Neklidný pes v noci

Našli jsme pro tebe Neklidný pes v noci. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Neklidný pes v noci

Djeco Vyškrabávací obrázky Klidná noc

Djeco Vyškrabávací obrázky Klidná noc

Djeco Vyškrabávací obrázky Klidná noc Měsíc vytvářející poklid pro své okolí je námětem pro čtyři obrázky, které si mohou děti vytvořit seškrabáváním krycí vrstvy na podložce. V balení je přiloženo seškrabávací pero pro tento účel. Obsah balení: 4 kartičky, vyškrabávací pero, ilustrovaný návod Kupte dětem kreativní sadu Djeco! Vhodné pro děti od 7 let Rozměr balení: 21,5 x 23 cm (hracky-4kids.cz)

Dětský set samolepek Djeco Klidná noc

Dětský set samolepek Djeco Klidná noc

Nádherné poetické obrázky, které se objeví po setření krycí vrstvy, vás nadchnou! Set obsahuje 4 kartičky se skrytým obrázkem, vyškrabávací pero a detailní ilustrovaný návod. Zábavná a relaxační činnost i pro dospělé! Pro děti od 6 do 12 let. Velikost balení: 21,5 x 23 cm O značce Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama. Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl. (bonami.cz)

Klidný Buddha na dobrou noc - Dharmachari Nagaraja

Klidný Buddha na dobrou noc - Dharmachari Nagaraja

Magická sbírka osmnácti příběhů, které vaše dítě vtáhnou do kouzelného nového světa a pomůžou mu objevit poklad buddhistické moudrosti. Od příběhu pštrosa Percyho a hlemýždě Kevina, který dokládá, jak je důležité přátelství, přes příběh mořské víly Mariny a její zlaté mušle, který vašemu dítěti ukáže, jak na životní protivenství reagovat se ctí a soucitem, všechny příběhy mají za cíl pobavit i poučit a pomáhají: * rozvíjet dětskou představivost a tvořivost, * rozptýlit případné starosti a obavy, * přinést cenná životní ponaučení a rozvíjet sebedůvěru, * prohloubit uvolnění a připravit dítě na spaní, * posílit vazbu mezi rodičem a dítětem. Starodávná buddhistická moudrost se svým důrazem na klid, soucit a bdělou pozornost je ideálním prostředkem, jak dnešním dětem pomoci, aby výzvy, před… (knihydobrovsky.cz)

Naturprodukt Sirup pro dýchací cesty a klidnou noc 200ml (3907699)

Naturprodukt Sirup pro dýchací cesty a klidnou noc 200ml (3907699)

Sirup – bylinný přípravek, Nať konopice a plicníku společně s kořenem a listem proskurníku přispívají k normální funkci dýchacího systému, Kořen a list proskurníku vykazují antibakteriální aktivitu. List meduňky a máty napomáhají relaxaci a spánku /* modra */ #celek .blok.druhy .popisek { background-color: rgb(240, 251, 255); } #celek .blok.druhy .popisek-obal { background-color: rgb(91, 217, 255); } #celek .blok.treti .vlastnosti ul li:before { border-right: 2px solid rgb(0, 196, 255); border-bottom: 2px solid rgb(0, 196, 255); } Změna barevného stylu šablony pro potraviny Zelená Modrá Fialová Červená Oranžová Žlutá #celek button { padding: 5px 10px 5px 10px; } function zmenitBarvu(barva) { var poleBarev = ["zelena", "modra", "fialova", "cervena", "oranzova", "zluta"]; var poleBarevCSS =… (alza.cz)

Nagaraja Dharmachari: Klidný Buddha na dobrou noc - CDmp3 (Čte Naďa…

Nagaraja Dharmachari: Klidný Buddha na dobrou noc - CDmp3 (Čte Naďa Konvalinková)

Příběhy moudrosti, soucitu a bdělé pozornosti, které inspirují a obohatí vás i vaše děti Magická sbírka osmnácti příběhů, které vaše dítě vtáhnou do kouzelného nového světa a pomůžou mu objevit poklad buddhistické moudrosti. (mall.cz)

Arlene K. Ungerová: Spánek - 50 cvičení vědomé pozornosti, a relaxace…

Arlene K. Ungerová: Spánek - 50 cvičení vědomé pozornosti, a relaxace pro klidnou noc

50 cvičení vědomé pozornosti, která vám přinesou klidný spánek. Tato ilustrovaná příručka pro dosažení lepšího spánku je určena každému, komu jeho zaneprázdněná mysl nedá v noci spát. (mall.cz)

V noci

V noci

Ak ste už niekedy spali pod stanom a páčilo sa vám to, potom si toto leporelo určite obľúbite. Vďaka pevným vyťahovacím okienkam si najmenšie deti zábavnou formou precvičia motorické zručnosti. Zvieratká sa chystajú stanovať v lese. Vôbec sa neboja, založia si oheň a budú sa pozerať na hviezdy. Ale už je čas ísť spať. Pridáš sa k nám? (patro.cz)

Pláž v noci

Pláž v noci

Krátký napínavý příběh od Eleny Ferrante, autorky tetralogie Geniální přítelkyně, je svou tematikou propojený s jejím dalším románem Temná dcera. (mall.cz)

Včera v noci

Včera v noci

Michael a Joanna jsou štastní novomanželé, dokud Joanna nezačne manžela podezírat, že ho až příliš přitahuje jeho atraktivní kolegyne Laura. Jejich manželství podstoupí těžkou zkoušku, když Michael odjede s Laurou na služební cestu. Joanna se toho rána navíc setká se svým bývalým přítelem Alexem a přijme jeho pozvání na večeři. Tak začíná dlouhá noc, která bude pro Joannu i Michaela opravdovým testem věrnosti... (knihydobrovsky.cz)

Zvířata v noci

Zvířata v noci

Seznam se s nočními zvířaty v této krásně ilustrované knížce s pohyblivými prvky. (knihydobrovsky.cz)

Včera v noci - DVD

Včera v noci - DVD

Manželský svazek Joanny a Michaela (Keira Knightley a Sam Worthington) podstoupí těžkou zkoušku, když se Michael vydá na obchodní cestu se svou atraktivní kolegyní v podání Evy Mendes. Odolá Michael pokušení? (mall.cz)

Včera v noci (DVD)

Včera v noci (DVD)

Michael a Joanna jsou štastní novomanželé, dokud Joanna nezačne manžela podezírat, že ho až příliš přitahuje jeho atraktivní kolegyne Laura. Jejich manželství podstoupí těžkou zkoušku, když Michael odjede s Laurou na služební cestu.... Michael a Joanna jsou štastní novomanželé, dokud Joanna nezačne manžela podezírat, že ho až příliš přitahuje jeho atraktivní kolegyne Laura. Jejich manželství podstoupí těžkou zkoušku, když Michael odjede s Laurou na služební cestu. Joanna se toho rána navíc setká se svým bývalým přítelem Alexem a přijme jeho pozvání na večeři. Tak začíná dlouhá noc, která bude pro Joannu i Michaela opravdovým testem věrnosti...   (dvd-premiery.cz)

Spánek: 50 cvičení vědomé pozornosti, a relaxace pro klidnou noc (978…

Spánek: 50 cvičení vědomé pozornosti, a relaxace pro klidnou noc (978-80-87529-31-7)

Kniha - autor Arlene K. Ungerová, 160 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá 50 cvičení vědomé pozornosti, která vám přinesou klidný spánek. Tato ilustrovaná příručka pro dosažení lepšího spánku je určena každému, komu jeho zaneprázdněná mysl nedá v noci spát. Vizualizace, které v ní najdete, vám před spaním pomohou vypnout, kniha navíc obsahuje praktické rady, jak zlepšit svou spánkovou hygienu. (alza.cz)

Příroda v noci - Bartíková Petra

Příroda v noci - Bartíková Petra

Představ si tmu a v ní jen dvě oči. Kdo se to dívá? Kočka, nebo strašidlo? Světlo, které vydávají různí tvorové v přírodě, fascinuje lidstvo odpradávna. Vůbec nejradši bychom si na ně posvítili – abychom měli ve všem jasno. V této knize zjistíš, co svítí v lese, na nebi i pod vodou nebo jak vypadá planeta Země v noci. Až dočteš, polož otevřenou knihu přímo pod lampičku. Počkej pár minut a pak zhasni. Cvak! Nasvícená ilustrace se rozzáří ve tmě do všech stran! (patro.cz)

Cizinci v noci - Haruf Kent

Cizinci v noci - Haruf Kent

Křehká novela líčí noční setkávání dvou sousedů, Addie a Louise, v coloradském maloměstě Holt. Oba již před lety ovdověli a sžírá je samota. Rozhodnou se nebrat ohledy na řeči místních a začnou se stýkat. Ve svých nočních rozhovorech poodhalují jeden druhému svůj život. Kent Haruf (1943–2014) však rezignuje na ohrané dramatické líčení výčitek. Své poslední dílo psal coloradský spisovatel s vědomím, že se sám vytištěné knihy nedočká. Byl tak schopen svým postavám vdechnout vzácný smířlivý odstup, s nímž se dokážou povznést nad nepříjemnosti a vychutnat si momenty štěstí. Jejich děti, především Addiin syn, jsou však kategoricky proti a dají milencům ultimátum, které nelze brát na lehkou váhu. (patro.cz)

Zvířata v noci - Wren Jenny

Zvířata v noci - Wren Jenny

Prozkoumej louku, farmu a zahradu v noci! Mnoho zvířat se probouzí teprve ve chvíli, kdy chodíš spát. Prohlédni si tuto knížku a seznam se s nimi! Netopýr neslyšně proletí tmou, zatímco jezevec hledá něco k snědku. Víš, která zvířata vidí v noci lépe než my? Kniha z řady První objevy s obrázky má v každé scéně pohyblivé prvky, díky nimž se děti seznámí s úžasným světem přírody a zároveň si procvičí jemnou motoriku. (patro.cz)

Terapie v noci - Frühlingová Iva

Terapie v noci - Frühlingová Iva

Příběh, který má svůj začátek, průběh i konec, není ani negativní, ani pozitivní - je jako život. Otevřená výpověď známé české zpěvačky Ivy Frühlingové. Dítě bývá zátěžovým testem nejen pro psychiku, ale hlavně pro partnerský vztah. A právě to se stane i hrdince knihy, která otěhotněla a vdala se brzy po seznámení. Ustojí tuhle krizi? Miluje svého manžela i dítě, přesto má pocit, že jí něco schází. Začne se na sebe dívat jinou optikou a hledá pravé hodnoty života. Zkouší nové sexuální praktiky, najde si milence… Nic z toho jí ale nedává, po čem touží doopravdy: zdravé pouto v rodině a klid v duši. Někdy je totiž největší výhrou najít a přijmout sama sebe. (patro.cz)

Thomas Müller: Zvířata v noci

Thomas Müller: Zvířata v noci

Co se děje v přírodě, když padne tma? Kteří živočichové opouštějí své úkryty? Když zapadá slunce, ukládají se zvířata pomalu ke spánku. Ale jdou spát skutečně všechna? Ani nápad! Spousta z nich naopak ožívá až s přicházejícím večerem. (mall.cz)

Špingl Ivan: Světla v noci

Špingl Ivan: Světla v noci

IVAN ŠPINGL Po absolvování ČVUT působil během vojenské služby jako tlumočník v Libyi. Po návratu byl od roku 1980 zaměstnán jako sales manager v podniku zahraničního obchodu Strojimport. (mall.cz)

Jaroslav Kříž: Ztracená v noci

Jaroslav Kříž: Ztracená v noci

Jiří Orf, praktický muž středního věku, usne u televize po nevydařené oslavě a když se probudí po několika hodinách, zjistí s údivem, že se jeho žena Eva dosud nevrátila ze společenské akce, na niž asi šla a jejíž povahu si hrdina nemůže vybavit. (mall.cz)

Ztracená v noci - Kříž Jaroslav

Ztracená v noci - Kříž Jaroslav

Jiří Orf, praktický muž středního věku, usne u televize po nevydařené oslavě a když se probudí po několika hodinách, zjistí s údivem, že se jeho žena Eva dosud nevrátila ze společenské akce, na niž asi šla a jejíž povahu si hrdina nemůže vybavit. Jeho znepokojení sílí s postupem noci. K ránu Orf obvolává záchranku, nemocnice a také policii, ale z její reakce nemá dojem příliš nadějný. (patro.cz)

Praha v noci 1000 dílků

Praha v noci 1000 dílků

Puzzle s motivem pohled na Prahu v noci. V balení jsou puzzle o 1000 dílcích. Velikost složeného obrázku 70x50 cm. Baleno v krabici. Doporučený věk 14+ (mrakyhracek.cz)

Hudební koberec zvířátka v noci

Hudební koberec zvířátka v noci

Hrací koberec se zvířátky. Rozměry koberce cca 40 x 67,5 cm. Napájení 3 AA baterie (nejsou součástí). Koberec vydává zvuky zvířátek a hraje různé melodie. Rozměry balení cca 41 x 26 x 4 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Co se děje v noci

Co se děje v noci

V noci, když vyjde měsíc a zatřpytí se hvězdy, rozhostí se v ulicích klid. Už všichni spí? Copak se to děje v pekárně? Kdo to tu visí hlavou dolů? Kdo se tu schovává pod listem? Kdo se v noci vydává na průzkum? Co všechno se děje v noci? (mall.cz)

Zvířata v noci - První objevy

Zvířata v noci - První objevy

Prozkoumej louku, farmu a zahradu v noci! Mnoho zvířat se probouzí teprve ve chvíli, kdy chodíš spát. Prohlédni si tuto knížku a seznam se s nimi! Netopýr neslyšně proletí tmou, zatímco jezevec hledá něco k snědku. (mall.cz)

Ivan Špingl: Světla v noci

Ivan Špingl: Světla v noci

Básnická sbírka Světla v noci je sbírkou doslova, jedná se o výběr básní, které autor vytvořil v průběhu posledních 35 let. (mall.cz)

Frühlingová Iva: Terapie v noci

Frühlingová Iva: Terapie v noci

„Příběh, který má svůj začátek, průběh i konec, není ani negativní, ani pozitivní – je jako život. Otevřená výpověď známé české zpěvačky Ivy Frühlingové “ Malé dítě bývá zátěžovým testem nejen pro psychiku, ale hlavně pro partnerský vztah. (mall.cz)

Haruf Kent: Cizinci v noci

Haruf Kent: Cizinci v noci

„Cítím se osaměle. Říkala jsem si, že i ty se tak možná cítíš. Tak si říkám, jestli bys ke mně nepřišel. Na noc. Na kus řeči,“ osloví jednoho večera sedmdesátiletá Addie svého souseda Louise. (mall.cz)

Hudební koberec zvířátka v noci

Hudební koberec zvířátka v noci

Hrací koberec se zvířátky. Rozměry koberce cca 40 x 67,5 cm. Napájení 3 AA baterie (nejsou součástí). Koberec vydává zvuky zvířátek a hraje různé melodie. Rozměry balení cca 41 x 26 x 4 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Brýle pro jízdu v noci

Brýle pro jízdu v noci

Chrání oči před oslněním a rušivými světelnými vlivy. Ideální při velkém počtu protijedoucích vozidel nebo velkém počtu reklamních a pouličních světel. Příjemné, bezpečnější a méně únavné řízení.Technické parametryHodnotaMnožství1 ksVybaveníNerozbitná konstrukce (fonetip.cz)

Puzzle 6000 Londýn v noci

Puzzle 6000 Londýn v noci

Londýn nikdy nespí. A po rozbalení 6000 puzzle kostek nebudete spát ani vy. Panoramatické puzzle nočního Londýna je skutečnou výzvou i pro ty nejzkušenější stavitele. Jednotlivé částečky fotografie laděné v sépiových tónech vám dají zabrat už při prvním třídění. Připravte svůj bystrozrak, obrňte se trpělivostí a zapojte prostorovou představivost na maximum.Skládačka pro fajnšmekry byla vyrobena v ČR z odolného a kvalitního kartonu. Díky využití spolehlivé laserové technologie můžeme garantovat, že je každé puzzle kompletní. (knihydobrovsky.cz)

Cizinci v noci - Kent Haruf

Cizinci v noci - Kent Haruf

Ve filmové adaptaci Our Souls at Night se v hlavních rolích objevili Robert Redford a Jane FondaNejlepší kniha roku 2015 dle deníku The Boston Globe Z anglického originálu přeložila Alena Snelling (knihydobrovsky.cz)

Hudební koberec zvířátka v noci

Hudební koberec zvířátka v noci

Hrací koberec se zvířátky. Rozměry koberce cca 40 x 67,5 cm. Napájení 3 AA baterie (nejsou součástí). Koberec vydává zvuky zvířátek a hraje různé melodie. Rozměry balení cca 41 x 26 x 4 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Norsko v noci - Miller Derek B.

Norsko v noci - Miller Derek B.

Nikdy by to nepřiznal ani před Rheou, ani před Larsem – nikdy, ani za nic – ale Sheldon jednoduše nechápe, co tu dělá… Sheldon Horowitz, čerstvý dvaaosmdesátiletý vdovec, se neochotně přestěhuje do Osla ke své vnučce a jejímu norskému manželovi. Jakožto bývalý mariňák často mluví s přízraky z vlastní minulosti – s přáteli, o které přišel v Pacifiku, a se synem, který v jeho stopách vstoupil do americké armády a zemřel ve Vietnamu. Poté co se Sheldon stane svědkem vraždy ženy v domě, ve kterém bydlí, zachrání jejího šestiletého syna a rozhodne se uprchnout. Pronásleduje ho nejen balkánský gang, který má vraždu na svědomí, ale i norská policie. Chce-li Sheldon chlapce ochránit, musí se spolehnout na svůj již více než půl století starý výcvik. Uprostřed neznámé a zvláštní krajiny si… (patro.cz)

Stránky z Deníku psaného v noci

Stránky z Deníku psaného v noci

Výběr z Deníku významného moderního polského spisovatele. (mall.cz)

Ravensburger Praha v noci 1000 dílků

Ravensburger Praha v noci 1000 dílků

Puzzle s motivem pohled na Prahu v noci. V balení jsou puzzle o 1000 dílcích. Velikost složeného obrázku 70×50 cm. Baleno v krabici. Doporučený věk 14+ (mall.cz)

Karlův most v noci 2000d panoramic

Karlův most v noci 2000d panoramic

Puzzle 2000 s panoramickým obrázkem Karlova mostu (fonetip.cz)

Karlův most v noci 2000D panoramic

Karlův most v noci 2000D panoramic

Puzzle 2000 s panoramickým obrázkem Karlova mostu (mrakyhracek.cz)

Magnet s otvírákem - Brno v noci

Magnet s otvírákem - Brno v noci

Magnet s otvírákem - Brno v noci zakoupíte jen za 99.00 na www.bambule.cz. (bambule.cz)

Karlův most v noci 2000D panoramic

Karlův most v noci 2000D panoramic

Puzzle 2000 s panoramickým obrázkem Karlova mostu (mrakyhracek.cz)

Sten Viveca: Dnes v noci zemřeš

Sten Viveca: Dnes v noci zemřeš

Čtvrtý díl ze série kriminálních románů Vraždy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře LIndeové Když byli kriminální inspektor Thomas Andreasson a jeho kolegyně Nora Lindeová povoláni k případu údajné sebevra (mall.cz)

Holly Webb: Hviezdička, sama v noci

Holly Webb: Hviezdička, sama v noci

Jasmínka je šťastím bez seba, keď ju susedia požiadajú, aby sa im počas Vianoc postarala o mačičku. Vďaka tomu môže dievčatko stráviť celé prázdniny s rozkošnou Hviezdičkou. Tej sa hranie s Jasmínkou páči a čoskoro sa z nich stane nerozlučná dvojica. (mall.cz)

Dino Tower Bridge v noci 6000D

Dino Tower Bridge v noci 6000D

Puzzle s motivem nočního Tower Bridge na 6000 dílcích. (mall.cz)

IMPAR SUBLIMACE Polštář Loď v noci

IMPAR SUBLIMACE Polštář Loď v noci

Oboustranný potisk polštářku s plachetnicí na nočním moři o velikosti 40×40 cm. Snímatelný potah na zip + výplň. (mall.cz)

IMPAR SUBLIMACE Polštář Loď v noci

IMPAR SUBLIMACE Polštář Loď v noci

Oboustranný potisk polštářku s plachetnicí na nočním moři o velikosti 55×55 cm. Snímatelný potah na zip + výplň. (mall.cz)

Dnes v noci zemřeš - Sten Viveca

Dnes v noci zemřeš - Sten Viveca

Čtvrtý díl ze série kriminálních románů Vraždy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře LIndeové Když byli kriminální inspektor Thomas Andreasson a jeho kolegyně Nora Lindeová povoláni k případu údajné sebevraždy mladého studenta Marcuse, narazili na podezřelé nesrovnalosti, a proto případ začali vyšetřovat jako vraždu. Zjistili, že případ souvisí s událostmi před mnoha lety, kdy do izolovaného světa vojenské základny přijel mladý nováček Poul Björk, aby tu strávil patnáct měsíců služby. Mladík stál v hierarchii zaměstnanců základny úplně nejníž, od nadřízených se mu dostávalo jen ústrků. Brzy pochopil, že se stal obětí nefalšované šikany, jeho týráni se neustále stupňovalo. Pak si ho jednou v noci nechal předvést opilý velitel. S krutým… (patro.cz)

Černé vzorované ponožky Kača v noci

Černé vzorované ponožky Kača v noci

Černé vzorované ponožky Kača v noci (secretavenue.cz)

Černé vzorované ponožky Kača v noci

Černé vzorované ponožky Kača v noci

Černé vzorované ponožky Kača v noci (secretavenue.cz)

Černé vzorvané ponožky Kača v noci

Černé vzorvané ponožky Kača v noci

Černé vzorvané ponožky Kača v noci (botovo.cz)

Černé vzorvané ponožky Kača v noci

Černé vzorvané ponožky Kača v noci

Černé vzorvané ponožky Kača v noci (botovo.cz)

Černé vzorvané ponožky Kača v noci

Černé vzorvané ponožky Kača v noci

Černé vzorvané ponožky Kača v noci (botovo.cz)

Brýle pro jízdu v noci, 10.212

Brýle pro jízdu v noci, 10.212

Chrání oči před oslněním a rušivými světelnými vlivy. Ideální při velkém počtu protijedoucích vozidel nebo velkém počtu reklamních a pouličních světel. Příjemné, bezpečnější a méně únavné řízení. Nerozbitná konstrukce (conrad.cz)

Cizinci v noci - Kent Haruf - audiokniha

Cizinci v noci - Kent Haruf - audiokniha

Audiokniha:,Křehká novela líčí noční setkání dvou sousedů, Addie a Louise, v coloradském maloměstě Holt. Oba již před lety ovdověli a sžírá je samota. Rozhodnou se nebrat ohledy na řeči místních a začnou se stýkat. Ve svých nočních rozhovorech poodhalují jeden druhému svůj život. Kent Haruf (1943–2014) však rezignuje na ohrané dramatické líčení výčitek. Své poslední dílo psal coloradský spisovatel s vědomím, že se sám vytištěné knihy nedočká. Byl tak schopen svým postavám vdechnout vzácný smířlivý odstup, s nímž se dokážou povznést nad nepříjemnosti a vychutnat si tak momenty štěstí. Jejich děti, především pak syn Addie, jsou však kategoricky proti a dají milencům ultimátum, které již nelze brát na lehkou váhu. (knihydobrovsky.cz)

Ravensburger Praha v noci 1000 dílků

Ravensburger Praha v noci 1000 dílků

Krásné puzzle panoramatickým obrazem noční Prahy nejenže zkrátí dlouhou chvíli a spolehlivě zabaví, ale také rozvíjejí motoriku i další schopnosti. Jednotlivé dílky jsou kvalitně zpracovány, a tak může z těchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknout atraktivní obraz. (mall.cz)

Kdes byla včera v noci - Crosbie Lynn

Kdes byla včera v noci - Crosbie Lynn

Originální dílo „fan fiction“ Kdes byla včera v noci, napsané emocionálně evokativním jazykem Lynn Crosbieové, je imaginativním, dojemným a černohumorným románem o neústupnosti lásky. Evelyn Grayová je osamělá šestnáctiletá holka z maloměsta nedaleko Seattlu. Spolužáci ji šikanují, a tak většinu času tráví ve svém pokoji a povídá si s plakátem Kurta Cobaina. Její matka je alkoholová troska seattleské grungeové scény, jejíž vzpomínky, knihy a hudba podnítí Evelynin zájem o Kurta Cobaina – lásku tak hrozně silnou, že mrtvého zpěváka přivolá zpět mezi živé. Ti dva rychle propadnou jeden druhému a drogám. Proslaví se jako hudebníci, které provázejí skandály, navzdory vzájemné oddanosti je sžírá vášeň, žárlivost a násilí. (patro.cz)

Město v noci - Bartíková Petra, Kurucová Zuzana

Město v noci - Bartíková Petra, Kurucová Zuzana

Je jen málo knih, které září. Město v noci a Příroda v noci. Knížky, které si můžeš prohlížet ve tmě. Přečti si je, nasviť lampičkou a pak zhasni… (patro.cz)

Jiří Mucha: Studené slunce - Marieta v noci

Jiří Mucha: Studené slunce - Marieta v noci

Legendární romány z prostředí lágru, kde Jiří Mucha v první polovině 50. let minulého století strávil čtyři roky, představují zlom v souborném vydání jeho díla v nakladatelství Eminent do druhé poloviny. Kniha Studené slunce je považována za klasiku české literatury 20. (mall.cz)

Simona Dimitri: Co se děje v noci

Simona Dimitri: Co se děje v noci

V noci, když vyjde měsíc a zatřpytí se hvězdy, rozhostí se v ulicích klid. Už všichni spí? Copak se to děje v pekárně? Kdo to tu visí hlavou dolů? Kdo se tu schovává pod listem? Kdo se v noci vydává na průzkum? Co všechno se děje v noci? (mall.cz)

Jenny Wren: Zvířata v noci - První objevy

Jenny Wren: Zvířata v noci - První objevy

Prozkoumej louku, farmu a zahradu v noci! Mnoho zvířat se probouzí teprve ve chvíli, kdy chodíš spát. Prohlédni si tuto knížku a seznam se s nimi! Netopýr neslyšně proletí tmou, zatímco jezevec hledá něco k snědku. Víš, která zvířata vidí v noci lépe než my? (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít