Myfungar krém 30 g

Myfungar krém 30 g

Myfungar krém 30 g

Myfungar tlumí růst a zastavuje množení kvasinek, plísní a některých bakterií. Používá se u těchto onemocnění: - plísňové onemocnění kůže - projevy: zčervenání, svědění, olupování kůže, případně i bolestivé praskliny - nejčastější výskyt v místech snadné zapářky (mezi prsty u nohou, oblast třísel, trup, vlasatá část hlavy) - pityriasis versicolor - projevy: olupující se, nesvědivé skvrny na hrudníku nebo zádech - zánět zevních rodidel u žen - projevy: svědění, zarudnutí, pálení, zduření nebo bolestivost - zánět žaludu pohlavního údu u mužů - projevy: zarudnutí, svědění, případně páchnoucí výtok z předkožkového vaku Dávkování: Před každou aplikací je nutné postižené místo pečlivě omýt a osušit. Plísňová onemocnění kůže: Aplikace na postižená místa 1krát denně (na noc). Obvyklá délka léčby… (drmax.cz)

Myfungar krém 30g

Myfungar krém 30g

Používá se k léčbě plísňových a kvasinkových onemocnění kůže končetin, trupu, vlasaté části hlavy a vnějších pohlavních orgánů, dále jako doplněk léčby plísňového onemocnění nehtů. Léčivá látka oxikonazol tlumí růst a zastavuje množení nižších hub a některých bakterií. (pilulka.cz)

Heparoid Léčiva krém 30 g

Heparoid Léčiva krém 30 g

Heparoid Léčiva krém napomáhá k rozpuštění malých krevních sraženin a zlepšuje prokrvení pokožky. Je to přípravek tlumící krevní srážlivost, po aplikaci na kůži zmírňuje bolesti a záněty, podporuje hojení zánětů žil včetně bércových vředů. Přípravek Heparoid Léčiva zlepšuje krevní oběh po podlitinách, hematomech nebo poranění měkkých tkání, urychluje vstřebávání krevních výronů a snižuje tvorbu otoků. Krém Heparoid Léčiva mohou používat dospělí, dospívající i děti od kojeneckého věku. Dávkování: Přípravek se aplikuje na postižené oblasti 2-3x denně většinou po dobu 1-2 týdnů. Neaplikujte krém na sliznice, do očí a na otevřené rány. Složení: Léčivou látkou je heparinoidum S 2 mg (což odpovídá 200 IU) v jednom gramu krému. Pomocnými látkami jsou tekutý parafin, propylenglykol, tvrdý parafin… (drmax.cz)

Neostrata Renewal Cream intenzivní krém 30 g

Neostrata Renewal Cream intenzivní krém 30 g

Velmi „silný“ a účinný zvláčňující krém s vyhlazujícími a hydratačními účinky. Je vhodný zejména pro stárnoucí, sluncem poškozenou pokožku. Doporučujeme používat jako intenzivní omlazovací Složení a vlastnosti: 12% glukonolakton 1% pro-vitaminu A (pro-retinol) vitamin E – účinný antioxidant zmenšuje rozšířené póry, zabraňuje tvorbě komedonů amfoterický komplex – patent NeoStrata zajišťující maximální šetrnost přípravku vůči pleti Obsah: 30 g Zdroj: www.neomed.cz (drmax.cz)

Bepanthen krém 30 g

Bepanthen krém 30 g

Léčivý přípravek Bepanthen krém obsahuje dexpanthenol, který se v kůži přemění na kyselinu panthotenovou. Tato látka je nezbytná při tvorbě kůže a k její obnově. Napomáhá hojení poraněné kůže, přispívá ke zklidnění podrážděné pokožky. Krém lze používat: při svědění, zarudnutí nebo zduření kůže po nadměrném slunění (i v soláriu) při ošetření drobných otlaků, popálenin při podrážděné pokožce z kosmetických přípravků nebo vlivem počasí k péči o rozpraskané, suché nebo drsné ruce k péči o pokožku kojence k ošetření popraskaných bradavek kojících žen Bepanthen krém se lehce roztírá, a proto je vhodný i na zanícenou, pálící pokožku. Přípravek můžete používat i v těhotenství a během kojení pouze na doporučení lékaře. Dávkování: Bepanthen krém nanášejte v tenké vrstvě na vodou očistěnou… (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Myfungar krém 30 g" se dívají také na:

Retro šaty 30. léta

Exoderil krém 30 g

Exoderil krém 30 g

Exoderil krém má protiplísňový, protizánětlivý a antibakteriální účinek. Používá se k léčbě plísňových onemocnění kůže, meziprstí, nehtů, k léčbě onemocnění kůže způsobené kvasinkami, k léčbě pityriasis versicolor. Dále při zánětlivých kožních plísňových onemocněních se svěděním i bez svědění. Přípravek Exoderil je vhodný pro dospělé i děti. Jak se přípravek Exoderil krém používá: Krém se používá 1x denně na postižené místo kůže. Při plísňové infekci nehtů se doporučuje používat 2x denně. Celková délka léčby závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění a obvykle trvá 2-4 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny. Složení: Léčivou látkou je naftifini hydrochloridum 10 mg v 1 g krému. Pomocnými látkami jsou benzylalkohol, hydroxid sodný, sorbitan-stearát,… (drmax.cz)

MYFUNGAR 10MG/G CRM 30G

Bepanthen Plus krém 30 g

Bepanthen Plus krém 30 g

Bepanthen Plus se používá na povrchní poranění všech druhů s rizikem infekce. Je určen na suchá i mokvající povrchová poranění pokožky, jako jsou odřeniny, řezné rány, poškrábání, trhliny a praskliny pokožky, lehké popáleniny, otlaky, záněty kůže a k léčbě popraskaných bradavek u kojících žen. Bepanthen Plus krém zabraňuje vysušování ran a zmírňuje i jejich bolestivost díky chladivému účinku. Krém Bepanthen Plus je určen pro dospělé i děti. Jak se přípravek Bepanthen Plus krém používá: Nanáší se tenká vrstva krému 1-5x denně dle potřeby na očištěnou ránu nebo zanícenou oblast pokožky. Doba léčby je 7-14 dní. Pokud příznaky přetrvávají déle než 7 dní je třeba vyhledat lékaře. Složení: Léčivými látkami jsou Dexpanthenolum 50 mg a Chlorhexidini dihydrochloridum 5 mg v 1 g krému. Pomocnými… (drmax.cz)

Imazol Plus krém 30 g

Imazol Plus krém 30 g

Imazol Plus krém je určen k léčbě kožních onemocnění vyvolaných houbami (mykózy), které jsou navíc infikované bakteriemi např. mykózy mezi prsty rukou a nohou. Onemocnění se může projevit pálením, svěděním, olupováním a bolestivým zánětem kůže. Imazol Plus krém mohou používat dospělí i děti. Dávkování: Krém se nanáší v tenké vrstvě 1-2x denně na postižená místa. Pro úspěšný výsledek léčby je nezbytné používat krém pravidelně a dostatečně dlouho i po vymizení příznaků. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny. Složení: Léčivými látkami jsou clotrimazolum 10 mg a hexamidini diisetionas 2,5 mg v jednom gramu krému. Pomocnými látkami jsou oktyldodekanol, dimetikon 350, glycerol-monodistearát, stearomakrogol-250-stearát, stearomakrogol 1000, kyselina octová 99%, natrium… (drmax.cz)

Procto-glyvenol rektální krém 30 g

Procto-glyvenol rektální krém 30 g

Přípravek Procto-glyvenol léčí vnější a vnitřní hemoroidy. Hemoroidy jsou bolestivé, zduřelé žíly v oblasti konečníku. Účinná látka tribenosid působí proti zánětu, lidocain znecitlivuje tuto oblast a dohromady tak poskytují úlevu od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy. Přípravek je určen pro dospělé, dětem se může aplikovat pouze po doporučení lékařem. Přípravek Procto-glyvenol není vhodné používat během prvních třech měsíců těhotenství. Při kojení a po třetím měsíci těhotenství se používat může podle doporučeného dávkování. Dávkování: Při akutních potížích aplikujte na dané místo krém 2x denně (jednou ráno a jednou večer). Pokud potíže ustupují, aplikujte krém 1x denně. Rektální krém vtlačte do konečníku pomocí plastového aplikátoru nebo jej naneste do okolí konečníku. Před… (drmax.cz)

NAMMAN MUAY thajský krém 30 g

NAMMAN MUAY thajský krém 30 g

Namman Muay s původní thajskou recepturou z přírodních surovin. Vhodné nejen pro sportovce, ale i pro dospělé a seniory. Pro prohřátí nebo regeneraci. Je oblíbený zejména mezi sportovci. Pomáhá jim urychlit svalový regenerační proces. Vhodný nejen pro sportovce, ale i dospělé a seniory. Výsledek: okamžitý chladivý pocit rychle vystřídá intenzivní teplo zklidňující pocit trvá i několik hodin po aplikaci krému nezanechává lepkavý film, rychle se vstřebává vhodný nejen pro sportovce, ale i dospělé a seniory Použití: Krém jemně vmasírujte do pokožky na postižené místo 2-3x denně. Vyzkoušejte nejprve na malé ploše. Nepoužívejte na velké plochy kůže. Ošetřené místo nezakrývejte. Po použití si důkladně umyjte ruce. Složení: Aqua, Methyl Salicylate, Menthol, Polysorbate 20, Polysorbate 80,… (drmax.cz)

Neostrata High Potency Cream vyhlazující krém 30 g

Neostrata High Potency Cream vyhlazující krém 30 g

Pomáhá zvýšit produkci kolagenu a opravuje i dosavadní poškození pleti způsobené UV zářením. Je obzvláště vhodný pro noční péči. Složení: 18% kyselina glykolová - účinná exfoliace a omlazení pleti, 2% kyselina laktobionová – velmi silná hydratační schopnost a podpora novotvorby kolagenních vláken; amfoterický komplex, antioxidant: vitamin E. Dermatologicky testováno, bez parfemace, nekomedogenní, hypo-alergenní. pH 3,8. Obsah: 30g (drmax.cz)

2K Lightly Scented tělový krém 30 g pro ženy Berry Blush

2K Lightly Scented tělový krém 30 g pro ženy Berry Blush

2K Lightly Scented Tělový krém pro ženy 30 g Odstín Berry Blush (parfemy-elnino.cz)

Le Chaton Trésor Créme, krém proti vráskám 30 g

Le Chaton Trésor Créme, krém proti vráskám  30 g

Popis Nejluxusnější produkt značky Le Chaton Trésor Créme. Nová formule s replumping a myorelaxačním efektem, bojující proti projevům stárnutí. Poskytuje pleti optimální podmínky pro obnovu, koriguje problémy vznikající vlivem zevních agresorů. Hydrolyzovaná mléčná bílkovina zlepšuje elasticitu pleti, fosfolipidy mají antibakteriální vlastnosti. Pleť bude hydratovaná, jemná a pružná. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Obsah: 30 g       (ageo.cz)

VITAgyn C vaginální krém s kyselým pH 30 g

VITAgyn C vaginální krém s kyselým pH 30 g

VITAgyn C® vaginální krém s kyselým pH je nový nehormonální přípravek, který napomáhá léčbě a prevenci opakovaných bakteriálních vaginóz a infekcí močových cest. Bakteriální vaginóza se nejčastěji projevuje bílým poševním výtokem s charakteristickým "rybím" zápachem. Obnova kyselého vaginálního pH, které se normálně pohybuje mezi 3,8 a 4,4, potlačuje růst mikroorganismů zodpovědných za bakteriální vaginózy. Vytváří kyselé prostředí nepříznivé pro růst choroboplodných baktérií a plísní (např. E. coli, Trichomonas vaginalis, Candida albicans) a zabraňuje tak nejen opakování poševních, ale i močových infekcí. Kyselé prostředí v pochvě stimuluje růst laktobacilů, které se za normálních okolností vyskytují v pochvě a produkují kyselinu mléčnou a peroxid vodíku. VITAgyn C® má okamžitý účinek na… (drmax.cz)

Himalaya Herbals Krém na akné 30 g

Himalaya Herbals Krém na akné 30 g

Himalaya Krém proti akné je vyroben ze speciálně vybraných bylin s účinkem proti akné a kožním vyrážkám. Složení: Aloe Vera – ošetřuje pokožku, zanechává ji jemnou a vláčnou. Unikátní směs drnku čínského, čočky, Ammonu a bavlníku - redukuje tvorbu akné a kožních vyrážek. Použití: Aplikujte krém 2x denně na postižená místa. (drmax.cz)

Himalaya Herbals Clarina krém na akné 30 g

Himalaya Herbals Clarina krém na akné 30 g

Himalaya Clarina Krém proti akné je vyroben ze speciálně vybraných bylin s ověřeným účinkem proti akné a pupínkům. Díky svému složení proniká do akné přímo v místě jeho výskytu. Podporuje efektivnější odstranění odumřelých kožních buněk a zmírňuje zanechávání jizviček. Obsahuje Nimbu a kurkumu, které bojují proti akné způsobeným bakteriemi a pomáhají redukovat jeho dozrávání. Aloe Vera ochlazuje a hydratuje a společně s ostatními bylinami stimuluje a regeneruje pokožku. Použití: Umyjte obličej a aplikujte krém přímo na akné a zanícené oblasti 2x denně do doby, než akné zmizí. Složení: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sterid Acid, Cetyl Palmitate, Glycerin Stearate SE, Glycerin, Propylene Glycol, Polysorbate 80, Sorbitan Oleate, Zinc Oxide, Sodium Borate, Prunus Amygdalus Dulcis Seed… (drmax.cz)

Opalovací krém ve spreji SPF 30, 125 g BIO

Opalovací krém ve spreji SPF 30, 125 g BIO

100% přírodní opalovací krém SPF 30 je vhodný pro dospělé se všemi typy pleti. Neobsahuje parabeny, chemické filtry ani konzervanty, díky čemuž nedráždí ani citlivou pokožku. (pilulka.cz)

BIO Opalovací krém ve spreji pro děti SPF 30, 125 g

BIO Opalovací krém ve spreji pro děti SPF 30, 125 g

100% přírodní opalovací krém pro děti SPF 30 je vytvořen speciálně pro jemnou dětskou pokožku. Obohacen o jojobový a tamanu olej či šťávu z Aloe vera, jemně parfémovaný meruňkovo-vanilkovou vůní. (pilulka.cz)

Dětský 100 % minerální opalovací krém ATTITUDE (SPF 30 ) bez vůně…

Dětský 100 % minerální opalovací krém ATTITUDE  (SPF 30 ) bez vůně 150 g

100% přírodní minerální opalovací krém od ATTITUDE obsahuje jen bezpečné složky. Bez vůně. (pilulka.cz)

100 % minerální opalovací krém ATTITUDE (SPF 30 ) s vůní Tropical…

100 % minerální opalovací krém ATTITUDE  (SPF 30 ) s vůní Tropical 150 g

100% přírodní minerální opalovací krém od ATTITUDE obsahuje jen bezpečné složky. Krém je příkladnou ukázkou rovnováhy mezi bezpečností přípravku a jeho funkčností, ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu, biologicky rozložitelné. S přírodní vůní Tropical. (pilulka.cz)

Dětský 100 % minerální opalovací krém (SPF 30) bez vůně 75 g

Dětský 100 % minerální opalovací krém (SPF 30) bez vůně 75 g

100% přírodní minerální opalovací krém od ATTITUDE obsahuje jen bezpečné složky. Bez vůně. (pilulka.cz)

100 % minerální opalovací krém ATTITUDE (SPF 30) bez vůně 150 g

100 % minerální opalovací krém ATTITUDE (SPF 30) bez vůně 150 g

100% přírodní minerální opalovací krém od ATTITUDE obsahuje jen bezpečné složky. Krém je příkladnou ukázkou rovnováhy mezi bezpečností přípravku a jeho funkčností, ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu, biologicky rozložitelné. Bez vůně. (pilulka.cz)

WELEDA Růžový noční krém 30 ml

Weleda Univerzální výživný krém 30 ml

Weleda Univerzální výživný krém 30 ml

Univerzální výživný krém - krém s hojivými a regeneračními účinky patří k nejoblíbenějším produktům od Weledy už více než 80 let - tento pleťový krém se může stát přirozenou základní péčí o pokožku pro celou rodinu - výrobek má mnohostranné využití a je vhodný jako denní i noční krém nebo krém na ruce, ideální také pro zvláčnění suché a hrubé pokožky na chodidlech či loktech - výborně chrání a regeneruje zejména suchou či hrubou pokožku - pečuje o pleť i v nepříznivém počasí - harmonizuje strukturu pokožky a pomáhá jí při malých poraněních - vyživuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku Použití: Nanášejte na pokožku kdykoliv podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Weleda Kosatcový denní krém 30 ml

Weleda Kosatcový denní krém 30 ml

Pěsticí denní krém vyživuje a spolehlivě chrání pokožku před vnějšími vlivy prostředí. Podporuje a obnovuje přirozenou regulaci vlhkosti a tuku, stimuluje látkovou výměnu kůže (působením rostlinných výtažků a éterických olejů). Zanechává pokožku pružnou a hladkou. Ideální podklad pro make-up. Použití: Ráno naneste na očištěnou pleť (obličeje, krku a dekoltu) a jemně vmasírujte. Použijte pouze takové množství přípravku, které je pleť schopna ihned absorbovat. Složení: Voda, jojobový olej, alkohol, glycerin, karité máslo, kakaové máslo, přírodní hlinka, hydrolyzát lecitinu, včelí vosk, hydrolyzát včelího vosku, výtažek z oddenku kosatce, destilát z vilínu, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, citronelol*, geraniol*, citral*, eugenol*, xantan. * součást přírodních… (drmax.cz)

Dermacol Sun voděodolný pleťový krém na opalování s balzámem na rty…

Dermacol Sun voděodolný pleťový krém na opalování s balzámem na rty SPF 30  30 ml + 3,2 g

Popis Aktivní vysoká ochrana proti slunečnímu záření! Popis Aktivní látky: UVA a UVB filtry, vitamín E, panthenol, alantoin, bisabolol, glycerin. Účinky: dlouhodobě chrání pleť před slunečním zářením, vyživuje, hydratuje a zvláčňuje pokožku, podporuje regeneraci, zklidňuje a zabraňuje podráždění, chrání pokožku a rty před sluncem i mrazem. Vlastnosti: vysoce voděodolná textura, vhodné pro celoroční používání, dermatologicky testováno. Jak používat Nanášejte kdykoliv podle potřeby.     (ageo.cz)

Nivea krém 30 ml

Nivea krém 30 ml

Popis Světově nejprodávanější univerzální krém v malém kabelkovém balení. Pleť potřebuje intenzivní výživu a zároveň jemnou péči kdekoliv. Legendární krém Nivea v modré krabičce, který nepřekonatelným způsobem pečuje a chrání každý typ pleti za každého počasí. Vyvážené patentované složení s obsahem blahodárného Euceritu zajistí, aby pokožka zůstala stále svěží a vláčná. Neobsahuje konzervační látky. Vhodný pro všechny typy pleti, pro děti i dospělé. Obsah: 30 ml Vlastnosti Dermatologicky testováno a schváleno … (ageo.cz)

Weleda Růžový denní krém 30 ml

Weleda Růžový denní krém 30 ml

Růžový denní krém WELEDA slouží k aktivaci a ochraně normální a spíše suché pokožky. Dobře se vstřebává a posiluje přirozenou ochrannou funkci lipidového pláště kůže, čímž předchází projevům stárnutí a intenzivně podporuje regeneraci pokožky. Použití: Ráno naneseme na očištěnou kůži obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujeme. Aplikujeme jen takové množství, které se dobře vstřebá. Růžový denní krém je velmi vhodný jako podklad pro make up. Složení: Voda, olej ze semen broskve, mandlový olej, alkohol, glyceridy mastných kyselin, olej ze semen růže muškátové, hydrolyzát včelího vosku, lysolecitin, výtažek z rozchodníku, přesličky a myrhy, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, citronelol*, benzyl alkohol*, geraniol*, citral*, eugenol*, farnesol*, xantan. * součást… (drmax.cz)

Weleda Růžový noční krém 30 ml

Weleda Růžový noční krém 30 ml

Růžový noční krém WELEDA slouží k intenzivní večerní péči o pleť obličeje, krku a dekoltu. Během nočních procesů výstavby organismu podporuje regeneraci pokožky, tvorbu její ochranné tukové vrstvy, brání ztrátě vitality kůže. Kůže tím získává odolnost a elasticitu. Ráno je poté hladká a odpočatá. Použití: Večer naneseme na očištěnou kůži obličeje, krku a dekoltu malé množství krému a jemnými kruhovitými pohyby vmasírujeme do kůže. Aplikujeme jen takové množství, které se dobře vstřebá. Složení: Voda, broskvový olej, mandlový olej, alkohol, lanolin, glyceridy mastných kyselin, včelí vosk, olivový olej, olej ze semen růže muškátové, pupalkový olej, výtažek z rozchodníku, přesličky a myrhy, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, citronelol*, benzyl alkohol*, geraniol*, citral… (drmax.cz)

WELEDA Růžový hydratační krém 30 ml

WELEDA Kosatcový denní krém 30 ml

Sebclair krém 30 ml

Sebclair krém 30 ml

Sebclair krém se používá pro ošetřování pokožky při seboroické dermatitidě, úlevu od svědění, pálení a šupinatění. Sebclair v suché pokožce udržuje přirozenou hydrataci, což je prospěšné pro hojivé procesy. · přispívá k odstranění ohraničených šupin · zmírňuje svědění · obnovuje fyziologogickou rovnováhu pokožky Sebclair neobsahuje mléko ani jiné živočišné produkty. Způsob použití: Naneste Sebclair na postiženou oblast pokožky třikrát denně (nebo dle potřeby) a jemně vmasírujte. Zdravotní pomůcka. (drmax.cz)

BIODERMA White Objective Depigmentační krém 30 ml

Bioclin ACNELIA "K" keratolitický krém 30 ml

Bioclin ACNELIA "K" keratolitický krém 30 ml

Po řádném vyčištění s čisticím gelem Bioclin Acnelia Dermopurificante "C" osuště obličej a aplikujte přípravek ráno a večer, vyjma očního okolí, jemně vmasírujte až do úplného vstřebání. Pro okamžitou šokovou léčbu používejte po dobu 3/4 po sobě jdoucích týdnů, a pak pokračujte s Bioclin Acnelia hydratačním matujícím "M" krémem pro regulaci kožního mazu. Návod k použití: PRO POKOŽKU S MÍRNÝM AKNÉ: Šoková terapie: • společně s čistícím gelem "C" používejte Acnelia krém "K" ráno a večer po dobu minimálně 2 měsíců. Udržující fáze: • společně s čistícím gelem "C" používejte Acnelia krém "M" ráno a večer. PRO MASTNOU A SMÍŠENOU PLEŤ: • společně s čistícím gelem "C" používejte Acnelia krém "M" ráno a Acnelia krém "K" večer. Vlastnosti: - vyhlazuje povrch kůže, a to díky jemné mikro-exfoliaci -… (drmax.cz)

Corega Max Control fixační krém 40 g + čisticí tablety 30 ks vánoční…

Corega Max Control fixační krém 40 g + čisticí tablety 30 ks vánoční balení

Výhodné vánoční balení obsahuje COREGA Max Control fixační krém a COREGA Bio antibakteriální tablety. COREGA Max Control fixační krém pomáhá pevně upevnit zubní náhradu až na 12 hodin a brání ulpívání zbytků jídla pod náhradou. Bezpečně kryje celý povrch zubní náhrady. Přesná tryska umožňuje použití správného množství přípravku kolem okraje protézy, čímž vznikne utěsnění po celém obvodu. COREGA Bio antibakteriální tablety jsou čistící tablety s aktivním kyslíkem pro důkladné a rychlé čištění zubní protézy bez jejího poškození. Ničí 99,9 % bakterií způsobujících zápach. Působí během 3 minut. Při pravidelném používání působí antibakteriálně a proti plísním. Působí proti nepříjemnému zápachu ze zbytků potravy usazených na protéze. Brání tvorbě skvrn na povrchu zubní náhrady způsobených pitím… (drmax.cz)

Weleda Skin Food výživný krém 30 ml

Weleda Skin Food výživný krém 30 ml

Již více než 90 let věří naši zákazníci tomuto tradičnímu produktu Weledy. Krém výborně chrání zejména pokožku suchou či hrubou. Účinná kompozice s výtažky z violky trojbarevné a heřmánkových a měsíčkových květů má tradičně zklidňující účinky a pokožku zjemňuje. Výrobek má mnohostranné využití a je vhodný jako denní i noční krém nebo krém na ruce. Výrazně zlepšuje hydrataci pokožky, její pevnost, hladkost a regeneraci kožních buněk. Krém harmonizuje strukturu pokožky a pomáhá jí při malých poraněních. Je vhodný též pro péči o velmi suchou pokožku, např. na chodidlech, rukách či loktech. Snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány. Krém je vhodný pro děti od 3 let. Výsledek: chrání a zjemňuje suchou a hrubou pokožku zklidňuje a regeneruje hydratuje a zpevňuje Složení: Voda,… (drmax.cz)

EYEREVIVE oční krém 30 ml

EYEREVIVE oční krém 30 ml

EYEREVIVE oční krém 30 ml

Oční krém Eyerevive Collagen obsahuje peptid Argireline, peptid kolagenu, hydrolyzovaný kolagen hovězího původu, kofein, slídu a rostlinné výtažky. (pilulka.cz)

SynCare DermaBOTEXIN krém 30 ml

SynCare DermaBOTEXIN krém 30 ml

SynCare DermaBOTEXIN krém je luxusní krém se speciálním vakuovým mikrodávkovačem určený pro každodenní péči o zralou pleť. Krém obsahuje látku Argireline a OligoBotexin, který působí stejně jako botulotoxin. Maximálního efektu bude dosaženo po 40 dnech používání krému. Vaše pleť bude po aplikaci krému viditelně vyhlazená a bude vypadat mladistvě. Výsledek: Intenzivně vypíná pleť Maximální efekt je dosažen po 40 dnech Vhodný na pleť 55+ Použití: Krém aplikujte večer na nejvíce postižená místa v obličeji. Maximální efekt je dosažen po 40 dnech. Po odeznění účinku můžete aplikaci opakovat. (drmax.cz)

Placentor Depigmentační krém 30 ml

Placentor Depigmentační krém 30 ml

Depigmentační krém redukuje hnědé skvrny spojené se stárnutím pokožky nebo nadměrným sluněním. Pigmentové skvrny se mohou objevit na obličeji, dekoltu nebo rukách. Díky bohatému komplexu, který obsahuje kyselinu glykolovou, výtažek z mořských řas a bílého čaje, dochází k viditelnému omezení pigmentových skvrn. Kyselina glykolová, pocházející z třtinového cukru, podporuje buněčnou obnovu. Barva pleti je jednotnější a zářivější. Extrakt z listů bílého čaje redukuje výskyt skvrn a výtažek z mořských řas snižuje pigmentaci kůže. Extrakt z listů stromu Boldo (boldovník vonný) reguluje melanogenezi a snižuje pigmentaci pokožky, má rozjasňující účinky a sjednocuje barvu pleti. Výtažek z heřmánku žlutého pleť zjemňuje, eliminuje volné radikály, má antioxidační účinky, zabraňuje vzniku vrásek a… (drmax.cz)

Weleda Pleťový krém 30 ml

Weleda Pleťový krém 30 ml

Už více než 80 let věří naši zákazníci této "klasice" od Weledy. Pleťový krém Weleda se může stát přirozenou základní péčí o pokožku pro celou rodinu. Výborně chrání zejména pokožku suchou či hrubou. Účinná kompozice s výtažky z violky trojbarevné a heřmánkových a měsíčkových květů má tradičně zklidňující účinky a pokožku zjemňuje. Výrobek má mnohostranné využití a je vhodný jako denní i noční krém nebo krém na ruce. Krém harmonizuje strukturu pokožky a pomáhá jí při malých poraněních. Je vhodný též pro péči o velmi suchou pokožku, např. na chodidlech, rukách či loktech. Název tohoto přípravku v angličtině - totiž "Skin Food" - plně vystihuje jeho účinky. Krém je zkrátka výživou pro pokožku. Složení: Voda, lanolin, podzemnicový olej, mandlový olej, alkohol, včelí vosk, glyceridy mastných… (drmax.cz)

Rimmel BB Cream 9in1 SPF15 - Zmatňující BB krém 30 ml 30 ml - Medium

Rimmel BB Cream 9in1 SPF15 - Zmatňující BB krém 30 ml 30 ml - Medium

BB Cream 9in1 SPF15 - Zmatňující BB krém Použití: Aplikujte na čistou pleť a rovnoměrně rozetřete. (prodejparfemu.cz)

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS gel krém 30+ 50ml

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS gel krém 30+ 50ml

Vysoká, širokospektrální a fotostabilní ochrana před UVA/UVB zářením. (pilulka.cz)

Weleda Granátové jablko vyhlazující denní krém 30 ml

Weleda Granátové jablko vyhlazující denní krém 30 ml

Zjemňuje vrásky, vyhlazuje pleť a zlepšuje její elasticitu. Má antioxidační a ochranný účinek. zjemňuje vrásky a vyhlazuje pleť má antioxidační, ochranný a regenerační účinek vysoce účinné přírodní složky v BIO kvalitě Přípravky obsahují pouze čisté přírodní suroviny nejvyšší dostupné kvality a jsou nositeli certifikátu NaTrue. Základem kosmetické řady Granátové jablko pleťová péče je olej ze semen granátového jablka v BIO kvalitě. funguje jako přírodní antioxidant chrání pleť proti působení volných radikálů zmírňuje projevy stárnutí Rychle se vstřebává, nezanechává mastný film. Použití: Ráno naneste na obličej, krk a dekolt. Optimálního výsledku dosáhnete v kombinaci s přípravkem „Granátové jablko vyhlazující sérum". Vhodný jako podklad pod make-up. Složení: voda, sezamový olej, alkohol,… (drmax.cz)

Bioderma Sébium Global Cover krycí krém a korektor na akné 30 ml + 2 g

Bioderma Sébium Global Cover krycí krém a korektor na akné 30 ml + 2 g

Popis Intenzivní péče s vysokou krycí schopností (ageo.cz)

Weleda Skin Food Light výživný krém 30 ml

Weleda Skin Food Light výživný krém 30 ml

Pro fandy lehčích forem krémů představuje Skin Food Light ideální variantu. Jemný krém se slunečnicovým olejem a s výtažky z měsíčku lékařského, heřmánku a violky trojbarevné dodává suché pokožce bohatou výživu a okamžitou hydrataci. Jedná se o odlehčenou verzi tradičního Skin Foodu. Díky lehčí textuře se krém rychle vstřebává, regeneruje pleť a zanechává ji jemnou a hebkou. Snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány. Výsledek: zklidňuje a regeneruje vyživuje a hydratuje pleť je jemná a hebká Složení: Voda, slunečnicový olej, glycerin, alkohol, glyceryl stearát citrát, včelí vosk, kakaové máslo, cetearyl alkohol, bambucké máslo, limonen*, extrakt z violky trojbarevné, extrakt z listů rozmarýnu, extrakt z květů heřmánku lékařského, extrakt z květů měsíčku lékařského, lanolin,… (drmax.cz)

Weleda Kosatcový noční krém 30 ml

Weleda Kosatcový noční krém 30 ml

Výživný pěsticí krém intenzivně působí na pokožku během noční regenerační fáze. Cíleně podporuje přirozenou regeneraci, vyrovnává obsah tuku a vlhkosti v pokožce. Ráno je pokožka uvolněná a odpočatá. Použití: Večer nanášejte na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte. Použijte pouze takové množství krému, které je pokožka schopna ihned absorbovat. Složení: Voda, mandlový olej, alkohol, karité máslo, kakaové máslo, glyceridy mastných kyselin, glycerin, hydrolyzát včelího vosku, výtažek z oddenku kosatce, květů heřmánku a měsíčku, přírodní hlinka, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, citronelol*, geraniol*, citral*, eugenol*, xantan. * součást přírodních éterických olejů. Balení: 30 ml Zdroj: www.weleda.cz (drmax.cz)

Weleda Kosatcový hydratační krém 30 ml

Weleda Kosatcový hydratační krém 30 ml

Lehký denní i noční krém se rychle vstřebává a dlouhodobě udržuje v pokožce vlhkost. Oživující péče podporuje vlastní regulační síly pokožky – normalizuje a podporuje hospodaření s vodou. Zanechává pleť sametově hebkou, zářivou a svěží. Slouží jako ideální podklad pro make-up. Použití: Aplikujte na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte. Použijte pouze takové množství krému, které je pokožka schopna ihned vstřebat. Pokud je pokožka extrémně mastná, je kosatcový hydratační krém vhodnější, než Kosatcový denní krém. Hodí se také v období, když pokožka vylučuje nadměrné množství potu a mastné krémy jsou příliš těžké. Složení: Voda, jojobový olej, alkohol, destilát z vilínu, glyceridy mastných kyselin, glycerin, glyceridy mastných kyselin, hydrolyzát včelího vosku, výtažek… (drmax.cz)

Weleda Kosatcový noční krém 30 ml

Weleda Kosatcový noční krém 30 ml

Kosatcový noční krém - harmonizuje vaši pleť - má zklidňující účinky - podporuje přirozenou regeneraci pleti - posiluje schopnost regulace vlhkosti pleti během noční fáze výstavby pokožky - vhodný pro všechny typy pleti - neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva či vůně Použití: Aplikujte večer na vyčištěnou pleť obličeje. (prodejparfemu.cz)

ISIS Metroruboril A.Z krém 30 ml

ISIS Metroruboril A.Z krém 30 ml

Účinně snižuje intenzitu závažného zarudnutí a s tím související nedokonalosti. (pilulka.cz)

WELEDA Růžový denní krém 30 ml

Weleda Růžový denní krém 30 ml

Weleda Růžový denní krém 30 ml

Růžový denní krém - slouží k aktivaci a ochraně normální a spíše suché pokožky - dobře se vstřebává a posiluje přirozenou ochrannou funkci lipidového pláště kůže - pPodporuje procesy výstavby pokožky - je rovněž vhodným podkladem pod make-up Použití: Ráno naneseme na očištěnou kůži obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujeme. Aplikujeme jen takové množství, které se dobře vstřebá. (prodejparfemu.cz)

Weleda Růžový hydratační krém 30 ml

Weleda Růžový hydratační krém 30 ml

Růžový hydratační krém WELEDA je možné jej použít jako denní i noční krém pro normální pokožku i kůži se sklonem k nadměrné produkci tuku. Lehce se vstřebává, chrání pokožku před ztrátami tekutin, podporuje její schopnost hospodařit s vodou. Rostlinné výtažky předchází ztrátě vitality kůže. Lehký, dobře vstřebatelný krém, chrání pokožku před prvními projevy stárnutí. Vhodný pro denní i noční péči. Základem je olej ze semen Rosa Mosqueta v BIO kvalitě. Vhodný jako podklad pod make- up. Vhodný pro denní i noční péči. Pro všechny věkové kategorie. Dermatologicky testováno na snášenlivost pokožkou. Přípravek obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NaTrue. Použití: Na očištěnou kůži obličeje, krku a dekoltu nanášíme malé množství krému a jemně vmasírujeme. Aplikujeme… (drmax.cz)

Weleda Mandlový pleťový krém 30 ml

Weleda Mandlový pleťový krém 30 ml

Obzvlášť jemný, neparfemovaný denní i noční krém pečuje o velmi citlivou pleť s náchylností k podráždění. Zklidňuje pokožku, vyživuje ji a chrání před vlivy vnějšího prostředí. Po použití je pleť svěží, příjemně vláčná a hebká na dotek. Použití: Aplikujeme ráno a večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a jemnými krouživými pohyby vmasírujeme. Nanášíme jen takové množství krému, které pokožka snadno vstřebá. Složení: Voda, mandlový olej, glyceridy mastných kyselin, alkohol, hydrolyzát z včelího vosku, olej ze semen švestky, glycerin, xantan, kyselina mléčná. Balení: 30 ml (drmax.cz)

Payot Jour denní krém 30 ml

Payot Jour denní krém 30 ml

Hlavní účinky:Rozjasňující vyživující denní krém Vás každé ráno osvěží a povzbudí na celodenní „maraton". Tento bohatý krém je určený pro pokožku, která je náchylná na vysoušení. BEZ PARABENŮ Složení:Superovoce: Goji a Acai pro zdravou a rozzářenou pokožku, Aktivní Bifidus pro posílení přirozené obranyschonosti pleti, Vitamin B5 udržuje hydrataci v pokožce Způsob použití:Každé ráno na očištěnou pleť obličeje i krku. (fann.cz)

Revlon Professional Photoready BB Cream SPF 30 - BB krém 30 ml - 020…

Revlon Professional Photoready BB Cream SPF 30 - BB krém 30 ml  - 020 Light Medium

Photoready BB Cream SPF 30 - BB krém - bB krém v sobě kombinuje výhody krému a krycí schopnosti make-upu - sjednocuje barevný tón pleti, hydratuje ji a rozjasňuje - kryje nedokonalosti - hydratuje - chrání proti slunečnímu záření - jemná textura Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť a rozetřete. (prodejparfemu.cz)

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream SPF 30 - Hydratační BB krém 30…

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream  SPF 30  - Hydratační BB krém 30 ml  - odstín Light

Perfect Hydrating BB Cream SPF 30 - Hydratační BB krém - hydratuje a rozjasňuje - sjednocuje barevný tón - kryje rozšířené póry - chrání pleť před UV zářením a negativními vlivy prostředí - udržuje pleť mladistvě svěží Použití: Rovnoměrně naneste na pleť a rozetřete. (prodejparfemu.cz)

Weleda růžový denní krém 30 ml

Weleda růžový denní krém  30 ml

Popis Růžový denní krém Weleda slouží k aktivaci a ochraně normální a spíše suché pokožky. Dobře se vstřebává a posiluje přirozenou ochrannou funkci lipidového pláště kůže. Podporuje procesy výstavby pokožky. Je rovněž vhodným podkladem pod make-up. Obsah: 30 ml (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít