Nadychana bunda s koziskovou kapuci v kategorii pánské mikiny

mikina s kapucí CONVERSE černá S

mikina s kapucí CONVERSE černá S

mikina s kapucí CONVERSE černá S pánská mikina značky CONVERSE. Vybavení: kapuce ze stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávů Složení: 78% bavlna, 22% polyester Barva: šedá. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. (Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm. (pánské produkty CONVERSE) Mikiny » mikina s kapucí CONVERSE černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí HYRAW BROTHERHOOD černá S

mikina s kapucí HYRAW BROTHERHOOD černá S

mikina s kapucí HYRAW BROTHERHOOD černá S pánská stylová mikina značky HYRAW. Vybavení: zapínání na zip přední i zadní výšivky kapuce elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy schválně neobšité některé zakončení látky Složení: 100% bavlna. Barva: černá. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Míry poskytl výrobce.   Mikiny » mikina s kapucí HYRAW BROTHERHOOD černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí VENUM Tramo černá S

mikina s kapucí VENUM Tramo černá S

mikina s kapucí VENUM Tramo černá S pánská mikina značky VENUM. Vybavení: zapínání na zip kvalitní potisk kapuce se stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy jedna uzavíratelná kapsa na hrudi Složení: 51% bavlna, 49% polyester. Barva: černá, zelená. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. (Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm.   Mikiny » mikina s kapucí VENUM Tramo černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí VIXXSIN RELM černá S

mikina s kapucí VIXXSIN RELM černá S

mikina s kapucí VIXXSIN RELM černá S pánská mikina značky VIXXSIN. Vybavení: kapuce se stahováním dvě boční kapsy se zapínáním ozdobné zipy na rukávech zapínání pomocí zipu Barva: černá. Složení: 50% bavlna, 50% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Produkt byl měřený na rovné podložce.   Mikiny » mikina s kapucí VIXXSIN RELM černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí VENUM Tramo černá S

mikina s kapucí VENUM Tramo černá S

mikina s kapucí VENUM Tramo černá S pánská mikina značky VENUM. Vybavení: zapínání na zip kvalitní potisk kapuce se stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy jedna uzavíratelná kapsa na hrudi Složení: 51% bavlna, 49% polyester. Barva: černá, šedá, růžová. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. (Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm.   Mikiny » mikina s kapucí VENUM Tramo černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí DISTURBIA Oracle černá S

mikina s kapucí DISTURBIA Oracle černá S

mikina s kapucí DISTURBIA Oracle černá S pánská mikina černé barvy s předním potiskem (zadní díl je černé barvy, bez potisku). Značka: DISTURBIA. Vybavení: přední potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy zapínání na zip Složení: 60% bavlna, 40% polyester. Značka: DISTURBIA. (Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm. (dámské produkty)   Mikiny » mikina s kapucí DISTURBIA Oracle černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí SULLEN Brinkster černá S

mikina s kapucí SULLEN Brinkster černá S

mikina s kapucí SULLEN Brinkster černá S pánská mikina značky SULLEN. Vybavení: kapuce ze stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávů přední i zadní potisk zapínání na zip Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí SULLEN Brinkster černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí KILLSTAR Tokyo černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Tokyo černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Tokyo černá S Pánská mikina s kvalitním potiskem. Značka: Killstar. Barva: černá. Značka: KILLSTAR. Složení: 100% bavlna. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí KILLSTAR Tokyo černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí WORNSTAR Transform černá S

mikina s kapucí WORNSTAR Transform černá S

mikina s kapucí WORNSTAR Transform černá S mikina značky WORNSTAR. Vyrobeno v U.S.A. Vybavení: zapínání na zip vysoce kvalitní potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Barva: černá, šedá. Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí WORNSTAR Transform černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí FOX Monster černá S

mikina s kapucí FOX Monster černá S

mikina s kapucí FOX Monster černá S pánská mikina značky FOX / MONSTER. Vybavení: kapuce se stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávu přední i zadní potisk zapínání pomocí zipu Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (Jedná se o ideální OBVOD postavy která bude daný produkt nosit.) Mikiny » mikina s kapucí FOX Monster černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí VIXXSIN ARCHER černá S

mikina s kapucí VIXXSIN ARCHER černá S

mikina s kapucí VIXXSIN ARCHER černá S pánská mikina značky Vixxsin. Vybavení: dvě boční kapsy se zapínáním bez zapínáním Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester, PVC kužely. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Produkt byl měřený na rovné podložce.   Mikiny » mikina s kapucí VIXXSIN ARCHER černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí HEARTLESS REID černá S

mikina s kapucí HEARTLESS REID černá S

mikina s kapucí HEARTLESS REID černá S pánská mikina značky Heartless. Vybavení: kapuce se stahováním dvě boční kapsy velká "klokaní" kapsy na hrudí s klopou na druky dlouhé rukávy s otvorem na palec Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Produkt byl měřený na rovné podložce. Mikiny » mikina s kapucí HEARTLESS REID černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí KILLSTAR Vengeance černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Vengeance černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Vengeance černá S pánská mikina značky KILLSTAR. Vybavení: kvalitní potisk kapuce se stahováním bez bočních kapes lehce elastický materiál Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Model kterého jde vidět na snímku má výšku 183cm a na sobě velikost XL. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí KILLSTAR Vengeance černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí KILLSTAR Incubus černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Incubus černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Incubus černá S pánská mikina značky KILLSTAR. Vybavení: kvalitní potisk kapuce se stahováním dvě boční kapsy lehce elastický materiál Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Model kterého jde vidět na snímku má výšku 183cm a na sobě velikost XL. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí KILLSTAR Incubus černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí KILLSTAR Talisman černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Talisman černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Talisman černá S Pánská mikina. Mikina nemá boční kapsy, je vyrobená z tenčího materiálu. Barva: černá. Značka: KILLSTAR. Složení: 95% umělé hedvábí, 5% elasten. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí KILLSTAR Talisman černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí SULLEN LINES černá S

mikina s kapucí SULLEN LINES černá S

mikina s kapucí SULLEN LINES černá S pánská mikina značky SULLEN. Vybavení: kapuce ze stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávů přední potisk Složení: 55% bavlna, 45% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí SULLEN LINES černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí SULLEN LAYERS černá S

mikina s kapucí SULLEN LAYERS černá S

mikina s kapucí SULLEN LAYERS černá S pánská mikina značky SULLEN. Vybavení: kapuce ze stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávů přední potisk batikovaná spodní část Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí SULLEN LAYERS černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí KILLSTAR Psychic černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Psychic černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Psychic černá S pánská mikina značky KILLSTAR. Vybavení: kvalitní potisk kapuce se stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka)   Mikiny » mikina s kapucí KILLSTAR Psychic černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí HYRAW INFECTIOUS černá S

mikina s kapucí HYRAW INFECTIOUS černá S

mikina s kapucí HYRAW INFECTIOUS černá S pánská stylová mikina značky HYRAW. Vybavení: zapínání na zip přední i zadní potisk kapuce elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy schválně neobšité některé zakončení látky Složení: 100% bavlna. Barva: černá. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Míry poskytl výrobce.   Mikiny » mikina s kapucí HYRAW INFECTIOUS černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí HYRAW HOSTILE černá S

mikina s kapucí HYRAW HOSTILE černá S

mikina s kapucí HYRAW HOSTILE černá S pánská stylová mikina značky HYRAW. Vybavení: zapínání na zip přední i zadní potisk kapuce elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy schválně neobšité některé zakončení látky Složení: 100% bavlna. Barva: černá. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Míry poskytl výrobce.   Mikiny » mikina s kapucí HYRAW HOSTILE černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí HYRAW BRIGADE černá S

mikina s kapucí HYRAW BRIGADE černá S

mikina s kapucí HYRAW BRIGADE černá S pánská stylová mikina značky HYRAW. Vybavení: zapínání na zip přední i zadní potisk kapuce elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy schválně neobšité některé zakončení látky Složení: 100% bavlna. Barva: černá. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Míry poskytl výrobce.   Mikiny » mikina s kapucí HYRAW BRIGADE černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí SULLEN POTTER černá S

mikina s kapucí SULLEN POTTER černá S

mikina s kapucí SULLEN POTTER černá S pánská mikina značky SULLEN. Vybavení: kapuce ze stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávů přední i zadní potisk zapínání na zip Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí SULLEN POTTER černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí AMENOMEN GOAT černá S

mikina s kapucí AMENOMEN GOAT černá S

mikina s kapucí AMENOMEN GOAT černá S pánská mikina značky AMENOMEN. Vybavení: přední i zadní potisk dvě boční kapsy kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů zapínání pomocí zipu Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí AMENOMEN GOAT černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí HYRAW Cimetery černá S

mikina s kapucí HYRAW Cimetery černá S

mikina s kapucí HYRAW Cimetery černá S pánská stylová mikina značky HYRAW. Vybavení: zapínání na zip přední potisk kapuce elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy většina švu je obrácených naruby Složení: 100% bavlna. Barva: černá. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí HYRAW Cimetery černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí VIXXSIN ALBIN černá S

mikina s kapucí VIXXSIN ALBIN černá S

mikina s kapucí VIXXSIN ALBIN černá S pánská mikina značky VIXXSIN. Vybavení: prostorná kapuce ze stahováním celkem tři kapsy vybavené robustním zipem zapínání pomocí kovového zipu prodloužený přední díl Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Produkt byl měřený na rovné podložce.   Mikiny » mikina s kapucí VIXXSIN ALBIN černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí KILLSTAR Mortale černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Mortale černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Mortale černá S Pánská mikina s kvalitním potiskem. Mikina nemá boční kapsy, je vyrobená z tenčího materiálu. Zadní strana je černé barvy, bez potisku. Barva: černá. Značka: KILLSTAR. Složení: 100% bavlna. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí KILLSTAR Mortale černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí FUNSTORM Slocan hnědá S

mikina s kapucí FUNSTORM Slocan hnědá S

mikina s kapucí FUNSTORM Slocan hnědá S pánská mikina značky FUNSTORM. Mikina je vybavená kapucí, dvěmi bočními kapsami, stahováním v pase a na koncích rukávů pomocí elastického lemu, kvalitním potiskem. Složení: 100% bavlna. Barva: hnědá. Rozměry v centimetrech cca.: Mikiny » mikina s kapucí FUNSTORM Slocan hnědá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí TAPOUT Fierce černá S

mikina s kapucí TAPOUT Fierce černá S

mikina s kapucí TAPOUT Fierce černá S pánská mikina černé barvy s předním i zadním potiskem. Mikina má dvě boční kapsy, zip, kapuci, stahování v pase a na koncích rukávů pomocí všité stahovací gumy. Značka TAPOUT. Orientační rozměry v cm:     Mikiny » mikina s kapucí TAPOUT Fierce černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí FUNSTORM Slocan fialová S

mikina s kapucí FUNSTORM Slocan fialová S

mikina s kapucí FUNSTORM Slocan fialová S pánská mikina značky FUNSTORM. Mikina je vybavená kapucí, dvěmi bočními kapsami, stahováním v pase a na koncích rukávů pomocí elastického lemu, kvalitním potiskem. Složení: 100% bavlna. Barva: fialová. Rozměry v centimetrech cca.: Mikiny » mikina s kapucí FUNSTORM Slocan fialová S (coreshop.cz)

mikina s kapucí HEARTLESS VANISH černá S

mikina s kapucí HEARTLESS VANISH černá S

mikina s kapucí HEARTLESS VANISH černá S pánská mikina značky HEARTLESS. Vybavení: kapuce ze stahováním integrovaný límec kolem krku s potiskem lebky - viz foto dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávu Barva: černá. Složení: 95% bavlna, 5% elasten. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Produkt byl měřený na rovné podložce.   Mikiny » mikina s kapucí HEARTLESS VANISH černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí BANNED Skeleton černá S

mikina s kapucí BANNED Skeleton černá S

mikina s kapucí BANNED Skeleton černá S pánská mikina černé barvy s předním potiskem. Zadní strana je černé barvy - bez potisku. Značka: BANNED. Vybavení: přední potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy zapínání na prodloužený zip s možností zapnutí kapuce Složení: 60% bavlna, 40% polyester.   Mikiny » mikina s kapucí BANNED Skeleton černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí BANNED Frankenstein černá S

mikina s kapucí BANNED Frankenstein černá S

mikina s kapucí BANNED Frankenstein černá S pánská mikina černé barvy s předním i zadním potiskem. Značka: BANNED. Vybavení: přední i zadní potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy zapínání na zip Složení: 60% bavlna, 40% polyester. Orientační rozměry v cm cca. (šířka je 1/2 obvodu) Mikiny » mikina s kapucí BANNED Frankenstein černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí BANNED Alcatraz černá S

mikina s kapucí BANNED Alcatraz černá S

mikina s kapucí BANNED Alcatraz černá S pánská mikina černé barvy s předním i zadním potiskem. Značka: BANNED. Vybavení: přední i zadní potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy zapínání na zip Složení: 60% bavlna, 40% polyester. Orientační rozměry v cm cca. (šířka je 1/2 obvodu) Mikiny » mikina s kapucí BANNED Alcatraz černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí BANNED Alcatraz oranžová S

mikina s kapucí BANNED Alcatraz oranžová S

mikina s kapucí BANNED Alcatraz oranžová S pánská mikina oranžové barvy s předním i zadním potiskem. Značka: BANNED. Vybavení: přední i zadní potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy zapínání na zip Složení: 60% bavlna, 40% polyester. Orientační rozměry v cm cca. (šířka je 1/2 obvodu) Mikiny » mikina s kapucí BANNED Alcatraz oranžová S (coreshop.cz)

Pánská mikina s kapucí antracitová

Pánská mikina s kapucí antracitová

Pánská mikina s kapucí antracitová (manstyle.cz)

Pánská mikina s kapucí žlutá

Pánská mikina s kapucí žlutá

Pánská mikina s kapucí žlutá (manstyle.cz)

Pánská mikina s kapucí zelená

Pánská mikina s kapucí zelená

Pánská mikina s kapucí zelená (manstyle.cz)

Pánská mikina s kapucí černá

Pánská mikina s kapucí černá

Pánská mikina s kapucí černá (manstyle.cz)

mikina s kapucí AMPLIFIED Motörhead Snaggletooth černá S

mikina s kapucí AMPLIFIED Motörhead Snaggletooth černá S

mikina s kapucí AMPLIFIED Motörhead Snaggletooth černá S mikina s předním potiskem. Značka: AMPLIFIED. Vybavení: kvalitní potisk kapuce se stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Barva: šedá. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka)   Mikiny & svetry » mikiny s kapucí bez zipu » mikina s kapucí AMPLIFIED Motörhead Snaggletooth černá S (metalshop.cz)

mikina s kapucí KILLSTAR Bohemian Grove černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Bohemian Grove černá S

mikina s kapucí KILLSTAR Bohemian Grove černá S pánská mikina značky KILLSTAR. Vybavení: malá výšivka prostorná kapuce ze stahováním dvě boční kapsy zvýšený límec kolem krku Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka)   Mikiny » mikina s kapucí KILLSTAR Bohemian Grove černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí VENUM Laser Evo černá S

mikina s kapucí VENUM Laser Evo černá S

mikina s kapucí VENUM Laser Evo černá S pánská mikina značky VENUM. Mikina má SLIM FIT střih. Vybavení: zapínání na zip malý potisk loga na přední straně kapuce se stahováním dvě boční kapsy se zapínáním dvě boční volně přístupné kapsy konce rukávu jsou opatřené zipy Složení: materiál č.1- 69% bavlna, 31% polyester, materiál č.1 (převážně na bocích rukávu) - 100% polyester. Barva: černá. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. (Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm.   Mikiny » mikina s kapucí VENUM Laser Evo černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí SULLEN SABER LT.WT. černá S

mikina s kapucí SULLEN SABER LT.WT. černá S

mikina s kapucí SULLEN SABER LT.WT. černá S pánská mikina značky SULLEN. Vybavení: kapuce ze stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávů přední i zadní potisk zapínání na zip Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí SULLEN SABER LT.WT. černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí SULLEN DUFFY PRIDE černá S

mikina s kapucí SULLEN DUFFY PRIDE černá S

mikina s kapucí SULLEN DUFFY PRIDE černá S pánská mikina značky SULLEN. Vybavení: kapuce ze stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávů přední i zadní potisk zapínání na zip Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí SULLEN DUFFY PRIDE černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí METAL MULISHA Stun černá S

mikina s kapucí METAL MULISHA Stun černá S

mikina s kapucí METAL MULISHA Stun černá S pánská mikina značky METAL MULISHA. Vybavení: přední potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. (Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm. Tato americká značka METAL MULISHA je zaměřená nejen pro motorkáře a motokros ale i pro freestyle moto, army style, skateboarding, apod. Mikiny » mikina s kapucí METAL MULISHA Stun černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí AMENOMEN SITTING GOAT černá S

mikina s kapucí AMENOMEN SITTING GOAT černá S

mikina s kapucí AMENOMEN SITTING GOAT černá S pánská mikina značky AMENOMEN. Vybavení: přední i zadní potisk dvě boční kapsy kapuce se stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů zapínání pomocí zipu Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí AMENOMEN SITTING GOAT černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí BLACK CRAFT Sinner černá S

mikina s kapucí BLACK CRAFT Sinner černá S

mikina s kapucí BLACK CRAFT Sinner černá S pánská mikina. Značka: BLACK CRAFT. Vybavení: potisk na přední straně a rukávech kapuce se stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Barva: černá. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka)   Mikiny » mikina s kapucí BLACK CRAFT Sinner černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí IRON FIST Destroy černá S

mikina s kapucí IRON FIST Destroy černá S

mikina s kapucí IRON FIST Destroy černá S pánská mikina černé barvy. Značka: IRON FIST. Vybavení: zapínání pomocí zipu kvalitní potisk elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy Složení: 100% bavlna. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí IRON FIST Destroy černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí Buckaneer Terror Lowercase černá S

mikina s kapucí Buckaneer Terror Lowercase černá S

mikina s kapucí Buckaneer Terror Lowercase černá S pánská mikina černé barvy s předním potiskem, dvěmi bočními kapsami, kapucí, zipem. Složení: 100% bavlna. Značka BUCKANEER. Rozměry v centimetrech cca.: Mikiny » mikina s kapucí Buckaneer Terror Lowercase černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí Buckaneer Millencolin NuBear černá S

mikina s kapucí Buckaneer Millencolin NuBear černá S

mikina s kapucí Buckaneer Millencolin NuBear černá S pánská mikina černé barvy. Vybavení: přední kvalitní potisk dvě boční kapsy kapuce ze stahováním elastický spodní lem a konce rukávů zapínání na zip Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Značka BUCKANEER. Orientační rozměry v cm: (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí Buckaneer Millencolin NuBear černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí METAL MULISHA DUSK černá S

mikina s kapucí METAL MULISHA DUSK černá S

mikina s kapucí METAL MULISHA DUSK černá S pánská mikina značky METAL MULISHA. Vybavení: přední i zadní potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy zapínání pomocí zipu Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. (Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm. Tato americká značka METAL MULISHA je zaměřená nejen pro motorkáře a motokros ale i pro freestyle moto, army style, skateboarding, apod. Mikiny » mikina s kapucí METAL MULISHA DUSK černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí WORNSTAR Death Mechanic černá S

mikina s kapucí WORNSTAR Death Mechanic černá S

mikina s kapucí WORNSTAR Death Mechanic černá S pánská mikina značky WORNSTAR. Vyrobeno v U.S.A. Vybavení: zapínání na zip vysoce kvalitní potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů s roztřepením dvě boční kapsy Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Barva: černá. Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí WORNSTAR Death Mechanic černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí POIZEN INDUSTRIES AARO černá S

mikina s kapucí POIZEN INDUSTRIES AARO černá S

mikina s kapucí POIZEN INDUSTRIES AARO černá S pánská mikina značky Poizen Industries. Vybavení: kapuce se stahováním dvě boční kapsy dlouhé rukávy všechny tři zipy na přední straně jsou funkční (rozepínají mikinu) Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Produkt byl měřený na rovné podložce.   Mikiny » mikina s kapucí POIZEN INDUSTRIES AARO černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí BLACK CRAFT Planchette černá S

mikina s kapucí BLACK CRAFT Planchette černá S

mikina s kapucí BLACK CRAFT Planchette černá S pánská mikina černé barvy. Značka: BLACK CRAFT. Vybavení: přední potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka)   Mikiny » mikina s kapucí BLACK CRAFT Planchette černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí VIXXSIN QUINN černá červená S

mikina s kapucí VIXXSIN QUINN černá červená S

mikina s kapucí VIXXSIN QUINN černá červená S pánská mikina značky Vixxsin. Tělo (károvaná část) je vyrobená z tenkého materiálu. Vybavení: kapuce ze stahováním s možností odepnutí (drží pomocí čtyř knoflíků) zapínání pomocí druků dvě boční kapsy dvě náprsní kapsy překryté klopou na druk Barva: červená - károvaná, černá. Složení: tělo-100% akryl, rukávy a kapuce-80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Produkt byl měřený na rovné podložce.   Mikiny » mikina s kapucí VIXXSIN QUINN černá červená S (coreshop.cz)

mikina s kapucí SULLEN Damon Badge černá S

mikina s kapucí SULLEN Damon Badge černá S

mikina s kapucí SULLEN Damon Badge černá S pánská mikina značky SULLEN. Vybavení: kapuce ze stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávů přední i zadní potisk zapínání na zip Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí SULLEN Damon Badge černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí METAL MULISHA Pride černá S

mikina s kapucí METAL MULISHA Pride černá S

mikina s kapucí METAL MULISHA Pride černá S pánská mikina značky METAL MULISHA. Vybavení: přední potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy zapínání pomocí zipu Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. (Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm. Tato americká značka METAL MULISHA je zaměřená nejen pro motorkáře a motokros ale i pro freestyle moto, army style, skateboarding, apod. Mikiny » mikina s kapucí METAL MULISHA Pride černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí METAL MULISHA Unlimited černá S

mikina s kapucí METAL MULISHA Unlimited černá S

mikina s kapucí METAL MULISHA Unlimited černá S pánská mikina značky METAL MULISHA. Vybavení: přední i zadní potisk kapuce ze stahováním elastický lem v pase a na koncích rukávů dvě boční kapsy zapínání pomocí zipu Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. (Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm. Tato americká značka METAL MULISHA je zaměřená nejen pro motorkáře a motokros ale i pro freestyle moto, army style, skateboarding, apod. Mikiny » mikina s kapucí METAL MULISHA Unlimited černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí CHEMICAL BLACK ADALIUS černá S

mikina s kapucí CHEMICAL BLACK ADALIUS černá S

mikina s kapucí CHEMICAL BLACK ADALIUS černá S pánská mikina značky CHEMICAL BLACK. Vybavení: prostorná kapuce dvě boční kapsy velká "klokaní" kapsy rukávy opatřené zipem funkční zip Barva: černá. Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Produkt byl měřený na rovné podložce. Mikiny » mikina s kapucí CHEMICAL BLACK ADALIUS černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí KILLSTAR 9th Gate černá S

mikina s kapucí KILLSTAR 9th Gate černá S

mikina s kapucí KILLSTAR 9th Gate černá S pánská mikina značky KILLSTAR s potiskem. Mikina je bez kapuce a bočních kapes. Vybavení: kvalitní potisk elastický lem v pase a na koncích rukávů Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí KILLSTAR 9th Gate černá S (coreshop.cz)

mikina s kapucí SULLEN ART DEPT černá S

mikina s kapucí SULLEN ART DEPT černá S

mikina s kapucí SULLEN ART DEPT černá S pánská mikina značky SULLEN. Vybavení: kapuce se stahováním dvě boční kapsy elastický lem v pase a na koncích rukávů kvalitní potisk Složení: 80% bavlna, 20% polyester. Barva: šedá. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Mikiny » mikina s kapucí SULLEN ART DEPT černá S (coreshop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít