Opravná sada moto/resq scout vt 100ml (4897034570960)

Produkt Opravná sada moto/resq scout vt 100ml (4897034570960) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Opravná sada moto/resq scout vt 100ml (4897034570960) upraviť a produkt hľadať znova.

Opravná sada MOTO/ResQ Scout VT 100ml (4897034570960)

Opravná sada MOTO/ResQ Scout VT 100ml (4897034570960)
Detail

Opravná sada pneu - obsahuje kompresor a těsnicí hmotu, vhodná k huštění i opravě pneumatik, těsnicí hmota utěsní průrazy do velikosti 6 mm, lze použít i pro pneumatiky s TPMS senzory, kompresor zajistí správné nahuštění pneumatik, sada uložena v praktickém pouzdře, součástí sady adaptéry a napájecí konektory Dokonalá kombinace k opravě a huštění pneumatik motocyklů, mopedů nebo čtyřkolek. Opravná sada MOTO/ResQ Scout VT 100 ml je souprava kompresoru a těsnící hmoty, která dokáže utěsnit průrazy až do velikosti 6 mm. Použití opravné sady lze provést v teplotách od -20 °C až do 60 °C, čímž je zaručeno vynikající mobilní využití. Pro snadné skladování je sada uložena v praktickém cestovním pouzdře, ve kterém najdete i redukční adaptéry a několik druhů napájecích konektorů. Klíčové vlastnosti opravné sady MOTO/ResQ Scout VT 100 mlOpravná sada MOTO/ResQ Scout VT 100ml pro rychlou opravu pneumatikVhodné pro motocykly,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Opravná sada MOTO/ResQ Scout VT 100ml (4897034570960) , Opravná sada moto/resq scout vt 100ml (4897034570960)

Sada na opravu pneumatik COMPASS MOTO/ResQ Scout VT 100ml

Sada na opravu pneumatik COMPASS MOTO/ResQ Scout VT 100ml
Detail

Sada na opravu pneumatik COMPASS MOTO/ResQ Scout VT 100ml (tipa.eu)

Podobné produkty ako Sada na opravu pneumatik COMPASS MOTO/ResQ Scout VT 100ml , Thumbs up opravná sada pneu pro moto včetně bombiček (m011-644)

Opravná sada blatníku GEKO

Opravná sada blatníku GEKO
Detail

Opravná sada blatníku Sada se používá k opravě podběhu kola. Nezbytné pro narovnání blatníků po nehodě nebo příprava podběhu kol pro širší pneumatiky před nasazením. Technické parametry: nastavení sklonu válečku 2 úrovně náklonu v náboji univerzální kolečko, upevnění šroubem 4/5 zajištěné konce tyčí výsuvné rameno zařízení (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Opravná sada blatníku GEKO , Opravná sada na bezdušové pneu (09419)

Kärcher - Opravná sada NW40␍

Kärcher - Opravná sada NW40␍
Detail

Opravná sada ID 40 pro nový systém klipů. (karcher.cz)

Podobné produkty ako Kärcher - Opravná sada NW40␍ , Kappa opravná sada defektu pneu (ks450)

Kärcher - Opravná sada, C 35

Kärcher - Opravná sada, C 35
Detail

Opravná sada (C35) obsahuje šroubovací propojovací objímky (bez připojovací bajonetové objímky) pro komerční NT vysavače se svorkovým připojovacím systémem. Svorkovou připojovací objímku pro připojení příslušenství a/nebo objímku hadice (na straně zařízení) vadné sací hadice vyměníte odříznutím starého dílu. (karcher.cz)

Podobné produkty ako Kärcher - Opravná sada, C 35 , Oxford opravná sada lanek (m003-25)

Kärcher - Opravná sada, DN 61

Kärcher - Opravná sada, DN 61
Detail

Sada na opravu sacích hadic. Volitelně pro všechny NT 65/2 a 72/2, NT 993 I, NT 802 I. (karcher.cz)

Podobné produkty ako Kärcher - Opravná sada, DN 61 , Sekureco opravná sada přední nápravy fabia i (6q0407000)

Kärcher - Opravná sada DN 35

Kärcher - Opravná sada DN 35
Detail

DN 35 pro nový systém klipů. (karcher.cz)

Podobné produkty ako Kärcher - Opravná sada DN 35 , Sekureco opravná sada přední nápravy octavia i (1j0407000)

Gumová vana do kufru Rigum Škoda Yeti 2009-2017 (opravna sada, s rezervou)

Gumová vana do kufru Rigum Škoda Yeti 2009-2017 (opravna sada, s rezervou)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Yeti. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rigum Škoda Yeti 2009-2017 (opravna sada, s rezervou) , Kingjoy vt-2100l + vt-3530 (vt-2100l+vt3530)

Automatická opravná sada Slime Smart Repair

Automatická opravná sada Slime Smart Repair
Detail

Slime je chytrý způsob, jak se vypořádat s propíchnutou pneumatikou. Defekt dokáže opravit do 7 minut! Rozdíl proti poloautomatické opravné sadě Slime Smart Repair je, že není přeba láhev ručně nalít do pneu. Postačí jen připojit kompresor do zapalovače a hadici na ventilek pneu. Systém vžene do pneu vzduch i s materiálem Slime. Slime je nejbezpečnější a nejúčinnější těsnící hmota na pneumatiky, která je k dostání na našem trhu. Díky nízkému bodu mrznutí (-37° C) a vysokému bodu oddělení (82° C) účinkuje těsnící hmota i za extrémních teplot. Hmota Slime je netoxická, nehořlavá a dá se snadno odstranit pomocí vody. Je specielně navržena tak, aby neměla korozivní účinky – je tedy bezpečná pro pneumatiky i ráfky. Opravnou sadu lze používat i jako samostatný kompresor. V případě defektu a opravy pneu je samozřejmě možné do sady zakupit náhradní náplň.Jak se pneumatika opravená pomocí těsnící hmoty Slime otáčí, odstředivá síla tlačí těsnící hmotu do běhounu pneumatiky, kde vytváří ochrannou vrstvu a působí na defekt. Spotřeba hmoty - bezdušové/dušové pneu Cyklo: 89 ml / 118 ml. Motorky, skůtry: 237 až 473 ml / 237 ml. Dirtbike, MTB: 237 ml. Auto: 473 ml / 237 ml. Dodávky, SUV: 592 ml. Čtyřkolky: 710 až 946 ml. Připojte hadici kompresoru na ventilek a kabel do autozapalovače. Nafoukněte pneumatiku na požadovaný tlak za současného vhánění těsnící hmoty do pneumatiky. Pozvolna se rozjeďte nebo zatočte pneumatikou, aby se hmota dostala až k defektu. 1 x vzduchový kompresor 12V s tlakoměrem + nádoba s těsnící hmotou 1 x sada adaptérů (na pneumatiky, míče, vzduchové matrace a další nafukovací předměty) 1 x návod na použití Upozornění: Před použitím si prosím pozorně přečtěte návod na použití! Těsnící hmota Slime není určena k ošetření pneumatik, u kterých uniká tlak z postranních defektů, pomalých defektů, poškozených ráfků nebo špatných ventilů. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Automatická opravná sada Slime Smart Repair , Kingjoy vt-860 (vt-860)

Poloautomatická opravná sada Slime Moto Repair

Poloautomatická opravná sada Slime Moto Repair
Detail

Slime je chytrý způsob, jak se vypořádat s propíchnutou pneumatikou. Defekt dokáže opravit do 15 minut! Stačí vpravit těsnící hmotu do propíchlé duše, nafouknout pneumatiku a můžete jet. Slime je nejbezpečnější a nejúčinnější těsnící hmota na pneumatiky, která je k dostání na našem trhu. Díky nízkému bodu mrznutí (-37° C) a vysokému bodu oddělení (82° C) účinkuje těsnící hmota i za extrémních teplot. Hmota Slime je netoxická, nehořlavá a dá se snadno odstranit pomocí vody. Je specielně navržena tak, aby neměla korozivní účinky – je tedy bezpečná pro pneumatiky i ráfky.Jak se pneumatika opravená pomocí těsnící hmoty Slime otáčí, odstředivá síla tlačí těsnící hmotu do běhounu pneumatiky, kde vytváří ochrannou vrstvu a působí na defekt. Spotřeba hmoty - bezdušové/dušové pneu Cyklo: 89 ml / 118 ml. Motorky, skůtry: 237 až 473 ml / 237 ml. Dirtbike, MTB: 237 ml. Auto: 473 ml / 237 ml. Dodávky, SUV: 592 ml. Čtyřkolky: 710 až 946 ml. Černá čepička na láhvi se použije k vložky ventilku. Odšroubujte tento nástavec z láhve a použijte ho k vyjmutí vložky z ventilu pneumatiky. Připojte hadičku, která je součástí balení, k láhvi i k ventilku. Vmáčkněte dovnitř požadované množství těsnící hmoty. Našroubujte vložku ventilu zpět. Připojte hadici kompresoru na ventilek a kabely na baterii. Nafoukněte pneumatiku na požadovaný tlak. Pozvolna se rozjeďte, aby se hmota dostala až k defektu. 1 x těsnící hmota Slime (237 ml) 1 x vzduchový kompresor 12V pro použití do zásuvky iautozapalovače nebo pro přímé napojení na baterii 1x kabel na připojení k baterii (svorky) 1x kabel na připojení k baterii (očka) 1x kabel do zdířky autozapalovače 1 x nástavec na vyjmutí vložky ventilku 1 x návod na použití Upozornění: Před použitím si prosím pozorně přečtěte návod na použití! Těsnící hmota Slime není určena k ošetření pneumatik, u kterých uniká tlak z postranních defektů, pomalých defektů, poškozených ráfků nebo špatných ventilů. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Poloautomatická opravná sada Slime Moto Repair , Siguro vt-x002 adaptér pro sgr-vt-q800, sgr-vt-d300 (sgr-vt-x002)

Náhradní náplň pro opravnou sadu Petex

Náhradní náplň pro opravnou sadu Petex
Detail

Náhradní náplň pro opravnou sadu Petex. Součástí balení je i hadička, která slouží ke snadné aplikaci tmelu do pneumatiky. Hmota utěsní průrazy až do velikosti 6mm. Objem: 450ml (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Náhradní náplň pro opravnou sadu Petex , Desinfekční sprej interiéru moto helmy 100ml (lam90057)

Poloautomatická opravná sada Slime Smart Repair

Poloautomatická opravná sada Slime Smart Repair
Detail

Slime je chytrý způsob, jak se vypořádat s propíchnutou pneumatikou. Defekt dokáže opravit do 10 minut! Stačí vpravit těsnící hmotu do propíchlé duše, nafouknout pneumatiku a můžete jet. Sadu lze jednoduše uložit pod sedadlo nebo do kufru. Slime je nejbezpečnější a nejúčinnější těsnící hmota na pneumatiky, která je k dostání na našem trhu. Díky nízkému bodu mrznutí (-37° C) a vysokému bodu oddělení (82° C) účinkuje těsnící hmota i za extrémních teplot. Hmota Slime je netoxická, nehořlavá a dá se snadno odstranit pomocí vody. Je specielně navržena tak, aby neměla korozivní účinky – je tedy bezpečná pro pneumatiky i ráfky.Jak se pneumatika opravená pomocí těsnící hmoty Slime otáčí, odstředivá síla tlačí těsnící hmotu do běhounu pneumatiky, kde vytváří ochrannou vrstvu a působí na defekt. Spotřeba hmoty - bezdušové/dušové pneu Cyklo: 89 ml / 118 ml. Motorky, skůtry: 237 až 473 ml / 237 ml. Dirtbike, MTB: 237 ml. Auto: 473 ml / 237 ml. Dodávky, SUV: 592 ml. Čtyřkolky: 710 až 946 ml. Černá čepička na láhvi se použije k vložky ventilku. Odšroubujte tento nástavec z láhve a použijte ho k vyjmutí vložky z ventilu pneumatiky. Připojte hadičku, která je součástí balení, k láhvi i k ventilku. Vmáčkněte dovnitř požadované množství těsnící hmoty. Našroubujte vložku ventilu zpět. Připojte hadici kompresoru na ventilek a kabel do autozapalovače. Nafoukněte pneumatiku na požadovaný tlak. Pozvolna se rozjeďte nebo zatočte pneumatikou, aby se hmota dostala až k defektu. 1 x těsnící hmota Slime (473 ml) 1 x vzduchový kompresor 12V s tlakoměrem, pro použití do autozapalovače 1 x vzduchová hadička 1 x nástavec na vyjmutí vložky ventilku a hadička na plnění pneumatiky hmotou Slime 1 x sada adaptérů (na pneumatiky, míče, vzduchové matrace a další nafukovací předměty) 1 x návod na použití Upozornění: Před použitím si prosím pozorně přečtěte návod na použití! Těsnící hmota Slime není určena k ošetření pneumatik, u kterých uniká tlak z postranních defektů, pomalých defektů, poškozených ráfků nebo špatných ventilů. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Poloautomatická opravná sada Slime Smart Repair , Siguro vt-x003 filtr pro sgr-vt-d300 (sgr-vt-x003)

KAPPA Opravná sada defektu pneu (KS450)

KAPPA Opravná sada defektu pneu (KS450)
Detail

Opravná sada pneu v ochraném pouzdře, 3x bombička s CO2, 1x konektor s ventilem, 1x spojovací hadička, 5x těsnicí knot, 1x řezací nůž, 2x pomocné nářadí, 1x lepidlo Kdykoliv vyrazíte se svým vozidlem na silinici, vyplatí se mít při ruce opravnou sadu Kappa KS450. Díky ní si totiž i amatér poradí s odstraněním menšího defektu na pneumatice. Celá sada je zabalená v uzavíratelné pouzdře a kromě těsnících knotů obsahuje např. bombičky s CO2, kompletní konektor s ventilem anebo flexibilní spojovací hadičku. Klíčové vlastnosti opravné sady KappaPomůže s odstraněním defektu na pneumaticeVariabilní škála příslušenstvíBaleno v ochranném pouzdřeSada obsahuje:3× bombičku s CO21× konektor s ventilem1× flexibilní spojovací hadičku1× řezací nůž5× těsnicí knot2× pomocné nářadí1× lepidlo (alza.cz)

Podobné produkty ako KAPPA Opravná sada defektu pneu (KS450) , Slime opravná sada knotem s co2 – tyre repair kit (20382)

Opravná sada na bezdušové pneu (09419)

Opravná sada na bezdušové pneu (09419)
Detail

Opravná sada pneu pro nouzovou opravu běžných průpichů běhounu pneumatiky, čistící jehla, provlékací vidlička, 3ks opravných knotů, lepidlo na bázi cementu Sadu lepení pro bezdušové pneumatiky, umožňující opravit defekt, na který už zacelovací tmel nestačí. Použijete opravný knot, který se provlékne do otvoru po defektu a díru zalepí. Výhodou je možnost opravy z vnější strany pláště. V sadě najdete 3 kusy opravných knotů, jehlu, vrták a roztok na bázi cementu. Díky malým a kompaktním rozměrům by lepení nemělo chybět v žádném autě. S touto sadou budete mít vždy jistotu, že dojedete. Klíčové vlastnosti opravné sady na bezdušové pneuSada pro opravu bezdušových pneumatikUrčena pro větší defektyMalé skladné baleníMožnost opravy z vnější strany pláště3 opravné knoty a potřebné vybavení (alza.cz)

Podobné produkty ako Opravná sada na bezdušové pneu (09419) , Slime polo-automatická opravná sada slime smart spair (crk305-in)

OXFORD opravná sada lanek (M003-25)

OXFORD opravná sada lanek (M003-25)
Detail

Nářadí pro automechaniky - určená pro výměnu či nahrazení původního lanka, sada obsahuje 2 typy drátů a 9 druhů fixačních čepů, lanka o délce 1,6 m, průměry lanek: 1,1 a 1,5 mm Chcete být připraveni na jakoukoliv situaci na cestách? Jestli ano, tak se vám bude hodit opravná sada lanek OXFORD. Určena je pro mimořádné situace, když potřebujete ihned vyměnit či nahradit původní lanko. Sada obsahuje dva typy drátů a 9 druhů fixačních čepů. Obě lanka mají délku 1,6 metrů, přičemž jedno má průměr 1,5 mm a druhé 1,1 mm. První drát je s proměnným průřezem na jednom konci a ten druhý s průměrem konstantním. Klíčové vlastnosti opravné sady lanek OXFORDPříslušenství pro mimořádné situaceOpravná sada vhodná když potřebujete vyměnit lankoSada OXFORD obsahuje dva typy drátů a 9 druhů fixačních čepůObě lanka mají délku 1,6 metrůJedno má průměr 1,5 mm, s proměnným průřezem na jednom konciDruhé má průměr 1,1 mm, s... (alza.cz)

Podobné produkty ako OXFORD opravná sada lanek (M003-25) , Kingjoy vt-832 (vt-832 black/red)

Trakker opravná sada revite shelter repair kit

Trakker opravná sada revite shelter repair kit
Detail

Sada obsahuje 1× záplata 225×75mm 1× záplata 35×35mm 1× záplata 22×22mm 1× čistící hadřík 1× zesilující proužek Vlastnosti produktu oprava děr a trhlin Typ A Vhodné pro použití na tkaniny, kůže, gumu, ocel, plast a mnoho dalšího. (parys.cz)

Podobné produkty ako Trakker opravná sada revite shelter repair kit , Kingjoy c86m + vt-3530m (c86m+vt-3530m)

Náhradní náplň pro automatickou opravnou sadu Slime

Náhradní náplň pro automatickou opravnou sadu Slime
Detail

Náhradní náplň pro automatickou opravnou sadu Slime Smart Repair. Součástí balení je i hadička, která slouží ke snadné aplikaci tmelu do pneumatiky. Objem: 450ml (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Náhradní náplň pro automatickou opravnou sadu Slime , Kingjoy vt-831 (vt-831 black/red)

Náhradní náplň pro poloautomatickou opravnou sadu Slime

Náhradní náplň pro poloautomatickou opravnou sadu Slime
Detail

Náhradní náplň pro automatickou opravnou sadu Slime Smart Repair. Součástí balení je i hadička, která slouží ke snadné aplikaci tmelu do pneumatiky. Objem: 473ml (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Náhradní náplň pro poloautomatickou opravnou sadu Slime , Resq pilot 300ml náhradní náplň (4897034570694)

Opravná sada V-Seal Kit VK-02

Opravná sada V-Seal Kit VK-02
Detail

V-Seal je trvalá opravná jednotka složená z nylonového vlákna a kvalitní gumy. V-Seal je určen pro rychlé a kompletní opravy všech druhů bezdušových pneumatik. Součást balení 5 ks opravných tyčinek - průměr 10 mm 2 ks vulkanizační lepidla Super Valkarn G 8cc (vulkanizační cement 8 ml) 1 ks čistící jehla 1 ks provlékací vidlice 1) Najděte místo, kde je pneumatika propíchnutá a odstraňte předmět, který způsobil porušení (pokud je ještě v pneumatice) 2) Do otvoru zasuňte průtažník (šídlo / vrták), a následně ho protahujte směrem nahoru a dolu - do doby než bude snadno procházet otvorem - tímto je otvor vyčištěn a připraven 3) Knot zbavený ochranné fólie provlékněte otvorem vidlice a naneste na něj lepidlo 4) Zastrčte vidlici s nasazeným knotem do otvoru tak, aby jeho polovina zůstala z vnější strany pneu, poté otočte vidlicí o 1/4 a pomalu ji vytáhněte 5) Odřízněte zbytek knotu co nejblíže k pneumatice (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Opravná sada V-Seal Kit VK-02 , Yenkee ymc 1040 scout (ymc 1040 scout)

Aqua opravná sada elastic kit 6 ks

Aqua opravná sada elastic kit 6 ks
Detail

Aqua Opravná sada Elastic Kit 6 ks (parys.cz)

Podobné produkty ako Aqua opravná sada elastic kit 6 ks , Banquet sada kořenek barril 100ml, 7ks, černá (a13101)

Lezyne Opravná sada pneu kol LEVER KIT BLACK

Detail

Opravná sada pneumatik jízdních kol LEZYNE LEVER KIT BLACK. Sada v hliníkovém pouzdře obsahuje 6 samolepicích záplat a smirek pro očištění z nerezové oceli. Záplaty jsou vysoce přilnavé a lehce jimi zalepíte poškozená místa na pneumatikách vašeho kola. Montpáčky v černé barvě jsou odolné a snadno se používají. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lezyne Opravná sada pneu kol LEVER KIT BLACK , Concept vt 7020

Lezyne LEVER KIT Opravná sada, červená, velikost UNI

Lezyne LEVER KIT Opravná sada, červená, velikost UNI
Detail

Opravná sada Lezyne LEVER KIT. Kombinuje integrovanou sadu náplastí a montpák na pneumatiky. Hliníkové pouzdro pojme patch kit, montpáky slouží jako nalisované koncovky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Lezyne LEVER KIT Opravná sada, červená, velikost UNI , Concept vt 7010

Lezyne METAL KIT Opravná sada, modrá, velikost UNI

Lezyne METAL KIT Opravná sada, modrá, velikost UNI
Detail

Sada cyklistických náplastí Lezyne METAL KIT s voděodolným hliníkovým pouzdrem s pryžovými koncovkami. Sada obsahuje šest záplat a zdrsňovač z nerezové oceli. Náplasti jsou vysoce ohebné a potažené na zakázku vyvinutým super agresivním lepidlem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Lezyne METAL KIT Opravná sada, modrá, velikost UNI , Airman resq compressor (pro kola 13"-19") (900001)

Lezyne LEVER KIT Opravná sada, stříbrná, velikost UNI

Lezyne LEVER KIT Opravná sada, stříbrná, velikost UNI
Detail

Opravná sada Lezyne LEVER KIT. Kombinuje integrovanou sadu náplastí a montpák na pneumatiky. Hliníkové pouzdro pojme patch kit, montpáky slouží jako nalisované koncovky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Lezyne LEVER KIT Opravná sada, stříbrná, velikost UNI , Emos vt-310 (2201012000)

SEKURECO Opravná sada přední nápravy Octavia I (1J0407000)

SEKURECO Opravná sada přední nápravy Octavia I (1J0407000)
Detail

Náprava ,sada přední nápravy obsahující ramena, čepy a tyčky stabilizátoru, Pro vozy: Škoda Octavia I, Audi A3 1996-2003, VW Bora 1998-2005, VW Golf IV, VW New Beetle 1998-2010 Dopřejte svému vozu kompletně novou přední nápravu s repasní sadou od značky Sekureco. Kompletní sada přední nápravy obsahující ramena, čepy a tyčky stabilizátoru. Pro vozy Škoda Octavia I Audi A3 1996-2003 VW Bora 1998-2005 VW Golf IV VW New Beetle 1998-2010 (alza.cz)

Podobné produkty ako SEKURECO Opravná sada přední nápravy Octavia I (1J0407000) , Concept vt-7010 (vt7010)

M-Style opravná sada lanek (5385-MS-061495)

M-Style opravná sada lanek (5385-MS-061495)
Detail

Nářadí pro automechaniky ,opravná sada lanka spojky / brzdy, univerzální použítí, nejen pro motocykly, rozměr krabičky o71mm x 36mm, 2x lanko (o1.5mm a o1.1mm), délka lanek: 1,6m, materiál: nerez, v baleni: 2x lanko, 15ks dílů koncovek pro pro plynová nebo spojková lanka viz. obrázek cena za 1 balení M-Style opravná sada lanek opravná sada lanka spojky / brzdy univerzální použítí, nejen pro motocykly dodáváno v plastové průhledné krabičce rozměr krabičky o71mm x 36mm 2x lanko (o1.5mm a o1.1mm) délka lanek: 1,6m materiál: nerez v baleni: 2x lanko, 15ks dílů koncovek pro pro plynová nebo spojková lanka viz. obrázek cena za 1 balení (alza.cz)

Podobné produkty ako M-Style opravná sada lanek (5385-MS-061495) , Kingjoy vt-1500 (vt1500)

SEKURECO Opravná sada přední nápravy Fabia I (6Q0407000)

SEKURECO Opravná sada přední nápravy Fabia I (6Q0407000)
Detail

Náprava , sada přední nápravy obsahující ramena, čepy a tyčky stabilizátoru, Pro vozy: Škoda Fabia I, Škoda Fabia II 2007-2010, Škoda Roomster, Seat Ibiza III 2002-2009, Seat Cordoba 2002-2009, VW Fox 2005-2011, VW Polo 2001-2012 Dopřejte svému vozu kompletně novou přední nápravu s repasní sadou od značky Sekureco. Kompletní sada přední nápravy obsahující ramena, čepy a tyčky stabilizátoru. Pro vozy Škoda Fabia I Škoda Fabia II 2007-2010 Škoda Roomster Seat Ibiza III 2002-2009 Seat Cordoba 2002-2009 VW Fox 2005-2011 VW Polo 2001-2012 (alza.cz)

Podobné produkty ako SEKURECO Opravná sada přední nápravy Fabia I (6Q0407000) , Emos vt-320 (2201014000)

Servisní opravná sada pro smartphony Velleman VTSDIP6 VTSDIP6, 11dílná

Servisní opravná sada pro smartphony Velleman VTSDIP6 VTSDIP6, 11dílná
Detail

Křížový šroubovák PH00, 2 x šroubovák Pentalobe-5 0.8/1.2 x 30 mm hvězda · 2x plastová páka kolík · Deska páka · Nástroj pro vyhlazení ochranné fólie · Speciální nástroje pro obrazovku · Šablona pro iPhone 4/4s. (conrad.cz)

Podobné produkty ako Servisní opravná sada pro smartphony Velleman VTSDIP6 VTSDIP6, 11dílná , Silva scout 3 (7318860202490)

Servisní opravná sada pro smartphony Velleman VTSDIP7 VTSDIP7, 10dílná

Servisní opravná sada pro smartphony Velleman VTSDIP7 VTSDIP7, 10dílná
Detail

2x šroubovák Pentalobe-5 0.8/1.2 hvězda x 30 mm, křížový šroubovák PH00 · 2x plastová páka kolík · Deska páka · Nástroj pro řezání ochranné fólie · Speciální nástroj pro obrazovku · Šablona pro pozici šrouby. (conrad.cz)

Podobné produkty ako Servisní opravná sada pro smartphony Velleman VTSDIP7 VTSDIP7, 10dílná , Miele scout rx3 (41pql005eu)

Slime Automatická opravná sada Flat Tyre Repair Kit (50129)

Slime Automatická opravná sada Flat Tyre Repair Kit (50129)
Detail

Opravná sada pneu - oprava průpichů do 6 mm, bezpečný pro použití s TPMS senzory, výkonný kompresor, jednoduché použití, malé rozměry – skladné a lehce přenosné, univerzální pro všechny typy aut, neničí pneumatiky, doporučená rychlost po opravě je max. 80 km/h Set na opravu pneumatik SLIME slouží k rychlé opravě plochých pneumatik. Opravuje průrazy a pomocí této automatické sady můžete opravu provést během 10 minut. V balení je praktický kufřík, který obsahuje odlehčovací ventil, konektor pro zapojení do 12V zásuvky a tmel o objemu 450 ml. Sada se jednoduše používá a dokáže opravit defekty do 6 mm. Klíčové vlastnosti automatické opravné sady SLIME Flat Tyre Repair KitKompletní automatický set SLIME pro rychlou opravu plochých pneumatikOdlehčovací ventil, konektor pro zapojení do 12V zásuvky a tmel na opravu defektů o objemu 450 mlPraktický číselník pro měření tlaku v pneumatikáchJednoduché používáníFlat Tyre Repair Kit opravuje defekty až... (alza.cz)

Podobné produkty ako Slime Automatická opravná sada Flat Tyre Repair Kit (50129) , Scout lyzarska bunda fialova

THERMAX SF opravná sada 2× 500 × 300 × 20 mm

THERMAX SF opravná sada 2× 500 × 300 × 20 mm
Detail

Opravná sada do topeniště Thermax SF opravný set, jsou desky určené do spalovací komory jako náhrada za klasické vermikulitové desky či šamotovou vyzdívku. Balení obsahuje dvě desky vždy o rozměru 500x300mm s volbou síly 20/25/30 mm. Desky jsou zabalené (zatavené) v ochranné fólii, které součástí je i montážní postup. Rozměr desek 500x300 mm je postačující na opravu většiny topenišť krbových kamen či krbových vložek. Díky pevnosti desek a jejich balení je možné opravnou sadu zaslat v balíku, což rapidně sníží cenu za dopravu. Instalace do spalovací komory (topeniště) Za předpokladu, že máte zájem desky instalovat do spalovací komory jako vyzdívku, pamatujte a počítejte s roztažnosti materiálu a vynechejte mezi deskami mezeru 3 mm a více. Předejdete tím k prasknutí. Zpracování desek Desky díky svému složení a pevnosti je možné vrtat, řezat, frézovat a zpracovávat ručními nástroji na obrábění dřeva. Thermax SF - žáruvzdorné vermikulitové desky rakouského výrobce TECHNO PHYSIK Group o rozměru 1000x620x25/30 mm určené do přímého kontaktu s ohněm a spalinami. Klasifikační teplota je 1 100 °C. Thermax SF je odolný tepelným šokům. Vyznačuje se vysokou pevností. Thermax SF se nejčastěji používají jako vystýlka topenišť a na izolaci dvířek topenišť. V mnoha případech je vhodnou náhražkou šamotu. Svými vlastnostmi zvyšuje účinnost hoření, zvyšuje teplotu krbové komory a tím snižuje množství emisí. Tím také podstatně snižuje znečištění keramického skla dvířek (krbylevne.cz)

Podobné produkty ako THERMAX SF opravná sada 2× 500 × 300 × 20 mm

THERMAX SF opravná sada 2× 500 × 300 × 25 mm

THERMAX SF opravná sada 2× 500 × 300 × 25 mm
Detail

Opravná sada do topeniště Thermax SF opravný set, jsou desky určené do spalovací komory jako náhrada za klasické vermikulitové desky či šamotovou vyzdívku. Balení obsahuje dvě desky vždy o rozměru 500x300mm s volbou síly 20/25/30 mm. Desky jsou zabalené (zatavené) v ochranné fólii, které součástí je i montážní postup. Rozměr desek 500x300 mm je postačující na opravu většiny topenišť krbových kamen či krbových vložek. Díky pevnosti desek a jejich balení je možné opravnou sadu zaslat v balíku, což rapidně sníží cenu za dopravu. Instalace do spalovací komory (topeniště) Za předpokladu, že máte zájem desky instalovat do spalovací komory jako vyzdívku, pamatujte a počítejte s roztažnosti materiálu a vynechejte mezi deskami mezeru 3 mm a více. Předejdete tím k prasknutí. Zpracování desek Desky díky svému složení a pevnosti je možné vrtat, řezat, frézovat a zpracovávat ručními nástroji na obrábění dřeva. Thermax SF - žáruvzdorné vermikulitové desky rakouského výrobce TECHNO PHYSIK Group o rozměru 1000x620x25/30 mm určené do přímého kontaktu s ohněm a spalinami. Klasifikační teplota je 1 100 °C. Thermax SF je odolný tepelným šokům. Vyznačuje se vysokou pevností. Thermax SF se nejčastěji používají jako vystýlka topenišť a na izolaci dvířek topenišť. V mnoha případech je vhodnou náhražkou šamotu. Svými vlastnostmi zvyšuje účinnost hoření, zvyšuje teplotu krbové komory a tím snižuje množství emisí. Tím také podstatně snižuje znečištění keramického skla dvířek (krbylevne.cz)

Podobné produkty ako THERMAX SF opravná sada 2× 500 × 300 × 25 mm

Slime Opravná sada knotem s CO2 – Tyre Repair Kit (20382)

Slime Opravná sada knotem s CO2 – Tyre Repair Kit (20382)
Detail

Opravná sada pneu - opravuje průrazy, obsahuje 3 CO2 bombičky s adaptérem, inflátor Microflate, 5 opravných knotů, průtažník a nástroj pro škrábání, vhodné pro automobily, motorky, čtyřkolky Set na opravu pneumatik Slime Tyre Repair Kit je určen k rychlé a precizní opravě pneumatik doma i na cestách. S jeho pomocí během krátké chvíle spolehlivě zacelíte způsobené průrazy. Součástí balení setu na opravu pneumatik Slime Tyre Repair Kit jsou 3 bombičky s obsahem CO2, stejně jako 5 opravných knotů. K dispozici je rovněž prodlužovací dofukovací hadička, průtažník knotu, průrazník a hlavička na bombičku. Při opravě pneumatik můžete využít také praktický nožík a černý pytlík, který zajistí bezpečné uskladnění. Klíčové vlastnosti opravné sady Slime Tyre Repair Kit5 opravných knotů, průrazník a průtažník knotu pro snadné zaplnění poškozeného místaProdlužovací dofukovací hadička zajistí pohodlné použitíSada Slime Tyre Repair Kit obsahuje 3 bombičky s CO2 pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Slime Opravná sada knotem s CO2 – Tyre Repair Kit (20382)

Slime Polo-automatická opravná sada Slime Smart Spair (CRK305-IN)

Slime Polo-automatická opravná sada Slime Smart Spair (CRK305-IN)
Detail

Opravná sada pneu , poloautomatická - rychlé řešení defektů pneumatik u osobních vozů, motocyklů, nafukovacích člunů, oprava průpichů do 6 mm, jednoduché použití, malé rozměry – skladné a lehce přenosné, univerzální pro všechny typy aut, dokonale se propojí s defektem a utěsní, obsahuje kompaktní hustilku Sada na opravu pneumatik Slime Smart Spair je ideálním nástrojem pro opravu pneumatik a nafukovacích člunů. Použití sady je velmi jednoduché a spolehlivě zaceluje průrazy až do velikosti 6 mm. Sada na opravu pneumatik Slime Smart Spair obsahuje výkonný 12V vzduchový kompresor s integrovaným tlakoměrem a kabelem do auto zásuvky. Součástí balení je rovněž vzduchová hadička, nástavec na odebrání vložky ventilu, sada nástrojů s adaptéry a hadička na huštění. Sada na opravu pneumatik Slime Smart Spair je dodávána s těsnícím tmelem na pneumatiky Slime o objemu 473 ml. Klíčové vlastnosti opravné sady SLIME Smart SpairKompletní sada Slime pro rychlou opravu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Slime Polo-automatická opravná sada Slime Smart Spair (CRK305-IN)

Scout Sada Sunny II 4ks - modrá Police

Scout Sada Sunny II 4ks - modrá Police
Detail

Plnou parou vpřed Je lehký, robustní a hrát si s ním na schovávanou je opravdová výzva - zářivě žlutá barva podle DIN 58124 dělá z Scout Sunny II absolutní atrakci pro oči. Spolu s retroreflexními povrchy zviditelňuje děti. Modrý Police Funny Snaps nabízí spoustu akce a zajišťuje rychlé honičky na školním hřišti. To pravé pro malé policisty a policistky! Díky výškově nastavitelnému systému popruhů je obzvláště nenáročný na záda a snadno se zvětšuje po celou dobu školní docházky. Školní batoh Scout Sunny II Blue Police se dodává ve 4dílné sadě se sportovním vakem, penálem včetně kvalitních tužek Staedtler, penál a 3 Funny patentky. Scout Sunny II: Lehký univerzální model Díky promyšlenému designu je Sunny II ideálním společníkem do školy: jeho tvar je štíhlý, ale stabilní. Je lehký, a přesto má velký objem balení. Vnitřní přední kapsa a těsně přiléhající boční kapsy udržují vše přehledné a snadno přístupné. Škola je tak snadná pro všechny - malé i velké! Ergonomická záda Jednoduše roste s vámi: systém výškově nastavitelných pásů. V každé fázi růstu uleví tělu tím, že přenese váhu na boky. Polstrování zad šetrné k tělu Sedí, sedí a má vzduch: základem pro vývoj ergonomického, prodyšného polstrování zad bylo 600 profilů zad dětí ve věku od 6 do 10 let. Pohodlné popruhy pro přenášení Držte se pevně, prosím! Ramenní popruhy ve tvaru písmene S jsou polstrované prodyšnou 3D síťovinou pro pohodlné nošení. Variabilní délka, vybavená bezpečnostními odrazkami. Odnímatelný bederní pás Je vzadu tolik znalostí, že je to docela těžké? Bederní pás usnadňuje přenášení váhy. Pokud ji nepotřebujete, lze ji snadno odstranit. Stabilní spodní zásobník Díky tomu zůstanou všechny brožury suché! Extrémně robustní a rozměrově stabilní spodní vana chrání před pronikáním vlhkosti zespodu. Magnetický zámek se samočinným zavíráním Klikněte a jeďte! Otevření magnetického zámku je hračka a po sklopení víka se automaticky zavře. Chytré rozdělení prostoru Důležité jsou vnitřní hodnoty: Vnitřní prostor je dělený, a proto velmi prostorný. Ploché boční kapsy lze zvětšit díky rozšiřujícímu záhybu. Zvláštností je vypouštěcí otvor pro případ, že by láhev vytekla. Do velké přední kapsy se snadno vejde krabička na svačinu nebo kufřík. V každém Scout : kvalitní tužky STAEDTLER Již více než 180 let mění STAEDTLER psací nástroj v oblíbenou tužku, a proto má své stálé místo v penálu Scout . V integrované průhledné přihrádce najdete také pravítko, ořezávátko a gumu a rozvrh hodin, takže můžete hned začít školní den! Navrženo tak, aby šetřilo zdroje Aktivní příspěvek k ochraně životního prostředí: vnější tkanina a vnitřní podšívka jsou vyrobeny z recyklovaných polyesterových vláken získaných z PET lahví. Díky tomu je celá brašna zároveň 100 % recyklovatelná. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 22 x 29 x 39 cm Hmotnost: 1,1 kg Objem: 19,5 litru Obsah: 1 školní batoh, 1 sportovní taška, 1 penál včetně kvalitních tužek Staedtler, 1 penál, 3 Funny Snaps. Věk: od 6 let (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Scout Sada Sunny II 4ks - modrá Police

Scout Genius Sada 4 kusů - Blue Star

Scout Genius Sada 4 kusů - Blue Star
Detail

Výlet do pohádkové země Scout Genius je stabilní klasika: odolný, robustní a s velkým prostorem. Roztomilé snímky Blue Star Funny zavedou malé skřítky na kouzelné cesty pohádkovým světem plným magie. Ideální pro malé snílky. Díky reflexním povrchům zajišťuje tato školní aktovka bezpečnou cestu do školy. Výškově nastavitelný systém nosných popruhů je obzvláště šetrný k zádům a roste s dítětem po celou dobu základní školy. Školní taška Scout Genius Blue Star se dodává ve 4dílné sadě se sportovním vakem, penálem včetně kvalitních tužek Staedtler, penál a 3 Funny patentky. Scout Genius : Klasická stáj Cestou do školy může být velmi rušno. Díky své robustní konstrukci je k tomu Genius jako stvořený. Díky svému velkému objemu pojme brašna spoustu věcí - od sešitů přes svačinu až po láhev s vodou. Je však také chytrý: díky mnoha přihrádkám je skutečným organizačním talentem. To z něj dělá spolehlivého společníka pro malé průzkumníky. Ergonomická záda Roste s vámi: výškově nastavitelný systém nosných popruhů. V každé fázi růstu uleví tělu tím, že přenese váhu na boky. Čalounění zad, které se přizpůsobí tělu. Sedí, sedí a má vzduch: základem pro vývoj ergonomického, prodyšného zádového polštáře bylo 600 profilů zad dětí ve věku od 6 do 10 let. Pohodlné popruhy pro přenášení Držte se pevně, prosím! Ramenní popruhy ve tvaru písmene S jsou polstrované prodyšnou 3D síťovinou pro pohodlné nošení. Variabilní délka, vybavená bezpečnostními odrazkami. Odnímatelný bederní pás Je vzadu tolik znalostí, že je to docela těžké? Bederní pás usnadňuje přenášení váhy. Pokud ji nepotřebujete, lze ji snadno odstranit. Stabilní spodní zásobník Takže všechny sešity jsou suché! Extrémně robustní a rozměrově stabilní spodní vana chrání před pronikáním vlhkosti zespodu. Magnetický zámek se samočinným zavíráním Klikněte a jeďte! Otevření magnetického zámku je hračka a po sklopení víka se automaticky zavře. Chytré rozdělení prostoru Důležité jsou vnitřní hodnoty: Vnitřní prostor je dělený, a proto velmi prostorný. Ploché boční kapsy lze zvětšit díky rozšiřujícímu záhybu. Zvláštností je vypouštěcí otvor pro případ, že by láhev vytekla. Do velké přední kapsy se snadno vejde krabička na svačinu nebo kufřík. V každém Scout : kvalitní tužky STAEDTLER Již více než 180 let dělá STAEDTLER z psacího náčiní oblíbenou tužku, a proto má své stálé místo v penálu Scout . V integrované průhledné přihrádce najdete také pravítko, ořezávátko a gumu a rozvrh hodin, takže můžete hned začít školní den! Navrženo tak, aby šetřilo zdroje Aktivní příspěvek k ochraně životního prostředí: vnější tkanina a vnitřní podšívka jsou vyrobeny z recyklovaných polyesterových vláken získaných z PET lahví. Díky tomu je celá brašna zároveň 100 % recyklovatelná. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 31 x 40 x 22 cm Hmotnost: 1,18 kg Objem: 19 litrů Obsah: 1 školní batoh, 1 sportovní taška, 1 penál včetně kvalitních tužek Staedtler, 1 penál, 3 Funny Snaps. Věk: od 6 let (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Scout Genius Sada 4 kusů - Blue Star

Kompresor airMAN ResQ Pilot (opravná sada na pneumatiku 12"-17") 300ml

Kompresor airMAN ResQ Pilot (opravná sada na pneumatiku 12"-17") 300ml
Detail

ResQ Pilot značky Airman se skládá z kompresoru a těsnicího tmelu "skrz ventil". Opravná sada na střední pneumatiky12 až 17 " vám pomůže v případě defektu na cestách. Jedná se o rychlé, jednoduché a čisté řešení. Tento dvoudílný systém včetně kompresoru a láhve s těsnicí hmotou je určen pro motocykly, čtyřkolky a osobní auta nižší až střední třídy. V balení se nachází výkonný kompresor, který dokáže rychle nafouknout vaši pneumatiku. Láhev o objemu 300 ml se speciální těsnicí hmotou je schopna utěsnit defekt do 6 mm. Navíc tato těsnící hmota nepoškozuje TPMS / RDKS senzor (snímač tlaku pneumatik). Nejen pro automobil Usnadněte si život a mějte jeden nástroj pro všechny nafukovací výrobky. U kompresoru totiž naleznete i další nástavce. Například jehlu pro míče, nafukovací hračky, čluny a adaptér pro cyklistické kola. Jedná se tedy o víceúčelové zařízení poskytující jednoduché, rychlé a bezpečné řešení. Turbo adaptér vám pomocí silného proudu vzduchu pomůže odstranit prach, či nečistoty z libovolných povrchů. Na cestách už nehledejte čerpací stanici s funkčním kompresorem, díky AirMan® zvládnete běžnou kontrolu a dohuštění pneumatik kdekoli si vzpomenete. Návod k použití Systém "skrz ventil" na opravu pneumatik se snadno používá. Lahvičku s tmelem (300 ml) zasunete do výřezu na těle kompresoru pro maximální pohodlí a bezpečnost. Tato varianta "ValveThrough" (skrz ventil) aplikuje těsnicí hmotu do pneumatiky přímo pomocí kompresoru bez nutnosti vyšroubování ventilu. Tento způsob je pohodlnější a jednodušší na použití. Těsnící tmel je netoxický, šetrný k životnímu prostředí a omyvatelný vodou. Nezpůsobí žádné komplikace při následné opravě v pneuservisu. Varianta "ValveOut" (bez ventilu) kód 5546101 znamená, že je těsnicí hmota do pneumatiky aplikována před vlastním nahuštěním. V tomto případě je třeba vyšroubovat ventil, nasadit láhev a těsnicí tekutinu ručně vytisknout do poškozeného kola. Po zpětném našroubování ventilku nahustíme kolo pomocí ruční pumpy, či kompresoru na požadovaný tlak. Systém "ValveOut" je vhodný pro motocykly a ostatní menší pneumatiky. Hlavní přednosti Dvoudílný systém včetně kompresoru a láhve s těsnicí hmotou Konektor na autozásuvku Oprava defektu do 6 mm (maximálně 200 km) Těsnicí tmel AirMAN® o objemu 300 ml Netoxické, nehořlavé a omyvatelné vodou Nepoškozuje TMPS / RDKS senzor Praktická, odolná a skladná taška na celou sadu Adaptér na cyklistické kola, nafukovací čluny a jehla na míče Specifikace Značka airMAN Model ResQ Pilot Určení sada na opravu pneumatik Vhodné pro motocykly, čtyřkolky a osobní auta nižší a střední třídy Opravná hmota Těsnící tmel AirMAN® Složení na bázi vody a mikrovláken Objem 300 ml Pneumatiky 12 až 17 " Bezpečnost netoxický, šetrný k životnímu prostředí a omyvatelný vodou Napájení 12 V, 10 A, 120 W, autokonektor Maximální hustící tlak 6,2 bar Integrovaný tlakoměr (bar / psi) Barva čierna Hmotnost balení 1,2 kg Rozměr kompresoru 270 x 100 x 160 mm Obsah balení Kompresor s konektorem na autozásuvku Dosah od zásuvky 4 m včetně hadice a napájecího kabelu 3 adaptéry navíc: pro jízdní kola, matrace a sportovní potřeby Praktický přepravní vak (patro.cz)

Podobné produkty ako Kompresor airMAN ResQ Pilot (opravná sada na pneumatiku 12"-17") 300ml

Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Karoq 2017- (opravná sada)

Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Karoq 2017- (opravná sada)
Detail

Plastová vana do kufru s protiskluzovou vrstvou a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Škoda Karoq. Protiskluzová vrstva zajišťuje velkou stabilitu převáženého nákladu, nicméně je náročnější na údržbu a po čase užívání se její povrch může začít drolit. Vana je vyrobena odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Plastová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Karoq 2017- (opravná sada)

Gumová vana do kufru Novline Audi Q3 2011-2018 (opravná sada)

Gumová vana do kufru Novline Audi Q3 2011-2018 (opravná sada)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Novline mají zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Vany se dále vyznačují nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu van do kufru.Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Díky technologii výroby z inovativních polymerových materiálů (TPE) jsou vany do kufru značky Novline velmi odolné vůči opotřebení a zároveň si zachovávají svoji elastičnost a to až do rozmezí teplot -50°C až +50°C. Vany jsou odolné vůči UV záření a při vystavení slunečním paprskům neblednou. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Novline liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.Jestliže zakoupíte gumové autokoberce nebo gumovou vanu do kufru značky Novline, může být v některých případech produkt označen jako Element. Nemusíte se však bát. I když jsou autokoberce nebo vana do kufru označené jako Element, jedná se skutečně o výrobky Novline. Proč tomu tak je vysvětlujeme v tomto článku. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Novline Audi Q3 2011-2018 (opravná sada)

Gumová vana do kufru Novline Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada)

Gumová vana do kufru Novline Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada)
Detail

Délka vany 77cm. Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Karoq. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Novline mají zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Vany se dále vyznačují nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu van do kufru.Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Díky technologii výroby z inovativních polymerových materiálů (TPE) jsou vany do kufru značky Novline velmi odolné vůči opotřebení a zároveň si zachovávají svoji elastičnost a to až do rozmezí teplot -50°C až +50°C. Vany jsou odolné vůči UV záření a při vystavení slunečním paprskům neblednou. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Novline liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.Jestliže zakoupíte gumové autokoberce nebo gumovou vanu do kufru značky Novline, může být v některých případech produkt označen jako Element. Nemusíte se však bát. I když jsou autokoberce nebo vana do kufru označené jako Element, jedná se skutečně o výrobky Novline. Proč tomu tak je vysvětlujeme v tomto článku. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Novline Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada)

THUMBS UP opravná sada pneu pro moto včetně bombiček (M011-644)

THUMBS UP opravná sada pneu pro moto včetně bombiček (M011-644)
Detail

Opravná sada pneu (alza.cz)

Podobné produkty ako THUMBS UP opravná sada pneu pro moto včetně bombiček (M011-644)

SEKURECO Opravná sada přední nápravy Octavia II/VW Golf V (1K0407000)

SEKURECO Opravná sada přední nápravy Octavia II/VW Golf V (1K0407000)
Detail

Náprava ,sada přední nápravy pro vozy Škoda Octavia II, obsahující ramena s čepy a čepy řízení, Pro vozy: Škoda Octavia II 2004-2013, VW Golf V, VW Caddy III 2004-2015, VW Touran 2003-2010 Dopřejte svému vozu kompletně novou přední nápravu s repasní sadou od značky Sekureco. Kompletní sada přední nápravy pro vozy Škoda Octavia II, obsahující ramena s čepy a čepy řízení. Pro vozy Škoda Octavia II 2004-2013 VW Golf V VW Caddy III 2004-2015 VW Touran 2003-2010 (alza.cz)

Podobné produkty ako SEKURECO Opravná sada přední nápravy Octavia II/VW Golf V (1K0407000)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota C-HR 2016- (opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota C-HR 2016- (opravná sada)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Toyota C-HR. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné. Vana je určena pro vozy s opravnou sadou pro pneu v kufru !Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota C-HR 2016- (opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Yeti 2009-2017 (opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Yeti 2009-2017 (opravná sada)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Yeti. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Yeti 2009-2017 (opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Audi Q3 2011-2018 (opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Audi Q3 2011-2018 (opravná sada)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Audi Q3 2011-2018 (opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Karoq. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW Tiguan 2007-2016 (opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW Tiguan 2007-2016 (opravná sada)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volkswagen Tiguan. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW Tiguan 2007-2016 (opravná sada)

SAPHO REPAIR KIT opravná sada keramika, smalt a akryl, bílá CA-16080

SAPHO REPAIR KIT opravná sada keramika, smalt a akryl, bílá CA-16080
Detail

Profesionální oprava drobných škod a vad v kuchyni a koupelně Jistě to každý zažil: klíč Vám při montáži spadne přímo do vany. To otráví nejen Vás jako zákazníka, taková příhoda stojí čas i peníze Vašeho instalatéra. Škoda se dá snadno napravit použitím vhodného opravného tmelu. Použitím nekvalitního výrobku riskujete, že postižené místo nebude následně dostatečně odolné proti působení vody. To může mít za následek tvorbu rzi a netěsnost v povrchu vany. Použitím opravné sady eliminujete veškerá uvedená rizika. Každý instalatér se tak může postarat o to, aby řešením nemusela být časově i finančně náročná výměna celé vany. POVRCHY Keramika, smalt, akrylátVÝHODY Jednoduchá manipulace s perfektním výsledkem Kompletní balíček šetří peníze POUŽITÍ Příprava povrchu: řádně očistit pomocí smirkového papíru, hlubší poškození vyplnit tmelem, protřepat nádobu a nabarvit poškozenou částINFORMACEPro cca 7 možných oprav. Nepoužívejte na vlasové trhliny. Skladování při +5 až 30 °C, minimální trvanlivost 2 roky. OBSAH = dvousložkový tmel 30 g a tužidlo 8 g, aerosolová bílá barva 50 ml (alpin white), špachtle, smirkový papír (hnědý pro smalt, šedý pro akryl). NÁVODPříprava: Nejdříve odstraňte rez. Pro dosažení optimálního výsledku musí být daný povrch čistý, suchý a odmaštěný. Aplikace: Smíchejte tmel a tvrdidlo, dávejte přitom pozor na jejich správný poměr. Naberte si dostatečné množství opravné hmoty pro dané poškozené místo, přebytečná hmota půjde následně bez problému obrousit. Broušení: Nechte hmotu 30 minut zaschnout a poté opravenou plochu přiloženým brusným papírem obruste dohladka tak, aby nikde nezůstaly přechody nebo slabá místa. Odstraňte prach vzniklý broušením. Dokonalý povrch - pro zvláště dobrý výsledek použijte šablonu papíru s vystřiženým otvorem o velikosti daného poškozeného místa. Přidržte šablonu ve výšce cca 2 cm nad poškozeným místem, nástřik provádějte rovnoměrně ve výšce cca 15-20 cm nad šablonou. V případě potřeby nástřik po jedné minutě opakujte. Dokonalá oprava namísto výměny, která ušetří čas i peníze. Original Cramer - a koupelna zůstane déle krásná. EAN: 4027316160804 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako SAPHO REPAIR KIT opravná sada keramika, smalt a akryl, bílá CA-16080

Gumová vana do kufru Gledring Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada, VarioFlex)

Gumová vana do kufru Gledring Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada, VarioFlex)
Detail

Gumová vana přesně pasuje do kufru vozu Škoda Karoq. Má zvýšený okraj (1,8 cm) po celém obvodu a skvěle chrání interiér i původní koberec v kufru. Vany do kufru Gledring mají moderní design a luxusní, hladký vzhled. Přilnavost materiálu je však velmi vysoká a uložený náklad na vaně pevně drží. Díky prohloubenému vzoru vana efektivně zadržuje vodu i nečistoty. Vany do kufru Gledring se vyznačují detailním střihem a dokonalým tvarem pro konkrétní auto, v tomto případě Škoda Karoq. Tolerance odchylky od tvaru kufru je méně než 1 mm! Jedná se o výrobek s nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu.Rubbasol je nový, inovativní materiál podobný gumě, za jehož kompletní vývoj je zodpovědná firma Gledring. Jeho složení je patentované a pojem Rubbasol je ochrannou známkou. Materiál je hladký, má velmi jemný povrch a působí luxusním dojmem. Na druhou stranu je pevný a odolný až do té míry, že Gledring poskytuje na všechny vany do kufru prodlouženou záruku 5 let. Rubassol splňuje normy PAH a REACH na obsah chemických látek. V dnešní době už jsou samozřejmostí testy na hořlavost i zápach, které také splňuje. Materiál je dokonce schválený pro použití v potravinářském průmyslu a může přijít do přímého kontaktu s jídlem.Vany do kufru Gledring mají ještě jednu konkurenční výhodu oproti podobným produktům. Ke každé vaně lze přikoupit kompatibilní ochranu nárazníku DoggyMat. Na spodní straně každé gumové vany jsou připravené 2 výlisky, do kterých se DoggyMat zajistí pomocí plastových fixací. Kompletně pak chrání nárazník i hranu kufru při nakládání věcí do zavazadlového prostoru nebo naskakování psa. Pokud není DoggyMat třeba, lze jej otočit o 180° a umístit do vany. Oba produkty mají stejnou texturu a DoggyMat neruší celkový vzhled vany. Pro vůz Škoda Karoq je vhodný DoggyMat velikosti XL.Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Gledring Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada, VarioFlex)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford C-Max 2010-2019 (opravná sada)

Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford C-Max 2010-2019 (opravná sada)
Detail

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford C-Max. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford C-Max 2010-2019 (opravná sada)
Opravná sada MOTO/ResQ Scout VT 100ml (4897034570960), THUMBS UP opravná sada pneu pro moto včetně bombiček (M011-644), Opravná sada na bezdušové pneu (09419), KAPPA Opravná sada defektu pneu (KS450), OXFORD opravná sada lanek (M003-25), SEKURECO Opravná sada přední nápravy Fabia I (6Q0407000), SEKURECO Opravná sada přední nápravy Octavia I (1J0407000), Kingjoy VT-2100L + VT-3530 (VT-2100L+VT3530), Kingjoy VT-860 (VT-860), Siguro VT-X002 Adaptér pro SGR-VT-Q800, SGR-VT-D300 (SGR-VT-X002), Desinfekční sprej interiéru moto helmy 100ml (LAM90057), Siguro VT-X003 Filtr pro SGR-VT-D300 (SGR-VT-X003), Slime Opravná sada knotem s CO2 – Tyre Repair Kit (20382), Slime Polo-automatická opravná sada Slime Smart Spair (CRK305-IN), Kingjoy VT-832 (VT-832 black/red), Kingjoy C86M + VT-3530M (C86M+VT-3530M), Kingjoy VT-831 (VT-831 black/red), ResQ Pilot 300ml náhradní náplň (4897034570694), YENKEE YMC 1040 SCOUT (YMC 1040 SCOUT), BANQUET Sada kořenek BARRIL 100ml, 7ks, černá (A13101), concept vt 7020, concept vt 7010, AirMAN ResQ Compressor (pro kola 13"-19") (900001), EMOS VT-310 (2201012000), Concept VT-7010 (VT7010), Kingjoy VT-1500 (VT1500), EMOS VT-320 (2201014000), SILVA Scout 3 (7318860202490), Miele Scout RX3 (41PQL005EU), scout lyzarska bunda fialova