ECE 22.05, ECE 22.05.J a ECE 22.05.P, bez plexi, vyjímatelný, pratelný a hypoalergenní interiér, DD kroužky, hmotnost 1200 g (± 50 g), růžová barva Crossová helma na motorku AIROH je určena k jízdě v terénu. K její výrobě posloužil spolehlivý materiál, konkrétně termoplast. Ten poskytuje maximální bezpečí každému jezdci. Připnutí přilby na motorku k hlavě zajišťují DD kroužky. Abyste si jízdu pokaždé co nejvíce užili, můžete vložku z helmy vyjmout a vyprat. Interiér helmy je rovněž hypoalergenní. Hlavní vlastnosti motorkářské helmy AIROH TWIST MAD černá/růžová Užijte si moto výlet s helmou na motorku AIROH Zapínání kolem krku pomocí DD kroužků Hmotnost přilby na motorku je 1200 g Ideální pro obvod hlavy: 55-56 A4 Vnitřní vložka je také hypoalergenní Interiér lze vyjmout Splňuje normu ECE 22.05, ECE 22.05.J a ECE 22.05.P Barva helmy na motorku AIROH je růžová (alza.cz)

Podobné produkty ako AIROH TWIST MAD černá/růžová

Mad Guy hokejová oranžová (4627144817484)

Mad Guy hokejová oranžová  (4627144817484)
Detail

Láhev na pití plast, objem 0,7 l V případě, že často běháte nebo rádi cestujete, jistě se vám zalíbí 0,7l láhev na nápoje Mad Guy hokejová oranžová . Láhev Mad Guy je praktická, protože ji po použití stačí propláchnout vlažnou vodou. Dozajista si vás získá propracovaným tvarem. Materiál lahve je plast. Plast je známý svou nízkou hmotností. Podstatné parametry láhve Mad Guy hokejová oranžová Láhev má objem 0,7 l Materiál lahve Mad Guy: plast Plastové provedení zaručuje nízkou hmotnost a zdravotní nezávadnost (alza.cz)

Podobné produkty ako Mad Guy hokejová oranžová (4627144817484)

Mad Guy Dřevěný míček (4620765159018)

Mad Guy Dřevěný míček (4620765159018)
Detail

Tréninková pomůcka Mad Guy Dřevěný míček (alza.cz)

Podobné produkty ako Mad Guy Dřevěný míček (4620765159018)

Mad Guy Jock strap (4627144817415)

Mad Guy Jock strap (4627144817415)
Detail

Suspenzor - Suspenzor MAD GUY ochrání juniorské hráče hokeje před bolestivými střelami pukem. Je opatřen polstrováním zajišťujícím perfektní ochranu a zároveň pohodlí a dostatečnou pohyblivost. Suspenzor se snadno obléká a na bocích dokonale drží díky široké natahovací gumě a kolem stehen pomocí úzkých pásek. Pro prvotřídní ochranu citlivých oblastí výrobci použili odolný plastový chránič, který nepraskne ani při prudkých střelách. Suspenzor Mad Guy zkrátka splňuje veškeré předpoklady kvalitní hokejové výstroje. Klíčové vlastnosti suspenzoru Mad Guy Jock strapSuspenzor MAD GUY ochrání juniorské hráče hokeje před bolestivými střelami pukemJe opatřen polstrováním zajišťujícím perfektní ochranuZajišťuje pohodlí a dostatečnou pohyblivostSuspenzor se snadno obléká a na bocích dokonale drží díky široké natahovací guměKolem stehen má úzké páskySuspenzor MAD GUY má odolný plastový chránič v citlivých oblastechBarevné provedení: černé (alza.cz)

Podobné produkty ako Mad Guy Jock strap (4627144817415)

Rukavice Mad Max - Clasic Exclusive Čierna S

Rukavice Mad Max - Clasic Exclusive Čierna S
Detail

Rukavice Mad Max - Clasic Exclusive: Rukavica je určená najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Clasic Exclusive Čierna S

Liquid Chalk - Mad Max 50 ml.

Liquid Chalk - Mad Max 50 ml.
Detail

Pre istejší úchop bez prášenia bolo vyvinuté Liquid Chalk alebo tekutá krieda. (protein.cz)

Podobné produkty ako Liquid Chalk - Mad Max 50 ml.

S`Agapõ Náramek Mad Love SMV13

Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako S`Agapõ Náramek Mad Love SMV13

S`Agapõ Náramek Mad Love SMV13

Detail

S`Agapõ Náramek Mad Love SMV13 (vivantis.cz)

Podobné produkty ako S`Agapõ Náramek Mad Love SMV13

Ascher: The Mad Silkman - Konstantina Hlaváčková

Ascher: The Mad Silkman - Konstantina Hlaváčková
Detail

Ascher - although the name and the brand are entirely unknown in the Czech Republic, in Western Europe they have been synonymous with fine textile design for more than seventy years. This book traces the story of Zika Ascher and his wife Lida, whose personal and professional lives played out against the dramatic history of the 20th century. After leaving Czechoslovakia in 1939, they built in London a highly successful enterprise that specialised in fashion fabrics. French, Italian and British designers and fashion houses chose Ascher textiles for their collections, including Dior, Balenciaga, Lanvin, Pierre Cardin, Yves Saint Laurent, Ronald Paterson, David Sassoon and Alberto Fabiani. Lida and Zika were especially celebrated for their Squares, a collection of luxurious printed scarves designed by famous artists such as Henry Moore, Henri Matisse and André Derain. The book weaves together all the different strands of their eventful lives to produce a comprehensive account that goes beyond the individual artistic, technical and business aspects. It devotes considerable attention to the years before Zika and Lida left Czechoslovakia in 1939 to go into exile in the United Kingdom, and it subsequently continues to map developments in their former homeland, which they never renounced. The book's author is Konstantina Hlaváčková, the curator of the textiles and fashion collection at the Museum of Decorative Arts in Prague. Lida and Zika's son Peter Ascher has added some of his childhood memories. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ascher: The Mad Silkman - Konstantina Hlaváčková

Rukavice Mad Max - Profesional Biela XL

Rukavice Mad Max - Profesional Biela XL
Detail

RUKAVICE MAD MAX - PROFESIONAL: Rukavica je vyrobená z prvotriednej kože. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Profesional Biela XL

Rukavice Mad Max - Fitness Biela XXL

Rukavice Mad Max - Fitness Biela XXL
Detail

RUKAVICE MAD MAX - FITNESS: je určená k fitness a silovému tréningu, vhodna predovšetkým pre ženy, mladších a začínajúcich. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Fitness Biela XXL

Rukavice Mad Max - Clasic Biela XXL

Rukavice Mad Max - Clasic Biela XXL
Detail

RUKAVICE MAD MAX - CLASIC: Rukavica je určená najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Clasic Biela XXL

Rukavice Mad Max - Clasic Hnedá L

Rukavice Mad Max - Clasic Hnedá L
Detail

RUKAVICE MAD MAX - CLASIC: Rukavica je určená najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Clasic Hnedá L

Rukavice Mad Max - Profesional Biela M

Rukavice Mad Max - Profesional Biela M
Detail

RUKAVICE MAD MAX - PROFESIONAL: Rukavica je vyrobená z prvotriednej kože. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Profesional Biela M

Opasok Body Conform - Mad Max Čierna S

Opasok Body Conform - Mad Max Čierna S
Detail

Opasok Body Conform - Mad Max: jadro opasku je vyrobené z kvalitného veľmi ľahkého a pevného nylonového pásu. (protein.cz)

Podobné produkty ako Opasok Body Conform - Mad Max Čierna S

Rukavice Mad Max - Clasic Hnedá M

Rukavice Mad Max - Clasic Hnedá M
Detail

RUKAVICE MAD MAX - CLASIC: Rukavica je určená najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Clasic Hnedá M

Rukavice Mad Max - Clasic Biela L

Rukavice Mad Max - Clasic Biela L
Detail

RUKAVICE MAD MAX - CLASIC: Rukavica je určená najširšej verejnosti k silovému tréningu a fitness a to ako žien, tak mužov všetkých výkonnostných úrovní. (protein.cz)

Podobné produkty ako Rukavice Mad Max - Clasic Biela L
ORTEGA OCAPO-MAD (HN225571), ORTEGA OCAPO-SBK (HN172187), ORTEGA OCAPOUKE-MAD (HN225576), ORTEGA OCAPOCV-MAD (HN225573), Madison MAD-LINK100 (MAD-LINK100), Madness: Mad Not Mad - LP (4050538618808), anna mad, mad beauty, ORTEGA ONB44L (HN172237), ORTEGA R122 (HN156506), ORTEGA R121SN (HN135920), ORTEGA RST5MOC (HN239182), ORTEGA RU5MM (HN160881), ORTEGA ONB12 (HN161744), ORTEGA ATB44NM (HN211573), ortega ougb cc, ortega owpsc wn, ORTEGA OSSFT (HN162872), ORTEGA OLEM (HN184733), ORTEGA ATB44NH (HN211580), ORTEGA RST5 (HN169130), ORTEGA ATG44NH (HN204533), ORTEGA R122L (HN156508), ORTEGA RU5 (HN153711), ORTEGA ATG44NM (HN204532), ORTEGA FEX4 (HN184734), ORTEGA RMA5VS (HN156546), ORTEGA RMAE40SBK (HN135952), ORTEGA R131 (HN135925), ORTEGA KPSP-5 (HN211686)