Nutrisslim chlorella tablets 125g

Nutrisslim Chlorella Tablets 125g

Nutrisslim Chlorella Tablets 125g

Chlorella Tablets 125g Chlorella je jednobuněčná zelená řasa patřící mezi nejstarší organismy na planetě se schopností fotosyntézy. Původně pochází z Asie a je velmi ceněná pro vysoký obsah bílkovin a celé řady dalších živin. Po vysušení obsahuje 45% bílkovin, 20% tuků, 5% vlákniny a 10% vitamínů a minerálů. Při dnešní velkoprodukci se pěstuje ve velkých kulatých rybnících, jejichž vody musí být bohaté na minerály. (pilulka.cz)

Nutrisslim Spirulina Tablets 125g

Nutrisslim Spirulina Tablets 125g

Spirulina Tablets 125g Spirulina je superpotravina získaná ze sladkovodní řasy. Obsahuje více než 60% bílkovin a aminokyselin (4x více než je jich v rybách a hovězím mase). Dále v ní naleznete celé spektrum živin: betakaroten, železo, vápník, hořčík, komplex vitamínů B a chlorofyl. Spirulinu a chlorellu lze bez obav konzumovat i ve formě tablet – mají přirozenou schopnost držet tvar, proto při výrobě nemusí být použita žádná pojiva. (pilulka.cz)

Nutrisslim Chlorella Powder 125g

Nutrisslim Chlorella Powder 125g

Chlorella Powder 125g Prášek z Chlorelly v kvalitě BIO. Díky šetrnému způsobu zpracování si zachovává všechny živiny. (pilulka.cz)

Nutrisslim Liver Cleanse 125g

Nutrisslim Liver Cleanse 125g

Liver Cleanse 125g 100% přírodní bylinkový nápoj s příchutí pomeranče zaměřený na játra. Obsahuje superpotraviny, jejichž společný účinek je perfektní pro každého, kdo je zaměřený na detoxikaci. (pilulka.cz)

Nutrisslim Sport Supermix 125g

Nutrisslim Sport Supermix 125g

Sport Supermix 125g BIO Sport mix je ideální volba pro aktivní životní styl. Obsahuje velké množství konopného proteinu, který představuje výbornou rostlinnou alternativou proteinlm živočišným. Celkem je tato směs složena ze šesti pečlivě vybraných superpotravin a lze ji doporučit všem orientovaným na kvalitní rostlinný zdroj bílkovin a na zvýšení fyzického i psychického výkonu.ořen v bio kvalitě (10 %). (pilulka.cz)

Nutrisslim Immune Boost 125g

Nutrisslim Immune Boost 125g

Immune Boost 125g Směs prášku z houby chaga, reishi, cordycepsu a astralagu, čtyř superpotravin a adaptogenů, které dohromady dávají výrobek zasluhující si svoje jméno. Mesquite prášek a cukr z kokosové palmy dodává produktu skvělou sladkou chuť. (pilulka.cz)

Nutrisslim Chia Powder 125g

Nutrisslim Chia Powder 125g

Chia Powder 125g Semínka chia jsou superpotravinou, která jsou vhodným doplňkem stravy plným vitaminů a minerálů a pro svou schopnost vázat vodu. (pilulka.cz)

Nutrisslim Detox Supermix 125g

Nutrisslim Detox Supermix 125g

Detox Supermix 125g BIO směs superpotravin Detox Supermix obsahuje pět pečlivě vybraných superpotravin, které jsou 100% čisté a bez jakýchkoli umělých aditiv. Všechny složky jsou přirozeně výživově velice hodnotné, bohaté na esenciální mastné kyseliny, proteiny, aminokyseliny a antioxidanty. (pilulka.cz)

Nutrisslim Chaga Mushroom 125g

Nutrisslim Chaga Mushroom 125g

Chaga Mushroom 125g Houba Chaga roste v různých oblastech severní polokoule, mezi houbami má unikátní místo díky svým účinkům souvisejícím s prevencí projevů stárnutí. Má velmi vysokou hodnotu ORAC (měření antioxidačních vlastností), vyšší než jakákoli jiná zelenina nebo ovoce. Obsahuje kyselinu betulinovou, která byla studována v souvislosti s léčením HIV, nádorů, oparů, ekzémů a kožních problémů. (pilulka.cz)

Nutrisslim Reishi Mushroom 125g Bio

Nutrisslim Reishi Mushroom 125g Bio

Reishi Mushroom 125g Bio Reishi se přezdívá houba nesmrtelnosti. Obsahuje řadu minerálů a vitamínů, v tradiční čínské medicíně se používá již více než 2000 let. Lze ji doporučit všem orientovaným na posílení imunity, kardiovaskulárního systému a prevenci nemocí. Prášek z Reishi je v certifikované organické kvalitě, je vhodný pro vegany a odpovídá standardům RAW. (pilulka.cz)

Nutrisslim Anti-Age Supermix 125g

Nutrisslim Anti-Age Supermix 125g

Anti-Age Supermix 125g Komplexní elixír Anti-Age obsahuje 100% přírodní antioxidanty, vitamíny, minerály a enzymy. Lze jej doporučit všem orientovaným na potlačení příznaků stárnutí a na potlačení stresu. Produkt je 100% přírodní bez aditiv a vhodný pro vegany. (pilulka.cz)

Nutrisslim Cordyceps Powder 125g Bio

Nutrisslim Cordyceps Powder 125g Bio

Cordyceps Powder 125g Bio Cordyceps je tradiční čínská houba s výraznými, ale zatím nepřiliš známými účinky. Jednak jej jako všechny adaptogeny zná každý, kdo se orientuje na imunitu, především je ale důležitý pro sportovce a pro všechny, kdo hledají přírodní cestu, jak ovlivnit výkon a vytrvalost. (pilulka.cz)

Nutrisslim Rhodiola Rosea 125g Bio

Nutrisslim Rhodiola Rosea 125g Bio

Rhodiola Rosea 125g Bio Rhodiola neboli Kořen růže roste na vysokých horských svazích Arktidy, Ruska, Islandu a v Asii. V Čínské medicíně je známa již po tisíce let, jde o silný adaptogen známý všem, kteří hledají cestu, jak zmírnit stres, depresi a zlepšit náladu a výkonnost. Kromě toho má i mnohé další účinky. Zejména vhodná je pro jedince trpící syndromem vyhoření. (pilulka.cz)

Nutrisslim Suma Root Powder 125g

Nutrisslim Suma Root Powder 125g

Suma Root Powder 125g Suma neboli brazilský ženšen pochází z deštného pralesa v Brazílii. Jde o velice silý adaptogen, kteří místní obyvatelé používají jako bylinné tonikum. Vlastnostmi je podobný činskému ženšenu. Lze jej doporučit všem, kteří jsou orientovaní na odolnost proti stresu a zvýšení psychického i fyzického výkonu. (pilulka.cz)

Nutrisslim Ashwagandha Powder 125g Bio

Nutrisslim Ashwagandha Powder 125g Bio

Ashwagandha Powder 125g Bio Ašvaganda je mimořádný adaptogen a jedna z nejdůležitějších ajurvédských bylin. Je známá jako zimní třešeň nebo indický ženšen a lze ji doporučit každému orientovanému na celkovou revitalizaci organismu, zvýšení energie, ochranu proti stresu a zlepšení imunity. (pilulka.cz)

Nutrisslim Guarana Powder 125g Bio

Nutrisslim Guarana Powder 125g Bio

Guarana Powder 125g Bio Guarana je popínavý keř původem z Amazonské pánve. Ze semen této rostliny se připravuje látka pastovité konzistence, která místní indiánské kmeny používají jako stimulant. Guarana je pro své účinky velice dobře známá, lze ji doporučit všem orientovaným na silné zvýšení energie. Na rozdíl na příklad od kávy má čistá guarana rovnoměrnější a dlouhodobější účinek. Prášek z Guarany je v certifikované kvalitě BIO, bez GMO a je vhodný i pro vegany. (pilulka.cz)

Nutrisslim Cat´s Claw Powder 125g

Nutrisslim Cat´s Claw Powder 125g

Cat´s Claw Powder 125g Kočičí dráp známý jako Una de Gato nebo Vilcacora je tropická rostlina vyskytující se v Amazonském pralese. Je odprádávna známa pro svůj vliv na imunitní systém. Lze ji doporučit také všem, kdo hledají přírodní cestu, jak potlačit záněty a zatížení organismu toxickými látkami. V tomto směru ji lze doporučit především kuřákům. (pilulka.cz)

Nutrisslim Super Paleo Snack 125g Bio

Nutrisslim Super Paleo Snack 125g Bio

Super Paleo Snack 125g Bio Směs para ořechů, moruší, kakaa a sušených kokosových plátků = ideální svačinka s nepřekonatelnými výživovými vlastnostmi. Lze konzumovat samotné kdykoli během dne, zalít jogurtem nebo mlékem. Paleo snack dodá pocit sytosti, zároveň se budete cítit lehce a dodáte tělu potřebné živiny. Vhodné pro paleo nebo LCHF dietu. (pilulka.cz)

Nutrisslim Baobab Fruit Powder 125g Bio

Nutrisslim Baobab Fruit Powder 125g Bio

Baobab Fruit Powder 125g Bio Baobab je strom rostoucí v afrických savanách. Jeho plody patřící mezi ovoce jsou velice ceněné už po staletí díky vysokému obsahu vitamínu C, kterého mají dokonce víc než pomeranče. Mimo to v nich najdeme i velkou zásobu železa - více než v červeném mase. Obsahují i minerály jako vápník, draslík, hořčík a zinek, a vitamíny B1 a B6. Výživový profil jej tedy naprosto zaslouženě řadí mezi ty nejlepší ze superpotravin. (pilulka.cz)

Nutrisslim Wheatgrass Powder (New Zealand) 125g Bio

Nutrisslim Wheatgrass Powder (New Zealand) 125g Bio

Wheatgrass Powder (New Zealand) 125g Bio Prášek z mladé pšenice je přírodním zdrojem vitamínů a minerálů. Kromě toho obsahuje i hodně bílkovin, vlákniny a chlorofylu. Mladá pšenice značky Nutrisslim má certifikaci BIO, je tedy vypěstována přírodní cestou a šetrně skladována, aby si zachovala svoje výživové hodnoty. Wheat Grass powder lze doporučit všem orientovaným na posílení imunity, detoxifikaci a potlačení únavy a vyčerpání. (pilulka.cz)

Nutrisslim Barley Grass Powder (New Zealand) 125g Bio

Nutrisslim Barley Grass Powder (New Zealand) 125g Bio

Barley Grass Powder (New Zealand) 125g Bio Ječmen obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a chlorofylu. Díky tomu má přední místo mezi antioxidanty. Lze jej také doporučit všem orientovaným na potlačení únavy a vyčerpání, posílení imunity a také kontrolu tělesné hmotnosti. Prášek z ječmene je v certifikované kvalitě BIO. (pilulka.cz)

čistící tablety Lifesystems Chlorine Dioxide Tablets (30 Tablets)

čistící tablety Lifesystems Chlorine Dioxide Tablets (30 Tablets)

Chlorine Dioxide Tablets jsou jedním z nejbezpečnějších a nejúčinnějších prostředků k dezinfekci vody. Hubí bakterie, viry a cysty (včetně Giardie a Cryptosporidia). Nezanechávají žádnou pachuť ani barvu či zápach. Balení stačí na ošetření vody do objemu až 30l. Pro běžné čištění 1l se používá 1 kapsle. Po aplikaci je voda připravena k požití už po 10 minutách. V případě, že je voda velmi studená nebo hodně znečištěná, používají se 2 tablety na 1l vody a doba čištění se prodlužuje na 30 minut. Po otevření spotřebujte do 18 měsíců. Vlastnosti: Velmi nízká hmotnost 30 samostatných kapslí 1 kapsle = 1l Hubí bakterie, viry a cysty Nemění chuť, barvu či zápach Parametry: Záruční doba: 2 roky Hmotnost: 40g Rozměr: 65x105x20mm Materiál, použité látky: Chloritan sodný Dichlorisokyanurát sodný… (outdoorovybazar.cz)

Nutrisslim Imunup 120g

Nutrisslim Imunup 120g

Imunup 120g (Podpora imunity) Extrémně silná formule pro podporu imunitního systému během vysoké fyzické nebo psychické zátěže. Vhodné pro osoby, které chtějí podpořit celkové tělesné zdraví a kondici. (pilulka.cz)

Nutrisslim Xylitol 250g

Nutrisslim Xylitol 250g

Xylitol 250g Xylitol neboli březový cukr je látka, která se běžně vyskytuje i v lidském těle. Má nižší kalorický obsah než cukr a přitom velice podobné chuťové vlastnosti. Velice rychle se rozpouští, proto je velice vhodný pro pečení. Získává se z březové kůry. (pilulka.cz)

Camelbak Cleaning Tablets

Camelbak Cleaning Tablets

Už žádné nepříjemné chutě ani pachy, linoucí se z hydrovaku nebo lahve. Rozpustné čisticí tablety zajistí, že bude vnitřek rezervoáru čistý a zdravotně nezávadný. rozpustné tablety, které lze snadno rozlomit na půl redukují zbytkové chutě a pachy nevydávají zápach určeno na láhve a rezervoáry Camelbak neobsahují chlor, fosfáty ani konzervační látky ekologicky nezávadné a rozložitelné vyrobeno ve spolupráci s firmou Claro, specializující se na ekologicky nezávadné čisticí prostředky (bagalio.cz)

Chlorella

Chlorella

Chlorella je bohatým zdrojem živin. Je přirozeným zdrojem železa a v neposlední řadě je nejbohatším potravinovým zdrojem chlorofylu. Patří mezi zásadité potraviny, napomáhá odkyselení organismu a jeho návratu do optimálního stavu. (dixo.cz)

Nutrisslim Superfood Muesli 320g

Nutrisslim Superfood Muesli 320g

Superfood Muesli 320g Superfood muesli je směs výživově bohatých vloček, semínek a superpotravin. Obsahuje ovesné a pšeničné vločky, pohanku, slunečnicová semínka, moruše, rozinky, kakaové boby, chia semínka, goji a včelí pyl bohatý na antioxidanty. (pilulka.cz)

Nutrisslim Kelp Powder 250g

Nutrisslim Kelp Powder 250g

Kelp Powder 250g Kelp je velká mořská tráva rostoucí v mělkých mořích. Má velmi vysoký obsah jódu, železa, vápníku, draslíku a hořčíku, lze ji doporučit všem orientovaným na stav zažívacího traktu a jeho čištění, a detoxifikaci. (pilulka.cz)

Nutrisslim Calcium pomeranč 150g

Nutrisslim Calcium pomeranč 150g

Calcium 150g (Vápník) pomeranč Vápník ve formě rozpustného nápoje s pomerančovou příchutí. Podporuje zdraví kostí a správnou činnost svalů. Vhodné pro jedince, kteří chtějí podpořit svou tělesnou kondici. (pilulka.cz)

Nutrisslim Chocolate Granola 320g

Nutrisslim Chocolate Granola 320g

Chocolate Granola 320g Speciální BIO Granola pro všechny milovníky čokolády! Kombinace ovesných vloček, raw kakaa, extra panenského kokosového oleje, sirupu z agáve, cukru z kokosové palmy, kokosových vloček, horké čokolády, chia semínek a mandlí v jednom muesli, které je pečené dle tradiční receptury. Kokosový cukr a agáve sirup dodávají lahodnou sladkou chuť. (pilulka.cz)

Nutrisslim Erythritol 500g Bio

Nutrisslim Erythritol 500g Bio

Erythritol 500g Bio Erythritol je přírodní sladidlo s nízkým glykemickým indexem. Lze jej tedy doporučit všem jedincům zaměřeným na prevenci nebo úpravu stravy kvůli diabetu. Erythritol vypadá stejně jako cukr a také stejně chutná, sladivost je zhruba o 30% menší, což z něj dělá naprosto ideální alternativu. (pilulka.cz)

Nutrisslim Chocolate Porridge 350g

Nutrisslim Chocolate Porridge 350g

Chocolate Porridge 350g Bohatá krémová směs pro lahodnou čokoládovou kaši s otrubami. Obsahuje ovesné otruby, kakao, chia semínka a kokosový cukr. Jde o vynikající zdroj bílkovin a vlákniny. Připravená je méně než za tři minuty = ideální snídaně! (pilulka.cz)

Nutrisslim Hair Vitamins 150g

Nutrisslim Hair Vitamins 150g

Hair Vitamins 150g (Podpora vlasů) Komplex několika účinných látek pro lepší kondici a vzhled vlasů, nehtů a kůže. Vhodné pro všechny osoby, které chtějí podpořit zdraví svých vlasů jednoduchým, a přitom účinným způsobem. (pilulka.cz)

Nutrisslim Teatox Daytime Detox

Nutrisslim Teatox Daytime Detox

Teatox Daytime Detox Vynikající alternativa ranní kávy, kterou lze doporučit každému, kdo je orientovaný na celkovou očistu organismu, zrychlení metabolismu, posílení energetické hladiny, ochranu před stresem a odvedení přebytečné vody z organismu. Stačí 1 čajový sáček denně! (pilulka.cz)

Nutrisslim MSM Powder 250g

Nutrisslim MSM Powder 250g

MSM Powder 250g MSM neboli methyl-sulfonyl-methan je látka obsažená v aminokyselinách, která souvisí s tvorbou kolagenu, kreatinu a elastinu. (pilulka.cz)

ProDen Kalm Aid Tablets

ProDen Kalm Aid Tablets

ProDen KalmAid Tablets KalmAid je doplněk krmiva který pomáhá uklidnit psy a kočky ve stresových situacích Může se například použít k veterinárním návštěvám nebo na Silvestra Dejte KalmAid 12 hodiny předtím než je zvíře vystaveno situaci která způsobuje stres Produkt může být také použit pro zvládnutí dlouhodobějších problémů s chováním u psů Potom dávkujte polovinu dávky jednou denně KalmAid podporuje relaxaci a může pomoci snížit nervozitu a podrážděnost KalmAid je vhodný pro použití v situacích které mohou způsobit strach nebo úzkost jako jsou bouřky oddělení od páníčka přemístění nebo cestování Co je KalmAid KalmAid je výživový doplněk na bázi Ltryptofanu který pomáhá uklidnit zvířata během období stresu a úzkosti Lze jej také využít k dlouhodobému problému s chováním Úzkost příčiny… (ageo.cz)

Himalaya Septilin tablets 100

Himalaya Septilin tablets 100

Septilin tablets 100 Doplněk stravy, který obsahuje extrakt z rostliny Tinospora cordifolia, jenž posiluje imunitní systém a pomáhá udržovat zdravou pokožku. (pilulka.cz)

TETRA Pleco Tablets 120tablet

TETRA Pleco Tablets 120tablet

Nutričně vyvážené tablety se spirulinou pro býložravé ryby, živící se potravou ze dna-kompletní krmivo. Krmný návod: krmte pouze tolik, kolik ryby spotřebují během 30 minut. Složení: mléko a mléčné výrobky, ryby a výrobky z ryb, obiloviny, kvasnice, rostlinné bílkovinné extrakty, řasy (5% Spirulina maxima), měkkýši a korýši, oleje a tuky, cukry, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 40%, vlhkost 9%, oleje a tuky 5%, hrubá vláknina 2%, vitamín A 30400 m.j./ kg, vitamín D3 1390 m.j./ kg, mangan 57 mg / kg, zinek 34 mg / kg, železo 22 mg / kg, kobalt 0,4 mg / kg. (superzoo.cz)

TETRA Pleco Tablets 58tablet

TETRA Pleco Tablets 58tablet

Nutričně vyvážené tablety se spirulinou pro býložravé ryby, živící se potravou ze dna-kompletní krmivo. Krmný návod: krmte pouze tolik, kolik ryby spotřebují během 30 minut. Složení: mléko a mléčné výrobky, ryby a výrobky z ryb, obiloviny, kvasnice, rostlinné bílkovinné extrakty, řasy (5% Spirulina maxima), měkkýši a korýši, oleje a tuky, cukry, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 40%, vlhkost 9%, oleje a tuky 5%, hrubá vláknina 2%, vitamín A 30400 m.j./ kg, vitamín D3 1390 m.j./ kg, mangan 57 mg / kg, zinek 34 mg / kg, železo 22 mg / kg, kobalt 0,4 mg / kg. (superzoo.cz)

Tetra FunTips Tablets 75tbl.

Tetra FunTips Tablets 75tbl.

Tablety pro akvarijní ryby, k nalepení na sklo-kompletní krmivo. Krmný návod: podávejte několik tablet denně. Složení: mléko a mléčné výrobky, měkkýši a korýši, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, kvasnice, obiloviny, hmyz, řasy, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry, lecitin. Jakostní znaky: proteiny 43%, vlhkost 9%, tuky 3%, hrubé popeloviny 11%, hrubá vláknina 2%, vitamín A 11863 m.j./ kg, vitamín D3 634 m.j./ kg, vitamín E (alfatokofedrol) 40 mg / kg, L-ascorbyl-2-polyphosfát 173 mg / kg. (superzoo.cz)

Nutrisslim Body Cleanse Muesli 350g

Nutrisslim Body Cleanse Muesli 350g

Body Cleanse Muesli 350g Tato směs je kombinací celozrnných vloček, pohanky, slunečnicových a sezamových semínek, rovněž obsahuje naklíčená obilná semena, psyllium a skořici. Proto jde o unikátní muesli odlišné od všech ostatních. Má vysoký obsah vlakniny a žádná chemická aditiva. (pilulka.cz)

Nutrisslim Cacao Butter Bio 250g

Nutrisslim Cacao Butter Bio 250g

Cacao Butter 250g Bio Přírodní tuk s bohatým výživovým profilem získaný z plodů kakaovníku. Je velice trvanlivé, při nízkých teplotách se snadno uchovává a naopak rychle rozpouští při teplotách vyšších. Jde o vynikající zdroj živin a antioxidant, který lze využít v kuchyni v péči o pleť. (pilulka.cz)

Nutrisslim Coconut Chips 100g Bio

Nutrisslim Coconut Chips 100g Bio

Coconut Chips 100g Bio Super výživné kokosové chipsy ideální k televizi nebo na párty. Mají všechny pozitivní vlastnosti a výhody kokosového oleje – obsahují velké množství vlákniny, omega-6 mastných kyselin a bílkovin. Jsou velmi populární jako přísada na pečení, při přípavě různých dezertů a nebo jen tak na zobání. Mají nízký glykemický index, neobsahují žádná dochucovadla, sladidla ani konzervanty. (pilulka.cz)

Nutrisslim Cacao Nibs 250g Bio

Nutrisslim Cacao Nibs 250g Bio

Cacao Nibs 250g Bio Kakaové boby jsou plody Theobroma cacao, malého stále zeleného stromu rostoucího v Peru. Ne nadarmo se mu říká “pokrm bohů”. Kakao je přirozeně bohaté na antioxidanty, kterých obsahuje obrovské množství – více než červené víno, borůvky, Acai bobule, granátová jablka a Goji bobule dohromady. (pilulka.cz)

Nutrisslim Alfalfa Leaf Powder 250g

Nutrisslim Alfalfa Leaf Powder 250g

Alfalfa Leaf Powder 250g Tolice vojtěška je známá i jako lucerka nebo zkráceně vojtěška. Tato bylinka se do Evropy rozšířila z Asie a v současné době je o ni velký zájem díky široke paletě účinných složek, které obsahuje. Prášek z ní má vysoký podíl bílkovin, vitamínů, minerálů i chlorofylu. Na prvním místě lze jmenovat vitamín D a také vlastnosti související s využitím vápníku. Významný je rovněž obsah všech osmi esenciálních aminokyselin. (pilulka.cz)

Nutrisslim Chia Seeds 250g Bio

Nutrisslim Chia Seeds 250g Bio

Chia Seeds 250g Bio Zásobárna tekutin a zdroj živin pro jakýkoli trénink. Chia semínka Nutrisslim neobsahují jakákoli aditiva a jsou vynikajícím zdrojem proteinů, antioxidantů, mastných kyselin a řady dalších prvků. Obrovsky ceněné jsou také jejich hydrofilní vlastnosti - dokážou na sebe navázat vodu o více než desetinásobku svého vlastního objemu, což je nedocenitelné zejména při sportu a fyzické námaze. Tělo je totiž vodou zásobováno postupně a nedochází tak k dehydrataci, navíc chia semena vytvoří po namočení lehce stravitelný gel, takže nezatěžují trávící systém a lze jej snadno přidat do jakéhokoli koktejlu, smoothie nebo pokrmu. (pilulka.cz)

Nutrisslim Curcuma Powder 150g Bio

Nutrisslim Curcuma Powder 150g Bio

Curcuma Powder 150g Bio Kurkuma se díky množství svých účinků řadí mezi nejdůležitější byliny vůbec. V prvé řadě ji lze doporučit všem orientovaným na obohacení stravy o silný antioxidant a také všem hledajícím alternativu chemickým lékům proti bolesti. Kurkuma je silný adaptogen vhodný pro každého hledající přírodní cestu k celkové revitalizaci a prevenci závažných onemocnění. (pilulka.cz)

Nutrisslim Cacao Beans 250g Bio

Nutrisslim Cacao Beans 250g Bio

Cacao Beans 250g Bio Kakaové boby jsou plody Theobroma cacao, malého stále zeleného stromu rostoucího v Peru. Ne nadarmo se mu říká “pokrm bohů”. Kakao je přirozeně bohaté na antioxidanty, kterých obsahuje obrovské množství – více než červené víno, borůvky, Acai bobule, granátová jablka a Goji bobule dohromady. (pilulka.cz)

Nutrisslim Schisandra powder 250g Bio

Nutrisslim Schisandra powder 250g Bio

Schisandra powder 250g Bio Schizandra patří mezi nejdůležitější čínské bylinky - je užívaná už odpradávna jako bylinné tonikum. Čínské jméno plodů Schizandry je Wu-Wei-Zi, což v překladu znamená pět chutí. A skutečně – hořká, sladká, pálivá, slaná a kyselá, tyto všechny chutě lze v prášku nalézt. Schizandru lze doporučit všem, kteří zažívají intenzivní stres, všem, co jsou orientovaní na posílení imunity a celkovou revitalizaci organismu. (pilulka.cz)

Nutrisslim Moringa Powder 250g Bio

Nutrisslim Moringa Powder 250g Bio

Moringa Powder 250g Bio Moringa je indický strom s listy extrémně bohatými na bílkoviny, vitamíny A,B,E a minerály. 100g listů Moringy obsahuje 2x více bílkovin než 100g jogurtu, 4x více vápníku než 100g mléka a stejně tak i draslíku. Tato superpotravina se získává sušením čerstvých listů ve stínu, které se následně namelou na jemný prášek. Prášek z moringy je v certifikované kvalitě BIO, je vhodný i pro vegany a vyhovuje standardům RAW. (pilulka.cz)

Nutrisslim Hemp Seeds 200g Bio

Nutrisslim Hemp Seeds 200g Bio

Hemp Seeds 200g Bio Konopné semeno je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů proteinu. Je také velmi bohaté na nenasycené mastné kyseliny, přičemž obsahuje omega-3,6 a 9 ve velmi příznivém poměru. Proto jej lze doporučit všem orientovaným na udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Kromě toho jsou v konopném semenu obsaženy přesně ty minerály a vitamíny, které užívají všichni orientovaní na potlačení únavy a stresu a na také prevenci projevů stárnutí. (pilulka.cz)

Nutrisslim Agave Sirup 370ml Bio

Nutrisslim Agave Sirup 370ml Bio

Agave Sirup 370ml Bio Sirup se hojně využívá jako sladidlo pro dochucení pokrmů i nápojů. Má specifickou chuť odlišnou od ostatních přírodních sladidel, je výborný i jako zdroj energie – má velmi vysoký obsah fruktózy, proto ho stačí užívat jen malé množství. 100% RAW & VEGAN. (pilulka.cz)

Nutrisslim Chia Pudding 200g Bio

Nutrisslim Chia Pudding 200g Bio

Chia Pudding 200g Bio Směs chia semínek, kakaového prášku, palmového cukru a vanilkového prášku v certifikované kvalitě BIO pro rychlou a snadnou přípravu výživově hodnotného pudinku, který zasytí, dodá potřebné živiny a navíc je i chuťově atraktivní. (pilulka.cz)

Nutrisslim Macaccino Powder 250g Bio

Nutrisslim Macaccino Powder 250g Bio

Macaccino Powder 250g Bio BIO směs Macaccino je určená pro přípravu horkého nebo studeného nápoje, můžete jí přidat do koktejlů, zmrzlin nebo dezertů. Kakaový prášek, kokosový cukr a kořen macy dávají dohromady nápoj, který nabudí a zároveň dodá tělu potřebné živiny. (pilulka.cz)

Nutrisslim Matcha Powder 70g Bio

Nutrisslim Matcha Powder 70g Bio

Matcha Powder 70g Bio Matcha je mletý prášek z lístků speciálně pěstovaného čaje pocházejícího z Asie. Rostlina je celou dobu pěstována ve stínu a před zpracováním jsou odstraněny všechny části kromě listů. Nápoj z nich je v Japonsku užíván už po celá staletí nejen při čajových obřadech. Budhističtí mniši jej pravidelně pijí, aby zůstalí bdělí a soustředění během dlouhých dní meditací. Jde o skvělou alternativu kávy a zároveň i prostředkům proti snížení napětí. Matcha obsahuje teofylin s podobnými účinky jako kofein a zároveň theanin, který působí proti stresu a napětí, zároveň ale neuspává. (pilulka.cz)

Nutrisslim Cacao Powder 250g Bio

Nutrisslim Cacao Powder 250g Bio

Cacao Powder 250g Bio Kakaové boby jsou plody Theobroma cacao, malého stále zeleného stromu rostoucího v Peru. Ne nadarmo se mu říká “pokrm bohů”. Kakao je přirozeně bohaté na antioxidanty, kterých obsahuje obrovské množství – více než červené víno, borůvky, Acai bobule, granátová jablka a Goji bobule dohromady. Dále je také bohaté na hořčík a železo. Kakaový prášek je ideální pro přípravu lahodných a prospěšných drinků na snídani i během dne. (pilulka.cz)

Nutrisslim Active Sport Muesli 350g

Nutrisslim Active Sport Muesli 350g

Active Sport Muesli 350g Směs muesli složená z ovesných a pšeničných vloček, fíků, slunečnicových semen, meruněk, pohanky, granoly, bio chia semínek a macy. (pilulka.cz)

Nutrisslim Magnesium Citrate pomeranč 150g

Nutrisslim Magnesium Citrate pomeranč 150g

Magnesium Citrate 150g (Citrát hořečnatý) pomeranč Hořčík ve formě rozpustného nápoje s pomerančovou příchutí. Podporuje správnou činnost svalů, nervového systému a energetického metabolismu. Pro všechny, kteří chtějí podpořit svou kondici. (pilulka.cz)

Nutrisslim Vitamin C citron 150g

Nutrisslim Vitamin C citron 150g

Vitamin C 150g citron Vitamín C ve formě rozpustného nápoje s citrónovou příchutí. Vhodné pro všechny, kteří chtějí podpořit svou psychickou kondici a správnou funkci imunitního systému. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít