Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX PROFI

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX PROFI

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX PROFI

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX PROFI (tipa.eu)

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX PROFI TRIO

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX PROFI TRIO

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX PROFI TRIO (tipa.eu)

Odpuzovač deramax profi - plašič kun a hlodavců

Odpuzovač deramax profi - plašič kun a hlodavců

Odpuzovač Deramax Profi - plašič kun a hlodavců Špičkový ultrazvukový odpuzovač-plašič hlodavců a kun vyráběný v České republice. Nejvýkonnější odpuzovač-plašič z řady Deramax. Tato verze je již třetí generací tohoto přístroje oblíbeného především díky jeho spolehlivosti a vysoké účinnosti. Nová varianta přináší některá zásadní vylepšení jako je vyšší odolnost vůči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyzařování ultrazvukového signálu. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje jeho dlouhodobou životnost a spolehlivost.Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Profi:Odpuzovač-plašič Deramax-Profi slouží k ochraně prostoru ve kterém je umístěn před hlodavci a kunami. Je… (fonetip.cz)

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX KLASIK

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX KLASIK

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX KLASIK (tipa.eu)

Odpuzovač deramax klasik - plašič kun a hlodavců

Odpuzovač deramax klasik - plašič kun a hlodavců

Odpuzovač Deramax Klasik - plašič kun a hlodavců Kvalitní pulzní ultrazvukový odpuzovač-plašič hlodavců a kun vyráběný v České republice. Tato verze je již třetí generací tohoto přístroje oblíbeného především díky jeho spolehlivosti a vysoké účinnosti. Nová varianta přináší některá zásadní vylepšení, jako je vyšší odolnost vůči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyzařování ultrazvukového signálu. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje jeho dlouhodobou životnost a spolehlivost. Pozn. Deramax-Klasik je bateriová verze odpuzovače. Pokud je v místě plánovaného využití odpuzovače-plašiče k dispozici elektrický proud, pak vždy doporučujeme raději využít některou z… (fonetip.cz)

Odpuzovač deramax auto - plašič kun a hlodavců do auta

Odpuzovač deramax auto - plašič kun a hlodavců do auta

Odpuzovač Deramax Auto - plašič kun a hlodavců do auta Špičkový pulzní ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců pro automobily, zemědělské stroje, karavany, lodě apod. Díky využití kvalitních součástek a materiálů a jedinečnému řešení elektronické části NENÍ NUTNÉ NAPÁJET TENTO PŘÍSTROJ Z AUTOBATERIE!Unikátní vlastnosti tohoto typu odpuzovače hlodavců a kun do auta:Díky propracovanému zapojení a použití kvalitních součástek udrží jedna 9V baterie přístroj v chodu po dobu až 2 let. Současně je přístroj zcela soběstačný z hlediska napájení a není jej tedy nutné připojovat k autobaterii, nebo jinak napájet z rozvodů elektřiny v autě. Zcela tak odpadá nutnost odborné instalace a možnost ztráty záruky na nový vůz z důvodu připojení cizího zařízení do elektrických rozvodů vozu. Nehrozí ani… (fonetip.cz)

Odpuzovač kun a hlodavců

Odpuzovač kun a hlodavců

Odpuzovač kun a hlodavců vydává vysoký ultrazvukový tón, který je běžně lidským uchem neslyšitelný ale zvířatům je nepříjemný a tím je odpuzuje. Ideální proti kunám, které ve vozidle mohou způsobit škody na elektroinstalaci nebo hadicích. Upozornění: Plašičku doporučujeme zapojit přes samostatný vypínač. Přístroj tak můžete vypnout pokud ve voze přepravujete domácí zvíře, pro které by mohl být vysoký tón nepříjemný. Upevněte plašičku na vhodné místo a zapojte následujícím způsobem: černý vodič na -12 V (kostru) bílý vodič na +12V jištěný pojistkou. Správné zapojení a funkčnost plašičky si lze ověřit pomocí kontrolky na boční straně. Neupevňujte do blízkosti tepelných zdrojů a do vlhkých míst. (autohotarek.cz)

Odpuzovač kun a hlodavců TIPA A320

Odpuzovač kun a hlodavců TIPA A320

Odpuzovač kun a hlodavců TIPA A320 (tipa.eu)

Odpuzovač kun a hlodavců GETI GRR120

Odpuzovač kun a hlodavců GETI GRR120

Odpuzovač kun a hlodavců GETI GRR120 (tipa.eu)

Odpuzovač kun a hlodavců GETI GPR130

Odpuzovač kun a hlodavců GETI GPR130

Odpuzovač kun a hlodavců GETI GPR130 (tipa.eu)

Odpuzovač kun a hlodavců TIPA LS-927M

Odpuzovač kun a hlodavců TIPA LS-927M

Odpuzovač kun a hlodavců TIPA LS-927M (tipa.eu)

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX AUTO

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX AUTO

Odpuzovač kun a hlodavců DERAMAX AUTO (tipa.eu)

Odpuzovač deramax-profi - trio – sada 3ks

Odpuzovač deramax-profi - trio – sada 3ks

Deramax-Profi-Trio je sada 3ks ultrazvukových odpuzovačů Deramax-Profi., dále 3ks prodlužovacích kablíků (každý o délce 10 metrů) s možností prodloužení na ještě větší délku a napájecí rozbočovač pro možnost napájení všech 3ks odpuzovačů z jednoho centrálního napájecího zdroje.Výhody sady Deramax-Profi-TrioV případě, že potřebujete ochránit rozsáhlejší prostor, více členitý prostor nebo prostor, který se skládá z více místností, je vhodné použít více odpuzovačů. Obecně se dá říci, že více odpuzovačů v jednom prostoru podstatně zvyšuje jejich celkovou účinnost. Sada Deramax-Profi-Trio se skládá ze 3 ks odpuzovačů Deramax-Profi, které se připojují k centrálnímu napájecímu rozbočovači pomocí 10 metrů dlouhých napájecích kablíků. Rozbočovač slučuje všechny napájecí kablíky a připojuje je k… (fonetip.cz)

Odpuzovač psů, koček, ptáků a hlodavců multifunkční

Odpuzovač psů, koček, ptáků a hlodavců multifunkční

Odpuzovač psů, koček, ptáků a hlodavců multifunkčníTrápí Vás cizí psi, kočky, ptáci, lišky, zajíci nebo myši na pozemku? Kombinovaný odhaněč s detekcí pohybu, slyšitelnou nebo ultrazvukovou sirénou a LED světlem Vás těchto obtíží zbaví. Použití přístroje: Přístroj je vhodný k nainstalování do zahrádek, domů, do stravovacích prostorů, na farmy, záhonky atd. Vydává ultrazvukové vlny, velmi silné světelné záblesky, vysoké decibely k plašení zvířat (např. kočky, psi, ptáci, myši atd.). Lze nastavit 5 funkcí podle prostředí, ve kterém bude přístroj používán. V případě, že přístroj detekuje pohyb ve svém zorném poli, aktivuje ultrazvukovou sirénu, která spolehlivě odežene nevítaného návštěvníka. Navíc LED světlo - pro zvýšení účinku. Venkovní voděodolné provedení Lze pohodlně umístit na… (fonetip.cz)

Přenosný odpuzovač kun

Přenosný odpuzovač kun

Mobilní ochrana proti kunám je založena na nejmodernější vysokofrekvenční technologii (ultrazvuk). Doba činnosti 12 měsíců bez údržby díky kvalitním alkalickým manganovým bateriím. Zařízení je zapotřebí namontovat tak, aby do pouzdra nemohla vniknout voda nebo nečistota. Lze použít i proti myším a dalším hlodavcům.Technické parametryHodnotaMateriálPlastTypFG022Rozměr, délka124 mmRozsah působení55 m2NapájeníBaterie AA (2x), není součástí dodávkyEmise hluku100 dB (± 20 %)BarvaČernáRozměr, výška25 mmRozměr, šířka51 mmPoužitíVnitřní/vnějšíHmotnost150 gFrekvence24 KHz (± 15 %)VybaveníNa baterie, flexibilní použitíExtrémně slabé vybíjení baterieVhodné rovněž pro montáž do auta, přístřešku pro auto, na půdu, do domu, v garážiBaterie nejsou součástí dodávky (fonetip.cz)

Odpuzovač kun přenosný

Odpuzovač kun přenosný

Odpuzovač kun přenosnýPřenosný odpuzovač kun - mobilní ochrana proti kunám Kemo Tato přenosná ochrana je založena na nejmodernější vysokofrekvenční technologii. Ultrazvukovou ochranu lze použít v autě, garáži i domě. Je ideální pro ochranu dlouhodobě zaparkovaných vozidel. Při použití kvalitních alkalických baterií vydrží v provozu až 1 rok. Lze použít i proti myším i jiným hlodavcům. Zařízení je potřeba umístit mimo dosah vody a výskytu nečistot. - Na baterie, flexibilní použití - Extrémně slabé vybíjení baterie - Vhodné rovněž pro montáž do auta, přístřešku pro auto, na půdu, do domu, v garáži - Pro vnější / vnitřní použití Technické údaje: Barva: černá Materiál: plast Hlasitost: 100 dB (± 20 %) Rozsah působení: 55 m2 Frekvence: 24 kHz (± 15 %) Napájení: 3 V/DC (2 baterie AA, nejsou… (fonetip.cz)

Odpuzovač deramax cvrček

Odpuzovač deramax cvrček

Odpuzovač Deramax Cvrček Zvukový a vibrační odpuzovač-plašič krtků, hryzců apod. pro venkovní použití. Při použití kvalitních alkalických baterií provoz až 1 rok !!! na jednu sadu 4 ks velkých monočlánků !Nová konstrukce přístroje s dvojitým krytím proti vlhkosti, zajišťuje dokonalou vodotěsnost odpuzovače-plašiče a velmi dlouhou životnost, navíc se nám podařilo zvýšit výkon přístroje při prodloužení životnosti baterií. Nyní vydrží odpuzovač-plašič pracovat s jednou sadou kvalitních alkalických baterií až 1 rok!Vlastnosti odpuzovače Deramax-Cvrček:ELEKTRONICKÝ ODPUZOVAČ-PLAŠIČ KRTKŮ A HRYZCŮ - DERAMAX-CVRČEK si získal oblibu díky své spolehlivosti, účinnosti a nízkým provozním nákladům. Jedná se o ryze Český produkt, který v současné době vyrábíme již ve třetí variantě. Odpuzovač-plašič… (fonetip.cz)

Odpuzovač kun elektronický 12V

Odpuzovač kun elektronický 12V

Odpuzovač kun a hlodavců, vydává vysoký ultrazvukový tón, který je běžně lidským uchem neslyšitelný ale zvířatům je velmi nepříjemný a tím je odpuzuje.Ideální také proti kunám, které v opuštěném vozidle mohou způsobit značné škody, zejména na elektroinstalaci.Návod k použití: Upevněte výrobek na vhodné místo a zapojte přívodní kabel – černý vodič na -12 V (kostru), bílý na +12V jištěného pojistkou. Funkčnost výrobku si lze ověřit pomocí kontrolky na boční straně. Neupevňujte do blízkosti tepelných zdrojů a do vlhkých míst.Upozornění: Doporučujeme zapojit přes samostatný vypínač, aby bylo možné přístroj vypnout v okamžiku kdy ve voze přepravujete domácí zvíře, pro které by mohl být vysoký tón také nepříjemný.Technické údajenapájení12V =příkon0,06 Akmitočet22 kHz (+/- 2,5kHz)akustický tlak>… (patro.cz)

Odpuzovač kun KEMO FG022

Odpuzovač kun KEMO FG022

Odpuzovač kun KEMO FG022 (tipa.eu)

Odpuzovač kun elektronický 12v

Odpuzovač kun elektronický 12v

Odpuzovač kun elektronický 12V - odpuzovač kun a hlodavců, vydává vysoký ultrazvukový tón, který je běžně lidským uchem neslyšitelný, ale zvířatům je velmi nepříjemný a tím je odpuzuje- ideální také proti kunám, které v opuštěném vozidle mohou způsobit značné škody, zejména na elektroinstalaciNávod k použití:1. Upevněte výrobek na vhodné místo a zapojte přívodní kabel – černý vodič na -12 V (kostru), bílý na +12V jištěného pojistkou.2. Funkčnost výrobku si lze ověřit pomocí kontrolky na boční straně.Neupevňujte do blízkosti tepelných zdrojů a do vlhkých míst.Upozornění: Doporučujeme zapojit přes samostatný vypínač, aby bylo možné přístroj vypnout v okamžiku kdy ve voze přepravujete domácí zvíře, pro které by mohl být vysoký tón také nepříjemný.Technické specifikace:- napájení: 12V-… (fonetip.cz)

Odpuzovač netopýrů DERAMAX BAT

Odpuzovač netopýrů DERAMAX BAT

Odpuzovač netopýrů DERAMAX BAT (tipa.eu)

Odpuzovač roztočů DERAMAX MITES

Odpuzovač roztočů DERAMAX MITES

Odpuzovač roztočů DERAMAX MITES (tipa.eu)

BIOPROSPECT Odpuzovač KUN 500 ml

BIOPROSPECT Odpuzovač KUN 500 ml

Odpuzovač kun účinkuje proti vstupu kun do míst, kde je jejich pohyb a přítomnost nežádoucí. Balení: 500 ml. (mall.cz)

Odpuzovač deramax bat - plašič netopýrů

Odpuzovač deramax bat - plašič netopýrů

Odpuzovač Deramax Bat - plašič netopýrů Kvalitní ultrazvukový odpuzovač netopýrů vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu plašiče netopýrů. Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Bat:Deramax-Bat je určen k využití jako odpuzovač-plašič netopýrů. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro netopýry velmi nepříjemné, protože působí rušivě a navíc nabourávají jejich echolokační systém, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný odpuzovačem. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si netopýři na… (fonetip.cz)

Odpuzovač deramax bird - plašič ptáků

Odpuzovač deramax bird - plašič ptáků

Odpuzovač Deramax Bird - plašič ptáků Kvalitní ultrazvukový plašič ptáků vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu plašiče holubů, špačků, vrabců, kosů, havranů, vran apod.Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Bird:Deramax-Bird je určen k využití jako odpuzovač-plašič ptáků. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro ptáky velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný plašičem. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si ptáci na signál nezvykli a současně i automatickou změnu… (fonetip.cz)

Odpuzovač divoké zvěře DERAMAX LEON

Odpuzovač divoké zvěře DERAMAX LEON

Odpuzovač divoké zvěře DERAMAX LEON (tipa.eu)

Odpuzovač divoké zvěře DERAMAX TRAP

Odpuzovač divoké zvěře DERAMAX TRAP

Odpuzovač divoké zvěře DERAMAX TRAP (tipa.eu)

Odpuzovač kun isotronic pro vnitřní použití

Odpuzovač kun isotronic pro vnitřní použití

Každých 15 s vysílá ultravysoký tón, který trvá 15 s. Žádná kuna si tak nemůže zvyknout na tento vysokofrekvenční, a pro ni velmi nepříjemný zvuk. Ideální do stájí, kůlen a na půdu.Technické parametryHodnotaMateriálPlastPerioda15 sRozměr, délka124 mmRozsah působení50 m2Napájení230 VEmise hluku85 dBRozměr, výška30 mmRozměr, šířka70 mmPoužitíVnitřníFrekvence12 KHzVybaveníÚčinný do 50 m2 (fonetip.cz)

Odpuzovač kun do auta kemo m100n

Odpuzovač kun do auta kemo m100n

Odpuzovač kun do auta Kemo M100NEfektivní ochrana proti škodám, které způsobují kuny. Generuje agresivní ultrazvukový tón, který je kunám nepříjemný, a proto se mu vyhýbají. Vysoké ultrazvukové tóny nejsou pro lidi slyšitelné. Zařízení je napájeno z elektrické sítě automobilu 12 V a je určeno pro montáž do motorového prostoru. Elektronika je chráněna proti nečistotám a vlhkosti.Technické parametryObsah: 1 kusRozměry(d x š x v): 70 x 50 x 30 mmRozměr, výška: 30 mmRozměr, délka: 70Rozměr, šířka: 50 mmProvedení (auto-příslušenství): ProdejceProudový odběr: 2 mAÚhel vyzařování: 150 °Frekvence: cca. 23 KHzProvozní napětí (text): 12 VVybavení 100 dB Agresivní pulzující ultrazvukový tón Efektivní ochrana proti škodám způsobeným kunami Hliníkový kalotový reproduktor s ochrannou mřížkou Dvojitý… (fonetip.cz)

Odpuzovač kun COMPASS C07303 do auta

Odpuzovač kun COMPASS C07303 do auta

Odpuzovač kun COMPASS C07303 do auta (tipa.eu)

Odpuzovač kun HUTERMANN HM1 do auta

Odpuzovač kun HUTERMANN HM1 do auta

Odpuzovač kun HUTERMANN HM1 do auta (tipa.eu)

Odpuzovač kun STU CAR3 do auta

Odpuzovač kun STU CAR3 do auta

Odpuzovač kun STU CAR3 do auta (tipa.eu)

Odpuzovač kun STU CAR2 do auta

Odpuzovač kun STU CAR2 do auta

Odpuzovač kun STU CAR2 do auta (tipa.eu)

Odpuzovač kun STU CAR1 do auta

Odpuzovač kun STU CAR1 do auta

Odpuzovač kun STU CAR1 do auta (tipa.eu)

Odpuzovač kun KEMO M180 do auta

Odpuzovač kun KEMO M180 do auta

Odpuzovač kun KEMO M180 do auta (tipa.eu)

Vodotěsný odpuzovač kun do auta kemo m180

Vodotěsný odpuzovač kun do auta kemo m180

Ochrana proti kunám, ať se vám usadily v domě, ve stáji nebo na půdě. Generuje agresivní ultrazvuk se sinusovým průběhem, který není pro člověka slyšitelný, ale který kuny vnímají jako nanejvýš nepříjemný a všemožně se mu vyhýbají. Díky odolnosti vůči vodě a nečistotám lze tento plašič kun namontovat přímo u míst, kudy lze do vozidla vniknout.Technické parametryHodnotaProudový odběr2 mAProvozní napětí (text)12 VÚhel vyzařování160 °Rozměr, délka50 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška30 mmRozměr, šířka35 mmMnožství1 ksFrekvencecca. 23 KHz pulzujícíVybaveníIP65 (snáší i mytí motoru)Cca 105 dB (fonetip.cz)

Odpuzovač kun do auta ultrazvukový hm1 (plašič)

Odpuzovač kun do auta ultrazvukový hm1 (plašič)

Odpuzovač kun do auta ultrazvukový HM1 (plašič)Účinná ochrana proti kunám, které způsobují škody na elektroinstalaci a jiných částech vozidla. Agresivní ultrazvukový tón je zvířatům nepříjemný, chráněnému místu se tedy vyhnou. Pro člověka je ultrazvuk neslyšitelný. Přístroj je určen pro montáž do motorového prostoru vozu, přívodní kabel osazen pojistkovým pouzdrem. Technické údaje: Napájení: 12V z palubní sítě vozidla Spotřeba: (fonetip.cz)

Vodotěsný odpuzovač kun do auta Kemo M180

Vodotěsný odpuzovač kun do auta Kemo M180

Ochrana proti kunám, ať se vám usadily v domě, ve stáji nebo na půdě. Generuje agresivní ultrazvuk se sinusovým průběhem, který není pro člověka slyšitelný, ale který kuny vnímají jako nanejvýš nepříjemný a všemožně se mu vyhýbají. Díky odolnosti vůči vodě a nečistotám lze tento plašič kun namontovat přímo u míst, kudy lze do vozidla vniknout. IP65 (snáší i mytí motoru)·Cca 105 dB (conrad.cz)

Odpuzovač deramax trap - plašič divoké zvěře

Odpuzovač deramax trap - plašič divoké zvěře

Odpuzovač Deramax Trap - plašič divoké zvěře Kvalitní pulzní ultrazvukový odpuzovač-plašič divoké zvěře vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu odpuzovače zvěře resp. srnčí, jelení, dančí zvěře, divokých prasat, lišek, jezevců, zajíců apod. Pozn. Deramax-Trap je bateriová verze odpuzovače. Pokud je v místě plánovaného využití odpuzovače-plašiče k dispozici elektrický proud, pak doporučujeme využít výkonnější variantu odpuzovače divoké zvěře a to Deramax-Leon s napájením pomocí síťového zdroje. Odpuzovače napájené síťovým zdrojem disponují několikanásobně vyšším výkonem oproti bateriovým verzím.… (fonetip.cz)

Odpuzovač deramax leon - plašič divoké zvěže

Odpuzovač deramax leon - plašič divoké zvěže

Odpuzovač Deramax Leon - plašič divoké zvěže Kvalitní ultrazvukový odpuzovač divoké zvěře vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu odpuzovače zvěře resp. srnčí, jelení, dančí zvěře, divokých prasat, lišek, jezevců, zajíců apod.Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Leon:Odpuzovač-plašič Deramax-Leon je určen k využití jako odpuzovač-plašič divoké zvěře. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro danou divokou zvěř nepříjemné, takže tato po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledá si nové útočiště mimo prostor chráněný odpuzovačem. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu… (fonetip.cz)

Odpuzovač deramax mites - plašič roztočů ultrazvukový

Odpuzovač deramax mites - plašič roztočů ultrazvukový

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: K přístroji je nutné zakoupit síťový napájecí zdroj (adaptér) Deramax-CN01. Síťový napájecí zdroj 12 V. Napájecí zdroj není součástí standardní dodávky odpuzovače a je nutné jej přidat zvlášť do košíku proto, aby zákazníci, kteří tento zdroj nepožadují, (napájí odpuzovač z 12 V akumulátoru nebo fotovoltaického systému apod.) jej nemuseli platit v ceně kompletu.Kvalitní ultrazvukový odpuzovač roztočů vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje jeho dlouhodobou životnost a spolehlivost. Parametry produktu:snižuje množství alergenů produkovaných roztočisnižuje množství roztočůbez chemiesnadné použitíbezpečné pro člověka i domácí… (fonetip.cz)

Odpuzovač krtků a hryzců DERAMAX CVRČEK

Odpuzovač krtků a hryzců DERAMAX CVRČEK

Odpuzovač krtků a hryzců DERAMAX CVRČEK (tipa.eu)

Odpuzovač hlodavců

Odpuzovač hlodavců

Přístroj produkuje vysoký tón tvořený řadou úzkých impulsů s velkým obsahem harmonických kmitočtů. Výška tónu je zvolena tak, aby silně dráždila sluchové orgány hlodavců. Vzhledem k jejich citlivému sluchu se prostředí, ve kterém přístroj pracuje stává pro hlodavce nesnesitelným a proto se v něm  neusadí.Je určen pro dřevníky, zahradní chatky, rekreační chalupy apůdní prostory rodinných domků. Nedoporučuje se použití v obytných místnostech.Je napájen baterií 9V a o jeho činnosti vás informuje blikající kontrolka. Baterie vydrží napájet přístroj tři až čtyři týdny podle typu a prostředí. (4home.cz)

CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců 12V

CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců 12V

Plašič kun a hlodavců, který účinně brání zvířatům v ohlodávání izolace kabelů v motoru vozidla.** Zařízení generuje tón** na hranici slyšitelnosti o frekvenci 22.5kHz (+/- 2.5kHz). (mall.cz)

Odpuzovač kun, krys a myší kemo m234 18030di

Odpuzovač kun, krys a myší kemo m234 18030di

PopisVnitřní i venkovní použití. Vytváří velmi hlasitý ultrazvuk se sinusovým průběhem, který odpuzuje kuny a další zvířata. Ultrazvukové tóny nejsou pro člověka slyšitelné. Základní přístroj je vodotěsný dle IP 65 a lze jej namontovat i venku. Připojený síťový adaptér musí být umístěn do zásuvky v suchém prostoru. Ideální pro přístřešky pro automobily, garáže, kůlny, domy, skladovací prostory apod.VybaveníPlocha působení 100 m2Jasná LED blikající každých 2,5 sVodotěsná základní jednotkaVlastnostiJasná LED blikající každých 2,5 sDélka kabelu 2 mUpevňovací sponyKabelový přívodVodotěsná základní jednotkaRozsah dodávkyM234 Síťová zástrčka NávodTechnické parametrydélka70 mmProvozní napětí230 VEmise hluku120 dB (± 20 %)BarvaČernávýška40 mmŠířka50 mmMnožství1 ksFrekvence22,5 28 KHzTyp ochrany… (fonetip.cz)

Odpuzovač deramax kitty - plašič koček a psů

Odpuzovač deramax kitty - plašič koček a psů

Odpuzovač Deramax Kitty - plašič koček a psů Kvalitní ultrazvukový odpuzovač-plašič koček a psů vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu odpuzovače koček a psů.Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Kitty:Odpuzovač-plašič Deramax-Kitty je určen k využití jako odpuzovač-plašič koček a psů. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro kočky a psy velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný odpuzovačem. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si kočky a psi na signál nezvykli a… (fonetip.cz)

CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců 12V - zánovní

CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců 12V - zánovní

Plašič kun a hlodavců, který účinně brání zvířatům v ohlodávání izolace kabelů v motoru vozidla.** Zařízení generuje tón** na hranici slyšitelnosti o frekvenci 22.5kHz (+/- 2.5kHz). (mall.cz)

CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců CMOS 12 V

CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců CMOS 12 V

Moderní mikroelektronický CMOS plašič zvířat. Brání kunám, lasičkám a hlodavcům v ohlodávání kabelů v motoru vozidla a dalších součástí. Pro zvířata je naprosto bezpečný, nepoškozuje jejich sluch. Připojení k pojistce stálého napětí 12 V DC nebo přímo na svorky akumulátoru přes spínač, popř. přes parkovací světla. (mall.cz)

Odpuzovač hlodavců geti grr120

Odpuzovač hlodavců geti grr120

Výkonný ultrazvukový odpuzovač Vás pohodlně zbaví obtížných hlodavců. Vysokofrekvenční zvuk je pro člověka neslyšitelný, ale hlodavcům je velmi nepříjemný. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si hlodavci (nebo kuna a lasička) na signál nezvykli. Přístroj neobsahuje žádné chemické látky, proto může být široce používán v domě, bytě, skladech, hotelích, supermarketech, garážích kancelářích, apod. Zvukové vlny vysoké intenzity jsou mimo rozsah lidského sluchu a většiny domácích mazlíčků (například psů, koček, ryb, ptáků) a hospodářských zvířat. Plašič účinně chrání oblast o rozměrech až 200 m2, nebrání-li signálu žádné překážky (zdi apod.)Parametry produktu:- účinnost na ploše až 200 m2 - měnící se frekvence - neobsahuje chemické látky- pouze… (fonetip.cz)

Odpuzovač hlodavců do auta

Odpuzovač hlodavců do auta

Odpuzovač hlodavců do auta Žádné líčení speciálních pastí, žádné zabíjení jinak užitečných zvířat! Šetřete životní prostředí! Toto zařízení Vám poslouží k ekologickému odhánění kun z vašeho automobilu, zemědělského stroje, garáže i lodě (prokousávání pneumatik a ohlodávání kabelů a plastových částí). Tento přístroj vyhání a odpuzuje nejen šelmy kunovité (kuny, tchoře), ale i šelmy lasicovité. Hluk (zvuk), který přístroj vysílá, lidské ucho téměř neslyší. Každých 15 sekund po dobu 15 sekund (s přerušením dalších 15 sekund) vysílá tento přístroj velmi vysoký tón (o frekvenci 12 kHz). Instaluje se do motorového prostoru nebo do vstupního otvoru ve vozidle. Je třeba mít na zřeteli, aby ve směru vysílání bylo co nejvíc volného prostoru a aby ultrazvukovým signálem byla pokryta co největší… (fonetip.cz)

Kabel pro připojení zdrojových odpuzovačů deramax k 12v akumulátoru

Kabel pro připojení zdrojových odpuzovačů deramax k 12v akumulátoru

Kabel pro připojení zdrojových odpuzovačů Deramax k 12V akumulátoru Napájecí kablík pro napájení zdrojových odpuzovačů Deramax z 12V akumulátoru. Délka kablíku je 2 metry.Co je zdrojový odpuzovač: Jedná se o výkonné odpuzovače Deramax, s napájením ze síťového zdroje (adaptéru) do zásuvky. Konkrétně se jedná o tyto typy: Deramax-Profi, Deramax-Plus, Deramax-Kitty, Deramax-Bird, Deramax-Bat, Deramax-Leon a Deramax-Mites.Jak dlouho udrží 12V akumulátor v chodu některý ze zdrojových odpuzovačů Deramax: Plně nabitý akumulátor s kapacitou 30Ah udrží odpuzovač v chodu po dobu 30 dnů (předpokládá se samozřejmě akumulátor v dobrém stavu).Napájení jednoho zdrojového odpuzovače Deramax z 12V akumulátoru: Pokud chcete napájet některý ze zdrojových odpuzovačů Deramax z 12V akumulátoru, nebo ze… (fonetip.cz)

Prodl. napájecí káblík 5 m pro zdrojové odpuzovače DERAMAX

Prodl. napájecí káblík 5 m pro zdrojové odpuzovače DERAMAX

Prodl. napájecí káblík 5 m pro zdrojové odpuzovače DERAMAX (tipa.eu)

Kabel pro připojení zdrojových odpuzovačů DERAMAX k 12V akumulátoru

Kabel pro připojení zdrojových odpuzovačů DERAMAX k 12V akumulátoru

Kabel pro připojení zdrojových odpuzovačů DERAMAX k 12V akumulátoru (tipa.eu)

Odpuzovač hlodavců do auta 23 khz

Odpuzovač hlodavců do auta 23 khz

Odpuzovač hlodavců do auta 23 kHz Žádné líčení speciálních pastí, žádné zabíjení jinak užitečných zvířat! Šetřete životní prostředí! Toto zařízení Vám poslouží k ekologickému odhánění kun z vašeho automobilu, zemědělského stroje, garáže i lodě (prokousávání pneumatik a ohlodávání kabelů a plastových částí). Tento přístroj vyhání a odpuzuje nejen šelmy kunovité (kuny, tchoře), ale i šelmy lasicovité. Přístroj pracuje na vyšší frekvenci 23 kHz, takže signál není téměř slyšitelný lidským uchem. Hluk (zvuk), který přístroj vysílá, lidské ucho téměř neslyší. Každou sekundu (s přerušením dalších 3 sekund) vysílá tento přístroj velmi vysoký tón (o frekvenci 23 kHz). Instaluje se do motorového prostoru nebo do vstupního otvoru ve vozidle. Je třeba mít na zřeteli, aby ve směru vysílání bylo co… (fonetip.cz)

Odpuzovač hlodavců do auta s vn

Odpuzovač hlodavců do auta s vn

Odpuzovač hlodavců do auta s VN Špičkový odpuzovač - plašič škůdců určený pro ochranu automobilů a zemědělských strojů. Žádné líčení speciálních pastí, žádné zabíjení jinak užitečných zvířat! Šetřete životní prostředí! Toto zařízení Vám poslouží k ekologickému odhánění kun z vašeho automobilu, zemědělského stroje, garáže i lodě (prokousávání pneumatik a ohlodávání kabelů a plastových částí). Tento přístroj vyhání a odpuzuje nejen šelmy kunovité (kuny, tchoře), ale i šelmy lasicovité. Vestavěné dva systémy pro odpuzování kun a drobných hlodavců. Přístroj odpuzuje škůdce jednak pomocí pro ně agresivního ultrazvukového signálu a jednak pomocí 6ks vysokonapětových kontakních destiček. Pokud se škůdce dotkne jedné z vysokonapěťových destiček, dostane elektrickou ránu, která jej přesvědčí o… (fonetip.cz)

Sprej proti kunám a hlodavcům Tectane (400ml)

Sprej proti kunám a hlodavcům Tectane (400ml)

Je dlouhodobě působící sprej, vytvářející lehce lepkavý nános, který poskytuje ochranu proti přehryzání důležitých částí automobilu hlodavci. Jedná se zejména o elektrická vedení, kabely zapalování, hadice brzdového a chladicího systému, klínové řemeny, manžety a pryžová těsnění a systémy pérování. Chrání rovněž při dlouhotrvajících deštích. (autohotarek.cz)

Kabel rozbočovací pro napájení až 3ks zdrojových odpuzovačů DERAMAX z…

Kabel rozbočovací pro napájení až 3ks zdrojových odpuzovačů DERAMAX z jednoho zdroje

Kabel rozbočovací pro napájení až 3ks zdrojových odpuzovačů DERAMAX z jednoho zdroje (tipa.eu)

Ceramicus Odpuzovač pachový TOTAL ODOR na kuny 200 ml

Ceramicus Odpuzovač pachový TOTAL ODOR na kuny 200 ml

Pachový odpuzovač na kuny TOTAL ODOR. Balení: 200 ml. (mall.cz)

Odpuzovač hlodavců a hmyzu na baterie TIPA 832B

Odpuzovač hlodavců a hmyzu na baterie TIPA 832B

Odpuzovač hlodavců a hmyzu na baterie TIPA 832B (tipa.eu)

K2 sprej na ochranu kabeláže proti hlodavcům a kunám 400 ml

K2 sprej na ochranu kabeláže proti hlodavcům a kunám 400 ml

K2 Sprej na ochranu kabeláže proti hlodavcům a kunám 400 ml Sprej na ochranu kabeláže je dlouhodobě působící sprej, vytvářející lehce lepkavý nános, který poskytuje ochranu proti přehryzání důležitých částí automobilu hlodavci. Jedná se zejména o elektrická vedení, kabely zapalování, hadice brzdového a chladicího systému, klínové řemeny, manžety a pryžová těsnění a systémy pérování. Chrání rovněž při dlouhotrvajících deštích. Čisté, rychlé a jednoduché použití Dlouhotrvající účinek Sprej nezapáchá a nevadí při použití v interiéruVytváří lehce lepkavý film (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít