Orion vykrajovačka nerez ptáček (127401)

Produkt Orion vykrajovačka nerez ptáček (127401) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Orion vykrajovačka nerez ptáček (127401) upraviť a produkt hľadať znova.

ORION Vykrajovačka nerez PTÁČEK (127401)

ORION Vykrajovačka nerez PTÁČEK (127401)
Detail

Sada vykrajovátek - materiál: nerez, vhodný do myčky, velikonoční motiv, tvar vykrajovátek: zvířátka Pusťte se doma do velikonočního pečení s krásnou vykrajovačkou ve tvaru ptáčka. S tímto praktickým pomocníkem vytvoříte krásné linecké cukroví, perníčky nebo sušenky. Vykrajovačka je vyrobená z nerezu a příjemně se s ní manipuluje. Po použití ji stačí vložit do myčky na nádobí. Klíčové vlastnosti vykrajovačky ptáčekS vykrajovačkou se můžete pustit do velikonočního pečeníVytvoříte krásné linecké cukroví, perníčky nebo sušenkyS vykrajovačkou ptáček se příjemně manipulujePo použití ji stačí vložit do myčky na nádobíRozměr vykrajovátka:6,5 × 4,5 cmMateriál:nerez (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez PTÁČEK (127401) , Orion vykrajovačka nerez ptáček (127401)

Vykrajovačka nerez PTÁČEK - ORION

Vykrajovačka nerez PTÁČEK - ORION
Detail

Vykrajovačka ve tvaru PTÁČEK. Materiál: nerez. Rozměry: 6,5x4,5 cm. Vykrajovačka ve tvaru PTÁČEK. Materiál: nerez. Rozměry: 6,5x4,5 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Vykrajovačka nerez PTÁČEK - ORION , Orion vykrajovačka nerez ruka (124983)

ORION Vykrajovačka nerez Raženka (127423)

ORION Vykrajovačka nerez Raženka (127423)
Detail

Sada vykrajovátek - materiál: nerez, vhodný do myčky, různý motiv, tvar vykrajovátek: různé Máte rádi domácí raženky? S ORION nerezovou vykrajovačkou Raženka vám půjde pečení od ruky a budete mít jednu jako druhou. Vykrajovačka má zesílený horní okraj a ostrou spodní hranu, což vám usnadní manipulaci. Oceníte i snadnou údržbu, po použití stačí ORION vykrajovačku umýt v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti ORION Vykrajovačky nerez RaženkaORION vykrajovačku Raženka lze mýt v myčce na nádobíPomůže vám vytvořit klasické kaiserkyORION vykrajovačka Raženka má zesílený horní okrajRozměry:10,5 × 3,7 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Raženka (127423) , Orion vykrajovačka nerez koník (124987)

ORION Vykrajovačka nerez Tulipán (127422)

ORION Vykrajovačka nerez Tulipán (127422)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru TULIPÁN. Materiál: nerez. Rozměry: 4x3,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion TulipánVykrajovačka ve tvaru tulipánuUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:4 × 3,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Tulipán (127422) , Orion vykrajovačka nerez duch (124968)

ORION Vykrajovačka nerez Kometa (121134)

ORION Vykrajovačka nerez Kometa (121134)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka KOMETA malá. Materiál: nerez. Rozměry: 6,4x3,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion KometaVykrajovačka ve tvaru kometyUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:6,4 × 3,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Kometa (121134) , Orion vykrajovačka nerez prase (121135)

ORION Vykrajovačka nerez ANDĚL (121137)

ORION Vykrajovačka nerez ANDĚL (121137)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ANDĚL. Materiál: nerez. Rozměry: 4x4,6 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion ANDĚLVykrajovačka ve tvaru andělaUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:4,6 × 4 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez ANDĚL (121137) , Orion vykrajovačka nerez panáček (127442)

ORION Vykrajovačka nerez Klobouk (124958)

ORION Vykrajovačka nerez Klobouk (124958)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru klobouku. Materiál: nerez. Rozměry: 6,5x5 cm. Máte rádi domácí cukroví nebo sušenky? S ORION nerezovou vykrajovačkou ve tvaru klobouku vám půjde pečení od ruky. Vykrajovačka má zesílený horní okraj a ostrou spodní hranu, což vám usnadní manipulaci. Oceníte i snadnou údržbu, po použití stačí ORION vykrajovačku umýt v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti ORION vykrajovačky nerezové ve tvaru kloboukuORION vykrajovačku lze mýt v myčce na nádobíPomůže vám vytvořit cukroví nebo sušenkyORION vykrajovačka ve tvaru klobouku má zesílený horní okrajVyrobena z kvalitního nerezového materiáluRozměry:6,5 × 5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Klobouk (124958) , Orion vykrajovačka nerez autobus (127445)

ORION Vykrajovačka nerez Muchomůrka (127403)

ORION Vykrajovačka nerez Muchomůrka (127403)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru MUCHOMŮRKA. Materiál: nerez. Rozměry: 5x6 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion MuchomůrkaVykrajovačka ve tvaru mochomůrkyUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:6 × 5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Muchomůrka (127403) , Orion vykrajovačka nerez slon (124993)

ORION Vykrajovačka nerez Ruka (124983)

ORION Vykrajovačka nerez Ruka (124983)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru RUKA. Materiál: nerez. Rozměry: 7x7 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion RukaVykrajovačka ve tvaru rukyUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:7 × 7 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Ruka (124983) , Orion vykrajovačka nerez ryba (121133)

ORION Vykrajovačka nerez KONÍK (124987)

ORION Vykrajovačka nerez KONÍK (124987)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru KONÍK. Materiál: nerez. Rozměry: 6,5x5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion KONÍKVykrajovačka ve tvaru koníkaUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:6,5 × 5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez KONÍK (124987) , Orion vykrajovačka nerez pusinka (127449)

ORION Vykrajovačka nerez Pes (121183)

ORION Vykrajovačka nerez Pes (121183)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru psa. Materiál: nerez. Rozměry: 5,5x4,5x1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion PesVykrajovačka ve tvaru psaUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:5,5 × 4,5 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Pes (121183) , Orion vykrajovačka nerez klobouk (124958)

ORION Vykrajovačka nerez Duch (124968)

ORION Vykrajovačka nerez Duch (124968)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru ducha. Materiál: nerez. Rozměry: 7x5,5 cm. Máte rádi domácí cukroví nebo sušenky? S ORION nerezovou vykrajovačkou ve tvaru ducha vám půjde pečení od ruky. Vykrajovačka má zesílený horní okraj a ostrou spodní hranu, což vám usnadní manipulaci. Oceníte i snadnou údržbu, po použití stačí ORION vykrajovačku umýt v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti ORION vykrajovačky nerezové ve tvaru duchaORION vykrajovačku lze mýt v myčce na nádobíPomůže vám vytvořit cukroví nebo sušenkyORION vykrajovačka ve tvaru ducha má zesílený horní okrajVyrobena z kvalitního nerezového materiáluRozměry:7 × 5,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Duch (124968) , Orion vykrajovačka nerez tulipán (127422)

ORION Vykrajovačka nerez Prase (121135)

ORION Vykrajovačka nerez Prase (121135)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka PRASÁTKO malá. Materiál: nerez. Rozměry: 4,6x2,9 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion PraseVykrajovačka ve tvaru prasátkaUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:4,6 × 2,9 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Prase (121135) , Orion vykrajovačka nerez anděl (121137)

ORION Vykrajovačka nerez Hvězda (121196)

ORION Vykrajovačka nerez Hvězda (121196)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka hvězda. Materiál: nerez. Rozměry: 8x6x1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion HvězdaVykrajovačka ve tvaru hvězdyUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:8 × 6 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Hvězda (121196) , Orion vykrajovačka nerez kometa (121134)

ORION Vykrajovačka nerez VLOČKA (124946)

ORION Vykrajovačka nerez VLOČKA (124946)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka vločka. Materiál: nerez. Rozměry: pr. 6 cm, v. 2 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion VLOČKAVykrajovačka ve tvaru vločkyUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:6 × 2 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez VLOČKA (124946) , Orion vykrajovačka nerez vločka (124946)

ORION Vykrajovačka nerez Kočička (121184)

ORION Vykrajovačka nerez Kočička (121184)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru kočičky. Materiál: nerez. Rozměry: 4,5x5,5x1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion KočičkaVykrajovačka ve tvaru kočkyUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:5,5 × 4,5 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Kočička (121184) , Orion vykrajovačka nerez kočička (121184)

ORION Vykrajovačka nerez Čtverec (124963)

ORION Vykrajovačka nerez Čtverec (124963)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka čtverec. Materiál: nerez. Rozměry: 3,5x3,5 cm. Máte rádi domácí cukroví nebo sušenky? S ORION nerezovou vykrajovačkou ve tvaru čtverce vám půjde pečení od ruky. Vykrajovačka má zesílený horní okraj a ostrou spodní hranu, což vám usnadní manipulaci. Oceníte i snadnou údržbu, po použití stačí ORION vykrajovačku umýt v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti ORION vykrajovačky nerezové čtvercovéORION vykrajovačku lze mýt v myčce na nádobíPomůže vám vytvořit cukroví nebo sušenkyORION vykrajovačka ve tvaru čtverce má zesílený horní okrajVyrobena z kvalitního nerezového materiáluRozměry:3,5 × 3,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Čtverec (124963) , Orion vykrajovačka nerez čtverec (124963)

ORION Vykrajovačka nerez Slon (124993)

ORION Vykrajovačka nerez Slon (124993)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka slon. Materiál: nerez. Rozměry: 7x6 cm. Máte rádi domácí cukroví nebo sušenky? S ORION nerezovou vykrajovačkou ve tvaru slona vám půjde pečení od ruky. Vykrajovačka má zesílený horní okraj a ostrou spodní hranu, což vám usnadní manipulaci. Oceníte i snadnou údržbu, po použití stačí ORION vykrajovačku umýt v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti ORION vykrajovačky nerezové ve tvaru slonaORION vykrajovačku lze mýt v myčce na nádobíPomůže vám vytvořit cukroví nebo sušenkyORION vykrajovačka ve tvaru slona má zesílený horní okrajVyrobena z kvalitního nerezového materiáluRozměry:7 × 6 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Slon (124993) , Orion vykrajovačka nerez raženka (127423)

ORION Vykrajovačka nerez domeček (127446)

ORION Vykrajovačka nerez domeček (127446)
Detail

Vykrajovátko DOMEČEK. Materiál: nerez. Rozměry: 5,5x5x1,5 cm. Lze mýt v myčce na nádobí. (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez domeček (127446) , Orion vykrajovačka nerez hvězda (121196)

ORION Vykrajovačka nerez bonbon (127448)

ORION Vykrajovačka nerez bonbon (127448)
Detail

Vykrajovátko BONBON. Materiál: nerez. Rozměry: 5,5x3x1,5 cm. Lze mýt v myčce na nádobí. (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez bonbon (127448) , Orion vykrajovačka nerez domeček (127446)

ORION Vykrajovačka nerez autobus (127445)

ORION Vykrajovačka nerez autobus (127445)
Detail

Vykrajovátko AUTOBUS. Materiál: nerez. Rozměry: 8x3,5x1,5 cm. Lze mýt v myčce na nádobí. (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez autobus (127445) , Orion vykrajovačka nerez bonbon (127448)

ORION Vykrajovačka nerez Ryba (121133)

ORION Vykrajovačka nerez Ryba (121133)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka RYBA. Materiál: nerez. Rozměry: 5,4x3,3 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion RybaVykrajovačka ve tvaru rybyUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:5,4 × 3,3 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Ryba (121133) , Orion vykrajovačka nerez srdce 4,5x4,5cm (121201)

ORION Vykrajovačka nerez pusinka (127449)

ORION Vykrajovačka nerez pusinka (127449)
Detail

Vykrajovátko PUSINKA. Materiál: nerez. Rozměry: 5x2,5x1,5 cm. Lze mýt v myčce na nádobí. (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez pusinka (127449) , Orion vykrajovačka nerez srdce vlnky (124901)

ORION Vykrajovačka nerez panáček (127442)

ORION Vykrajovačka nerez panáček (127442)
Detail

Vykrajovátko PANÁČEK. Materiál: nerez. Rozměry: 7x5x1,5 cm. Lze mýt v myčce na nádobí. (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez panáček (127442) , Orion vykrajovačka nerez obdélník vlnka (124942)

ORION Vykrajovačka nerez Netopýr (124989)

ORION Vykrajovačka nerez Netopýr (124989)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru NETOPÝR. Materiál: nerez. Rozměry: 8x5,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion NetopýrVykrajovačka ve tvaru netopýraUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:8 × 5,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Netopýr (124989) , Orion vykrajovačka nerez kolečko vlnky (121199)

ORION Vykrajovačka nerez ČTYŘLÍSTEK velký (124985)

ORION Vykrajovačka nerez ČTYŘLÍSTEK velký (124985)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru ČTYŘLÍSTEK. Materiál: nerez. Rozměry: 6x6 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion ČTYŘLÍSTEK velkýVykrajovačka ve tvaru čtyřlístkuUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:6 × 6 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez ČTYŘLÍSTEK velký (124985) , Orion vykrajovačka nerez ryba kostra (124988)

ORION Vykrajovačka nerez Kost malá (127419)

ORION Vykrajovačka nerez Kost malá (127419)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru KOST. Materiál: nerez. Rozměry: 3x1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion Kost maláVykrajovačka ve tvaru kostiUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:3 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Kost malá (127419) , Orion vykrajovačka nerez stromek velká (121143)

ORION Vykrajovačka nerez SRDCE 4,5x4,5cm (121201)

ORION Vykrajovačka nerez SRDCE 4,5x4,5cm (121201)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru srdíčka. Materiál: nerez. Rozměry: 4,5x4,5x1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion SRDCEVykrajovačka ve tvaru srdceUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:4,5 × 4,5 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez SRDCE 4,5x4,5cm (121201) , Orion vykrajovačka nerez srdce 5ks (121149)

ORION Vykrajovačka nerez SRDCE vlnky (124901)

ORION Vykrajovačka nerez SRDCE vlnky (124901)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka srdce vlnkované. Materiál: nerez. Rozměry: 5x4,5x1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion SRDCE vlnkyVykrajovačka ve tvaru srdceUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:5 × 4,5 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez SRDCE vlnky (124901) , Orion vykrajovačka nerez hvězda vlnky (121198)

ORION Vykrajovačka nerez Obdélník vlnka (124942)

ORION Vykrajovačka nerez Obdélník vlnka (124942)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru obdélníku - vlnkavaná. Materiál: nerez. Rozměry: 4,5x3 cm. Máte rádi domácí cukroví nebo sušenky? S ORION nerezovou vykrajovačkou ve tvaru vlnkovaného obdélníku vám půjde pečení od ruky. Vykrajovačka má zesílený horní okraj a ostrou spodní hranu, což vám usnadní manipulaci. Oceníte i snadnou údržbu, po použití stačí ORION vykrajovačku umýt v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti ORION vykrajovačky nerezové obdélníku vlnkovanéhoORION vykrajovačku lze mýt v myčce na nádobíPomůže vám vytvořit cukroví nebo sušenkyORION vykrajovačka ve tvaru vlnkovaného obdélníku má zesílený horní okrajVyrobena z kvalitního nerezového materiáluRozměry:4,5 × 3 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Obdélník vlnka (124942) , Orion vykrajovačka nerez upíří zuby (127451)

ORION Vykrajovačka nerez Kolečko vlnky (121199)

ORION Vykrajovačka nerez Kolečko vlnky (121199)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka kolečko vlnkované. Materiál: nerez. Rozměry: pr. 4 cm, v. 1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion Kolečko vlnkyVykrajovačka ve tvaru kolečkaUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:4 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Kolečko vlnky (121199)

ORION Vykrajovačka nerez Ryba kostra (124988)

ORION Vykrajovačka nerez Ryba kostra (124988)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru RYBA KOSTRA. Materiál: nerez. Rozměry: 7x4 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion Ryba kostraVykrajovačka ve tvaru rybyUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:7 × 4 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Ryba kostra (124988)

ORION Vykrajovačka nerez STROMEK velká (121143)

ORION Vykrajovačka nerez STROMEK velká (121143)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka STROM velká. Materiál: nerez. Rozměry: 5,5x6,7 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion STROMEK velkýVykrajovačka ve tvaru stromkuUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:6,7 × 5,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez STROMEK velká (121143)

ORION Vykrajovačka nerez Hvězda vlnky (121198)

ORION Vykrajovačka nerez Hvězda vlnky (121198)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka hvězda vlnkovaná. Materiál: nerez. Rozměry: pr. 6 cm, v.1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion Hvězda vlnkyVykrajovačka ve tvaru hvězdyUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:6 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Hvězda vlnky (121198)

ORION Vykrajovačka nerez SRDCE 5ks (121149)

ORION Vykrajovačka nerez SRDCE 5ks (121149)
Detail

Sada vykrajovátek - materiál: nerez, vhodný do myčky, různý motiv, tvar vykrajovátek: srdíčko Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion SRDCE 5 ksVykrajovačka ve tvaru srdceUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBalení obsahuje 5 vykrajovaček v různých velikostechBarevné provedení: stříbrné Délka:2-5,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez SRDCE 5ks (121149)

ORION Vykrajovačka nerez upíří zuby (127451)

ORION Vykrajovačka nerez upíří zuby (127451)
Detail

Vykrajovátko UPÍŘÍ ZUBY. Materiál: nerez. Rozměry: 5,5x4,5x1,5 cm. Lze mýt v myčce na nádobí. (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez upíří zuby (127451)

ORION Vykrajovačka nerez KVĚT na hrnek (127409)

ORION Vykrajovačka nerez KVĚT na hrnek (127409)
Detail

Sada vykrajovátek - materiál: nerez, vhodný do myčky, různý motiv, tvar vykrajovátek: kytka Pusťte se doma do velikonočního pečení s krásnou vykrajovačkou ve tvaru květu. S tímto praktickým pomocníkem vytvoříte krásné linecké cukroví, perníčky nebo sušenky. Díky speciálnímu tvaru pak můžete upečenou cukrovinku zavěsit za okraj hrnku a servírovat přímo s kávou nebo čajem. Vykrajovačka je vyrobená z nerezu a příjemně se s ní manipuluje. Po použití ji stačí vložit do myčky na nádobí. Klíčové vlastnosti vykrajovačky květ na hrnekS vykrajovačkou se můžete pustit do velikonočního pečeníVytvoříte krásné linecké cukroví, perníčky nebo sušenkyDíky speciálnímu tvaru můžete upečenou cukrovinku zavěsit za okraj hrnkuS vykrajovačkou květ se příjemně manipulujePo použití stačí vložit do myčky na nádobíRozměr vykrajovátka:průměr 5,5 cmMateriál:nerez (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez KVĚT na hrnek (127409)

ORION Vykrajovačka nerez na perník Hvězda (124948)

ORION Vykrajovačka nerez na perník Hvězda (124948)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka na perník ve tvaru hvězdy. Materiál: nerez. Rozměry: pr. 11 cm, v. 2,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. Ideální je především na perníčky, ale vhodná i na jiné cukroví či sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky na perník Orion HvězdaVykrajovačka ve tvaru hvězdyIdeální především na perníčkyVhodná i na jiné cukroví či sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:11 × 2,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez na perník Hvězda (124948)

ORION Vykrajovačka nerez na perník Prasátko (124909)

ORION Vykrajovačka nerez na perník Prasátko (124909)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka na perník ve tvaru prasátka. Materiál: nerez. Rozměry: 12x8x1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. Ideální je především na perníčky, ale vhodná i na jiné cukroví či sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky na perník Orion PrasátkoVykrajovačka ve tvaru prasátkaIdeální především na perníčkyVhodná i na jiné cukroví či sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:12 × 8 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez na perník Prasátko (124909)

ORION Vykrajovačka nerez Květ 5 ks (121152)

ORION Vykrajovačka nerez Květ 5 ks (121152)
Detail

Sada vykrajovátek - materiál: nerez, vhodný do myčky, různý motiv, tvar vykrajovátek: kytka Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion Květ 5 ksVykrajovačka ve tvaru květuUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBalení obsahuje 5 vykrajovaček v různých velikostechBarevné provedení: stříbrné Průměr:2-5,8 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez Květ 5 ks (121152)

ORION Vykrajovačka nerez/střed Čtverec srdíčko (124965)

ORION Vykrajovačka nerez/střed Čtverec srdíčko (124965)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka čtverec se srdíčkem. Materiál: nerez. Rozměry: 3,5x3,5 cm. Máte rádi domácí cukroví nebo sušenky? S ORION nerezovou vykrajovačkou ve tvaru čtverce s vnitřní částí v podobě srdíčka vám půjde pečení od ruky. Vykrajovačka má zesílený horní okraj a ostrou spodní hranu, což vám usnadní manipulaci. Oceníte i snadnou údržbu, po použití stačí ORION vykrajovačku umýt v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti ORION vykrajovačky nerezové čtvercové se středem ve tvaru srdíčkaORION vykrajovačku lze mýt v myčce na nádobíPomůže vám vytvořit cukroví nebo sušenkyORION vykrajovačka ve tvaru čtverce se středem v podobě srdíčka má zesílený horní okrajVyrobena z kvalitního nerezového materiáluRozměry:3,5 × 3,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez/střed Čtverec srdíčko (124965)

ORION Vykrajovačka nerez na perník ANDĚL (124955)

ORION Vykrajovačka nerez na perník ANDĚL (124955)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru anděla. Materiál: nerez. Rozměry: 9,5x8 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. Ideální je především na perníčky, ale vhodná i na jiné cukroví či sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky na perník Orion ANDĚLVykrajovačka ve tvaru andělaIdeální především na perníčkyVhodná i na jiné cukroví či sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:9,5 × 8 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez na perník ANDĚL (124955)

ORION Vykrajovačka nerez na perník STROMEK (127404)

ORION Vykrajovačka nerez na perník STROMEK (127404)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru STROMEK. Materiál: nerez. Rozměry: 9x9,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. Ideální je především na perníčky, ale vhodná i na jiné cukroví či sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky na perník Orion STROMEKVykrajovačka ve tvaru stromkuIdeální především na perníčkyVhodná i na jiné cukroví či sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:9,5 × 9 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez na perník STROMEK (127404)

ORION Vykrajovačka nerez na perník Ryba (124906)

ORION Vykrajovačka nerez na perník Ryba (124906)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka na perník ve tvaru ryby. Materiál: nerez. Rozměry: 14,5x9,5x1,5 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. Ideální je především na perníčky, ale vhodná i na jiné cukroví či sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky na perník Orion RybaVykrajovačka ve tvaru rybyIdeální především na perníčkyVhodná i na jiné cukroví či sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:14,5 × 9,5 × 1,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez na perník Ryba (124906)

ORION Vykrajovačka nerez SRDCE zahnuté velké (124940)

ORION Vykrajovačka nerez SRDCE zahnuté velké (124940)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru protáhlého srdce - velké. Materiál: nerez. Rozměry: 5x7 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. S její pomocí si budete moci upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky Orion SRDCE zahnuté velkéVykrajovačka ve tvaru srdceUmožní upéct perníčky, linecké, jiné druhy cukroví i různé sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:7 × 5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez SRDCE zahnuté velké (124940)

ORION Vykrajovačka nerez na perník OVEČKA (124975)

ORION Vykrajovačka nerez na perník OVEČKA (124975)
Detail

Sada vykrajovátek - materiál: nerez, vhodný do myčky, velikonoční motiv, tvar vykrajovátek: zvířátka Upečte si krásné perníčky, cukroví nebo sušenky ve tvaru ovečky. S tímto vykrajovátkem to půjde snadno. Vždy s ním docílíte dokonalého tvaru a pečení vám bude dělat radost. Vykrajovátko je z kvalitního materiálu a snadno jej umyjete v ruce nebo myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky na perník - OVEČKA Vykrajovátko k dosažení dokonalého tvaru ovečky K pečení perníčků, sušenek nebo cukroví Kvalitní materiál Lze mýt i v myčce Materiál: nerez Rozměry: 10 × 9 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez na perník OVEČKA (124975)

ORION Vykrajovačka nerez na perník SNĚHULÁK (127405)

ORION Vykrajovačka nerez na perník SNĚHULÁK (127405)
Detail

Vykrajovač , vykrajovačka ve tvaru SNĚKULÁK. Materiál: nerez. Rozměry: 6x10 cm. Vykrajovačka Orion vám umožní vytvořit si báječné vánoční cukroví či sušenky. Ideální je především na perníčky, ale vhodná i na jiné cukroví či sušenky. Vyrobená je z velmi kvalitní nerezové oceli a její ostrá hrana umožní precizní vykrojení těsta. Vykrajovačka Orion je skvělým doplňkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti nerezové vykrajovačky na perník Orion SNĚHULÁKVykrajovačka ve tvaru sněhulákaIdeální především na perníčkyVhodná i na jiné cukroví či sušenkyOstrá hrana zajistí precizní vykrojení těstaVykrajovačka Orion je vyrobená z nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Rozměry:10 × 6 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Vykrajovačka nerez na perník SNĚHULÁK (127405)

Vykrajovačka nerez KLOBOUK - ORION

Vykrajovačka nerez KLOBOUK - ORION
Detail

Vykrajovačka ve tvaru klobouku. Materiál: nerez. Rozměry: 6,5x5 cm. Vykrajovačka ve tvaru klobouku. Materiál: nerez. Rozměry: 6,5x5 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Vykrajovačka nerez KLOBOUK - ORION

Vykrajovačka nerez RYBA - ORION

Vykrajovačka nerez RYBA - ORION
Detail

Vykrajovačka RYBA - sada 2 ks. Jeden díl se středem. Materiál: nerez. Rozměry: 5,4x3,3 cm. Vykrajovačka RYBA - sada 2 ks. Jeden díl se středem. Materiál: nerez. Rozměry: 5,4x3,3 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Vykrajovačka nerez RYBA - ORION

Vykrajovačka nerez ZAJÍČEK - ORION

Vykrajovačka nerez ZAJÍČEK - ORION
Detail

Vykrajovačka zajíček. Materiál: nerez. Rozměry: 6,5x6 cm, v. 1,6 cm. Vykrajovačka zajíček. Materiál: nerez. Rozměry: 6,5x6 cm, v. 1,6 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Vykrajovačka nerez ZAJÍČEK - ORION
ORION Vykrajovačka nerez PTÁČEK (127401), ORION Vykrajovačka nerez Ruka (124983), ORION Vykrajovačka nerez KONÍK (124987), ORION Vykrajovačka nerez Duch (124968), ORION Vykrajovačka nerez Prase (121135), ORION Vykrajovačka nerez panáček (127442), ORION Vykrajovačka nerez autobus (127445), ORION Vykrajovačka nerez Slon (124993), ORION Vykrajovačka nerez Ryba (121133), ORION Vykrajovačka nerez pusinka (127449), ORION Vykrajovačka nerez Klobouk (124958), ORION Vykrajovačka nerez Tulipán (127422), ORION Vykrajovačka nerez ANDĚL (121137), ORION Vykrajovačka nerez Kometa (121134), ORION Vykrajovačka nerez VLOČKA (124946), ORION Vykrajovačka nerez Kočička (121184), ORION Vykrajovačka nerez Čtverec (124963), ORION Vykrajovačka nerez Raženka (127423), ORION Vykrajovačka nerez Hvězda (121196), ORION Vykrajovačka nerez domeček (127446), ORION Vykrajovačka nerez bonbon (127448), ORION Vykrajovačka nerez SRDCE 4,5x4,5cm (121201), ORION Vykrajovačka nerez SRDCE vlnky (124901), ORION Vykrajovačka nerez Obdélník vlnka (124942), ORION Vykrajovačka nerez Kolečko vlnky (121199), ORION Vykrajovačka nerez Ryba kostra (124988), ORION Vykrajovačka nerez STROMEK velká (121143), ORION Vykrajovačka nerez SRDCE 5ks (121149), ORION Vykrajovačka nerez Hvězda vlnky (121198), ORION Vykrajovačka nerez upíří zuby (127451)