Noční stolek dřevěný (242888)

Produkt Noční stolek dřevěný (242888) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Noční stolek dřevěný (242888) upraviť a produkt hľadať znova.

Noční stolek dřevěný (242888)

Noční stolek dřevěný (242888)
Detail

Noční stolek - bílá barva, čtvercový, materiál desky dřevo a MDF, se šuplíky, rozměry 48 × 35 × 27 cm (V׊×H) Na budík či rozečtenou knihu pro vás máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své čtvercové provedení, které oživí každý kout. Disponuje přidanými šuplíky pro umístění menších věcí. Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru nočního stolku. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš pokoj perfektně oživí. Hlavní vlastnosti produktu Noční stolek dřevěný Praktický noční stolek SHUMEE vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Čtvercové provedení je nadčasové Je vyroben se šuplíky Odkládací prostor k umístění osobních věcí V balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel Materiálem desky je dřevo a MDF Nočnímu stolku SHUMEE dominuje bílá barva Rozměry nočního stolku činí 48 × 35 × 27 cm (vך×h) Elegantní provedení tvoří celkový dojem Noční stolek SHUMEE zpříjemní každému... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek dřevěný (242888) , Noční stolek dřevěný (242888)

Noční stolek dřevěný hnědý (242868)

Noční stolek dřevěný hnědý (242868)
Detail

Noční stolek - hnědá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, se šuplíky, rozměry 45 × 28 × 31 cm (V׊×H) Jako skvělý doplněk k posteli, například pro umístění lampičky či budíku, vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Je populární pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Disponuje přidanými šuplíky k uložení menších věcí. Odkládací část stolku poslouží na osobní věci. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem doladí interiér k dokonalosti. Hlavní přednosti produktu Noční stolek dřevěný hnědý Praktický noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Obsahuje šuplíky Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku Balení je tvořeno jedním nočním stolkem pro samostatnou postel Výrobním materiálem desky je dřevo Nočnímu stolku SHUMEE dominuje hnědá barva Rozměry nočního stolku činí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek dřevěný hnědý (242868) , Noční stolek dřevěný bílý (242870)

Noční stolek dřevěný černý (242872)

Noční stolek dřevěný černý (242872)
Detail

Noční stolek - černá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo a MDF, se šuplíky, rozměry 4,2 × 40 × 29 cm (V׊×H) Jako praktický kus nábytku, který využijete například k odložení knihy nebo budíku, vám doporučujeme noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. K dispozici jsou přidané šuplíky pro uložení menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Součástí balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Klíčové vlastnosti produktu Noční stolek dřevěný černý Praktický noční stolek SHUMEE vám poskytne dostatečný prostor na lampičku, budík či knížku Obdélníkové provedení má nadčasový vzhled Je zhotoven se šuplíky Odkládací část stolku poslouží na osobní věci Balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, jakým je dřevo a MDF Nočnímu stolku SHUMEE dominuje černá barva Rozměry... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek dřevěný černý (242872) , Noční stolek dřevěný bílý (242866)

Noční stolek dřevěný bílý (242866)

Noční stolek dřevěný bílý (242866)
Detail

Noční stolek - bílá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, se šuplíky, rozměry 45 × 28 × 31 cm (V׊×H) Pro lampičku nebo odložení rozečtené knížky zde máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které je vkusně řešeno. Obsahuje přidané šuplíky, kam lze umístit menší věci. Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru nočního stolku. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Klíčové přednosti výrobku Noční stolek dřevěný bílý Praktický noční stolek SHUMEE vám nabídne dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové provedení vyniká svým elegantním designem Disponuje šuplíky Odkládací prostor nočního stolku využijete k umístění osobních věcí Obsah balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, konkrétně dřevo Nočnímu stolku SHUMEE dominuje bílá barva Rozměry... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek dřevěný bílý (242866) , Noční stolek dřevěný hnědý (242868)

Noční stolek dřevěný bílý (242870)

Noční stolek dřevěný bílý (242870)
Detail

Noční stolek - bílá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo a MDF, se šuplíky, rozměry 4,2 × 40 × 29 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Je vyroben s přidanými šuplíky pro umístění menších věcí. Odkládací část nočního stolku můžete využít k umístění osobních věcí. Balení obsahuje jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér dovede k dokonalosti. Zásadní vlastnosti výrobku Noční stolek dřevěný bílý Praktický noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Obdélníkové provedení vyniká svým nadčasovým vzhledem Je vybaven šuplíky Odkládací prostor pojme osobní věci Obsahem balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, jakým je dřevo a MDF Nočnímu stolku SHUMEE dominuje bílá barva Rozměry nočního stolku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek dřevěný bílý (242870) , Noční stolek dřevěný hnědý a bílý (242884)

Noční stolek dřevěný hnědý a bílý (242884)

Noční stolek dřevěný hnědý a bílý (242884)
Detail

Noční stolek - vícebarevný, čtvercový, materiál desky dřevo, se šuplíky, rozměry 38 × 38 × 28 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své čtvercové provedení, které je velmi vytříbené. Jeho součást tvoří přidané šuplíky, kam lze umístit menší věci. Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru nočního stolku. Balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE perfektně oživí váš interiér. Klíčové přednosti výrobku Noční stolek dřevěný hnědý a bílý Praktický noční stolek SHUMEE vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Čtvercové provedení je elegantní Zahrnuje šuplíky Odkládací část stolku poslouží na osobní věci Balení je tvořeno jedním nočním stolkem pro samostatnou postel Materiálem desky je dřevo Nočnímu stolku SHUMEE dominuje vícebarevné provedení Rozměry nočního stolku jsou 38 × 38 × 28 cm (vך×h) Provedení a vzhled nočního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek dřevěný hnědý a bílý (242884) , Noční stolek ve francouzském stylu dřevěný (242874)

Dřevený noční stolek Tu

Dřevený noční stolek Tu
Detail

> speciální lak proti poškrábání> podložky umístěné pod nábytkem k ochraně podlahy> tento nábytek je dodáván již smontovaný> vyrobeno v Evropě (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevený noční stolek Tu , Dřevěný stolek

Dřevený noční stolek Tu

Dřevený noční stolek Tu
Detail

> speciální lak proti poškrábání > podložky umístěné pod nábytkem k ochraně podlahy > tento nábytek je dodáván již smontovaný > vyrobeno v Evropě (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevený noční stolek Tu , Dřevěný stolek (8595571243618)

Dřevený noční stolek Tu

Dřevený noční stolek Tu
Detail

> speciální lak proti poškrábání> podložky umístěné pod nábytkem k ochraně podlahy> tento nábytek je dodáván již smontovaný> vyrobeno v Evropě (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevený noční stolek Tu , Dřevěný stolek (8595571243595)

Dřevěný noční stolek Kluis

Dřevěný noční stolek Kluis
Detail

Noční stolek z masivní borovice s kartáčovaným povrchem. Dveře lze namontovat jak na jednu, tak i na druhou stranu. Kartáčovaný povrch zvýrazní žíly a uzly na dřevě. Toto ošetření může zviditelnit nerovnosti a malé praskliny, každý kus je proto jedinečný. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěný noční stolek Kluis , Dřevěný stolek (8595571243663)

Dřevěný noční stolek Dennis

Dřevěný noční stolek Dennis
Detail

Noční stolek se zásuvkou z broušené borovice. Stolek pochází se série Denis. Série se skládá z rozkládací pohovky, postele, psacího stolu, skříně, úložného boxu, nočního stolu a nástěnné police. Produkt je vyroben z kartáčovaného dřeva, díky kartáčování jsou zvýrazněny žíly a uzly. Toto ošetření může zviditelnit nerovnosti a malé praskliny. Díky tomu je každý kus originál. Stolek je dodáván v rozloženém stavu s jasným montážním návodem (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěný noční stolek Dennis , Dřevěný stolek (8595571243571)

Dřevený noční stolek Atik

Dřevený noční stolek Atik
Detail

Představujeme Atik – užitečný a poutavý noční stolek, který můžete umístit vedle postele nebo do obývacího pokoje. Asymetrická konstrukce s čistými liniemi je nejen vizuálně pozoruhodná, ale také vám umožňuje používat Atik ve čtyřech různých sestavách se dvěma policemi pro uložení maličkostí ve vaší ložnici. Kombinace výjimečného tvaru a funkčnosti z něj činí skutečně výrazný stůl, který do interiéru vnáší nevšední eleganci. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevený noční stolek Atik , Dřevěný stolek (8595571243625)

Dřevený noční stolek Atik

Dřevený noční stolek Atik
Detail

Představujeme Atik – užitečný a poutavý noční stolek, který můžete umístit vedle postele nebo do obývacího pokoje. Asymetrická konstrukce s čistými liniemi je nejen vizuálně pozoruhodná, ale také vám umožňuje používat Atik ve čtyřech různých sestavách se dvěma policemi pro uložení maličkostí ve vaší ložnici. Kombinace výjimečného tvaru a funkčnosti z něj činí skutečně výrazný stůl, který do interiéru vnáší nevšední eleganci. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevený noční stolek Atik , Dřevěný stolek (8595571243564)

Dřevený noční stolek Atik

Dřevený noční stolek Atik
Detail

Představujeme Atik – užitečný a poutavý noční stolek, který můžete umístit vedle postele nebo do obývacího pokoje. Asymetrická konstrukce s čistými liniemi je nejen vizuálně pozoruhodná, ale také vám umožňuje používat Atik ve čtyřech různých sestavách se dvěma policemi pro uložení maličkostí ve vaší ložnici. Kombinace výjimečného tvaru a funkčnosti z něj činí skutečně výrazný stůl, který do interiéru vnáší nevšední eleganci. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevený noční stolek Atik , Dřevěný stolek (8595571243649)

Dřevěný noční stolek Atik

Dřevěný noční stolek Atik
Detail

Představujeme Atik – užitečný a poutavý noční stolek, který můžete umístit vedle postele nebo do obývacího pokoje. Asymetrická konstrukce s čistými liniemi je nejen vizuálně pozoruhodná, ale také vám umožňuje používat Atik ve čtyřech různých sestavách se dvěma policemi pro uložení maličkostí ve vaší ložnici. Kombinace výjimečného tvaru a funkčnosti z něj činí skutečně výrazný stůl, který do interiéru vnáší nevšední eleganci. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevěný noční stolek Atik , Dřevěný stolek (8595571243557)

Dřevený noční stolek Atik

Dřevený noční stolek Atik
Detail

Představujeme Atik – užitečný a poutavý noční stolek, který můžete umístit vedle postele nebo do obývacího pokoje. Asymetrická konstrukce s čistými liniemi je nejen vizuálně pozoruhodná, ale také vám umožňuje používat Atik ve čtyřech různých sestavách se dvěma policemi pro uložení maličkostí ve vaší ložnici. Kombinace výjimečného tvaru a funkčnosti z něj činí skutečně výrazný stůl, který do interiéru vnáší nevšední eleganci. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Dřevený noční stolek Atik , Dřevěný stolek (8595571243540)

Noční stolek ve francouzském stylu dřevěný (242874)

Noční stolek ve francouzském stylu dřevěný (242874)
Detail

Noční stolek - bílá barva, čtvercový, materiál desky dřevo, se šuplíky, rozměry 38 × 38 × 28 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek SHUMEE. Je velmi oblíbený pro své čtvercové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Je vyroben s přidanými šuplíky pro uložení menších věcí. Odkládací část stolku poslouží na osobní věci. Balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér doladí k dokonalosti. Hlavní vlastnosti produktu Noční stolek ve francouzském stylu dřevěný Praktický noční stolek SHUMEE vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Čtvercové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Ve výbavě jsou šuplíky Odkládací prostor k umístění osobních věcí Obsah balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel Výrobním materiálem desky je dřevo Nočnímu stolku SHUMEE dominuje bílá barva Rozměry nočního stolku dosahují 38 × 38 × 28 cm (vך×h) Provedení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek ve francouzském stylu dřevěný (242874) , Dřevěný stolek (8595571243632)

Noční stolky 2 ks dřevěné (242889)

Noční stolky 2 ks dřevěné (242889)
Detail

Noční stolek - vícebarevný, čtvercový, materiál desky dřevo a MDF, se šuplíky, rozměry 16 × 35 × 27 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své čtvercové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Je vyroben s přidanými šuplíky, kam můžete uložit menší věci. Odkládací část stolku poslouží na osobní věci. Obsah balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem doladí interiér k dokonalosti. Klíčové vlastnosti výrobku Noční stolky 2 ks dřevěné Praktický noční stolek SHUMEE vám poskytne dostatečný prostor na lampičku, budík či knížku Čtvercové provedení má nadčasový vzhled Je vybaven šuplíky Odkládací prostor k umístění osobních věcí V balení se nachází set dvou kusů pro manželskou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, jakým je dřevo a MDF Nočnímu stolku SHUMEE dominuje vícebarevné provedení Rozměry nočního stolku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks dřevěné (242889) , Aldosro grilovací stolek alan dřevěný

Noční stolky 2 ks dřevěné (242883)

Noční stolky 2 ks dřevěné (242883)
Detail

Noční stolek - vícebarevný, čtvercový, materiál desky dřevo, se šuplíky, rozměry 46 × 30 × 28 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své čtvercové provedení, které je vkusně řešeno. Disponuje přidanými šuplíky, kam můžete uložit menší věci. Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru nočního stolku. Obsahem balení je set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE doladí váš pokoj k dokonalosti. Klíčové vlastnosti výrobku Noční stolky 2 ks dřevěné Praktický noční stolek SHUMEE vám poskytne dostatečný prostor na lampičku, budík či knížku Čtvercové provedení vyniká svým nadčasovým vzhledem Ve výbavě jsou šuplíky Pro osobní věci využijete odkládací část nočního stolku V balení se nachází set dvou kusů pro manželskou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevo Nočnímu stolku SHUMEE dominuje vícebarevné provedení Rozměry... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks dřevěné (242883) , Noční stolek hnědý (242882)

Noční stolky 2 ks dřevěné bílé (242867)

Noční stolky 2 ks dřevěné bílé (242867)
Detail

Noční stolek - bílá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 45 × 28 × 31 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Jako praktický kus nábytku, který využijete například k odložení knihy nebo budíku, vám doporučujeme noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Disponuje přidanými šuplíky i úložným prostorem k uložení menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Obsah balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem podtrhne váš interiér. Klíčové přednosti produktu Noční stolky 2 ks dřevěné bílé Praktický noční stolek SHUMEE nabídne dostatek prostoru pro lampičku nebo třeba rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení působí nadčasově a elegantně Disponuje šuplíky a úložným prostorem Odkládací část nočního stolku můžete využít k umístění osobních věcí Balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel Na výrobu desky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks dřevěné bílé (242867) , Bílý dřevěný stolek pod televizi (241373)

Noční stolky 2 ks dřevěné bílé (242871)

Noční stolky 2 ks dřevěné bílé (242871)
Detail

Noční stolek - bílá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo a MDF, rozměry 4,2 × 40 × 29 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Jako doplněk k posteli, například pro budík nebo rozečtenou knížku, můžeme doporučit noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. Pro osobní věci využijete odkládací část nočního stolku. Obsahem balení je set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Klíčové přednosti produktu Noční stolky 2 ks dřevěné bílé Praktický noční stolek SHUMEE poskytne dostatek místa pro vaši lampičku, budík nebo knihu Obdélníkové provedení vyniká svým nadčasovým vzhledem Odkládací část stolku poslouží na osobní věci Obsah balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní materiál, jakým je dřevo a MDF Nočnímu stolku SHUMEE dominuje bílá barva Rozměry nočního stolku dosahují 4,2 × 40 × 29 cm (vך×h) Design a dobře zvolený... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks dřevěné bílé (242871) , Noční stolek mdf bílý (242749)

Noční stolky 2 ks dřevěné hnědé (242869)

Noční stolky 2 ks dřevěné hnědé (242869)
Detail

Noční stolek - hnědá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 45 × 28 × 31 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Jako praktický kus nábytku, který využijete například k odložení knihy nebo budíku, vám doporučujeme noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které působí velmi elegantně. Jeho součást tvoří přidané šuplíky i úložný prostor pro umístění menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Obsah balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Hlavní vlastnosti výrobku Noční stolky 2 ks dřevěné hnědé Praktický noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Obdélníkové provedení je nadčasové Zahrnuje šuplíky i úložný prostor Pro osobní věci využijete odkládací část nočního stolku Obsahem balení je set dvou kusů pro manželskou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks dřevěné hnědé (242869) , Konzolový stolek ve francouzském stylu dřevěný (242880)

Noční stolky 2 ks dřevěné černé (242873)

Noční stolky 2 ks dřevěné černé (242873)
Detail

Noční stolek - černá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo a MDF, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 4,2 × 40 × 29 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek SHUMEE. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které je velmi vytříbené. Vyznačuje se přidanými šuplíky i úložným prostorem pro uložení menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Obsah balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Zásadní vlastnosti produktu Noční stolky 2 ks dřevěné černé Praktický noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Obdélníkové provedení je elegantní Je vyroben s šuplíky a s úložným prostorem Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru Balení je tvořeno setem dvou kusů pro manželskou postel Pro výrobu desky byl vybrán kvalitní materiál,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky 2 ks dřevěné černé (242873) , Tv stolek černý 100x35x35 cm dřevěný (280051)

Noční stolek masivní dřevěné nohy šedý vysoký lesk 40x35x69 cm (805903)

Noční stolek masivní dřevěné nohy šedý vysoký lesk 40x35x69 cm (805903)
Detail

Noční stolek - šedá barva, obdelníkový, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevo a masiv, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 69 × 40 × 35 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, které působí velmi elegantně. Vespod jsou umístěny klasické nožičky, jež jsou zárukou výborné stability. Umožní dobrou cirkulaci vzduchu a snadný úklid podlahy pod stolkem. Vyznačuje se přidanými šuplíky i úložným prostorem pro uložení drobných věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Součástí balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér dovede k dokonalosti. Zásadní vlastnosti výrobku Noční stolek masivní dřevěné nohy šedý vysoký lesk 40x35x69 cm Praktický noční stolek SHUMEE přináší dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy šedý vysoký lesk 40x35x69 cm (805903) , Tv stolek šedý 100x35x35 cm dřevěný (280050)

Noční stolek s masivními dřevěnými nohami šedý 40 × 35 × 69 cm (805891)

Noční stolek s masivními dřevěnými nohami šedý 40 × 35 × 69 cm (805891)
Detail

Noční stolek - šedá barva, obdelníkový, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevo a masiv, klasické nohy, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 69 × 40 × 35 cm (V׊×H) Na budík či rozečtenou knihu pro vás máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které je velmi vytříbené. Ve spodní části se nacházejí klasické nožičky, které zaručují skvělou stabilitu. Usnadní vám úklid pod stolkem a zajistí dobrou cirkulaci vzduchu. Obsahuje přidané šuplíky a úložný prostor, kam můžete umístit drobnější věci. Odkládací část stolku poslouží na osobní věci. Balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE doladí váš pokoj k dokonalosti. Klíčové vlastnosti výrobku Noční stolek s masivními dřevěnými nohami šedý 40 × 35 × 69 cm Praktický noční stolek SHUMEE přináší dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové provedení je nadčasové Zespodu se nachází klasické nožičky pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek s masivními dřevěnými nohami šedý 40 × 35 × 69 cm (805891) , Konferenční stolek ve francouzském stylu dřevěný (242881)

Noční stolek s masivními dřevěnými nohami černý 40 × 30 × 50 cm (805817)

Noční stolek s masivními dřevěnými nohami černý 40 × 30 × 50 cm (805817)
Detail

Noční stolek - černá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Na budík či rozečtenou knihu pro vás máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. V balení naleznete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem podtrhne váš interiér. Hlavní přednosti výrobku Noční stolek s masivními dřevěnými nohami černý 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Obdélníkové provedení je elegantní V balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel Materiálem desky je dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje černá barva Rozměry nočního stolku činí 50 × 40 × 30 cm (vך×h) Elegantní provedení tvoří celkový dojem Noční stolek SHUMEE udělá svou praktičností radost při ranním vstávání a večerním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek s masivními dřevěnými nohami černý 40 × 30 × 50 cm (805817) , Tv stolek bílý 100x35x35 cm dřevěný (280049)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý šedý 40 × 30 × 50 cm (805831)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý šedý 40 × 30 × 50 cm (805831)
Detail

Noční stolek - šedá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, s dvířky, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Jako doplněk k posteli, například pro budík nebo rozečtenou knížku, můžeme doporučit noční stolek SHUMEE. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Disponuje přidanými dvířky pro uložení menších věcí. Obsah balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Hlavní vlastnosti výrobku Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý šedý 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE nabídne dostatek prostoru pro lampičku nebo třeba rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Zahrnuje dvířka V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje šedá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý šedý 40 × 30 × 50 cm (805831) , Tv stolek ve francouzském stylu dřevěný (242879)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý černý 40 × 30 × 50 cm (805793)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý černý 40 × 30 × 50 cm (805793)
Detail

Noční stolek - černá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, lesklý povrch, s úložným prostorem, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Jako praktický kus nábytku, který využijete například k odložení knihy nebo budíku, vám doporučujeme noční stolek SHUMEE. Je populární pro své obdélníkové provedení, které je velmi vytříbené. Je vyroben s přidaným úložným prostorem pro ukládání drobných věcí. V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér dovede k dokonalosti. Zásadní přednosti výrobku Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý černý 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Obdélníkové provedení působí nadčasovým a elegantním dojmem Zahrnuje úložný prostor Balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl vybrán kvalitní materiál, jakým je dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Povrch je v lesklé úpravě Nočnímu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý černý 40 × 30 × 50 cm (805793) , Noční stolek masivní recyklované dřevo (243278)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý černý 40 × 30 × 50 cm (805829)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý černý 40 × 30 × 50 cm (805829)
Detail

Noční stolek - černá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, s dvířky, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Jako skvělý doplněk k posteli, například pro umístění lampičky či budíku, vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Zahrnuje přidaná dvířka pro ukládání drobných věcí. V balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem podtrhne váš interiér. Hlavní přednosti výrobku Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý černý 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE nabídne dostatek prostoru pro lampičku nebo třeba rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Je vyroben s dvířky Součástí balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, konkrétně dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje černá barva... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý černý 40 × 30 × 50 cm (805829) , Noční stolek masivní recyklované dřevo (244234)

Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 30 × 50 cm (805779)

Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 30 × 50 cm (805779)
Detail

Noční stolek - bílá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, s úložným prostorem, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Jestliže si přejete mít svou oblíbenou knihu či budík blízko postele, pak vám doporučujeme noční stolek SHUMEE. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Součástí je přidaný úložný prostor, kam lze umístit menší věci. Balení obsahuje jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš pokoj perfektně oživí. Hlavní přednosti výrobku Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE vám nabídne dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení působí nadčasově a elegantně Obsahuje úložný prostor V balení je obsažen jeden noční stolek pro samostatnou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, jakým je dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje bílá barva... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 30 × 50 cm (805779) , Noční stolek naka dekor buk (5907758721735)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 × 35 × 69 cm (805899)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 × 35 × 69 cm (805899)
Detail

Noční stolek - bílá barva, obdelníkový, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevo a masiv, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 69 × 40 × 35 cm (V׊×H) Pokud chcete mít v ložnici lampičku či oblíbenou knihu na dosah, jistě oceníte praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Na spodní straně stolku jsou klasické nožičky, jež jsou zárukou výborné stability. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod stolkem. Je zhotoven s přidanými šuplíky a úložným prostorem pro uložení drobných věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér dovede k dokonalosti. Hlavní vlastnosti produktu Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 × 35 × 69 cm Praktický noční stolek SHUMEE přináší dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 × 35 × 69 cm (805899)

Noční stolek masivní dřevěné nohy betonově šedý 40 × 30 × 50 cm (805787)

Noční stolek masivní dřevěné nohy betonově šedý 40 × 30 × 50 cm (805787)
Detail

Noční stolek - šedá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, s úložným prostorem, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které oživí každý kout. K dispozici je přidaný úložný prostor pro umístění menších věcí. V balení je obsažen jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE doladí váš pokoj k dokonalosti. Zásadní vlastnosti výrobku Noční stolek masivní dřevěné nohy betonově šedý 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE nabídne dostatek prostoru pro lampičku nebo třeba rozečtenou knížku Obdélníkové provedení je elegantní Je zhotoven s úložným prostorem Balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, konkrétně dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje šedá barva Rozměry nočního stolku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy betonově šedý 40 × 30 × 50 cm (805787)

Noční stolek masivní dřevěné nohy dub sonoma 40 × 30 × 50 cm (805821)

Noční stolek masivní dřevěné nohy dub sonoma 40 × 30 × 50 cm (805821)
Detail

Noční stolek - hnědá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, s dvířky, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Na budík či rozečtenou knihu pro vás máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Je populární pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Disponuje přidanými dvířky k uložení menších věcí. Balení obsahuje jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Hlavní přednosti produktu Noční stolek masivní dřevěné nohy dub sonoma 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Obdélníkové provedení působí nadčasovým a elegantním dojmem Je vybaven dvířky Součástí balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje hnědá barva Rozměry nočního stolku činí 50 × 40 ×... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy dub sonoma 40 × 30 × 50 cm (805821)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý šedý 40 × 30 × 50 cm (805795)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý šedý 40 × 30 × 50 cm (805795)
Detail

Noční stolek - šedá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, lesklý povrch, s úložným prostorem, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež dodá každému prostoru eleganci. Součástí je přidaný úložný prostor, kam můžete uložit menší věci. Balení obsahuje jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Klíčové vlastnosti výrobku Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý šedý 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE poskytne dostatek místa pro vaši lampičku, budík nebo knihu Obdélníkové provedení je elegantní K dispozici je úložný prostor V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Povrchová úprava je lesklá Nočnímu stolku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý šedý 40 × 30 × 50 cm (805795)

Noční stolek masivní dřevěné nohy betonově šedý 40 × 35 × 50 cm (805859)

Noční stolek masivní dřevěné nohy betonově šedý 40 × 35 × 50 cm (805859)
Detail

Noční stolek - šedá barva, dekor dřeva borovice, obdelníkový, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce dřevo a masiv, klasické nohy, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 50 × 40 × 35 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. Součástí stolku jsou klasické nožičky, které jsou zárukou stability. Při úklidu vám zajistí pohodlný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Jeho součást tvoří přidané šuplíky i úložný prostor pro ukládání drobných věcí. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. V balení je obsažen jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE perfektně doladí vzhled vašeho interiéru. Klíčové přednosti produktu Noční stolek masivní dřevěné nohy betonově šedý 40 × 35 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE vám zajistí dostatek místa... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy betonově šedý 40 × 35 × 50 cm (805859)

Noční stolek s masivními dřevěnými nohami šedý 40 × 30 × 50 cm (805819)

Noční stolek s masivními dřevěnými nohami šedý 40 × 30 × 50 cm (805819)
Detail

Noční stolek - šedá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které je velmi vytříbené. V balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Zásadní vlastnosti výrobku Noční stolek s masivními dřevěnými nohami šedý 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE vám poskytne dostatečný prostor na lampičku, budík či knížku Obdélníkové vyhotovení působí nadčasově a elegantně Obsahem balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní materiál, jakým je dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje šedá barva Rozměry nočního stolku dosahují 50 × 40 × 30 cm (vך×h) Design a vzhled nočního stolku utváří charakter pokoje Noční stolek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek s masivními dřevěnými nohami šedý 40 × 30 × 50 cm (805819)

Noční stolek dřevěné nohy 2 ks betonově šedá 40 × 30 × 50 cm (805824)

Noční stolek dřevěné nohy 2 ks betonově šedá 40 × 30 × 50 cm (805824)
Detail

Noční stolek - šedá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, s dvířky, s úložným prostorem, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Jestliže si přejete mít svou oblíbenou knihu či budík blízko postele, pak vám doporučujeme noční stolek SHUMEE. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Vyznačuje se přidanými dvířky i úložným prostorem pro uložení menších věcí. Balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Klíčové přednosti produktu Noční stolek dřevěné nohy 2 ks betonově šedá 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE vám nabídne dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Je vyroben s dvířky a úložným prostorem Obsahem balení je set dvou kusů pro manželskou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, jakým je dřevo Materiál konstrukce:... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek dřevěné nohy 2 ks betonově šedá 40 × 30 × 50 cm (805824)

Noční stolek dřevěné nohy 2 ks dub sonoma a bílý 40x30x50 cm (805826)

Noční stolek dřevěné nohy 2 ks dub sonoma a bílý 40x30x50 cm (805826)
Detail

Noční stolek - béžová a bílá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, s dvířky, s úložným prostorem, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Na budík či rozečtenou knihu pro vás máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. K dispozici jsou přidaná dvířka i úložný prostor, kam lze umístit menší věci. Obsah balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE váš pokoj perfektně oživí. Klíčové vlastnosti produktu Noční stolek dřevěné nohy 2 ks dub sonoma a bílý 40x30x50 cm Praktický noční stolek SHUMEE poskytne dostatek místa pro vaši lampičku, budík nebo knihu Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Zahrnuje dvířka a úložný prostor Obsah balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel Pro výrobu desky byl vybrán kvalitní materiál, konkrétně dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek dřevěné nohy 2 ks dub sonoma a bílý 40x30x50 cm (805826)

Noční stolky ve francouzském stylu 2 ks dřevěné (242875)

Noční stolky ve francouzském stylu 2 ks dřevěné (242875)
Detail

Noční stolek - bílá barva, čtvercový, materiál desky dřevo, se šuplíky, rozměry 38 × 38 × 28 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Je populární pro své čtvercové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. Zahrnuje přidané šuplíky k uložení menších věcí. Pro osobní věci poslouží odkládací část nočního stolku. Součástí balení je set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Klíčové vlastnosti výrobku Noční stolky ve francouzském stylu 2 ks dřevěné Praktický noční stolek SHUMEE vám poskytne dostatečný prostor na lampičku, budík či knížku Čtvercové provedení vyniká svým elegantním designem Disponuje šuplíky Odkládací část nočního stolku vám poslouží k umístění potřebných věcí Balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, jakým je dřevo Nočnímu stolku SHUMEE dominuje bílá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolky ve francouzském stylu 2 ks dřevěné (242875)

Bílý dřevěný retro noční stolek se šuplíkem Fabien - 42*32*52 cm 41504-19

Bílý dřevěný retro noční stolek se šuplíkem Fabien - 42*32*52 cm 41504-19
Detail

Bílý dřevěný retro noční stolek se šuplíkem Fabien - 42*32*52 cm Barva: bílá antik s patinou a odřenímMateriál: dřevo (lahome.cz)

Podobné produkty ako Bílý dřevěný retro noční stolek se šuplíkem Fabien - 42*32*52 cm 41504-19

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy hnědý dub 40 × 35 × 50 cm, 813126 (813126)

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy hnědý dub 40 × 35 × 50 cm, 813126 (813126)
Detail

Noční stolek - hnědá barva, dekor dřeva dub, obdelníkový, skandinávský styl, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo a dřevotříska, klasické nohy, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 50 × 40 × 35 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek SHUMEE. Na první pohled zaujme jeho skandinávský styl. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež dodá každému prostoru eleganci. Na spodní straně stolku jsou klasické nožičky, jež vám zaručí výbornou stabilitu. Umožní dobrou cirkulaci vzduchu a snadný úklid podlahy pod stolkem. Je zhotoven s přidanými šuplíky a úložným prostorem pro uložení menších věcí. K umístění osobních věcí vám poslouží odkládací část nočního stolku. Obsah balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem doladí interiér k dokonalosti. Zásadní vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy hnědý... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy hnědý dub 40 × 35 × 50 cm, 813126 (813126)

Noční stolek masivní dřevěné nohy dub sonoma 40 x 30 x 50 cm (805789)

Noční stolek masivní dřevěné nohy dub sonoma 40 x 30 x 50 cm (805789)
Detail

Noční stolek - bílá barva, čtvercový, materiál desky dřevo a dřevotříska, materiál konstrukce dřevotříska, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek SHUMEE. Je populární pro své čtvercové provedení, které oživí každý kout. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Hlavní přednosti produktu Noční stolek masivní dřevěné nohy dub sonoma 40 x 30 x 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE vyniká dostatečným prostorem pro lampičku, budík či knihu Čtvercové provedení vyniká svým elegantním designem Odkládací prostor k umístění osobních věcí Balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel Na výrobu desky byl použitý kvalitní materiál, jakým je dřevo a dřevotříska Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku SHUMEE dominuje bílá barva... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy dub sonoma 40 x 30 x 50 cm (805789)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 x 30 x 50 cm (805791)

Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 x 30 x 50 cm (805791)
Detail

Noční stolek - bílá barva, čtvercový, materiál desky dřevo a dřevotříska, materiál konstrukce dřevotříska, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi oblíbený pro své čtvercové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Odkládací část nočního stolku můžete využít k umístění osobních věcí. V balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE doladí váš pokoj k dokonalosti. Hlavní vlastnosti výrobku Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 x 30 x 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Čtvercové vyhotovení působí nadčasově a elegantně Odkládací prostor pojme osobní věci Součástí balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel Pro výrobu desky byl vybrán kvalitní materiál, konkrétně dřevo a dřevotříska Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 x 30 x 50 cm (805791)

SHUMEE Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 30 × 50 cm, 805815 (805815)

SHUMEE Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 30 × 50 cm, 805815 (805815)
Detail

Noční stolek - bílá barva, dekor dřeva eukalyptus, obdelníkový, skandinávský styl, materiál desky dřevo a dřevotříska, materiál konstrukce dřevo a dřevotříska, klasické nohy, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Pro lampičku nebo odložení rozečtené knížky zde máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Mohl by vás oslovit jeho skandinávský styl. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Stolek má vespod umístěny klasické nožičky, které zaručují skvělou stabilitu. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod stolkem. Součástí balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem oživí váš interiér. Hlavní vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 30 × 50 cm, 805815 Skandinávský noční stolek SHUMEE vám poskytne dostatečný prostor na lampičku, budík či knížku Obdélníkové provedení je nadčasové Zespodu se nachází klasické nožičky zajišťující... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 30 × 50 cm, 805815 (805815)

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy hnědý dub 40 × 30 × 50 cm, 813114 (813114)

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy hnědý dub 40 × 30 × 50 cm, 813114 (813114)
Detail

Noční stolek - hnědá barva, dekor dřeva eukalyptus, obdelníkový, skandinávský styl, materiál desky dřevo a dřevotříska, materiál konstrukce dřevo a dřevotříska, klasické nohy, s dvířky, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k odkládání potřebných věcí ve vaší ložnici se jistě stane noční stolek SHUMEE. Po designové stránce zaujme jeho skandinávský styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Na spodní straně stolku jsou klasické nožičky, které zaručují skvělou stabilitu. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod stolkem. Disponuje přidanými dvířky pro ukládání drobných věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem podtrhne váš interiér. Zásadní přednosti výrobku SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy hnědý dub 40 × 30 × 50 cm, 813114 Skandinávský noční stolek SHUMEE vám zajistí... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy hnědý dub 40 × 30 × 50 cm, 813114 (813114)

SHUMEE Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 35 × 69 cm, 805887 (805887)

SHUMEE Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 35 × 69 cm, 805887 (805887)
Detail

Noční stolek - bílá barva, obdelníkový, moderní styl, materiál desky dřevotříska, materiál konstrukce masiv a dřevotříska, klasické nohy, se šuplíky, rozměry 69 × 40 × 35 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek SHUMEE. Mohl by vás oslovit jeho moderní styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Stolek má vespod umístěny klasické nožičky zajišťující skvělou stabilitu. Vzduch bude bez problému cirkulovat a úklid pod stolkem bude snazší. K dispozici jsou přidané šuplíky pro ukládání drobných věcí. Na osobní věci se najde místo díky odkládacímu prostoru nočního stolku. Obsah balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE perfektně oživí váš interiér. Klíčové vlastnosti produktu SHUMEE Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 35 × 69 cm, 805887 Moderní noční stolek SHUMEE vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Obdélníkové... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Noční stolek s masivními dřevěnými nohami bílý 40 × 35 × 69 cm, 805887 (805887)

Noční stolek dřevěné nohy 2 ks dub sonoma bílá 40 × 30 × 50 cm (805790)

Noční stolek dřevěné nohy 2 ks dub sonoma bílá 40 × 30 × 50 cm (805790)
Detail

Noční stolek - béžová a bílá barva, obdelníkový, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevotříska, s úložným prostorem, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H), 2 kusy v sadě Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež dodá každému prostoru eleganci. Jeho součást tvoří přidaný úložný prostor, kam můžete umístit drobnější věci. Součást balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem doladí interiér k dokonalosti. Hlavní vlastnosti produktu Noční stolek dřevěné nohy 2 ks dub sonoma bílá 40 × 30 × 50 cm Praktický noční stolek SHUMEE vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Obdélníkové provedení je elegantní Ve výbavě je úložný prostor V balení naleznete set dvou kusů pro manželskou postel Pro výrobu desky byl zvolen kvalitní materiál, jakým je dřevo Materiál konstrukce: dřevotříska Nočnímu stolku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noční stolek dřevěné nohy 2 ks dub sonoma bílá 40 × 30 × 50 cm (805790)

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 × 30 × 50 cm, 805827 (805827)

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 × 30 × 50 cm, 805827 (805827)
Detail

Noční stolek - bílá barva, dekor dřeva eukalyptus, obdelníkový, skandinávský styl, materiál desky dřevo a dřevotříska, materiál konstrukce dřevo a dřevotříska, klasické nohy, s dvířky, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Na první pohled zaujme jeho skandinávský styl. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. Vespod jsou umístěny klasické nožičky zajišťující skvělou stabilitu. Postarají se také o snadný přístup k podlaze pod stolkem a dobrou cirkulaci vzduchu. Je zhotoven s přidanými dvířky k uložení menších věcí. K umístění osobních věcí vám poslouží odkládací část nočního stolku. Obsahem balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem oživí váš interiér. Hlavní přednosti výrobku SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 × 30 × 50 cm, 805827 Skandinávský noční stolek... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy lesklý bílý 40 × 30 × 50 cm, 805827 (805827)

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy kouřový dub 40 × 30 × 50 cm, 813110 (813110)

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy kouřový dub 40 × 30 × 50 cm, 813110 (813110)
Detail

Noční stolek - hnědá barva, dekor dřeva dub, obdelníkový, moderní styl, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo, matný povrch, klasické nohy, s dvířky, s úložným prostorem, rozměry 50 × 40 × 30 cm (V׊×H) Jako doplněk k posteli, například pro budík nebo rozečtenou knížku, můžeme doporučit noční stolek SHUMEE. Po designové stránce zaujme jeho moderní styl. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. Zespodu jsou umístěny klasické nožičky, které jsou garancí skvělé stability. Umožňují dobrou cirkulaci vzduchu a pohodlný úklid pod stolkem. Je zhotoven s přidanými dvířky a úložným prostorem pro uložení menších věcí. Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru nočního stolku. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Zásadní přednosti produktu SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy kouřový dub 40 × 30 × 50 cm, 813110 Moderní... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy kouřový dub 40 × 30 × 50 cm, 813110 (813110)

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy šedý sonoma 40 × 35 × 50 cm, 813124 (813124)

SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy šedý sonoma 40 × 35 × 50 cm, 813124 (813124)
Detail

Noční stolek - šedá barva, obdelníkový, skandinávský styl, materiál desky dřevo, materiál konstrukce dřevo a dřevotříska, klasické nohy, s úložným prostorem, se šuplíky, rozměry 50 × 40 × 35 cm (V׊×H) Jestliže si přejete mít svou oblíbenou knihu či budík blízko postele, pak vám doporučujeme noční stolek SHUMEE. Mohl by vás oslovit jeho skandinávský styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Vespod jsou umístěny klasické nožičky, které vám garantují skvělou stabilitu. Při úklidu vám zajistí pohodlný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Vyznačuje se přidanými šuplíky i úložným prostorem, kam lze umístit menší věci. Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru nočního stolku. V balení naleznete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér dovede k dokonalosti. Klíčové vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy šedý sonoma 40 × 35 × 50 cm, 813124... (alza.cz)

Podobné produkty ako SHUMEE Noční stolek masivní dřevěné nohy šedý sonoma 40 × 35 × 50 cm, 813124 (813124)
Noční stolek dřevěný (242888), Noční stolek dřevěný bílý (242870), Noční stolek dřevěný bílý (242866), Noční stolek dřevěný hnědý (242868), Noční stolek dřevěný hnědý a bílý (242884), Noční stolek ve francouzském stylu dřevěný (242874), Dřevěný stolek, Dřevěný stolek (8595571243618), Dřevěný stolek (8595571243595), Dřevěný stolek (8595571243663), Dřevěný stolek (8595571243571), Dřevěný stolek (8595571243625), Dřevěný stolek (8595571243564), Dřevěný stolek (8595571243649), Dřevěný stolek (8595571243557), Dřevěný stolek (8595571243540), Dřevěný stolek (8595571243632), ALDOSRO Grilovací stolek Alan dřevěný, Noční stolek hnědý (242882), Bílý dřevěný stolek pod televizi (241373), Noční stolek MDF bílý (242749), Konzolový stolek ve francouzském stylu dřevěný (242880), TV stolek černý 100x35x35 cm dřevěný (280051), TV stolek šedý 100x35x35 cm dřevěný (280050), Konferenční stolek ve francouzském stylu dřevěný (242881), TV stolek bílý 100x35x35 cm dřevěný (280049), TV stolek ve francouzském stylu dřevěný (242879), Noční stolek masivní recyklované dřevo (243278), Noční stolek masivní recyklované dřevo (244234), Noční stolek Naka dekor buk (5907758721735)