Native Union Smart Charger 4-portová USB nabíječka šedá

Šedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable…

Šedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable, délka 45 cm

Praktický datový nabíjecí lightning kabel pro Apple, který má také externí baterii. Kabel má speciální opletenou úpravu povrchu, díky které je mnohem odolnější. Co tento šikula vůbec umí? Dodá šťávu vašemu mobilnímu klenotu. Samotná baterie je velice kompaktní, lze tedy telefon i spolu s powerbankou pohodlně nosit v kapse. Výhoda je v tom, že po nabití vašeho zařízení se automaticky nabije i powerbanka. O značce: Zrozena ze společné lásky k designu a dobře provedeným produktům. John Brunner a Igor Duc, stojící za značkou Native Union, se rozhodli jít proti masové výrobě obalů a dalšího příslušenství z plastu. Ve svých výrobcích se snaží kombinovat nečekané materiály nejlepší kvality (jako je třeba dřevo či mramor) spolu s funkčními a promyšlenými detaily. (bonami.cz)

Nabíjecí kabel USB C Native Union Belt Cable Zebra, délka 1,2 m

Nabíjecí kabel USB C Native Union Belt Cable Zebra, délka 1,2 m

Značka Native Union přichází s praktickými nabíjecími kabely, které jsou zpracovány speciální pletenou technikou. Jejich odolnost je tak mnohem větší. I po vzhledové stránce umí udělat radost. Potěší zkrátka všechny milovníky vytříbeného designu. O značce: Zrozena ze společné lásky k designu a dobře provedeným produktům. John Brunner a Igor Duc, stojící za značkou Native Union, se rozhodli jít proti masové výrobě obalů a dalšího příslušenství z plastu. Ve svých výrobcích se snaží kombinovat nečekané materiály nejlepší kvality (jako je třeba dřevo či mramor) spolu s funkčními a promyšlenými detaily. (bonami.cz)

Nabíjecí stojánek pro Apple Watch Native Union Anchor

Nabíjecí stojánek pro Apple Watch Native Union Anchor

Elegantní nabíjecí dock pro vaše hodinky Apple Watch. Má protiskluzovou spodní část, která zaručí ukotvení na povrchu. O značce: Zrozena ze společné lásky k designu a dobře provedeným produktům. John Brunner a Igor Duc, stojící za značkou Native Union, se rozhodli jít proti masové výrobě obalů a dalšího příslušenství z plastu. Ve svých výrobcích se snaží kombinovat nečekané materiály nejlepší kvality (jako je třeba dřevo či mramor) spolu s funkčními a promyšlenými detaily. (bonami.cz)

I-TEC Smart USB 5 Port Charger (CHARGER5P40W)

I-TEC Smart USB 5 Port Charger  (CHARGER5P40W)

Nabíjecí stanice 5x USB, 40W / 8A, automatické rozpoznání připojeného zařízení, 2.4A Není vyplněn Alternativní text k fotografii!i-tec USB Smart Charger 5 Port 40W / 8ASíťová USB nabíječka i-tec USB Smart Charger 5 Port 40W / 8A je nabíječka pro mobilní telefony, tablety, navigace, powerbanky, hudební přehrávače, fotoaparáty a další digitální zařízení. Výhodou je nabíjení až 5 USB zařízení současně. Všechny USB porty DC 5 V / max. 2,4 A slouží k rychlému nabíjení mobilních zařízení vyžadujících velký napájecí proud. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Tuto designovou síťovou USB nabíječku využijete v domácnostech, obchodních centrech i v kancelářích. Disponují také speciálními identifikačními obvody pro iPad/iPhone, Samsung telefony a tablety. Vstup AC 100-240 V umožňuje… (alza.cz)

CELLY TURBO travel charger 4 x USB white (TC4USBTURBO)

CELLY TURBO travel charger 4 x USB white (TC4USBTURBO)

Nabíječka rychlé nabíjení 4,8 A, výstup 1 A + 2,4 A, určená pro síťové zásuvky EU, kompaktní provedení Potřebujete (nejen) na cestách spolehlivou nabíječku? CELLY charger TC4USB TURBO je nejen kvalitní a bezpečná, ale umožní vám nabíjet až 4 USB zařízení najednou.Síťovou nabíječku CELLY charger TC4USB TURBO oceníte, když se vám na cestách vybije chytrý telefon, tablet či další USB zařízení. Můžete totiž nabíjet až 4 najednou. Celkový výstupní proud činí 4,8 A, přičemž dva porty nabíjejí rychlostí 1 A a další dva 2,4 A. Nabíječku si lze jednoduše přibalit na cesty, a to díky kompaktnímu tvaru. A samozřejmě splňuje všechny normy ČR, takže si ji můžete pořídit naprosto bez obav. Podstatné vlastnostiCestovní nabíječka pro 4 USB… (alza.cz)

Černá nabíjecí stanice se 3 porty a dřevěnými detaily Native Union…

Černá nabíjecí stanice se 3 porty a dřevěnými detaily Native Union Eclipse

Nabíječka Eclipse je opravdovou chloubou značky Native Union. Není se čemu divit. Nejen skvěle vypadá, ale je také velmi výkonná. Lze na ní nabíjet až tři zařízení ve stejnou chvíli. Díky pojízdnému kabelovému systému poslouží i na uschovávání kabelů (vejdou se do ní dva o délce 3 metrů). Otevírání se díky dotykovému senzoru. O značce: Zrozena ze společné lásky k designu a dobře provedeným produktům. John Brunner a Igor Duc, stojící za značkou Native Union, se rozhodli jít proti masové výrobě obalů a dalšího příslušenství z plastu. Ve svých výrobcích se snaží kombinovat nečekané materiály nejlepší kvality (jako je třeba dřevo či mramor) spolu s funkčními a promyšlenými detaily. (bonami.cz)

CELLY TURBO travel charger 4 x USB black (TC4USBTURBOBK)

CELLY TURBO travel charger 4 x USB black (TC4USBTURBOBK)

Nabíječka rychlé nabíjení 4.8 A, výstup 2x 1A + 2x 2.4 A, určená pro síťové zásuvky EU, kompaktní provedení CELLY TURBO USB je cestovní nabíječka pro váš mobilní telefon či tablet. Nabíječka je kompaktní, tudíž si ji můžete vzít kamkoli. Podporuje technologii pro rychlé nabíjení, takže své zařízení nabijete mnohem rychleji, než s ostatními nabíječkami. K dispozici máte čtveřici USB portů pro nabíjení, celkový dobíjecí proud je 4,8 A. Spodní dva porty nabíjejí až 1 A, zelené porty dokonce až 2,4 A. Nabíječka je vyhotovena v elegantní černé barvě. CELLY TURBO USB se pyšní ochranou proti zkratu, přepólování a přepětí v síti. … (alza.cz)

Mramorová nabíjecí stanice s kabelem lightning pro iPhone Native…

Mramorová nabíjecí stanice s kabelem lightning pro iPhone Native Union Dock, délka kabelu 1,2 m

Vyroben z opravdového mramoru, tento kousek zkrátka zaujme na první pohled. Elegantní a stabilní provedení z této nabíjecí stanice dělá kousek, který potěší každého milovníka neokoukaného designu. Při nabíjení bude vaše mobilní zařízení naprosto zabezpečené, nemusíte se bát pádu. O značce: Zrozena ze společné lásky k designu a dobře provedeným produktům. John Brunner a Igor Duc, stojící za značkou Native Union, se rozhodli jít proti masové výrobě obalů a dalšího příslušenství z plastu. Ve svých výrobcích se snaží kombinovat nečekané materiály nejlepší kvality (jako je třeba dřevo či mramor) spolu s funkčními a promyšlenými detaily. (bonami.cz)

Tmavě modrý obal na mobilní telefon pro iPhone 6 a 6S Plus Native…

Tmavě modrý obal na mobilní telefon pro iPhone 6 a 6S Plus Native Union Clic 360 Case

Ohákněte vašeho mobilního parťáka do nového kabátu. S tímto obalem na telefony docílíte nejen estetického nebe, zároveň váš klenot ochráníte před škrábanci a tekutinami. O značce: Zrozena ze společné lásky k designu a dobře provedeným produktům. John Brunner a Igor Duc, stojící za značkou Native Union, se rozhodli jít proti masové výrobě obalů a dalšího příslušenství z plastu. Ve svých výrobcích se snaží kombinovat nečekané materiály nejlepší kvality (jako je třeba dřevo či mramor) spolu s funkčními a promyšlenými detaily. (bonami.cz)

GP USB nabíječka baterií U421 + 4× AA GP ReCyko+ Pro (1604642102)

GP USB nabíječka baterií U421 + 4× AA GP ReCyko+ Pro (1604642102)

Nabíječka USB pro nabíjení článků AAA, AA, napájení USB 5V, 4 články ReCyko+ Pro 2000mAh uvnitř balení, 1 až 4 nabíjených baterií současně, napájecí kabel do auta, udržovací dobíjení, ochrana proti přepólování, detekce alkalických baterií, detekce poškozených baterií Kompaktní nabíječka s USB vstupem, díky kterému můžete baterie dobíjet na nejrůznějších místech a z různých zařízení. Využijete USB autorádia, notebooku, powerbanky a mnohé jiné.Nové, lepší, silnějšíV roce 2016 uvedla společnost GP Batteries na trh novou generaci nabíječek baterií. Tento typ USB nabíječek přináší spoustu výhod. Od menších rozměrů, hmotnosti a výrobních nákladů až po větší kompatibilitu s různými formami napájení.Tyto nabíječky jsou také vybaveny nejmodernější elektronikou řídící nabíjecí proces a spoustou… (alza.cz)

I-TEC USB-C Charger 60W + USB-A Port 12W (CHARGER-C60WPLUS)

I-TEC USB-C Charger 60W + USB-A Port 12W (CHARGER-C60WPLUS)

Univerzální napájecí adaptér USB-C port 60W, USB port 10W, pro notebooky, tablety, smartphony Univerzální 60W I-TEC USB-C napájecí adaptér se výborně hodí pro napájení notebooků, tabletů, smartphonů a jiných zařízení s USB-C nabíjecím portem. Lehký a snadno přenosný I-TEC napájecí adaptér má ochranu proti proudovému přetížení, přepětí, zkratu a přehřátí. Napětí se nastavuje automaticky podle USB Power Delivery specifikace 2.0 v1.2. Napájecí adaptér I-TEC 60W má dále dodatečný výstup USB-A, který lze jednoduše použít pro napájení většiny zařízení s USB nabíjením například MP3 přehrávačů, Bluetooth hands-free a mobilních telefonů Android a Apple. Klíčové vlastnosti univerzálního napájecího adaptéru I-TEC USB-C Charger 60WNapájecí adaptér s jedním USB-C konektorem a… (alza.cz)

I-TEC Universal Charger USB-C PD 3.0 + 1x USB 3.0, 112W (CHARGER…

I-TEC Universal Charger USB-C PD 3.0 + 1x USB 3.0, 112W (CHARGER-C112W )

Univerzální napájecí adaptér USB-C port 112W, USB-A port, pro notebooky, tablety, smartphony Síťová USB nabíječka I-TEC Universal Charger USB-C PD 3.0 je nabíječka pro mobilní telefony, tablety, navigace, powerbanky, hudební přehrávače, fotoaparáty a další digitální zařízení. Výhodou je nabíjecí výkon až 112 W, jeden USB-C port a jeden USB-A port. Tuto designovou síťovou USB nabíječku využijete v domácnostech, obchodních centrech i v kancelářích. Hmotnost tohoto zařízení je 356 g. Klíčové vlastnosti univerzálního napájecího adaptéru I-TEC Universal Charger USB-C PD 3.0Napájecí adaptér s jedním USB-C konektorem a jedním USB-A konektoremI-TEC Universal Charger pro nabíjení telefonů, tabletů, smartphonů a dalších zařízeníMaximální výkon až 112 WHmotnost 356 g … (alza.cz)

AlzaPower Smart Charger 2.1A Black (APW-CC1100B)

AlzaPower Smart Charger 2.1A Black (APW-CC1100B)

Nabíječka do sítě, univerzální, 1x USB 2.1A, výkon 10.5W, ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, 100-240V, Military Standard MIL-HDBK-217, bez kabelu v balení Nový standard nabíječekStandardní nabíječka pro téměř každé zařízení, která nastavuje laťku na naprosto novou úroveň. Skvělá pokud hledáte to nejkvalitnější na trhu, nebo zkrátka potřebujete novou univerzální nabíječku.TestovánozákazníkyCo víc k tomu říct? Vyrábíme produkty pro naše zákazníky a snažíme se vyhovět všem požadavkům, abychom doručili jen ten nejkvalitnější produkt.Minimalistická,moderní a trendyNabíječka ladí s ostatními produkty AlzaPower. Při návrhu jsme se drželi moderních minimalistických trendů a nabíječka díky tomu ladí téměř s čímkoliv.Chytráa bezpečnáChytrá limitace výstupního výkonu podle… (alza.cz)

AlzaPower Smart Charger 2.1A White (APW-CC1100W)

AlzaPower Smart Charger 2.1A White (APW-CC1100W)

Nabíječka do sítě, univerzální, 1x USB 2.1A, výkon 10.5W, ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, 100-240V, Military Standard MIL-HDBK-217, bez kabelu v balení Nový standard nabíječekStandardní nabíječka pro téměř každé zařízení, která nastavuje laťku na naprosto novou úroveň. Skvělá pokud hledáte to nejkvalitnější na trhu, nebo zkrátka potřebujete novou univerzální nabíječku.TestovánozákazníkyCo víc k tomu říct? Vyrábíme produkty pro naše zákazníky a snažíme se vyhovět všem požadavkům, abychom doručili jen ten nejkvalitnější produkt.Minimalistická,moderní a trendyNabíječka ladí s ostatními produkty AlzaPower. Při návrhu jsme se drželi moderních minimalistických trendů a nabíječka díky tomu ladí téměř s čímkoliv.Chytráa bezpečnáChytrá limitace výstupního výkonu podle… (alza.cz)

Šedá nástěnná lampa s poličkou a USB nabíječkou Tomasucci Nio

Šedá nástěnná lampa s poličkou a USB nabíječkou Tomasucci Nio

Co je jedním z nejdůležitějších parametrů příjemného interiéru? Pořádné osvětlení! Nikdo přeci nechce být doma ve tmě. Přes den napomáhá denní světlo, ale přes noc přichází na řadu zářivá svítidla. Tak co sáhnout po těch od italské značky Tomasucci? Tamní přední designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná. (bonami.cz)

SKROSS UK USB Charger DC10UK (DC10UK)

SKROSS UK USB Charger DC10UK (DC10UK)

Nabíječka pro všechna zařízení s USB, 2xUSB, výstup 5V/ 2100mAh, vhodné v UK a ve všech zemích s britským typem zásuvek, kompatibilní s adaptéry SKROSS určenými pro celý svět   Inteligentní adaptér SKROSS DC10 doplní energii do vašich multimediálních přístrojů - a to hned dvou najednou. Pokročilý obvod detekuje baterii připojeného zařízení a mění rychlost nabíjení v závislosti na kapacitě a stavu nabití baterie. Při připojení 2 zařízení je nabíjecí energie rozložena mezi oba USB výstupy podle stavu obou baterií. Po nabití baterie adaptér přejde do udržovacího režimu. Tato verze je speciální určena pro zásuvky britského typu. Parametry a specifikace:USB výstup:Max. 2,1 A (alza.cz)

SKROSS USB Car Charger DC29A (DC29A)

SKROSS USB Car Charger DC29A (DC29A)

Nabíječka do auta vhodný pro dobíjení až dvou multimediálních zařízení zároveň,integrovaný kabel s Apple Lightning konektorem (Apple MFI licence), 1xUSB-A, vstup DC 12V - 24V, výstup DC 5V/ 3400mA,výstup 1 DC 5V/ 2400mA přes Lightning kabel, výstup 2 DC 5V/ 1000mA přes USB-A, délka kabelu 100cm, LED indikace nabíjení, délka kabelu 100cm SKROSS USB Car Charger DC29A je nabíječka do osobního i nákladního automobilu (12 / 24 V), se kterou dobijete 2 mobilní zařízení současně. Jeden port disponuje výstupem až 2,4 A, takže rychle dobije i energeticky náročnou elektroniku přes Apple Lightning kabel. Druhý port disponuje standardním 1 A pro dobíjení mobilních telefonů přes USB-A kabel. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta SKROSS USB Car Charger DC29ANabíječka… (alza.cz)

SKROSS USB Car Charger DC29 (DC29)

SKROSS USB Car Charger DC29 (DC29)

Nabíječka do auta vhodný pro dobíjení až dvou multimediálních zařízení zároveň, integrovaný kabel s microUSB, 1xUSB-A, vstup DC 12V - 24V, výstup DC 5V/ 3000mA max, výstup 1 DC 5V/ 2000mA přes micro USB kabel, výstup 2 DC 5V/ 1000mA přes USB-A, délka kabelu 100cm, LED indikace nabíjení SKROSS USB Car Charger DC29 je nabíječka do osobního i nákladního automobilu (12 / 24 V), se kterou dobijete 2 mobilní zařízení současně. Jeden port disponuje výstupem až 2 A, takže rychle dobije i energeticky náročnou elektroniku, jako je tablet. Druhý port disponuje standardním 1 A pro dobíjení mobilních telefonů přes micro USB kabel. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta SKROSS USB Car Charger DC29Nabíječka do osobního i nákladního auta (12 /  24 V)2 USB dobíjecí výstupy (2 A… (alza.cz)

Pitaka Smart Car QC 3.0 Charger 36W Black (CA1001)

Pitaka Smart Car QC 3.0 Charger 36W Black (CA1001)

Nabíječka do auta, elegantní a designová, certifikace Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 2.0, 1x USB, 1x USB-C výstup, vestavěná ochrana proti nadměrnému proudu, ochrana proti přepětí, ochrana proti přehátí a ochrana proti zkratu, pohodlné nabíjení pro všechny typy smartphonů a tabletů Rádi byste si dobíjeli svá zařízení i v autě? Jestli ano, tak zauvažujte o Pitaka Smart Car QC 3.0 Charger 36 W. Nabíječku stačí zapojit do cigaretové zástrčky a můžete ji rovnou používat. Naleznete na ní dva porty - USB-A plus rychlý a moderní USB-C. Pitaka Smart Car Charger nabízí skvělé nabíjení certifikace Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 2.0, což znamená skutečnou rychlost. Klíčové vlastnosti Pitaka Smart Car QC 3.0 Charger 36 WPraktická… (alza.cz)

SKROSS Dual USB Car Charger DC27 (DC27)

SKROSS Dual USB Car Charger DC27 (DC27)

Nabíječka do auta 2x USB, max 3.4A, výstupy 2.4A/1A, vstupy DC 12V/24V, výstup DC 5V/ 3.4A, LED indikace nabíjení Skross DC27 je nabíječka do osobního i nákladního automobilu (12 / 24 V), se kterou dobijete 2 mobilní zařízení současně. Stačí k dvojici USB portů připojit vhodné propojovací kabely. Jeden port disponuje výstupem až 2,4 A, takže rychle dobije i energeticky náročnou elektroniku, jako je tablet. Druhý port disponuje standardním 1 A pro dobíjení mobilních telefonů. Klíčové vlastnostiNabíječka do osobního i nákladního auta (12 /  24 V)2 USB dobíjecí výstupy (2,4 A + 1 A)Kompaktní provedení bez zabírání místa (alza.cz)

HUAWEI Charger 9V2A USB-C White (02452156)

HUAWEI Charger 9V2A USB-C White  (02452156)

Nabíječka s rychlým nabíjením, USB-C 5V/2A Nabíječka Huawei je ideálním společníkem na cesty. Velmi efektivně vám totiž umožní dobít i náročnější zařízení. Tato nabíječka je velmi malá, a přitom poskytuje silný výstup, aby rychle dobila i náročnější zařízení. Nabíječka se zapojuje přímo do zásuvky a nabídne na výstupu USB konektor. USB rozhraní je pro dobíjení velmi časté, proto je praktické mít tento adaptér s sebou na cestách. Ať již jako náhrada za ztracenou originální nabíječku či jako druhá nabíječka, v obou případech poslouží velmi dobře svému účelu.Klíčové vlastnostiModerní USB nabíječkaPodpora 9V dobíjeníKompaktní provedení vhodné i pro přenášeníSilný výstup pro dobíjení náročnějších zařízeníUSB výstup s… (alza.cz)

HUAWEI Charger 5V4.5A USB-C White (02452310)

HUAWEI Charger 5V4.5A USB-C White  (02452310)

Nabíječka s rychlým nabíjením, USB-C 5V/4.5A Nabíječka Huawei Charger s USB konektorem umožňuje dobíjet i náročnější zařízení. Přibalte si ji tedy s sebou na cesty. Tato nabíječka je velmi malá, a přitom poskytuje silný výstup, aby rychle dobila i náročnější zařízení. Nabíječka se zapojuje přímo do zásuvky a nabídne na výstupu USB konektor. USB rozhraní je pro dobíjení velmi časté, proto je praktické mít tento adaptér s sebou na cestách. Ať již jako náhrada za ztracenou originální nabíječku či jako druhá nabíječka, v obou případech poslouží velmi dobře svému účelu.Klíčové vlastnostiModerní USB nabíječkaKompaktní provedení vhodné i pro přenášeníSilný výstup pro dobíjení náročnějších zařízení (alza.cz)

Šedý batoh s USB portem My Valice SPECTA Smart Bag

Šedý batoh s USB portem My Valice SPECTA Smart Bag

S batohem z kolekce SPECTA se vám dostane moderního a módního doplňku, který ani po praktické stránce nezahálí. Nabízí dostatek prostoru a komfortu. Je tedy vhodný jak do práce, školy či na cestování. Jeho velikou výhodou je možnost nabíjení mobilních zařízení. Stačí do speciální kapsy uvnitř vložit vaši powerbanku a kabelem ji přes vestavěný USB konektor připojit například k mobilu nebo hudebnímu přehrávači. Už nebude hrozit, že byste během cestování či výletu někde v přírodě byli bez energie. Nabíjet můžete za každé situace. Jde i o vhodného parťáka do práce či na schůzky v městě. Má dostatek místa pro notebooky s úhlopříčkou až 15,6". Batoh má spoustu praktických přihrádek a kapes na všechny potřebnosti. Na ramenních popruzích máte k dispozici malou kapsu na zip, do které se vejdou… (bonami.cz)

Šedý batoh s USB portem My Valice GALAXY Smart Bag

Šedý batoh s USB portem My Valice GALAXY Smart Bag

Holdujete výletování a aktivnímu životnímu stylu? To si skvěle padnete do noty s batohem značky My Valice. Batoh z kolekce GALAXY v sobě pojí moderní design a praktický funkce. Jeho velikou výhodou je možnost nabíjení mobilních zařízení. Stačí do speciální kapsy uvnitř vložit vaši powerbanku a kabelem ji přes vestavěný USB konektor připojit například k mobilu nebo hudebnímu přehrávači. Už nebude hrozit, že byste během cestování či výletu někde v přírodě byli bez energie. Nabíjet můžete za každé situace. Jde i o vhodného parťáka do práce či na schůzky v městě. Má dostatek místa pro notebooky s úhlopříčkou až 15,6". Batoh má spoustu praktických přihrádek a kapes na všechny potřebnosti. Na ramenních popruzích máte k dispozici malou kapsu na zip, do které se vejdou kreditní karty a… (bonami.cz)

GP USB nabíječka baterií U421 + 4x AA GP ReCyko+ (1604642111)

GP USB nabíječka baterií U421 + 4x AA GP ReCyko+ (1604642111)

Nabíječka USB pro nabíjení článků AAA, AA, napájení USB 5V, 4 články ReCyko+ AA 2700mAh uvnitř balení, 1 až 4 nabíjených baterií současně, napájecí kabel do auta, udržovací dobíjení, ochrana proti přepólování, detekce alkalických baterií, detekce poškozených baterií Kompaktní nabíječka s USB vstupem, díky kterému můžete baterie dobíjet na nejrůznějších místech a z různých zařízení. Využijete USB autorádia, notebooku, powerbanky a mnohé jiné.Nové, lepší, silnějšíV roce 2016 uvedla společnost GP Batteries na trh novou generaci nabíječek baterií. Tento typ USB nabíječek přináší spoustu výhod. Od menších rozměrů, hmotnosti a výrobních nákladů až po větší kompatibilitu s různými formami napájení.Tyto nabíječky jsou také vybaveny nejmodernější elektronikou řídící nabíjecí proces a spoustou… (alza.cz)

CELLY TURBO travel charger micro USB white (TCUSBMICRO)

CELLY TURBO travel charger micro USB white (TCUSBMICRO)

nabíječka rychlé nabíjení 2,4A, micro USB kabel 1 m, vhodné i pro tablety, elektronická ochrana proti přepólování a zkratu CELLY TURBO USB je cestovní nabíječka pro váš mobilní telefon či tablet. Nabíječka je kompaktní, tudíž si ji můžete vzít kamkoli. Podporuje technologii pro rychlé nabíjení, takže své zařízení nabijete mnohem rychleji, než s ostatními nabíječkami. K dispozici máte jeden 2,4A USB výstup pro nabíjení. Nabíječka je vyhotovena v bílé barvě. Také se nabíječka může pyšnit ochranou proti zkratu, přepólování a přepětí v síti. Je malá, lehká a vejde se vám klidně i do kapsy. Součástí balení je 1m micro USB kabel. Klíčové vlastnostiCestovní nabíječkaPodpora pro rychlonabíjeníKompaktní rozměryJeden USB výstupPro síťové zásuvky v EUBezpečnost i… (alza.cz)

LAMAX USB Car Charger 3.4A černo-bílý (LMCARCHBW)

LAMAX USB Car Charger 3.4A černo-bílý (LMCARCHBW)

Nabíječka do auta 2x USB výstup, max. proud 3.4A, 2V/24V Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Adaptér je kompatibilní se všemi zásuvkami cigaretového zapalovače v automobilech s napětím 12V/24V. Nabíjecí proud dosahuje hodnoty až 3.4A. Maximální proud jednoho USB vstupu je 2.4A.VypnutoVynechat z LightBoxuPodělte se s… (alza.cz)

Černo-šedý batoh s USB portem My Valice SECRET Smart Bag

Černo-šedý batoh s USB portem My Valice SECRET Smart Bag

Žijete aktivním životem a chcete k tomu přizpůsobit i věci každodenní potřeby? To bude batoh z kolekce SECRET tím pravým pro vás. Hodí se do rušných míst, ať už zalidněné uličky či přeplněného metra. Můžete si s ním být jisti, že se dovnitř jen tak nějaký nenechavec nedostane. Batoh má totiž zapínání z vnější strany, kterou při používání máte položenou na svých zádech. Tím zabraňujete nevyžádanému proniknutí dovnitř bez vašeho vědomí. Jeho velikou výhodou je možnost nabíjení mobilních zařízení. Stačí do speciální kapsy uvnitř vložit vaši powerbanku a kabelem ji přes vestavěný USB konektor připojit například k mobilu nebo hudebnímu přehrávači. Už nebude hrozit, že byste během cestování či výletu někde v přírodě byli bez energie. Nabíjet můžete za každé situace. Jde i o vhodného parťáka… (bonami.cz)

CELLY TURBO travel charger 2 x USB white (TC2USBTURBO)

CELLY TURBO travel charger 2 x USB white (TC2USBTURBO)

Nabíječka rychlé nabíjení 3,4 A, výstup 1 A + 2,4 A, určená pro síťové zásuvky EU, kompaktní provedení Potřebujete (nejen) na cestách spolehlivou nabíječku? CELLY charger TC2USB TURBO je nejen kvalitní a bezpečná, ale umožní vám nabíjet 2 USB zařízení najednou.Síťovou nabíječku CELLY charger TC2USB TURBO oceníte, když se vám na cestách vybije chytrý telefon či tablet. Můžete totiž nabíjet 2 USB zařízení najednou. Celkový výstupní proud činí 3,4 A, přičemž jeden port nabíjí rychlostí 1 A a další 2,4 A. Nabíječku si lze jednoduše přibalit na cesty, a to díky kompaktnímu tvaru. A samozřejmě splňuje všechny normy ČR, takže si ji můžete pořídit naprosto bez obav. Podstatné vlastnostiCestovní nabíječka pro 2 USB zařízeníKompaktní tvarUrčena pro zásuvky EU (alza.cz)

HyperDrive USB-C Hub + 7.5W Wireless Charger (HY-HD258B)

HyperDrive USB-C Hub + 7.5W Wireless Charger (HY-HD258B)

Dokovací stanice pro MacBook 12”, MacBook Pro, 8v1 a bezdrátová fast charge nabíječka, podporuje Apple fast charge (7.5V) a Samsung fast charge (9V), 3x USB-A (5 Gb/s), 1x HDMI (4K@30Hz), 1x Průchozí USB-C port s podporou napájení, 1x slot pro SD kartu, 1x slot pro microSD kartu, 1x Gigabit Ethernet, flexibilní kabel s USB-C konektorem HyperDrive USB-C v černém provedení je bezdrátová fast charge nabíječka pro váš Macbook, který pomocí bočního USB-C konektoru rozšíří zařízení o 8 portů. Vy tak získáte výkonnou pracovní stanici s téměř neomezenými možnostmi. Tento oblíbený hub nabízí porty HDMI s duální podporou 4K rozlišení či Gigabit Ethernet. Oba porty můžete navíc využívat současně. Kromě toho budete mít k dispozici 1× USB-C s podporou napájení, čtečku paměťových karet SD… (alza.cz)

Eternico Wall Charger 1x USB 2.4A Black (AET-CHWC0050)

Eternico Wall Charger 1x USB 2.4A Black (AET-CHWC0050)

Nabíječka do sítě, univerzální, 1x USB 2.4A, výkon 12W, 4Protect - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, 100-240V, bez kabelu v balení .nabijecka1 {height: auto; width: 90%; margin: 0 auto; padding: 2% 5% 3% 5%;} .nabijecka2 {height: auto; width:90%; margin: 0 auto; display: block;} .nabijecka3 {height: auto; width:90%; margin: 0 auto; display: block; margin-top:24px;} .nabijecka4 {height: auto; width: 50%; margin: 0 auto; display: block;}Bytelná a spolehlivá nabíječka od EternicoPotřebujete novou nabíječku pro váš tablet, smartphone nebo jakékoliv jiné zařízení napájené pomocí USB kabelu? Nabíječka Eternico Wall Charge si s tím skvěle poradí. Nabíječka disponuje USB výstupem s proudem 2,4 A a efektivitou 80+, takže spolehlivě a rychle nabije téměř jakékoliv mobilní… (alza.cz)

Cellularline WIRELESS FAST CHARGER STAND s USB-C 10W černý …

Cellularline WIRELESS FAST CHARGER STAND s USB-C 10W černý (WIRELESSTANDTYCK)

Bezdrátová nabíječka univerzální, rychlé nabíjení Fast Charge, technologie WIDEACTIVE™ 2 pro bezpečné nabíjení, LED indikace, 160cm USB-C kabel součástí balení Rychlé bezdrátové dobíjeníUniverzální nabíjecí stojánek CellularLine Wireless Fast Charger Stand se postará o rychlé dobití vašeho chytrého telefonu pomocí bezdrátové technologie QI. Stačí umístit vaše mobilní zařízení do stojánku a ihned je zahájen proces dobíjení. Díky nakloněné konstrukci stojánku můžete telefon během nabíjení pohodlně používat.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíječky CellularLine Wireless Fast Charger StandUniverzální stojánek pro bezdrátové nabíjení Qi certifikace Podpora rychlého dobíjeníTechnologie… (alza.cz)

Epico Quick PD Charger with 3 USB ports - bílý (9915101100048)

Epico Quick PD Charger with 3 USB ports - bílý (9915101100048)

Napájecí adaptér disponuje dvěma typy USB portů - 1x USB-C s výkonem 29W a 2x USB-A o výkonu 12W Výkonná rychlá nabíječka s USB-C Power Delivery (29 W), která dokáže nabíjet Váš MacBook 12 a rychle nabíjet Váš iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X s kabelem USB-C / Lightning. Dva standardní USB porty (12 W) umožňují současné nabíjení vysokou rychlostí.  Technická specifikaceRozhraní: 41 W USB-C PD 2.0 & USB-A Fast Charge 3.0Vstupní napětí/proud: AC 100-240 V, 50 / 60 HzUSB-A výstup: 5 V/2.4 A Max. (12 W) USB-C výstup: 14.5 V/2 A Max. (29 W)výstupní výkon: 41 Wrozměry: 76x52x29 mmváha: 134g (alza.cz)

I-TEC Universal Charger USB-C Power Delivery + 4x USB-A QC 3.0, 80 W …

I-TEC Universal Charger USB-C Power Delivery + 4x USB-A QC 3.0, 80 W (CHARGER80W)

Nabíjecí stanice USB-C (Power Delivery 60W), 5x USB 3.0 (QC 3.0) Nabíjecí stanice I-TEC Universal Charger nabízí možnost nabíjet až 5 zařízení současně s maximálním výkonem 80 W. Stanice disponuje výstupem Qualcomm Quick Charge 3.0, který umožňuje rychle a efektivně nabíjet mobilní telefony, tablety, powerbanky, fotoaparáty a jiná digitální zařízení. Výstupní napětí může být max. 3,5 A při napětí 3,6 - 20 V. Quick Charge 3.0 tak nabízí čtyřnásobně rychlejší nabíjení než běžné nabíjení. Nabíjecí stanice má taky jeden USB-C výstup s úctyhodným výkonem 60 W pro nabíjení větších elektronických zařízení jako jsou notebooky, konzole Nintendo Switch apod.  Klíčové vlastnosti nabíjecí stanice I-TEC Universal ChargerNabíjecí stanice s vysokým výkonemQuick Charge 3.0 a… (alza.cz)

CANYON Univerzální USB-C nabíječka do sítě (CNE-CHA042BO)

CANYON Univerzální USB-C nabíječka do sítě (CNE-CHA042BO)

Nabíječka 2.1A, 1xUSB, s ochranou proti přepětí, USB Type C Input 100V-240V, černá Hledáte praktickou nabíječku pro vaše USB zařízení? Tato univerzální nabíječka CANYON vám poskytne jeden USB-A female konektor a kabel se zakončením USB-C. O svoje zařízení se nemusíte bát díky ochraně proti přepětí. Nabíječka má výstupní napětí standardních 5 V a výstupní proud až dobrých 2,1 A. Její stylový design v černé barvě zapadne do skoro každé místnosti. Klíčové vlastnosti univerzální USB-C nabíječky CANYONPraktická USB nabíječkaVýstup 5 V a až 2,1 ANabíječka s moderním USB-C kabelemJeden USB-A female výstupNabíječka CANYON s ochranou proti přepětíStylový design v černé barvě (alza.cz)

Nabíječka do auta se 2 USB porty XD Design

Nabíječka do auta se 2 USB porty XD Design

Tato nabíječka do auta dokáže nabíjet hned dvě zařízení najednou! Nabíječka je doplněna o hliníkovou řezačku pásů. (bonami.cz)

Aukey Adaptive USB-C Charge 2.0 2- Port Car Charger (CC-Y7)

Aukey Adaptive USB-C Charge 2.0 2- Port Car Charger (CC-Y7)

Nabíječka do auta s integrací systému adaptive Delivery 2.0, 1x USB-A výstup 5V 2.4A s AiPower, 1x USB-C výstup (Power Delivery 2.0): 5V 3A, 9V 2.5A, 12V 2A Nabíječka do auta Aukey Adaptive USB-C Charge 2.0 2-Port Car Charger se systémem Adaptive Charging Technology rozpozná požadavky nabíjeného přístroje a nastaví přísun energie pro efektivní a bezpečné nabíjení. Má dva USB porty, první USB-A s AiPower výstupem 5 V a napětím 2,4 A, druhý pak USB-C s výstupem a napětím 5 V/3 A, 9 V/2,5 A a 12 V/2 A. Nabíječka Aukey nabíjí vaše zařízení rychle a efektivně a je kompatibilní se všemi přístroji s USB nabíjením. Klíčové vlastnosti nabíječky Aukey AdaptiveNabíječka má dva USB portyMá integrovaný systém bezpečného nabíjení Adaptive Charging TechnologyModerní a elegantní… (alza.cz)

CONNECT IT CI-436 Car Charger Twist Micro USB černá (CI-436)

CONNECT IT CI-436 Car Charger Twist Micro USB černá (CI-436)

Nabíječka do auta 2.1A, Micro USB, délka 1m CONNECT IT CI-436 je micro USB autonabíječka, díky které pohodlně nabijete váš mobilní telefon během cesty a bude vám k dispozici opravdu kdykoliv. Je kompatibilní se všemi přístroji, které lze nabíjet konektorem micro USB. Je tedy vhodné pro telefony, navigační přístroje, headsety, přehrávače a další přístroje. Ověřená konstrukce krouceného kabelu se perfektně hodí do auta.Parametry a specifikace:Vstup:10,5 - 18 VVýstup:5V / 2,1 ADélka kabelu:1 mDalší vlastnosti:Ochrana proti zkratuOchrana proti přetížení (alza.cz)

CONNECT IT InCarz Charger s micro USB kabelem 1.5 metru, černá (CI…

CONNECT IT InCarz Charger s micro USB kabelem 1.5 metru, černá (CI-763)

Nabíječka do auta - ideální pro nabíjení na zadním sedadle, 1x USB 2.1A pro tablety a mobilní telefony  Nabíječka do autozapalovače je vhodná pro mobilní telefony, tablety, MP3 nebo jiná zařízení s konektivitou Micro USB. Délka kabelu 1,5 m vám umožní napájet z přední 12V zásuvky přístroje, které máte v zadní části vozu. Pro snadnou kontrolu zapojení je k dispozici přehledná modrá LED dioda. Určitě také uvítáte velmi malé rozměry těla přístroje, což hlavně ocení řidiči, kteří mají zásuvku poblíž řízení. Nebude jim tak překážet žádná rozměrově velká nabíječka. Bezpečnost provozu je zajištěna dvojitou ochrannou proti přetížení a zkratu. Mějte vaše telefony nebo jiná zařízení vždy plně nabité i během delší jízdy automobilem.Přednostimalé rozměrymodrá LED dioda kontroly… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, černá (NACL-QC2XC-KK)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, černá (NACL-QC2XC-KK)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel USB-C AVACOM CarMAX 2 černá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 černáKompaktní… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, bílá (NACL-QC2XM-WW)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, bílá  (NACL-QC2XM-WW)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel micro USB AVACOM CarMAX 2 bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 bíláKompaktní… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, černá (NACL-QC2XM-KK)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, černá (NACL-QC2XM-KK)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel micro USB AVACOM CarMAX 2 černá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 černáKompaktní… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, bílá (NACL-QC2XC-WW)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, bílá (NACL-QC2XC-WW)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel USB-C AVACOM CarMAX 2 bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 bíláKompaktní… (alza.cz)

GENIUS Smart KB-101 USB černá/hliníková (31300006403)

GENIUS Smart KB-101 USB černá/hliníková (31300006403)

Klávesnice , drátová, česká a slovenská lokalizace kláves, USB, černá (alza.cz)

Nedis Smart Card ID (eObčanka) USB 2.0 (CRDRU2SM1BK)

Nedis Smart Card ID (eObčanka) USB 2.0 (CRDRU2SM1BK)

Čtečka karet - stačí jen vložit čipovou kartu do čtečky, která je kompatibilní s širokou řadou čipových karet, a použít ji pro rychlou online identifikaci Zajímá vás, jak jednoduše přenést soubory z paměťové karty? Otestujte čtečku karet Nedis Smart Card ID (eObčanka) USB 2.0. Čtečka karet Nedis Smart Card ID (eObčanka) USB 2.0 a její klíčové vlastnosti Snadné čtení a zápis souborů (alza.cz)

AXAGON PWC-5V3 SMART Dual USB (PWC-5V3)

AXAGON PWC-5V3 SMART Dual USB (PWC-5V3)

Nabíječka do auta , 2x USB výstup SMART 5V/2.4A + 5V/1A, celkový výkon 17W, celkový proud 3.4A Univerzální bezšroubový externí box AXAGON EE25-S6 SCREWLESS WHITE s USB 3.0 a SATA 6G rozhraním určený pro 2.5" SATA pevné disky nebo SSD. Rychlá a snadná výměna disků v boxu bez potřeby šroubování. SATA III/6G rozhraní s podporou UASP dovolí užívat si maximální rychlost SSD disků. Čtení S.M.A.R.T. informací monitorujících kondici externího disku.AXAGON představuje USB nabíječku do auta PWC-5V3 se dvěma výstupy pro nabíjení většiny mobilních zařízení.Nabíječka je kompatibilní se standardy nabíjení pro Apple iPhone, iPad, iPod a také Android telefonů a tabletů.Celkový výkon 17W a dva USB výstupy 5V/1A a SMART 5V/2.4 A umožní nabíjení až dvou mobilních zařízení současně.USB charger indikuje… (alza.cz)

GENIUS Smart KB-100 USB leskle černá (31300005403)

GENIUS Smart KB-100 USB leskle černá (31300005403)

Klávesnice , drátová, česká a slovenská lokalizace kláves, USB, černá (alza.cz)

AXAGON ACU-5V3 SMART Dual USB (ACU-5V3)

AXAGON ACU-5V3 SMART Dual USB (ACU-5V3)

Nabíječka do sítě, 2x USB výstup SMART 5V/2.1A + 5V/1A, celkový výkon 15.5W, celkový proud 3.1A Univerzální bezšroubový externí box AXAGON EE25-S6 SCREWLESS WHITE s USB 3.0 a SATA 6G rozhraním určený pro 2.5" SATA pevné disky nebo SSD. Rychlá a snadná výměna disků v boxu bez potřeby šroubování. SATA III/6G rozhraní s podporou UASP dovolí užívat si maximální rychlost SSD disků. Čtení S.M.A.R.T. informací monitorujících kondici externího disku.AXAGON představuje USB nabíječku do sítě ACU-5V3 se dvěma výstupy pro nabíjení většiny mobilních zařízení.Nabíječka je kompatibilní se standardy nabíjení pro Apple iPhone, iPad, iPod a také Android telefonů a tabletů.Celkový výkon 15.5W a dva USB výstupy 5V/1A a SMART 5V/2.1A umožní nabíjení až dvou mobilních zařízení současně.ANDROID & APPLE •… (alza.cz)

AXAGON PWC-5V4 mini SMART Dual USB (PWC-5V4)

AXAGON PWC-5V4 mini SMART Dual USB (PWC-5V4)

Nabíječka do auta , 2x USB výstup SMART 5V/2.4A + SMART 5V/2.4A, celkový výkon 24W, celkový proud 4.8A, miniaturní kovová Univerzální bezšroubový externí box AXAGON EE25-S6 SCREWLESS WHITE s USB 3.0 a SATA 6G rozhraním určený pro 2.5" SATA pevné disky nebo SSD. Rychlá a snadná výměna disků v boxu bez potřeby šroubování. SATA III/6G rozhraní s podporou UASP dovolí užívat si maximální rychlost SSD disků. Čtení S.M.A.R.T. informací monitorujících kondici externího disku.AXAGON představuje USB miniaturní kovovou nabíječku do auta PWC-5V4 se dvěma výstupy pro nabíjení většiny mobilních zařízení.Nabíječka je kompatibilní se standardy nabíjení pro Apple iPhone, iPad, iPod a také Android telefonů a tabletů.Celkový výkon 24W a dva USB výstupy SMART 5V/2.4A umožní nabíjení až dvou mobilních… (alza.cz)

XLAYER Wireless Fast Charger 10W, šedá (214419)

XLAYER Wireless Fast Charger 10W, šedá (214419)

Nabíjecí podložka bezdrátová 10W, dvě cívky pro horizontální i vertikální nabíjení, LED indikátor, textilní povrch, šedá Patříte mezi ty, kteří neustále hledají nabíječky ke svým chytrým telefonům? Tato starost vám odpadne díky bezdrátové nabíjecí podložce XLAYER Wireless Fast Charger. Nevyniká pouze funkcí rychlého nabíjení, ale hlavně moderním designem s textilním povrchem. Ten ještě doplňují praktické kovové nožičky. Tato stojatá podložka se díky dvojímu barevnému provedení hodí jak pro holky, tak pro kluky. Klíčové vlastnosti nabíjecí podložky XLAYER Wireless Fast Charger 10W, šedáModerní design s textilním povrchem a kovovými nožičkamiFunkce rychlého nabíjení (Apple 7,5 W, Samsung 10 W)Dvě cívky umožňují vertikální i horizontální nabíjeníLED indikátor stavu… (alza.cz)

Vocolinc Smart adapter, 2x USB port+ night light (713440638435)

Vocolinc Smart adapter, 2x USB port+ night light (713440638435)

Chytrá zásuvka chytrá zásuvka ovládána přes wifi, 2 x usb port pro nabíjení, noční osvětlení, měření spotřeby energie, pracuje s apple homekit, alexa a google assistant, bez potřeby bridge, 12V / 2a, 2,4 GHz Wi-Fi  PM5 přinese do vaší domácnosti pohodlí i přehled o spotřebě elektrické energie Vocolinc Makes Life At Home Easy Vocolinc Smart adapter PM5Pod označením PM5 (230V, 16A, 3680W) z dílny Vocolinc se skrývá chytrá WiFi zásuvka se dvěma výkonnými USB porty a nočním podsvícením.PM5 umožňuje dálkově ovládat a monitorovat připojená zařízení pomocí aplikace v telefonu, chytrých hodinkách anebo tabletu. Pro maximální komfort můžete kromě aplikace chytrou zásuvku ovládat i pomocí hlasových asistentů. 2 USB porty - 5V, max. 2.4AWiFi 2,4 GHzNoční podsvícení Ovládaní… (alza.cz)

UNIBOS 4 Port 90W QC4+ Super Charger (UNQC-490)

UNIBOS 4 Port 90W QC4+ Super Charger (UNQC-490)

Nabíječka 1x USB Quick Charge 4+, 2x USB Quick Charge 3.0, 1x USB (2.4A) Skvělá nabíječka s vysokým výkonem a stabilním výstupním proudem. Nabíječka UNIBOS 4 Port 90W QC4+ je chytré zařízení, které umožňuje nabíjet až čtyři zařízení současně. Nabíječka je vybavena portem USB-C Qualcomm Quick Charge 4+ o výkonu až 60W, který umožňuje rychleji dobíjet i vaše větší zařízení s konektorem typu C. Qualcomm Quick Charge 4+ je technologie nabíjející o 15% rychleji než předchozí QC4. Ostatní porty disponují QC 3.0 a umí měnit napětí na zařízení na 9V, 12 V a 5 V. Samozřejmostí je přepěťová ochrana, ochrana proti přebití, nadproudu a přehřátí. Klíčové vlastnosti nabíječky UNIBOS 4 Port 90W QC4+Elegantní provedení nabíječky UnibosInteligentní čip, který identifikuje připojené… (alza.cz)

Antracitový batoh s USB portem My Valice GALAXY Smart Bag

Antracitový batoh s USB portem My Valice GALAXY Smart Bag

Holdujete výletování a aktivnímu životnímu stylu? To si skvěle padnete do noty s batohem značky My Valice. Batoh z kolekce GALAXY v sobě pojí moderní design a praktický funkce. Jeho velikou výhodou je možnost nabíjení mobilních zařízení. Stačí do speciální kapsy uvnitř vložit vaši powerbanku a kabelem ji přes vestavěný USB konektor připojit například k mobilu nebo hudebnímu přehrávači. Už nebude hrozit, že byste během cestování či výletu někde v přírodě byli bez energie. Nabíjet můžete za každé situace. Jde i o vhodného parťáka do práce či na schůzky v městě. Má dostatek místa pro notebooky s úhlopříčkou až 15,6". Batoh má spoustu praktických přihrádek a kapes na všechny potřebnosti. Na ramenních popruzích máte k dispozici malou kapsu na zip, do které se vejdou kreditní karty a… (bonami.cz)

AXAGON PWC-QC5 QUICK and SMART Dual USB (PWC-QC5)

AXAGON PWC-QC5 QUICK and SMART Dual USB (PWC-QC5)

Nabíječka do auta , 2x USB výstup Quick Charge 3.0 + SMART 5V/2.4A, rychlé nabíjení QC3.0, AFC (Samsung), FCP (Huawei), PE+, SMART, celkový výkon 31.5W, celkový proud 5.4A Univerzální bezšroubový externí box AXAGON EE25-S6 SCREWLESS WHITE s USB 3.0 a SATA 6G rozhraním určený pro 2.5" SATA pevné disky nebo SSD. Rychlá a snadná výměna disků v boxu bez potřeby šroubování. SATA III/6G rozhraní s podporou UASP dovolí užívat si maximální rychlost SSD disků. Čtení S.M.A.R.T. informací monitorujících kondici externího disku.AXAGON představuje USB nabíječku do auta PWC-QC5 se dvěma výstupy pro rychlé nabíjení většiny mobilních zařízení.Nabíječka je kompatibilní se standardy rychlého nabíjení proApple iPhone, iPad, Samsung (AFC), Huawei (FCP), Honor, HTC, Xiaomi, LG, Motorola a dalších… (alza.cz)

Růžový batoh s USB portem My Valice SPECTA Smart Bag

Růžový batoh s USB portem My Valice SPECTA Smart Bag

S batohem z kolekce SPECTA se vám dostane moderního a módního doplňku, který ani po praktické stránce nezahálí. Nabízí dostatek prostoru a komfortu. Je tedy vhodný jak do práce, školy či na cestování. Jeho velikou výhodou je možnost nabíjení mobilních zařízení. Stačí do speciální kapsy uvnitř vložit vaši powerbanku a kabelem ji přes vestavěný USB konektor připojit například k mobilu nebo hudebnímu přehrávači. Už nebude hrozit, že byste během cestování či výletu někde v přírodě byli bez energie. Nabíjet můžete za každé situace. Jde i o vhodného parťáka do práce či na schůzky v městě. Má dostatek místa pro notebooky s úhlopříčkou až 15,6". Batoh má spoustu praktických přihrádek a kapes na všechny potřebnosti. Na ramenních popruzích máte k dispozici malou kapsu na zip, do které se vejdou… (bonami.cz)

AXAGON ACU-QC5 QUICK and SMART Dual USB (ACU-QC5)

AXAGON ACU-QC5 QUICK and SMART Dual USB (ACU-QC5)

Nabíječka do sítě, 2x USB výstup Quick Charge 3.0 + SMART 5V/2.6A, rychlé nabíjení QC3.0, AFC (Samsung), FCP (Huawei), PE+, SMART, celkový výkon 31W, celkový proud 5.4A Univerzální bezšroubový externí box AXAGON EE25-S6 SCREWLESS WHITE s USB 3.0 a SATA 6G rozhraním určený pro 2.5" SATA pevné disky nebo SSD. Rychlá a snadná výměna disků v boxu bez potřeby šroubování. SATA III/6G rozhraní s podporou UASP dovolí užívat si maximální rychlost SSD disků. Čtení S.M.A.R.T. informací monitorujících kondici externího disku.AXAGON představuje USB nabíječku do sítě ACU-QC5 se dvěma výstupy pro rychlé nabíjení většiny mobilních zařízení.Nabíječka je kompatibilní se standardy rychlého nabíjení proApple iPhone, iPad, Samsung (AFC), Huawei (FCP), Honor, HTC, Xiaomi, LG, Motorola a dalších.Nadstandartní… (alza.cz)

Modrý batoh s USB portem My Valice FREEDOM Smart Bag

Modrý batoh s USB portem My Valice FREEDOM Smart Bag

Ať už do školy, práce či za dobrodružným objevováním světa, batoh z kolekce FREEDOM je ideálním parťákem pro aktivně žijící lidi. Jeho velikou výhodou je možnost nabíjení mobilních zařízení. Stačí do speciální kapsy uvnitř vložit vaši powerbanku a kabelem ji přes vestavěný USB konektor připojit například k mobilu nebo hudebnímu přehrávači. Už nebude hrozit, že byste během cestování či výletu někde v přírodě byli bez energie. Nabíjet můžete za každé situace. Jde i o vhodného parťáka do práce či na schůzky v městě. Má dostatek místa pro notebooky s úhlopříčkou až 15,6". Batoh má spoustu praktických přihrádek a kapes na všechny potřebnosti. Na ramenních popruzích máte k dispozici malou kapsu na zip, do které se vejdou kreditní karty a doklady. Praktická je i kapsa na té části batohu,… (bonami.cz)

Zelený batoh s USB portem My Valice FREEDOM Smart Bag

Zelený batoh s USB portem My Valice FREEDOM Smart Bag

Ať už do školy, práce či za dobrodružným objevováním světa, batoh z kolekce FREEDOM je ideálním parťákem pro aktivně žijící lidi. Jeho velikou výhodou je možnost nabíjení mobilních zařízení. Stačí do speciální kapsy uvnitř vložit vaši powerbanku a kabelem ji přes vestavěný USB konektor připojit například k mobilu nebo hudebnímu přehrávači. Už nebude hrozit, že byste během cestování či výletu někde v přírodě byli bez energie. Nabíjet můžete za každé situace. Jde i o vhodného parťáka do práce či na schůzky v městě. Má dostatek místa pro notebooky s úhlopříčkou až 15,6". Batoh má spoustu praktických přihrádek a kapes na všechny potřebnosti. Na ramenních popruzích máte k dispozici malou kapsu na zip, do které se vejdou kreditní karty a doklady. Praktická je i kapsa na té části batohu,… (bonami.cz)

Červený batoh s USB portem My Valice SPECTA Smart Bag

Červený batoh s USB portem My Valice SPECTA Smart Bag

S batohem z kolekce SPECTA se vám dostane moderního a módního doplňku, který ani po praktické stránce nezahálí. Nabízí dostatek prostoru a komfortu. Je tedy vhodný jak do práce, školy či na cestování. Jeho velikou výhodou je možnost nabíjení mobilních zařízení. Stačí do speciální kapsy uvnitř vložit vaši powerbanku a kabelem ji přes vestavěný USB konektor připojit například k mobilu nebo hudebnímu přehrávači. Už nebude hrozit, že byste během cestování či výletu někde v přírodě byli bez energie. Nabíjet můžete za každé situace. Jde i o vhodného parťáka do práce či na schůzky v městě. Má dostatek místa pro notebooky s úhlopříčkou až 15,6". Batoh má spoustu praktických přihrádek a kapes na všechny potřebnosti. Na ramenních popruzích máte k dispozici malou kapsu na zip, do které se vejdou… (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít