Noblechairs icon tx, antracit (nbl-icn-tx-atc)

Produkt Noblechairs icon tx, antracit (nbl-icn-tx-atc) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Noblechairs icon tx, antracit (nbl-icn-tx-atc) upraviť a produkt hľadať znova.

Noblechairs ICON TX, antracit (NBL-ICN-TX-ATC)

Noblechairs ICON TX, antracit (NBL-ICN-TX-ATC)
Detail

Herní židle – textilní potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, antracitová barva, nosnost 150 kg Správnému hernímu nadšenci by neměla chybět vymakaná herní židle. Už od pohledu působivý kousek Noblechairs ICON TX, antracit potěší propracovaným designem a vyhnete se s ní jakékoli bolesti zad. Základem jejích vlastností synchronní typ mechaniky. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Opěrák a sedák jsou s tímto systémem vždy ve správné vzájemné poloze, je tak zajištěno maximální pohodlí i pro delší sezení. Abyste si mohli ruce opřít i jinam, než o stůl, jsou připraveny výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Hlavová opěrka je pro herní židle prakticky nutností a ani u tohoto modelu o ni nebudete ochuzeni. U herních židlí spíše výjimečnou výbavou je bederní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs ICON TX, antracit (NBL-ICN-TX-ATC) , Noblechairs icon tx, antracit (nbl-icn-tx-atc)

Noblechairs HERO TX, antracit (NBL-HRO-TX-ATC)

Noblechairs HERO TX, antracit (NBL-HRO-TX-ATC)
Detail

Herní židle – textilní potažení, aretací bederní a hlavová opěrka, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, hliníkový kříž, antracitová barva, nosnost 150 kg U stolu s výkonným herním počítačem by rozhodně neměla chybět pořádná herní židle pro bezbolestné sezení. Oblíbený model Noblechairs HERO TX, antracit zaujme praktickým designem a vyhnete se s ní bolesti zad. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Protože se i při hraní hodí opora pro lokty, jsou připraveny s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka pod hlavu je u herních židlí důležitou součástí výbavy a proto u tohoto modelu nechybí, opřete se celými zády. Jen prémiová židle jako je toto doplňuje bederní opěrka, nutící k vhodnému držení těla. U tohoto modelu můžete počítat s hliníkovým materiálem kříže a nohou. Stěžejní parametry herní židle Noblechairs HERO TX, antracit Antracitová barva ladí s efektním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO TX, antracit (NBL-HRO-TX-ATC) , Noblechairs epic tx, antracit (nbl-epc-tx-atc)

Noblechairs EPIC TX, antracit (NBL-EPC-TX-ATC)

Noblechairs EPIC TX, antracit (NBL-EPC-TX-ATC)
Detail

Herní židle – textilní potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, antracitová barva, nosnost 120 kg U stolu s výkonným herním počítačem by neměla chybět herní židle pro zdravě prosezené hodiny u monitoru. Na první pohled efektní kousek Noblechairs EPIC TX, antracit dovede zaujmout propracovanými tvary a obstará pohodlí potřebné pro ničím nerušenou hru. Základní vlastností je synchronní konstrukce. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. V tomto systému je sedák závislý na nastavení opěráku, což zajišťuje bezbolestné sezení na dlouhé hodiny. Protože je důležité opřít si i lokty, jsou přítomné výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka pod hlavu je pro herní židle vždy velice praktická a s tímto modelem si pohodlně opřete i krk a hlavu. Jen prémiová židle... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs EPIC TX, antracit (NBL-EPC-TX-ATC) , Noblechairs hero tx, antracit (nbl-hro-tx-atc)

Noblechairs "Ehrenmann" pro židle EPIC/ICON/HERO, černá (NBL-SP-PST-006)

Noblechairs "Ehrenmann" pro židle EPIC/ICON/HERO, černá (NBL-SP-PST-006)
Detail

Opěrka hlavy - měkká a odolná, pěnové jádro s odolným látkovým potahem, elastický pás pro uchycení, možnost praní, pro herní židle Noblechairs ze série Hero, Epic a Icon, rozměry 350 × 100 × 300 mm Opěrka hlavy Noblechairs Ehrenmann je speciálně určená pro židle EPIC, ICON a HERO. Nabízí perfektní podporu pro oblast krku a zaručí zvýšenou ergonomii a pohodlí. Podporuje rovněž přirozené držení těla. Opěrka je tvořená paměťovou pěnou a doplněná o textilní potah. Na židli se upevňuje pomocí integrovaných pásků s přezkami. Opěrka hlavy Noblechairs Ehrenmann zajistí dokonalý komfort při práci i hraní her. Klíčové vlastnosti opěrky hlavy Noblechairs Ehrenmann pro židle EPIC/ICON/HERO, černéOpěrka hlavy určená pro židle EPIC, ICON a HERONabízí perfektní podporu pro oblast krkuZaručí zvýšenou ergonomii a pohodlíPodporuje přirozené držení tělaOpěrka hlavy Noblechairs Ehrenmann je tvořená paměťovou pěnou a doplněná o textilní potahUpevňuje se pomocí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs "Ehrenmann" pro židle EPIC/ICON/HERO, černá (NBL-SP-PST-006) , Liebherr tx 1021 (tx 1021)

Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/bílá (NBL-SP-PST-003)

Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/bílá (NBL-SP-PST-003)
Detail

Bederní opěrka , bílá a černá barva Sada polštářů Noblechairs Cushion je speciálně určená pro židle EPIC, ICON a HERO. Nabízí perfektní podporu pro oblast krku a beder a zaručí zvýšenou ergonomii a pohodlí. Polštáře jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potah. Na židli se upevňují pomocí integrovaných pásků s přezkami. Sada polštářů Noblechairs Cushion zajistí dokonalý komfort při práci i hraní her. Klíčové vlastnosti setu Noblechairs Cushion pro židle EPIC/ICON/HERO, černého/bíléhoSada polštářů určená pro židle EPIC, ICON a HERONabízí perfektní podporu pro oblast krku a bederZaručí zvýšenou ergonomii a pohodlíPolštáře Noblechairs Cushion jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potahNa židli se upevňují pomocí integrovaných pásků s přezkamiBarevné provedení: bílo-černé (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/bílá (NBL-SP-PST-003) , Sonoff t1eu2c-tx (t1eu2c-tx)

Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/černá (NBL-SP-PST-002)

Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/černá (NBL-SP-PST-002)
Detail

Bederní opěrka , černá barva Sada polštářů Noblechairs Cushion je speciálně určená pro židle EPIC, ICO a HERO. Nabízí perfektní podporu pro oblast krku a beder a zaručí zvýšenou ergonomii a pohodlí. Polštáře jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potah. Na židli se upevňují pomocí integrovaných pásků s přezkami. Sada polštářů Noblechairs Cushion zajistí dokonalý komfort při práci i hraní her. Klíčové vlastnosti setu Noblechairs Cushion pro židle EPIC/ICON/HERO, černéhoSada polštářů určená pro židle EPIC, ICO a HERONabízí perfektní podporu pro oblast krku a bederZaručí zvýšenou ergonomii a pohodlíPolštáře Noblechairs Cushion jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potahNa židli se upevňují pomocí integrovaných pásků s přezkamiBarevné provedení: černé (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/černá (NBL-SP-PST-002) , 55" panasonic tx-55lz1500e (tx-55lz1500e)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX)
Detail

UwMic9S (TX+TX+RX) Bezdrátový mikrofonní systém se dvěma vysílači a jedním přijímačem. Bezdrátový mikrofonní systém Bezdrátový mikrofonní systém Saramonic UwMic9s poskytuje prémiové bezdrátové řešení za pozoruhodnou cenu pro dvě osoby. Systém je ideální pro vysílání, TV, ENG, filmaře, vlogery, novináře a další. Jedná se o snadno použitelný, vysoce kvalitní a flexibilní UHF systém. Externí vstup umožňuje připojení přijímače k zařízením s mikrofonním nebo linkovým konektorem, jako je shotgun mikrofon, mixer, rekordér nebo hudební přehrávač pro zachycení dalšího zvuku nebo hudby. Systém může být napájen prostřednictvím svých USB-C portů, což mu umožňuje provoz po mnoho hodin na 5V USB powerbance. Přenosný přijímač RX9s Saramonic RX9s je dvoukanálový bezdrátový UHF přijímač s možností upevnění na fotoaparát. Vyznačuje se širokým přepínatelným RF pásmem, vysoce kontrastním OLED displejem, infračerveným párováním a synchronizací mezi vysílačem a přijímačem. Dvě odnímatelné antény lze pro lepší příjem otočit o 360°. Výstup přijímače lze přepínat mezi mono a stereo režimem. Funkce LCF (Low-Cut Filter) na přijímači minimalizuje nízkofrekvenční šum. Bodypack vysílač TX9s Saramonic TX9s je bodypack vysílač s možností upevnění. Je vybaven snadno čitelným OLED displejem, odnímatelnou anténou a vestavěnou dobíjecí baterií. S linkovým a mikrofonním vstupem může přijímat zvuk z dodávaného 3.5mm klopového mikrofonu nebo jiných zařízení s linkovým konektorem. Krátké stisknutí vypínače ztlumí mikrofon mezi jednotlivými záběry. Funkce uzamčení zabraňuje náhodnému ztlumení nebo náhodnému vypnutí vysílače. Hlavní vlastnosti: • Poskytuje profesionální zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě• Funkce LCF (Low-Cut Filter) pro potlačení nízkofrekvenčního šumu• Funkce infračerveného párování• Přepínatelný režim Mono/Stereo• Živý a vysoce kontrastní OLED displej• Odnímatelná anténa s možností otočení o 360°• Přepínač ON/OFF pro skupinu kanálů A a B• Nezávislé výstupy levého a pravého kanálu• Vestavěná dobíjecí Li-Ion baterie• Mikrofonní a linkový vstup pro vytváření vícevrstvého obsahu• Možnost monitorování zvuku v reálném čase pomocí sluchátek• Dodáváno včetně vodotěsného kufru Obsah balení: 2× Vysílač TX9s1× Přijímač RX9s2× Všesměrový klopový mikrofon DK3A1× Y-kabel SR-C2004 3.5mm TRS Male na 3.5mm TRS Male (30 cm)2× Audio kabel XLR na 3.5mm TRS (40 cm)1× Audio kabel 3.5mm TRS pro fotoaparáty (80 cm)3× USB-C nabíjecí kabel (1.2 m)4× Anténa3× Spona na opasek1× Adaptér Cold Shoe (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX) , 43" panasonic tx-43lx940e (tx-43lx940e)

Sonoff T1EU2C-TX (T1EU2C-TX)

Sonoff T1EU2C-TX (T1EU2C-TX)
Detail

WiFi spínač pro osvětlení, připojení: WiFi 2,4 GHz, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině Inteligentnívypínač SonoffSonoff T1EU2C-TX je dvoukanálový smart vypínač, který můžete pohodlně ovládat odkudkoliv skrze mobilní aplikaci eWeLink a začlenit jej tak do inteligentního domácího systému. Výhodou tohoto vypínače je, že spolupracuje s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. WiFi802.11 b / g / n ZABEZPEČENÍWPA-PSK / WPA2-PSK MATERIÁLABS Nespočet funkcíSonoff T1EU2C-TX je dvoukanálový smart vypínač, který můžete pohodlně ovládat odkudkoliv skrze mobilní aplikaci eWeLink a začlenit jej tak do inteligentního domácího systému. Výhodou tohoto vypínače je, že spolupracuje s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Precizní dotykové ovládáníKombinace elegantního panelu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sonoff T1EU2C-TX (T1EU2C-TX) , 24" panasonic tx-24js350e (tx-24js350e)

LIEBHERR TX 1021 (TX 1021)

LIEBHERR TX 1021 (TX 1021)
Detail

Malá lednice - s mrazákem nahoře, energetická třída F, klimatická třída SN a ST, objem ledničky 92 l, objem mrazáku 6 l, volitelné, 1 police, 1 chladicí okruh, bílá barva, statické chlazení, rozměry 63 × 55,4 × 62,4 cm (V׊×H) Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Malá, ale praktická chladničkaKompaktní chladnička LIEBHERR TX 1021-21 představuje ideální řešení do kanceláří, chat, studentských pokojů a dalších malých prostor. Disponuje celkovým objemem 98 litrů a důmyslným řešením vnitřního prostoru, díky němuž do ní pohodlně umístíte dostatek potravin. Klíčové vlastnosti chladničky LIEBHERR TX 1021-21 Vysoce kvalitní zpracování Energetická třída FObjem 98 litrůObjem chlazeného prostoru: 92 lObjem prostoru pro mražené potraviny: 6 lKompaktní rozměryMiska na vejce Průhledné boxy na ovoce a zeleninu Možnost změny otevírání dveříEmise hluku šířeného vzduchem: CNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k... (alza.cz)

Podobné produkty ako LIEBHERR TX 1021 (TX 1021) , 43" panasonic tx-43ls500e (tx-43ls500e)

Noblechairs HERO Black Edition (NBL-HRO-PU-BED)

Noblechairs HERO Black Edition (NBL-HRO-PU-BED)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, černá barva, nosnost 150 kg Ve výbavě nadšených hráčů přijde vhod poctivá, zdravá herní židle. Velice efektní kus Noblechairs HERO Black Edition má ideální tvary a můžete se s ní dokonale soustředit na výkon. Základním kamenem je synchronní mechanika. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Jde o systém, který si zachovává při nastavení opěráku automaticky vhodnou polohu sedáku, hodí se proto především pro delší sezení. Protože k pohodlí patří i opora loktů, našly uplatnění výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka pro hlavu je pro herní židle nanejvýš vhodnou výbavou, i krk tedy můžete nechat opřený. U herních židlí spíše výjimečnou výbavou je bederní opěrka, držící záda v dobré,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Black Edition (NBL-HRO-PU-BED) , 65" panasonic tx-65lx800e (tx-65lx800e)

Noblechairs EPIC Black Edition (NBL-PU-BLA-004)

Noblechairs EPIC Black Edition (NBL-PU-BLA-004)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, asynchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, pevné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, černá barva, nosnost 120 kg Nejoddanějším hráčům PC her se velice hodí herní židle, zaručující zdravé hodiny sezení. Vzhledově velmi efektní model Noblechairs EPIC Black Edition je prakticky navržený a skvěle se v ní budete soustředit. Její vlastnosti definuje asynchronní konstrukce. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. V tomto systému není nastavení sedáku závislé na opěráku a proto jde o typ velmi vhodný k dlouhému sezení. Protože se i při hraní hodí opora pro lokty, jsou připraveny pevné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka pro hlavu je pro herní židle skoro nezbytná a ani u tohoto modelu o ni nebudete ochuzeni. Jen u široce vybavených židlí je obvyklá bederní opěrka, nutící ke správnému držení těla. Noblechairs EPIC Black... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs EPIC Black Edition (NBL-PU-BLA-004) , 43" panasonic tx-43lx800e (tx-43lx800e)

Noblechairs EPIC, černá/gold (NBL-PU-GOL-002)

Noblechairs EPIC, černá/gold (NBL-PU-GOL-002)
Detail

Herní židle – kožené potažení, aretací bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, černá barva, nosnost 120 kg Patřičně náročnému hráči nemůže chybět vymakaná herní židle. Působivý kousek Noblechairs EPIC, černá/gold má ideální tvary a zajistí to správné pohodlí, které pomáhá při soustředění. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Protože si komfortní podepření zaslouží i lokty, nevynechal výrobce výškově nastavitelné a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka pod hlavu je pro herní židle velice vhodnou výbavou a proto u tohoto modelu nechybí, opřete se celými zády. Velmi praktickou a u herních židlí méně vídanou výbavou bederní opěrka pro lepší držení těla. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Rozhodující přednosti herní židle Noblechairs EPIC, černá/gold Černá barva doplňuje efektní design herní židle Noblechairs Svalům okolo krku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs EPIC, černá/gold (NBL-PU-GOL-002) , 55" panasonic tx-55lz2000e (tx-55lz2000e)

Noblechairs HERO, černá/gold (NBL-HRO-PU-GOL)

Noblechairs HERO, černá/gold (NBL-HRO-PU-GOL)
Detail

Herní židle – materiály potahu: syntetická kůže, aretací bederní a hlavová opěrka, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, černá a zlatá barva, nosnost 150 kg U stolu s herním PC nemá chybět herní židle se vším, co má pro zdravé sezení mít. Od pohledu působivý model Noblechairs HERO, černá/gold má pečlivě promyšlený design a poskytne vám při hraní správný komfort. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Abyste neopírali ruce jen o stůl a klávesnici, připravil výrobce s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka pod hlavu je u herních židlí bez mála nezbytná, i v tomto případě umožňuje pohodlné opření celou páteří. U židlí nadstandardní výbavou je bederní opěrka pro zdravý posez. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Rozhodující funkce herní židle Noblechairs HERO, černá/gold Černá a zlatá barva podpoří efektní design herní židle... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO, černá/gold (NBL-HRO-PU-GOL) , 55" panasonic tx-55lx650e (tx-55lx650e)

Noblechairs HERO White Edition (NBL-HRO-PU-WED)

Noblechairs HERO White Edition (NBL-HRO-PU-WED)
Detail

Herní židle – materiály potahu: syntetická kůže, aretací bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, bílá barva, nosnost 150 kg U stolu s výkonným herním počítačem vždy pomůže herní židle, zaručující zdravé hodiny sezení. Model Noblechairs HERO White Edition dovede zaujmout propracovanými tvary a zajistí pohodlí, při kterém se lépe soustředí na hru. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Aby byl komfort úplný a ruce nebyly opřené jen o stůl, jsou k dispozici výškově nastavitelné, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka hlavy je u herních židlí téměř nezbytná a proto se dostane opory celým zádům, krk nevyjímaje. U židlí méně vídaným prvkem je bederní opěrka, nutící k vhodnému držení těla. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Zajímavé přednosti herní židle Noblechairs HERO White... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO White Edition (NBL-HRO-PU-WED) , 55" panasonic tx-55lz1000e (tx-55lz1000e)

Noblechairs HERO Java Edition (NBL-HRO-PU-JED)

Noblechairs HERO Java Edition (NBL-HRO-PU-JED)
Detail

Herní židle – materiály potahu: syntetická kůže, aretací bederní a hlavová opěrka, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, černá barva, nosnost 150 kg U stolu s herním PC by neměla chybět herní židle se vším, co má pro zdravé sezení mít. Oblíbený model Noblechairs HERO Java Edition je prakticky navržený a obstará pohodlí potřebné pro ničím nerušenou hru. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Aby měly správnou oporu i ruce na myši a klávesnici, nezapomněl výrobce na s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Hlavová opěrka je pro herní židle nanejvýš žádoucí, proto se i v tomto případě můžete zapřít celou plochou zad. Pro herní židle méně užívaná, ale vítaná, je bederní opěrka, pomáhající držet záda ve správné poloze. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Klíčové znaky herní židle Noblechairs HERO Java Edition Černá barva přidá na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Java Edition (NBL-HRO-PU-JED) , 32" panasonic tx-32js350e (tx-32js350e)

55" Panasonic TX-55LZ1000E (TX-55LZ1000E)

55" Panasonic TX-55LZ1000E (TX-55LZ1000E)
Detail

Televize SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 30W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-55LZ1000E OLED se skvělým obrazem i zvukemSledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-55LZ1000e nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb. Navíc podporuje HDMI 2.1 s vysokou snímkovou frekvencí.Vaše nové domácí kinoPokud milujete ty nejlepší filmy, tak televize Panasonic TX-55LZ1000E je přesně pro vás. Přední filmoví režiséři totiž vytvořili speciální režim, který se aktivuje jedním tlačítkem. Poté dojde k nastavení barevné... (alza.cz)

Podobné produkty ako 55" Panasonic TX-55LZ1000E (TX-55LZ1000E) , 43" panasonic tx-43lx650e (tx-43lx650e)

43" Panasonic TX-43LX650E (TX-43LX650E)

43" Panasonic TX-43LX650E (TX-43LX650E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 109cm, 4K Ultra HD, RMR 1200 (50Hz), HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, VESA 100×100, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída F 4K LED TV Panasonic TX-43LX650E s Androidem Vychutnejte si skvěle vizuální zážitky s novým televizorem Panasonic TX-43LX650E, který vám umožní využívat maximum multimediálních funkcí. Po připojení k internetu totiž získáte přístup k více než 400.000 filmům a seriálům z jednoho místa. V každé moderní domácnosti pak jistě využijete i možnost sdílet své fotografie, videa a hudbu z různých zařízení přímo do TV zcela jednoduše pomocí integrovaného zařízení Chromecast. Špičkové aplikace a hry na Google PlayStáhněte si vaše oblíbené aplikace a hry z Google Play. Užívejte si je na velké obrazovce se snadným přístupem díky vlastní... (alza.cz)

Podobné produkty ako 43" Panasonic TX-43LX650E (TX-43LX650E) , Onkyo tx 8150 cerny tx 8150b

32" Panasonic TX-32JS350E (TX-32JS350E)

32" Panasonic TX-32JS350E (TX-32JS350E)
Detail

Televize SMART LED, 81cm, HD Ready, RMR 600 (50Hz), HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, HbbTV 2.0, Netflix, Google Assistent, Amazon Alexa, VESA 75×75, repro 12W, en. třída F Smart TV Panasonic TX-32JS350E Vychutnejte si skvěle vizuální zážitky s novým televizorem Panasonic TX-32JS350E, který vám umožní využívat maximum multimediálních funkcí. Po připojení k internetu totiž získáte přístup k tisícům filmů a seriálů z jednoho místa. V každé moderní domácnosti pak jistě využijete i možnost používání hlasových asistentů Amazon Alexa nebo Google Assistant. Oblíbené aplikaceUž se nemusíte omezovat na sledování kontinuálního TV vysílání. Používejte aplikace Netflix, YouTube nebo Amazon Prime a vychutnejte si přístup k nepřebernému množství zábavy na televizi Panasonic TX-32JS350E. Chytrou televizi Panasonic lze ovládat hlasemU TV Panasonic TX-32JS350E... (alza.cz)

Podobné produkty ako 32" Panasonic TX-32JS350E (TX-32JS350E) , 48" panasonic tx-48lz980e (tx-48lz980e)

55" Panasonic TX-55LX650E (TX-55LX650E)

55" Panasonic TX-55LX650E (TX-55LX650E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 139cm, 4K Ultra HD, RMR 1200 (50Hz), HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída E 4K LED TV Panasonic TX-55LX650E s Androidem Vychutnejte si skvěle vizuální zážitky s novým televizorem Panasonic TX-55LX650E, který vám umožní využívat maximum multimediálních funkcí. Po připojení k internetu totiž získáte přístup k více než 400.000 filmům a seriálům z jednoho místa. V každé moderní domácnosti pak jistě využijete i možnost sdílet své fotografie, videa a hudbu z různých zařízení přímo do TV zcela jednoduše pomocí integrovaného zařízení Chromecast. Špičkové aplikace a hry na Google PlayStáhněte si vaše oblíbené aplikace a hry z Google Play. Užívejte si je na velké obrazovce se snadným přístupem díky vlastní... (alza.cz)

Podobné produkty ako 55" Panasonic TX-55LX650E (TX-55LX650E) , 55" panasonic tx-55lz980e (tx-55lz980e)

24" Panasonic TX-24JS350E (TX-24JS350E)

24" Panasonic TX-24JS350E (TX-24JS350E)
Detail

Televize SMART LED, 61cm, HD Ready, RMR 600 (50Hz), HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, HbbTV 2.0, Netflix, Google Assistent, Amazon Alexa, VESA 75×75, repro 5W, en. třída F Smart TV Panasonic TX-24JS350E Vychutnejte si skvěle vizuální zážitky s novým televizorem Panasonic TX-24JS350E, který vám umožní využívat maximum multimediálních funkcí. Po připojení k internetu totiž získáte přístup k tisícům filmů a seriálů z jednoho místa. V každé moderní domácnosti pak jistě využijete i možnost používání hlasových asistentů Amazon Alexa nebo Google Assistant. Oblíbené aplikaceUž se nemusíte omezovat na sledování kontinuálního TV vysílání. Používejte aplikace Netflix, YouTube nebo Amazon Prime a vychutnejte si přístup k nepřebernému množství zábavy na televizi Panasonic TX-24JS350E. Chytrou televizi Panasonic lze ovládat hlasemU TV Panasonic TX-24JS350E... (alza.cz)

Podobné produkty ako 24" Panasonic TX-24JS350E (TX-24JS350E) , 75" panasonic tx-75lx940e (tx-75lx940e)

50" Panasonic TX-50LX650E (TX-50LX650E)

50" Panasonic TX-50LX650E (TX-50LX650E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 127cm, 4K Ultra HD, RMR 1200 (50Hz), HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída E 4K LED TV Panasonic TX-50LX650E s Androidem Vychutnejte si skvěle vizuální zážitky s novým televizorem Panasonic TX-50LX650E, který vám umožní využívat maximum multimediálních funkcí. Po připojení k internetu totiž získáte přístup k více než 400.000 filmům a seriálům z jednoho místa. V každé moderní domácnosti pak jistě využijete i možnost sdílet své fotografie, videa a hudbu z různých zařízení přímo do TV zcela jednoduše pomocí integrovaného zařízení Chromecast. Špičkové aplikace a hry na Google PlayStáhněte si vaše oblíbené aplikace a hry z Google Play. Užívejte si je na velké obrazovce se snadným přístupem díky vlastní... (alza.cz)

Podobné produkty ako 50" Panasonic TX-50LX650E (TX-50LX650E) , 75" panasonic tx-75lx800e (tx-75lx800e)

43" Panasonic TX-43LX800E (TX-43LX800E)

43" Panasonic TX-43LX800E (TX-43LX800E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 109cm, 4K Ultra HD, 50Hz, HDR10+, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Google Assistent, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída G Není vyplněn Alternativní text k fotografii! 43" televizor Panasonic TX-43LX800E SMART ANDROID LED Dopřejte si nejvyšší kvalitu obrazu. S Panasonic TX-43LX800E si užijete i tu nejnapínavější akční scénu. 4K LED televizor Android TV řady LX800 kombinuje špičkový obraz, snadné ovládání a velký výběr streamovacích služeb. Zajisté oceníte i podporu široké škály HDR formátů, které vám umožní užít si sledovaný obsah ještě mnohem víc. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Panasonic 4K LED ovládáte hlasemGoogle Assistant umožňuje ovládat Panasonic 4K LED pouhým hlasem. Hlasovým pokynem můžete volit mezi programy a Panasonic TX-43LX800E tak... (alza.cz)

Podobné produkty ako 43" Panasonic TX-43LX800E (TX-43LX800E) , 50" panasonic tx-50lx650e (tx-50lx650e)

55" Panasonic TX-55LZ2000E (TX-55LZ2000E)

55" Panasonic TX-55LZ2000E (TX-55LZ2000E)
Detail

Televize SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 150W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-55LZ2000E OLED se špičkovým obrazem pro fanoušky filmů i herSledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-55LZ2000E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilému procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb. Navíc podporuje HDMI 2.1 s vysokou snímkovou frekvencí.Vaše nové domácí kinoPokud milujete ty nejlepší filmy, tak televize Panasonic TX-55LZ2000E je přesně pro vás. Přední filmoví režiséři totiž vytvořili speciální režim, který se aktivuje jedním tlačítkem. Poté dojde k nastavení barevné... (alza.cz)

Podobné produkty ako 55" Panasonic TX-55LZ2000E (TX-55LZ2000E) , 65" panasonic tx-65lx650e (tx-65lx650e)

50" Panasonic TX-50LX800E (TX-50LX800E)

50" Panasonic TX-50LX800E (TX-50LX800E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 127cm, 4K Ultra HD, 50Hz, HDR10+, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Google Assistent, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída G 50" televizor Panasonic TX-50LX800E SMART ANDROID LED Dopřejte si nejvyšší kvalitu obrazu. S Panasonic TX-50LX800E si užijete i tu nejnapínavější akční scénu. 4K LED televizor Android TV řady LX800 kombinuje špičkový obraz, snadné ovládání a velký výběr streamovacích služeb. Zajisté oceníte i podporu široké škály HDR formátů, které vám umožní užít si sledovaný obsah ještě mnohem víc. Panasonic 4K LED ovládáte hlasemGoogle Assistant umožňuje ovládat Panasonic 4K LED pouhým hlasem. Hlasovým pokynem můžete volit mezi programy a Panasonic TX-50LX800E tak ovládat. Operační systém Android TVDíky operačnímu systému... (alza.cz)

Podobné produkty ako 50" Panasonic TX-50LX800E (TX-50LX800E) , 55" panasonic tx-55lx800e (tx-55lx800e)

48" Panasonic TX-48LZ1500E (TX-48LZ1500E)

48" Panasonic TX-48LZ1500E (TX-48LZ1500E)
Detail

Televize SMART OLED, 121cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, duální tuner DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 30W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-48LZ1500E OLED se špičkovým obrazem pro fanoušky filmů i herSledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-48LZ1500 nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb. Navíc podporuje HDMI 2.1 s vysokou snímkovou frekvencí.Vaše nové domácí kinoPokud milujete ty nejlepší filmy, tak televize Panasonic TX-48LZ1500E je přesně pro vás. Přední filmoví režiséři totiž vytvořili speciální režim, který se aktivuje jedním tlačítkem. Poté dojde k... (alza.cz)

Podobné produkty ako 48" Panasonic TX-48LZ1500E (TX-48LZ1500E) , 65" panasonic tx-65lz2000e (tx-65lz2000e)

55" Panasonic TX-55LX800E (TX-55LX800E)

55" Panasonic TX-55LX800E (TX-55LX800E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 139cm, 4K Ultra HD, 50Hz, HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Google Assistent, VESA 400×300, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída G 55" televizor Panasonic TX-55LX800E SMART ANDROID LED Dopřejte si nejvyšší kvalitu obrazu. S Panasonic TX-55LX800E si užijete i tu nejnapínavější akční scénu. 4K LED televizor Android TV řady LX800 kombinuje špičkový obraz, snadné ovládání a velký výběr streamovacích služeb. Zajisté oceníte i podporu široké škály HDR formátů, které vám umožní užít si sledovaný obsah ještě mnohem víc. Panasonic 4K LED ovládáte hlasemGoogle Assistant umožňuje ovládat Panasonic 4K LED pouhým hlasem. Hlasovým pokynem můžete volit mezi programy a Panasonic TX-55LX800E tak ovládat. Operační systém Android TVDíky operačnímu... (alza.cz)

Podobné produkty ako 55" Panasonic TX-55LX800E (TX-55LX800E) , 50" panasonic tx-50lx800e (tx-50lx800e)

48" Panasonic TX-48LZ980E (TX-48LZ980E)

48" Panasonic TX-48LZ980E (TX-48LZ980E)
Detail

Televize SMART OLED, 121cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, duální tuner DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 30W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-48LZ980E OLED se skvělým obrazem i zvukemSledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-48LZ980E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb.TV disponuje procesorem HCX Pro AlUvnitř televize Panasonic TX-48LZ980E SMART OLED tepe výkonný procesor HCX Pro Al, jež dokáže rozlišit jednotlivé scény a upravit tak zobrazení v každém detailu. Umělá inteligence provádí úpravu zobrazení pro každý obsah zvlášť (sport, krimi, zábava).Chytrá... (alza.cz)

Podobné produkty ako 48" Panasonic TX-48LZ980E (TX-48LZ980E) , 48" panasonic tx-48lz1500e (tx-48lz1500e)

75" Panasonic TX-75LX940E (TX-75LX940E)

75" Panasonic TX-75LX940E (TX-75LX940E)
Detail

Televize SMART LED, 191cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 600×300, repro 30W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-75LX940E je ideální pro sport i videohrySledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-75LX940E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému 120HZ panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb.TV disponuje procesorem HCX Pro AlUvnitř televize Panasonic TX-75LX940E SMART LED tepe výkonný procesor HCX Pro Al, jež dokáže rozlišit jednotlivé scény a upravit tak zobrazení v každém detailu. Umělá inteligence například sama pozná, že se díváte na sport a podle toho upraví obrazové parametry. (alza.cz)

Podobné produkty ako 75" Panasonic TX-75LX940E (TX-75LX940E) , Seasonic prime tx-1300w titanium (prime-tx-1300)

75" Panasonic TX-75LX800E (TX-75LX800E)

75" Panasonic TX-75LX800E (TX-75LX800E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 191cm, 4K Ultra HD, 50Hz, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Google Assistent, VESA 400×300, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída G 75" televizor Panasonic TX-75LX800E SMART ANDROID LED Dopřejte si nejvyšší kvalitu obrazu. S Panasonic TX-75LX800E si užijete i tu nejnapínavější akční scénu. 4K LED televizor Android TV řady LX800 kombinuje špičkový obraz, snadné ovládání a velký výběr streamovacích služeb. Zajisté oceníte i podporu široké škály HDR formátů, které vám umožní užít si sledovaný obsah ještě mnohem víc. Panasonic 4K LED ovládáte hlasemGoogle Assistant umožňuje ovládat Panasonic 4K LED pouhým hlasem. Hlasovým pokynem můžete volit mezi programy a Panasonic TX-75LX800E tak ovládat. Operační systém Android TVDíky operačnímu systému Android TV můžete používat... (alza.cz)

Podobné produkty ako 75" Panasonic TX-75LX800E (TX-75LX800E) , Seasonic prime tx-1600w titanium (prime-tx-1600)

65" Panasonic TX-65LX650E (TX-65LX650E)

65" Panasonic TX-65LX650E (TX-65LX650E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 165cm, 4K Ultra HD, RMR 1200 (50Hz), HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, VESA 400×200, repro 24W, Dolby Atmos, en. třída E 4K LED TV Panasonic TX-65LX650E s Androidem Vychutnejte si skvěle vizuální zážitky s novým televizorem Panasonic TX-LX650E, který vám umožní využívat maximum multimediálních funkcí. Po připojení k internetu totiž získáte přístup k více než 400.000 filmům a seriálům z jednoho místa. V každé moderní domácnosti pak jistě využijete i možnost sdílet své fotografie, videa a hudbu z různých zařízení přímo do TV zcela jednoduše pomocí integrovaného zařízení Chromecast. Špičkové aplikace a hry na Google PlayStáhněte si vaše oblíbené aplikace a hry z Google Play. Užívejte si je na velké obrazovce se snadným přístupem díky vlastní... (alza.cz)

Podobné produkty ako 65" Panasonic TX-65LX650E (TX-65LX650E) , Noblechairs cushion set pro židle epic/icon/hero, černá/černá (nbl-sp-pst-002)

65" Panasonic TX-65LZ2000E (TX-65LZ2000E)

65" Panasonic TX-65LZ2000E (TX-65LZ2000E)
Detail

Televize SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 160W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-65LZ2000E OLED se špičkovým obrazem pro fanoušky filmů i herSledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-65LZ2000E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilému procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb. Navíc podporuje HDMI 2.1 s vysokou snímkovou frekvencí.Vaše nové domácí kinoPokud milujete ty nejlepší filmy, tak televize Panasonic TX-65LZ2000E je přesně pro vás. Přední filmoví režiséři totiž vytvořili speciální režim, který se aktivuje jedním tlačítkem. Poté dojde k nastavení barevné... (alza.cz)

Podobné produkty ako 65" Panasonic TX-65LZ2000E (TX-65LZ2000E)

43" Panasonic TX-43LS500E (TX-43LS500E)

43" Panasonic TX-43LS500E (TX-43LS500E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 109cm, Full HD, 50Hz, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV, hlasové ovládání, Netflix, Google Assistent, VESA 200×100, repro 16W, Prostorový zvuk, en. třída F 43" televizor Panasonic TX-43LS500E s Androidem Dopřejte si parádní kvalitu obrazu. S Panasonic TX-43LS500E si užijete i tu nejnapínavější akční scénu. Full HD LED televizor Android TV řady LS500 kombinuje špičkový obraz, snadné ovládání a velký výběr streamovacích služeb. Zajisté oceníte i podporu bezdrátového sdílení obrazu pomocí Chromecastu, hlasové ovládání nebo podporu Bluetooth. Díky tomu všemu si sledovaný obsah užijete ještě mnohem víc. Panasonic Full HD TV ovládáte hlasemGoogle Assistant umožňuje ovládat Panasonic Full HD LED pouhým hlasem. Hlasovým pokynem můžete volit mezi programy a Panasonic TX-43LS500E tak ovládat. Operační... (alza.cz)

Podobné produkty ako 43" Panasonic TX-43LS500E (TX-43LS500E)

55" Panasonic TX-55LZ1500E (TX-55LZ1500E)

55" Panasonic TX-55LZ1500E (TX-55LZ1500E)
Detail

Televize SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 50W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-55LZ1500E OLED se špičkovým obrazem pro fanoušky filmů i herSledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-55LZ1500E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb. Navíc podporuje HDMI 2.1 s vysokou snímkovou frekvencí.Vaše nové domácí kinoPokud milujete ty nejlepší filmy, tak televize Panasonic TX-55LZ1500E je přesně pro vás. Přední filmoví režiséři totiž vytvořili speciální režim, který se aktivuje jedním tlačítkem. Poté dojde k nastavení barevné... (alza.cz)

Podobné produkty ako 55" Panasonic TX-55LZ1500E (TX-55LZ1500E)

65" Panasonic TX-65LZ980E (TX-65LZ980E)

65" Panasonic TX-65LZ980E (TX-65LZ980E)
Detail

Televize SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 30W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-65LZ980E OLED se skvělým obrazem i zvukemSledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-65LZ980E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb.TV disponuje procesorem HCX Pro AlUvnitř televize Panasonic TX-65LZ980E SMART OLED tepe výkonný procesor HCX Pro Al, jež dokáže rozlišit jednotlivé scény a upravit tak zobrazení v každém detailu. Umělá inteligence provádí úpravu zobrazení pro každý obsah zvlášť (sport, krimi, zábava).Chytrá TV má skvělý... (alza.cz)

Podobné produkty ako 65" Panasonic TX-65LZ980E (TX-65LZ980E)

32" Panasonic TX-32LS500E (TX-32LS500E)

32" Panasonic TX-32LS500E (TX-32LS500E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 81cm, HD Ready, 50Hz, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV, hlasové ovládání, Netflix, Google Assistent, VESA 100×100, repro 10W, en. třída F 32" televizor Panasonic TX-32LS500E s Androidem Dopřejte si parádní kvalitu obrazu. S Panasonic TX-32LS500E si užijete i tu nejnapínavější akční scénu. Full HD LED televizor Android TV řady LS500 kombinuje špičkový obraz, snadné ovládání a velký výběr streamovacích služeb. Zajisté oceníte i podporu bezdrátového sdílení obrazu pomocí Chromecastu, hlasové ovládání nebo podporu Bluetooth. Díky tomu všemu si sledovaný obsah užijete ještě mnohem víc. Panasonic Full HD TV ovládáte hlasemGoogle Assistant umožňuje ovládat Panasonic Full HD LED pouhým hlasem. Hlasovým pokynem můžete volit mezi programy a Panasonic TX-32LS500E tak ovládat. Operační systém Android... (alza.cz)

Podobné produkty ako 32" Panasonic TX-32LS500E (TX-32LS500E)

49" Panasonic TX-49LX940E (TX-49LX940E)

49" Panasonic TX-49LX940E (TX-49LX940E)
Detail

Televize SMART LED, 125cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, duální tuner DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-49LX940E je ideální pro sport i videohrySledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-49LX940E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému 120HZ panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb.TV disponuje procesorem HCX Pro AlUvnitř televize Panasonic TX-49LX940E SMART LED tepe výkonný procesor HCX Pro Al, jež dokáže rozlišit jednotlivé scény a upravit tak zobrazení v každém detailu. Umělá inteligence například sama pozná, že se díváte na sport a podle toho upraví obrazové... (alza.cz)

Podobné produkty ako 49" Panasonic TX-49LX940E (TX-49LX940E)

42" Panasonic TX-42LZ1500E (TX-42LZ1500E)

42" Panasonic TX-42LZ1500E (TX-42LZ1500E)
Detail

Televize SMART OLED, 4K Ultra HD, HDR10+, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, LAN, HbbTV, My Home Screen, VESA 200×200, repro 30W, en. třída G Pro ten správný požitek z filmů nebo sportovních přenosů si dopřejte televizi 42" Panasonic TX-42LZ1500E s bohatou výbavou, perfektním obrazem a chytrými funkcemi. Rozměrná hodnota úhlopříčky 42" dohromady s rozlišením 4K Ultra HD plně vystačí každému, kdo shání TV do rozměrných obývacích pokojů. Dokonalé rozlišení 4K nabízí čtyřnásobek detailů oproti standardnímu full HD. Užitá technologie OLED díky vícevrstvým zobrazovacím buňkám slibuje maximální pozorovací úhel až po samé okraje plochy televize. Její konkurenční výhodou je k tomu dokonalé vykreslení černé barvy, tedy skvělý kontrast. Smart technologie televize představuje netušené multimediální možnosti. Zajímavé rysy televize 42" Panasonic TX-42LZ1500E Televize Panasonic má obrazovku s úhlopříčkou 42" Luxusní 4K rozlišení pro perfektní... (alza.cz)

Podobné produkty ako 42" Panasonic TX-42LZ1500E (TX-42LZ1500E)

65" Panasonic TX-65LZ1000E (TX-65LZ1000E)

65" Panasonic TX-65LZ1000E (TX-65LZ1000E)
Detail

Televize SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 30W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-65LZ1000E OLED se skvělým obrazem i zvukemSledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-65LZ1000E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb. Navíc podporuje HDMI 2.1 s vysokou snímkovou frekvencí.Vaše nové domácí kinoPokud milujete ty nejlepší filmy, tak televize Panasonic TX-65LZ1000E je přesně pro vás. Přední filmoví režiséři totiž vytvořili speciální režim, který se aktivuje jedním tlačítkem. Poté dojde k nastavení barevné... (alza.cz)

Podobné produkty ako 65" Panasonic TX-65LZ1000E (TX-65LZ1000E)

55" Panasonic TX-55LX940E (TX-55LX940E)

55" Panasonic TX-55LX940E (TX-55LX940E)
Detail

Televize SMART LED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 30W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-55LX940E je ideální pro sport i videohrySledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-55LX940E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému 120HZ panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb.TV disponuje procesorem HCX Pro AlUvnitř televize Panasonic TX-55LX940E SMART LED tepe výkonný procesor HCX Pro Al, jež dokáže rozlišit jednotlivé scény a upravit tak zobrazení v každém detailu. Umělá inteligence například sama pozná, že se díváte na sport a podle toho upraví obrazové parametry.Chytrá TV... (alza.cz)

Podobné produkty ako 55" Panasonic TX-55LX940E (TX-55LX940E)

55" Panasonic TX-55LZ980E (TX-55LZ980E)

55" Panasonic TX-55LZ980E (TX-55LZ980E)
Detail

Televize SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 300×300, repro 30W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-55LZ980E OLED se skvělým obrazem i zvukemSledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-55LZ980E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému OLED panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb.TV disponuje procesorem HCX Pro AlUvnitř televize Panasonic TX-55LZ980E SMART OLED tepe výkonný procesor HCX Pro Al, jež dokáže rozlišit jednotlivé scény a upravit tak zobrazení v každém detailu. Umělá inteligence provádí úpravu zobrazení pro každý obsah zvlášť (sport, krimi, zábava).Chytrá TV má skvělý... (alza.cz)

Podobné produkty ako 55" Panasonic TX-55LZ980E (TX-55LZ980E)

65" Panasonic TX-65LX800E (TX-65LX800E)

65" Panasonic TX-65LX800E (TX-65LX800E)
Detail

Televize SMART ANDROID LED, 165cm, 4K Ultra HD, 50Hz, HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Google Assistent, VESA 400×300, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída G 65" televizor Panasonic TX-65LX800E SMART ANDROID LED Dopřejte si nejvyšší kvalitu obrazu. S Panasonic TX-65LX800E si užijete i tu nejnapínavější akční scénu. 4K LED televizor Android TV řady LX800 kombinuje špičkový obraz, snadné ovládání a velký výběr streamovacích služeb. Zajisté oceníte i podporu široké škály HDR formátů, které vám umožní užít si sledovaný obsah ještě mnohem víc. Panasonic 4K LED ovládáte hlasemGoogle Assistant umožňuje ovládat Panasonic 4K LED pouhým hlasem. Hlasovým pokynem můžete volit mezi programy a Panasonic TX-65LX800E tak ovládat. Operační systém Android TVDíky operačnímu... (alza.cz)

Podobné produkty ako 65" Panasonic TX-65LX800E (TX-65LX800E)

43" Panasonic TX-43LX940E (TX-43LX940E)

43" Panasonic TX-43LX940E (TX-43LX940E)
Detail

Televize SMART LED, 109cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HDR10+, HLG, duální tuner DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, Google Assistent, Amazon Alexa, My Home Screen, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída G Chytrá TV Panasonic TX-43LX940E je ideální pro sport i videohrySledujte své oblíbené filmy v nejvyšší kvalitě. Panasonic TX-43LX940E nabízí přesné obrazové detaily díky prémiovému 120HZ panelu a pokročilého procesoru HCX Pro Al. O jedinečný zvukový zážitek se postará Dolby Atmos a samozřejmostí je přístup k celé řadě oblíbených streamovacích služeb.TV disponuje procesorem HCX Pro AlUvnitř televize Panasonic TX-43LX940E SMART LED tepe výkonný procesor HCX Pro Al, jež dokáže rozlišit jednotlivé scény a upravit tak zobrazení v každém detailu. Umělá inteligence například sama pozná, že se díváte na sport a podle toho upraví obrazové... (alza.cz)

Podobné produkty ako 43" Panasonic TX-43LX940E (TX-43LX940E)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX), UWMIC9S KIT2

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX), UWMIC9S KIT2
Detail

UwMic9S (TX+TX+RX) Bezdrátový mikrofonní systém se dvěma vysílači a jedním přijímačem. Bezdrátový mikrofonní systém Bezdrátový mikrofonní systém Saramonic UwMic9s poskytuje prémiové bezdrátové řešení za pozoruhodnou cenu pro dvě osoby. Systém je ideální pro vysílání, TV, ENG, filmaře, vlogery, novináře a další. Jedná se o snadno použitelný, vysoce kvalitní a flexibilní UHF systém. Externí vstup umožňuje připojení přijímače k zařízením s mikrofonním nebo linkovým konektorem, jako je shotgun mikrofon, mixer, rekordér nebo hudební přehrávač pro zachycení dalšího zvuku nebo hudby. Systém může být napájen prostřednictvím svých USB-C portů, což mu umožňuje provoz po mnoho hodin na 5V USB powerbance. Přenosný přijímač RX9s Saramonic RX9s je dvoukanálový bezdrátový UHF přijímač s možností upevnění na fotoaparát. Vyznačuje se širokým přepínatelným RF pásmem, vysoce kontrastním OLED displejem, infračerveným párováním a synchronizací mezi vysílačem a přijímačem. Dvě odnímatelné antény lze pro lepší příjem otočit o 360°. Výstup přijímače lze přepínat mezi mono a stereo režimem. Funkce LCF (Low-Cut Filter) na přijímači minimalizuje nízkofrekvenční šum. Bodypack vysílač TX9s Saramonic TX9s je bodypack vysílač s možností upevnění. Je vybaven snadno čitelným OLED displejem, odnímatelnou anténou a vestavěnou dobíjecí baterií. S linkovým a mikrofonním vstupem může přijímat zvuk z dodávaného 3.5mm klopového mikrofonu nebo jiných zařízení s linkovým konektorem. Krátké stisknutí vypínače ztlumí mikrofon mezi jednotlivými záběry. Funkce uzamčení zabraňuje náhodnému ztlumení nebo náhodnému vypnutí vysílače. Hlavní vlastnosti: • Poskytuje profesionální zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě• Funkce LCF (Low-Cut Filter) pro potlačení nízkofrekvenčního šumu• Funkce infračerveného párování• Přepínatelný režim Mono/Stereo• Živý a vysoce kontrastní OLED displej• Odnímatelná anténa s možností otočení o 360°• Přepínač ON/OFF pro skupinu kanálů A a B• Nezávislé výstupy levého a pravého kanálu• Vestavěná dobíjecí Li-Ion baterie• Mikrofonní a linkový vstup pro vytváření vícevrstvého obsahu• Možnost monitorování zvuku v reálném čase pomocí sluchátek• Dodáváno včetně vodotěsného kufru Obsah balení: 2× Vysílač TX9s1× Přijímač RX9s2× Všesměrový klopový mikrofon DK3A1× Y-kabel SR-C2004 3.5mm TRS Male na 3.5mm TRS Male (30 cm)2× Audio kabel XLR na 3.5mm TRS (40 cm)1× Audio kabel 3.5mm TRS pro fotoaparáty (80 cm)3× USB-C nabíjecí kabel (1.2 m)4× Anténa3× Spona na opasek1× Adaptér Cold Shoe (patro.cz)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX), UWMIC9S KIT2

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX) (UWMIC9S KIT2)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX) (UWMIC9S KIT2)
Detail

Mikrofon - klopový, připojení skrze 3,5mm Jack, délka kabelu 1,2 m, směrové snímání, frekvence od 40 do 18000 Hz, sluchátkový výstup, vhodný pro mluvené slovo Pokud natáčíte videa, zpíváte nebo se věnujete blogování, určitě budete potřebovat mikrofon. Nabízený klopový mikrofon je určený k připevnění na oděv. Mezi důležité parametry se při správném výběru řadí také směrová charakteristika, jež určuje, ze kterých směrů bude zařízení snímat zvuk a které naopak potlačí. Mikrofon Saramonic je ideální pomůckou, pokud blogujete, moderujete či streamujete. Dokáže zaznamenat zvuk přímo před mikrofonem a nežádoucí zvuky v pozadí potlačit. Frekvence disponuje rozsahem mikrofonu od 40 do 18000 Hz. Lze jej připojit skrze 3,5mm Jack. Zásadní přednosti mikrofonu Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX) Klopový mikrofon připevníte na oděv Zaznamenává zvuk před mikrofonem Vlastnosti mikrofonu Saramonic: sluchátkový výstup Počet kanálů: 2 Rozsah frekvencí od 40 až 18000 Hz Citlivost činí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX) (UWMIC9S KIT2)

Noblechairs HERO Elden Ring Edition (NBL-HRO-PU-ERE)

Noblechairs HERO Elden Ring Edition (NBL-HRO-PU-ERE)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, černá a zlatá barva, nosnost 150 kg Ve správném herním koutku nemá chybět herní židle pro zdravě prosezené hodiny u monitoru. Na první pohled efektní model Noblechairs HERO Elden Ring Edition je navržený s důrazem na ergonomii a poskytne dostatek komfortu pro nerušené hraní. Jejím vlastnostem dává základ synchronní typ mechaniky. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Tento systém zajistí synchronní nastavení sedáku a opěráku, krom jednoduché obsluhy se vyznačuje i předpoklady pro dlouhé sezení. Aby bylo pohodlí hráče opravdu kompletní, jsou na svém místě výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka hlavy je pro herní židle velice vhodnou výbavou a u tohoto modelu nechybí, opřít se tedy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Elden Ring Edition (NBL-HRO-PU-ERE)

Noblechairs HERO Real Madrid Edition (NBL-HRO-PU-RMD)

Noblechairs HERO Real Madrid Edition (NBL-HRO-PU-RMD)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, bílá barva, nosnost 150 kg U stolu s nadupaným PC pomůže do detailu vychytaná herní židle. Efektní model Noblechairs HERO Real Madrid Edition se zavděčí promyšleným designem a pohodlím, které skýtá, skvěle napomáhá v soustředění. Její nedůležitější vlastností je synchronní mechanika. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Systém dovoluje nastavení opěráku a udržuje jeho polohu vůči sedáku, má ty nejlepší vlastnosti pro dlouhodobější sezení. Aby byl komfort pro hráče skutečně úplný, nezapomněl výrobce na výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka pod hlavu je pro herní židle prakticky povinnou výbavou a u tohoto modelu nechybí, opřít se tedy můžete celou délkou zad. Pro herní židle méně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Real Madrid Edition (NBL-HRO-PU-RMD)

Noblechairs HERO Darth Vader Edition (NBL-HRO-PU-DVE)

Noblechairs HERO Darth Vader Edition (NBL-HRO-PU-DVE)
Detail

Herní židle – materiály potahu: syntetická kůže, aretací bederní a hlavová opěrka, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, černá barva, nosnost 150 kg Těm nejoddanějším hráčům nemá chybět herní židle, zaručující zdravé hodiny sezení. Působivý model Noblechairs HERO Darth Vader Edition je prakticky navržený a při hraní poskytne spoustu pohodlí. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Protože je důležité opřít si i lokty, připojil výrobce s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka hlavy je pro herní židle téměř nezbytná a ani tento model vás o ni nepřipraví. Pro herní židle méně obvyklá je bederní opěrka pro lepší držení těla. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Klíčové parametry herní židle Noblechairs HERO Darth Vader Edition Černá barva podpoří efektní design herní židle Noblechairs Hlavová opěrka dovolí zapřít se opravdu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Darth Vader Edition (NBL-HRO-PU-DVE)

Seasonic Prime TX-1600W Titanium (PRIME-TX-1600)

Seasonic Prime TX-1600W Titanium (PRIME-TX-1600)
Detail

Počítačový zdroj 1600W, ATX, 80 PLUS Titanium, účinnost 94%, 8 ks PCIe (8-pin / 6+2-pin), 2 ks 12VHPWR (16-pin), 18 × SATA, odpojitelné kabely, tepelná regulace otáček, síťový vypínač a zero RPM mode, 135 mm ventilátor, plně modulární, hloubka 210 mm Všechna zařízení od domácích PC po rozsáhlé servery potřebují ke svému běhu dostatečný zdroj. Proto není dobré podcenit výběr tohoto komponentu. Kromě správného napájení PC se postará o nižší odběr elektřiny a delší životnost vašich komponentů. Seasonic Prime TX-1600W Titanium 1600 W se stará o ověřený transfer elektrického napětí ze sítě do jednotlivých větví, které následně napájí propojené díly. ATX zdroj se silou 1600 W je určený pro počítače zařazené do nejvyšší výkonnostní třídy. Napájecí PC zdroj Seasonic má namontovaný 135mm ventilátor, který redukuje nebezpečné teploty a přispívá k jeho životnosti. Elektrické napětí budete moci spolehlivě stopnout pomocí nainstalovaného vypínače. Každý zdroj disponuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Seasonic Prime TX-1600W Titanium (PRIME-TX-1600)

Seasonic Prime TX-1300W Titanium (PRIME-TX-1300)

Seasonic Prime TX-1300W Titanium (PRIME-TX-1300)
Detail

Počítačový zdroj 1300W, ATX, 80 PLUS Titanium, 8 ks PCIe (8-pin / 6+2-pin), 2 ks 12VHPWR (16-pin), 18 × SATA, odpojitelné kabely, tepelná regulace otáček, síťový vypínač a zero RPM mode, 135 mm ventilátor, plně modulární, hloubka 210 mm Každý počítač, pracovní stanice či server nemůže běžet bez spolehlivého zdroje. Není tedy dobré podcenit výběr tohoto komponentu. Kromě dodání vstupního proudu do počítače může prodlužovat životnost komponentů a pomoci s šetřením energie. Seasonic Prime TX-1300W Titanium 1300 W obstarává bezpečný převod napětí z elektrického obvodu do jednotlivých částí, jenž napájejí spojené díly. ATX zdroj o 1300 W je případným řešením pro nadupané počítače a pracovní stanice umístěné na vrcholu výkonnostních tříd. Napájecí PC zdroj Seasonic skrývá 135mm ventilátor, který odstraňuje nebezpečné teploty a pomáhá jeho životnosti. Elektrické napětí zvládnete bezpečně zastavit pomocí nainstalovaného vypínače. Odpojitelné kabely předchází vzniku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Seasonic Prime TX-1300W Titanium (PRIME-TX-1300)

Noblechairs Memory Foam Cushion Set, černá (NBL-SP-PST-008)

Noblechairs Memory Foam Cushion Set, černá (NBL-SP-PST-008)
Detail

Bederní opěrka – paměťová pěna, nacvakávací, černá barva, paměťová pěna Sada polštářů Noblechairs Memory Foam Cushion Set je speciálně určená pro židle EPIC, ICON a HERO. Nabízí perfektní podporu pro oblast krku a beder a zaručí zvýšenou ergonomii a pohodlí. Polštáře jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potah. Polštář na krk se na židli upevňuje pomocí integrovaných pásků s přezkami. Sada polštářů Noblechairs Memory Foam Cushion Set zajistí dokonalý komfort při práci i hraní her. Klíčové vlastnosti setu Noblechairs Memory Foam Cushion Set, černéhoSada polštářů určená pro židle EPIC, ICON a HERONabízí perfektní podporu pro oblast krku a bederZaručí zvýšenou ergonomii a pohodlíPolštáře Noblechairs Cushion jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potahPolštář na krk se na židli upevňuje pomocí integrovaných pásků s přezkamiBarevné provedení: bílo-černé Rozměry polštáře na krk:30 × 19 × 8,5 cm Rozměry... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs Memory Foam Cushion Set, černá (NBL-SP-PST-008)
Noblechairs ICON TX, antracit (NBL-ICN-TX-ATC), Noblechairs EPIC TX, antracit (NBL-EPC-TX-ATC), Noblechairs HERO TX, antracit (NBL-HRO-TX-ATC), LIEBHERR TX 1021 (TX 1021), Sonoff T1EU2C-TX (T1EU2C-TX), 55" Panasonic TX-55LZ1500E (TX-55LZ1500E), 43" Panasonic TX-43LX940E (TX-43LX940E), 24" Panasonic TX-24JS350E (TX-24JS350E), 43" Panasonic TX-43LS500E (TX-43LS500E), 65" Panasonic TX-65LX800E (TX-65LX800E), 43" Panasonic TX-43LX800E (TX-43LX800E), 55" Panasonic TX-55LZ2000E (TX-55LZ2000E), 55" Panasonic TX-55LX650E (TX-55LX650E), 55" Panasonic TX-55LZ1000E (TX-55LZ1000E), 32" Panasonic TX-32JS350E (TX-32JS350E), 43" Panasonic TX-43LX650E (TX-43LX650E), onkyo tx 8150 cerny tx 8150b, 48" Panasonic TX-48LZ980E (TX-48LZ980E), 55" Panasonic TX-55LZ980E (TX-55LZ980E), 75" Panasonic TX-75LX940E (TX-75LX940E), 75" Panasonic TX-75LX800E (TX-75LX800E), 50" Panasonic TX-50LX650E (TX-50LX650E), 65" Panasonic TX-65LX650E (TX-65LX650E), 55" Panasonic TX-55LX800E (TX-55LX800E), 65" Panasonic TX-65LZ2000E (TX-65LZ2000E), 50" Panasonic TX-50LX800E (TX-50LX800E), 48" Panasonic TX-48LZ1500E (TX-48LZ1500E), Seasonic Prime TX-1300W Titanium (PRIME-TX-1300), Seasonic Prime TX-1600W Titanium (PRIME-TX-1600), Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/černá (NBL-SP-PST-002)