Noční stolek se 3 zásuvkami šedé a hnědé (242233)

Produkt Noční stolek se 3 zásuvkami šedé a hnědé (242233) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Noční stolek se 3 zásuvkami šedé a hnědé (242233) upraviť a produkt hľadať znova.

Noční stolek se 3 zásuvkami šedé a hnědé (242233)

Noční stolek se 3 zásuvkami šedé a hnědé (242233)
Detail

Noční stolek - šedá barva, atypický, materiál desky MDF a ocel, se šuplíky, rozměry 55 × 52 × 30 cm (V׊×H) Na budík či rozečtenou knihu pro vás máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své atypické provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Součástí jsou přidané šuplíky k umístění drobných věcí. K umístění osobních věcí vám poslouží odkládací část nočního stolku. Součástí balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Hlavní vlastnosti výrobku Noční stolek se 3 zásuvkami šedé a hnědé Praktický noční stolek SHUMEE nabídne dostatek prostoru pro lampičku nebo třeba rozečtenou knížku Atypické vyhotovení působí nadčasově a elegantně Zahrnuje šuplíky Odkládací prostor nočního stolku využijete k umístění osobních věcí Balení je tvořeno jedním nočním stolkem pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl vybrán kvalitní materiál, konkrétně MDF a ocel Nočnímu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek se 3 zásuvkami šedé a hnědé (242233) , Noční stolek se 3 zásuvkami šedé a hnědé (242233)

Noční stolek se 3 zásuvkami hnědý (242238)

Noční stolek se 3 zásuvkami hnědý (242238)
Detail

Noční stolek - hnědá barva, atypický, materiál desky MDF a ocel, se šuplíky, rozměry 55 × 52 × 30 cm (V׊×H) Jako doplněk k posteli, například pro budík nebo rozečtenou knížku, můžeme doporučit noční stolek SHUMEE. Je populární pro své atypické provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. Jeho součást tvoří přidané šuplíky pro uložení menších věcí. Pro osobní věci poslouží odkládací část nočního stolku. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem podtrhne váš interiér. Klíčové vlastnosti produktu Noční stolek se 3 zásuvkami hnědý Praktický noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Atypické provedení vyniká svým nadčasovým vzhledem Disponuje šuplíky Odkládací část stolku poslouží na osobní věci Balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní materiál, jakým je MDF a ocel Nočnímu stolku SHUMEE dominuje hnědá barva... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek se 3 zásuvkami hnědý (242238) , Noční stolek se 3 zásuvkami hnědý (242238)

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami dubový (428806)

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami dubový (428806)
Detail

Noční stolek - béžová barva, obdelníkový, materiál desky dřevotříska, se šuplíky, rozměry 6,24 × 35 × 39,9 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Vyznačuje se přidanými šuplíky pro umístění menších věcí. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. V balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Hlavní přednosti produktu FMD Noční stolek se 3 zásuvkami dubový Praktický noční stolek SHUMEE poskytne dostatek místa pro vaši lampičku, budík nebo knihu Obdélníkové provedení vyniká svým nadčasovým vzhledem Součástí jsou šuplíky Pro osobní věci využijete odkládací část nočního stolku Obsahem balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl vybrán kvalitní materiál, konkrétně dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako FMD Noční stolek se 3 zásuvkami dubový (428806) , Fmd noční stolek se 3 zásuvkami dubový (428806)

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami bílý (428734)

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami bílý (428734)
Detail

Noční stolek - bílá barva, obdelníkový, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevotříska, se šuplíky, rozměry 53 × 38 × 45 cm (V׊×H) Jako doplněk k posteli, například pro budík nebo rozečtenou knížku, můžeme doporučit noční stolek SHUMEE. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, které je velmi vytříbené. Je zhotoven s přidanými šuplíky pro uložení menších věcí. Součástí balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér doladí k dokonalosti. Klíčové přednosti produktu FMD Noční stolek se 3 zásuvkami bílý Praktický noční stolek SHUMEE vám poskytne dostatečný prostor na lampičku, budík či knížku Obdélníkové provedení vyniká svým nadčasovým vzhledem Disponuje šuplíky Obsahem balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevotříska Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje bílá barva Rozměry nočního stolku činí 53 × 38 × 45... (alza.cz)

Podobné produkty ako FMD Noční stolek se 3 zásuvkami bílý (428734) , Fmd noční stolek se 3 zásuvkami betonově šedý a leskle bílý (428707)

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami černý (428803)

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami černý (428803)
Detail

Konferenční stolek obdelníkový, se šuplíky, materiál konstrukce: dřevotříska, materiál desky: dřevotříska, rozměry: 35 × 62,4 × 39,9 cm barva: černá Nevyhovuje vám váš stávající nábytek a chcete ho vyměnit za nový? V případě, že je vaše odpověď kladná, bude se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, jenž je výjimečně praktický, a ještě skvěle vypadá. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že jeho rozměry dělají 62,4 × 35 × 39,9 cm. Pro desku konferenčního stolku byl vybrán materiál, kterým je dřevotříska. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří dřevotříska. FMD Noční stolek se 3 zásuvkami černý bude pro vás perfektní, pokud vám dělají radost obdélníkové kousky nábytku. Můžete počítat také se šuplíky. Zajímavé přednosti u produktu FMD Noční stolek se 3 zásuvkami černý Ozvláštněte svůj domov novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto modelu 62,4 × 35 × 39,9 cm Konferenční stolek SHUMEE výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří dřevotříska... (alza.cz)

Podobné produkty ako FMD Noční stolek se 3 zásuvkami černý (428803) , Noční stolek se zásuvkami bílý kylea, 322461 (beliani_322461)

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami betonově šedý a leskle bílý (428707)

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami betonově šedý a leskle bílý (428707)
Detail

Noční stolek - šedá barva, obdelníkový, materiál desky dřevotříska, se šuplíky, rozměry 6,4 × 40 × 35 cm (V׊×H) K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které je vkusně řešeno. Vyznačuje se přidanými šuplíky, kam můžete umístit drobnější věci. Pro osobní věci poslouží odkládací část nočního stolku. V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE perfektně oživí váš interiér. Klíčové přednosti produktu FMD Noční stolek se 3 zásuvkami betonově šedý a leskle bílý Praktický noční stolek SHUMEE vyniká dostatečným prostorem pro lampičku, budík či knihu Obdélníkové provedení působí nadčasovým a elegantním dojmem Je zhotoven se šuplíky Odkládací prostor pojme osobní věci V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl vybrán kvalitní materiál, jakým je dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje šedá barva... (alza.cz)

Podobné produkty ako FMD Noční stolek se 3 zásuvkami betonově šedý a leskle bílý (428707) , Noční stolek se zásuvkami, masivní akáciové dřevo (243971)

Odkládací stolek se 3 zásuvkami, hnědý (242240)

Odkládací stolek se 3 zásuvkami, hnědý (242240)
Detail

Odkládací stolek - obdélníkový, se šuplíky, materiál desky MDF, materiál konstrukce ocel, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, hnědá barva, rozměry 70 × 35,5 × 99 cm (V׊×H) Odkládací stolek SHUMEE je ideálním doplňkem interiéru, který má funkci odkládací plochy nebo i výstavky dekorací. Jeho obdélníkové provedení vám bude vyhovovat svou snadnou kombinovatelností s ostatním nábytkem. Materiál, který byl využit pro výrobu desky, je mdf zajišťující pevnost a odolnost. Konstrukce, v tomto případě ocel, samozřejmě dobře vypadá, ale také se jen tak nepřevrhne vzhledem k vysoké stabilitě. Obzvlášť s ním budou spokojení ti, komu se domů hodí lesklá povrchová úprava. Líbivému designu odkládacího stolku SHUMEE vládne hnědá barva. Rozměry, které byste neměli při umisťování opomenout, jsou 35,5 × 70 × 99 cm. Díky zásuvkám máte možnost ukládat si do něj nejrůznější drobnosti. Klíčové znaky u produktu Odkládací stolek se 3 zásuvkami, hnědý Kousek designově ladící s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Odkládací stolek se 3 zásuvkami, hnědý (242240) , Noční stolek se zásuvkami z užitkového teaku (241715)

Konzolový stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo (241137)

Konzolový stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo (241137)
Detail

Konzolový stolek - rozměr 75 × 30 × 150 cm (V׊×H), se šuplíky, materiál konstrukce dřevo, materiál desky dřevo, hnědá barva Zpestřit a zútulnit interiér perfektně dokáže konzolový stolek SHUMEE. Jeho obdélníkové zpracování má velkou škálu uplatnění. V obývacím pokoji na něj můžete například umístit dekorace a květiny, skvěle se také hodí na odkládání věcí například do haly nebo předsíně. Součástí jsou klasické nohy, které zaručují dobrou stabilitu. Je zhotoven s přidanými šuplíky pro uložení menších věcí. Praktický konzolový stolek oživí vaše bydlení a přinese vám také praktický užitek. Klíčové přednosti konzolového stolku Konzolový stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo Konzolový stolek SHUMEE se bude skvěle vyjímat v chodbě na odkládání věcí Je pro něj typické obdélníkové zhotovení Samozřejmostí jsou klasické nohy, díky kterým je stabilní Ve výbavě jsou šuplíky Materiálem desky je dřevo Materiál konstrukce: dřevo Jeho barva je hnědá Rozměry tohoto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Konzolový stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo (241137) , Noční stolek se zrcadlovým efektem a 2 zásuvkami nesle, 270319 (beliani_270319)

TV stolek se 3 zásuvkami 120x40x36 cm hnědý (243398)

TV stolek se 3 zásuvkami 120x40x36 cm hnědý (243398)
Detail

TV stolek - obdelníkový, se šuplíky a s odkládacím prostorem, materiál desky MDF, materiál konstrukce ocel, rozměry 36 × 120 × 40 cm (V׊×H), hnědá barva Pohodlný TV stolek SHUMEE je ideální doplněk při pořízení nové televize. Konstrukce TV stolku je dostatečně stabilní a pevná. Byla zhotovena z materiálu, kterým je ocel. TV stolek má desku, pro niž výrobce zvolil mdf, zapůsobí svým vzhledem na každého. Celkový vzhled stolku podtrhuje lesklou povrchovou úpravou. Tento kousek udělá v bytě parádu, pokud máte rádi obdélníkové tvary nábytku. Velice šikovnou přidanou hodnotou jsou šuplíky, které máte spolu s ním k dispozici. Pokud jde o rozměry, ty budou u TV stolku 36 × 120 × 40 cm. Hlavní přednosti u produktu TV stolek se 3 zásuvkami 120x40x36 cm hnědý Nejen vaše nová televize si zaslouží praktický doplněk Využijete také praktické šuplíky TV stolek se 3 zásuvkami 120x40x36 cm hnědý můžeme typově zařadit mezi obdélníkové TV stolky Coby materiál pro desku slouží mdf... (alza.cz)

Podobné produkty ako TV stolek se 3 zásuvkami 120x40x36 cm hnědý (243398) , Fmd noční stolek se 2 zásuvkami a otevřenou poličkou bílý (428713)

Letecký hliníkový vintage konferenční stolek se 3 zásuvkami (242119)

Letecký hliníkový vintage konferenční stolek se 3 zásuvkami (242119)
Detail

Konferenční stolek obdelníkový, se šuplíky, materiál konstrukce: dřevo, rozměry: 50 × 40 × 80 cm barva: stříbrná Chcete svůj byt ozvláštnit novým nábytkem? Pokud ano, mohl by se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, který je sympaticky praktický, a navíc perfektně doplní celkový styl vašeho domova. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že se jeho rozměry vyšplhaly na 40 × 50 × 80 cm. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří dřevo. Letecký hliníkový vintage konferenční stolek se 3 zásuvkami bude jako dělaný pro vás, pokud vás těší obdélníkové kusy nábytku. Byl navržen i s šuplíky. Rozhodující parametry u produktu Letecký hliníkový vintage konferenční stolek se 3 zásuvkami Pořiďte si domů praktický konferenční stolek Rozměry tohoto modelu činí 40 × 50 × 80 cm Je dokonce osazen i šuplíky Zcela určitě si vás získá, pokud jsou předmětem vašeho zájmu obdélníkové kusy nábytku Letecký hliníkový vintage konferenční stolek se 3 zásuvkami zkrášluje stříbrná barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Letecký hliníkový vintage konferenční stolek se 3 zásuvkami (242119) , Fmd noční stolek se 2 zásuvkami a otevřenou poličkou černý (428714)

TV stolek se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo (243294)

TV stolek se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo (243294)
Detail

TV stolek - obdelníkový, se šuplíky a s odkládacím prostorem, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo, rozměry 40 × 120 × 30 cm (V׊×H) Sympatický TV stolek SHUMEE je perfektním doplňkem k ostatnímu vašemu nábytku. Disponuje pevnou a stabilní konstrukcí. Byla navržena z materiálu, jímž je dřevo. Deska TV stolku, kvůli níž výrobce sáhl pro dřevo, zapůsobí svým vzhledem na každého. Celkový vzhled stolku je dotažen k dokonalosti lesklou úpravou povrchu. Tento kousek se stane vaším favoritem, jestliže jste si oblíbili obdélníkové tvary. Příjemnou vychytávkou jsou šuplíky, které můžete využívat. Co do rozměrů počítejte u TV stolku 40 × 120 × 30 cm. Podstatné přednosti u produktu TV stolek se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo Oceníte jeho vzhled pod novou i starší televizi Šuplíky jsou součástí stolku TV stolek se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo typově řadíme mezi obdélníkové TV stolky Materiálem desky stolku je dřevo Materiál konstrukce: Dřevo TV... (alza.cz)

Podobné produkty ako TV stolek se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo (243294) , Noční stolek se 2 zásuvkami šedý clio, 321925 (beliani_321925)

Konferenční stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo 100x50x35cm (244941)

Konferenční stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo 100x50x35cm (244941)
Detail

Konferenční stolek obdelníkový, se šuplíky, materiál konstrukce: kov, materiál desky: dřevo, rozměry: 100 × 35 × 50 cm barva: hnědá Rádi byste si pořídili nový nábytek nebo jen vyměnili ten stávající? Pokud kýváte hlavou, že ano, bude se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, který nese výhodu ve své praktičnosti, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Při správném výběru nezapomeňte na to, že nabízí rozměry 35 × 100 × 50 cm. Pro výrobu samotné desky byl zvolen materiál, jímž je dřevo. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří kov. Konferenční stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo 100x50x35cm bude pro vás perfektní, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kousky nábytku. Zajisté váš potěší úložný prostor ve formě šuplíků. Stěžejní parametry u produktu Konferenční stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo 100x50x35cm Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Pokud jde o rozměry, ty jsou u tohoto typu 35 × 100 × 50 cm Konferenční stolek SHUMEE výrobce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Konferenční stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo 100x50x35cm (244941) , Noční stolek se 2 zásuvkami masivní recyklované dřevo (241643)

TV stolek se 3 zásuvkami 110x35x50 cm masivní akácie (247936)

TV stolek se 3 zásuvkami 110x35x50 cm masivní akácie (247936)
Detail

TV stolek - obdelníkový, se šuplíky a s odkládacím prostorem, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo, rozměry 50 × 110 × 35 cm (V׊×H) Pohodlný TV stolek SHUMEE je perfektním doplňkem pod vaši stávající nebo nově pořízenou televizi. Jeho konstrukce je dostatečně pevná a stabilní, tvoří ji dřevo. Deska stolku, kvůli níž výrobce použil dřevo, nabízí svou praktičnost i perfektní vzhled. Vzhled stolku je vkusně podtržen lesklou úpravou povrchu. V místnosti se bude perfektně vyjímat, pokud vám nevadí obdélníkové tvary nábytku. Sympatickou vychytávkou jsou šuplíky, kterými je vybaven. Zajímají-li vás rozměry, ty budou u TV stolku 50 × 110 × 35 cm. Zásadní vlastnosti u produktu TV stolek se 3 zásuvkami 110x35x50 cm masivní akácie Nejen vaše nová televize si zaslouží praktický doplněk Součástí jsou také zásuvky TV stolek se 3 zásuvkami 110x35x50 cm masivní akácie typově řadíme mezi obdélníkové TV stolky Deska stolku je zhotovena z materiálu, jímž je dřevo... (alza.cz)

Podobné produkty ako TV stolek se 3 zásuvkami 110x35x50 cm masivní akácie (247936) , Šedý noční stolek se 2 zásuvkami alabama, 141655 (beliani_141655)

Odkládací stolek se 3 zásuvkami, masivní sheesham, 110x40x76 cm (244347)

Odkládací stolek se 3 zásuvkami, masivní sheesham, 110x40x76 cm (244347)
Detail

Odkládací stolek - obdélníkový, se šuplíky, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, bílá barva, rozměry 76 × 40 × 110 cm (V׊×H) Odkládací stolek SHUMEE je skvělým doplňkem do každého interiéru, který má funkci odkládací plochy nebo i výstavky dekorací. Jeho obdélníkové provedení na vás udělá dojem tím, jak snadno se dá kombinovat se zbytkem nábytku. Materiál, který posloužil k výrobě desky, je dřevo poskytující pevnost a odolnost. Konstrukce, pro kterou zde slouží dřevo, na vás udělá dojem po vzhledové i praktické stránce - dobře vypadá a má vysokou stabilitu. Zvlášť si jej oblíbíte, pokud vás láká lesklá povrchová úprava. Atraktivnímu designu odkládacího stolku SHUMEE přidává třešničku na dort bílá barva. Při umisťování počítejte s rozměry, které jsou 40 × 76 × 110 cm. Praktické zásuvky se vám nabízí pro ukládání nejrůznějších drobností. Klíčové přednosti u produktu Odkládací stolek se 3 zásuvkami, masivní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Odkládací stolek se 3 zásuvkami, masivní sheesham, 110x40x76 cm (244347) , Noční stolek se 2 zásuvkami recyklované teakové dřevo (241711)

Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242441)

Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242441)
Detail

Konzolový stolek - rozměr 80 × 120 × 40 cm (V׊×H), se šuplíky a s odkládacím prostorem, odkládací prostor, materiál konstrukce dřevo, materiál desky dřevo, dekor dřeva sheesham, lesklá povrchová úprava Zpestřit a zútulnit interiér perfektně dokáže konzolový stolek SHUMEE. Jeho obdélníkové zhotovení se hodí k mnoha různým účelům. Poslouží vám v prostoru obývacího pokoje třeba jako dekorace pod fotografie, skvěle bude ale vypadat i ve vstupní hale jako stolek odkládací. Ve své výbavě má klasické nohy, díky kterým je zaručena dobrá stabilita. Obsahuje přidané šuplíky pro uložení menších věcí. Osobní věci si můžete položit na odkládací část stolku. Designový konzolový stolek rozzáří vaše bydlení. Klíčové vlastnosti konzolového stolku Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo Konzolový stolek SHUMEE je nejen designový, ale i praktický na odkládání věcí Je pro něj typické obdélníkové zhotovení Součástí jsou klasické nohy pro dobrou stabilitu Je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242441) , Fmd noční stolek se 2 zásuvkami a otevřenou poličkou pískový dub (428718)

Konzolový stolek se 3 zásuvkami, masivní mangovníkové dřevo 110x35x78 cm (243299)

Konzolový stolek se 3 zásuvkami, masivní mangovníkové dřevo 110x35x78 cm (243299)
Detail

Konzolový stolek - rozměr 78 × 110 × 35 cm (V׊×H), se šuplíky a s odkládacím prostorem, odkládací prostor, materiál konstrukce ocel, materiál desky dřevo, hnědá barva, lesklá povrchová úprava Vašemu aktuálnímu bydlení dodá styl a útulnost konzolový stolek SHUMEE. Jeho obdélníkové vyhotovení můžete použít v několika variantách. Bude se hodit například do obývacího pokoje, kde na něj můžete položit květiny či fotografie, skvěle se také hodí na odkládání věcí například do haly nebo předsíně. Součástí jsou klasické nohy, které zaručují dobrou stabilitu. Zahrnuje přidané šuplíky pro uložení menších věcí. Pro osobní věci poslouží odkládací část stolku. Tento jedinečný konzolový stolek bude příjemným společníkem do moderního i venkovského prostoru. Zásadní přednosti konzolového stolku Konzolový stolek se 3 zásuvkami, masivní mangovníkové dřevo 110x35x78 cm Konzolový stolek SHUMEE poslouží jako odkládací stolek ve vstupní hale Je velmi oblíbený pro své obdélníkové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Konzolový stolek se 3 zásuvkami, masivní mangovníkové dřevo 110x35x78 cm (243299) , Fmd noční stolek se 2 zásuvkami a otevřenou poličkou barva dub (428717)

Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242463)

Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242463)
Detail

Konzolový stolek - rozměr 76 × 116 × 42 cm (V׊×H), se šuplíky a s odkládacím prostorem, odkládací prostor, materiál konstrukce dřevo, materiál desky dřevo, dekor dřeva sheesham, lesklá povrchová úprava Interiér perfektně zútulní konzolový stolek SHUMEE. Jeho obdélníkové zpracování se bude vyjímat v různých místnostech. V obývacím pokoji na něj můžete například umístit dekorace a květiny, ale skvěle se bude vyjímat i na chodbě a poskytne praktický prostor pro odkládání věcí. Nedílnou součástí jsou klasické nohy, díky kterým je stolek stabilní. Zahrnuje přidané šuplíky k uložení menších věcí. Pro osobní věci poslouží odkládací část stolku. Tento zajímavý konzolový stolek se hodí k jakémukoliv stylu a bude na něj vždy příjemný pohled. Zásadní přednosti konzolového stolku Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo Konzolový stolek SHUMEE se hodí na odkládání věcí do vstupní haly Je pro něj charakteristické obdélníkové vyhotovení Samozřejmostí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242463) , Odkládací stolek se 3 zásuvkami, hnědý (242240)

Jednodvéřový televizní konzolový stolek Rodeo se 3 zásuvkami

Jednodvéřový televizní konzolový stolek Rodeo se 3 zásuvkami
Detail

KARE DESIGN TV stolek Rodeo se 3 zásuvkami: Jednodvéřový televizní konzolový stolek Rodeo má tři zásuvky s originálními čílky. Konzolová podnož skříňky je vyrobena z ocelových profilů v černé barvě. Stolek z masivního palisandrového dřeva je lakovaný a upoutá zejména zajímavým zpracováním dvou zásuvek, které jsou potažené pravou hovězí kůží. Záda skříňky mají otvory určené pro kabely. Postavte svou televizi na originální stolek, který jedinečným způsobem doladí váš interiér! (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Jednodvéřový televizní konzolový stolek Rodeo se 3 zásuvkami , Bílý noční stolek se 2 zásuvkami alabama menší, 71862 (beliani_71862)

Giants fishing rovnátka line aligner zelené a hněde 12 ks-small

Giants fishing rovnátka line aligner zelené a hněde 12 ks-small
Detail

Na rozdíl od smršťovací hadičky se nenarovná a ani se neroztrhne. Není potřeba jej zahřívat nad parou, abyste ho vytvarovali. Pokud se váš háček ztupí, můžete rovnátko snadno sundat a použít znovu. Háček s navlečeným rovnátkem maximálně zvýší účinnost vašeho návazce. Každé balení obsahuje mix nejžádanějších barev zelené a hnědé. malá velikost ( Small ) je určena pro háčky o velikosti 6 a 8 střední velikost ( Large ) je určena pro háčky o velikosti 2 a 4 Balení: 12ks (parys.cz)

Podobné produkty ako Giants fishing rovnátka line aligner zelené a hněde 12 ks-small , Shumee noční stolek z masivního sheeshamu se 2 zásuvkami, 241623 (241623)

Giants fishing rovnátka line aligner zelené a hněde 12 ks-large

Giants fishing rovnátka line aligner zelené a hněde 12 ks-large
Detail

Na rozdíl od smršťovací hadičky se nenarovná a ani se neroztrhne. Není potřeba jej zahřívat nad parou, abyste ho vytvarovali. Pokud se váš háček ztupí, můžete rovnátko snadno sundat a použít znovu. Háček s navlečeným rovnátkem maximálně zvýší účinnost vašeho návazce. Každé balení obsahuje mix nejžádanějších barev zelené a hnědé. malá velikost ( Small ) je určena pro háčky o velikosti 6 a 8 střední velikost ( Large ) je určena pro háčky o velikosti 2 a 4 Balení: 12ks (parys.cz)

Podobné produkty ako Giants fishing rovnátka line aligner zelené a hněde 12 ks-large , Letecký hliníkový vintage konferenční stolek se 3 zásuvkami (242119)

TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, recyklovaný teak 241718 (241718)

TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, recyklovaný teak 241718 (241718)
Detail

TV stolek - obdelníkový, s úložným prostorem a s odkládacím prostorem, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo, rozměry 50 × 110 × 30 cm (V׊×H) Užitečný TV stolek SHUMEE oceníte jako doplněk pod televizi, který se bude v pokoji skvěle vyjímat. Disponuje pevnou konstrukcí pro dobrou stabilitu. Byla navržena z materiálu, jímž je dřevo. TV stolek má desku, kvůli níž výrobce použil dřevo, má nejen praktickou velikost, ale také dobře vypadá. Celkový vzhled stolku podtrhuje lesklou úpravou povrchu. V místnosti se bude perfektně vyjímat, pokud máte rádi obdélníkové tvary nábytku. Součástí je i dostatek úložného prostoru, ve kterém schováte třeba věci související s televizí. Zajímají-li vás rozměry, ty budou u TV stolku 50 × 110 × 30 cm. Zásadní vlastnosti u produktu TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, recyklovaný teak 241718 Ideální k nové i starší televizi Úložný prostor pro všechny vaše nezbytnosti TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, recyklovaný teak... (alza.cz)

Podobné produkty ako TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, recyklovaný teak 241718 (241718) , Konferenční stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo 100x50x35cm (244941)

Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325101)

Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325101)
Detail

Noční stolek - černá a šedá barva, obdelníkový, materiál desky sklo, materiál konstrukce kov, klasické nohy, s úložným prostorem, rozměry 62,5 × 45 × 34,5 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek SHUMEE. Je populární pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Součástí stolku jsou klasické nožičky, které vám garantují skvělou stabilitu. Umožní vám tak pohodlný přístup při úklidu. Součástí je přidaný úložný prostor pro ukládání drobných věcí. Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru nočního stolku. V balení je set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Hlavní přednosti produktu Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo Praktický noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Obdélníkové provedení je nadčasové Vespod se nachází klasické nožičky zaručující... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325101) , Tv stolek se 3 zásuvkami 120x40x36 cm hnědý (243398)

Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325093)

Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325093)
Detail

Noční stolek - černá a šedá barva, obdelníkový, materiál desky sklo, materiál konstrukce kov, klasické nohy, s úložným prostorem, rozměry 60,5 × 45 × 34,5 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které působí velmi elegantně. Zespodu se nachází klasické nožičky, jež vám zaručí výbornou stabilitu. Při úklidu poskytují snadný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. K dispozici je přidaný úložný prostor pro uložení menších věcí. Pro osobní věci poslouží odkládací část nočního stolku. Součást balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem oživí váš interiér. Hlavní vlastnosti produktu Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo Praktický noční stolek SHUMEE vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Obdélníkové provedení je elegantní Dole jsou umístěny klasické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325093) , Noční stolek / telefonní stojan se 2 zásuvkami bílý sada 2 ks (242043)

Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325109)

Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325109)
Detail

Noční stolek - černá a šedá barva, obdelníkový, materiál desky sklo, materiál konstrukce kov, klasické nohy, rozměry 44,5 × 42,5 × 33 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Pro lampičku nebo odložení rozečtené knížky zde máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Zespodu jsou umístěny klasické nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Postarají se také o snadný přístup k podlaze pod stolkem a dobrou cirkulaci vzduchu. Součástí balení je set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE váš pokoj perfektně oživí. Hlavní přednosti produktu Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo Praktický noční stolek SHUMEE vyniká dostatečným prostorem pro lampičku, budík či knihu Obdélníkové provedení je elegantní Dole jsou umístěny klasické nožičky zajišťující cirkulaci vzduchu Balení je tvořeno setem dvou kusů pro manželskou postel Výrobním materiálem desky je sklo Materiál... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325109) , Odkládací stolek se 3 zásuvkami, masivní sheesham, 110x40x76 cm (244347)

Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325077)

Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325077)
Detail

Noční stolek - černá a šedá barva, obdelníkový, materiál desky sklo, materiál konstrukce kov, s úložným prostorem, rozměry 60,5 × 45 × 34,5 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které působí velmi vkusně. Disponuje přidaným úložným prostorem k uložení menších věcí. V balení se nachází set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Zásadní přednosti produktu Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo Praktický noční stolek SHUMEE poskytne dostatek místa pro vaši lampičku, budík nebo knihu Obdélníkové vyhotovení působí nadčasově a elegantně K dispozici je úložný prostor V balení najdete set dvou kusů pro manželskou postel Výrobním materiálem desky je sklo Materiál konstrukce: kov Nočnímu stolku SHUMEE dominuje černá a šedá barva Rozměry nočního stolku jsou 60,5 × 45 × 34,5... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks šedé a černé kov a sklo (325077) , Tv stolek se 3 zásuvkami 110x35x50 cm masivní akácie (247936)

TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, barevný recyklovaný teak 241719 (241719)

TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, barevný recyklovaný teak 241719 (241719)
Detail

TV stolek - obdelníkový, s úložným prostorem a s odkládacím prostorem, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo, rozměry 50 × 110 × 30 cm (V׊×H), hnědá barva Stylový TV stolek SHUMEE je perfektním doplňkem k ostatnímu vašemu nábytku. Konstrukce TV stolku je dostatečně stabilní a pevná. Byla navržena z materiálu, jímž je dřevo. TV stolek má desku, kvůli níž výrobce použil dřevo, nabízí styl i praktický vzhled. Tento konkrétní kousek vás nadchne, pokud vám vyhovují obdélníkové tvary nábytku. K ruce vám přijde vhod úložný prostor, ve kterém schováte třeba věci související s televizí. Co do rozměrů počítejte u TV stolku 50 × 110 × 30 cm. Významné parametry u produktu TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, barevný recyklovaný teak 241719 Oceníte jeho vzhled pod novou i starší televizi Štědrý úložný prostor TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, barevný recyklovaný teak 241719 patří mezi obdélníkové TV stolky Pokud se jedná o materiál desky stolku, tím je dřevo (alza.cz)

Podobné produkty ako TV stolek se 3 policemi, stohovatelný, barevný recyklovaný teak 241719 (241719) , Noční stolek se 2 zásuvkami s efektem tmavého dřeva/černý arkan, 322026 (beliani_322026)

Noční stolek KORON 3 černá

Noční stolek KORON 3 černá
Detail

Tento praktický noční stolek je vyrobený z laminovaného dřevěného materiálu, díky kterému nevyžaduje náročnou údržbu. Svým minimalistickým vzhledem bude v interiéru vynikat a hodí se především do moderně zařízených ložnic, ale využít ho můžete i v dětských či studentských pokojích. (sconto.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek KORON 3 černá , Noční stolek / telefonní stojan se 2 zásuvkami hnědý / bílý sada 2 ks (242042)

Noční stolek KORON 3 bílá

Noční stolek KORON 3 bílá
Detail

Tento praktický noční stolek je vyrobený z laminovaného dřevěného materiálu, díky kterému nevyžaduje náročnou údržbu. Svým minimalistickým vzhledem bude v interiéru vynikat a hodí se především do moderně zařízených ložnic, ale využít ho můžete i v dětských či studentských pokojích. (sconto.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek KORON 3 bílá , Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242463)

Noční stolek KORON 3 dub sonoma

Noční stolek KORON 3 dub sonoma
Detail

Tento praktický noční stolek je vyrobený z laminovaného dřevěného materiálu, díky kterému nevyžaduje náročnou údržbu. Svým minimalistickým vzhledem bude v interiéru vynikat a hodí se především do moderně zařízených ložnic, ale využít ho můžete i v dětských či studentských pokojích. (sconto.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek KORON 3 dub sonoma , Konzolový stolek se 3 zásuvkami, masivní mangovníkové dřevo 110x35x78 cm (243299)

Noční stolek PRIMA 3 Halmar Šedá

Noční stolek PRIMA 3 Halmar Šedá
Detail

Moderní noční stolek PRIMA 3 je velmi zajímavě celý čalouněný jemnou látkou Velvet a to ve dvou barevných variantách: tmavě zelená a šedá. Stolek disponuje úložným prostorem v podobě dvou šuplíků. Barva:tmavě zelenášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka Velvet / lakovaná ocelRozměry:šířka: 48 cmhloubka: 41 cmvýška: 54 cmDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek PRIMA 3 Halmar Šedá , Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242441)

Noční stolek PRIMA 3 Halmar Šedá

Noční stolek PRIMA 3 Halmar Šedá
Detail

Moderní noční stolek PRIMA 3 je velmi zajímavě celý čalouněný jemnou látkou Velvet a to ve dvou barevných variantách: tmavě zelená a šedá. Stolek disponuje úložným prostorem v podobě dvou šuplíků. Barva:tmavě zelenášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:látka Velvet / lakovaná ocelRozměry:šířka: 48 cmhloubka: 41 cmvýška: 54 cmDodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek PRIMA 3 Halmar Šedá

Noční stolek KORON 3 dub sanremo tmavá

Noční stolek KORON 3 dub sanremo tmavá
Detail

Tento praktický noční stolek je vyrobený z laminovaného dřevěného materiálu, díky kterému nevyžaduje náročnou údržbu. Svým minimalistickým vzhledem bude v interiéru vynikat a hodí se především do moderně zařízených ložnic, ale využít ho můžete i v dětských či studentských pokojích. (sconto.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek KORON 3 dub sanremo tmavá

Noční stolek KORON 3 dub sanremo světlá

Noční stolek KORON 3 dub sanremo světlá
Detail

Tento praktický noční stolek je vyrobený z laminovaného dřevěného materiálu, díky kterému nevyžaduje náročnou údržbu. Svým minimalistickým vzhledem bude v interiéru vynikat a hodí se především do moderně zařízených ložnic, ale využít ho můžete i v dětských či studentských pokojích. (sconto.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek KORON 3 dub sanremo světlá

Tontarelli Police se 3 zásuvkami, krémová

Tontarelli Police se 3 zásuvkami, krémová
Detail

Plastová police se zásuvkami značky Tontarelli skvěle doplní každou místnost v domácnosti. Je navíc ideálním úložným prostorem pro nejrůznější předměty. Díky prostorným zásuvkám v ní schováte čistící prostředky, ručníky, hračky a mnohé další. Police vyrobená ze silného plastu je velmi lehká, takže manipulaci s ní zvládne každý. Imitace proutěných vazeb vytváří větrací otvory, které zabraňují vlhnutí předmětů v nich. Své využití najde nejen v koupelně, ale také v kuchyni, pokoji, nebo i na zahradě.Výška jedné zásuvky je 17 cm. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tontarelli Police se 3 zásuvkami, krémová

Komoda se 3 zásuvkami bílá / přírodní Dekorhome

Komoda se 3 zásuvkami bílá / přírodní Dekorhome
Detail

Naše odkládací skříňka skvěle doplní váš interiér po praktické i dekorativní stránce. Poslouží vám také jako telefonní stolek, noční stolek apod. Skříňka se zásuvkami je zhotovena ze dřeva pavlovnie, je tedy mimořádně odolná a stabilní. Najdete v ní 3 zásuvky, které vám poskytnou spoustu úložného prostoru. Pevná horní deska navíc nabízí ideální plochu k vystavení dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií či pokojových rostlin. K očištění skříňky vám postačí navlhčený hadřík. Její sestavení je snadné.Barva: bílá / přírodníMateriál: dřevo pavlovnie Rozměry: šířka: 35 cmhloubka: 25 cmvýška: 57 cmHmotnost: 3,8 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Komoda se 3 zásuvkami bílá / přírodní Dekorhome

Continenta Krájecí deska se 3 zásuvkami 50cm

Continenta Krájecí deska se 3 zásuvkami 50cm
Detail

POPIS Krájecí deska Continenta v propracovaném nadčasovém designu je díky přírodnímu materiálu šetrnější k nožům, a tak čepele téměř vůbec netupí. Pogumované nožičky na spodní části desky zaručují bezpečnou práci bez rizika sklouznutí desky. Je vyrobena z mozaiky lepených dřevěných kostek lisovaného gumovníku, a je tedy 100% přírodní. Olejovaný povrch podporuje antibakteriální vlastnosti dřeva a chrání ho. Deska není vhodná do myčky na nádobí. Součástí krájecí desky jsou i tři nerezové zásuvky, které jsou umístěné pod krájecí deskou, a které slouží jako tácky na servírování nebo pečící plechy. Jsou vyjímatelné z obou stran a lze je mýt v myčce na nádobí. SPECIFIKACE Šířka: 50 cm Hloubka: 32,5 cm Výška: 8 cm Barva: přírodní Materiál: dřevo gumovníku, nerezová ocel VÝHODY A NEVÝHODY Propracovaný elegantní a funkční design. Protiskluzové gumové nožičky. Nerezové tácy je možné využít jako servírovací tácky nebo plechy na pečení. Tácy jsou vyjímatelné z obou stran. Integrované kované logo. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Pouze nerezové tácy, dřevěná krájecí deska NE CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní produkty značky Continenta nebo na podobné produkty dalších značek. (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Continenta Krájecí deska se 3 zásuvkami 50cm

Continenta Krájecí deska se 3 zásuvkami 50cm

Continenta Krájecí deska se 3 zásuvkami 50cm
Detail

POPIS Krájecí deska Continenta v propracovaném nadčasovém designu je díky přírodnímu materiálu šetrnější k nožům, a tak čepele téměř vůbec netupí. Pogumované nožičky na spodní části desky zaručují bezpečnou práci bez rizika sklouznutí desky. Je vyrobena z mozaiky lepených dřevěných kostek lisovaného gumovníku, a je tedy 100% přírodní. Olejovaný povrch podporuje antibakteriální vlastnosti dřeva a chrání ho. Deska není vhodná do myčky na nádobí. Součástí krájecí desky jsou i tři nerezové zásuvky, které jsou umístěné pod krájecí deskou, a které slouží jako tácky na servírování nebo pečící plechy. Jsou vyjímatelné z obou stran a lze je mýt v myčce na nádobí. SPECIFIKACE Šířka: 50 cm Hloubka: 32,5 cm Výška: 8 cm Barva: přírodní Materiál: dřevo gumovníku, nerezová ocel VÝHODY A NEVÝHODY Propracovaný elegantní a funkční design. Protiskluzové gumové nožičky. Nerezové tácy je možné využít jako servírovací tácky nebo plechy na pečení. Tácy jsou vyjímatelné z obou stran. Integrované kované logo. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Pouze nerezové tácy, dřevěná krájecí deska NE CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní produkty značky Continenta nebo na podobné produkty dalších značek. (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Continenta Krájecí deska se 3 zásuvkami 50cm

Komoda se 3 zásuvkami bílá / přírodní Dekorhome

Komoda se 3 zásuvkami bílá / přírodní Dekorhome
Detail

Naše odkládací skříňka skvěle doplní váš interiér po praktické i dekorativní stránce. Poslouží vám také jako telefonní stolek, noční stolek apod. Skříňka se zásuvkami je zhotovena ze dřeva pavlovnie, je tedy mimořádně odolná a stabilní. Najdete v ní 3 zásuvky, které vám poskytnou spoustu úložného prostoru. Pevná horní deska navíc nabízí ideální plochu k vystavení dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií či pokojových rostlin. K očištění skříňky vám postačí navlhčený hadřík. Její sestavení je snadné.Barva: bílá / přírodníMateriál: dřevo pavlovnie Rozměry: šířka: 35 cmhloubka: 25 cmvýška: 57 cmHmotnost: 3,8 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Komoda se 3 zásuvkami bílá / přírodní Dekorhome

Continenta Krájecí deska se 3 zásuvkami 50cm

Continenta Krájecí deska se 3 zásuvkami 50cm
Detail

POPIS Krájecí deska Continenta v propracovaném nadčasovém designu je díky přírodnímu materiálu šetrnější k nožům, a tak čepele téměř vůbec netupí. Pogumované nožičky na spodní části desky zaručují bezpečnou práci bez rizika sklouznutí desky. Je vyrobena z mozaiky lepených dřevěných kostek lisovaného gumovníku, a je tedy 100% přírodní. Olejovaný povrch podporuje antibakteriální vlastnosti dřeva a chrání ho. Deska není vhodná do myčky na nádobí. Součástí krájecí desky jsou i tři nerezové zásuvky, které jsou umístěné pod krájecí deskou, a které slouží jako tácky na servírování nebo pečící plechy. Jsou vyjímatelné z obou stran a lze je mýt v myčce na nádobí. SPECIFIKACE Šířka: 50 cm Hloubka: 32,5 cm Výška: 8 cm Barva: přírodní Materiál: dřevo gumovníku, nerezová ocel VÝHODY A NEVÝHODY Propracovaný elegantní a funkční design. Protiskluzové gumové nožičky. Nerezové tácy je možné využít jako servírovací tácky nebo plechy na pečení. Tácy jsou vyjímatelné z obou stran. Integrované kované logo. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Pouze nerezové tácy, dřevěná krájecí deska NE CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní produkty značky Continenta nebo na podobné produkty dalších značek. (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Continenta Krájecí deska se 3 zásuvkami 50cm

Heidrun Regál se 3 zásuvkami široký bílá

Detail

Menší regál je vyrobený z kvalitního plastu a má tři průhledné zásuvky, takže hned uvidíte, co hledáte. Regál je zabalen v malém kompaktním balení a jeho složení je bleskově rychlé. (mall.cz)

Podobné produkty ako Heidrun Regál se 3 zásuvkami široký bílá

HEIDRUN - Skříňka se 3 zásuvkami různé barvy

HEIDRUN - Skříňka se 3 zásuvkami různé barvy
Detail

Mix barev - dodání dle aktuální skladové dostupnosti, barva na obrázku je ilustrační (home-point.cz)

Podobné produkty ako HEIDRUN - Skříňka se 3 zásuvkami různé barvy

Bílý BELIANI se 3 zásuvkami LUCKY (beliani_253307)

Bílý BELIANI se 3 zásuvkami LUCKY (beliani_253307)
Detail

Noční stolek - bílá barva, dekor dřeva pavlovnie, obdelníkový, retro styl, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo, klasické nohy, 4 nohy, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 58 × 40 × 29 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek BELIANI. Po designové stránce zaujme jeho retro styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. Stolek má vespod umístěny 4 klasické nožičky, jež vám zaručí výbornou stabilitu. Umožní dobrou cirkulaci vzduchu a snadný úklid podlahy pod stolkem. Je zhotoven s přidanými šuplíky a úložným prostorem pro ukládání drobných věcí. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. V balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI váš pokoj perfektně oživí. Zásadní vlastnosti produktu Bílý BELIANI se 3 zásuvkami LUCKY Retro noční stolek BELIANI přináší dostatek prostoru pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bílý BELIANI se 3 zásuvkami LUCKY (beliani_253307)

Příborník se 3 zásuvkami, tvrdé mangové dřevo (243989)

Příborník se 3 zásuvkami, tvrdé mangové dřevo (243989)
Detail

Příborník - rozměry 70 x 80 x 30 cm (V׊×H), šuplíky, s nožičkami, materiál dřevo, dekor dřeva mango, lesklý povrch Jestliže máte rádi vše pěkně srovnané, zajisté budete potřebovat i místo na příbory. Potom se vám jistě bude hodit příborník SHUMEE, který vám navíc může posloužit také jako skvělý designový doplněk. Až budete vybírat místo pro tento kus nábytku je nutné pamatovat na to,, že disponuje rozměry 70 × 80 × 30 cm. Jde-li o jeho vzhled, ten má podobu dřeva, jenž má podobu jako mango. Konečné podoby tohoto modelu bylo docíleno lesklou úpravou povrchu. Je možné se těšit i na to, že má šuplíkové otevírání. Stojí na praktických nožičkách, takže pod ním snadno uklidíte. Jeho tvar je umístitelný prakticky kamkoliv. Příborník byl zhotoven z materiálu, kterým je dřevo. Základní přednosti příborníku Příborník se 3 zásuvkami, tvrdé mangové dřevo Najděte místo pro své příbory v novém příborníku SHUMEE Příborník vás potěší jak svým vzhledem, tak i praktičností Na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Příborník se 3 zásuvkami, tvrdé mangové dřevo (243989)

Komoda se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo (241646)

Komoda se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo (241646)
Detail

Komoda - úzká, rovná, šuplíková, bez nožiček, materiál dřevo, rozměry 45 × 30 cm × (V׊) Vzali byste zavděk větším úložným prostorem? Pro uschování drobných předmětů, hraček či oblečení vám přijde vhod komoda SHUMEE. Stylová komoda se hodí do každého interiéru. Komoda SHUMEE byla navržena s klasickým šuplíkovým otevíráním. Výrobním materiálem je dřevo. Rozměry jsou 45 × 30 cm (V׊). Zásadní přednosti produktu Komoda se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo Praktická komoda SHUMEE pro dostatek úložného prostoru ve vaší domácnosti Výrobní materiál je dřevo Šuplíkové otevírání komody SHUMEE Rozměry se vyšplhaly na 45 × 30 cm (V׊) (alza.cz)

Podobné produkty ako Komoda se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo (241646)

Příborník se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo (243273)

Příborník se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo (243273)
Detail

Příborník - rozměry 78 x 35 x 110 cm (V׊×H), posuvné dvířka, s nožičkami, materiál dřevo a kov, vícebarevný Jestliže máte rádi pořádek, měli byste mít srovnány i příbory. Potom je ideální volbou příborník SHUMEE, který bude jistě pěkným designovým doplňkem do kuchyně. Až budete hledat místo pro tento kus nábytku je třeba myslet na to, že u něho jde o tyto rozměry 78 × 35 × 110 cm. Můžete se těšit také na to, že má posuvné otevírání. Bude stát na praktických nožičkách. Jeho tvar lze umístit téměř komkoliv. Vzhled příborníku Příborník se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo zvýrazňuje vícebarevná barva. Příborník tvoří materiál, kterým je dřevo a kov. Nejdůležitější vlastnosti příborníku Příborník se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo Urovnejte si příbory ve své kuchyni do příborníku SHUMEE Příborník potěší svou praktičností i vzhledem Pro jeho umístění je třeba mít volný prostor s těmito rozměry 78 × 35 × 110 cm Tento typ pro vás bude správnou volbou,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Příborník se 3 zásuvkami masivní recyklované dřevo (243273)

Rotho Regál se 3 zásuvkami Country 50 l barevný

Detail

Barevný regál se 3 zásuvkami Country 50 l značky Rotho je flexibilní díky 4 kolečkům, které jsou otočné o 360 stupňů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Rotho Regál se 3 zásuvkami Country 50 l barevný

BELIANI se 3 zásuvkami krémový/světlé dřevo LOBIS (beliani_253299)

BELIANI se 3 zásuvkami krémový/světlé dřevo LOBIS (beliani_253299)
Detail

Noční stolek - béžová barva, dekor dřeva pavlovnie, obdelníkový, moderní styl, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo, klasické nohy, 4 nohy, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 57 × 40 × 29 cm (V׊×H) K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek BELIANI. Po designové stránce zaujme jeho moderní styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Ve spodní části se nacházejí 4 klasické nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod stolkem. Obsahuje přidané šuplíky a úložný prostor, kam můžete uložit menší věci. Na osobní věci se najde místo díky odkládacímu prostoru nočního stolku. Obsahem balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým vzhledem podtrhne váš interiér. Hlavní přednosti výrobku BELIANI se 3 zásuvkami krémový/světlé dřevo LOBIS Moderní noční stolek BELIANI poskytuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako BELIANI se 3 zásuvkami krémový/světlé dřevo LOBIS (beliani_253299)

Úložná skříňka ve francouzském stylu se 3 zásuvkami dřevěná

Úložná skříňka ve francouzském stylu se 3 zásuvkami dřevěná
Detail

Skříňka - rozměry 57 × 38 × 28 cm (V׊×H), materiálem je dřevo a překližka, se zásuvkami, s nožičkami, posuvné otevírání, v dekoru pavlovnie Pokud máte doma nedostatek úložného prostoru, vybavte svůj byt klasickou skříňkou SHUMEE. Je umístěna na nožičkách, které zajišťují stabilitu. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod skříňkou. K dispozici jsou praktické zásuvky, do kterých můžete umístit menší věci. Skříňka s posuvnými dvířky bude užitečná v úzkých místnostech. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, konkrétně dřevo a překližka. Na skříňce vyniká vícebarevná barva. Rozměry skříňky SHUMEE činí 57 × 38 × 28 cm (vך×h). Zásadní přednosti produktu Úložná skříňka ve francouzském stylu se 3 zásuvkami dřevěná Rovná skříňka SHUMEE vám bude nápomocna při uspořádání věcí Nožičky zajišťují dobrou stabilitu Posuvné otevírání dvířek Nákupem získáte skříňku se zásuvkami Polohovatelné police jsou součástí skříňky Dekor dřeva: pavlovnie Povedené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Úložná skříňka ve francouzském stylu se 3 zásuvkami dřevěná

BELIANI se 3 zásuvkami bílý/světlé dřevo LUIS (beliani_253127)

BELIANI se 3 zásuvkami bílý/světlé dřevo LUIS (beliani_253127)
Detail

Noční stolek - bílá barva, dekor dřeva pavlovnie, obdelníkový, klasický styl, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo, klasické nohy, 4 nohy, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 58 × 40 × 29 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek BELIANI. Líbit by se vám mohl jeho klasický styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. Na spodní straně stolku jsou 4 klasické nožičky, jež vám zaručí výbornou stabilitu. Postarají se také o snadný přístup k podlaze pod stolkem a dobrou cirkulaci vzduchu. Vyznačuje se přidanými šuplíky i úložným prostorem pro uložení drobných věcí. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. Balení obsahuje jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým vzhledem oživí váš interiér. Hlavní přednosti produktu BELIANI se 3 zásuvkami bílý/světlé dřevo LUIS Klasický noční... (alza.cz)

Podobné produkty ako BELIANI se 3 zásuvkami bílý/světlé dřevo LUIS (beliani_253127)

Ocelová komoda se 3 zásuvkami černá WOSTOK, 288831 (beliani_288831)

Ocelová komoda se 3 zásuvkami černá WOSTOK, 288831 (beliani_288831)
Detail

Komoda - úzká, rovná, šuplíková, s nožičkami, materiál ocel, industriální styl, rozměry 103 × 43 × 40 cm (V׊×H) Toužíte po větším úložném prostoru? Ať už potřebujete místo pro vaše oblečení, nebo nějaké drobnosti, rozhodně vás nezklame komoda BELIANI. Industriální styl komody podtrhne vzhled každého interiéru. Komoda BELIANI se vyznačuje šuplíkovým otevíráním. Součástí jsou nožičky, které zaručují komodě skvělou stabilitu. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod komodou. Materiálem je ocel. Rozměry činí 103 × 43 × 40 cm (V׊×H). Zásadní přednosti produktu Ocelová komoda se 3 zásuvkami černá WOSTOK, 288831 Industriální komoda BELIANI vám nabídne dostatečný úložný prostor Výrobním materiálem je ocel Šuplíkové otevírání komody BELIANI U komody najdete praktické nožičky Rozměry se vyšplhaly na 103 × 43 × 40 cm (V׊×H) (alza.cz)

Podobné produkty ako Ocelová komoda se 3 zásuvkami černá WOSTOK, 288831 (beliani_288831)
Noční stolek se 3 zásuvkami šedé a hnědé (242233), Noční stolek se 3 zásuvkami hnědý (242238), FMD Noční stolek se 3 zásuvkami dubový (428806), FMD Noční stolek se 3 zásuvkami betonově šedý a leskle bílý (428707), Noční stolek se zásuvkami bílý KYLEA, 322461 (beliani_322461), Noční stolek se zásuvkami, masivní akáciové dřevo (243971), Noční stolek se zásuvkami z užitkového teaku (241715), Noční stolek se zrcadlovým efektem a 2 zásuvkami NESLE, 270319 (beliani_270319), FMD Noční stolek se 2 zásuvkami a otevřenou poličkou bílý (428713), FMD Noční stolek se 2 zásuvkami a otevřenou poličkou černý (428714), Noční stolek se 2 zásuvkami šedý CLIO, 321925 (beliani_321925), Noční stolek se 2 zásuvkami masivní recyklované dřevo (241643), Šedý noční stolek se 2 zásuvkami ALABAMA, 141655 (beliani_141655), Noční stolek se 2 zásuvkami recyklované teakové dřevo (241711), FMD Noční stolek se 2 zásuvkami a otevřenou poličkou pískový dub (428718), FMD Noční stolek se 2 zásuvkami a otevřenou poličkou barva dub (428717), Odkládací stolek se 3 zásuvkami, hnědý (242240), Bílý noční stolek se 2 zásuvkami ALABAMA menší, 71862 (beliani_71862), SHUMEE Noční stolek z masivního sheeshamu se 2 zásuvkami, 241623 (241623), Letecký hliníkový vintage konferenční stolek se 3 zásuvkami (242119), Konferenční stolek se 3 zásuvkami recyklované dřevo 100x50x35cm (244941), TV stolek se 3 zásuvkami 120x40x36 cm hnědý (243398), Noční stolek / Telefonní stojan se 2 zásuvkami bílý sada 2 ks (242043), Odkládací stolek se 3 zásuvkami, masivní sheesham, 110x40x76 cm (244347), TV stolek se 3 zásuvkami 110x35x50 cm masivní akácie (247936), Noční stolek se 2 zásuvkami s efektem tmavého dřeva/černý ARKAN, 322026 (beliani_322026), Noční stolek / Telefonní stojan se 2 zásuvkami hnědý / bílý sada 2 ks (242042), Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242463), Konzolový stolek se 3 zásuvkami, masivní mangovníkové dřevo 110x35x78 cm (243299), Konzolový stolek se 3 zásuvkami 80 cm masivní sheeshamové dřevo (242441)