Noblechairs hero elden ring edition (nbl-hro-pu-ere)

Produkt Noblechairs hero elden ring edition (nbl-hro-pu-ere) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Noblechairs hero elden ring edition (nbl-hro-pu-ere) upraviť a produkt hľadať znova.

Noblechairs HERO Elden Ring Edition (NBL-HRO-PU-ERE)

Noblechairs HERO Elden Ring Edition (NBL-HRO-PU-ERE)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, černá a zlatá barva, nosnost 150 kg Ve správném herním koutku nemá chybět herní židle pro zdravě prosezené hodiny u monitoru. Na první pohled efektní model Noblechairs HERO Elden Ring Edition je navržený s důrazem na ergonomii a poskytne dostatek komfortu pro nerušené hraní. Jejím vlastnostem dává základ synchronní typ mechaniky. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Tento systém zajistí synchronní nastavení sedáku a opěráku, krom jednoduché obsluhy se vyznačuje i předpoklady pro dlouhé sezení. Aby bylo pohodlí hráče opravdu kompletní, jsou na svém místě výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka hlavy je pro herní židle velice vhodnou výbavou a u tohoto modelu nechybí, opřít se tedy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Elden Ring Edition (NBL-HRO-PU-ERE) , Noblechairs hero elden ring edition (nbl-hro-pu-ere)

Noblechairs HERO Black Edition (NBL-HRO-PU-BED)

Noblechairs HERO Black Edition (NBL-HRO-PU-BED)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, černá barva, nosnost 150 kg Ve výbavě nadšených hráčů přijde vhod poctivá, zdravá herní židle. Velice efektní kus Noblechairs HERO Black Edition má ideální tvary a můžete se s ní dokonale soustředit na výkon. Základním kamenem je synchronní mechanika. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Jde o systém, který si zachovává při nastavení opěráku automaticky vhodnou polohu sedáku, hodí se proto především pro delší sezení. Protože k pohodlí patří i opora loktů, našly uplatnění výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka pro hlavu je pro herní židle nanejvýš vhodnou výbavou, i krk tedy můžete nechat opřený. U herních židlí spíše výjimečnou výbavou je bederní opěrka, držící záda v dobré,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Black Edition (NBL-HRO-PU-BED) , Noblechairs hero java edition (nbl-hro-pu-jed)

Noblechairs HERO White Edition (NBL-HRO-PU-WED)

Noblechairs HERO White Edition (NBL-HRO-PU-WED)
Detail

Herní židle – materiály potahu: syntetická kůže, aretací bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, bílá barva, nosnost 150 kg U stolu s výkonným herním počítačem vždy pomůže herní židle, zaručující zdravé hodiny sezení. Model Noblechairs HERO White Edition dovede zaujmout propracovanými tvary a zajistí pohodlí, při kterém se lépe soustředí na hru. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Aby byl komfort úplný a ruce nebyly opřené jen o stůl, jsou k dispozici výškově nastavitelné, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka hlavy je u herních židlí téměř nezbytná a proto se dostane opory celým zádům, krk nevyjímaje. U židlí méně vídaným prvkem je bederní opěrka, nutící k vhodnému držení těla. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Zajímavé přednosti herní židle Noblechairs HERO White... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO White Edition (NBL-HRO-PU-WED) , Noblechairs hero white edition (nbl-hro-pu-wed)

Noblechairs HERO Java Edition (NBL-HRO-PU-JED)

Noblechairs HERO Java Edition (NBL-HRO-PU-JED)
Detail

Herní židle – materiály potahu: syntetická kůže, aretací bederní a hlavová opěrka, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, černá barva, nosnost 150 kg U stolu s herním PC by neměla chybět herní židle se vším, co má pro zdravé sezení mít. Oblíbený model Noblechairs HERO Java Edition je prakticky navržený a obstará pohodlí potřebné pro ničím nerušenou hru. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Aby měly správnou oporu i ruce na myši a klávesnici, nezapomněl výrobce na s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Hlavová opěrka je pro herní židle nanejvýš žádoucí, proto se i v tomto případě můžete zapřít celou plochou zad. Pro herní židle méně užívaná, ale vítaná, je bederní opěrka, pomáhající držet záda ve správné poloze. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Klíčové znaky herní židle Noblechairs HERO Java Edition Černá barva přidá na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Java Edition (NBL-HRO-PU-JED) , Noblechairs hero black edition (nbl-hro-pu-bed)

Noblechairs HERO Real Madrid Edition (NBL-HRO-PU-RMD)

Noblechairs HERO Real Madrid Edition (NBL-HRO-PU-RMD)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, bílá barva, nosnost 150 kg U stolu s nadupaným PC pomůže do detailu vychytaná herní židle. Efektní model Noblechairs HERO Real Madrid Edition se zavděčí promyšleným designem a pohodlím, které skýtá, skvěle napomáhá v soustředění. Její nedůležitější vlastností je synchronní mechanika. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Systém dovoluje nastavení opěráku a udržuje jeho polohu vůči sedáku, má ty nejlepší vlastnosti pro dlouhodobější sezení. Aby byl komfort pro hráče skutečně úplný, nezapomněl výrobce na výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka pod hlavu je pro herní židle prakticky povinnou výbavou a u tohoto modelu nechybí, opřít se tedy můžete celou délkou zad. Pro herní židle méně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Real Madrid Edition (NBL-HRO-PU-RMD) , Noblechairs hero real madrid edition (nbl-hro-pu-rmd)

Noblechairs HERO Darth Vader Edition (NBL-HRO-PU-DVE)

Noblechairs HERO Darth Vader Edition (NBL-HRO-PU-DVE)
Detail

Herní židle – materiály potahu: syntetická kůže, aretací bederní a hlavová opěrka, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, černá barva, nosnost 150 kg Těm nejoddanějším hráčům nemá chybět herní židle, zaručující zdravé hodiny sezení. Působivý model Noblechairs HERO Darth Vader Edition je prakticky navržený a při hraní poskytne spoustu pohodlí. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Protože je důležité opřít si i lokty, připojil výrobce s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka hlavy je pro herní židle téměř nezbytná a ani tento model vás o ni nepřipraví. Pro herní židle méně obvyklá je bederní opěrka pro lepší držení těla. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Klíčové parametry herní židle Noblechairs HERO Darth Vader Edition Černá barva podpoří efektní design herní židle Noblechairs Hlavová opěrka dovolí zapřít se opravdu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO Darth Vader Edition (NBL-HRO-PU-DVE) , Noblechairs hero darth vader edition (nbl-hro-pu-dve)

Noblechairs HERO, černá/gold (NBL-HRO-PU-GOL)

Noblechairs HERO, černá/gold (NBL-HRO-PU-GOL)
Detail

Herní židle – materiály potahu: syntetická kůže, aretací bederní a hlavová opěrka, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, černá a zlatá barva, nosnost 150 kg U stolu s herním PC nemá chybět herní židle se vším, co má pro zdravé sezení mít. Od pohledu působivý model Noblechairs HERO, černá/gold má pečlivě promyšlený design a poskytne vám při hraní správný komfort. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Abyste neopírali ruce jen o stůl a klávesnici, připravil výrobce s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka pod hlavu je u herních židlí bez mála nezbytná, i v tomto případě umožňuje pohodlné opření celou páteří. U židlí nadstandardní výbavou je bederní opěrka pro zdravý posez. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Rozhodující funkce herní židle Noblechairs HERO, černá/gold Černá a zlatá barva podpoří efektní design herní židle... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO, černá/gold (NBL-HRO-PU-GOL) , Noblechairs hero, černá/gold (nbl-hro-pu-gol)

Noblechairs HERO TX, antracit (NBL-HRO-TX-ATC)

Noblechairs HERO TX, antracit (NBL-HRO-TX-ATC)
Detail

Herní židle – textilní potažení, aretací bederní a hlavová opěrka, s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, hliníkový kříž, antracitová barva, nosnost 150 kg U stolu s výkonným herním počítačem by rozhodně neměla chybět pořádná herní židle pro bezbolestné sezení. Oblíbený model Noblechairs HERO TX, antracit zaujme praktickým designem a vyhnete se s ní bolesti zad. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Protože se i při hraní hodí opora pro lokty, jsou připraveny s posunem dopředu / dozadu a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka pod hlavu je u herních židlí důležitou součástí výbavy a proto u tohoto modelu nechybí, opřete se celými zády. Jen prémiová židle jako je toto doplňuje bederní opěrka, nutící k vhodnému držení těla. U tohoto modelu můžete počítat s hliníkovým materiálem kříže a nohou. Stěžejní parametry herní židle Noblechairs HERO TX, antracit Antracitová barva ladí s efektním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs HERO TX, antracit (NBL-HRO-TX-ATC) , Noblechairs hero tx, antracit (nbl-hro-tx-atc)

Noblechairs EPIC Black Edition (NBL-PU-BLA-004)

Noblechairs EPIC Black Edition (NBL-PU-BLA-004)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, asynchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, pevné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, černá barva, nosnost 120 kg Nejoddanějším hráčům PC her se velice hodí herní židle, zaručující zdravé hodiny sezení. Vzhledově velmi efektní model Noblechairs EPIC Black Edition je prakticky navržený a skvěle se v ní budete soustředit. Její vlastnosti definuje asynchronní konstrukce. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. V tomto systému není nastavení sedáku závislé na opěráku a proto jde o typ velmi vhodný k dlouhému sezení. Protože se i při hraní hodí opora pro lokty, jsou připraveny pevné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka pro hlavu je pro herní židle skoro nezbytná a ani u tohoto modelu o ni nebudete ochuzeni. Jen u široce vybavených židlí je obvyklá bederní opěrka, nutící ke správnému držení těla. Noblechairs EPIC Black... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs EPIC Black Edition (NBL-PU-BLA-004) , Noblechairs epic, černá/gold (nbl-pu-gol-002)

Noblechairs EPIC Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, 2021 Edition (NBL-EPC-PU-MPF)

Noblechairs EPIC Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, 2021 Edition (NBL-EPC-PU-MPF)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, asynchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), kovový kříž, plastová kolečka, černá barva, nosnost 150 kg Ve výbavě nadšených hráčů by neměla nikdy chybět herní židle pro zdravě prosezené hodiny u monitoru. Už od pohledu působivý kousek Noblechairs EPIC Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, 2021 Edition má promyšlené tvary a poskytne dostatek komfortu pro nerušené hraní. Její vlastnosti definuje asynchronní konstrukce. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. V tomto systému není nastavení sedáku závislé na opěráku a proto nehrozí, že by si někdo nenašel dokonalou polohu. Aby mohly ruce hráče spočinout pohodlně na klávesnici, připravil výrobce výškově nastavitelné područky. Opěrka pro hlavu je u herních židlí důležitou součástí výbavy, u tohoto modelu si krk a hlavu rovněž podepřete. U herních židlí méně obvyklá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs EPIC Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, 2021 Edition (NBL-EPC-PU-MPF) , Noblechairs epic mercedes-amg petronas formula one team, 2021 edition (nbl-epc-pu-mpf)

PS5 hra Elden Ring

PS5 hra Elden Ring
Detail

Dlouho očekávané odhalení hry ELDEN RING je tady! Fantasy akční RPG od společnosti FromSoftware Inc. a BANDAI NAMCO Entertainment Inc bylo oznámeno během dnešního přenosu Summer Game Fest. ELDEN RING bude k dispozici 21. ledna 2022 pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC skrze STEAM. ELDEN RING - Official Gameplay Reveal Ponořte se do napínavého dobrodružství a rozhodněte o osudu obrovského světa plného intrik a síly. Bojujte proti impozantním nepřátelům díky charakteristickému způsobu boje od FromSoftware a objevte širokou škálu vynalézavých strategií v akčním RPG ELDEN RING. Nový svět plný fantastických příběhů utkal Hidetaka Miyazaki - tvůrce kritiky uznávané série DARK SOULS a George R.R. Martin - autor nejprodávanější fantasy série Píseň ledu a ohně. Hráči se vydají na cestu skrze propracovaný svět skrápěný krví a podvodem, který jim do cesty přinese různé postavy s vlastní jedinečnou motivací pomáhat nebo bránit pokroku hráče a další hrůzostrašné tvory. Během svých dobrodružství hráči zvolí osud této prokleté země tím, že odhalí její tajemství a mýty. Díky rozsáhlé krajině s přirozeným počasím a postupem v průběhu dne, se hráči plně ponoří do světa ELDEN RING jakmile započnou svou cestu. Zvolte cestu pešky nebo na koni, sami nebo online s přáteli po travnatých pláních, dusivých bažinách a svěžích lesích. Vystoupejte po spirálovitých horách, vstupujte do dechberoucích hradů a staňte se svědky dalších velkolepých míst v měřítku, které jste nikdy dřív v titulech od FromSoftware neviděli. Možnosti hry ELDEN RING a možnosti přizpůsobení umožňuje hráčům definovat svůj vlastní herní styl. Experimentování je podpořeno širokou škálou zbraní, magických schopností a dovedností, které se nacházejí po celém světě a lákají hráče sledovat dříve neprozkoumané cesty postupu. ELDEN RING dává hráčům příležitost zmapovat svět vlastní cestou. Zvolte si strmý souboj v divokých bitvách proti skličujícím nepřátelům nebo využijte výhod tajných bojových systémů hry a získejte převahu. Je na hráči, aby se rozhodl, jak zvládne mnoho výzev, které před ním stojí. "V ELDEN RING jsme využili všechny naše zkušenosti z temné fantazie a akčních RPG z celé série DARK SOULS, abychom vytvořili odvážnou evoluci žánru," řekl Hidetaka Miyazaki, ředitel FromSoftware, "vytvořili jsme bohatý svět s ohromujícím měřítkem, založený na legendách napsaných přímo pro hru Georgem R. R. Martinem. ELDEN RING je svět plný tajemství a nebezpečí, připravený k prozkoumání a objevování, plný dramat, ve kterých se různé postavy chlubí svými postranními motivy. Upřímně doufáme, že si to užijete na vlastní kůži." "Jsem velmi šťastný a nadšený, že mohu oznámit datum vydání ELDEN RING, nové hry vytvořené panem Miyazaki a panem Georgem R.R. Martinem, dvěma tvůrci, které opravdu obdivuji. Hra má vášnivou fanouškovskou základu po celém světě." přidal Yasuo Miyakawa, prezident a generální ředitel společnosti BANDAI NAMCO Entertainment Inc. "Budeme pokračovat ve vývoji ELDEN RING nejen jako hry, ale i dalších oblastí, abychom našim fanouškům po celém světě poskytli kouzlo tohoto titulu. Těšíme se na vaši podporu." (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS5 hra Elden Ring , Elden ring - ps5 (3391892017946)

PS4 hra Elden Ring

PS4 hra Elden Ring
Detail

ELDEN RING Dlouho očekávané odhalení hry ELDEN RING je tady! Fantasy akční RPG od společnosti FromSoftware Inc. a BANDAI NAMCO Entertainment Inc bylo oznámeno během dnešního přenosu Summer Game Fest. ELDEN RING jek dispozici pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC skrze STEAM. ELDEN RING - Official Gameplay RevealPonořte se do napínavého dobrodružství a rozhodněte o osudu obrovského světa plného intrik a síly. Bojujte proti impozantním nepřátelům díky charakteristickému způsobu boje od FromSoftware a objevte širokou škálu vynalézavých strategií v akčním RPG ELDEN RING. Nový svět plný fantastických příběhů utkal Hidetaka Miyazaki - tvůrce kritiky uznávané série DARK SOULS a George R.R. Martin - autor nejprodávanější fantasy série Píseň ledu a ohně. Hráči se vydají na cestu skrze propracovaný svět skrápěný krví a podvodem, který jim do cesty přinese různé postavy s vlastní jedinečnou motivací pomáhat nebo bránit pokroku hráče a další hrůzostrašné tvory. Během svých dobrodružství hráči zvolí osud této prokleté země tím, že odhalí její tajemství a mýty. Díky rozsáhlé krajině s přirozeným počasím a postupem v průběhu dne, se hráči plně ponoří do světa ELDEN RING jakmile započnou svou cestu. Zvolte cestu pešky nebo na koni, sami nebo online s přáteli po travnatých pláních, dusivých bažinách a svěžích lesích. Vystoupejte po spirálovitých horách, vstupujte do dechberoucích hradů a staňte se svědky dalších velkolepých míst v měřítku, které jste nikdy dřív v titulech od FromSoftware neviděli. Možnosti hry ELDEN RING a možnosti přizpůsobení umožňuje hráčům definovat svůj vlastní herní styl. Experimentování je podpořeno širokou škálou zbraní, magických schopností a dovedností, které se nacházejí po celém světě a lákají hráče sledovat dříve neprozkoumané cesty postupu. ELDEN RING dává hráčům příležitost zmapovat svět vlastní cestou. Zvolte si strmý souboj v divokých bitvách proti skličujícím nepřátelům nebo využijte výhod tajných bojových systémů hry a získejte převahu. Je na hráči, aby se rozhodl, jak zvládne mnoho výzev, které před ním stojí. "V ELDEN RING jsme využili všechny naše zkušenosti z temné fantazie a akčních RPG z celé série DARK SOULS, abychom vytvořili odvážnou evoluci žánru," řekl Hidetaka Miyazaki, ředitel FromSoftware, "vytvořili jsme bohatý svět s ohromujícím měřítkem, založený na legendách napsaných přímo pro hru Georgem R. R. Martinem. ELDEN RING je svět plný tajemství a nebezpečí, připravený k prozkoumání a objevování, plný dramat, ve kterých se různé postavy chlubí svými postranními motivy. Upřímně doufáme, že si to užijete na vlastní kůži." "Jsem velmi šťastný a nadšený, že mohu oznámit datum vydání ELDEN RING, nové hry vytvořené panem Miyazaki a panem Georgem R.R. Martinem, dvěma tvůrci, které opravdu obdivuji. Hra má vášnivou fanouškovskou základu po celém světě." přidal Yasuo Miyakawa, prezident a generální ředitel společnosti BANDAI NAMCO Entertainment Inc. "Budeme pokračovat ve vývoji ELDEN RING nejen jako hry, ale i dalších oblastí, abychom našim fanouškům po celém světě poskytli kouzlo tohoto titulu. Těšíme se na vaši podporu." (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Elden Ring , Elden ring - ps4 (3391892017922)

Noblechairs EPIC, černá/gold (NBL-PU-GOL-002)

Noblechairs EPIC, černá/gold (NBL-PU-GOL-002)
Detail

Herní židle – kožené potažení, aretací bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem doprava / doleva područky, otočná a kovová konstrukce, kovový kříž, černá barva, nosnost 120 kg Patřičně náročnému hráči nemůže chybět vymakaná herní židle. Působivý kousek Noblechairs EPIC, černá/gold má ideální tvary a zajistí to správné pohodlí, které pomáhá při soustředění. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Protože si komfortní podepření zaslouží i lokty, nevynechal výrobce výškově nastavitelné a s posunem doprava / doleva područky. Opěrka pod hlavu je pro herní židle velice vhodnou výbavou a proto u tohoto modelu nechybí, opřete se celými zády. Velmi praktickou a u herních židlí méně vídanou výbavou bederní opěrka pro lepší držení těla. U tohoto modelu můžete počítat s kovovým materiálem kříže a nohou. Rozhodující přednosti herní židle Noblechairs EPIC, černá/gold Černá barva doplňuje efektní design herní židle Noblechairs Svalům okolo krku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs EPIC, černá/gold (NBL-PU-GOL-002) , Elden ring - xbox (3391892017977)

Noblechairs "Ehrenmann" pro židle EPIC/ICON/HERO, černá (NBL-SP-PST-006)

Noblechairs "Ehrenmann" pro židle EPIC/ICON/HERO, černá (NBL-SP-PST-006)
Detail

Opěrka hlavy - měkká a odolná, pěnové jádro s odolným látkovým potahem, elastický pás pro uchycení, možnost praní, pro herní židle Noblechairs ze série Hero, Epic a Icon, rozměry 350 × 100 × 300 mm Opěrka hlavy Noblechairs Ehrenmann je speciálně určená pro židle EPIC, ICON a HERO. Nabízí perfektní podporu pro oblast krku a zaručí zvýšenou ergonomii a pohodlí. Podporuje rovněž přirozené držení těla. Opěrka je tvořená paměťovou pěnou a doplněná o textilní potah. Na židli se upevňuje pomocí integrovaných pásků s přezkami. Opěrka hlavy Noblechairs Ehrenmann zajistí dokonalý komfort při práci i hraní her. Klíčové vlastnosti opěrky hlavy Noblechairs Ehrenmann pro židle EPIC/ICON/HERO, černéOpěrka hlavy určená pro židle EPIC, ICON a HERONabízí perfektní podporu pro oblast krkuZaručí zvýšenou ergonomii a pohodlíPodporuje přirozené držení tělaOpěrka hlavy Noblechairs Ehrenmann je tvořená paměťovou pěnou a doplněná o textilní potahUpevňuje se pomocí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs "Ehrenmann" pro židle EPIC/ICON/HERO, černá (NBL-SP-PST-006) , Noblechairs cushion set pro židle epic/icon/hero, černá/černá (nbl-sp-pst-002)

Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/bílá (NBL-SP-PST-003)

Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/bílá (NBL-SP-PST-003)
Detail

Bederní opěrka , bílá a černá barva Sada polštářů Noblechairs Cushion je speciálně určená pro židle EPIC, ICON a HERO. Nabízí perfektní podporu pro oblast krku a beder a zaručí zvýšenou ergonomii a pohodlí. Polštáře jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potah. Na židli se upevňují pomocí integrovaných pásků s přezkami. Sada polštářů Noblechairs Cushion zajistí dokonalý komfort při práci i hraní her. Klíčové vlastnosti setu Noblechairs Cushion pro židle EPIC/ICON/HERO, černého/bíléhoSada polštářů určená pro židle EPIC, ICON a HERONabízí perfektní podporu pro oblast krku a bederZaručí zvýšenou ergonomii a pohodlíPolštáře Noblechairs Cushion jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potahNa židli se upevňují pomocí integrovaných pásků s přezkamiBarevné provedení: bílo-černé (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/bílá (NBL-SP-PST-003) , Noblechairs cushion set pro židle epic/icon/hero, černá/bílá (nbl-sp-pst-003)

Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/černá (NBL-SP-PST-002)

Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/černá (NBL-SP-PST-002)
Detail

Bederní opěrka , černá barva Sada polštářů Noblechairs Cushion je speciálně určená pro židle EPIC, ICO a HERO. Nabízí perfektní podporu pro oblast krku a beder a zaručí zvýšenou ergonomii a pohodlí. Polštáře jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potah. Na židli se upevňují pomocí integrovaných pásků s přezkami. Sada polštářů Noblechairs Cushion zajistí dokonalý komfort při práci i hraní her. Klíčové vlastnosti setu Noblechairs Cushion pro židle EPIC/ICON/HERO, černéhoSada polštářů určená pro židle EPIC, ICO a HERONabízí perfektní podporu pro oblast krku a bederZaručí zvýšenou ergonomii a pohodlíPolštáře Noblechairs Cushion jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potahNa židli se upevňují pomocí integrovaných pásků s přezkamiBarevné provedení: černé (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/černá (NBL-SP-PST-002) , Noblechairs epic tx, antracit (nbl-epc-tx-atc)

Elden Ring - Xbox (3391892017977)

Elden Ring - Xbox (3391892017977)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Hra dává hráčům příležitost zmapovat svět vlastní cestou. Zvolte si strmý souboj v divokých bitvách proti skličujícím nepřátelům nebo využijte výhod tajných bojových systémů hry a získejte převahu. Je na hráči, aby se rozhodl, jak zvládne mnoho výzev, které před ním stojí. Vítejte v mýtickém světě Elden Ringu Xbox Ve světě „Lands Between“ došlo ke strašlivé události. Mocný prsten, Elden Ring, je zničen a jeho fragmenty mají v moci potomci královny Mariky, kteří díky nim zešíleli. Na scénu nastupujete vy, „zkrocený“ hrdina – ani živý, ani mrtvý a pokusíte se získat úlomky artefaktu, abyste se tak mohli stát „Elden Lordy“. Elden Ring Xbox – Nové fantasy prostředíVypravte se do světa „Lands Between“, který stvořili Hidetaka Miyazaki, tvůrce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Elden Ring - Xbox (3391892017977) , Noblechairs icon tx, antracit (nbl-icn-tx-atc)

Elden Ring - PS5 (3391892017946)

Elden Ring - PS5 (3391892017946)
Detail

Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Hra dává hráčům příležitost zmapovat svět vlastní cestou. Zvolte si strmý souboj v divokých bitvách proti skličujícím nepřátelům nebo využijte výhod tajných bojových systémů hry a získejte převahu. Je na hráči, aby se rozhodl, jak zvládne mnoho výzev, které před ním stojí. Vítejte v mýtickém světě Elden RinguVe světě „Lands Between“ došlo ke strašlivé události. Mocný prsten, Elden Ring, je zničen a jeho fragmenty mají v moci potomci královny Mariky, kteří díky nim zešíleli. Na scénu nastupujete vy, „zkrocený“ hrdina – ani živý, ani mrtvý a pokusíte se získat úlomky artefaktu, abyste se tak mohli stát „Elden Lordy“. Nové fantasy prostředíVypravte se do světa „Lands Between“, který stvořili Hidetaka Miyazaki, tvůrce slavné herní série Dark Souls a známý spisovatel George R. R. Martin, jenž má na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Elden Ring - PS5 (3391892017946) , Noblechairs memory foam cushion set, černá (nbl-sp-pst-008)

Elden Ring - PS4 (3391892017922)

Elden Ring - PS4 (3391892017922)
Detail

Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Hra dává hráčům příležitost zmapovat svět vlastní cestou. Zvolte si strmý souboj v divokých bitvách proti skličujícím nepřátelům nebo využijte výhod tajných bojových systémů hry a získejte převahu. Je na hráči, aby se rozhodl, jak zvládne mnoho výzev, které před ním stojí. Vítejte v mýtickém světě Elden Ringu PS4Ve světě „Lands Between“ došlo ke strašlivé události. Mocný prsten, Elden Ring, je zničen a jeho fragmenty mají v moci potomci královny Mariky, kteří díky nim zešíleli. Na scénu nastupujete vy, „zkrocený“ hrdina – ani živý, ani mrtvý a pokusíte se získat úlomky artefaktu, abyste se tak mohli stát „Elden Lordy“. Elden Ring PS4 – Nové fantasy prostředíVypravte se do světa „Lands Between“, který stvořili Hidetaka Miyazaki, tvůrce slavné herní série Dark... (alza.cz)

Podobné produkty ako Elden Ring - PS4 (3391892017922) , Noblechairs epic genuine leather, černá/bílá/červená (nbl-rl-epc-001)

Noblechairs ICON TX, antracit (NBL-ICN-TX-ATC)

Noblechairs ICON TX, antracit (NBL-ICN-TX-ATC)
Detail

Herní židle – textilní potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, antracitová barva, nosnost 150 kg Správnému hernímu nadšenci by neměla chybět vymakaná herní židle. Už od pohledu působivý kousek Noblechairs ICON TX, antracit potěší propracovaným designem a vyhnete se s ní jakékoli bolesti zad. Základem jejích vlastností synchronní typ mechaniky. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Opěrák a sedák jsou s tímto systémem vždy ve správné vzájemné poloze, je tak zajištěno maximální pohodlí i pro delší sezení. Abyste si mohli ruce opřít i jinam, než o stůl, jsou připraveny výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Hlavová opěrka je pro herní židle prakticky nutností a ani u tohoto modelu o ni nebudete ochuzeni. U herních židlí spíše výjimečnou výbavou je bederní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs ICON TX, antracit (NBL-ICN-TX-ATC) , Noblechairs premium set na čištění židlí z pravé i syntetické kůže (nbl-ac-lck-001)

Noblechairs EPIC TX, antracit (NBL-EPC-TX-ATC)

Noblechairs EPIC TX, antracit (NBL-EPC-TX-ATC)
Detail

Herní židle – textilní potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, antracitová barva, nosnost 120 kg U stolu s výkonným herním počítačem by neměla chybět herní židle pro zdravě prosezené hodiny u monitoru. Na první pohled efektní kousek Noblechairs EPIC TX, antracit dovede zaujmout propracovanými tvary a obstará pohodlí potřebné pro ničím nerušenou hru. Základní vlastností je synchronní konstrukce. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. V tomto systému je sedák závislý na nastavení opěráku, což zajišťuje bezbolestné sezení na dlouhé hodiny. Protože je důležité opřít si i lokty, jsou přítomné výškově nastavitelné a s posunem dopředu / dozadu područky. Opěrka pod hlavu je pro herní židle vždy velice praktická a s tímto modelem si pohodlně opřete i krk a hlavu. Jen prémiová židle... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs EPIC TX, antracit (NBL-EPC-TX-ATC) , My hero ones justice 2: standard edition - xbox digital (g3q-00850)

Noblechairs Memory Foam Cushion Set, černá (NBL-SP-PST-008)

Noblechairs Memory Foam Cushion Set, černá (NBL-SP-PST-008)
Detail

Bederní opěrka – paměťová pěna, nacvakávací, černá barva, paměťová pěna Sada polštářů Noblechairs Memory Foam Cushion Set je speciálně určená pro židle EPIC, ICON a HERO. Nabízí perfektní podporu pro oblast krku a beder a zaručí zvýšenou ergonomii a pohodlí. Polštáře jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potah. Polštář na krk se na židli upevňuje pomocí integrovaných pásků s přezkami. Sada polštářů Noblechairs Memory Foam Cushion Set zajistí dokonalý komfort při práci i hraní her. Klíčové vlastnosti setu Noblechairs Memory Foam Cushion Set, černéhoSada polštářů určená pro židle EPIC, ICON a HERONabízí perfektní podporu pro oblast krku a bederZaručí zvýšenou ergonomii a pohodlíPolštáře Noblechairs Cushion jsou tvořené paměťovou pěnou a doplněné o textilní potahPolštář na krk se na židli upevňuje pomocí integrovaných pásků s přezkamiBarevné provedení: bílo-černé Rozměry polštáře na krk:30 × 19 × 8,5 cm Rozměry... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs Memory Foam Cushion Set, černá (NBL-SP-PST-008) , My hero ones justice 2: deluxe edition - xbox digital (g3q-00874)

Noblechairs EPIC Genuine leather, černá/bílá/červená (NBL-RL-EPC-001)

Noblechairs EPIC Genuine leather, černá/bílá/červená (NBL-RL-EPC-001)
Detail

Herní židle – polyuretanové potažení, synchronní mechanika, bederní a hlavová opěrka, výškově nastavitelné područky, otočná a kovová konstrukce, výplň sedáku studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, plastová kolečka, bílá, černá a červená barva, nosnost 120 kg U stolu s nadupaným PC nemůže chybět herní židle pro zdravé a bezbolestné sezení. Už od pohledu působivý kousek Noblechairs EPIC Genuine leather, černá/bílá/červená má pečlivě promyšlený design a zajistí pohodlí, při kterém se lépe soustředí na hru. Její vlastnosti utváří synchronní mechanika. Konstrukce této herní židle Noblechairs je kovová. Jde o systém, který si zachovává při nastavení opěráku automaticky vhodnou polohu sedáku, hodí se proto především pro delší sezení. Protože si komfortní podepření zaslouží i lokty, jsou na svém místě výškově nastavitelné područky. Opěrka pro hlavu je pro herní židle velmi příhodná, můžete se tak těšit i na oporu krku. U židlí nadstandardní výbavou je bederní opěrka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs EPIC Genuine leather, černá/bílá/červená (NBL-RL-EPC-001) , One punch man: a hero nobody knows - deluxe edition - xbox digital (g3q-00872)

Noblechairs Premium set na čištění židlí z pravé i syntetické kůže (NBL-AC-LCK-001)

Noblechairs Premium set na čištění židlí z pravé i syntetické kůže (NBL-AC-LCK-001)
Detail

Čisticí prostředek - pro péči o kožené materiály (židle, křesla), v balení 1× přípravek na čištění a 1× na údržbu, houbička, 2 hadříky z mikrovlákna Set Noblechairs Premium je speciálně určený na čištění kožených židlí a křesel. Obsahuje dva přípravky, z nichž jeden slouží na čištění a druhý poskytne židlím adekvátní péči. Součástí setu je i houbička na leštění a dva hadříky, které jsou vyrobené z mikrovlákna. Set Noblechairs Premium židle dokonale vyčistí a zanechá na nich svěží koženou vůni. Klíčové vlastnosti setu na čištění židlí z pravé i syntetické kůže Noblechairs PremiumSet určený na čištění kožených židlí a křeselObsahuje dva přípravkyJeden slouží na čištění a druhý poskytne židlím adekvátní péčiSoučástí setu Noblechairs Premium je i houbička na leštění a dva hadříky z mikrovlákna (alza.cz)

Podobné produkty ako Noblechairs Premium set na čištění židlí z pravé i syntetické kůže (NBL-AC-LCK-001) , Magic ring (5001)

Ere Perez Argan Brow Hero sérum na obočí 3,5 ml

Ere Perez Argan Brow Hero sérum na obočí 3,5 ml
Detail

Ere Perez Argan Brow Hero, 3,5 ml, Řasenky a gely na obočí pro ženy, Produkt Ere Perez Argan zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu vašich očí. Vlastnosti: obočí vypadá okamžitě upraveně zvýrazňuje chloupky obočí přirozeným odstínem podporuje růst chloupků pro hustější vzhled fixuje obočí v požadovaném tvaru Složení: veganský produkt Jak používat: Pomocí štětečku naberte přiměřené množství produktu a krátkými tahy aplikujte na obočí. (notino.cz)

Podobné produkty ako Ere Perez Argan Brow Hero sérum na obočí 3,5 ml , Saty element ring

Project 3 Third Edition Student's Book - PU

Project 3 Third Edition Student's Book - PU
Detail

Tried, tested, trusted ... and now even better! Teachers all over the world trust Project. This brand-new edition has been improved and updated in direct response to feedback from teachers. The tried and tested methodology, together with the wide range of material presenting real language in real contexts, will inspire a new generation of English learners from the ages of 9-10 years. Key features New, clear vocabulary sections added to the grammar-based syllabus and integrated skills work. Texts, topics and activities such as cartoons, traditional songs and stories and project work will all appeal to students. English across the curriculum' pages provide students with the language they need to discuss school subjects in English. Culture sections within each unit enable students to explore differences and draw comparisons with their own cultural backgrounds. Brand-new Culture DVD offers a wealth of visual material showing aspects of life in Britain and other English-speaking countries. New Workbook Pack supports learner independence: the CD-ROM includes interactive exercises and selected material from the Culture DVD, and the Workbook itself contains graded exercises, progress checks, and clear 'can-do' statements after every unit, reflecting the Common European Framework. (patro.cz)

Podobné produkty ako Project 3 Third Edition Student's Book - PU , Orico phx35-v1-pu (phx35-v1-pu)

Project 4 Third Edition Student´s Book - PU

Project 4 Third Edition Student´s Book - PU
Detail

Tried, tested, trusted ... and now even better! Teachers all over the world trust Project. This brand-new edition has been improved and updated in direct response to feedback from teachers. The tried and tested methodology, together with the wide range of material presenting real language in real contexts, will inspire a new generation of English learners from the ages of 9-10 years. Key features New, clear vocabulary sections added to the grammar-based syllabus and integrated skills work. Texts, topics and activities such as cartoons, traditional songs and stories and project work will all appeal to students. English across the curriculum' pages provide students with the language they need to discuss school subjects in English. Culture sections within each unit enable students to explore differences and draw comparisons with their own cultural backgrounds. Brand-new Culture DVD offers a wealth of visual material showing aspects of life in Britain and other English-speaking countries. New Workbook Pack supports learner independence: the CD-ROM includes interactive exercises and selected material from the Culture DVD, and the Workbook itself contains graded exercises, progress checks, and clear 'can-do' statements after every unit, reflecting the Common European Framework. (patro.cz)

Podobné produkty ako Project 4 Third Edition Student´s Book - PU , Orico phi35-v1-pu (phi35-v1-pu)

Hra stolní Dobble: Anniversary Edition

Hra stolní Dobble: Anniversary Edition
Detail

Hra stolní Dobble: Anniversary Edition (tipa.eu)

Podobné produkty ako Hra stolní Dobble: Anniversary Edition , Patona pro gopro hero 9/hero 10//hero 11 1730mah li-ion premium (pt1347)

PS4 hra Sifu - Vengeance Edition

PS4 hra Sifu - Vengeance Edition
Detail

(tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Sifu - Vengeance Edition , Nimo hnk-nbl-mn kompresorový inhalátor (2808)

PS4 hra Mafia Definitive Edition

PS4 hra Mafia Definitive Edition
Detail

Mafia: Definitive Edition Mafia: Definitive Edition - to je kompletně a do detailu přepracovaná verze původní hry z roku 2002, která přinese zmodernizovaný herní scénář s novým bohatým dialogem, rozvinutější příběhové pozadí a dodatečné filmečky, zcela nové hratelné sekvence a prvky hratelnosti a mnohem více. Na město Lost Heaven těžce dolehla velká hospodářská krize a zavedení prohibice v Americe znamená lukrativní obchodní příležitosti pro mafiány. Zločinecké rodiny Salieri a Morello bojují o kontrolu nad Lost Heaven, zatímco se pár poctivých policistů horko těžko snaží udržet pořádek. Soukromný život těžce pracujícío taxikáře Thomase Angela se navždy změní, když se osudově zaplete s italskou mafií. Nyní dělá kšefty pro Dona Salieriho a získává respekt ve zločineckém podsvětí, ačkoliv jeho svědomí se snaží hlídat jeho ego. Klíčové prvky: BUĎTE SOUČÁSTÍ RODINY - Jste hlavní hvězdou tohoto filmového příběhu o mafii ve světě organizovaného zločinu během éry prohibice. STARONOVÉ MISTROVSKÉ DÍLO - Mafia: Definitive Edition je věrná, rozšířená předělávka inspirovaná ikonickým originálem z roku 2002, nyní s nádhernou grafikou ve 4K a rozšířenou hratelností. VRAŤTE SE DO LOST HEAVEN - Prozkoumejte autentickou vizi Ameriky z 30. let 20. století v tomto rozsáhlém městě a jeho zločineckém podsvětí. HRAJTE V ČEŠTINĚ - Hra obsahuje český dabing a titulky. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Mafia Definitive Edition , Nimo kompresorový inhalátor hnk-nbl-car (8698973761893)

PS4 hra Cuphead Physical Edition

PS4 hra Cuphead Physical Edition
Detail

Pojďte se všichni podívat na interaktivní zábavní spektákl všech dob. Představujeme... kompletně kreslenou divotvornou hru Cuphead! V této klasické akční hře, kde běháte a střílíte, hrajete za bratry Cupheada nebo Mugmana (v režimu pro jednoho hráče či kooperaci), kteří zkoumají roztodivné světy a bojují proti obřím bossům, kteří se snad ani nevejdou na obrazovku, aby získali zpět svou duši od samotného ďábla! Nepřeháníme, když řekneme, že na celém světě nenajdete žádný podobný zážitek jako tento celosvětový fenomén od vývojářů ze Studio MDHR. Grafika a zvuk hry Cuphead, inspirovaná animovanými filmy ze 30. let, byly pečlivě vytvořeny pomocí stejných dobových technik: tradiční, ručně kreslená animace, pozadí ve vodových barvách, původní jazzové nahrávky. Cuphead je skutečně hratelný animovaný film, který působí, jako by vypadl přímo ze zlaté éry animace. Ale to není vše! Tato výrazná krabicová edice obsahuje na disku/cartrige nesmírně populární DLC s rozšířením „The Delicious Last Course“, které hráčům nabízí řadu dodatečných bossů, úžasné zbraně a talismany a zcela novou hratelnou postavu Ms. Chalice. Když k tomu přidáte sadu rozkošných bonusů, které s láskou vytvořili grafici ze Studio MDHR, vyjde vám z toho zkrátka ten nejkompletnější zážitek všech dob, který se dokonale hodí pro odvěké fanoušky i nováčky hry Cuphead! Multiplatinový bestseller s více než 12 miliony prodaných kusů Poprvé dostupné v krabici v kompletním balení, které obsahuje velmi populární DLC a nádherné bonusy Úspěšný rodinný animovaný seriál „The Cuphead Show!“, který se nyní streamuje na Netflixu Obsah fyzické edice hry Cuphead: základní hra DLC s rozšířením The Delicious Last Course 6 sběratelských vtipných karet Cuphead členská karta klubu Cuphead exkluzivní vnitřní grafika od Studio MDHR (ručně kreslený oboustranný obal) (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Cuphead Physical Edition

PS5 hra Sifu - Vengeance Edition

PS5 hra Sifu - Vengeance Edition
Detail

(tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS5 hra Sifu - Vengeance Edition

Switch hra Sifu - Vengeance Edition

Switch hra Sifu - Vengeance Edition
Detail

(tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Switch hra Sifu - Vengeance Edition

PS4 hra Sonic Forces Bonus Edition

PS4 hra Sonic Forces Bonus Edition
Detail

Sonic Forces je příběhem slavné postavy Sonic the Hedgehog, jenž vede sílu odporu proti doktoru Eggmannovi, který převzal vládu nad světem za pomoci své armády robotů a nového mysteriózního darebáka jménem Infinite. Hratelnost Sonic Forces je podobná jako u hry Sonic Generations, přičemž hráči mají možnost si zvolit mezi klasickým a moderním Sonicem. V prvním případě na hráče čeká nostalgická hratelnost z bočního pohledu v 2.5D, která je známá z originálních Sonic her pro Sega Genesis. V případě moderního stylu se hráči mohou těšit na třírozměrnou hratelnost podobnou jako u her jako Sonic Unleashed a Sonic Colors. Navíc přináší Sonic Forces ještě třetí mód „Avatar", ve kterém si svou postavu sami vytvoříte a hratelnost si tak sami uzpůsobíte. (patro.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Sonic Forces Bonus Edition

PS4 hra Tekken 7 Legendary Edition

PS4 hra Tekken 7 Legendary Edition
Detail

Zažijte epický konec klanu Mishima a odhalte pohnutky skryté za každou z akcí jejich neustálého boje. Poháněn Unreal Enginen 4, TEKKEN 7 přináší ohromující příběhové souboje a intenzivní duely, které si můžete užít s přáteli i rivaly díky inovativním bojovým mechanikám.UNREAL ENGINE 4Tekken 7 je díky Unreal Engine 4 nejlépe vypadající TEKKEN hrou v historii a nabídne fotorealistickou grafiku a senzační bojové efekty.SOUVISLÝ PŘÍBĚHOVÝ ZÁŽITEKFilmové příběhové sekvence se dokonale mísí s krutými souboji, které odhalí vzrušující příběh rodiny Mishima ve velmi inovativním směru.ROSTER VÍCE NEŽ 30 HRATELNÝCH POSTAVSolidní roster více než 30 postav zahrnující zcela nové bojovníky spolu s jedním z největších move-listů na světe, který Vám zajistí kompletní svobodu Vašeho bojového stylu. Osvojte si oblíbené smrtící techniky, bojové kroky a komba a vyhrajte souboj!POSTAVA ZE HRY STREET FIGHTER: AKUMAAkuma, charakter ze hry Street Fighter byl přenesen do 3D prostoru a přidává se k epické bitvě s jeho všemi shoto-style pohyby a ohnivými koulemi.ZCELA NOVÉ BOJOVÉ MECHANIKY A KROKYNávrat klasických 1v1 soubojů spolu s novými pohyby a soubojovými mechanikami, jako je "Rage Arts", "Power Crushes" a "Rage Drives", které dělají hru přístupnou pro hráče všech zkušenostních úrovní.ZÁVĚREČNÁ KAPITOLA KRVAVÉ SÁGY MISHIMATEKKEN 7 představuje finální kapitolu 20 let trvajícího Mishima sváru. Odhalte monumentální zakončení emocionálního rodinného konfliktu mezi členy klanu Mishima. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Tekken 7 Legendary Edition

PS5 hra Gotham Knights Special Edition

PS5 hra Gotham Knights Special Edition
Detail

Gotham Knights, představující originální příběh z DC Batman universe, který nabízí dynamické a interaktivní Gotham City, kde se ulice množí zločinci. Jejich základnou bude Zvonice, díky které bude tato nová éra hrdinů řešit záhady, jenž spojují nejtemnější kapitoly v historii města a musí porazit notoricky známé záporáky v epických konfrontacích. Hráči musí zachránit Gotham před sestupem do chaosu a znovuobjevit v sobě svou vlastní verzi Temného rytíře. Ve hře Gotham Knights mohou hráči prozkoumat otevřený svět Gothamu a hlídat temné ulice pěti různých městských čtvrtí pomocí různých schopností a hrdinských bojových pohybů, stejně jako kultovního Batcycle. Spolu s postupem Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin se vyvíjí i jejich charakteristické herní dovednosti a rozrůstá arzenál zbraní a vybavení. Jak bylo odhaleno v Video Walkthrough, Gotham Knights nabízí k prozkoumání bohaté příběhy, ve kterých budete čelit proti některým nejslavnějším DC Super-Villains (záporákům), jako je například pan Freeze, který pokryl Gotham City ledem. Mezi hratelné postavy v Gotham Knights patří: Batgirl, také známá jako Barbara Gordon, je odhodlaná bojovnice a zkušený hacker. Jako dcera zesnulého gothamského komisaře Jima Gordona pomáhala v minulosti Batmanovi jako Oracle. Nyní, po letech zotavení a příprav, je připravena vstoupit do své nové role, ovládající své obušky a využívající svůj výcvik v kickboxu, capoeira a jiu-jitsu. Nightwing je Dick Grayson, první Robin, který byl Batmanovým chráněncem předtím, než se stal hrdinou. Je to přirozený vůdce, nejstarší a nejmoudřejší člen Batmanovy rodiny. Mistrovství Nightwinga v akrobacii je doplněno odborným využitím jeho charakteristických Escrima Sticks, díky němuž je schopen sejmout nepřátele. Red Hood, dříve známý jako Jason Todd, je intenzivní a nestálý antihrdina. Red Hood má potíže s udržením svého temperamentu pod kontrolou, ale nebude váhat vstoupit do palebné linie, když je přítel v ohrožení. Jeho výcvik mu dal nejvyšší lidskou sílu a znalosti v mnoha bojových technikách se všemi druhy zbraní - tradičními i špičkovými. Robin je Tim Drake, mladý zázrak a génius týmu, který je mistrem deduktivního uvažování. Jako skutečný následovník v Batmanově odkazu je motivován přesvědčením, že Gotham City potřebuje ochranu, a doufá, že bude typem personifikovaného hrdiny Batmana. Jako bojovník je vyzbrojený trojdílnou tyčí a zkušený v různých stealth technikách. Robin má také zkušenosti v kombinované psychologii války a behaviorálních vědách. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS5 hra Gotham Knights Special Edition

Xbox One hra Cuphead Physical Edition

Xbox One hra Cuphead Physical Edition
Detail

Pojďte se všichni podívat na interaktivní zábavní spektákl všech dob. Představujeme... kompletně kreslenou divotvornou hru Cuphead! V této klasické akční hře, kde běháte a střílíte, hrajete za bratry Cupheada nebo Mugmana (v režimu pro jednoho hráče či kooperaci), kteří zkoumají roztodivné světy a bojují proti obřím bossům, kteří se snad ani nevejdou na obrazovku, aby získali zpět svou duši od samotného ďábla! Nepřeháníme, když řekneme, že na celém světě nenajdete žádný podobný zážitek jako tento celosvětový fenomén od vývojářů ze Studio MDHR. Grafika a zvuk hry Cuphead, inspirovaná animovanými filmy ze 30. let, byly pečlivě vytvořeny pomocí stejných dobových technik: tradiční, ručně kreslená animace, pozadí ve vodových barvách, původní jazzové nahrávky. Cuphead je skutečně hratelný animovaný film, který působí, jako by vypadl přímo ze zlaté éry animace. Ale to není vše! Tato výrazná krabicová edice obsahuje na disku/cartrige nesmírně populární DLC s rozšířením „The Delicious Last Course“, které hráčům nabízí řadu dodatečných bossů, úžasné zbraně a talismany a zcela novou hratelnou postavu Ms. Chalice. Když k tomu přidáte sadu rozkošných bonusů, které s láskou vytvořili grafici ze Studio MDHR, vyjde vám z toho zkrátka ten nejkompletnější zážitek všech dob, který se dokonale hodí pro odvěké fanoušky i nováčky hry Cuphead! Multiplatinový bestseller s více než 12 miliony prodaných kusů Poprvé dostupné v krabici v kompletním balení, které obsahuje velmi populární DLC a nádherné bonusy Úspěšný rodinný animovaný seriál „The Cuphead Show!“, který se nyní streamuje na Netflixu Obsah fyzické edice hry Cuphead: základní hra DLC s rozšířením The Delicious Last Course 6 sběratelských vtipných karet Cuphead členská karta klubu Cuphead exkluzivní vnitřní grafika od Studio MDHR (ručně kreslený oboustranný obal) (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Xbox One hra Cuphead Physical Edition

Leukoplast Kids Hero Edition Náplast dětská 2 velikosti 12 ks

Leukoplast Kids Hero Edition Náplast dětská 2 velikosti 12 ks
Detail

Leukoplast Kids Hero Edition je voděodolná náplast s polštářkem na drobná i větší poranění Vašich dětí. Design s Batmanem, 2 velikosti v balení. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Leukoplast Kids Hero Edition Náplast dětská 2 velikosti 12 ks

Xbox One hra Mass Effect Legendary Edition

Xbox One hra Mass Effect Legendary Edition
Detail

(tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Xbox One hra Mass Effect Legendary Edition

Xbox One hra Tekken 7 Legendary Edition

Xbox One hra Tekken 7 Legendary Edition
Detail

Tekken 7 Láska, Pomsta, Hrdost.Každý z nás má důvod bojovat.Hodnoty jsou to,co nás definuje a co nás dělá lidmi,bez ohledu na naše silné či slabé stránky.Neexistují špatné motivy,ale jen cesty,které si zvolíme. Zažijte epický konec klanu Mishima a odhalte pohnutky skryté za každou z akcí jejich neustálého boje. Poháněn Unreal Enginen 4, TEKKEN 7 přináší ohromující příběhové souboje a intenzivní duely, které si můžete užít s přáteli i rivaly díky inovativním bojovým mechanikám. UNREAL ENGINE 4 Tekken 7 je díky Unreal Engine 4 nejlépe vypadající TEKKEN hrou v historii a nabídne fotorealistickou grafiku a senzační bojové efekty. SOUVISLÝ PŘÍBĚHOVÝ ZÁŽITEK Filmové příběhové sekvence se dokonale mísí s krutými souboji, které odhalí vzrušující příběh rodiny Mishima ve velmi inovativním směru. ROSTER VÍCE NEŽ 30 HRATELNÝCH POSTAV Solidní roster více než 30 postav zahrnující zcela nové bojovníky spolu s jedním z největších move-listů na světe, který Vám zajistí kompletní svobodu Vašeho bojového stylu. Osvojte si oblíbené smrtící techniky, bojové kroky a komba a vyhrajte souboj! POSTAVA ZE HRY STREET FIGHTER: AKUMA Akuma, charakter ze hry Street Fighter byl přenesen do 3D prostoru a přidává se k epické bitvě s jeho všemi shoto-style pohyby a ohnivými koulemi. ZCELA NOVÉ BOJOVÉ MECHANIKY A KROKY Návrat klasických 1v1 soubojů spolu s novými pohyby a soubojovými mechanikami, jako je "Rage Arts", "Power Crushes" a "Rage Drives", které dělají hru přístupnou pro hráče všech zkušenostních úrovní. ZÁVĚREČNÁ KAPITOLA KRVAVÉ SÁGY MISHIMA TEKKEN 7 představuje finální kapitolu 20 let trvajícího Mishima sváru. Odhalte monumentální zakončení emocionálního rodinného konfliktu mezi členy klanu Mishima. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Xbox One hra Tekken 7 Legendary Edition

PS5 hra Farming Simulator 22: Platinum Edition

PS5 hra Farming Simulator 22: Platinum Edition
Detail

Datum vydání: 15.11.20022 Dosud největší simulátor farmaření! Ve hře Farming Simulator 22 Platinum Edition se můžete pustit do zemědělství, lesnictví a chovu zvířat v jedné ze čtyř různorodých evropských a amerických oblastí. K dispozici máte přes 500 skutečných vozidel a strojů od více než 100 renomovaných zemědělských výrobců z celého světa. Ve hře Farming Simulator 22 na vás čekají různé nové herní mechaniky: sezónní cykly vás budou nutit plánovat dopředu a přizpůsobit se měnícím se povětrnostním podmínkám. Nové plodiny, například hrozny a olivy, vyžadují precizní práci se specializovanými stroji v úzkých pásech, různé výrobní řetězce vám pak umožní vybudovat zemědělské impérium. Rozšíření Platinum Expansion přináší ještě více obsahu! Součástí edice Platinum Edition je kromě rozsáhlé základní hry i zcela nové rozšíření Platinum Expansion, které přidává Silverrun Forest, novou mapu inspirovanou severozápadem Severní Ameriky s hustě zalesněnou krajinou a novými příležitostmi. Připravte si značkovače stromů a pusťte se do nových lesnických misí nebo si dokonce postavte loď v loděnici – Silverrun Forest nabízí spoustu zajímavých míst a výrobních řetězců, které se rozvíjí podle vašich dodávek dřeva. Těšte se na velký výběr nových strojů od renomovaného švédského výrobce Volvo, který slaví premiéru v sérii Farming Simulator, a rozšiřte svůj vozový park o další stroje od značek John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX a mnoha dalších. Součástí rozšíření je více než 40 skutečných vozidel a strojů, které obohatí a rozšíří možnosti farmaření a lesnictví – ať už se pustíte do virtuálního farmaření sami nebo s přáteli ve hře pro více hráčů. Více než 100 skutečných značek, nově i Volvo a další značky! Přes 500 skutečných vozidel a strojů Zahrnuje základní hru a rozšíření Platinum Expansion 4 různorodé evropské a americké oblasti Velké množství plodin, zvířat a stromů Sezónní výzvy, výrobní řetězce, značení stromů a další! Hra pro více hráčů s podporou Crossplay umožňuje kooperativní farmaření ModHub s bezplatným obsahem od komunity Hra obsahuje české titulky. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS5 hra Farming Simulator 22: Platinum Edition

PS4 hra Resident Evil Village Gold Edition

PS4 hra Resident Evil Village Gold Edition
Detail

Resident Evil Village se odehrává několik let po sedmém dílu (Resident Evil 7 Biohazard). Ethan Winters a jeho žena Mia konečně nachází klid po hrozivých událostech, které zažili na farmě rodiny Bakerových. I přes to, že zahodili svou minulost za hlavu, objeví se starý známý Chris Redfield, jehož akce vedou Ethana až do tajemné zasněžené vesnice. Hra opět běží na RE Engine a využívá sílu konzolí nové generace. GOLD EDITION OBSAHUJE- hru Resident Evil: Village- rozšíření Winters' Expansion- Trauma Pack DLC- přístup do RE: VERSE online hry (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Resident Evil Village Gold Edition

SONY PS5 hra Spider-man Ultimate Edition

SONY PS5 hra Spider-man Ultimate Edition
Detail

(tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako SONY PS5 hra Spider-man Ultimate Edition

PS4 hra Evil West Day One Edition

PS4 hra Evil West Day One Edition
Detail

Krabicová verze Evil West obsahuje Wild Wild East Pack! Nakopejte nemrtvým zadek a vypadejte u toho pekelně stylově díky novému obleku a pěti skinům zbraní. Zlo nikdy nespí... ale krvácet může. Americkou divočinu pohlcuje temná hrozba. Jako jeden z posledních agentů v přísně tajném ústavu pro lov upírů jste poslední, kdo může zachránit lidstvo před hluboko zakořeněnou hrůzou, která se nyní noří ze stínů. Povstaňte a staňte se hrdiny Divokého západu, zlikvidujte upírskou hrozbu a zachraňte Spojené státy! V brutálním výbušném souboji rozpoutejte peklo pomocí svých střelných zbraní, bleskové rukavice a množství důmyslných pomůcek. Zabíjejte krvežíznivé obludy ve stylu osamělého lovce anebo v kooperaci s kamarádem. Objevujte a bojujte v příběhové kampani, zatímco si budete vylepšovat zbraně a lovecké nástroje. Odemykejte si nové perky a rozvíjejte své vražedné mistrovství, vytvořte si vlastní styl hry a porážejte zástupy nadpřirozených nepřátel. Vlastnosti: Bojujte sami nebo s kamarádem ve stylovém a násilném akčním souboji Mýty a legendy převyprávěné ve stylizovaném a prapodivném světě Divokého západu Rozvíjejte své perky, vylepšitelné zbraně a nástroje Objevujte a bojujte v příběhové kampani a zachraňte Ameriku (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Evil West Day One Edition

PS4 hra Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

PS4 hra Kingdom Come: Deliverance Royal Edition
Detail

Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition obsahuje základní hru a všechna dosud vydaná rozšíření. Majitelé Royal Edition navíc získají přístup k chystanému obsahu „A Woman’s Lot“.Přehled obsahu Royal Edition: Všechny verze zaručují kompletní zážitek s Kingdom Come: Deliverance včetně následujícího: Poklady minulosti - Poklady minulosti odemykají jedinečné mapy k pokladům a dodatečné zbroje pro Jindřicha. Z popela - V roli novopečeného šafáře se hráč musí rozhodnout, které budovy se mají postavit jako první, jak přilákat nové lidi a jak vyřešit spory mezi občany. Bude také moct vzít na projížďku jednoho z nových koní, zahrát si kostky anebo si zajít do místní hospůdky – kterou zrovna nechal postavit. Milostná dobrodružství Jana Ptáčka - Jindřichův přítel Jan Ptáček se zamiloval a potřebuje, aby mu Jindřich poradil, jak dobýt srdce krásné Karolíny. Celé se to ale zamotá víc, než by se dalo čekat Band of Bastards - V tomto rozšíření se hráč může přidat ke skupině žoldáků, které si Racek Kobyla najme, aby bránili jeho území. Jeho úkolem bude nejen žoldákům pomoct, ale také je pořádně postavit do latě. A Woman’s Lot - Čtvrté a největší DLC, ve kterém vystupuje jako hratelná postava Jindřichova blízká kamarádka Tereza. Dále je přidán i pes jako mazlíček. Čeští vývojáři vám představují realistickou RPG hru odehrávající se v české kotlině. Nejedná se o žádné fantasy s draky a kouzly, ale o drsný středověk, který vás vtáhne na cestu středověkou Evropou v čase nejistot a nepokojů. Čechy – tento region v srdci Evropy je bohatý na kulturu, stříbro a robustní hrady. Po smrti milovaného císaře Karla IV. se království ponořilo do doby temna: válka, korupce a nesvár trhají tento klenot Svaté říše římské na kusy.Korunu zdědil jeden z Karlových synů Václav. Na rozdíl od svého otce je Václav naivní, sebestředný a nectižádostivý panovník. Jeho polorodý bratr a král maďarský, Zikmund zvaný Liška ryšavá, Václava vnímá jako slabocha. Zikmund, předstíraje dobrou vůli, se vydává do Čech a svého bratra unáší. Jelikož je trůn bez panovníka, Zikmund nyní může Čechy vydrancovat a zmocnit se jejich bohatství. Uprostřed toho všeho chaosu jste vy – Jindřich, syn kováře. Váš mírumilovný život se ocitne v troskách po nájezdu žoldáků, který nařídil sám král Zikmund. Vaše vesnice lehla popelem a vy jste řízením hořkosladkého osudu jedním z několika málo lidí, kteří tento masakr přežili.Bez domova, bez rodiny a bez budoucnosti – ocitáte se ve službách šlechtice Racka Kobyly, který se staví na odpor této invazi. Osud vás vtahuje do tohoto krvavého střetu a zuřící občanské války, ve které bojujete za budoucnost Čech. Vlastnosti hry: Obrovský realistický otevřený svět: Majestátné hrady, rozsáhlá pole, to vše vmoderní dechberoucí grafice. Nelineární příběh: Plňte úkoly různým způsobem a pak čelte následkům svých rozhodnutí. Náročné souboje: Na dálku, na blízko nebo pokradmu. Vyberte si zbraně a provádějte desítky jedinečných komb v bitvách, které jsou strhující a nemilosrdné zároveň. Vývoj postavy: Vylepšujte si schopnosti, získejte nové perky a vyrábějte a vylepšujte si vlastní vybavení. Dynamický svět: Vaše činy mají vliv na reakce lidí kolem vás. Bojujte, kraďte, svádějte, vyhrožujte, přesvědčujte či podplácejte. Je to jen na vás. Historická přesnost: Setkejte se se skutečnými historickými postavami a užijte si věrnou atmosféru středověkých Čech! Hra obsahuje české titulky. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

PS4 hra Farming Simulator 22: Platinum Edition

PS4 hra Farming Simulator 22: Platinum Edition
Detail

Datum vydání: 15.11.20022 Dosud největší simulátor farmaření! Ve hře Farming Simulator 22 Platinum Edition se můžete pustit do zemědělství, lesnictví a chovu zvířat v jedné ze čtyř různorodých evropských a amerických oblastí. K dispozici máte přes 500 skutečných vozidel a strojů od více než 100 renomovaných zemědělských výrobců z celého světa. Ve hře Farming Simulator 22 na vás čekají různé nové herní mechaniky: sezónní cykly vás budou nutit plánovat dopředu a přizpůsobit se měnícím se povětrnostním podmínkám. Nové plodiny, například hrozny a olivy, vyžadují precizní práci se specializovanými stroji v úzkých pásech, různé výrobní řetězce vám pak umožní vybudovat zemědělské impérium. Rozšíření Platinum Expansion přináší ještě více obsahu! Součástí edice Platinum Edition je kromě rozsáhlé základní hry i zcela nové rozšíření Platinum Expansion, které přidává Silverrun Forest, novou mapu inspirovanou severozápadem Severní Ameriky s hustě zalesněnou krajinou a novými příležitostmi. Připravte si značkovače stromů a pusťte se do nových lesnických misí nebo si dokonce postavte loď v loděnici – Silverrun Forest nabízí spoustu zajímavých míst a výrobních řetězců, které se rozvíjí podle vašich dodávek dřeva. Těšte se na velký výběr nových strojů od renomovaného švédského výrobce Volvo, který slaví premiéru v sérii Farming Simulator, a rozšiřte svůj vozový park o další stroje od značek John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX a mnoha dalších. Součástí rozšíření je více než 40 skutečných vozidel a strojů, které obohatí a rozšíří možnosti farmaření a lesnictví – ať už se pustíte do virtuálního farmaření sami nebo s přáteli ve hře pro více hráčů. Více než 100 skutečných značek, nově i Volvo a další značky! Přes 500 skutečných vozidel a strojů Zahrnuje základní hru a rozšíření Platinum Expansion 4 různorodé evropské a americké oblasti Velké množství plodin, zvířat a stromů Sezónní výzvy, výrobní řetězce, značení stromů a další! Hra pro více hráčů s podporou Crossplay umožňuje kooperativní farmaření ModHub s bezplatným obsahem od komunity Hra obsahuje české titulky. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS4 hra Farming Simulator 22: Platinum Edition

PS5 hra Marvel's Midnight Suns Enhanced Edition

PS5 hra Marvel's Midnight Suns Enhanced Edition
Detail

JSTE LOVEC, LEGENDÁRNÍ LOVEC DÉMONŮ S TAJEMNOU MINULOSTÍ...A TAJEMSTVÍMI, KTERÁ JEŠTĚ MUSÍTE ODHALIT! Když se démonická Lilith a její děsivá horda spojí se zlými armádami Hydry, je čas odhalit temnou stránku Marvelu. Jako The Hunter je vaším úkolem vést tým ostřílených superhrdinů a nebezpečných nadpřirozených válečníků k vítězství. Mohou legendy jako Doctor Strange, Iron Man a Blade odložit své rozdíly tváří v tvář rostoucí apokalyptické hrozbě? Pokud se chystáte zachránit svět, budete muset uzavřít spojenectví a vést tým do bitvy jako legendární Midnight Suns. S řadou vylepšitelných postav a dovedností, které vám umožní postavit si vlastní jedinečnou verzi The Hunter, si vyberete, jak poslat Lilithinu armádu zpět do podsvětí. MARVEL'S MIDNIGHT SUNS JE TAKTICKÉ RPG zasazené do TEMNĚJŠÍ STRÁNKY MARVELU. Enchanced Edition obdahuje: • 5 premiových skinů - Captain America (Future Soldier) - Captain Marvel (Mar-vell) - Magik (Phoenix 5) - Nico Minoru (Sister Grimm) - Wolverine (X-Force) (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS5 hra Marvel's Midnight Suns Enhanced Edition

PC hra Farming Simulator 19: Ambassador Edition

PC hra Farming Simulator 19: Ambassador Edition
Detail

Užijte si ten nejkompletnější farmářský zážitek všech dob! Staňte se moderním farmářem a rozvíjejte farmu ve třech obrovských amerických a evropských prostředích plných vzrušujících nových farmářských aktivit, plodin a zvířat. Ovládejte přes 475 autentických strojů a nástrojů, mezi které nyní patří John Deere, ale také Case IH, New Holland, CLAAS, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a spousta dalších. Rozvíjejte svou farmu online s ostatními hráči a stáhněte si mody vytvořené komunitou pro neustále se rozšiřující zážitek s hrou Farming Simulator! Ambassador Edition obsahuje veleúspěšnou hru Farming Simulator 19 a veškerý následující obsah: Rozšíření Alpine Farming Balíček vybavení Kverneland & Vicon DLC Bourgault Rozšíření Platinum DLC John Deere Cotton Balíček vybavení Anderson Group Balíček vybavení GRIMME DLC Rottne Hra obsahuje české titulky. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PC hra Farming Simulator 19: Ambassador Edition

PC hra Farming Simulator 22: Platinum Edition

PC hra Farming Simulator 22: Platinum Edition
Detail

Datum vydání: 15.11.20022 Dosud největší simulátor farmaření! Ve hře Farming Simulator 22 Platinum Edition se můžete pustit do zemědělství, lesnictví a chovu zvířat v jedné ze čtyř různorodých evropských a amerických oblastí. K dispozici máte přes 500 skutečných vozidel a strojů od více než 100 renomovaných zemědělských výrobců z celého světa. Ve hře Farming Simulator 22 na vás čekají různé nové herní mechaniky: sezónní cykly vás budou nutit plánovat dopředu a přizpůsobit se měnícím se povětrnostním podmínkám. Nové plodiny, například hrozny a olivy, vyžadují precizní práci se specializovanými stroji v úzkých pásech, různé výrobní řetězce vám pak umožní vybudovat zemědělské impérium. Rozšíření Platinum Expansion přináší ještě více obsahu! Součástí edice Platinum Edition je kromě rozsáhlé základní hry i zcela nové rozšíření Platinum Expansion, které přidává Silverrun Forest, novou mapu inspirovanou severozápadem Severní Ameriky s hustě zalesněnou krajinou a novými příležitostmi. Připravte si značkovače stromů a pusťte se do nových lesnických misí nebo si dokonce postavte loď v loděnici – Silverrun Forest nabízí spoustu zajímavých míst a výrobních řetězců, které se rozvíjí podle vašich dodávek dřeva. Těšte se na velký výběr nových strojů od renomovaného švédského výrobce Volvo, který slaví premiéru v sérii Farming Simulator, a rozšiřte svůj vozový park o další stroje od značek John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX a mnoha dalších. Součástí rozšíření je více než 40 skutečných vozidel a strojů, které obohatí a rozšíří možnosti farmaření a lesnictví – ať už se pustíte do virtuálního farmaření sami nebo s přáteli ve hře pro více hráčů. Více než 100 skutečných značek, nově i Volvo a další značky! Přes 500 skutečných vozidel a strojů Zahrnuje základní hru a rozšíření Platinum Expansion 4 různorodé evropské a americké oblasti Velké množství plodin, zvířat a stromů Sezónní výzvy, výrobní řetězce, značení stromů a další! Hra pro více hráčů s podporou Crossplay umožňuje kooperativní farmaření ModHub s bezplatným obsahem od komunity Hra obsahuje české titulky. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PC hra Farming Simulator 22: Platinum Edition

PS5 hra Resident Evil Village Gold Edition

PS5 hra Resident Evil Village Gold Edition
Detail

Resident Evil Village se odehrává několik let po sedmém dílu (Resident Evil 7 Biohazard). Ethan Winters a jeho žena Mia konečně nachází klid po hrozivých událostech, které zažili na farmě rodiny Bakerových. I přes to, že zahodili svou minulost za hlavu, objeví se starý známý Chris Redfield, jehož akce vedou Ethana až do tajemné zasněžené vesnice. Hra opět běží na RE Engine a využívá sílu konzolí nové generace. GOLD EDITION OBSAHUJE- hru Resident Evil: Village- rozšíření Winters' Expansion- Trauma Pack DLC- přístup do RE: VERSE online hry (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako PS5 hra Resident Evil Village Gold Edition
Noblechairs HERO Elden Ring Edition (NBL-HRO-PU-ERE), Noblechairs HERO Java Edition (NBL-HRO-PU-JED), Noblechairs HERO White Edition (NBL-HRO-PU-WED), Noblechairs HERO Black Edition (NBL-HRO-PU-BED), Noblechairs HERO Real Madrid Edition (NBL-HRO-PU-RMD), Noblechairs HERO Darth Vader Edition (NBL-HRO-PU-DVE), Noblechairs HERO, černá/gold (NBL-HRO-PU-GOL), Noblechairs HERO TX, antracit (NBL-HRO-TX-ATC), Noblechairs EPIC, černá/gold (NBL-PU-GOL-002), Noblechairs EPIC Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, 2021 Edition (NBL-EPC-PU-MPF), Elden Ring - PS5 (3391892017946), Elden Ring - PS4 (3391892017922), Elden Ring - Xbox (3391892017977), Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/černá (NBL-SP-PST-002), Noblechairs Cushion Set pro židle EPIC/ICON/HERO, černá/bílá (NBL-SP-PST-003), Noblechairs EPIC TX, antracit (NBL-EPC-TX-ATC), Noblechairs ICON TX, antracit (NBL-ICN-TX-ATC), Noblechairs Memory Foam Cushion Set, černá (NBL-SP-PST-008), Noblechairs EPIC Genuine leather, černá/bílá/červená (NBL-RL-EPC-001), Noblechairs Premium set na čištění židlí z pravé i syntetické kůže (NBL-AC-LCK-001), My Hero Ones Justice 2: Standard Edition - Xbox Digital (G3Q-00850), My Hero Ones Justice 2: Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00874), One Punch Man: A Hero Nobody Knows - Deluxe Edition - Xbox Digital (G3Q-00872), Magic Ring (5001), saty element ring, ORICO PHX35-V1-PU (PHX35-V1-PU), ORICO PHI35-V1-PU (PHI35-V1-PU), PATONA pro GoPro Hero 9/Hero 10//Hero 11 1730mAh Li-Ion Premium (PT1347), Nimo HNK-NBL-MN Kompresorový inhalátor (2808), Nimo Kompresorový inhalátor HNK-NBL-CAR (8698973761893)