Noctua na sfma1 na sfma1

NOCTUA NA-FC1 (NA-FC1)

NOCTUA NA-FC1 (NA-FC1)

Regulátor otáček 21x25x48mm, 15g, 4pin konektor, NA-SC1 dělící kabel typu Y pro připojení 3 větráčků, NA-EC1 vstupní kabel, NA-AC4 vstupní kabel s adaptérem Noctua NA-FC1 představuje kompaktní a vysoce flexibilní řídící systém určený pro 4pólové ventilátory PWM (Pulse Width Modulation), jejichž otáčky mohou být řízeny jak manuálně, tak i automatickým řízením prostřednictvím základní desky. Díky tomuto regulátoru budete moci ručně nastavit rychlost otáček od 0 do 100 % či snížit otáčky, jež jsou automaticky nastavené základní deskou. Docílíte tak tiššího chodu počítače. Díky oranžovým LED diodám získáte vizuální kontrolu nad aktuálním nastavením. Tlačítkem "No Stop" lze aktivovat režim, kdy otáčky ventilátoru neklesají pod 300 ot./min. Součástí balení je také třícestný kabel a… (alza.cz)

NOCTUA NA-SAV2 (NA-SAV2)

NOCTUA NA-SAV2 (NA-SAV2)

Sada na montáž 20ks antivibračních šroubků pro upevnění až 5 ventilátorů Komponenty od špičkového výrobceRakouská firma Noctua ovládla trh hardwareových dílů pro počítače a zvláště vyniká v produktech pro účinné a tiché chlazení. Firma Noctua dnes patří mezi absolutní špičku a v její nabídce nenajdeme žádný tuctový výrobek. Produkty Noctua získaly více než 3000 ocenění a doporučení od předních mezinárodních webových stránek a časopisů specializovaných na hardware.NA-SAV2 je sada určená pro fanoušky a profesionály, kteří staví kvalitní počítače. Sada se skládá z dvaceti ultraměkkých, trvanlivých a pevných antivibračních trnů, což celkem umožňuje připevnit až pět ventilátorů. Použitím antivibračních trnů do montážních otvorů místo standardních šroubů jsou výrazně tlumeny vibrace a… (alza.cz)

NOCTUA NA-SAV3 (NA-SAV3)

NOCTUA NA-SAV3 (NA-SAV3)

Šrouby 16ks antivibračních šroubků pro upevnění až 4 ventilátorů Noctua NA-NA-SAV3 je sada ventilátorů, která se skládá z 16 jednotlivých antivibračních šroubků pro uchycení až 4 ventilátorů. Tato sada nabízí daleko pohodlnější instalaci. S těmi to šroubky můžete instalovat ventilátory s tloušťkou od 10 do 25 mm na první západku a na druhou až pátou západku ty další. Noctua pro výrobu těchto šroubků použila speciální materiálové řešení, aby zajistila dostatečnou pevnost, ale zároveň pružnost a odolnost šroubků. Klíčové vlastnosti sady Noctua NA-NA-SAV3Balení obsahuje 16 kusů šroubů, díky kterým přiděláte až 4 ventilátoryS Noctua sadou poběží ventilátory tiše bez vibracíVšechny šrouby jsou z extra měkkého materiálu, který je odolný proti roztržení5 předdefinovaných… (alza.cz)

NOCTUA NA-SAV4 (NA-SAV4)

NOCTUA NA-SAV4 (NA-SAV4)

Šrouby 16ks antivibračních šroubků pro upevnění až 4 ventilátorů Noctua NA-SAV4 je sada příslušenství, která se skládá z 16 jednotlivých antivibračních šroubků pro uchycení až 4 ventilátorů. Tato sada nabízí daleko pohodlnější instalaci. S těmi to šroubky můžete instalovat ventilátory s tloušťkou od 10 do 25 mm na první západku a na druhou až pátou západku ty další. Díky ploché hlavičce jsou zašroubované držáky zarovnány souměrně s zadním panelem a poskytují ničím nerušený vzhled PC. Noctua pro výrobu těchto šroubků použila speciální materiálové řešení, aby zajistila dostatečnou pevnost, ale zároveň pružnost a odolnost šroubků. Klíčové vlastnosti sady Noctua NA-SAV4Balení obsahuje 16 kusů šroubů, díky kterým přiděláte až 4 ventilátoryS Noctua sadou poběží … (alza.cz)

NOCTUA NA-SRC10 (NA-SRC10)

NOCTUA NA-SRC10 (NA-SRC10)

Redukce , černá barva Sada NA-SRC10 je určena pro fanoušky a profesionály, kteří se zabývají stavbou kvalitních počítačů. Sada obsahuje tři plně opláštěné LNA (Low Noise Adaptors) adaptéry pro 3pinové PWM ventilátory Noctua. Připojení adaptéru mezi ventilátor a napájecí zdroj snižuje rychlost ventilátoru a tím výrazně snižuje hluk. Použití na ventilátory jiných značek je pouze na vlastní nebezpečí a může vést ke ztrátě záruky. Zároveň není tento adaptér kompatibilní s ventilátory produktové řady industrialPPC značky Noctua. Jeden adaptér může být použit vždy jen pro jeden ventilátor. Klíčové vlastnosti redukce NA-SRC10 značky NOCTUASada pro připojení adaptéru mezi ventilátor a napájející zdrojObsahuje 3 plně opláštěné LNA adaptéry pro 3pinové PWM ventilátory značky… (alza.cz)

NOCTUA NA-SEC1 (NA-SEC1)

NOCTUA NA-SEC1 (NA-SEC1)

Redukce , černá barva, délka 0,3 m Komponenty od špičkového výrobceRakouská firma Noctua ovládla trh hardwareových dílů pro počítače a zvláště vyniká v produktech pro účinné a tiché chlazení. Firma Noctua dnes patří mezi absolutní špičku a v její nabídce nenajdeme žádný tuctový výrobek. Produkty Noctua získaly více než 3000 ocenění a doporučení od předních mezinárodních webových stránek a časopisů specializovaných na hardware.Sada NA-SEC1 je určena pro fanoušky a profesionály, kteří staví kvalitní počítače. Sada obsahuje tři plně zapouzdřené prodlužovací kabely dlouhé 30 cm a určené pro 4-pinové ventilátory. Tyto kabely jsou dostatečně dlouhé, aby vystačily na montáž ventilátoru ve větších skříních, ale v případě nutnosti lze těchto kabelů použít dokonce i více za sebou.Parametry a… (alza.cz)

NOCTUA NA-SEC2 (NA-SEC2)

NOCTUA NA-SEC2 (NA-SEC2)

Redukce , černá barva Komponenty od špičkového výrobceRakouská firma Noctua ovládla trh hardwareových dílů pro počítače a zvláště vyniká v produktech pro účinné a tiché chlazení. Firma Noctua dnes patří mezi absolutní špičku a v její nabídce nenajdeme žádný tuctový výrobek. Produkty Noctua získaly více než 3000 ocenění a doporučení od předních mezinárodních webových stránek a časopisů specializovaných na hardware.Sada NA-SEC2 je určena pro fanoušky a profesionály, kteří staví kvalitní počítače. Sada obsahuje tři prodlužovací kabely dlouhé 30 cm a určené pro 3-pinové ventilátory. Tyto kabely jsou dostatečně dlouhé, aby vystačily na montáž ventilátoru ve větších skříních, ale v případě nutnosti lze těchto kabelů použít dokonce i více za sebou.Parametry a specifikace:Počet pinů3Balení… (alza.cz)

NOCTUA NA-SYC2 (NA-SYC2)

NOCTUA NA-SYC2 (NA-SYC2)

Redukce , černá barva Komponenty od špičkového výrobceRakouská firma Noctua ovládla trh hardwareových dílů pro počítače a zvláště vyniká v produktech pro účinné a tiché chlazení. Firma Noctua dnes patří mezi absolutní špičku a v její nabídce nenajdeme žádný tuctový výrobek. Produkty Noctua získaly více než 3000 ocenění a doporučení od předních mezinárodních webových stránek a časopisů specializovaných na hardware.Sada NA-SYC2 je určena pro fanoušky a profesionály, kteří staví kvalitní počítače. Sada obsahuje dva adaptéry = dva Y-kabely pro 3pinové ventilátory. Jeden Y-kabel umožňuje připojit dva ventilátory do jediného konektoru. Kabely se navíc dají napojovat na sebe, takže je možné do jediného konektoru zapojit více než dva ventilátory. Základní deska pak může kontrolovat rychlost… (alza.cz)

NOCTUA NA-SYC1 (NA-SYC1)

NOCTUA NA-SYC1 (NA-SYC1)

Redukce , černá barva Komponenty od špičkového výrobceRakouská firma Noctua ovládla trh hardwareových dílů pro počítače a zvláště vyniká v produktech pro účinné a tiché chlazení. Firma Noctua dnes patří mezi absolutní špičku a v její nabídce nenajdeme žádný tuctový výrobek. Produkty Noctua získaly více než 3000 ocenění a doporučení od předních mezinárodních webových stránek a časopisů specializovaných na hardware.Sada NA-SYC1 je určena pro fanoušky a profesionály, kteří staví kvalitní počítače. Sada obsahuje dva adaptéry = dva Y-kabely pro 4pinové PWM ventilátory. Jeden Y-kabel umožňuje připojit dva ventilátory do jediného konektoru. Kabely se navíc dají napojovat na sebe, takže je možné do jediného konektoru zapojit více než dva ventilátory. Základní deska pak může kontrolovat rychlost… (alza.cz)

NOCTUA NA-SYC1 Chromax Green (NA-SYC1.green)

NOCTUA NA-SYC1 Chromax Green (NA-SYC1.green)

Redukce , zelená barva Nepustíte si do počítačové skříně jen tak nějaký hardware? Chcete více ventilátorů, než kolik máte přípojek PWM? Trojice zelených redukcí NOCTUA NA-SYC1 Chromax Green váš problém vyřeší. Každá z redukcí umožňuje provoz dvou čtyřpólových ventilátorů PWM z jedné zásuvky, přičemž lze řídit rychlost obou ventilátorů současně. NOCTUA NA-SYC1 Chromax Green můžete případně řetezit a z jedné PWM zásuvky napájet více než 2 ventilátory. Podporované jsou ventilátory s 3pinovým i 4pinovým PWM, ale pro řízení otáček je potřeba 4pinový. Klíčové vlastnosti zelených redukcí NOCTUA NA-SYC1 Chromax GreenStylově vyhlížející redukce i pro tuningové skříněJedna redukce udělá z PWM dvojici PWMKompatibilní se 4pinovám i 3pinovým PWMV balení jsou 3 redukce NOCTUA NA… (alza.cz)

NOCTUA NA-SYC1 Chromax Black (NA-SYC1.black)

NOCTUA NA-SYC1 Chromax Black (NA-SYC1.black)

Redukce , černá barva Nepustíte si do počítačové skříně jen tak nějaký hardware? Chcete více ventilátorů, než kolik máte přípojek PWM? Trojice černých redukcí NOCTUA NA-SYC1 Chromax Black váš problém vyřeší. Každá z redukcí umožňuje provoz dvou čtyřpólových ventilátorů PWM z jedné zásuvky, přičemž lze řídit rychlost obou ventilátorů současně. NOCTUA NA-SYC1 Chromax Black můžete případně řetezit a z jedné PWM zásuvky napájet více než 2 ventilátory. Podporované jsou ventilátory s 3pinovým i 4pinovým PWM, ale pro řízení otáček je potřeba 4pinový. Klíčové vlastnosti černých redukcí NOCTUA NA-SYC1 Chromax BlackStylově vyhlížející redukce i pro tuningové skříněJedna redukce udělá z PWM dvojici PWMKompatibilní se 4pinovám i 3pinovým PWMV balení jsou 3 redukce NOCTUA NA-SYC1… (alza.cz)

NOCTUA NA-SYC1 Chromax White (NA-SYC1.white)

NOCTUA NA-SYC1 Chromax White (NA-SYC1.white)

Redukce , bílá barva Nepustíte si do počítačové skříně jen tak nějaký hardware? Chcete více ventilátorů, než kolik máte přípojek PWM? Trojice bílých redukcí NOCTUA NA-SYC1 Chromax White váš problém vyřeší. Každá z redukcí umožňuje provoz dvou čtyřpólových ventilátorů PWM z jedné zásuvky, přičemž lze řídit rychlost obou ventilátorů současně. NOCTUA NA-SYC1 Chromax White můžete případně řetezit a z jedné PWM zásuvky napájet více než 2 ventilátory. Podporované jsou ventilátory s 3pinovým i 4pinovým PWM, ale pro řízení otáček je potřeba 4pinový. Klíčové vlastnosti bílých redukcí NOCTUA NA-SYC1 Chromax WhiteStylově vyhlížející redukce i pro tuningové skříněJedna redukce udělá z PWM dvojici PWMKompatibilní se 4pinovám i 3pinovým PWMV balení jsou 3 redukce NOCTUA NA-SYC1… (alza.cz)

NOCTUA NA-SAV2 Chromax Blue Antivibrační šrouby (NA-SAV2.blue)

NOCTUA NA-SAV2 Chromax Blue Antivibrační šrouby (NA-SAV2.blue)

Sada na montáž 20ks antivibračních šroubků pro upevnění až 5 ventilátorů Noctua NA-SAV2 je sada příslušenství, která se skládá z 20 jednotlivých antivibračních šroubků pro uchycení až 5 ventilátorů. Tato sada nabízí velice pohodlnou instalaci. Díky speciální hlavičce šroubky pevně drží dané ventilátory a zároveň vydávají minimum hluku. Výrobce Noctua použil pro výrobu těchto šroubků speciální odolný materiál, aby zajistil dostatečnou pevnost, ale zároveň pružnost a odolnost. Šroubky jsou modré barvy. Klíčové vlastnosti sady na montáž Noctua NA-SAV2Balení obsahuje 20 šroubků, se kterými přiděláte až 5 ventilátorůSe sadou Noctua NA-SAV2 poběží ventilátory tiše bez vibracíVšechny šroubky jsou z extra měkkého materiálu, který je odolný proti… (alza.cz)

NOCTUA NA-SAV2 Chromax Black Antivibrační šrouby (NA-SAV2.black)

NOCTUA NA-SAV2 Chromax Black Antivibrační šrouby (NA-SAV2.black)

Sada na montáž 20ks antivibračních šroubků pro upevnění až 5 ventilátorů Noctua NA-SAV2 je sada příslušenství, která se skládá z 20 jednotlivých antivibračních šroubků pro uchycení až 5 ventilátorů. Tato sada nabízí velice pohodlnou instalaci. Díky speciální hlavičce šroubky pevně drží dané ventilátory a zároveň vydávají minimum hluku. Výrobce Noctua použil pro výrobu těchto šroubků speciální odolný materiál, aby zajistil dostatečnou pevnost, ale zároveň pružnost a odolnost. Šroubky jsou černé barvy. Klíčové vlastnosti sady na montáž Noctua NA-SAV2Balení obsahuje 20 šroubků, se kterými přiděláte až 5 ventilátorůSe sadou Noctua NA-SAV2 poběží ventilátory tiše bez vibracíVšechny šroubky jsou z extra měkkého materiálu, který je odolný proti… (alza.cz)

NOCTUA NH-D15 (NH-D15)

NOCTUA NH-D15 (NH-D15)

Chladič na procesor socket AM3/ AM4/ FM1/ FM2+/ 2011/ 2011-3/ 2066/ 1156/ 1155 /1150/ 1151, 6x heatpipe, 1320g, ventilátor 2x NF-A15, 19.2dB(A) Vlajková loď v podobě chladiče NH-D15 od rakouského výrobce Noctua vychází z oblíbeného NH-D14 a uspokojí i nejnáročnější uživatele vyžadující vysoký výkon a zároveň co nejnižší hluk. Má asymetrický design a jeho výbava zahrnuje dva skvělé a velmi tiché 140mm větráky NF-A15 s automatickou kontrolou otáček pro ještě větší účinnost. Ty dosahují až 1500 otáček za minutu.K nízké hladině hluku přispívají speciální zoubkované lopatky Vortex-Control Notches a inovativní samostabilizující olejové ložisko. Rovněž jejich průtok vzduchu 140,2 m3/h a výdrž více než 150.000 h jsou vynikající parametry. Pomocí dvou L.N.A (Low… (alza.cz)

NOCTUA NH-U14S (NH-U14S)

NOCTUA NH-U14S (NH-U14S)

Chladič na procesor socket 775/ AM2/ AM3+/ AM4/ FM1/ FM2/ 2011/ 2011-3/ 2066/ 1366/ 1150/ 1155/ 1156, 6x měď. heatpipe, 935g, ventilátor NF-A15, 24.6dB(A)  Chladič na procesor NH-U14S od prestižní společnosti NOCTUA je nejvyšší model této firmy z portfolia chladičů typu U s jednou věží, který již obdržel více než 400 ocenění a doporučení od mezinárodního tisku. Design chladiče je postaven na šesti velkých heatpipe trubicích pro odvod tepla z procesoru do žebrování Špička mezi kolegyChladič na procesor NH-U14S od prestižní společnosti NOCTUA je nejvyšší model této firmy z portfolia chladičů typu U s jednou věží, který již obdržel více než 400 ocenění a doporučení od mezinárodního tisku. Design… (alza.cz)

NOCTUA NH-D14 (NH-D14)

NOCTUA NH-D14 (NH-D14)

Chladič na procesor socket AM4/ AM3/ FM1/ FM2/ 1366/ 1156/ 1155 /1150/ 775 , 2x ventilátor NF-P14 PWM & Noctua NF-P12 PWM, Vortex-Control Notches, 19 dB(A) Unikátní chladič Noctua NH-D14 je jeden z těch nejvýkonějších. Kombinuje obrovskou plochu hliníkových plátů s moderní a uznávanou technologií heatpipe. K tomu přidává navíc velmi tiché ventilátory Noctua NF-P14 a NF-P12, které slouži pro ofukování teplých hliníkových plátů. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Výkonný velikánUnikátní chladič Noctua NH-D14 je jeden z těch nejvýkonějších. Kombinuje obrovskou plochu hliníkových plátů s moderní a uznávanou technologií… (alza.cz)

NOCTUA NH-L9i (NH-L9i)

NOCTUA NH-L9i (NH-L9i)

Chladič na procesor lowprofile, socket 1150/ 1155/ 1156, ventilátor NF-A9x14 PWM Nízko-profilový tichý chladič určen pro použití ve skříních typu Small form factor a HTPC. Chladič může být v konfiguraci s PWM ventilátory 92 x 92 x 14 mm nebo 92 x 92 x 25 mm. Tento velmi výkonný chladič kombinuje hliníkové pláty s moderní technologií heatpipe. Základem chladiče je měděné těleso, ke kterému je připojena dvojice heatpipes, která účinně přenáší teplo z měděného bloku do rozměrné hliníkové konstrukce. Tato je sestavena z několika plátů, které dohromady disponují dostatečnou plochou pro potřebnou výměnu tepla.S chladičem je kompatibilní ventilátor Noctua NF-A9x14 PWM o rozměrech 92 x 92 x 14 mm a s PWM regulací. Ventilátor dosahuje otáček 300 až 2500 RPM s průtokem 57,5 m3/h a hlučností… (alza.cz)

NOCTUA NT-H1 (NT-H1)

NOCTUA NT-H1 (NT-H1)

Teplovodivá pasta 3,5g, hustota 2,49g/cm3, elektricky nevodivá Špičková teplovodivá pasta je tvořená z různých mikročástic a zajistí Vám dosažení co nejmenšího tepelného odporu mezi procesorem a chladičem. Samozřejmostí je snadného použití a dlouhodobá stabilita.  Pasta je elektricky nevodivá a díky svému hybridnímu složení nepotřebuje žádný čas na zahořování, ihned po instalaci podává nejlepší výsledky u jakéhokoli typu chladiče (vzduchového i vodního).Parametry a specifikace:Množství:1,4 ml (pro 15 aplikací) Hmotnost:2,49 g/cm3 Barva:Šedá Operační teploty:Maximální: -50° C až + 110° CDoporučené: -40° C až + 90° CPočet kusů:1 tuba (alza.cz)

NOCTUA NH-U12S (NH-U12S)

NOCTUA NH-U12S (NH-U12S)

Chladič na procesor socket AM2/ AM3+/ AM4/ FM1/ FM2/ 2011/ 2011-3/ 2066/ 1150/ 1151, 5x měď. heatpipe, 755g, ventilátor NF-F12, 22.4dB(A) Chladič na procesor NH-U12S od prestižní společnosti NOCTUA je středně velký model typu U s jednou věží, který již obdržel více než 400 ocenění a doporučení od mezinárodního tisku. Design chladiče je postaven na pěti velkých heatpipe trubicích pro odvod tepla z procesoru do žebrování. V kombinaci se 120 mm ventilátorem NF-F12 s podporou PWM automatického řízení rychlosti je zaručen bezkonkurenční chladící výkon při minimálním hluku v této kategorii chladičů. Oceňovaná kvalitaChladič na procesor NH-U12S od prestižní společnosti NOCTUA je středně velký model typu U s jednou věží, který již obdržel více než 400 ocenění a… (alza.cz)

NOCTUA NH-L9x65 (NH-L9x65)

NOCTUA NH-L9x65 (NH-L9x65)

Chladič na procesor socket 1150/ 1151/ 1155/ 1156/ 2011, AM3/ FM2, ventilátor NF-A9x14 PWM, low profile  Najít kvalitní procesor do prostorově malé skříně je náročně, ale Noctua NH-L9x65 je ideální řešení. Svým kvalitním provedením se postará o dostatečné chlazení, ale zároveň udrží hluk na nízkých hodnotách.Rakouská společnost Noctua je jasnou volbou pro všechny náročné zákazníky, kteří hledají maximální kvalitu zejména na poli procesorových chladičů. Nejnovější přírůstek do této kategorie nese označení Noctua NH-L9x65 a je přímo určený pro montáž v prostorově stísněných podmínkách.Klíčové vlastnostiNízkoprofilový výkonný chladič do malých PC skříníRozměry 95 × 95 × 65 mmTichý ventilátor NF-A9x14Otáčky ventilátoru 600 až 2 500… (alza.cz)

NOCTUA NH-C14S (NH-C14S)

NOCTUA NH-C14S (NH-C14S)

Chladič na procesor socket 1150/ 1151/ 1155/ 1156/ 2011/ 2011-3/ 2066/ AM2(+)/ AM3(+)/ FM1/ FM2(+)/, 7x heatpipe, 1015g, ventilátor NF-A14 PWM, 24.6dB(A)  Najít kvalitní procesor do prostorově malé skříně je náročně, ale Noctua NH-L9x65 je ideální řešení. Svým kvalitním provedením se postará o dostatečné chlazení, ale zároveň udrží hluk na nízkých hodnotách.Rakouská společnost Noctua je jasnou volbou pro všechny náročné zákazníky, kteří hledají maximální kvalitu zejména na poli procesorových chladičů. Nejnovější přírůstek do této kategorie nese označení NOCTUA NH-C14S a je určen pro sockety 1150/ 1151/ 1155/ 1156/ 2011/ 2011-3/ 2066/ AM2(+)/ AM3(+)/ FM1/ FM2(+) Disponuje ventilátorem NF-A14 PWM s hlučností 24,6 dB.Klíčové vlastnosti chladiče procesoru NOCTUA NH-C14SVýkonný… (alza.cz)

NOCTUA NH-U9S (NH-U9S)

NOCTUA NH-U9S (NH-U9S)

Chladič na procesor socket 1150/ 1151/ 1155/ 2011/ 2011-3/ 2066/ AM3+/ FM1/ FM2+, 5x heatpipe, 618g, ventilátor NF-A9, 22.8dB(A) Procesorový chladič Noctua NH-U9S poskytuje vynikající výkonnost při zachování kompaktních rozměrů. Jeho asymetrický design s pěti heatpipe poskytuje nejen lepší chlazení, ale rovněž vylepšuje kompatibilitu. Díky rozměrům 95x95 mm nezasahuje chladič do prostoru operační paměti RAM ani slotů PCI Express většiny základních desek. V kombinaci s výškou 125 mm pak máte zajištěnu bezproblémovou kompatibilitu s naprostou většinou skříní.Dodávaný ventilátor NF-A9 podporuje automatickou regulaci otáček pomocí PWM pro tichý provoz. V případě požadavku většího výkonu je možno namontovat ještě druhý ventilátor NF-A9 PWM. Instalaci celého chladiče vám usnadní prověřený… (alza.cz)

NOCTUA NM-i115x (NM-i115x)

NOCTUA NM-i115x (NM-i115x)

Upgrade kit umožňuje instalovat všechny starší Noctua chladiče na Intel LGA1150/ LGA1151/ LGA 1155/ LGA1156 socket Speciální upgrade kit umožňuje instalovat na váš procesor starší modely chladičů Noctua. Výhodou při použití jsou vysoká pevnost, optimální přítlak a zejména jednoduchá instalace, kterou zvládne každý od technicky zběhlých uživatelů až po úplné začátečníky. Klíčové vlastnosti upgrade kitu Noctua NM-i115xSada pro instalaci starších Noctua chladičůJednoduché použitíKompatibilní se sockety Intel LGA1150/ LGA1151/ LGA 1155/ LGA1156 (alza.cz)

NOCTUA NH-D9L (NH-D9L)

NOCTUA NH-D9L (NH-D9L)

Chladič na procesor socket AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, FM2+ / 2011/ 2011-3/ 2066/ 1156/ 1155 /1150/, 531g, ventilátor 1x NF-A9, 22.8dB(A) Výkonný chladič uznávané firmy Noctua kombinuje malé rozměry a nekompromisní chladící výkon.  Je ideálním řešením pro HTPC, desktop či rackové skříně. O perfektní tepelnou výměnu se postará osm měděných heatpipe vyvedených do dvou hliníkových „věží“.  Teplo do okolí je vyzařováno pomocí 35 hliníkových žeber. Veškeré spoje na pasivu jsou pájené a celek je poniklovaný pro nízké přechodové odpory a jednotný vzhled.Dodávaný montážní set umožňuje instalaci na patice Intel LGA2011, LGA1156/55/51/50 a AMD AM2/2+,  AM3/3+ a FM1/2/2+ s příslušným backplate. Pasiv je ofukován 92mm  ventilátorem Noctua NF-A9 s PWM regulací otáček… (alza.cz)

NOCTUA NT-H2 (NT-H2-3)

NOCTUA NT-H2 (NT-H2-3)

Teplovodivá pasta 3,5g, elektricky nevodivá Špičková teplovodivá pasta NOCTUA NT-H2 2. generace s novým doladěným vzorcem micro částic zajistí dosažení co nejmenšího tepelného odporu mezi procesorem a chladičem. Samozřejmostí je snadné použití a dlouhodobá stabilita. Pasta NOCTUA NT-H2 je elektricky nevodivá a díky svému hybridnímu složení nepotřebuje žádný čas na zahořování, ihned po instalaci podává nejlepší výsledky u jakéhokoli typu chladiče (vzduchového i vodního). Díky přiloženým čistícím utěrkám pastu NT-H2 setřete stejně snadno jako nanesete. Doporučená doba užití na CPU je až 5 let. Pasta je připravena pro fungování při provozních teplotách v rozmezí od -50 do 200 °C. Klíčové vlastnosti pasty NOCTUA NT-H2Pasta NOCTUA NT-H2 pro minimální tepelný odpor… (alza.cz)

NOCTUA NT-H2 10g (NT-H2-10)

NOCTUA NT-H2 10g (NT-H2-10)

Teplovodivá pasta 10g, hustota 2,81g/cm3, elektricky nevodivá Špičková teplovodivá pasta NOCTUA NT-H2 2. generace s novým doladěným vzorcem micro částic zajistí dosažení co nejmenšího tepelného odporu mezi procesorem a chladičem. Samozřejmostí je snadné použití a dlouhodobá stabilita. Pasta NOCTUA NT-H2 je elektricky nevodivá a díky svému hybridnímu složení nepotřebuje žádný čas na zahořování, ihned po instalaci podává nejlepší výsledky u jakéhokoli typu chladiče (vzduchového i vodního). Díky přiloženým čistícím utěrkám pastu NT-H2 setřete stejně snadno jako nanesete. Doporučená doba užití na CPU je až 5 let. Pasta je připravena pro fungování při provozních teplotách v rozmezí od -50 do 200 °C. Klíčové vlastnosti pasty NOCTUA NT-H2Pasta NOCTUA NT-H2 pro minimální… (alza.cz)

NOCTUA NH-L9a-AM4 (NH-L9a-AM4)

NOCTUA NH-L9a-AM4 (NH-L9a-AM4)

Chladič na procesor socket AMD AM4, ventilátor NF-A9x14 PWM, hmotnost 465g s ventilátorem, výška 37mm, low profile NOCTUA NH-L9a-AM4 je revize oceněného nízkoprofilového chladiče NH-L9i pro patici AM4. Nová řada přináší vše, co uživatelé čekají od větších chladičů společnosti Noctua v extra kompaktním balíčku. Právě proto je optimálně použitelný do počítačů, jako jsou ITX, HTPC nebo Small Form Factor (SFF) s procesory Ryzen. Klíčové vlastnosti chladič na procesor NOCTUA NH-L9a-AM4Extra malý chladič (výška 37 mm!)Speciálně pro Ryzen v AM4Chladicí výkon pro cca 65 W TDPTichý ventilátor NF-A9x14 92 mm s automatickým řízením otáček PWMDodaný adaptér pro ztišení (z 2 500 rpm na 1 800 rpm)Vynikající… (alza.cz)

NOCTUA NF-A4x10 5V (NF-A4x10 5V)

NOCTUA NF-A4x10 5V (NF-A4x10 5V)

Ventilátor do PC 40x40x10mm, 3700-4500rpm, 12.9-17.9 dB(A), speciální design lopatek, 3pin konektor  Najít kvalitní procesor do prostorově malé skříně je náročně, ale Noctua NH-L9x65 je ideální řešení. Svým kvalitním provedením se postará o dostatečné chlazení, ale zároveň udrží hluk na nízkých hodnotách.Rakouská společnost Noctua je jasnou volbou pro všechny náročné zákazníky, kteří hledají maximální kvalitu zejména na poli počítačových chladičů. NOCTUA NF-A4x10 je idélním řešením pro odvod horkého vzduchu ze skříně či pro přívod naopak studeného vzduchu do skříně. Díky 4 500 otáčkám za minutu se nemusíte bát o nedostatečný průtok vzduchu ve skříni. Tento ventilátor má speciální design lopatek, který dopomáhá k té nejlepší možné efektivitě. K základní desce jej připojíte přes… (alza.cz)

NOCTUA NF-A4x20 FLX (NF-A4x20-FLX)

NOCTUA NF-A4x20 FLX (NF-A4x20-FLX)

Ventilátor do PC 40x40x20mm, 3700/5000rpm, 12.2-14.9 dB(A), speciální design lopatek, 3pin konektor Tento ventilátor NOCTUA NF-A4x20 FLX se vleze i do těch nejmenších míst, kde komponentům zajišťuje spolehlivé chlazení. O proudění vzduchu se totiž stará 9 aerodynamických lopatek dosahující svým otáčením rychlosti až 5000 RPM. I přes to je však jeho chod téměř neslyšitelný díky speciálním adaptérům nízkého a ultra nízkého hluku, které jsou společně s OmniJoin sadou pro snadné připojení do proprietárního konektoru součástí balení. Konstrukce ventilátoru disponuje kvalitním AAO rámem s pokročilým opatřením Flow Acceleration Channels. Ventilátor NOCTUA tak nabízí uživateli tiché chlazení série A do 40mm formátu, k jehož napájení využívá 3pin konektor.  … (alza.cz)

NOCTUA NF-A6x25 FLX (NF-A6x25-FLX)

NOCTUA NF-A6x25 FLX (NF-A6x25-FLX)

Ventilátor do PC 60x60x25mm, 1600/3000rpm, 8.2-19.3 dB(A), speciální design lopatek Extrémně tichý přídavný ventilátor s rozměry 60 x 60 x 25 mm je určený pro zlepšení oběhu vzduchu v počítačové skříni. Ocení jej především příznivci naprostého ticha. Rotor má speciálně navržené lopatky pro zajištění maximálně tichého chodu. Otáčky ventilátoru, které mají standardní hodnotu 3000 RPM, lze snížit pomocí L.N.A. (Low-Noise Adapter) adaptéru na 2400 RPM a pomocí U.L.N.A. (Ultra-Low-Noise Adapter) dokonce na 1600 RPM. Tímto se hlučnost sníží na pouhých 8,2 dB. Ventilátor je proto ideálním řešením pro snížení hluku vašeho počítače. Součástí balení je rovněž adaptér pro připojení na 4 pinový konektor, U.L.N.A. a L.N.A. adaptéry, tlumiče vibrací a šroubky. Parametry a specifikace:… (alza.cz)

NOCTUA NF-A12x25-ULN (NF-A12x25-ULN)

NOCTUA NF-A12x25-ULN (NF-A12x25-ULN)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 1200/900rpm, max. 12.1 dB(A), speciální design lopatek, 3pin konektor NOCTUA NF-A12x25-ULN značí značně účinný ventilátor určený pro všechny, kteří chtějí zdokonalit chlazení ve své PC sestavě. Neosvětlený ventilátor, vyhoví každému, kdo nechce být rušen barevným zářením z PC v průběhu večera. Kromě toho se nabízí také výrazně nižší cena oproti podsvíceným verzím. Velikost 120 mm dovoluje usazení do všech počítačů se standardními rozměry. Ačkoliv se jedná o PC ventilátor s rychlostí až 1200 ot/min, jeho hlučnost je omezena na 12,1 dB. Klíčové vlastnostiPrůtok vzduchu 55,7/39,4 m3/h je dostačující pro ochlazení vzduchu ve vašem počítačiModerní design počítačového ventilátoruS 12,1/7,6 dB nezvýší nadměrně hlasitost… (alza.cz)

NOCTUA NH-U9B SE2 (NH-U9B SE2)

NOCTUA NH-U9B SE2 (NH-U9B SE2)

Chladič na procesor socket 775/ 1150/ 1151/ 1155/ 1156/ AM2/ AM3/ FM1/ FM2, 38x hliník. žebra, 8x měď. heatpipe, 18 dB(A) Špičkový chladič kombinující malé rozměry s vysokým výkonem. Je ideálním řešením pro HTPC skříně. Odvod teplého vzduchu obstarávají měděná základna, osm měděných heatpipe a 38 hliníkových žeber. Perfektní řešení do malých sestavŠpičkový chladič kombinující malé rozměry s vysokým výkonem. Je ideálním řešením pro HTPC skříně. Odvod teplého vzduchu obstarávají měděná základna, osm měděných heatpipe a 38 hliníkových žeber. Široká kompatibilitaNásledné odvětrání zajišťují dva 92 mm ventilátory s tichým provozem. Dodávaný montážní… (alza.cz)

NOCTUA NF-A14 ULN (NF-A14-ULN)

NOCTUA NF-A14 ULN (NF-A14-ULN)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 650rpm, 11.9 dB(A) Špičkový ventilátor nové generace o průměru 140mm, který je určen pro chlazení počítačových skříní. Rychlost lopatek dosahuje 800 RPM, nebo při použití L.N.A. adaptéru se rychlost sníží na 650 RPM. Rychlost otáček je řízena technologií Smooth Commutation Drive (SCD), která zajišťuje plně automatické nastavení, tichý chod a velmi malou spotřebu. Proudění vzduchu je zvýšeno kanálky na konci lopatek.Výsledný průtok vzduchu je 79,8 m3/h při plné rychlosti nebo 66,4 m3/h při použití L.N.A. Hlučnost lze ovlivnit nastavením otáček, při maximální rychlosti je 11,9 dB a při snížené pouze 9,1 dB. Ke snížení hlučnosti ventilátoru dopomáhají také anti-vibrační podložky v rámu výrobku.Velikost tohoto modelu je 140 x 140 x 25mm. K základní desce se… (alza.cz)

NOCTUA NF-S12A ULN (NF-S12A-ULN)

NOCTUA NF-S12A ULN (NF-S12A-ULN)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 600/ 800rpm, 6.7-8.6 dB(A), speciální design lopatek Extrémně tichý přídavný ventilátor s rozměry 120 x 120 x 25 mm je určený pro zlepšení oběhu vzduchu v počítačové skříni. Ocení jej především příznivci naprostého ticha. Rotor má speciálně navržené lopatky pro zajištění maximálně tichého chodu. Otáčky ventilátoru, které mají standardní hodnotu 800 RPM lze snížit pomocí U.L.N.A (Ultra-Low-Noise) adaptéru na 600 RPM a tím tak sníží hlučnost na pouhých 6,7 dB. Ventilátor je tak ideální řešení pro snížení hluku Vašeho počítače. Součástí balení je adaptér pro připojení na 3 pinový konektor, L.N.A adaptér, tlumiče vibrací a šroubky. Parametry a specifikace: Rozměry: 120 x 120 x 25 mm Proud vzduchu: Normal: 74,3 m3/h L.N.A.: 57,5 m3/h Otáčky:… (alza.cz)

NOCTUA NF-A6x25 PWM (NF-A6x25-PWM)

NOCTUA NF-A6x25 PWM (NF-A6x25-PWM)

Ventilátor do PC 60x60x25mm, 2300/3000rpm, 13.7-19.3 dB(A), speciální design lopatek  Dopřejte svému počítači čerstvý vzduch. S kvalitním ventilátorem společnosti Noctua to nebude žádný problém. Vyniká precizním zpracováním, které podtrhuje především jeho aerodynamický design Flow Acceleration Channels a speciální rám AAO Noctua. Díky této kombinaci je ventilátor tichý, spolehlivý a vysoce optimalizovaný. Samozřejmostí je přítomnost PWM regulace otáček přes 4 pinový konektor. Maximální rychlost je 3 000 za minutu nebo při použití L.N.A. adaptéru se sníží na 2 300 za minutu. O co nejtišší a bezproblémový chod se starají ložiska prvotřídní kvality SSO2. Klíčové vlastnostiKvalitní ventilátor za skvělou cenuSpeciální design lopatekPWM regulace… (alza.cz)

NOCTUA NF-A12x25-FLX (NF-A12x25-FLX)

NOCTUA NF-A12x25-FLX (NF-A12x25-FLX)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 1350-2000rpm, max. 22.6 dB(A), speciální design lopatek, 3pin konektor NOCTUA NF-A12x25-FLX značí velmi efektivní počítačový ventilátor vyhrazený pro všechny, kteří chtějí zdokonalit proudění vzduchu okolo všech komponentů. Ventilátor bez osvětlení, je vhodný pro každého, kdo nechce být rušen silným osvětlením v nočních hodinách. Mezi další výhodu patří výrazně nižší cena ve srovnání s podsvícenými verzemi. Velikost 120 mm umožňuje usazení do všech počítačů se standardními rozměry. Ačkoliv se jedná o ventilátor s rychlostí až 2000 ot/min, svým hlukem nepřesáhne 22,6 dB. Klíčové vlastnosti ventilátoru do PC NOCTUA NF-A12x25-FLX Průtok vzduchu 60,03 CFM je dostačující pro snížení teplot ve vašem PC Jedinečný design počítačového ventilátoru S 22,6 dB… (alza.cz)

NOCTUA NF-A8 ULN (NF-A8-ULN)

NOCTUA NF-A8 ULN (NF-A8-ULN)

Ventilátor do PC 80x80x25mm, 1400rpm, 10.4 dB(A), speciální design lopatek Ultratichý ventilátor pro počítačové skříně je určen pro uživatele požadující maximální klid při práci bez rušení hlukem. Noctua NF-A8 ULN spadá do 80mm kategorie a nabízí dvě nastavení rychlosti - 1400 a 1100 otáček za minutu za použití integrovaného ULN (Ultra Low Noise) adaptéru. Téměř neslyšitelnýTento model je vybaven konstrukcí s označením AAO (Advanced Acoustic Optimisation) navrženou tak, aby vydávala co nejnižší hluk. O to se zasluhují antivibrační podložky z měkkého silikonu tlumící vibrace, speciální stupňovitý design i povrchová struktura pro lepší proudění vzduchu. Výsledkem je hladina hluku pouze 10,4 dB při maximálním vytížení 1400 otáček za minutu a při 1100 otáčkách se hodnota sníží… (alza.cz)

NOCTUA NF-S12A PWM (NF-S12A-PWM)

NOCTUA NF-S12A PWM (NF-S12A-PWM)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 300/ 1200rpm, 10.7-17.8 dB(A), speciální design lopatek Ventilátor Noctua NF-S12A PWM využívá síly jedenácti statorových usměrňovačů vzduchu a sedmi lopatek integrovaného rotoru. Díky nim precizně směruje výstup vzduchu a skvěle se hodí pro radiátory vodního chlazení či velké věžové chladiče procesorů. Obsahuje PWM regulaci společnosti Noctua, která zajišťuje automatické řízení otáček při velmi nízké spotřebě elektrické energie. Ventilátor je taktéž vybaven druhou generací špičkových SSO ložisek, nabídne nevídanou střední dobu bezporuchového provozu přesahující 150 tisíc hodin (17 let!). To vše při vynikajícím výkonu, legendárně tichém provozu a všech dalších skvělých vlastnostech, které ocení opravdoví počítačoví nadšenci. Kovové krytí ložisek K tomu,… (alza.cz)

NOCTUA NF-P12 PWM (NF-P12-PWM)

NOCTUA NF-P12 PWM (NF-P12-PWM)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 300/ 1300rpm, 19.8 dB(A), speciální design lopatek Ventilátor Noctua NF-P12 PWM je nástupcem vysoce populárního modelu, který napomohl tvorbě vynikající pověsti výrobků uvedené značky. Uživatelé dodnes oceňují zejména jeho tichý provoz, kombinovaný s vynikajícím chladícím výkonem. Nová verze obsahuje speciální PWM regulaci společnosti Noctua, která zajišťuje automatické řízení otáček při velmi nízké spotřebě elektrické energie. Ventilátor je taktéž vybaven špičkovými SSO ložisky, jež poskytují nevídanou střední dobu bezporuchového provozu přesahující 150 tisíc hodin (17 let!).9 tlakově optimalizovaných listů + Vortex-Control zářezyListy integrovaného rotoru jsou speciálně přizpůsobeny pro náročné aplikace, například instalaci na procesorové chladiče,… (alza.cz)

NOCTUA NF-A9x14 PWM (NF-A9x14-PWM)

NOCTUA NF-A9x14 PWM (NF-A9x14-PWM)

Ventilátor do PC 92x92x14mm, 1700/2200rpm, 13.5-19.9 dB(A), speciální design lopatek Ventilátor Noctua NF-A9x14 PWM využívá síly jedenácti statorových usměrňovačů vzduchu a sedmi lopatek integrovaného rotoru. Díky nim precizně směruje výstup vzduchu a skvěle se hodí pro radiátory vodního chlazení či velké věžové chladiče procesorů. Obsahuje PWM regulaci společnosti Noctua, která zajišťuje automatické řízení otáček při velmi nízké spotřebě elektrické energie. Ventilátor je taktéž vybaven druhou generací špičkových SSO ložisek, Nabídne nevídanou střední dobu bezporuchového provozu přesahující 150 tisíc hodin (17 let!). To vše při vynikajícím výkonu, legendárně tichém provozu a všech dalších skvělých vlastnostech, které ocení opravdoví počítačoví nadšenci. Kovové krytí ložisek K tomu, aby… (alza.cz)

NOCTUA NF-S12A FLX (NF-S12A-FLX)

NOCTUA NF-S12A FLX (NF-S12A-FLX)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 700/ 1200rpm, 7.4-17.8 dB(A), speciální design lopatek Extrémně tichý přídavný ventilátor s rozměry 120 x 120 x 25 mm je určený pro zlepšení oběhu vzduchu v počítačové skříni. Ocení jej především příznivci naprostého ticha. Rotor má speciálně navržené lopatky pro zajištění maximálně tichého chodu. Otáčky ventilátoru, které mají standardní hodnotu 1200 RPM lze snížit pomocí L.N.A. (Low-Noise Adapter) adaptéru na 900 RPM a pomocí U.L.N.A. (Ultra-Low-Noise Adapter) dokonce na 700 RPM. Tím tak sníží hlučnost na pouhých 7,4 dB. Ventilátor je proto ideální řešení pro snížení hluku Vašeho počítače. Součástí balení je adaptér pro připojení na 3 pinový konektor, L.N.A. adaptér, tlumiče vibrací a šroubky. Parametry a specifikace: Rozměry: 120 x 120 x 25 mm Proud… (alza.cz)

NOCTUA NF-A12x25-PWM (NF-A12x25-PWM)

NOCTUA NF-A12x25-PWM (NF-A12x25-PWM)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 450-2000rpm, max. 22.6 dB(A), speciální design lopatek, 4pin konektor NOCTUA NF-A12x25-PWM značí velmi výkonný PC ventilátor určený pro každého, kdo chce navýšit airflow v PC skříni. Ventilátor bez podsvícení, je vhodný pro každého, kdo nechce být rušen silným světlem uprostřed noci. Prioritou může být také nižší pořizovací cena na rozdíl od podsvícených verzí. Velikost 120 mm umožňuje přichycení do každé počítačové skříně. I když se jedná o počítačový ventilátor o rychlosti 2000 ot/min, hlučností dosáhne na pouhých 22,6 dB. Klíčové vlastnosti ventilátoru NOCTUA NF-A12x25-PWM Vzduchový průtok 60,03 CFM je dostačující pro zchlazení vašeho počítače Jedinečný vzhled počítačového ventilátoru Díky hlučnosti 22,6 dB nepotřebujete speciální zvukotěsnou PC skříň… (alza.cz)

NOCTUA NF-A4x20 PWM (NF-A4x20-PWM)

NOCTUA NF-A4x20 PWM (NF-A4x20-PWM)

Ventilátor do PC 40x40x20mm, 4400/5000rpm, 12.2-14.9 dB(A), speciální design lopatek, 4pin konektor Tento ventilátor NOCTUA NF-A4x20 PWM se vleze i do těch nejmenších míst, kde komponentům zajišťuje spolehlivé chlazení. O proudění vzduchu se totiž stará 9 aerodynamických lopatek dosahující svým otáčením rychlosti až 5 000 RPM. I přes to je však jeho chod téměř neslyšitelný díky speciálnímu adaptéru nízkého hluku, který je společně s OmniJoin sadou pro snadné připojení do proprietárního konektoru součástí balení. Konstrukce ventilátoru disponuje kvalitním AAO rámem s pokročilým opatřením Flow Acceleration Channels, jež dohromady přispívají k už tak… (alza.cz)

NOCTUA NF-A20-PWM (NF-A20-PWM)

NOCTUA NF-A20-PWM (NF-A20-PWM)

Ventilátor do PC 200x200x30mm, 350-800rpm, max 18.1 dB(A), speciální design lopatek, 4pin konektor Tento ventilátor NOCTUA NF-A20-PWM poskytuje vašemu počítači spolehlivé chlazení, a zajišťuje mu tak konstantní výkon i při tom největším zatížení. O proudění vzduchu se totiž stará 9 aerodynamických lopatek, které se svým otáčením dokážou rozpohybovat až na rychlost 800 RPM. I přes to je však jeho chod téměř neslyšitelný. Pokud však chcete jeho hlasitost snížit na úplné minimum, lze použít speciální adaptér nízkého hluku. Konstrukce ventilátoru disponuje kvalitním AAO rámem s pokročilým opatřením Flow Acceleration Channels, jež dohromady přispívají k už tak jedinečné výkonnosti. Ventilátor NOCTUA nabízí uživateli tiché… (alza.cz)

NOCTUA NF-A12x15-FLX (NF-A12x15-FLX)

NOCTUA NF-A12x15-FLX (NF-A12x15-FLX)

Ventilátor do PC 120x120x15mm, 950-1850rpm, max. 23.9 dB(A), speciální design lopatek, 3pin konektor Tento ventilátor NOCTUA NF-A12x15-FLX je vhodný pro použití do míst menších rozměrů, kde komponentům zajišťuje spolehlivé chlazení. O proudění vzduchu se totiž stará 9 aerodynamických lopatek, které se svým otáčením dokážou rozpohybovat až na rychlost 1850 RPM. I přes to je však jeho chod téměř neslyšitelný díky speciálním adaptérům nízkého a ultra nízkého hluku. Konstrukce ventilátoru disponuje kvalitním AAO rámem s pokročilým opatřením Flow Acceleration Channels, jež dohromady přispívají k už tak jedinečné výkonnosti. Ventilátor NOCTUA nabízí uživateli tiché chlazení série A do 120mm formátu, k jehož napájení využívá 3pin konektor.  Klíčové… (alza.cz)

NOCTUA NF-A14 FLX (NF-A14-FLX)

NOCTUA NF-A14 FLX (NF-A14-FLX)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 1200rpm, 19.2 dB(A) Špičkový ventilátor nové generace o průměru 140mm, který je určen pro chlazení počítačových skříní. Rychlost lopatek dosahuje 1200 RPM, při použití L.N.A. adaptéru se rychlost sníží na 1050 RPM, při použití U.L.N.A. adaptéru se rychlost sníží dokonce na 900 RPM. Rychlost otáček je řízena technologií Smooth Commutation Drive (SCD), která zajišťuje plně automatické nastavení, tichý chod a velmi malou spotřebu. Proudění vzduchu je zvýšeno kanálky na konci lopatek.Výsledný průtok vzduchu je 115,5 m3/h při plné rychlosti nebo 101,9 m3/h při použití L.N.A. nebo 88,7 m3/h při použití U.L.N.A. Hlučnost lze ovlivnit nastavením otáček, při maximální rychlosti je 19,2 dB a při snížené 16,4 dB, při U.L.N.A. pouze 13,8. Ke snížení hlučnosti… (alza.cz)

NOCTUA NF-A15 PWM (NF-A15-PWM)

NOCTUA NF-A15 PWM (NF-A15-PWM)

Ventilátor do PC 140x150x25mm, 1200pm, 19.2 dB(A) Špičkový ventilátor nové generace o průměru 140mm, který je určen pro chlazení počítačových skříní. Rychlost lopatek dosahuje 1200 RPM, nebo při použití L.N.A. adaptéru se rychlost sníží na 900 RPM. Rychlost otáček je řízena technologií Smooth Commutation Drive (SCD), která zajišťuje plně automatické nastavení, tichý chod a velmi malou spotřebu. Oceníte i možnost nastavení otáček pouze na 300 RPM, kdy dojde k maximálnímu omezení hluku. Proudění vzduchu je zvýšeno kanálky na konci lopatek.Výsledný průtok vzduchu je 115,5 m3/h při plné rychlosti nebo 88,7 m3/h při použití L.N.A. Hlučnost lze ovlivnit nastavením otáček, při maximální rychlosti je 19,2 dB a při snížené pouze 13,8 dB. Ke snížení hlučnosti ventilátoru dopomáhají také anti… (alza.cz)

NOCTUA NF-A9 FLX (NF-A9-FLX)

NOCTUA NF-A9 FLX (NF-A9-FLX)

Ventilátor do PC 92x92x25mm, 1600rpm, 17.1 dB(A), speciální design lopatek Účinný ventilátor do počítačových skříní známého výrobce Noctua je vybaven dvěma adaptéry, které umožňují nastavení rychlosti 1600/1250/1050 otáček za minutu. Noctua NF-A9 FLX využívá sedmi lopatek integrovaného rotoru, díky nimž precizně směruje výstup vzduchu a skvěle se hodí pro radiátory vodního chlazení či velké věžové chladiče procesorů. Dva adaptéryNoctua NF-A9 FLX spadá do 92mm kategorie a 7 lopatek vyvine při maximální rychlosti 1600 otáček za minutu průtok vzduchu až 64,6 m3/h. První ze dvou adaptérů, L.N.A, sníží otáčky na hodnotu 1250 za minutu, stejně jako průtok vzduchu i hladinu hluku. Druhý adaptér s označením U.L.N.A, tedy Ultra Low Noise Adaptor, je pak určen pro minimalizaci… (alza.cz)

NOCTUA NF-F12 PWM (NF-F12-PWM)

NOCTUA NF-F12 PWM (NF-F12-PWM)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 300/ 1500rpm, 22.4 dB(A), speciální design lopatek Ventilátor Noctua NF-F12 PWM využívá síly jedenácti statorových usměrňovačů vzduchu a sedmi lopatek integrovaného rotoru. Díky nim precizně směruje výstup vzduchu a skvěle se hodí pro radiátory vodního chlazení či velké věžové chladiče procesorů. Obsahuje PWM regulaci společnosti Noctua, která zajišťuje automatické řízení otáček při velmi nízké spotřebě elektrické energie. Ventilátor je taktéž vybaven druhou generací špičkových SSO ložisek, Nabídne nevídanou střední dobu bezporuchového provozu přesahující 150 tisíc hodin (17 let!). To vše při vynikajícím výkonu, legendárně tichém provozu a všech dalších skvělých vlastnostech, které ocení opravdoví počítačoví nadšenci.Focused Flow Frame + Heptaperf… (alza.cz)

NOCTUA NF-A4x10 FLX (NF-A4x10-FLX)

NOCTUA NF-A4x10 FLX (NF-A4x10-FLX)

Ventilátor do PC 40x40x10mm, 3700/4500rpm, 12.9-17.9 dB(A), speciální design lopatek Extrémně tichý přídavný ventilátor s rozměry 40 x 40 x 10 mm je určený pro zlepšení oběhu vzduchu v počítačové skříni. Ocení jej především příznivci naprostého ticha. Rotor má speciálně navržené lopatky pro zajištění maximálně tichého chodu. Otáčky ventilátoru, které mají standardní hodnotu 4500 RPM lze snížit pomocí L.N.A. (Low-Noise Adapter) adaptéru na 3700 RPM a tím tak sníží hlučnost na pouhých 12,9 dB. Ventilátor je proto ideálním řešením pro snížení hluku vašeho počítače. Součástí balení je adaptér pro připojení na 4 pinový konektor, L.N.A. adaptér, tlumiče vibrací a šroubky. Parametry a specifikace: Rozměry: 40 x 40 x 10 mm Proud vzduchu: Normální: 8,2 m³/h L.N.A.: 6,6 m³/h … (alza.cz)

NOCTUA NF-A8 PWM (NF-A8-PWM)

NOCTUA NF-A8 PWM (NF-A8-PWM)

Ventilátor do PC 80x80x25mm, 2200rpm, 17.7 dB(A), speciální design lopatek Účinný ventilátor do počítačových skříní známého výrobce Noctua ve verzi NF-A8 PWM využívá sedmi lopatek integrovaného rotoru. Díky nim precizně směruje výstup vzduchu a skvěle se hodí pro radiátory vodního chlazení či velké věžové chladiče procesorů. Ventilátor je vybaven PWM regulací společnosti Noctua, která zajišťuje automatické řízení otáček při velmi nízké spotřebě elektrické energie. Vylepšený design lopatekNoctua NF-A8 PWM spadá do 80mm kategorie a 7 lopatek vyvine maximální rychlost 2200 otáček za minutu, s použitím LNA (Low Noise Adaptor) adaptéru pak hodnota klesne na 1750 otáček. Dosaženo je tak maximálního průtoku vzduchu 55,5 m3 za hodinu.Konstrukce Noctua NF-A8 PWM s označením AAO… (alza.cz)

NOCTUA NF-A8 FLX (NF-A8-FLX)

NOCTUA NF-A8 FLX (NF-A8-FLX)

Ventilátor do PC 80x80x25mm, 2000rpm, 16.1 dB(A), speciální design lopatek Výkonný ventilátor do počítačových skříní známého výrobce Noctua je vybaven dvěma adaptéry, které umožňují nastavení rychlosti 2000/1650/1200 otáček za minutu. Noctua NF-A8 FLX využívá sedmi lopatek integrovaného rotoru, díky nimž precizně směruje výstup vzduchu a skvěle se hodí pro radiátory vodního chlazení či velké věžové chladiče procesorů. Dva adaptéryNoctua NF-A8 FLX spadá do 80mm kategorie a 7 lopatek vyvine při maximální rychlosti 2000 otáček za minutu průtok vzduchu až 50,4 m3/h. První ze dvou adaptérů, L.N.A, sníží otáčky na hodnotu 1650 za minutu, stejně jako průtok vzduchu i hladinu hluku. Druhý adaptér s označením U.L.N.A, tedy Ultra Low Noise Adaptor, je pak určen pro minimalizaci… (alza.cz)

NOCTUA NF-A12x15-PWM (NF-A12x15-PWM)

NOCTUA NF-A12x15-PWM (NF-A12x15-PWM)

Ventilátor do PC 120x120x15mm, 1400-1850rpm, max. 23.9 dB(A), speciální design lopatek, 4pin konektor Tento ventilátor NOCTUA NF-A12x15-PWM je vhodný pro použití do míst menších rozměrů, kde komponentům zajišťuje spolehlivé chlazení. O proudění vzduchu se totiž stará 9 aerodynamických lopatek, které se svým otáčením dokážou rozpohybovat až na rychlost 1 850 RPM. I přes to je však jeho chod téměř neslyšitelný díky speciálnímu adaptéru nízkého hluku. Konstrukce ventilátoru disponuje kvalitním AAO rámem s pokročilým opatřením Flow Acceleration Channels, jež dohromady přispívají k už tak jedinečné výkonnosti. Ventilátor NOCTUA nabízí uživateli tiché… (alza.cz)

NOCTUA NF-A20-FLX (NF-A20-FLX)

NOCTUA NF-A20-FLX (NF-A20-FLX)

Ventilátor do PC 200x200x30mm, 550-800rpm, max 18.1 dB(A), speciální design lopatek, 3pin konektor Tento ventilátor NOCTUA NF-A20-FLX poskytuje vašemu počítači spolehlivé chlazení, a zajišťuje mu tak konstantní výkon i při tom největším zatížení. O proudění vzduchu se totiž stará 9 aerodynamických lopatek, které se svým otáčením dokážou rozpohybovat až na rychlost 800 RPM. I přes to je však jeho chod téměř neslyšitelný. Pokud však chcete jeho hlasitost snížit na úplné minimum, lze použít speciální adaptér nízkého hluku. Konstrukce ventilátoru disponuje kvalitním AAO rámem s pokročilým opatřením Flow Acceleration Channels, jež dohromady přispívají k už tak jedinečné výkonnosti. Ventilátor NOCTUA nabízí uživateli tiché… (alza.cz)

NOCTUA NF-A14 PWM (NF-A14-PWM)

NOCTUA NF-A14 PWM (NF-A14-PWM)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 300-1500rpm, max 24.6 dB(A), 4pin konektor Ventilátor Noctua NF-A14 PWM využívá síly sedmi lopatek integrovaného rotoru o průměru 140 mm. Rychlost lopatek dosahuje 1500 RPM, při použití L.N.A. adaptéru se rychlost sníží na 1200 RPM. Proudění vzduchu je zvýšeno kanálky na konci lopatek. K základní desce se ventilátor připojuje pomocí 4pinového konektoru. Nabídne také nevídanou střední dobu bezporuchového provozu přesahující 150 tisíc hodin (17 let!). To vše při vynikajícím výkonu, legendárně tichém provozu a všech dalších skvělých vlastnostech, které ocení opravdoví počítačoví nadšenci.Kovové krytí ložisekK tomu, aby Noctua dosáhla co nejvyšší možné kvality továrenského zpracování, využívá jen ty nejlepší materiály. Ložiska jsou proto ukryta v… (alza.cz)

NOCTUA NF-A9 PWM (NF-A9-PWM)

NOCTUA NF-A9 PWM (NF-A9-PWM)

Ventilátor do PC 92x92x25mm, 2000rpm, 22.8 dB(A), speciální design lopatek Výkonný ventilátor do počítačových skříní známého výrobce Noctua ve verzi NF-A9 PWM využívá sedmi lopatek integrovaného rotoru. Díky nim precizně směruje výstup vzduchu a skvěle se hodí pro radiátory vodního chlazení či velké věžové chladiče procesorů. Ventilátor je vybaven PWM regulací společnosti Noctua, která zajišťuje automatické řízení otáček při velmi nízké spotřebě elektrické energie. Vylepšený design lopatekNoctua NF-A9 PWM spadá do 92mm kategorie a 7 lopatek vyvine maximální rychlost 2000 otáček za minutu, s použitím LNA (Low Noise Adaptor) adaptéru pak hodnota klesne na 1550 otáček. Dosaženo je tak maximálního průtoku vzduchu 78,9 m3 za hodinu.Konstrukce Noctua NF-A9 PWM s označením AAO… (alza.cz)

NOCTUA NH-D15 SE-AM4 (NH-D15 SE-AM4)

NOCTUA NH-D15 SE-AM4 (NH-D15 SE-AM4)

Chladič na procesor socket AMD AM4, 1320g, ventilátor 2x NF-A15, 19.2-24.6dB(A) Vlajková loď v podobě chladiče NH-D15 SE-AM4 od rakouského výrobce Noctua vychází z oblíbeného NH-D15 a uspokojí i nejnáročnější uživatele vyžadující vysoký výkon a zároveň co nejnižší hluk. Jak již název napovídá, je tento model připravený na novou patici AM4 pro procesy AMD Ryzen. Má asymetrický design a jeho výbava zahrnuje dva skvělé a velmi tiché 140mm větráky NF-A15 s automatickou kontrolou otáček pro ještě větší účinnost. Klíčové vlastnostiEdice pro nejnovější AMD Ryzen (AM4)Přenos tepla 6 HeatPipe… (alza.cz)

NOCTUA NH-U9 TR4-SP3 (NH-U9 TR4-SP3)

NOCTUA NH-U9 TR4-SP3 (NH-U9 TR4-SP3)

Chladič na procesor socket AMD TR4/SP3, 660g, ventilátor NF-A9 PWM, 22.8dB(A) Chladič se dvěma větráky určený procesorům AMD Ryzen se socketem TR4/SP3 využívá automatickou regulaci otáček a důmyslně řešené lamely. Ty usměrňují proudění vzduchu tak, aby chlazení klíčových komponent bylo co možná nejúčinnější. Na rozdíl od mnoha jiných větráků má NOCTUA NH-U9 také silikonové rohy, vyvýšené nad okolní povrch, díky nimž velmi dobře tlumí vibrace. Stejně jako hmotnost (pouze 895 g) je tak i provozní hlučnost ventilátoru velmi nízká - po připojení low-noise adaptérem nepřesáhne hodnotu 16,3 dB. Na stupnici zvukové intenzity je tím pádem chladič NOCTUA NH-U9 o téměř 14 dB tišší než šepot. … (alza.cz)

NOCTUA NH-U12S SE-AM4 (NH-U12S SE-AM4)

NOCTUA NH-U12S SE-AM4 (NH-U12S SE-AM4)

Chladič na procesor socket AMD AM4, 755g, ventilátor NF-F12, 18.6-22.4dB(A) Série NH-U je oblíbená pro štíhlé provedení s vysokým chladícím výkonem. Díky těmto vlastnostem nebude na mnoha základových deskách nebude kolidovat s paměťovými moduly, které jsou blízko a mají vysoký profil chladiče. Má pokročilý design žebrování i ventilátoru s automatickou kontrolou otáček pro ještě větší účinnost. Jak již název napovídá, je tento model připravený na novou patici AM4 pro procesy AMD Ryzen. Klíčové vlastnostiEdice pro nejnovější AMD Ryzen (AM4)Přenos tepla HeatPipe trubicemiÚčinný a tichý prémiový ventilátorAutomatická regulace otáčekAdaptér pro trvalé snížení otáček Pro špičkové hardware a taktováníChladič disponuje měděnými HeatPipe trubicemi rychle… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít