Nillkin nature obal samsung galaxy s9 priehladny

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S9 šedý

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S9 šedý

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S9 šedý Ochranný silikonový obal pro Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního silikonu a ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a pády při každodenním používání. Obal má extra ochranu portů pro nabíjení a sluchátka díky vlastním krytkám. Je příjemný na dotek a neklouže. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Určený pro Samsung Galaxy S9 Ochrana smartphonu před poškozením při každodenním používání neklouže se jednoduchý design Extra ochrana portů pro nabíjení a sluchátka   (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S9 průhledný

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S9 průhledný

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S9 průhledný Ochranný silikonový obal pro Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního silikonu a ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a pády při každodenním používání. Obal má extra ochranu portů pro nabíjení a sluchátka díky vlastním krytkám. Je příjemný na dotek a neklouže. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Určený pro Samsung Galaxy S9 Ochrana smartphonu před poškozením při každodenním používání neklouže se jednoduchý design Extra ochrana portů pro nabíjení a sluchátka   (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE Samsung Galaxy Note 9 priehľadný

NILLKIN NATURE Samsung Galaxy Note 9 priehľadný

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy Note 9 priehľadnýUltratenký kryt vyrobený spoločnosťou NILLKIN pre Váš Samsung Galaxy Note 9. Kryt je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Vďaka priehľadnému dizajnu zachováte pôvodný vzhľad Vášho Xiaomi. Výhoda je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Možnosť využívať všetky potrebné porty bez potreby vyberania z obalu.ochrana ovládacích tlačidielvyrobený z poprednej značky NILLKINultratenký a ľahkýprí… (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S10 Plus šedý

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S10 Plus šedý

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S10 Plus šedý Ochranný silikonový obal od společnosti NILLKIN pro Váš Samsung Galaxy S10 Plus. Je vyroben z kvalitního silikonu a ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a pády při každodenním používání. Obal také chrání tlačítka. Je příjemný na dotek, flexibilní a neklouže. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Díky průhlednosti zůstává zachován původní vzhled smartphonu. Určený pro Samsung Galaxy S10 Plus Ochrana smartphonu před poškozením při každodenním používání Obal neklouže Je příjemný na dotek jednoduchý design Extra ochrana tlačítek (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S10 Plus hnědý

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S10 Plus hnědý

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy S10 Plus hnědý Ochranný silikonový obal od společnosti NILLKIN pro Váš Samsung Galaxy S10 Plus. Je vyroben z kvalitního silikonu a ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a pády při každodenním používání. Obal také chrání tlačítka. Je příjemný na dotek, flexibilní a neklouže. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Díky průhlednosti zůstává zachován původní vzhled smartphonu. Určený pro Samsung Galaxy S10 Plus Ochrana smartphonu před poškozením při každodenním používání Obal neklouže Je příjemný na dotek jednoduchý design Extra ochrana tlačítek (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 červený

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 červený

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 červený Stylový obal od předních výrobců NILLKIN pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního plastu, který nepřidává na tloušťce a díky speciálnímu nano lakování nezachytává nečistoty a otisky prstů. Díky matnému povrchu je obal protiskluzový. Obal je tenký a má velmi jednoduchý elegantní design. Obal obsahuje i potřebné otvory pro příslušenství. Obal má zvýšené okraje a tak chrání fotoaparát a boky smartphonu. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben z kvalitního plastu -speciálně nano lakování proti nečistotě -obal je tenký a lehký -Snadná elegantní design - zvýšené okraje pro ochranu rohů a fotoaparátu (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 modrý

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 modrý

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 modrý Stylový obal od předních výrobců NILLKIN pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního plastu, který nepřidává na tloušťce a díky speciálnímu nano lakování nezachytává nečistoty a otisky prstů. Díky matnému povrchu je obal protiskluzový. Obal je tenký a má velmi jednoduchý elegantní design. Obal obsahuje i potřebné otvory pro příslušenství. Obal má zvýšené okraje a tak chrání fotoaparát a boky smartphonu. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben z kvalitního plastu -speciálně nano lakování proti nečistotě -obal je tenký a lehký -Snadná elegantní design - zvýšené okraje pro ochranu rohů a fotoaparátu (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 zlatý

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 zlatý

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 zlatý Stylový obal od předních výrobců NILLKIN pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního plastu, který nepřidává na tloušťce a díky speciálnímu nano lakování nezachytává nečistoty a otisky prstů. Díky matnému povrchu je obal protiskluzový. Obal je tenký a má velmi jednoduchý elegantní design. Obal obsahuje i potřebné otvory pro příslušenství. Obal má zvýšené okraje a tak chrání fotoaparát a boky smartphonu. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben z kvalitního plastu -speciálně nano lakování proti nečistotě -obal je tenký a lehký -Snadná elegantní design - zvýšené okraje pro ochranu rohů a fotoaparátu (vsechnonamobil.cz)

Nillkin Nature pro Samsung G965 Galaxy S9+ Transparent (8596311016721)

Nillkin Nature pro Samsung G965 Galaxy S9+ Transparent (8596311016721)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S9+, tpu, měkký  Cenově dostupné, ekologické a zachovávající přirozený vzhled telefonu - takové je pouzdro NILLKIN Nature. Stane se nenápadným a přesto velmi užitečným společníkem vašeho přístroje, kterému naprosto dokonale padne. Cenově dostupný, ekologický a zachovávající přirozený vzhled telefonu Samsung G965 Galaxy S9 Plus. Přesně takový je ochranný kryt Nillkin Nature, který se stane jeho nenápadným, ale užitečným společníkem. Kryt je vyrobený z netoxického TPU, takže nijak nezatěžuje již tak zkoušenou planetu. Je extrémně jemný a tenký, takřka neviditelný. Jeho smyslem není měnit vzhled telefonu, ale pouze jej ochránit před nepříznivými vnějšími vlivy a přitom co nejvíce zachovat jeho originální vzhled. Hlavní… (alza.cz)

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 Plus modrý

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 Plus modrý

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 Plus modrý Stylový obal od předních výrobců NILLKIN pro Váš Samsung Galaxy S9 Plus. Obal je vyroben z kvalitního plastu, který nepřidává na tloušťce a díky speciálnímu nano lakování nezachytává nečistoty a otisky prstů. Díky matnému povrchu je obal protiskluzový. Obal je tenký a má velmi jednoduchý elegantní design. Obal obsahuje i potřebné otvory pro příslušenství. Obal má zvýšené okraje a tak chrání fotoaparát a boky smartphonu. -určený pro Samsung Galaxy S9 Plus -vyroben z kvalitního plastu -speciálně nano lakování proti nečistotě -obal je tenký a lehký -Snadná elegantní design - zvýšené okraje pro ochranu rohů a fotoaparátu (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý

NILLKIN AIR Ochranný obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý Stylový obal od předních výrobců NILLKIN pro Váš Samsung Galaxy S9 Plus. Obal je vyroben z kvalitního plastu, který nepřidává na tloušťce a díky speciálnímu nano lakování nezachytává nečistoty a otisky prstů. Díky matnému povrchu je obal protiskluzový. Obal je tenký a má velmi jednoduchý elegantní design. Obal obsahuje i potřebné otvory pro příslušenství. Obal má zvýšené okraje a tak chrání fotoaparát a boky smartphonu. -určený pro Samsung Galaxy S9 Plus -vyroben z kvalitního plastu -speciálně nano lakování proti nečistotě -obal je tenký a lehký -Snadná elegantní design - zvýšené okraje pro ochranu rohů a fotoaparátu (vsechnonamobil.cz)

Nillkin Nature TPU pouzdro G965 Galaxy S9+, Clear

Nillkin Nature TPU pouzdro G965 Galaxy S9+, Clear

Nillkin Nature TPU - průsvitné flexibilní silikonové pouzdro 0,6mm s výřezy pro tlačítka a konektory vyrobené z netoxické TPU hmoty. Boky pouzdra jsou opatřeny matnou texturou pro komfortnější držení a chránící proti vyklouznutí z ruky. (mrakyhracek.cz)

SPIGEN LIQUID CRYSTAL obal Samsung Galaxy A50 priehľadný

SPIGEN LIQUID CRYSTAL obal Samsung Galaxy A50 priehľadný

SPIGEN LIQUID CRYSTAL obal Samsung Galaxy A50 priehľadnýChcete ukázať svoj Honor Samsung Galaxy A50 plnej krásne? Obal LIQUID CRYSTAL od poprednej spoločnosti SPIGEN poskytne ochranu telefónu a pritom zachováva vydarený pôvodný dizajn a zbytočne nezväčšuje rozmery ani hmotnosť. Doprajte svojmu smartfónu ochranu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu, ktorý je odolný a flexibilný. Aby sa vám dobre stláčali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú obalu výrezy s vlastným predĺžením klávesov.… (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE Samsung Galaxy Note 9 šedý

NILLKIN NATURE Samsung Galaxy Note 9 šedý

NILLKIN NATURE obal Samsung Galaxy Note 9 šedýUltratenký kryt vyrobený spoločnosťou NILLKIN pre Váš Samsung Galaxy Note 9. Kryt je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Vďaka priehľadnému dizajnu zachováte pôvodný vzhľad Vášho Xiaomi. Výhoda je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Možnosť využívať všetky potrebné porty bez potreby vyberania z obalu.ochrana ovládacích tlačidielvyrobený z poprednej značky NILLKINultratenký a ľahkýpr… (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE Samsung Galaxy A3 2016 (A310) šedý

NILLKIN NATURE Samsung Galaxy A3 2016 (A310) šedý

NILLKIN NATURE Samsung Galaxy A3 2016 (A310) šedý Ochranný silikonový obal pro Samsung Galaxy A3 2016. Obal je vyroben z kvalitního silikonu a ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a pády při každodenním používání. Obal má extra ochranu portů pro nabíjení a sluchátka díky vlastním krytkám. Je příjemný na dotek a neklouže. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Určený pro Samsung Galaxy A3 2016 (A310) Ochrana smartphonu před poškozením při každodenním používání neklouže se jednoduchý design Extra ochrana portů pro nabíjení a sluchátka Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Samsung Galaxy A3 2016. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

RINGKE WAVE obal Samsung Galaxy S9 černý

RINGKE WAVE obal Samsung Galaxy S9 černý

RINGKE WAVE obal Samsung Galaxy S9 černý Wave je prémiový obal vyroben společností Ringke pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je opatřen trvanlivým dvouvrstvou konstrukcí TPU a PC s 2x kombinovanou silou proti pádu, poškrábání a prachu. Přesné vyvýšené boky a přední rámy udržují hladký zkosený okraj, který bezpečně chrání fotoaparát a obrazovku. Ergonomický boční nárazník s bezpečným uchopením udržuje Vaše zařízení snadno drženy a štíhlé, aby se více přizpůsobilo lepšímu přirozenému přístupu ke všem důležitým portům a tlačítkům. -určený pro Samsung Galaxy S9 -kombinácia plastu a TPU materiálu -chrání před poškozením - speciální design -obal je flexibilní a protiskluzový (vsechnonamobil.cz)

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 zlatý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 zlatý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 zlatý Elegantní obal pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu, čímž chrání smartphone před pády a nečistotami. Vyztužená okrajová výplň pouzdra poskytuje úplnou ochranu čtyř rohů a boků Vašeho Samsungu. Ochranné pouzdro obsahuje technologii absorpce nárazů, která zajišťuje ochranu proti poškrábání. Povrch umožňuje úplný přístup k ovládacím prvkům a funkcím s perfektními výřezy pro mikrofon, fotoaparát a jiné porty. Dostupný ve více barvách. V pouzdře je zabudovaná magnetická část a tak můžete svůj telefon používat například s magnetickým držákem v autě. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben z kvalitního měkkého materiálu - absorbuje nárazy -odolný vůči prachu a otiskům prstů -Zabudovaný magnetická část pro stojan do auta… (vsechnonamobil.cz)

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 modrý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 modrý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 modrý Elegantní obal pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu, čímž chrání smartphone před pády a nečistotami. Vyztužená okrajová výplň pouzdra poskytuje úplnou ochranu čtyř rohů a boků Vašeho Samsungu. Ochranné pouzdro obsahuje technologii absorpce nárazů, která zajišťuje ochranu proti poškrábání. Povrch umožňuje úplný přístup k ovládacím prvkům a funkcím s perfektními výřezy pro mikrofon, fotoaparát a jiné porty. Dostupný ve více barvách. V pouzdře je zabudovaná magnetická část a tak můžete svůj telefon používat například s magnetickým držákem v autě. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben z kvalitního měkkého materiálu - absorbuje nárazy -odolný vůči prachu a otiskům prstů -Zabudovaný magnetická část pro stojan do auta… (vsechnonamobil.cz)

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 černý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 černý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 černý Elegantní obal pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu, čímž chrání smartphone před pády a nečistotami. Vyztužená okrajová výplň pouzdra poskytuje úplnou ochranu čtyř rohů a boků Vašeho Samsungu. Ochranné pouzdro obsahuje technologii absorpce nárazů, která zajišťuje ochranu proti poškrábání. Povrch umožňuje úplný přístup k ovládacím prvkům a funkcím s perfektními výřezy pro mikrofon, fotoaparát a jiné porty. Dostupný ve více barvách. V pouzdře je zabudovaná magnetická část a tak můžete svůj telefon používat například s magnetickým držákem v autě. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben z kvalitního měkkého materiálu - absorbuje nárazy -odolný vůči prachu a otiskům prstů -Zabudovaný magnetická část pro stojan do auta… (vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 růžový

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 růžový

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 růžový Pouzdro DUX je precizně zpracované Knížková ochranné pouzdro vyrobené z kvalitní syntetické kůže a vnitřní část - vanička je vyrobena z měkkého plastu (TPU). Po správném ohnutí plní i funkci stojánku. Spolehlivě ochrání Váš telefon Samsung Galaxy S9 před škrábanci, špínou, mastnotou nebo menšími nárazy. Je vyrobené na míru telefonu, vše výřezy (pro konektory, reproduktor, kameru) jsou na správném místě. Výřez v dvířkách na reproduktor, což zjednoduší telefonování, protože je možné telefonovat i se zavřeným pouzdrem. Je vybaveno jedním odkládacím prostorem pro platební kartu nebo různé doklady. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben ze syntetické kůže a TPU vaničky -chrání před poškozením a znečištěním -obsahuje přesné výřezy pro… (vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 černý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 černý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 šedý Pouzdro DUX je precizně zpracované Knížková ochranné pouzdro vyrobené z kvalitní syntetické kůže a vnitřní část - vanička je vyrobena z měkkého plastu (TPU). Po správném ohnutí plní i funkci stojánku. Spolehlivě ochrání Váš telefon Samsung Galaxy S9 před škrábanci, špínou, mastnotou nebo menšími nárazy. Je vyrobené na míru telefonu, vše výřezy (pro konektory, reproduktor, kameru) jsou na správném místě. Výřez v dvířkách na reproduktor, což zjednoduší telefonování, protože je možné telefonovat i se zavřeným pouzdrem. Je vybaveno jedním odkládacím prostorem pro platební kartu nebo různé doklady. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben ze syntetické kůže a TPU vaničky -chrání před poškozením a znečištěním -obsahuje přesné výřezy pro… (vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 modrý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 modrý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 modrý Pouzdro DUX je precizně zpracované Knížková ochranné pouzdro vyrobené z kvalitní syntetické kůže a vnitřní část - vanička je vyrobena z měkkého plastu (TPU). Po správném ohnutí plní i funkci stojánku. Spolehlivě ochrání Váš telefon Samsung Galaxy S9 před škrábanci, špínou, mastnotou nebo menšími nárazy. Je vyrobené na míru telefonu, vše výřezy (pro konektory, reproduktor, kameru) jsou na správném místě. Výřez v dvířkách na reproduktor, což zjednoduší telefonování, protože je možné telefonovat i se zavřeným pouzdrem. Je vybaveno jedním odkládacím prostorem pro platební kartu nebo různé doklady. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben ze syntetické kůže a TPU vaničky -chrání před poškozením a znečištěním -obsahuje přesné výřezy pro… (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN FROSTED Samsung Galaxy S9 + ochranná fólie černý

NILLKIN FROSTED Samsung Galaxy S9 + ochranná fólie černý

NILLKIN FROSTED Samsung Galaxy S9 + ochranná fólie černý Vysoce kvalitní obal vyrobený společností Nillkin, která patří mezi lídry v ochraně telefonů pro Samsung Galaxy S9. Obal nabízí ochranu Vašeho smartphonu před každodenním opotřebením a poškozením zepředu, díky ochranné fólii a ze zadní strany díky značkovému krytu. Je příjemný na dotek, neklouže a jednoduše se nasazuje. Precizní výřezy zajišťují snadný přístup ke všem portům a tlačítkům. Určený pro Samsung Galaxy S9 Ochrana smartphonu před poškozením a opotřebením Obsahuje fólii, která ochrání displej zepředu Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Jednoduchý a elegantní design Obsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání Značka, která dominuje v ochraně smartphonů (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN FROSTED Samsung Galaxy S9 + ochranná fólie bílý

NILLKIN FROSTED Samsung Galaxy S9 + ochranná fólie bílý

NILLKIN FROSTED Samsung Galaxy S9 + ochranná fólie bílý Vysoce kvalitní obal vyrobený společností Nillkin, která patří mezi lídry v ochraně telefonů pro Samsung Galaxy S9. Obal nabízí ochranu Vašeho smartphonu před každodenním opotřebením a poškozením zepředu, díky ochranné fólii a ze zadní strany díky značkovému krytu. Je příjemný na dotek, neklouže a jednoduše se nasazuje. Precizní výřezy zajišťují snadný přístup ke všem portům a tlačítkům. Určený pro Samsung Galaxy S9 Ochrana smartphonu před poškozením a opotřebením Obsahuje fólii, která ochrání displej zepředu Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Jednoduchý a elegantní design Obsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání Značka, která dominuje v ochraně smartphonů (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN FROSTED Samsung Galaxy S9 + ochranná fólie růžový

NILLKIN FROSTED Samsung Galaxy S9 + ochranná fólie růžový

NILLKIN FROSTED Samsung Galaxy S9 + ochranná fólie růžový Vysoce kvalitní obal vyrobený společností Nillkin, která patří mezi lídry v ochraně telefonů pro Samsung Galaxy S9. Obal nabízí ochranu Vašeho smartphonu před každodenním opotřebením a poškozením zepředu, díky ochranné fólii a ze zadní strany díky značkovému krytu. Je příjemný na dotek, neklouže a jednoduše se nasazuje. Precizní výřezy zajišťují snadný přístup ke všem portům a tlačítkům. Určený pro Samsung Galaxy S9 Ochrana smartphonu před poškozením a opotřebením Obsahuje fólii, která ochrání displej zepředu Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Jednoduchý a elegantní design Obsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání Značka, která dominuje v ochraně smartphonů (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FIBER Ochranný obal Samsung Galaxy S9 růžový

FORCELL FIBER Ochranný obal Samsung Galaxy S9 růžový

FIBER Ochranný obal Samsung Galaxy S9 růžový FIBER ochranný obal je ta správná volba pro Váš Samsung Galaxy S9. Díky použitému materiálu - TPU, který je flexibilní ale zároveň pevný ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Pro ještě lepší ochranu fotoaparátu má obal zvýšené okraje. Je odolný vůči otiskům prstů a díky karbonovému povrchu je obal protiskluzový a také příjemný na dotek. Bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem díky precizním výřezem jsou samozřejmostí. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Ochrana smartphonu před poškozením při každodenní manipulaci - Obal je lehký a flexibilní - Speciální karbonový povrch - Zvýšený okraje pro ochranu fotoaparátu (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FIBER Ochranný obal Samsung Galaxy S9 zlatý

FORCELL FIBER Ochranný obal Samsung Galaxy S9 zlatý

FIBER Ochranný obal Samsung Galaxy S9 zlatý FIBER ochranný obal je ta správná volba pro Váš Samsung Galaxy S9. Díky použitému materiálu - TPU, který je flexibilní ale zároveň pevný ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Pro ještě lepší ochranu fotoaparátu má obal zvýšené okraje. Je odolný vůči otiskům prstů a díky karbonovému povrchu je obal protiskluzový a také příjemný na dotek. Bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem díky precizním výřezem jsou samozřejmostí. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Ochrana smartphonu před poškozením při každodenní manipulaci - Obal je lehký a flexibilní - Speciální karbonový povrch - Zvýšený okraje pro ochranu fotoaparátu (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FIBER Ochranný obal Samsung Galaxy S9 stříbrný

FORCELL FIBER Ochranný obal Samsung Galaxy S9 stříbrný

FIBER Ochranný obal Samsung Galaxy S9 stříbrný FIBER ochranný obal je ta správná volba pro Váš Samsung Galaxy S9. Díky použitému materiálu - TPU, který je flexibilní ale zároveň pevný ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Pro ještě lepší ochranu fotoaparátu má obal zvýšené okraje. Je odolný vůči otiskům prstů a díky karbonovému povrchu je obal protiskluzový a také příjemný na dotek. Bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem díky precizním výřezem jsou samozřejmostí. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Ochrana smartphonu před poškozením při každodenní manipulaci - Obal je lehký a flexibilní - Speciální karbonový povrch - Zvýšený okraje pro ochranu fotoaparátu (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SLIM CARBON obal Samsung Galaxy S9 modrý

IPAKY SLIM CARBON obal Samsung Galaxy S9 modrý

IPAKY SLIM CARBON obal Samsung Galaxy S9 modrý Ochraný obal kvalitní značky IPAKY pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu čímž je obal odolný vůči pádům a škrábancům. Díky karbonovému povrchu má smartphone elegantní vzhled. Výhodou je ochrana ovládacích tlačítek a výřez pro logo APPLE. Samozřejmostí jsou dostupné všechny potřebné porty pro příslušenství. kvalitní TPU materiál obal je flexibilní a pružný maximální a trvalá ochrana telefonu před poškrábáním i nárazům rychlá a jednoduchá výměna dostupné všechny potřebné konektory určený pro Samsung Galaxy S9   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 DONUT

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 DONUT

ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 DONUT Ochranný obal s originální designem pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před Poškození, škrábance a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutý hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před Poškození - Obal je tenký a příjemný na dotek - zvednutý hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 DOG

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 DOG

ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 DOG Ochranný obal s originální designem pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před Poškození, škrábance a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutý hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před Poškození - Obal je tenký a příjemný na dotek - zvednutý hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 LAMA

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 LAMA

ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 LAMA Ochranný obal s originální designem pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před Poškození, škrábance a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutý hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před Poškození - Obal je tenký a příjemný na dotek - zvednutý hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 PENGUIN

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 PENGUIN

ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 PENGUIN Ochranný obal s originální designem pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před Poškození, škrábance a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutý hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před Poškození - Obal je tenký a příjemný na dotek - zvednutý hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 CAKE

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 CAKE

ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 CAKE Ochranný obal s originální designem pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před Poškození, škrábance a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutý hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před Poškození - Obal je tenký a příjemný na dotek - zvednutý hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 SUNFLOWER

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 SUNFLOWER

ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 SUNFLOWER Ochranný obal s originální designem pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutá hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před poškozením - Obal je tenký a příjemný na dotek - Zvednuté hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 TOYS

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 TOYS

ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 TOYS Ochranný obal s originální designem pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutá hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před poškozením - Obal je tenký a příjemný na dotek - Zvednuté hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 DREAMCATCHER

FORCELL ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 DREAMCATCHER

ART Silikonový obal Samsung Galaxy S9 DREAMCATCHER Ochranný obal s originální designem pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutá hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Samsung Galaxy S9 - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před poškozením - Obal je tenký a příjemný na dotek - Zvednuté hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL METALLIC Silikonový obal Samsung Galaxy S9 růžový

FORCELL METALLIC Silikonový obal Samsung Galaxy S9 růžový

METALLIC Silikonový obal Samsung Galaxy S9 růžový METALLIC Silikonový obal vhodný pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je lehký a flexibilní, ale přitom chrání Váš smartphone před případným poškozením a znečištěním. Díky použitému materiálu neklouže a perfektně přilne na telefon. Metalický efekt navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. - Obal je určen pro Samsung Galaxy S9 - Vyroben z kvalitních materiálů - Nesmeky se, je lehký a flexibiný - Ochrana smartphonu před případným poškozením - Výřezy na všechny potřebné konektory - moderního designu s metalickým efektem (vsechnonamobil.cz)

RINGKE CHERRY BLOSSOM obal Samsung Galaxy S9 růžový

RINGKE CHERRY BLOSSOM obal Samsung Galaxy S9 růžový

RINGKE CHERRY BLOSSOM obal Samsung Galaxy S9 růžový Jedinečný ochranný obal od předních výrobců značky RINGKE pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního plastového materiálu čímž chrání telefon před pády, prachem a poškozením. Obal patří k jedním z nejtenčích obalů, který poskytuje ochranu 360 stupňů. S tímto krytem držíte tenký profil Vašeho Samsung, ale zároveň poskytuje dostatečnou ochranu před každodenními nehodami. Díky špeiciálnemu povrchu je obal protiskluzový a obsahuje všechny potřebné otvory pro konektory. Díky jedinečnému designu se stane obal i Vaším módním doplňkem. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben z kvalitního polykarbonátu skýtá 360 ° ochranu smartphonu -jedinečný dívčí design -od předních výrobců RINGKE (vsechnonamobil.cz)

RINGKE CHERRY BLOSSOM obal Samsung Galaxy S9 modrý

RINGKE CHERRY BLOSSOM obal Samsung Galaxy S9 modrý

RINGKE CHERRY BLOSSOM obal Samsung Galaxy S9 modrý Jedinečný ochranný obal od předních výrobců značky RINGKE pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kvalitního plastového materiálu čímž chrání telefon před pády, prachem a poškozením. Obal patří k jedním z nejtenčích obalů, který poskytuje ochranu 360 stupňů. S tímto krytem držíte tenký profil Vašeho Samsung, ale zároveň poskytuje dostatečnou ochranu před každodenními nehodami. Díky špeiciálnemu povrchu je obal protiskluzový a obsahuje všechny potřebné otvory pro konektory. Díky jedinečnému designu se stane obal i Vaším módním doplňkem. -určený pro Samsung Galaxy S9 -vyroben z kvalitního polykarbonátu skýtá 360 ° ochranu smartphonu -jedinečný dívčí design -od předních výrobců RINGKE (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 DARK

FORCELL ART Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 DARK

ART Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 DARK Elegantní Knížková obal pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, která perfektně drží smartphone, čímž jej chrání před pády, škrábanci a nečistotami. Díky magnetickému uzavírání se nemusíte bát vypadnutí smartphonu na zem. Výhodou jsou složky ve vnitřní straně pro peníze či kreditní karty. Možnost i vytvoření stojanu pro sledování filmů. Samozřejmostí jsou všechny potřebné otvory pro příslušenství bez nutnosti vyjímání telefonu s obalu. Design obalu dotvářejí vygravírované vzory. elegantní peňaženkový design kombinace syntetické kůže a plastové vaničky magnetické uzavírání vysokokvalitní ochrana před každodenním opotřebením skrytě složky pro kreditní karty a peníze možnost vytvoření… (vsechnonamobil.cz)

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 Plus černý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 Plus černý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 Plus černý Elegantní obal pro Váš Samsung Galaxy S9 Plus. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu, čímž chrání smartphone před pády a nečistotami. Vyztužená okrajová výplň pouzdra poskytuje úplnou ochranu čtyř rohů a boků Vašeho Samsungu. Ochranné pouzdro obsahuje technologii absorpce nárazů, která zajišťuje ochranu proti poškrábání. Povrch umožňuje úplný přístup k ovládacím prvkům a funkcím s perfektními výřezy pro mikrofon, fotoaparát a jiné porty. Dostupný ve více barvách. V pouzdře je zabudovaná magnetická část a tak můžete svůj telefon používat například s magnetickým držákem v autě. -určený pro Samsung Galaxy S9 Plus -vyroben z kvalitního měkkého materiálu - absorbuje nárazy -odolný vůči prachu a otiskům prstů -Zabudovaný magnetická část pro… (vsechnonamobil.cz)

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 Plus modrý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 Plus modrý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 Plus modrý Elegantní obal pro Váš Samsung Galaxy S9 Plus. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu, čímž chrání smartphone před pády a nečistotami. Vyztužená okrajová výplň pouzdra poskytuje úplnou ochranu čtyř rohů a boků Vašeho Samsungu. Ochranné pouzdro obsahuje technologii absorpce nárazů, která zajišťuje ochranu proti poškrábání. Povrch umožňuje úplný přístup k ovládacím prvkům a funkcím s perfektními výřezy pro mikrofon, fotoaparát a jiné porty. Dostupný ve více barvách. V pouzdře je zabudovaná magnetická část a tak můžete svůj telefon používat například s magnetickým držákem v autě. -určený pro Samsung Galaxy S9 Plus -vyroben z kvalitního měkkého materiálu - absorbuje nárazy -odolný vůči prachu a otiskům prstů -Zabudovaný magnetická část pro… (vsechnonamobil.cz)

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý

DUX MOJO obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý Elegantní obal pro Váš Samsung Galaxy S9 Plus. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu, čímž chrání smartphone před pády a nečistotami. Vyztužená okrajová výplň pouzdra poskytuje úplnou ochranu čtyř rohů a boků Vašeho Samsungu. Ochranné pouzdro obsahuje technologii absorpce nárazů, která zajišťuje ochranu proti poškrábání. Povrch umožňuje úplný přístup k ovládacím prvkům a funkcím s perfektními výřezy pro mikrofon, fotoaparát a jiné porty. Dostupný ve více barvách. V pouzdře je zabudovaná magnetická část a tak můžete svůj telefon používat například s magnetickým držákem v autě. -určený pro Samsung Galaxy S9 Plus -vyroben z kvalitního měkkého materiálu - absorbuje nárazy -odolný vůči prachu a otiskům prstů -Zabudovaný magnetická část pro… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S9 modrý

FORCELL FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S9 modrý

FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S9 modrý Pouzdro FLEXI TPU skvěle ochrání Váš mobil Samsung Galaxy S9 před poškrábáním a dalšími vlivy okolí. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního TPU materiálu, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Přesné výřezy zajistí zachování všech funkcionalit. Snadno se nasazuje a stejně jednoduše a rychle se dá také složit. Obal je tvarován tak, aby na telefon dokonale padl a těsně ho obepínal. kvalitní TPU materiál obal je flexibilní a pružný maximální a trvalá ochrana telefonu před poškrábáním i nárazům rychlá a jednoduchá výměna dostupné všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikonový průhledný obal Samsung Galaxy S9 průhledný

FORCELL Silikonový průhledný obal Samsung Galaxy S9 průhledný

Silikonový průhledný obal Samsung Galaxy S9 průhledný Jednoduchý průhledný obal pro Samsung Galaxy S9. Tento elegantní obal je jako stvořený pro každodenní použití, protože nepřidává hodně na tloušťce, ale chrání Váš telefon před poškozením. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíječku a ostatní konektory. Díky průhlednosti zůstane zachován původní design smartphonu. Obal je ultratenký a flexibilní. - obal zanechá telefonu původní design - je velmi lehký a flexibilní - obal je příjemný na dotek - díky použitému materiálu neklouže v ruce - ideální pro k a ždodenné použití     (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S9 černý

FORCELL FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S9 černý

FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S9 černý Pouzdro FLEXI TPU skvěle ochrání Váš mobil Samsung Galaxy S9 před poškrábáním a dalšími vlivy okolí. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního TPU materiálu, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Přesné výřezy zajistí zachování všech funkcionalit. Snadno se nasazuje a stejně jednoduše a rychle se dá také složit. Obal je tvarován tak, aby na telefon dokonale padl a těsně ho obepínal. kvalitní TPU materiál obal je flexibilní a pružný maximální a trvalá ochrana telefonu před poškrábáním i nárazům rychlá a jednoduchá výměna dostupné všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý Pouzdro DUX je precizně zpracované Knížková ochranné pouzdro vyrobené z kvalitní syntetické kůže a vnitřní část - vanička je vyrobena z měkkého plastu (TPU). Po správném ohnutí plní i funkci stojánku. Spolehlivě ochrání Váš telefon Samsung Galaxy S9 Plus před škrábanci, špínou, mastnotou nebo menšími nárazy. Je vyrobené na míru telefonu, vše výřezy (pro konektory, reproduktor, kameru) jsou na správném místě. Výřez v dvířkách na reproduktor, což zjednoduší telefonování, protože je možné telefonovat i se zavřeným pouzdrem. Je vybaveno jedním odkládacím prostorem pro platební kartu nebo různé doklady. -určený pro Samsung Galaxy S9 Plus -vyroben ze syntetické kůže a TPU vaničky -chrání před poškozením a znečištěním -obsahuje přesné… (vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 Plus zlatý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 Plus růžový Pouzdro DUX je precizně zpracované Knížková ochranné pouzdro vyrobené z kvalitní syntetické kůže a vnitřní část - vanička je vyrobena z měkkého plastu (TPU). Po správném ohnutí plní i funkci stojánku. Spolehlivě ochrání Váš telefon Samsung Galaxy S9 Plus před škrábanci, špínou, mastnotou nebo menšími nárazy. Je vyrobené na míru telefonu, vše výřezy (pro konektory, reproduktor, kameru) jsou na správném místě. Výřez v dvířkách na reproduktor, což zjednoduší telefonování, protože je možné telefonovat i se zavřeným pouzdrem. Je vybaveno jedním odkládacím prostorem pro platební kartu nebo různé doklady. -určený pro Samsung Galaxy S9 Plus -vyroben ze syntetické kůže a TPU vaničky -chrání před poškozením a znečištěním -obsahuje přesné… (vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 Plus modrý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 Plus modrý

DUX Peňaženkový obal Samsung Galaxy S9 Plus modrý Pouzdro DUX je precizně zpracované Knížková ochranné pouzdro vyrobené z kvalitní syntetické kůže a vnitřní část - vanička je vyrobena z měkkého plastu (TPU). Po správném ohnutí plní i funkci stojánku. Spolehlivě ochrání Váš telefon Samsung Galaxy S9 Plus před škrábanci, špínou, mastnotou nebo menšími nárazy. Je vyrobené na míru telefonu, vše výřezy (pro konektory, reproduktor, kameru) jsou na správném místě. Výřez v dvířkách na reproduktor, což zjednoduší telefonování, protože je možné telefonovat i se zavřeným pouzdrem. Je vybaveno jedním odkládacím prostorem pro platební kartu nebo různé doklady. -určený pro Samsung Galaxy S9 Plus -vyroben ze syntetické kůže a TPU vaničky -chrání před poškozením a znečištěním -obsahuje přesné… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S9 šedý

FORCELL FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S9 šedý

FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S9 šedý Pouzdro FLEXI TPU skvěle ochrání Váš mobil Samsung Galaxy S9 před poškrábáním a dalšími vlivy okolí. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního TPU materiálu, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Přesné výřezy zajistí zachování všech funkcionalit. Snadno se nasazuje a stejně jednoduše a rychle se dá také složit. Obal je tvarován tak, aby na telefon dokonale padl a těsně ho obepínal. kvalitní TPU materiál obal je flexibilní a pružný maximální a trvalá ochrana telefonu před poškrábáním i nárazům rychlá a jednoduchá výměna dostupné všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

FORCELL METALLIC Silikonový obal Samsung Galaxy S9 stříbrný

FORCELL METALLIC Silikonový obal Samsung Galaxy S9 stříbrný

METALLIC Silikonový obal Samsung Galaxy S9 stříbrný METALLIC Silikonový obal vhodný pro Váš Samsung Galaxy S9. Obal je lehký a flexibilní, ale přitom chrání Váš smartphone před případným poškozením a znečištěním. Díky použitému materiálu neklouže a perfektně přilne na telefon. Metalický efekt navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. - Obal je určen pro Samsung Galaxy S9 - Vyroben z kvalitních materiálů - Nesmeky se, je lehký a flexibiný - Ochrana smartphonu před případným poškozením - Výřezy na všechny potřebné konektory - moderního designu s metalickým efektem (vsechnonamobil.cz)

MERCURY I-JELLY obal Samsung Galaxy S9 šedý

MERCURY I-JELLY obal Samsung Galaxy S9 šedý

MERCURY I-JELLY obal Samsung Galaxy S9 šedý Ochranný kryt určený pro telefon Samsung Galaxy S9. Tento kryt je díky svým vlastnostem jako stvořený pro každodenní používání - je lehký, flexibilní a pevně drží na svém místě. Kryt je vyroben z kvalitního TPU materiálu a tak chrání smartphone před pády a poškozením. Kryt obsahuje všechny výřezy potřebné k používání a tak můžete váš telefon například nabíjet bez nutnosti vyjmout telefon z obalu. Kryt se navíc neklouže v ruce a je příjemný na dotek. -určeno pro Samsung Galaxy S9 -vyrobené z kvalitního TPU -Snadná elegantní design - neklouže v ruce a je příjemný na dotek -vyroben od předních výrobců MERCURY   (vsechnonamobil.cz)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy A50 tawny (6902048175389)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy A50 tawny (6902048175389)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A50, tpu, měkký Chraňte váš telefon před poškozením díky ochrannému krytu Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy A50 tawny. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je oblíbené svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Samozřejmé je, že kryt nezakryje přístup k dobíjecímu konektoru i dalším ovládacím prvkům nutným pro plynulé používání telefonu. Ochranný kryt je pružný a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Hlavní vlastnosti krytu na mobil Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy A50 tawny Praktická ochrana telefonu Samsung Galaxy A50 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný… (alza.cz)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy A30 Transparent (6902048175358)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy A30 Transparent (6902048175358)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A30, tpu, měkký Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy A30 Transparent. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. TPU je významné svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i ovládacím prvkům potřebným pro snadné používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nandání bezproblémové. Klíčové funkce obalu na mobil Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy A30 Transparent Praktická ochrana telefonu Samsung… (alza.cz)

Nillkin Nature pro Samsung Galaxy S7 G930 transparentní …

Nillkin Nature pro Samsung Galaxy S7 G930 transparentní (8595642222306)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S7, tpu, měkký, pogumovaný povrch  Cenově dostupné, ekologické a zachovávající přirozený vzhled telefonu - takové je pouzdro NILLKIN Nature. Stane se nenápadným a přesto velmi užitečným společníkem vašeho přístroje, kterému naprosto dokonale padne. Cenově dostupné, ekologické a zachovávající přirozený vzhled telefonu - takové je pouzdro NILLKIN Nature. Stane se nenápadným a přesto velmi užitečným společníkem vašeho přístroje, kterému naprosto dokonale padne. Hlavní přednostiVyrobeno z ekologických materiálůUltratenký a jemnýDokonale přizpůsobeno konkrétnímu typu telefonuProtiskluzová úpravaTloušťka pouhých 0,6 milimetrůNechte za sebe mluvit přirozenostNILLKIN Nature je vyrobeno z netoxického TPU, takže nijak nezatíží již tak těžce zkoušenou… (alza.cz)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10 Transparent (6902048171367)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10 Transparent (6902048171367)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10, tpu, měkký Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10 Transparent. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se drží. TPU je významné svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jisté je, že nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru a ostatním tlačítkům nutným pro klidné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký a proto je jeho nasazení velmi jednoduché. Klíčové funkce obalu na mobil Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10 Transparent Odolná ochrana telefonu Samsung Galaxy… (alza.cz)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10+ Tawny (6902048171404)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10+ Tawny (6902048171404)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10+, tpu, měkký Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10+ Tawny. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. TPU je známé svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jistotou je také, že zůstane volný přístup k napájecímu konektoru i k dalším ovládacím prvkům nutným pro plynulé užívání telefonu. Kryt je měkký, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Významné parametry obalu na mobil Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10+ Tawny Praktická ochrana telefonu Samsung Galaxy S10+ Měkkost má na starosti snadné nasazení… (alza.cz)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10 Grey (6902048171350)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10 Grey (6902048171350)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10, tpu, měkký Ochraňte váš mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10 Grey. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a výborně se drží. TPU je oblíbené svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jisté je, že nebude zakryt přístup k nabíjecímu portu a k ovládacím prvkům nezbytným pro komfortní používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Rozhodující funkce krytu na mobil Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10 Grey Zaručená ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S10 Pružné tělo… (alza.cz)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10+ Transparent (6902048171398)

Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10+ Transparent (6902048171398)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10+, tpu, měkký Pojistěte si bezpečnost svého telefonu díky ochrannému krytu Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10+ Transparent. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. TPU je oblíbené svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Samozřejmostí je, že kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení a k ovládacím prvkům potřebným pro plynulé používání telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Nejdůležitější přednosti obalu na mobil Nillkin Nature TPU pro Samsung Galaxy S10+ Transparent Praktická ochrana mobilní telefonu Samsung Galaxy… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít