Oral-B Smart 4900 + Bonus rukojeť (4210201187486) + ZDARMA Náhradní hlavice Oral-B náhradní hlavice Sensitive 2ks

Oral-B náhradní hlavice Sensitive 2ks (4210201176534)

Oral-B náhradní hlavice Sensitive 2ks (4210201176534)

Náhradní hlavice balení 2 náhradních kartáčkových hlavic k elektrickému zubnímu kartáčku, špičková čistota ústní dutiny a ochrana dásní Kartáčková hlavice Oral-B Sensitive ve tvaru okvětního lístku byla navržena zubními lékaři. Má měkká a mimořádně tenká vlákna, která jsou šetrná k dásním, a zároveň běžná vlákna tvrdá proti zubnímu plaku. V porovnání s manuálním zubním kartáčkem odstraňuje mnohonásobně více zubního plaku a snižuje riziko zánětu dásní. Díky jedinečné kombinaci na konci zaoblených a mimořádně tenkých vláken je Sensitive ideální pro osoby s citlivými zuby a dásněmi a pro všechny, kteří si chtějí čistit zuby důkladně ale šetrně. Zubní lékaři doporučují měnit hlavu u elektrického… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Precision clean 2ks (4210201746324)

Oral-B náhradní hlavice Precision clean 2ks (4210201746324)

Náhradní hlavice 2ks, modrá Indicator® vlákna – indikují opotřebení koncovky Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B Precision Clean - 2kusové balení Popis výrobku Kartáčková hlava Oral-B Precision Clean odstraní více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček, pomáhá udržovat čistou ústní dutinu a zdravé dásně. Není divu, že to je naše nejprodávanější kartáčková hlava. Kompatibilní se všemi oscilačně-rotačními zubními kartáčky. Product Features Návod na použití Je kompatibilní se všemi rotačními elektrickými zubními kartáčky Oral-B. Choose best refill for your needs Kartáčková hlava Oral-B Precision Clean odstraní více… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice 3D White 2ks (4210201850441)

Oral-B náhradní hlavice 3D White 2ks (4210201850441)

Náhradní hlavice 2ks Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B 3D White - 2kusové balení Popis výrobku Kartáčková hlava Oral-B 3D White je navržena k šetrnému odstraňování povrchových skvrn. Má lešticí vložku, inspirovanou zubními lékaři – pro přirozeně bělejší zuby. Kompatibilní se všemi oscilačně-rotačními zubními kartáčky. Product Features Návod na použití Je kompatibilní se všemi rotačními elektrickými zubními kartáčky Oral-B. Choose best refill for your needs Kartáčková hlava Oral-B Precision Clean odstraní více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček, pomáhá udržovat čistou ústní dutinu a zdravé dásně. … (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 2ks (4210201135081)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 2ks (4210201135081)

Náhradní hlavice 2ks, 2 sady protilehlých štětin vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 ° pro čištění zubů i mezizubních prostor, středové kratší vláka pro pokrytí celého zubu Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji zubních lékařů, takže precizně vyčistí každý jednotlivý zub. Její vlákna CrissCross jsou zkosena v úhlu 16°, aby efektivně čistila a dosáhla hluboko do mezizubních prostor, čímž narušují zubní plak a odstraňují ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček. VypnutoVynechat z LightBoxu ZKOSENÁ VLÁKNA ZAJIŠŤUJÍ PRECIZNÍ ČIŠTĚNÍ Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 2ks (4210201215295)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 2ks (4210201215295)

Náhradní hlavice čistí každý jednotlivý zub a pomáhají tak odstraňovat až 100 % zubního plaku, vlákna Indicator postupně vyblednou, čímž upozorní, že je třeba vyměnit kartáčkovou hlavu za novou, aby bylo čištění účinnější Oral-B EB50 CrossAction Black 2 ks je balení prvotřídních náhradních hlavic, se kterými získá čištění zubů úplně nový rozměr. Disponují totiž vlákny zkosenými pod různými úhly a v různých délkách, které odstraní až dvojnásobek zubního plaku než manuální zubní kartáček. Vlákna hlavic jsou speciálně tvarovaná tak, aby plně obklopila povrch jednotlivých zubů a pronikla i do mezizubních prostorů. Navíc vás upozorní na to, že je třeba hlavici vyměnit, díky postupnému blednutí z modré do bílé barvy. Odhadovaná výdrž jedné hlavice jsou tři měsíce. Hlavice jsou… (alza.cz)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 2ks (4210201161196)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 2ks (4210201161196)

Náhradní hlavice speciální dětské koncovky - velikost, tvar hlavice, délka i kvalita vláken je plně přizpůsobena dětskému chrupu, všechna vlákna jsou ExtraSoft, delší modrá, Star Wars vizuál Myslete i na ty nejmenší. Neváhejte a pořiďte jim kvalitní elektrický kartáčkem s líbivým vizuálem, který jen podpoří správné hygienické návyky. Dětský zubní kartáček disponuje speciální čistící hlavou a 2D technologií.VypnutoVynechat z LightBoxuVypnutoVynechat z LightBoxuDesign pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami z Ledového království jsou vyrobeny speciálně pro děti,… (alza.cz)

Oral-B Kids náhradní hlavice Frozen 2ks (4210201154792)

Oral-B Kids náhradní hlavice Frozen 2ks (4210201154792)

Náhradní hlavice 2ks, pro Vitality Kids D12K Frozen Zpříjemněte svým dětem čištění zubů. S náhradní hlavicí s motivy oblíbené pohádky Ledové království od Walta Disneyho pro dětský kartáček Vitality Kids D12 se zaručeně stane jejich oblíbenou činností. Speciální uzpůsobení pro zuby dětí starších 3 let vychází z extra měkkých vláken a delších středových vláken. Šetrně vyčistí žvýkací plochy dětských zoubků, odstraní z nich plak a přitom nepodráždí jejich citlivé dásně.VypnutoVynechat z LightBoxuVypnutoVynechat z LightBoxuDesign pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami z Ledového království jsou vyrobeny speciálně pro děti, aby jim při… (alza.cz)

Oral B náhradní hlavice pro zubní kartáček EB 17 Sensitive 2 ks

Oral B náhradní hlavice pro zubní kartáček EB 17 Sensitive 2 ks

Popis Dva výměnné kartáčky s barevným indikátorem opotřebení s extra měkkou strukturou vláken jsou určeny především pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi. Vlastnosti: indikátor opotřebení kartáčku, 2 stupně tvrdosti vláken, vlákna FlexiSoft pro šetrnější a účinnější čištění, vlákna Interdental pro lepší čištění mezizubních prostor, odstraňuje o 100 % více zubního plaku než manuální kartáček. Jak používat Vyměňte hlavici každé 3 až 4 měsíce. Vlastnosti Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než… (ageo.cz)

Oral B Náhradní hlavice pro zubní kartáček - EB 17 Sensitive ( 2 ks )

Oral B Náhradní hlavice pro zubní kartáček - EB 17 Sensitive ( 2 ks )

Náhradní hlavice pro zubní kartáček - EB 17 Sensitive ( 2 ks ) - dva výměnné kartáčky s barevným indikátorem opotřebení s extra měkkou strukturou vláken jsou určeny především pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi - indikátor opotřebení kartáčku - 2 stupně tvrdosti vláken - vlákna FlexiSoft pro šetrnější a účinnější čištění - vlákna Interdental pro lepší čištění mezizubních prostor - odstraňuje o 100 % více zubního plaku než manuální kartáček Použití: Vyměňte hlavici každé 3 až 4 měsíce. (prodejparfemu.cz)

Náhradní hlavice Oral-B EB-20

Náhradní hlavice Oral-B EB-20

Ke kartáčkům (odkarla.cz)

Oral-B EB 60-4 Sensitive náhradní hlavice 4 ks

Oral-B EB 60-4 Sensitive náhradní hlavice 4 ks

Elektrický zubní kartáček má mnoho výhod. Snadno se dostane i do těžko dostupných oblastí mezi zuby a zvládne odstranit nečistoty, zbytky jídel i zubní plak. Intenzivní činností však dochází k rychlejšímu opotřebování štětin na kartáčkové hlavě. Aby přístroj dlouhodobě fungoval, jak má, je třeba hlavu pravidelně měnit alespoň jednou za tři měsíce. Pro citlivé zuby a dásně Společnost Oral-B vytvořila pro všechny majitele oscilačně-rotačních zubních kartáčků Braun Oral-B a CrossAction Power sadu čtyř náhradních hlavic. Ty jsou vybaveny mimořádně hustými, leč jemnými vlákny Extra Soft, a hodí se proto k použití i pro lidi s citlivými zuby a dásněmi. Dva druhy vláken Výměnné hlavice jsou zakončeny kombinací dvou různých vláken, modrých a bílých. Bílé jsou klasické a jsou určeny k důkladnému… (drmax.cz)

Oral B Kids EB10 - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2ks )

Oral B Kids EB10 - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2ks )

Kids EB10 - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2ks ) - kartáčková hlava má speciální kratší vlákna, která zajišťují šetrné, mimořádně jemné čištění - je ideální pro malé dětské zoubky a ústa - doporučujeme pro děti od 3 let - má kratší vlákna - šetrně a jemně čistí - odstraňuje zubní plak - pomáhá předcházet vzniku zubního kazu - pomáhá udržet zdravé dásně i zuby dětí - náhodný výběr motivu Použití: Vyměňujte zubní kartáček každé 3 až 4 měsíce. (prodejparfemu.cz)

Oral-B náhradní hlavice Floss Action 4ks (4210201094531)

Oral-B náhradní hlavice Floss Action 4ks (4210201094531)

Náhradní hlavice pro vybrané modely Oral B   Náhradní hlavice EB 25-4 Floss Action s čistícími vlákny Micropulse pro všechny oscilačně-rotační zubní kartáčky Braun Oral-B. Tyto kartáčky jsou určeny pro každodenní použití a nabízejí hloubkové čištění. Vlákna Micropulse pečují o špatně přístupná místa. Vnější vlákna kartáčkové hlavice obklopují každý zub a zajišťují tak jeho důkladné vyčištěníŽlutá vlákna MicroPulse pronikají hluboko do špatně přístupných míst a zůstávají v nich déle než ostatní vláknaOhebná zaoblená vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií dásníModrá vlákna Indicator signalizují vyblednutím nutnost výměny kartáčkové hlavyInformace o balení:Součástí balení jsou barevné výměnné kroužky, pro snadnou identifikaci… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 8ks (4210201135395)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 8ks (4210201135395)

Náhradní hlavice 8ks, 2 sady protilehlých štětin vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 ° pro čištění zubů i mezizubních prostor, středové kratší vláka pro pokrytí celého zubu Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji zubních lékařů, takže precizně vyčistí každý jednotlivý zub. Její vlákna CrissCross jsou zkosena v úhlu 16°, aby efektivně čistila a dosáhla hluboko do mezizubních prostor, čímž narušují zubní plak a odstraňují ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček. VypnutoVynechat z LightBoxu ZKOSENÁ VLÁKNA ZAJIŠŤUJÍ PRECIZNÍ ČIŠTĚNÍ Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Precision clean 4ks (4210201757771)

Oral-B náhradní hlavice Precision clean 4ks (4210201757771)

Náhradní hlavice 4ks   Nejprodávanější náhradní hlavice Precision Clean nyní disponují větším počtem vláken pro důkladnější odstranění zubního plaku. Hlavice jsou kompatibilní  se všemi druhy oscilačně-rotačních zubních kartáčků Braun Oral-B. Nové hlavice Precision Clean mají nyní až o 29 % větší hustotu vláken než předchozí kartáčky. Tyto kartáčky jsou určeny pro každodenní použití a odstraňují více plaku než manuální kartáček. Klíčové vlastnosti náhradních hlavic Oral-B Precision clean 4 ksVnější vlákna kartáčkové hlavice obklopují každý zub a zajišťují tak jeho důkladné vyčištěníOhebná zaoblená vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií dásníVlákna Interdental snadněji vyčistí těžko dostupné mezizubní prostoryModrá vlákna… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice 3D White 4ks (4210201094562)

Oral-B náhradní hlavice 3D White 4ks (4210201094562)

Náhradní hlavice pro vybrané modely Oral B   Pro maximální bělicí sílu používejte náhradní hlavice Braun Oral-B 3D White EB. Kartáčková hlava 3D White je speciálně zkonstruovaná pro leštění a přirozené bělení zubů tím, že odstraňuje skvrny po kávě, čaji a tabáku. Ačkoliv můžete používat jakýkoli druh zubní pasty, s bělící zubní pastou dosahuje optimálních výsledků. Výhody náhradní hlavice Braun Oral-B 3D White:Vnější vlákna obklopují každý zub a zajišťují důkladné čištěníVlákna FlexiSoft se po namočení ve vodě ohýbají a tím zajišťují pocit velmi jemného čištěníVlákna Interdental vyčistí špatně přístupné mezizubní prostoryVlákna Indicator vyblednutím do poloviny indikují potřebu výměny kartáčkové hlavy (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Precision Clean 8ks (4210201094593)

Oral-B náhradní hlavice Precision Clean 8ks (4210201094593)

Náhradní hlavice pro vybrané modely Oral B   Nejprodávanější náhradní hlavice EB 20-8 Precision Clean, nyní s větším počtem vláken pro důkladnější odstranění zubního plaku. Kompatibilní je se všemi druhy oscilačně-rotačních zubních kartáčků Braun Oral-B. Nové hlavice Precision Clean mají nyní až o 29% větší hustotu vláken než předchozí kartáčky EB 17-8. Tyto kartáčky jsou určeny pro každodení použití a odstraňují více plaku než manuální kartáček.Vnější vlákna kartáčkové hlavice obklopují každý zub a zajišťují tak jeho důkladné vyčištění.Ohebná zaoblená vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií dásní.Vlákna Interdental snadněji vyčistí těžko dostupné mezizubní prostory.Modrá vlákna Indicator signalizují vyblednutím nutnost výměny… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 4ks (4210201135302)

Oral-B náhradní hlavice Cross Action 4ks (4210201135302)

Náhradní hlavice balení 4 náhradních kartáčkových hlavic, 2 sady protilehlých štětin vnějšího a vnitřního kruhu pod úhlem 16 ° pro čištění zubů i mezizubních prostor, středové kratší vláka pro pokrytí celého zubu Kartáčková hlava Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji zubních lékařů, takže precizně vyčistí každý jednotlivý zub. Její vlákna CrissCross jsou zkosena v úhlu 16°, aby efektivně čistila a dosáhla hluboko do mezizubních prostor, čímž narušují zubní plak a odstraňují ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček. ZKOSENÁ VLÁKNA ZAJIŠŤUJÍ PRECIZNÍ ČIŠTĚNÍNáhradní hlavice Oral-B Cross Action má kulatý design inspirovaný nástroji zubních lékařů, takže precizně vyčistí každý… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 8ks (4210201218029)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 8ks (4210201218029)

Náhradní hlavice čistí každý jednotlivý zub a pomáhají tak odstraňovat až 100 % zubního plaku, vlákna Indicator postupně vyblednou, čímž upozorní, že je třeba vyměnit kartáčkovou hlavu za novou, aby bylo čištění účinnější Oral-B EB50 CrossAction Black 8 ks je balení prvotřídních náhradních hlavic, se kterými získá čištění zubů úplně nový rozměr. Disponují totiž vlákny zkosenými pod různými úhly a v různých délkách, které odstraní až dvojnásobek zubního plaku než manuální zubní kartáček. Vlákna hlavic jsou speciálně tvarovaná tak, aby plně obklopila povrch jednotlivých zubů a pronikla i do mezizubních prostorů. Navíc vás upozorní na to, že je třeba hlavici vyměnit, díky postupnému blednutí z modré do bílé barvy. Odhadovaná výdrž jedné hlavice jsou tři měsíce. Hlavice jsou… (alza.cz)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 4ks (4210201217909)

Oral-B náhradní hlavice EB50 CrossAction Black 4ks (4210201217909)

Náhradní hlavice čistí každý jednotlivý zub a pomáhají tak odstraňovat až 100 % zubního plaku, vlákna Indicator postupně vyblednou, čímž upozorní, že je třeba vyměnit kartáčkovou hlavu za novou, aby bylo čištění účinnější Oral-B EB50 CrossAction Black 4 ks je balení prvotřídních náhradních hlavic, se kterými získá čištění zubů úplně nový rozměr. Disponují totiž vlákny zkosenými pod různými úhly a v různých délkách, které odstraní až dvojnásobek zubního plaku než manuální zubní kartáček. Vlákna hlavic jsou speciálně tvarovaná tak, aby plně obklopila povrch jednotlivých zubů a pronikla i do mezizubních prostorů. Navíc vás upozorní na to, že je třeba hlavici vyměnit, díky postupnému blednutí z modré do bílé barvy. Odhadovaná výdrž jedné hlavice jsou tři měsíce. Hlavice jsou… (alza.cz)

Oral-B Kids Frozen náhradní hlavice 4ks (4210201181477)

Oral-B Kids Frozen náhradní hlavice 4ks (4210201181477)

Náhradní hlavice k ele. zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids, jsou přizpůsobeny menším dětským ústům, mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů Zpříjemněte svým dětem čištění zubů. S náhradní hlavicí s motivy oblíbené pohádky Ledové království od Walta Disneyho pro dětský kartáček Vitality Kids D12 se zaručeně stane jejich oblíbenou činností. Speciální uzpůsobení pro zuby dětí starších 3 let vychází z extra měkkých vláken a delších středových vláken. Šetrně vyčistí žvýkací plochy dětských zoubků, odstraní z nich plak a přitom nepodráždí jejich citlivé dásně.VypnutoVynechat z LightBoxuVypnutoVynechat z LightBoxuDesign pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní… (alza.cz)

Oral-B Kids Cars náhradní hlavice 4ks (4210201181538)

Oral-B Kids Cars náhradní hlavice 4ks (4210201181538)

Náhradní hlavice k elektrickému zubnímu kartáčku s motivem Disney Auta, kartáčková hlavice navržená speciálně pro děti Chcete své dítě naučit správné a pravidelné ústní hygieně? S náhradními hlavicemi s oblíbeným motivem Disney Auta bude čištění zoubků pro vaše ratolesti radostí a zábavou. Kulatý tvar hlavice kartáčku Oral-B zajistí důkladné vyčištění všech mezizubních prostor a kvalitní péči o zuby. Štětiny jsou zároveň dostatečně měkké a jemné, a tak se vaše dítě při používání kartáčku neporaní. Balení obsahuje celkem 4 hlavice, které jsou pro děti designově velmi atraktivní a vy budete mít pocit, že je vaše dítě v rukou opravdového profesionála. Použití těchto hlavic se doporučuje pro děti do 3 let. Klíčové vlastnosti hlavic Oral-B CarsSada 4 náhradních hlavic… (alza.cz)

Braun Oral-B 3v1 Special Pack náhradní hlavice, 3ks

Braun Oral-B 3v1 Special Pack náhradní hlavice, 3ks

V balení třech různých typů náhradních hlavic Oral-B si jistě vybere tu, která Vám bude vyhovovat. To pravé v něm najdete, pokud máte citlivé zuby, potrpíte si na důkladně vyčištění anebo potřebujete odstranit skvrny ze zubů. Výhody náhradních hlavic Braun Oral-B 3v1 Special Pack Hlavice CrossAction má čistící štětiny různých délek, které jsou sestaveny v různých úhlech, díky čemuž vyčistí větší plochu zubu a dosáhnou dále do mezizubních prostor. Řešením pro citlivé zuby je hlavice Sensitive, která má velmi jemná vlákna, která šetrně odstraňují plak z citlivých zubů. Pro odstranění nechtěných skvrn ze zubů použijte hlavici 3D White, která Vaše zuby zbaví plaku a vyleští je. Kartáček sám upozorní, kdy je potřeba vyměnit čisticí hlavičku. Modrá vlákna Indicator® postupně blednou… (nazuby.cz)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 4ks (4210201181507)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 4ks (4210201181507)

Náhradní hlavice k ele. zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids, jsou přizpůsobeny menším dětským ústům, mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů Myslete i na ty nejmenší. Neváhejte a pořiďte jim kvalitní elektrický kartáčkem s líbivým vizuálem, který jen podpoří správné hygienické návyky. Dětský zubní kartáček disponuje speciální čistící hlavou a 2D technologií.Design pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami ze STAR WARS jsou vyrobeny speciálně pro děti, aby jim při čištění zprostředkovaly pouze zdravé zážitky. Extra měkká vlákna jsou jemná k dásním, kratší vlákna čistí zuby obzvláště šetrně, zatímco delší středová jsou… (alza.cz)

Oral-B Pulsonic SR32-4 náhradní hlavice 4 ks

Oral-B Pulsonic SR32-4 náhradní hlavice 4 ks

Hlavice Oral-B Pulsonic odstraňuje více zubního plaku než ruční kartáček, ale je velmi jemná k zubům i dásním. Uprostřed má delší vlákna, jež efektivně odstraňují skvrny z povrchu zubů. Náhradních hlavice Pulsonic jsou určené k nasazení na stejnojmenné kartáčky Oral-B, sada obsahuje čtyři kusy. Snadno poznáte, že je čas na výměnu – v případě opotřebení vyblednou speciální vlákna Indicator. (drmax.cz)

Oral-B EB 25-4 Floss Action náhradní hlavice 4ks

Oral-B EB 25-4 Floss Action náhradní hlavice 4ks

Náhradní hlavice FlossAction pro zubní kartáčky Oral-B v balení po 4ks. Ideální pro mezizubní prostory. (pilulka.cz)

Oral B náhradní kartáčkové hlavice 3D White EB18 4 ks

Oral B náhradní kartáčkové hlavice 3D White EB18 4 ks

Popis Náhradní kartačkové hlavice k elektrickým kartáčkům 3D White. Vlastnosti Zajišťuje skvělé výsledky při čištění a bělení zubů Speciální vložka bělí zuby už od prvního dne tak, že odstraňuje povrchové skvrny Vlákna čistí zuby i jejich okolí a pomáhají tak odstraňovat zubní plak Kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Oral-B, s výjimkou modelů Oral-B Sonic Oral-B #– zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě … (ageo.cz)

Oral-B Smart 5900 Cross Action + bonus rukojeť (4210201180074)

Oral-B Smart 5900 Cross Action + bonus rukojeť (4210201180074)

elektrický zubní kartáček Oral B, 5 režimů čištění včetně režimu péče o dásně, bělicího a jemného režimu. 8800 oscilací a 40000 pulzů za minutu, 2 rukojeti černá a bílá, Bluetooth, 2 kartáčkové hlavy, 1 plastové cestovní pouzdro Při manuálním čištění zubů vyvíjí uživatel na zubní kartáček až dvojnásobek doporučeného tlaku, což neprospívá zdraví dásní. Technologie trojnásobné kontroly tlaku Oral-B na nadměrný tlak upozorní vizuálně, automatickým snížením rychlosti zubního kartáčku a zastavením pulzací, čímž přispívá k tomu, že až 93 % uživatelů při čištění tlak sníží. Kulatá kartáčková hlavaKartáčkové hlavy Oral-B do elektrických zubních kartáčků mají design inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubů, který… (alza.cz)

Oral B Kids Frozen - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks )

Oral B Kids Frozen - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks )

Kids Frozen - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks ) - náhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami z Ledového království jsou vyrobeny speciálně pro děti - zpříjemněte dětem čištění zubů s jejich oblíbenými pohádkovými hrdiny - extra jemná vlákna - menší velikost hlavice - kratší vlákna šetrně čistí zuby - delší středová vlákna jsou vhodná pro čištění žvýkacích ploch - odstraňuje zubní plak - pomáhá předcházet vzniku zubního kazu - pomáhá udržet zdravé dásně i zuby dětí - vhodné pro děti od 3 let Použití: Kartáčkovou hlavu vyměňujte každé 3 až 4 měsíce. (prodejparfemu.cz)

Náhradní hlavice pro elektrický zubní kartáček Oral-B Precision Clean…

Náhradní hlavice pro elektrický zubní kartáček Oral-B Precision Clean, 10 ks

Nejprodávanější náhradní hlavice Oral-B Oral-B Precision Clean kartáč poskytuje hluboké a důkladné čištění a zajišťuje čisté zuby a zdravé dásně. Chcete hloubkové a důkladné čištění? Pak je Precision Clean ideální pro vás, neboť je pokročilý systém štětin účinně odstraňuje plak a efektivně čistí mezi zuby a pod okraji dásní. Náhradní zubní kartáčky od Oral-B umožňují pravidelnou výměnu. Tyto zubní kartáčky byly vyvinuty speciálně pro ústní hygienu, bílé zuby a čištění skloviny, ale také efektivně vyčistí prostor mezi zuby. (conrad.cz)

Oral B Kids Star Wars - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks )

Oral B Kids Star Wars - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks )

Kids Star Wars - Náhradní hlavice pro zubní kartáček ( 2 ks ) - náhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s s motivy Hvězdných válek jsou vyrobeny speciálně pro děti - extra jemná vlákna - menší velikost hlavice - kratší vlákna jemně a šetrně čistí - delší středová vlákna jsou ideální pro čištění žvýkacích ploch - odstraňuje zubní plak - pomáhá předcházet vzniku zubního kazu - pomáhá udržet zdravé dásně i zuby dětí - vhodné pro děti od 3 let Použití: Kartáčkovou hlavu vyměňujte každé 3 až 4 měsíce. (prodejparfemu.cz)

Oral-B kartáčkové hlavice Sensitive 2 ks

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice 8 ks

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice  8 ks

Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice - náhradní hlavice k elektrickým zubním kartáčkům Cross Action (prodejparfemu.cz)

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice 4 ks

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice  4 ks

Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice - náhradní hlavice k elektrickým zubním kartáčkům Cross Action (prodejparfemu.cz)

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice 2 ks

Oral B Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice  2 ks

Cross Action EB50 - Náhradní kartáčkové hlavice - náhradní hlavice k elektrickým zubním kartáčkům Cross Action (prodejparfemu.cz)

Oral B Precision Clean EB20 ( 8 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice

Oral B Precision Clean EB20 ( 8 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice

Precision Clean EB20 - Náhradní kartáčkové hlavice - pro elektrický kartáček Precision Clean (prodejparfemu.cz)

Oral B 3D White EB18 ( 2 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice - 2 ks

Oral B 3D White EB18 ( 2 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice   - 2 ks

3D White EB18 ( 2 Ks ) - Náhradní kartáčkové hlavice - náhradní kartáčkové hlavice k elektrickým kartáčkům 3D White (prodejparfemu.cz)

Oral-B Smart 4 4900 DUO

Oral-B Smart 4 4900 DUO

Unikátní elektrický zubní kartáček Oral-B Smart Series ve speciální dárkové edici. (pilulka.cz)

Oral-B Smart 4 4900 DUO černý/růžový

Oral-B Smart 4 4900 DUO černý/růžový

CASHBACK na vybrané zubní kartáčky Oral-B Získejte 500 Kč zpět! Jak na to: • Kupte výrobek Oral-B ve vybraných prodejnách v období od 1.11. do 31.12.2018. • Vyplňte formulář na intern. stránkách do 14 dní od data nákupu. Přiložte kopii dokladu o koupi. • Při splnění všech podmínek vám bude příslušný bonus zaslán na váš bankovní účet. Podrobná pravidla akce, seznam prodejen a formulář naleznete ZDE. Akci nelze kombinovat s akcí Záruka vrácení peněz. 100 dní - ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ NÁKUP BEZ RIZIKA! Akce umožňuje vyzkoušet si vybrané výrobky Oral-B zakoupené v období od 1.7.2018 do 30.06.2019. Nesplní-li některý z nich vaše očekávání, můžete jej do 100 dní od koupě vrátit na adresu: Ritual communication, s.r.o., Palackého 75/III, 290 01 Poděbrady. Pravidla akce naleznete ZDE. SMART 4… (euronics.cz)

Oral-B Náhradní kartáčky 3D White Luxe 18-2, 2ks

Oral-B Náhradní kartáčky 3D White Luxe 18-2, 2ks

Náhradní kartáčková hlavice Braun EB 18-2 3D White Luxe pro elektrické zubní kartáčky Oral-B je vybavena žlutou lešticí vložkou, která šetrně odstraní skvrny a přirozeně bělí zuby. Tyto hlavice se speciálními vlákny Interdental jsou prokazatelně nejlepší a nejvýkonnější náhradní kartáčkové hlavice. Výhodou těchto speciálních vláken je především to, že dokáží proniknout do hluboko a těžko dostupných partií, přičemž zůstávají v mezizubních prostorách podstatně déle než ostatní vlákna. Vlákna FlexiSoft... (okay.cz)

Náhradní kartáčky Oral-B EB20 Precision Clean 2ks

Náhradní kartáčky Oral-B EB20 Precision Clean 2ks

Náhradní hlavice na kartáčky Braun Oral-B Precision Clean EB 20-2 je určena pro dospělé i mladé. Tyto hlavice se speciálními vlákny Interdental jsou prokazatelně nejlepší a nejvýkonnější náhradní kartáčkové hlavice. Výhodou těchto speciálních vláken je především to, že dokáží proniknout do hluboko a těžko dostupných partií a zároveň indikuují opotřebení. Při odbarvení půlky vláken je zapotřebí hlavici vyměnit za novou. Vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií... (okay.cz)

Braun Oral-B Smart 4 4900 zubní kartáček

Braun Oral-B Smart 4 4900 zubní kartáček

Originální dvoubalení kartáčků Braun Oral-B Smart 4 4900 obsahuje černý a růžový kartáček. Tři režimy čištění, možnost propojení kartáčků s mobilním telefonem a senzor tlaku jsou hlavními plusy obou kartáčků. Ideální balení pro pár, ve kterém bude mít každý svůj elektrický kartáček.      Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz.    Více informací o akci 100 dní testování se zárukou vrácení peněz - Oral-B   Propojte kartáček s Vaším mobilním telefonem Když tento kartáček spárujete pomocí bluetooth s vaším chytrým telefonem, získáte zcela nové možnosti jak sledovat svou zubní hygienu. Díky speciální aplikaci Oral-B App, která je dostupná pro Apple a Android můžete mít přehled o průběhu čištění, statistiky čištění zubů, tipy na zlepšení péče a řadu… (nazuby.cz)

Dr.Mayer Náhradní hlavice RBH10K-B 2ks

Dr.Mayer Náhradní hlavice RBH10K-B 2ks

Náhradní čisticí hlava pro model GTS1050. Konfigurace: čisticí hlava. Povrchová úprava: barevný vstřikovaný plast. (pilulka.cz)

Oral-B PRO 2900 Cross Action + bonus rukojeť (4210201207917)

Oral-B PRO 2900 Cross Action + bonus rukojeť (4210201207917)

Elektrický zubní kartáček odstraňuje až o 100% více zubního plaku: kulatá kartáčková hlava čistí lépe a udržuje zdravější dásně, díky profesionálnímu 2minutovému časovači víte, že si čistíte zuby správnou dobu Oral-B PRO2900 CA představuje elektrický zubní kartáček, s jehož pomocí vás čištění zubů bude jednoduše bavit. Elegantní rukojeť přispívá k jeho naprosto komfortnímu používání. Součástí kartáčku je integrovaný profesionální časovač, který vás každých 30 sekund upozorní, že je potřeba začít čistit další zónu v dutině ústní, a to až do doporučované doby čištění 2 minut. Použití kartáčku je velmi snadné, stačí jím pouze pohybovat v ústech a kartáček s unikátní kulatou hlavou se postará o vše ostatní. Oproti běžnému manuálnímu kartáčku odstraní až o 100 % více zubního plaku,… (alza.cz)

Oral-B Genius 8900 Cross Action + bonus rukojeť (4210201159742)

Oral-B Genius 8900 Cross Action + bonus rukojeť (4210201159742)

Elektrický zubní kartáček ORAL B, 2 rukojeti v balení, 3D systém (8800 oscilací a 40000 pulzů za minutu), 5 čistících programů, profesionální timer(4x30s) senzor tlaku, 3 hlavice, cestovní pouzdro, Bluetooth, Li-ion baterie Genius PRO 8900 je elektrický zubní kartáček od Oral-B nabízející 5 čisticích programů včetně jemného masírování. V balení naleznete zdarma rukojeť navíc. VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxuKartáčkové hlavy Oral-B do elektrických zubních kartáčků mají design inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubů, který obklopí každý jednotlivý zub. Díky dynamické 3D… (alza.cz)

Náhradní kartáčky Oral-B Floss Action EB 25 2ks

Náhradní kartáčky Oral-B Floss Action EB 25 2ks

Náhradní hlavice na kartáčky Braun Oral-B Floss Action MicroPulse EB 25-2 je určena pro dospělé i mladé. Tyto hlavice se speciálními vlákny MicroPulse jsou prokazatelně nejlepší a nejvýkonnější náhradní kartáčkové hlavice. Výhodou těchto speciálních vláken je především to, že dokáží proniknout do hluboko a těžko dostupných partií, přičemž zůstávají v mezizubních prostorách podstatně déle než ostatní vlákna. Ohebná zaoblená vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií... (okay.cz)

Dr. Mayer Kids RBH10K-B náhradní hlavice, 2ks - BLUE

Dr. Mayer Kids RBH10K-B náhradní hlavice, 2ks - BLUE

Náhradní kartáčky pro dětské elektrické zubní kartáčky Dr. Mayer mají jemná vlákna a jsou v barevném provedení odpovídajícím modrému chlapeckému modelu kartáčku. Vlastnosti náhradních hlavic Dr. Mayer Kids RBH10K-B jemná vlákna šetrná k dětským zubům rozlišovací kroužky barevně odpovídají dětskému kartáčku v modrém provedení balení obsahuje dva kusy hlavic obrázky jsou ilustrativní, barvy rozlišovacích kroužků se mohou lišit kompatibilní s dětskými kartáčky Dr. Mayer GTS1000K (nazuby.cz)

Oral-B Smart 5 5900 Cross Action Bonus Handle

Oral-B Smart 5 5900 Cross Action Bonus Handle

Dárková edice kartáčků Smart 5 5900 obsahuje dva kartáčky - černý a bílý. 3D čisticí systém, 5 čistících programů, senzor tlaku, Bluetooth a zabudovaný časovač. V balení také 2 čisticí hlavice CrossAction, cestovní pouzdro, držák na telefon a nabíjecí stanice. Po nabití vydrží dva týdny. (pilulka.cz)

Oral B Smart 4 4900 Set - Sada elektrických zubních kartáčků

Oral B Smart 4 4900 Set - Sada elektrických zubních kartáčků

Smart 4 4900 Set - Sada elektrických zubních kartáčků obsahuje: 1 x tělo kartáčku Oral-B Smart 4 v černém provedení 1 x tělo kartáčku Oral-B Smart 4 v růžovém provedení 1 x nabíjecí stojánek 1 x úložný prostor pro hlavice 2 x čistící hlavice CrossAction - šetrný k zubům a dásním - režim jemného čištění pro citlivé zuby - vizuální senzor tlaku pomáhá chránit dásně - 3D čištění - 8 800 oscilačně-rotačních pohybů - 40 000 pulzačních pohybů za minutu - 4 režimy čištění - každodení, šetrné, důkladné, bělící a pečující o dásně - 2 minutový profesionální časovač - lithium-iontová baterie - až 2 týdny čištění bez nabíjení - originální dvoubalení kartáčků obsahuje černý a růžový kartáček - elektrické zubní kartáčky Oral B Smart 4 vám díky aplikaci v chytrém telefonu nabídnou nastavitelné… (prodejparfemu.cz)

Oral-B Náhradní kartáčky Precision Clean 4ks

Oral-B Náhradní kartáčky Precision Clean 4ks

Náhradní hlavice na kartáčky Braun Oral-B Precision Clean EB 20-4 je určena pro dospělé i mladé. Tyto hlavice se speciálními vlákny Interdental jsou prokazatelně nejlepší a nejvýkonnější náhradní kartáčkové hlavice. Výhodou těchto speciálních vláken je především to, že dokáží proniknout do hluboko a těžko dostupných partií a zároveň indikuují opotřebení. Při odbarvení půlky vláken je zapotřebí hlavici vyměnit za novou. Vlákna FlexiSoft účinněji a šetrněji odstraňují zubní plak a masírují podél linií... (okay.cz)

Oral-B Smart 4000S Sensitive elektrický zubní kartáček

Oral-B Smart 4000S Sensitive elektrický zubní kartáček

Značka Oral-B patří po celém světě mezi přední výrobce pomůcek k péči o dutinu ústní. Kartáček Smart 4000S Sensitive s 3D systémem čištění a až 40 0000 pulzy za minutu vám zajistí zářivý úsměv a zdravé zuby bez kazů a plaku. Senzor tlaku Pokud během čištění na zuby příliš tlačíte, neprospívá jim to, dochází totiž k oslabování zubní skloviny. Kartáček je z tohoto důvodu vybaven vizuálním a zvukovým senzorem tlaku. Kdykoliv přesahujete hranici, budete na to upozorněni nerušivým zvukem i světlem, abyste to ihned mohli napravit. Bezdrátové připojení Za pomoci Bluetooth máte možnost propojit kartáček se svým chytrým zařízením. Pokud si stáhnete aplikaci Oral-B, můžete si kontrolovat, zda se o své zuby a dásně staráte správně, zaznamenávat si statistiky čištění a mnoho dalších vychytávek.… (drmax.cz)

Oral-B Kids kartáčkové hlavice Auta 4 ks

Oral-B Kids kartáčkové hlavice Auta 4 ks

Popis Náhradní kartáčkové hlavice k elektrickému zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids s postavičkami z Disney pohádky Auta jsou přizpůsobeny menším dětským ústům a mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů. Vlákna i celková velikost kartáčku jsou ideální pro malé dětské ruce a ústa a všechny kartáčkové hlavice zdobí Disney postavičky, které si vaše děti zamilují. Každé balení obsahuje 4 náhradní kartáčkové hlavice Oral-B Stages Power Kids. Motivujte své děti k tomu, aby si čistily zuby dvě minuty dvakrát denně a aby při čištění používaly zubní kartáčky Oral-B Stages a aplikaci Magic Timer, se kterými je bude čištění… (ageo.cz)

Oral-B kartáčkové hlavice EB20 Precision Clean 4ks

Oral B Pro 4000 - Elektrický zubní kartáček + 2 hlavice (1 Cross…

Oral B Pro 4000 - Elektrický zubní kartáček + 2 hlavice (1 Cross Action, 1 Sensitive)

Pro 4000 - Elektrický zubní kartáček + 2 hlavice (1 Cross Action, 1 Sensitive) - elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 4000 odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček - kartáčková hlava CrossAction inspirovaná nástroji zubních lékařů je navržena tak, aby její vlákna zkosená v úhlu 16 stupňů obklopila při čištění každý zub - účinně odstraňuje zubní plak - klinicky ověřená 3D technologie čištění oscilacemi, rotacemi a pulzacemi - 8 800 oscilací a 40 000 pulsů za minutu - v rukojeti zabudovaný časovač - 4 čistící programy - režim čištění daily clean pro každodenní čištění Použití: Čistěte si zuby alespoň 2x denně. Před prvním použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

Oral-B kartáčkové hlavice Kids Frozen 2 ks

Oral-B kartáčkové hlavice Kids Star Wars 2 ks

Oral-B kartáčkové hlavice Kids Star Wars 2 ks

Oral-B kartáčkové hlavice Kids Star Wars 2 ks

Kartáčková hlava Oral-B Stages Kids má speciální menší vlákna, která zajišťují šetrné a obzvláště jemné čištění. Je ideální pro menší dětské zuby a dětská ústa. Doporučuje se pro děti od tří let. (pilulka.cz)

Oral-B EB 10-2 náhradní kartáček

Oral-B EB 10-2 náhradní kartáček

ORAL B EB 10-2 Náhradní kartáček má velmi jemná vlákna. Tato vlákna perfektně vyčistí dětské zoubky a nepodráždí jejich citlivé dásně. Díky speciálním vláknům, která šetrně odstraňují plak z dětských zubů, budou zoubky zdravé a silné. Kartáček má menší hlavu a extra měkká rozvětvená vlákna. Díky vláknům Indicator kartáček sám upozorní, kdy je třeba ho vyměnit. Pokud jsou modrá vlákna z poloviny vybledlá, je čas výměny. Do poznámky k objednávce prosím uveďte zda požadujete variantu pro holku nebo pro kluka. (drmax.cz)

Oral-B ED 17-4 náhradní trysky

Oral-B ED 17-4 náhradní trysky

ORAL-B ED 17-4 Náhradní trysky pro zubní kartáčky ORAL s ústními sprchami. Přímo na hlavici si můžete nastavit rotační nebo tenký proud vody. Jednotný proud je vhodný pro dosažení specifických míst a odstranění zbytků jídel, vícenásobný proud pro kompletní ústní hygienu. Trysky pomáhají vytvořit mikrobublinky a zaměřit je na bakterie zubního plaku. Tento skvělý nástavec napomůže důkladnému vyčištění zubů. Při jeho používání se významně snižuje krvácivost dásní a přítomnost bakterií, které způsobují onemocnění dásní. Barevné kroužky na každém nástavci zařídí snadné rozeznání majitele. Určeno pro Professional Care 8500 OxyJet Irrigator, professional Care 8500 Center, MD15/MD17 a OC15/OC17. (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít