Ochrana proti úplnému vybití solární baterie, s ukazatelem stavu nabití

Ochrana proti úplnému vybití solární baterie, s ukazatelem stavu…

Ochrana proti úplnému vybití solární baterie, s ukazatelem stavu nabití

Chraňte účinně vaše hodnotné solární baterie před poškozujícím úplným vybitím. Díky inteligentnímu řízení přebytku můžete přesně zjistit, který spotřebič může být napájen jen plnými bateriemi. Důležité spotřebiče zůstanou samozřejmě v provozu než dosáhnou prahu vypnutí kvůli úplnému vybití. S ukazatelem stavu nabíjení Ochrana proti úplnému vybití · Návod k použití. (conrad.cz)

Ochrana proti úplnému vybití s ukazatelem stavu nabití

Ochrana proti úplnému vybití s ukazatelem stavu nabití

Chraňte účinně vaše hodnotné solární baterie před poškozujícím úplným vybitím. Díky inteligentnímu řízení přebytku můžete přesně zjistit, který spotřebič může být napájen jen plnými bateriemi. Důležité spotřebiče zůstanou samozřejmě v provozu než dosáhnou prahu vypnutí kvůli úplnému vybití.Technické parametryHodnotaVlastní spotřeba proudu3 mA - 6 mAJmenovité napětí12 V · 24 VTeplotní rozsah-25 - 50 °CRozměr, délka98 mmPříslušenství pro energie z obnovitelných zdrojůOchrana před absolutním vybitímVýkon modulu (max.)70 WpZatěžovací proud6.3 ARozměr, šířka88 mmProud modulu (max.)6.3 AHmotnost120 gVhodný akumulátorOlověnéVlastnostiAutomatické přepínání 12/24 VDioda LED -kontrolkaVybaveníS ukazatelem stavu nabíjeníObsah baleníOchrana proti úplnému vybití Návod k použití. (fonetip.cz)

Led ukazatel stavu nabití baterie v automobilu 12 v/dc

Led ukazatel stavu nabití baterie v automobilu 12 v/dc

Tento užitečný doplněk vás prostřednictvím 10 LED okamžitě informuje o aktuálním stavu baterií ve vašem automobilu. Dvoubarevná LED stupnice dosahuje od 10,5 V DC do 15 V DC v krocích po 0,5 V. Nedosažení nebo překročení normálního napětí baterie je signalizováno červenou LED.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)12 V/DCRozměr, délka75 mmProvedeníStavebniceRozměr, šířka42 mmVýstupní napětí (min.)12 V/DCVlastnostiDvoubarevná škála LED sahá od 10,5 V/DC do 15 V/DC v odstupech 0,5 V. Nedosažení nebo překročení normálního napětí baterie je signalizováno červenou světelnou diodou LED. (fonetip.cz)

Modul pro sledování stavu nabití 12v baterií kemo m188, 13 x 40…

Modul pro sledování stavu nabití 12v baterií kemo m188, 13 x 40…

PopisIndikuje stav nabití 12V akumulátorů v 5 stupních pomocí 3 LED. Díky tomu lze snadno kontrolovat akumulátory a je zabráněno hlubokému vybití. Také je kontrolováno, zda je baterie v pořádku a zda od nabíječky přijímá plné nabíjecí napětí . (Pokud je čidlo baterií připojeno během nabíjení na baterii.) Čidlo baterie je koncipováno pro monitorování baterie v uzavřeném, aktivním obvodu. Velmi nízká spotřeba energie, nižší než 4,9 mA.Technické parametryProvozní napětí (text)10,4 - 15,5 V/DCOdběr proudu4,9 mAVnější délka13 mmProvedeníHotový modulVnější výška40 mmVnější šířka40 mmVýstupní napětí (min.)12 V/DCTyp stavebnice (kategorie)Hlídač baterie]]> (fonetip.cz)

Indikátor stavu nabití comfort indicator s bateriovými svorkami

Indikátor stavu nabití comfort indicator s bateriovými svorkami

Baterie potřebují dostatečné nabití, aby zaručovaly bezpečný start a udržely si dlouhou životnost. Zjištění stavu nabití a poskytnutí jasné informace uživateli v každém okamžiku je úkolem nového systému indikace stavu nabití Comfort Indicator společnosti CTEK. Pomocí funkce semaforu se snadno a srozumitelně zobrazí, jak dobře je baterie nabitá. Optimální je situace, když je možné jednoduše připojit každý XS800, XC800, XS 3600, XS 4003, XS 7000, XS 0.8, XC 0.8, MXS 3.6, MXS 5.0 nebo MXS 7.0 přímo na Comfort indikátor, pro zajištění optimálního stavu nabití. Semafor je zelený u stavu nabití12,85 voltů a je červený u stavu nabití12,4 V. Aby bylo jasné, že baterie pod 12,4 V sulfátují.Technické parametryHodnotaMnožství1 ksVlastnostiOriginální bateriové svorky CTEK1500 mm kabelPojistka 15 A… (fonetip.cz)

Indikátor stavu nabití comfort indicator pro instalaci

Indikátor stavu nabití comfort indicator pro instalaci

Baterie potřebují dostatečné nabití, aby zaručovaly bezpečný start a udržely si dlouhou životnost. Zjištění stavu nabití a poskytnutí jasné informace uživateli v každém okamžiku je úkolem nového systému indikace stavu nabití Comfort Indicator společnosti CTEK. Pomocí funkce semaforu se snadno a srozumitelně zobrazí, jak dobře je baterie nabitá. Optimální je situace, když je možné jednoduše připojit každý XS800, XC800, XS 3600, XS 4003, XS 7000, XS 0.8, XC 0.8, MXS 3.6, MXS 5.0 nebo MXS 7.0 přímo na Comfort indikátor, pro zajištění optimálního stavu nabití. Semafor je zelený u stavu nabití12,85 voltů a je červený u stavu nabití12,4 V. Aby bylo jasné, že baterie pod 12,4 V sulfátují.Technické parametryHodnotaMnožství1 ksVlastnosti8,4 mm kabelová oka1500 mm kabelPojistka 15 ASvětelná… (fonetip.cz)

Ukazatel stavu hladiny

Ukazatel stavu hladiny

Ukazatel stavu zaplnění nádrže na baterie. Měří hladinu zaplnění nádrže např. na dešťovou vodu, v komoře s odpadní vodou nebo v kalové nádrži, ze vzdálenosti až 100 m. Po stisknutí tlačítka dojde ke zobrazení stavu prostřednictvím 10 LED diod v 10 stupních po 10 % (zobrazení 10 - 100 % ). Zařízení je připraveno pro montáž na stěnu. Je zapotřebí ještě spojovací kabel k vodní nádrži (doporučuje se telefonní kabel s min. 11 žílami). Lze také použít kabel s menším počtem žil, pak ale není možné využít všechny stupně stupnice (např. při 8 žilách lze použít pouze 7 LED úrovní, což ale často vystačí). Kabel není součástí dodávky. Rozšíření pro větší měření: Běžné je použití pro měření vodní hladiny v nádrži atd. Nyní je možné měřit hladinu vody ve velmi velkých nádobách, jako např. hloubku… (fonetip.cz)

Rozbočovač autozásuvky s usb a indikací stavu baterie

Rozbočovač autozásuvky s usb a indikací stavu baterie

Technické parametryHodnotaDruh připojeníZástrčka do autozásuvkyVhodný proKonektor pro zapalovač cigaret, USB-AVnitřní průměr21 mmProvozní napětí12 V/DCDruh konstrukceRozbočovačeProudová zatížitelnost (max.)10 AProvedeníDvojitý rozdělovač se 2 přípojkami USBRozměr, výška66 mmVybaveníModré vnitřní podsvíceníSedí do běžného držáku na nápojeZobrazení stavu baterieUSB konektor 500 mA (fonetip.cz)

Ochrana proti kunám las

Ochrana proti kunám las

Zápachem odpuzuje kuny a další zvěř. Jednoduše se připevní v motorovém prostoru.Technické parametryHodnotaMnožství1 ksVybaveníBiologická aromatická látkaVelmi účinný páchnoucí plátekDoba účinnosti po 5 - 6 měsíců (fonetip.cz)

Ochrana proti přepětí /černý)

Ochrana proti přepětí /černý)

Ochrana proti přepětí pro pozemní, kabelové i satelitní signály. Pro anténní vstupy s TV přípojkou je vhodná zásuvka s přepěť.ochranou C-TV/hi-fi. Zvláště pro satelitní zařízení je satelitní zásuvka C-TV-SAT s přepěť.ochranou a F přípojkou. Obě se jednoduše zapojí do anténového vedení a zajistí tak dobrý příjem - také při bouřkách.Technické parametryHodnotaJmenovitý proud1,5 ARázové napětí180 VTypC-TV-HIFIDoba odezvy100 n sRozměr, délka39 mmProvedeníPropojkaTřída požadavkůD1BarvaČernáRozměr, výška55.5 mmRozměr, šířka28 mmVlastnostiTeplotní rozsah od -20 do +75°C. (fonetip.cz)

Bezdrátový magnetický senzor na dveře / okna s upozorněním na nízký…

Bezdrátový magnetický senzor na dveře / okna s upozorněním na nízký stav baterie

Bezdrátový senzor na dveře / okna, který komunikuje s našimi zabezpečovacími zařízeními. Maximální vzdálenost od hlavní jednotky je 100 metrů na volném prostranství. Senzor je vybaven funkcí upozornění při nízkém stavu baterie. (spyobchod.cz)

Ultrazvuková ochrana proti kunám secorut

Ultrazvuková ochrana proti kunám secorut

Poprvé je uplatněn systém odrazu zvuku u plašiče kun. Díky tomu je možné dosáhnout všesměrového vyzařování 360 stupňů. Velmi výkonný ultrazvukový generátor vytváří zvuk s dosahem až cca 250 m.Technické parametryHodnotaProudový odběr50 mAProvozní napětí (text)12/24 VÚhel vyzařování360 °Rozměr, délka68 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška55 mmRozměr, šířka77 mmMnožství1 ksVybaveníKabel 150 cm (fonetip.cz)

Ochrana proti kunám secorut 3

Ochrana proti kunám secorut 3

Vydává agresivní ultrazvukové tóny, které plaší kuny. Tím se zabrání poškození elektrických kabelů a hadiček. Protože kuna je noční zvíře, zaplaší ji zároveň vestavěná supersvítivá LED. Díky polovodičové technologii CMOS je zajištěn velmi nízký odběr elektrického proudu.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)12/24 VÚhel vyzařování145 °Provedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška70 mmRozměr, šířka88 mmMnožství1 ksFrekvencecca. 22 KHzVlastnostiPřipojovací kabel 1,5 mOchrana proti přepólování, není tedy nutná pojistkaOdolnost proti nárazu a stříkající voděVzdálenost cca 200 m.VybaveníVysoký akustický tlakVodotěsná membrána sirényUltrazvuková a optická ochrana díky siréně a LEDVelký rádius (fonetip.cz)

Zástrčka s ochranou proti prepetí vario solo

Zástrčka s ochranou proti prepetí vario solo

Červená LED indikuje, zda ochrana proti přepětí řádně funguje. Při zapnutí ochrany proti přepětí zazní zvukový signál. Tak se zapnutí ochranné funkce pozná i v případě, že zástrčka není umístěna viditelně. Ochranu je možno zcela snadno obnovit výměnou přiložené náhradní pojistky.Technické parametryHodnotaOchrana dětíAnoJmenovitý proud16 AProvozní napětí (text)230 V/50 HzRázové napětí5 kVDoba odezvy8/20 mPřipojovací výkon (max.)3600 WRozměr, délka75 mmTrvalé napětí255 VTřída požadavkůDUnikající proud5 kA (L+N-PE)BarvaBíláRozměr, výška49 mmRozměr, šířka65 mmVlastnostiTepelná ochrana pomocí varistorůVč. vyměnitelné pojistky T4 Ah.VybaveníSvodový proud 5 kAAkustický signál při zapnutíDětská pojistka (fonetip.cz)

Ochrana proti kunám se samostatnými reproduktory

Ochrana proti kunám se samostatnými reproduktory

Pokud je ochrana proti kunám upevněna pouze na jednom místě v prostoru motoru, může prostřednictvím motoru vznikat zvukový stín. Tomu lze zabránit umístěním více reproduktorů na různá místa.Technické parametryHodnotaProudový odběr5 mAProvozní napětí (text)12 VÚhel vyzařování150 °Rozměr, délka60 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška23 mmRozměr, šířka45 mmMnožství1 ksFrekvence10 KHz - 40 KHzVlastnostiUltrazvukový piezo výškový reproduktor s úhlem vysílání 150°Piezo reproduktor cca O 30 x 13 mmKontrolka LED.Vybavení4 samostatné reproduktoryZabraňuje vzniku zvukového stínu (fonetip.cz)

Ultrazvuková a elektrická ochrana proti kunám

Ultrazvuková a elektrická ochrana proti kunám

Zažene kunu díky elektrošoku vycházejícího z destiček s vysokým napětím, nabitých elektrickým proudem na cca 200 až 300 V, které jsou umístěny v motorovém prostoru automobilu (pouze slabé impulzy, jež kunu zaženou a neusmrtí), a díky silným, agresivně pulzujícím ultrazvukovým tónům. Vypne se automaticky při napětí baterie < 11,5 V/DC. Základní přístroj s vysíláním ultrazvukových tónů je vodotěsný podle IP 65 a lze jej namontovat přímo na místo, kudy do vozu kuna proniká. Zabudovaná, blikající LED.Technické parametryHodnotaProudový odběr5 mAProvozní napětí (text)12 VÚhel vyzařování160 °Rozměr, délka70 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška50 mmRozměr, šířka40 mmMnožství1 ksFrekvencecca. 23 KHzVlastnostiPiezo ultrazvukový výškový reproduktorVysokonapěťové destičkyVypne se při… (fonetip.cz)

Ochrana proti kunám secorut high-power

Ochrana proti kunám secorut high-power

Provoz pomocí ultrazvukového pulzního generátoru a speciálně vyvinutého piezo reproduktoru s membránou umožňující vytvořit enormní akustický tlak. Indikace provozu pomocí 5 mm LED.Technické parametryHodnotaProudový odběr48 mAProvozní napětí (text)12/24 VÚhel vyzařování145 °Rozměr, délka47 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška26 mmRozměr, šířka68 mmMnožství1 ksVybaveníKabel 100 cm (fonetip.cz)

Ultrazvuková ochrana proti kunám kemo m 186

Ultrazvuková ochrana proti kunám kemo m 186

Dvojnásobná ochrana proti kunám: Zabudovaný piezo ultrazvukový výškový reproduktor vydává vysoký tón, kterému se kuny raději vyhnou. Pokud by se i přes tuto ochranu nějaké zvíře dostalo do auta, zasáhne je díky zabudovaným destičkám s vysokým napětím elektrický proud, který jej vyžene. Oba typy ochrany nejsou životu nebezpečné pro člověka a zvěř.Technické parametryHodnotaProudový odběr5 mAProvozní napětí (text)12 VÚhel vyzařování150 °Rozměr, délka125 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška31 mmRozměr, šířka70 mmMnožství1 ksFrekvencecca. 22 KHzVlastnostiPiezo ultrazvukový výškový reproduktorVysokonapěťové destičkyVypne se při nízkém napětí.VybaveníDvojnásobný účinekUltrazvuk a vysoké napětíBěhem servisních prací by měl být odpuzovač vypnut, proto je doporučena montáž… (fonetip.cz)

Ultrazvuková a optická ochrana proti kunám secorüt

Ultrazvuková a optická ochrana proti kunám secorüt

Vydává agresivní ultrazvukové tóny, které plaší kuny. Tím se zabrání poškození elektrických kabelů a hadiček kunami. Pokrývá pásmo kolem cca 100 dB. Protože kuna je noční zvíře, zaplaší ji zároveň vestavěné silné LED světlo.Technické parametryHodnotaProudový odběr20 mAProvozní napětí (text)12 V/DCÚhel vyzařování160 °Rozměr, délka68 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška30 mmRozměr, šířka68 mmMnožství1 ksFrekvencecca. 22 KHzVybavení2 v 1: akustická i optická ochranaCca 100 dB (fonetip.cz)

Úchylkoměr s ochranou proti nárazu helios preisser 0705107, 0,001…

Úchylkoměr s ochranou proti nárazu helios preisser 0705107, 0,001…

Technické parametryHodnotaRozlišení0,001 mmRozsah(y) měření1 mmHmotnost120 gVlastnostiKovové pouzdroMěřící čep z nerezové oceliVyměnitelná špička M 2,5 mmUpínací trn O 8 mm h 6S otáčkoměremTovární norma. (fonetip.cz)

Digitální multimetr chauvin arnoux c.a 5277, ochrana proti…

Digitální multimetr chauvin arnoux c.a 5277, ochrana proti…

PopisErgonomie a design jsou hlavními funkcemi tohoto multimetru. Díky podsvícení displeje je zajištěno snadné měření. Kompaktní pouzdro pokryté protiskluzovým pryžovým nebo ochranným materiálem, zajišťuje vynikající ovládání.VybaveníEN 61010 CAT IV 600V / CAT III 1000 VMalá, příruční, IP54VlastnostiMěření napětí až do 600 V AC/DC, max.rozlišení 0,01 mVVysoká citlivost a rozlišení až 0,01 mVMěřicí funkce VLowZ k nalezení chybných měření způsobených bludným napětímMěření proudu AC/DC až 10 A, max. rozl. 0,1 µAMěření odporu až 60 M?, max. rozlišení 0,1 ?Frekvence / střídání impulsů: až 3kHzKapacitní měřicí rozsah až 1000 µF, max. rozlišení 0,01 nFRozsah měření teploty -59,6 °C až +1200 °C (termočlánek typu K)Min./max. hodnotyPeak+/Peak-Měření odchylky, relativní měření, automatické vypnutí… (fonetip.cz)

Digitální multimetr chauvin arnoux c.a 5273, ochrana proti…

Digitální multimetr chauvin arnoux c.a 5273, ochrana proti…

PopisErgonomie a design jsou hlavními funkcemi tohoto multimetru. Díky podsvícení displeje je zajištěno snadné měření. Kompaktní pouzdro pokryté protiskluzovým pryžovým nebo ochranným materiálem, zajišťuje vynikající ovládání.VybaveníEN 61010 CAT IV 600V / CAT III 1000 VKompaktní, IP54VlastnostiMěření napětí až 1000 V AC/DC, max.rozlišení 0,1 mVPřesnost: ±0,2 % + 2 digityMěřicí funkce VLowZ k nalezení chybných měření způsobených bludným napětímMěření AC/DC proudu až 10 A, max. rozlišení 1mAMěření odporu až 60 M?, max. rozlišení 0,1 ?Frekvence až 50 KHzRozsah měření kapacity až 60 mF, max. rozl. 0,001 nFRozsah měření teploty -59,6 °C až +1200 °C (termočlánek typu K)Min./max. hodnoty, funkce HoldAkustická zkouška průchodnosti a test diod.Rozsah dodávky2x zkušební hrot2x měřicí kabelBaterie… (fonetip.cz)

Digitální multimetr chauvin arnoux c.a 5275, ochrana proti…

Digitální multimetr chauvin arnoux c.a 5275, ochrana proti…

PopisErgonomie a design jsou hlavními funkcemi tohoto multimetru. Díky podsvícení displeje je zajištěno snadné měření. Kompaktní pouzdro pokryté protiskluzovým pryžovým nebo ochranným materiálem, zajišťuje vynikající ovládání.VybaveníEN 61010 CAT IV 600V / CAT III 1000 VMalá, příruční, IP54VlastnostiMěření napětí až 1000 V AC/DC, max.rozlišení 0,1 mVPřesnost: ±0,2 % + 2 digityMěřicí funkce VLowZ k nalezení chybných měření způsobených bludným napětímMěření proudu AC/DC až 10 A, max. rozl. 0,1 µAMěření odporu až 60 M?, max. rozlišení 0,1 ?Frekvence až 50 KHzRozsah měření kapacity až 60 mF, max. rozl. 0,001 nFMin./max. hodnotyAkustická zkouška průchodnosti a test diod.Rozsah dodávky2x zkušební hrot2x měřicí kabelBaterie 9 VBrašnaVíceúčelový magnetický držákTechnické parametryMax. měřená… (fonetip.cz)

LADIVAL Sprej ochrana proti slunci děti SPF50 200ml

LADIVAL Sprej ochrana proti slunci děti SPF50 200ml

LADIVAL OF50 sprej ochrana proti slunci děti 200ml Sprej na ochranu proti slunci pro děti obsahuje kombinaci mikropigmentů a organických filtrů, které spolehlivě chrání jemnou dětskou pokožku před spálením a následným poškozením okamžitě po nanesení. (pilulka.cz)

LADIVAL Sprej ochrana proti slunci děti SPF30 200ml

LADIVAL Sprej ochrana proti slunci děti SPF30 200ml

LADIVAL SPF 30 sprej ochrana proti slunci děti 200ml Sprej na ochranu proti slunci pro děti obsahuje kombinaci mikropigmentů a organických filtrů, které spolehlivě chrání jemnou dětskou pokožku před spálením a následným poškozením okamžitě po nanesení. (pilulka.cz)

Zkoušečka ochrany proti mrazu

Zkoušečka ochrany proti mrazu

Pro etylenglykolové vodní směsi v chladicích systémech osobních vozů, nákladních vozů, stavebních strojů atd. Jednoduchá manipulace, rychlé a přesné naměřené hodnoty, stupnice ve °C a °F.Technické parametryHodnotaProvedeníOchrana proti mrazuUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Osobní vozy, nákladní vozy, stavební stroje atdVybaveníPřehledná stupnice ve stupních Celsia a Fahrenheita (fonetip.cz)

Nc hlásič otevření s ochranou proti sabotáži (certifikace vds) abus

Nc hlásič otevření s ochranou proti sabotáži (certifikace vds) abus

Tento hlásič otevření má vedle dvou kontaktních připojení alarmu integrovanou smyčku proti sabotáži. Tím je výrazně ztížena cílená manipulace s připojovacím vedením. Magnetický kontakt je vhodný nejen pro montáž uvnitř a vně, nýbrž i pro paralelní a čelní montáž.Technické parametryHodnotaTyp ABUS expert (kategorie)Magnetický kontaktRozměr, délka12 mmDruh kontaktu (NC/NO nebo obojí)NCBarvaBíláRozměr, výška48 mmRozměr, šířka12 mmRozměry (dodatečný text)S nástavbovým pouzdremVlastnostiPřipojovací kabel cca 4 m LIYY 4 x 0,14 mmAlarmVybaveníVyžadováno VdS (fonetip.cz)

Ladival spray ochrana proti slunci děti SPF30 200 ml

Ladival spray ochrana proti slunci děti SPF30 200 ml

Ladival SPF 20 sprej pro děti byl speciálně vyvinut na ochranu jemné dětské pokožky před slunečním zářením. Je vhodný i pro extrémně citlivou pokožku. Velmi dobře je snášen dětmi s atopickým ekzémem. Je vhodný při neurodermitidě.Zajišťuje spolehlivou a vyváženou ochranu UVA/UVB. Přípravek se příjemně nanáší a zabraňuje vysychání pokožky. Je extra voděodolný. Zabraňuje poškození pokožky způsobené infračerveným zářením typu A (IR-A). (benu.cz)

LED LENSER OCHRANA PROTI PŘEKULENÍ PRO ŘADU 7 0313

LED LENSER OCHRANA PROTI PŘEKULENÍ PRO ŘADU 7 0313

Krabička: 0313 Tělo ručních svítilen Ledlenser je v drtivé většině válcovitého tvaru. Při položení svítilny na nerovný povrch proto hrozí odkulení baterky. Zabránit tomu můžete nástavcem ve tvaru prstence, který lze snadno nasadit na hlavici svítilny. Rovné plošky hranatého nástavce zabezpečí lampu proti odkulení. Speciálně tento model s osmi hranami je určen svítilnám řady 7, tedy Ledlenser B7.2, Ledlenser L7, Ledlenser M7, Ledlenser M7R, Ledlenser M7RX, Ledlenser P7QC, Ledlenser P7.2, Ledlenser P7R, Ledlenser T7.2 a Ledlenser T7M. (kupzarovky.cz)

LED LENSER OCHRANA PROTI PŘEKULENÍ PRO P7R, T7M 0320

LED LENSER OCHRANA PROTI PŘEKULENÍ PRO P7R, T7M 0320

Box: 0320 Tělo ručních svítilen Ledlenser je v drtivé většině válcovitého tvaru. Při položení svítilny na nerovný povrch proto hrozí odkulení baterky. Zabránit tomu můžete nástavcem ve tvaru prstence, který lze snadno nasadit na hlavici svítilny. Rovné plošky hranatého nástavce zabezpečí lampu proti odkulení. Speciálně tento model se dvanácti hranami je určen velkým svítilnám typu Ledlenser X21.2 a Ledlenser X21R.2. (kupzarovky.cz)

Auna Blaster S, BT reproduktor, mikro SD, 15 W, RMS, AUX, FM, IPX4,…

Auna Blaster S, BT reproduktor, mikro SD, 15 W, RMS, AUX, FM, IPX4, ochrana proti stříkající vodě

Auna Blaster S Vám vždy poskytuje oblíbenou hudbu na cestách a nahrazuje konvenční reproduktory. Na pláži, v parku nebo na nejbližší spontánní párty - bluetooth reproduktor Auna Blaster S s akumulátorovým provozem se ukáže jako velmi mobilní a ideální pro venkovní použití. Jeho skříň je lehká a ergonomická, chráněná proti stříkající vodě a díky držadlu snadno přenosná. Bluetooth reproduktor Auna bezdrátově přehrává písně ze smartphonů, notebooků a jiných zařízení s technologií bluetooth nebo z mikro SD karet a externích zdrojů zvuku, které jsou vybaveny AUX vstupem. FM rádio s automatickým vyhledáváním stanic přijímá místní rozhlasové stanice. Díky zabudovanému akumulátoru, který umožňuje až 5 hodin hudby, není zařízení Auna Blaster S odkázáno na síťový provoz nebo baterky. Proto je… (electronic-star.cz)

Ochrana proti větru voltcraft pro hlukoměry sl-100, sl-200

Ochrana proti větru voltcraft pro hlukoměry sl-100, sl-200

Nasazovací ochranný kryt z pěnového materiálu pro potlačení hluku. Ideální při měření v exteriéru.Technické parametryHodnotaVhodný proHlukoměr SL-100 · SL-200VlastnostiVelké póry pěnové tkaniny pro optimální zvukovou propustnost.VybaveníNemá vliv na výsledek měřeníVhodné pro hlukoměr SL-100/SL-200 (fonetip.cz)

Baby Dan Babydan Ochrana proti přiskřípnutí prstů ve dveřích, 2ks

Baby Dan  Babydan Ochrana proti přiskřípnutí prstů ve dveřích, 2ks

Babydan Ochrana proti přiskřípnutí prstů ve dveřích, 2ks Bezpečná ochrana proti přiskřípnutí prstů ve dveřích. Při větrání může dojít k nenadálému zabouchnutí dveří, také děti s nimi často prásknou při svých hrách. (pilulka.cz)

Ochrana proti zlomu lappkabel 52002190, o 40 mm, neopren, černá, 1…

Ochrana proti zlomu lappkabel 52002190, o 40 mm, neopren, černá, 1…

PopisSKINDICHT® SNR je ochranná průchodka z neoprenu pro kulatý kabel. Používá se tam, kde hrozí při vedení kabelu do pouzdra poškození kabelu ohnutím.Technické parametryMateriálNeoprenBezhalogenovýNeČíslo výrobce52002190Průměr svorky (max.)40 mmTyp (výrobce)52002190Teplota (max.)+80 °CTeplota (min.)-20 °CBarvaČernáTyp příslušenství pro pouzdroOchrana proti zlomuMnožství1 ksMontážní otvorPG42]]> (fonetip.cz)

Ochrana proti zlomu lappkabel 52002150, o 33 mm, neopren, černá, 1…

Ochrana proti zlomu lappkabel 52002150, o 33 mm, neopren, černá, 1…

PopisSKINDICHT® SNR je ochranná průchodka z neoprenu pro kulatý kabel. Používá se tam, kde hrozí při vedení kabelu do pouzdra poškození kabelu ohnutím.Technické parametryMateriálNeoprenBezhalogenovýNeČíslo výrobce52002150Průměr svorky (max.)33 mmTyp (výrobce)52002150Teplota (max.)+80 °CTeplota (min.)-20 °CBarvaČernáTyp příslušenství pro pouzdroOchrana proti zlomuMnožství1 ksMontážní otvorPG36]]> (fonetip.cz)

Ochrana proti zlomu lappkabel 52002200, o 40 mm, neopren, černá, 1…

Ochrana proti zlomu lappkabel 52002200, o 40 mm, neopren, černá, 1…

PopisSKINDICHT® SNR je ochranná průchodka z neoprenu pro kulatý kabel. Používá se tam, kde hrozí při vedení kabelu do pouzdra poškození kabelu ohnutím.Technické parametryMateriálNeoprenBezhalogenovýNeČíslo výrobce52002200Průměr svorky (max.)40 mmTyp (výrobce)52002200Teplota (max.)+80 °CTeplota (min.)-20 °CBarvaČernáTyp příslušenství pro pouzdroOchrana proti zlomuMnožství1 ksMontážní otvorPG48]]> (fonetip.cz)

Ochrana proti zlomu lappkabel 52002140, o 30 mm, neopren, černá, 1…

Ochrana proti zlomu lappkabel 52002140, o 30 mm, neopren, černá, 1…

PopisSKINDICHT® SNR je ochranná průchodka z neoprenu pro kulatý kabel. Používá se tam, kde hrozí při vedení kabelu do pouzdra poškození kabelu ohnutím.Technické parametryMateriálNeoprenBezhalogenovýNeČíslo výrobce52002140Průměr svorky (max.)30 mmTyp (výrobce)52002140Teplota (max.)+80 °CTeplota (min.)-20 °CBarvaČernáTyp příslušenství pro pouzdroOchrana proti zlomuMnožství1 ksMontážní otvorPG36]]> (fonetip.cz)

Ochrana lnb proti povětrnostním vlivům goobay

Ochrana lnb proti povětrnostním vlivům goobay

PopisStará se i za obtížných podmínek o stabilní televizní obraz. Para Protection chrání váš satelitní talíř před deštěm, sněhem, námrazou atd. Nyní již můžete zapomenout na své rozčilování nad špatným televizním obrazem.VybaveníJednoduchá montážÚpravy nejsou nutnéTechnické parametryMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Blumfeldt Mammutgrow, vysoký záhon, 76 x 65 x 37 cm , UV ochrana,…

Blumfeldt Mammutgrow, vysoký záhon, 76 x 65 x 37 cm , UV ochrana, ochrana proti mrazu, šedý

Let it grow! Přineste do svého života více čerstvosti, barvy a zdraví s vysokým záhonem Blumfeldt Mammutgrow. Staňte se zahradníkem a pěstujte květiny, bylinky, vaši vlastní zeleninu či ovoce: chutné, čerstvé a garance bez chemie. Ve vysokém záhoně Blumfeldt Mammutgrow roste to, po čem srdce touží. Jahody, rajčata, cukety nebo aromatické, svěží bylinky: protože vlastnoručně vypěstované chutná nejlépe. Chybí vám už jen vlastní zahrada? To určitě ne, protože vysoký záhon Mammutgrow od společnosti Blumfeldt udělá i z toho nejmenšího balkonu nebo ze zpevněného dvora a terasy malou zahrádku mávnutím ruky. Na ploše 73 x 33 cm tak můžete záhradkařit dle libosti. A co je na tom nejlepší: vůbec se pro to nemusíte ohýbat! Díky výšce záhonu 65 cm můžete pracovat pohodlně vestoje. S hmotností 9… (electronic-star.cz)

Blumfeldt Mammutgrow, vysoký záhon, 76 x 65 x 37 cm , UV ochrana,…

Blumfeldt Mammutgrow, vysoký záhon, 76 x 65 x 37 cm , UV ochrana, ochrana proti mrazu, antracitový

Let it grow! Přineste do svého života více čerstvosti, barvy a zdraví s vysokým záhonem Blumfeldt Mammutgrow. Staňte se zahradníkem a pěstujte květiny, bylinky, vaši vlastní zeleninu či ovoce: chutné, čerstvé a garance bez chemie. Ve vysokém záhoně Blumfeldt Mammutgrow roste to, po čem srdce touží. Jahody, rajčata, cukety nebo aromatické, svěží bylinky: protože vlastnoručně vypěstované chutná nejlépe. Chybí vám už jen vlastní zahrada? To určitě ne, protože vysoký záhon Mammutgrow od společnosti Blumfeldt udělá i z toho nejmenšího balkonu nebo ze zpevněného dvora a terasy malou zahrádku mávnutím ruky. Na ploše 73 x 33 cm tak můžete záhradkařit dle libosti. A co je na tom nejlepší: vůbec se pro to nemusíte ohýbat! Díky výšce záhonu 65 cm můžete pracovat pohodlně vestoje. S hmotností 9… (electronic-star.cz)

Powerbank (externí baterie) 5000 mah, solární, zelená forever pb…

Powerbank (externí baterie) 5000 mah, solární, zelená forever pb…

PowerBank (externí baterie) 5000 mAh, solární, zelená FOREVER PB-016 Power bank s kapacitou 5000 mAh je unikátní zařízení pro napájení a nabíjení mobilních zařízení v situacích, kdy nemáte přístup k elektrické síti. Jedná se o velice odolné a praktické zařízení, které bylo vyvinuto do toho nejextrémnějšího prostředí! Powerbanka disponuje solárním článkem pro nabíjení ze slunečního záření nebo můžete zařízení nabíjet klasicky přes USB port.Vlastnosti:- Zařízení můžete nabíjet ze slunečního záření nebo klasicky přes USB port- Pouzdro ze silikonu chrání zařízení proti stříkající vodě, prachu a mechanickému poškození- Integrovaná LED svítilna- Výstupní USB port: 2x- Kapacita: 5000 mAh- Současně můžete nabíjet až 2 zařízení- Barva: Zelená- Vstupní napětí: 5V DC, 1A- Výstupní napětí: 5V DC, 1A… (fonetip.cz)

Solární panel pro fotopasti Secutek SWL - 7.4V, 1500mAh baterie

Solární panel pro fotopasti Secutek SWL - 7.4V, 1500mAh baterie

Solární panel pro fotopasti, který vaší fotopasti dodá nepřetržitý zdroj energie. S použitím solárního panelu může fotopast fungovat v podstatě po neomezenou dobu. Solární panel je vybaven interní baterií o kapacitě 1500mAh. (spyobchod.cz)

Erdal sprej na ochranu proti vlhkosti 400 ml

Erdal sprej na ochranu proti vlhkosti 400 ml

Popis Impregnační sprej na ochranu proti vlhkosti se speciální recepturou na bázi fluóru pro všechny druhy obuvi a oblečení z kůže, textilií a syntetických materiálů. Použití: Nastříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti asi 30 cm. Materiál nepromočte a neleštěte ve vlhkém stavu. Pro optimální ochranu ošetření opakujte. Nepoužívejte na lakovanou kůži. (ageo.cz)

Powerbank (externí baterie) 5000 mah, solární, žlutá forever pb-016

Powerbank (externí baterie) 5000 mah, solární, žlutá forever pb-016

PowerBank (externí baterie) 5000 mAh, solární, žlutá FOREVER PB-016Power bank s kapacitou 5000 mAh je unikátní zařízení pro napájení a nabíjení mobilních zařízení v situacích, kdy nemáte přístup k elektrické síti. Jedná se o velice odolné a praktické zařízení, které bylo vyvinuto do toho nejextrémnějšího prostředí! Powerbanka disponuje solárním článkem pro nabíjení ze slunečního záření nebo můžete zařízení nabíjet klasicky přes USB port.Vlastnosti:- Zařízení můžete nabíjet ze slunečního záření nebo klasicky přes USB port- Pouzdro ze silikonu chrání zařízení proti stříkající vodě, prachu a mechanickému poškození- Integrovaná LED svítilna- Výstupní USB port: 2x- Kapacita: 5000 mAh- Současně můžete nabíjet až 2 zařízení- Barva: Žlutá- Vstupní napětí: 5V DC, 1A- Výstupní napětí: 5V DC, 1A-… (fonetip.cz)

OneConcept MIC-700, studiový mikrofon, ø 34 mm, kardioidní, pavouk,…

OneConcept MIC-700, studiový mikrofon, ø 34 mm, kardioidní, pavouk, ochrana proti větru, XLR, černý

Nahrávejte jako profesionálové! Studiový mikrofon oneConcept MIC-700 to umožňuje - ať už jde o podcasty, vlog nebo pěvecké nahrávky. S kondenzátorovým mikrofonem oneConcept Mic-700 přichází kompletní sada, která nemá konkurenci: Kromě elektretového mikrofonu obsahuje hned i pavouka, koženou tašku, ochranu proti větru a XLR jack kabel - vše stačí připojit a můžete začít. Gradientní přijímač s 34mm průměrem s kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje zvukové nahrávky ve studiové kvalitě, ať už jde o hudbu, zpěv nebe řeč. Snadné připojení i použití jsou pro toto zařízení velmi důležité: díky XLR jack kabelu najde tento mikrofon jednoduše připojení k téměř každému nahrávacímu zařízení s 3,5mm jack portem. Dodávaný mikrofonní pavouk slouží k uchycení mikrofonu bez chvění, zatímco… (electronic-star.cz)

OneConcept MIC-700, studiový mikrofon, ø 34 mm, kardioidní, pavouk,…

OneConcept MIC-700, studiový mikrofon, ø 34 mm, kardioidní, pavouk, ochrana proti větru, XLR, stříbrný

Nahrávejte jako profesionálové! Studiový mikrofon oneConcept MIC-700 to umožňuje - ať už jde o podcasty, vlog nebo pěvecké nahrávky. S kondenzátorovým mikrofonem oneConcept Mic-700 přichází kompletní sada, která nemá konkurenci: Kromě elektretového mikrofonu obsahuje hned i pavouka, koženou tašku, ochranu proti větru a XLR jack kabel - vše stačí připojit a můžete začít. Gradientní přijímač s 34mm průměrem s kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje zvukové nahrávky ve studiové kvalitě, ať už jde o hudbu, zpěv nebe řeč. Snadné připojení i použití jsou pro toto zařízení velmi důležité: díky XLR jack kabelu najde tento mikrofon jednoduše připojení k téměř každému nahrávacímu zařízení s 3,5mm jack portem. Dodávaný mikrofonní pavouk slouží k uchycení mikrofonu bez chvění, zatímco… (electronic-star.cz)

APC Základní ochrana proti přepětí SurgeArrest 1 výstup 230V, 2…

APC Základní ochrana proti přepětí SurgeArrest 1 výstup 230V, 2 nabíjecí porty USB, Francie (PM1WU2-FR)

Přepěťová ochrana - 1× zásuvka, max. 16 A Zvětšuje se ve vaší kanceláři nebo doma stále množství výpočetní techniky a jiných elektrických zařízení? APC Základní ochrana proti přepětí SurgeArrest 1 výstup 230V, 2 nabíjecí porty USB, Francie je udržuje v bezpečí před nečekaným přepětím a výboji elektrické sítě, které by v nejhorším případě mohly vyústit v nenávratné poškození elektroniky. Kvalitní jednozásuvková přepěťová ochrana APC umožní připojit sice jen jedno zařízení, ale díky dostačující kapacitě rázové energie 918 J zaručí vysoce účinnou ochranu. Světelná indikace zaručí přehled o provozu přepěťové ochrany. Základní znaky přepěťové ochrany APC Základní ochrana proti přepětí SurgeArrest 1 výstup 230V, 2 nabíjecí porty USB, Francie Garantuje kvalitní ochranu pro vaši výpočetní… (alza.cz)

Solární regulátor nabíjení 18310 18310, 6 A, 12 V, 24 V

Solární regulátor nabíjení 18310 18310, 6 A, 12 V, 24 V

Pulzně modulované regulátory s bočníkem se hodí nejlépe pro malá a střední fotovoltaická zařízení. Integrovaná ochrana proti úplnému vybití nabízí maximální bezpečnost pro solární baterie. S ochranou proti úplnému vybití a regulací plynování baterie Solární regulátor · Návod k použití. (conrad.cz)

K2 sprej na ochranu kabeláže proti hlodavcům a kunám 400 ml

K2 sprej na ochranu kabeláže proti hlodavcům a kunám 400 ml

K2 Sprej na ochranu kabeláže proti hlodavcům a kunám 400 ml Sprej na ochranu kabeláže je dlouhodobě působící sprej, vytvářející lehce lepkavý nános, který poskytuje ochranu proti přehryzání důležitých částí automobilu hlodavci. Jedná se zejména o elektrická vedení, kabely zapalování, hadice brzdového a chladicího systému, klínové řemeny, manžety a pryžová těsnění a systémy pérování. Chrání rovněž při dlouhotrvajících deštích. Čisté, rychlé a jednoduché použití Dlouhotrvající účinek Sprej nezapáchá a nevadí při použití v interiéruVytváří lehce lepkavý film (fonetip.cz)

Tkalcovský stav s vlnou

Tkalcovský stav s vlnou

Máte doma dítko, které se zajímá, jak co vzniká a rádo zkouší pořád něco vyrábět? S tímto stavem odhalí krásu tvoření - nic potom nepotěší víc, než nějaký kobereček, který samo vyrobilo. Stačí jenom potom zkoušet nové kombinace vln a krásu starého tkalcovského řemesla. Součástí balení: dřevěný stav, 2 držáky vlny, 2 vlny.Rozměr: 40 x 2,5 x 30,5 cmVhodné od 3 let. (fonetip.cz)

Tkalcovský stav s vlnou

Tkalcovský stav s vlnou

Máte doma dítko, které se zajímá, jak co vzniká a rádo zkouší pořád něco vyrábět?  S tímto stavem odhalí krásu tvoření - nic potom nepotěší víc, než nějaký kobereček, který samo vyrobilo.  Stačí jenom potom zkoušet nové kombinace vln a krásu starého tkalcovského řemesla.  Součástí balení: dřevěný stav, 2 držáky vlny, 2 vlny. Rozměr: 40 x 2,5 x 30,5 cm Vhodné od 3 let.     (mrakyhracek.cz)

Evropská úmluva o ochraně lidských práv a základních svobod a…

Evropská úmluva o ochraně lidských práv a základních svobod a zdravotnictví: současný stav a perspek (978-80-7552-224-5)

Kniha – autor Jan Malíř; Tomáš Doležal, 212 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Právní monografie Evropská úmluva o ochraně lidských práv a základních svobod a zdravotnictví: současný stav a perspektivy se čtenářům snaží nabídnout soustavnější pohled na judikaturu Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) k otázkám zdravotního práva a zdravotní péče. Nelze totiž přehlédnout, že před ESLP, jehož posláním je dohlížet na dodržování Evropské úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod (Úmluva) v 47 evropských státech, které jsou jejími smluvními stranami, přichází stále větší počet stížností, jež z titulu rozporu s právy a svobodami garantovanými Úmluvou zpochybňují nejen nejrozmanitější aspekty zdravotního práva, ale i poskytování zdravotní péče a vlastně i zdravotních… (alza.cz)

Ochrana spotřebitele proti nekalým obchodním praktikám podnikatelů …

Ochrana spotřebitele proti nekalým obchodním praktikám podnikatelů (978-80-7552-625-0)

Kniha – autor Eva Večerková; Jarmila Pokorná; Jana Dudová; Tereza Levická, 0 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Nová publikace z ediční řady Právo prakticky si neklade za cíl podat výklad o veškerém souboru právních nástrojů chránících spotřebitele, nýbrž se soustřeďuje jen na vybranou část stojící na pomezí právní úpravy nekalé soutěže v občanském zákoníku a úpravy nekalých obchodních praktik, která tvoří součást zákona o ochraně spotřebitele. Snahou autorů je maximálně přiblížit čtenářům zvláštní povahu popisované problematiky. První dvě části se snaží obecně vymezit subjekty, jichž se nekalé obchodní praktiky týkají, tedy podnikatele a spotřebitele, vysvětlit i pojem nekalých obchodních praktik a nekalé soutěže a objasnit právní pozici podnikatele i spotřebitele v… (alza.cz)

Clearblue digit.těhot.test 1ks s ukazatelem týdnů

Clearblue digit.těhot.test 1ks s ukazatelem týdnů

Digitální těhotenský test Clearblue s indikátorem početí. Jeho inteligentní dvojité čidlo symbolem prozradí, zda jste nebo nejste těhotná a pokud jste těhotná, tak ukáže, kolik týdnů. Je přesný více než z 99% od dne očekávané periody, dokonce lze test provádět už 4 dny před očekávanou menstruací. Jediný test, který prozradí počet týdnů od doby početí. (benu.cz)

Hodiny s ukazatelem venkovní teploty könig kn-cl30n

Hodiny s ukazatelem venkovní teploty könig kn-cl30n

Hodiny s ukazatelem venkovní teploty KÖNIG KN-CL30N Hodiny s ukazatelem venkovní teploty. Snadno čitelný LCD displej zobrazuje předpověď počasí a vnitřní a venkovní teplotu.Vlastnosti:- Zobrazují vnitřní a venkovní teploty- Poskytují předpověď počasí- Mají jasně čitelný ciferník- Jsou vybaveny LCD displejem- Barva: Bílá, stříbrná- Materiál: Hliník, plast- Počet baterií: 1x AA pro hodiny, 2x AA pro vysílač v hodinách a 2x AAA pro venkovní jednotku (baterie nejsou součástí balení)- Průměr hodin: 300 mmObsah balení:- 1x Nástěnné hodiny- 1x Venkovní jednotka- CZ Manuál (fonetip.cz)

Lesklé ocelové náušnice, úplné barevné kruhy s ostny Z26.10

Lesklé ocelové náušnice, úplné barevné kruhy s ostny Z26.10

Hladké klipsové náušnice z chirurgické oceli, lesklé kruhy s kuželovitými výběžky. (sperky-eshop.cz)

Ochrana veřejného zájmu v řízení o žalobě proti rozhodnutí správního…

Ochrana veřejného zájmu v řízení o žalobě proti rozhodnutí správního orgánu (978-80-7502-272-1)

Kniha - autor Hana Vičarová Hefnerová, 240 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Veřejný zájem je jedním z klíčových pojmů správního práva. Obsah tohoto neurčitého právního pojmu se naplňuje v každém konkrétním řízení. Publikace se zaměřuje na ochranu veřejného zájmu ve správním soudnictví, konkrétně v řízení o žalobě proti rozhodnutí správního orgánu. Veřejný zájem se v tomto řízení vyskytuje ve dvou oblastech: v právní úpravě aktivní žalobní legitimace ve veřejném zájmu a suspenzivního účinku správní žaloby. Výklad je zasazen do historického kontextu a právního rámce žaloby proti rozhodnutí správního orgánu v národním i mezinárodním právu. Autorka si všímá konkretizace a naplnění pojmu veřejný zájem jak v teorii správního práva, tak v judikatuře Nejvyššího správního soudu,… (alza.cz)

Bioaktivní látky proti rakovině a infarktu: Nové poznatky ochrany…

Bioaktivní látky proti rakovině a infarktu: Nové poznatky ochrany před rakovinou (978-80-86179-51-3)

Kniha – autor Konrad Dittrich, 100 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Z posledních výzkumů vycházející práce předních odborníků na výživu poukazuje na téměř zázračné účinky bioaktivních látek při léčbě dvou nejzhoubnějších chorob moderní doby – rakoviny a infarktu. Jejich pravidelná konzumace dokáže ochránit před předčasnou smrtí a vytvořit podmínky pro zdravé, vitální stáří. Kniha nabourává řadu zažitých „pravd“ o zdraví a tělesných funkcích a současně předkládá celou řadu informací, návodů a receptů, které ocení nejen lidé bezprostředně ohrožení zhoubnými nemocemi, ale všichni, kdo jim chtějí účinně předcházet. (alza.cz)

Solární regulátor nabíjení mppt 10a

Solární regulátor nabíjení mppt 10a

Díky MPPT (Max Power Point Tracker) bude optimálně využito výkonu Vašich solárních modulů. Různé faktory jako teplota modulu, záření, typ modulu atd. mění nejefektivnější pracovní bod solárního modulu. Tento pracovní bod je trvale kontrolován interním mikrokontrolérem a případně řízen tak, aby došlo k optimálnímu výkonu solárního modulu a Vaše akumulátory mohly být nabity aktuálně nejvyšším proudem.Technické parametryHodnotaTyp regulátoruSérieVlastní spotřeba proudu0,5 mAJmenovité napětí12 V · 24 VTeplotní rozsah-25 - 60 °CNabíjecí proud (max.)10 ARozměr, délka190 mmPříslušenství pro energie z obnovitelných zdrojůSolární regulátor energieVýkon modulu (max.)120 WpZatěžovací proud10 ARozměr, šířka112 mmProud modulu (max.)10 AHmotnost780 gVhodný akumulátorOlověnéVlastnostiMax Power Point… (fonetip.cz)

Otočný knoflík s ukazatelem mentor 474.61, průměr osy 6 mm

Otočný knoflík s ukazatelem mentor 474.61, průměr osy 6 mm

Alternativa k provedení v duroplastu. U provedení v termoplastu jsou jinak tvarované dotekové plochy, šedé provedení čepičky dodává tomuto knoflíku zajímavý vzhled.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)DREHKNOEPFERozměr, O59 mmBarvaČernáRozměr, výška35.5 mmMnožství1 ksTyp tlačítkaOtočný knoflík (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít