Nintendo NEW 3DS XL Samus Edition (045496504595)

Metroid: Samus Returns - Nintendo 3DS (NI3S46452)

Metroid: Samus Returns - Nintendo 3DS (NI3S46452)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura Postavte se nebezpečnému terénu, smrtícími životními formami hemžící se planety, coby legendární lovkyně odměn Samus Aran. % Návrat kultovního Metroida nabízí lepší grafiku, nový příběh, ale hlavně spoustu zábavy. Legendární Metroid se vrací v novém pokračování. Zahrajte si tuto kultovní hru na konzoli Nintendo 3DS. Přepracované… (alza.cz)

Pokémon Ultra Moon Steelbook Edition - Nintendo 3DS (045496476311)

Pokémon Ultra Moon Steelbook Edition - Nintendo 3DS (045496476311)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura S novou částí příběhu, novými Pokémony a vylepšenými herními funkcemi nabídne hra svěží dobrodružství v regionu Alola.  Všichni Pokémon pozitivní jedinci musí nastražit uši a připravit si rychlé prsty, protože už brzy se na scéně objeví nový díl této populární série. Od původní japonské verze uplynulo už neuvěřitelných 20 let, ale stále se jedná o velmi žádaný segment zábavy. Čeká na vás tradiční startovací sestava Pokémonů - Rowlet, Litten a Popplio. Od vaší volby se následně bude odvíjet jedinečný příběh tentokrát z prostředí tropických ostrovů v Tichém oceánu. Oproti klasické edici, Ultra Moon obsahuje navíc příběhové bonusy a funkce.Získejte navíc exkluzivní SteelbookJste opravdovými… (alza.cz)

New Super Mario Bros. 2 - Nintendo 3DS (045496522575)

New Super Mario Bros. 2 - Nintendo 3DS (045496522575)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční a Dobrodružná New Super Mario Bros. 2 je logickým pokračováním série s veselým opravářem Máriem – tedy klasickou dvourozměrnou hopsačkou, zasazenou do Houbového království. Jedná se o typickou plošinovku ze staré školy s kníratým instalatérem v hlavní roli.New Super Mario Bros. 2 je nepřímým pokračováním prvního dílu z Nintenda DS a jako každý správný nástupce, i tato hra přináší celou řadu nových prvků. Tím klíčovým je, že kromě dohrání hlavního příběhu, bude mít hráč také za úkol sesbírat jeden milion zlatých mincí. To zvedá hodnotu znovu hratelnosti, která je už tak u Mariovek tradičně vysoká.Úrovně:Všude v úrovních bude možné získat zlaté mince. Některé příležitosti nelze minout a jiné musíte s troškou šikovnosti nejprve vyvolat.… (alza.cz)

Nintendo NEW 2DS XL Animal Crossing Edition + Animal Crossing: Happy…

Nintendo NEW 2DS XL Animal Crossing Edition + Animal Crossing: Happy Home Designer + Kirby Battle Ro (8595142718279)

Herní konzole disponuje stejným designem, výkonem i NFC čtečkou pro podporu amiibo figurek, jako jeho nejvýkonnější sourozenec New Nintendo 3DS XL a namísto 3D efektu se může pochlubit nižší hmotností. Oblíbená herní konzole Nintendo 2DS se aktuálně dočkala zcela zásadních vylepšení, která mají výrazný dopad na hratelnost a umocňují váš herní zážitek. Uvnitř kapesní konzole totiž tepe výkonnější procesor, jenž s radostí dovolí spuštění náročnějších her, přehrávání videí, rychlejší stahování, ale také výrazně lepší používání Miiverse a hladší přechody mezi spuštěnými hrami. A navíc má stejně velký displej jako Nintendo 3DS XL. Klíčové vlastnosti Nintendo NEW 2DS XL Animal Crossing EditionSilnější hardware nabídne podstatně vyšší výkonO 82 % větší displej než původní… (alza.cz)

YO-KAI WATCH - Nintendo 3DS (45496472290)

YO-KAI WATCH - Nintendo 3DS (45496472290)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG - S Yo-kai Watch konečně uvidíte normálně neviditelné Yo-Kai skrývající se ve všech koutech vašeho města. Mnozí z nich lidem ubližují, a tak musíte složit tým šesti Yo-Kai a s jeho pomocí zachraňovat všechny situace. Každý Yo-kai má jedinečnou povahu a vlastnosti. Složit z nich pořádný tým tedy není nic jednoduchého. Pro řešení různých problémů potřebujete strategicky tým obměňovat. Jedině tak ďábelské Yo-Kai dostanete na kolena!  Yo-Kai jsou stvoření tajně obývající náš svět. Některá jsou roztomilá, jiná strašidelná nebo poťouchlá. A jsou všude. Jakmile je najdete, tak se z nich stanou členové vašeho týmu, se kterým šlapete na paty nepřátelské straně. Právě sestavení vlastního týmu je záležitost, která vás bude hodně bavit… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Nintendo NEW 3DS XL Samus Edition (045496504595)" se dívají také na:

Markeeta lte 10 xl
Life is strange limited edition pc

Miitopia - Nintendo 3DS (NI3S470)

Miitopia - Nintendo 3DS (NI3S470)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční a Simulátor Temný lord krade tváře všech ve světě Miitopia a je na chrabrých hráčích, aby je získali zpět v tomto dobrodružném simulátoru pro Nintendo 3DS % Miitopia je velmi zábavná hra, která vás svou hratelností a příběhem bude bavit dlouhé hodiny. Vydejte se na ohromné dobrodružství napříč ostrovem Miitopia.  Spojte dohromady skupinu hrdinů, kteří bok po boku budou bojovat s hrozným nepřítelem. … (alza.cz)

Poochy & Yoshi's Woolly World - Nintendo 3DS (045496474591)

Poochy & Yoshi's Woolly World -  Nintendo 3DS (045496474591)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Dětská - krásná klasická 2D plošinovka v moderním pojetí  Klasická plošinovka v moderním pojetí? To a mnohem více nabízí titul Poochy & Yoshi's Woolly World pro Nintendo 3DS. Navíc totiž umožňuje skenování figurek určené k jejich následnému odemknutí a použití ve hře. Můžete tak postavičky sbírat nejen naživo, ale i ve hře! 78% Poochy & Yoshi's Woolly World je jedna z nejroztomilejších her na trhu. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Mimo hry samotné se můžete těšit i na animované Yoshiho divadlo. … (alza.cz)

YO-KAI WATCH 3 - Nintendo 3DS (NI3S91560)

YO-KAI WATCH 3 - Nintendo 3DS (NI3S91560)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG - Více Yo-kai, více záhad! Zombie se probouzí z hrobů a Nate od nich musí osvobodit celé město. Pokud máte strach ze zombií, můžete vstoupit do náhodně generovaných dungeonů, které skrývají poklady a pravdu o záhadných runách schovaných po celém kontinentu. % V YO-KAI WATCH 3 se seznámíte s Natem a Hailey Anne, jejichž úkolem je zneškodnit nezbedná stvoření známá jako Yo-kai. Tito potížisti jsou všude a je na vás jestli se s nimi spřátelíte, či budete s nimi bojovat.  Sledujte dva paralelní příběhy a řešte záhady, které na cestě potkáte.  … (alza.cz)

Nintendo NEW 2DS XL White & Orange (045496504564)

Nintendo NEW 2DS XL White & Orange (045496504564)

Herní konzole disponuje stejným designem, výkonem i NFC čtečkou pro podporu amiibo figurek, jako jeho nejvýkonnější sourozenec New Nintendo 3DS XL a namísto 3D efektu se může pochlubit nižší hmotností. Oblíbená herní konzole Nintendo 2DS se aktuálně dočkala zcela zásadních vylepšení, která mají výrazný dopad na hratelnost a umocňují váš herní zážitek. Uvnitř kapesní konzole New Nintendo 2DS XL White & Orange totiž tepe výkonnější procesor, jenž s radostí dovolí spuštění náročnějších her, přehrávání videí, rychlejší stahování, ale také výrazně lepší používání Miiverse a hladší přechody mezi spuštěnými hrami. A navíc má stejně velký displej jako Nintendo 3DS XL. Klíčové… (alza.cz)

Ever Oasis - Nintendo 3DS (NI3S174)

Ever Oasis - Nintendo 3DS (NI3S174)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Strategie sSanete se vyvoleným Seedlingem a vaším úkolem bude vybudovat bohatou oázu prostřednictvím spolupráce s vaší partnerkou Isunou. % Kruté, skličující, stresující a velmi, skutečně velmi děsivé. The Last of Us je na míle vzdálené uvolněnému dobrodružství série Uncharted. Vybudujte ve hře Ever Oasis bohatou oázu uprostřed pouště. Spojte se s členy ostatních kmenů v cestě za společným cílem. … (alza.cz)

Nintendo 3DS AC Adapter (45496510046)

Nintendo 3DS AC Adapter (45496510046)

Náhradní zdroj NINTENDO 3DS je jednou z nejlepších možností na poli virtuální zábavy dnešní handheldové scény. Nejenom, že na něm můžete hrát graficky perfektní hry, ale díky kompaktním rozměrům si jej také můžete vzít všude sebe. Nyní přinášíme kolekci licencovaného originálního příslušenství, které je speciálně určené pro Vaše NINTENDO 3DS.Tento AC adaptér se nijak neliší od originálního a umožní Vám nabíjet zařízení pomocí rozšířené AC zásuvky. Ať již se Vám předchozí zdroj ztratil, či pouze chcete jeden náhradní, bude tento adaptér tou nejlepší volbou.Parametry a specifikace:Určeno pro:NINTENDO 3DSTyp:AC adaptérBarevné provedení:šedé (alza.cz)

Pokémon Moon - Nintendo 3DS (45496473518)

Pokémon Moon - Nintendo 3DS (45496473518)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG  Všichni Pokémon pozitivní jedinci musí nastražit uši a připravit si rychlé prsty, protože už brzy se na scéně objeví nový díl této populární série. Od původní japonské verze uplynulo už neuvěřitelných 20 let, ale stále se jedná o velmi žádaný segment zábavy. Čeká na vás tradiční startovací sestava Pokémonů - Rowlet, Litten a Popplio. Od vaší volby se následně bude odvíjet jedinečný příběh tentokrát z prostředí tropických ostrovů v Tichém oceánu. (alza.cz)

Hra Nintendo 3DS Pokémon Moon

Hra Nintendo 3DS Pokémon Moon

Hra Nintendo 3DS Pokémon Moon (euronics.cz)

Tomodachi Life - Nintendo 3DS (045496525552)

Tomodachi Life - Nintendo 3DS (045496525552)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Simulátor a Simulátor - tamagochi s človíčky, obydlete svůj vlastní ostrov virtuálními postavami, dohlížejte na ně a vytvářejte osobní pouta mezi nimi. Právě nadešel čas pro další herní šlágr, který se na dlouho uhnízdí ve vaší kapesní konzoli Nintendo 2DS a 3DS. Slovo "Tomodachi" znamená v japonštině "kamarád" a ti chytřejší už větří, o čem tento půvabný kousek bude. Vytvoříte si vlastní skupinku přátel, do které mohou patřit oblíbené postavy z televize, filmu nebo třeba sportu. Jako Mii postavy pak ožijí zcela reálným životem s vlastním hlasem a osobností. Dveře k nepřeberné zábavě se právě otevírají dokořán.Vše se odehrává na kouzelném ostrově, kde můžete neustále objevovat něco nového. Samovolně vzniká celá řada zábavných… (alza.cz)

Luigi's Mansion - Nintendo 3DS (045496478056)

Luigi's Mansion - Nintendo 3DS (045496478056)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura Přišel čas vyluxovat šechny neřády, protože Luigi se vrací v první přenosné verzi této strašidelné klasiky. Pro změnu Luigi zachraňuje Maria - poraďte si se strašidelnými duchy, zapeklitými hádankami a Luigiho vlastní nešikovností 72% Klasika pro konzole Nintendo GameCube přichází i na systémy Nintendo 3DS. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Akce v podání instalatéra Luigiho, který je bratrem mnohem známějšího Mária. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Luigi pro vás připravil… (alza.cz)

Pokémon Silver DCC - Nintendo 3DS (045496475987)

Pokémon Silver DCC - Nintendo 3DS (045496475987)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura a RPG - přebíráte roli dívky nebo chlapce, který se chce stát nejlepším trenérem Pokémonu na světě. Jako start do začátku vám profesor nabídne jednoho ze tří vzácných Pokémonů, s nímž se snažíte pochytat co nejvíce volně pobíhajících Pokémonů za použití pokébalů a stát se mistry daného regiónu. % Stříbrná a zlatá edice hry podle legendárního dětského seriálu hlásí svůj návrat na konzole Nintendo Switch. Vraťte se do světa Johto a chyťte je všechny! Potkejte se znovu se starými známými a objevte celou řadu nových Pokémonů. … (alza.cz)

Pokémon Alpha Sapphire - Nintendo 3DS (045496525804)

Pokémon Alpha Sapphire - Nintendo 3DS (045496525804)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG a Neuvedeno - fantastický remake původní hry Pokémon Sapphire z Gameboy Advance, prozkoumejte rozsáhlý a krásný region Hoenn s 8 stadiony a Pokémonskou Ligou, nový bojový systém umožňuje bojovat s 2 pokémony zároveň Legendární Pokémoni přichází na vyvoněnou handheldovou konzoli Nintendo 3DS. Připravte si rychlé prsty a pořádně vyleštěte herní obrazovku, bude to legendární výživná jízda na horské dráze. Jedná se totiž o remake slavných šlágrů z roku 2003, které původně vyšly na Game Boy Advance. Globálně prodaných 16 miliónů kusů hovoří za vše a dozajista nadchne i vás.Celý epický děj se odehrává v nádherném prostředí oblasti Hoenn, která se rozkládá na nesčetných ostrůvcích rozsetých v krásně modrém moři. Celá krajina je vyloženě bohatá na… (alza.cz)

Mario Kart 7 - Nintendo 3DS (045496521264)

Mario Kart 7 - Nintendo 3DS (045496521264)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Závodní a Závodní Nejzábavnější závodní hra všech dob Mario Kart přichází na konzoli Nintendo 3DS. Tak se pohodlně se usaďte, zapněte bezpečnostní pásy, otočte klíčkem, šlápněte do pedálů a vyrazte. Sedmý díl, přináší do vaší oblíbené hry spoustu novinek. Detailní dech beroucí grafika s prostorovým trojrozměrným efektem, který je viditelný pouhým okem a ovládání prostřednictvím analogové páčky Circle Pad jsou jen některé z nich.TuningPoprvé v dějinách Mario Kartu si můžete svou motokáru sestavit ze součástek, které chcete. Můžete si vybrat ze široké škály pneumatik, karosérií a výsuvných křídel. Každá součást má svoji funkci a každý “model” má odlišné vlastnosti. Například některé pneumatiky budou vhodné pro asfalt kvůli vyšší přilnavosti k… (alza.cz)

Pokémon Ultra Sun - Nintendo 3DS (045496475666)

Pokémon Ultra Sun - Nintendo 3DS (045496475666)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura S novou částí příběhu, novými Pokémony a vylepšenými herními funkcemi nabídne hra svěží dobrodružství v regionu Alola  Všichni Pokémon pozitivní jedinci musí nastražit uši a připravit si rychlé prsty, protože už brzy se na scéně objeví nový díl této populární série. Od původní japonské verze uplynulo už neuvěřitelných 20 let, ale stále se jedná o velmi žádaný segment zábavy. Čeká na vás tradiční startovací sestava Pokémonů - Rowlet, Litten a Popplio. Od vaší volby se následně bude odvíjet jedinečný příběh tentokrát z prostředí tropických ostrovů v Tichém oceánu. Oproti klasické edici, Ultra Sun obsahuje navíc příběhové bonusy a funkce. (alza.cz)

Fire Emblem: Awakening - Nintendo 3DS (45496523428)

Fire Emblem: Awakening - Nintendo 3DS (45496523428)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Strategie a Strategie Předmětem příběhu Fire Emblem: Awakening je střetnutí dvou postav, přičemž jednu z nich si budete moci sami navrhnout. Ne doslova samozřejmě, ale škála přizpůsobení bude nezvykle široká a ovlivnit budete moci nejen vzhled postavy, ale také její vlastnosti a schopnosti. Nezměnitelná bude pouze jedna věc, a sice to, že vaše postava na svém těle ponese symbol draka.Příběh hry začíná vaším střetnutím s Kromem, současným princem království Iris, který na sobě nese naprosto identický symbol, jako vy. Blízkost obou ornamentů vyvolá sílu, která probudí ze svého hlubokého spánku dvojici draků, kteří nyní rozzuřeni hodlají zdevastovat celý kontinent. A to je teprve začátek všech problémů.HratelnostTváří v tvář gigantickému… (alza.cz)

Kirby Battle Royale - Nintendo 3DS (045496476861)

Kirby Battle Royale  - Nintendo 3DS (045496476861)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - v tomto titulu slavné serie se Kriby setkává se svým největším nepřítelem, kterým není nikdo jiný než on samotný. Zábavný a akcí napěchovaný singleplayer. Multiplayer až pro 4 hráče. % Kirby se postaví tomu nejtěžšímu soupeři - sám sobě v intenzivní a zábavné hře pro více hráčů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hrajte proti přátelům a porazte jejich postavičku Kirby! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Můžete využít služeb online multiplayeru nebo uspořádat s kamarády… (alza.cz)

Kirby Triple Deluxe - Nintendo 3DS (045496476793)

Kirby Triple Deluxe - Nintendo 3DS (045496476793)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - nové Kirbyho dobrodružství. King Dedede byl unesen a jedině Kirby ho dokáže zachránít. 3D side-scroll prostředí. Multiplayer až pro 4 hráče. % Vysávejte své nepřátele a získejte jejich schopnosti, abyste se mohli posouvat dále ve strhujícím dobrodružství! Kirby se vrací a učí se novým dovednostem... Může se stát třeba lučištníkem, ohnivou koulí nebo mečem. Neskutečné grafické zpracování … (alza.cz)

Monster Hunter Stories - Nintendo 3DS (045496475475)

Monster Hunter Stories - Nintendo 3DS (045496475475)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční, Adventura a RPG - Připravte se vyrazit na RPG dobrodružství jako žádné jiné v rámci Monster Hunter série, které jste doposud zažili. Ve hře Monster Hunter Stories se totiž stanete jezdcem a budete si budovat pouta s monstry, zvyšovat jejich potenciál a rozpoutávat po jejich boku destruktivní komba. 79% Vynikající dobrodružství, které převádí barevný svět od Capcomu do strhujícího JRPG. Nintendo Life. Budujte si unikátní vztah se svým zvířetem. … (alza.cz)

Fire Emblem Warriors - Nintendo 3DS (045496476021)

Fire Emblem Warriors - Nintendo 3DS (045496476021)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - Hrajte za originální hrdiny či hrdiny z nového království. Vyberte si 2 hrdiny a kombinujte je i v průběhu Vašeho devastujícího komba. Podpora amiibo figurek. Fire Emblem Warriors - Nintendo Switch: Značka opustí i svůj žánr RPG strategií (SRPG) a v rámci Fire Emblem Warriors se podívá do ryze akčního žánru, protože vznikne ve spolupráci s Kei Tecmo, specialisty na řežby ve stylu Dynasty Warriors. Osvědčená kvalita skvělého vývojářského týmuHra Fire Emblem Warriors je momentálně vyvíjena samostatně jak pro konzoli Nintendo Switch, tak pro handheldy New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL. Obě hry jsou vyvíjené týmem, který stojí také za hrou Hyrule Warriors. … (alza.cz)

LEGO City Undercover: The Chase Begins - Nintendo 3DS (45496523725)

LEGO City Undercover: The Chase Begins - Nintendo 3DS (45496523725)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Strategie, Dětská a Akční LEGO City Undercover: The Chase Begins dějově předchází již vydané hře pro Wii U. Chase McCain bude v tomto díle teprve na začátku své kariéry u policie. Totéž platí i pro Rexe Furyho, který svět z pohledu vězeňské cely ještě neviděl. To jsou však v podstatě jediné změny. Těšit se můžete na stejný herní svět a stejné možnosti ve stejně pohledném audiovizuálním kabátku, ve kterém je vše postaveno z kostiček LEGO. Příběh je navíc z části vyprávěn kinematickými střihovými scénami, které jsou stejně jako ve hře pro Wii U, plně nadabované a přinejmenším stejně vtipné. Nebudou chybět ani funkce policejního počítače! Na spodním dotykovém displeji Nintenda 3DS máte mapu vždy na očích, jindy se na něm objeví třeba menu… (alza.cz)

Monster Hunter Generations - Nintendo 3DS (045496473228)

Monster Hunter Generations - Nintendo 3DS (045496473228)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční  Monster Hunter Generation se konečně objevuje i v Evropě, takže budete muset oprášit nebo rovnou zakoupit prakticky jedinou kapesní konzoli Nintendo 3DS. Odměnou vám bude poutavá kariéra lovce všemožné havěti. K tomu vám dopomůže až 14 druhů zbraní a zcela nové možnosti boje.Také se objevuje nový herní mód Prowler, který se zaměří na usnadnění kariéry začínajícím lovcům. Kromě zjednodušené těžby surovin dojde i na mnohem ničivější bojová komba. Celkově se hra roztáhne až na dvacet různých lokací, ve kterých si užijete zábavu nejen v sólo kampani, ale také v kooperativním i online multiplayeru.Klíčové vlastnostiLákavá akční řežba konečně v EvropěZajímavé využití dotykové plochy - přístup ke zbraním a… (alza.cz)

Pokémon Gold DCC - Nintendo 3DS (045496475925)

Pokémon Gold DCC - Nintendo 3DS (045496475925)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura a RPG - přebíráte roli dívky nebo chlapce, který se chce stát nejlepším trenérem Pokémonu na světě. Jako start do začátku vám profesor nabídne jednoho ze tří vzácných Pokémonů, s nímž se snažíte pochytat co nejvíce volně pobíhajících Pokémonů za použití pokébalů a stát se mistry daného regiónu. % Stříbrná a zlatá edice hry podle legendárního dětského seriálu hlásí svůj návrat na konzole Nintendo Switch. Vraťte se do světa Johto a chyťte je všechny! Potkejte se znovu se starými známými a objevte celou řadu nových Pokémonů. … (alza.cz)

Hra Nintendo 3DS Super Mario Maker

Hra Nintendo 3DS Super Mario Maker

Hra Nintendo 3DS Super Mario Maker (euronics.cz)

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH (euronics.cz)

Fire Emblem Fates: Conquest - Nintendo 3DS (045496472412)

Fire Emblem Fates: Conquest - Nintendo 3DS (045496472412)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Strategie a Akční Ve hře Fire Embles Fates stojí na pokraji války dvě království. Je přitom pouze na vás, jakou stranu si zvolíte. V této epické strategii je klíčová již volba, kterou hru si koupíte. Pokud zvolíte cestu Conquestu, budete muset království pozměnit zevnitř, zatímco pokud se přikloníte na stranu Birthright, budete muset bojovat proti králi Nohru, který časem upadl do spárů šílenství. Nejlepší posléze je projít obě cesty, jež vám ukáží obě odvrácené strany jednoho brutálního konfliktu. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy… (alza.cz)

Pokémon Super Mystery Dungeon - Nintendo 3DS (45496529680)

Pokémon Super Mystery Dungeon - Nintendo 3DS (45496529680)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG a Dětská Dlouho očekávaný příchod nové hry značky Pokémon je tady. Pokémon Super Mystery Dungeon navazuje na úspěšné hry ze série Pokémon Mystery dungeon a bere si z nich jen to nejlepší. Mapy dungeonů, které se mění pokaždé, kdy je navštívíte, spoustu legendárních a mýtických Pokémonů, kteří vám pomohou zachránit svět od krize, jež hrozí přerůst v naprosté zničení všeho, co je vám drahé. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vynechat z LightBoxu Dlouho očekávaný příchod nové hry značky Pokémon je tady. Pokémon Super Myster Dungeon navazuje na úspěšné hry ze série… (alza.cz)

3D Mario Tennis Open - Nintendo 3DS (045496529055)

3D Mario Tennis Open - Nintendo 3DS (045496529055)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Sportovní a Sportovní Mario Tennis Open je tenisová arkáda, zasazená do světa houbového království, která vychází exkluzivně pro Nintendo 3DS. Jedná se o nejnovější příspěvek do herní série Mario Tennis, jež je s námi už z dob Nintenda 64 a kterou již tradičně vyvíjí studio Camelot.HratelnostMario Tennis Open je arkádový tenis, který lze hrát jak v singleplayeru, tak v multiplayeru a to v několika módech. Hratelné postavy jsou známými tvářemi z her odehrávající se v Houbovém království. Jím jsou inspirována také jednotlivá hřiště, na kterých se budou zápasy odehrávat. Ty sebou přinášejí různé vlastnosti. Jejich povrch ovlivňuje například odraz a rychlost míčku. Poprvé v sérii bude také možné hrát sám za sebe! Stačí vybrat svou karikaturu Mii,… (alza.cz)

Captain Toad: Treasure Tracker - Nintendo 3DS (045496477691)

Captain Toad: Treasure Tracker - Nintendo 3DS (045496477691)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Logická, která původně vyšla na Wii U, nyní přichází na Nintendo 3DS. Nová verze navíc obsahuje miniaturní úrovně inspirované královstvími ze Super Mario Odyssey. Je tu také možnost hrát s rodinou nebo přáteli - jeden hraje za Kapitána Toada a druhý mu může pomáhat, třeba tuřínovou krycí palbou. 79% Jedná se o velmi roztomilou hru. Úrovně jsou zábavné, kreativní a náročné. Verze pro konzole Nintendo 3DS přinese ovládání pomocí dotykového displeje a možnost 3D zobrazení.  Někdy odvážný, někdy zbabělý je Captain Toad  ze Super Maria 3D World. … (alza.cz)

Dillons Dead-Heat Breakers - Nintendo 3DS (NI3S1315)

Dillons Dead-Heat Breakers - Nintendo 3DS (NI3S1315)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - Jako jeden muž braňte postapokalyptický divoký západ před invazí transformujících se kamenných monster. Kromě svých Mii se součástí vašeho týmu stane i Dillon the armadillo a jeho veverčák-inženýr, Russ. Zaplaťte žoldákům, aby vás podpořili v bitvách a vrhněte se do bojů a super rychlých honiček. Porážejte vlny nepřátel jako sám Dillon, "Červený Blesk"! 70% Dillon's Dead - Heat Breakers je nejlepší verze ze všech Dillonových verzí. Najdete zde spoustu nových funkcí, nové efekty a další... Zachraňte svět před nepřátelskou invazí. … (alza.cz)

Fire Emblem Fates: Birthright - Nintendo 3DS (45496472504)

Fire Emblem Fates: Birthright - Nintendo 3DS (45496472504)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Strategie a Akční Ve hře Fire Embles Fates stojí na pokraji války dvě království. Je přitom pouze na vás, jakou stranu si zvolíte. V této epické strategii je klíčová již volba, kterou hru si koupíte. Pokud zvolíte cestu Birthright, budete muset bojovat proti králi Nohru, který časem upadl do spárů šílenství, zatímco pokud se přikloníte na stranu cestu Conquestu, bude třeba království pozměnit zevnitř. Nejlepší posléze je projít obě cesty, jež vám ukáží obě odvrácené strany jednoho brutálního konfliktu. Ve hře Fire Embles Fates stojí na pokraji války dvě království. Je přitom pouze na vás, jakou stranu si zvolíte. V této epické strategii je klíčová již volba, kterou hru si koupíte. Pokud zvolíte cestu Birthright, budete muset… (alza.cz)

Hra Nintendo 3DS Sonic Boom: Fire & Ice

Hra Nintendo 3DS Sonic Boom: Fire & Ice

Hra Nintendo 3DS Sonic Boom: Fire & Ice (euronics.cz)

Nintendo NEW 2DS XL White & Levander Green + Tomodachi Life …

Nintendo NEW 2DS XL White & Levander Green + Tomodachi Life (045496504793)

Herní konzole obdélníkového tvaru se skládací konstrukcí se dvěma LCD displeji. Disponuje stejným designem, výkonem i NFC čtečkou pro podporu amiibo figurek, jako jeho nejvýkonnější sourozenec New Nintendo 3DS XL a namísto 3D efektu se může pochlubit nižší hmotností. (alza.cz)

Monster Hunter 4 Ultimate - Nintendo 3DS (45496527051)

Monster Hunter 4 Ultimate - Nintendo 3DS (45496527051)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční a Akční - vezme hráče do nových výšin a to doslova! Herní prostředí je nyní ještě vertikálnější a členitější než kdy dříve. Spolu se dvěma novými třídami zbraní, děsivými novými monstry a množstvím rozmanitých lokalit je Monster Hunter 4 Ultimate dosud nejrobustnějším dílem této populární série Návyková rubačka pro Nintendo 3DSOblíbená série Monster Hunter se dočkala již čtvrtého pokračování, které však nejprve vyšlo pouze v Japonsku. Fenomenální úspěch však přiměl Capcom uvést hru i na evropský trh. Ve spojení s hardwarovým refreshem kapesních konzolí Nintendo 3DS se jedná o velké lákadlo pro každého skutečného hráče.V roli lovce se přidáte k putující karavaně, která postupně objevuje nová města, ale samozřejmě také čelí útokům… (alza.cz)

Kirbys Extra Epic Yarn - Nintendo 3DS (045496477967)

Kirbys Extra Epic Yarn - Nintendo 3DS (045496477967)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura a Akční - V záplatové zemi, je prakticky vše z příze - nepřátelé, překážky a dokonce i roboti. A abyste se dostali přes úrovně z příze, musíte přizi i sami používat. 80% Kirby's Extra Epic Yarn je skvělou verzí původní Wii hry pro konzoli Nintendo 3DS s velkým množstvím extra obsahu, který doplňuje již tak skvělou 2D plošinovku. Hra nabízí unikátní vizuální zpracování, kde jsou všechny postavičky a prostředí celé z různých druhů textilie. Hlavní hrdina Kirby oplývá unikátní schopností přeměnit… (alza.cz)

Super Mario 3D Land - Nintendo 3DS (045496476571)

Super Mario 3D Land - Nintendo 3DS (045496476571)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - Super Mario 3D Land nabízí v 3D světě vše, co fanoušci této serie tolik zbožňují. Nové i známé ability, které ovlivní Váše strategické rozhodování. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S Mariem vyrukujete na různé druhy nových nepřátel. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zažijte jedinečné dobrodružství. Mario totiž nezapomněl svoje dovednosti a přiučil se dokonce i něčemu novému. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Donkey Kong Country Returns Select - Nintendo 3DS (045496477448)

Donkey Kong Country Returns Select - Nintendo 3DS (045496477448)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura - Donkey Kong a Diddy Kong, dva z nejoblíbenějších a zároveň zaručeně nejchlupatějších videoherních hrdinů tohoto světa, slaví svoji premiéru na Nintendu 3DS. S předělávkou divoké plošinovky Donkey Kong Country Returns, která vyšla původně v roce 2010 pro Wii, začnou řádit také v džungli do kapsy! 83% Skvělá plošinovka, která otestuje vaši nápaditost a trpělivost, mimořádně zábavným způsobem. Dobrodružství s opičáky Donkey Kong a Diddy Kong můžou od nynějška prožít majitelé konzolí Nintendo 3DS: právě pro ni je určený remake slavné plošinovky Donkey Kong Country Returns. … (alza.cz)

Mario & Luigi: Dream Team Bros. - Nintendo 3DS (045496472894)

Mario & Luigi: Dream Team Bros. - Nintendo 3DS (045496472894)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční Velký den pro fanoušky těch správných a jedinečných plošinovek je tady. Sehraná dvojice italských bratrů instalatérů zažije nové události pod vaším vedením. Ve společnosti princezny Peach navštíví tajuplný ostrov Pi'ill. Nešikovný Luigi omylem ve spánku otevře portál do Dream Worldu. Přesně tam však princeznu unáší hlavní záporák král Antasma a problémy jsou na světě.Složitý úkol záchrany je výzvou pro oba kníraté bratry, kteří musejí vhodně kombinovat svoje dovednosti. Naštěstí díky vyhraným soubojům přibývají zkušenostní body, které lze vyměnit za navýšení zdraví či síly. Pro úspěšné osvobození musíte pokořit všechny úkoly a minihry, které před vás hra staví. Prostě návyková zábava v té nejlepší kvalitě.Parametry a specifikace… (alza.cz)

Mario & Luigi: Paper Jam Bros - Nintendo 3DS (045496529512)

Mario & Luigi: Paper Jam Bros - Nintendo 3DS (045496529512)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG Mario & Luigi: Paper Jam Bros. je nejnovější hrou z oceňované RPG série s těmito hrdiny, v níž ovládáte jak Maria, tak Luigiho, přičemž přístup máte i ke třetímu hratelnému charakteru - Paper Mariovi, který vyskočil z knížky a přináší nostalgické vzpomínky na dobu, kdy Mario bojoval proti svým nepřátelům ve slušivém 2D zobrazení. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vynechat z LightBoxu Mario & Luigi: Paper Jam Bros. je nejnovější hrou z oceňované RPG série s těmito hrdiny, v níž ovládáte jak Maria, tak Luigiho, přičemž přístup máte i ke třetímu hratelnému… (alza.cz)

YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls - Nintendo 3DS (045496474690)

YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls  - Nintendo 3DS (045496474690)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG - Připravte se cestovat časem, prozkoumávat detailně zpracované prostředí, přátelit se se svéráznými a často rošťáckými Yo-kai a objevit původ vůbec prvních Yo-kai Watch. No a vůbec poprvé budou moct hráči vzít své oblíbené Yo-kai a postavit se s nimi svým kamarádům v řadě herních módů. 70% Je spousta věcí, které se dají hře vytknout a daly by se zlepšit. Pokud neočekáváte komplexní příběh a úkoly a více vás zajímá odhalování světa a všech možností, užijete si jistě podobně jako já dlouhé hodiny zábavy. (czechgamer.cz) Vydejte se do světa YO-KAI. Světa, který je běžnému oku skrytý a je možné do něho vstoupit pouze díky… (alza.cz)

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH Blasters Red Cat

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH Blasters Red Cat

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH Blasters Red Cat (euronics.cz)

YO-KAI WATCH Blasters Red Cat - Nintendo 3DS (NI3S91550)

YO-KAI WATCH Blasters Red Cat - Nintendo 3DS (NI3S91550)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG - Trénujte se seržantem Burlym, aby jste se stali tím nejsilnějším týmem Blasterů! Plnením misí získávejte Oni Orby a předměry pro zvýšení vaší úrovně nebo získání nové výbavy pro zesílení vašeho týmu. Některé mise, bossové a Yo-kai jsou exkluzivně pouze v White Dog Squad nebo Red Cat Corps verzi. Obchodujte s Yo-kai mezi oběma verzemi, abyste je posbírali všechny! Spřátelit se můžete s Yo-kai ze všech verzí YO-KAI WATCH 2, boss Yo-kai a některými novými - třeba Usapyon, Blizzie a další. Propojte se savy z YO-KAI WATCH 2 a objeví se speciální Yo-kai. 69% Tato hra je neuvěřitelně zábavná, a to ať už hrajete sólově, lokálně nebo prostřednictvím online multiplayeru.  … (alza.cz)

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits (euronics.cz)

Hra Nintendo 3DS Mario vs Donkey Kong: Tipping Stars

Hra Nintendo 3DS Mario vs Donkey Kong: Tipping Stars

Hra Nintendo 3DS Mario vs Donkey Kong: Tipping Stars (euronics.cz)

Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions - Nintendo 3DS …

Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions - Nintendo 3DS (045496476038)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG Vylepšená verze první hry v rámci Mario & Luigi série, která vyjde na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Hra bude obsahovat všechny zábavné dialogy a hratelnost původního titulu pro Game Boy Advance, stejně jako Easy mód pro mladší hráče a úplné nováčky. % Legendární Italský instalatér Mário se vrací společně se svým bratrem Luigim. Společně si zopakují svá dobrodružství v remaku 14 let staré hry. Hra je doplněna o dobrodružství, která zažijete očima záporáků. Zažijte různá dobrodružství společně se slavnou dvojicí Italů. … (alza.cz)

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH Blasters White Dog

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH Blasters White Dog

Hra Nintendo 3DS YO-KAI WATCH Blasters White Dog (euronics.cz)

Nintendo NEW 2DS XL White & Levander Green + Tomodachi Life + Pokémon…

Nintendo NEW 2DS XL White & Levander Green + Tomodachi Life + Pokémon Moon + Teddy Together (8595142718262)

Herní konzole obdélníkového tvaru se skládací konstrukcí se dvěma LCD displeji. Disponuje stejným designem, výkonem i NFC čtečkou pro podporu amiibo figurek, jako jeho nejvýkonnější sourozenec New Nintendo 3DS XL a namísto 3D efektu se může pochlubit nižší hmotností. Oblíbená herní konzole Nintendo 2DS se aktuálně dočkala zcela zásadních vylepšení, která mají výrazný dopad na hratelnost a umocňují váš herní zážitek. Uvnitř kapesní konzole totiž tepe výkonnější procesor, jenž s radostí dovolí spuštění náročnějších her, přehrávání videí, rychlejší stahování, ale také výrazně lepší používání Miiverse a hladší přechody mezi spuštěnými hrami. A navíc má stejně velký displej jako Nintendo 3DS XL. Klíčové vlastnosti New Nintendo 2DS XL Silnější hardware nabídne podstatně… (alza.cz)

Mario & Luigi: Bowser's Inside Story + Bowser Jrs Journey - Nintendo…

Mario & Luigi: Bowser's Inside Story + Bowser Jrs Journey - Nintendo 3DS (NI3S4613)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG - Přidejte se k Mario Bros. na jejich dalekých, ale tentokrát i širokých, cestách plných zábavy a akce. Narozdíl od předchozích dílů se bude Mario & Luigi Bowser Inside Story více věnovat funkcím DS mikrofonu a dotykovému displeyi, což Vám zaručí větší míru zábavy. Nyní nabízí 6 kategorií útoku v průběhu boje. Je pouze na Vás, kterým stylem budete bojovat. 84% Čeká na vás bohatý příběh a monstrózní bitvy s bossy. Sundejte své nepřátele v tomto akcí nabitém RPG a zjistěte, co se dělo napozadí v dosud nevyřčeném příběhu Bowsera Jr. Klasika a jedna z nejoblíbenějších her na Nintendo DSMario a Luigi hledají lék na blorby - nemoc ohrožující život v Houbovém Království. Díky Fawulovi… (alza.cz)

HORI Hard Pouch Pokémon Ultra Sun & Moon - 3DS XL (873124006865)

HORI Hard Pouch Pokémon Ultra Sun & Moon - 3DS XL (873124006865)

Pouzdro s tématem Pokémon Ultra Sun a Moon pro nintendo 3DS XL Užitečné pouzdro, které bezpečně ochrání váš ovladač Nintendo New 3DS XL. A to ve stylu, který spolehlivě potěší příznivce Pokémonů. Je totiž navržen v designu hry Pokémon Ultra Sun & Moon. Pevné pouzdro je vytvořeno tak, aby konzole byla chráněna bez výrazného přidání na jejím objemu. Odolná vnější skořepina spolehlivě pohltí otřesy a nárazy vznikající při pohybu. Pevné materiály zajistí Vašemu New 3DS XL bezpečí na dlouhých cestách a konzole zůstává díky měkké vystýlce v dokonalé kondici. Do pouzdra kromě vlastní konzole umístíte i osm her a náhradní stylus. Klíčové vlastnosti pouzdra Hard Pouch PokémonVelmi pěkný design ve stylu Pokémon Ultra Sun & MoonDesignováno na konzoli New Nintendo 3DS… (alza.cz)

Rayman Legends: Definitive Edition - Nintendo Switch (3307216014096)

Rayman Legends: Definitive Edition - Nintendo Switch (3307216014096)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura Skákejte v rytmu bubnu, boxujte v duchu basového podkresu nebo jezděte po laně během znění kytarového tónu. Klíčem k překonání hudebních map jsou načasování a rytmus. Zjistěte, jestli máte na to, abyste se stali hrdiny plošinovek. 90% Rayman Legends pokračuje ve vyšlapané cestě svého předchůdce a nové úrovně a nový vzhled mu dávají nezaměnitelný punc. Téměř dokonalému titulu však chybí větší dávka invence a posun. (hrej.cz) Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rayman Legends je již pátou hrou oblíbené série o prostém hrdinovi Raymanovi. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vydejte se s Rayman, Globox a Týňáci do… (alza.cz)

Darksiders Warmastered Edition - Nintendo Switch (9120080073952)

Darksiders Warmastered Edition - Nintendo Switch (9120080073952)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Dobrodružná a Akční - Válka, první jezdec Apokalypsy, se nechal oklamat zlými silami a rozpoutal válku mezi Nebem a Peklem. 76% První jezdec Apokalypsy - Válka oklamán zlými silami rozpoutal válku mezi Nebem a Peklem. Zrazený jezdec Apokalypsy pomůže démonům porazit armády Nebes.  Vydejte se s ním vstříc cestě, která určí další osud Světa.  Válka mezi Nebem a Peklem … (alza.cz)

Hra Nintendo SWITCH Minecraft: Switch Edition

Hra Nintendo SWITCH Minecraft: Switch Edition

Hra Nintendo SWITCH Minecraft: Switch Edition (euronics.cz)

Anker PowerCore 13400mAh Nintendo Switch Edition (A1241J11)

Anker PowerCore 13400mAh Nintendo Switch Edition (A1241J11)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení, 13400 mAh, podpora rychlonabíjení, USB výstup až 5 V a 3 A Uvažujete o koupi praktické a kompaktní powerbanky? Záložní baterie neboli powerbanka Anker PowerCore 13400mAh Nintendo Switch Edition s velikostí kapacity 13400 mAh je vyrobena především pro dobíjení vašich smartphonů a tabletů, když nemáte jinou možnost. Powerbanka překvapí tzv. rychlonabíjecí funkcí. Takže lze nabít zařízení za velmi krátkou dobu. Powerbanka Anker PowerCore 13400mAh Nintendo Switch Edition disponuje jedním USB výstupem. S touto velkokapacitní powerbankou se nemusíte znepokojovat, že nestihnete najít zásuvku na dobití baterií u svých SMART zařízení. Veliká výdrž 13400 mAh vám umožní úplné nabití nejen mobilních telefonů, ale i mnoha dalších přístrojů. … (alza.cz)

Nintendo Switch Diablo III Limited Edition (045496452513)

Nintendo Switch Diablo III Limited Edition (045496452513)

Herní konzole - nová herní konzole Switch od japonského výrobce kombinuje velkou herní konzoli k TV, obsahuje dva integrované odpojitelné ovladače Joy-Con, poháněna čipovou sadou Tegra od firmy Nvidia, v limitovaném vydání se hrou Diablo 3 a pouzdrem. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. Multifunkční konzole Nintendo Switch je zajímavé zařízení vytvořené pro všechny hráče. Funguje totiž hned ve dvou režimech - po připojení k dokovací stanici se chová jako tradiční konzole. Stačí jen Switch vyjmout z doku a máte v ruce poctivý handheld s hromadou herního obsahu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nintendo Switch  Diablo III Limited Edition + hra Diablo III součást baleníLegendární herní sága Diablo III… (alza.cz)

Rocket League: Ultimate Edition - Nintendo Switch (5051892215299)

Rocket League: Ultimate Edition - Nintendo Switch (5051892215299)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Sportovní - edice obsahuje dodatky: DC Super Heroes, Chaos Run, Revenge of Battle-Cars, Supersonic Fury; Battle-cars: Aftershock, Esper, Marauder, Masamune, Proteus, Triton a Vulcan; Car pack: Batman v Superman: Dawn of Justice 85 % Hrát Rocket Leaguje je prostě skvělé. Jednou, dvakrát, pořád dokola. Čím jste lepší, tím víc roste i váš požitek ze hry jako takové. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Na co se můžete těšit ve hře Rocket League (Nintendo Switch)Koncept autíček, která hrají fotbal s vybuchujícím míčem, ve vás rychle probudí pocit, že lepší sportovní hru jste nehráliSložitá pravidla nemusíte řešit – vaším jediným úkolem je dát co nejvíc gólůNa dynamické hratelnosti si… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít