Napínací prostěradla pro malé děti, 2 ks

Napínací prostěradla pro malé děti, 2 ks

Napínací prostěradla pro malé děti, 2 ks

Napínací prostěradla pro malé děti, 2 ks Napínací prostěradla pro malé děti z příjemné biobavlny Dvojitá dávka pohodlí. Obě tato prostěradla z jemné biobavlny se dají díky gumě po celém obvodu lehce povléct, krásně sedí a netvoří sklady. Jemné provedení single jersey je neobyčejně poddajné a savé. Barva: Růžovo-bílá se vzorem a růžová Materiál: 100 % bavlna (z ekologického zemědělství) Rozměry: Na matrace o rozměrech 60 x 120 cm až 70 x 140 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Údržba Další pokyny k údržbě: Perte s podobnými barvami Příjemná čistá biobavlna v jemném provedení single jersey S certifikátem GOTS… (Tchibo - CZ)

České pověsti pro malé děti 2 (978-80-266-1331-2)

České pověsti pro malé děti 2 (978-80-266-1331-2)

Kniha - autor Martina Drijverová, 64 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Autorka Martina Drijverová vybrala půvabné české pověsti a převyprávěla je jazykem srozumitelným nejmenším čtenářům. Příběhy z dávných dob dětem přibližují milé ilustrace Dagmar Ježkové. Kniha pomůže v dětech vzbudit zájem o slavnou minulost našeho národa a přečtete si v ní např. tyto pověsti: Bílá paní, Brněnský drak, Černý rytíř, Poklad, Radobýl, Zlatá kvočna, Ohnivý muž, Střevíčky, Lovětínská rokle, Zlatá hlava, Bezhlavý jezdec,... (Alza.cz)

Spací pytel pro malé děti

Spací pytel pro malé děti

Spací pytel pro malé děti Vatovaný spací pytel – ideální na chladné dny Měkoučké hnízdečko pro absolutně příjemnou noc. Tento spací pytel s příjemnou biobavlnou v jemném provedení single jersey je určen pro malé děti a díky hřejivému vatování je ideální na chladné dny. Dětský spací pytel pro dvě velikosti: dá se zkrátit ze 110 na 90 cm Tento spací pytel se přizpůsobí: Díky drukům po straně se dá jednoduše zkrátit ze 110 na 90 cm. Druky v průramcích zabraňují, aby ručky během spánku vklouzly dovnitř. Zip po celé délce je opatřen ochranou brady a otevírá se zespodu, aby si ho dítě nemohlo samo rozepnout a celou noc zůstalo pěkně v teploučku. Barva: Bílá s potiskem Materiál: 100 % bavlna (z ekologického zemědělství) Vatování 100 % polyester Rozměry: Délka cca 90–110 cm GUT… (Tchibo - CZ)

České pověsti pro malé děti

České pověsti pro malé děti

Kniha České pověsti pro malé děti vzbudí v nejmenších čtenářích zájem o slavnou minulost našeho národa. Autorka Martina Drijverová vybrala nejznámější a nejpůvabnější pověsti a převyprávěla je jazykem pro děti srozumitelným a přitažlivým. Děje dávno minulé dětem přibližují půvabné ilustrace Dagmar Ježkové. (Ebux.cz)

Cvičení s říkankou pro malé děti

Cvičení s říkankou pro malé děti

Oblíbené říkanky, milé barevné obrázky a spousta pohybu představují kombinaci, kterou mají děti rády a kterou ocení i rodiče. Je to další možnost, jak procvičit řečové i pohybové dovednosti, protrénovat paměť a v neposlední řadě také zažít legraci, upevnit vazbu s dítětem, dodat mu sebevědomí, vše tak potřebné k psychické pohodě a rozvoji jeho osobnosti. Najdete zde rady, jak procvičit jemnou motoriku, či nápady na cvičení proti plochým nohám. Knihu mohou využít rodiny s jedním či více dětmi i dětské kolektivy. (Ebux.cz)

NABAIJI PLAVKY PRO MALÉ DĚTI PRUHOVANÉ

NABAIJI PLAVKY PRO MALÉ DĚTI PRUHOVANÉ

Pohodlné plavky s nohavičkami. (Decathlon.cz)

Holínky do deště pro malé děti, červené

Holínky do deště pro malé děti, červené

Holínky do deště pro malé děti, červené Čvachty čvacht, déšť je super! Tyto gumové holínky udrží nohy nejen v suchu, ale díky hřejivé plyšové podšívce taky navíc v teple. Protiskluzová podrážka s profilem neklouže ani na vlhkém či blátivém podkladu. Reflexní proužky na holeni a patě poskytují vyšší bezpečnost a garantují lepší viditelnost za tmy a špatného počasí. Detaily pro děti Aby holínky déle dobře seděly, jsou vybavené dodatečnou vkládací stélkou pro vyrovnání velikosti. Stélku lze vyndat. Stahovací šňůrkou lze upravit šířku. Perfektní do školky: Díky praktickému poutku se i malé děti rychle naučí obouvat si tyhle holínky samy, jmenovka k vepsání jména zabrání záměně s holínkami kamarádů. Barva: Červená Materiál: Svrchní materiál guma Podšívka polyester S hřejivou plyšovou… (Tchibo - CZ)

Holínky do deště pro malé děti, modré

Holínky do deště pro malé děti, modré

Holínky do deště pro malé děti, modré Čvachty čvacht, déšť je super! Tyto gumové holínky udrží nohy nejen v suchu, ale díky hřejivé plyšové podšívce taky navíc v teple. Protiskluzová podrážka s profilem neklouže ani na vlhkém či blátivém podkladu. Reflexní proužky na holeni a patě poskytují vyšší bezpečnost a garantují lepší viditelnost za tmy a špatného počasí. Detaily pro děti Aby holínky déle dobře seděly, jsou vybavené dodatečnou vkládací stélkou pro vyrovnání velikosti. Stélku lze vyndat. Stahovací šňůrkou lze upravit šířku. Perfektní do školky: Díky praktickému poutku se i malé děti rychle naučí obouvat si tyhle holínky samy, jmenovka k vepsání jména zabrání záměně s holínkami kamarádů. Barva: Modrá Materiál: Svrchní materiál guma Podšívka polyester S hřejivou plyšovou… (Tchibo - CZ)

Ponožky s bavlnou pro malé děti, 7 párů

Ponožky s bavlnou pro malé děti, 7 párů

Ponožky s bavlnou pro malé děti, 7 párů Tyto ponožky pro malé děti s různými barevnými motivy jsou nejen pěkné na pohled, ale také jsou extrémně pohodlné. Obsahují vysoký podíl biobavlny, mají jemné elastické lemy a plochý šev v oblasti prstů. Zesílená špička a pata garantují u těchto dětských ponožek dlouhou životnost a dětské nožky hýčkají. Ponožky jsou tvarově stabilní díky elastanu. Barva: Šedý melír s různými barevnými motivy Materiál: 84 % bavlna (ekologicky vypěstovaná, OCS Blended), 14 % polyamid, 2 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na barevné prádlo Zesílená špička a pata Jemné elastické lemy – nezařezávají se (Tchibo - CZ)

Pro malé děti (978-80-7346-230-7)

Pro malé děti (978-80-7346-230-7)

Kniha – autor Jiří Nevěčný; Alena Nevěčná, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Oblíbené úkoly pro nejmenší děti. Děti se na úkolech z knihy procvičí ve zrakovém rozlišování, v orientaci, v rozpoznávání předmětů ze života i v dalších dovednostech a znalostech. Při práci děti posilují trpělivost, pečlivost, systematičnost a soustředění. Úkoly jsou řazeny od jednodušších ke složitějším. (Alza.cz)

hmotnost:
0.39 kg

Dětská napínací prostěradla, 2 ks

Dětská napínací prostěradla, 2 ks

Dětská napínací prostěradla, 2 ks S kvalitními lůžkovinami nestojí hlubokému spánku a poklidným nocím nic v cestě: tato dvě dětská napínací žerzejová prostěradla s certifikací GOTS jsou vyrobena z čisté biobavlny, takže jsou obzvlášť savá, měkká a poddajná. Díky stahování na gumu po celém obvodu se prostěradla snadno povlékají a netvoří sklady. Barva: Bílá s korálovým vzorem hvězdiček a jednobarevná růžová Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) Rozměry: Na matrace od 60 x 120 do 70 x 140 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Více na https://www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost-a-spolecenska-odpovednost-v… (Tchibo - CZ)

Národní pohádky pro malé děti (978-80-266-1192-9)

Národní pohádky pro malé děti (978-80-266-1192-9)

Kniha – autor Martina Drijverová, 64 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Knížka nabízí zkrácené a zjednodušené verze českých a moravských pohádek přepsaných do jazyka srozumitelného dětem raného školního věku. Do knihovničky ji rádi zařadí začínající čtenáři, ale určitě ji vyhledají také rodiče pro společné čtení s dětmi. Čtenáře určitě pohladí vlídné ilustrace Dagmar Ježkové, na kterých je jedna princezna líbeznější než druhá, čertíci jsou sice zlobiví, ale neděsí, a koláče na míse zvou k nakousnutí. (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg

První kvíz pro malé děti (978-80-87845-51-6)

První kvíz pro malé děti (978-80-87845-51-6)

Kniha – 80 stran, česky, spirálová, kroužková Obrázkový kvíz pro nejmladší je určen pro zábavu na procházce i na cestě, obohatí slovní zásobu a ověří znalosti dítěte. (Alza.cz)

hmotnost:
0.11 kg

Cvičení s říkankou pro malé děti (978-80-266-0042-8)

Cvičení s říkankou pro malé děti (978-80-266-0042-8)

Kniha – autor Helena Vévodová; Miroslav Růžek, 96 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Oblíbené říkanky, milé barevné obrázky a spousta pohybu představuje kombinaci, kterou mají děti rády a přitom ji ocení i jejich rodiče. Je to další možnost jak procvičit řečové i pohybové dovednosti, potrénovat paměť, upevnit vazbu s dítětem, dodat mu sebevědomí, tolik potřebné k psychické pohodě a rozvoji jeho osobnosti. A to vše zábavnou formou. V knížce také najdete mimo jiné i tipy na procvičení jemné motoriky či cvičení proti plochým nohám. Nápady jsou využitelné i pro dětské kolektivy. (Alza.cz)

Velká obrázková knížka pro malé děti (978-80-7292-324-3)

Velká obrázková knížka pro malé děti (978-80-7292-324-3)

Kniha – autor Bohumil Říha; Milena Lukešová, 200 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Velká obrázková knížka pro malé děti je první poznávací českou encyklopedií pro předškolní věk. Zajímavá je nejen výběrem hesel — přináší jak věcné pojmy (např. nábytek, noviny), tak i výběr z další slovní zásoby (slovesa — číst, nachladit se, přídavá jména — drahý, pyšný). Hesla jsou zpracovaná jako minipříběhy ze života dětí a světa, který je obklopuje. Jejich výběr vychází z předpokládaného dětského zájmu o jednotlivá slova a vysvětlení jsou velmi konkrétní a blízká dětskému chápání. Tato encyklopedie z pera slavných autorů vyšla poprvé v 80. letech minulého století. K novému vydání ji upravila sama Milena Lukešová a nové ilustrace vytvořila Andrea Tachezy. (Alza.cz)

Hraní s angličtinou: Hravá angličtina pro malé děti (978-80-7292-246…

Hraní s angličtinou: Hravá angličtina pro malé děti (978-80-7292-246-8)

Kniha – autor Eva Petrová; Eva Sýkorová-Pekárková, 74 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Seznámení s anglickým jazykem pro nejmenší děti. Za pomoci her, hádanek, úkolů, doplňování a vyhledávání seznámí s několika základními okruhy anglických slovíček (rodina, zvířata, věci, barvy, čísla...). V závěru knihy jsou všechna slovíčka abecedně zařazena do malého slovníku. (Alza.cz)

Staré řecké báje a pověsti pro malé děti (978-80-266-1324-4)

Staré řecké báje a pověsti pro malé děti (978-80-266-1324-4)

Kniha - autor Martina Drijverová, 64 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Zkrácené verze nejznámějších řeckých pověstí přepsaných do jazyka srozumitelného dětem raného školního věku. Hrdinové starých řeckých bájí a pověstí byli hrdí, silní a stateční, ale také lstiví, závistiví a zákeřní. Vládli jim bohové z Olympu - a ti také byli spravedliví i nespravedliví, dobří i zlí. Osudy lidí se bohové pokoušeli měnit podle svého, ale občas se jim to nepovedlo... Přibližte dětem, kdo byli: Daidalos a Ikaros, Prométheus, Sisyfos, Hérakles, Tantalos, Théseus... (Alza.cz)

Cvičení a úkoly pro malé školáky: pro děti 6-9 let (978-80-7567-133-2)

Cvičení a úkoly pro malé školáky: pro děti 6-9 let (978-80-7567-133-2)

Kniha – 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V této cvičebnici si školáci (a nejen oni) procvičí zábavnou formou řadu dovedností. Díky hravým cvičením a úkolům se pobaví nad počty, psaním, kreslením i jazykovými hrami. Neváhejte vyzkoušet, bude to legrace! Tahy a čáry. Soustředění. Počítání. Pozornost. Téměř 250 aktivit. (Alza.cz)

hmotnost:
0.52 kg

Zázračné omalovánky pro malé i velké děti II (978-80-906724-0-6)

Zázračné omalovánky pro malé i velké děti II (978-80-906724-0-6)

Kniha – autor Šárka Kadlečíková, 48 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné omalovánky jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi. Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Připomínají nám, že můžeme prožívat štěstí a radost, žijeme-li tady a teď a nevěnujeme-li přílišnou pozornost myšlenkám, které zastírají zázraky přítomného okamžiku. Čeká na vás 24 obrázků, které si můžete vybarvit, dokreslit a dozdobit podle své fantazie, a 24 veršovánek a vzkazů, jimiž vás chtějí potěšit víly, skřítci, andílci a jiné zázračné bytosti. Kéž i vás dovedou Zázračné omalovánky domů ? do srdce, do vašeho zázračného vnitřního světa! (Alza.cz)

FLEVOX pro malé psy (2-10kg) 1x 0,67ml

FLEVOX pro malé psy (2-10kg) 1x 0,67ml

Léčba psů při napadení blechami (Ctenocephalides spp.) a všenkou psí (Trichodectes canis). Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami přetrvává po dobu 8 týdnů. Blechy po napadení zvířete jsou zabity během 48 hodin. Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD - Flea Allergy Dermatitis), pokud toto onemocnění bylo dříve diagnostikováno veterinárním lékařem. Přípravek neprokázal okamžitý akaricidní účinek proti klíšťatům, ale prokázal přetrvávající akaricidní účinek po dobu 4 týdnů proti klíšťatům Rhipicephalus sanguineus a Dermacentor reticulatus a až 3 týdny proti klíšťatům Ixodes ricinus. V případě, že jsou klíšťata těchto druhů na zvířeti přítomna v době, kdy je přípravek aplikován, nemusí být všechna klíšťata zabita během… (Docsimon.cz)

Alltoys Set pro malé kutily 280 ks

Alltoys Set pro malé kutily 280 ks

Stavebnice pro malé kutily od 6 let. (BAMBULE.cz)

Alltoys Set pro malé kutily 550 ks

Alltoys Set pro malé kutily 550 ks

Plastová stavebnice s elektrickým šroubovákem pro kutily od 6 let. (BAMBULE.cz)

Alltoys Set pro malé kutily 50 ks

Alltoys Set pro malé kutily 50 ks

Kutilský ponk s nářadím pro děti od 3 let. (BAMBULE.cz)

KN Hudební nauka pro malé i větší muzikanty 2

KN Hudební nauka pro malé i větší muzikanty 2

Hudební nauka Moderní, vtipně zpracovaná hudební nauka Dagmar Lisé může i z obávaného předmětu na hudebních školách učinit zábavnou záležitost. Zatímco první díl se věnuje především hudební teorii, druhý nabízí také poutavě, přehledně a stručně zpracovaný kurs hudebních dějin. Své znalosti si mohou žáci ověřovat na přiložených testech. Publikace byla schválena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR jako učebnice pro základní umělecké školy všech typů. (Kytary.cz)

hmotnost:
0.4 kg

Alltoys Sada nářadí pro malé kutili 36 ks

Alltoys Sada nářadí pro malé kutili 36 ks

Vybavte pro malé kutily vlastní dílničku s ručním nářadím! Tato úžasná sada nářadí pro kluky je především pro malé pomocníky, kteří koukají tatínkovi v dílně pod ruky. Ale zábavné hraní slibuje také pro táty. Dětská montážní sada, jejíž součástí jsou základní nástroje, jako je pilka, klíče, šroubky, matičky a další, pomáhá rozvíjet dětskou fantazii, zručnost a motoriku. Tyto propracované plastové hračky věrně napodobují skutečné nářadí. Jejich velikost je přizpůsobena dětské ručce pro lepší manipulaci s nimi. A realistické provedení se vyznačuje působivým vzhledem pro zcela jedinečné požitky ze hry. (BAMBULE.cz)

Procvičování a úkoly pro malé školáky: pro děti 5-8 let (978-80-7567…

Procvičování a úkoly pro malé školáky: pro děti 5-8 let (978-80-7567-134-9)

Kniha – 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Učení už nikdy nebude nuda. Tato zábavná cvičebnice provede malé školáky (a nejen je) světem různých úkolů z oblasti psaní, počítání či jazykových her. Neváhejte vyzkoušet! Tahy a čáry. Soustředění. Počítání. Pozornost. Téměř 250 aktivit. (Alza.cz)

hmotnost:
0.52 kg

Tangrami pro malé i velké (978-80-7342-259-2)

Tangrami pro malé i velké (978-80-7342-259-2)

Kniha – 48 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tangrami, je velmi jednoduchá technika skládání a zasouvání papírových dílků do sebe a je inspirována origami a principem hlavolamu tangram. V knize najdete postupy skládání jednotlivých figurek krok za krokem s fotografiemi, nákresy a přesnými návody. (Alza.cz)

Ruční práce pro malé šikulky (978-80-7391-743-2)

Ruční práce pro malé šikulky (978-80-7391-743-2)

Kniha – autor Jane Bull, 124 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Průvodce ručními pracemi patří do knihovničky každé šikovné holky! Chceš si vyzkoušet vyšívání, háčkování, patchwork neboli sešívání z malých různě barevných a vzorovaných kousků látek, aplikace, pletení nebo třeba gobelínovou výšivku? Pak držíš tu správnou knížku! Naučíš se základní techniky i užitečné triky. Ukážeme ti, jak můžeš nové dovednosti využít k vytváření krásných doplňků či ozdob. Zapoj maminku nebo babičku a společně zažijete spoustu zábavy! A navíc si uděláš, ať už sama, nebo s jejich pomocí, mnoho hezkých a užitečných věcí: velké knoflíky potažené výšivkou (nosit je můžeš jako originální placky), květy z plsti, patchworkové polštářky, nášivky na oblečení v podobě aplikací, pletenou soupravu (čepici, šálu… (Alza.cz)

Zábavná příručka pro malé cyklisty (978-80-7567-117-2)

Zábavná příručka pro malé cyklisty (978-80-7567-117-2)

Kniha – 14 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V této zábavné příručce naleznou děti základní pravidla chování na silnici, na kole, v autě, v městských hromadných prostředcích. Naučí se základní dopravní značky a se samolepkami se snadno zabaví. (Alza.cz)

hmotnost:
0.1 kg

První knížka pro malé čtenáře (978-80-256-2373-2)

První knížka pro malé čtenáře (978-80-256-2373-2)

Kniha – Encyklopedie vhodná pro zvědavé děti od 4 do 8 let – 320 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Encyklopedie vhodná pro zvědavé děti od 4 do 8 letDětská encyklopedie pro děti od 4 do 8 let obsahuje více než 800 barevných ilustrací, které doprovází čtivý, snadno pochopitelný text. (Alza.cz)

hmotnost:
0.86 kg

Zábavná příručka pro malé cestující (978-80-7567-120-2)

Zábavná příručka pro malé cestující (978-80-7567-120-2)

Kniha – 14 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V této zábavné příručce naleznou děti základní pravidla chování na silnici, na kole, v autě, v městských hromadných prostředcích. Naučí se základní dopravní značky a se samolepkami se snadno zabaví. (Alza.cz)

hmotnost:
0.1 kg

Brože pro malé i velké (978-80-264-1429-2)

Brože pro malé i velké (978-80-264-1429-2)

Kniha – autor Šárka Pavličová, 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Praktický průvodce tvorbou 25 originálních broží včetně dvou sad se sponkou, čelenkou, prstýnkem a ozdobou na krk. S pomocí této knihy vytvoříte nevšední a originální brože jak pro sebe, tak pro své blízké a všechny kamarádky. I docela malé módní doplňky totiž dokonale oživí váš šatník, ozvláštní kabát, sako, svetr, tašku i batoh a rozveselí každý chmurný den. Návody jsou doplněny detailními fotografiemi, podrobnými popisy a nechybí ani praktické rady a tipy. (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg

Moje dopravní prostředky: Pro malé odborníky (978-80-256-1888-2)

Moje dopravní prostředky: Pro malé odborníky (978-80-256-1888-2)

Kniha – 20 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Tato obrázková kniha s 60 fotografiemi, poutavými texty a poučnými hádankami je určena zvídavým dětem, které fascinuje rozmanitý svět dopravních prostředků. (Alza.cz)

hmotnost:
0.41 kg

Velká knížka PRAHA pro malé vypravěče (978-80-87034-42-2)

Velká knížka PRAHA pro malé vypravěče (978-80-87034-42-2)

Kniha – 10 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Knihy, ve kterých se to obrázky jen hemží - ukrývají spousty příběhů! Oblíbený a osvědčený základní "stavební kámen" každé dětské knihovničky. Ještě neumíte číst písmenka? Obrázky však umíte "číst" určitě! (Alza.cz)

hmotnost:
0.37 kg
Typ:
knihy

Barevná pohádková abeceda pro malé počtáře (978-80-271-0761-2)

Barevná pohádková abeceda pro malé počtáře (978-80-271-0761-2)

Kniha - autor Milena Drtinová, 88 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Procvič si psaní, čtení, počítání a kreslení s Ferdou Mravencem, Bobem a Bobkem nebo Hurvínkem! U každého písmenka najdeš známou ilustraci, veselou říkanku a písankovou předlohu. Do téhle knížky můžeš kreslit a psát, takže za chvilku ti abeceda i počítání půjdou úplně bez problémů. (Alza.cz)

hmotnost:
0.62 kg

Napínací prostěradlo

Napínací prostěradlo

Nabízí přesvědčivě měkký, hladký povrch. 100% bavlna Cotton made in Africa. Vyrovnává teplotu a je velmi šetrné k pokožce. Napínací prostěradlo svým měkkým povrchem zajistí příjemný komfort, dále klidný a odpočinkový spánek. Detaily: napínací prostěradlo s gumou v rozích. Je vhodné pro matrace s výškou max. 18 cm. Materiál/kvalita: linon, 100% bavlna; plošná hmotnost (g/m2): cca 86. Pokyny pro údržbu: lze prát v pračce při 60°C. V sušičce nelze sušit. Důležitá informace: barvy, které vidíte na vašem monitoru, mohou být ve skutečnosti odlišné. Informace o jakosti: kontrolovaná kvalita. Výrobek je pod stálou kontrolou našeho systému řízení jakosti a byl certifikován podle normy Öko-Tex-Standard 100. (Číslo certifikátu: 09.0/67812). (OTTO - CZ)

Sada pro malé parádnice

Sada pro malé parádnice

Tato dětská kadeřnická sada je vhodná pro všechny malé princezny, které se rády parádí. Sada obsahuje nejrůznější kosmetické a vlasové doplňky včetně zrcátka, které se ve výbavě malé parádnici určitě neztratí. Rozměry balení: 39x4,5x22 cm Barevné provedení: růžová Délka zrcátka: cca 16 cm Materiál: plast Vhodné od 3 let (Mrakyhracek.cz)

Sada pro malé průzkumníky

Sada pro malé průzkumníky

Je Vaše dítě neposedné a nenechá svoje ručičky na pokoji? Šijí s ním všichni čerti? Právě pro Vaše děti je určená tato kategorie. Sada pro malé průzkumníky obsahuje dvě lupy (jednu větší, druhou menší), pinzetu a další… S touto sadou se děti naučí něčemu novému a užijí si s ní spoustu zábavy.   Vhodné pro děti od 4 let. (Mrakyhracek.cz)

Nářadí pro malé kutily

Nářadí pro malé kutily

Nářadí pro malé kutily (Mrakyhracek.cz)

Peněženka pro malé princezny

Peněženka pro malé princezny

Peněžka pro malé princezny, dva druhy – růžová a fialová. (BAMBULE.cz)

Nářadí pro malé kutily

Nářadí pro malé kutily

Nářadí pro malé kutily (Fonetip.cz)

Sada pro malé parádnice

Sada pro malé parádnice

Sada plná krásných doplňků zaručeně potěší každou malou parádnici.  Balení obsahuje – korunku, náušnice, náhrdelník a další.  Parametry sady pro malé parádnice:Doporučený věk – od 3 letUrčení – pro holkyMateriál – plast (Fonetip.cz)

Určení:
Dívčí
Barva:
Barevná
Věk od:
3 let
Distribuce:
CZ
Hmotnost (g):
115g

Hry pro malé cestovatele

Hry pro malé cestovatele

Užitečná pomůcka na dlouhé cesty autem, vlakem, letadlem či autobusem! Jednoduché úkoly, otázky, hádanky a hry děti nejen zabaví, ale přispějí k rozvoji jejich schopností a dovedností. Procvičí si vyjadřování, slovní zásobu, schopnost formulovat vlastní myšlenky, řešit určité situace nebo naslouchat druhým. Hry jsou určeny pro děti mladšího školního věku. Mohou je hrát samy nebo společně s dospělými. (Ebux.cz)

Sada pro malé průzkumníky

Sada pro malé průzkumníky

Je Vaše dítě neposedné a nenechá svoje ručičky na pokoji? Šijí s ním všichni čerti? Právě pro Vaše děti je určená tato kategorie. Sada pro malé průzkumníky obsahuje dvě lupy (jednu větší, druhou menší), pinzetu a další…S touto sadou se děti naučí něčemu novému a užijí si s ní spoustu zábavy. Vhodné pro děti od 4 let. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
hmotnost:
0.24kg
Hmotnost (g):
240g

Velká knížka o autech pro malé vypravěče (978-80-87034-13-2)

Velká knížka o autech pro malé vypravěče (978-80-87034-13-2)

Kniha – autor Stefan Seidel, 10 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Na silnicích, na dálnicích, na závodní dráze, ale i jinde – všude jsou k vidění auta a různá další vozidla. Některá se jen předvádějí, některá pomáhají na stavbách, nebo dokonce při zachraňování lidských životů… Vedle množství podrobných obrázků přináší kniha také řadu námětů pro vlastní příběhy malých milovníků aut. Tato velkoformátová kniha přináší panoramatické obrazové vhledy do prostředí silnic, staveb, ale i jiných. Bohatě propracované názorné ilustrace jsou pro děti velkým lákadlem, bezednou studnicí inspirace a zároveň obrovskou výzvou – množství detailů je přitahuje, podněcuje jejich představivost a fantazii. Malý vypravěč v interakci s dospělým nejen popisuje, co vidí na obrázcích, ale také v nich… (Alza.cz)

hmotnost:
0.37 kg
Typ:
knihy

Putování s Amálkou: Knížka pro malé vypravěče (978-80-7546-174-2)

Putování s Amálkou: Knížka pro malé vypravěče (978-80-7546-174-2)

Kniha - autor Viera Kardelisová - Hrůzová, 10 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela Jedinečná a nádherně ilustrovaná knížka o dobrodružném zimním a letním putování stonožky Amálky. Knížka není určená ke čtení, ale aby vám pomohla rozvíjet u vašich dětí komunikativní schopnosti. Textu je v ní opravdu málo, ten je pouze pro vás a měl by vám pomoci s knížkou pracovat. Otázky jsou návodné, spíš by měly děti nastartovat k samostatnému vyprávění nejen o tom, co na obrázcích konkrétně vidí, ale aby probudily svou fantazii a zkusily si příběhy vymýšlet. Cílem knihy je děti rozmluvit, ale jak budete s knížkou pracovat je na vás a na vašich dětech. Fantazii se meze nekladou. (Alza.cz)

Napínací prostěradlo, Bellana

Napínací prostěradlo, Bellana

S pasem na gumu, dvěma bočními prostřiženými kapsami a dvěma zadními nakládanými kapsami s patkou. Měkký materiál testovaný na škodlivé látky. Typ výrobku: bermudy. Informace o kvalitě: materiál šetrný k pokožce s potvrzenou absencí škodlivých látek. Materiál: bavlna. Provedení: základní oděv. Tvar nohavic: rovný. Délka nohavic: krátká. Výška pasu: normální. Detaily střihu: vzadu sedlo. Pas+zapínání: uvnitř nastavitelný pas na gumu. Počet kapes: 4. Přední a boční kapsy: šikmé prostřižené kapsy. Zadní kapsy: kapsy s patkou. Okraj nohavic: prošitý. Efekt: jednobarevný. Pokyny pro ošetřování: lze prát v pračce. Dodání: složené. Složení materiálu: 100% bavlna. (OTTO - CZ)

Napínací prostěradlo - hnědá

Napínací prostěradlo - hnědá

Ve 12 barvách. Velikost 90x200 cm v balení po 2 ks, 140x200 cm a 180x200 v balení po 1ks! Přesvědčivé vlastnosti: nemusí se žehlit, skvělá prodyšnost a příjemně měkká kvalita. Z čisté bavlny. Lze prát v pračce při 60?C. (OTTO - CZ)

Žerzejové napínací prostěradlo

Žerzejové napínací prostěradlo

Ze 100% bavlny. Perfektně sedí, s gumou po obvodu. (OTTO - CZ)

Napínací prostěradlo - tyrkysová

Napínací prostěradlo - tyrkysová

Napínací prostěradlo z mikrovlákna-flleece ze 100% po lyesteru. Lze prát v pračce do 60°C. (OTTO - CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít