Orion litina zapékací, průměr 16 cm (112962)

Produkt Orion litina zapékací, průměr 16 cm (112962) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Orion litina zapékací, průměr 16 cm (112962) upraviť a produkt hľadať znova.

ORION Litina zapékací, průměr 16 cm (112962)

ORION Litina zapékací, průměr 16 cm (112962)
Detail

Pánev - vnitřní povrch litinový, materiál pánve litina, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, průměr horního okraje 16 cm, vnější průměr dna 16 cm Pánev ORION bude vaším ideální pomocníkem při grilování masa i zeleniny. Vybavena je litinovým povrchem. K výrobě nabízené varianty byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně litina. Dno pánve je o průměru 16 cm. Klíčové vlastnosti ORION Litina zapékací, průměr 16 cm K její výrobě slouží litina Průměr horního okraje pánve: 16 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Litina zapékací, průměr 16 cm (112962) , Orion litina zapékací, průměr 16 cm (112962)

ORION Litina, průměr 10,5 cm (131031)

ORION Litina, průměr 10,5 cm (131031)
Detail

Hmoždíř průměr 10,5 cm, materiál litina, délka tloučku 17 cm, barva černá Klasický hmoždíř od Orionu je určen na roztloukání a drcení bylinek, semínek, koření a jader. Hmoždíř Orion o průměru 10,5 cm je vyroben z litiny, před a po použití je tedy nutné povrch ošetřit jedlým olejem, aby nerezivěl. Nevkládejte do myčky nádobí a nepoužívejte organické kyseliny, například ocet. S tloučkem 17 cm. Skvělý na přípravu pesta. Litinový hmoždíř Orion vynikne i jako stylová kuchyňská dekorace. Klíčové vlastnosti litinového hmoždíře OrionUrčen na roztloukání a drcení bylinek, semínek, koření a jaderHmoždíř Orion je skvělý na pestoZ litiny, která je specifická na údržbuSoučástí litinového hmoždíře Orion je tlouček o délce 17 cmV praktickém rozměru pro každou kuchyniRozměry:průměr: 10,5 cmvýška: 9 cmtlouček: 17 cmMateriál:litina (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Litina, průměr 10,5 cm (131031) , Orion litina, průměr 10,5 cm (131031)

Orion Pánev litinová zapékací, 16 cm

Detail

Litinová zapékací pánev je vhodná na přípravu pokrmů na všech druzích sporáků a díky své výšce je ideální na zapékání v troubě. Půměr pánve je 16 cm. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Pánev litinová zapékací, 16 cm , Orion zapékací litinová pánev, 16 cm

Orion Zapékací litinová pánev, 16 cm

Orion Zapékací litinová pánev, 16 cm
Detail

Trend návratu k původním, léty vyzkoušeným materiálům, se projevuje i v oblasti gastronomie a domácího vaření. S tím přichází i obliba litinového nádobí.Pánev z litiny Vám pomůže při přípravě chutných pokrmů z masa, zeleniny i brambor. Po postupném zahřátí snese i vysoké teploty, maso se i na menším množství tuku rychle zatáhne a šťáva tak zůstane pěkně uvnitř. Má dvě výlevky, takže výpek, redukovanou šťávu i omáčku lze snadno slít.Vlastnosti: litina je skvělý vodič tepla, intenzivně a rovnoměrně jej akumuluje do celé plochy nádobí žádná studená a teplá místa, napůl spálené a napůl syrové pokrmy vhodné na všechny typy spotřebičů i do trouby, protože je ze spodní strany rovná a indukci bez problémů spustí lze jej vložit do trouby nebo na grilovací roštDoporučení: Při manipulaci používejte kuchyňské chňapky. Litina je specifická na údržbu, před a po použití je NUTNÉ povrch pánve ošetřit jedlým olejem, tak se zamezí vzniku rzi. Nenechávejte ve vlhku! Nepoužívejte organické kyseliny typu octa. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Zapékací litinová pánev, 16 cm , Orion zapékací mísa vlnka, 29 cm

Orion Plát litina 27,5 cm

Detail

Plát z litiny s průměrem 27,5 cm. Orion Plát litina 27,5 cm je vhodný pro přípravu placek, bramboráků nebo tortil. Plát je vhodný do trouby, na sporák i na přímý oheň. Před a po použití je nutné plát ošetřit jedlým olejem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Plát litina 27,5 cm , Orion hmoždíř litina

Orion Zapékací mísa Vlnka, 29 cm

Orion Zapékací mísa Vlnka, 29 cm
Detail

Bílá porcelánová mísa s vroubkovaným vnějším povrchem je ideální na všechny zapékané dobroty, které máte rádi. Ať už to jsou šunkafleky, lasagne, francouzské brambory nebo sladké nákypy a moučníky. V době letního grilování se hodí i k naložení masa do marinády nebo k podávání salátu hostům. Při vytahování horké mísy z trouby používejte chňapky.Lze ji použít v troubě, mikrovlnce a jídlo v ní rovnou servírovat nebo ho uložit v chladničce. Po použití ji lze mýt v myčce nádobí. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Zapékací mísa Vlnka, 29 cm , Orion miska zapékací porc. vlnka 30,5x24,5 cm

Miska porc. zapékací 20x20 cm - ORION

Miska porc. zapékací 20x20 cm - ORION
Detail

Miska zapékací pro přípravu zapečených slaných i sladkých dobrot. Můžete v ní pokrm rovnou servírovat. Zajistí také příjemné servírování chipsů, oříšků, zeleniny a nebo různých omáček ke grilovanému masu. Materiál: porcelán. Lze použít v troubě, MVT, myčce na nádobí i chladničce. Rozměry: 20/27x20x5,5 cm. Miska zapékací pro přípravu zapečených slaných i sladkých dobrot. Můžete v ní pokrm rovnou servírovat. Zajistí také příjemné servírování chipsů, oříšků, zeleniny a nebo různých omáček ke grilovanému masu. Materiál: porcelán. Lze použít v troubě, MVT, myčce na nádobí i chladničce. Rozměry: 20/27x20x5,5 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Miska porc. zapékací 20x20 cm - ORION , Orion plotýnka litina pr. 27,5 cm

Pánev LITINA na zapékání pr. 16 cm

Pánev LITINA na zapékání pr. 16 cm
Detail

Trend návratu k původním, léty vyzkoušeným materiálům, se projevuje i v oblasti gastronomie a domácího vaření. S tím přichází i obliba litinového nádobí. Pánev z litiny Vám pomůže při přípravě chutných pokrmů z masa, zeleniny i brambor. Po postupném zahřátí snese i vysoké teploty, maso se i na menším množství tuku rychle zatáhne a šťáva tak zůstane pěkně uvnitř. Má dvě výlevky, takže výpek, redukovanou šťávu i omáčku lze snadno slít. Výhody litinového nádobí: litina je skvělý vodič tepla, intenzivně a rovnoměrně jej akumuluje do celé plochy nádobí žádná studená a teplá místa, napůl spálené a napůl syrové pokrmy vhodné na všechny typy spotřebičů i do trouby, protože je ze spodní strany rovná a indukci bez problémů spustí lze jej vložit do trouby nebo na grilovací rošt Doporučení: Při manipulaci používejte kuchyňské chňapky. Litina je specifická na údržbu, před a po použití je NUTNÉ povrch pánve ošetřit jedlým olejem, tak se zamezí vzniku rzi. Nenechávejte ve vlhku! Nepoužívejte organické kyseliny typu octa. Návod k použití a údržbu najdete zde >> (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Pánev LITINA na zapékání pr. 16 cm , Orion miska zapékací porc. bílá 9x5,5 cm (111467)

Orion Plotýnka litina pr. 27,5 cm

Orion Plotýnka litina pr. 27,5 cm
Detail

Plát/plotýnka z litiny vám pomůže při přípravě bramborových placek, bramboráků, tortil, langošů… Doporučujeme používání kuchyňské chňapky. Můžete připravovat pokrmy v troubě, na sporáku i na přímém ohni. Vhodná na indukci. Litina je specifická na údržbu, před a po použití je NUTNÉ povrch plotýnky ošetřit jedlým olejem, tak se zamezí vzniku rzi, což nemůže být předmětem reklamace. Nenechávejte ve vlhku! Rozměry: pr. 27,5 cm. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Plotýnka litina pr. 27,5 cm , Orion miska zapékací sklo/uh víčko 20x15 cm

Orion Hmoždíř litina pr. 10,5 cm

Detail

Pro milovníky bylinek a koření v kuchyni je tu praktický hmoždíř o průměru 10,5 cm od výrobce Orion. Vyroben je z litiny, která vyžaduje speciální péči. Provoňte svůj domov vůní bylinek na přípravu třeba domácího pesta, či vůní koření na pořádný kus masa. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Hmoždíř litina pr. 10,5 cm

Orion Pánev WOK litina 30 cm

Detail

Pánev WOK z litiny s průměrem 30 cm. Orion Pánev WOK litina 30 cm je vhodná pro přípravu pokrmů v troubě, na sporáku i na přímém ohni. Po použití je nutné litinové nádobí ošetřit jedlým olejem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Pánev WOK litina 30 cm , Orion pánev litina pr. 25 cm (112975)

Orion Pekáč litina 28x16x7,5 cm víko

Detail

Oboustranný pekáč z litiny od značky Orion slouží k přípravě masa, zeleniny i brambor. Víko je ideální pro grilování a samotný pekáč na zapékání. Pokrmy lze připravovat v troubě, na sporáku, přímém ohni a rozumí si i s indukčním ohřevem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Pekáč litina 28x16x7,5 cm víko , Orion plát litina pr. 27,5 cm (870190)

Miska zapékací porc. bílá 9x4,5 cm - ORION

Miska zapékací porc. bílá 9x4,5 cm - ORION
Detail

Miska zapékací pro přípravu zapečených slaných i sladkých dobrot. Můžete v ní pokrm rovnou servírovat. Materiál: porcelán. Lze použít v troubě, MVT, myčce na nádobí i chladničce. Rozměry: pr. 9 cm, v. 4,5 cm. Miska zapékací pro přípravu zapečených slaných i sladkých dobrot. Můžete v ní pokrm rovnou servírovat. Materiál: porcelán. Lze použít v troubě, MVT, myčce na nádobí i chladničce. Rozměry: pr. 9 cm, v. 4,5 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Miska zapékací porc. bílá 9x4,5 cm - ORION , Orion miska zapékací sklo/uh víčko 22x16,5 cm (124761)

Tescoma zapékací mísa obdélníková GUSTO 25 x 16 cm

Tescoma zapékací mísa obdélníková GUSTO 25 x 16 cm
Detail

Vynikající pro pečení, zapékání, servírování a skladování pokrmů. Vyrobeno z prvotřídního porcelánu, odolné vůči teplotám od -18 do +240 °C. Vhodné do všech typů kuchyňských trub včetně mikrovlnné, ledničky, mrazničky a do myčky. 5 roků záruka.   (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma zapékací mísa obdélníková GUSTO 25 x 16 cm , Orion pánev wok litina pr. 30 cm (112989)

Orion Pekáč litina 28x16x7,5 cm víko - rozbaleno

Detail

Oboustranný pekáč z litiny od značky Orion slouží k přípravě masa, zeleniny i brambor. Víko je ideální pro grilování a samotný pekáč na zapékání. Pokrmy lze připravovat v troubě, na sporáku, přímém ohni a rozumí si i s indukčním ohřevem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Pekáč litina 28x16x7,5 cm víko - rozbaleno , Orion fondue litina, 11 dílů

ORION Plát litina pr. 27,5 cm (870190)

ORION Plát litina pr. 27,5 cm (870190)
Detail

Pečicí plech – mělký, materiál litina, černá barva, rozměry 275×275 mm (Š×D), max. teplota 400 °C Plech na pečení ORION je nepostradatelnou výbavou v každé kuchyni. Mělké provedení se vám bude hodit, pokud potřebujete podložku pod silikonové formy nebo si rádi pochutnáte na pizze či sušenkách. Jeho benefitem je nejen precizní provedení, ale také dobře zvolený materiál. K jeho výrobě slouží litina. Upečením v litině zůstane pokrm dlouho teplý. Litinový plech je ideální pro restování, smažení, pečení i dušení. Pečicí plech ORION vydrží teplotu do 400 °C. S dalším nádobím bude ladit jeho černá barva. Rozměry pečicího plechu ORION odpovídají 275 × 275 mm (š×d). Zásadní přednosti pečicího plechu ORION Plát litina pr. 27,5 cm Mělký plech ORION si oblíbí každá hospodyňka K jeho zhotovení se používá kvalitní litina K přenášení využijete madla Typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina Pečicí plech ORION odolá teplotě do 400 °C V kuchyni vám bude ladit jeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Plát litina pr. 27,5 cm (870190) , Tescoma zapékací mísa obdélníková gusto 25 x 16 cm (8595028422214)

ORION Pánev litina pr. 25 cm (112975)

ORION Pánev litina pr. 25 cm (112975)
Detail

Pánev - vnitřní povrch litinový, materiál pánve litina, typ ohřevu elektřina, průměr horního okraje 25 cm, vnější průměr dna 23 cm, výška 5 cm Pánev ORION je perfektním pomocníkem do kuchyně. Vyrábí se s litinovým vnitřním povrchem. K výrobě nabízené varianty byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně litina. Dno pánve je o průměru 23 cm. Klíčové přednosti ORION Pánev litina pr. 25 cm K její výrobě slouží litina Vnější průměr pánve: 25 cm Výška pánve ORION dosahuje 5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Pánev litina pr. 25 cm (112975) , Orion odšťavňovač ovoce litina +plátýnko (131424)

Orion Zapékací miska - bílá 9 x 5,5 cm

Orion Zapékací miska - bílá 9 x 5,5 cm
Detail

Zapékací porcelánovou misku oceníte při přípravě slaných i sladkých dobrot, rovněž ji můžete využít i při servírování hotových pokrmů. Rozměr: 9 x 5,5 cm Vhodná do myčky nádobí (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Orion Zapékací miska - bílá 9 x 5,5 cm , Orion fondue litina 11 dílů (111176)

Orion Zapékací miska - bílá 9 x 4,5 cm

Orion Zapékací miska - bílá 9 x 4,5 cm
Detail

Zapékací miska - bílá Zapékací porcelánovou misku oceníte při přípravě slaných i sladkých dobrot, rovněž ji můžete využít i při servírování hotových pokrmů. Rozměr: pr. 9 cm, ve 4,5 cm Vhodná do myčky nádobí (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Orion Zapékací miska - bílá 9 x 4,5 cm , Orion sekáček nerez 16 cm (141332)

Miska zapékací sklo/UH víčko 20x15 cm - ORION

Miska zapékací sklo/UH víčko 20x15 cm - ORION
Detail

Dózy z žáruvzdorného borosilikátového skla s plastovým víčkem s klipy nabízí mnoho výhod jejich použití. Vzduchotěsné víčko zajišťuje delší uchování čerstvých potravin. Navíc je díky těsnění vodotěsné, takže jsou dózy ideální na přenášení potravin bez obav, že by se tekuté omáčky či polévky vylily. Borosilikátové sklo dózy je odolné vysokým teplotám, můžete v něm potraviny ohřívat, lze v něm zapékat potraviny v klasické troubě, nepřejímá barvu, chuť ani aroma z uložených potravin a ani při dlouhodobém uchování potravin neovlivňuje kvalitu potravin. Pokud zapečete potraviny v menších dózách, každý si pak může pohodlně odnést do práce svoji porci oběda. V dózách můžete připravené jídlo také uchovávat v chladničce i v mrazničce. Jsou stohovatelné. Materiál: borosilikátové sklo (použití od – 20 °C do 220 °C), plast (max 90 °C). Lze je použít v MVT, v klasické troubě – bez víčka, v myčce na nádobí. Rozměry: objem 1 l, 20x15x7 cm. Dózy z žáruvzdorného borosilikátového skla s plastovým víčkem s klipy nabízí mnoho výhod jejich použití. Vzduchotěsné víčko zajišťuje delší uchování čerstvých potravin. Navíc je díky těsnění vodotěsné, takže jsou dózy ideální na přenášení potravin bez obav, že by se tekuté omáčky či polévky vylily. Borosilikátové sklo dózy je odolné vysokým teplotám, můžete v něm potraviny ohřívat, lze v něm zapékat potraviny v klasické troubě, nepřejímá barvu, chuť ani aroma z uložených potravin a ani při dlouhodobém uchování potravin neovlivňuje kvalitu potravin. Pokud zapečete potraviny v menších dózách, každý si pak může pohodlně odnést do práce svoji porci oběda. V dózách můžete připravené jídlo také uchovávat v chladničce i v mrazničce. Jsou stohovatelné. Materiál: borosilikátové sklo (použití od – 20 °C do 220 °C), plast (max 90 °C). Lze je použít v MVT, v klasické troubě – bez víčka, v myčce na nádobí. Rozměry: objem 1 l, 20x15x7 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Miska zapékací sklo/UH víčko 20x15 cm - ORION , Orion sekáček na maso, 16 cm

Orion Zapékací miska - bílá 10 x 6,5 cm

Orion Zapékací miska - bílá 10 x 6,5 cm
Detail

Zapékací miska - bílá Zapékací porcelánovou misku oceníte při přípravě slaných i sladkých dobrot, rovněž ji můžete využít i při servírování hotových pokrmů. Rozměr: 10 x 6,5 cm Vhodná do myčky nádobí (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Orion Zapékací miska - bílá 10 x 6,5 cm , Orion smaltovaný hrnec s poklicí tonča, 16 cm, pr. 16 cm

ORION Miska zapékací porc. bílá 9x5,5 cm (111467)

ORION Miska zapékací porc. bílá 9x5,5 cm (111467)
Detail

Zapékací mísa - porcelánová, kulatá, vhodná do myčky na nádobí i mikrovlnné trouby, výška 5,5 cm, průměr 9 cm, bílá barva Hlavní přednosti misky ORION Miska zapékací porc. bílá 9x5,5 cm Miska ORION je vhodná pro všechny příležitosti spojené se stolováním Je výborným pomocníkem pro vytváření sufflé, creme brulee nebo muffinů K její výrobě posloužil porcelán Miska ORION je vhodná i k mytí v myčce Jistě na vás zapůsobí klasický design Průměr misky ORION: 90 mm Pozornost přitáhne bílá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Miska zapékací porc. bílá 9x5,5 cm (111467) , Amadea dřevěný svícen hvězda, průměr 16 cm (02681-00)

ORION Miska zapékací porc. bílá 9x4,5 cm (121747)

ORION Miska zapékací porc. bílá 9x4,5 cm (121747)
Detail

Zapékací mísa - porcelánová, kulatá, vhodná do myčky na nádobí i mikrovlnné trouby, výška 4,5 cm, průměr 9 cm, bílá barva Klíčové vlastnosti misky ORION Miska zapékací porc. bílá 9x4,5 cm Miska ORION umožní stylové servírování připraveného jídla Bez pochyby udělá radost milovníkům sufflé, creme brulee nebo muffinů Vyrobena z elegantního porcelánu Miska ORION je bez problémů vhodná i do myčky Upoutá vás její klasický design Průměr misky ORION: 90 mm Osloví vás bílá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Miska zapékací porc. bílá 9x4,5 cm (121747) , Orion grande rendlík pr. 16 cm (113078)

TESCOMA Zapékací mísa obdélníková GUSTO 25 x 16 cm (8595028422214)

TESCOMA Zapékací mísa obdélníková GUSTO 25 x 16 cm (8595028422214)
Detail

Zapékací mísa , prvotřídní porcelán, odolné vůči teplotám od -18 do +240 °C, vynikající pro pečení, zapékání, servírování a skladování pokrmů (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Zapékací mísa obdélníková GUSTO 25 x 16 cm (8595028422214) , Orion nerezový rendlík anett pr. 16 cm

Primavera miska pod květináč hnědá Průměr: 16 cm

Primavera miska pod květináč hnědá Průměr: 16 cm
Detail

Miska pod květináč Primavera má kulatý tvar a je velice odolná a praktická. Miska je vyrobená z kvalitního plastu. Miska je opatřena vroubky proti skluzu květináče. Podmisky jsou v několika velikostech a barvách, jejich účelem je zachycení přebytečné vody, rostlina díky tomu může čerpat vláhu po delší dobu. Doporučujeme k samostatně prodejnému květináči Campanula, které také naleznete v naší nabídce. Parametry: Rozměry: 10 výška: 2,5 cm průměr dna: 8 cm Rozměry: 12 výška: 3 cm průměr dna: 10 cm Rozměry: 14 výška: 3,5 cm průměr dna: 11 cm Rozměry: 16 výška: 3,5 cm průměr dna: 13 cm Rozměry: 18 výška: 4 cm průměr dna: 15 cm Rozměry: 20 výška: 4 cm průměr dna: 16 cm Rozměry: 24 výška: 4 cm průměr dna: 20 cm Rozměry: 28 výška: 5 cm průměr dna: 24 cm Rozměry: 34 výška: 5 cm průměr dna: 29 cm Rozměry: 38 výška: 5,5 cm průměr dna: 33 cm Rozměry: 46 výška: 6 průměr dna: 40 cm Rozměry: 54 výška: 6 cm průměr dna: 47 cm Parametry:barva:hnědáZemě původu:Česká republikaCelní sazebník:39269097 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Primavera miska pod květináč hnědá Průměr: 16 cm , Orion nerezový jídlonosič 3x pr. 16 cm

Ball JR gumový míč bílá Průměr: 16 cm

Ball JR gumový míč bílá Průměr: 16 cm
Detail

Při hraní s míčem se děti učí, jak s ním zacházet a rozvíjejí potřebné pohybové dovednosti. Bezešvá konstrukce gumového míče Merco Ball JR je vyrobená z měkkého vinylu, který je lehký, měkký, neloupe se a hry s ním jsou proto bezpečné. Míč dětem a dokonce i vám zprostředkuje příjemně strávený čas, možnost tréninku pohybové koordinace i zábavu během odpočinku doma, na zahradě nebo na dovolené. Pro svou nízkou hmotnost cca 50 g (± 10 g) si s míčem Ball JR děti neublíží a nebudou kopáním ani příliš hlučné. Povrch míče je pokryt mnoha nepatrnými výstupky, které usnadňují uchopení i kopání. Gumový míč neabsorbuje vlhkost je proto vhodný i pro nejrůznější aktivity u vody. Míče foukejte pomocí standardní pumpičky s jehlou (není součástí).Parametry:barva:bíláVelikost:4Výkonnost:tréninkovýZemě původu:ČínaCelní sazebník:95066200 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Ball JR gumový míč bílá Průměr: 16 cm , Orion podtácek se stojanem, průměr 9 cm, sada 6 ks

Závěsné svítidlo Djerba Copper, průměr 16 cm (V371141PC)

Závěsné svítidlo Djerba Copper, průměr 16 cm (V371141PC)
Detail

Lustr - pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 40 W, výška 120 cm, šířka 16 cm, materiál: kov, IP20 Vytvořte si kolem sebe tu správnou atmosféru s pomocí světel. Lustr ACA DECOR se svým designem hodí do téměř jakéhokoliv pokoje. Výrobce vsadil na tradiční a nadčasový materiál, tím je kov. Má certifikaci IP 20, což značí odolnost zařízení proti vniknutí malých částic. Bude si však rozumět s libovolnou žárovkou s paticí E27 o maximálním příkonu 40 W. Budete si muset dokoupit jednu žárovku, protože zdroj osvětlení není součástí balení. Při výběru by pro vás mohla být podstatná jeho výška, která je 120 cm. Napájení si nevyžaduje žádné velké nároky, světlo stačí zastrčit do klasické elektrické zásuvky. Zajímavé přednosti produktu Závěsné svítidlo Djerba Copper, průměr 16 cm Spolehlivý lustr pro všechny interiéry Snadná údržba Převažující materiál: kov Bezpečnost lustru potvrzuje certifikát krytí IP20 Velikost: 120 × 16 × 27 cm Zdroj světla není součástí svítidla (alza.cz)

Podobné produkty ako Závěsné svítidlo Djerba Copper, průměr 16 cm (V371141PC) , Orion teploměr nerez do udírny 16 cm (152849)

ORION Pánev WOK litina pr. 30 cm (112989)

ORION Pánev WOK litina pr. 30 cm (112989)
Detail

Wok vnitřní povrch litinový, materiál pánve litina, vhodné do trouby, průměr horního okraje 30 cm, vnější průměr dna 12 cm, výška 8 cm ORION Pánev WOK litina pr. 30 cm využijete při přípravě jídel indické či asijské kuchyně. Wok je opatřena litinovým povrchem. Po usmažení jídla na sporáku můžete dopéct ingredience na pánvi v troubě. Okraj horní části litinové pánve disponuje šířkou 30 cm a vnější dno má průměr 12 cm. Proč si pořídit ORION Pánev WOK litina pr. 30 cm Pánev Wok ORION dostala litinový povrch Pánev zvládne i zapékání v troubě Vyhotovena hlavně z materiálu, kterým je litina Průměr vnějšího okraje pánve: 30 cm Co se týče výšky, má pánev Wok 8 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Pánev WOK litina pr. 30 cm (112989) , Orion krájecí prkénko mango, 50,5 x 16 cm

ORION Miska zapékací sklo/UH víčko 22x16,5 cm (124761)

ORION Miska zapékací sklo/UH víčko 22x16,5 cm (124761)
Detail

Zapékací mísa - skleněná, hranatá, vhodná do myčky na nádobí i mikrovlnné trouby, maximální teplota do 220 °C, rozměry 7,5 × 16,5 × 22 cm (V׊×D), objem 1,5 l, průhledné provedení Klíčové vlastnosti misky Orion Miska zapékací sklo/UH víčko 22x16,5 cm Miska ORION je druhem nádobí, které využijete při různých příležitostech Skvěle se hodí na ovoce, zeleninu i salát Z misky si zaručeně vychutnáte i třeba teplou polévku Miska ORION je vhodná i do myčky Jistě na vás zapůsobí klasický design Průměr misky ORION: 220 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Miska zapékací sklo/UH víčko 22x16,5 cm (124761) , Orion forma pocínovaná dort/bábovka pr. 16 cm

Stolní lampa QUAY, průměr 16 cm, černá - Eva Solo

Stolní lampa QUAY, průměr 16 cm, černá - Eva Solo
Detail

Ať už postavíte stolní lampu Quay od dánské firmy Eva Solo na pracovní stůl, parapet či do knihovny, bude tam vypadat skvěle. Se svým pudrově matným černým povrchem vytváří zajímavý kontrast k vnitřní světlé části kupolovité stříšky svítidla. Lampa vytváří dobře definované elegantní světlo, což vůči spíše industriálními vzhledu celého svítidla vypadá jedinečně. Stolní lampa se vyrábí v celé řadě barevných variant (černá, bílá, šedá, borovice) a můžete ji doplnit i dalšími typy svítidel z kolekce (závěsná, stojací). Eva Solo do každého ze svých produktů dostává styl, minimalismus a eleganci. Navíc si potrpí na tu nejvyšší kvalitu a chytrý design. To vše v sobě nese i tato stolní lampa, která se okamžitě stane vaším nejlepším přítelem pro práci i odpočinek. minimalistický styl jedinečná a funkční skandinávský design Údržba Doporučujeme o lampu pečovat šetrnými mycími prostředky. Odkazy: O značce Eva Solo ZDE. Produkty Eva Solo ZDE. (decoronline.cz)

Podobné produkty ako Stolní lampa QUAY, průměr 16 cm, černá - Eva Solo , Orion smaltovaný hrnec s poklicí tečka, 16 cm

Stolní lampa QUAY, průměr 16 cm, bílá - Eva Solo

Stolní lampa QUAY, průměr 16 cm, bílá - Eva Solo
Detail

Ať už postavíte stolní lampu Quay od dánské firmy Eva Solo na pracovní stůl, parapet či do knihovny, bude tam vypadat skvěle. Se svým pudrově matným bílým povrchem vytváří zajímavý kontrast k vnitřní světlé části kupolovité stříšky svítidla. Lampa vytváří dobře definované elegantní světlo, což vůči spíše industriálními vzhledu celého svítidla vypadá jedinečně. Stolní lampa se vyrábí v celé řadě barevných variant (černá, bílá, šedá, borovice) a můžete ji doplnit i dalšími typy svítidel z kolekce (závěsná, stojací). Eva Solo do každého ze svých produktů dostává styl, minimalismus a eleganci. Navíc si potrpí na tu nejvyšší kvalitu a chytrý design. To vše v sobě nese i tato stolní lampa, která se okamžitě stane vaším nejlepším přítelem pro práci i odpočinek. minimalistický styl jedinečná a funkční skandinávský design Údržba Doporučujeme o lampu pečovat šetrnými mycími prostředky. Odkazy: O značce Eva Solo ZDE. Produkty Eva Solo ZDE. (decoronline.cz)

Podobné produkty ako Stolní lampa QUAY, průměr 16 cm, bílá - Eva Solo

Karlie Cvičící disk s korkem průměr 16 cm (4016598030783)

Karlie Cvičící disk s korkem průměr 16 cm (4016598030783)
Detail

Kolotoč pro hlodavce vhodné pro křečka, morče, myš, potkana a fretku, průměr: 16cm, materiál: dřevo Snad každé zvíře si chce hrát. Poskytněte i tomu vašemu hračku a bude mít o zábavu postaráno na dlouhé hodiny. Pro vytvoření této hračky pro hlodavce se použil materiál, jímž je dřevo. Kolotoč Karlie se hodí pro křečka, morče, myš, potkana a fretku. Tento kolotoč Karlie Cvičící disk s korkem průměr 16 cm dosahuje 16 cm. Rozhodující parametry hračky pro hlodavce Karlie Cvičící disk s korkem průměr 16 cm Zabavte vašeho mazlíčka, i když právě nebudete doma Materiál hračky pro hlodavce Karlie: dřevo Kolotoč Karlie pro křečka, morče, myš, potkana a fretku Kolotoč o průměru 16 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Karlie Cvičící disk s korkem průměr 16 cm (4016598030783)

AMADEA Dřevěný svícen hvězda, průměr 16 cm (02681-00)

AMADEA Dřevěný svícen hvězda, průměr 16 cm (02681-00)
Detail

Svícen na čajové svíčky, vánoční, materiál: dřevo, umístění: interiérové, na stůl, do okna, barva: béžová a hnědá Výzdoba ze dřeva je rok od roku populárnější díky svému přírodnímu původu a atraktivnímu vzhledu. Krásně vyřezávaný dřevěný svícen ve tvaru hvězdy je vyroben z topolové překližky. Součástí efektního svícnu je otvor pro usazení čajové svíčky. Jedná se o kvalitní výrobek české rodinné firmy AMADEA s mnohaletou tradicí, která se specializuje na výrobu ze dřeva. Dřevěný svícen hvězda v přírodním barevném provedení zútulní vaši domácnost a světlo svíčky navodí příjemnou atmosféru. Klíčové vlastnosti dřevěného svícnu AMADEA Hvězda, 16 cm Krásná dekorace vyřezávaná z topolové překližkyDřevěný svícen AMADEA Hvězda české výrobyEfektní dekorace v přírodním barevném provedeníSoučástí je otvor pro usazení čajové svíčkyAtraktivní svícen Hvězda zútulní vaši domácnostRozměry:průměr: 16 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako AMADEA Dřevěný svícen hvězda, průměr 16 cm (02681-00)

Orion Hmoždíř litina

Orion Hmoždíř litina
Detail

Litinový hmoždíř na drcení koření, bylinek, přípravu pesta. Litina je specifická na údržbu, před a po použití je NUTNÉ povrch ošetřit jedlým olejem, tak se zamezí vzniku rzi. Nenechávejte ve vlhku! Rozměry: pr. 10,5 cm, v. 9 cm, tlouček d. 17 cm. Nevhodný do myčky nádobí. Nepoužívejte organické kyseliny typu octa. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Hmoždíř litina

Hrnec s poklicí ORION litina 2,7l

Hrnec s poklicí ORION litina 2,7l
Detail

NakupteHrnec s poklicí ORION litina 2,7lz kategorieBílá technika > Kuchyň > Hrnce, kastroly, pánve > Hrnceza649.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Hrnec s poklicí ORION litina 2,7l

Hrnec s poklicí ORION litina 4l

Hrnec s poklicí ORION litina 4l
Detail

NakupteHrnec s poklicí ORION litina 4lz kategorieBílá technika > Kuchyň > Hrnce, kastroly, pánve > Hrnceza1199.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Hrnec s poklicí ORION litina 4l

Pánev zapékací ORION 16cm

Pánev zapékací ORION 16cm
Detail

Pánev ORION zapékací 16.5 cm (tipa.eu)

Podobné produkty ako Pánev zapékací ORION 16cm

Orion Skleněná zapékací mísa 27 x 14 x 7 cm

Orion Skleněná zapékací mísa 27 x 14 x 7 cm
Detail

Skleněná zapékací mísa Skleněná mísa Vám pomůže vytvořit klasický moučník, paštiky, tlačenku nebo domácí chléb. Vhodná do všech typů trubek a myčky na nádobí. Odolává teplotám - 20°C do + 300°C. Rozměr: 27 x 14 x 7 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Orion Skleněná zapékací mísa 27 x 14 x 7 cm

Orion Zapékací mísa - obdélník bílá vlnka 24 x 17 cm

Orion Zapékací mísa - obdélník bílá vlnka 24 x 17 cm
Detail

Zapékací mísa - obdélník bílá vlnka Nejlepší obědy a večeře jsou ty, u kterých nepotřebujete mnoho nádobí. S keramickou zapékací mísou připravíte jednoduše a rychle zdravá slaná i sladká jídla. Navíc keramické formy díky rovnoměrné absorci tepla pokrmy dobře a rovnoměrně propečou. rozměr: 24 x 17 cm nepřilnavý keramický povrch materiál: český porcelán (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Orion Zapékací mísa - obdélník bílá vlnka 24 x 17 cm

Orion Rendlík PERFECT, 16 cm

Detail

Rendlík PERFECT je vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli. Díky sendvičovému dnu zajišťuje ekonomické vaření. Vhodný na všechny typy sporáků, včetně indukce. Objem rendlíku je 1,25 litru. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Rendlík PERFECT, 16 cm

Orion Cedník nerez 16 cm

Detail

Jemný cedník s rukojetí a dvěma očky, díky kterým dobře drží na hrnci. Orion Cedník nerez 16 cm najde využití v každé kuchyni. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Cedník nerez 16 cm

Orion Sekáček na maso, 16 cm

Orion Sekáček na maso, 16 cm
Detail

Sekáček na maso z kvalitní nerezové oceli oceníte při porcování masa s kostí. Skvěle padne do ruky. Sekáček na maso je určen k opracovávání a porcování masa. Oproti nožům je přizpůsobený k sekání masa a kostí - jeho celková konstrukce je výrazně těžší, což umožňuje vyvinutí větší kinetické energie. Ta je následně použita při dopadu sekáčku, což napomůže přeseknutí silnějších částí masa i kostí, než jaké dokáže rozdělit nůž jakéhokoliv tvaru. Není vhodný na extrémně silné kosti (stehenní,…), hrozí vylomení nebo zlomení čepele, popřípadě úraz. Sekáček lze využít i na drobné krájení zeleniny (přitlačením druhé ruky na tupou stranu čepele a krájení kolébavým pohybem), zejména při krouhání zelí, kapusty a další zeleniny. Perfektní při přípravě pokrmů asijské kuchyně.Je vhodný do myčky nádobí. Délka ostří 16 cm. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Sekáček na maso, 16 cm

ORION Sekáček nerez 16 cm (141332)

ORION Sekáček nerez 16 cm (141332)
Detail

Sekáček na maso z kvalitní nerezové oceli, pro porcování masa s kostí, je vhodný do myčky nádobí. Rozměry: d. 30 cm, d.ostří 16 cm Netrapte se už více při porcování masa a sekání kostí běžným kuchyňským nožem. Udělejte si práci jednodušší a pořiďte si sekáček, se kterým půjde vše hladce. Díky jeho robustní konstrukci a vyšší hmotnost, než mají klasické nože, dokážete vyvinout větší sílu a suroviny snáze zpracovat. Nebojte se ale používat jej i na drobné krájení, například při zpracování zeleniny. Jeho lehce zaoblené ostří je ideální pro krájení kolébavým pohybem. Sekáček je vyroben z kvalitní nerezové oceli a jeho ergonomická rukojeť vám dokonale padne do ruky. Jeho údržba je nenáročná, po použití jej můžete mýt v myčce nádobí. Klíčové vlastnosti sekáčku pro porcování masa a kostíPraktický pomocník do každé kuchyněSekáček robustní konstrukce je z nerezové oceliSnadno si poradí s většími kusy masa a kostmiVhodný i pro krájení zeleniny kolébavým... (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Sekáček nerez 16 cm (141332)

Orion Fondue litina, 11 dílů

Orion Fondue litina, 11 dílů
Detail

Fondue set je ideální pro posezení s přáteli při klasickém masovém, sýrovém nebo čokoládovém fondue. Součástí setu je litinová nádoba s uchy a s víkem, litinový stojan, nerezový kahan, šest barevně odlišených vidliček a plechový podnos. Litina je specifická na údržbu, před a po použití je nutné povrch ošetřit jedlým olejem, tak se zamezí vzniku rzi. Nenechávejte ve vlhku! Nevhodné do myčky nádobí. Nepoužívejte organické kyseliny typu octa.Rozměry: nádoba s uchy a víkem - pr. 16 cm, v. 10 cm litinový stojan - v. 8 cm vidlička - délka 24 cm plechový podnos - pr. 21 cm (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Fondue litina, 11 dílů

Orion Nerezový jídlonosič 3x pr. 16 cm

Orion Nerezový jídlonosič 3x pr. 16 cm
Detail

3patrový celonerezový jídlonosič je určen pro přenášení potravin. Součástí je kovový stojan opatřený přezkou, která zajistí jeho pevné uzavření, a také vrchní police. Rovné provedení.Rozměry: pr. 16 cm, v. 27 cmObjem misek: 1 l (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Nerezový jídlonosič 3x pr. 16 cm

Orion Nerezový rendlík Anett pr. 16 cm

Orion Nerezový rendlík Anett pr. 16 cm
Detail

Nerezový rendlík Anett představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a je ideální cestou ke zdravé a estetické přípravě pokrmů. Rendlík je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10. Vnější a vnitřní povrch nádoby je vysoce leštěný, takže brání usazování nečistot a zaručuje dokonalou údržbu. Sendvičové dno s termoakumulačními vlastnostmi zaručuje rychlé a ekonomické vaření s výraznou úsporou energie. Široká nabídka kastrolů, hrnců a rendlíku Anett vám umožňuje vytvořit si soupravu nádobí podle vlastních představ. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Nerezový rendlík Anett pr. 16 cm

Cedník plast sítko pr. 16 cm - ORION

Cedník plast sítko pr. 16 cm - ORION
Detail

Cedník plast sítko pr. 16 cm Cedník jemný s očkem pro zavěšení a zarážkami pro spolehlivé umístění na nádobu. Materiál: plast. Assort barev. Rozměry: pr. 16 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Cedník plast sítko pr. 16 cm - ORION

Rendlík nerez PERFECT pr. 16 cm - ORION

Rendlík nerez PERFECT pr. 16 cm - ORION
Detail

Rendlík.Materiál: nerez. Sendvičové dno zajišťuje ekonomické vaření. Vhodný na všechny typy spotřebičů včetně indukce. Lze mýt v myčce na nádobí. Rozměry: objem 1,25 l, vnitřní pr. 16 cm, v. 7 cm. Rendlík.Materiál: nerez. Sendvičové dno zajišťuje ekonomické vaření. Vhodný na všechny typy spotřebičů včetně indukce. Lze mýt v myčce na nádobí. Rozměry: objem 1,25 l, vnitřní pr. 16 cm, v. 7 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Rendlík nerez PERFECT pr. 16 cm - ORION

Orion Stojan na nože štětiny 16 cm

Detail

Stojan na nože s plastovými štětinami zajistí bezpečné uložení nožů, nůžek i jiných kuchyňských nástrojů. Nože se neztupí a hlavně jsou v případě potřeby ihned po ruce. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Stojan na nože štětiny 16 cm

Orion Obal na květináč papír 16 cm

Detail

Obal na květináč v moderním provedení lze využít přímo na vsazení bylinek. Orion Obal na květináč papír 16 cm je vhodný například i na terasu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Obal na květináč papír 16 cm
ORION Litina zapékací, průměr 16 cm (112962), ORION Litina, průměr 10,5 cm (131031), Orion Zapékací litinová pánev, 16 cm , Orion Zapékací mísa Vlnka, 29 cm, Orion Hmoždíř litina, Orion Miska zapékací porc. VLNKA 30,5x24,5 cm , Orion Plotýnka litina pr. 27,5 cm, ORION Miska zapékací porc. bílá 9x5,5 cm (111467), Orion Miska zapékací sklo/UH víčko 20x15 cm, ORION Pánev litina pr. 25 cm (112975), ORION Plát litina pr. 27,5 cm (870190), ORION Miska zapékací sklo/UH víčko 22x16,5 cm (124761), ORION Pánev WOK litina pr. 30 cm (112989), Orion Fondue litina, 11 dílů , TESCOMA Zapékací mísa obdélníková GUSTO 25 x 16 cm (8595028422214), ORION Odšťavňovač ovoce litina +plátýnko (131424), ORION Fondue litina 11 dílů (111176), ORION Sekáček nerez 16 cm (141332), Orion Sekáček na maso, 16 cm, Orion Smaltovaný hrnec s poklicí Tonča, 16 cm, pr. 16 cm, AMADEA Dřevěný svícen hvězda, průměr 16 cm (02681-00), ORION GRANDE Rendlík pr. 16 cm (113078), Orion Nerezový rendlík Anett pr. 16 cm, Orion Nerezový jídlonosič 3x pr. 16 cm, Orion Podtácek se stojanem, průměr 9 cm, sada 6 ks, ORION Teploměr nerez do udírny 16 cm (152849), Orion Krájecí prkénko Mango, 50,5 x 16 cm, Orion Forma pocínovaná DORT/BÁBOVKA pr. 16 cm , Orion Smaltovaný hrnec s poklicí Tečka, 16 cm