Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ čisticí emulze a maska 150 ml

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ čisticí emulze a maska 150 ml

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ čisticí emulze a maska 150 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ Emulze a maska vyčistí vaši pleť do hloubky. Po vyčištění zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a snaží se chránit pokožku před nečistotami a vznikem pupínků. Pupínky čistí již po prvním použití. Vaše pleť bude po použití emulze a masky dokonale čistá, svěží a zachová si přirozenou ochranu. Výsledek: Dokonale čistí pleť Zachovává přirozenou ochranu pleti Zanechává svěží a posílenou pleť Čistí pupínky již po prvním použití Použití: Jako čistící emulzi aplikujte ráno a večer na navlhčenou pokožku obličeje, napěňte a poté opláchněte vlažnou vodou. Jako masku aplikujte 1x týdně tenkou vrstvu na pokožku obličeje a nechte působit 5 minut. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou a zbytky očistěte vatovým tampónem. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing 2in1 Wash Mask - Čisticí…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing 2in1 Wash Mask - Čisticí emulze a maska 150 ml

Visibly Clear Spot Proofing 2in1 Wash Mask - Čisticí emulze a maska - čisticí emulze a maska vám pomůže odstranit všechny nečistoty a ucpané póry - po použití bude vaše pleť vypadat dvakrát čistší - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít, který pomáhá chránit před novými pupínky - zachovává přirozenou ochranu pleti - zanechává pleť svěží, posílenou a krásnou Použití: Jako čistící emulzi používejte ráno a večer, vmasírujte na navlhčený obličej, napěňte a opláchněte vodou. Jako masku naneste 1x týdně tenkou vrstvu na obličej a nechte 5 minut působit. Důkladně opláchněte vodou, zbytky očistěte vatovým tampónem. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ vyhlazující peeling 150 ml

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ vyhlazující peeling 150 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ Vyhlazující peeling obsahuje složení s čistícím účinkem, které bojuje proti pupínkům do hloubky pórů. Zanechává většinu základních živin neporušených a posiluje ochrannou bariéru pokožky, která pomáhá chránit před vznikem nových pupínků. Po použití peelingu bude vaše pokožka dokonale čistá, hebká a vyhlazená. Peeling je vhodný pro všechny typy pleti. Výsledek: Čistí pokožku do hloubky Redukuje pupínky Zachovává přirozenou ochranu pleti Vyhlazuje pokožku Použití: Prostředek aplikujte jednou denně na navlhčenou pokožku obličeje. Potřebné množství peelingu na ruce smíchejte s vodou a jemně masírujte obličej. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ micelární čisticí tonikum 200…

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ micelární čisticí tonikum 200 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ Micelární čistící tonikum má složení s čistícím účinkem, které bojuje proti pupínkům do hloubky pórů. Toto složení obsahující micelární částice účinně čistí do hloubky bez nepříjemného vysoušení pleti. Čištění je velmi šetrné a pokožka si zanechává většinu základních živin neporušených. Její ochranná bariéra je silnější a chrání pleť před tvorbou nových pupínků. Vhodné pro každodenní použití, pro všechny typy pleti. Výsledek: Odstraňuje přebytečný maz a nečistoty Zachovává přirozenou ochranu pleti Redukuje pupínky Nevysušuje Použití: Prostředek aplikujte dvakrát denně na vatový tampon a jemně masírujte obličej až do úplného odstranění nečistot. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Daily Wash - Čistící gel 200…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Daily Wash - Čistící gel 200 ml

Visibly Clear Spot Proofing Daily Wash - Čistící gel - čistící gel s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - pro každodenní použití - pomáhá čistit pupínky již od prvního dne - zachovává přirozenou ochranu pleti - pleť bude odolnější proti vzniku pupínků Použití: Aplikujte na vlkou pokožku, jemně masírujte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Smoothing Scrub - Vyhlazující…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Smoothing Scrub - Vyhlazující peeling 150 ml

Visibly Clear Spot Proofing Smoothing Scrub - Vyhlazující peeling - pomáhá odstraňovat pupínky - vaše pleť má již po prvním použití zdravý a čistý vzhled - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - pomáhá čistit pupínky již od prvního dne - zachovává přirozenou ochranu pleti - pleť  bude odolnější proti vzniku pupínků - podporuje přirozený proces obnovy kůže - pleť bude hebká a hladká - vhodný pro každodenní použití Použití: Aplikujte na navlhčenou pokožku potřebné množství peelingu, jemně vmasírujte do pokožky a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Purifying Lotion - Micelární…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Purifying Lotion - Micelární čistící tonikum 200 ml

Visibly Clear Spot Proofing Purifying Lotion - Micelární čistící tonikum - pleťová voda Visibly Clear pomáhá díky jedinečnému složení odstraňovat černé tečky a brání jejich opětovné tvorbě - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - obsahující micelární částice účinně čistí a odstraňuje nečistoty, aniž by došlo k vysoušení pokožky - pomáhá čistit pupínky - odstraňuje nečistoty, špínu a maz - předchází tvorbě nových pupínků Použití: Naneste na vatový tampon a jemně jím otřete tvář a krk, zabraňte vniknutí do očí, neoplachujte, nejlepších výsledků dosáhnete při použití 1 – 2krát denně. (prodejparfemu.cz)

NEUTROGENA VC SP 2v1 Čistící emulze a maska 150 ml

NEUTROGENA VC SP 2v1 Čistící emulze a maska 150 ml

NEUTROGENA VC SP 2v1 Čistící emulze a maska 150 ml

Pomáhá čistit pupínky již od prvního použití a zachovává přirozenou ochranu pleti. (pilulka.cz)

NEUTROGENA Skin Detox 2v1 čistící emulze a maska 150 ml …

NEUTROGENA Skin Detox 2v1 čistící emulze a maska 150 ml (3574661485874)

Pleťová emulze vhodná pro denní odličování nebo jako detoxikační maska pro hloubkové čištění pórů Sérum Cannaderm Cannadent je účinné sérum vhodné pro péči o rty a ústní sliznici, jehož složení má antibakteriální účinky. Sérum urychluje regeneraci poškozených tkání a zmírňuje pocity pálení, svědění a pnutí spojených s výskytem aftů, oparů, paradontózy a otlaků, po návštěvě zubaře a při problémech při prořezávání zubů.Dopřejte své pokožce hloubkové ošetření, které nabízí Skin Detox 2v1 značky NEUTROGENA. Skin Detox obsahuje jíl a kyselinou glykolovou, které napomáhají k odstranění každodenních nečistot. Mastnota, nečistoty a make-up jsou odstraněny, aniž by došlo k narušení přirozené vlhkosti pleti. Tento přípravek NEUTROGENA funguje jako 2v1, a proto ho můžete použít jako denní… (alza.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Oil-Free Moisturiser -…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Oil-Free Moisturiser - Nemastný hydratační krém 50 ml

Visibly Clear Spot Proofing Oil-Free Moisturiser - Nemastný hydratační krém - vaše řešení pro hebkou a zdravě vypadající pleť po celý den - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - lehký a snadno vstřebatelný - poskytuje celodenní hydrataci - pro hladší a krásnější pleť - Pleť zůstává jemná, hladší a viditelně jasnější Použití: Aplikujte ráno a večer na čistou pleť. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - Osvěžující…

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - Osvěžující krémová čistící emulze 150 ml

Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - Osvěžující krémová čistící emulze - krémová emulze čistí vaši pleť do hloubky, odstraňuje nečistoty a pomáhá odstraňovat pupínky a černé tečky - výtažek z růžového grapefruitu dodá vaši pleťi svěžest - obsahuje výtažek z růžového grapefruitu - jemně čistí vaši pleť - redukuje a čistí černé tečky - pleť nevysušuje - má osvěžující účinek - jemná vůně grepu navodí příjemné pocity - vhodný ke každodennímu použití - vhodné i pro citlivou pleť - dermatologicky testováno Použití: Každé ráno a večer aplikujte na navlhčené ruce a vmasírujte na obličej, poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit mycí emulze 200 ml

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit mycí emulze 200 ml

Jemně čistí pleť, aniž by ji přesušovala. Výtažek z růžového grapefruitu povznese vaše smysly a dodá vaší pleti svěžest. Použití: Ráno a večer vmasírujte emulzi na navlhčený obličej. Důkladně opláchněte. Zabraňte vniknutí do očí. Dojde-li k němu, okamžitě vypláchněte oči vodou. Pouze pro vnější použití. Balení: 200ml (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine In Shower Mask - Pleťová maska…

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine In Shower Mask - Pleťová maska do sprchy 150 ml

Visibly Clear Pore & Shine In Shower Mask - Pleťová maska do sprchy - pro dokonale čistou pokožku bez lesku a ucpaných pórů - účinkuje nejlépe ve spojení s horkou sprchou - čistí do hloubky a uvolňuje ucpané póry - napomáhá odstranit nadbytečný kožní maz - vysušuje pokožku - působí již za 60 sekund - má svěží vůni mandarinky a limetky Použití: Aplikujte na vlhkou pokožku, nechte působit 60 vteřin a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit peeling 150 ml

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit peeling 150 ml

Jemně čistí pleť, aniž by ji přesušoval. Vůně růžového grapefruitu povznese Vaše smysly a dodá Vám svěžest. Použití: Ráno a večer vmasírujte peeling na navlhčený obličej. Důkladně opláchněte. Zabraňte vniknutí do očí. Balení: 150ml (drmax.cz)

NEUTROGENA Visibly Clear Pink Grap. emulze 200ml

NEUTROGENA Visibly Clear Pink Grap. emulze 200ml

Osvěžující peeling pro pleť čistou, svěží a zdravě vypadající každý den. (pilulka.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub - Peeling pro…

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub - Peeling pro každodenní použití 150 ml

Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub - Peeling pro každodenní použití - denní peeling s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť - oOkamžitě odstraňuje 77 % nadbytečného mazu - stahuje póry - zajišťuje dlouhodobě matnou pleť - hloubkově čistí - zanechává viditelně lepší vzhled pleti - svěží vůně mandarinky a limetky - pro povznášející pocit při čistění pleti Použití: Aplikujte na vlkou pokožku, jemně masírujte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash - Osvěžující…

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash - Osvěžující mycí emulze s výtažkem z růžového grepu 200 ml

Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash - Osvěžující mycí emulze s výtažkem z růžového grepu - osvěžující emulze jemně čistí pleť - vaše pleť svěží a zdravější. - obsahuje výtažek z růžového grapefruitu - jemně čistí vaši pleť - má osvěžující účinek - pleť nevysušuje - vhodný ke každodennímu použití Použití: Ráno a večer vmasírujte emulzi na navlhčený obličej, poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub - Osvěžující…

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub - Osvěžující peeling s výtažkem z růžového grepu 150 ml

Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub - Osvěžující peeling s výtažkem z růžového grepu - osvěžující peeling čistí jemně vaši pleť - díky výtažku z růžového grepu vypadá vaše pleť svěží a zdravější - obsahuje výtažek z růžového grapefruitu - jemně čistí vaši pleť - pleť nevysušuje - má osvěžující účinek - jemná vůně grepu navodí příjemné pocity - vhodný ke každodennímu použití Použití: Ráno a večer vmasírujte peeling na navlhčený obličej, poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly clear nemastný hydratační krém 50 ml

Neutrogena Visibly clear nemastný hydratační krém 50 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Nemastný hydratační krém obsahuje obnovující složení, které pomáhá v boji proti pupínkům. Pupínky čistí již po první použití. Čistí do hloubky pórů. Krém zachovává přirozenou ochranu pleti a ta je odolnější proti vzniku nových pupínků. Po použití krému bude vaše pleť dokonale hydratovaná, hebká a svěží bez ucpaných pórů. Výsledek: Poskytuje celodenní hydrataci Zachovává přirozenou ochranu pleti Čistí do hloubky Pleť je svěží a hladká Použití: Prostředek aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť. V případě vniknutí do očí, důkladně vypláchněte vodou. (drmax.cz)

NEUTROGENA Visibly Clear Pink Grap.cream wash150ml

NEUTROGENA Visibly Clear Pink Grap.cream wash150ml

Osvěžující emulze pro pleť čištší, svěžejší a zdravě vypadající každý den. (pilulka.cz)

Lavera Wash, Scrub, Mask 3v1 - Čisticí emulze, peeling a maska 125 ml

Lavera Wash, Scrub, Mask 3v1 - Čisticí emulze, peeling a maska 125 ml

Wash, Scrub, Mask 3v1 - Čisticí emulze, peeling a maska - tento multifunkční přípravek hloubkově čistí pleť a účinně bojuje proti nedokonalostem - můžete jej využít jako čisticí emulzi, peeling nebo pleťovou masku - obsažená kyselina salicylová, získaná z vrbové kůry, předchází vzniku pupínků a zarudnutí pleti - dodává pokožce svěžest a zářivý vzhled - hloubkově čistí - zbavuje pleť nečistot a mazu - redukuje černé tečky a nedokonalosti pleti - bojuje proti červeným pupínkům Použití: Jako čistitící přípravek aplikujte ráno a večer na navlhčenou pleť a poté opláchněte, jako peeling jemně vmasírujte do pleti a poté opláchněte, jako masku aplikujte na pleť, nechte 3-5 minut působit a důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Pleťová maska do sprchy Visibly Clear Pore & Shine (In Shower Mask)…

Pleťová maska do sprchy Visibly Clear Pore & Shine (In Shower Mask) 150 ml

Popis Pro dokonale čistou pokožku bez lesku a ucpaných pórů.PopisVlastnosti: účinkuje nejlépe ve spojení s horkou sprchou, čistí do hloubky a uvolňuje ucpané póry, napomáhá odstranit nadbytečný kožní maz, vysušuje pokožku, působí již za 60 sekund, má svěží vůni mandarinky a limetky. Jak používatAplikujte na vlkou pokožku, nechte působit 60 vteřin a opláchněte. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nanášejte na navlhčený obličej dvakrát týdně. Nechte… (ageo.cz)

Garnier Pure 3v1 - Čisticí gel, peeling a maska proti nedokonalostem …

Garnier Pure 3v1 - Čisticí gel, peeling a maska proti nedokonalostem 150 ml

Pure 3v1 - Čisticí gel, peeling a maska proti nedokonalostem 3v1 - svěží a sjednocená pleť bez velké námahy díky čištění, peelingu a masce v jednom produktu - pro obzvlášť pohodlný program péče a čištění kombinuje Garnier tři produkty v jednom - Garnier Pure 3v1 lze používat jako čistící gel, peeling nebo masku pro dokonale čistou pokožku - jako mycí krém hloubkově čistí - jako peeling odstraňuje černé tečky - jako maska zmatňuje vzhled pleti - viditelně zbavuje pleť nedokonalostí a nerovností - předchází vzniku černých teček a pupínků - pokožka působí matně - je rozjasněná - póry jsou volné - nedokonalosti pleti se vysuší, aniž by došlo k podráždění pokožky - nerovnosti pokožky jsou jako vyhlazené Použití: Čisticí gel naneste na mokrou pokožku, krátce masírujte a opláchněte. Peeling… (prodejparfemu.cz)

Erboristica Purysens Čistící emulze 150 ml

Erboristica Purysens Čistící emulze 150 ml

Čistící emulze Purysens vytváří jemnou pěnu, která pleť zbaví přebytečného kožního mazu a nahromaděných nečistot bez zbytečného vysušení a podráždění. Pleť tak není vyprovokovaná k ještě větší produkci kožního mazu. Má zklidňující účinky a je vhodná jak pro mladistvou, tak pro zralou smíšenou a mastnou pleť. Výsledek: šetrně čistí do hloubky zbavuje přebytečného kožního mazu přispívá ke zlepšení stavu aknózní pleti zklidňuje podráždění Složení: březový výtažek – čistí pleť, omezuje tvorbu mazu lopuchový extrakt – stahuje, čistí, zjemňuje výtažek z břečťanu – antibakteriální účinky, zachovává pružnost pleti zinek PCA – potlačuje tvorbu kožního mazu, má hojivý účinek bambucké máslo – pleť hydratuje, vyživuje a ochraňuje vitamin E – antioxidační účinky Použití: Obličej opláchněte a rukama… (drmax.cz)

Frei öl čistící pleťový olej a maska 100 ml

Frei öl čistící pleťový olej a maska 100 ml

Popis Čistící pleťový olej s obsahem přírodních olejů hloubkově čistí pleť, dokonale ji zbaví nečistot i voděodolného make-upu a zároveň podporuje detoxikační funkci pokožky. Zanechá pleť dokonale čistou a rozjasněnou. Olej můžete použít nejen k vyčištění pleti, ale také jako pleťovou masku. Účinné látky: - jojobový olej, - mandlový olej, - slunečnicový olej. Vlastnosti: - hloubově čistí pleť, - odstraňuje nečistoty i voděodolný make-up, - rozjasňuje, - detoxikuje, - posiluje pleť, - nezanechává na pleti mastný film. Jak používat Pro vyčištění pleti aplikujte 4-5 pumpiček na suchou pleť a jemně vmasírujte. Vyhněte se oblasti očí. Poté důkladně opláchněte vlažnou… (ageo.cz)

Evoluderm jílová čisticí maska 150 ml

Evoluderm jílová čisticí maska 150 ml

Evoluderm čisticí jílová maska stahuje póry, zlepšuje texturu pokožky a odstraňuje všechny nečistoty z pleti bez podráždění. (pilulka.cz)

Frei öl ReinigungsÖl & Maske - Čistící pleťový olej a maska 100 ml

Frei öl ReinigungsÖl & Maske - Čistící pleťový olej a maska 100 ml

ReinigungsÖl & Maske - Čistící pleťový olej a maska - čistící pleťový olej s obsahem přírodních olejů hloubkově čistí pleť, dokonale ji zbaví nečistot i voděodolného make-upu a zároveň podporuje detoxikační funkci pokožky - zanechá pleť dokonale čistou a rozjasněnou - olej můžete použít nejen k vyčištění pleti, ale také jako pleťovou masku - obsahuje jojobový olej, mandlový olej a slunečnicový olej - posiluje pleť a nezanechává na pleti mastný film Použití: Pro vyčištění pleti aplikujte 4-5 pumpiček na suchou pleť, jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se oblasti očí. Používejte ráno a večer. Jako masku aplikujte na suchou pokožku, jemně vmasírujte, nechte 5 minut působit a poté opláchněte vlažnou vodou. (prodejparfemu.cz)

L´Occitane Immortelle Precious čisticí emulze 150 ml pro ženy

L´Occitane Immortelle Precious čisticí emulze 150 ml pro ženy

L´Occitane Immortelle Precious Čisticí emulze pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Frei Öl Cleansing Oil & Mask čistící olej a maska 100 ml

Frei Öl Cleansing Oil & Mask čistící olej a maska 100 ml

Frei Öl Cleansing Oil & Mask odstraňuje nečistoty způsobené vnějším prostředím, detoxikuje a rozjasňuje pleť. Pokud produkt použijete jako masku, vaše pleť bude mít vitálnější a rozjasněný vzhled. Díky speciální kombinaci přírodních olejů - jojobový, mandlový, slunečnicový bude vaše pleť dokonale hloubkově vyčištěná. Výsledek: Detoxikuje pleť Rozjasňuje pleť Dokonale hloubkově čistá pleť Složení: Jojobový olej - regeneruje, hydratuje Mandlový olej - vyživuje Slunečnicový olej - regeneruje Použití: Přípravek každé ráno a večer vmasírujte (4-5 dávek) do suché pokožky obličeje a okolí očí. Může být použit jako sérum. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 400 ml

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 400 ml

S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pokožky. Nemastná, rychle se absorbující textura. Všimli jste si, že vaše pokožka je stále sušší, méně pružná a když se štípnete, nevrátí se zpátky tak rychle, jako kdysi? Inovativní Visibly Renew Elasti - Boost, tělové mléko poskytuje nejen dlouhotrvající vlhkost, ale také podporuje vzhled mladistvé pleti, rozdíl můžete vidět a cítit se za pouhých 10 dní. Spojuje v sobě Norskou recepturu, intenzivní hydrataci s aktivními minerály, které pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pleti*. Den co den, vaše pokožka je viditelně hladší, pružnější a vláčná. S nemastným, rychle absorbující texturou, která zanechává jemně vonící a měkký pocit. * In- vitro výsledky Použití: Pro dosažení… (drmax.cz)

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 250 ml

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 250 ml

S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pokožky. Nemastná, rychle se absorbující textura. Všimli jste si, že vaše pokožka je stále sušší, méně pružná a když se štípnete, nevrátí se zpátky tak rychle, jako kdysi? Inovativní Visibly Renew Elasti - Boost, tělové mléko poskytuje nejen dlouhotrvající vlhkost, ale také podporuje vzhled mladistvé pleti, rozdíl můžete vidět a cítit se za pouhých 10 dní. Spojuje v sobě Norskou recepturu, intenzivní hydrataci s aktivními minerály, které pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pleti*. Den co den, vaše pokožka je viditelně hladší, pružnější a vláčná. S nemastným, rychle absorbující texturou, která zanechává jemně vonící a měkký pocit. * In- vitro výsledky Použití: Pro dosažení… (drmax.cz)

Evoluderm Purifying Mask - Jílová čisticí maska 150 ml

Evoluderm Purifying Mask - Jílová čisticí maska 150 ml

Purifying Mask - Jílová čisticí maska - hloubkově čistí - stahuje póry - hydratuje - zjemňuje pokožku Použití: Aplikujte na obličej a nechte působit 5-6 minut. Poté důkladně opláchnete teplou vodou. Pro lepší účinky používejte jednou až dvakrát týdně. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly renew krém na ruce 75 ml

Neutrogena Visibly renew krém na ruce 75 ml

S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají posílit tvorbu pro pokožku vlastního kolagenu. Rychle se absorbující textura Všimli jste si, že vaše pokožka je stále sušší, méně pružná a když se štípnete, nevrátí se zpátky tak rychle, jako kdysi? Inovativní Visibly Renew Elasti - Boost, krém na ruce poskytuje nejen dlouhotrvající vlhkost, ale také podporuje vzhled mladistvé pleti, rozdíl můžete vidět a cítit se za pouhých 10 dní. Spojuje v sobě Norskou recepturu, intenzivní hydrataci s aktivními minerály, které pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pleti*. Den co den, vaše pokožka je viditelně hladší, pružnější a vláčná. S nemastným, rychle absorbující texturou, která zanechává jemně vonící a měkký pocit. * In- vitro výsledky Použití: Pro dosažení nejlepších… (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Renew Body Serum - Zdokonalující tělové sérum 200…

Neutrogena Visibly Renew Body Serum - Zdokonalující tělové sérum 200 ml

Visibly Renew Body Serum - Zdokonalující tělové sérum - tělové sérum norské receptury poskytuje dlouhotrvající výživu a pomáhá obnovit pružnost pokožky - s obsahem aktivních minerálů, výtažky ze sóji - posíluje tvorbu vlastního kolagenu - pokoku vyživuje - intenzivně hydratuje po dobu 24 hodin - vyrovnává tón pokožky - pomáhá zlepšit pružnost pokožky již během 10 dnů - bojuje proti pigmentovým skvrnám - má jemnou vůni a nemastnou texturu Použití: Aplikujte na pokožku ráno a večer. (prodejparfemu.cz)

Sebamed Clear Face Čisticí pleťová voda 150 ml

Sebamed Clear Face Čisticí pleťová voda 150 ml

Čistící pleťová voda Clear Face čistí póry do hloubky a pečuje o problematickou pleť. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži. Podporuje boj proti pupínkům, černým tečkám a nečistotám pleti. výtažek z lískového oříšku zklidňuje podráždění a má protizánětlivý účinek odstraňuje přebytečnou mastnotu, maz a nečistoty z pleti a desinfikuje pomocí alkoholu extrakt z okurky a hydrolyzované hedvábí dodávají vlhkost a chrání pleť před dehydratací pantenol podporuje hojení pleti alantoin jí zjemňuje a změkčuje osvěžuje a vyrovnává tón pleti Použití: doporučováno pro mastnou a smíšenou pleť, odstraňuje přebytečný maz nejlepší použití je pro čištění T- Zóny dermatologicky testováno Balení: 150 ml Zdroj: www.seba.cz (drmax.cz)

Sebamed Clear Face Antibakteriální čistící pěna 150 ml

Sebamed Clear Face Antibakteriální čistící pěna 150 ml

Antibakteriální čistící pěna Clear Face intenzivně a jemně čistí pleť, má antibakteriální účinek s efektem proti rozvoji pupínků. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži. Podporuje boj proti pupínkům, černým tečkám a nečistotám pleti. efektivně proniká do pórů a čistí je do hloubky obsahuje novou antibakteriální ingredienci Montaline® C40 derivovanou z kokosového oleje chrání před ztrátou lipidů během mytí, podporuje hydrataci a změkčení pleti pantenol podporuje regeneraci podrážděné pleti ničí bakterie během 5 minut může být použita na suchou nebo vlhkou pleť Použití: vhodné pro mytí zánětlivé formy akné vhodné také pro mytí suché problematické pleti doporučováno pro mytí při problémech s akné u dospělých klinicky testováno Balení: 150… (drmax.cz)

Neutrogena Skin Detox 2v1 čist. emulze-maska 150ml

Jílová čisticí maska (Purifying Mask) 150 ml

Jílová čisticí maska (Purifying Mask) 150 ml

Popis Evoluderm čisticí jílová maska stahuje póry, zlepšuje texturu pokožky a odstraňuje všechny nečistoty z pleti bez podráždění. Zanechává pleť hydratovanou, hloubkově vyčištěnou, svěží a jemnou.PopisVlastnosti: hloubkově čistí, stahuje póry, hydratuje, zjemňuje pokožku. Jak používatAplikujte na obličej a nechte působit 5-6 minut. Poté důkladně opláchnete teplou vodou. Pro lepší účinky používejte jednou až dvakrát týdně. (ageo.cz)

Loreal Professionnel Elvive Extraordinary Clay Hair Mask ( mastné…

Loreal Professionnel Elvive Extraordinary Clay Hair Mask ( mastné vlasy ) - Čistící maska 150 ml

Elvive Extraordinary Clay Hair Mask ( mastné vlasy ) - Čistící maska - znovuobjevte svěží a lehké vlasy - obohacen o tři jíly - účinně absorbuje nadbytečný maz - účinně čistí - vlasy budou svěží a lehké - dermatologicky testováno Použití: Aplikujte do suchých nebo mokrých vlasů před použitím šamponu s důrazem na kořínky a následně po celé délce vlasů. Nechte působit 5 minut a opláchněte, následně si umyjte vlasy šamponem jako obvykle. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena denní tělový balzám Visibly Renew 200 ml

Neutrogena denní tělový balzám Visibly Renew 200 ml

Popis Tělový balzám norské receptury poskytuje dlouhotrvající výživu a pomáhá obnovit pružnost pokožky. Vlastnosti: s obsahem aktivních minerálů, posiluje tvorbu vlastního kolagenu, intenzivně vyživuje, intenzivně hydratuje, pomáhá obnovit pružnost pokožky. Jak používat: Aplikujte na pokožku ráno a večer.             Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPro dosažení nejlepších výsledků, použijte ráno a večer. … (ageo.cz)

Neutrogena Visibly Renew Elasti-Boost Body Balm - Denní tělový balzám…

Neutrogena Visibly Renew Elasti-Boost Body Balm - Denní tělový balzám 200 ml

Visibly Renew Elasti-Boost Body Balm - Denní tělový balzám - tělový balzám norské receptury poskytuje dlouhotrvající výživu a pomáhá obnovit pružnost pokožky - s obsahem aktivních minerálů - posíluje tvorbu vlastního kolagenu - pokoku vyživuje - intenzivně hydratuje - pomáhá obnovit pružnost pokožky Použití: Aplikujte na pokožku ráno a večer. (prodejparfemu.cz)

Placentor Čistící maska se zeleným jílem 150 ml

Placentor Čistící maska se zeleným jílem 150 ml

Čistící maska se zeleným jílem je obohacená o oligoelementy a minerální soli. Krémová textura. Zelený jíl absorbuje toxiny, vstřebává patogenní zárodky, působí protizánětlivě, má hojivý účinek a dodává důležité minerály. Odstraňuje nečistoty, má adstringentní účinek a čistí póry do hloubky. Použití: Rovnoměrnou vrstvu masky aplikujte jednou týdně na celý obličej nebo pouze na T-zónu. Nechte působit 10-15 minut, poté opláchněte vlažnou vodou. Čistící masku se zeleným jílem můžete nanášet také lokálně přímo na pupínky. Pouze k vnějšímu použití. Složení: Aqua, Illite, PEG-2 stearate, Cetyl alcohol**, Stearyl alcohol**, Paraffinum liquidum, Hydrogenated coconut oil**, Ceteareth 25, Sodium stearate, Trilaureth-4 phosphate, Dehydroacetic acid, Benzyl alcohol, Parfum. ** Origine végétale / Plant… (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Renew tělové mléko obnovující pružnost pro suchou…

Neutrogena Visibly Renew tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku 400 ml

Popis Denní tělové mléko dlouhodobě hydratuje a obnovuje pružnost vaší pokožky. Vlastnosti Suchá pokožka Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPro dosažení nejlepších výsledků, používejte ráno a večer. Podrobná data … (ageo.cz)

Neutrogena Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro…

Neutrogena Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku 250 ml

Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku - denní tělové mléko dlouhodobě hydratuje a obnovuje pružnost vaší pokožky - aktivní minerály pomáhají zvýšit tvorbu vlastního kolagenu - dlouhodobá hydratace - obnovuje pružnost pokožky - rychle se vstřebává Použití: Aplikujte na čistou pokožku dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Estee Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/Purifying…

Estee Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/Purifying Mask - Čisticí maska 150 ml

Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/Purifying Mask - Čisticí maska - bohatě čísticí pěna a tříminutová čísticí maska - pro všechny typy pleti, ideální pro normální nebo smíšenou pleť Použití: Ráno a večer k vyčištění pleti. Nebo dvakrát týdně jako tříminutovou čisticí masku. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Renew tělové mléko obnovující pružnost pro suchou…

Neutrogena Visibly Renew tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku 250 ml

Popis Denní tělové mléko dlouhodobě hydratuje a obnovuje pružnost vaší pokožky. Vlastnosti Norská receptura Suchá pokožka Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPro dosažení nejlepších výsledků, používejte ráno a večer. Podrobná data … (ageo.cz)

Neutrogena Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro…

Neutrogena Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku 400 ml

Visibly Renew - Tělové mléko obnovující pružnost pro suchou pokožku - denní tělové mléko dlouhodobě hydratuje a obnovuje pružnost vaší pokožky - aktivní minerály pomáhají zvýšit tvorbu vlastního kolagenu - dlouhodobá hydratace - obnovuje pružnost pokožky - rychle se vstřebává Použití: Aplikujte na čistou pokožku dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Sebamed Clear Face Antibacterial Cleansing Foam - Antibakteriální…

Sebamed Clear Face Antibacterial Cleansing Foam - Antibakteriální čistící pěna 150 ml

Clear Face Antibacterial Cleansing Foam - Antibakteriální čistící pěna - antibakteriální čisticí pěna působí proti vřídkům, akné a nečistotám pleti - po umytí bude vaše pokožka čistá, zklidněná a bez pocitů vysušení nebo podráždění - hloubkově čistí pleť - nevysušuje - hydratuje - stahuje póry - redukuje projevy akné Použití: Aplikujte na navlhčenou pokožku, nechte chvíli působit a důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

NEUTROGENA NR Visibly Renew denní krém ruce 75 ml

One by HBC Čistící pleťová maska+Čistící pleťový gel In Depth…

One by HBC Čistící pleťová maska+Čistící pleťový gel In Depth Cleanser Hydration Program Hyaluronic Acid, 150 ml + 150 ml

Působí proti příznakům stárnutí a škodlivým účinkům kožního stresu. Hluboce čistí a intenzivně hydratuje vaši tvář, chrání a stimuluje pevnost pokožky. Přírodní rostlinné účinné látky a kyselina hyaluronová aktivují produkci kolagenu, hluboce podporují kožní hydrataci a chrání proti volným radikálům, které jsou důsledkem stárnutí kůže. Tato maska chrání vaši pokožku proti známkám stárnutí, intenzivně ji zklidňuje a vyživuje - 150ml + Pleťový čistící gel efektivně čistí pleť. Tento gel se transformuje na jemnou mastnou pěnu při kontaktu s vodou. Čistí důkladně a odstraňuje zbytky make-upu při respektování hydrolipidického filmu pokožky. Vaše pleť je rehydratována a získá lepší pružnost a lesk - 150ml (bigbrands.cz)

Clean & Clear Deep Action Refreshing Gel Cleanser - Hloubkově čistící…

Clean & Clear Deep Action Refreshing Gel Cleanser - Hloubkově čistící gel 150 ml

Deep Action Refreshing Gel Cleanser - Hloubkově čistící gel - poskytněte pleti hloubkovou péči a příjemné osvěžení - šetrně odstraní nečistoty a přebytečný maz - čistí ucpané póry - nevysušuje - příměs mentolu příjemně osvěžuje - vytváří jemnou pěnu - rozpouští mastnotu a nečistoty - zanechává pocit zdravé a čisté pleti - má nemastné složení - neucpává póry - dermatologicky testováno Použití: Aplikujte na vlkou pokožku, krouživými pohyby vmasírujte a důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Renew SPF 20 Elasti-Boost Hand Cream - Denní krém…

Neutrogena Visibly Renew SPF 20 Elasti-Boost Hand Cream - Denní krém na ruce 75 ml

Visibly Renew SPF 20 Elasti-Boost Hand Cream - Denní krém na ruce - denní krém intenzivně hydratuje pokožku vašich rukou - díky svému složení pomáhá obnovit pružnost pokožky a zabránit vzniku pigmentových skvrn - s obsahem aktivních minerálů - posíluje tvorbu vlastního kolagenu - pokoku vyživuje - intenzivně hydratuje - pomáhá obnovit pružnost pokožky rukou - zabraňuje a redukuje výskyt pigmentových skvrn - rychle se vstřebává Použití: Äplikujte denně na pokožku rukou. (prodejparfemu.cz)

Estee Lauder Perfectly Clean Multi-Action Creme Cleanser/Moisture…

Estee Lauder Perfectly Clean Multi-Action Creme Cleanser/Moisture Mask - Čisticí a hydratační maska 150 ml

Perfectly Clean Multi-Action Creme Cleanser/Moisture Mask - Čisticí a hydratační maska - nepěnící, jemný krém - čisticí a hydratační maska pro všechny typy pleti, ideální pro suchou pleť Použití: Ráno a večer k vyčištění pleti. Nebo dvakrát týdně jako tříminutovou hydratační masku. (prodejparfemu.cz)

Garnier Pure čistící gel peeling a maska 3v1 pro pleť trpící akné…

Garnier Pure čistící gel peeling a maska 3v1 pro pleť trpící akné 150ml

Svěží a sjednocená pleť bez velké námahy - díky čištění, peelingu a masce v jednom produktu! Pro obzvlášť pohodlný program péče a čištění kombinuje Garnier tři produkty v jednom. Lze používat jako čistící gel, peeling nebo masku pro dokonale čistou pokožku. (pilulka.cz)

CERAVE Hydratační čisticí emulze 473 ml

CERAVE Hydratační čisticí emulze 473 ml

CeraVe Hydratační čisticí emulze. Čistí a hydratuje, aniž by byla narušena ochranná bariéra pokožky obličeje a těla. Vyvinuto s dermatology. Obsahuje 3 typy esenciálních ceramidů a kyselinu hyaluronovou. (pilulka.cz)

Neutrogena balzám Visibly Renew 200ml

Neutrogena balzám Visibly Renew 200ml

Neutrogena balzám Visibly Renew 200ml Tělový balzám poskytuje dlouhotrvající hydrataci a pomáhá obnovit pružnost pokožky. (pilulka.cz)

CeraVe Hydratační čisticí emulze 473 ml

CeraVe Hydratační čisticí emulze 473 ml

CeraVe Hydratační čisticí emulze – péče vyvinutá ve spolupráci s dermatology Čistí a hydratuje, aniž by byla narušena ochranná bariéra pokožky: Obsahuje 3 typy esenciálních ceramidů a kyselinu hyaluronovou. BEZ PARFEMACE – HYPOALERGENNÍ – NEKOMEDOGENNÍ. Ceramidy jsou lipidy přirozeně se vyskytující v pokožce a jsou nezbytnou součástí kožní bariéry, která zabraňuje ztrátě vlhkosti. Pokud se jich nedostává, kůže je suchá, podrážděná a svědí. Ceramidy regenerují a hydratují. Jestliže se ceramidů v pokožce tvoří málo, kožní bariéra slábne a kůže ztrácí vlhkost. Ceramidy dodané přímo do pokožky pomáhají obnovit její bariéru a udržet vlhkost. Použití: Přípravek jemnými krouživými pohyby vmasírujte do pokožky a poté opláchněte. (drmax.cz)

CERAVE Hydratační čisticí emulze 236 ml

CERAVE Hydratační čisticí emulze 236 ml

CeraVe Hydratační čisticí emulze. Čistí a hydratuje, aniž by byla narušena ochranná bariéra pokožky obličeje a těla. Vyvinuto s dermatology. Obsahuje 3 typy esenciálních ceramidů a kyselinu hyaluronovou. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít