Netatmo smart outdoor camera with siren white (noc-s-w-ec)

Produkt Netatmo smart outdoor camera with siren white (noc-s-w-ec) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Netatmo smart outdoor camera with siren white (noc-s-w-ec) upraviť a produkt hľadať znova.

Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren White (NOC-S-W-EC)

Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren White (NOC-S-W-EC)
Detail

IP kamera venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, cloud platforma a LED reflektor, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 100 °, noční vidění s max. dosvitem 15 m, slot pro MicroSD kartu max. 32000 MB, kompatibilní s Apple HomeKit a Google Assistant, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren White je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Tato IP kamera venkovní obstará prvotřídní záběry díky rozlišení 1920 × 1080 px. Čočka snímá v úhlu 100°. Zařízení zvládá snímky ukládat také na paměťové karty typu MicroSD. Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren White umí také pořizovat i noční záběry, a proto je jak stvořená pro nepřetržitou práci a ochranu vašeho majetku. Max. dosvit nočního vidění činí 15m. Rozměry sestavy činí 50mm×100mm×200mm. Klíčové přednosti IP kamery Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren White Možnost uložení záběrů na cloudové úložiště a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren White (NOC-S-W-EC) , Netatmo smart outdoor camera with siren white (noc-s-w-ec)

Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren (NOC-S-EC)

Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren (NOC-S-EC)
Detail

IP kamera Kamera 1080p Full HD rozlišení, elegantní design s hliníkovým tělem, funkce rozpoznávání lidí, aut a zvířat, detekce pohybu, zabudovaná siréna o hlasitosti 105 dB, odolná vůči počasí, IR noční režim, připojení přes WiFi, vnitřní paměť až 32GB (8GB karta v balení), denní časosběr v 1 minutě, inteligentní reflektor s výkonem odpovídajícím 120W halogenu s nastavitelnou intenzitou a zapínáním v případě předem definovaných událostí, aplikace pro připojení v App Store/Google Play, kompatibilní s Google Assistant, Apple HomeKit, Amazon Alexa, kompatibilní s Apple HomeKit, HomeKit Secure Video - zdarma ukládání a prohlížení na iCloud bez navýšení tarifu díky iCloud+ Netatmo Smart Outdoor Camera - Inteligentní ochrana proti vloupání nebo poškození majetkuChytrá outdoorová kamera s integrovanou sirénou Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren disponuje pokročilými inteligentními technologiemi, pomocí kterých dokáže bezpečně rozpoznat lidi, zvířata či... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren (NOC-S-EC) , Netatmo smart outdoor camera with siren (noc-s-ec)

Netatmo Smart Indoor Camera + Siren + Sensors (NBU-ICSS-EU)

Netatmo Smart Indoor Camera + Siren + Sensors (NBU-ICSS-EU)
Detail

IP kamera vnitřní, detekce pohybu, detekce zvuku, detekce obličeje, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a cloud platforma, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 130 °, noční vidění, slot pro MicroSDHC kartu max. 32 GB, kompatibilní s Apple HomeKit a Google Assistant, připojení přes WiFi 2,4 GHz a bluetooth, aplikace pro Android a iOS v angličtině Netatmo Smart Indoor Camera + Siren + Sensors - chytrý hlídačPředstavujeme vám komplexní sadu na zabezpečení vašeho domova. Seznamte se s Netatmo Smart Indoor Camera + Siren + Sensors – monitorem domácnosti, jenž umožňuje nahrávání HD videa a disponuje funkcí rozpoznání obličejů. Okamžiky plné nervozity a čekání na zprávu od vašich dětí, že dorazily v pořádku domů, jsou pryč. Zařízení Netatmo Smart Indoor Camera + Siren + Sensors umí rozpoznat obličeje a informuje vás, jakmile některý člen vaší rodiny dorazí domů. Samozřejmě si můžete nastavit, kterou osobu chcete sledovat a kterou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Indoor Camera + Siren + Sensors (NBU-ICSS-EU) , Netatmo smart indoor camera + siren + sensors (nbu-icss-eu)

Netatmo NOC-S-EC

Netatmo NOC-S-EC
Detail

Vlastnosti 105 dB Siréna Venkovní kamera s funkcí rozpoznávání lidí, zvířat a aut Elegantní design s hliníkovým tělem Voděodolná kamera je schopná rozpoznávat až do vzdálenosti 20 m V reálném čase detekuje a hlásí pomocí oznámení, zda se někdo nachází kolem Vašeho domu, zda přišlo auto na příjezdová cestu nebo zda je Váš mazlíček na zahradě Ultra-přesné upozornění Vám umožňují okamžitě vědět o tom, co se děje před Vašim domem Možnost sledování živého přenosu V noci můžete diskrétně sledovat dění okolo domu pomocí infračerveného nočního vidění nebo zapnout světlo kamery Chytré světlo může být pomocí aplikace zapnuté manuálně nebo nastaveny tak, aby se rozsvítilo při detekci člověka, auta a nebo zvířete Kamera umožňuje sledoanie aktuálního dění u Vás doma, i co se událo v minulosti - vše se ukládá na micro SD kartu s možností nahrání dat na FTP server Rozměry: 50x200x110 mm Rozlišení až do: 1920x1080 Bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4G) Kompatibilita s mobilními telefony a tablety s iOS 8 a vyšší nebo Android 4.3 a vyšší V balení kamera Presence sada pro upevnění na stěnu 8 GB Micro SD karta (patro.cz)

Podobné produkty ako Netatmo NOC-S-EC , Netatmo smart indoor siren (nis01-eu)

NetAtmo Smart Smoke Alarm NSA-EC

NetAtmo Smart Smoke Alarm NSA-EC
Detail

Upozornění 1: Toto zařízení pracuje s technologií Apple HomeKit ! Upozornění 2: Toto zařízení není Z-Wave a proto Vám nebude pracovat pod žádnou Z-Wave řídící jednotkou ! Netatmo Smart Smoke Alarm Netatmo Smart Smoke Alarm je fotoelektrický (optický) detektor kouře, který zvyšuje bezpečnost vaší domácnosti. Při spuštění požáru a vypnutém alarmovém systému Netatmo Smart Smoke Alarm vysílá upozornění na kouř v reálném čase přímo do vašeho smartphonu. Tímto způsobem můžete přijmout opatření i tehdy, když nejste doma. Upozornění v reálném čase na vašem smartphonu Jste mimo domu? V takovém případě nezáleží na tom, jak silný je 85 dB alarm kouřového senzoru Netatmo, když jste pryč - jak to uslyšíte? Na rozdíl od tradičních detektorů kouře, systém Netatmo Smart Smoke Alarm odstraňuje tuto obavu tím, že poskytuje upozornění na kouř v reálném čase, kdykoliv je detekován kouř, pošle upozornění přímo na váš smartphone. Žádné další upozornění na nízkou baterii za deset let Nespíte kvůli nepříjemným výstrahám kvůli baterie z detektoru kouře? Usnadněte si spánek bez obav o baterie díky 10-leté baterii Netatmo Smart Smoke Alarm. Připomínka na zvukový test Nastavte měsíční, pololetní nebo roční upozornění z aplikace, abyste připomněli, že chcete otestovat Smart Smoke Alarm. Společnost Netatmo doporučuje testovat zvuk Smart Smoke Alarm alespoň jednou ročně. Samostatný produkt Smart Smoke Alarm je zcela samostatný. Nepotřebujete drahý inteligentní domovský rozbočovač, který by fungoval. Technické specifikace: POPIS PRODUKTU Smart Smoke Alarm - Lepší ochrana vašeho domu s výstrahami odeslanými na váš smartphone a 10-letou baterií Jednoduché tělo z kvalitního plastu Snímač: vysokovýkonný fotoelektrický kouřový snímač Hlasitost alarmu: 85 dB ROZMĚRY PRODUKTU Průměr: 115 mm / 4,5 palce Hloubka: 44 mm / 1,7 palce NAPÁJENÍ Vestavěná 10letá baterie OBSAH BALENÍ 1 Smart Smoke Alarm 1 držák na zeď 2 šrouby a 2 kotvy 1 uživatelskou příručku POŽADAVKY K dispozici je vysokorychlostní bezdrátové připojení na internet. Veřejné hotspoty nejsou podporované. Poznámka: Smart Smoke Alarm detekuje kouř a bude se ozývat i tehdy, když není Wi-Fi nakonfigurován. chcete-li přijímat upozornění týkající se chytrých telefonů, budete potřebovat Wi-Fi. SPECIFIKACE Konektivita Wi-Fi 802.11 b/g/n (2,4 GHz), Open/WEP/WPA/WPA2-personal. Bluetooth Low Energy (BLE). APLIKACE ZDARMA Žádný poplatek. Aplikace je k dispozici v aplikaci App Store / Google Play. Volný přístup k vašemu senzoru online. KOMPATIBILITA APLIKACÍ iOS 10 minimální. Android 5.0 minimálně s Bluetooth Low Energy technology (BLE). PC & Mac přes webovou aplikaci. PODPORA Prohlížeč Webapp k dispozici pro dvě nejnovější verze: Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer. Diaľkové ovládání a testovací funkce (vzdálené vypnutí inteligentního hlásiče kouře, když jste doma a na dálku ho testujete) nejsou v webapp k dispozici. STANDARDY CE (patro.cz)

Podobné produkty ako NetAtmo Smart Smoke Alarm NSA-EC , Netatmo smart video doorbell (ndb-ec)

Netatmo Smart Smoke Alarm (NSA-EC)

Netatmo Smart Smoke Alarm (NSA-EC)
Detail

Detektor kouře - hlasitost 85 dB, kompatibilní s Apple HomeKit, připojení přes WiFi 2,4 GHz, notifikace do mobilu a indikace baterie, samostatně funkční jednotka, aplikace v češtině a v angličtině pro Android a iOS Smart Smoke Alarm je chytrý a kompaktní detektor kouře společnosti Netatmo, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Disponuje vysoce kvalitním fotoelektrickým snímačem, jenž při detekci kouře spustí sirénu o hlasitosti až 85 dB a odešle varovnou zprávu přímo do vašeho smartphonu. Po propojení s WiFi a chytrou aplikací tak můžete zařízení bez problému vypínat, zapínat, zjišťovat kapacitu baterie a celkový stav. Zařízení si navíc automaticky generuje vlastní testy funkčnosti a výsledky opět automaticky posílá do telefonu. Netatmo Smart Smoke Alarm disponuje vestavěnou baterií s životností až 10 let, takže po dobu provozu se nebudete muset starat o její výměnu. Instalace je velice jednoduchá, rychlá a zvládne ji opravdu téměř každý. Klíčové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Smoke Alarm (NSA-EC) , Netatmo smart smoke alarm (nsa-ec)

Netatmo Smart Video Doorbell (NDB-EC)

Netatmo Smart Video Doorbell (NDB-EC)
Detail

Videozvonek - připojení přes WiFi 2,4 GHz, zabudovaný mikrofon, senzor pohybu, reproduktor, noční vidění, rozlišení kamery 1920 × 1080 px, kompatibilní s Apple HomeKit, síťové napájení Nabízíme vám tento moderní domovní zvonek s kamerou od francouzské značky Netatmo. Výhodou tohoto videozvonku je kamera natáčející ve Full HD rozlišení s širokoúhlým objektivem. Kamera nabízí možnost nočního vidění a funkci HDR, díky které se popasuje s různými změnami světla. Netatmo Doorbell je dále vybaven reproduktorem, mikrofonem a zabudovaným senzorem pohybu. Ten obzvlášť oceníte, jelikož umí detekovat osoby poblíž. Údaje pak jednoduše odešle jako notifikaci na váš mobil. Záznam se ukládá na vestavěnou paměť přístroje nebo na Dropbox či FTP server. Rozhodně oceníte ovládání přes Apple HomeKit, Siri a možnost podpory IFTTT. Videozvonek Netatmo Doorbell disponuje technologií HZO, zařízení je tak zcela voděodolné a rezistentní vůči povětrnostním podmínkám.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Video Doorbell (NDB-EC) , Netatmo smart carbon monoxide alarm (nco-ec)

Netatmo Smart Indoor Siren NIS01-EU

Netatmo Smart Indoor Siren NIS01-EU
Detail

Upozornění: Pracuje pouze s Netatmo Welcome. Spojte Netatmo Smart Indoor Siren a Netatmo Smart Welcome aby byl váš domov extra bezpečný Pokud inteligentní kamera Netatmo zjistí během vaší nepřítomnosti neznámou tvář, siréna okamžitě spustí silný 110 dB alarm, aby odradila zloděje.Netatmo Welcome využívá rozpoznávání obličeje a rozpoznávání lidí ke spuštění inteligentní sirény, jen když dojde k narušení: žádné falešné poplachy způsobené rodinným příslušníkům, domácím mazlíčkem nebo neškodným pohybem. Specifikace Netatmo Smart Indoor Siren Popis produktu 110 dB alarm, předem nahrané zvuky na simulaci přítomnosti, snímač vibrací na detekci neoprávněné manipulace Rozměry produktu 130 mm (průměr) x 35 mm (tloušťka) / 5.1 in (průměr) x 1.4 in (tloušťka) Napájení Napájení přes baterie nebo přes microUSB kabel (nepribalený) Obsah balení 1 Smart Indoor Siren 4 AA baterie s 2-letou životností (vložené v produktu) 1 montážní sada Požadavky Netatmo Smart Indoor Siren funguje pouze s inteligentní interiérovou kamerou Netatmo Welcome, která se prodává samostatně. Siréna musí být nainstalována uvnitř, ve stejné místnosti jako kamera Netatmo Welcome. Maximálně 1 siréna na kameru. Specifikace konektivity Bezdrátové připojení k inteligentní interiérové kameře přes Bluetooth Low Energy (BLE) Aplikace zdarma Bez poplatků Aplikace je k dispozici v obchodě App Store / Google Play Bezplatný přístup k informačnímu panelu online Kompatibilita aplikace minimálně iOS 10 minimálně Android 5.0 PC & Mac přes Webovou aplikaci Podpora prohlížečů Webapp je k dispozici pro dvě nejnovější verze: Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer Předpisy Prohlášení o shodě a prohlášení FCC Open-source Compliance (patro.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Indoor Siren NIS01-EU , Netatmo smart indoor camera (nsc01-eu)

Netatmo Smart Indoor Siren (NIS01-EU)

Netatmo Smart Indoor Siren (NIS01-EU)
Detail

Siréna 110dB, aplikace na iOS/Android, inteligentní spolupráce s Netatmo Welcome, Bluetooth, nefunkční samostatně Chytrá interiérová siréna pro důkladnější zabezpečení domácnosti Inteligentní siréna Netatmo Smart Indoor Siren společně s kamerou Smart Indoor (Welcome) zajistí dokonalé zabezpečení vašeho domova. Pokud dojde k detekci podezřelého pohybu, ihned se spustí alarm s hlasitostí až 110 dB, což postačí k vystrašení narušitele. Aby nedocházelo k falešným poplachům, je kamera vybavena funkcí rozpoznávání obličeje, pomocí které zhodnotí, zda se jedná o člena domácnosti, zvíře či neškodný pohyb. Po připojení k WiFi síti je v případě poplachu odeslána notifikace do vašeho chytrého telefonu.Siréna je funkční pouze s kamerou Netatmo Smart Indoor (Welcome). Klíčové vlastnosti alarmu Netatmo Smart Indoor SirenVnitřní siréna jako příslušenství pro Netatmo WelcomeHlasitost alarmu až 110 dBPřipojení k bezdrátové WiFi sítiOdesílání... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Indoor Siren (NIS01-EU) , Netatmo smart indoor air quality monitor (nhc-ec)

Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm (NCO-EC)

Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm (NCO-EC)
Detail

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem o síle 85 dB a upozorněními zasílanými v reálném čase na váš chytrý telefon, WiFi, Bluetooth, indikace stavu baterie, kompatibilní s Apple HomeKit, samostatně funkční jednotka, výdrž baterie 10 let, mobilní aplikace v češtině a angličtině pro Android a iOS, webová aplikace Buďte upozorněni, když je ve vaší domácnosti zjištěn oxid uhelnatý, ať jste kdekoli. Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm monitoruje vaše spotřebiče spalující palivo (kotel, krb, kamna na dřevo, plynový sporák atd.) měřením hladiny oxidu uhelnatého v reálném čase, který je neviditelný, bez zápachu a potenciálně smrtelný plyn. Detektor oxidu uhelnatého Netatmo s alarmem o síle 85 dB dokáže v reálném čase zasílat upozornění na chytrý telefon a webovou aplikaci. Mobilní aplikace je dostupná v češtině a angličtině, je možné ji stáhnout pro Android a iOS. Připojení funguje prostřednictvím WiFi a Bluetooth. Detektor je kompatibilní s Apple HomeKit.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm (NCO-EC) , Netatmo smart door and window sensors (dtg-ec)

Netatmo Smart Indoor Camera (NSC01-EU)

Netatmo Smart Indoor Camera (NSC01-EU)
Detail

IP kamera vnitřní, detekce pohybu, detekce zvuku, vestavěný mikrofon a vestavěný reproduktor, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 130 °, noční vidění, slot pro MicroSD kartu max. 32 GB, kompatibilní s Apple HomeKit a Google Assistant, připojení přes WiFi, aplikace pro Android a iOS v angličtině, napájení: ze sítě Netatmo Smart Indoor Camera je chytrý hlídačSpolečnost Netatmo, kterou mnoho zákazníku zná hlavně díky unikátní osobní meteostanici, přichází na trh s dalším chytrým zařízením, které obohatí váš život. Seznamte se s Netatmo Smart Indoor Camera – monitorem domácnosti, jenž umožňuje nahrávání HD videa a disponuje funkcí rozpoznání obličejů.Dokonalý přehled o všech příchozíchOkamžiky plné nervozity a čekání na zprávu od vašich dětí, že dorazily v pořádku domů, jsou pryč. Zařízení Netatmo Smart Indoor Camera umí rozpoznat obličeje a informuje vás, jakmile některý člen vaší rodiny dorazí domů. Samozřejmě si můžete nastavit, kterou osobu chcete sledovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Indoor Camera (NSC01-EU) , Tesla smart camera outdoor 2k (tsl-cam-3q)

Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC)

Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC)
Detail

Senzor na dveře a okna bezdrátový, připojení přes Rádiové vlny, podporované OS: Android a iOS, aplikace v češtině, aplikace v češtině a v angličtině Chytré senzory na okna a dveře pro důkladnější zabezpečení domácnosti Jednodílné dveřní a okenní senzory Netatmo Smart Door and Window Sensors s detekcí vibrací a pohybu důkladně ochrání vaši domácnost před zloději. Pokud dojde k neoprávněnému otevření okna či dveří, okamžitě obdržíte notifikaci na váš chytrý telefon či tablet, takže můžete rychle jednat, ještě než dojde ke vloupání. Senzory jsou funkční pouze s kamerou Netatmo Smart Indoor (Welcome). Podporováno je maximálně 12 senzorů na jednu kameru. Klíčové vlastnosti dveřního a okenního senzoru Netatmo Smart Door and Window SensorsBezpečnostní senzor pro kameru Netatmo WelcomeDetekce vibrací, pohybu a otevření/zavřeníMobilní aplikace (Android, iOS)Zasílání notifikací při pokusu o vniknutíVoděodolná konstrukceJednoduchá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC) , Tesla smart camera outdoor (2022) (tsl-cam-8s)

Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor (NHC-EC)

Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor (NHC-EC)
Detail

Senzor pro interiér, měří vlhkost a kvalitu vzduchu, teplotu a hluk, možnost vzdáleného připojení přes aplikaci, propojení více zařízení Nenechte se otrávit! Natož doma, kde je vás teď možná víc. Stoupá spotřeba kyslíku i tvorba CO2 a na pravidelné větrání se snadno zapomene. Ať už v pracovním zápalu nebo uprostřed hry, vždy vám přijde notifikace na váš mobil nebo hodinky, když některá z nebezpečných veličin přesáhne správnou mez. Takovou veličinou může být i nadměrný hluk. Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor měří průběžně vlhkost, kvalitu vzduchu, teplotu i hluk a vy si můžete být v každém okamžiku jisti, že jejich hodnoty máte pod kontrolou.Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor je inteligentní senzor kvality ovzduší, který vás naučí zlepšit kvalitu okolního prostředí pomocí měření veškerých důležitých veličin. Tento stylově podařený pomocník dokáže monitorovat teplotu, vlhkost, hluk a dokonce i hladinu CO2. Klíčové vlastnosti senzoru... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor (NHC-EC) , Legrand valena life with netatmo bezdrátový ovladač scénářů den/noc hliník (752389)

Tesla SMART Camera Outdoor (2022)

Detail

Detekuje nezvyklý pohyb a zvuk a ihned zahájí natáčení – chytrá venkovní kamera TESLA Smart Camera Outdoor (2022) pořizuje Full HD videa i se zvukem a ukládá je na microSD kartu, cloud nebo NVR. Ochrání okolní prostředí vašeho domova, zachová váš přehled o dění na pozemku ve vaší nepřítomnosti. Ovládání je skrze aplikaci TESLA Smart, přes kameru můžete dokonce i promluvit. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Camera Outdoor (2022) , Strong camera-w-out (camera-w-out)

Tesla SMART Camera Outdoor 2K

Detail

Detekuje nezvyklý pohyb a zvuk a ihned zahájí natáčení – chytrá venkovní kamera TESLA Smart Camera Outdoor 2K pořizuje v 4Mpx rozlišení videa i se zvukem a ukládá je na microSD kartu, cloud nebo NVR. Ochrání okolní prostředí vašeho domova, zachová váš přehled o dění na pozemku ve vaší nepřítomnosti. Ovládání je skrze aplikaci TESLA Smart, přes kameru můžete dokonce i promluvit. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Camera Outdoor 2K , Netatmo smart thermostat (nth01-en-eu)

Legrand ovladač scénářů den/noc Valena Life With Netatmo bezdrátový bílá 752189

Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Den/Noc Hliník (752389)

Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Den/Noc Hliník (752389)
Detail

Vypínač pro osvětlení, funguje Přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa,napájení: , připojení: ZigBee, funguje Android a iOS, aplikace v češtině a v angličtině Startovací KIT Legrand Valena Life with NetatmoChytré produkty z řady Legrand Valena Life With Netatmo vždy vyžadují instalaci startovacího KITu Legrand Valena Life With Netatmo. Jedná se o nezbytný základ, který ovládá všechna chytrá zařízení s možností jejich vzájemného propojení do systému inteligentní domácnosti. Více informací naleznete zde.Vytvořte chytrou domácnost s produkty Valena Life with NetatmoLegrand ve spojení s Netatmo vyvinul řadu chytrých ovládacích přístrojů Legrand with Netatmo v designu Valena Life. Objevte nové chytré vypínače, žaluziové ovládače a zásuvky od společnosti Legrand, které umožňují vaši inteligentní domácnost ovládat hlasem nebo pomocí chytrého telefonu odkudkoliv na světě. Komunikace mezi jednotlivými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Den/Noc Hliník (752389) , Foscam g2ep outdoor poe camera 1080p (g2ep)

LEDVANCE SMART+WIFI OUTDOOR FLOOD CAMERA CON DG

Detail

Užijte si chytrou domácnost s reflektorem SMART+WIFI OUTDOOR FLOOD CAMERA CON DG od výrobce LEDVANCE. Reflektor je vybaven kamerou, reproduktorem, snímačem pohybu a denního světla. Jasné světlo pro větší bezpečnost. Pro venkovní použití vybaveno ochranou proti stříkající vodě. A to vše ovládáte pohodlně pomocí aplikace. (mall.cz)

Podobné produkty ako LEDVANCE SMART+WIFI OUTDOOR FLOOD CAMERA CON DG , Imilab ec4 wireless outdoor camera set (cmsxj31a)

Tesla Smart Camera Outdoor (2022) (TSL-CAM-8S)

Tesla Smart Camera Outdoor (2022) (TSL-CAM-8S)
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, detekce zvuku, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor, cloud platforma a obousměrný zvuk, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro MicroSD kartu připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kamerou Tesla Smart Outdoor (2022) získáte dokonalý přehled o dění na vašem pozemku. Vysoce odolné krytí IP65 si bez problému poradí s prachem i přívalovým deštěm. Kameru můžete pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace pro zařízení s operačními systémy iOS i Android. K dispozici je inteligentní detektor zvuku a pohybu, který vás upozorní v případě neobvyklého pohybu na vašem pozemku. Infračervené LED světlo zajistí dokonalou viditelnost kamery Tesla Smart Outdoor (2022) a kvalitní barevný obraz i v nočních hodinách. Kamera je rovněž kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Camera Outdoor (2022) (TSL-CAM-8S) , Foscam 4mp starlight outdoor wifi camera (g4c)

Tesla Smart Camera Outdoor 2K (TSL-CAM-3Q)

Tesla Smart Camera Outdoor 2K (TSL-CAM-3Q)
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, detekce zvuku, vestavěný reproduktor a cloud platforma, napájení ze sítě, s rozlišením 2560 × 1440 px, noční vidění s max. dosvitem 15 m, slot pro MicroSD kartu připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kamerou Tesla Smart Outdoor 2K získáte dokonalý přehled o dění na vašem pozemku. Vysoce odolné krytí IP65 si bez problému poradí s prachem i přívalovým deštěm. Kameru můžete pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace pro zařízení s operačními systémy iOS i Android. K dispozici je inteligentní detektor zvuku a pohybu, který vás upozorní v případě neobvyklého pohybu na vašem pozemku. S vestavěným reproduktorem je vám k dispozici i možnost obousměrné komunikace. Infračervené LED světlo zajistí dokonalou viditelnost kamery Tesla Smart Outdoor 2K a kvalitní barevný obraz i v nočních hodinách. Kamera je rovněž kompatibilní s hlasovými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Camera Outdoor 2K (TSL-CAM-3Q) , Legrand with netatmo bezdrátový pohybový senzor bílý (64875)

LEDVANCE SMART+WIFI OUTDOOR FLOOD CAMERA CON DG - zánovní

Detail

Užijte si chytrou domácnost s reflektorem SMART+WIFI OUTDOOR FLOOD CAMERA CON DG od výrobce LEDVANCE. Reflektor je vybaven kamerou, reproduktorem, snímačem pohybu a denního světla. Jasné světlo pro větší bezpečnost. Pro venkovní použití vybaveno ochranou proti stříkající vodě. A to vše ovládáte pohodlně pomocí aplikace. (mall.cz)

Podobné produkty ako LEDVANCE SMART+WIFI OUTDOOR FLOOD CAMERA CON DG - zánovní , Legrand with netatmo spínavý kabelový výstup béžový (64863)

Netatmo Healthy Home Coach NHC-EC - rozbaleno

Detail

Meteorologická stanice Netatmo Healthy Home Coach NHC-EC umožňuje díky bezplatné aplikaci zaznamenávat údaje o teplotě, vlhkosti a kvalitě vzduchu. Tato smart meteostanice umožní fungování zdravé domácnosti a to také proto, že monitoruje dokonce i hluk v místnosti pro vytvoření lepších podmínek pro spánek. (mall.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Healthy Home Coach NHC-EC - rozbaleno , Netatmo additional smart radiator valve (nav-en)

Netatmo Smart Thermostat NTH01-EN-EU

Detail

Bezdrátové ovládání vašeho kotle na vytápění – plyn, elektrika, tuhá paliva, dřevo; komunikace s mobilním zařízením s iOS a Android systémem pomocí Wi-Fi; termostat eviduje váš pobyt v bytě či domě a nastaví ideální teplotu, při které můžete ušetřit až 37 % spotřebované energie; v případě potřeby lze nastavit i na dálku. Pokud nemáte smartphone lze nastavit i ručně. (mall.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Thermostat NTH01-EN-EU , Xiaomi mi wireless outdoor security camera 1080p (28988)

Netatmo Smart Thermostat (NTH01-EN-EU)

Netatmo Smart Thermostat (NTH01-EN-EU)
Detail

Chytrý termostat sloužící ke kontrole vytápění v domě, s umístěním na kotel, WiFi 2,4 GHz, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, ovládání přes aplikaci na Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Netatmo přináší chytrý programovatelný termostat s bezdrátovým ovládáním kotle na plyn, tuhá paliva nebo dřevo. Je také kompatibilní s chytrými zařízeními. Netatmo záruka spokojenostiMožnost vrácení Netatmo Smart Thermostat až po 180 dnech s podmínkou 100 dní používání. Všechny potřebné informace k záruce spokojenosti naleznete zde. Inovativní termostatNetatmo Smart Thermostat ovládá na dálku vytápění domácnosti a optimalizuje spotřebu energie. Inteligentní design byl vytvořen pro použití s chytrými telefony a smart zařízeními. Kdekoliv a kdykoliv tak můžete kontrolovat a upravovat vytápění domácnosti z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Thermostat (NTH01-EN-EU) , Legrand plexo with netatmo bezdrátový spínač ip55 šedý (69794)

Netatmo Smart Modulating Thermostat (OTH-EU)

Netatmo Smart Modulating Thermostat (OTH-EU)
Detail

Chytrý termostat sloužící ke kontrole vytápění v domě, s umístěním na kotel a podlahové topení, WiFi 2,4 GHz a Rádiové vlny, kompatibilní s Apple HomeKit, týdenní a denní programování, ovládání přes aplikaci na Android, Windows a iOS v češtině a v angličtině Hledáte pohodlný způsob, jímž se dá regulovat teplota v místnosti nebo i celém domě? Měli bychom pro vás jednoduché řešení, kterým bude termostat Netatmo. Na termostatu stačí zvolit požadovanou teplotu a vše ostatní zařídí za vás. S tímto modelem se postaráte o regulaci zařízení, kterým je třeba kotel a podlahové topení. Doporučujeme nastavit si na něm teplotu na jednotlivé dny nebo týden dopředu. Můžete tak mít teplotu pod kontrolou. Pokojový termostat Netatmo Smart Modulating Thermostat má ve své výbavě geolokaci, takže dokáže poznat, kde se nacházíte. Důležitou předností je možnost plánování. K dispozici tak máte možnost nastavit si jednu teplotu v týdnu a jinou na víkend. U tohoto modelu můžete počítat... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Modulating Thermostat (OTH-EU) , Xiaomi mi wireless outdoor security camera 1080p set (28990)

Netatmo Smart Radiator Valves Starter Pack (NVP-EN)

Netatmo Smart Radiator Valves Starter Pack (NVP-EN)
Detail

Sada pro vytápění dvou termostatických hlavic Netatmo Valve + centrální jednotka - termostatická hlavice snadno ovladatelná, bezdrátová, 4x podsvícený displej, kompatibilní s většinou termostatických ventilů (6x radiátorový adaptér v balení), manuální regulace, E-ink display, kompatibilita s iOS/ Android, Apple HomeKit, baterie 2x AA Netatmo záruka spokojenostiMožnost vrácení Netatmo Smart Radiator Valves Starter Pack až po 180 dnech s podmínkou 100 dní používání. Všechny potřebné informace k záruce spokojenosti naleznete zde.Chytrá termostatická hlavice Netatmo Smart Radiator Valves Starter PackNetatmo Smart Radiator Valves Starter Pack je bezdrátová a snadno ovladatelná termostatická hlavice, díky které ušetříte až 37 % na spotřebě energie určené pro vytápění. Zároveň i při používání sníží svou uhlíkovou stopu. Díky bezdrátovému ovládání můžete svůj domov ovládat pomocí aplikace.Pohodlná regulace teplotyJednoduše tak můžete nastavit teplotu z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Smart Radiator Valves Starter Pack (NVP-EN) , Foscam fi9902p outdoor wi-fi camera 1080p, bílá (fi9902p)

SENCOR 3CAM 4K04WR OUTDOOR CAMERA

SENCOR 3CAM 4K04WR OUTDOOR CAMERA
Detail

Akční kamera 3CAM 4K04WR dokáže natáčet videa ve vysokém rozlišení až 4K (3840x2160) při 30 snímcích za sekundu. Ostrého a vyváženého obrazu docílí pomocí CMOS SONY senzoru a 6vrstvé skleněné čočky. Pro dokonale zpomalené záběry poslouží vysokorychlostní snímání ve FHD rozlišení (1920x10180) při 60 snímcích či HD rozlišení (1280x720) při 120 snímcích za vteřinu. Voděodolné pouzdro, se kterým můžete natáčet pod vodou až do 60 metrů, lze využít pro všechny aktivity ve vodě nebo při nepříznivém počasí. Na 2" displeji si můžete nastavit svůj ideální mód natáčení nebo si prohlížet již pořízené videa či fotografie. Kamera disponuje WiFi modulem pro snadné ovládání kamery z Vašeho mobilního telefonu či tabletu nebo pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. V balení nechybí ani náhradní baterie, uchycení na helmu nebo za opasek a spousta dalšího příslušenství, které Vám umožní si kameru uchytit jak potřebujete v dané situaci. Záznam 4K Snímací senzor CMOS Sony 6vrstvá skleněná čočka Dálkový ovladač 2,0" barevný TFT displej Integrovaná WiFi Rozlišení obrazu: 3840 x 2160 (30 obr/s, MP4) 2688 x 1520 (30 obr/s, MP4) 1920 x 1080 (60 obr/s nebo 30 obr/s, MP4) 1280 x 720 (120 obr/s, 60 obr/s nebo 30 obr/s, MP4) Fotoaparát: 16 Mpx / 12 Mpx / 8 Mpx / 5 Mpx / 2 Mpx (JPEG) Další: 170° pozorovací úhel Voděodolnost: 60 m Pomalé nahrávání Nekonečný záznam (smyčka) Systém proti otřesům PC kamera Podpora MicroSDHC kart až do 64 GB (není součástí balení) Baterie: 2x 3,7 V / 900 mAh Li-Ion Zabudovaný reproduktor Micro USB, Micro HDMI Rozměry: 59 x 41 x 29 mm Hmotnost: 53 g Příslušenství: 2x baterie, vodotěsné pouzdro, sada pro upevnění na helmu, sada pro upevnění bez vodotěsného pouzdra, sada pro upevnění na selfiestick nebo stativ, klip pro upevnění na oblečení, sada pro uchycení na řídítka či tyč, stahovací pásky, 3M samolepicí pásky, ocelové lanko, datový USB kabel, USB nabíječka, návod, hadřík (patro.cz)

Podobné produkty ako SENCOR 3CAM 4K04WR OUTDOOR CAMERA , Xiaomi smart camera c300 (42424)

3CAM 4K52WR OUTDOOR CAMERA SENCOR

3CAM 4K52WR OUTDOOR CAMERA SENCOR
Detail

Akční kamera SENCOR 3CAM 4K52WR Špičková kamera 3CAM 4K52WR dokáže natáčet videa ve vysokém rozlišení až 4K (3840x2160) při 30 snímcích za sekundu pomocí výkonného čipsetu SUNPLUS V35. Ostrého a vyváženého obrazu docílí pomocí CMOS SONY 386 senzoru a 6vrstvé skleněné čočky. Pro dokonalý záznam můžete volit mezi kodeky H.265 (HEVC) a H.264 (AVC). Voděodolné pouzdro, se kterým můžete natáčet pod vodou až do 30 metrů, lze využít pro všechny aktivity ve vodě nebo při nepříznivém počasí. Na 2" displeji si můžete nastavit svůj ideální mód natáčení nebo si prohlížet již pořízené videa či fotografie. Kamera disponuje WiFi modulem pro snadné ovládání a ukládání videí a fotek z kamery do Vašeho mobilního telefonu či tabletu a pro ovládání kamery pomocí dálkového ovládání , které je součástí balení. V balení nechybí ani uchycení na helmu nebo za opasek a spousta dalšího příslušenství, které Vám umožní si kameru uchytit, jak potřebujete v dané situaci. Nativní záznam 4K Dálkový ovladač 2,0" barevný displej Stabilizace obrazu EIS Gyro funkce pro stabilní obraz Hardware: Snímací senzor CMOS SONY 386 Čipset SUNPLUS V35 6 vrstvá skleněná čočka Integrovaná WiFi Vlastnosti videa: Pozorovací úhel 170° HDR (vysoký dynamický rozsah) Rozlišení obrazu (MP4): 4K - 3840 × 2160 (60/30fps) 2.7K - 2704 × 1520 (30fps) 1080p - 1920 x1080 (120/60/30fps) 720p - 1280 × 720 (240fps) Nahrávací módy: H.264 kodeky Slow Motion nahrávání Nahrávání ve smyčce Časosběrné nahrávání Fotoaparát: 16 Mpx / 12 Mpx / 8 Mpx / 5 Mpx / 3 Mpx (JPEG) Scénické režimy a nastavení expozice Samospoušť a sériové snímání Další: Voděodolnost: 30 m Podpora karty micro SDHC/SDXC s kapacitou až 128 GB (není součástí balení) Záznam v rozlišení 4K/2K = rychlostní třída U3 Baterie: 3,7 V / 1050 mAh Li-Ion Zabudovaný reproduktor Micro USB, Micro HDMI Rozměry: 60 × 44 × 32 mm Hmotnost: 70 g Příslušenství: Dálkové ovládání, baterie, vodotěsné pouzdro, sada pro upevnění na helmu, sada pro upevnění bez vodotěsného pouzdra, sada pro upevnění na selfiestick nebo stativ, klip pro upevnění na oblečení, sada pro uchycení na řídítka či tyč, stahovací pásky, 3M samolepicí pásky, ocelové lanko, datový USB kabel, USB nabíječka, návod, hadřík (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako 3CAM 4K52WR OUTDOOR CAMERA SENCOR , Petoneer smart pet camera (6930460007308)

3CAM 4K04WR OUTDOOR CAMERA SENCOR

3CAM 4K04WR OUTDOOR CAMERA SENCOR
Detail

Akční kamera 3CAM 4K04WR dokáže natáčet videa ve vysokém rozlišení až 4K (3840x2160) při 30 snímcích za sekundu. Ostrého a vyváženého obrazu docílí pomocí CMOS SONY senzoru a 6vrstvé skleněné čočky. Pro dokonale zpomalené záběry poslouží vysokorychlostní snímání ve FHD rozlišení (1920x10180) při 60 snímcích či HD rozlišení (1280x720) při 120 snímcích za vteřinu. Voděodolné pouzdro, se kterým můžete natáčet pod vodou až do 60 metrů, lze využít pro všechny aktivity ve vodě nebo při nepříznivém počasí. Na 2" displeji si můžete nastavit svůj ideální mód natáčení nebo si prohlížet již pořízené videa či fotografie. Kamera disponuje WiFi modulem pro snadné ovládání kamery z Vašeho mobilního telefonu či tabletu nebo pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. V balení nechybí ani náhradní baterie, uchycení na helmu nebo za opasek a spousta dalšího příslušenství, které Vám umožní si kameru uchytit jak potřebujete v dané situaci. Záznam 4K Snímací senzor CMOS Sony 6vrstvá skleněná čočka Dálkový ovladač 2,0" barevný TFT displej Integrovaná WiFi Rozlišení obrazu: 3840 x 2160 (30 obr/s, MP4) 2688 x 1520 (30 obr/s, MP4) 1920 x 1080 (60 obr/s nebo 30 obr/s, MP4) 1280 x 720 (120 obr/s, 60 obr/s nebo 30 obr/s, MP4) Fotoaparát: 16 Mpx / 12 Mpx / 8 Mpx / 5 Mpx / 2 Mpx (JPEG) Další: 170° pozorovací úhel Voděodolnost: 60 m Pomalé nahrávání Nekonečný záznam (smyčka) Systém proti otřesům PC kamera Podpora MicroSDHC kart až do 64 GB (není součástí balení) Baterie: 2x 3,7 V / 900 mAh Li-Ion Zabudovaný reproduktor Micro USB, Micro HDMI Rozměry: 59 x 41 x 29 mm Hmotnost: 53 g Příslušenství: 2x baterie, vodotěsné pouzdro, sada pro upevnění na helmu, sada pro upevnění bez vodotěsného pouzdra, sada pro upevnění na selfiestick nebo stativ, klip pro upevnění na oblečení, sada pro uchycení na řídítka či tyč, stahovací pásky, 3M samolepicí pásky, ocelové lanko, datový USB kabel, USB nabíječka, návod, hadřík (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako 3CAM 4K04WR OUTDOOR CAMERA SENCOR , Legrand valena life with netatmo bezdrátový ovladač scénářů hliník (752386)

Logitech StreamCam C980 - Full HD camera with USB-C for live streaming and content creation, white

Logitech StreamCam C980 - Full HD camera with USB-C for live streaming and content creation, white
Detail

Kamera Logitech StreamCam VYSIELAJTE SÚVISLOSTIPosuňte svoj obsah na vyššiu úroveň a podeľte sa o svoju vášeň pomocou kamery Logitech StreamCam. Vďaka dokonalej kvalite obrazu, dvom mikrofónom na prednej strane, univerzálnym možnostiam montáže a pripojeniu USB-C je to dokonalá kamera na vysielanie na obľúbené streamovacie platformy - stačí byť sám sebou! Kompatibilný so systémami Windows a Mac. KĽÚČOVÉ FUNKCIEVÝKONNÁ KOMBINÁCIAKamera Logitech StreamCam je ešte výkonnejšia pri použití s aplikáciou Logitech Capture. Funkcia Capture odomkne funkcie kamery StreamCam, ktoré automatizujú expozíciu, rámovanie, stabilizáciu a ďalšie funkcie, takže sa môžete sústrediť na vytváranie najlepšieho obsahu. Logi StreamCam Black s funkciou STREAM FULL HD 1080P AT 60FPSSTREAM TRUE-TO-LIFE AT 60 FPSUž vás nebaví vyzerať trochu nudne? Streamujte a nahrávajte živé, verné video s plynulým pohybom a ostrými detailmi v rozlíšení Full HD 1080p pri 60 snímkach za sekundu. Inteligentné automatické zaostrovanie a expozíciaPrestaňte strácať zaostrenie uprostred prúdov a videí. Sledovanie tváre s podporou umelej inteligencie zabezpečuje presné zaostrenie a expozíciu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Automatická expozícia je jemne vyladená, aby ste vyzerali čo najlepšie v rôznych svetelných podmienkach.1 FULL HD VERTIKÁLNE VIDEOJednoducho otočte kameru StreamCam a okamžite sa prepnite do režimu na výšku.1 Vychutnajte si Full HD vo formáte 9:16 - ideálny pre príbehy na Instagrame a Facebooku. VERSATILNÉ MOŽNOSTI MONTÁŽEVďaka flexibilným možnostiam montáže dosiahnete dokonalý uhol pre akýkoľvek prúd alebo video. Držiak monitora sa dá nakláňať a otáčať, prípadne ho môžete pripevniť na statív. Zabudovaná elektronická stabilizácia obrazu znižuje chvenie fotoaparátu pri náhodných nárazoch alebo pohyboch.1 Kamera Logi StreamCam využíva USB typu CPRIPOJENIE S USB-CKamera StreamCam využíva štandard pre rýchle a spoľahlivé pripojenie USB typu C, aby zabezpečila efektívnu rýchlosť prenosu videa. Kompatibilný so systémami Windows 10 a macOS 10.14 a viac. ROZMERYBez držiaka:Výška x šírka x hĺbka:2.59 palcov (66 mm) x 2.28 palcov (58 mm) x 1.89 palcov (48 mm)Hmotnosť: 5.28 oz (150 g) S držiakom na monitor:Výška x šírka x hĺbka:3.27 palcov (85 mm) x 2.28 palcov (58 mm) x 1.89 palcov (48 mm)Hmotnosť: 7.84oz (222g) Dĺžka kábla:5 ft (1.5 m) USB - C3.1 kábel SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKYKompatibilné s:Windows 10 alebo novšímacOS 10.14 alebo vyššie7. generácie IntelCore™ i5 alebo novšíUSB 3.1 Priame pripojenie Gen 1 Type-CViac informácií o podporovanej konfigurácii nájdete v časti Odporúčané špecifikácie počítača. TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIEMaximálne rozlíšenie videa: 1080p/60 fps v MJPEG Podporované rozlíšenia:1920x1080, 1280x720, 960x540, 848x480, 640x360, 320x240Podporovaná snímková frekvencia:MJPEG: 60 snímok/s, 30 snímok/s, 24 snímok/s, 20 snímok/s, 15 snímok/s, 10 snímok/s, 7.5 fps, 5 fpsYUY2, NV12: 30 fps, 24 fps, 20 fps, 15 fps, 10 fps, 7.5 fps, 5 fps Objektív:Objektív Premium Full HD Glass f/2.0 - ohnisková vzdialenosť 3.7 mm Zorné pole: 78° (uhlopriečka) Zaostrovanie:Automatické zaostrovanie (10 cm až nekonečno) / automatické zaostrovanie na základe tváre s funkciou Logitech Capture Zabudovaný zvuk:Duálny všesmerový mikrofón s filtrom na redukciu šumu Stereo alebo dvojitý mono kanál Indikátory živého osvetlenia:Biela LED dióda OBSAH BALENIAKamera s 5ft káblom USB 3.1 Gen 1 Type-CDržiak na monitorDržiak na statívPoužívateľská dokumentácia3-mesačná prémiová licencia XSplit ZÁRUČNÉ INFORMÁCIE1-ročná obmedzená záruka na hardvér. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Logitech StreamCam C980 - Full HD camera with USB-C for live streaming and content creation, white , Legrand valena life with netatmo bezdrátový ovladač scénářů bílý (752186)

IMILAB EC4 Wireless Outdoor Camera Set (CMSXJ31A)

IMILAB EC4 Wireless Outdoor Camera Set (CMSXJ31A)
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, sledování pohybu (Auto tracking), vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a LED reflektor, napájení ze sítě, s rozlišením 2560 × 1440 px, zorný úhel 150 °, noční vidění, slot pro MicroSD kartu max. 64 GB připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS Bezpečnostní IP kamera IMILAB Hledáte kameru, se kterou budete cítit, že je vaše domácnost v bezpečí? IP kamera s vysokým rozlišením IMILAB EC4 Spotlight Battery Camera vám tento pocit zajistí. Nemusíte se bát ani planých poplachů - kamera totiž bez problémů rozezná člověka od zvířete. Funguje na výkonnou dobíjecí baterii, kterou lze dobíjet přes solární panel. IMILAB EC4 Spotlight Battery Camera při detekci pohybu osob zašle upozornění na váš mobilní telefon popř. spustí sirénu. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru lze komunikovat s člověkem za vašimi dveřmi. Klíčové vlastnosti IMILAB EC4 Spotlight Battery... (alza.cz)

Podobné produkty ako IMILAB EC4 Wireless Outdoor Camera Set (CMSXJ31A)

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 23/23,5

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 23/23,5
Detail

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW je ideální all-mountain lyžařská bota pro středně pokročilé lyžařky, nabízí legendární Hawx Feel a výkon při nízké šířce 98 mm. Díky použití co nejtenčího profilu a následnému posílení kritických zón přenosu síly vytváří technologie Prolite lehkou skořepinu, která je pevná a stabilní. Kompletně přizpůsobitelná tepelně tvarovatelná vložka Mimic Gold W má předtvarovanou patu, kotník a jazyk, které se přizpůsobí přesnému tvaru vaší nohy. Přezka Adaptive Fit System Cuff ve tvaru tulipánu je vybavena odnímatelným spoilerem pro nastavitelnou velikost, zatímco Power Shift reguluje náklon dopředu a ohýbání. Cantable GripWalk Grip Pads nabízí větší trakci při chůzi a zároveň poskytuje přenos síly standardní alpské podešve. Lyžujte všude za jakýchkoli podmínek! Klíčové vlastnosti: Přezka Adaptive Fit System (AFS): Odnímatelný spoiler manžety, který zvyšuje množství tulipánového tvaru a objemu uvnitř přezky. Mimic: Speciální tepelně tvarovatelný plast v oblasti paty, kotníku, jazyka a manžety napodobuje tvar vaší nohy. Memory Fit: Pokročilá technologie tepelného přizpůsobení vytvoří během několika minut plně osobní skořepinu, manžetu a vložku. Prolite: Revoluční lehká konstrukce s přidanými výztuhami v klíčových zónách. (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 23/23,5

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 24/24,5

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 24/24,5
Detail

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW je ideální all-mountain lyžařská bota pro středně pokročilé lyžařky, nabízí legendární Hawx Feel a výkon při nízké šířce 98 mm. Díky použití co nejtenčího profilu a následnému posílení kritických zón přenosu síly vytváří technologie Prolite lehkou skořepinu, která je pevná a stabilní. Kompletně přizpůsobitelná tepelně tvarovatelná vložka Mimic Gold W má předtvarovanou patu, kotník a jazyk, které se přizpůsobí přesnému tvaru vaší nohy. Přezka Adaptive Fit System Cuff ve tvaru tulipánu je vybavena odnímatelným spoilerem pro nastavitelnou velikost, zatímco Power Shift reguluje náklon dopředu a ohýbání. Cantable GripWalk Grip Pads nabízí větší trakci při chůzi a zároveň poskytuje přenos síly standardní alpské podešve. Lyžujte všude za jakýchkoli podmínek! Klíčové vlastnosti: Přezka Adaptive Fit System (AFS): Odnímatelný spoiler manžety, který zvyšuje množství tulipánového tvaru a objemu uvnitř přezky. Mimic: Speciální tepelně tvarovatelný plast v oblasti paty, kotníku, jazyka a manžety napodobuje tvar vaší nohy. Memory Fit: Pokročilá technologie tepelného přizpůsobení vytvoří během několika minut plně osobní skořepinu, manžetu a vložku. Prolite: Revoluční lehká konstrukce s přidanými výztuhami v klíčových zónách. (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 24/24,5

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 25/25,5

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 25/25,5
Detail

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW je ideální all-mountain lyžařská bota pro středně pokročilé lyžařky, nabízí legendární Hawx Feel a výkon při nízké šířce 98 mm. Díky použití co nejtenčího profilu a následnému posílení kritických zón přenosu síly vytváří technologie Prolite lehkou skořepinu, která je pevná a stabilní. Kompletně přizpůsobitelná tepelně tvarovatelná vložka Mimic Gold W má předtvarovanou patu, kotník a jazyk, které se přizpůsobí přesnému tvaru vaší nohy. Přezka Adaptive Fit System Cuff ve tvaru tulipánu je vybavena odnímatelným spoilerem pro nastavitelnou velikost, zatímco Power Shift reguluje náklon dopředu a ohýbání. Cantable GripWalk Grip Pads nabízí větší trakci při chůzi a zároveň poskytuje přenos síly standardní alpské podešve. Lyžujte všude za jakýchkoli podmínek! Klíčové vlastnosti: Přezka Adaptive Fit System (AFS): Odnímatelný spoiler manžety, který zvyšuje množství tulipánového tvaru a objemu uvnitř přezky. Mimic: Speciální tepelně tvarovatelný plast v oblasti paty, kotníku, jazyka a manžety napodobuje tvar vaší nohy. Memory Fit: Pokročilá technologie tepelného přizpůsobení vytvoří během několika minut plně osobní skořepinu, manžetu a vložku. Prolite: Revoluční lehká konstrukce s přidanými výztuhami v klíčových zónách. (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 25/25,5

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 26/26,5

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 26/26,5
Detail

Atomic Hawx Ultra 95 S W GW je ideální all-mountain lyžařská bota pro středně pokročilé lyžařky, nabízí legendární Hawx Feel a výkon při nízké šířce 98 mm. Díky použití co nejtenčího profilu a následnému posílení kritických zón přenosu síly vytváří technologie Prolite lehkou skořepinu, která je pevná a stabilní. Kompletně přizpůsobitelná tepelně tvarovatelná vložka Mimic Gold W má předtvarovanou patu, kotník a jazyk, které se přizpůsobí přesnému tvaru vaší nohy. Přezka Adaptive Fit System Cuff ve tvaru tulipánu je vybavena odnímatelným spoilerem pro nastavitelnou velikost, zatímco Power Shift reguluje náklon dopředu a ohýbání. Cantable GripWalk Grip Pads nabízí větší trakci při chůzi a zároveň poskytuje přenos síly standardní alpské podešve. Lyžujte všude za jakýchkoli podmínek! Klíčové vlastnosti: Přezka Adaptive Fit System (AFS): Odnímatelný spoiler manžety, který zvyšuje množství tulipánového tvaru a objemu uvnitř přezky. Mimic: Speciální tepelně tvarovatelný plast v oblasti paty, kotníku, jazyka a manžety napodobuje tvar vaší nohy. Memory Fit: Pokročilá technologie tepelného přizpůsobení vytvoří během několika minut plně osobní skořepinu, manžetu a vložku. Prolite: Revoluční lehká konstrukce s přidanými výztuhami v klíčových zónách. (urban-sport.cz)

Podobné produkty ako Atomic Hawx Ultra 95 S W GW White 22/23 Velikost: 26/26,5

Legrand with Netatmo Bezdrátový Pohybový Senzor Bílý (64875)

Legrand with Netatmo Bezdrátový Pohybový Senzor Bílý (64875)
Detail

Senzor pohybu inteligentní umožňující automatické ovládání osvětlení bez nutnosti dalších kabelů, v případě detekce pohybu ve svém zorném poli dává senzor příkaz dalším inteligentním zařízením - spínače, mikromoduly osvětlení, aj., proud: 14A, napětí: 230 V - 50/60 Hz, Příkon: 3000 W, stupeň krytí IP41 Bezdrátové příslušenství Legrand with Netatmo v bílém provedení slouží jako pohybový senzor pro ovládání Legrand stmívačů, mikromodulů a osvětlení. Dosah čidla je až 8 metrů a baterie k napájení je součástí balení. Legrand with Netatmo disponuje krytím IP41. Klíčové vlastnosti pohybového senzoru Legrand with Netatmo bíléhoLegrand detekuje pohyb v okolí až 8 metrůBezdrátové provedení pro snazší manipulaciLegrand při detekci dává příkaz dalším modulům jako jsou stmívače či mikromodulyOdolnost zaručuje certifikace IP41 (alza.cz)

Podobné produkty ako Legrand with Netatmo Bezdrátový Pohybový Senzor Bílý (64875)

Legrand With Netatmo Spínavý Kabelový Výstup Béžový (64863)

Legrand With Netatmo Spínavý Kabelový Výstup Béžový (64863)
Detail

Vypínač pro osvětlení, funguje Přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa,napájení: , připojení: ZigBee, funguje Android a iOS, aplikace v češtině a v angličtině Vypínač Legrand With Netatmo v béžové barvě slouží jako kabelový výstup L/N/PE; 3 × 2,5 mm2 s možností ovládání bezdrátovými spínači, telefonem či pomocí hlasových asistentů. Vypínač měří spotřebu elektrické energie, poskytne napětí 230 V a disponuje stupněm ochrany IP41. Legrand lze propojit a přidat do časových programů. Klíčové vlastnosti vypínače Legrand With Netatmo Spínavý Kabelový Výstup béžovéhoLegrand slouží jako kabelový výstup L/N/PE; 3 × 2,5 mm2Zároveň měří spotřebu elektrické energieLze ovládat telefonem či hlasemLegrand poskytuje napětí 230 VBezpečnost zaručuje certifikace IP41 (alza.cz)

Podobné produkty ako Legrand With Netatmo Spínavý Kabelový Výstup Béžový (64863)

Netatmo Additional Smart Radiator Valve (NAV-EN)

Netatmo Additional Smart Radiator Valve (NAV-EN)
Detail

Termostatická hlavice chytrá, sloužící ke kontrole vytápění v domě, s umístěním na radiátor, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, kompatibilní s ventily typu RA, RAVL, M30 a M28, ovládání přes aplikaci na Android a iOS v angličtině Netatmo záruka spokojenostiMožnost vrácení Netatmo Additional Smart Radiator Valve až po 180 dnech s podmínkou 100 dní používání. Všechny potřebné informace k záruce spokojenosti naleznete zde.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chytrá termostatická hlavice Netatmo Additional Smart Radiator ValveNetatmo Additional Smart Radiator Valve je bezdrátová a snadno ovladatelná termostatická hlavice, díky které ušetříte až 37 % na spotřebě energie určené pro vytápění. Zároveň i při používání sníží svou uhlíkovou stopu. Díky bezdrátovému ovládání můžete svůj domov ovládat pomocí aplikace.Hlavice Netatmo je samostatně nefunkční a slouží pouze jako rozšíření pro Netatmo Smart Thermostat nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Netatmo Additional Smart Radiator Valve (NAV-EN)

Legrand Plexo With Netatmo Bezdrátový Spínač IP55 Šedý (69794)

Legrand Plexo With Netatmo Bezdrátový Spínač IP55 Šedý (69794)
Detail

Vypínač pro osvětlení, funguje Přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa,napájení: , připojení: ZigBee, funguje Android a iOS, aplikace v češtině a v angličtině Bezdrátový spínač Legrand Plexo With Netatmo je určen pro bezdrátové ovládání přístroje. Můžete tak ovládat spínač, zásuvku, mobilní adaptér, mikromodul či jiný výstup od firmy Legrand. Spínač disponuje krytím IP55 a nabídne šedé provedení. Klíčové vlastnosti spínače Legrand Plexo With NetatmoLegrand spínač ovládá bezdrátově jeden přístrojMožnost ovládání zásuvek, stmívačů, spínačů či jiných adaptéru LegrandDisponuje vysokým krytím IP55Legrand nabídne šedé provedení (alza.cz)

Podobné produkty ako Legrand Plexo With Netatmo Bezdrátový Spínač IP55 Šedý (69794)

STRONG CAMERA-W-OUT (CAMERA-W-OUT)

STRONG CAMERA-W-OUT (CAMERA-W-OUT)
Detail

IP kamera venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, PIR senzor, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor, cloud platforma a obousměrný zvuk, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 100 °, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro MicroSD kartu max. 128 GB připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině Venkovní IP kamera STRONG CAMERA-W-OUT Mějte stále přehled o tom, co se děje v okolí vašeho domu nebo na vašem pozemku za pomoci bezpečnostní kamery STRONG CAMERA-W-OUT. Ta vyniká širokým zorným polem, odolným provedením odolávající povětrnostním vlivům (IP66) a bezdrátovým připojením. Díky kvalitnímu snímači zachytí záběry ve Full HD kvalitě a vy budete mít k dispozici detailní záběry. Jistě si vás získá svými funkcemi, jako je detekce pohybu, noční vidění nebo obousměrná komunikace. Součástí balení je kromě kamery i napájecí adaptér a šrouby pro montáž na stěnu. Venkovní kameru STRONG... (alza.cz)

Podobné produkty ako STRONG CAMERA-W-OUT (CAMERA-W-OUT)

FOSCAM G2EP Outdoor PoE Camera 1080p (G2EP)

FOSCAM G2EP Outdoor PoE Camera 1080p (G2EP)
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, zasílání e-mail notifikací, cloud platforma a LED reflektor, napájení power over Ethernet, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 105 °, noční vidění s max. dosvitem 20 m, slot pro MicroSD kartu max. 128 GB, kompatibilní s Amazon Alexa, připojení přes ethernet, aplikace pro Android, Windows a iOS Venkovní PoE kameras Full HD rozlišenímIP kamera FOSCAM uhlídá váš domov, pokud nejste zrovna na blízku. Kamera se pyšní Full HD rozlišením s živými barvami a spoustou detailů. Co se doma děje nyní, zjistíte prostřednictvím aplikace FOSCAM ze svého mobilu. V aplikaci se můžete pohybovat po časové ose, tak vám neuniknou žádné důležité okamžiky. Využijte napájení po datovém síťovém kabelu bez nutnosti samostatného napájecího kabelu PoE. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! NOČNÍ VIDĚNÍ20 metrů ZORNÝ ÚHEL105° PROVOZNÍ TEPLOTA-10 až 60 °C Není vyplněn Alternativní text k... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOSCAM G2EP Outdoor PoE Camera 1080p (G2EP)

FOSCAM 4MP Starlight Outdoor WiFi Camera (G4C)

FOSCAM 4MP Starlight Outdoor WiFi Camera (G4C)
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, vestavěný mikrofon, záznam zvuku, obousměrný zvuk a mobilní notifikace, napájení ze sítě, s rozlišením 2560 × 1440 px, zorný úhel 101,5 °, noční vidění s max. dosvitem 20 m, slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, připojení přes WiFi 2,4 GHz a ethernet, aplikace pro Android a iOS v angličtině IP kamera FOSCAM 4MP Starlight Outdoor WiFi Camera IP kamera FOSCAM uhlídá váš domov, pokud nejste zrovna na blízku. Jakmile detekuje pohyb, okamžitě vás upozorní. Kamera se pyšní QHD rozlišením s živými barvami a spoustou detailů. Co se doma děje nyní, zjistíte prostřednictvím aplikace FOSCAM ze svého mobilu. V aplikaci se můžete pohybovat po časové ose, tak vám neuniknou žádné důležité okamžiky. Kamera navíc poskytuje barevné noční vidění do... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOSCAM 4MP Starlight Outdoor WiFi Camera (G4C)

Tesla SMART Sensor Siren

Detail

Monitoruje, zda není ohrožen váš majetek nebo domácnost – chytrý senzor TESLA Smart Sensor Siren vás v případě nebezpečí upozorní alarmem s vysokým zvukovým tlakem a také pošle upozornění na váš smartphone. Stačí si nainstalovat aplikaci TESLA Smart a o spuštění alarmu budete vědět i na dálku. Bezdrátové připojení je typu ZigBee, senzor podporuje hlasové ovládání a disponuje externím adaptérem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Sensor Siren

Legrand ovladač scénářů Valena Life With Netatmo bezdrátový hliník 752386

Legrand ovladač scénářů Valena Life With Netatmo bezdrátový hliník 752386
Detail

Technické specifikaceZnačka: NetatmoRádiový kmitočet: 2400 MHzModulace: VKVSystém Rollingcode: AnoDosah: 185 mPočet příkazů: 2Bezdrátová ruční vysílačka: AnoBezdrátový snímač pod omítku: AnoBezdrátový snímač na omítku: AnoBezdrátové kódovací zařízení: AnoKrytí (IP): IP40Ochranný kryt na klávesnici: NeNapájecí zdroj: BaterieŘada: Netatmo | Valena LifeTyp přístroje: Bezdrátový spínačZákladní informaceValena Life with Netatmo bezdrátový ovládač scénářů "doma/mimo domov" (baterie CR2032 a oboustranná lepenka součást balení), zadní strana je zcela plochá (lze montovat na zeď, sklo, nábytek pomocí šroubů nebo oboustranné lepenky), scénáře se nastavují pomocí aplikace Home + Control - barva Hliník, dodáván s rámečkem v barvě Hliník (patro.cz)

Podobné produkty ako Legrand ovladač scénářů Valena Life With Netatmo bezdrátový hliník 752386

Legrand ovladač scénářů Valena Life With Netatmo bezdrátový bílá 752186

Legrand ovladač scénářů Valena Life With Netatmo bezdrátový bílá 752186
Detail

Technické specifikaceNapájeníBaterieDosah185 mModulaceUKW / FMSystém plovoucího kódu / Rolling codeAnoPočet kódů2Ruční bezdrátový vysílačAnoBezdrátový přepínač pod omítkuAnoBezdrátový přepínač nad omítkuAnoBezdrátové kódovací zařízeníAnoKmitočet bezdrátového přenosu2400 MHzStupeň krytí (IP)IP40Základni informaceValena Life with Netatmo bezdrátový ovládač scénářů "doma/mimo domov" (baterie CR2032 a oboustranná lepenka součást balení), zadní strana je zcela plochá (lze montovat na zeď, sklo, nábytek pomocí šroubů nebo oboustranné lepenky), scénáře se nastavují pomocí aplikace Home + Control - barva Bílá, dodáván s rámečkem v barvě Bílá Instruktážní video k produktů NETATMIO VALENA Life - aktivace (patro.cz)

Podobné produkty ako Legrand ovladač scénářů Valena Life With Netatmo bezdrátový bílá 752186

Legrand Valena Life with Netatmo Bezdrátový Žaluziový Ovladač Béžový (752291)

Legrand Valena Life with Netatmo Bezdrátový Žaluziový Ovladač Béžový (752291)
Detail

Vypínač pro ovládání oken, dveří, vrat, funguje Přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit a Google Assistant,napájení: , připojení: ZigBee, funguje Android a iOS, aplikace v češtině a v angličtině Startovací KIT Legrand Valena Life with NetatmoChytré produkty z řady Legrand Valena Life With Netatmo vždy vyžadují instalaci startovacího KITu Legrand Valena Life With Netatmo. Jedná se o nezbytný základ, který ovládá všechna chytrá zařízení s možností jejich vzájemného propojení do systému inteligentní domácnosti. Více informací naleznete zde.Vytvořte chytrou domácnost s produkty Valena Life with NetatmoLegrand ve spojení s Netatmo vyvinul řadu chytrých ovládacích přístrojů Legrand with Netatmo v designu Valena Life. Objevte nové chytré vypínače, žaluziové ovládače a zásuvky od společnosti Legrand, které umožňují vaši inteligentní domácnost ovládat hlasem nebo pomocí chytrého telefonu odkudkoliv na světě. Komunikace mezi jednotlivými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Legrand Valena Life with Netatmo Bezdrátový Žaluziový Ovladač Béžový (752291)

Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Hliník (752386)

Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Hliník (752386)
Detail

Vypínač pro osvětlení, funguje Přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa,napájení: , připojení: ZigBee, funguje Android a iOS, aplikace v češtině a v angličtině Startovací KIT Legrand Valena Life with NetatmoChytré produkty z řady Legrand Valena Life With Netatmo vždy vyžadují instalaci startovacího KITu Legrand Valena Life With Netatmo. Jedná se o nezbytný základ, který ovládá všechna chytrá zařízení s možností jejich vzájemného propojení do systému inteligentní domácnosti. Více informací naleznete zde.Vytvořte chytrou domácnost s produkty Valena Life with NetatmoLegrand ve spojení s Netatmo vyvinul řadu chytrých ovládacích přístrojů Legrand with Netatmo v designu Valena Life. Objevte nové chytré vypínače, žaluziové ovládače a zásuvky od společnosti Legrand, které umožňují vaši inteligentní domácnost ovládat hlasem nebo pomocí chytrého telefonu odkudkoliv na světě. Komunikace mezi jednotlivými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Hliník (752386)

Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Bílý (752186)

Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Bílý (752186)
Detail

Vypínač pro osvětlení, funguje Přes centrální jednotku, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa,napájení: , připojení: ZigBee, funguje Android a iOS, aplikace v češtině a v angličtině Startovací KIT Legrand Valena Life with NetatmoChytré produkty z řady Legrand Valena Life With Netatmo vždy vyžadují instalaci startovacího KITu Legrand Valena Life With Netatmo. Jedná se o nezbytný základ, který ovládá všechna chytrá zařízení s možností jejich vzájemného propojení do systému inteligentní domácnosti. Více informací naleznete zde.Vytvořte chytrou domácnost s produkty Valena Life with NetatmoLegrand ve spojení s Netatmo vyvinul řadu chytrých ovládacích přístrojů Legrand with Netatmo v designu Valena Life. Objevte nové chytré vypínače, žaluziové ovládače a zásuvky od společnosti Legrand, které umožňují vaši inteligentní domácnost ovládat hlasem nebo pomocí chytrého telefonu odkudkoliv na světě. Komunikace mezi jednotlivými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Bílý (752186)

Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (28988)

Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (28988)
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, PIR senzor a vestavěný mikrofon, napájení bateriemi, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 130 °, noční vidění s max. dosvitem 7 m, kompatibilní s Google Assistant a Xiaomi Home, připojení přes WiFi 2,4 GHz a ethernet, aplikace pro Android a iOS v angličtině Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Tato IP kamera venkovní pořizuje prvotřídní záběry díky rozlišení max. 1920 × 1080 px. Čočka snímá v úhlu 130°. Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p umí také pořizovat i noční záběry, díky čemuž je předurčená pro nepřetržitou práci a ochranu vašeho majetku. Max. dosvit nočního vidění činí 7m. Rozměry kamery odpovídají hodnotám 52,7mm×102,6mm×122mm. Klasický tvar bullet je příjemný a kompaktní. Zásadní vlastnosti síťové kamery Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Možnost ukládání pořízených záběrů na paměťovou kartu a také cloudové uložiště... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (28988)

Legrand Valena Life with Netatmo chytrý ovladač scén (činnost/spánek) hliníkový

Legrand Valena Life with Netatmo chytrý ovladač scén (činnost/spánek) hliníkový
Detail

Technické specifikaceZnačka: NetatmoRádiový kmitočet: 2400 MHzModulace: VKVSystém Rollingcode: AnoDosah: 185 mPočet příkazů: 2Bezdrátová ruční vysílačka: AnoBezdrátový snímač pod omítku: AnoBezdrátový snímač na omítku: AnoBezdrátové kódovací zařízení: AnoKrytí (IP): IP40Ochranný kryt na klávesnici: NeNapájecí zdroj: BaterieŘada: Netatmo | Valena LifeTyp přístroje: Bezdrátový spínačZákladní informaceValena Life with Netatmo bezdrátový ovládač scénářů "spím/jsem vzhůru" (baterie CR2032 a oboustranná lepenka součást balení), zadní strana je zcela plochá (lze montovat na zeď, sklo, nábytek pomocí šroubů nebo oboustranné lepenky), scénáře se nastavují pomocí aplikace Home + Control - barva Hliník, dodáván s rámečkem v barvě Hliník (patro.cz)

Podobné produkty ako Legrand Valena Life with Netatmo chytrý ovladač scén (činnost/spánek) hliníkový
Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren White (NOC-S-W-EC), Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren (NOC-S-EC), Netatmo Smart Indoor Camera + Siren + Sensors (NBU-ICSS-EU), Netatmo Smart Indoor Siren (NIS01-EU), Netatmo Smart Video Doorbell (NDB-EC), Netatmo Smart Smoke Alarm (NSA-EC), Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm (NCO-EC), Netatmo Smart Indoor Camera (NSC01-EU), Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor (NHC-EC), Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC), Tesla Smart Camera Outdoor 2K (TSL-CAM-3Q), Tesla Smart Camera Outdoor (2022) (TSL-CAM-8S), Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Den/Noc Hliník (752389), STRONG CAMERA-W-OUT (CAMERA-W-OUT), Netatmo Smart Thermostat (NTH01-EN-EU), Netatmo Smart Modulating Thermostat (OTH-EU), FOSCAM G2EP Outdoor PoE Camera 1080p (G2EP), IMILAB EC4 Wireless Outdoor Camera Set (CMSXJ31A), FOSCAM 4MP Starlight Outdoor WiFi Camera (G4C), Legrand with Netatmo Bezdrátový Pohybový Senzor Bílý (64875), Legrand With Netatmo Spínavý Kabelový Výstup Béžový (64863), Netatmo Additional Smart Radiator Valve (NAV-EN), Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (28988), Legrand Plexo With Netatmo Bezdrátový Spínač IP55 Šedý (69794), Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p set (28990), FOSCAM FI9902P Outdoor Wi-Fi Camera 1080p, bílá (FI9902P), Xiaomi Smart Camera C300 (42424), Petoneer Smart Pet Camera (6930460007308), Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Hliník (752386), Legrand Valena Life With Netatmo Bezdrátový Ovladač Scénářů Bílý (752186)