Nefdesanté Beta Glukan 90 kapslí

Nefdesanté Beta Glukan 90 kapslí

Nefdesanté Beta Glukan 90 kapslí

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1–3x denně Složení 1 kapsle: sójový olej (plnivo), beta 1-3 glukan 100 mg , lecitin 20 mg, želatina, glycerol (zahušťovadlo), voda, včelí vosk (plnivo), hydrogenovaný rostlinný olej (plnivo), karamel - přírodní barvivo Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Nedoporučuje se osobám přecitlivělým na včelí a sójové produkty. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Hmotnost: 147,96 g ± 5% (90 kapslí) Produkty nefdesanté® jsou vyráběny a kontrolovány dle standardů ISO 9001:2008 a GMP. Všechny suroviny jsou vybírány a zpracovávány s mimořádnou péčí a v maximálně přírodní podobě. Více informací na nefdesante.cz Zdroj: www.nefdesante.cz (drmax.cz)

Nefdesanté Beta Glukan 60 kapslí

Nefdesanté Beta Glukan 60 kapslí

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1–3x denně Složení 1 kapsle: sójový olej (plnivo), beta 1-3 glukan 100 mg , lecitin 20 mg, želatina, glycerol (zahušťovadlo), voda, včelí vosk (plnivo), hydrogenovaný rostlinný olej (plnivo), karamel - přírodní barvivo Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Nedoporučuje se osobám přecitlivělým na včelí a sójové produkty. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Hmotnost: 98,64 g ± 5% (60 kapslí) Produkty nefdesanté® jsou vyráběny a kontrolovány dle standardů ISO 9001:2008 a GMP. Všechny suroviny jsou vybírány a zpracovávány s mimořádnou péčí a v maximálně přírodní podobě. Více informací na nefdesante.cz Zdroj: www.nefdesante.cz (drmax.cz)

nefdesanté Beta Glukan cps.90

nefdesanté Beta Glukan orální tobolky 60

nefdesanté Beta Glukan orální tobolky 60

Nefdesanté Beta Glukan je doplněk stravy, který obsahuje vysoce účinný 1-3 betaglukan, účinnost známa desítky let a prokázána stovkami klinických studií, čistě přírodní produkt. Beta glukan je přírodní látka se silnými stimulačními účinky na imunitní systém. (pilulka.cz)

Beta Glukan Forte s vitamínem C a zinkem 60 kapslí

Beta Glukan Forte s vitamínem C a zinkem 60 kapslí

Popis Beta Glukan Forte je výborným výživovým doplňkem, který vám zajistí až dvouměsíční podporu přirozené obranyschopnosti zejména v obdobích obecně považovaných za nepříznivé (začátek zimy, počátek jara) a vyžadujících normální práci imunitního systému. (ageo.cz)

Pharma Activ Beta Glukan 1.3/1.6 D 250 mg 60 kapslí

Pharma Activ Beta Glukan 1.3/1.6 D 250 mg 60 kapslí

Beta Glukan 1.3/1.6 D 250 mg je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem beta-glukanu. Beta-glukan 1.3/1.6 D je přírodní polysacharid, který se nachází v buněčných stěnách mikroorganismů druhu Saccharomyces Cerevisiae. Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně před jídlem. Zapijte sklenicí vody. Složení: Beta glukan 1,3/1,6 D 250 mg v jedné kapsli. Kapsle rostlinného původu: hydroxy-propylmethylcelulóza. Upozornění: Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice. Uchovávejte mimo dosah dětí. (drmax.cz)

Pharma Activ Beta Glukan Forte vitamín C a zinek 60 kapslí

Pharma Activ Beta Glukan Forte vitamín C a zinek 60 kapslí

Beta Glukan Forte je doplněk stravy dodávající ke každodenní potravě beta glukan 1,3/1,6D, přírodní polysacharid nacházející se v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces Cerevisiae, vitamín C a zinek. Složení: Yestimun® beta-glukan standardizovaný na obsah min. 85% čistého beta-glukanu 1,3/1,6 D, želatina (obal kapsle), kyselina L-askorbová (vitamín C), citrát zinečnatý (zinek) Dávkování: Dospělí: 1 kapsle 1 až 2 krát denně před jídlem. Zapít sklenicí vody. Doporučená denní dávka (2 kapsle) obsahuje 340 mg beta-glukanu 1,3/1,6 D, 60 mg (75%*) vitamínu C a 9 mg (90%*) zinku (%* referenční hodnoty příjmu). Upozornění: Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé… (drmax.cz)

Barny´s Kolostrum s beta-glukany 30 kapslí

Barny´s Kolostrum s beta-glukany 30 kapslí

Funguje správně vaše imunita? Kolostrum (mlezivo) je tekutina vylučovaná mléčnou žlázou matky brzy po porodu a je ceněná pro obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a především bílkovin. V kravském kolostru jsou právě imunoglobuliny jeho nejvýznamnější součástí. Barnys kolostrum je navíc obohaceno o vysoce čištěné koncentrované betaglukany kvasničného původu. Přídavek vitaminu C, selenu a zinku pomáhá udržovat správnou funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Složení: bovinní kolostrum (imunoglobulin IgG , lecithin), hydroxypropylmethylcelulóza, Yestimun® – betaglukany (1,3)-(1,6)-β-D-glukany z kvasinek, L-askorban vápenatý, L-askorban hořečnatý, L-threonát vápenatý, stearan hořečnatý, oxid titaničitý, oxid zinečnatý, inaktivované kvasnice obohacené… (drmax.cz)

Pharma Activ Beta Glukan Forte s vitamínem C a zinkem 60 kapslí

Pharma Activ Beta Glukan Forte s vitamínem C a zinkem 60 kapslí

Beta Glukan Forte je výborným výživovým doplňkem, který vám zajistí až dvouměsíční podporu přirozené obranyschopnosti zejména v obdobích obecně považovaných za nepříznivé (začátek zimy, počátek jara) a vyžadujících normální práci imunitního systému. Popis Beta glukan 1,3/1,6D je přírodní polysacharid nacházející se v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces Cerevisiae. Obsažený Yestimun beta-glukan standardizovaný na obsah min. 85 % čistého beta-glukanu 1,3/1,6 D je získáván patentovanými a novými výrobními postupy, které zaručují, že přirozené struktury beta glukanu zůstávají zachovány, stejně tak i vysoká čistota a bioaktivita. Složení ve 2 kapslích 340 mg Beta 1,3/1,6-D-glukany 60 mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný) 9 mg Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý… (prodejparfemu.cz)

Pharma Activ Beta Glukan Forte 60 kapslí + Colostrum 60 kapslí +…

Pharma Activ Beta Glukan Forte 60 kapslí + Colostrum 60 kapslí + Sibiřská jedle 50 ml dárkový set + dárek batoh

Vánoční sada firmy Pharma Activ pro imunitu během náročnějších období obsahuje přípravky Beta Glukan Forte s vitaminem C a zinkem, Olej ze sibiřské jedle a Colostrum. Navíc jako dárek batoh. Beta Glukan Forte 60 kapslí dodává organismu přírodní polysacharid beta glukan, vitamin C a zinek. Vitamin C a zinekpřispívají ke správné funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem. Olej ze sibiřské jedle 50 ml příznivě působí na správnou funkci horních cest dýchacích a imunitního systému. Je spolehlivým spojencem v obdobích střídání počasí, která nepříznivě ovlivňují naše zdraví. Olej pochází z mladých výhonků sibiřské jedle bělokoré, která roste pouze na ekologicky čistém území Sibiře. Získává se výhradně přírodní metodou, která je založena na destilaci vodní parou, a díky… (drmax.cz)

Nefdesanté Lecitin 90 kapslí

Nefdesanté Lecitin 90 kapslí

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1–3x denně Složení 1 kapsle: sójový lecitin (1200 mg ), želatina, glycerol (zahušťovadlo), voda Upozornění Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Produkty nefdesanté® jsou vyráběny a kontrolovány dle standardů ISO 9001:2008 a GMP. Všechny suroviny jsou vybírány a zpracovávány s mimořádnou péčí a v maximálně přírodní podobě. Celková hmotnost: 153 g ± 5% (90 kapslí) Zdroj: www.nefdesante.cz (drmax.cz)

Nefdesanté Omega 3 90 kapslí

Nefdesanté Omega 3 90 kapslí

Nefdesanté Omega 3 je doplněk stravy s rybím olejem, který je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA. DHA (kyselina dokosahexaenová) přispívá k udržení optimální činnosti mozku a srdce a k podpoře zraku (v dávce 250 mg denně). EPA (kyselina eikosapentaenová) se podílí na správné činnosti srdce (v dávce 250 mg denně). Vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Dávkování: Užívejte 2-3x denně 1 kapsli. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Složení: Olej z mořské ryby Engraulis japonicus 500 mg s garantovaným obsahem EPA – min. 38 % tj. 190 mg a DHA – min. 25 % tj. 125 mg, želatina, glycerol, voda, vitamín E 2,5 mg v jedné kapsli. Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Přípravek není určen osobám přecitlivělým na mořské… (drmax.cz)

Nefdesanté Koenzym Q10 90 kapslí

Nefdesanté Koenzym Q10 90 kapslí

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně Složení 1 kapsle: slunečnicový olej, želatina, glycerol (zahušťovadlo), koenzym Q10 z biologického zdroje (30mg), včelí vosk (plnidlo), voda, vitamín E (5mg), karamel - přírodní barvivo. Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Nedoporučuje se osobám přecitlivělým na včelí produkty. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Celková hmotnost: 66,6 g ± 5 % (90 kapslí) Produkty nefdesanté® jsou vyráběny a kontrolovány dle standardů ISO 9001:2008 a GMP. Všechny suroviny jsou vybírány a zpracovávány s mimořádnou péčí a v maximálně přírodní podobě. Zdroj: www.nefdesante.cz (drmax.cz)

Pharma Activ Beta Glukan Forte 60 kapslí + Sibiřská jedle 50 ml…

Pharma Activ Beta Glukan Forte 60 kapslí + Sibiřská jedle 50 ml dárkový set + dárek batoh

Vánoční sada firmy Pharma Activ pro imunitu během náročnějších období obsahuje přípravky Beta Glukan Forte s vitaminem C a zinkem a Olej ze sibiřské jedle, navíc jako dárek batoh. Beta Glukan Forte 60 kapslí dodává organismu přírodní polysacharid beta glukan, vitamin C a zinek. Vitamin C a zinekpřispívají ke správné funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem. Olej ze sibiřské jedle 50 ml příznivě působí na správnou funkci horních cest dýchacích a imunitního systému. Je spolehlivým spojencem v obdobích střídání počasí, která nepříznivě ovlivňují naše zdraví. Olej pochází z mladých výhonků sibiřské jedle bělokoré, která roste pouze na ekologicky čistém území Sibiře. Získává se výhradně přírodní metodou, která je založena na destilaci vodní parou, a díky tomu jsou v… (drmax.cz)

Nefdesanté Omega 3 česnek 90 kapslí

Nefdesanté Omega 3 česnek 90 kapslí

Nefdesanté Omega 3 česnek je doplněk stravy s rybím olejem a česnekem. Rybí olej je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA. DHA (kyselina dokosahexaenová) přispívá k udržení optimální činnosti mozku a srdce a zraku (v dávce 250 mg denně). EPA (kyselina eikosapentaenová) se podílí na správné činnosti srdce (v dávce 250 mg denně). Česnek působí jako antioxidant, přispívá k odolnosti vůči stresu, příznivě působí na správnou funkci jater, srdce a cév, pomáhá udržet správnou hladinu cholesterolu, krevních tuků, homocysteinu a krevního tlaku. Je dobrou ochranou organizmu v období nebezpečí nachlazení, v rekonvalescenci a při únavě. Vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Dávkování: Užívejte 2-3x denně 1 kapsli. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit… (drmax.cz)

Beta Glukan Forte vitamín C a zinek cps.60

Aminokyseliny Nutrend Beta-Alanine Compressed Caps 90 kapslí

Aminokyseliny Nutrend Beta-Alanine Compressed Caps 90 kapslí

Aminokyseliny Nutrend Beta-Alanine Compressed Caps 90 kapslí jsou neesenciální nebílkovinnou aminokyselinou. V organismu se tato beta-aminokyselina přetváří za pomoci L-histidinu na carnosin. Vyšší hladina samotného carnosinu ve svalové tkáni napomáhá pozitivně regulovat pH svalstva a tím podpořit fyzický výkon. Díky pravidelnému užívání dojde k snižování svalové únavy a postupnému navýšení objemu tréninku.Specifikace: 1150 mg beta-alaninu v kapsli  lehce stravitelné kapsle  s obsahem L-histidinu Je určen: pro silové i vytrvalostní sportovce  pro maximální fyzický výkon  pro oddálení svalové únavy  pro intenzivně trénující sportovce Doporučené dávkování: užijte 2-4 kapsle 60 minut před tréninkem. Maximální denní dávka jsou 4 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování. … (insportline.cz)

AROMATICA Vláknina s beta-glukany 200g (novinka)

Barnys Kolostrum s beta-glukany cps.30

Belathena s Beta-Glukanem hydrogelová maska 4 ks

Belathena s Beta-Glukanem hydrogelová maska 4 ks

Jedinečná chladivá pleťová maska s Beta-Glukanem zklidňuje pokožku po estetických procedurách a po intenzivním slunění. Pleťová maska dokonale přilne a vytvoří „druhou kůži“. S pohodovou a snadnou aplikací na 40 minut. Beta-Glukan, aplikovaný na pokožku, působí na pleť chladivým a intenzivně zklidňujícím účinkem, kyselina hyaluronová pokožku hydratuje a kolagen podporuje liftingový efekt pro vráskám. Zklidňující maska Belathena s Beta-Glukanem poskytuje nižší stupeň hydratace a liftingového efektu, nežli "modré" masky Belathena se zvýšeným obsahem Hyaluronové kyseliny. Je vhodná na problémovou, citlivou a extrémně suchou pleť. Doporučujeme použití masky pro zklidnění pokožky po estetických procedurách, jako micro-needling, peeling či laser nebo po intenzivním slunění či pobytu v soláriu.… (drmax.cz)

Nefdesanté Lecitin 60 kapslí

Nefdesanté Lecitin 60 kapslí

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1–3x denně Složení 1 kapsle: sójový lecitin (1200 mg ), želatina, glycerol (zahušťovadlo), voda Upozornění Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Celková hmotnost: 102 g ± 5% (60 kapslí) Produkty nefdesanté® jsou vyráběny a kontrolovány dle standardů ISO 9001:2008 a GMP. Všechny suroviny jsou vybírány a zpracovávány s mimořádnou péčí a v maximálně přírodní podobě. Zdroj: www.nefdesante.cz (drmax.cz)

Nefdesanté Koenzym Q10 60 kapslí

Nefdesanté Koenzym Q10 60 kapslí

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně Složení 1 kapsle: slunečnicový olej, želatina, glycerol (zahušťovadlo), koenzym Q10 z biologického zdroje (30mg), včelí vosk (plnidlo), voda, vitamín E (5mg), karamel - přírodní barvivo. Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Nedoporučuje se osobám přecitlivělým na včelí produkty. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Celková hmotnost: 44,4 g ± 5 % (60 kapslí) Produkty nefdesanté® jsou vyráběny a kontrolovány dle standardů ISO 9001:2008 a GMP. Všechny suroviny jsou vybírány a zpracovávány s mimořádnou péčí a v maximálně přírodní podobě. Zdroj: www.nefdesante.cz (drmax.cz)

Belathena s Beta-Glukanem + zvýšený obsah Hyaluronové kyseliny…

Belathena s Beta-Glukanem + zvýšený obsah Hyaluronové kyseliny hydrogelová maska 4 ks

Jedinečná hydro-liftingová pleťová maska s Beta-Glukanem, kyselinou hyaluronovou a kolagenem. Poskytuje okamžitý liftingový (vyhlazující) a hydratační efekt, který vydrží několik dní. Pleťová maska dokonale přilne a vytvoří „druhou kůži“. S pohodovou a snadnou aplikací na 40 minut. Beta-Glukan, aplikovaný na pokožku, působí na pleť chladivým a silně zklidňujícím účinkem, kyselina hyaluronová pokožku silně hydratuje a kolagen podporuje liftingový efekt pro vráskám. Hydrogelové liftingové Masky BELATHENA s Beta-Glukanem a zvýšeným obsahem Hyaluronové kyseliny jsou určeny na citlivou pleť s vráskami a na pleť vysušenou a unavenou. Doporučujeme použití masky po intenzivním slunění (v létě i zimě), při náročném a stresovém životním stylu, při častém pobytu v klimatizovaném či silně vytápěném… (drmax.cz)

nefdesanté Lecitin cps.90

Nefdesanté Ginkgo Biloba 60 mg 60 kapslí

Nefdesanté Ginkgo Biloba 60 mg 60 kapslí

Přispívá k normálnímu krevnímu oběhu, který je spojován s výkonem mozku a reaktivitou. Podporuje duševní a kognitivní činnost , napomáhá umocňovat paměť s věkem a podílí se na schopnosti soustředění. Složení 1 kapsle sójový olej, želatina, glycerol (zahušťovadlo), Ginkgo biloba extrakt (60 mg), včelí vosk (plnidlo), voda, karamel - přírodní barvivo Upozornění: Může snižovat srážlivost krve. Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Nedoporučuje se osobám přecitlivělým na včelí a sójové produkty. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Hmotnost: 36,6 g ± 5 % (60 kapslí) Produkty nefdesanté® jsou vyráběny a kontrolovány dle standardů ISO 9001:2008 a GMP. Všechny suroviny jsou vybírány a zpracovávány s mimořádnou péčí a v… (drmax.cz)

Beta-Glucan, 120 kapslí, Weider

Beta-Glucan, 120 kapslí, Weider

Beta-glucan zvyšuje "výkonnost" imunitního systému bez toho, aby došlo k jeho nadměrné reakci. Detoxikační přípravek s obsahem Beta-D-(1,3)-(1–6) Glucanu. Detoxikace je celkové pročištění organismu – proces, při kterém se organizmus zbavuje nežádoucích látek, které za určitých okolností mohou mít na organismus toxický (jedovatý) vliv. Je tedy potřeba zbavit tělo těchto látek a to ještě dříve, než začnou narušovat nějaké procesy v organismu. (pilulka.cz)

Weider Beta-Ecdysterone 150 kapslí

Weider Beta-Ecdysterone 150 kapslí

Preparát stimuluje tvorbu bílkovin a výstavbu svalové hmoty. Beta-ecdysterone je přírodní alternativou steroidů. (pilulka.cz)

Weider, Beta-Alanine, 120 kapslí

Weider, Beta-Alanine, 120 kapslí

Vhodné při zvýšené fyzické zátěži nebo při sportovních aktivitách. Obsahuje beta-alanin. (pilulka.cz)

nefdesanté Koenzym Q10 cps.90

Nefdesanté Omega 3 česnek cps.90

Nefdesanté Omega 3 cps.90

nefdesanté Vápník Hořčík Zinek Skinkomplex tbl.90

Beta Ecdyx - Amix 90 kaps.

Beta Ecdyx - Amix 90 kaps.

Beta-Ecdyx Pure - Amix je najmodernejší produkt s obsahom zázračnej látky Beta-Ecdysteronu. (protein.cz)

Nefdesanté Vápník Hořčík Zinek Skin komplex 90 tablet

Nefdesanté Vápník Hořčík Zinek Skin komplex 90 tablet

Vápník napomáhá normální srážlivosti krve, podporuje normální energetický metabolismus, činnost svalů, funkci nervových přenosů, funkce trávicích enzymů a stav kostí a zubů. Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání. Zinek podporuje normální stav kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku a imunitní systém. Napomáhá udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi. Podílí se na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidačním stresem. Doporučené dávkování: 1 tableta 1–3x denně Složení 1 tablety: uhličitan vápenatý (vápník 260 mg), oxid hořečnatý (hořčík 130 mg), mikrokrystalická celulosa (látka prostispékavá) , extrakt z pinus pinaster (extrakt z borovice přímořské 15 mg), oxid zinečnatý (zinek 8 mg), hydroxypropylcelulosa (zahušťovadlo) oxid křemičitý (látka protispékavá), stearát… (drmax.cz)

Beta Bolix - Amix 90 tbl

Beta Bolix - Amix 90 tbl

Revoluční Beta-Alanin (CarnoSyn) ve speciální kombinaci s Creatin Ethyl Ester (zdokonalená forma kreatinu - esterifikovaný kreatin).Dávkování:Užívejte 3 kapsle 30 - 45 minut před tréninkem. Zapijte dostatečným množstvím vody.Tabulka nutričních hodnot:Velikost jedné dávky:3 kapslePočet dávek v balení:30Hodnoty jedné dávkyAmix BetaBolix2 250 mgCreatine Ethyl Ester - Beta-Alanine Dual Action Matrix (CarnoSyn)Složení:Creatin ethylester hydrochlorid, beta alanin (CarnoSyn), mikrokrystalická celulóza, koloidní oxid křemičitý, sodná sůl karboxymethylcelulosy, natrium- stearyl-fumarát, stearát hořečnatý.Upozornění:Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.… (najprotein.cz)

LR LIFETAKT Woman Phyto Kapsle 90 kapslí

LR LIFETAKT Woman Phyto Kapsle 90 kapslí

Doplněk stravy s extraktem z červeného jetele, vápníkem a vitamínem D3. (pilulka.cz)

Ovosan 90 kapslí

Ovosan 90 kapslí

O V O S A N ® doplněk stravy s vaječnými Biologicky Aktivními Fosfolipidy BAF® Složení Slunečnicový olej rafinovaný, vaječný extrakt (fosfolipidy, neutrální lipidy), želatina, zvlhčující látka glycerol, voda čištěná. Složení 1 kapsle Vaječný extrakt 150 mg z toho - vaječné Biologicky Aktivní Fosfolipidy BAF® min. 75 mg - cholesterol max. 1 mg Slunečnicový olej rafinovaný 350 mg Želatinový obal (želatina, glycerol, voda) 180 mg V kapsli dochází k postupnému oddělení účinné látky. Tímto přirozeným procesem se v kapsli vytváří úsada, která je pro výrobek charakteristická. Použití Přípravek OVOSAN je suspenzí Biologicky Aktivních Fosfolipidů BAF®. Fosfolipidy obecně představují skupinu látek obsahujících glycerol, mastné kyseliny a kyselinu fosforečnou. V těle (organismu) zastávají řadu… (drmax.cz)

Hericium 90 kapslí

Hericium 90 kapslí

Popis MycoMedica Hericium extrakt je asi 20x koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější! Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Hericium je minimálně 20 % (200 mg/g). (ageo.cz)

GynMax 90 kapslí

GynMax 90 kapslí

Popis Doplněk stravy GynMax obsahuje indol-3-karbinol, který příznivě ovlivňuje metabolismus estrogenů, a tím i tkáně na estrogenu závislé. (ageo.cz)

Beta Ecdyx - Amix 90 tbl

Beta Ecdyx - Amix 90 tbl

Amix Beta Ecdyx obsahuje extrakt pocházející z rostliny Cyanotis Arachnoidea s 90% -ním obsahem Beta-Ecdysteronu (20-Beta-Hydroxyecdysterone).Dávkování:Užívejte jednu kapsli dvakrát denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Optimální dávkování je množství 5 - 10 mg na 1 kg tělesné hmotnosti. Produkt užívejte maximálně po dobu 4 týdnů. Pak následuje dvoutýdenní přestávka v užívání.Tabulka nutričních hodnot:Velikost jedné dávky:1 kapslePočet dávek v balení:90Hodnoty jedné dávkyCyanotis Arachnoidea (Standardized for 90% Ecdysterone)300 mgCRT-ss (Controlled Release Technology Support System)Methocel (Micro-Polymer Cellulose Ethers of hydrophilic Matrix Systems)Složení:Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), stabilizátor:… (najprotein.cz)

Beta Bolix - Amix 90 tbl.

Beta Bolix - Amix 90 tbl.

BetaBolix od Amixu to je fantastická kombinácia dvoch naozaj účinných látok pre silu a rast svalovej hmoty. (protein.cz)

CLA 90 kapslí

CLA 90 kapslí

Konjugovaná kyselina linoleová je společný název pro směs konjugovaných dienových izomerů kyseliny Linoleové ( C 18:2 n-6). Jednotlivé izomery lze rozlišit. Mezi hlavní, nejúčinnější patří c9, trans 11 a trans 10, c12. (pilulka.cz)

Nutrend Beta-Alanine Compressed 90 tablet

Nutrend Beta-Alanine Compressed 90 tablet

(SportObchod.cz)

Parazin 90 kapslí

Parazin 90 kapslí

Popis Hlavní složkou přípravku Parazin je tymián, který posiluje přirozenou antibakteriální aktivitu. (ageo.cz)

Chaga 90 kapslí

Chaga 90 kapslí

Popis Chaga (rezavec šikmý) obsahuje terapeuticky významné látky, jako jsou polysacharidy (betaglukany), antioxidanty (melanin) a steroly (betulin). (ageo.cz)

Reishi 90 kapslí

Reishi 90 kapslí

Popis Obsažený extrakt v doplňku stravy Reishi, nebo-li lesklokorka lesklá, je cca 20x koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější. Reishi významně zvyšuje vitalitu, normalizuje srdeční činnost a obranyschopnost organismu. (ageo.cz)

HMB 90 kapslí

HMB 90 kapslí

HMB neboli beta-hydroxy-beta-metylbutyrát je dobře známým doplňkem, který lze doporučit všem jedincům orientovaným na růst svalové hmoty a regeneraci. Sám o sobě je velice účinný a efekt lze posílit i v kombinaci s jinými doplňky. Jde o metabolit aminokyseliny leucin, který je v malém množství přirozeně vytvářen v těle při proteinové syntéze. Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. (pilulka.cz)

Graviola 90 kapslí

Graviola 90 kapslí

Graviola (Anona ostnitá) je malý stálezelený strom dorůstající výšky 5-6 m, který roste v tropických oblastech Jižní Ameriky. Má velké žlutozelené plody s bílou mírně nakyslou dužinou, která se využívá především k výrobě džusů a šťáv. Složení v 1 kapsli Množství Složka 50 mg Graviola (Anona ostnitá, Annona muricata, extrakt z plodů 10:1 - odpovídá 500 mg účinné látky) Přídatné látky rostlinná kapsle, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (nosič) Dávkování Užívejte 1 kapsli 3x denně v době jídla, zapijte dostatečným množstvím vody. Po měsíci užívání se doporučuje 1 měsíc přestávka. Balení 90 rostlinných kapslí - dávka na 1 měsíc Upozornění Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.… (drmax.cz)

Pláštěnka Non-stop Beta Pro Oranžová 90

Pláštěnka Non-stop Beta Pro Oranžová 90

Pláštěnka Beta Pro je vyrobená z pevné voděodolné membrány, má podlepené švy a vysoký límec. Spolehlivě tak ochrání vašeho kamaráda proti vodě a větru. Mimoto neváží skoro nic a můžete ji tak mít stále po ruce. Pláštěnka je vynikající doplněk pro období jaro až podzim, kdy teploty neklesají tak hluboko, ale počasí si s námi dokáže pěkně pohrát. Pláštěnku doporučujeme i na krátké venčení dlouhosrstých plemen ve vlhkém a deštivém počasí. Vyhnete se tak navlhnutí srsti a nepříjemnému zápachu. Pláštěnka má funkční střih, který neomezuje v pohybu a psi v ní bez problému zvládají i dlouhé výlety. 2 funkční vrstvy Polyesterová vrstva Nepromokavá prodyšná membrána Délka zad: 90 cm (superzoo.cz)

Cemio RED3 90 kapslí

Cemio RED3 90 kapslí

Cemio RED3 obsahuje kombinaci extraktů 7 bylin (Slivoň africká, Maca, Sibiřský ženšen, Len setý, Kustovnice čínská, Gumojilm jilmový, Soja luštinatá). Nyní vánoční balení s limitovanou edicí na 3 měsíce užívání. Slivoň africká (Pygeum africanum) podporuje normální funkci močového měchýře a dolních močových cest. Má pozitivní účinek na zdraví prostaty. Maca (Lepidium meyenii) podporuje sexuální zdraví, fyzické a duševní zdraví a vitalitu. Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) podporuje fyzické a duševní zdraví, kognitivní a duševní výkonost. Len setý (Linum usitatissimum L.) napomáhá normální funkciprostaty. Kustovnice čínská (Lycium chinense) je zdrojem mnoha důležitých vitaminů, minerálů a stopových prvků. Gumojilm jilmový (Eucommia ulmoides) posiluje vitalitu. Sója luštinatá … (drmax.cz)

Protectum Vital 90 kapslí

Protectum Vital 90 kapslí

Protectum Vital jsou kapsle, které obsahují antioxidanty, karotenoidy, vitaminy a minerály: lutein, hořčík, zeaxanthin, selen, zinek, měď a vitamin E. Složení: hořčík 100 mg, lutein 10 mg, zeaxanthin 1 mg, selen 20 μg, vitamin E 9 mg, zinek 10 mg, měď 1 mg Dávkování: 1 kapsle denně Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Balení: 90 kapslí (drmax.cz)

Indonal Man 90 kapslí

Indonal Man 90 kapslí

Indonal Man obsahuje Indol-3-karbinol (I3C) látku, která se nachází v brukvovité zelenině například brokolice, zelí, kapustě či květáku. Saw Palmetto příznivě ovlivňuje normální funkci prostaty. Složení: Indol 3 karbinol 150 mg, Saw Palmetto 100 mg (výtažek z palmy sabalové - serenoa repens), kukuřičný škrob, želatina (obal kapsle). Jak se Indonal Man užívá: Muži do 70 kg užívají 2 kapsle denně, muži nad 71 kg užívají 3 kapsle denně. Při preventivním užívání se užívá 1 kapsle denně po dobu 3 měsíců, následně je nutné dodržet 3 měsíční pauzu. Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. V případě onemocnění pohlavních orgánů je nutná konzultace s lékařem. Nedoporučuje se užívat v kombinaci s antacidy, H2 blokátory a inhibitory protonové pumpy. Nepřekračujte… (drmax.cz)

Reishi Premium 90 kapslí

Reishi Premium 90 kapslí

Popis Houba Reishi - Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), označovaná také jako "chytrá houba" nebo "božská houba nesrmtelnosti", patří mezi nejstarší přírodní byliny tradičné čínské medicíny, kde se používala již před 4 tisíci lety. (ageo.cz)

Kvercetin Epigemic 90 kapslí

Kvercetin Epigemic 90 kapslí

Popis Kvercetin Epigemic se vyznačuje především svými antioxidačními účinky.PopisKvercetin Epigemic je vhodný zejména pro osoby vystavené vysoké fyzické nebo duševní zátěži. Přípravek podporuje přirozenou ochranu DNA, bílkovin a lipidů vůči oxidativnímu poškození. Kvercetin přispívá k udržení normální funkce srdce a cév, podporuje mentální výkonnost a přispívá také k udržení normální funkce ledvin a jater. DávkováníUžívejte 1-2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.Balení90 kapslí - dávka na 45 dníUpozorněníDoplněk stravy. Země původu: BrazílieDalší sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky antioxidanty. (ageo.cz)

Gynmax 90 kapslí

Gynmax 90 kapslí

Doplněk stravy GynMax obsahuje indol-3-karbinol, který příznivě ovlivňuje metabolismus estrogenů, a tím i tkáně na estrogenu závislé. Indol-3-karbinol se získává extrakcí z křížokvětých rostlin jako je brokolice, zelí, květák, kedlubna a kapusta. Složení v 1 kapsli Množství Složka 200 mg Indol-3-karbinol Přídatné látky rýžová moučka, rostlinná kapsle, stearan hořečnatý (nosič) Dávkování Užívejte 1 kapsli 1x denně během jídla, zapijte dostatečným množstvím vody. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat 3 měsíce a tuto kúru 2x do roka opakovat (nejlépe na jaře a na podzim). V případě potřeby užívejte 1 kapsli 2x denně po dobu 3 měsíců. Pokud vážíte více než 60 kg, můžete dávku zvýšit na 3 kapsle denně. Balení 90 kapslí - dávka na 1,5-3 měsíce Upozornění Doplněk stravy. Není vhodné pro… (drmax.cz)

Agaricus 90 kapslí

Agaricus 90 kapslí

Popis Přípravek Agaricus přispívá k normální činnosti imunitního systému. (ageo.cz)

Lecitin 90 kapslí

Lecitin 90 kapslí

Popis Lecitin je doplněk stravy, který působí příznivě na celý organismus.Přídatné látkyželatina, glycerol (zahušťovadlo), vodaDávkováníUžívejte 1 kapsli 1 - 3 x denně.Balení90 kapslí - dávka na 30 až 90 dníUpozorněníDoplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Náš tipV naší nabídce naleznete také další přípravky s lecitinem. (ageo.cz)

Indonal Partner 90 kapslí

Indonal Partner 90 kapslí

Popis Indonal Partner je jedinečnou kombinací látek indol-3-karbinolu a resveratrolu, které podporují normální činnost pohlavních orgánů. (ageo.cz)

Aktivní uhlí 90 kapslí

Aktivní uhlí 90 kapslí

Popis Aktivní uhlí je rostlinný produkt vyráběný z kokosových ořechů, který normalizuje činnost střev. (ageo.cz)

Omega 3 90 kapslí

Omega 3 90 kapslí

Popis Omega 3 obsahuje rybí olej, který je nejdůležitějším přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA a vitamínů A a D.Přídatné látky želatina, glycerol (zahušťovadlo), vodaDávkováníUžívejte 1 kapsli 2 - 3 x denně. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.Balení90 kapslí - dávka na 30 až 45 dníUpozorněníDoplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí!  Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Přípravek není určen osobám přecitlivělým na mořské produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.Náš tipV naší nabídce naleznete také další… (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít