Nillkin frosted zadni kryt pro apple iphone 11 gold 6902048184107

Našli jsme pro tebe Nillkin frosted zadni kryt pro apple iphone 11 gold 6902048184107. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Nillkin frosted zadni kryt pro apple iphone 11 gold 6902048184107

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, plast, pevný Chraňte svůj telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 gold. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Plast je populární svou odolností proti nárazu a ztrátě barev či vlastností. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k tlačítkům nezbytným pro bezstarostné užívání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale poté bude velmi pevně držet. Hlavní přednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 gold Praktická ochrana telefonu Apple iPhone 11 Vysoká pevnost… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro gold …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro gold (6902048184053)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, plast, pevný Ochraňte svůj telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro gold. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením zárukou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je plast. Materiál je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Plast je oblíbený svou odolností proti opotřebení - trvalé barvy, jednoduché mytí. Samozřejmé je, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a ostatním tlačítkům nezbytným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Stěžejní vlastnosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro gold Skvělá… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max gold …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max gold (6902048184152)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro Max, plast, pevný Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max gold. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Povrch je příjemný a dobře se v ruce drží. Plast je jedinečný svou zvýšenou odolností proti ztrátě barev a celkovému opotřebení. Jistotou je také, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a k dalším tlačítkům nutným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Zásadní parametry obalu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max gold… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint blue …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint blue (6902048184121)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, plast, pevný Ochraňte váš telefon za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint blue. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Povrch je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Plast je známý svou odolností proti opotřebení a nárazům. Samozřejmé je, že zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení a k ovládacím prvkům nezbytným pro snadné používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude neochvějně držet. Důležité přednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint blue Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Vysoká… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint green …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint green (6902048184138)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, plast, pevný Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, s pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint green. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Materiál je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Plast je oblíbený svou zvýšenou odolností proti ztrátě barev a celkovému opotřebení. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu a ostatním tlačítkům nezbytným pro plynulé užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Nejdůležitější funkce krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint red …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint red (6902048184114)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, plast, pevný Chraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint red. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Plast je jedinečný svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmé je, že bude zachován přístup k nabíjení i k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Zásadní přednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint red Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pevná… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint black …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint black (6902048184091)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, plast, pevný Ochraňte váš telefon pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint black. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou solidní odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Povrch je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Plast je oblíbený svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům nezbytným pro klidné používání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale potom bude neochvějně držet. Důležité přednosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint black Zaručená ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pevné tělo… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max red …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max red (6902048184169)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro Max, plast, pevný Ochraňte váš mobilní telefon pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max red. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Povrch krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Plast je známý svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmostí je, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a tlačítkům nezbytným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Podstatné vlastnosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max red Zaručená ochrana… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint red …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint red (6902048184060)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, plast, pevný Dodejte ochranu vašemu telefonu za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint red. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je plast. Materiál krytu je příjemný a nebude klouzat z rukou. Plast je populární svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmé je, že kryt nezakryje přístup k dobíjecímu konektoru a k ostatním tlačítkům potřebným pro bezstarostné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Rozhodující parametry obalu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint red Zaručená… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max blue …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max blue (6902048184176)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro Max, plast, pevný Ochraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max blue. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Materiál krytu je příjemný na dotek a dobře se drží. Plast je známý svou zvýšenou odolností proti ztrátě barev a celkovému opotřebení. Samozřejmostí je, že zůstane volný přístup k napájecímu konektoru a k ovládacím prvkům potřebným pro klidné užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Klíčové parametry krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max blue Zaručená ochrana mobilního… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint black …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint black (6902048184046)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, plast, pevný Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint black. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Materiál je příjemný a neklouže v ruce. Plast je populární svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Jistotou je také, že bude zachován přístup k nabíjení a k dalším tlačítkům nezbytným pro bezstarostné používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Významné funkce krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint black Odolná ochrana telefonu Apple… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max black …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max black (6902048184145)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro Max, plast, pevný Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max black. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je plast. Povrch je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Plast je známý svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmé je, že zůstane nezakryt přístup k nabíjecímu portu i k ostatním tlačítkům nutným pro bezstarostné užívání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale poté bude pevně držet. Hlavní přednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max black Odolná ochrana mobilního… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint green …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint green (6902048184084)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, plast, pevný Pojistěte si bezpečnost svého telefonu díky ochrannému krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint green. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je plast. Povrch je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Plast je populární svou odolností proti opotřebení - trvalé barvy, jednoduché mytí. Samozřejmé je, že nebude zakryt přístup ke konektoru na nabíjení a ovládacím prvkům nutným pro bezstarostné užívání telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale poté bude pevně držet. Rozhodující parametry obalu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint green Odolná ochrana telefonu… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint blue …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint blue (6902048184077)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, plast, pevný Dodejte ochranu vašemu telefonu díky ochrannému krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint blue. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Plast je jedinečný svou odolností proti opotřebení - trvalé barvy, jednoduché mytí. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu a k ostatním tlačítkům nezbytným pro plynulé používání telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale poté bude pevně držet. Zásadní funkce krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro mint blue Skvělá ochrana mobilního telefonu Apple iPhone… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max mint green …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max mint green (6902048184183)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro Max, plast, pevný Chraňte svůj telefon proti poškození s pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max mint green. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Povrch je příjemný a dobře se v ruce drží. Plast je populární svou odolností proti opotřebení a nárazům. Jisté je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i tlačítkům potřebným pro snadné užívání telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale poté bude pevně držet. Klíčové funkce krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro Max mint green Skvělá ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pro Max Pevná… (alza.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Gold, 2448796

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Gold, 2448796

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11. Zlatý plastový, výborně zpracovaný kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Gold, 2448791

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Gold, 2448791

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro. Zlatý plastový, výborně zpracovaný, kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Max Gold, 2448801

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Max Gold, 2448801

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro Max. Zlatý plastový, výborně zpracovaný kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted Zadní Kryt pro iPhone 11 Red, 2448795

Nillkin Super Frosted Zadní Kryt pro iPhone 11 Red, 2448795

Praktický zadní kryt Super Frosted pro iPhone 11 v červené barvě od výrobce Nillkin je skvělým ochráncem vašeho telefonu. Vyroben z kvalitních pevných plastů, které jsou ohebné a tenké. Kryt chrání nejen zadní část, ale i vyvýšené okraje, které ochrání i váš displej. Povrch je matný s jemnými vroubky, které chrání proti sklouznutí telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Blue, 2448794

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Blue, 2448794

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11. Modrý plastový, výborně zpracovaný kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Black, 2448793

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Black, 2448793

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11. *Černý Plastový, výborně zpracovaný kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují **pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Red, 2448790

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Red, 2448790

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro. Červený plastový, výborně zpracovaný kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Black, 2448788

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Black, 2448788

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro. Plastový, výborně zpracovaný, kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Blue, 2448789

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Blue, 2448789

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro. Modrý plastový, výborně zpracovaný, kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Mint Green, 2448792

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Mint Green, 2448792

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro. Zelený plastový, výborně zpracovaný kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Max Blue, 2448799

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Max Blue, 2448799

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro Max. Modrý plastový, výborně zpracovaný kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Mint Green, 2448802

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Mint Green, 2448802

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro Max. Zelený plastový, výborně zpracovaný kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Max Red, 2448800

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Max Red, 2448800

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro Max. Červený plastový, výborně zpracovaný kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Max Black, 2448798

Nillkin Super Frosted zadní kryt pro iPhone 11 Pro Max Black, 2448798

Zadní ochranný kryt Super Frosted od značky Nillkin na iPhone 11 Pro Max. Černý plastový, výborně zpracovaný, kryt dobře absorbuje otřesy. Chrání telefon nejen před poškozením, ale také před nečistotou nebo poškrábáním. Kryt dobře kryje také hrany a díky zesíleným rohům zabraňuje poškození telefonu při pádu. Přesné výřezy na ovládací prvky a potřebné konektory zajišťují pohodlnou obsluhu telefonu. (mall.cz)

Nillkin Super Frosted Zadní Kryt pro iPhone 11 Mint Green, 2448797

Nillkin Super Frosted Zadní Kryt pro iPhone 11 Mint Green, 2448797

Praktický zadní kryt Super Frosted pro iPhone 11 v mentolově zelené barvě od výrobce Nillkin je skvělým ochráncem vašeho telefonu. Vyroben z kvalitních pevných plastů, které jsou ohebné a tenké. Kryt chrání nejen zadní část, ale i vyvýšené okraje, které ochrání i váš displej. Povrch je matný s jemnými vroubky, které chrání proti sklouznutí telefonu. (mall.cz)

Nillkin Frosted Zadní kryt pro Honor 20 Pro Gold (6902048180697)

Nillkin Frosted Zadní kryt pro Honor 20 Pro Gold (6902048180697)

Kryt na mobil pro Honor 20 Pro, tpu, pevný Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadní kryt pro Honor 20 Pro Gold. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Materiál je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. TPU je známé svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jistotou je také, že nebude zakryt přístup k dobíjecímu portu i dalším tlačítkům nutným pro plynulé užívání telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Podstatné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Frosted Zadní kryt pro Honor 20 Pro Gold Odolná ochrana mobilního telefonu Honor 20 Pro Pevné tělo krytu… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Honor 9X Pro gold (6902048182820)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Honor 9X Pro gold (6902048182820)

Kryt na mobil pro Honor 9X Pro, plast, pevný Ochraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Honor 9X Pro gold. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je plast. Materiál je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Plast je známý svou odolností proti opotřebení a nárazům. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k dalším tlačítkům nezbytným pro komfortní používání mobilního telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude pevně držet. Podstatné přednosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Honor 9X Pro gold Skvělá ochrana mobilního telefonu Honor 9X Pro Pevné tělo krytu… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A40 Gold (6902048177109)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A40 Gold (6902048177109)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A40, plast, pevný Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A40 Gold. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Plast je oblíbený svou odolností proti opotřebení a nárazům. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i dalším ovládacím prvkům nezbytným pro klidné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale poté bude velmi pevně držet. Základní přednosti obalu na mobil Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A40 Gold Odolná ochrana telefonu Samsung A40 Tvrdý… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A50 gold (6902048175211)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A50 gold (6902048175211)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A50, plast, pevný Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A50 gold. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou solidní odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je plast. Materiál je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Plast je známý svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Jisté je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru a ostatním tlačítkům nutným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale poté bude velmi pevně držet. Zásadní přednosti krytu na mobil Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A50 gold Praktická ochrana mobilní telefonu Samsung… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A70 Gold (6902048176539)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A70 Gold (6902048176539)

Kryt na mobil Samsung Galaxy A70, Plast, pevný Pojistěte si bezpečnost svého telefonu díky ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A70 Gold. Jde o zadní kryt, který je svým provedením spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Materiál krytu je příjemný na dotek a výborně se drží. Plast je populární svou odolností proti opotřebení - trvalé barvy, jednoduché mytí. Jisté je, že kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu a ostatním tlačítkům nutným pro snadné užívání telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude pevně držet. Podstatné parametry ochranného krytu na mobil Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung A70 Gold Praktická ochrana mobilní telefonu Samsung Galaxy A70 Tvrdý kryt… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Mi9 T gold (6902048180550)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Mi9 T gold (6902048180550)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi 9T, plast, pevný Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození díky ochrannému krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Mi9 T gold. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením pojistkou velice dobré odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Materiál je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Plast je známý svou odolností proti opotřebení a nárazům. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i dalším tlačítkům nutným pro komfortní používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Zajímavé parametry obalu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Mi9 T gold Odolná ochrana telefonu Xiaomi Mi9 T Vysoká pevnost… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy S20 Gold (6902048195479)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy S20 Gold (6902048195479)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20, plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A51 Gold (6902048189638)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A51 Gold (6902048189638)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A51, plast, pevný, pogumovaný povrch Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A51 Gold. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Materiál je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Plast je populární svou odolností proti opotřebení a nárazům. Jisté je, že zůstane zachován přístup k nabíjení a ostatním tlačítkům nezbytným pro komfortní používání mobilního telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude neochvějně držet. Povrchová úprava zabraňuje vypadnutí z ruky. Základní vlastnosti obalu na mobil Nillkin Frosted Zadní Kryt pro… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A71 Gold (6902048194496)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A71 Gold (6902048194496)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A71, plast, pevný, pogumovaný povrch Chraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A71 Gold. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou velice dobré odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je plast. Materiál krytu je příjemný a dobře se drží. Plast je známý svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmostí je, že zůstane volný přístup k nabíjecímu portu a ostatním tlačítkům nutným pro komfortní používání telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude neochvějně držet. Pogumovaný povrch brání vyklouznutí z dlaně. Zajímavé funkce obalu na mobil Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A71 Gold… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Mi9 Lite Gold (6902048182028)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Mi9 Lite Gold (6902048182028)

Ochranný kryt , plast, výřezy pro konektory a tlačítka a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je série špičkových zadních ochranných krytů na chytré mobily, které splní všechna vaše očekávání. Tento model je určen pro Xiaomi Mi9 Lite a zaujme vás elegantním designem ve zlaté barvě. Výhodou tohoto ochranného krytu je zejména protiskluzovost jak na zadní, tak boční části. Navržen byl navíc tak, aby co nejlépe odolával opotřebení. Nezůstanou na něm ani otisky prstů, ani prach. Materiálem jeho výroby je odolný plast, který se velmi snadno čistí. Kryt byl úmyslně vytvořen o 0,2 mm vyšší než model mobilu proto, aby chránil i fotoaparát a displej. Samozřejmostí jsou i naprosto přesné výřezy pro tlačítka.  Klíčové vlastnosti Nillkin Frosted Xiaomi Mi9 Lite GoldOchranný kryt… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Redmi 7 gold (6902048175839)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Redmi 7 gold (6902048175839)

Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 7, plast, pevný Chraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Redmi 7 gold. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Materiál je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Plast je jedinečný svou odolností proti opotřebení - trvalé barvy, jednoduché mytí. Samozřejmostí je, že nebude zakryt přístup k dobíjecímu portu a k ovládacím prvkům nutným pro bezstarostné používání telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Zásadní vlastnosti obalu na mobil Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Redmi 7 gold Zaručená ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi 7 Pevná… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Mi9 SE Gold (6902048175013)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Mi9 SE Gold (6902048175013)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi 9 SE, plast, pevný Chraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Mi9 SE Gold. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Plast je známý svou zvýšenou odolností proti ztrátě barev a celkovému opotřebení. Jisté je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i ovládacím prvkům potřebným pro komfortní užívání telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude pevně držet. Důležité vlastnosti krytu na mobil Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Mi9 SE Gold Odolná ochrana telefonu Xiaomi Mi9 SE Pevná… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Mix 3 Gold (6902048168756)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Xiaomi Mix 3 Gold (6902048168756)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi Mix 3, plast, pevný Držte svůj oblíbený telefon Asus Zenfone 3 v naprostém bezpečí od poškození tvrdším zacházením nebo pádem na zem.Držte svůj telefon Xiaomi Mix 3 v naprostém bezpečí díky tomuto zadnímu ochrannému krytu Nillkin Frosted ve zlaté barvě. Pouzdro velice dobře padne do ruky a chrání váš mobil před poškozením tvrdším zacházením nebo pádem na zem. Díky svému zdrsněnému povrchu z kvalitního materiálu pak zabraňuje náhodnému vyklouznutí ze zpocené dlaně. Jednoduchá konstrukce pouzdra Nillkin Frosted s příjemným designem padne na míru telefonu a zanechává přístup ke všem portům, tlačítkům i fotoaparátu. Díky široké paletě barev těchto obalů si navíc snadno sladíte své zařízení s oblečením či vaší aktuální náladou.Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy S10e Gold …

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy S10e Gold (6902048171794)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10e, plast Držte svůj oblíbený telefon Asus Zenfone 3 v naprostém bezpečí od poškození tvrdším zacházením nebo pádem na zem.Držte svůj telefon Samsung Galaxy S10 Lite v naprostém bezpečí díky tomuto zadnímu ochrannému krytu Nillkin Frosted ve zlaté barvě. Pouzdro velice dobře padne do ruky a chrání váš mobil před poškozením tvrdším zacházením nebo pádem na zem. Díky svému zdrsněnému povrchu z kvalitního materiálu pak zabraňuje náhodnému vyklouznutí ze zpocené dlaně. Jednoduchá konstrukce pouzdra Nillkin Frosted s příjemným designem padne na míru telefonu a zanechává přístup ke všem portům, tlačítkům i fotoaparátu. Díky široké paletě barev těchto obalů si navíc snadno sladíte své zařízení s oblečením či vaší aktuální náladou.Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A20e Gold …

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A20e Gold (6902048177499)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A20e , plast, pevný Pojistěte si bezpečnost svého telefonu pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A20e Gold. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Materiál krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Plast je známý svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmostí je, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru i k ovládacím prvkům nutným pro komfortní používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Zásadní funkce krytu na mobil Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy A20e Gold Skvělá ochrana… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní kryt pro Xiaomi Redmi 7A Gold (6902048181489)

Nillkin Frosted Zadní kryt pro Xiaomi Redmi 7A Gold (6902048181489)

Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 7A , plast, pevný Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Nillkin Frosted Zadní kryt pro Xiaomi Redmi 7A Gold. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Materiál je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Plast je jedinečný svou odolností proti opotřebení a nárazům. Samozřejmostí je, že bude zachován přístup k napájecímu konektoru a k dalším tlačítkům nutným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Zásadní vlastnosti krytu na mobil Nillkin Frosted Zadní kryt pro Xiaomi Redmi 7A Gold Zaručená ochrana mobilního telefonu… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Redmi 8A Gold (6902048187030)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Redmi 8A Gold (6902048187030)

Ochranný kryt , plast, výřezy pro konektory a tlačítka a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je série špičkových zadních ochranných krytů na chytré mobily, které splní všechna vaše očekávání. Tento model je určen pro Xiaomi Redmi 8A a zaujme vás elegantním designem ve zlaté barvě. Výhodou tohoto ochranného krytu je zejména protiskluzovost jak na zadní, tak boční části. Navržen byl navíc tak, aby co nejlépe odolával opotřebení. Nezůstanou na něm ani otisky prstů, ani prach. Materiálem jeho výroby je odolný plast, který se velmi snadno čistí. Kryt byl úmyslně vytvořen o 0,2 mm vyšší než model mobilu proto, aby chránil i fotoaparát a displej. Samozřejmostí jsou i naprosto přesné výřezy pro tlačítka.  Klíčové vlastnosti Nillkin Frosted Xiaomi Redmi 8A GoldOchranný kryt… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní kryt pro Xiaomi Mi A3 Gold (6902048182066)

Nillkin Frosted Zadní kryt pro Xiaomi Mi A3 Gold (6902048182066)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi A3, tpu, pevný Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted Zadní kryt pro Xiaomi Mi A3 Gold. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou vysoké odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. TPU je významné svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Samozřejmostí je, že nebude zakryt přístup k dobíjecímu portu i tlačítkům nutným pro plynulé užívání telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale poté bude pevně držet. Podstatné přednosti obalu na mobil Nillkin Frosted Zadní kryt pro Xiaomi Mi A3 Gold Odolná ochrana telefonu… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy S20+ Gold …

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy S20+ Gold (6902048195370)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20+, plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.cz)

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, tpu, pevný Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození díky ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 silver. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. TPU je populární svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmé je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům potřebným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Stěžejní parametry obalu na mobil Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone… (alza.cz)

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, tpu, pevný Pojistěte si bezpečnost svého telefonu díky ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 black. Jde o zadní kryt, který je svým provedením jistotou vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Povrch je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je známé svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmostí je, že kryt nezakryje přístup k dobíjecímu konektoru i tlačítkům potřebným pro plynulé užívání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Zásadní parametry obalu na mobil Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 black Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Vysoká pevnost krytu… (alza.cz)

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11, tpu, pevný Chraňte svůj telefon pomocí ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 rainbow. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Materiál je příjemný na dotek a výborně se drží. TPU je populární svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jistotou je také, že kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu a k dalším tlačítkům potřebným pro plynulé užívání telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale potom bude neochvějně držet. Rozhodující funkce obalu na mobil Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 rainbow Skvělá ochrana mobilního… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro Gold …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro Gold (6902048185524)

Ochranný kryt , plast, výřezy pro konektory a tlačítka a pogumovaný povrch Nillkin Frosted je série špičkových zadních ochranných krytů na chytré mobily, které splní všechna vaše očekávání. Tento model je určen pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro a zaujme vás elegantním designem ve zlaté barvě. Výhodou tohoto ochranného krytu je zejména protiskluzovost jak na zadní, tak boční části. Navržen byl navíc tak, aby co nejlépe odolával opotřebení. Nezůstanou na něm ani otisky prstů, ani prach. Materiálem jeho výroby je odolný plast, který se velmi snadno čistí. Kryt byl úmyslně vytvořen o 0,2 mm vyšší než model mobilu proto, aby chránil i fotoaparát a displej. Samozřejmostí jsou i naprosto přesné výřezy pro tlačítka.  Klíčové vlastnosti Nillkin Frosted Xiaomi Redmi Note 8 Pro… (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy S20 Ultra Gold …

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy S20 Ultra Gold (6902048195424)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20 Ultra, plast, pevný, pogumovaný povrch (alza.cz)

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Huawei P Smart 2019 Gold …

Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Huawei P Smart 2019 Gold (6902048172029)

Kryt na mobil pro Huawei P Smart (2019), plast, pevný Držte svůj oblíbený telefon Asus Zenfone 3 v naprostém bezpečí od poškození tvrdším zacházením nebo pádem na zem.Držte svůj telefon Huawei P Smart 2019 v naprostém bezpečí díky tomuto zadnímu ochrannému krytu Nillkin Frosted ve zlaté barvě. Pouzdro velice dobře padne do ruky a chrání váš mobil před poškozením tvrdším zacházením nebo pádem na zem. Díky svému zdrsněnému povrchu z kvalitního materiálu pak zabraňuje náhodnému vyklouznutí ze zpocené dlaně. Jednoduchá konstrukce pouzdra Nillkin Frosted s příjemným designem padne na míru telefonu a zanechává přístup ke všem portům, tlačítkům i fotoaparátu. Díky široké paletě barev těchto obalů si navíc snadno sladíte své zařízení s oblečením či vaší aktuální náladou.Klíčové… (alza.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Samsung Galaxy Note 10+ gold …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Samsung Galaxy Note 10+ gold (6902048182424)

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Note10+, plast, pevný Dodejte ochranu vašemu telefonu s pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Samsung Galaxy Note 10+ gold. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením zárukou velice dobré odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Povrch krytu je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Plast je známý svou zvýšenou odolností proti ztrátě barev a celkovému opotřebení. Jisté je, že bude zachován přístup k napájecímu konektoru i tlačítkům potřebným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale poté bude pevně držet. Hlavní vlastnosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Samsung Galaxy Note 10+ gold Praktická ochrana telefonu Samsung Galaxy Note 10+ Pevné tělo… (alza.cz)

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro black …

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro black (6902048184725)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, tpu, pevný Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro black. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou vysoké odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. TPU je populární svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jisté je, že kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru i ostatním tlačítkům nezbytným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale potom bude neochvějně držet. Zajímavé parametry obalu na mobil Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro black Praktická ochrana mobilní… (alza.cz)

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro silver …

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro silver (6902048184718)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, tpu, pevný Chraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro silver. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. TPU je oblíbené svou tuhostí, odolností a pružností i při vysokém výkyvu teplot. Jistotou je také, že zůstane volný přístup ke konektoru na nabíjení i ostatním tlačítkům potřebným pro pohodlné používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale potom bude neochvějně držet. Rozhodující přednosti krytu na mobil Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro silver Praktická ochrana mobilní… (alza.cz)

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro rainbow …

Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro rainbow (6902048184701)

Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro, tpu, pevný Ochraňte svůj telefon pomocí ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro rainbow. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je významné svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jisté je, že zůstane zachován přístup k nabíjení a tlačítkům nutným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Klíčové přednosti obalu na mobil Nillkin Twinkle Zadní Kryt pro Apple iPhone 11 Pro rainbow Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pro Pevná konstrukce… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít