Odrážedlo Policie

Odrážedlo Policie

Odrážedlo Policie

Odrážedlo Policie Učení hrou se zábavou a spoustou pohybu: Lehce pohyblivá kolečka s malým poloměrem zatáčky dělají z odrážedla Policie ideálního trenéra rovnováhy. Hračka je vyrobená z kaučukovníku, má úložnou přihrádku a je vhodná do interiéru. Barva: Barevný lak Materiál: Dřevo Rozměry: (š x v x h): cca 30,5 x 25 x 38 cm PlanToys® Angažování firmy PlanToys® v oblasti životního prostředí a ochrany lidského zdraví je patrné v každém jednotlivém kroku výrobního procesu – od nápadu přes ekologickou výrobu až po hotový produkt ze dřeva z kaučukovníku. Lehce pohyblivá kolečka s malým poloměrem zatáčky do interiéru (Tchibo - CZ)

Odrážedlo Cross policie

Odrážedlo Cross policie

Odrážedlo Cross policie Krásné odrážedlo s nápisem policie potěší každého malého kluka. Odrážedla jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte. Hračka se vyrábí ve 2 variantách - zelená a modrá. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Cena je za 1 kus. Doporučujeme používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Materiál: plast Rozměry: 57 × 27 × 40 cm Výška sedáku: 23 cm Maximální nosnost: 50 kg Věk: 3+ (Mrakyhracek.cz)

Odrážedlo Cross policie

Odrážedlo Cross policie

Odrážedlo Cross policie, max. (BAMBULE.cz)

Odrážedlo cross policie

Odrážedlo cross policie

Odrážedlo Cross policieKrásné odrážedlo s nápisem policie potěší každého malého kluka. Odrážedla jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte.Hračka se vyrábí ve 2 variantách - zelená a modrá. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Cena je za 1 kus.Doporučujeme používat pouze pod dohledem dospělé osoby.Materiál: plastRozměry: 57 × 27 × 40 cmVýška sedáku: 23 cmMaximální nosnost: 50 kgVěk: 3+ (Fonetip.cz)

Odrážedlo Enduro Yupee Policie malé

Odrážedlo Enduro Yupee Policie malé

Endure Yupee odrážedlo s motivem policie potěší každého malého kluka. Hračká má pro zajištění vyšší bezpečnosti zvětšený rozchod zadních kol. Odrážedla jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte. Odrážedlo má výšku sedadla cca 26 cm a nosnost do cca 25 kg. Materiál: plast Věk: 1+ (Mrakyhracek.cz)

Yupee Odrážedlo Enduro Policie velké

Yupee Odrážedlo Enduro Policie velké

Odrážedlo Enduro dopřeje vašim dětem pravou radost z pohybu. Jízdou děti trénují udržení rovnováhy a koordinaci celého těla. Odrážedlo dodává dětem potřebnou oporu, rozvíjí pohybové schopnosti a trénuje jejich pozornost. Vaše procházky budou delší a zábavnější. Děti s vámi udrží tempo a díky odrážedlu budete rádi poznávat své okolí. Parametry: nosnost: 30kg výška řidítek: 46 cm výška sedadla: 31 cm délka odrážedla 58 cm vhodné pro děti od 12 měsíců používejte pod dozorem dospělé osoby Odrážedla jsou vyrobena v EU z velmi odolného a lehkého plastu, splňují veškeré bezpečnostní požadavky a jsou zárukou kvality a pohodlí.   Doporučujeme dokoupit: Červené ochranné návleky na botičky (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Určení:
Dětské
Věk od:
2 let
Věk do:
3 let
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Chlapci
Značka:
Yupee
Použití:
Na ven
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
1400g

Odrážedlo Enduro Yupee Policie velké plast

Odrážedlo Enduro Yupee Policie velké plast

Dětské odrážedlo Enduro Yupee učí děti držet rovnováhu, zároveň pomáhá dětem dojít tam, kam mají namířeno. Odrážedlo je hračka vyrobená z kvalitního a odolného materiálu, s policejním motivem. Odrážedlo Yupee má výšku sedadla cca 31 cm a nosnost do cca 25 kg.  Materiál: Plast Věk: 1+ (Mrakyhracek.cz)

Odrážedlo Enduro Yupee Policie velké 12m+

Odrážedlo Enduro Yupee Policie velké 12m+

Odrážedlo Enduro Yupee Policie velké 12m+ (BAMBULE.cz)

TEDDIES Odrážedlo Enduro Yupee Policie velké

TEDDIES Odrážedlo Enduro Yupee Policie velké

Odrážedlo Enduro větší dodává dítěti potřebnou oporu a výrazněrozvíjejí jeho pohybové schopnosti a jistotu pohybu. Dětské odrážedloEnduro s řiditelnou přední vidlicí má pro zajištění vyššíbezpečnosti dítěte zvětšený rozchod zadních kol. Odrážedlo Enduro větší je vyrobenou z velmi odolného a lehkéhoplastu. Díky tomu je lehce ovladatelné a dítě tak velice rychle získávápotřebnou jistotou a stabilitu. Tento typ odrážedla je na trhu již 15 let a právě díky jehovlastnostem se stalo nejvyhledávanějším ve své oblasti. Rozměry a specifikace: odrážedlo pro děti ve věku 2 – 3 letatraktivní designodrážedlo je vyrobeno z velice lehkého a odolného materiálusnadná manipulace a ovladatelnostRozměry odrážedla: sedátka: 31cm od zeměřídítka: 43 cm od zemědélka: 57 cmvýška: 45, 5 cmšířka: 28, 5 cmhmotnost… (Feedo.cz)

TEDDIES Odrážedlo Enduro Yupee Policie malé

TEDDIES Odrážedlo Enduro Yupee Policie malé

Jízdou na odrážedle děti trénují udržení rovnováhy a koordinacicelého těla. Odrážedlo dodává dětem potřebnou oporu, rozvíjí pohybovéschopnosti a trénuje jejich pozornost. Vaše procházky budou delší a zábavnější. Děti s vámi udrží tempoa díky odrážedlu budete rádi poznávat své okolí. Vyrábějí se v moderních barevných odstínech pro klukyi pro holky. Rozměr balení a specifikace: vhodné od 1 rokumaximalní nosnost do 25 kgdítě již musí zcela samo sedětpoužívejte pouze pod dohledem dospělé osobyvýška sedátka 26 cmdélka odrážedla 57 cmmateriál: plast (Feedo.cz)

Odrážedlo enduro yupee policie velké plast

Odrážedlo enduro yupee policie velké plast

Dětské odrážedlo Enduro Yupee učí děti držet rovnováhu, zároveň pomáhá dětem dojít tam, kam mají namířeno. Odrážedlo je hračka vyrobená z kvalitního a odolného materiálu, s policejním motivem. Odrážedlo Yupee má výšku sedadla cca 31 cm a nosnost do cca 25 kg. Materiál: PlastVěk: 1+ (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Určení:
Dětské
Věk od:
2 let
Věk do:
3 let
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Chlapci
Značka:
Yupee
Použití:
Na ven
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
1400g

Policie

Policie

10. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Na místech, kde bylo v minulosti spácháno několik vražd, jež nebyly objasněny, jsou nalezeni mrtví policisté, kteří tyto zločiny tehdy vyšetřovali. Všichni byli rovněž zavražděni, a to nanejvýš brutálním způsobem. Policie postrádá jakoukoli stopu, a navíc se musí obejít bez svého nejlepšího vyšetřovatele. V nemocnici mezitím leží v kómatu těžce zraněný muž. Jeho pokoj střeží policisté a nikdo se nesmí dozvědět, jak se tajemný pacient jmenuje. (Ebux.cz)

Figurka policie

Figurka policie

12 designů figurek policistů a speciálnich jednotek. Baleno v neprůhlednem sáč­ku. (Mrakyhracek.cz)

Helikoptéra- policie

Helikoptéra- policie

Policejní helikoptéra o délce cca 20cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Šroubovací policie

Šroubovací policie

Šroubovací auto policie. Obsahuje šroubováky a panáčka. Rozměry auta cca 25 x 16 x 11 cm. Rozměry balení cca 26 x 25 x 11 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Tut Tut - Policie CZ

Tut Tut - Policie CZ

Autíčka Tut Tut jsou dokonalá malá autíčka přesně padnoucí do malých dětských ručiček. Mluvící autíčko od Vtech. Autíčko z oblíbené série "Autíčka Tut Tut". Komunikuje s dětmi. Lze používat s dráhami Tut Tut nebo i samostatně. Při hře s dráhami pro autíčka Tut Tut, komunikuje pomocí "chytrých bodů", Smartpoint, které jsou umístěné na různých místech dráhy. Všechny dráhy lze spolu propojovat. Každé autíčko mluví jiným hlasem, používá rozdílná slova, fráze i zazpívá jinou písničku.… (Mrakyhracek.cz)

Policie sada

Policie sada

Balení obsahuje plastovou pistolku o velikosti cca 19,5 cm,pouzdro na pistolku,plastová pouta,dalekohled a odznak.Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Auto policie

Auto policie

Policejní auto plastové o velikosti cca 32 x 14 x 8,5 cm. Rozměry balení cca 33 x 16 x 11,5 cm. Auto má otevírací dvěře a jezdí na setrvačník. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Auto policie

Auto policie

Policejní auto plastové o velikosti cca 32 x 14 x 8,5 cm. Rozměry balení cca 33 x 16 x 11,5 cm. Auto má otevírací dvěře a jezdí na setrvačník. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Šroubovací policie

Šroubovací policie

Šroubovací auto policie. Obsahuje šroubováky a panáčka. Rozměry auta cca 25 x 16 x 11 cm. Rozměry balení cca 26 x 25 x 11 cm. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Policie SEVER

Policie SEVER

Akční krimi thriller ze současnosti rozehrává utajený úkol pracovníka GIBSu na oddělení Policie ČR na severu Čech, kde byla rozprášena předchozí parta policistů. Hlavním úkolem nově příchozích policistů je ochrana klíčových svědků a likvidace posledních chapadel mafiánské chobotnice, která před časem prorostla až do městské i státní policie.Na pozadí napínavého příběhu najde hlavní hrdina i svou životní lásku. Hlavní hrdinové jsou připraveni v případě čtenářského zájmu vyprávět další kriminální případy ze současnosti v nových pokračováních této knihy. (Ebux.cz)

Odrážedlo modré

Odrážedlo modré

Cykloodrážedlo Active Bike je vhodné pro děti již od 2 let. S odrážedlem je snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo.  Toto odrážecí kolo má kovové provedení, nafukovací kola a výškově nastavitelné sedátko.     Parametry odrážedla – cykloodrážedla: Velikost: 12" Nosnost: 30 kg Barva: modrá Vhodné pro holky a kluky Vhodné pro děti od 2 let Materiál: kov (Mrakyhracek.cz)

Odrážedlo pejsek

Odrážedlo pejsek

Jednoduché dětské odrážedlo v podobě pejska. Maximální zatížení 35 kg. Odrážedlo pejsek je vyrobené z velmi odolného a lehkého plastu. Díky tomu je lehce ovladatelné a dítě tak velice rychle získává potřebnou jistotu a stabilitu. Odrážedlo je vhodné pro děti do 18 měsíců.  Rozměry odrážedla: sedátko: 27 cm od země výška k řidítkům: 39 cm od země délka: 52 cm maximální zatížení: 20 kg (Mrakyhracek.cz)

Odrážedlo červené

Odrážedlo červené

Cykloodrážedlo Active Bike je vhodné pro děti již od 2 let. S odrážedlem je snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo.  Toto odrážecí kolo má kovové provedení, nafukovací kola a výškově nastavitelné sedátko.   Parametry odrážedla – cykloodrážedla: Velikost: 12" Nosnost: 30 kg Barva: červená Vhodné pro holky a kluky Vhodné pro děti od 2 let Materiál: kov (Mrakyhracek.cz)

Odrážedlo - brouk

Odrážedlo - brouk

Odrážedlo se zajímavým motivem. Děti se mohou pohodlně a bezpečně opřít o opěrku. Sedátko tohoto odrážedla je navíc otevírací a pod ním naleznete úložný prostor. Nosnost do 20 kg. (Mrakyhracek.cz)

Odrážedlo - hodiny

Odrážedlo - hodiny

Plastové odrážedlo pro malé závodníky. Robustní kola, opěradlo. Děti se mohou pohodlně a bezpečně opřít o opěrku. Vyrobeno z kvalitního materiálu. (Mrakyhracek.cz)

Odrážedlo - Krtek

Odrážedlo - Krtek

Odrážedlo Krtek z dřevěného materiálu s oblíbeným motivem Krtečka. Má nastavitelnou sedačku podle výšky dítěte. Vynikající jako příprava na první jízdu na kole. Nutí udržovat rovnováhu. Odrážedla (odstrkovadla) jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte. Dodávají mu potřebnou oporu a jistotu, navíc dítěti umožní pohybovat se rychle tím správným směrem - způsobují mu pravou radost z pohybu. Rozměry: 57×81×39 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Kvalitní dřevěné provedení. Odrážedlo má nafukovac… (Mrakyhracek.cz)

Odrážedlo beruška

Odrážedlo beruška

Vydejte se na výlet doma, nebo kolem domu. Uložte si své oblíbené hračky do "břicha" berušky a vezměte je s sebou na výlet. Prostorné úložné místo umožňuje vašemu cestovatli, aby na svých malých cestách si vzal své oblíbené hračky a knihy. Držátka - tykadla berušky jsou akorát dělané na děcké ručičky. Materiál: dřevo, kov, plast (pro příjemné sezení - sundávatelný látkový potah) Vhodné od 12 měsíců.  Maximální váha: 50 kg Rozměr berušky- odrážedla: 45,3 x 25,2 x 30,7 cm   (Mrakyhracek.cz)

Odrážedlo - krtek

Odrážedlo - krtek

Odrážedlo Krtek z dřevěného materiálu s oblíbeným motivem Krtečka. Má nastavitelnou sedačku podle výšky dítěte.Vynikající jako příprava na první jízdu na kole. Nutí udržovat rovnováhu.Odrážedla (odstrkovadla) jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte. Dodávají mu potřebnou oporu a jistotu, navíc dítěti umožní pohybovat se rychle tím správným směrem - způsobují mu pravou radost z pohybu.Rozměry: 57×81×39 cm.Vhodné pro děti od 3 let.Kvalitní dřevěné provedení.Odrážedlo má nafukovací gumová kola. (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Rozměry balení:
32 x 57 x 17 cm
Na baterie:
ne
Věk od:
3
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Nerozlišovat
Značka:
Bino;Krteček
Materiál:
Dřevo
Nosnost:
30 kg

Odrážedlo - brouk

Odrážedlo - brouk

Odrážedlo se zajímavým motivem. Děti se mohou pohodlně a bezpečněopřít o opěrku. Sedátko tohoto odrážedla je navíc otevírací a pod nímnaleznete úložný prostor.Nosnost do 20 kg. (Fonetip.cz)

Rozměry balení:
23 x 42 x 49 cm
Na baterie:
ne
Hmotnost:
1.8 kg
Věk od:
1
Distribuce:
CZ
Hmotnost (g):
500g

Odrážedlo - hodiny

Odrážedlo - hodiny

Plastové odrážedlo pro malé závodníky. Robustní kola, opěradlo. Dětise mohou pohodlně a bezpečně opřít o opěrku. Vyrobeno z kvalitníhomateriálu. (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
materiál:
plastový
Na baterie:
ne
Věk od:
1
Distribuce:
CZ

Odrážedlo červené

Odrážedlo červené

Cykloodrážedlo Active Bike je vhodné pro děti již od 2 let.S odrážedlem je snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo. Toto odrážecí kolo má kovové provedení, nafukovací kola a výškově nastavitelné sedátko. Parametry odrážedla – cykloodrážedla:Velikost: 12"Nosnost: 30 kgBarva: červenáVhodné pro holky a klukyVhodné pro děti od 2 letMateriál: kov (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Materiál:
Kov

Odrážedlo modré

Odrážedlo modré

Cykloodrážedlo Active Bike je vhodné pro děti již od 2 let.S odrážedlem je snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo. Toto odrážecí kolo má kovové provedení, nafukovací kola a výškově nastavitelné sedátko.  Parametry odrážedla – cykloodrážedla:Velikost: 12"Nosnost: 30 kgBarva: modráVhodné pro holky a klukyVhodné pro děti od 2 letMateriál: kov (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Materiál:
Kov

Odrážedlo pejsek

Odrážedlo pejsek

Jednoduché dětské odrážedlo v podobě pejska. Maximální zatížení 35 kg. Odrážedlo pejsek je vyrobené z velmi odolného a lehkého plastu. Díky tomu je lehce ovladatelné a dítě tak velice rychle získává potřebnou jistotu a stabilitu. Odrážedlo je vhodné pro děti do 18 měsíců. Rozměry odrážedla:sedátko: 27 cm od zeměvýška k řidítkům: 39 cm od zemědélka: 52 cmmaximální zatížení: 20 kg (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Odrážedlo klasik

75 × 22 × 36 cm (Feedo.cz)

Megafon policie 14cm

Megafon policie 14cm

Policejní megafon Megafon pro malé policisty. S tímto přístrojem chytnete každého lupiče.   Rozměr: 14 cm Určeno: pro holky i kluky Materiál: plast Věk: 3+ (Mrakyhracek.cz)

Autíčko policie zvukové

Autíčko policie zvukové

Plastové autíčko policie se světlem a zvukem. Velikost cca 15cm. Napájení na 3x baterie AG13 (jsou obsaženy v balení), Věk 1+ (Mrakyhracek.cz)

Auto policie setrvačník

Auto policie setrvačník

Policejní auto na setrvačník. Rozměry auta cca 22 x 9 x 7 cm. Rozměry balení cca 26 x 13 x 10 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Dřevěné auto policie

Dřevěné auto policie

Dřevěné policejní autíčko pro malé chlapečky s volným pohonem kol. (Mrakyhracek.cz)

Chrastící autíčko Policie

Chrastící autíčko Policie

Policejní auto bylo navrženo tak, aby ho malé děti mohly snadno vzít do rukou, strkat ho a hrát si s ním. (Mrakyhracek.cz)

Baby auto policie

Baby auto policie

Plastové baby auto pro nejmenší. Rozměry auta cca 24 x 17 cm. Rozměry balení cca 29,5 x 15 x 19,5 cm. Věk 18 měsíců+ (Mrakyhracek.cz)

Dřevěná skládačka - policie

Dřevěná skládačka - policie

Dřevěná skládačka policejní auto o rozměru cca 12,5 x 10 x 8 cm. Rozměry balení cca 16 x 16 x 9 cm. Věk 18m+ (Mrakyhracek.cz)

Alltoys Houpadlo Policie

Alltoys Houpadlo Policie

Houpadlo pro děti od 3 let. (BAMBULE.cz)

Policie skládací dřevěná

Policie skládací dřevěná

Jednotlivé části autíčka se dají vyndávat a skládat, dle libosti, díky čemuž si procvičuje pohybové cítění a koordinaci vjemů dítěte. Je vyrobené celé ze dřeva a zabalené v praktickém boxu. (BAMBULE.cz)

Alltoys Policie dodávka

Alltoys Policie dodávka

Záchranná plastová dodávka z plastu je nepostradatelným kouskem do každého chlapeckého pokojíčku. Ocení ji každý malý policista. (BAMBULE.cz)

LEGO® DUPLO® LEGO DUPLO Policie

LEGO® DUPLO® LEGO DUPLO Policie

Stavebnice LEGO DUPLO pro děti od 2 do 5 let. (BAMBULE.cz)

Dřevěná skládačka - policie

Dřevěná skládačka - policie

Dřevěná skládačka policejní auto o rozměru cca 12,5 x 10 x 8 cm. Rozměry balení cca 16 x 16 x 9 cm. Věk 18m+ (Fonetip.cz)

Smart kufřík policie

Smart kufřík policie

Policejní výbava v kufříku. Obsahuje: pouta, vysílačku, megafona další. (Fonetip.cz)

Autíčko policie zvukové

Autíčko policie zvukové

Plastové autíčko policie se světlem a zvukem. Velikost cca 15cm. Napájení na 3x baterie AG13 (jsou obsaženy v balení), Věk 1+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Baby auto policie

Baby auto policie

Plastové baby auto pro nejmenší. Rozměry auta cca 24 x 17 cm. Rozměry balení cca 29,5 x 15 x 19,5 cm. Věk 18 měsíců+ (Fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít