Oral-B Smart 5 Cross Action (4210201187455) + ZDARMA Náhradní hlavice Oral-B náhradní hlavice Sensitive 2ks

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 2ks (4210201135081)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 2ks (4210201135081)

Náhradní hlavice 2ks, 2 sady protilehlých štětin vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 ° pro čištění zubů i mezizubních prostor, středové kratší vláka pro pokrytí celého zubu Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji zubních lékařů, takže precizně vyčistí každý jednotlivý zub. Její vlákna CrissCross jsou zkosena v úhlu 16°, aby efektivně čistila a dosáhla hluboko do mezizubních prostor, čímž narušují zubní plak a odstraňují ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček. VypnutoVynechat z LightBoxu ZKOSENÁ VLÁKNA ZAJIŠŤUJÍ PRECIZNÍ ČIŠTĚNÍ Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Sensitive 2ks (4210201176534)

Oral-B náhradní hlavice Sensitive 2ks (4210201176534)

Náhradní hlavice balení 2 náhradních kartáčkových hlavic k elektrickému zubnímu kartáčku, špičková čistota ústní dutiny a ochrana dásní Kartáčková hlavice Oral-B Sensitive ve tvaru okvětního lístku byla navržena zubními lékaři. Má měkká a mimořádně tenká vlákna, která jsou šetrná k dásním, a zároveň běžná vlákna tvrdá proti zubnímu plaku. V porovnání s manuálním zubním kartáčkem odstraňuje mnohonásobně více zubního plaku a snižuje riziko zánětu dásní. Díky jedinečné kombinaci na konci zaoblených a mimořádně tenkých vláken je Sensitive ideální pro osoby s citlivými zuby a dásněmi a pro všechny, kteří si chtějí čistit zuby důkladně ale šetrně. Zubní lékaři doporučují měnit hlavu u elektrického… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 8ks (4210201135395)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 8ks (4210201135395)

Náhradní hlavice 8ks, 2 sady protilehlých štětin vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 ° pro čištění zubů i mezizubních prostor, středové kratší vláka pro pokrytí celého zubu Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji zubních lékařů, takže precizně vyčistí každý jednotlivý zub. Její vlákna CrissCross jsou zkosena v úhlu 16°, aby efektivně čistila a dosáhla hluboko do mezizubních prostor, čímž narušují zubní plak a odstraňují ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček. VypnutoVynechat z LightBoxu ZKOSENÁ VLÁKNA ZAJIŠŤUJÍ PRECIZNÍ ČIŠTĚNÍ Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 4ks (4210201135302)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 4ks (4210201135302)

Náhradní hlavice balení 4 náhradních kartáčkových hlavic, 2 sady protilehlých štětin vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 ° pro čištění zubů i mezizubních prostor, středové kratší vláka pro pokrytí celého zubu Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji zubních lékařů, takže precizně vyčistí každý jednotlivý zub. Její vlákna CrissCross jsou zkosena v úhlu 16°, aby efektivně čistila a dosáhla hluboko do mezizubních prostor, čímž narušují zubní plak a odstraňují ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček. ZKOSENÁ VLÁKNA ZAJIŠŤUJÍ PRECIZNÍ ČIŠTĚNÍNáhradní hlavice Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji zubních lékařů, takže precizně vyčistí každý… (alza.cz)

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice 8 ks

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice  8 ks

Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice - náhradní hlavice k elektrickým zubním kartáčkům Cross Action (prodejparfemu.cz)

Oral-B náhradní hlavice Floss Action 4ks (4210201094531)

Oral-B náhradní hlavice Floss Action 4ks (4210201094531)

Náhradní hlavice pro vybrané modely Oral B   Náhradní hlavice EB 25-4 Floss Action s čistícími vlákny Micropulse pro všechny oscilačně-rotační zubní kartáčky Braun Oral-B. Tyto kartáčky jsou určeny pro každodenní použití a nabízejí hloubkové čištění. Vlákna Micropulse pečují o špatně přístupná místa. Vnější vlákna kartáčkové hlavice obklopují každý zub a zajišťují tak jeho důkladné vyčištěníŽlutá vlákna MicroPulse pronikají hluboko do špatně přístupných míst a zůstávají v nich déle než ostatní vláknaOhebná zaoblená vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií dásníModrá vlákna Indicator signalizují vyblednutím nutnost výměny kartáčkové hlavyInformace o balení:Součástí balení jsou barevné výměnné kroužky, pro snadnou identifikaci… (alza.cz)

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice 4 ks

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice  4 ks

Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice - náhradní hlavice k elektrickým zubním kartáčkům Cross Action (prodejparfemu.cz)

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice 2 ks

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice  2 ks

Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice - náhradní hlavice k elektrickým zubním kartáčkům Cross Action (prodejparfemu.cz)

Oral-B náhradní hlavice Precision clean 2ks (4210201746324)

Oral-B náhradní hlavice Precision clean 2ks (4210201746324)

Náhradní hlavice 2ks, modrá Indicator® vlákna – indikují opotřebení koncovky Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B Precision Clean - 2kusové balení Popis výrobku Kartáčková hlava Oral-B Precision Clean odstraní více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček, pomáhá udržovat čistou ústní dutinu a zdravé dásně. Není divu, že to je naše nejprodávanější kartáčková hlava. Kompatibilní se všemi oscilačně-rotačními zubními kartáčky. Product Features Návod na použití Je kompatibilní se všemi rotačními elektrickými zubními kartáčky Oral-B. Choose best refill for your needs Kartáčková hlava Oral-B Precision Clean odstraní více… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice 3D White 2ks (4210201850441)

Oral-B náhradní hlavice 3D White 2ks (4210201850441)

Náhradní hlavice 2ks Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B 3D White - 2kusové balení Popis výrobku Kartáčková hlava Oral-B 3D White je navržena k šetrnému odstraňování povrchových skvrn. Má lešticí vložku, inspirovanou zubními lékaři – pro přirozeně bělejší zuby. Kompatibilní se všemi oscilačně-rotačními zubními kartáčky. Product Features Návod na použití Je kompatibilní se všemi rotačními elektrickými zubními kartáčky Oral-B. Choose best refill for your needs Kartáčková hlava Oral-B Precision Clean odstraní více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček, pomáhá udržovat čistou ústní dutinu a zdravé dásně. … (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 2ks (4210201215295)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 2ks (4210201215295)

Náhradní hlavice čistí každý jednotlivý zub a pomáhají tak odstraňovat až 100 % zubního plaku, vlákna Indicator postupně vyblednou, čímž upozorní, že je třeba vyměnit kartáčkovou hlavu za novou, aby bylo čištění účinnější Oral-B EB50 CrossAction Black 2 ks je balení prvotřídních náhradních hlavic, se kterými získá čištění zubů úplně nový rozměr. Disponují totiž vlákny zkosenými pod různými úhly a v různých délkách, které odstraní až dvojnásobek zubního plaku než manuální zubní kartáček. Vlákna hlavic jsou speciálně tvarovaná tak, aby plně obklopila povrch jednotlivých zubů a pronikla i do mezizubních prostorů. Navíc vás upozorní na to, že je třeba hlavici vyměnit, díky postupnému blednutí z modré do bílé barvy. Odhadovaná výdrž jedné hlavice jsou tři měsíce. Hlavice jsou… (alza.cz)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 2ks (4210201161196)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 2ks (4210201161196)

Náhradní hlavice speciální dětské koncovky - velikost, tvar hlavice, délka i kvalita vláken je plně přizpůsobena dětskému chrupu, všechna vlákna jsou ExtraSoft, delší modrá, Star Wars vizuál Myslete i na ty nejmenší. Neváhejte a pořiďte jim kvalitní elektrický kartáčkem s líbivým vizuálem, který jen podpoří správné hygienické návyky. Dětský zubní kartáček disponuje speciální čistící hlavou a 2D technologií.VypnutoVynechat z LightBoxuVypnutoVynechat z LightBoxuDesign pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami z Ledového království jsou vyrobeny speciálně pro děti,… (alza.cz)

Oral-B Kids náhradní hlavice Frozen 2ks (4210201154792)

Oral-B Kids náhradní hlavice Frozen 2ks (4210201154792)

Náhradní hlavice 2ks, pro Vitality Kids D12K Frozen Zpříjemněte svým dětem čištění zubů. S náhradní hlavicí s motivy oblíbené pohádky Ledové království od Walta Disneyho pro dětský kartáček Vitality Kids D12 se zaručeně stane jejich oblíbenou činností. Speciální uzpůsobení pro zuby dětí starších 3 let vychází z extra měkkých vláken a delších středových vláken. Šetrně vyčistí žvýkací plochy dětských zoubků, odstraní z nich plak a přitom nepodráždí jejich citlivé dásně.VypnutoVynechat z LightBoxuVypnutoVynechat z LightBoxuDesign pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami z Ledového království jsou vyrobeny speciálně pro děti, aby jim při… (alza.cz)

Oral B náhradní hlavice pro zubní kartáček EB 17 Sensitive 2 ks

Oral B náhradní hlavice pro zubní kartáček EB 17 Sensitive 2 ks

Popis Dva výměnné kartáčky s barevným indikátorem opotřebení s extra měkkou strukturou vláken jsou určeny především pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi. Vlastnosti: indikátor opotřebení kartáčku, 2 stupně tvrdosti vláken, vlákna FlexiSoft pro šetrnější a účinnější čištění, vlákna Interdental pro lepší čištění mezizubních prostor, odstraňuje o 100 % více zubního plaku než manuální kartáček. Jak používat Vyměňte hlavici každé 3 až 4 měsíce. Vlastnosti Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než… (ageo.cz)

Oral B Náhradní hlavice pro zubní kartáček - EB 17 Sensitive ( 2 ks )

Oral B Náhradní hlavice pro zubní kartáček - EB 17 Sensitive ( 2 ks )

Náhradní hlavice pro zubní kartáček - EB 17 Sensitive ( 2 ks ) - dva výměnné kartáčky s barevným indikátorem opotřebení s extra měkkou strukturou vláken jsou určeny především pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi - indikátor opotřebení kartáčku - 2 stupně tvrdosti vláken - vlákna FlexiSoft pro šetrnější a účinnější čištění - vlákna Interdental pro lepší čištění mezizubních prostor - odstraňuje o 100 % více zubního plaku než manuální kartáček Použití: Vyměňte hlavici každé 3 až 4 měsíce. (prodejparfemu.cz)

Náhradní hlavice Oral-B EB-20

Náhradní hlavice Oral-B EB-20

Ke kartáčkům (odkarla.cz)

Oral-B EB 25-4 Floss Action náhradní hlavice 4ks

Oral-B EB 25-4 Floss Action náhradní hlavice 4ks

Náhradní hlavice FlossAction pro zubní kartáčky Oral-B v balení po 4ks. Ideální pro mezizubní prostory. (pilulka.cz)

Oral-B EB 60-4 Sensitive náhradní hlavice 4 ks

Oral-B EB 60-4 Sensitive náhradní hlavice 4 ks

Elektrický zubní kartáček má mnoho výhod. Snadno se dostane i do těžko dostupných oblastí mezi zuby a zvládne odstranit nečistoty, zbytky jídel i zubní plak. Intenzivní činností však dochází k rychlejšímu opotřebování štětin na kartáčkové hlavě. Aby přístroj dlouhodobě fungoval, jak má, je třeba hlavu pravidelně měnit alespoň jednou za tři měsíce. Pro citlivé zuby a dásně Společnost Oral-B vytvořila pro všechny majitele oscilačně-rotačních zubních kartáčků Braun Oral-B a CrossAction Power sadu čtyř náhradních hlavic. Ty jsou vybaveny mimořádně hustými, leč jemnými vlákny Extra Soft, a hodí se proto k použití i pro lidi s citlivými zuby a dásněmi. Dva druhy vláken Výměnné hlavice jsou zakončeny kombinací dvou různých vláken, modrých a bílých. Bílé jsou klasické a jsou určeny k důkladnému… (drmax.cz)

Oral B Kids EB10 - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2ks )

Oral B Kids EB10 - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2ks )

Kids EB10 - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2ks ) - kartáčková hlava má speciální kratší vlákna, která zajišťují šetrné, mimořádně jemné čištění - je ideální pro malé dětské zoubky a ústa - doporučujeme pro děti od 3 let - má kratší vlákna - šetrně a jemně čistí - odstraňuje zubní plak - pomáhá předcházet vzniku zubního kazu - pomáhá udržet zdravé dásně i zuby dětí - náhodný výběr motivu Použití: Vyměňujte zubní kartáček každé 3 až 4 měsíce. (prodejparfemu.cz)

Oral-B náhradní hlavice Precision clean 4ks (4210201757771)

Oral-B náhradní hlavice Precision clean 4ks (4210201757771)

Náhradní hlavice 4ks   Nejprodávanější náhradní hlavice Precision Clean nyní disponují větším počtem vláken pro důkladnější odstranění zubního plaku. Hlavice jsou kompatibilní  se všemi druhy oscilačně-rotačních zubních kartáčků Braun Oral-B. Nové hlavice Precision Clean mají nyní až o 29 % větší hustotu vláken než předchozí kartáčky. Tyto kartáčky jsou určeny pro každodenní použití a odstraňují více plaku než manuální kartáček. Klíčové vlastnosti náhradních hlavic Oral-B Precision clean 4 ksVnější vlákna kartáčkové hlavice obklopují každý zub a zajišťují tak jeho důkladné vyčištěníOhebná zaoblená vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií dásníVlákna Interdental snadněji vyčistí těžko dostupné mezizubní prostoryModrá vlákna… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice 3D White 4ks (4210201094562)

Oral-B náhradní hlavice 3D White 4ks (4210201094562)

Náhradní hlavice pro vybrané modely Oral B   Pro maximální bělicí sílu používejte náhradní hlavice Braun Oral-B 3D White EB. Kartáčková hlava 3D White je speciálně zkonstruovaná pro leštění a přirozené bělení zubů tím, že odstraňuje skvrny po kávě, čaji a tabáku. Ačkoliv můžete používat jakýkoli druh zubní pasty, s bělící zubní pastou dosahuje optimálních výsledků. Výhody náhradní hlavice Braun Oral-B 3D White:Vnější vlákna obklopují každý zub a zajišťují důkladné čištěníVlákna FlexiSoft se po namočení ve vodě ohýbají a tím zajišťují pocit velmi jemného čištěníVlákna Interdental vyčistí špatně přístupné mezizubní prostoryVlákna Indicator vyblednutím do poloviny indikují potřebu výměny kartáčkové hlavy (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Precision Clean 8ks (4210201094593)

Oral-B náhradní hlavice Precision Clean 8ks (4210201094593)

Náhradní hlavice pro vybrané modely Oral B   Nejprodávanější náhradní hlavice EB 20-8 Precision Clean, nyní s větším počtem vláken pro důkladnější odstranění zubního plaku. Kompatibilní je se všemi druhy oscilačně-rotačních zubních kartáčků Braun Oral-B. Nové hlavice Precision Clean mají nyní až o 29% větší hustotu vláken než předchozí kartáčky EB 17-8. Tyto kartáčky jsou určeny pro každodení použití a odstraňují více plaku než manuální kartáček.Vnější vlákna kartáčkové hlavice obklopují každý zub a zajišťují tak jeho důkladné vyčištění.Ohebná zaoblená vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií dásní.Vlákna Interdental snadněji vyčistí těžko dostupné mezizubní prostory.Modrá vlákna Indicator signalizují vyblednutím nutnost výměny… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 8ks (4210201218029)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 8ks (4210201218029)

Náhradní hlavice čistí každý jednotlivý zub a pomáhají tak odstraňovat až 100 % zubního plaku, vlákna Indicator postupně vyblednou, čímž upozorní, že je třeba vyměnit kartáčkovou hlavu za novou, aby bylo čištění účinnější Oral-B EB50 CrossAction Black 8 ks je balení prvotřídních náhradních hlavic, se kterými získá čištění zubů úplně nový rozměr. Disponují totiž vlákny zkosenými pod různými úhly a v různých délkách, které odstraní až dvojnásobek zubního plaku než manuální zubní kartáček. Vlákna hlavic jsou speciálně tvarovaná tak, aby plně obklopila povrch jednotlivých zubů a pronikla i do mezizubních prostorů. Navíc vás upozorní na to, že je třeba hlavici vyměnit, díky postupnému blednutí z modré do bílé barvy. Odhadovaná výdrž jedné hlavice jsou tři měsíce. Hlavice jsou… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 4ks (4210201217909)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 4ks (4210201217909)

Náhradní hlavice čistí každý jednotlivý zub a pomáhají tak odstraňovat až 100 % zubního plaku, vlákna Indicator postupně vyblednou, čímž upozorní, že je třeba vyměnit kartáčkovou hlavu za novou, aby bylo čištění účinnější Oral-B EB50 CrossAction Black 4 ks je balení prvotřídních náhradních hlavic, se kterými získá čištění zubů úplně nový rozměr. Disponují totiž vlákny zkosenými pod různými úhly a v různých délkách, které odstraní až dvojnásobek zubního plaku než manuální zubní kartáček. Vlákna hlavic jsou speciálně tvarovaná tak, aby plně obklopila povrch jednotlivých zubů a pronikla i do mezizubních prostorů. Navíc vás upozorní na to, že je třeba hlavici vyměnit, díky postupnému blednutí z modré do bílé barvy. Odhadovaná výdrž jedné hlavice jsou tři měsíce. Hlavice jsou… (alza.cz)

Oral-B Kids Frozen náhradní hlavice 4ks (4210201181477)

Oral-B Kids Frozen náhradní hlavice 4ks (4210201181477)

Náhradní hlavice k ele. zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids, jsou přizpůsobeny menším dětským ústům, mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů Zpříjemněte svým dětem čištění zubů. S náhradní hlavicí s motivy oblíbené pohádky Ledové království od Walta Disneyho pro dětský kartáček Vitality Kids D12 se zaručeně stane jejich oblíbenou činností. Speciální uzpůsobení pro zuby dětí starších 3 let vychází z extra měkkých vláken a delších středových vláken. Šetrně vyčistí žvýkací plochy dětských zoubků, odstraní z nich plak a přitom nepodráždí jejich citlivé dásně.VypnutoVynechat z LightBoxuVypnutoVynechat z LightBoxuDesign pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní… (alza.cz)

Oral-B Kids Cars náhradní hlavice 4ks (4210201181538)

Oral-B Kids Cars náhradní hlavice 4ks (4210201181538)

Náhradní hlavice k elektrickému zubnímu kartáčku s motivem Disney Auta, kartáčková hlavice navržená speciálně pro děti Chcete své dítě naučit správné a pravidelné ústní hygieně? S náhradními hlavicemi s oblíbeným motivem Disney Auta bude čištění zoubků pro vaše ratolesti radostí a zábavou. Kulatý tvar hlavice kartáčku Oral-B zajistí důkladné vyčištění všech mezizubních prostor a kvalitní péči o zuby. Štětiny jsou zároveň dostatečně měkké a jemné, a tak se vaše dítě při používání kartáčku neporaní. Balení obsahuje celkem 4 hlavice, které jsou pro děti designově velmi atraktivní a vy budete mít pocit, že je vaše dítě v rukou opravdového profesionála. Použití těchto hlavic se doporučuje pro děti do 3 let. Klíčové vlastnosti hlavic Oral-B CarsSada 4 náhradních hlavic… (alza.cz)

Oral-B Smart 5 5900 Cross Action Bonus Handle

Oral-B Smart 5 5900 Cross Action Bonus Handle

Dárková edice kartáčků Smart 5 5900 obsahuje dva kartáčky - černý a bílý. 3D čisticí systém, 5 čistících programů, senzor tlaku, Bluetooth a zabudovaný časovač. V balení také 2 čisticí hlavice CrossAction, cestovní pouzdro, držák na telefon a nabíjecí stanice. Po nabití vydrží dva týdny. (pilulka.cz)

Oral B Pro 4000 - Elektrický zubní kartáček + 2 hlavice (1 Cross…

Oral B Pro 4000 - Elektrický zubní kartáček + 2 hlavice (1 Cross Action, 1 Sensitive)

Pro 4000 - Elektrický zubní kartáček + 2 hlavice (1 Cross Action, 1 Sensitive) - elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 4000 odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček - kartáčková hlava CrossAction inspirovaná nástroji zubních lékařů je navržena tak, aby její vlákna zkosená v úhlu 16 stupňů obklopila při čištění každý zub - účinně odstraňuje zubní plak - klinicky ověřená 3D technologie čištění oscilacemi, rotacemi a pulzacemi - 8 800 oscilací a 40 000 pulsů za minutu - v rukojeti zabudovaný časovač - 4 čistící programy - režim čištění daily clean pro každodenní čištění Použití: Čistěte si zuby alespoň 2x denně. Před prvním použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

Braun Oral-B 3v1 Special Pack náhradní hlavice, 3ks

Braun Oral-B 3v1 Special Pack náhradní hlavice, 3ks

V balení třech různých typů náhradních hlavic Oral-B si jistě vybere tu, která Vám bude vyhovovat. To pravé v něm najdete, pokud máte citlivé zuby, potrpíte si na důkladně vyčištění anebo potřebujete odstranit skvrny ze zubů. Výhody náhradních hlavic Braun Oral-B 3v1 Special Pack Hlavice CrossAction má čistící štětiny různých délek, které jsou sestaveny v různých úhlech, díky čemuž vyčistí větší plochu zubu a dosáhnou dále do mezizubních prostor. Řešením pro citlivé zuby je hlavice Sensitive, která má velmi jemná vlákna, která šetrně odstraňují plak z citlivých zubů. Pro odstranění nechtěných skvrn ze zubů použijte hlavici 3D White, která Vaše zuby zbaví plaku a vyleští je. Kartáček sám upozorní, kdy je potřeba vyměnit čisticí hlavičku. Modrá vlákna Indicator® postupně blednou… (nazuby.cz)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 4ks (4210201181507)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 4ks (4210201181507)

Náhradní hlavice k ele. zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids, jsou přizpůsobeny menším dětským ústům, mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů Myslete i na ty nejmenší. Neváhejte a pořiďte jim kvalitní elektrický kartáčkem s líbivým vizuálem, který jen podpoří správné hygienické návyky. Dětský zubní kartáček disponuje speciální čistící hlavou a 2D technologií.Design pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami ze STAR WARS jsou vyrobeny speciálně pro děti, aby jim při čištění zprostředkovaly pouze zdravé zážitky. Extra měkká vlákna jsou jemná k dásním, kratší vlákna čistí zuby obzvláště šetrně, zatímco delší středová jsou… (alza.cz)

Oral B Vitality Cross Action - Elektrický zubní kartáček + 1 hlavice

Oral B Vitality Cross Action - Elektrický zubní kartáček + 1 hlavice

Vitality Cross Action - Elektrický zubní kartáček + 1 hlavice - elektrický zubní kartáček perfektně pečuje o ústní dutinu - koncovka precision clean díky prodlouženým vláknům zajistí důkladné čištění i ve špatně přístupných místech, precizně vyčistí i prostory mezi zuby - leští zubní sklovinu - odstraňuje zubní plak - daily clean s 2D pohybem - 7 600 oscilačních pohybů za minutu - kompatibilní se širokou škálou kartáčkových hlav - ohebná vlákna FlexiSoft® pro jemnější čištění - rotace - pulzace - časovač - senzor tlaku - akumulátorový Použití: Před použitím si pročtěte návod k použití. (prodejparfemu.cz)

Oral B Vitality Cross Action - Elektrický zubní kartáček + 2 hlavice…

Oral B Vitality Cross Action - Elektrický zubní kartáček  + 2 hlavice

Vitality Cross Action - Elektrický zubní kartáček + 2 hlavice - perfektně pečuje o ústní dutinu - koncovka Cross Action zajistí důkladné čištění i ve špatně přístupných místech, precizně vyčistí i prostory mezi zuby - čisticí režim Daily Clean s 2D pohybem - 7 600 oscilačně rotačních pohybů za minutu - časovač signalizuje dvě minuty čištění - snímač tlaku – pokud na kartáček příliš tlačíte, upozorní vás zvukovým signálem - akumulátorový - protiskluzová rukojeť - 1 režim čištění Použití: Před použitím si pročtěte návod k použití. (prodejparfemu.cz)

Oral-B Pulsonic SR32-4 náhradní hlavice 4 ks

Oral-B Pulsonic SR32-4 náhradní hlavice 4 ks

Hlavice Oral-B Pulsonic odstraňuje více zubního plaku než ruční kartáček, ale je velmi jemná k zubům i dásním. Uprostřed má delší vlákna, jež efektivně odstraňují skvrny z povrchu zubů. Náhradních hlavice Pulsonic jsou určené k nasazení na stejnojmenné kartáčky Oral-B, sada obsahuje čtyři kusy. Snadno poznáte, že je čas na výměnu – v případě opotřebení vyblednou speciální vlákna Indicator. (drmax.cz)

Oral-B kartáčkové hlavice EB 50 Cross action 4ks

Oral B náhradní kartáčkové hlavice 3D White EB18 4 ks

Oral B náhradní kartáčkové hlavice 3D White EB18 4 ks

Popis Náhradní kartačkové hlavice k elektrickým kartáčkům 3D White. Vlastnosti Zajišťuje skvělé výsledky při čištění a bělení zubů Speciální vložka bělí zuby už od prvního dne tak, že odstraňuje povrchové skvrny Vlákna čistí zuby i jejich okolí a pomáhají tak odstraňovat zubní plak Kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Oral-B, s výjimkou modelů Oral-B Sonic Oral-B #– zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě … (ageo.cz)

Oral-B Smart 4 cross action (4210201177180)

Oral-B Smart 4 cross action (4210201177180)

Elektrický zubní kartáček Oral B, 4 režimy čištění včetně bělicího a jemného režimu, 1 rukojeť, Bluetooth, 2 kartáčkové hlavice Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Elektrický zubní kartáček Oral-B Smart 4 cross action s unikátním 3D systémem. Kulatá hlava kartáčku zajistí až 100% odstranění zubního plaku a vaše dásně budou zdravější než při čištění zubů klasickým kartáčkem. Kartáček nabízí 3 programy pro vaši dentální hygienu, a to běžný režim, jemný a bělící. Kartáček Oral B Smart 4 má profesionální časovač nastavený na 4 × 30 sekund. Kromě cestovního pouzdra jsou v balení 2 kartáčkové hlavice. Díky Bluetooth technologii je možné propojit kartáček Oral B s aplikací Oral-B ve vašem telefonu.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text… (alza.cz)

Oral-B Smart 5N Cross Action bílý

Oral-B Smart 5N Cross Action bílý

CASHBACK na vybrané zubní kartáčky Oral-B Získejte 500 Kč zpět! Jak na to: • Kupte výrobek Oral-B ve vybraných prodejnách v období od 1.11. do 31.12.2018. • Vyplňte formulář na intern. stránkách do 14 dní od data nákupu. Přiložte kopii dokladu o koupi. • Při splnění všech podmínek vám bude příslušný bonus zaslán na váš bankovní účet. Podrobná pravidla akce, seznam prodejen a formulář naleznete ZDE. Akci nelze kombinovat s akcí Záruka vrácení peněz. 100 dní - ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ NÁKUP BEZ RIZIKA! Akce umožňuje vyzkoušet si vybrané výrobky Oral-B zakoupené v období od 1.7.2018 do 30.06.2019. Nesplní-li některý z nich vaše očekávání, můžete jej do 100 dní od koupě vrátit na adresu: Ritual communication, s.r.o., Palackého 75/III, 290 01 Poděbrady. Pravidla akce naleznete ZDE. SMART 5… (euronics.cz)

Oral B Kids Frozen - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks )

Oral B Kids Frozen - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks )

Kids Frozen - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks ) - náhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami z Ledového království jsou vyrobeny speciálně pro děti - zpříjemněte dětem čištění zubů s jejich oblíbenými pohádkovými hrdiny - extra jemná vlákna - menší velikost hlavice - kratší vlákna šetrně čistí zuby - delší středová vlákna jsou vhodná pro čištění žvýkacích ploch - odstraňuje zubní plak - pomáhá předcházet vzniku zubního kazu - pomáhá udržet zdravé dásně i zuby dětí - vhodné pro děti od 3 let Použití: Kartáčkovou hlavu vyměňujte každé 3 až 4 měsíce. (prodejparfemu.cz)

Náhradní hlavice pro elektrický zubní kartáček Oral-B Precision Clean…

Náhradní hlavice pro elektrický zubní kartáček Oral-B Precision Clean, 10 ks

Nejprodávanější náhradní hlavice Oral-B Oral-B Precision Clean kartáč poskytuje hluboké a důkladné čištění a zajišťuje čisté zuby a zdravé dásně. Chcete hloubkové a důkladné čištění? Pak je Precision Clean ideální pro vás, neboť je pokročilý systém štětin účinně odstraňuje plak a efektivně čistí mezi zuby a pod okraji dásní. Náhradní zubní kartáčky od Oral-B umožňují pravidelnou výměnu. Tyto zubní kartáčky byly vyvinuty speciálně pro ústní hygienu, bílé zuby a čištění skloviny, ale také efektivně vyčistí prostor mezi zuby. (conrad.cz)

Oral-B EB 50-4 CROSS ACTION náhradní kartáček 4 ks

Oral-B EB 50-4 CROSS ACTION náhradní kartáček 4 ks

ORAL-B EB 50-4 CROSS ACTION Náhradní kartáček obsahuje dvě sady protilehlých vláken vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 stupňů. Tvary vláken jsou důmyslně uspořádány tak, že při čištění obklopí každý zub zvlášť. Díky tomu budete mít perfektně vyčištěné nejen zuby, ale i mezizubní prostory. Středová kratší vlákna slouží pro pokrytí celého zubu. Výsledkem jsou bezvadně vyčištěné zuby s maximálním odstraněním zubního plaku. Pokud chcete mít zuby stále perfektně čisté, je nutné kartáček měnit přibližně každé tři měsíce. (drmax.cz)

Oral B Kids Star Wars - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks )

Oral B Kids Star Wars - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks )

Kids Star Wars - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks ) - náhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s s motivy Hvězdných válek jsou vyrobeny speciálně pro děti - extra jemná vlákna - menší velikost hlavice - kratší vlákna jemně a šetrně čistí - delší středová vlákna jsou ideální pro čištění žvýkacích ploch - odstraňuje zubní plak - pomáhá předcházet vzniku zubního kazu - pomáhá udržet zdravé dásně i zuby dětí - vhodné pro děti od 3 let Použití: Kartáčkovou hlavu vyměňujte každé 3 až 4 měsíce. (prodejparfemu.cz)

Oral-B EB 50-8 CROSS ACTION náhradní kartáček 8 ks

Oral-B EB 50-8 CROSS ACTION náhradní kartáček 8 ks

ORAL-B EB 50-8 CROSS ACTION Náhradní kartáček obsahuje dvě sady protilehlých štětin vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 stupňů. Tvary vláken jsou důmyslně uspořádány tak, že při čištění obklopí každý zub zvlášť. Díky tomu budete mít perfektně vyčištěné nejen zuby, ale i mezizubní prostory. Středová kratší vlákna slouží pro pokrytí celého zubu. Výsledkem jsou bezvadně vyčištěné zuby s maximálním odstraněním zubního plaku. Pokud chcete mít zuby stále perfektně čisté, je nutné kartáček měnit přibližně každé tři měsíce. (drmax.cz)

Náhradní kartáčeky Oral-B EB 50-2 Cross Action, 2 ks

Náhradní kartáčeky Oral-B EB 50-2 Cross Action, 2 ks

Náhradní hlavice na kartáčky Braun Oral-B Floss Action EB 50-2 je určena pro dospělé i mladé. Ohebná zaoblená vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií dásní. Speciální vlákna Indicator indikují opotřebení. Při odbarvení půlky vláken je zapotřebí hlavici vyměnit za novou. Odborníci na základě dlouhodobých zkušeností doporučují výměnu hlavic přibližně každé tři měsíce v případě běžného užívání kartáčku 2x denně. Dodržování tohoto intervalu zajišťuje stále perfektní... (okay.cz)

Oral-B Smart 6 Cross Action (4210201182498)

Oral-B Smart 6 Cross Action (4210201182498)

elektrický zubní kartáček 5 režimů čištění včetně režimu péče o dásně, bělicího a jemného režimu, 1 rukojeť, Bluetooth, 3 kartáčkové hlavice, 1 prémiové cestovní pouzdro Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Elektrický zubní kartáček Oral B Smart 6 s unikátním 3D systémem a prémiovým cestovním pouzdrem. Kulatá hlava kartáčku zajistí až 100% odstranění zubního plaku a vaše dásně budou zdravější než při čištění zubů klasickým kartáčkem. Výhodou kartáčku je SmartRing vizuální a zvukový senzor, který hlídá vámi vyvíjený tlak na zuby a dásně. Kartáček nabízí 5 programů pro vaši dentální hygienu, a to běžný režim, hloubkový, jemný, bělící a speciální péči o dásně. Kartáček Oral B Smart 5 má profesionální časovač nastavený na 4 × 30 sekund. Kromě cestovního pouzdra jsou v balení… (alza.cz)

Oral-B Smart 6 6000N Cross Action

Oral-B Smart 6 6000N Cross Action

Elektrický zubní kartáček Oral B Smart 6 s unikátním 3D systémem a prémiovým cestovním pouzdrem. (pilulka.cz)

Oral-B EB 50-2 CROSS ACTION Náhradní kartáček náhradní kartáček 2 ks

Oral-B EB 50-2 CROSS ACTION Náhradní kartáček náhradní kartáček 2 ks

ORAL-B EB 50-2 CROSS ACTION Náhradní kartáček obsahuje dvě sady protilehlých štětin vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 stupňů. Díky tomu budete mít perfektně vyčištěné nejen zuby, ale i mezizubní prostory. Středová kratší vlákna slouží pro pokrytí celého zubu. Pokud chcete mít zuby stále perfektně čisté, je nutné kartáček měnit přibližně každé tři měsíce. (drmax.cz)

Oral-B kartáčkové hlavice Sensitive 2 ks

Náhradní kartáčky Oral-B Floss Action EB 25 2ks

Náhradní kartáčky Oral-B Floss Action EB 25 2ks

Náhradní hlavice na kartáčky Braun Oral-B Floss Action MicroPulse EB 25-2 je určena pro dospělé i mladé. Tyto hlavice se speciálními vlákny MicroPulse jsou prokazatelně nejlepší a nejvýkonnější náhradní kartáčkové hlavice. Výhodou těchto speciálních vláken je především to, že dokáží proniknout do hluboko a těžko dostupných partií, přičemž zůstávají v mezizubních prostorách podstatně déle než ostatní vlákna. Ohebná zaoblená vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií... (okay.cz)

Oral-B Smart 5900 Cross Action + bonus rukojeť (4210201180074)

Oral-B Smart 5900 Cross Action + bonus rukojeť (4210201180074)

elektrický zubní kartáček Oral B, 5 režimů čištění včetně režimu péče o dásně, bělicího a jemného režimu. 8800 oscilací a 40000 pulzů za minutu, 2 rukojeti černá a bílá, Bluetooth, 2 kartáčkové hlavy, 1 plastové cestovní pouzdro Při manuálním čištění zubů vyvíjí uživatel na zubní kartáček až dvojnásobek doporučeného tlaku, což neprospívá zdraví dásní. Technologie trojnásobné kontroly tlaku Oral-B na nadměrný tlak upozorní vizuálně, automatickým snížením rychlosti zubního kartáčku a zastavením pulzací, čímž přispívá k tomu, že až 93 % uživatelů při čištění tlak sníží. Kulatá kartáčková hlavaKartáčkové hlavy Oral-B do elektrických zubních kartáčků mají design inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubů, který… (alza.cz)

Oral B Precision Clean EB20 ( 8 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice

Oral B Precision Clean EB20 ( 8 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice

Precision Clean EB20 - Náhradní kartáčkové hlavice - pro elektrický kartáček Precision Clean (prodejparfemu.cz)

Oral B 3D White EB18 ( 2 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice - 2 ks

Oral B 3D White EB18 ( 2 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice   - 2 ks

3D White EB18 ( 2 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice - náhradní kartáčkové hlavice k elektrickým kartáčkům 3D White (prodejparfemu.cz)

Oral-B Oral-B EB 50-2 Cross Action Black černý

Oral-B Oral-B EB 50-2 Cross Action Black černý

Náhradní kartáčkové koncovky Oral-B Cross Action: vlákna CrissCross jsou uložena ve dvou protilehlých řadách vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 stupňů pro perfektní čištění zubů i mezizubních prostor. Kulatá kartáčková hlavice je inspirována nástroji zubních lékařů a optimálně pokryje celý povrch zubu. 2 ks v balení (kasa.cz)

Oral-B Oral-B EB 50-8 Cross Action Black černý

Oral-B Oral-B EB 50-8 Cross Action Black černý

Náhradní kartáčkové koncovky Oral-B Cross Action: vlákna CrissCross jsou uložena ve dvou protilehlých řadách vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 stupňů pro perfektní čištění zubů i mezizubních prostor. Kulatá kartáčková hlavice je inspirována nástroji zubních lékařů a optimálně pokryje celý povrch zubu. 8 ks v balení (kasa.cz)

Oral-B Vitality Cross Action

Oral-B Vitality Cross Action

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality Pro Expert je skvělou volbou v péči o vaší ústní hygienu. Díky vysokorychlostního oscilačního systému se 7 600 oscilacemi za minutu je mnohonásobně účinnější než běžný manuální kartáček s rovně zastřiženými vlákny. Kartáček nabízí režim čištění „Daily Clean“ s 2D pohybem. Vaše zuby budou po čištění přirozené bílé a vaše dásně zdravé. Kartáčová hlava se totiž přizpůsobí každému jednotlivému zubu a jemně odstraní zubní plak a skvrny na jejich povrchu. V rukojeti s... (okay.cz)

Oral-B Oral-B EB 50-4 Cross Action Black černý

Oral-B Oral-B EB 50-4 Cross Action Black černý

Náhradní kartáčkové koncovky Oral-B Cross Action: vlákna CrissCross jsou uložena ve dvou protilehlých řadách vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 stupňů pro perfektní čištění zubů i mezizubních prostor. Kulatá kartáčková hlavice je inspirována nástroji zubních lékařů a optimálně pokryje celý povrch zubu. 4 ks v balení (kasa.cz)

Oral-B Náhradní kartáčky 3D White Luxe 18-2, 2ks

Oral-B Náhradní kartáčky 3D White Luxe 18-2, 2ks

Náhradní kartáčková hlavice Braun EB 18-2 3D White Luxe pro elektrické zubní kartáčky Oral-B je vybavena žlutou lešticí vložkou, která šetrně odstraní skvrny a přirozeně bělí zuby. Tyto hlavice se speciálními vlákny Interdental jsou prokazatelně nejlepší a nejvýkonnější náhradní kartáčkové hlavice. Výhodou těchto speciálních vláken je především to, že dokáží proniknout do hluboko a těžko dostupných partií, přičemž zůstávají v mezizubních prostorách podstatně déle než ostatní vlákna. Vlákna FlexiSoft... (okay.cz)

Náhradní kartáčky Oral-B EB20 Precision Clean 2ks

Náhradní kartáčky Oral-B EB20 Precision Clean 2ks

Náhradní hlavice na kartáčky Braun Oral-B Precision Clean EB 20-2 je určena pro dospělé i mladé. Tyto hlavice se speciálními vlákny Interdental jsou prokazatelně nejlepší a nejvýkonnější náhradní kartáčkové hlavice. Výhodou těchto speciálních vláken je především to, že dokáží proniknout do hluboko a těžko dostupných partií a zároveň indikuují opotřebení. Při odbarvení půlky vláken je zapotřebí hlavici vyměnit za novou. Vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií... (okay.cz)

Dr.Mayer Náhradní hlavice RBH10K-B 2ks

Dr.Mayer Náhradní hlavice RBH10K-B 2ks

Náhradní čisticí hlava pro model GTS1050. Konfigurace: čisticí hlava. Povrchová úprava: barevný vstřikovaný plast. (pilulka.cz)

Oral-B PRO 790 Cross Action (4210201162575)

Oral-B PRO 790 Cross Action (4210201162575)

Elektrický zubní kartáček 2 rukojeti v balení, 3D systém, 1 čistící program, profesionální časovač(4x30s) a tlakový senzor, 1 koncovka, cestovní pouzdro, propojení s mobilní aplikací Oral-B přes Sound connectivitiy (neobsahuje bluetooth) Elektrický zubní kartáček odstraňuje 100 % plaku, je šetrný k zubům a dásním, zvládne 28 000 pohybů za minutu a disponuje časovačem a tlakovým senzorem pro optimální čištění. Balení obsahuje 2 rukojeti, cestovní pouzdro a nabíjecí stojánek.Staňte se expertem v čištění zubů s elektrickým kartáčkem Oral-B PRO 790 Cross Action! V porovnání s klasickým čistěním dosahuje prokazatelně lepších výsledků a zajistí vám špičkovou čistotu dutiny ústní. Kartáček je vyroben v černo-bílém provedení a nabízí dokonale zkosená vlákna a 3D technologii pro odstranění… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít