Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ vyhlazující peeling 150 ml

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ vyhlazující peeling 150 ml

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ vyhlazující peeling 150 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ Vyhlazující peeling obsahuje složení s čistícím účinkem, které bojuje proti pupínkům do hloubky pórů. Zanechává většinu základních živin neporušených a posiluje ochrannou bariéru pokožky, která pomáhá chránit před vznikem nových pupínků. Po použití peelingu bude vaše pokožka dokonale čistá, hebká a vyhlazená. Peeling je vhodný pro všechny typy pleti. Výsledek: Čistí pokožku do hloubky Redukuje pupínky Zachovává přirozenou ochranu pleti Vyhlazuje pokožku Použití: Prostředek aplikujte jednou denně na navlhčenou pokožku obličeje. Potřebné množství peelingu na ruce smíchejte s vodou a jemně masírujte obličej. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Smoothing Scrub - Vyhlazující…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Smoothing Scrub - Vyhlazující peeling 150 ml

Visibly Clear Spot Proofing Smoothing Scrub - Vyhlazující peeling - pomáhá odstraňovat pupínky - vaše pleť má již po prvním použití zdravý a čistý vzhled - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - pomáhá čistit pupínky již od prvního dne - zachovává přirozenou ochranu pleti - pleť  bude odolnější proti vzniku pupínků - podporuje přirozený proces obnovy kůže - pleť bude hebká a hladká - vhodný pro každodenní použití Použití: Aplikujte na navlhčenou pokožku potřebné množství peelingu, jemně vmasírujte do pokožky a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ čisticí emulze a maska 150 ml

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ čisticí emulze a maska 150 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ Emulze a maska vyčistí vaši pleť do hloubky. Po vyčištění zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a snaží se chránit pokožku před nečistotami a vznikem pupínků. Pupínky čistí již po prvním použití. Vaše pleť bude po použití emulze a masky dokonale čistá, svěží a zachová si přirozenou ochranu. Výsledek: Dokonale čistí pleť Zachovává přirozenou ochranu pleti Zanechává svěží a posílenou pleť Čistí pupínky již po prvním použití Použití: Jako čistící emulzi aplikujte ráno a večer na navlhčenou pokožku obličeje, napěňte a poté opláchněte vlažnou vodou. Jako masku aplikujte 1x týdně tenkou vrstvu na pokožku obličeje a nechte působit 5 minut. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou a zbytky očistěte vatovým tampónem. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing 2in1 Wash Mask - Čisticí…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing 2in1 Wash Mask - Čisticí emulze a maska 150 ml

Visibly Clear Spot Proofing 2in1 Wash Mask - Čisticí emulze a maska - čisticí emulze a maska vám pomůže odstranit všechny nečistoty a ucpané póry - po použití bude vaše pleť vypadat dvakrát čistší - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít, který pomáhá chránit před novými pupínky - zachovává přirozenou ochranu pleti - zanechává pleť svěží, posílenou a krásnou Použití: Jako čistící emulzi používejte ráno a večer, vmasírujte na navlhčený obličej, napěňte a opláchněte vodou. Jako masku naneste 1x týdně tenkou vrstvu na obličej a nechte 5 minut působit. Důkladně opláchněte vodou, zbytky očistěte vatovým tampónem. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ micelární čisticí tonikum 200…

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ micelární čisticí tonikum 200 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ Micelární čistící tonikum má složení s čistícím účinkem, které bojuje proti pupínkům do hloubky pórů. Toto složení obsahující micelární částice účinně čistí do hloubky bez nepříjemného vysoušení pleti. Čištění je velmi šetrné a pokožka si zanechává většinu základních živin neporušených. Její ochranná bariéra je silnější a chrání pleť před tvorbou nových pupínků. Vhodné pro každodenní použití, pro všechny typy pleti. Výsledek: Odstraňuje přebytečný maz a nečistoty Zachovává přirozenou ochranu pleti Redukuje pupínky Nevysušuje Použití: Prostředek aplikujte dvakrát denně na vatový tampon a jemně masírujte obličej až do úplného odstranění nečistot. (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ vyhlazující peeling 150 ml" se dívají také na:

Plyšová žirafa 150 cm
Plyšový medvěd 150 cm

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Daily Wash - Čistící gel 200…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Daily Wash - Čistící gel 200 ml

Visibly Clear Spot Proofing Daily Wash - Čistící gel - čistící gel s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - pro každodenní použití - pomáhá čistit pupínky již od prvního dne - zachovává přirozenou ochranu pleti - pleť bude odolnější proti vzniku pupínků Použití: Aplikujte na vlkou pokožku, jemně masírujte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Purifying Lotion - Micelární…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Purifying Lotion - Micelární čistící tonikum 200 ml

Visibly Clear Spot Proofing Purifying Lotion - Micelární čistící tonikum - pleťová voda Visibly Clear pomáhá díky jedinečnému složení odstraňovat černé tečky a brání jejich opětovné tvorbě - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - obsahující micelární částice účinně čistí a odstraňuje nečistoty, aniž by došlo k vysoušení pokožky - pomáhá čistit pupínky - odstraňuje nečistoty, špínu a maz - předchází tvorbě nových pupínků Použití: Naneste na vatový tampon a jemně jím otřete tvář a krk, zabraňte vniknutí do očí, neoplachujte, nejlepších výsledků dosáhnete při použití 1 – 2krát denně. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Oil-Free Moisturiser -…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Oil-Free Moisturiser - Nemastný hydratační krém 50 ml

Visibly Clear Spot Proofing Oil-Free Moisturiser - Nemastný hydratační krém - vaše řešení pro hebkou a zdravě vypadající pleť po celý den - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - lehký a snadno vstřebatelný - poskytuje celodenní hydrataci - pro hladší a krásnější pleť - Pleť zůstává jemná, hladší a viditelně jasnější Použití: Aplikujte ráno a večer na čistou pleť. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit peeling 150 ml

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit peeling 150 ml

Jemně čistí pleť, aniž by ji přesušoval. Vůně růžového grapefruitu povznese Vaše smysly a dodá Vám svěžest. Použití: Ráno a večer vmasírujte peeling na navlhčený obličej. Důkladně opláchněte. Zabraňte vniknutí do očí. Balení: 150ml (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub - Peeling pro…

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub - Peeling pro každodenní použití 150 ml

Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub - Peeling pro každodenní použití - denní peeling s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť - oOkamžitě odstraňuje 77 % nadbytečného mazu - stahuje póry - zajišťuje dlouhodobě matnou pleť - hloubkově čistí - zanechává viditelně lepší vzhled pleti - svěží vůně mandarinky a limetky - pro povznášející pocit při čistění pleti Použití: Aplikujte na vlkou pokožku, jemně masírujte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub - Osvěžující…

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub - Osvěžující peeling s výtažkem z růžového grepu 150 ml

Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub - Osvěžující peeling s výtažkem z růžového grepu - osvěžující peeling čistí jemně vaši pleť - díky výtažku z růžového grepu vypadá vaše pleť svěží a zdravější - obsahuje výtažek z růžového grapefruitu - jemně čistí vaši pleť - pleť nevysušuje - má osvěžující účinek - jemná vůně grepu navodí příjemné pocity - vhodný ke každodennímu použití Použití: Ráno a večer vmasírujte peeling na navlhčený obličej, poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

NEUTROGENA VC SP Vyhlazující peeling 150 ml

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine In Shower Mask - Pleťová maska…

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine In Shower Mask - Pleťová maska do sprchy 150 ml

Visibly Clear Pore & Shine In Shower Mask - Pleťová maska do sprchy - pro dokonale čistou pokožku bez lesku a ucpaných pórů - účinkuje nejlépe ve spojení s horkou sprchou - čistí do hloubky a uvolňuje ucpané póry - napomáhá odstranit nadbytečný kožní maz - vysušuje pokožku - působí již za 60 sekund - má svěží vůni mandarinky a limetky Použití: Aplikujte na vlhkou pokožku, nechte působit 60 vteřin a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - Osvěžující…

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - Osvěžující krémová čistící emulze 150 ml

Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - Osvěžující krémová čistící emulze - krémová emulze čistí vaši pleť do hloubky, odstraňuje nečistoty a pomáhá odstraňovat pupínky a černé tečky - výtažek z růžového grapefruitu dodá vaši pleťi svěžest - obsahuje výtažek z růžového grapefruitu - jemně čistí vaši pleť - redukuje a čistí černé tečky - pleť nevysušuje - má osvěžující účinek - jemná vůně grepu navodí příjemné pocity - vhodný ke každodennímu použití - vhodné i pro citlivou pleť - dermatologicky testováno Použití: Každé ráno a večer aplikujte na navlhčené ruce a vmasírujte na obličej, poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Hydro Boost Vyhlazující pleťový peeling 150 ml

Neutrogena Hydro Boost Vyhlazující pleťový peeling 150 ml

NEUTROGENA® HydroBoost Vyhlazující pleťový peeling obsahuje jemné mikročástice šetrně, ale efektivně odstraňují nečistoty a vyhlazují pokožku. Obsah kyseliny hyaluronové přispívá k její dobré hydrataci. Pleť je po použití hladká a jemná na dotek. Obsahuje kyselinu hyaluronovou. Vhodné pro každodenní použití. Vhodné i pro citlivou pleť. Použití: Krouživými pohyby jemně vmasírujte do vlhké pokožky. Důkladně opláchněte a pokračujte v každodenní péči s produkty z řady NEUTROGENA® Hydro Boost®. Upozornění: Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte na podrážděnou pleť. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly clear nemastný hydratační krém 50 ml

Neutrogena Visibly clear nemastný hydratační krém 50 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Nemastný hydratační krém obsahuje obnovující složení, které pomáhá v boji proti pupínkům. Pupínky čistí již po první použití. Čistí do hloubky pórů. Krém zachovává přirozenou ochranu pleti a ta je odolnější proti vzniku nových pupínků. Po použití krému bude vaše pleť dokonale hydratovaná, hebká a svěží bez ucpaných pórů. Výsledek: Poskytuje celodenní hydrataci Zachovává přirozenou ochranu pleti Čistí do hloubky Pleť je svěží a hladká Použití: Prostředek aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť. V případě vniknutí do očí, důkladně vypláchněte vodou. (drmax.cz)

Neutrogena Hydro Boost Exfoliator Smoothing Gel - Vyhlazující pleťový…

Neutrogena Hydro Boost Exfoliator Smoothing Gel - Vyhlazující pleťový peeling 150 ml

Hydro Boost Exfoliator Smoothing Gel - Vyhlazující pleťový peeling - šetrně, ale účinně z pleti odstraňuje nečistoty - vyhlazuje ji a zároveň intenzivně hydratuje - po jeho použití bude vaše pleť jemná a svěží - účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky Použití: Peeling naneste každé ráno na navlhčenou pleť obličeje a krouživými pohyby lehce vmasírujte. Poté pečlivě opláchněte vodou. Vyhněte se očnímu okolí. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit mycí emulze 200 ml

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit mycí emulze 200 ml

Jemně čistí pleť, aniž by ji přesušovala. Výtažek z růžového grapefruitu povznese vaše smysly a dodá vaší pleti svěžest. Použití: Ráno a večer vmasírujte emulzi na navlhčený obličej. Důkladně opláchněte. Zabraňte vniknutí do očí. Dojde-li k němu, okamžitě vypláchněte oči vodou. Pouze pro vnější použití. Balení: 200ml (drmax.cz)

Neutrogena HydroBoost peeling 150 ml

NEUTROGENA VC Pink Grapefruit peeling 150 ml

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash - Osvěžující…

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash - Osvěžující mycí emulze s výtažkem z růžového grepu 200 ml

Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash - Osvěžující mycí emulze s výtažkem z růžového grepu - osvěžující emulze jemně čistí pleť - vaše pleť svěží a zdravější. - obsahuje výtažek z růžového grapefruitu - jemně čistí vaši pleť - má osvěžující účinek - pleť nevysušuje - vhodný ke každodennímu použití Použití: Ráno a večer vmasírujte emulzi na navlhčený obličej, poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

NEUTROGENA Skin Detox pleťový peeling 150 ml (3574661430720)

NEUTROGENA Skin Detox pleťový peeling 150 ml (3574661430720)

Peeling pleťový, s gelovým složením, napomáhá k odstranění každodenních nečistot Sérum Cannaderm Cannadent je účinné sérum vhodné pro péči o rty a ústní sliznici, jehož složení má antibakteriální účinky. Sérum urychluje regeneraci poškozených tkání a zmírňuje pocity pálení, svědění a pnutí spojených s výskytem aftů, oparů, paradontózy a otlaků, po návštěvě zubaře a při problémech při prořezávání zubů.Dopřejte své pokožce kvalitní ošetření, které nabízí peeling s gelovým složením Skin Detox značky NEUTROGENA. Skin Detox obsahuje mikročástice s kyselinou glykolovou, které napomáhají k odstranění každodenních nečistot. Mastnota, nečistoty a make-up jsou odstraněny, aniž by došlo k narušení přirozené vlhkosti pleti. Stačí nanést tento přípravek NEUTROGENA na obličej, opláchnout a vaše… (alza.cz)

Sebamed Clear Face Jemný peeling 150 ml

Sebamed Clear Face Jemný peeling 150 ml

Drobné mikročástečky čistí a jemně odstraňují odumřelé kožní buňky a nečistoty. Peeling rovněž pomáhá redukovat černé tečky. Pokožka se stává hladší a hebčí. pH 5,5 stabilizuje přirozený kyselý kožní plášť a působí proti bakteriím, které způsobují nedokonalosti pleti. Výrobek neobsahuje mýdlo ani alkalické složky. Dermatologicky a klinicky testováno. Použití: Každý den aplikujte na vlhký obličej, vyhněte se oblasti očí a úst. Jemné masírování pokožky stimuluje krevní oběh, díky čemuž pleť vypadá svěžejší a revitalizovaná. Důkladně opláchněte horkou vodou. Obsah: 150ml (drmax.cz)

Pleťová maska do sprchy Visibly Clear Pore & Shine (In Shower Mask)…

Pleťová maska do sprchy Visibly Clear Pore & Shine (In Shower Mask) 150 ml

Popis Pro dokonale čistou pokožku bez lesku a ucpaných pórů.PopisVlastnosti: účinkuje nejlépe ve spojení s horkou sprchou, čistí do hloubky a uvolňuje ucpané póry, napomáhá odstranit nadbytečný kožní maz, vysušuje pokožku, působí již za 60 sekund, má svěží vůni mandarinky a limetky. Jak používatAplikujte na vlkou pokožku, nechte působit 60 vteřin a opláchněte. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nanášejte na navlhčený obličej dvakrát týdně. Nechte… (ageo.cz)

Sebamed Clear Face Gentle Scrub - Jemný pleťový peeling 150 ml

Sebamed Clear Face Gentle Scrub - Jemný pleťový peeling 150 ml

Clear Face Gentle Scrub - Jemný pleťový peeling - drobné mikročástečky čistí a jemně odstraňují odumřelé kožní buňky a nečistoty - pomáhá redukovat černé tečky - čistí - redukuje černé tečky - revitalizuje - neobsahuje mýdlo - pokožka je hladší a hebčí Použití: Aplikujte na navlhčenou pleť, vyhněte se oblasti očí a úst. Jemně pleť masírujte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 400 ml

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 400 ml

S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pokožky. Nemastná, rychle se absorbující textura. Všimli jste si, že vaše pokožka je stále sušší, méně pružná a když se štípnete, nevrátí se zpátky tak rychle, jako kdysi? Inovativní Visibly Renew Elasti - Boost, tělové mléko poskytuje nejen dlouhotrvající vlhkost, ale také podporuje vzhled mladistvé pleti, rozdíl můžete vidět a cítit se za pouhých 10 dní. Spojuje v sobě Norskou recepturu, intenzivní hydrataci s aktivními minerály, které pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pleti*. Den co den, vaše pokožka je viditelně hladší, pružnější a vláčná. S nemastným, rychle absorbující texturou, která zanechává jemně vonící a měkký pocit. * In- vitro výsledky Použití: Pro dosažení… (drmax.cz)

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 250 ml

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 250 ml

S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pokožky. Nemastná, rychle se absorbující textura. Všimli jste si, že vaše pokožka je stále sušší, méně pružná a když se štípnete, nevrátí se zpátky tak rychle, jako kdysi? Inovativní Visibly Renew Elasti - Boost, tělové mléko poskytuje nejen dlouhotrvající vlhkost, ale také podporuje vzhled mladistvé pleti, rozdíl můžete vidět a cítit se za pouhých 10 dní. Spojuje v sobě Norskou recepturu, intenzivní hydrataci s aktivními minerály, které pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pleti*. Den co den, vaše pokožka je viditelně hladší, pružnější a vláčná. S nemastným, rychle absorbující texturou, která zanechává jemně vonící a měkký pocit. * In- vitro výsledky Použití: Pro dosažení… (drmax.cz)

Neutrogena Visibly renew krém na ruce 75 ml

Neutrogena Visibly renew krém na ruce 75 ml

S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají posílit tvorbu pro pokožku vlastního kolagenu. Rychle se absorbující textura Všimli jste si, že vaše pokožka je stále sušší, méně pružná a když se štípnete, nevrátí se zpátky tak rychle, jako kdysi? Inovativní Visibly Renew Elasti - Boost, krém na ruce poskytuje nejen dlouhotrvající vlhkost, ale také podporuje vzhled mladistvé pleti, rozdíl můžete vidět a cítit se za pouhých 10 dní. Spojuje v sobě Norskou recepturu, intenzivní hydrataci s aktivními minerály, které pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pleti*. Den co den, vaše pokožka je viditelně hladší, pružnější a vláčná. S nemastným, rychle absorbující texturou, která zanechává jemně vonící a měkký pocit. * In- vitro výsledky Použití: Pro dosažení nejlepších… (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Renew Body Serum - Zdokonalující tělové sérum 200…

Neutrogena Visibly Renew Body Serum - Zdokonalující tělové sérum 200 ml

Visibly Renew Body Serum - Zdokonalující tělové sérum - tělové sérum norské receptury poskytuje dlouhotrvající výživu a pomáhá obnovit pružnost pokožky - s obsahem aktivních minerálů, výtažky ze sóji - posíluje tvorbu vlastního kolagenu - pokoku vyživuje - intenzivně hydratuje po dobu 24 hodin - vyrovnává tón pokožky - pomáhá zlepšit pružnost pokožky již během 10 dnů - bojuje proti pigmentovým skvrnám - má jemnou vůni a nemastnou texturu Použití: Aplikujte na pokožku ráno a večer. (prodejparfemu.cz)

Clean & Clear Blackhead Clearing Scrub - Peeling proti černým tečkám …

Clean & Clear Blackhead Clearing Scrub - Peeling proti černým tečkám 150 ml

Blackhead Clearing Scrub - Peeling proti černým tečkám - účinně odstraňuje černé tečky - kyselina salicylová, extrakty z heřmánku a aloe vera - pro boj s černými tečkami - redukuje černé tečky - odstraňuje mastnotu a odumřelé buňky - redukuje nečistoty uvězněné hluboko uvnitř pórů - pleť viditelně zklidňuje - pleť zanechá hebkou a vláčnou - redukujte tvorbu pupínků - dermatologicky testováno Použití: Naneste malé množství peelingu do dlaní a aplikujte na pleť krouživými pohyby, po použití opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Renew tělové mléko obnovující pružnost pro suchou…

Neutrogena Visibly Renew tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku 400 ml

Popis Denní tělové mléko dlouhodobě hydratuje a obnovuje pružnost vaší pokožky. Vlastnosti Suchá pokožka Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPro dosažení nejlepších výsledků, používejte ráno a večer. Podrobná data … (ageo.cz)

Neutrogena Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro…

Neutrogena Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku 250 ml

Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku - denní tělové mléko dlouhodobě hydratuje a obnovuje pružnost vaší pokožky - aktivní minerály pomáhají zvýšit tvorbu vlastního kolagenu - dlouhodobá hydratace - obnovuje pružnost pokožky - rychle se vstřebává Použití: Aplikujte na čistou pokožku dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena denní tělový balzám Visibly Renew 200 ml

Neutrogena denní tělový balzám Visibly Renew 200 ml

Popis Tělový balzám norské receptury poskytuje dlouhotrvající výživu a pomáhá obnovit pružnost pokožky. Vlastnosti: s obsahem aktivních minerálů, posiluje tvorbu vlastního kolagenu, intenzivně vyživuje, intenzivně hydratuje, pomáhá obnovit pružnost pokožky. Jak používat: Aplikujte na pokožku ráno a večer.             Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPro dosažení nejlepších výsledků, použijte ráno a večer. … (ageo.cz)

Neutrogena Visibly Renew Elasti-Boost Body Balm - Denní tělový balzám…

Neutrogena Visibly Renew Elasti-Boost Body Balm - Denní tělový balzám 200 ml

Visibly Renew Elasti-Boost Body Balm - Denní tělový balzám - tělový balzám norské receptury poskytuje dlouhotrvající výživu a pomáhá obnovit pružnost pokožky - s obsahem aktivních minerálů - posíluje tvorbu vlastního kolagenu - pokoku vyživuje - intenzivně hydratuje - pomáhá obnovit pružnost pokožky Použití: Aplikujte na pokožku ráno a večer. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Renew tělové mléko obnovující pružnost pro suchou…

Neutrogena Visibly Renew tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku 250 ml

Popis Denní tělové mléko dlouhodobě hydratuje a obnovuje pružnost vaší pokožky. Vlastnosti Norská receptura Suchá pokožka Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPro dosažení nejlepších výsledků, používejte ráno a večer. Podrobná data … (ageo.cz)

Neutrogena Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro…

Neutrogena Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku 400 ml

Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku - denní tělové mléko dlouhodobě hydratuje a obnovuje pružnost vaší pokožky - aktivní minerály pomáhají zvýšit tvorbu vlastního kolagenu - dlouhodobá hydratace - obnovuje pružnost pokožky - rychle se vstřebává Použití: Aplikujte na čistou pokožku dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Renew SPF 20 Elasti-Boost Hand Cream - Denní krém…

Neutrogena Visibly Renew SPF 20 Elasti-Boost Hand Cream - Denní krém na ruce 75 ml

Visibly Renew SPF 20 Elasti-Boost Hand Cream - Denní krém na ruce - denní krém intenzivně hydratuje pokožku vašich rukou - díky svému složení pomáhá obnovit pružnost pokožky a zabránit vzniku pigmentových skvrn - s obsahem aktivních minerálů - posíluje tvorbu vlastního kolagenu - pokoku vyživuje - intenzivně hydratuje - pomáhá obnovit pružnost pokožky rukou - zabraňuje a redukuje výskyt pigmentových skvrn - rychle se vstřebává Použití: Äplikujte denně na pokožku rukou. (prodejparfemu.cz)

NEUTROGENA NR Visibly Renew denní krém ruce 75 ml

Weleda březový sprchový peeling 150 ml

Weleda březový sprchový peeling 150 ml

Popis Obzvlášť jemný peeling vyhlazuje a regeneruje vaši pokožku a zároveň perfektně doplňuje kompletní péči o pokožku postiženou celulitidou! (ageo.cz)

WELEDA Březový sprchový peeling 150 ml

Weleda Březový sprchový peeling 150 ml

Weleda Březový sprchový peeling 150 ml

Vyhlazuje a regeneruje pokožku celého těla Obzvlášť jemný Březový peeling vyhlazuje a regeneruje vaši pokožku. Voskové perly z karnaubského a včelího vosku šetrně odstraňují odumřelé buňky, zatímco vitální buňky jsou chráněné. Jemné cukerné tenzidy pokožku čistí, hodnotný meruňkový olej zabraňuje vysoušení kůže během sprchování. Po použití bude vaše pleť hedvábně jemná a hladká na dotek. Krásná a zdravá pokožka ve třech krocích: Březový sprchový peeling připravuje vaši pokožku na následnou péči Březovým olejem na celulitidu. Aby byla péče o vaši pokožku opravdu komplexní, je ideální doplnit vnější péči (peeling+olej) vnitřní očistnou kúrou BIO Březovou šťávou Weleda. Dermatologicky testováno, testováno na každodenní použití. Použití: Peeling naneste pod sprchou a krouživými pohyby… (drmax.cz)

Weleda Birken - Březový sprchový peeling 150 ml

Weleda Birken - Březový sprchový peeling 150 ml

Birken - Březový sprchový peeling - obzvlášť jemný peeling vyhlazuje a regeneruje vaši pokožku a zároveň perfektně doplňuje kompletní péči o pokožku postiženou celulitidou - po použití bude vaše pleť hedvábně jemná a hladká na dotek Použití: Peeling naneste pod sprchou a krouživými pohyby vmasírujte do pokožky. Důkladně omyjte. Používejte jednou až dvakrát týdně. Při intenzivní kúře proti celulitidě (v kombinaci s březovým olejem) po dobu 3 - 4 týdnů používejte i častěji - dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Clarins Gentle Refiner Exfoliating Cream With Microbeads vyhlazující…

Clarins Gentle Refiner Exfoliating Cream With Microbeads vyhlazující peeling 50 ml

Hlavní účinky:Jemný krém s obsahem zrníček: první odstraňují odumřelé buňky, druhé vyhlazují pleť. Odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky, stahuje póry. Exfoliační krém je obohacen o zklidňující výtažek z mimózy. Pleť je dokonale čistá a hebká.Složení:Exfoliační a vyhlazující zrníčka. Výtažek z mimózy a listnatce: zklidňují.Způsob použití:Aplikujte 1 až 2krát týdně na navlhčenou, čistou pleť. Vyhněte se očním konturám. Provádějte peeling krouživými pohyby, netřete. Smyjte vlažnou vodou, poté použijte tonikum odpovídající Vašemu typu pleti. (fann.cz)

Dermacol AcneClear peeling 150 ml pro ženy

Dermacol AcneClear peeling 150 ml pro ženy

Dermacol AcneClear Peeling pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Vyhlazující peeling na nohy

Vyhlazující peeling na nohy

Důkladná péče pro krásná a zdravá chodidlaVaše chodidla jsou každý den namáhána a vystavována nejrůznějším vlivům. Dopřejte jim intenzivní a zaslouženou péči každý den s naší novou řadou. Vaše chodidla budou perfektně jemná, vyživená a chráněná.Péče o chodidla obsahuje levanduli organicky pěstovanou na polích ve Francii, která napomáhá hojení a hydrataci chodidel a zároveň má její aroma zklidňující účinky.Peeling na chodidla intenzivně odstraňuje ztvrdlou kůži a odumřelé buňky. Pokožka tak zůstává jemná a hladká. Použ… (yves-rocher.cz)

Natura Siberica Exfoliating Face Scrub - Pleťový peeling 150 ml

Natura Siberica Exfoliating Face Scrub - Pleťový peeling 150 ml

Exfoliating Face Scrub - Pleťový peeling - jemný peeling obličeje Natura Siberica na základě jerlínu japonského, semen maliny arktické a bisabololu jemně čistí, obnovuje a regeneruje mastnou a smíšenou pleť - vyživuje, zlepšuje buněčné dýchání, dělá pokožku hladkou a pružnou Použití: Malé množství peelingu aplikujte na zvlhčenou pokožku, jemně promasírujte, poté opláchněte vodou. (prodejparfemu.cz)

Natura Siberica Gentle Face Peeling - Něžný pleťový peeling 150 ml

Natura Siberica Gentle Face Peeling - Něžný pleťový peeling 150 ml

Gentle Face Peeling - Něžný pleťový peeling - okamžitá regenerace a čistota pro suchou a normální pleť - jemně čistí a obnovuje pleť - zlepšuje barvu pleti - posiluje ochrannou funkci pokožky a dělá ji hladkou a pružnou Použití: Malé množství peelingu aplikujte na zvlhčenou pokožku, jemně promasírujte, poté opláchněte vodou. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena mléko tělové Visibly Renew 400ml

Neutrogena mléko tělové Visibly Renew 400ml

Denní tělové méko poskytuje dlouhotrvající hydrataci a pomáhá obnovit pružnost pokožky. S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pokožky. Nemastná, rychle se absorbující textura. (pilulka.cz)

Thalgo Mon Édition Collector tělový peeling 150 ml pro ženy

Thalgo Mon Édition Collector tělový peeling 150 ml pro ženy

Thalgo Mon Édition Collector Tělový peeling pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Neutrogena mléko tělové Visibly Renew 250ml

Neutrogena mléko tělové Visibly Renew 250ml

Neutrogena mléko tělové Visibly Renew 250ml Denní tělové méko poskytuje dlouhotrvající hydrataci a pomáhá obnovit pružnost pokožky. S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pokožky. Nemastná, rychle se absorbující textura. (pilulka.cz)

NEUTROGENA NR Visibly Renew tělové mléko 400ml

L´Oréal Paris Pure Clay Glow Scrub peeling 150 ml pro ženy

L´Oréal Paris Pure Clay Glow Scrub peeling 150 ml pro ženy

L´Oréal Paris Pure Clay Glow Scrub Peeling pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Dermacol Aroma Ritual Belgian Chocolate tělový peeling 150 ml pro ženy

Dermacol Aroma Ritual Belgian Chocolate tělový peeling 150 ml pro ženy

Dermacol Aroma Ritual Belgian Chocolate Tělový peeling pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Natura Estonica Ginseng & Acai Rejuvenating Face Peeling ( ženšen a…

Natura Estonica Ginseng & Acai Rejuvenating Face Peeling ( ženšen a acai ) - Pleťový peeling 150 ml

Ginseng & Acai Rejuvenating Face Peeling ( ženšen a acai ) - Pleťový peeling - omlazující pleťový peeling s obsahem ženšenu a acai - obnovuje, vyhlazuje, zjemňuje a zklidňuje pleť - obsahuje bylinné extrakty - organický ženšen, BIO acai a olej neroli - obsahuje energizující látky - kyselinu hyaluronovou, AHA kyseliny a vitamín C - 95,2 % přírodního původu - na citlivou, suchou a zralou pleť - bez paraabenů a minerálních olejů Použití: Aplikujte peeling na čistou pleť obličeje. Vyhněte se oblasti kolem očí. Nechejte působit 5-7 minut a poté opláchněte teplou vodou. Aplikujte 1-2x týdně. (prodejparfemu.cz)

Jemný peeling na ruce, 150 ml

Jemný peeling na ruce, 150 ml

Jemný peeling na ruce obohacený o kakaové máslo a sopečný popel. Bez parfemace. Odstraňuje nečistoty a suchou, šupinatou pokožku. Ruce jsou hebké, zregenerované a připravené k nanesení výživného krému. Objem: 150 ml.Vyrobené ve Francii (vemzu.cz)

Clarins Exfoliating Body Scrub - Vyhlazující tělový peeling 200 ml

Clarins Exfoliating Body Scrub - Vyhlazující tělový peeling 200 ml

Exfoliating Body Scrub - Vyhlazující tělový peeling - bambusový prášek - exfoliuje - moringa - čistí pokožku a odstraňuje nahromaděné toxiny - mimosa tenuiflora - obnovuje - lékořice - zjemňuje - cyamopsis a bambucké máslo - vyživují a chrání pokožku Použití: Jednou až dvakrát týdně nanášejte peeling na vlhkou pokožku a krouživými pohyby masírujte. Nakonec důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Natura Estonica Iceland Moss Oil Control Purifying Face Scrub (…

Natura Estonica Iceland Moss Oil Control Purifying Face Scrub ( islandský mech ) - Pleťový peeling 150 ml

Iceland Moss Oil Control Purifying Face Scrub ( islandský mech ) - Pleťový peeling - obsahuje bylinné extrakty - organický islandský mech a BIO bambus - obsahuje energizující látky - vitamín C, PP, AHA kyseliny - čistí a tonizuje pleť - kontrola mastnoty - zatahuje póry, podporuje obnovu buněk - 90,3 % přírodního původu - na smíšenou a citlivou pleť - bez parabenů a minerálních olejů Použití: Aplikujte scrub na pleť a masážními pohyby masírujte 1-2 minuty. Vyhněte se oblasti kolem očí. Poté opláchněte teplou vodou. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Aroma Ritual Harmonizing Body Scrub ( Belgická čokoláda s…

Dermacol Aroma Ritual Harmonizing Body Scrub ( Belgická čokoláda s pomerančem ) - Harmonizující tělový peeling 150 ml

Aroma Ritual Harmonizing Body Scrub ( Belgická čokoláda s pomerančem ) - Harmonizující tělový peeling - pomerančový olej - osvěžuje mysl, rozveseluje, odstraňuje napětí a harmonizuje duši; vůně čokolády s pomerančem - sladce provoní tělo - zanechává pokožku hedvábně hladkou a zářivou Použití: Naneste na navlhčenou pokožku, krátce masírujte a důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Lumene Incandescence Visibly Radiant Wrinkle Erasing Beauty Elixir -…

Lumene Incandescence Visibly Radiant Wrinkle Erasing Beauty Elixir - Rozjasňující a vyhlazující elixír proti vráskám 30 ml

Incandescence Visibly Radiant Wrinkle Erasing Beauty Elixir - Rozjasňující a vyhlazující elixír proti vráskám - unikátní koncentrát s dvojím účinkem obsahuje olej z rakytníku řešetlákového, který redukuje výskyt jemných linek a vrásek, posiluje pevnost pleti a zanechá ji mladistvě zářivou a hebkou - elixír působí okamžitě a při pravidelném používání jsou jeho účinky dlouhodobé - posiluje pleť - redukuje jemné linky a vrásky - omlazuje - zjemňuje - dodává pleti zářivost Použití: Aplikujte 2 dávky elixíru na vyčištěnou pleť a nechte vstřebat, poté naneste na pleť regenerační a projasňující denní krém proti vráskám SPF 20. (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít