Neutrogena Visibly clear nemastný hydratační krém 50 ml

Neutrogena Visibly clear nemastný hydratační krém 50 ml

Neutrogena Visibly clear nemastný hydratační krém 50 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Nemastný hydratační krém obsahuje obnovující složení, které pomáhá v boji proti pupínkům. Pupínky čistí již po první použití. Čistí do hloubky pórů. Krém zachovává přirozenou ochranu pleti a ta je odolnější proti vzniku nových pupínků. Po použití krému bude vaše pleť dokonale hydratovaná, hebká a svěží bez ucpaných pórů. Výsledek: Poskytuje celodenní hydrataci Zachovává přirozenou ochranu pleti Čistí do hloubky Pleť je svěží a hladká Použití: Prostředek aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť. V případě vniknutí do očí, důkladně vypláchněte vodou. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Oil-Free Moisturiser -…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Oil-Free Moisturiser - Nemastný hydratační krém 50 ml

Visibly Clear Spot Proofing Oil-Free Moisturiser - Nemastný hydratační krém - vaše řešení pro hebkou a zdravě vypadající pleť po celý den - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - lehký a snadno vstřebatelný - poskytuje celodenní hydrataci - pro hladší a krásnější pleť - Pleť zůstává jemná, hladší a viditelně jasnější Použití: Aplikujte ráno a večer na čistou pleť. (prodejparfemu.cz)

NEUTROGENA VC Nemastný hydratační krém 50 ml

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit peeling 150 ml

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit peeling 150 ml

Jemně čistí pleť, aniž by ji přesušoval. Vůně růžového grapefruitu povznese Vaše smysly a dodá Vám svěžest. Použití: Ráno a večer vmasírujte peeling na navlhčený obličej. Důkladně opláchněte. Zabraňte vniknutí do očí. Balení: 150ml (drmax.cz)

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit mycí emulze 200 ml

Neutrogena Visibly clear Pink Grapefruit mycí emulze 200 ml

Jemně čistí pleť, aniž by ji přesušovala. Výtažek z růžového grapefruitu povznese vaše smysly a dodá vaší pleti svěžest. Použití: Ráno a večer vmasírujte emulzi na navlhčený obličej. Důkladně opláchněte. Zabraňte vniknutí do očí. Dojde-li k němu, okamžitě vypláchněte oči vodou. Pouze pro vnější použití. Balení: 200ml (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Neutrogena Visibly clear nemastný hydratační krém 50 ml" se dívají také na:

Wenger blaze 50 hunter
Digestoř 50 cm zadní odtah

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ micelární čisticí tonikum 200…

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ micelární čisticí tonikum 200 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ Micelární čistící tonikum má složení s čistícím účinkem, které bojuje proti pupínkům do hloubky pórů. Toto složení obsahující micelární částice účinně čistí do hloubky bez nepříjemného vysoušení pleti. Čištění je velmi šetrné a pokožka si zanechává většinu základních živin neporušených. Její ochranná bariéra je silnější a chrání pleť před tvorbou nových pupínků. Vhodné pro každodenní použití, pro všechny typy pleti. Výsledek: Odstraňuje přebytečný maz a nečistoty Zachovává přirozenou ochranu pleti Redukuje pupínky Nevysušuje Použití: Prostředek aplikujte dvakrát denně na vatový tampon a jemně masírujte obličej až do úplného odstranění nečistot. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ vyhlazující peeling 150 ml

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ vyhlazující peeling 150 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ Vyhlazující peeling obsahuje složení s čistícím účinkem, které bojuje proti pupínkům do hloubky pórů. Zanechává většinu základních živin neporušených a posiluje ochrannou bariéru pokožky, která pomáhá chránit před vznikem nových pupínků. Po použití peelingu bude vaše pokožka dokonale čistá, hebká a vyhlazená. Peeling je vhodný pro všechny typy pleti. Výsledek: Čistí pokožku do hloubky Redukuje pupínky Zachovává přirozenou ochranu pleti Vyhlazuje pokožku Použití: Prostředek aplikujte jednou denně na navlhčenou pokožku obličeje. Potřebné množství peelingu na ruce smíchejte s vodou a jemně masírujte obličej. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Smoothing Scrub - Vyhlazující…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Smoothing Scrub - Vyhlazující peeling 150 ml

Visibly Clear Spot Proofing Smoothing Scrub - Vyhlazující peeling - pomáhá odstraňovat pupínky - vaše pleť má již po prvním použití zdravý a čistý vzhled - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - pomáhá čistit pupínky již od prvního dne - zachovává přirozenou ochranu pleti - pleť  bude odolnější proti vzniku pupínků - podporuje přirozený proces obnovy kůže - pleť bude hebká a hladká - vhodný pro každodenní použití Použití: Aplikujte na navlhčenou pokožku potřebné množství peelingu, jemně vmasírujte do pokožky a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ čisticí emulze a maska 150 ml

Neutrogena Visibly clear Spot proofing™ čisticí emulze a maska 150 ml

NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ Emulze a maska vyčistí vaši pleť do hloubky. Po vyčištění zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a snaží se chránit pokožku před nečistotami a vznikem pupínků. Pupínky čistí již po prvním použití. Vaše pleť bude po použití emulze a masky dokonale čistá, svěží a zachová si přirozenou ochranu. Výsledek: Dokonale čistí pleť Zachovává přirozenou ochranu pleti Zanechává svěží a posílenou pleť Čistí pupínky již po prvním použití Použití: Jako čistící emulzi aplikujte ráno a večer na navlhčenou pokožku obličeje, napěňte a poté opláchněte vlažnou vodou. Jako masku aplikujte 1x týdně tenkou vrstvu na pokožku obličeje a nechte působit 5 minut. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou a zbytky očistěte vatovým tampónem. (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Daily Wash - Čistící gel 200…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Daily Wash - Čistící gel 200 ml

Visibly Clear Spot Proofing Daily Wash - Čistící gel - čistící gel s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - pro každodenní použití - pomáhá čistit pupínky již od prvního dne - zachovává přirozenou ochranu pleti - pleť bude odolnější proti vzniku pupínků Použití: Aplikujte na vlkou pokožku, jemně masírujte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub - Peeling pro…

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub - Peeling pro každodenní použití 150 ml

Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub - Peeling pro každodenní použití - denní peeling s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť - oOkamžitě odstraňuje 77 % nadbytečného mazu - stahuje póry - zajišťuje dlouhodobě matnou pleť - hloubkově čistí - zanechává viditelně lepší vzhled pleti - svěží vůně mandarinky a limetky - pro povznášející pocit při čistění pleti Použití: Aplikujte na vlkou pokožku, jemně masírujte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Purifying Lotion - Micelární…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Purifying Lotion - Micelární čistící tonikum 200 ml

Visibly Clear Spot Proofing Purifying Lotion - Micelární čistící tonikum - pleťová voda Visibly Clear pomáhá díky jedinečnému složení odstraňovat černé tečky a brání jejich opětovné tvorbě - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít - obsahující micelární částice účinně čistí a odstraňuje nečistoty, aniž by došlo k vysoušení pokožky - pomáhá čistit pupínky - odstraňuje nečistoty, špínu a maz - předchází tvorbě nových pupínků Použití: Naneste na vatový tampon a jemně jím otřete tvář a krk, zabraňte vniknutí do očí, neoplachujte, nejlepších výsledků dosáhnete při použití 1 – 2krát denně. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine In Shower Mask - Pleťová maska…

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine In Shower Mask - Pleťová maska do sprchy 150 ml

Visibly Clear Pore & Shine In Shower Mask - Pleťová maska do sprchy - pro dokonale čistou pokožku bez lesku a ucpaných pórů - účinkuje nejlépe ve spojení s horkou sprchou - čistí do hloubky a uvolňuje ucpané póry - napomáhá odstranit nadbytečný kožní maz - vysušuje pokožku - působí již za 60 sekund - má svěží vůni mandarinky a limetky Použití: Aplikujte na vlhkou pokožku, nechte působit 60 vteřin a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing 2in1 Wash Mask - Čisticí…

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing 2in1 Wash Mask - Čisticí emulze a maska 150 ml

Visibly Clear Spot Proofing 2in1 Wash Mask - Čisticí emulze a maska - čisticí emulze a maska vám pomůže odstranit všechny nečistoty a ucpané póry - po použití bude vaše pleť vypadat dvakrát čistší - složení s ClearDefend™ technologií - s čistícím účinkem bojuje proti pupínkům do hloubky pórů - je klinicky prokázáno, že zanechává většinu základních živin pokožky neporušených a buduje přirozený štít, který pomáhá chránit před novými pupínky - zachovává přirozenou ochranu pleti - zanechává pleť svěží, posílenou a krásnou Použití: Jako čistící emulzi používejte ráno a večer, vmasírujte na navlhčený obličej, napěňte a opláchněte vodou. Jako masku naneste 1x týdně tenkou vrstvu na obličej a nechte 5 minut působit. Důkladně opláchněte vodou, zbytky očistěte vatovým tampónem. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - Osvěžující…

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - Osvěžující krémová čistící emulze 150 ml

Visibly Clear Pink Grapefruit Cream Wash - Osvěžující krémová čistící emulze - krémová emulze čistí vaši pleť do hloubky, odstraňuje nečistoty a pomáhá odstraňovat pupínky a černé tečky - výtažek z růžového grapefruitu dodá vaši pleťi svěžest - obsahuje výtažek z růžového grapefruitu - jemně čistí vaši pleť - redukuje a čistí černé tečky - pleť nevysušuje - má osvěžující účinek - jemná vůně grepu navodí příjemné pocity - vhodný ke každodennímu použití - vhodné i pro citlivou pleť - dermatologicky testováno Použití: Každé ráno a večer aplikujte na navlhčené ruce a vmasírujte na obličej, poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub - Osvěžující…

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub - Osvěžující peeling s výtažkem z růžového grepu 150 ml

Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub - Osvěžující peeling s výtažkem z růžového grepu - osvěžující peeling čistí jemně vaši pleť - díky výtažku z růžového grepu vypadá vaše pleť svěží a zdravější - obsahuje výtažek z růžového grapefruitu - jemně čistí vaši pleť - pleť nevysušuje - má osvěžující účinek - jemná vůně grepu navodí příjemné pocity - vhodný ke každodennímu použití Použití: Ráno a večer vmasírujte peeling na navlhčený obličej, poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

NEUTROGENA Skin Detox hydratační krém 2v1 50 ml (3574661464053)

NEUTROGENA Skin Detox hydratační krém 2v1 50 ml (3574661464053)

Pleťový krém hydratační, chrání pleť před negativními vlivy prostředí, regeneruje Sérum Cannaderm Cannadent je účinné sérum vhodné pro péči o rty a ústní sliznici, jehož složení má antibakteriální účinky. Sérum urychluje regeneraci poškozených tkání a zmírňuje pocity pálení, svědění a pnutí spojených s výskytem aftů, oparů, paradontózy a otlaků, po návštěvě zubaře a při problémech při prořezávání zubů.Dopřejte své pokožce kvalitní péči, kterou nabízí pleťový krém Skin Detox 2v1 značky NEUTROGENA. Krém Skin Detox obsahuje silné antioxidanty, které vytvářejí pro vaši pleť štít, ten chrání proti vnějšímu znečištění, obsažené peptidy pleť regenerují a uchovávají její mladistvý vzhled. Po použití tohoto hydratačního krému NEUTROGENA bude vaše pleť chráněná, regenerovaná a přirozeně zářivá… (alza.cz)

Neutrogena Visibly renew krém na ruce 75 ml

Neutrogena Visibly renew krém na ruce 75 ml

S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají posílit tvorbu pro pokožku vlastního kolagenu. Rychle se absorbující textura Všimli jste si, že vaše pokožka je stále sušší, méně pružná a když se štípnete, nevrátí se zpátky tak rychle, jako kdysi? Inovativní Visibly Renew Elasti - Boost, krém na ruce poskytuje nejen dlouhotrvající vlhkost, ale také podporuje vzhled mladistvé pleti, rozdíl můžete vidět a cítit se za pouhých 10 dní. Spojuje v sobě Norskou recepturu, intenzivní hydrataci s aktivními minerály, které pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pleti*. Den co den, vaše pokožka je viditelně hladší, pružnější a vláčná. S nemastným, rychle absorbující texturou, která zanechává jemně vonící a měkký pocit. * In- vitro výsledky Použití: Pro dosažení nejlepších… (drmax.cz)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash - Osvěžující…

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash - Osvěžující mycí emulze s výtažkem z růžového grepu 200 ml

Visibly Clear Pink Grapefruit Facial Wash - Osvěžující mycí emulze s výtažkem z růžového grepu - osvěžující emulze jemně čistí pleť - vaše pleť svěží a zdravější. - obsahuje výtažek z růžového grapefruitu - jemně čistí vaši pleť - má osvěžující účinek - pleť nevysušuje - vhodný ke každodennímu použití Použití: Ráno a večer vmasírujte emulzi na navlhčený obličej, poté důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Kili·G Woman Double Moisturizing Cream ( smíšená a mastná pleť ) -…

Kili·G Woman Double Moisturizing Cream ( smíšená a mastná pleť ) - Hydratační krém 50 ml

Woman Double Moisturizing Cream ( smíšená a mastná pleť ) - Hydratační krém - hydratační krém poskytuje pleti dlouhodobou hydrataci díky dvěma druhům kyselin hyaluronových - zároveň povzbuzuje vitalitu pleťových buněk a přirozenou tvorbu kolagenu - lehká nemastná textura nezatěžuje smíšenou a mastnou pleť - s krémem woman double moisturizing bude Vaše pleť hloubkově hydratovaná Použití: Aplikujte každé ráno a večer na čistou pleť. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Hydro Boost Gel-Cream - Hydratační pleťový krém 50 ml

Neutrogena Hydro Boost Gel-Cream - Hydratační pleťový krém 50 ml

Hydro Boost Gel-Cream - Hydratační pleťový krém - obsahuje inovativní komplex s kyselinou hyaluronovou a obnovujícím složením - poskytuje dlouhotrvající hydrataci - vyhlazuje jemné vrásky - podílí se na udržení přirozené vlhkosti - zanechává pokožku hladkou a jemnou na dotek - pro denní použití - nezanechává pocit mastnoty Použití: Nanášejte konečky prstů na čistou pleť obličeje, krk a dekolt a krouživými pohyby jemně vmasírujte. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Hydro Boost Hydratační krém City shield SPF25 50 ml

Neutrogena Hydro Boost Hydratační krém City shield SPF25 50 ml

NEUTROGENA® HydroBoost City Shield hydratační krém s SPF 25 obsahuje antioxidanty a vytváří ochranný štít proti městskému znečištění a škodlivému UVB a UVA záření, která mohou způsobovat předčasné stárnutí pleti. Základem zdravě vypadající pokožky je hydratace. HydroBoost City Shield hydratační krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, která má výjimečnou schopnost vázat vodu a uvolňovat ji do pokožky. Inovativní hydratační komplex dodává vlhkost vaší pokožce podle potřeby v průběhu 24 hodin. Antioxidanty chrání mladistvý vzhled pleti. Ochrana proti UVB a UVA záření. Obsahuje kyselinu hyaluronovou pro intenzivní hydrataci pleti. Použití: Nanášejte každé ráno krouživými pohyby na vyčištěnou pleť. Díky mimořádně lehké a nemastné textuře je vhodný jako podkladová báze pod make-up. Upozornění:… (drmax.cz)

Shiseido Waso Clear Mega - Hydratační pleťový krém 50 ml

Shiseido Waso Clear Mega - Hydratační pleťový krém 50 ml

Waso Clear Mega - Hydratační pleťový krém - hloubkově pleť hydratuje - zabraňuje ztrátě vlhkosti - snižuje výskyt pórů Použití: Aplikujte na čistou pleť. (prodejparfemu.cz)

Neutrogena Hydro Boost City Shield Hydrating Lotion SPF 25 -…

Neutrogena Hydro Boost City Shield Hydrating Lotion SPF 25 - Hydratační pleťový krém 50 ml

Hydro Boost City Shield Hydrating Lotion SPF 25 - Hydratační pleťový krém - udržuje pleť po celý den hydratovanou a zároveň chráněnou před škodlivými vnějšími vlivy, především nebezpečným slunečním zářením - zachovává mladistvý vzhled pleti - lehce se vstřebává - nezanechává pocit mastnoty Použití: Nanášejte každé ráno na čistou pleť obličeje, krk i dekolt a krouživými pohyby vmasírujte. Můžete použít také jako podkladovou bázi pod make-up. (prodejparfemu.cz)

Clinique Superdefense Daily Defense Moisturizer ( smíšená/mastná pleť…

Clinique Superdefense Daily Defense Moisturizer ( smíšená/mastná pleť ) - Hydratační pleťový krém 50 ml

Superdefense Daily Defense Moisturizer ( smíšená/mastná pleť ) - Hydratační pleťový krém - uplatňuje pokročilou technologii, která pomáhá stimulovat schopnost pleti chránit se před prvními známkami stárnutí a současně brání poškození v budoucnu - krém působí na více úrovních – pomáhá pleť hydratovat, chrání ji a obnovuje, a to po celý den a každý den - tento nový, denní hydratační přípravek poskytuje celodenní hydrataci posilující hydratační bariéru, která pak pomáhá pleti lépe se bránit proti agresivním vlivům vnějšího prostředí - a k tomu směs antioxidantů a každodenní sluneční ochranu jako prevenci proti vzniku jemných linek a vrásek - tento denní ochranný krém má revolučně lehkou, hedvábnou texturu, rychle se vstřebává a okamžitě po aplikaci zanechává pocit svěží pleti - obsahuje… (prodejparfemu.cz)

NEUTROGENA NR Visibly Renew denní krém ruce 75 ml

Neutrogena Visibly Renew SPF 20 Elasti-Boost Hand Cream - Denní krém…

Neutrogena Visibly Renew SPF 20 Elasti-Boost Hand Cream - Denní krém na ruce 75 ml

Visibly Renew SPF 20 Elasti-Boost Hand Cream - Denní krém na ruce - denní krém intenzivně hydratuje pokožku vašich rukou - díky svému složení pomáhá obnovit pružnost pokožky a zabránit vzniku pigmentových skvrn - s obsahem aktivních minerálů - posíluje tvorbu vlastního kolagenu - pokoku vyživuje - intenzivně hydratuje - pomáhá obnovit pružnost pokožky rukou - zabraňuje a redukuje výskyt pigmentových skvrn - rychle se vstřebává Použití: Äplikujte denně na pokožku rukou. (prodejparfemu.cz)

Sesderma Salises Moisturizing Gel Cream ( mastná pleť se sklonem k…

Sesderma Salises Moisturizing Gel Cream ( mastná pleť se sklonem k akné ) - Hydratační gelový krém 50 ml

Salises Moisturizing Gel Cream ( mastná pleť se sklonem k akné ) - Hydratační gelový krém - s příjemnou, nemastnou konzistencí - bez zápachu - je doporučován na kůži náchylnou k akné - nezatěžuje kůži - rychle se vstřebává - čistí od nadbytku mazu - zvyšuje pružnost kůže - působí antibakteriálně - zužuje rozšířené póry - zvlhčuje, osvěžuje a matuje Použití: Před použitím umyjte kůži přípravkem Salises pěnivým krémem bez mýdla. Používejte dvakrát denně, ráno a večer. (prodejparfemu.cz)

Clinique Clinique Smart Night Custom-Repair Moisturizer ( smíšená a…

Clinique Clinique Smart Night Custom-Repair Moisturizer ( smíšená a mastná pleť ) - Hydratační noční krém 50 ml

Clinique Smart Night Custom-Repair Moisturizer ( smíšená a mastná pleť ) - Hydratační noční krém - hydratační noční krém, který se zaměřuje na četné problémy pleti: jemné linky a vrásky, dehydratace, nejednotný tón a povadlá pleť - intenzivně redukuje vrásky a drobné linky - sjednocuje tón - zpevňuje pleť - pomůže pleti získat a udržet svoji přirozenou vlhkost - zabraňuje stárnutí pleti - mizí známky únavy Použití: Nanášejte každý večer na důkladně očištěnou pleť. (prodejparfemu.cz)

Alkemie Hydratační krém 50 ml

Alkemie Hydratační krém 50 ml

Hydroliftingový krém Needles no more Objem: 50 ml Vyplňuje vrásky, regeneruje a zajišťuje dlouhodobou hydrataci. Účinné látky: Glycohyal LW - nová generace kyseliny hyaluronové. Je charakterizována velikostí částic, která je více než 100krát menší než standardní velikost a v důsledku toho má vysokou biologickou dostupnost pro pokožku. Silný promotor interdermální penetrace - přináší účinky na více úrovních, proniká do hlubších vrstev pokožky a vytváří mikrovrstvy, plnící i hluboké vrásky. Zvyšuje biologickou aktivitu buněk. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Významně zvyšuje hladinu hydratace pokožky tím, že stimuluje produkci kyseliny hyaluronové. Gratuline - extrakt z květů a buněk plamatky zelné, léčivé rostliny z Madagaskaru. Poskytuje viditelné stažení pokožky a zmírnění vrásek… (bigbrands.cz)

Rugard Hydratační krém 50 ml

Rugard Hydratační krém 50 ml

Hydratační krém pro zralou a suchou pleť Výrazně hydratuje svým obsahem kyseliny hyaluronové, která dokáže vázat velké množství vody v pokožce. Chrání a oživuje pleť díky obsahu proteinů ze sladkých mandlí a vitaminů A, B6 a E. Pomocí liposomů pronikají hluboko do pokožky účinné látky, které pleť od základu vyživují. Účinky vitaminů v Rugard hydratačním krému: Vitamin A podporuje regenerační proces buněk a chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Vitamin B6 upravuje stav pleti a předchází jejímu vysoušení. Vitamin E v optimálním množství podporuje elasticitu buněčných tkání, pleť se stává hebkou a hladkou. Chrání ji před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Rugard kosmetické přípravky pro péči o pokožku byly vyvinuty pro náročnou každodenní péči o pleť. Obsažené účinné kosmetické… (drmax.cz)

CeraVe Hydratační krém 50 ml

CeraVe Hydratační krém 50 ml

Suchá pokožka často až praská, je poškozená a svým uživatelům způsobuje nepříjemný pocit, či dokonce bolest. Starejte se o ni a zajistěte jí důkladnou výživu a hydrataci s hydratačním krémem Cerave. Tento výrobek je vhodný pro dospělé i děti. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a esenciální ceramidy, které pleť nejen vyživují, ale také napomáhají k obnově ochranné kožní bariéry. Výsledek: důkladně hydratuje a vyživuje pokožku pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru Složení: Hydratační krém je nekomedogenní, hypoalergenní a bez parfemace. Je proto vhodný pro všechny typy pleti včetně suché až velmi suché pokožky, která potřebuje pravidelně důkladně hydratovat a vyživovat. Krém je obohacen o kyselinu hyaluronovou a tři typy esenciálních ceramidů, jež napomáhají k obnově ochranné kožní bariéry.… (drmax.cz)

LARI Noční hydratační krém 50 ml

LARI Noční hydratační krém 50 ml

Popis LARI noční hydratační krém s rakytníkovým olejem, výtažky z rakytníku a lipového květu představuje ideální péči o suchou a normální pleť v každém ročním období. (ageo.cz)

3LAB Ginseng Cream hydratační krém 50 ml

3LAB Ginseng Cream hydratační krém 50 ml

Hlavní účinky:Hydratuje, působí proti stresu, detoxikujeSložení:Ženšen pravý (lat. panax ginseng) - nejkvalitnější odrůda ženšenu obsahuje množství fytonutrientů, které stimulují krevní oběh a metabolismus, napomáhají při regeneraci, rozjasňují a vypínají pleť. Ženšen rovněž zpomaluje odumírání buněk, čímž brzdí proces stárnutí. Obecně je vnímán v mnoha kulturách jako „elixír mládí“.Natural Solution – komplex 7 účinných ingrediencí uzavřených v mikrokapslích, které umožňují lepší pronikání do pleti a detoxikují jiYin Yang extrakt – směs 5 bylin (kokořík, čínská pivoňka, lotos, lilie, náprstník) má jedinečné léčivé vlastnosti a používá se pro udržení vyvážené harmonie celého tělaSalifporin 8 – vzácný rostlinný extrakt pro celkové posílení pokožkyFytofis – unikátní rostlinný výtažek… (fann.cz)

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 400 ml

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 400 ml

S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pokožky. Nemastná, rychle se absorbující textura. Všimli jste si, že vaše pokožka je stále sušší, méně pružná a když se štípnete, nevrátí se zpátky tak rychle, jako kdysi? Inovativní Visibly Renew Elasti - Boost, tělové mléko poskytuje nejen dlouhotrvající vlhkost, ale také podporuje vzhled mladistvé pleti, rozdíl můžete vidět a cítit se za pouhých 10 dní. Spojuje v sobě Norskou recepturu, intenzivní hydrataci s aktivními minerály, které pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pleti*. Den co den, vaše pokožka je viditelně hladší, pružnější a vláčná. S nemastným, rychle absorbující texturou, která zanechává jemně vonící a měkký pocit. * In- vitro výsledky Použití: Pro dosažení… (drmax.cz)

Neutrogena Hydro Boost Gelový krém 50 ml

Neutrogena Hydro Boost Gelový krém 50 ml

Neutrogena Hydro Boost Gelový krém poskytuje výživu a hydrataci pro suchou pokožku. Unikátní gelovo - krémová konzistence spojuje výhody obou forem gelu i krému – rychle se vstřebává a zároveň poskytuje dlouhotrvající výživu. Základem zdravě vypadající pleti je hydratace. Hydratační gelový krém HydroBoost obsahuje kyselinu hyaluronovou, která má výjimečnou schopnost vázat vodu a uvolňovat ji do pokožky. Inovativní hydratační komplex dodává kůži vlhkost přesně podle potřeby v průběhu 24 hodin. Zvláčňuje, vyživuje, hydratuje. Díky obsahu kyseliny hyaluronové udržuje pokožku vláčnou a hydratovanou celý den. Pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru proti ztrátě vlhkosti. Bez barviv - bez parfemace – nekomedogenní. Vhodné pod make-up. Použití: Nanášejte každý den krouživými pohyby na dokonale… (drmax.cz)

3LAB Super Cream hydratační krém 50 ml

3LAB Super Cream hydratační krém 50 ml

Hlavní účinky:technologie X50 je klíčem, který dokáže odemknout poškozenou či oslabenou kožní buňku. Technologie ITD systém dopravující zapouzdřené peptidy přímo k těmto buňkám (fibroplastům) a výrazně zvyšuje produkci elastinu a kolagenu regeneruje kožní buňky pomocí jablečných kmenových buněk Phytocell Tec Malus Domestica a biologického růstového hormonu Nano -Claire GYTM, efektivně zesvětluje a rozjasňuje pleť, stahuje rozšířené póry, redukuje jemné linky a vráskySložení:X50 a ITD – cílený transportní systém s vestavěnou navigací, pomocí níž dopraví kyselinu panthotenovou a heptapeptid Cu přímo k buňkám, které je potřebují pro svoji obnovu a zajistí jejich mimořádně efektivní účinnekPhytocell Tec Malus Domestica – kmenové buňky ze vzácného švýcarského jablka výrazně zpomalují proces… (fann.cz)

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 250 ml

Neutrogena Visibly renew tělové mléko 250 ml

S Norskou recepturou intenzivně hydratuje a aktivní minerály pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pokožky. Nemastná, rychle se absorbující textura. Všimli jste si, že vaše pokožka je stále sušší, méně pružná a když se štípnete, nevrátí se zpátky tak rychle, jako kdysi? Inovativní Visibly Renew Elasti - Boost, tělové mléko poskytuje nejen dlouhotrvající vlhkost, ale také podporuje vzhled mladistvé pleti, rozdíl můžete vidět a cítit se za pouhých 10 dní. Spojuje v sobě Norskou recepturu, intenzivní hydrataci s aktivními minerály, které pomáhají zvýšit vlastní produkci kolagenu pleti*. Den co den, vaše pokožka je viditelně hladší, pružnější a vláčná. S nemastným, rychle absorbující texturou, která zanechává jemně vonící a měkký pocit. * In- vitro výsledky Použití: Pro dosažení… (drmax.cz)

Biotherm Aquasource Perfect Cream hydratační krém 50 ml

Biotherm Aquasource Perfect Cream hydratační krém 50 ml

Aquasource skin perfection s 24 hodinovou hydratací zdokonalující texturu pleti. Působí proti dehydrataci, ztrátě jemnosti pleti, viditelným pórům, mdlému tónu. S vysokou koncentrací termálního planktonu a chladivou texturou . Chladivá hydratační péče pro dosažení bezchybné pleti. Hlavní účinky:Hydratace Složení:Life PlanktonTM (fann.cz)

Biotherm Aquasource SPF 15 hydratační krém 50 ml

Biotherm Aquasource SPF 15 hydratační krém 50 ml

Ikonická osvěžující krémová textura nově s ochranným faktorem SPF 15. Koupel lehkosti a hydratace. Hlavní účinky:Chrání před vnějšími vlivy. Pleť je okamžitě hydratovaná a chráněná. Složení:Bambucké máslo Způsob použití:Aplikujte ráno a večer na očištěnou pleť, vyhněte se očnímu okolí. (fann.cz)

Lirene HS+ mastná pleť krém 50 ml

Lirene HS+ mastná pleť krém 50 ml

Lirene HS+ mastná pleť krém obsahuje účinné komplexy, které jsou pečlivě vybrány pro mastnou pokožku. Řasy bohaté na aminokyseliny a vitaminy tonizují, hydratují a zabraňují ztrátě vlhkosti, allantoin pokožku zklidňuje a stimuluje regeneraci kožních buněk. Matující mikrohoubičky, speciální solžky krému, absorbují maz a tím zajišťují matující efekt. Po použití krému na mastnou pleť bude vaše pleť zklidněná, dokonale hydratovaná, svěží bez lesku a nedokonalostí. Krém je vhodný pro každodenní používání a perfektní podklad pod make-up. Výsledek: Hydratuje a zabraňuje ztrátě vlhkosti Zklidňuje Poskytuje matující efekt Chrání pleť před vznikem nedokonalostí Použití: Prostředek aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje a krku a jemně vmasírujte. (drmax.cz)

Himalaya Herbals Intenzivní hydratační krém 50 ml

Himalaya Herbals Intenzivní hydratační krém 50 ml

Intenzivní hydratační krém poskytuje Vaší pleti výživu, ochranu a péči. Pšeničné klíčky jsou bohatým zdrojem přírodního vitamínu E, udržují pleť jemnou a pružnou a chrání před přírodním poškozováním. Výtažky ze sladkých mandlí účinně hydratují extrémně suché partie pleti. Krém je vhodný pro všechny typy pleti. Použití: Krém jemně vmasírujte do pokožky obličeje a krku. (drmax.cz)

Biotherm Aquasource Everplump hydratační krém 50 ml

Biotherm Aquasource Everplump hydratační krém 50 ml

Nová revoluce v hydrataci. Maximální zaměření na kvalitně a efektivně hydratovanou pokožku společně s efektem vyplnění a jemností povrchu pokožky. Hlavní účinky:Efektivně hydratuje pokožku. Zpevňuje a vyplňuje. Složení:Life PlanktonTM Způsob použití:Naneste ráno a/nebo večer na očištěný obličej. (fann.cz)

Lavera Basis Sensitive hydratační krém 50 ml

Lavera Basis Sensitive hydratační krém 50 ml

Krém vhodný pro každodenní použití a pro každý typ pleti, s neutrální pH hodnotou (5,5) pro přirozenou ochranu kůže. S obsahem BIO jojobového oleje a bio aloe vera. Receptura založená na jojobovém oleji a aloe vera zajišťuje vaší pleti intenzivní hydratační péči. Výtažky z BIO růže, BIO meduňky a BIO vilínu virginského (Hamamelis virginiana) podporují ozdravné procesy v pokožce. Vitamín E a máslo karité ochraňují vaši pleť před předčasným stárnutím. Zvláště vhodný jako lehká denní péče. Výsledek: Poskytuje vlasům dokonalou hydrataci Nedráždí pokožku hlavy Usnadňuje rozčesávání Složení: Water (Aqua), Glycine Soja (Soybean) Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Alcohol*, Hydrogenated Palm Glycerides, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Stearic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower… (drmax.cz)

Nivea Soft - Svěží hydratační krém 50 ml

Nivea Soft - Svěží hydratační krém 50 ml

Soft - Svěží hydratační krém - vysoce účinný hydratační krém pro každodenní použití - osvěžující textura je vhodná pro hydrataci celého těla, rukou i obličeje - zanechává pokožku hedvábně jemnou, pružnou a svěží Použití: Nanášejte krém na pokožku těla a obličeje. (prodejparfemu.cz)

See see Denní minerální hydratační krém 50 ml

See see Denní minerální hydratační krém 50 ml

Lehký hydratační krém pro každodenní použití 50 ml. Unikátní pleťový hydratační krém s lehkou texturou. Účinky: Tento hydratační krém napomáhá chránit pokožku před škodlivými vlivy životního prostředí jako je drsné počasí, znečištění a volné radikály. Pleť je chráněná před vnějšími vlivy, je svěží, zářivější a jemnější. Přírodní složky: Bambucké máslo, olivy, granátové jablko, sladký mandlový olej, hroznový olej, jojobový olej, aloe vera, heřmánek, citronový olej, léčivé rostliny Borage a Calendula, vitamin E (silný antioxidant, který bojuje proti volným radikálům). UPOZORNĚNÍ: Neužívejte vnitřně, výrobek je určen pouze k vnějšímu použití. Vyhněte se kontaktu s očima, v případě kontaktu okamžitě oči vypláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let. (bigbrands.cz)

Frei Öl Moisturising Cream hydratační krém 50 ml

Frei Öl Moisturising Cream hydratační krém 50 ml

Frei Öl Moisturising Cream je jemný ošetřující přípravek, který zvlhčuje pokožku a zklidňuje ji ihned po prvním použití. Krém obsahuje aloe vera, která zajišťuje vlhkost spolu s ureou. Obsahuje také jojobový a brutnákový olej. Díky jejich obsahu oživuje ochranný kožní film a díky panthenolu pokožku zklidňuje. Po ošetření krémem bude pokožka hydratovaná, vyživená a dokonale zklidněná. Výsledek: Hydratovaná pokožka Vyživená a chráněná pokožka Zklidněná pokožka Složení: Aloe vera, urea - hydratují Jojobový olej a brutnákový olej - oživují ochranný film pokožky Panthenol - má zklidňující účinky Použití: Krém aplikujte každé ráno nebo večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a poté jemně vetřete. (drmax.cz)

Vichy Aqualia Thermal Legere hydratační krém 50 ml

Vichy Aqualia Thermal Legere hydratační krém 50 ml

Vichy Aqualia Thermal Legere je jemný hydratační krém, který je určen pro normální až smíšenou pleť a nabízí 48hodinovou hydratační péči. Krém důkladně hydratuje pokožku a pomáhá vyplňovat jemné linky, skvěle funguje i v extrémních teplotních podmínkách. Ihned po nanesení lze viditelně rozpoznat rozjasnění pokožky, která je navíc chráněna proti usazování nečistot z ovzduší. Výsledek: lehká hydratace pokožky po dobu 48 hod vyplňování jemných linek vhodný pro normální až smíšenou pleť Složení: Základní složkou krému je termální voda Vichy, která je bohatá na minerály, kyselinu hyaluronovou a manosu. Celkem 97 % veškerých látek obsažených v krému je přírodního původu. Použití: V dostatečném množství naneste krém na normální až smíšenou pokožku obličeje a krku a nechejte důkladně vstřebat.… (drmax.cz)

FRAIS MONDE Men Brutia Hydratační krém 50 ml

FRAIS MONDE Men Brutia Hydratační krém 50 ml

Pánská vůně Frais Monde Men Brutia je plná intenzivních tónů. S vůní Frais Monde Men Brutia dodáte svému tělu novou energii. Vyzkoušejte něco nového a dodejte svému stylu originalitu a šarm. (prodejparfemu.cz)

NEUTROGENA Cellular Boost omlazující noční krém 50 ml (3574661476230)

NEUTROGENA Cellular Boost omlazující noční krém 50 ml (3574661476230)

Pleťový krém noční, pro věkovou skupinu 40+ (alza.cz)

24h Essentials ( normální pleť ) - Hydratační krém 50 ml

24h Essentials ( normální pleť ) - Hydratační krém 50 ml

24h Essentials ( normální pleť ) - Hydratační krém - určen pro kompletní hydratační péči normální pleti - hydratační multi-aktivní složení neutralizuje toxiny, chrání pleť před každodenními nepříznivými vlivy - zajišťuje optimální hydrataci po dobu 24 hodin - obsahuje aktivní přírodní látky - prokázaná účinnost - dermatologicky testováno - nové balení snižuje dopad na životní prostředí Použití: Aplikujte jemnými krouživými pohyby od vnitřní k vnější straně obličeje na vyčištěnou pleť. (ageo.cz)

Lavera Basis Sensitiv Q10 hydratační krém 50 ml

Lavera Basis Sensitiv Q10 hydratační krém 50 ml

Popis Hydratační krém Lavera Basis Sensitiv Q10 propůjčuje pleti dokonalý, mladistvý vzhled. Vyživující jojobový olej, hydratující aloe vera gel a regenerující koenzym Q10 působí v jedinečné harmonii a viditelně tak pomáhají redukovat jemné rýhy a začínající vrásky. Koenzym Q10 je sofistikovaná přírodní ingredience získaná z kvasnic, která intenzivně účinkuje proti vráskám. Je bez syntetických konzervantů, syntetických vonných látek, syntetických barviv a petrochemických přísad. Vhodné i pro vegany. Vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště pro pleť se prvními vráskami. Obsah: 50 ml (ageo.cz)

Mixa Pro-Tolerance Light hydratační krém 50 ml

Mixa Pro-Tolerance Light hydratační krém 50 ml

Aby byla pleť v dobré kondici vyžaduje pravidelnou hydrataci a přísun výživných látek. Netolerantní typ pokožky však špatně reaguje na kosmetickou péči. Kůže pálí, štípe a dochází k začervenání. Mixa PRO-TOLERANCE je speciálně vytvořen pro hydrataci a snížení reaktivity intolerantní pokožky. Obsahuje komplex Omega-PP pro zmírnění podráždění a pocitu svědění a pnutí. Kůže znovu nabývá pocitu pohodlí a den za dnem je méně zranitelná vůči vnějším agresivním vlivům. Výsledek: Zmírňuje podráždění a pocit svědění a pnutí Obsahuje omezené množství ingrediencí pro minimalizaci rizika alergie Hypoalergenní. Certifikováné ECARF (Evropské nadační centrum pro výzkum alergií www.ecarf.org). Složení: AQUA / WATER, PROPANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONE, NIACINAMIDE, GLYCERIN, PENTYLENE… (drmax.cz)

Mixa Pro-Tolerance Rich hydratační krém 50 ml

Mixa Pro-Tolerance Rich hydratační krém 50 ml

Aby byla pleť v dobré kondici vyžaduje pravidelnou hydrataci a přísun výživných látek. Netolerantní typ pokožky však špatně reaguje na kosmetickou péči. Kůže pálí, štípe a dochází k začervenání. Mixa PRO-TOLERANCE je speciálně vytvořen pro výživu, hydrataci a snížení reaktivity intolerantní pokožky. Obsahuje komplex Omega-PP pro zmírnění podráždění a pocitu svědění a pnutí. Kůže znovu nabývá pocitu pohodlí a den za dnem je méně zranitelná vůči vnějším agresivním vlivům. Složení: AQUA / WATER, SQUALANE, PROPANEDIOL, DIMETHICONE, HYDROGENATED POLY ISOBUTENE, NIACINAMIDE, GLYCERIN, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, PENTYLENE GLYCOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, STEARYL DIMETHICONE, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, PROPYLENE GLYCOL, SYNTHETIC WAX, ACRYLATES/C10-30 ALKYL… (drmax.cz)

Terezia Company LARI Noční hydratační krém 50 ml

Terezia Company LARI Noční hydratační krém 50 ml

LARI noční hydratační krém s rakytníkovým olejem, výtažky z rakytníku a lipového květu představuje ideální péči osuchou a normální pleť v každém ročním období. Popis Jemný rakytníkový krém LARI poskytuje vyváženou výživu a dodává unavené pleti elasticitu a hebkost. Regeneruje a hydratuje pokožku, má antioxidační účinky, zpomaluje proces stárnutí pleti a zpevňuje cévní stěny. Pravidelným používáním krému LARI pleť získá zdravý vzhled a svěžest, zklidňuje její podráždění. Složení Lípa srdčitá (Tilia cordata, extrakt) Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, rakytníkový olej) Přídatné látky Aqua, Caprylic/Capric triglyceride, Isopropyl myristate, Cetearyl alcohol, Ceteareth-20, Glycerin, PEG-8 Beeswax, Glyceryl stearate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium hyaluronate,… (prodejparfemu.cz)

Eucerin Aquaporin Active ( normální pleť ) - Hydratační krém 50 ml

Eucerin Aquaporin Active ( normální pleť ) - Hydratační krém 50 ml

Aquaporin Active ( normální pleť ) - Hydratační krém - pleťový krém s lehkou texturou pro normální a smíšenou pleť, která ztrácí schopnost vázat vodu - bez parabenů a parfemace - intenzivně hydratuje pleť po 24 hodin - lehká textura - neucpává póry - ideální jako podklad po make-up - pleť zůstane příjemně hebká a svěží po celý den Použití: Aplikujte ráno a/nebo večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a lehce vmasírujte. (prodejparfemu.cz)

MAC Oil Control Lotion - Zmatňující hydratační krém 50 ml

MAC Oil Control Lotion - Zmatňující hydratační krém 50 ml

Oil Control Lotion - Zmatňující hydratační krém - hydratuje pleť - zmatňuje ji - bezolejové složení - nezpůsobuje akné - dermatologicky a oftalmologicky testováno Použití: Používejte ráno a večer na vyčištěnou pleť. (prodejparfemu.cz)

Sisley Mattifying Moisturizing Skin Care With Tropical Resins…

Sisley Mattifying Moisturizing Skin Care With Tropical Resins Matující hydratační krém na smíšenou a mastnou pleť 50 ml

Hlavní účinky:Lesklé plochy jsou okamžitě potlačeny, pleť je viditelně zmatněná. Pleť je hydratovaná, zůstává vláčná a komfortní po celý den.Po 4 týdnech je pleť jemnější, hladší a více prozářená. Produkce mastného séba je redukována, menší viditelnost rozšířených pórů, pleť je vyrovnaná. Složení:Výtažky z kadidla a myrhy: zklidňuje; výtažek z benzoinu: intenzivně čistí pleť; D-Panthenol: hydratuje a zklidňuje; výtažek z ibišku: hydratuje pleť tím, že dodává molekuly, které jsou schopny zadržovat vodu; bambusový prášek: matuje; výtažek čaje z Jávy: redukuje produkci mastného séba*; výtažek z lopuchu: čistí a obnovuje rovnováhu; výtažek z kontryhelu: vyhlazuje pleť díky stahujícím účinkům; rostlinný glycerín: hydratuje a zjemňuje Způsob použití:Aplikujte na Intensive Serum with Tropical… (fann.cz)

Neutrogena Visibly Renew Body Serum - Zdokonalující tělové sérum 200…

Neutrogena Visibly Renew Body Serum - Zdokonalující tělové sérum 200 ml

Visibly Renew Body Serum - Zdokonalující tělové sérum - tělové sérum norské receptury poskytuje dlouhotrvající výživu a pomáhá obnovit pružnost pokožky - s obsahem aktivních minerálů, výtažky ze sóji - posíluje tvorbu vlastního kolagenu - pokoku vyživuje - intenzivně hydratuje po dobu 24 hodin - vyrovnává tón pokožky - pomáhá zlepšit pružnost pokožky již během 10 dnů - bojuje proti pigmentovým skvrnám - má jemnou vůni a nemastnou texturu Použití: Aplikujte na pokožku ráno a večer. (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít