Nátělníky, 2 ks

Nátělníky, 2 ks

Nátělníky, 2 ks

Nátělníky, 2 ks Nátělníky s biobavlnou příjemnou na tělo Klasika v prádelníku: oba nátělníky jsou vyrobeny z materiálu single jersey z měkké směsi biobavlny a elastanu. Nátělníky díky elastanu dobře drží tvar a perfektně padnou. Barva: Bílá Materiál: 95 % bavlna (z ekologické produkce), 5 % elastan (LYCRA®) Rozměry: Celková délka nátělníku cca 75,5 cm GUT GEMACHT Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Další informace o udržitelnosti najdete na www.tchibo.de/GUT-GEMACHT. Údržba Měkká směs biobavlny a elastanu Z materiálu single jersey Dobře drží tvar, perfektně padnou a výborně se nosí (Tchibo - CZ)

Žerzejové nátělníky, 2 ks

Žerzejové nátělníky, 2 ks

Žerzejové nátělníky, 2 ks Klasické spodní prádlo Tyto klasicky střižené nátělníky s kulatým výstřihem tvoří základ pro každé svrchní oblečení od košile po pulovr. Jsou vyhotoveny z příjemně měkké směsi bavlny a elastanu s vysokým podílem biobavlny příjemné k pokožce. Díky elastanu dobře drží tvar, perfektně sedí, a navíc se výborně nosí. Barva: Bílá Materiál: 95 % bavlna (z ekologického zemědělství), 5 % elastan (LYCRA®) GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Údržba Příjemně měkká směs bavlny a elastanu S biobavlnou S elastanem: dobře drží tvar, perfektně sedí, výborně se nosí Kulatý výstřih (Tchibo - CZ)

Chlapecké nátělníky, 2 ks

Chlapecké nátělníky, 2 ks

Chlapecké nátělníky, 2 ks Oblíbené spodní prádlo v dvojitém balení: tyto chlapecké nátělníky z měkké, tvarově stálé žebrované pleteniny z čisté biobavlny příjemné na tělo se nesmírně příjemně nosí. Nátělníky mají elastický výstřih. Barva: Šedý melír a světle šedý melír Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) GUT GEMACHT Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Další informace o udržitelnosti najdete na www.tchibo.de/GUT-GEMACHT. Údržba Další pokyny k údržbě: Prát s podobnými barvami Čistá biobavlna příjemná na tělo Z měkké, tvarově stálé žebrované pleteniny Elastický výstřih Testováno… (Tchibo - CZ)

Ammann Nátělník 2 ks

Ammann Nátělník 2 ks

Materiál: 75% bavlna, 25% polyester. Materiál: Materiál: 75% bavlna, 25% polyester. (OTTO - CZ)

Nátělníky z jemně žebrované pleteniny, 2 ks

Nátělníky z jemně žebrované pleteniny, 2 ks

Nátělníky z jemně žebrované pleteniny, 2 ks Tyto dva nátělníky z jemně žebrované pleteniny bez rušivých postranních švů jsou vyrobeny z biobavlny a díky jemně žebrované elastické pletenině optimálně sedí. Barva: Bílá Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Více na https://www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost-a-spolecenska-odpovednost-v-tchibo-c400069086.html. Údržba Bez nepříjemných bočních švů Z biobavlny Optimálně padnou díky elastické žebrované pletenině (Tchibo - CZ)

Uživatele, kteří hledají "Nátělníky, 2 ks" se dívají také na:

Britax smile 2 2018
Xiaomi mi mix 2
Kurzweil ks-40a recenze
Jrc radar dsi 2+1

Žerzejové nátělníky s krátkým rukávem, 2 ks

Žerzejové nátělníky s krátkým rukávem, 2 ks

Žerzejové nátělníky s krátkým rukávem, 2 ks Oblečení s příjemnou biobavlnou Kvalitní vybavení pro každý den! Obě trička z materiálu single jersey z tvarově stálé směsi bavlny a elastanu jsou poddajná a sedí jednoduše perfektně. Barva: Bílá Materiál: 95 % bavlna (z ekologické produkce), 5 % elastan (LYCRA®) Rozměry: Celková délka cca 72 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Objevte svoji udržitelnou stránku na http://www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost-a-tchibo-c400069086.html. Údržba Měkká směs bavlny a elastanu – s biobavlnou Z materiálu single jersey (Tchibo - CZ)

Nátělníky z dvojité žebrované pleteniny z biobavlny, 2 ks

Nátělníky z dvojité žebrované pleteniny z biobavlny, 2 ks

Nátělníky z dvojité žebrované pleteniny z biobavlny, 2 ks Dva komfortní modely přímo na tělo: Oba tyto nátělníky z čisté biobavlny patří k nadčasové klasice mezi pánským prádlem. Jsou vyrobené z poddajné, elastické a dvojité žebrované pleteniny bez rušivých postranních švů a sedí jednoduše perfektně! Barva: Bílá Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypěstovaná, OCS 100) Údržba Z biobavlny Poddajné a elastické: perfektně sedí (Tchibo - CZ)

Schiesser Nátělník (2 kusy)

Schiesser Nátělník (2 kusy)

2 ks v balení. Ze 100% bavlny. (OTTO - CZ)

Nátělníky, 3 ks

Nátělníky, 3 ks

Nátělníky, 3 ks Klasika z elastického jemně žebrovaného materiálu Klasika, jako jsou tyhle poddajné nátělníky, nikdy nevyjde z módy. Tato příjemná elastická trička z jemně žebrované pleteniny jsou vyrobena z kvalitní biobavlny, perfektně sedí a jsou vyrobena bez rušivých postranních švů: ležérní prádlo, bez kterého se nebudete chtít obejít. Barva: Bílá Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypěstovaná, OCS 100) Údržba Optimálně padnou díky elastické jemně žebrované pletenině Bez rušivých postranních švů (Tchibo - CZ)

Nátělníky z jemně žebrovaného materiálu, 3 ks

Nátělníky z jemně žebrovaného materiálu, 3 ks

Nátělníky z jemně žebrovaného materiálu, 3 ks Nátělníky z biobavlny příjemné na tělo Pohodlné prádlo pro muže v trojitém balení: nátělníky z čisté biobavlny příjemné na tělo patří ke klasice v pánském prádelníku. Spodní prádlo z jemné, elastické žebrované pleteniny perfektně padne a díky absenci rušivých bočních švů se výborně nosí. Barva: Bílá Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) GUT GEMACHT Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Další informace o udržitelnosti najdete na www.tchibo.de/GUT-GEMACHT. Údržba Z biobavlny Optimálně padnou díky jemné, elastické žebrované pletenině Bez… (Tchibo - CZ)

Chlapecký nátělník 214

Chlapecký nátělník 214

(Amiatex.cz)

Větruvzdorný nátělník na kolo

Větruvzdorný nátělník na kolo

Větruvzdorný nátělník na kolo Perfektní spodní prádlo pod funkční cyklistické oblečení! Tento nátělník je prodyšný, dobře odvádí tělesnou vlhkost a má přední díl, který nepropouští vítr a zabraňuje tak prochladnutí během jízdy. Vsadky ze síťoviny na rukávech, po stranách a na zádech zajišťují vyvážené tělesné klima. Barva: Bílá Materiál: 100 % polyester Rozměry: Celková délka cca 70 cm Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo Nepoužívejte aviváž Je prodyšný a dobře odvádí tělesnou vlhkost Přední díl nepropouští vítr – zabraňuje prochladnutí Vsadky ze síťoviny na rukávech, po stranách a na zádech pro vyvážené tělesné klima (Tchibo - CZ)

Nátělník s dlouhým rukávem

Nátělník s dlouhým rukávem

Nátělník s dlouhým rukávem Spodní prádlo z biobavlny Téměř škoda nosit ho pod oblečením. Během chladného ročního období nátělníky s dlouhým rukávem pěkně zahřejí. Tento model je vyroben z kvalitní biobavlny z jemně žebrované pleteniny příjemné na tělo. Má přiléhavý rovný střih a dvojité manžety na koncích rukávů. Díky tomu nátělník dokonale sedí. Barva: Antracitová s melírem Materiál: 100 % bavlna (z ekologického zemědělství) Údržba Další pokyny k údržbě: Speciální prací prostředek na černé a tmavé textilie Z biobavlny Jemně žebrovaná pletenina příjemná na tělo Dvojité manžety rukávů Přiléhavý rovný střih (Tchibo - CZ)

Pánský nátělník Carllos M100

Pánský nátělník Carllos M100

Pánské tílko/nátělník s klasickými průramky. Příjemný bavlněný materiál s přídavkem lycry Širší ramínka, klasické průramky Kulatý výstřih, delší střih tílka (ASTRATEX - CZ)

Pánský nátělník Carllos M101

Pánský nátělník Carllos M101

Pánské tílko/nátělník. Příjemný bavlněný materiál s přídavkem lycry Bez rukávů, téměř bez výstřihu, delší střih tílka (ASTRATEX - CZ)

Dívčí bavlněný nátělník Silvery

Dívčí bavlněný nátělník Silvery

Dívčí nátělník z čisté bavlny. Nátělník je vyrobený ze silnějšího bavlněného úpletu, který má uvnitř velmi jemný chloupek Na hrudi malá třpytivá aplikace (motiv může být jiný než na fotografii) Příjemný a pružný materiál (ASTRATEX - CZ)

Pánský nátělník CORNETTE Alberto

Pánský nátělník CORNETTE Alberto

Klasický pánský nátělník ze 100% bavlny. Zaručuje komfortní nošení a výbornou savost Materiál má německou certifikaci Oeko-Tex® Standard 100 Velmi jemné žebrování dodává materiálu pružnost Prádlo se přizpůsobí postavě a je příjemné i při celodenním nošení (ASTRATEX - CZ)

Nátělník CRAFT Core 2.0

Nátělník CRAFT Core 2.0

Dámské funkční tílko pro sport a volný čas. Tílko je vyrobené z funkčního materiálu, který skvěle odvádí vlhkost pryč od těla Materiál je v kritických zónách perforovaný - pro ještě lepší odvod vlhkosti Americké průramky Střih Regular fit (ASTRATEX - CZ)

Pánský nátělník Geronimo, šedý

Pánský nátělník Geronimo, šedý

Luxusní pohodlný pánský nátělník klasického střihu vyrobený z bambusového vlákna s příměsí spandexu. Bambusové vlákno zaručuje bezkonkurenční termoregulační, antibakteriální a antistatické vlastnosti oděvu - zabraňuje množení bakterií a omezuje vznik nepříjemných pachů. Příměs spandexu zajišťuje tvarovou stálost. Nekroutí se a nežmolkuje ani po několika vypráních. Stav produktu: Nové zboží v původním a nepoškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Dámský nátělník Ava bílý

Dámský nátělník Ava bílý

Dámský bavlněný nátělník na úzkých ramínkách, s výšivkou. (Pradlo-Elegant.cz)

Dámský nátělník Delfina bílý

Dámský nátělník Delfina bílý

Dámský bavlněný nátělník na úzkých ramínkách s výšivkou. (Pradlo-Elegant.cz)

Dámský nátělník Delfina černý

Dámský nátělník Delfina černý

Dámský bavlněný nátělník na úzkých ramínkách, s výšivkou. (Pradlo-Elegant.cz)

Chlapecký nátělník 214 Young

Chlapecký nátělník 214 Young

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 213 black

Pánský nátělník 213 black

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 213 white

Pánský nátělník 213 white

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník CORNETTE Termo Plus

Pánský nátělník CORNETTE Termo Plus

Pánský nátělník Cornette Thermo Plus dokonale zahřeje. V mrazivých dnech se stane Vaším oblíbeným společníkem, díky pohodlnému střihu a měkké podšívce. Příjemný pánský nátělník ze 100% bavlny Z vnitřní strany je měkký kožíšek Kulatý výstřih Dlouhý rukáv Certifikát kvality a nezávadnosti Oeko-Tex ® Standard 100 (ASTRATEX - CZ)

Dětský nátělník Cornette Termo Plus

Dětský nátělník Cornette Termo Plus

Chlapecký nátělník Cornette Thermo Plus spolehlivě zahřeje. Měkký kožíšek uvnitř, pohodlný střih a kvalitní materiál jsou ideální kombinací na sport, ale i na stavění sněhuláka. Příjemný dětský nátělník ze 100% bavlny Z vnitřní strany je měkký kožíšek Kulatý výstřih Dlouhý rukáv Certifikát kvality a nezávadnosti Oeko-Tex ® Standard 100 (ASTRATEX - CZ)

Pánský nátělník Jockey, modrý, M

Pánský nátělník Jockey, modrý, M

Stylový pánský nátělník JOCKEY v modré barvě. Nátělník je vyroben z příjemného materiálu - směsi bavlny a modalu s přídavkem elastanu, perfektně se přizpůsobí každému pohybu a zároveň drží tvar, nevytahuje se. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Craft Dámský funkční nátělník 1013481_bílá , S

Craft Dámský funkční nátělník 1013481_bílá
					, S

Craft Brakaway je dámský funkční nátělník, který se hodí pro široké spektrum sportů. Materiál je příjemný a rychle odvádí pot. Díky stylovému designu nejen skvěle plní svůj účel, ale i vypadá. Hlavní přednosti: rychlý odvod potu a rychleschnoucí efekt UPF 40+ vzadu malý reflexní potisk jemný materiál stylový design Specifikace: Materiál: 100 % polyester (Bigbrands.cz)

velikost:
S
barva:
Bílá
hmotnost:
0 kg

Craft Dámský funkční nátělník 1124082_oranžová , S

Craft Dámský funkční nátělník 1124082_oranžová
					, S

Craft Essential je dámský lehký nátělník. Skvělý odvod vlhkosti je vhodný pro sport i běžné nošení. Hlavní přednosti: rychleschnoucí užší střih chladivý na omak verze s potiskem řešeny sublimem – tím není omezena prodyšnost Specifikace: Craft řady: Greatness materiál: 90% Polyester, 10% Elastan gramáž: 150g/m2 (Bigbrands.cz)

velikost:
S
barva:
Oranžová
hmotnost:
0 kg

Craft Dámský funkční nátělník 1124082_bílá , S

Craft Dámský funkční nátělník 1124082_bílá
					, S

Craft Essential je dámský lehký nátělník. Skvělý odvod vlhkosti je vhodný pro sport i běžné nošení. Hlavní přednosti: rychleschnoucí užší střih chladivý na omak verze s potiskem řešeny sublimem – tím není omezena prodyšnost Specifikace: Craft řady: Greatness materiál: 90% Polyester, 10% Elastan gramáž: 150g/m2 (Bigbrands.cz)

velikost:
S
barva:
bílá potisk
hmotnost:
0 kg

Craft Dámský funkční nátělník 1123843_šedá , S

Craft Dámský funkční nátělník 1123843_šedá
					, S

Craft Core 2.0 je dámský funkční nátělník. Nadčasový design je vhodný pro sport i běžné nošení. Hlavní přednosti: funkčnost spojená s módností odlehčení v potících zónách v podově výrazné perforace bezešvé torzo hluboké módní průramky elastický materiál Specifikace: Craft řady : Active materiál: 41% Polyester, 55% Polyamid. 4% Elastan (Bigbrands.cz)

velikost:
S
barva:
Šedá
hmotnost:
0 kg

Pánský nátělník Between 2419s white

Pánský nátělník Between 2419s white

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník Between 2419s black

Pánský nátělník Between 2419s black

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 213 plus white

Pánský nátělník 213 plus white

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 213 plus black

Pánský nátělník 213 plus black

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 18732 Brass white

Pánský nátělník 18732 Brass white

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 18732 Brass black

Pánský nátělník 18732 Brass black

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 18732 Brass blue

Pánský nátělník 18732 Brass blue

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 34323 Grant white

Pánský nátělník 34323 Grant white

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 34323 Grant black

Pánský nátělník 34323 Grant black

(Amiatex.cz)

Pánský nátělník 18732 Brass graphite

Pánský nátělník 18732 Brass graphite

(Amiatex.cz)

Nátělník SENSOR Coolmax Fresh dámský

Nátělník SENSOR Coolmax Fresh dámský

Nátělník SENSOR Coolmax Fresh dámskýDámský nátělník Sensor Coolmax Fresh je nejlehčí termoprádlo Sensor, určené především pro aktivní pohyb v teplém počasí nebo sálové sporty.  Coolmax je nejlehčí termoprádlo Sensor, určené především pro aktivní pohyb v teplém počasí nebo sálové sporty. Materiál Coolmax, ze kterého je tento dámský nátělník vyroben, je certifikovaný úplet od firmy Advansa, s vynikajícím odvodem vlhkosti, antibakteriální úpravou a výbornou tvarovou stálostí a elasticitou. Vlákna Coolmaxu jsou navíc obohacena ionty stříbra, které rozkládají buněčnou stěnu mikroorganismů a zamezují tak zápachu. Prádlo Coolmax je vybaveno pohodlnými plochými švy. Složení materiálu: 100% Polyester Coolmax® fresh. Efekt ochlazování spočívá ve fyzikálním principu, kdy odpařovaná kapalina s sebou… (Nejlevnejsisport.cz)

Nátělník SENSOR Infinity dámský růžovo-černý

Nátělník SENSOR Infinity dámský růžovo-černý

Dámský prodloužený nátělník, který se díky anatomickému střihu a funkčnímu elastickému materiálu skvěle přizpůsobí vaší postavě. Nátělník oceníte především při letních sportech, kdy Vás nejen nebude nijak omezovat v pohybu, ale navíc můžete chytat bronz na celých rukou i na ramenou. Technická data: - nátělník anatomického střihu - pro široké sportovní využití - elastický materiál - prodloužený střih - barva: růžová-černá - velikosti: dle nabídky (Nejlevnejsisport.cz)

JOCKEY Pánský nátělník JOCKEY Brazilian Sunrise 111817H

JOCKEY Pánský nátělník JOCKEY Brazilian Sunrise 111817H

Pánský nátělník JOCKEY Brazilian Sunrise 111817H si oblíbíte především pro jeho kvalitní zpracování a nadčasový módní vzhled. Oblečení je vyrobeno z kvalitní bavlny v moderním designu. Stav produktu: Nové zboží v původním a nepoškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Craft Dámský funkční nátělník 1013481_bílá , M

Craft Dámský funkční nátělník 1013481_bílá
					, M

Craft Brakaway je dámský funkční nátělník, který se hodí pro široké spektrum sportů. Materiál je příjemný a rychle odvádí pot. Díky stylovému designu nejen skvěle plní svůj účel, ale i vypadá. Hlavní přednosti: rychlý odvod potu a rychleschnoucí efekt UPF 40+ vzadu malý reflexní potisk jemný materiál stylový design Specifikace: Materiál: 100 % polyester (Bigbrands.cz)

velikost:
M
barva:
Bílá
hmotnost:
0 kg

Craft Dámský funkční nátělník 1013481_bílá , L

Craft Dámský funkční nátělník 1013481_bílá
					, L

Craft Brakaway je dámský funkční nátělník, který se hodí pro široké spektrum sportů. Materiál je příjemný a rychle odvádí pot. Díky stylovému designu nejen skvěle plní svůj účel, ale i vypadá. Hlavní přednosti: rychlý odvod potu a rychleschnoucí efekt UPF 40+ vzadu malý reflexní potisk jemný materiál stylový design Specifikace: Materiál: 100 % polyester (Bigbrands.cz)

velikost:
L
barva:
Bílá
hmotnost:
0 kg

Craft Dámský funkční nátělník 1123843_šedá , XL

Craft Dámský funkční nátělník 1123843_šedá
					, XL

Craft Core 2.0 je dámský funkční nátělník. Nadčasový design je vhodný pro sport i běžné nošení. Hlavní přednosti: funkčnost spojená s módností odlehčení v potících zónách v podově výrazné perforace bezešvé torzo hluboké módní průramky elastický materiál Specifikace: Craft řady : Active materiál: 41% Polyester, 55% Polyamid. 4% Elastan (Bigbrands.cz)

velikost:
XL
barva:
Šedá
hmotnost:
0 kg

Craft Dámský funkční nátělník 1124082_oranžová , XL

Craft Dámský funkční nátělník 1124082_oranžová
					, XL

Craft Essential je dámský lehký nátělník. Skvělý odvod vlhkosti je vhodný pro sport i běžné nošení. Hlavní přednosti: rychleschnoucí užší střih chladivý na omak verze s potiskem řešeny sublimem – tím není omezena prodyšnost Specifikace: Craft řady: Greatness materiál: 90% Polyester, 10% Elastan gramáž: 150g/m2 (Bigbrands.cz)

velikost:
XL
barva:
Oranžová
hmotnost:
0 kg

Craft Dámský funkční nátělník 1124082_bílá , XS

Craft Dámský funkční nátělník 1124082_bílá
					, XS

Craft Essential je dámský lehký nátělník. Skvělý odvod vlhkosti je vhodný pro sport i běžné nošení. Hlavní přednosti: rychleschnoucí užší střih chladivý na omak verze s potiskem řešeny sublimem – tím není omezena prodyšnost Specifikace: Craft řady: Greatness materiál: 90% Polyester, 10% Elastan gramáž: 150g/m2 (Bigbrands.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít