Null

Našli jsme pro tebe Null. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Null

KABEL 9F-9F, 1.8m křížený, pro propojení počítačů

KABEL 9F-9F, 1.8m křížený, pro propojení počítačů

Křížený kabel pro přenos dat mezi počítači (null modem). Parametry a specifikace: Konektory: FD9 - FD9, lisované Délka: 1,8 m Barva: šedá Druh obalu: PE sáček s papírovou výztuhou a eurovýsekem Kabel 8 žil + stínění (patro.cz)

Chladnička s mrazničkou Samsung RB5000 RB37J5009SA/EF nerez

Chladnička s mrazničkou Samsung RB5000 RB37J5009SA/EF nerez

Samsung RB37J5009SA/EF Maximální využití prostoru Designové řešení SpaceMax umožňuje kombinované chladničce s mrazákem od společnosti Samsung pojmout více potravin, než zvládnou jiné lednice srovnatelných rozměrů. Její stěny jsou totiž výrazně tenčí, takže získáte mnohem více prostoru pro uchování čerstvého jídla. A samozřejmě bez zhoršení chladicího výkonu nebo zvýšení spotřeby energie.   Samsung záruka Společnosti Samsung poskytuje na kompresor prodlouženou 10letou záruku.         Klíčové vlastnosti: Velmi tichá kombinovaná chladnička třídy A+++ Záruka 10 let na spolehlivý a tichý kompresor Technologie No Frost: udržení správné teploty v celé chladničce Zásuvka CoolSelect Duo se třemi úrovněmi chlazení pro zachování čerstvosti potravin Rovnoměrná cirkulace vzduchu díky funkci… (euronics.cz)

Pouzdro na foto/video Canon DCC-1320 měkké (IXUS 132,135,145,150,155…

Pouzdro na foto/video Canon DCC-1320 měkké (IXUS 132,135,145,150,155,185,190)

Canon CAN0038X180, černá Canon CAN0038X180 je elegantní kožené pouzdro, do kterého můžete uložit svůj kompaktní fotoaparát z řady Canon IXUS. Určeno je především pro modely IXUS 132,135,145,150,155,185 a 190.  Zatímco vnější kožený plášť chrání před poškrábáním, lehkým deštěm a prachem, vnitřní měkké polstrování ochrání váš přístroj před drobnými nárazy a vibracemi. Potěší také praktický otvor, jímž lze protáhnout poutko z fotoaparátu a nosit ho okolo zápěstí. (euronics.cz)

Americká lednice Samsung RF56J9041SR/EO

Americká lednice Samsung RF56J9041SR/EO

Samsung RF56J9041SR/EO Potěší zevnitř i navenek Dopřejte si luxus možností při uskladnění velkého množství potravin stejně tak, jako pohled na stylově vyváženou kuchyň. Chladnička je totiž dokonalou souhrou funkčnosti a elegance. Vaše potraviny zůstanou čerstvé mimo jiného díky flexibilnímu nastavení teploty a technologii Triple Cooling System. Designovou čistotu interiéru zase zabezpečí kompaktní rozměry.   Trojitý chladicí systém Inovativní technologie Triple Cooling System zabezpečuje nezávislou regulaci teploty ve třech oddělených částech chladničky. Vůně potravin se tak nebudou míchat a jídlo si zachová optimální vlhkost a prodlouženou trvanlivost s původní chutí. Kovový chladicí panel zase zabrání úniku studeného vzduchu.   Zachová váš styl Nemusíte se obávat, že chladnička… (euronics.cz)

L.R. Baggs Venue DI

L.R. Baggs Venue DI

Předzesilovač pro akustické kytary. Vybaven je nastavitelným gain-em pro pasivní a aktivní snímače. K dispozici je 5-pásmový ekvalizér s nastavitelným pásmem pro low-mid a high-mid a Garret Null filtr pro efektivní kontrolu zpětné vazby. Předzesilovač umožňuje fázovou inverzi pro lepší nastavení zvuku a kontrolu zpětné vazby. Zapnutí a vypnutí chromatické ladičky je ovládáno nožním spínačem. Venue DI přináší nožní spínač pro volume boost. DI obsahuje plně izolovaný pár transformátorů. Pro lepší kontrolu nastavení gain-u slouží digitální metr se 4 dílky. Stav baterie je stejně kontrolován indikátorem se 4 dílky stavu baterie. Vstup: 6,3 mm jack konektor. Výstup: XLR a 6,3 mm jack konektor. 6,3 mm jack konektor pro FX send a return. Napájení prostřednictvím 9 V baterie, nebo DC napájecím… (muziker.cz)

L.R. Baggs Session DI

L.R. Baggs Session DI

Předzesilovač/DI box pro akustickou kytaru přináší bohatý plný zvuk díky saturation a compression EQ. Analog saturation často používají zvukový inženýři v nahrávacích studiích při post-produkci. Session DI tuto možnost nabízí při koncertním hraní a dodává zvuku nástroje teplo, rozměr a harmonický obsah. Compression EQ narozdíl od klasického kompresoru, který odstraňuje velkou část signálu nabízí 3 frekvenční pásma určené pro akustickou kytaru a reaguje na dynamiku hry v reálném čase. Garret null notch filtr pomáhá eliminovat zpětnou vazbu. Variabilní high-pass filtr potlačuje nežádoucí nízké frekvence a VU metr optimalizuje gain pro pasivní a aktivní snímače. Přepínač Ground lift - uzemnění eliminuje šum z elektrického vedení. Session DI je vybaven výstupy s XLR a 6,3 mm jack konektorem,… (muziker.cz)

Tričko 2v1 modrá tyrkysová 42/44

Tričko 2v1 modrá tyrkysová 42/44

NULL (vyprodej-slevy.cz)

Tričko 2v1 modrá tyrkysová 38/40

Tričko 2v1 modrá tyrkysová 38/40

NULL (vyprodej-slevy.cz)

Lenovo klávesnice TrackPoint Keyboard II Wireless CZ/SK, 4Y40X49528

Lenovo klávesnice TrackPoint Keyboard II Wireless CZ/SK, 4Y40X49528

Klávesnice ThinkPad® TrackPoint II používá stejné vlastnosti, vzdálenost kláves, ovládácí sílu, nůžkové spínače, dotykovou zpětnou vazbu a TrackPoint jako náhradu myši, který znáte z notebooků ThinkPad. Působivá výdrž baterie až 2 měsíce, dobití přes USB-C již za 15 minut přínáší další až týden práce. Bluetooth® 5,0 / Wireless - umožňuje připojení a podporu až 2 zařízení Technické parametry : Podpora OS : Windows 10, Windows 7, Android™ 9 a vyšší PC System a Tablet s USB Portem nebo Bluetooth® Hmotnost : 460g Rozměry : 30,6x16,4x1,4cm Připojení : Bluetooth® 5.0 nebo 2.4 GHz Wireless přes Nano USB-A Receiver (součástí balení) Obsah balení ThinkPad TrackPoint Keyboard II 1 x Nano USB-A Receiver 1 x USB-C to USB-A nabíjecí kabel (1 m) Obrázek je informativní, klávesnice je dodávána s CZ/SK… (patro.cz)

TELTONIKA RUTX10 Advanced VPN Router, 4x GbE, Industrial Box, 802…

TELTONIKA RUTX10 Advanced VPN Router, 4x GbE, Industrial Box, 802.11ac Wi-Fi, RUTX10000000

Teltonika RUTX10 Výkonný a spolehlivý průmyslový router s Wi-Fi, který podporuje standard 802.11ac. Router pracuje v duálním pásmu 2,4 a 5 GHz a je vybaven Bluetooth LE (low energy) modulem. Představuje ideální řešení pro aplikace v malých kancelářích nebo ve veřejném sektoru, které vyžadují vysokorychlostní přenos dat a nízkou latenci. RUTX10 je ideální pro přenášení dat v projektech zabývajících se automatizací založené např. na systémech SCADA, IoT, automatizované systémy vytápění/chlazení a nabíjecí stanice elektrických vozidel a další. Přednosti: Wave-2 802.11ac Dual-Band Wi-Fi s rychlostí až 867 Mbps Bluetooth LE pro komunikaci na krátkou vzdálenost Vzdálený přístup - Teltonika Remote Management System Čtyřjádrový ARM Cortex A7 CPU, 717 MHz Snadno použitelný, bezpečný operační… (patro.cz)

D-Link DSR-1000AC Dual Band Unified Service Router, DSR-1000AC

D-Link DSR-1000AC Dual Band Unified Service Router, DSR-1000AC

Wireless AC Unified Services VPN Router: DSR-1000AC Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in PŘEHLED The DSR-1000AC Wireless AC Unified Services VPN Router provides a secure, high-performance networking solutions to address the growing needs of small and medium businesses. Next generation wireless performance provides wireless speeds of up to 1300 Mbps. Comprehensive… (patro.cz)

Teltonika Router RUTX12, RUTX12

Teltonika Router RUTX12, RUTX12

Teltonika RUTX12 Odolný a výkonný průmyslový LTE router určený pro technologie LTE/GNSS a WLAN. Patří do skupiny kompaktních, cenově výhodných a bezpečných průmyslových IoT směrovačů, jenž garantují vysoký výkon v prostředí s rozsáhlou škálou provozních teplot. Je vybaven dvěma sloty pro SIM a čtyřmi GbE porty, Dual-Band AC Wi-Fi, Bluetooth LE, LED indikátory digitálních vstupů/výstupů a stavovými LED diodami, které znázorňují úroveň přijímaného signálu z mobilní sítě. Integrovaný přijímač GPS zajišťuje stálé informace o pozici směrovače. Tento router je ideální pro pokročilé průmyslové a podnikové aplikace. Přednosti: Podpora 4G (LTE) – Cat 6 (až 300 Mbps) a 3G (až 42 Mbps) Dual SIM s funkcemi auto Failover, Backup WAN a dalšími Wave-2 802.11ac Dual-Band Wi-Fi s rychlostí až 867 Mbps +… (patro.cz)

TELTONIKA RUTX11 LTE Cat6 ROUTER, DUAL SIM, 4x GbE, Industrial Box,…

TELTONIKA RUTX11 LTE Cat6 ROUTER, DUAL SIM, 4x GbE, Industrial Box, WiFi, BLE, RUTX11000000

Teltonika RUTX11 Odolný a výkonný průmyslový LTE router určený pro technologie LTE/GNSS a WLAN. Patří do skupiny kompaktních, cenově výhodných a bezpečných průmyslových IoT směrovačů, jenž garantují vysoký výkon v prostředí s rozsáhlou škálou provozních teplot. Je vybaven dvěma sloty pro SIM a čtyřmi GbE porty, Dual-Band AC Wi-Fi, Bluetooth LE, LED indikátory digitálních vstupů/výstupů a stavovými LED diodami, které znázorňují úroveň přijímaného signálu z mobilní sítě. Integrovaný přijímač GPS zajišťuje, stálé informace o pozici směrovače. Tento router je ideální pro pokročilé průmyslové a podnikové aplikace. Přednosti: Podpora 4G (LTE) – Cat 6 (až 300 Mbps) a 3G (až 42 Mbps) Dual SIM s funkcemi auto Failover, Backup WAN a dalšími Wave-2 802.11ac Dual-Band Wi-Fi s rychlostí až 867 Mbps +… (patro.cz)

Delock 84250

Tento Null modem kabel od Delocku může být použit pro připojení dvou počítačů a nebo stejně tak pro komunikaci mezi sériovými zařízeními. Specifikace • Konektor: Null modem Sub-D9 pin samice > Null modem Sub-D9 pin samice • Null modem samice se šroubky • Průřez kabelu: 28 AWG • Barva: šedá • Délka kabelu: cca. 5 m Systémové požadavky • Volný sériový port Sub-D9 Obsah balení • Null modem kabel Balení • Delock igelitový sáček (patro.cz)

Sériový kabel LINDY [1x D-SUB zásuvka 9pólová - 1x D-SUB zásuvka…

9 pólový kabel Null modem 10m pro přímé připojení PC k PC, 9pól. Sub-D spojka 9 pól. Spojka Sub-D (conrad.cz)

Sériový adaptér Renkforce Null Modem [1x D-SUB zásuvka 9pólová - 1x D…

Převádí sériový D-Sub 9pól. Připojení na nulový modemový připojení·Pro sériový přenos dat RS232·Ve standardním 2řadém provedení·Kovový plášť·S šestihrannými šrouby a maticemi (conrad.cz)

Digitální osciloskop VOLTCRAFT MSO-5062B 60 MHz 1 GSa/s 512 null 8…

Vstupní model v oblasti digitálních paměťových osciloskopů s profesionálním vybavením. Přístroj disponuje dvěma analogovými kanály s šířkou pásma 60 MHz, vzorkovacím kmitočtem max. 1 GSa/s a také max. hloubkou paměti 1 Mpts (provoz s 1 kanálem). Díky velkému barevnému TFT displeji s úhlopříčkou 17,7 cm, USB portu na předním panelu pro ukládání dat na volitelné USB paměťové médium a intuitivnímu pohybu v nabídkách je obsluha tohoto přístroje pohodlná a jednoduchá. Osciloskop je doplněn USB rozhraním, vícejazyčnou nabídkou, rozsáhlými možnostmi spouštění i automatickými měřicími funkcemi ovládanými kurzorem. Šířka pásma 60 MHz·2 analogové + 16 digitálních vstupů·Vzorkovací frekvence 1 GSa/s Informace o rozsahu kalibrace naleznete ve vzorovém certifikátu v sekci „Ke stažení" (v německém a… (conrad.cz)

Digitální osciloskop VOLTCRAFT MSO-5102B 100 MHz 1 GSa/s 512 null 8…

Vstupní model v oblasti digitálních paměťových osciloskopů s profesionálním vybavením. Přístroj disponuje dvěma analogovými kanály s šířkou pásma 100 MHz, vzorkovacím kmitočtem max. 1 GSa/s a také max. hloubkou paměti 1 Mpts (provoz s 1 kanálem). Díky velkému barevnému TFT displeji s úhlopříčkou 17,7 cm, USB portu na předním panelu pro ukládání dat na volitelné USB paměťové médium a intuitivnímu pohybu v nabídkách je obsluha tohoto přístroje pohodlná a jednoduchá. Osciloskop je doplněn USB rozhraním, vícejazyčnou nabídkou, rozsáhlými možnostmi spouštění i automatickými měřicími funkcemi ovládanými kurzorem. Šířka pásma 100 MHz·2 analogové + 16 digitálních vstupů·Vzorkovací frekvence 1 GSa/s Informace o rozsahu kalibrace naleznete ve vzorovém certifikátu v sekci „Ke stažení" (v německém a… (conrad.cz)

Delock 84077, 84077

Tento Null modem kabel od Delocku může být použit pro připojení dvou počítačů a také pro komunikaci mezi dvěma zařízeními. Specifikace • Konektor: Null modem Sub-D9 pin samice > Null modem Sub-D9 pin samice • Null modem samice se šroubky • Průřez kabelu: 28 AWG • Barva: šedá • Délka kabelu: cca. 1,8 m Systémový požadavek • Volný sériový port Sub-D9 Obsah balení • Null modem kabel Balení • Delock plastový sáček (patro.cz)

Roline 11.01.4618, 11.01.4618

Kabel Roline k sériové tiskárně FD9-MD25 s délkou 1,8 m ve světle šedé barvě disponuje konektory FD9 – MD 25 (lisované). Zapojení: FD9: 1|2|3|4 |5|7|6/8| MD25: 4|2|3|5/6|7|8|20| Poznámka: S redukcí je možno použít jako null modem. (patro.cz)

TP-Link TL-ER5120 5-port Multi-Wan, 4xWAN, TL-ER5120

- 1 pevný gigabitový port WAN, 1 pevný gigabitový port LAN/DMZ a 3 volně měnitelné gigabitové porty WAN/LAN - Bohaté funkce zabezpečení včetně kontroly ARP, obrany proti útokům DoS, filtrování URL/klíčových slov domén a řízení přístupu - Omezení aplikací IM/P2P jediným kliknutím pro snadnou správu on-line aktivit zaměstnanců - Podpora serveru PPPoE pro lepší správu interní sítě - Funkce rozdělování zátěže automaticky vybere nejlepší linku podle aktuálního zatížení - Profesionální ochrana proti blesku 4 kV udržuje vaši investici v maximálním bezpečí Funkce: Hardwarový port DMZ One-to-One NAT FTP/H.323/SIP/IPsec/PPTP ALG Blokování aplikací IM/P2P Filtrování URL / klíčových slov Filtrování webového obsahu (Java, ActiveX, Cookies) Kontrola ARP Obrana proti DoS/DDoS Inteligentní rozdělování… (patro.cz)

TP-Link TL-ER6120 19"Gigabit VPN Router, 2xWAN, 2xLAN, 1xLAN/DMZ…

TP-LINK TL-ER6120 je bezpečností pokročilý router s vysokou přenosovou rychlostí, maximální stabilitou a vyspělými funkcemi VPN, které hardwarově zvládnou až 100 IPsec. Tím poskytne služby pro velký počet uživatelů. Uplatní se tedy pro rozvinuté sítě podniků či nejrůznějších institucí. Zařízení je opatřeno celkem 5 porty, ze kterých jsou 2 LAN, 1 DMZ port a 2 WAN porty, čímž uspokojí potřeby k přístupu na internet z více zdrojů. Výhody: Funkce Load Balance automaticky vyrovnává zatížení dle vašich preferencí, takže zařídí konzistentní připojení s požadovanou šířkou pásma Podporuje také oblíbené PPPoE servery Uživatelsky přívětivým webovým rozhraním nastavíte během pár chvil všechny funkce Router je chráněn proti blesku 4 kV ochrannou Parametry: Standardy a… (patro.cz)

Redukce 9M-9F null modem (překřížené zapojení), r99cross

Redukce je vhodným pomocníkem pro změnu zapojení konektoru. Redukce je osazena konektory Canon 9 pin samec-samice. Specifikace: Null modem zapojení Překřížené zapojení (CROSS) Konektory Canon 9 pin samec-samice Dlouhé provedení (foto pouze ilustrační) Zapojení jako sériový laplink (null modem), křížený Dvouřadý konektor (patro.cz)

Delock adaptér Null Modem Sub-D 9 pin samice / samice, 65570

Tento adaptér od Delocku může být připojen k 9-pinovému portu Sub-D vašeho zařízení nebo systému a použito jako null modem. Dále je konvertován standardní sériový kabel na kabel null modem. Díky němu můžete připojit dva počítače napřímo. Specifikace • Sub-D 9 pin samice > Sub-D 9 pin samice (zapojeny jen 8 pinů) • Sub-D 9 samice se šroubky a maticemi • Pozlacené konektory • Rozměry (DxŠxV): ca. 30.9 x 17.9 x 12.5 mm Systémové požadavky • Volné Sub-D9 pinové rozhraní Obsah balení • Sub-D 9 adaptér Balení • Delock plastový sáček (patro.cz)

Roline 11.01.4630, 11.01.4630

Kabel Roline k sériové tiskárně FD9-MD25 s délkou 3 m ve světle šedé barvě disponuje konektory FD9 – MD 25 (lisované). Zapojení: FD9: 1|2|3|4 |5|7|6/8| MD25: 4|2|3|5/6|7|8|20| Poznámka: S redukcí je možno použít jako null modem.  (patro.cz)

Sériový kabel LINDY [1x D-SUB zásuvka 9pólová - 1x D-SUB zásuvka…

9 pólový kabel Null modem 2m pro přímé připojení PC k PC, 9pól. Sub-D spojka 9 pól. Spojka Sub-D (conrad.cz)

Sériový kabel LINDY [1x D-SUB zásuvka 9pólová - 1x D-SUB zásuvka…

9 pólový kabel Null modem 3m pro přímé připojení PC k PC, 9pól. Sub-D spojka 9 pól. Spojka Sub-D (conrad.cz)

TELTONIKA RUTX08 Advanced VPN Router, 4x GbE, Industrial Box,…

Teltonika RUTX08 Odolný a výkonný směrovač Ethernet-to-Ethernet s pokročilým systémem OpenOrt RutOS a vestavěnou funkcí Firewall a VPN. Díky rozhraní Gigabit Ethernet a podpoře protokolů průmyslových sítí je RUTX08 ideální volbou pro profesionální aplikace. Přednosti: Vzdálený přístup - Teltonika Remote Management System Čtyřjádrový ARM Cortex A7 CPU, 717 MHz Snadno použitelný, bezpečný operační systém RutOS založený na OpenWrtu Podpora VPN služeb Široká škála napájecích napětí pro jednodušší integraci Ethernetová část - 1 x WAN port 10/100/1000 Mb/s, lze konfigurovat na LAN (auto MDI/MDIX) - 3 x LAN port 10/100/1000 Mb/s (auto MDI/MDIX) Síťová část - Routování: Static routing, Dynamic routing (BGP, OSPF v2, RIP v1/v2, EIGRP, NHRP) - Síťové protokoly: TCP, UDP, IPv4, IPv6, ICMP, NTP, DNS,… (patro.cz)

HAL3000 MČR Finale Pro / AMD Ryzen 5 1600/ 16GB/ GTX 1660 Super/…

Počet jader: 6 Typ procesoru: AMD Ryzen 5 Označení procesoru: 1600 Frekvence procesoru (MHz): 3200 Frekvence procesoru (maximální) (MHz): 3600 Velikost paměti RAM: 16GB Typ paměti: DDR4 Frekvence paměti (MHz): 2666 Paměť Intel Optane: Ne Typ pevného disku: SSD + HDD Kapacita pevného disku (GB): 240 + 1000 Otáčky pevného disku (ot/min): 7200 Typ optické mechaniky : bez optické mechaniky Typ grafické karty: nesdílená paměť Výrobce grafické karty: nVidia Model grafické karty: GeForce GTX 1660 Super Velikost paměti VGA (GB): 6144 Podpora paměťových karet: ANO Klávesnice: Ne Myš: Ne LAN (Ethernet): ANO Wi-Fi: NE VGA výstup: NE DVI výstup: NE HDMI: Ano eSATA: NE FireWire (IEEE): NE DisplayPort: ANO Počet USB 2.0: 2 Počet USB 3.0: 6 Provedení počítače: Herní; miditower Zdroj (W): 450 Operační… (patro.cz)

TP-LINK TL-R605 SafeStream Gigabit Multi-WAN VPN Router, TL-R605

TL-R605 Novinka SafeStream Gigabit Multi-WAN VPN Router Integrováno do Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), centralizovaná správa cloudu a inteligentní monitorování. Centralizovaná správa: Cloudový přístup a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu. Pět gigabitových portů: Vysokorychlostní kabelové připojení. Až 4 porty WAN: 1 gigabitový port WAN a 3 gigabitové porty WAN / LAN optimalizují využití šířky pásma. Vysoce zabezpečená VPN: Podporuje až 20 × připojení LAN-to-LAN IPsec, 16 × OpenVPN *, 16 × L2TP a 16 × PPTP připojení VPN. Bohaté bezpečnostní funkce: Pokročilé zásady brány firewall, ochrana DoS, filtrování IP / MAC / URL a další funkce zabezpečení chrání vaši síť a data. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols • IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE… (patro.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít