Nalož tatru dětská hra (8590878623958)

Produkt Nalož tatru dětská hra (8590878623958) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Nalož tatru dětská hra (8590878623958) upraviť a produkt hľadať znova.

Nalož Tatru Dětská hra (8590878623958)

Nalož Tatru Dětská hra (8590878623958)
Detail

Společenská hra - dětská hra, pro 2 až 4 hráče, lehká obtížnost, délka hry 30 min, v českém jazyce, vhodné od 5 let Vybrat si svou Tatrovku, chytře poskládat náklad a všechen potřebný materiál dovézt bezpečně v co nejkratším čase na stavbu je nejdůležitějším úkolem dětské hry Nalož Tatru. Společenská hra umožňuje variabilní poskládání silnice. Součástí hry s kartonovými náklaďáky jsou také žetony zakázek, nákladů a paliva na cestu. Při hře děti trénují počítání, podporují strategické uvažování a kombinatorické schopnosti. Nejlepší řidič Tatrovky se samozřejmě stává vítězem hry. Klíčové vlastnosti společenské hry Nalož TatruSpolečenská hra z ,,tatrováckého světa" značky DinoKartonové nákladní auta Tatra s variabilním poskládáním silniceVčetně žetonů zakázek, nákladů a paliva na cestuHra učí děti matematickým dovednostemPodporuje strategické uvažování a kombinatorické schopnostiDětská hra Nalož Tatru obsahuje 24 dílů herního plánuNalož Tatru je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nalož Tatru Dětská hra (8590878623958) , Nalož tatru dětská hra (8590878623958)

Nalož Tatru Dětská hra

Nalož Tatru Dětská hra
Detail

Dětská hra z „tatrováckého světa“ s variabilním poskládáním silnice, kartonovými náklaďáky Tatra a žetony zakázek, nákladů a paliva na cestu. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Nalož Tatru Dětská hra , Dětská hra risk cz (5010993873463)

Dino Nalož Tatru dětská hra

Dino Nalož Tatru dětská hra
Detail

Dětská hra, ve které si kluci plní sen, stát se alespoň na chvíli řidičem Tatry. Ve hře uplatní počítání, strategii a kombinatoriku. Hráči mají za úkol nejdříve sestavit s dětmi herní plán, vybrat každý svou tatrovku a pustit se do nakládání stavebních materiálů. Cílem je převézt co nejvíce materiálu za co nejkratší čas. Za každý převoz získávají řidiči body. Kdo získá nejvíce bodů, vyhrává. Obsah balení: 24 dílů herního plánu 58 žetonů (12 zakázek, 30 surovin, 16 kanystrů) 4 kartonové figurky, 4 plastové stojánky bodovou hrací kostku, pravidla Kupte dětem hru Nalož Tatru a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 5 let Počet hráčů: 2 -4 Doba hraní: 30 min. (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Nalož Tatru dětská hra , Dětská hra 2 - blu-ray (u00768)

Nalož Tatru

Nalož Tatru
Detail

Stát se řidičem Tatry je jedním z nejčastějších dětských snů. Ale stát se tím nejlepším? To už je opravdová výzva, do které se navíc můžete zapojit i vy, dospěláci. Sestavte s dětmi herní plán, vyberte každý svou tatrovku a pusťte se do nakládání stavebních materiálů. Zvládnete to tak chytře, abyste převezli co nejvíc věcí v co nejkratším čase? Jedině ten nejefektivnější řidič totiž zvítězí. Za každou splněnou zakázku získáte určitý počet bodů a ty se ve finále sečtou. Při hraní si děti procvičí nejen počty, ale i strategické uvažování a kombinatorické schopnosti. Balení obsahuje: 24 dílů herního plánu58 žetonů (12 zakázek, 30 surovin, 16 kanystrů)4 kartonové figurky4 plastové stojánky1 bodovou hrací kostkupravidla Hlavní vlastnosti: Hra pro 2-4 hráčeDélka hry 30 minutVhodné pro děti od 5 letRozvíjí logické a strategické myšlenídržitel certifikátu Bezpečná a kvalitní hračka Dokumentace:návod ke hře Nalož Tatru (CZ, SK)doplňkové karty ke hře Nalož Tatru Certifikát „Bezpečná a kvalitní hračka“ je vydáván největší zkušební a certifikační organizací v České republice, Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha, s.p. (TZÚS Praha, s.p.), která je členem řady národních i mezinárodních organizací a aktivně se účastní procesu tvorby technických předpisů a norem. Touto značkou se mohou pyšnit produkty splňující přísné podmínky na kvalitu provedení, bezpečnost a vhodnost použití i snadnost údržby. V procesu certifikace se zohledňuje zpětná vazba od prodejců i zákazníků, zejména ale výrobní proces, který musí zaručovat stálou úroveň produkce i organizačních a kontrolních mechanismů. Podmínkou vydání značky „Bezpečná a kvalitní hračka“ je každoroční namátkové podrobení sériového výrobku sérií ověřovacích zkoušek, díky kterému si zákazníci mohou být jisti oprávněností a aktuálností ocenění. (patro.cz)

Podobné produkty ako Nalož Tatru , Dětská hra (978-80-264-2233-4)

Dino Nalož tatru

Detail

Dětská hra z „tatrováckého světa“ s variabilním poskládáním silnice, kartonovými náklaďáky Tatra a žetony zakázek, nákladů a paliva na cestu. Sestavte s dětmi herní plán, vyberte každý svou tatrovku a pusťte se do nakládání stavebních materiálů. Zvládnete to tak chytře, abyste převezli co nejvíc věcí v co nejkratším čase? (mall.cz)

Podobné produkty ako Dino Nalož tatru , Trefl dětská hra houbaření s rodinou treflíků

Teddies Nalož Tatru - společenská hra

Teddies Nalož Tatru - společenská hra
Detail

Ten, kdo chytře poskládá cihly, dřevo a kamení na korbu a zvolí nejkratší cestu od nakládky ke stavbě, se stane legendou mezi legendami - nejlepším řidičem Tatrovky a vítězem hry. Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu. Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. Technické údaje: velikost balení: 33 x 23 x 5 cm vhodné: od 5 let počet hráčů: 2 - 4 hráči délka hry: přibližně 30 min Obsah balení: 24 dílů herního variabilního plánu 58 žetonů (12 zakázek, 30 surovin, 16 kanystrů) 4 kartonové figurky 4 plastové stojánky 1 hrací kostku, pravidla (dilego.cz)

Podobné produkty ako Teddies Nalož Tatru - společenská hra , Dino princezny na plese v m dětská hra (8590878623910)

Dino AZ Kvíz Junior SK detská hra

Dino AZ Kvíz Junior SK detská hra
Detail

Dino AZ Kvíz Junior SK Vědomostní a zároveň strategická hra pro juniory, kterou mohou děti znát z televizních obrazovek stejnojmenného programu. Tato verze je ve slovenském jazyce. Obsah balení: 1 herní plán, 36 žetonů 60 karet s 360 originálními otázkami 1 bodová hrací kostka, 1 figurka pravidla hry Kupte dětem AZ kvíz a zahrejte si s nimi! Vhodné pro děti od 10 let Počet hráčov: 2+ Približný herný čas: 30 minút Rozmer balenia: 33,5 x 3,6 x 23 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino AZ Kvíz Junior SK detská hra , Schmidt dětská hra myšky a žebříky v plechové krabičce (51284)

Odvážny Bojko - 10sekundová Výzva Detská hra (8590878751194)

Odvážny Bojko - 10sekundová Výzva Detská hra (8590878751194)
Detail

Společenská hra - dětská a rodinná hra, pro 2 až 6 hráčů, lehká obtížnost, délka hry 5 min, vhodné od 8 let Greg a jeho kamarádi si pro vás připravili bleskovou výzvu. Vašim úkolem bude splnit zadání z kartiček, než vyprší čas na přesýpacích hodinách. Společenská hra Odvážný Bojko - 10sekundová výzva prověří vaši spolupráci, postřeh, šikovnost a vědomosti. Rodinná hra je ilustrovaná autorem série knih Deník malého poseroutky, což jistě jeho fanoušci ocení. Společenskou hru Odvážný Bojko - 10sekundová výzva si může zahrát 2 - 6 hráčů od 8 let. Klíčové vlastnosti společenské hry Odvážný Bojko - 10sekundová výzvaOdvážný Bojko je rychlá hra rozvíjející postřeh, rychlost i spolupráciRodinná hra zabaví na dlouhé chvíle díky nevšedním úkolům Do hry vás vtáhnou ilustrace od autora knih Deník malého poseroutkyDětská hra Odvážný Bojko je vhodná pro 2 - 6 hráčů od 8 letObsah balení:1 herní plán, 6 figurek, 90 hracích karet, 3 kostky se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Odvážny Bojko - 10sekundová Výzva Detská hra (8590878751194) , Dino frozen: člověče nezlob se a magický les dětská hra (8590878623934)

Dětská hra: Veselé hry s Krtkem

Dětská hra: Veselé hry s Krtkem
Detail

Jakmile si pohádkového krtečka jednou pustíte domů, už ho jen těžko dostanete pryč. Děti si ho zamilují okamžitě a vy mu nakonec podlehnete také. Pomůže vám v tom i balíček 5 stolních her s obrázky krtka a jeho kamarádů. Pocvičte s dětmi paměť nad pexesem, taktiku při karetní hře Score nebo si vyberte ze čtyř různých deskovek včetně krtčího člobrda. Kromě hravosti si děti promrskají počítání, znalost barev a nepochybně zapojí i svou bujnou fantazii. Balení obsahuje: hrací figurky v 6 barvách (4 ks od každé barvy), 4 herní plány, 1 bodová kostka, 1 barevná kostka, 30 hracích karet, 48 pevných kartonových kartiček pexesa. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra: Veselé hry s Krtkem , Bino dětská dřevěná edukativní hra, 47 x 7 x 21 cm

Dětská hra Moje první hra, DINO

Dětská hra Moje první hra, DINO
Detail

Krteček by si chtěl hrát, ale kamarádi se mu rozutekli po louce. Pomozte mu ztracené kamarády najít! Při hře zažijete hodně zábavy a ledacos se naučíte. Hra je určena pro hraní malých dětí spolu s rodiči, staršími sourozenci nebo pedagogy. Děti si při hře procvičují základní dovednosti: poznávání barev, předvádění jednoduchých pohybů, napodobování zvuků zvířat, apod.Obsah: 1 herní plán, 15 pevných kartiček s úkoly, 1 dřevěná figurka Krtečka, 1 dřevěná kostka s barvami, 1 návod Hlavní vlastnosti: rozvíjí kreativitu a vyjadřovací schopnostipomáhá procvičovat poznávání barev © Zdeněk Milervyrobeno v ČRdržitel certifikátu Bezpečná a kvalitní hračka Dokumentace:návod ke hře Krteček moje první hra (CZ, SK) Certifikát „Bezpečná a kvalitní hračka“ je vydáván největší zkušební a certifikační organizací v České republice, Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha, s.p. (TZÚS Praha, s.p.), která je členem řady národních i mezinárodních organizací a aktivně se účastní procesu tvorby technických předpisů a norem. Touto značkou se mohou pyšnit produkty splňující přísné podmínky na kvalitu provedení, bezpečnost a vhodnost použití i snadnost údržby. V procesu certifikace se zohledňuje zpětná vazba od prodejců i zákazníků, zejména ale výrobní proces, který musí zaručovat stálou úroveň produkce i organizačních a kontrolních mechanismů. Podmínkou vydání značky „Bezpečná a kvalitní hračka“ je každoroční namátkové podrobení sériového výrobku sérií ověřovacích zkoušek, díky kterému si zákazníci mohou být jisti oprávněností a aktuálností ocenění. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Moje první hra, DINO , Roadstar hra-1500uemp (hra-1500uemp)

Zafari: Dětská hra

Zafari: Dětská hra
Detail

Aby hraní vašich ratolestí připomínalo i něco jiného než jen divokou džungli, představte jim potrhlá zvířátka ze Zafari. Při rozlišovací karetní hře, ve které budou děti přiřazovat správnou siluetu zvířete ke vzoru srsti, se i ti největší neposedové na chvíli zklidní a naučí se udržet pozornost. Kdo posbírá dvojice karet jako první, ten vyhrává. Dětská karetní hra zabaví už předškoláčky od 4 let věku. V pravidlech najdete nejen hlavní variantu hry, ale i dvě další obměny. Balení obsahuje: 12 karet s obrázky obyvatel Zafari, 25 čtvercových kartiček (12 siluet zvířátek, 12 vzorů srsti, 1 kartička s nártounem Quincym), pravidla. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zafari: Dětská hra , Nalož to!: kujme pi©kle v kuchyni (978-80-906434-1-3)

Dětská hra (DVD)

Dětská hra (DVD)
Detail

Duše sériového vraha Charlese "Chuckyho" Lee Raye se převtělí do dětské hračky, panenky. Když jí jako dárek dostane malý kluk, ještě nikdo netuší, jak kruté běsnění se později rozpoutá. Kultovní hororový snímek 80. let , který... Duše sériového vraha Charlese "Chuckyho" Lee Raye se převtělí do dětské hračky, panenky. Když jí jako dárek dostane malý kluk, ještě nikdo netuší, jak kruté běsnění se později rozpoutá. Kultovní hororový snímek 80. let , který položil základy pro úspěšná další pokračování příběhů o vraždící panence Chuckym. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra (DVD) , Teddies hra ryby společenská hra (8592190858797)

Dětská hra Operace

Dětská hra Operace
Detail

Hra pro šikovné ruce. Operujete pacienta Sama, tak abyste se nedotkli jeho vnitřních stěn a nerozsvítili jeho nos. Klasická hra v novém provedení. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Operace , Nekonečná hra

Dětská hra - Logika

Dětská hra - Logika
Detail

Dětská hra - Logika Hra Logika je vhodná pro děti ve věku od 2 do 5 let. Při veselé hře se zvířátky se vaše dítě zabaví, ale zároveň mu to pomáhá v rozvoji logického myšlení. Spojování zvířátek s mláďátky a jejich oblíbeným jídlem pomůže dětem odpovědět na tyto otázky jednoduchým a zábavným způsobem. jazyk: český věk: 2-5 let (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra - Logika , Hra bingo

Dino Veselé hry s Krtkem Dětská hra

Dino Veselé hry s Krtkem Dětská hra
Detail

Dino Veselé hry s Krtkem Veselá krabička šesti her pro děti od 3 let. Námětem pro obrázky ve hrách je Krteček a jeho kamarádi, ze známého kresleného seriálu. Obsah balení: 2 oboustranné herní plány 24 figurek v 6 barvách 1 bodová a 1 barevní hrací kostka 48 kartonových kartiček pexesa 30 hracích karet Score pravidla Kupte dětem jednoduché hry a zahrejte si s nimi! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 2-6 Přibližný čas hraní: 15-30 minut Rozměr balení: 29,7 x 7,5 x 29,7 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Veselé hry s Krtkem Dětská hra , Kočičí hra.

Dino Soubor her Disney Junior Dětská hra

Dino Soubor her Disney Junior Dětská hra
Detail

Dino Soubor her Disney Junior Sada čtyř her v jednom balení. Dobrým pomocníkem ve hře je barevná kostka, která je určená především pro děti, které neumí počítat. Obsah balení: oboustranný herní plán 24 figurek, barevná hrací kostka 25 karet Černého Petra pravidla Kupte dětem hry a zahrejte si s nim! Vhodné pro děti od 3 let Přibližný herný čas: 15-30 minut Počet hráců: 2-6 Rozměr balení: 29,5 x 6,5 x 20 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Soubor her Disney Junior Dětská hra , Stolni hra

Dino Minnie dětská hra

Dino Minnie dětská hra
Detail

Dino Minnie dětská hra Hra cvičící kombinační schopnosti i paměť. Hráči mají za úkol najít co nejvíce poztrácených mašlí myšky Minnie. Hru dětem zajisté ztíží kukačka Loka, která neumí zavřít zobáček. Obsah balení: herní plán, 4 různobarevné figurky kostka, 11 žetonů s mašlí 9 žetonů s kukačkou Lokou pravidla Kupte dětem dětskou hru s Minnie! Vhodné pro děti od 4 let Počet hráčů: 2 - 4 Průměrná doba hry: 20 min Rozměry balení: 6,5 x 20 x 29,5 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Minnie dětská hra , Enderova hra

Dětská hra - dřevěná věž

Dětská hra - dřevěná věž
Detail

Postav si věž a následně odoberaj kostky podle hodu kostky a dávej pozor, aby věž nespadla. Celá sada je vyrobena ze dřeva.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Obsah balení:51 dílů a kostka (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra - dřevěná věž , Hra double

CITY BLOX Dětská hra

CITY BLOX Dětská hra
Detail

V této logické hře soutěžíte o vybudování městské komunity podle zadání tří karet krajiny: domu, školy a supermarketu. První hráč, který správně umístí své stavební bloky na všechny tři pozemky a přes stavbu protáhne karty krajiny, vyhrává. Musíte si ale dát pozor na karty událostí – ve stavebnictví nikdy nevíte, co se může přihodit. Hra trénuje logiku a prostorové vnímání. Pro 2-4 hráče od 6 let, doba hraní cca 15 minut (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako CITY BLOX Dětská hra , Roadstar hra-600d+/wh (hra-600d+/wh)

Dino Zafari dětská hra

Dino Zafari dětská hra
Detail

Zábavná dětská hra, při které holky a kluci mohou procvičit paměť. Na kartičkách jsou vyobrazeni obyvatelé Zafari. Hráči mají za úkol, hledat jim přináležející kartičky, třeba se správnou srstí. Rošťák Quincy se snaží zamotat všem hlavu. Přednosti: cvičí paměť trénuje pozornost a soustředění Trénujte paměť svých dětí od malička! Vhodné pro děti od 4 let Počet hráčů: 2 Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Zafari dětská hra , Roadstar hra-1500/n (hra-1500/n)

Dětská hra - Max Karpov

Dětská hra - Max Karpov
Detail

CIA získá neurčité zprávy o připravované operaci ruské rozvědky FSB. Nejde o nic menšího než o proniknutí do amerických vládních struktur a následnou diskreditaci Spojených států. Ruská akce s krycím jménem „Dětská hra“ bude vedena těmi nejmodernějšími prostředky hybridní a kybernetické války, přičemž jejím spouštěčem má být určitá událost ve východní Evropě. CIA však přechází do protiútoku a bitva na globální šachovnici právě začíná. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra - Max Karpov , Roadstar hra-1245 wd (hra-1245 wd)

Dětská hra Pirátská truhlice

Dětská hra Pirátská truhlice
Detail

Jak rozdělit pirátský poklad? Zapamatujte si, co chcete, zatřeste truhlou a rozdělujte. Kdo má nejlepí paměť a strategii, získá největší podíl. Zábavná kostková pamatovací hra pro 2–4 hráče, věk 8+ (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Pirátská truhlice , Roadstar hra-700d+/wd (hra-700d+/wd)

Dětská hra Risk Junior

Dětská hra Risk Junior
Detail

Toto je skvělý způsob, jak děti seznámit s legendární hrou Risk. Hra se snadno hraje a má zajímavé pirátské téma a výrazné, barevné obrázky. Děti pohybují svou figurkou v podobě velkého člunu po herní desce a hledají zakopaný poklad a zároveň bojují o vládu na ostrovy a snaží se nasbírat co nejvíce kořisti, aby vyhrály. Tato hra nevyžaduje žádné čtení, lze ji rychle rozložit a lze ji dohrát za méně než 30 minut. Věk 5+. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Risk Junior , Hra ryby - 24 ryb společenská hra (8592190123796)

Obrázkové Loto – dětská hra

Obrázkové Loto – dětská hra
Detail

Obnovená skoro zapomenutá oblíbená rodinná hra, ve které si děti hravou formou procvičí pozornost, postřeh při porovnávání obrázků i si rozšíří slovní zásobu při pojmenování nového obrázku. Obsahuje 90 obrázkových kartiček, 6 herních plánů a látkový pytlík. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Obrázkové Loto – dětská hra , Roadstar hra-1782n bt (hra-1782n bt)

Dětská hra Detektiv kočička

Dětská hra Detektiv kočička
Detail

Šest záhadných detektivních případů v kooperativní hře pro celou rodinu. Staňte se pomocníky detektiva Kočičky, vyslechněte svědky, prověřte podezřelé a odhalte pachatele předtím, než vám vystydne odpolední čaj! 6+ (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Detektiv kočička , Roadstar hra-270cd+bt (hra-270 cd+bt)

Dětská hra: Kloboučku hop

Dětská hra: Kloboučku hop
Detail

Kdo lépe míří a kdo dostřelí dál? Změřit své dovednosti můžete v oblíbené hře. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra: Kloboučku hop , Dino úniková hra: potopený poklad párty hra (8590878655164)

Dětská hra vel. UNI

Dětská hra vel. UNI
Detail

Dětská hra (outletexpert.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra vel. UNI , Roadstar hra-270d+bt (hra-270 d+bt)

Dětská hra Hladové rybičky

Dětská hra Hladové rybičky
Detail

Zábavná hra Hladové rybičky . Vyber si rybářský prut a nachytej co nejvíce rybiček. Návod: Po zapnutí se začne hrací plocha s rybičkami otáčet. Vezmi si rybářský prut a začni chytat rybičky, které otevírají pusu. Chyť jich nejvíce a vyhraj! Hra obsahuje: 1 otáčecí plochu s rybičkami, 4 rybářské pruty, 21 rybiček Pro provoz jsou nutné baterie: 2 x AA 1,5 V (nejsou součástí balení). Vhodné pro děti od 3 let. Poznámka: Barevné provedení dodáváme dle skladových zásob. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Hladové rybičky , Divotvorný hrnec (hra)

Peppa pig dětská hra

Peppa pig dětská hra
Detail

Peppa pig dětská hra z kategorie Pro děti, od značky Dino, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Peppa pig dětská hra , Hra - dvd (u00536)

Dětská hra Frozen II.

Dětská hra Frozen II.
Detail

Další dobrodružná výprava ve hře se sestrami Annou a Elsou z filmu Frozen II. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Frozen II. , Černá hra (9788025718223)

Dětská hra Hravý vesmír

Dětská hra Hravý vesmír
Detail

Hra pro malé objevitele, kteří si hravou a aktivní formou procvičí základní informace o vesmíru. Kdo po splnění 4 úkolů dorazí do středu galaxie ke Slunci jako první vyhrává. Věk: 6+ (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Hravý vesmír

Dětská hra Lovci pokladů

Dětská hra Lovci pokladů
Detail

V této hře se stáváte jedním ze 4 kapitánů, kteří soupeří o nalezení co největšího pokladu. K dispozici má každý pouze svou loď a 4 odvážné námořníky. Každou hru jiné rozložení kartiček herního plánu. Retro hra s novými ilustracemi. Pro 2–4 hráče od 6 let. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Lovci pokladů

Dětská hra DVD (D008451)

Dětská hra DVD (D008451)
Detail

Film na DVD - Andy dostane k narozeninám úžasnou hračku, která překračuje všechny představy a fantazie. Andymu a jeho mamince ale přinese jeho nová panenka ještě něco navíc... hrůzu, děs a strach o život. Andy dostane k narozeninám úžasnou hračku, která překračuje všechny představy a fantazie. Nejnovější výkřik technologií, funkcemi a možnostmi nabušená panenka, která umí cokoliv. Už to není jenom hračka, je to ten nejlepší kamarád. Je roztomilá jako obrázek a dětem přináší jenom nadšení a štěstí. Andymu a jeho mamince ale přinese jeho nová panenka ještě něco navíc... hrůzu, děs a strach o život. Nikdo totiž netuší, že tahle panenka je zlá jako všechna pekla světa, že dokáže zabíjet, že vraždí moc ráda a navíc s vynalézavostí těch největších psychopatů. Andy i jeho máma Chuckyho opravdovou podstatu brzy poznají, pomoci se ale nedočkají. Takovéhle pravdě totiž nikdo nevěří. A pokud uvěří, tak nepřežije, aby ji mohl potvrdit. Jako třeba soused, jehož záhadně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra DVD (D008451)

Speed Ball dětská hra modrá

Speed Ball dětská hra modrá
Detail

Sportovně zábavná dětská hra Merco Speed Ball dokáže děti nejen pobavit a na dlouhou dobu zabavit, ale má i pozitivní vliv na zlepšení fyzické kondice, především pak na procvičení horní poloviny trupu a paží a zvyšuje praktickou dovednost a schopnost reakce. Nesmíme opomenout, že tato hra také pomáhá rozvíjet základní společenské interaktivní dovednosti dětí. Merco Speed Ball je vyrobený z vysoce kvalitního, netoxického ABS (mimořádně pevný a houževnatý technický plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům a vhodný do jakéhokoliv počasí), díky kterému je tento míč vhodný jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Všechny části míče jsou hladké, takže při jeho používání nehrozí žádné riziko zranění a Vy tak můžete míč Merco Speed Ball bezstarostně pořídit svému dítěti staršímu 3 let. Hmotnost míče je 0,09 kg. Hra je určená pro dvě osoby, každý si vezme do rukou madla a roztažením od sebe vyšle míč ke svému spoluhráči.Parametry:barva:modráZemě původu:ČínaCelní sazebník:95066990 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Speed Ball dětská hra modrá

Foot Ball dětská hra modrá

Foot Ball dětská hra modrá
Detail

Sportovně zábavná dětská hra Merco Foot Ball dokáže děti nejen zabavit, ale má i pozitivní vliv na zlepšení koordinace těla a fyzické kondice, především pak na posílení nohou a zvýšení vytrvalosti. Merco Foot Ball tvoří míč (průměr 12 cm) a základna (vnitřní průměr 14 cm) z vysoce kvalitního, netoxického ABS (mimořádně pevný a houževnatý technický plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům a vhodný do jakéhokoliv počasí), které spojuje transparentní polyuretanové lanko (délka 70 cm). Díky těmto materiálům je míč vhodný jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Míček je velice lehký, takže při jeho používání nehrozí žádné riziko zranění a Vy tak můžete míč Merco Foot Ball bezstarostně pořídit svému dítěti staršímu 3 let. Celková hmotnost hry je 0,08 kg. Kroužek si dítě jednoduše nasadí na nohu a po roztočení míčku pak přes lanko musí vydržet co nejdéle přeskakovat.Parametry:barva:modráZemě původu:ČínaCelní sazebník:95066990 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Foot Ball dětská hra modrá

Foot Ball dětská hra červená

Foot Ball dětská hra červená
Detail

Sportovně zábavná dětská hra Merco Foot Ball dokáže děti nejen zabavit, ale má i pozitivní vliv na zlepšení koordinace těla a fyzické kondice, především pak na posílení nohou a zvýšení vytrvalosti. Merco Foot Ball tvoří míč (průměr 12 cm) a základna (vnitřní průměr 14 cm) z vysoce kvalitního, netoxického ABS (mimořádně pevný a houževnatý technický plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům a vhodný do jakéhokoliv počasí), které spojuje transparentní polyuretanové lanko (délka 70 cm). Díky těmto materiálům je míč vhodný jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Míček je velice lehký, takže při jeho používání nehrozí žádné riziko zranění a Vy tak můžete míč Merco Foot Ball bezstarostně pořídit svému dítěti staršímu 3 let. Celková hmotnost hry je 0,08 kg. Kroužek si dítě jednoduše nasadí na nohu a po roztočení míčku pak přes lanko musí vydržet co nejdéle přeskakovat.Parametry:barva:červenáZemě původu:ČínaCelní sazebník:95066990 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Foot Ball dětská hra červená

Dětská hra 2 (BLU-RAY)

Dětská hra 2 (BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Dětská hra 2 [1990]. České titulky. Dolby Digital. CHUCKY se vrací. Nechvalně proslulá dětská hračka s úsměvem zabijáka znovu ožívá v novém pokračování děsivého souboje mezi chlapcem Andym a démonickou panenkou, která se snaží ovládnout jeho duši. Přestože byl Chucky v předchozím díle usmažen zaživa, povstává z popela ve chvíli, kdy ho továrna na hračky znovu sestaví, aby rozptýlila negativní publicitu, která se kolem panenky rozšířila. CHUCKY - opět v plné síle - objeví svou oběť v dětském domově a nový souboj dvou nesmiřitelných protivníků v ďábelsky povedeném pokračování filmu, který si získal ohromnou popularitu, může začít. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra 2 (BLU-RAY)

Dino Kloboučku Hop Dětská hra

Dino Kloboučku Hop Dětská hra
Detail

Dino Kloboučku Hop Dobrý odhad vdálenosti, společně s citem v prstech pro daný úhoz, to je potřebná výbava pro zvládnutí zábavné jednoduché hry. U této hry nemusí nikdo přemýšlet ani strategicky manévrovat. Komu se podaří po součtu jednotlivých kol mít nejvyšší počet bodů, nasbíraných pomocí padnuvších kloboučků do podložky, ten vyhrává. Obsah balení: 1 odpalovací rampa 12 kloboučků ve 4 barvách 1 hrací terč Kupte dětem Kloboučku hop a zahrejte si s nimi! Vhodné pro děti od 4 let Přibližná doba hry: 15 minut Rozměr balení: 22,5 x 4,7 x 22,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Kloboučku Hop Dětská hra

Dino Peppa Pig dětská hra

Dino Peppa Pig dětská hra
Detail

Dino Peppa Pig dětská hra Prasátko Peppa zve tentokrát děti na hřiště. Holčičky a kluci mohou s jejich oblíbeným prasátkem poznávat další zvířátka, jejich zvuky a barvy. Obsah balení: 40 žetonů se zvířátky 8 žetonů s hračkami 4 herní plány hřiště herní plán s domečky barevná kostka pravidla Kupte dětem dětskou hru Dino! Vhodné pro děti od 4 let Počet hráčů: 2 - 4 Průměrná doba hry: 30 min Rozměry balení: 6,5 x 20 x 29,5 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Peppa Pig dětská hra

Dino Diamantový les Dětská hra

Dino Diamantový les Dětská hra
Detail

Hra pro předškoláčky a školáčky, kteří v ní mohou uplatnit své první strategické úvahy a procvičit paměť. Hráči v roli trpaslíků prochází temným lesem, prozkoumávají ho postupně, políčko po políčku. Musí dávat pozor na nebezpeční místa, jako jsou bažiny, štoly nebo místa, kde se mohou objevit překvapiví rarášci. POkud najdou 4 barevné diamanty, vyhrají. Po paměti najděte jako první 4 barevné diamanty a máte vyhráno. Obsah balení: 81 herních dílků, 16 diamantů, 15 žetonů vybavení 4 figurky trpaslíků, 4 stojánky k figurkám kostka s body, kostka se symboly Kupte dětem hru s trpaslíky! Vhodné pro děti od 5 let Počet hráčů: 2-4 Průměrná délka hry: 15 min. Rozměr balení: 24,2 x 24,2 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Diamantový les Dětská hra

Dino City Blox dětská hra

Dino City Blox dětská hra
Detail

Hra s kostičkami, ve které děti uplatní strategii a prostorové vidění Úkolem hráčů je vybudovat město podle zadání na kartičkách. Snaží se vystavět dům, školu či obchod nejdříve a správně dle šablony, do které má zapadnout. Ten z hráčů, kterému se podaří umístnit své bloky na 3 pozemky nejdříve, využije karty krajiny a obstojí před kartami událostí, vyhrává. Obsah balení: 77 stavebních kostek, 12 stavebních pozemků 36 karet krajiny, 12 karet událostí, pravidla Kupte dětem hru Blox a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 6 let Počet hráčů: 2 - 4 (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino City Blox dětská hra

Dino Hravý vesmír dětská hra

Dino Hravý vesmír dětská hra
Detail

Desková hra pro malé školáky, kteří si formou hraní mohou zacestovat vesmírem. Úkolem dětí je řešit vzdělávací úkoly. Formou hry si tak trénují postřeh, slovní zásobu, dokonce fyzickou zdatnost. Děti se pobaví a zároveň získají nové znalosti. Obsah balení: herní plán, 31 karet s úkoly 4 figurky, bodovou kostku pravidla Vhodné pro děti od 6 let Počet hráčů: 3 - 4 Průměrná doba: 20 min. Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Dino Hravý vesmír dětská hra

Hasbro Dětská hra Risk Junior

Hasbro Dětská hra Risk Junior
Detail

Zábavná hra, kterou mohou děti hrát hned co ji otevřou. Má názorné barevné ilustrace, děti nemusí dlouze studovat pravidla. Úkolem hráčů je šikovně plout se svým člunem po herní desce tak, aby ovládli ostrovy, našli poklad a upirátili co nejvíce kořisti. Komu se to podaří, vítězí. Kupte dětem Risk Junior a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 5 let Počet hráčů: 2 – 4 Průměrná doba hry: 30 min. (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Hasbro Dětská hra Risk Junior

Dino Detektiv Kočička - dětská hra

Detail

Hra Detektiv Kočička obsahuje šest záhadných detektivních případů. Staňte se pomocníky detektiva Kočičky, vyslechněte svědky, prověřte podezřelé a odhalte pachatele předtím, než vám vystydne odpolední čaj! (mall.cz)

Podobné produkty ako Dino Detektiv Kočička - dětská hra

Dino Pirátský poklad - dětská hra

Detail

Jak dobrou mají piráti paměť? Čím lepší paměť, tím větší kořist. Čím více předmětů z truhly si zapamatujete, tím více kořisti z pokladu kapitána Černého psa vás za odměnu čeká. Dobrá paměť ovšem není jediným klíčem k úspěchu. Musíte být také dostatečně mazaní, abyste kořist uměli správně rozdělit a odnést si ty nejcennější kousky. Vítězem se stává ten, kdo posbírá za získaný poklad nejvyšší počet bodů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Dino Pirátský poklad - dětská hra

Dětská hra Hladoví hrošíci odpalovače

Dětská hra Hladoví hrošíci odpalovače
Detail

V této verzi hry se hráči pokouší odpálit plastové melouny do hroší tlamy. Zábava pro děti, které stisknou odpalovací páčku, sjedou prstem zpět a sledují, jak meloun letí vzduchem, zatímco hroši otevírají a zavírají tlamy. Obsahuje 4 hrochy, 4 plošiny, 4 odpalovače a 20 plastových melounů. Pro 2–4 hráče. Věk 4+ (bambule.cz)

Podobné produkty ako Dětská hra Hladoví hrošíci odpalovače

Throw and Catch dětská hra

Throw and Catch dětská hra
Detail

Throw and Catch značky Merco je klasická zábavná hra pro děti známá již od 16. století (tehdy ovšem ale ještě v dřevěném provedení a jako zábava pro dospělé), při které se snažíte chytit přivázaný míček do pohárku. Tato hra pomáhá u dětí rozvíjet pozornost a koordinační schopnosti. Throw and Catch je vyrobený z odolného plastu, délka rukojeti pohárku je 10,5 cm a celková délka je 16 cm, průměr míčku je 7 cm, délka šňůry je okolo 60 cm. Celková hmotnost je pouhých 60 gramů. Hru Throw and Catch nabízíme ve více barevných variantách. Pokud si budete přát určitou barvu pohárku, napište si ji do poznámky při vytváření objednávky. Pokud by již nebyla skladem, ozve se Vám náš prodejce.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:95030095 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Throw and Catch dětská hra

Dino Peppa pig dětská hra

Detail

Dětská oblíbená hra pro nejmenší s Peppinou a jejími kamarády. Během hry se děti naučí poznávat zvířátka, zvuky, barvy a procvičí si postřeh a kombinační dovednosti. (mall.cz)

Podobné produkty ako Dino Peppa pig dětská hra

Dino Diamantový les Dětská hra

Detail

Hra od českého autora s prvky pamatování a strategie. Hráči se v rolích skřítků potácí v temném lese a snaží se jako první najít 4 barevné diamanty. V diamantovém lese na trpaslíky čekají poklady, štoly, skály, bažiny a také nevyzpytatelní rarášci. (mall.cz)

Podobné produkty ako Dino Diamantový les Dětská hra

Dino City Blox dětská hra

Detail

Hra spojuje princip známých plastových Lego kostiček se strategickou hrou. První hráč, který správně umístí své stavební bloky na všechny tři pozemky a přes stavbu protáhne karty krajiny vyhrává! Ale dávejte si pozor na karty událostí! (mall.cz)

Podobné produkty ako Dino City Blox dětská hra
Nalož Tatru Dětská hra (8590878623958), Dětská hra Risk CZ (5010993873463), Dětská hra 2 - Blu-ray (U00768), Dětská hra (978-80-264-2233-4), Trefl Dětská hra Houbaření s rodinou Treflíků, Dino princezny na plese v m dětská hra (8590878623910), SCHMIDT Dětská hra Myšky a žebříky v plechové krabičce (51284), Dino frozen: člověče nezlob se a magický les dětská hra (8590878623934), Bino Dětská dřevěná edukativní hra, 47 x 7 x 21 cm, Roadstar HRA-1500UEMP (HRA-1500UEMP), Nalož to!: Kujme pi©kle v kuchyni (978-80-906434-1-3), Teddies Hra Ryby společenská hra (8592190858797), Nekonečná hra, hra bingo, Kočičí hra., stolni hra, Enderova hra, hra double, Roadstar HRA-600D+/WH (HRA-600D+/WH), Roadstar HRA-1500/N (HRA-1500/N), Roadstar HRA-1245 WD (HRA-1245 WD), Roadstar HRA-700D+/WD (HRA-700D+/WD), Hra ryby - 24 ryb společenská hra (8592190123796), Roadstar HRA-1782N BT (HRA-1782N BT), Roadstar HRA-270CD+BT (HRA-270 CD+BT), Dino Úniková hra: potopený poklad párty hra (8590878655164), Roadstar HRA-270D+BT (HRA-270 D+BT), Divotvorný hrnec (hra), Hra - DVD (U00536), Černá hra (9788025718223)