Nepřítel živých (9788075941046)

Produkt Nepřítel živých (9788075941046) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Nepřítel živých (9788075941046) upraviť a produkt hľadať znova.

Nepřítel živých (9788075941046)

Nepřítel živých (9788075941046)
Detail

Elektronická kniha - ze série Pouť mrtvého, autor Pavel Korněv, 304 stran, česky Ve virtuální realitě není nic skutečné. Falešní orci předstírají, že bojují s falešnými elfy. Kněží žehnají jako na běžícím pásu. Kouzelníci poráží své nepřátele digitálními iluzemi bojových zaklínadel. Přesto je každá hra jen součástí něčeho mnohem většího. Lidská nátura se nemění. Lidé vždy najdou způsob, jak ostatní využít nebo jim ublížit, i kdyby to mělo vést k osobním ztrátám nebo dokonce ke smrti v reálném životě. Jsem John Doe, nekromant a strážce mrtvých. Je to ale jen moje herní postava. Jen iluze. Ve skutečnosti si hraju na detektiva a jdu po stopách. A nejhorší je, že zájmy mých zaměstnavatelů se neomezují jenom na samotnou hru… (alza.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel živých (9788075941046) , Nepřítel živých (9788075941046)

Nepřítel mého nepřítele - Kateřina Petrusová - e-kniha

Nepřítel mého nepřítele - Kateřina Petrusová - e-kniha
Detail

eBook:,Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel mého nepřítele - Kateřina Petrusová - e-kniha , Nepřítel živých (978-80-7594-104-6)

Nepřítel živých (978-80-7594-104-6)

Nepřítel živých  (978-80-7594-104-6)
Detail

Kniha - autor Pavel Korněv, 304 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ve virtuální realitě není nic skutečné. Falešní orci předstírají, že bojují s falešnými elfy. Kněží žehnají jako na běžícím pásu. Kouzelníci poráží své nepřátele digitálními iluzemi bojových zaklínadel. Přesto je každá hra jen součástí něčeho mnohem většího. Lidská nátura se nemění. Lidé vždy najdou způsob, jak ostatní využít nebo jim i ublížit, i kdyby to mělo vést k osobním ztrátám nebo dokonce ke smrti v reálném životě. Jsem John Doe, nekromant a strážce mrtvých. Je to ale jen moje herní postava. Jen iluze. Ve skutečnosti si hraju na detektiva a jdu po stopách. A nejhorší je, že zájmy mých zaměstnavatelů se neomezují jenom na samotnou hru… (alza.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel živých (978-80-7594-104-6) , Důvěrný nepřítel - dvd (n02264)

Nepřítel mého nepřítele (978-80-253-1670-2)

Nepřítel mého nepřítele (978-80-253-1670-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Kateřina Petrusová, 360 stran Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit? Detaily knihy: Autor: Petrusová Kateřina Rok vydání: 2013 ISBN: 978-80-253-1670-2 Počet stran: 360 (alza.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel mého nepřítele (978-80-253-1670-2) , Krabice živých (978-80-206-1687-6)

Nepřítel státu (DVD)

Nepřítel státu (DVD)
Detail

Známý americký herec Will Smith (Muži v černém, Den nezávislosti) s dvojnásobným držitelem Ceny Akademie Genem Hackmanem se setkávají v politickém thrilleru o nebezpečné moci tajných služeb, které s pomocí nejmodernější techniky mohou téměř vše! Robert Clayton Dean (Smith) je úspěšný Washingtonský advokát. Aniž by o to usiloval, dostane se mu do rukou videozáznam, který usvědčuje vysokého úředníka Národní bezpečnostní služby z politické vraždy! Zaskočený Dean se ocitá v centru spiknutí a musí na každém kroku bojovat s tajemným všemocným nepřítelem, který mu usiluje o život. S pomocí bývalého agenta NSA však dokáže proti komandu vyzbrojenému nejmodernější technikou, použít jeho vlastní zbraně a v nerovném zápase zvítězí. Díky vynikajícím hereckým výkonům, k nimž se řadí i Regina King, strhující atmosféře a četným akčním scénám, se film řadí k nejlepším snímkům. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel státu (DVD) , Nepřítel pod ochranou - blu-ray (u00533)

Důvěrný nepřítel (DVD)

Důvěrný nepřítel (DVD)
Detail

Někdo tě sleduje. V rámci finalizace projektu tzv. inteligentního domu se programátor Andrej s manželkou nastěhují do funkčního prototypu, do luxusního domu ze skla a kamene uprostřed přírody. Dům je ovládaný pouhým hlasem a má zajišťovat maximální luxus i stoprocentní bezpečnost. To, co se zpočátku zdálo jako pohádkové bydlení, se však pomalu ale jistě mění v noční můru… Někdo nebo něco je totiž sleduje! (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Důvěrný nepřítel (DVD) , Elán: živých nás nedostanú (edice 2016) - lp (9029591962)

Vytváření nepřítele (9788024633480)

Vytváření nepřítele (9788024633480)
Detail

Elektronická kniha - autor Wendy Z. Goldman, 294 stran, česky Kniha zkoumá mezilidské vztahy a vzorce chování v letech 1937 až 1938 v Sovětském svazu, tedy v období velkého teroru. Na osudech jednotlivých zaměstnanců tří velkých moskevských továren autorka ukazuje, jak masové operace (zatýkání určitých skupin obyvatel) a výzvy vedoucích představitelů komunistické strany k odhalování „skrytých nepřátel“ uvedly do pohybu dynamiku teroru, před jehož destruktivní silou nakonec nebyl nikdo v bezpečí. Záplavy udání a štvanice na „maskované záškodníky“ vytvořily z běžného pracovního prostředí past, do které se mohl chytit kdokoliv. Bez ohledu na důkazy či loajalitu vůči straně. Obvinění na základě společenských vazeb pak rozšiřovala počet postižených o rodinné příslušníky, spolupracovníky a známé. Autorka sice nezpochybňuje zodpovědnost politických elit v čele s J. V. Stalinem, zároveň ale ukazuje, že „obyčejní lidé“ nebyli pouze oběťmi teroru.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vytváření nepřítele (9788024633480) , Elán: živých nás nedostanú (2x cd) - cd (9029592186)

Dávný nepřítel - Dimitris Nollas

Dávný nepřítel - Dimitris Nollas
Detail

Dávný nepřítel je prvním výborem z povídek řeckého spisovatele, který vychází česky.Nollas svými krátkými povídkami vnesl do řecké prózy nové pojetí, obrat od hrdinů k situacím, do kterých své postavy staví, k malým, nevýznamným událostem, jejichž prostřednictvím podává obraz světa, ve kterém žijeme. Autor nikdy nekritizuje ani nenabízí řešení, svým vyprávěním ale podněcuje čtenáře, aby hledal odpovědi, které budou mít obecnou platnost. Často jej dovádí k závěru, že i tyto odpovědi jsou neurčité a relativní a jedinou jistotou v dnešním nelítostném světě je tolerance a schopnost přijímat druhé takové, jací jsou, a tak, jak nám je život staví do cesty.Řecký prozaik Dimitris Nollas se narodil r. 1940 ve vesnici Adriani v severním Řecku. Po nedokončených studiích práv a sociologie v Athénách a Frankfurtu po určitou dobu žil a pracoval v západní Evropě a Jižní Americe (1962 - 1975). V r. 1974 v Amsterdamu vydal svou první novelu Neraida tis Athinas (Athénská víla) a v následujících třiceti letech vyšla v Řecku řada jeho dalších děl - povídek, novel a románů. Dvakrát byl oceněn státní cenou za literaturu: poprvé v r. 1983 za sbírku povídek To tryfero derma (1982, Hebká kůže) a dále v r. 1993 za román O tymvos konda sti thalassa (1992, Hrobka u moře). Další sbírka povídek Ta thola tzamia (1996, Přes zamžené sklo) získala v r. 1997 cenu literárního časopisu Diavazo. Prozatím posledními autorovými díly jsou sbírka povídek O paleos echthros (2004, Dávný nepřítel) a kniha esejů na politická, společenská i kulturní témata Fylla kapnu (2005, Listy tabáku). Jeho povídky a romány byly přeloženy do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, holandštiny, srbštiny i češtiny. Kromě literatury se Dimitris Nollas věnoval také filmu a práci v televizi i rádiu. V 80. letech spolupracoval na filmových scénářích se známými řeckými režiséry Th. Angelopulosem, P. Vulgarisem aj. a dále působil jako programový ředitel státní i soukromé televize. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dávný nepřítel - Dimitris Nollas , Sladký nepřítel (978-80-269-1931-5)

Nepřítel Masaryka - Olin Jurman

Nepřítel Masaryka - Olin Jurman
Detail

Největší československý válečník zrozený v ruských legiích za první velké války respektovaný západními spojenci i nepřáteli vyletěl jako zářivá kometa během sedmi let z balkánského kotle do funkce nejvyššího vojenského generála a pána Sibiře a v nové republice jmenován náčelníkem generálního štábu. Britský král jej pasoval do sněmovny lordů s doživotním titulem Sir, ve Francii se stal rytířem Čestné legie, celkem obdržel na třicet významných řádů a vyznamenání vítězných Dohodových států. Prezident Masaryk osobně neustál jeho světovou popularitu a společně se svým pomocníkem Benešem jej za první republiky nespravedlivě a zákeřně srazili z piedestalu moci a slávy, dokonce jako degradovaný vojín musel opustit milovanou armádu a bez jakéhokoli finančního zabezpečení. Masarykem byl dotlačen jako nevinný občan až ke vzdornému a rozpornému činu, aby se stal vůdcem českého protigermánského fašistického hnutí. Zůstal ale hrdým československým vlastencem, i když v době Mnichova nemohl bojovat za naše přežití. Bohužel až prezident Hácha mu dva dny před 15.březnem 1939 vrátil nespravedlivě odebrané hodnosti. Za protektorátu se zapojil do protiněmeckého boje. Přesto ale jej dokázal po válce prezident Beneš opět dostal ve své pomstychtivosti do vězení jako nepřítele státu. Zemřel jako zcela neznámý občan brzy poté, co byl po dvouleté vyšetřovací vazbě očištěn jako bezúhonný a jeho stopa byla v dějinách národa zavátá do úplného zapomnění. Jmenoval se Radola Gajda a o jeho osudech je tato kniha. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel Masaryka - Olin Jurman , Drahý nepřítel (978-80-269-1828-8)

Tichý nepřítel (DVD) - DOVOZ

Tichý nepřítel (DVD) - DOVOZ
Detail

S tváří anděla a rukama až po lokte namočenýma v krvi nevinných obětí stojí Rory Devaney v čele teroristické skupiny, která patří k Irské republikánské straně (IRA). Nenávidění "Angláni" mu zastřelili otce, když byl ještě malý chlapec. Nejhledanější osobě Spojeného království začíná půda rychle hořet pod nohama a tak je jedinou šancí emigrace do Spojených států. Jeho novým úkolem je opatřit dostatek kvalitních zbraní pro své spolubojovníky. Jak se ale musel začít divit nic netušící policista irského původu, u kterého se Rory ubytoval, když se kolem mladíka s nevinnou tváří začnou prohánět gangsteři, najatí zabijáci a pochybní obchodníci se smrtí. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tichý nepřítel (DVD) - DOVOZ , Hannibal: nepřítel říma (978-80-760-1401-5)

Nepřítel před branami (DVD)

Nepřítel před branami (DVD)
Detail

Někteří muži se rodí jako hrdinové. Užijte si DVD film Nepřítel před branami (2001). DVD film Nepřítel před branami obsahuje český dabing. Souboj ruského ostřelovače Vasilije Zajceva s německým rozvědčíkem majorem Konigem. Ten dostal za úkol zlikvidovat vojáka z Uralu, který má pro sovětskou válečnou propagandu nesmírnou cenu. Německá strana věří a doufá, že smrt Vasilije by alespoň na čas ochromila bojeschopnost rudoarmějců u Stalingradu. Odstřelovač Vassilij Zaitsev se stal lidovým hrdinou díky své statečnosti v bitvě u Stalingradu. Zastřelil 225 německých vojáků. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel před branami (DVD) , Nepřítel mého nepřítele (978-80-253-1670-2)

Skrytý nepřítel - Erin Hunterová

Skrytý nepřítel - Erin Hunterová
Detail

Samotář Štístko odvedl smečku vodítkových psů z trosek města do divočiny. Ani tam však nejsou v bezpečí. Řeky jsou kontaminované a čistou vodu v jezeře v horách hlídá smečka Divokých psů. Zdá se, že boj je nevyhnutelný. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Skrytý nepřítel - Erin Hunterová , Jídlo není nepřítel (978-80-271-0296-9)

Vytváření nepřítele - Eco Umberto

Vytváření nepřítele - Eco Umberto
Detail

Soubor šestnácti nedávno vzniklých esejistických textů známého spisovatele a badatele nese název prvního z nich, věnovaného mimořádně aktuálnímu tématu: potřebě určité společnosti mít svého nepřítele a utvořit si jeho obraz. Svazek se vyznačuje tematickou rozmanitostí, sahající od literárních lásek mládí přes otázky poetiky či etiky výzkumu v oblasti medicíny až po představení autorova vlastního zralého díla. Vedle Ecovy příslovečné erudice řadu textů spojují autorovy oblíbené motivy, z nichž on sám výslovně uvádí absolutno, ošklivost a oheň. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vytváření nepřítele - Eco Umberto , Nepřítel mluví řecky (999-00-033-6577-4)

Nepřítel Masaryka - Jurman Olin

Nepřítel Masaryka - Jurman Olin
Detail

Největší československý válečník zrozený v ruských legiích za první velké války respektovaný západními spojenci i nepřáteli vyletěl jako zářivá kometa během sedmi let z balkánského kotle do funkce nejvyššího vojenského generála a pána Sibiře a v nové republice jmenován náčelníkem generálního štábu. Britský král jej pasoval do sněmovny lordů s doživotním titulem Sir, ve Francii se stal rytířem Čestné legie, celkem obdržel na třicet významných řádů a vyznamenání vítězných Dohodových států. Prezident Masaryk osobně neustál jeho světovou popularitu a společně se svým pomocníkem Benešem jej za první republiky nespravedlivě a zákeřně srazili z piedestalu moci a slávy, dokonce jako degradovaný vojín musel opustit milovanou armádu a bez jakéhokoli finančního zabezpečení. Masarykem byl dotlačen jako nevinný občan až ke vzdornému a rozpornému činu, aby se stal vůdcem českého protigermánského fašistického hnutí. Zůstal ale hrdým československým vlastencem, i když v době Mnichova nemohl bojovat za naše přežití. Bohužel až prezident Hácha mu dva dny před 15.březnem 1939 vrátil nespravedlivě odebrané hodnosti. Za protektorátu se zapojil do protiněmeckého boje. Přesto ale jej dokázal po válce prezident Beneš opět dostal ve své pomstychtivosti do vězení jako nepřítele státu. Zemřel jako zcela neznámý občan brzy poté, co byl po dvouleté vyšetřovací vazbě očištěn jako bezúhonný a jeho stopa byla v dějinách národa zavátá do úplného zapomnění. Jmenoval se Radola Gajda a o jeho osudech je tato kniha. (patro.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel Masaryka - Jurman Olin , Tuk není nepřítel (978-80-264-1800-9)

Vnitřní nepřítel - Bond Larry

Důvěrný nepřítel - DVD (N02264)

Důvěrný nepřítel - DVD (N02264)
Detail

Film na DVD - V rámci finalizace projektu tzv. inteligentního domu se programátor Andrej s manželkou nastěhují do funkčního prototypu domu. To, co se zpočátku zdálo jako pohádkové bydlení, se však pomalu ale jistě mění v noční můru... Někdo nebo něco je totiž sleduje! V rámci finalizace projektu tzv. inteligentního domu se programátor Andrej s manželkou nastěhují do funkčního prototypu, do luxusního domu ze skla a kamene uprostřed přírody. Dům je ovládaný pouhým hlasem a má zajišťovat maximální luxus i stoprocentní bezpečnost. To, co se zpočátku zdálo jako pohádkové bydlení, se však pomalu ale jistě mění v noční můru... Někdo nebo něco je totiž sleduje! (alza.cz)

Podobné produkty ako Důvěrný nepřítel - DVD (N02264) , Zabiják anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)

Nepřítel státu - DVD (D00046)

Nepřítel státu - DVD (D00046)
Detail

Film na DVD - Známý americký herec Will Smith s dvojnásobným držitelem Ceny Akademie Genem Hackmanem se setkávají v politickém thrilleru o nebezpečné moci tajných služeb, které s pomocí nejmodernější techniky mohou téměř vše! Známý americký herec Will Smith (Muži v černém, Den nezávislosti) s dvojnásobným držitelem Ceny Akademie Genem Hackmanem se setkávají v politickém thrilleru o nebezpečné moci tajných služeb, které s pomocí nejmodernější techniky mohou téměř vše! Robert Clayton Dean (Will Smith) je úspěšný Washingtonský advokát. Aniž by o to usiloval, dostane se mu do rukou videozáznam, který usvědčuje vysokého úředníka Národní bezpečnostní služby z politické vraždy! Zaskočený Dean se ocitá v centru spiknutí a musí na každém kroku bojovat s tajemným všemocným nepřítelem, který mu usiluje o život. S pomocí bývalého agenta NSA však dokáže proti komandu vyzbrojenému nejmodernější technikou, použít jeho vlastní zbraně a v nerovném zápase zvítězí. Díky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel státu - DVD (D00046) , Svět živých je krásným: filmové povídky (978-80-907025-9-2)

Divočarka: Krev nepřítele - Lene Kaaberbol

Divočarka: Krev nepřítele - Lene Kaaberbol
Detail

Divočarský kruh tety Isy upadl do podivného spánku a Klára se rozhodne vyhledat pomoc u krkavčích matek. Cestou ji ale zastihne krutá bouře, která Krkavčí kotlinu fatálně zpustoší. Klára se s přáteli vydá na strastiplnou výpravu do Kahlina exotického domova, aby vysvobodila ze zajetí tajemného vězně a zachránila krkavčí matky. A to ještě neví, že se mezi jejími nejbližšími kamarády skrývá nepřítel... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Divočarka: Krev nepřítele - Lene Kaaberbol , Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel (978-80-743-2452-9)

Vytváření nepřítele - Wendy Z. Goldman

Vytváření nepřítele - Wendy Z. Goldman
Detail

Kniha zkoumá mezilidské vztahy a vzorce chování v letech 1937 až 1938 v Sovětském svazu, tedy v období velkého teroru. Na osudech jednotlivých zaměstnanců tří velkých moskevských továren autorka ukazuje, jak masové operace (zatýkání určitých skupin obyvatel) a výzvy vedoucích představitelů komunistické strany k odhalování "skrytých nepřátel" uvedly do pohybu dynamiku teroru, před jehož destruktivní silou nakonec nebyl nikdo v bezpečí. Záplavy udání a štvanice na "maskované záškodníky" vytvořily z běžného pracovního prostředí past, do které se mohl chytit kdokoliv. Bez ohledu na důkazy či loajalitu vůči straně. Obvinění na základě společenských vazeb pak rozšiřovala počet postižených o rodinné příslušníky, spolupracovníky a známé. Autorka sice nezpochybňuje zodpovědnost politických elit v čele s J. V. Stalinem, zároveň ale ukazuje, že "obyčejní lidé" nebyli pouze oběťmi teroru. Řevnivost mezi jednotlivými pracovníky, osobní konflikty i obranné strategie, jako např. preventivní udávání, naopak pomáhaly roztáčet kola teroru a po jistou dobu znemožňovaly z něj nalézt jakékoliv východisko. Goldmanová tak prostřednictvím příběhů konkrétních lidí přesvědčivě polemizuje s totalitaristickým pojetím - v českém prostředí stále populárním - rozdělujícím společnost stalinské (či obecně komunistické) diktatury na aktivní ovládající a pasivní ovládané. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vytváření nepřítele - Wendy Z. Goldman , Děti magie 2 - nepřítel trpaslíků (978-80-247-4767-5)

Tanec s nepřítelem - Glaser Paul

Tanec s nepřítelem - Glaser Paul
Detail

Paul Glaser objeví během návštěvy Osvětimi mezi vystavenými exponáty kufr z Nizozemska se svým jménem. Rozhodne se, že začne pátrat po válečné minulosti své rodiny. Postupně odhaluje neuvěřitelný příběh sestry svého otce, tety Roosje. Najde její deník, mnoho fotografií, filmy, dopisy a písně. Roosje byla úspěšná učitelka tance. Když vypukla válka, začal její manžel sympatizovat s nacisty a svou židovskou ženu udal. Roosje byla zatčena a poté vězněna v několika koncentračních táborech. Kousek po kousku skládáme Roosjin utajený život jako stavebnici. Je to příběh silné, citlivé a nebojácné ženy, která si přes všechna protivenství zachovala životní optimismus. Nezlomily ji ani děsivé zkušenosti z koncentračních táborů. Ve svém deníku, ze kterého tato kniha vychází, Roosje napsala: "Abych uchovala vzpomínky na ztracenou minulost, píšu o svém životě knihu. Potřebuju minulost, abych mohla žít budoucnost." (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tanec s nepřítelem - Glaser Paul , Skutečný nepřítel: proč jsem se nestal teroristou (80-7112-082-0)

Jídlo není nepřítel - Michala Jendruchová

Jídlo není nepřítel - Michala Jendruchová
Detail

Anorexie jako závažná porucha příjmu potravy je alarmujícím fenoménem dnešní doby, který si občas vybírá oběti na životě. Autorka knihy, novinářka Michala Jendruchová, která si sama peklem anorexie prošla, čtenářům předkládá autentické výpovědi lidí, kteří bojují s poruchou příjmu potravy, i vyjádření jejich blízkých. Vše doplňuje pohled psycholožky se specializací na PPP.Rádi bychom, aby tato kniha přinesla nemocným naději, že i z jejich situace existuje cesta ven. Zároveň může pomoci rodinám a blízkým pochopit postižené, jejich chování a myšlení -- ukáže, čeho se raději vyvarovat při komunikaci s nimi, na co naopak upozornit, čeho si všímat a tím jim třeba nakonec zachránit život. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jídlo není nepřítel - Michala Jendruchová , Hannibal nepřítel říma: 1. díl série (978-80-7601-401-5)

Život s nepřítelem - Lenka Stránská

Život s nepřítelem - Lenka Stránská
Detail

Když si začínala psát deník, možná již tušila, že její manželství je omyl. Přesto v něm vytrvala osmapadesát let. Po manželově smrti bilancuje život se sebestředným sobcem, fakticky a téměř bez emocí popisuje ústrky, schválnosti, nadávky a hrubé zacházení, občas vrcholící fyzickým napadením. Některé ze zaznamenaných příhod jsou sotva uvěřitelné, z jiných až mrazí. Hrdinka však dokáže hodnotit svůj osud s nadhledem a smyslem pro humor...Její deník právě držíte v ruce. Varuje všechny, kdo se domnívají, že násilnického partnera změní, vychovají, polepší. Apeluje i na lhostejné svědky domácího násilí, kteří nezasahují s poukazem na heslo co se doma navaří, to se doma sní.Kniha vznila ve spolupráci s agenturou Guideline, s.r.o., Praha v rámci kampaně Asociace pracovníků intervenčních center ČR proti domácímu násilí s názvem Mlčení bolí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Život s nepřítelem - Lenka Stránská , Bitva o propast: můj bratr, můj nepřítel (978-80-7332-474-2)

Noci s nepřítelem (DVD) - DOVOZ

Noci s nepřítelem (DVD) - DOVOZ
Detail

DVD film Noci s nepřítelem [1991]. České titulky. Dolby Digital. Dovoz. Hrají: Julia Roberts. Martin (Patrick Bergin) je bohatý investiční poradce, který se na veřejnosti chlubí svou ženou Laurou Burney (Julia Roberts) jako trofejí, ale doma ji trestá, když neudržuje dům v takovém pořádku, jaký si on představuje. Slovní útoky, které se postupně mění ve fyzické násilí, donutí Lauru k zoufalému kroku: předstírat svou vlastní smrt. Hned poté se Laura tajně stěhuje do Iowy, kde se - už s novou identitou - seznamuje se svým sousedem a později přítelem Benem Woodwardem (Kevin Anderson). Její štěstí bohužel netrvá příliš dlouho. Psychopatický manžel totiž její lest odhalil a míří do Iowy pro to, co mu podle něj patří. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Noci s nepřítelem (DVD) - DOVOZ , Nepřítel masaryka: neobyčejný život generála radoly gajdy (978-80-7546-311-1)

Tuk není nepřítel - Jitka Egressy

Tuk není nepřítel - Jitka Egressy
Detail

Kniha plná nových poznatků, které mohou ovlivnit zdraví! Pokud vám není lhostejné vaše vlastní zdraví a snažíte se žít podle zásad zdravého životního stylu, pak vás informace v této knize určitě překvapí. Česká autorka sleduje celosvětové vědecké výzkumy týkající se výživy a pohybu a z jejich výsledků pro vás napsala přehlednou a velmi čtivou příručku, od které budete mít problém se odtrhnout. Zjistíte nečekané informace o cholesterolu v krvi, fruktóze, protahování před sportem... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tuk není nepřítel - Jitka Egressy , Proroctví jasnovidky vangy: budeš předpovídat o živých a mrtvých (978-80-8079-220-6)

Život s nepřítelem - Stránská Lenka

Život s nepřítelem - Stránská Lenka
Detail

Když si začínala psát deník, možná již tušila, že její manželství je omyl. Přesto v něm vytrvala osmapadesát let. Po manželově smrti bilancuje život se sebestředným sobcem, fakticky a téměř bez emocí popisuje ústrky, schválnosti, nadávky a hrubé zacházení, občas vrcholící fyzickým napadením. Některé ze zaznamenaných příhod jsou sotva uvěřitelné, z jiných až mrazí. Hrdinka však dokáže hodnotit svůj osud s nadhledem a smyslem pro humor... Její deník právě držíte v ruce. Varuje všechny, kdo se domnívají, že násilnického partnera změní, vychovají, polepší. Apeluje i na lhostejné svědky domácího násilí, kteří nezasahují s poukazem na heslo co se doma navaří, to se doma sní. (patro.cz)

Podobné produkty ako Život s nepřítelem - Stránská Lenka , Hele, život! po stopách živých organismů všude kolem nás (978-80-242-7052-4)

Skrytý nepřítel (DVD) (papírový obal)

Skrytý nepřítel (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Skrytý nepřítel [1940]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Prvotřídní ukázka válečného špionážního filmu. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Skrytý nepřítel (DVD) (papírový obal) , Síla přírodní fermentace: jedninečná chuť a léčivá síla živých kultur (978-80-271-3029-0)

Jídlo není nepřítel - Jendruchová Michala

Jídlo není nepřítel - Jendruchová Michala
Detail

Anorexie jako závažná porucha příjmu potravy je alarmujícím fenoménem dnešní doby, který si občas vybírá oběti na životě. Autorka knihy, novinářka Michala Jendruchová, která si sama peklem anorexie prošla, čtenářům předkládá autentické výpovědi lidí, kteří bojují s poruchou příjmu potravy, i vyjádření jejich blízkých. Vše doplňuje pohled psycholožky se specializací na PPP. Rádi bychom, aby tato kniha přinesla nemocným naději, že i z jejich situace existuje cesta ven. Zároveň může pomoci rodinám a blízkým pochopit postižené, jejich chování a myšlení -- ukáže, čeho se raději vyvarovat při komunikaci s nimi, na co naopak upozornit, čeho si všímat a tím jim třeba nakonec zachránit život. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jídlo není nepřítel - Jendruchová Michala , Povídky na doma: dvaadvacet živých autorů a jeden digitální spisovatel (978-80-88322-31-3)

Skutečný nepřítel - Nassim Ben Iman

Skutečný nepřítel - Nassim Ben Iman
Detail

Jaké to je, když se muslim v Německu stane křesťanem? Jak smýšlí dnes o své předchozí víře a aktuálních politických konfliktech? Nassim Ben Iman popisuje své "předtím" a "dnes" živě a názorně a tím tak pomáhá neislámskému čtenáři lépe pochopit život muslimů. Autor tvrdí, že jen z perspektivy křesťanství může dojít ke smíření mezi Židy, muslimy a křesťany. "Skutečný nepřítel" totiž není z masa a krve, mnohem víc jde o zlo v lidských duších. (patro.cz)

Podobné produkty ako Skutečný nepřítel - Nassim Ben Iman , Zabiják anders a jeho přátelé: (a sem tam nepřítel) (978-80-87697-50-4)

Divočarka Krev nepřítele - Kaaberbolová Lene

Divočarka Krev nepřítele - Kaaberbolová Lene
Detail

Divočarský kruh tety Isy upadl do podivného spánku a Klára se rozhodne vyhledat pomoc u krkavčích matek. Cestou ji ale zastihne krutá bouře, která Krkavčí kotlinu fatálně zpustoší. Klára se s přáteli vydá na strastiplnou výpravu do Kahlina exotického domova, aby vysvobodila ze zajetí tajemného vězně a zachránila krkavčí matky. A to ještě neví, že se mezi jejími nejbližšími kamarády skrývá nepřítel... (patro.cz)

Podobné produkty ako Divočarka Krev nepřítele - Kaaberbolová Lene , Severní korea a dynastie kimů: nepřítel, kterého rádi nenávidíme (978-80-7564-078-9)

Tanec s nepřítelem - Glaser Paul

Tanec s nepřítelem - Glaser Paul
Detail

Paul Glaser objeví během návštěvy Osvětimi mezi vystavenými exponáty kufr z Nizozemska se svým jménem. Rozhodne se, že začne pátrat po válečné minulosti své rodiny. Postupně odhaluje neuvěřitelný příběh sestry svého otce, tety Roosje. Najde její deník, mnoho fotografií, filmy, dopisy a písně. Roosje byla úspěšná učitelka tance. Když vypukla válka, začal její manžel sympatizovat s nacisty a svou židovskou ženu udal. Roosje byla zatčena a poté vězněna v několika koncentračních táborech. Kousek po kousku skládáme Roosjin utajený život jako stavebnici. Je to příběh silné, citlivé a nebojácné ženy, která si přes všechna protivenství zachovala životní optimismus. Nezlomily ji ani děsivé zkušenosti z koncentračních táborů. Ve svém deníku, ze kterého tato kniha vychází, Roosje napsala: „Abych uchovala vzpomínky na ztracenou minulost, píšu o svém životě knihu. Potřebuju minulost, abych mohla žít budoucnost.“ Autor Paul Glaser se narodil 1947 v nizozemském Maastrichtu jako nejstarší z pěti dětí. Je ženatý a má tři dcery. Pracoval jako manažer a ředitel několika vzdělávacích a zdravotnických institucí. Dávní předkové Paula Glasera pocházeli z Čech. Jeho prapraděd Berent David Glaser se narodil roku 1722 v Praze. Kniha podává svědectví o nedávné minulosti. Jedná se o skutečný příběh, který je třeba předávat dál. (patro.cz)

Podobné produkty ako Tanec s nepřítelem - Glaser Paul , Zabiják anders a jeho přátelé: (a sem tam nepřítel) (978-80-87697-58-0)

Spolupráce s nepřítelem - Kahane Adam

Spolupráce s nepřítelem - Kahane Adam
Detail

Spolupráce se v dnešním světě stává stále náročnější a zároveň nezbytnější. Pokud chceme, aby vzniklo něco, na čem nám opravdu záleží, často musíme spolupracovat s lidmi, i když s nimi nesouhlasíme, nemáme je rádi nebo jim nedůvěřujeme. Autor, který má zkušenost s vyjednáváním v nejrůznějších kontextech ve více než padesáti zemích světa, popisuje rozdíl mezi konvenční spoluprací a tzv. pružnou spoluprací, která nás nutí vyjít mimo sebe samé. Ta první předpokládá společné cíle a jasné dohody, zatímco druhá systematicky experimentuje s různými perspektivami, nutí postupovat po malých krůčcích bez předem daného celkového plánu a nezřídka vyzývá ke změně vlastní pozice. Velmi praktickou a inspirativní knihu zakončuje popis šestitýdenního kurzu pružné spolupráce. Adam Kahane je facilitátor pracující s řediteli, politiky, generály, bandity, státními zaměstnanci, odboráři, aktivisty, duchovními i umělci ve všech koutech světa. Žije v Montrealu a Kapském městě. (patro.cz)

Podobné produkty ako Spolupráce s nepřítelem - Kahane Adam

Nepřítel před branami - DVD (P01186)

Nepřítel před branami - DVD (P01186)
Detail

Film na DVD - Píše se rok 1942 a v Rusku utahuje nacistická armáda smrtící smyčku. Obyvatelé Stalingradu jim pod vedením Chruščova (Bob Hoskins) a za vydatného přispění Vasilije Zaitseva (Jude Law) statečně kladou odpor. Píše se rok 1942 a v Rusku utahuje nacistická armáda smrtící smyčku. Obyvatelé Stalingradu jim pod vedením Chruščova (Bob Hoskins) a za vydatného přispění Vasilije Zaitseva (Jude Law) statečně kladou odpor. Hrdinské kousky tohoto špičkového ostřelovače se díky propagandě politruka a zároveň jeho nejlepšího přítele Danilova (Joseph Fiennes) stanou legendou. Němci proto do Stalingradu vyšlou své sniperské eso, majora Königa (Ed Harris), aby Vasilije zlikvidoval. Když se Vasilij s Danilovem zamilují do stejné půvabné kolegyně v uniformě (RACHEL WEISZ), Danilov svého druha opustí a Vasilij se musí utkat se svým německým protivníkem sám. V hořícím městě tak Vasilij s Königem rozehrávají lstivou hru na kočku a myš a současně svou soukromou válku ve... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel před branami - DVD (P01186)

Smrt v týlu nepřítele - Jitka Gruntová

Smrt v týlu nepřítele - Jitka Gruntová
Detail

Území Svitavska a Moravskotřebovska začleněné v říjnu 1938 do Německé říše nebylo místem poskytujícím zázemí pro činnost partyzánských oddílů. Dokládají to osudy sovětských desantů Komenský a Ján Majer-Spartakus vysazených na Svitavsku v posledním roce války. Na pronásledování, likvidaci a dopadení výsadkářů nacistickým bezpečnostním aparátem se aktivně podílelo místní německé obyvatelstvo. Smrt v týlu nepřítele nalezli i váleční zajatci a lidé odvlečení sem z území okupovaných nacistickým Německem, kteří byli nasazeni na otrocké práce v továrnách, v zemědělství a dalších odvětvích. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Smrt v týlu nepřítele - Jitka Gruntová

Nepřítel státu - Vince Flynn, Kyle Mills

Nepřítel státu - Vince Flynn, Kyle Mills
Detail

Není to tak dávno, co Mitch Rapp s nasazením života zachránil saúdskoarabská ropná pole před teroristickým útokem. Úspěch teroristů by býval položil arabskou zemi na lopatky, dal Islámskému státu šanci rozvrátit křehkou politickou rovnováhu regionu a v neposlední řadě by zasadil tvrdý úder i ekonomice Spojených států. Americkému prezidentovi však s licoměrným spojencem dochází trpělivost. Lví podíl Saúdů na útocích 11. září Amerika mlčky přešla, ale už nehodlá přehlížet, že tamní královská rodina financuje teroristy a nechává militantní islám bez postihu jednat a upevňovat pozice. K trestné akci proti papírovému spojenci však prezident nemůže dát příkaz. A tak musí Rapp nejožehavější misi své kariéry podniknout na vlastní pěst. Přežije ji, nebo jej už navždy budou považovat za nepřítele státu? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel státu - Vince Flynn, Kyle Mills

V obležení nepřítele (DVD) (papírový obal)

V obležení nepřítele (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film V obležení nepřítele [2005]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Papírový obal. Hrají: Brad Johnson, Carl Weathers. Země je napadena Kulkusy, nepřátelským druhem, který je infikován smrtelným virem. Vetřelci se živí lidskou krví, kterou potřebují na vytvoření protilátek. Vlády světa dojednají se zástupcem nepřátel mírové podmínky, při kterých musí výměnou za záchranu planety vydat cizincům 8 miliónů lidí. Když se mezi vybranými oběťmi ocitne Heather Chase, dcera vědce Stephena Chase, její otec se přidá k jednotce vzdorujícím vetřelcům a bojuje o záchranu své dcery. Navrhuje vůdcům jednotky, že jim vydá výsledky svého výzkumu, které provesl na mimozemšťanech nalezených v roce 1947 a tím zachrání svou dceru. Heather má však geneticky získané mimořádné schopnosti, kterými dokáže vetřelce léčit a oni nejsou ochotni vydat ji nazpět. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako V obležení nepřítele (DVD) (papírový obal)

Nepřítel milencem? - Joanne Rocková - e-kniha

Nepřítel milencem? - Joanne Rocková - e-kniha
Detail

eBook:,Regina si našla práci v Montaně, aby se dostala blíž k k Devonovi Salazarovi, neboť potřebovala zjistit co nejvíc informací o knize, kterou vydal jeho již zemřelý otec. Ta kniha velmi neblaze zasáhla její rodinu a způsobila její rozpad. Regina toužila po pomstě, kterou teď chtěla přenést z otce na syna. Jenže netušila, že od nenávisti k lásce je jen krůček… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel milencem? - Joanne Rocková - e-kniha

Krev nepřítele - Lene Kaaberbol - e-kniha

Krev nepřítele - Lene Kaaberbol - e-kniha
Detail

eBook:,Úchvatné pokračování magické fantasy prodané do více než 17 zemí světa Divočarský kruh tety Isy upadl do podivného spánku a Klára se rozhodne vyhledat pomoc u krkavčích matek. Cestou ji ale zastihne krutá bouře, která Krkavčí kotlinu fatálně zpustoší. Klára se s přáteli vydá na strastiplnou výpravu do Kahlina exotického domova, aby vysvobodila ze zajetí tajemného vězně a zachránila krkavčí matky. A to ještě neví, že se mezi jejími nejbližšími kamarády skrývá nepřítel... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krev nepřítele - Lene Kaaberbol - e-kniha

Noci s nepřítelem (BLU-RAY) - DOVOZ

Noci s nepřítelem (BLU-RAY) - DOVOZ
Detail

Blu-ray HD film Noci s nepřítelem [1991]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Dovoz. Hrají: Julia Roberts. Martin (Patrick Bergin) je bohatý investiční poradce, který se na veřejnosti chlubí svou ženou Laurou Burney (Julia Roberts) jako trofejí, ale doma ji trestá, když neudržuje dům v takovém pořádku, jaký si on představuje. Slovní útoky, které se postupně mění ve fyzické násilí, donutí Lauru k zoufalému kroku: předstírat svou vlastní smrt. Hned poté se Laura tajně stěhuje do Iowy, kde se - už s novou identitou - seznamuje se svým sousedem a později přítelem Benem Woodwardem (Kevin Anderson). Její štěstí bohužel netrvá příliš dlouho. Psychopatický manžel totiž její lest odhalil a míří do Iowy pro to, co mu podle něj patří. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Noci s nepřítelem (BLU-RAY) - DOVOZ

Smrt v týlu nepřítele - Gruntová Jitka

Smrt v týlu nepřítele - Gruntová Jitka
Detail

Území Svitavska a Moravskotřebovska začleněné v říjnu 1938 do Německé říše nebylo místem poskytujícím zázemí pro činnost partyzánských oddílů. Dokládají to osudy sovětských desantů Komenský a Ján Majer-Spartakus vysazených na Svitavsku v posledním roce války. Na pronásledování, likvidaci a dopadení výsadkářů nacistickým bezpečnostním aparátem se aktivně podílelo místní německé obyvatelstvo.Smrt v týlu nepřítele nalezli i váleční zajatci a lidé odvlečení sem z území okupovaných nacistickým Německem, kteří byli nasazeni na otrocké práce v továrnách, v zemědělství a dalších odvětvích. (patro.cz)

Podobné produkty ako Smrt v týlu nepřítele - Gruntová Jitka

Nepřítel pod ochranou - Blu-ray (U00533)

Nepřítel pod ochranou - Blu-ray (U00533)
Detail

Film na Blu-ray - DRŽITEL OSCARA DENZEL WASHINGTON představuje nejnebezpečnějšího odpadlíka z řad CIA, který byl po deseti letech na útěku konečně dopaden. DRŽITEL OSCARA® DENZEL WASHINGTON* představuje nejnebezpečnějšího odpadlíka z řad CIA, který byl po deseti letech na útěku konečně dopaden. Když na utajenou základnu v Jihoafrické republice, ve které je zadržován, zaútočí neznámí ozbrojenci, mladý velitel objektu (RYAN REYNOLDS) i s jediným vězněm uprchne. Nyní tito nečekaní spojenci musí zůstat naživu aspoň tak dlouho, dokud neodhalí, kdo touží po jejich smrti. Bonusy • Z natáčení filmu Nepřítel pod ochranou • Uvnitř CIA • Pohled do zákulisí natáčení • Akce muže proti muži • Natáčení útoku na tajný objekt • Příprava honičky na střeše • Přístav bezpečí - Kapské město • Plus - Obraz v obraze • Průzkumník scén (alza.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel pod ochranou - Blu-ray (U00533)

Život s nepřítelem - Lenka Stránská - e-kniha

Život s nepřítelem - Lenka Stránská - e-kniha
Detail

eBook:,Když si začínala psát deník, možná již tušila, že její manželství je omyl. Přesto v něm vytrvala osmapadesát let. Po manželově smrti bilancuje život se sebestředným sobcem, fakticky a téměř bez emocí popisuje ústrky, schválnosti, nadávky a hrubé zacházení, občas vrcholící fyzickým napadením. Některé ze zaznamenaných příhod jsou sotva uvěřitelné, z jiných až mrazí. Hrdinka však dokáže hodnotit svůj osud s nadhledem a smyslem pro humor...Její deník právě držíte v ruce. Varuje všechny, kdo se domnívají, že násilnického partnera změní, vychovají, polepší. Apeluje i na lhostejné svědky domácího násilí, kteří nezasahují s poukazem na heslo co se doma navaří, to se doma sní. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Život s nepřítelem - Lenka Stránská - e-kniha

Jídlo není nepřítel - Michala Jendruchová - e-kniha

Jídlo není nepřítel - Michala Jendruchová - e-kniha
Detail

eBook:,Anorexie jako závažná porucha příjmu potravy je alarmujícím fenoménem dnešní doby, který si občas vybírá oběti na životě. Autorka knihy, novinářka Michala Jendruchová, která si sama peklem anorexie prošla, čtenářům předkládá autentické výpovědi lidí, kteří bojují s poruchou příjmu potravy, i vyjádření jejich blízkých. Vše doplňuje pohled psycholožky se specializací na PPP. Rádi bychom, aby tato kniha přinesla nemocným naději, že i z jejich situace existuje cesta ven. Zároveň může pomoci rodinám a blízkým pochopit postižené, jejich chování a myšlení -- ukáže, čeho se raději vyvarovat při komunikaci s nimi, na co naopak upozornit, čeho si všímat a tím jim třeba nakonec zachránit život. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jídlo není nepřítel - Michala Jendruchová - e-kniha

Děti magie 2 - Nepřítel trpaslíků - René Balický

Děti magie 2 - Nepřítel trpaslíků - René Balický
Detail

Čarodějnické sourozence Mika a Zuri osud opravdu zkouší. Sotva si trochu odpočinuli, čeká je celá řada dalších dobrodružství. V kouzlení jsou stále zručnější, ale na druhou stranu se přesvědčí, že i sláva může mít svoji stinnou stránku. Poznají další přátele, ale i první nepřátele. Jsou ohromeni nenadálým dědictvím, o němž jim více řekne neznámý a záhadný čaroděj. Dozvědí se ještě něco o prastrýci Herym? A pak jsou tady trpaslíci. Jsou úplně jiní než lidé. Když se však objeví tajemný nepřítel trpaslíků, je potřeba jim pomoci, a do toho se kromě dětí a jejich tatínka vloží i paní Portálová. Než se k nepříteli trpaslíků celá výprava doputuje, prožijí všichni situace plné nebezpečí, uvidí, co ještě neviděli, a poznají některé obyvatele kamenné říše trpaslíků. A to, že se setkají s první zcela magickou bytostí, která ještě ke všemu není sama, Mika se Zuri nenapadlo ani ve snu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Děti magie 2 - Nepřítel trpaslíků - René Balický

Tuk není nepřítel - Jitka Egressy - e-kniha

Tuk není nepřítel - Jitka Egressy - e-kniha
Detail

eBook:,Kniha plná nových poznatků, které mohou ovlivnit vaše zdraví! Pokud vám není lhostejné vaše vlastní zdraví a snažíte se žít podle zásad zdravého životního stylu, pak vás informace v této knize zaujmou a určitě překvapí. Česká autorka sleduje celosvětové vědecké výzkumy týkající se výživy a pohybu a z jejich výsledků pro vás napsala přehlednou a velmi čtivou příručku, od které budete mít problém se odtrhnout. Zjistíte například, že zvýšená hladina cholesterolu není příčinou srdečních onemocnění, ale signálem, že toto onemocnění hrozí či již existuje, před mrtvicí a infarktem vás ochrání snižování hladiny inzulínu a glukózy v krvi, fruktóza významně zatěžuje naše játra a přispívá k ukládání tuků v těle, více jídel denně nám trvale udržuje nezdravě zvýšenou hladinu inzulínu v krvi, konzumace obilovin vyvolává závislost na nich, slunečnicový olej (dosud tak doporučovaný) vlastně není až tak zdravý, naopak máslu a sádlu bylo již odpuštěno, dlouhotrvající sportovní zátěž v nízké intenzitě může překvapivě způsobovat kardiovaskulární nemoci, protahování před sportem zvyšuje riziko zranění a mnoho dalších překvapivých zjištění, která postupně vyplouvají na povrch. Autorka Jitka Egressy je celoživotní nadšenkyně do zdravého životního stylu a pohybu. Problematice zdravého stravování se věnuje již více než 14 let. Pracuje jako osobní a skupinová trenérka a tak propojuje výživové poradenství s pohybem, na který má také velmi nekonvenční názor. Naleznete ji na www.tvojetrenerka.cz. „Publikace v podobě praktické příručky seznamuje čtenáře s novými poznatky z oblasti výživy a kondičního sportu a tím naplňuje obsah pojmu „zdravý životní styl“. Jde o vydařeně formulovaný souhrn doporučení užitečných pro praxi. Publikace se vyhýbá odborné polemice, doporučení jsou díky tomu jednoduchá a snadno pochopitelná stejně jako dobře realizovatelná v praktickém životě. Publikace je proto velmi vhodná především pro „začátečníky“, stoupence zdravé výživy a kondičního sportu.“ RNDr. Petr Fořt, CSc., nezávislý expert ve výživě, autor publikací o výživě, autor Komplexní nutriční typologie pro poradny Svět zdraví. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tuk není nepřítel - Jitka Egressy - e-kniha

Válka v týlu nepřítele (DVD) (papírový obal)

Válka v týlu nepřítele (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Válka v týlu nepřítele [1970]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Odvrátí hrstka statečných atomovou hrozbu nacistů. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Válka v týlu nepřítele (DVD) (papírový obal)

Drahý nepřítel (978-80-269-1828-8)

Drahý nepřítel (978-80-269-1828-8)
Detail

Elektronická kniha - V dětství se nenáviděli. Macon Saint byl hezoun, avšak Delila vždy věděla, že je učiněný ďábel. Na klidu jí nepřidávalo, že chodil s její proradnou sestrou Samanthou, a když se rozešli. - autor Kristen Callihan, 432 stran, česky V dětství se nenáviděli. Macon Saint byl hezoun, avšak Delila vždy věděla, že je učiněný ďábel. Na klidu jí nepřidávalo, že chodil s její proradnou sestrou Samanthou, a když se rozešli, Delile se splnil sen: Už nikdy se s ním nemusí vidět. O deset let později jí dávný nepřítel poslal textovku. Delilina sestra ukradla Maconovi, nyní vycházející hollywoodské hvězdě, cenné dědictví a on udělá vše, aby ho získal zpět. Problém je, že se po Samantě slehla zem. Delila chce před svou matkou zatajit, co její sestra provedla, a Maconovi navrhne dohodu. Sestřin dluh splatí tím, že bude pro Macona pracovat jako osobní kuchařka a asistentka. Macon souhlasí, přestože tuší, že si tím zadělává na potíže. Delila ho očividně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Drahý nepřítel (978-80-269-1828-8)

Nepřítel milencem? (999-00-029-4650-9)

Nepřítel milencem? (999-00-029-4650-9)
Detail

Elektronická kniha - ze série Harlequin Desire, autor Joanne Rocková, 157 stran, česky Regina si našla práci v Montaně, aby se dostala blíž k k Devonovi Salazarovi, neboť potřebovala zjistit co nejvíc informací o knize, kterou vydal jeho již zemřelý otec. Ta kniha velmi neblaze zasáhla její rodinu a způsobila její rozpad. Regina toužila po pomstě, kterou teď chtěla přenést z otce na syna. Jenže netušila, že od nenávisti k lásce je jen krůček… (alza.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel milencem? (999-00-029-4650-9)

Nepřítel státu (978-80-7595-061-1)

Nepřítel státu (978-80-7595-061-1)
Detail

Kniha - autor Vince Flynn; Kyle Mills, 336 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Není to tak dávno, co Mitch Rapp s nasazením života zachránil saúdskoarabská ropná pole před teroristickým útokem. Úspěch teroristů by býval položil arabskou zemi na lopatky, dal Islámskému státu šanci rozvrátit křehkou politickou rovnováhu regionu a v neposlední řadě by zasadil tvrdý úder i ekonomice Spojených států. Americkému prezidentovi však s licoměrným spojencem dochází trpělivost. Lví podíl Saúdů na útocích 11. září Amerika mlčky přešla, ale už nehodlá přehlížet, že tamní královská rodina financuje teroristy a nechává militantní islám bez postihu jednat a upevňovat pozice. K trestné akci proti papírovému spojenci však prezident nemůže dát příkaz. A tak musí Rapp nejožehavější misi své kariéry podniknout na vlastní pěst. Přežije ji, nebo jej už navždy budou považovat za nepřítele státu? (alza.cz)

Podobné produkty ako Nepřítel státu (978-80-7595-061-1)

Krev nepřítele (978-80-264-3492-4)

Krev nepřítele (978-80-264-3492-4)
Detail

Elektronická kniha - ze série Divočarka, autor Lene Kaaberbolová, 184 stran, česky Úchvatné pokračování magické fantasy prodané do více než 17 zemí světa Divočarský kruh tety Isy upadl do podivného spánku a Klára se rozhodne vyhledat pomoc u krkavčích matek. Cestou ji ale zastihne krutá bouře, která Krkavčí kotlinu fatálně zpustoší. Klára se s přáteli vydá na strastiplnou výpravu do Kahlina exotického domova, aby vysvobodila ze zajetí tajemného vězně a zachránila krkavčí matky. A to ještě neví, že se mezi jejími nejbližšími kamarády skrývá nepřítel... (alza.cz)

Podobné produkty ako Krev nepřítele (978-80-264-3492-4)

Drahý nepřítel (978-80-269-1828-8)

Drahý nepřítel  (978-80-269-1828-8)
Detail

Kniha - autor Kristen Callihan, 432 stran, česky, pevná s přebalem lesklá V dětství se nenáviděli. Macon Saint byl krásný, avšak Delila vždy věděla, že je to učiněný ďábel. Na klidu jí nepřidávalo, že chodil s její proradnou sestrou Samantou, a když se rozešli, Delile se splnil sen: Už nikdy se s ním nemusí vidět. O deset let později jí dávný nepřítel poslal textovku. Delilina sestra ukradla Maconovi, nyní vycházející hollywoodské hvězdě, cenné dědictví a on udělá vše, aby ho získal zpět. Problém je, že se po Samantě slehla zem. Delila chce před svou matkou zatajit, co její sestra provedla, a Maconovi navrhne dohodu. Sestřin dluh zaplatí tím, že bude pro Macona pracovat jako osobní šéfkuchařka a asistentka. Macon souhlasí, přestože tuší, že si tím zadělává na potíže. Delila ho očividně nenávidí, už dávno však nejsou děti a hořká rivalita se může změnit v něco příjemnějšího. Něco, co možná přetrvá navěky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Drahý nepřítel (978-80-269-1828-8)
Nepřítel živých (9788075941046), Nepřítel živých (978-80-7594-104-6), Důvěrný nepřítel - DVD (N02264), Krabice živých (978-80-206-1687-6), Nepřítel pod ochranou - Blu-ray (U00533), Elán: Živých Nás Nedostanú (Edice 2016) - LP (9029591962), Elán: Živých nás nedostanú (2x CD) - CD (9029592186), Sladký nepřítel (978-80-269-1931-5), Drahý nepřítel (978-80-269-1828-8), Hannibal: Nepřítel Říma (978-80-760-1401-5), Nepřítel mého nepřítele (978-80-253-1670-2), Jídlo není nepřítel (978-80-271-0296-9), Nepřítel mluví řecky (999-00-033-6577-4), Tuk není nepřítel (978-80-264-1800-9), Nepřítel, který mě zachránil (999-00-035-6103-9), Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel), Svět živých je krásným: filmové povídky (978-80-907025-9-2), Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel (978-80-743-2452-9), Děti magie 2 - Nepřítel trpaslíků (978-80-247-4767-5), Skutečný nepřítel: Proč jsem se nestal teroristou (80-7112-082-0), Hannibal Nepřítel Říma: 1. díl série (978-80-7601-401-5), Bitva o Propast: Můj bratr, můj nepřítel (978-80-7332-474-2), Nepřítel Masaryka: Neobyčejný život generála Radoly Gajdy (978-80-7546-311-1), Proroctví jasnovidky Vangy: Budeš předpovídat o živých a mrtvých (978-80-8079-220-6), HELE, ŽIVOT! Po stopách živých organismů všude kolem nás (978-80-242-7052-4), Síla přírodní fermentace: Jedninečná chuť a léčivá síla živých kultur (978-80-271-3029-0), Povídky na doma: Dvaadvacet živých autorů a jeden digitální spisovatel (978-80-88322-31-3), Zabiják Anders a jeho přátelé: (a sem tam nepřítel) (978-80-87697-50-4), Severní Korea a dynastie Kimů: Nepřítel, kterého rádi nenávidíme (978-80-7564-078-9), Zabiják Anders a jeho přátelé: (a sem tam nepřítel) (978-80-87697-58-0)