Odpajeci spicka ersa x tool en 0823 2 3 mm

Odpáj. Špicka pro ersa x-tool3,0/0,8

Odpáj. Špicka pro ersa x-tool3,0/0,8

Technické parametryHodnotaTyp pájecího hrotu (kategorie)Odsávací hrotVhodný proERSA X-ToolTyp (výrobce)EN 0818Velikost hrotů0.8 mmVhodné pro značku (pájení)Ersa (fonetip.cz)

Odpáj. Špicka pro ersa x-tool2,9/1,5

Odpáj. Špicka pro ersa x-tool2,9/1,5

Technické parametryHodnotaTyp pájecího hrotu (kategorie)Odsávací hrotVhodný proERSA X-ToolTyp (výrobce)EN 1223Velikost hrotů1.2 mmVhodné pro značku (pájení)Ersa (fonetip.cz)

Pájecí pero pro stanice ersa 24 v/60w, tech tool 640 adj

Pájecí pero pro stanice ersa 24 v/60w, tech tool 640 adj

Pájedlo vám zaručuje opakovanou kvalitu pájení při velmi nízkých pracovních teplotách.Technické parametryHodnotaVýkon70 WVhodný proERSA DIGITAL 2000A, DIGITAL 60, MICRO-CON 60 iADoba nahřátí12 sDruh pájecího hrotu (obsah dodávky)Provedení dláto typ 612Provozní napětí (text)24 VTeplota (max.)280 °CVýkon (max.)60 WVhodný pro model (pájení)Pájecí stanice Digital 2000A · pájecí stanice Digital 60 · pájecí stanice Micro-Con 60Příslušenství (pájení)PájedloProvozní napětí24 VTyp pájecího hrotuDlátovýVhodné pro značku (pájení)ERSAVlastnostiAntistatické dle standardu MIL-SPEC/ESAVysoce flexibilní/žáruvzdorné/antistatické. (fonetip.cz)

Pájecí hrot odpájecí 3,8 x 1,5 mm, et-smd

Pájecí hrot odpájecí 3,8 x 1,5 mm, et-smd

Technické parametryHodnotaTyp pájecího hrotu (kategorie)Odsávací hrotVhodný proPáječka Weller LR 21Typ (výrobce)ET-SMDVelikost hrotů3.8 mmVhodné pro značku (pájení)Weller (fonetip.cz)

Odpájecí sada ds - x 80

Odpájecí sada ds - x 80

Nové odpájecí zařízení DSX 80 umožňuje díky své konstrukci ergonomickou manipulaci a pohodlnou práci i při delším používání. Nádobu na cín lze rychle a bez problémů vyčistit. Vakuum je aktivováno pomocí tlačítka integrovaného v úchytu. Díky širokému sortimentu nástavců a CSF je to univerzálně použitelný přístroj. Možnost připojení na WMD 1S nebo WR 3M.Technické parametryHodnotaVýkon80 WVhodný proWeller WMD 1S, WR 3MDruh pájecího hrotu (obsah dodávky)Sací nástavce DX 112/DX 113Provozní napětí (text)24 V/DCVlastnosti páječky+ odkládací stojánekTeplota (max.)450 °CTeplota (min.)50 °CVýkon (max.)80 WVhodný pro model (pájení)Pájecí stanice WR 2 · pájecí stanice WR 3MPříslušenství (pájení)Sada pro odletováníProvozní napětí24 V/DCTyp pájecího hrotuOdsávačkaVhodné pro značku (pájení)WellerObsah… (fonetip.cz)

Zdobící špička jemná 3 mm-5 zubů

Zdobící špička jemná 3 mm-5 zubů

Trezírovací cukrářská špička z pocínovaného potravinářského plechu s 5ti zuby o průměru 3mm. (hospodynkam.cz)

Pájecí / odpájecí 2-kanálová stanice weller wxd 2020

Pájecí / odpájecí 2-kanálová stanice weller wxd 2020

Série produktů WX byla rozšířena o novou pájecí a odpájecí stanici WXD 2 a odpáječku WXDP 120. Nová a všestranně použitelná pájecí a odpájecí stanice pro profesionální opravárenské práce na elektronických zařízeních nejnovější technologie v průmyslové výrobě, opravárenství a laboratořích. Stejně jako u všech nástrojů WX lze parametry odpájení snadno naprogramovat a uložit do paměti stanice. Power-Sharing umožňuje individuální a flexibilní výběr WX nástrojů pro každou oblast použití, až max. do výkonu 255 W. S dobou ohřevu pouhých 35 s nastavuje zařízení WXDP 120 nová měřítka pro výkonné pájení a odpájení.Technické parametryHodnotaTyp pájecí stanice (kategorie)Pájecí a odsávací staniceÚdaje o hmotnostiCcaRozměr, délka170 mmTeplota (max.)+550 °CTeplota (min.)+50 °CVýkon (max.)240… (fonetip.cz)

Překližka z břízového dřeva 250 x 500 x 3 mm, 2 ks

Překližka z břízového dřeva 250 x 500 x 3 mm, 2 ks

Pro hobby modeláře, např. pro laboratorní práce. Odolný proti vlhkosti, suché lepené, broušené.Technické parametryHodnotaMateriálBřízaPočet vrstev3Tloušťka3 mmRozměr, délka500 mmRozměr, výška3 mmRozměr, šířka250 mmMnožství2 ksVybaveníSada 2 ks (fonetip.cz)

Sada vytahováku špiček žhavících svíček hazet, 4760/2, 5 mm

Sada vytahováku špiček žhavících svíček hazet, 4760/2, 5 mm

PopisDemontáž hlavy válců není nutná. • K vytažení špičky 10mm žhavicích svíček. • Doplněk k vytahováku M8 ze sady HAZET 4760/6. • Obsah: 1x opěra. 1x upínací prvek. Made in Germany.Technické parametryMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Mosazný u profil 500 x 3 x 2 mm

Mosazný u profil 500 x 3 x 2 mm

FrézovánoTechnické parametryHodnotaMateriálMosazTloušťka zdi0.5 mmRozměr, délka500 mmRozměr, výška2 mmRozměr, šířka3 mmMnožství1 ksVlastnostiFrézovánoUpozornění tolerance až o 1,5% je v rozměrové specifikaci (fonetip.cz)

Ersa pájecí stanice i-con 2 s

Ersa pájecí stanice i-con 2 s

Pájecí a odpájecí stanice SMD s inteligentním, výkonným i-Tool a mnohostrannou odpájecí pinzetou Chip-Tool. Chip-Tool umožňuje široký výběr odpájeních špiček SMT (série 422), bezpečné a rychlé odstranění nejmenších čipů (0201, 0402, atd.) až po středně velké PLCC.Technické parametryHodnotaTyp pájecí stanice (kategorie)Pájecí staniceTeplota (max.)+450 °CTeplota (min.)+150 °CVýkon (max.)120 WProvozní napětí230 V/ACDisplej (digitální / mechanický)DigitálníObsah baleníElektronická stanice i-CON 2 Páječka i-Tool s pájecí špičkou ERSADUR 0102CDLF16 Odkládací stojan 0A48 Odpájecí pinzeta Chip-Tool s párem odpájecích špiček 0422MD odkládací stojan 0A43. (fonetip.cz)

Hliníková deska al-mg 3 modelcraft, 400 x 200 x 2 mm

Hliníková deska al-mg 3 modelcraft, 400 x 200 x 2 mm

Technické parametryHodnotaMateriálHliníkRozměr, délka400 mmRozměr, šířka200 mmMnožství1 ksVybavení400 x 200 mm (fonetip.cz)

Odpájecí savé lanko crc kontakt chemie, délka 10 m, šířka 1.5 mm

Odpájecí savé lanko crc kontakt chemie, délka 10 m, šířka 1.5 mm

SOLDABSORB jsou kvalitní odpájecí knoty pro odpájení elektronických součástek. Jemné, měděné, opletené a impregnované opletení No-Clean. Příklady použití: Soldasorb je ideální nástroj pro rychlé odpájení elektronických součástek.Technické parametryHodnotaPájecí cín (kategorie)Odpájecí lankoRozměr, délka10 mTyp páječkyTavicí přísadaRozměr, šířka1.5 mmVlastnostiZvláště jemné měděné opletení s vysokou savostíVysoký přenos tepla a vynikající savostNeobsahuje halogeny, není vodivá a tavidlo No-CleanBez kalafunyŽádné alergenní složkyK dispozici v různých šířkách.VybaveníS tímto knotem je minimalizována odpájecí doba a tím i doba opravyVyhnete se poškození tepelných součástek a integrovaným obvodůmNení zapotřebí žádné další čištění, žádné agresivní zbytky na povrchu nezůstanou (fonetip.cz)

Odpájecí savé lanko crc kontakt chemie, délka 1.5 m, šířka 1.5 mm

Odpájecí savé lanko crc kontakt chemie, délka 1.5 m, šířka 1.5 mm

SOLDABSORB jsou kvalitní odpájecí knoty pro odpájení elektronických součástek. Jemné, měděné, opletené a impregnované opletení No-Clean. Příklady použití: Soldasorb je ideální nástroj pro rychlé odpájení elektronických součástek.Technické parametryHodnotaPájecí cín (kategorie)Odpájecí lankoRozměr, délka1.5 mTyp páječkyTavicí přísadaProvedení2x cívka 1,5 mm x 1,5 mRozměr, šířka1.5 mmVlastnostiZvláště jemné měděné opletení s vysokou savostíVysoký přenos tepla a vynikající savostNeobsahuje halogeny, není vodivá a tavidlo No-CleanBez kalafunyŽádné alergenní složkyK dispozici v různých šířkách.VybaveníS tímto knotem je minimalizována odpájecí doba a tím i doba opravyVyhnete se poškození tepelných součástek a integrovaným obvodůmNení zapotřebí žádné další čištění, žádné agresivní zbytky na… (fonetip.cz)

Odpájecí savé lanko crc kontakt chemie, délka 1.5 m, šířka 2.5 mm

Odpájecí savé lanko crc kontakt chemie, délka 1.5 m, šířka 2.5 mm

SOLDABSORB jsou kvalitní odpájecí knoty pro odpájení elektronických součástek. Jemné, měděné, opletené a impregnované opletení No-Clean. Příklady použití: Soldasorb je ideální nástroj pro rychlé odpájení elektronických součástek.Technické parametryHodnotaPájecí cín (kategorie)Odpájecí lankoRozměr, délka1.5 mTyp páječkyTavicí přísadaProvedení2x cívka 2,5 mm x 1,5 mRozměr, šířka2.5 mmVlastnostiZvláště jemné měděné opletení s vysokou savostíVysoký přenos tepla a vynikající savostNeobsahuje halogeny, není vodivá a tavidlo No-CleanBez kalafunyŽádné alergenní složkyK dispozici v různých šířkách.VybaveníS tímto knotem je minimalizována odpájecí doba a tím i doba opravyVyhnete se poškození tepelných součástek a integrovaným obvodůmNení zapotřebí žádné další čištění, žádné agresivní zbytky na… (fonetip.cz)

Odpájecí savé lanko crc kontakt chemie, délka 1.5 m, šířka 0.8 mm

Odpájecí savé lanko crc kontakt chemie, délka 1.5 m, šířka 0.8 mm

SOLDABSORB jsou kvalitní odpájecí knoty pro odpájení elektronických součástek. Jemné, měděné, opletené a impregnované opletení No-Clean. Příklady použití: Soldasorb je ideální nástroj pro rychlé odpájení elektronických součástek.Technické parametryHodnotaPájecí cín (kategorie)Odpájecí lankoRozměr, délka1.5 mTyp páječkyTavicí přísadaProvedení2x cívka 0,8 mm x 1,5 mRozměr, šířka0.8 mmVlastnostiZvláště jemné měděné opletení s vysokou savostíVysoký přenos tepla a vynikající savostNeobsahuje halogeny, není vodivá a tavidlo No-CleanBez kalafunyŽádné alergenní složkyK dispozici v různých šířkách.VybaveníS tímto knotem je minimalizována odpájecí doba a tím i doba opravyVyhnete se poškození tepelných součástek a integrovaným obvodůmNení zapotřebí žádné další čištění, žádné agresivní zbytky na… (fonetip.cz)

Ventilátor sunon ub5u3-700, 30x 30 x 3 mm, 2 - 6 v/dc

Ventilátor sunon ub5u3-700, 30x 30 x 3 mm, 2 - 6 v/dc

Díky miniaturizaci v elektronice musí být stále více prvků umístěno na relativně malé ploše, přičemž musí být vznikající teplo odváděno pryč. Avšak právě u přenosných zařízení může toto představovat podstatný problém při návrhu konstrukce výrobku. Tento minivětrák značky SUNON® je díky svým rozměrům ideálním řešením těchto problémů. Ventilátor přitom také pracuje i na tzv. MAGLev® principu. Magnetický systém využívá sil pro stabilizaci a zamezuje opotřebení kvůli náchylnosti ke kývání rotoru. Tento ventilátor se navíc vyznačuje vysokou životností, nízkými vibracemi a tichým provozem.Technické parametryHodnotaPrůtok vzduchu17.8 l/minOdběr proudu (max.)72 mAJmenovité napětí5 V/DCPříkon0.36 WRozměr, hloubka3 mmHlučnost (max.)28.7 dB (A)Rozměr, výška30 mmTyp vzduchotechniky (kategorie)Axiální… (fonetip.cz)

Lišta na 3 cukrářské špičky

Lišta na 3 cukrářské špičky

Lišta z pocínovaného potravinářského plechu na zasunutí trezírovacích špiček pro jejich snadnější uskladnění. Rozměry: šířka 3cm, délka 9,5cm (hospodynkam.cz)

Odpájecí stanice zd-8925

Odpájecí stanice zd-8925

Odpájecí stanice ZD-8925 Tato pájecí stanice je automaticky řízena mikroprocesorem. Digitální řídící elektronika a kvalitní systém výměny tepla zajišťuje přesnou regulaci teploty pájecího hrotu. Nejvyšší stupeň přesnosti nastavení teploty a optimálního dynamického tepelného chování při zatížení je dosaženo díky uzavřenému řídícímu obvodu. Tento systém je určen především pro bezolovnatou techniku výroby. Odpájecí pistoli s výkonem 90W (při ohřevu až 200W) lze využít kdekoliv v oblasti elektroniky. Je vhodná pro jemné odpájení. Topné těleso využívá PTC termistor, snímač na hrotu pistole pomáhá rychle a přesně řídit teplotu.Technické parametry:- napětí: odpájecí stanice:220-240V AC/50Hz odpájecí pistole: 24V- příkon odpájecí pistole: 90W- nastavitelná teplota: 160-480°C- náhradní hroty: N5… (fonetip.cz)

Skladova-okna Dvoukřídlé pl. okno se sloupkem 2/3+1/3 PREMIUM 2060 x…

Skladova-okna Dvoukřídlé pl. okno se sloupkem 2/3+1/3 PREMIUM 2060 x 1540 mm barva bílá

- Plastová okna vysoké kvality, důkazem je více než 50.000 spokojených zákazníků - profily z holdingu Arbonia AG (sídlo v Arbonu - Švýcarsko) - 6 komor, prvoplast bez přídavných recyklátů - vysoce tepelně izolační vlastnosti - velká úspora energií - moderní zaoblený design profilů - 2x dorazová těsnění EPDM - izolační dvojsklo 4/16/4, koeficient prostupu Ug=1.0/1.1 W/m2K - tepelný prostup celým oknem Uw=1.2W/m2K - kvalitní meziskelní rámeček snižuje výskyt rosení - kování celoobvodové řady activPilot (německý výrobce Winkhaus) - zesílené panty pro nosnost křídla až 120kg - bezpečnostní body pro snížení rizika překonání zloději - pojistka proti chybné manipulaci (skladova-okna.cz)

Odpájecí pár hrotů 422 ed

Odpájecí pár hrotů 422 ed

K odpájení součástek jako např. SOIC,TSOP.Technické parametryHodnotaTyp pájecího hrotu (kategorie)Odsávací hrotVhodný proERSA Odpájecí pinzeta pro pájecí stanici Rework 80, příp. SMT 60 A/C , stejně jako DIGITAL 2000Typ (výrobce)ED/SBVelikost hrotů6 mmVhodné pro značku (pájení)Ersa (fonetip.cz)

Odpájecí odsávačka edsyn challanger ss350g

Odpájecí odsávačka edsyn challanger ss350g

Kovové provedení s čistícím vřetenem a snadným ovládáním jednou rukou. Samočistící PTFE odpájecí hrot pro odsávání kapalného tavidla na měkkých pájených místech. Podle nejnovějších poznatků o ergonomii.Technické parametryHodnotaRozměr, O3.3 mmVlastnosti pájecí technikyAntistatickáRozměr, délka216 mmPříslušenství (pájení)Sací pumpa pro odpájeníAntistatickýAnoHmotnost43 gVybaveníAntistatickýKovové provedení s čistícím vřetenemErgonomický design a snadná obsluha jednou rukou (fonetip.cz)

Odpájecí pár hrotů 422fd3/452fdlf075

Odpájecí pár hrotů 422fd3/452fdlf075

K odpájení součástek jako např. SOIC,TSOP.Technické parametryHodnotaTyp pájecího hrotu (kategorie)Odsávací hrotVhodný proERSA Odpájecí pinzeta pro pájecí stanici Rework 80, příp. SMT 60 A/C , stejně jako DIGITAL 2000Typ (výrobce)FDLF075Velikost hrotů7.5 mmVhodné pro značku (pájení)Ersa (fonetip.cz)

Odpájecí pár hrotů 422 fd4

Odpájecí pár hrotů 422 fd4

K odpájení součástek jako např. SOIC,TSOP.Technické parametryHodnotaTyp pájecího hrotu (kategorie)Odsávací hrotVhodný proERSA Odpájecí pinzeta pro pájecí stanici Rework 80, příp. SMT 60 A/C , stejně jako DIGITAL 2000Typ (výrobce)FDLF125Velikost hrotů12.5 mmVhodné pro značku (pájení)Ersa (fonetip.cz)

TORO Vrtička kuchyňská, 25, 5 x 3, 7 x 2, 3 cm

TORO Vrtička kuchyňská, 25, 5 x 3, 7 x 2, 3 cm

TORO Vrtička kuchyňská, 25, 5 x 3, 7 x 2, 3 cm, kategorie: VAŘENÍ | KUCHYŇSKÉ NÁČINÍ A POMŮCKY | KUCHYŇSKÉ NÁŘADÍ (kitos.cz)

Špičkou jazyka (978-80-257-0241-3)

Špičkou jazyka (978-80-257-0241-3)

Kniha – autor Sarah Watersová, 510 stran, česky, pevná, plátěný potah (alza.cz)

Elsyino tajemství (978-80-267-0823-0)

Elsyino tajemství (978-80-267-0823-0)

Kniha – autor Camilla Läckberg, 432 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Další případ týmu Patrika Hedströma Tentokrát však bez Patrikova vedení. Patrik se totiž se svou ženou Erikou dohodl, že ji po roce vystřídá na rodičovské dovolené, aby mohla pracovat na své další knize. Záhy ale zjistí, jak je pro něj těžké nezapojovat se do vyšetřování, to když dva mladíci objeví mrtvolu učitele dějepisu na penzi. Shodou okolností je to člověk, k němuž před nedávnem Erika Falcková zanesla nacistický železný kříž, který našla v truhle po své matce. Chtěla, aby jí o něm jako expert na druhou světovou válku něco víc řekl. A z matčiných deníků, které ležely v truhle spolu s německým vyznamenáním, dále po učitelově smrti vyčte, že v dětství a mládí patřili do stejné party. Když Erika vyhledá další z… (alza.cz)

Odpájecí pár hrotů 422 sd/sb

Odpájecí pár hrotů 422 sd/sb

Technické parametryHodnotaTyp pájecího hrotu (kategorie)Odsávací hrotVhodný proERSA Odpájecí pinzeta pro pájecí stanici Rework 80, příp. SMT 60 A/C , stejně jako DIGITAL 2000Typ (výrobce)SD/SBVelikost hrotů0.2 mmVhodné pro značku (pájení)Ersa (fonetip.cz)

Odpájecí sada weller wxdp 120 t0051320199

Odpájecí sada weller wxdp 120 t0051320199

Odpájecí pistole WXDP 120 s excentrickým uchycením. Odpájecí pistole má nahřívací dobu jen 35 sekund a funkci set back. Technologie Push-and-Pull umožňuje změnu pájecí kazety jednou rukou.Technické parametryHodnotaVýkon120 WDoba nahřátí35 sProvozní napětí (text)24 VTeplota (max.)450 °CTeplota (min.)50 °CVýkon (max.)120 WPříslušenství (pájení)OdsávačkaProvozní napětí24 VVhodné pro značku (pájení)Weller (fonetip.cz)

Kompaktní pájecí/odpájecí stanice st 804

Kompaktní pájecí/odpájecí stanice st 804

Pájení a odpájení jen v jedné stanici a jediné pájecí/odpájecí kombinaci těla pájedla! Ideální přístroj pro profesionály a náročné kutily - elektroniky! Tělo pájky je velmi lehké a ergonomicky tvarované. Výkonný keramický topný element zajišťuje 80 W výkon a pájecí hrot je rychle a jednoduše vyměnitelný. Profesionálně koncipovaný přístroj pracuje samozřejmě s vyrovnáním potenciálů a spínáním v nule. Nastavitelná teplota je udržitelná na konstantní úrovni prostřednictvím snímače teploty. Další vynikající vlastnosti: odolná odpájecí sada s působením tepla přímo na odsávací hrot, jednoduchý rychlý systém výměny pro filtr vzduchu a sběrnou hadici, stupňovitě nastavitelné vakuum a tlačítko pro spuštění sání.Technické parametryHodnotaTyp pájecí stanice (kategorie)Pájecí a odsávací… (fonetip.cz)

Humans of Prague (EN) (978-80-87260-85-2)

Humans of Prague (EN) (978-80-87260-85-2)

Kniha – autor Tomáš Princ, 370 stran, anglicky, pevná bez přebalu lesklá The author presents the residents and visitors of Prague as thoughtful observersAlmost every day the photographer Tomáš Princ walks the streets of Prague and asks people he doesn't know: "Can I take your photograph?" This book presents the most interesting stories from his popular blog Humans of Prague from the past five years. The author presents the residents of the capital city and its visitors as thoughtful observers as well as witty commentators on their own lives, as storytellers of funny as well as sad stories, as self-confident protagonists, and as people who seem to be dwelling in past events.He discovers people who remember the great moments of last century as well as witnesses to fleeting moments in the… (alza.cz)

Putování jednoho slona (978-80-259-0823-5)

Putování jednoho slona (978-80-259-0823-5)

Kniha - - Nejoptimističtější a nejdobrodružnější román od nositele Nobelovy ceny. Saramagův útlý román je kouzelnou směsí historických faktů a smyšlenek. Barvité líčení různých krajů a lidských mravů z něj činí chytrou a zábavnou úvahu nad povahou života. – autor José Saramago, česky, pevná s přebalem lesklá Slona Šalamouna čeká velká změna. Píše se rok 1551 a po letech strádání v koutě královského paláce v Lisabonu pro něj panovník Jan III. našel využití. Pošle jej přes celou Evropu jako velkolepý svatební dar pro svého švagra, rakouského arcivévodu Maximiliána II. Saramagův útlý román je kouzelnou směsí historických faktů a smyšlenek. Barvité líčení různých krajů a lidských mravů z něj činí chytrou a přitom zábavnou úvahu nad povahou života. (alza.cz)

Můj rok 1969 (978-80-265-0823-6)

Můj rok 1969 (978-80-265-0823-6)

Kniha - Zavzpomínejte na rok 1969. Dárková kniha nejen pro narozené v roce 1969. - autor Alena Breuerová, česky, 208 stran Vydejte se po stopách našich dějin a vraťte se zpět do roku 1969Rok 1969 asi pro většinu lidí zůstane napořád ve stínu toho předchozího. Žije tady s námi ale sto tisíc těch, pro které byl tento rok naprosto zásadní. Byl to totiž rok, kdy poprvé otevřeli oči do tohoto světa.Je to zvláštní rok. Nikdo neví, co má čekat. Lidé jsou rozpačití a opatrní. Upálení Jana Palacha na chvíli probere národ z letargie, ale opravdu jenom na chvíli. V dubnu střídá Alexandra Dubčeka na postu prvního tajemníka KSČ Gustáv Husák a začíná období normalizace.Určitá „normalizace“ čeká i země na západ od nás – festival ve Woodstocku je sice velkolepý, ale hnutí hippies pomalu opouští jeviště… (alza.cz)

La nouvelle France en poche (978-80-7240-685-2)

La nouvelle France en poche (978-80-7240-685-2)

Kniha – 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Salomon X Ultra 3 MID GTX W Velikost: 40 2/3

Salomon X Ultra 3 MID GTX W Velikost: 40 2/3

Značka Salomon uvádí na trh model turistických bot, aby uspokojila všechny milovníky pohybu v přírodě. Vrchní část bot je vyrobena z kůže a textilu. U tohoto páru bot nalezneme plátěnou podšívku a pevnou gumovou podrážku. Model, který vydrží vše!Podrážka: High Traction Contagrip®, Membrána: GORE-TEX® Performance Comfort ® Mezipodešev: vstřikovaná EVAVáha: 430g (urban-sport.cz)

Dřevovláknitá deska 350 x 150 x 3 mm

Dřevovláknitá deska 350 x 150 x 3 mm

Tyto ušlechtilé panely z uhlíkových vláken se vyznačují 3D efektem a lesklým vzhledem.Technické parametryHodnotaMateriálUhlíková vlákna (karbon)Rozměr, délka350 mmRozměr, šířka150 mmMnožství1 ksVlastnostiVelmi kvalitní panely z uhlíkových a epoxidových vláken, doporučovaných v letectví.Vybavení350 x 150 mmTloušťky 0,3 mm, 0,55 mm, 1 mm, 1,5 mm, 2 mm jsou sestaveny obousměrně (s orientací vláken 0 ° / 90 °), tloušťky 2,5 mm a 3 mm jsou kvazi izotropně sestavěny (s orientací vláken 0 ° / 90 ° / ±45 °). (fonetip.cz)

Odpájecí sada weller wxdp 120 t0051320299, 24 v

Odpájecí sada weller wxdp 120 t0051320299, 24 v

Odpájecí sada WXDP 120 s excentrickým uchycením. Odpájecí pistole má nahřívací dobu jen 35 sekund a funkci set back. Technologie Push-and-Pull umožňuje změnu pájecí kazety jednou rukou.Technické parametryHodnotaDoba nahřátí35 sVlastnosti páječky+ odkládací stojánekTeplota (max.)+450 °CTeplota (min.)+50 °CVýkon (max.)120 WProvozní napětí24 VTyp pájecího hrotuOdsávačkaTyp pájecího cínu (kategorie)Odpájecí sadaHmotnost57 gVybaveníFunkce set backTechnologie Push-and-PullProgramovatelná a inteligentní odpájecí pistole WX (fonetip.cz)

Mosazný l profil 500 x 5 x 3 mm

Mosazný l profil 500 x 5 x 3 mm

Technické parametryHodnotaMateriálMosazTloušťka zdi0.6 mmRozměr, délka500 mmRozměr, výška3 mmRozměr, šířka5 mmMnožství1 ksUpozornění tolerance až o 1,5% je v rozměrové specifikaci (fonetip.cz)

Mosazný profil plochý 500 x 15 x 3 mm

Mosazný profil plochý 500 x 15 x 3 mm

Mosaz · (Kvalita vrtání a obrábění).Technické parametryHodnotaMateriálMosazRozměr, délka500 mmRozměr, výška3 mmRozměr, šířka15 mmMnožství1 ksVybaveníMnohostranně využitelnýUpozornění tolerance až o 1,5% je v rozměrové specifikaci (fonetip.cz)

Epoxidová deska carbotex 150 x 350 x 3 mm

Epoxidová deska carbotex 150 x 350 x 3 mm

Ke stavbě držáků, šasi, krytů atd. Deska je vhodná pro práci s běžnými nástroji.Technické parametryHodnotaRozměr, délka350 mmRozměr, šířka150 mmMnožství1 ksVybavení350 x 150 mm (fonetip.cz)

Mosazný u profil 500 x 8 x 3 mm

Mosazný u profil 500 x 8 x 3 mm

Technické parametryHodnotaMateriálMosazTloušťka zdi1 mmRozměr, délka500 mmRozměr, výška3 mmRozměr, šířka8 mmMnožství1 ksVlastnostiFrézovánoUpozornění tolerance až o 1,5% je v rozměrové specifikaci (fonetip.cz)

Háček TORO 260266 samolepící 4 ks, 3 x 3 x 2 cm

Háček TORO 260266 samolepící 4 ks, 3 x 3 x 2 cm

TORO Háček samolepící 4 ks, 3 x 3 x 2 cm, kategorie: USKLADNĚNÍ | ORGANIZACE KUCHYNĚ | HÁČKY (kitos.cz)

Provence Nůž plátkovací, 31 x 2, 3 cm

Provence Nůž plátkovací, 31 x 2, 3 cm

Provence Nůž plátkovací, 31 x 2, 3 cm, kategorie: KRÁJENÍ | NOŽE A SEKÁČKY | PORCOVACÍ NOŽE (kitos.cz)

TORO Vrtička kuchyňská, 30 x 2, 3 cm

TORO Vrtička kuchyňská, 30 x 2, 3 cm

TORO Vrtička kuchyňská, 30 x 2, 3 cm, kategorie: VAŘENÍ | KUCHYŇSKÉ NÁČINÍ A POMŮCKY | KUCHYŇSKÉ NÁŘADÍ (kitos.cz)

Fak ju en dáj Brazília v kŕči (978-80-969427-6-3)

Fak ju en dáj Brazília v kŕči (978-80-969427-6-3)

Kniha – 144 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Hliníková deska al-mg 3 modelcraft, 400 x 200 x 3 mm

Hliníková deska al-mg 3 modelcraft, 400 x 200 x 3 mm

Technické parametryHodnotaMateriálHliníkTloušťka3 mmRozměr, délka400 mmRozměr, šířka200 mmMnožství1 ksVybavení400 x 200 mm (fonetip.cz)

TORO Talíř jídelní, čtverec, 25, 6 x 25, 6 x 2, 3 cm

TORO Talíř jídelní, čtverec, 25, 6 x 25, 6 x 2, 3 cm

TORO Talíř jídelní, čtverec, 25, 6 x 25, 6 x 2, 3 cm, kategorie: STOLOVÁNÍ | TALÍŘE | MĚLKÉ TALÍŘE (kitos.cz)

TORO Talíř jídelní, čtverec, 25, 6 x 25, 6 x 2, 3 cm

TORO Talíř jídelní, čtverec, 25, 6 x 25, 6 x 2, 3 cm

TORO Talíř jídelní, čtverec, 25, 6 x 25, 6 x 2, 3 cm, kategorie: STOLOVÁNÍ | TALÍŘE | MĚLKÉ TALÍŘE (kitos.cz)

TORO Nůžky na drůbež, 25 x 2, 3 cm

TORO Nůžky na drůbež, 25 x 2, 3 cm

TORO Nůžky na drůbež, 25 x 2, 3 cm, kategorie: KRÁJENÍ | NŮŽKY | NŮŽKY NA DRŮBEŽ (kitos.cz)

Samsung HW-Q70R/EN (HW-Q70R/EN)

Samsung HW-Q70R/EN (HW-Q70R/EN)

SoundBar 3.1 o výkonu 332W, aktivní bezdrátový subwoofer, HDMI (1× vstup, 1× výstup), optické digi audio (1× vstup), Bluetooth, Wi-Fi, ARC, Dolby Atmos, DTS: X, dálkový ovladač Více audio kanálů, více zábavy Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Dokonale pohlcující zvuk v konfiguraci 3.1.2Ciťte se ve svém obývacím pokoji jako ve špičkovém kině. Se soundbarem Q70R od společnosti Samsung vás do děje dokonale vtáhne zvuková složka filmů, která vyzní excelentně i díky prostorové konfiguraci 3.1.2 a technologiím Dolby Atmos, Samsung Accoustic Beam a DTS: X. Naplno si však můžete vychutnat i vaši oblíbenou hudbu či zvukový design videoher. Ocitněte se pod palbou kvalitních basů bez nutnosti kabelů připojených k TV – subwoofer komunikuje s televizí bezdrátově pomocí… (alza.cz)

Samsung HW-Q60R/EN (HW-Q60R/EN)

Samsung HW-Q60R/EN (HW-Q60R/EN)

SoundBar 5.1 o výkonu 360W, aktivní bezdrátový subwoofer, HDMI (1× vstup), optické digi audio (1× vstup), Bluetooth, USB, ARC, Dolby Digital, DTS Digital Surround, dálkový ovladač Domov, který bude hrát všemi tóny Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Obklopte se prostorovým zvukem Pozvedněte své audio na zcela novou úroveň s dynamickým zvukem soundbaru Q60R. Ocitněte se pod palbou kvalitních basů bez nutnosti kabelů připojených k TV – subwoofer komunikuje s televizí bezdrátově pomocí Bluetooth a Wi-Fi. Pro ještě silnější audio zážitky se na vývoji soundbaru podílela i zvukařská firma Harmon Kardon, což je na výsledku rozhodně znát. Navíc je tu ještě řešení Wireless Surround Kit, díky kterému si můžete dopřát prostorový zvuk bez zbytečného množství kabelů. … (alza.cz)

Samsung HW-Q80R/EN (HW-Q80R/EN)

Samsung HW-Q80R/EN (HW-Q80R/EN)

SoundBar 5.1 o výkonu 372W, aktivní bezdrátový subwoofer, HDMI (2× vstup, 1× výstup), optické digi audio (1× vstup), Bluetooth, Wi-Fi, ARC, Dolby Atmos, DTS: X, dálkový ovladač Kouzlo prostorového zvuku  Dokonale pohlcující zvuk v konfiguraci 5.1.2Ciťte se ve svém obývacím pokoji jako ve špičkovém kině. Se soundbarem od společnosti Samsung vás do děje dokonale vtáhne zvuková složka filmů, která vyzní excelentně i díky prostorové konfiguraci 5.1.2 a technologiím Dolby Atmos a DTS: X. Naplno si však můžete vychutnat i vaši oblíbenou hudbu či zvukový design videoher. Skvělý zvuk přichází i ze shoraEfekty, hlas a hudba zní ze všech stran – i od stropu. O perfektní obklopení zvukem se starají speciální reproduktory, které míří do výšky.Prostorové audio ze všech… (alza.cz)

Sedmá oběť: Série Karen Vailová (1) (978-80-269-0823-4)

Sedmá oběť: Série Karen Vailová (1) (978-80-269-0823-4)

Kniha – autor Alan Jacobson, 440 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Zvláštní agentka Karen Vailová "je číslo, drsná a geniální" (Tess Gerritsen). Jako vedoucí profilovačka FBI vede Vailová vyšetřování sériového vraha, zvaného "Mrtvé oči", který terorizuje virginský okres Fairfax. Tento psychopat se liší od ostatních podivnou surovostí a důvěrnou, podrobnou znalostí strategie pronásledování FBI. Vailová se liší od svých kolegů životem, který ji naučil tvrdosti a odnaučil kompromisům. Nedávno se rozvedla s manželem, který ji týral, svádí ošklivý boj o svěření do péče a bezmocná je i vůči matčinu zápasu s Alzheimerovou nemocí. Jak ale Vailovou začínají postupně zmáhat její osobní břemena, hrozí i nezdar jejího vyšetřování. Teď vkládá poslední naděje do kontroverzního profilu. Ten… (alza.cz)

Páječka ersa 670cdj

Páječka ersa 670cdj

pro ERSA pájecí stanice ANALOG 60.Technické parametryHodnotaVhodný proERSA pájecí stanice ANALOG 60ProvedeníNáhradní páječka Basic Tool 60 (fonetip.cz)

Mikrospínač saia série v4n-pájecí špička, rolnička 16 mm

Mikrospínač saia série v4n-pájecí špička, rolnička 16 mm

Subminiaturní provedení, dlouhá mechanická a elektrická životnost. Schválení: ENEC, UL, CSA.Technické parametryHodnotaTyp kontaktu1 přepínacíTyp (výrobce)V4NST7YRULMateriál kontaktuAgPřipojení (součástky)PájenéSpínací proud (max.)5 ARozměr, délka6.4 mmTeplota (max.)+85 °CTeplota (min.)-40 °CTyp spínače/tlačítka (kategorie)MikrospínačKrytíIP67Síla zdvihu0.9 NFunkce (přepínač/tlačítko)Bez aretaceSpínací napětí250 V/ACRozměr, výška10.3 mmRozměr, šířka20 mmMnožství1 ksPřepínací pozice1x zap/(zap)Typ sepnutíPáka s kladkou se šroubovým závitem (fonetip.cz)

Pájecí a odpájecí pinzeta star tec tweezer smd, 60 w

Pájecí a odpájecí pinzeta star tec tweezer smd, 60 w

Použití technologie SMD v elektronice vyžaduje nové nástroje, které jsou vhodné pro práci se SMD-součástkami. SMD - pájecí/odpájecí pinzeta ST 505 TW umožňuje manipulaci s těmito součástkami. Výhodou je, že touto pinzetou lze rozšířit téměř každou pájecí stanici a tím ji dovybavit pro práci s SMD součástkami. Pomocí regulační jednotky může být teplota SMD- pájecí/odpájecí pinzety postupně nastavována a zvolen vhodný odpájecí hrot, který odpovídá právě opracovávané SMD-součástce. Tím je brán ohled na různé formy a velikosti dnešních a budoucích SMD - pouzder. Tento přístroj přesvědčí nejen svou schopností rozšiřování, ale také výrazným poměrem cena/výkon.Technické parametryHodnotaVlastnosti páječky+ odkládací stojánekVýkon (max.)50 WProvozní napětí230 V/ACTyp pájecího hrotuPinzetaTyp… (fonetip.cz)

TORO Naběračka VICTORIA, 34 x 9, 2 x 3 cm

TORO Naběračka VICTORIA, 34 x 9, 2 x 3 cm

TORO Naběračka "VICTORIA", 34 x 9, 2 x 3 cm, kategorie: VAŘENÍ | KUCHYŇSKÉ NÁČINÍ A POMŮCKY | KUCHYŇSKÉ NÁŘADÍ (kitos.cz)

TORO 590573 Tác obdélníkový s dekorem dortíky, 27, 2 x 28 x 3, 3 cm

TORO 590573 Tác obdélníkový s dekorem dortíky, 27, 2 x 28 x 3, 3 cm

TORO Tác obdélníkový s dekorem dortíky, 27, 2 x 28 x 3, 3 cm, kategorie: STOLOVÁNÍ | SERVÍROVÁNÍ | DOPLŇKY K SERVÍROVÁNÍ (kitos.cz)

Kleště šikmé štípací se špičkou knipex bernstein 3-672-15 esd, 130…

Kleště šikmé štípací se špičkou knipex bernstein 3-672-15 esd, 130…

Technické parametryHodnotaMateriálSpeciální ocelČíslo výrobce3-672-15DIN norma (šroubovák)DIN EN 61340-2-5Rozměr, délka130 mmEN norma (šroubovák)EN 61340-2-5Hmotnost60 gOblasti použití (šroubováky)ESDVlastnostiExtra úzkéBez řezné vatyPro práce na těžko dostupných místech. (fonetip.cz)

Lišta z borového dřeva, 1000 x 10 x 3 mm, 10 ks

Lišta z borového dřeva, 1000 x 10 x 3 mm, 10 ks

Technické parametryHodnotaRozměr, délka1000 mmRozměr, výška3 mmRozměr, šířka10 mmMnožství10 ks (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít