Nuk chladici kousatko classic kousatko fialova

Nuk Chladící kousátko + Classic kousátko - Fialové

Nuk Chladící kousátko + Classic kousátko - Fialové

Nuk Chladící kousátko + Classic kousátko - Fialové Gelové chladivé kousátko je vynikající pomůcka v období, kdy miminkům rostou prní mléčné zoubky. Pro děťátko to není jednoduché období a Vy mu jej můžete usnadnit pořízením hračky, která je přímo určena ke vkládání do pusinky. Kousáním do hračky se zlepší cirkulace krve a produkce slin, což výrazně zmírní bolest, která prořezávání zoubků provází. Zároveň kousátko rozvíjí hmat i zrak. Vhodné pro děti od 3 měsíců. Materiál: plast Země původu: Německo (hracky-4kids.cz)

NUK Chladící kousátko + Classic kousátko - fialová

NUK Chladící kousátko + Classic kousátko - fialová

Kousátko klasické a chladivé, věk 3- 12 měsíců První zoubky dokáží miminka pěkně potrápit. Zpříjemněte svému děťátku bolestivý proces růstu zoubků kousátkem NUK. Chladicí koustátko + Classic kousátko NUK - fialová je vyvinuto pro dvojí úlevu při prořezávání zoubků. Chladicí kousátko dlouho udržuje chlad a klasická strana kousátka z tuhého materiálu zajišťuje intenzivní masáž dásní a patra. Díky použití různých materiálů, barev a povrchů pomáhá také vyvíjet smysly děťátka. Kousátko je doporučeno pro děti od 3 do 12 měsíců. Klíčové vlastnosti kousátka NUK Chladicí kousátko + Classic kousátko - fialováPro dvojí úlevu při prořezávání zoubkůKousátko NUK masíruje dásně a horní patroNapomáhá proudění slin a tím předchází… (alza.cz)

NUK Chladící kousátko + Classic kousátko - modrá

NUK Chladící kousátko + Classic kousátko - modrá

Kousátko klasické a chladivé, věk 3- 12 měsíců První zoubky dokáží miminka pěkně potrápit. Zpříjemněte svému děťátku bolestivý proces růstu zoubků kousátkem NUK. Chladicí koustátko + Classic kousátko NUK - modrá je vyvinuto pro dvojí úlevu při prořezávání zoubků. Chladící kousátko dlouho udržuje chlad a klasická strana kousátka z tuhého materiálu zajišťuje intenzivní masáž dásní a patra. Díky použití různých materiálů, barev a povrchů pomáhá také vyvíjet smysly děťátka. Kousátko je doporučeno pro děti od 3 do 12 měsíců. Klíčové vlastnosti kousátka NUK Chladicí kousátko + Classic kousátko - modráPro dvojí úlevu při prořezávání zoubkůKousátko NUK masíruje dásně a horní patroNapomáhá proudění slin a tím předchází vzniku zubního… (alza.cz)

Nuk Chladící kousátko + Classic kousátko - Modré

Nuk Chladící kousátko + Classic kousátko - Modré

Nuk Chladící kousátko + Classic kousátko - Modré  Gelové chladivé kousátko je vynikající pomůcka v období, kdy miminkům rostou prní mléčné zoubky. Pro děťátko to není jednoduché období a Vy mu jej můžete usnadnit pořízením hračky, která je přímo určena ke vkládání do pusinky. Kousáním do hračky se zlepší cirkulace krve a produkce slin, což výrazně zmírní bolest, která prořezávání zoubků provází. Zároveň kousátko rozvíjí hmat i zrak. Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Země původu: Německo (hracky-4kids.cz)

Nuk Plyšový mazlíček a kousátko Slůně

Nuk Plyšový mazlíček a kousátko Slůně

Nuk Plyšový mazlíček a kousátko Slůně Plyšové slůně s červeným kousátkem upevněným na jeho bříšku je jednou z hraček řady Nuk Pool Party. Dítko může využít kousátka pro úlevu při nateklých dásních, ale také jako milého mazlíčka, kterého si přitulí třeba při usínání. Přednosti: kvalitní jemná plyš navrženo v Německu Kupte dětem některou z milých hraček Nuk! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plyš, plast Rozměry: cca 28 x 20 cm (hracky-4kids.cz)

Uživatele, kteří hledají "Nuk chladici kousatko classic kousatko fialova" se dívají také na:

Gigabyte gsmart classic baterie
Lego classic 10697 velký kreativní box

Nuk Plyšový mazlíček a kousátko - Hrošík

Nuk Plyšový mazlíček a kousátko - Hrošík

Nuk Plyšový mazlíček a kousátko Hrošík je textilní hračkou určenou pro děti od narození. Na této hračce mohou děti objevit pohmatem kousátko, které jim uleví od bolesti nateklých dásní při prořezávání zoubků. Hrošíka mohou mít sebou jak přes den, tak večer při usínání. Přednosti: kvalitní jemná plyš rozvíjí smyslové vnímání splňuje nejpřísnější normy EN-71 Vyberte dětem některou z kvalitních hraček Nuk! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš, plast Rozměry: cca 28 x 20 cm (hracky-4kids.cz)

Nuk Plyšový mazlíček a kousátko Sovička

Nuk Plyšový mazlíček a kousátko Sovička

Nuk Plyšový mazlíček a kousátko Sovička Plyšová sovička s růžovým kousátkem upevněným na jeho bříšku je jednou z hraček řady Nuk Pool Party. Dítko může využít kousátka pro úlevu při nateklých dásních, ale také jako milého mazlíčka, kterého si přitulí třeba při usínání. Přednosti: kvalitní jemná plyš navrženo v Německu Kupte dětem některou z milých hraček Nuk! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plyš, plast Rozměry: cca 28 x 20 cm (hracky-4kids.cz)

NUK FOREST FUN Dečka-mazlíček+kousátko Sovička

NUK FOREST FUN Dečka-mazlíček+kousátko Sovička

Kdo si hraje, nezlobí. To platí již od útlého věku. Dopřejte i vašim nejmenším kamaráda, který jim bude doprovodem při jejich prvních krůčcích životem. Hračky jsou vyrobeny z příjemných materiálů, stimulují smysly a nepřestávají bavit. Specifikace: navozuje jemnost a hebkost dečky – pro komfort vášho dítěte podporuje vývoj hmatu u miminek součástí je kousátko, které pomáhá při prořezávání zoubků materiály: různé povrchy a textilie, polyester, látkové nášivky, kousátko EVA Balení: papírový blister na zavěšení (otevřené - výrobek lze ohmatat) Čistěte pouze vlhkým hadříkem a nakonec řádně osuště. (4home.cz)

NUK POOL PARTY Dečka-mazlíček+kousátko Sloník

NUK POOL PARTY Dečka-mazlíček+kousátko Sloník

Kdo si hraje, nezlobí. To platí již od útlého věku. Dopřejte i vašim nejmenším kamaráda, který jim bude doprovodem při jejich prvních krůčcích životem. Hračky jsou vyrobeny z příjemných materiálů, stimulují smysly a nepřestávají bavit.Specifikace: navozuje jemnost a hebkost dečky – pro komfort dítěte podporuje vývoj hmatu součástí kousátko, které pomáhá při prořezávání zoubků materiály: různé povrchy a textilie, polyester, látkové nášivky, kousátko EVA Balení: papírový blister na zavěšení (otevřené - výrobek lze ohmatat)  Čistěte pouze vlhkým hadříkem a nakonec řádně osuště. (4home.cz)

Nuk Happy Farm Dečka-mazlíček+kousátko Kravička (9001378000099)

Nuk Happy Farm Dečka-mazlíček+kousátko Kravička (9001378000099)

Hračka pro nejmenší s klipem na postýlku nebo kočárek, vhodné od narození Dečka a kousátko NUK Happy farm v designu kravičky se stane oblíbenou hračkou každého miminka. Jemná a velmi hebká dečka je skvělá nejenom na mazlení, ale i na hraní. Poutavé barvy, členité textury a veselé nášivky děťátko motivují ke zkoumání, úchopu a pomáhají trénovat jeho zrak. Na dečce najdete i kousátko, které účinně uleví bolesti dásní při prořezávání zoubků. Tato roztomilá a kvalitní hračka Kravička NUK Happy farm může dělat radost dětem již od narození.   Klíčové vlastnosti dečky a kousátka Kravička NUK Happy farmDečka a kousátko s motivem kravičky pro vaše miminkoHebká a jemná dečka se hodí na hraní i mazlení Podporuje hmat miminka díky různým materiálům, textiliím a… (alza.cz)

Nuk Happy Farm Dečka-mazlíček+kousátko Oslík (9001378018063)

Nuk Happy Farm Dečka-mazlíček+kousátko Oslík (9001378018063)

Hračka pro nejmenší s klipem na postýlku nebo kočárek, vhodné od narození Dečka a kousátko NUK Happy farm v designu oslíka se stane oblíbenou hračkou každého miminka. Jemná a velmi hebká dečka je skvělá nejenom na mazlení, ale i na hraní. Poutavé barvy, členité textury a veselé nášivky děťátko motivují ke zkoumání, úchopu a pomáhají trénovat jeho zrak. Na dečce najdete i kousátko, které účinně uleví bolesti dásní při prořezávání zoubků. Tato roztomilá a kvalitní hračka Oslík NUK Happy farm může dělat radost dětem již od narození.   Klíčové vlastnosti dečky a kousátka Oslík NUK Happy farmDečka a kousátko s motivem oslíka pro vaše miminkoHebká a jemná dečka se hodí na hraní i mazlení Podporuje hmat miminka díky různým materiálům, textiliím a… (alza.cz)

Kousátko triangl

Kousátko triangl

Kousátko triangl Kousátko ve tvaru trojúhelníku přinese úlevu dítěti, kterému začaly růst zoubky. Dřevěná rukojeť je příjemná na dotyk a je bezpečné ji žvýkat. Stejně tak i trojúhelník na zoubky je vyroben ze silikonu. Hračka je vyrobena z kvalitního, odolného a zdravotně nezávadného materiálu. Velikost balení je asi 12,2 x 7,2 x 12,2 cm. Vhodné pro děti již od narození.   Materiál: dřevo, plast Velikost: 9 x 7 x 9 cm Věk: 0+ (mrakyhracek.cz)

Nuby Kousátko Dinosaurus

Nuby Kousátko Dinosaurus

Nuby Kousátko Dinosaurus je námětem pro snadno uchopitelné kousátko určené dětem od narození. Je vyrobeno z termoplastické gumy, bezpečné pro kontakt s dětskými ústy. Děti si mohou kousáním ulevit od nateklých bolavých dásní při prořezávání prvních zoubků. Přednosti: testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 snadné čištění omýváním vlažnou vodou Kupte dětem kousátko Nuby! Vhodné pro děti od narození Délka: 10 cm (hracky-4kids.cz)

Barevné kousátko

Barevné kousátko

Kousátko a hračka v jednom. Na kroužku, který se dá připnout na kočárek, najdeš 3 různobarevná kousátka. Trénuj své dásničky a ulev jim při klubání prvních zoubků. (mrakyhracek.cz)

Boon Kousátko Dráček

Boon Kousátko Dráček

Boon Kousátko Dráček Dráček laděný do zelené barvy je vytvarovaný do malého kousátka odpovídající dětské ručičce. Kousátko se může stát úlevným pomocníkem nateklých dásní při prořezávání prvních zoubků. Přednosti: testováno podle nejpřísnějších zdravotních norem podporuje rozvoj dětského vnímání stimuluje hmat dítka Zajistěte dětem vhodné kousátko pro náročné období prvních zoubků! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast Rozměr: 6 x 7 cm (hracky-4kids.cz)

PlayGo Barevné kousátko

PlayGo Barevné kousátko

PlayGo Barevné kousátko Kroužek připevnitelný ke kočárku má na sobě zavěšeny tři různobarevná kousátka. Ta mohou posloužit dětem nejen k pozorování, ale především k úlevě od nateklých dásní při prořezávání zoubků. Přednosti: nízká hmotnost bez obsahu BPA Kupte miminkům barevné kousátko PlayGo! Vhodné pro děti od narození Materál: měkký plast Rozměr balení: 18 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Kousátko triangl

Kousátko triangl

Kousátko trianglKousátko ve tvaru trojúhelníku přinese úlevu dítěti, kterému začaly růst zoubky. Dřevěná rukojeť je příjemná na dotyk a je bezpečné ji žvýkat. Stejně tak i trojúhelník na zoubky je vyroben ze silikonu. Hračka je vyrobena z kvalitního, odolného a zdravotně nezávadného materiálu. Velikost balení je asi 12,2 x 7,2 x 12,2 cm. Vhodné pro děti již od narození. Materiál: dřevo, plastVelikost: 9 x 7 x 9 cmVěk: 0+ (fonetip.cz)

Chrastítko kousátko lvíček

Chrastítko kousátko lvíček

Plyšový závěsný lvíček s různými aktivitami (kousátko, kroužky, chrastítko, barevné vzory, šustící látka a další). Rozměry balení cca 17,5 x 7 x 28,5 cm. Rozměry lva cca 21 x 15 cm. Věk 0+ (fonetip.cz)

Fisher Price kousátko kukuřice

Fisher Price kousátko kukuřice

Kousátko ve tvaru kukuřice s příjemným chlupatým listím, podšitým chrastícím materiálem, který dítě jistě zaujme na první pohled. Kousátko je snadno uchopitelné, protože jeho velikost je dělaná pro malé ručičky. Děti budou fascinovány rozdílnými materiály kousátka a zároveň si budou rozvíjet hmatové dovednosti.   Po odstranění „listí“ se dá velmi snadno čistit Měkká silikonová část určená pro kousání Plyšové listy příjemné na dotek Procvičení jemné motoriky a koordinace rukou Vhodn… (mrakyhracek.cz)

Profibaby Kousátko zvířátko

Profibaby Kousátko zvířátko

Pěkné kousátko s kroužky - různé druhy. Kousátko je krásně barevné a vyniká svým zpracováním. Specifikace: Výrobce: Profibaby Doporučený věk: 0+ Určení: pro holky i kluky Materiál: plast Hračka se vyrábí v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázek je pouze ilustrační. Cena je za 1 ks. (mrakyhracek.cz)

Chrastítko kousátko lvíček

Chrastítko kousátko lvíček

Plyšový závěsný lvíček s různými aktivitami (kousátko, kroužky, chrastítko, barevné vzory, šustící látka a další). Rozměry balení cca 17,5 x 7 x 28,5 cm. Rozměry lva cca 21 x 15 cm. Věk 0+ (mrakyhracek.cz)

CURAPROX kousátko modré

Boon Kousátko Jednorožec

Boon Kousátko Jednorožec

Boon Kousátko Jednorožec laděný do červené barvy je vytvarovaný do malého kousátka odpovídající dětské ručičce. Kousátko se může stát úlevným pomocníkem nateklých dásní při prořezávání prvních zoubků. Přednosti: testováno podle nejpřísnějších zdravotních norem podporuje rozvoj dětského vnímání stimuluje hmat dítka Zajistěte dětem vhodné kousátko pro náročné období prvních zoubků! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast Rozměr: 6 x 7 cm (hracky-4kids.cz)

CURAPROX Curababy modré kousátko

CURAPROX Curababy modré kousátko

Kousací kroužek CURAbaby zklidňuje a tiší bolesti a nepohodlí spojené s prořezáváním zoubků a podporuje dětskou zvídavost. (pilulka.cz)

Chicco Kousátko kroužek Modrožluté

Chicco Kousátko kroužek Modrožluté

Chicco Kousátko kroužek Modrožluté kousátko ve tvaru kroužku a trojúhelníkového úchytu je určeno dětem od 4 měsíců. Je naplněno sterilizovanou vodou, pomocí které se dá ochladit a dokáže tak mírnit bolest nateklých dásní. Úchyt je z tuhého materiálu, který je také úlevný při prořezávání zoubků. Přednosti: ergonomicky tvarované prevence zubního kazu Kupte dětem kousací kroužek Chicco! Vhodné pro děti od 4 měsíců Délka: 14 cm (hracky-4kids.cz)

Playgro Chladivé kousátko panda

Playgro Chladivé kousátko panda

Playgro Chladivé kousátko Červené kousátko ve tvaru pandy je určeno pro děti od 3 měsíců, kterým může ulevit od bolesti nateklých dásní. Dětem se snadno drží v malých ručičkách. Kousátko se dá vychladit v lednici, ne v mrazáku. Studené kousátko potom dásna pěkně ochladí. Přednosti: jsou testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 snadná údržba omýváním vlažnou vodou Kupte děťátkům kousátko Playgro! Vhodné pro děti od 3 měsíců Velikost: 7,2 cm (hracky-4kids.cz)

Fisher Price kousátko slon

Fisher Price kousátko slon

Toto rozkošné sloní kousátko má měkký povrch a strukturu, které pomohou utišit dásně dítěte během prořezávaní zubů. Obsahuje dvě kousátka ve tvaru velkých uší a držátko ve tvaru prstýnku, které je jednoduše uchopitelné a udržitelné. Dokonce jsou zde dvě kousátka ve tvaru oříšků na držátku, které poskytnou další úlevu. (bambule.cz)

Kousátko zvířárko + chrastítko

Kousátko zvířárko + chrastítko

Gumová kousátka zvířátka – různéch druhy + chrastítko špendlík. V různých barvách. Vyrobeno z kvalitního plastu, určeno pro nejmenší – vyrobeno v ČR. (bambule.cz)

Fisher Price Kousátko kukuřice

Fisher Price Kousátko kukuřice

Fisher Price Kousátko kukuřice  Žlutozelené kousátko ve tvaru kukuřičného klasu je vyrobeno z měkkého silikonu a jemné plyše. Žlutý klas je obklopen pomyslným zeleným listím, které po doteku šustí. Děťátka si tak mohou kousáním do žluté kukuřičky ulevovat od bolesti nateklých dásní při prořezávání zoubků a zároveň vnímat šustění lístků. Přednosti: kvalitní, zdravotně nezávadný materiál rozvíjí smyslové vnímání snadná údržba Kupte dětem nápadité kousátko značky Fisher Price! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš, silikon Rozměr: 12 x 9 x 1 cm Rozměr balení: 18 x 14 x 2 cm (hracky-4kids.cz)

Chrastítko/Kousátko včelka plast 12cm

Chrastítko/Kousátko včelka plast 12cm

CHRASTÍTKO/KOUSÁTKO VČELKA PLAST 12CM Chrastítko a kousátko v jednom. Hračka je ideální pro děti, kterým začínající růst zoubky, protože díky kousátku si masírují dásně. Chrastící zvuk děti uklidňuje, a zároveň je učí vnímat okolní podněty.  Hračka je vyrobena z plastu a měří 12 cm. Dodáváno na kartě.  Vhodné pro děti od 3 měsíců. (mrakyhracek.cz)

Mattel Fisher Price Kousátko krokodýl

Mattel Fisher Price Kousátko krokodýl

Kousáko pro děti od narození ve tvaru krokodýla. (bambule.cz)

Playgro - Kousátko pohyblivá žížala

Playgro - Kousátko pohyblivá žížala

Chrastící koousátko, které lze různé otáček a kroutí se jak žížala. Plastové kousací části děti zklidní a díky svému tvaru pomáhají masírovat dásně v období růstu zoubků. Rozměry kousátka cca 10 x 15 cm. Rozměry balení cca 18 x 11 cm. Věk 3 měsíce+ (mrakyhracek.cz)

Chicco Kousátko kroužek Růžovozelené

Chicco Kousátko kroužek Růžovozelené

Chicco Kousátko kroužek Růžovozelené kousátko ve tvaru kroužku a trojúhelníkového úchytu je určeno dětem od 4 měsíců. Je naplněno sterilizovanou vodou, pomocí které se dá ochladit a dokáže tak mírnit bolest nateklých dásní. Úchyt je z tuhého materiálu, který je také úlevný při prořezávání zoubků. Přednosti: ergonomicky tvarované prevence zubního kazu Kupte dětem kousací kroužek Chicco! Vhodné pro děti od 4 měsíců Délka: 14 cm (hracky-4kids.cz)

Playgro 4011459 - Kousátko s tvary

Playgro 4011459 - Kousátko s tvary

Kousátko s tvary - Playgro 4011459 0m+ Různobarevné kousátko se spostou tvarů a struktur si vaše děťátko oblíbí. Jednotlivé díly se snadno navlékají na velký kruh a děti si tak procvičují jemnou motoriku. Jednotlivé díly se snadno uchopují. Navrženo v Austrálii. U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71. (hracky-4kids.cz)

Fisher Price měkké kousátko medvěd

Fisher Price měkké kousátko medvěd

Kousátko ve tvaru medvídka má ideální velikost pro ručičky Vašeho děťátka. Je měkké a má ideální povrch pro dětské dásně. Jasné barvy a měkké textury stimulují smysly miminka. Chrastící držátko padne dítěti přesně do ruky a tak snadno se drží! (bambule.cz)

Curaprox Curababy Boy kousátko modré

Curaprox Curababy Boy kousátko modré

Curaprox Curababy je geniální kombinace masážního zubního kartáčku, kousátka a chrastítka. Již od čtvrtého měsíce života, stimuluje Curaprox Curababy zvědavost dítěte vizuálně, akusticky i orálně. Při kousání podporuje prokrvení dásní, snižuje bolest a připravuje dítě na čištění zoubků příjemnou a hravou cestou. Kousátko Curababy bylo vyvinuto předními dětskými stomatology při stomatologické fakultě Univerzity v Bernu ve Švýcarsku. Je zcela bezpečné a vyrobené z materiálů vhodných pro děti. K dostání i v růžové barvě - Curaprox Curababy Girl. (nazuby.cz)

Playgro - Chladivé kousátko žirafa

Playgro - Chladivé kousátko žirafa

Chladící kousátko s žirafou. Plastové kousací části děti zklidní a díky svému tvaru pomáhají masírovat dásně v období růstu zoubků. Rozměry kousátka cca 10 x 10 cm. Chladit pouze v ledničce, nezmrazovat. Rozměry balení cca 17 x 14 cm. Věk 3 měsíce+ (mrakyhracek.cz)

Fisher Price chrastící kousátko

Fisher Price chrastící kousátko

Chrastítko a kousátko v jednom, to je pro vaše miminko ten nejlepší kamarád do jedné či obou rukou. Hračka stimuluje hmat a sluch miminka, uklidní a zabaví zároveň. (bambule.cz)

CURAPROX Curababy růžové kousátko

CURAPROX Curababy růžové kousátko

Kousací kroužek, který v sobě kombinuje kousátko, masážní kartáček a chrastítko a je ideální pro první péči o dětské zoubky. (pilulka.cz)

Fisher price kousátko kukuřice

Fisher price kousátko kukuřice

Kousátko ve tvaru kukuřice s příjemným chlupatým listím, podšitým chrastícím materiálem, který dítě jistě zaujme na první pohled. Kousátko je snadno uchopitelné, protože jeho velikost je dělaná pro malé ručičky. Děti budou fascinovány rozdílnými materiály kousátka a zároveň si budou rozvíjet hmatové dovednosti. Po odstranění „listí“ se dá velmi snadno čistitMěkká silikonová část určená pro kousáníPlyšové listy příjemné na dotekProcvičení jemné motoriky a koordinace rukouVhodné pro děti od 3 měsíců (fonetip.cz)

Playgro Chladivé kousátko žirafa

Playgro Chladivé kousátko žirafa

Playgro Chladivé kousátko Žlutomodré kousátko ve tvaru žirafy je určeno pro děti od 3 měsíců, kterým může ulevit od bolesti nateklých dásní. Dětem se snadno drží v malých ručičkách. Kousátko se dá vychladit v lednici, ne v mrazáku. Studené kousátko potom dásna pěkně ochladí. Přednosti: jsou testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 snadná údržba omýváním vlažnou vodou Kupte děťátkům kousátko Playgro! Vhodné pro děti od 3 měsíců Průměr: 11 cm (hracky-4kids.cz)

Playgro Chladivé kousátko kroužek

Playgro Chladivé kousátko kroužek

Playgro Chladivé kousátko kroužek Modrý kroužek s rozdílnou texturou je určen pro děti od 3 měsíců, kterým může ulevit od bolesti nateklých dásní. Dětem se snadno drží v malých ručičkách. Kousátko se dá vychladit v lednici, ne v mrazáku. Studené kousátko potom dásna pěkně ochladí. Přednosti: jsou testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 snadná údržba omýváním vlažnou vodou Kupte děťátkům kousátko Playgro! Vhodné pro děti od 3 měsíců Průměr: 11,5 cm (hracky-4kids.cz)

Kousátko pro děti - Panda

Kousátko pro děti - Panda

Kousátko pro děti, Panda je originální a hlavně 100% zdravotní nezávadné kousátko pro vaše miminko.  Toto ergonomické a zdravotně nezávadné kousátko je vyrobené z kaučuku. Zaujme na první pohled dokonalým a skvěle propracovaným designem. Ve tvaru roztomilého medvídka působí něžně a zároveň velmi prakticky, protože se dítěti bude perfektně držet v ručičce, a hlavně pomůže zklidnit podrážděné dásně. Kousátko je naprosto bezpečné, měkké a tvárné, vyrobené z recyklovatelných a biologicky rozložitelných materiálů. Ať už čekáte miminko nebo hledáte originální dárek pro své blízké, toto kousátko je rozhodně stylové. (familium.cz)

Fisher Price kousátko krokodýl zelený

Fisher Price kousátko krokodýl zelený

Fisher Price Kousátko krokodýl Zelený usměvavý krokodýl je tentokrát kousátkem s šikovným úchytem pro dětskou ručku. Děti si pomocí tohoto kousátka mohou ulevit od bolesti nateklých dásní při prořezávání zoubků. Přednosti: kvalitní zdravotně nezávadný materiál snadná údržba Vyberte pro děťátka kousátka značky Fisher Price! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál:  silikon Rozměr: 10 x 18,5 cm Rozměr balení: 18 x 14 x 1 cm (hracky-4kids.cz)

Seysso Baby kousátko Fruit Sorbet

Seysso Baby kousátko Fruit Sorbet

Výrazná textura a barvy kousátka přitahují pozornost dětí, rozvíjí jejich představivost a přispívají k vývoji motorických schopností. Kousátko poskytuje dásním jemnou masáž a zlepšuje v nich průtok krve, což přispívá k jejich regeneraci. Kousátko je vyrobeno z bezpečného silikonu. Neobsahuje PVC, BPA ani ftaláty.Pestré kousátko SEYSSO Baby v barevném provedení "Fruit Sorbet" (ovocná zmrzlina) je perfektní dárek pro každé dítě, kterému rostou první zuby. Výrazná textura a barvy kousátka přitahují pozornost dětí, rozvíjí jejich představivost a přispívají k vývoji motorických schopností. Kousátko poskytuje dásním jemnou masáž a zlepšuje v nich průtok krve, což přispívá k jejich regeneraci. Kousátko je vyrobeno z bezpečného silikonu. Neobsahuje PVC, BPA ani ftaláty. KOLEKCE: 4 roční… (profimed.cz)

Curaprox Curababy Girl kousátko růžové

Curaprox Curababy Girl kousátko růžové

Curaprox Curababy je geniální kombinace masážního zubního kartáčku, kousátka a chrastítka. Již od čtvrtého měsíce života stimuluje Curaprox Curababy zvědavost dítěte vizuálně, akusticky i orálně. Při kousání podporuje prokrvení dásní, snižuje bolest a připravuje dítě na čištění zoubků příjemnou a hravou cestou. Kousátko Curababy bylo vyvinuto předními dětskými stomatology při stomatologické fakultě Univerzity v Bernu ve Švýcarsku. Je zcela bezpečné a vyrobené z materiálů vhodných pro děti. K dostání i v modré barvě - Curaprox Curababy Boy. (nazuby.cz)

Nuby Kousátko mořské tvory Mořský koník

Nuby Kousátko mořské tvory Mořský koník

Nuby Kousátko mořské tvory Mořský koník je námětem pro snadno uchopitelné kousátko určené dětem od narození. Je vyrobeno z termoplastické gumy, bezpečné pro kontakt s dětskými ústy. Děti si mohou kousáním ulevit od nateklých bolavých dásní při prořezávání prvních zoubků. Přednosti: testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 snadné čištění omýváním vlažnou vodou Kupte dětem kousátko Nuby! Vhodné pro děti od narození Délka: 10 cm (hracky-4kids.cz)

Fisher price kousátko kalíšek na kávu

Fisher price kousátko kalíšek na kávu

Kousátko kalíšek na kávu neobsahuje žádné mléko ani kofein, zato ale obsahuje spoustu zábavy! Nejen že se vašemu děťátku krásně vejde do rukou, ale zároveň bude díky své funkci chrastítka a kousátka v jednom neustále stimulovat jeho smysly. Měkké víčko je (fonetip.cz)

Curaprox CuraBaby Girl kousátko růžové

Curaprox CuraBaby Girl kousátko růžové

Kroužek s jemným pryžovým kartáčkem, strukturovaným povrchem a chrastítkem, světle růžové.Curaprox CuraBaby Girl kousátko, růžové kousátko CuraBaby je geniální kombinace malého masážního zubního kartáčku, hryzátka a chrastítkakousací kroužek CuraBaby s jemným pryžovým kartáčkem, strukturovaným povrchem a chrastítkem mírní potíže a bolesti při prořezávání prvních zoubkůpři růstu prvních zoubků děti rády koušou do zajímavých tvrdých a měkkých povrchových struktur CURA baby. To omezuje bolest při prořezávání zubů zlepšováním cirkulace krve a produkce slin a poskytuje tu výhodu, že lze překlenout toto bolestivé období růstu zubů bez použití lékůuž od čtvrtého měsíce života stimuluje zvědavost dítěte vizuálně, akusticky i hmatově v ústechKousátko též připravuje dítě na čistění zubů příjemnou… (profimed.cz)

Seysso Baby kousátko Grape Juice

Seysso Baby kousátko Grape Juice

Kousátko ve výrazném barevném provedení pomáhá tišit bolest spojenou s růstem prvních zubů. Dásně jemně masíruje a pomáhá v nich rozproudit krev, což vede k jejich rychlejší regeneraci. Roztomilé kousátko v barevném provedení "Grape Juice" (hroznová šťáva) pomáhá tišit bolest spojenou s růstem prvních zubů. Dásně jemně masíruje a pomáhá v nich rozproudit krev, což vede k jejich rychlejší regeneraci. Výrazná textura a barvy kousátka přitahují pozornost dětí, rozvíjí jejich představivost a přispívají k vývoji motorických schopností. Kousátko je vyrobeno z bezpečného silikonu. Neobsahuje PVC, BPA ani ftaláty. KOLEKCE: 4 roční období BARVA: béžová, fialová MATERIÁL: silikon (profimed.cz)

Oball Kousátko Oball Clickity Twist

Oball Kousátko Oball Clickity Twist

Oball Kousátko Oball Clickity Twist Barevná hračka z měkkého materiálu je zároveň kousátkem a chrastítkem v jednom provedení. Děti si hraním s touto soustavou kroužků kotvených ve středové kouli rozvíjí smyslové vnímání, mohou rozeznávat barvu, tvar, znění, měkkost materiálu. Koule je přizpůsobena úchopu malé dětské ručičky. Přednosti: pružný, měkký materiál bez obsahu BPA, PVC, latexu, ftalátů splňuje bezpečnostní požadavky ASTM F-963 a normu ČSN EN 71-1,2,3 Kupte dětem jednu z hraček Oball! Vhodné pro děti od 3 měsíců Výška: 14 cm (hracky-4kids.cz)

Infantino Chrastítko a kousátko klíčky

Infantino Chrastítko a kousátko klíčky

Černobílý kroužek s navlečenými barevnými klíčky je příhodným chrastítkem a kousátkem zároveň, který se dětem dobře drží v jejich malých ručičkách. Malá miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění, upoutají černobílé části chrastítka. Větší děti mohou pozorovat barvy a tvar všech kroužků a hmatem rozpoznávat odlišné struktury. Klíče se stali námětem pro tvar kojeneckých kousátek, které ulevují dětem od bolesti nateklých dásní, v období prořezávání prvních zoubků. … (hracky-4kids.cz)

Playgro 0182213 - Chladivé kousátko včelka fialové

Playgro 0182213 - Chladivé kousátko včelka fialové

Chladivé kousátko včelka fialové - Playgro 0182213 3m+ Vodní kousátko s rozmanitou strukturou uleví při prořezávání prvních zoubků. kousátko je možné ochladit v lednici. Nedávejte do mrazáku!   Navrženo v Austrálii. U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.     (hracky-4kids.cz)

Fisher Price KOUSÁTKO KALÍŠEK NA KÁVU

Fisher Price KOUSÁTKO KALÍŠEK NA KÁVU

Kousátko kalíšek na kávu neobsahuje žádné mléko ani kofein, zato ale obsahuje spoustu zábavy! Nejen že se vašemu děťátku krásně vejde do rukou, ale zároveň bude díky své funkci chrastítka a kousátka v jednom neustále stimulovat jeho smysly. Měkké víčko je (mrakyhracek.cz)

Playgro - Chladivé kousátko včelka 2 ks

Playgro - Chladivé kousátko včelka 2 ks

Vodní kousátka s rozmanitou strukturou uleví nateklým dásničkám při prořezávání prvních zoubků. Barevné provedení ve tvaru ovoce upoutá oči a podporuje pozornost. Díky úchopu rozvíjí jemnou motoriku. Pro chladivý efekt je možné nechat kousátko ochladit v lednici. Nedávejte do mrazáku! Vhodné od 3m+. Navrženo v Austrálii. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71. Čištění: Povrch pouze ručně omývejte čistou vodou. .. (mrakyhracek.cz)

2v1 Chrastítko a kousátko - klíče/ovoce

2v1 Chrastítko a kousátko - klíče/ovoce

Tři kousátka zavěšená na chrastícím kroužku. Délka cca 12 cm. 2 druhy: ovoce nebo klíče. (mrakyhracek.cz)

Mattel Fisher Price závěsné chrastítko/kousátko

Mattel Fisher Price závěsné chrastítko/kousátko

Závěsné chrastítka nad postýlku nebo do kočárku. (bambule.cz)

MAM Kousátko Cooler od 4.měsíce

Chrastítko a kousátko v jednom, 12cm

Chrastítko a kousátko v jednom, 12cm

Chrastítko a kousátko v jednom v barevném provedení je skvělá hračka pro děti od 3 měsíců. Hračka je ideální pro děti, kterým začínají růst zoubky, protože díky kousátku si chladí dásně. Chrastící zvuk děti uklidňuje, a zároveň je učí vnímat okolní podněty.    Parametry chrastítka a kousátka v jednom:  Doporučený věk – od 3 měsíců Určení – pro kluky i holky Materiál – plast Velikost - 12 cm  (mrakyhracek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít