Muž z oceli - blu-ray (w01575)

Produkt Muž z oceli - blu-ray (w01575) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Muž z oceli - blu-ray (w01575) upraviť a produkt hľadať znova.

Muž z oceli - Blu-ray (W01575)

Muž z oceli - Blu-ray (W01575)
Detail

Film na Blu-ray - Malý chlapec objevuje své nadlidské schopnosti a mimozemský původ. Jako mladý muž zjišťuje odkud pochází a proč byl poslán na Zemi.Aby zachránil svět před zničením a stal se symbolem naděje pro celé lidstvo bude v sobě muset probudit hrdinu. Malý chlapec objevuje své nadlidské schopnosti a mimozemský původ. Jako mladý muž zjišťuje odkud pochází a proč byl poslán na Zemi. Aby zachránil svět před zničením a stal se symbolem naděje pro celé lidstvo bude v sobě muset probudit hrdinu. ...A ZRODIL SE SUPERMAN Bonusy: • SILNÉ CHARAKTERY, LEGENDÁRNÍ ROLE Prozkoumejte legendární postavy Supermanova světa a jejich vývoj v novém pojetí Supermanova příběhu. • KRYPTON ODHALEN! Dylan Strawberry (Clark Kent, ve věku 13 let), vám přiblíží úžasné kryptonské technologie, zbraně a vesmírné lodi zachycené ve filmu Muž z oceli. • MAXIMÁLNÍ AKCE Opravdu realistické superhrdinské kousky (alza.cz)

Podobné produkty ako Muž z oceli - Blu-ray (W01575) , Muž z oceli - blu-ray (w01575)

Muž z oceli (BLU-RAY)

Muž z oceli (BLU-RAY)
Detail

Užijte si perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Muž z oceli (2013). Malý chlapec objevuje své nadlidské schopnosti a mimozemský původ. Jako mladý muž zjišťuje odkud pochází a proč byl poslán na Zemi. Aby zachránil svět před zničením a stal se symbolem naděje pro celé lidstvo bude v sobě muset probudit hrdinu. V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Tereza Bebarová - Amy Adams (Lois Laneová), Martin Stránský - Michael Shannon (Generál Zod), Jiří Schwarz - Russell Crowe (Jor-El), Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Jonathan Kent), Nela Boudová - Diane Lane (Martha Kentová), Dana Černá - Ayelet Zurer (Lara Lor-Van), Petr Oliva - Laurence Fishburne (Perry White), Kateřina Lojdová - Antje Traue (Faora-Ul), Jan Šťastný - Christopher Meloni (Plukovník Nathan Hardy), Luděk Čtvrtlík - Richard Schiff (Dr. Emil Hamilton), Zdeněk Podhůrský - Harry Lennix (Generál Swanwick), Jindřich Žampa - Cooper Timberline (Clark Kent (9 let)), Kristýna Bonusy:KRYPTON ODHALEN- Dylan Strawberry (Clark Kent, ve věku 13 let) vám přiblíží úžasné kryptonské technologie, zbraně a vesmírné lodi zachycené ve filmu Muž z oceli. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Muž z oceli (BLU-RAY) , Muž z oceli (2 disky) - blu-ray + 4k ultra hd (w01980)

Muž z oceli (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Muž z oceli (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

OD ZACKA SNYDERA, REŽISÉRA STRÁŽCŮ A 300: BITVA U THERMOPYL. Malý chlapec objevuje své nadlidské schopnosti a mimozemský původ. Jako mladý muž zjišťuje odkud pochází a proč byl poslán na Zemi. Aby zachránil svět před zničením a stal se symbolem naděje pro celé lidstvo bude v sobě muset probudit hrdinu.V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Tereza Bebarová - Amy Adams (Lois Laneová), Martin Stránský - Michael Shannon (Generál Zod), Jiří Schwarz - Russell Crowe (Jor-El), Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Jonathan Kent), Nela Boudová - Diane Lane (Martha Kentová), Dana Černá - Ayelet Zurer (Lara Lor-Van), Petr Oliva - Laurence Fishburne (Perry White), Kateřina Lojdová - Antje Traue (Faora-Ul), Jan Šťastný - Christopher Meloni (Plukovník Nathan Hardy), Luděk Čtvrtlík - Richard Schiff (Dr. Emil Hamilton), Zdeněk Podhůrský - Harry Lennix (Generál Swanwick), Jindřich Žampa - Cooper Timberline (Clark Kent (9 let)), Kristýna Bonusy:Skoro 4 hodiny bonusů.• Cesta poznání: Stvoření Muže z oceli: Sledujte film, kde se Zach Snyder s vámi podělí o neuvěřitelnou cestu, která vedla k vytvoření zcela nového Supermana.• Maximální akce: Opravdu realistické superhrdinské kousky.• Planeta Krypton: První dějinné prozkoumání Kryptonu a jeho ztracené civilizace (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Muž z oceli (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Muž z oceli - dvd (w01424)

Muž z oceli (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (W01980)

Muž z oceli (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (W01980)
Detail

Film na Blu-ray - Malý chlapec objevuje své nadlidské schopnosti a mimozemský původ. Jako mladý muž zjišťuje odkud pochází a proč byl poslán na Zemi.Aby zachránil svět před zničením a stal se symbolem naděje pro celé lidstvo bude v sobě muset probudit hrdinu. Malý chlapec objevuje své nadlidské schopnosti a mimozemský původ. Jako mladý muž zjišťuje odkud pochází a proč byl poslán na Zemi. Aby zachránil svět před zničením a stal se symbolem naděje pro celé lidstvo bude v sobě muset probudit hrdinu. ...A ZRODIL SE SUPERMAN Bonusy: Skoro 4 hodiny bonusů. • Cesta poznání: Stvoření Muže z oceli: Sledujte film, kde se Zach Snyder s vámi podělí o neuvěřitelnou cestu, která vedla k vytvoření zcela nového Supermana. • Maximální akce: Opravdu realistické superhrdinské kousky. • Planeta Krypton: První dějinné prozkoumání Kryptonu a jeho ztracené civilizace. • A mnoho dalšího… ULTRA HD Ultra HD (někdy též označováno jako UHDTV nebo 4K) znamená vysoké... (alza.cz)

Podobné produkty ako Muž z oceli (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (W01980) , Rozhněvaný muž - blu-ray (n03411)

Muž z oceli - DVD (W01424)

Muž z oceli - DVD (W01424)
Detail

Film na DVD - Malý chlapec objevuje své nadlidské schopnosti a mimozemský původ. Jako mladý muž zjišťuje odkud pochází a proč byl poslán na Zemi. Aby zachránil svět před zničením a stal se symbolem naděje pro celé lidstvo bude v sobě muset probudit hrdinu. Stává se Supermanem! Malý chlapec objevuje své nadlidské schopnosti a mimozemský původ. Jako mladý muž zjišťuje odkud pochází a proč byl poslán na Zemi. Aby zachránil svět před zničením a stal se symbolem naděje pro celé lidstvo bude v sobě muset probudit hrdinu. Stává se Supermanem! (alza.cz)

Podobné produkty ako Muž z oceli - DVD (W01424) , Muž v ohni - blu-ray (d01415)

Rozhněvaný muž (BLU-RAY)

Rozhněvaný muž (BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Rozhněvaný muž [Wrath of Man, 2021]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Režie: Guy Ritchie. Hrají: Jason Statham. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Rozhněvaný muž (BLU-RAY) , Světová válka z - blu-ray (p00883)

Muž v ohni (BLU-RAY)

Muž v ohni (BLU-RAY)
Detail

Užijte si perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Muž v ohni (2004). Držitel dvou Oscarů Denzel Washington se stává terminátorem na cestě za krvavou pomstou v tomto strhujícím akčním thrilleru. Tajný agent CIA, John Creasy (Washington), přišel o práci a stal se z něj apatický alkoholik, který rezignoval na celý svůj život. Jeho starý přítel Rayburn (oscarový® Christopher Walken) mu chce pomoci a tak mu sežene práci osobního strážce pro devítiletou Pitu Ramos (Dakota Fanning). Jeho duše se začíná kousek po kousku uzdravovat, a tak v okamžiku kdy je Pita unesena, Creasyho obrovský vztek nezná mezí a nezastaví se před ničím, jen aby ji zachránil.Bonusy: • Komentář režiséra Tonyho Scotta • Komentáře tvůrců - Lucas Foster, Brian Helgeland, Dakota Fanning • Pomsta je má • Vynechané scény • Únos Pity • Fotogalerie • Videoklip - Kinky - „Oye como va“ (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Muž v ohni (BLU-RAY) , Nit z přízraků - blu-ray (bd001778)

Dvanáct rozhněvaných mužů (BLU-RAY)

Dvanáct rozhněvaných mužů (BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Dvanáct rozhněvaných mužů [1957]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Henry Fonda. Dvanáct porotců má jednomyslně rozhodnout o vině či nevině mladého muže, který je obviněn z vraždy svého otce. Porotci jsou průměrní Američané s obyčejnými zájmy a zaměstnáním. V průběžném hlasování jedenáct hlasuje za vinu, jenom porotce číslo 8 je proti. Vynikající scénář, režijní mistrovství Sidneyho Lumeta a nezapomenutelné herecké výkony přispěly k vysoké a trvalé hodnotě tohoto ojedinělého díla. V roli porotce číslo 11 se představil Jiří Voskovec. Film byl v roce 1957 nominován na Oscara. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Dvanáct rozhněvaných mužů (BLU-RAY) , Útok z hlubin - blu-ray (bd002044)

Rozhněvaný muž - Blu-ray (N03411)

Rozhněvaný muž - Blu-ray (N03411)
Detail

Film na Blu-ray - Záhadný nový člen ochranky peněžního transportu překvapí své kolegy během přepadení vozu, při kterém prokáže mimořádné schopnosti, kterými u nich vzbudí zájem o to, kým vlastně ve skutečnosti je a odkud přichází. Záhadný nový člen ochranky peněžního transportu překvapí své kolegy během přepadení vozu, při kterém prokáže mimořádné schopnosti, kterými u nich vzbudí zájem o to, kým vlastně ve skutečnosti je a odkud přichází. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rozhněvaný muž - Blu-ray (N03411) , Ztracené město z - blu-ray (n02080)

Muži v černém 2 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Muži v černém 2 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Jsou naši nejlepší, poslední a jedinou linií obrany. Jsou to MUŽI V ČERNÉM. Uplynuly čtyři roky od chvíle, kdy agenti odvrátili obrovskou intergalaktickou katastrofou. Kay (Tommy Lee Jones) se vrátil k pohodlnému civilnímu životu, zatímco Jay (Will Smith) pokračuje ve své práci pro MIB, vysoce fundovanou, ale stále neoficiální agenturu, která řídí všechny mimozemské věci na Zemi. Během vyšetřování zdánlivě běžného zločinu odhalí Jay ďábelské spiknutí řízené Serleenou (Lara Flynn Boyle), zlou kylothianskou nestvůrou, která je přestrojená za sexy modelku luxusního spodního prádla. Když Serleena vezme celou budovu MIB jako rukojmí, může se Jay obrátit na jediného člověka: svého bývalého kolegu, který je nyní zašitý v jiném velkém vládním úřadě - na poštovním úřadě a dává přednost obyčejným potěšením, jako jsou koláčky své ženy, před nerozhodnou hrou s mamutím mimozemským hmyzem. Je to závod s časem, protože Jay musí přesvědčit Kaye, jediného žijícího člověka, který je odborník na záchranu galaxie, aby pomohl MIB zachránit Zemi před možnou zkázou.BONUSY:• Komentář režiséra Barryho Sonnenfelda • Alternativní závěr• Nepovedené záběry • MIIB: ADR • Design v pohybu: Vizuální podoba MIB II• Rick Baker: Autor mimozemšťanů • Plesk, plác, šplouch: Hvězdné zvuky MIB II• Barry Sonnenfeld: Intergalaktický průvodce komedií• Kosmické symfonie: Elfman ve vesmíru • Film o filmu: Stvůry• Serleena v animované podobě • Rozbor scény • Will Smith “Black Suits Comin’ (Nod Ya Head)” (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Muži v černém 2 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Noční můry z temnot - blu-ray (bd002161)

Muž s cejchem smrti (BLU-RAY)

Muž s cejchem smrti (BLU-RAY)
Detail

Užijte si perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Muž s cejchem smrti (1990). Je to dobrej polda se špatnou náladou. Připravte se na pořádnou dávku nejlepších bojových scén v Seagalově stylu! Strhující a dokonale obrazově ztvárněný snímek nabízí Stevena Seagala v jeho vrcholné formě, kdy se kosti lámou a hlavy praskají! Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Muž s cejchem smrti (BLU-RAY) , Srdečné pozdravy z ruska - blu-ray (bd001274)

Muž v ohni - Blu-ray (D01415)

Muž v ohni - Blu-ray (D01415)
Detail

Film na Blu-ray - Držitel dvou Oscarů Denzel Washington se stává terminátorem na cestě za krvavou pomstou v tomto strhujícím akčním thrilleru. Tajný agent CIA, John Creasy (Washington), přišel o práci a stal se z něj apatický alkoholik, který rezignoval na celý svůj život. Držitel dvou Oscarů Denzel Washington se stává terminátorem na cestě za krvavou pomstou v tomto strhujícím akčním thrilleru. Tajný agent CIA, John Creasy (Washington), přišel o práci a stal se z něj apatický alkoholik, který rezignoval na celý svůj život. Jeho starý přítel Rayburn (oscarový Christopher Walken) mu chce pomoci a tak mu sežene práci osobního strážce pro devítiletou Pitu Ramos (Dakota Fanning). Jeho duše se začíná kousek po kousku uzdravovat, a tak v okamžiku kdy je Pita unesena, Creasyho obrovský vztek nezná mezí a nezastaví se před ničím, jen aby ji zachránil. Bonusy • Komentář režiséra Tonyho Scotta • Komentáře tvůrců - Lucas Foster, Brian Helgeland, Dakota... (alza.cz)

Podobné produkty ako Muž v ohni - Blu-ray (D01415) , Vykoupení z věznice shawshank - blu-ray (n02100)

Muž s cejchem smrti - Blu-ray (D01416)

Muž s cejchem smrti - Blu-ray (D01416)
Detail

Film na Blu-ray - Připravte se na pořádnou dávku nejlepších bojových scén v Seagalově stylu! Strhující a dokonale obrazově ztvárněný Muž s cejchem smrti nabízí Stevena Seagala v jeho vrcholné formě, kdy se kosti lámou a hlavy praskají! Připravte se na pořádnou dávku nejlepších bojových scén v Seagalově stylu! Strhující a dokonale obrazově ztvárněný Muž s cejchem smrti nabízí Stevena Seagala v jeho vrcholné formě, kdy se kosti lámou a hlavy praskají! Agent drogového oddělení John Hatcher (Seagal) právě při jedné z akcí přišel o svého kolegu. Zhroucený a vyčerpaný odjíždí do svého rodného města, aby tu hledal ztracený klid. Ale od jeho poslední návštěvy se spousta věcí změnila - a vůbec ne k lepšímu. Gang jamajských překupníků vedený ďábelským veleknězem jménem Screwface (Basil Wallace) malé město kompletně ovládl. Ale v Hatcherovi získává gang rovnocenného soupeře...a jeho hněv by nepřemohlo žádné mystické voodoo na světě! (alza.cz)

Podobné produkty ako Muž s cejchem smrti - Blu-ray (D01416) , Tulák z širých plání - blu-ray (u00446)

Muži v černém: Globální hrozba - Blu-ray (BD002159)

Muži v černém: Globální hrozba - Blu-ray (BD002159)
Detail

Film na Blu-ray - Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. Bonusy: • Vynechané scény • Aliencestry.com • Neuralizér: Jako by se to nikdy nestalo • Nepovedné záběry • Noví rekruiti, klasické obleky • Pojďme na to! V zákulisí natáčení akčních scén a kaskadérských kousků • Pohlédněte sem: zařízení, zbraně, dopravní prostředky • Rozpínání vesmíru MIB • Les Twins: Taneční kreace • Frank the Pug & Pawny o filmu • v případě, že budete neuralyzováni: Rekapitulace MIB (alza.cz)

Podobné produkty ako Muži v černém: Globální hrozba - Blu-ray (BD002159) , Útěk z new yorku - blu-ray (bd001499)

Piráti z Karibiku 2: Truhla mrtvého muže (BLU-RAY)

Piráti z Karibiku 2: Truhla mrtvého muže (BLU-RAY)
Detail

Perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk na dosah s BLU-RAY filmem Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (2006). Přestože si Jack Sparrow myslí, že svůj dluh splatil, není tomu přesně tak, jak by si přál. Brzy zjišťuje že se na něj lepí stín legendárního Davea Jonese. Kapitána Bludného Holanďana. Čas už vypršel a Jack bude muset najít cestu, jak splatit svůj dluh vůči Jonesovi. Pokud se mu to nepodaří čeká ho strašlivá budoucnost. Aby toho nebylo málo, podaří se mu díky své patálii překazit svým přátelům svatbu. Těšme se na další dobrodružství Jacka Sparrowa v doprovodu svých přátel Willa Turnera a Elizabeth Swannové v obsazení, které známe z předešlého "dílu" Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Piráti z Karibiku 2: Truhla mrtvého muže (BLU-RAY) , Nausnice z oceli

Piráti z Karibiku 2: Truhla mrtvého muže - Blu-ray (D00072)

Piráti z Karibiku 2: Truhla mrtvého muže - Blu-ray (D00072)
Detail

Film na Blu-ray - Prokletí Černé perly se sice podařilo zlomit, avšak kapitán jack Sparow musí se svou posádkou čelit mnohem děsivější hrozbě... Po krku mu jde legendární Davy Jones na lodi Bludný Holanďan i nemilosrdný lovec pirátů lord Cutler Beckett. Prokletí Černé perly se sice podařilo zlomit, avšak kapitán jack Sparow musí se svou posádkou čelit mnohem děsivější hrozbě - ukáže se, že Jack se upsal krví legendárnímu Davymu Jonesovi (Bill Nighy), který je vládcem oceánských hlubin a kapitánem tajemné lodě Bludný Holanďan. Pokud se Jackovi nepodaří najít způsob, jak se z této dohody vyvázat, bude nucen strávit celý posmrtný život jako otrok v Jonesových službách... Překvapivý vývoj událostí přeruší svatební plány Willa Turnera a Elizabeth Swann, kteří se znovu ocitají ve víru Jackových dobrodružství, během nichž dojde na strhující souboje s mořskými monstry, nepřátelsky naladěnými ostrovany a výstřední věštkyní Tiou Dalmou (Naomie Harris) a dokonce i na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Piráti z Karibiku 2: Truhla mrtvého muže - Blu-ray (D00072) , Princ z persie: písky času - blu-ray (d00243)

Muži v černém (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD001979)

Muži v černém (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD001979)
Detail

Film na Blu-ray - Chrání Zemi před šmejdem z vesmíru... Nedaleko New Yorku přistál létající talíř a v něm nejodpornější a nejnaštvanější padouch celého vesmíru. Osud země zase jednou visí na vlásku. Jsou naši nejlepší, poslední a jedinou linií obrany. Jsou to MUŽI V ČERNÉM! Chrání Zemi před šmejdem z vesmíru... Dělat tuhle práci chce nejen chladnokrevné IQ a bleskové reflexy, ale také zatraceně dobrý žaludek. Agent "K" (Tommy Lee Jones), veterán supertajné vládní agentury MiB (Men in Black), která má na starost ostrahu planety Země před vetřelci z vesmíru, dostává nového parťáka (Will Smith) v době, kdy nedaleko New Yorku přistál létající talíř a v něm nejodpornější a nejnaštvanější padouch celého vesmíru. Osud země zase jednou visí na vlásku...A v cestě mus tojí pouze agent "K" a agent "J"! Bonusy: • Komentář: režisér Barry Sonnenfeld a Tommy Lee Jones • Technický komentář: Barry Sonnenfeld, Rick Baker a tým Industrial Light & Magic •... (alza.cz)

Podobné produkty ako Muži v černém (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD001979) , 3d blu ray

Calvin Klein Elegantní náramek z oceli pro muže Link 35000089

Detail

Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis "Calvin Klein" na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly - ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Calvin Klein Elegantní náramek z oceli pro muže Link 35000089 , Nausnice z chirurgicke oceli

Muži v černém 2 (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD002137)

Muži v černém 2 (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD002137)
Detail

Film na Blu-ray - Chrání Zemi před šmejdem z vesmíru... Zemi ohrožuje ďábelské spiknutí řízené Serleenou, zlou kylothianskou nestvůrou. Jsou naši nejlepší, poslední a jedinou linií obrany. Jsou to MUŽI V ČERNÉM! Chrání Zemi před šmejdem z vesmíru... Uplynuly čtyři roky od chvíle, kdy agenti odvrátili obrovskou intergalaktickou katastrofou. Kay (Tommy Lee Jones) se vrátil k pohodlnému civilnímu životu, zatímco Jay (Will Smith) pokračuje ve své práci pro MIB, vysoce fundovanou, ale stále neoficiální agenturu, která řídí všechny mimozemské věci na Zemi. Když nevítaná kylothianská stvůra ukrytá v těle krásné modelky začne ohrožovat existenci lidstva, agent "J" musí povolat agenta "K" z dočasného důchodu. Pod přísným dohledem ústředí a pod časovým tlakem Kay a Jay využijí pomoci psího agenta Franka a armády nezdolných červů, aby to přitažlivé mimozemšťance pořádně nandali! Bonusy: • Komentář režiséra Barryho Sonnenfelda • Alternativní závěr •... (alza.cz)

Podobné produkty ako Muži v černém 2 (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD002137) , 13 hodin: tajní vojáci z benghází - blu-ray (p00975)

Muži v černém 3 (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD002138)

Muži v černém 3 (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD002138)
Detail

Film na Blu-ray - Chrání Zemi před šmejdem z vesmíru... Nedaleko New Yorku přistál létající talíř a v něm nejodpornější a nejnaštvanější padouch celého vesmíru. Osud země zase jednou visí na vlásku. Jsou naši nejlepší, poslední a jedinou linií obrany. Jsou to MUŽI V ČERNÉM! Chrání Zemi před šmejdem z vesmíru... Agent "J" během svého patnáctiletého fungování v agentuře MiB viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic - ani mimozemšťané - ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K i osud planety Země v ohrožení, musí agent "J" cestovat v čase zpět do minulosti, aby za pomoci svého parťáka "K"v mladší vydání dal vše do pořádku. Bonusy: • Partneři v čase: Z natáčení MIB 3 • MIB: 1960 versus dnes • Vizuální efekty MIB 3 • Nepovedené záběry • Rozbor scén • Záběry z natáčení • Videoklip Pitbull "Back In Time" ULTRA HD Ultra HD (někdy též označováno jako UHDTV nebo 4K) znamená... (alza.cz)

Podobné produkty ako Muži v černém 3 (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD002138) , Piráti z karibiku: na vlnách podivna - blu-ray (d00499)

Tommy Hilfiger Moderní dvojitý náramek pro muže z oceli Monogram 2790462

Detail

Tommy Hilfiger Moderní dvojitý náramek pro muže z oceli Monogram 2790462 (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Tommy Hilfiger Moderní dvojitý náramek pro muže z oceli Monogram 2790462 , Harry potter a vězeň z azkabanu - blu-ray (w00487)

Calvin Klein Stylový náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000062

Detail

Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis "Calvin Klein" na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly - ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Calvin Klein Stylový náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000062 , Whitesnake: greatest hits (blu-ray + cd) - blu-ray-cd (9029648237)

Calvin Klein Módní náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000053

Detail

Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis "Calvin Klein" na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly - ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Calvin Klein Módní náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000053 , Sabaton: great show (dvd + blu-ray) - dvd-blu-ray (4065629618100)

Calvin Klein Módní náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000053

Detail

Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis "Calvin Klein" na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly - ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Calvin Klein Módní náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000053 , Casino - blu-ray (u00116)

Calvin Klein Stylový náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000062

Detail

Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis "Calvin Klein" na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly - ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Calvin Klein Stylový náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000062 , Poldové - blu-ray (w00872)

Muži v černém: Globální hrozba (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD002160)

Muži v černém: Globální hrozba (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD002160)
Detail

Film na Blu-ray - Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. Bonusy: • Vynechané scény • Aliencestry.com • Neuralizér: Jako by se to nikdy nestalo • Nepovedné záběry • Noví rekruiti, klasické obleky • Pojďme na to! V zákulisí natáčení akčních scén a kaskadérských kousků • Pohlédněte sem: zařízení, zbraně, dopravní prostředky • Rozpínání vesmíru MIB • Les Twins: Taneční kreace • Frank the Pug & Pawny o filmu • v případě, že budete neuralyzováni: Rekapitulace MIB ULTRA HD Ultra HD (někdy též označováno jako UHDTV nebo 4K) znamená vysoké rozlišení obrazu (3840×2160).... (alza.cz)

Podobné produkty ako Muži v černém: Globální hrozba (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD002160) , Cats - blu-ray (u00334)

Tenet (BLU-RAY + BLU-RAY Bonus) (2 BLU-RAY)

Tenet (BLU-RAY + BLU-RAY Bonus) (2 BLU-RAY)
Detail

Perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk na dosah s BLU-RAY filmem Tenet (2020). Vyzbrojený jediným slovem, TENET, bojuje hlavní hrdina v temném prostředí mezinárodní špionáže za záchranu celého světa na extrémně komplikované misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla tak, jak je známe.Bonusy:- Svět jinýma očima: Film o filmu Tenet – více než hodina bonusů o obsazení, provázanosti scén, výpravě, natáčení, lokacích, kostýmech, hudbě, tvorbě dechberoucích scén a mnohém dalším (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tenet (BLU-RAY + BLU-RAY Bonus) (2 BLU-RAY) , Bídníci - blu-ray (8596978907936)

Muž z oceli (2D+3D) (2 BLU-RAY)

Muž z oceli (2D+3D) (2 BLU-RAY)
Detail

OD ZACKA SNYDERA, REŽISÉRA STRÁŽCŮ A 300: BITVA U THERMOPYL. Malý chlapec objevuje své nadlidské schopnosti a mimozemský původ. Jako mladý muž zjišťuje odkud pochází a proč byl poslán na Zemi. Aby zachránil svět před zničením a stal se symbolem naděje pro celé lidstvo bude v sobě muset probudit hrdinu.V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Tereza Bebarová - Amy Adams (Lois Laneová), Martin Stránský - Michael Shannon (Generál Zod), Jiří Schwarz - Russell Crowe (Jor-El), Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Jonathan Kent), Nela Boudová - Diane Lane (Martha Kentová), Dana Černá - Ayelet Zurer (Lara Lor-Van), Petr Oliva - Laurence Fishburne (Perry White), Kateřina Lojdová - Antje Traue (Faora-Ul), Jan Šťastný - Christopher Meloni (Plukovník Nathan Hardy), Luděk Čtvrtlík - Richard Schiff (Dr. Emil Hamilton), Zdeněk Podhůrský - Harry Lennix (Generál Swanwick), Jindřich Žampa - Cooper Timberline (Clark Kent (9 let)), Kristýna Bonusy:• SILNÉ CHARAKTERY, LEGENDÁRNÍ ROLEProzkoumejte legendární postavy Supermanova světa a jejich vývoj v novém pojetíSupermanova příběhu.• KRYPTON ODHALEN!Dylan Strawberry (Clark Kent, ve věku 13 let), vám přiblíží úžasné kryptonské technologie, zbraně a vesmírnélodi zachycené ve filmu Muž z oceli.• MAXIMÁLNÍ AKCEOpravdu realistické superhrdinské kousky (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Muž z oceli (2D+3D) (2 BLU-RAY) , Vdovy - blu-ray (bd002014)

Batman (2022) (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (2 BLU-RAY)

Batman (2022) (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (2 BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Batman [2022]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Dolby Atmos. 2 Disky. Ve svém druhém roce boje proti zločinu Batman odhaluje korupci v Gotham City, která souvisí s jeho vlastní rodinou, a čelí sériovému vrahovi - Hádankář. Dva roky slídění po ulicích jako Batman, který nahání strach zločincům, zavedly Bruce Waynea hluboko do stínů Gotham City. Mezi zkorumpovanou sítí městských úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců - Alfreda Pennywortha a poručíka Jamese Gordona - a mezi svými spoluobčany se stal jediným ztělesněním pomsty. Když se vrah sérií sadistických machinací zaměří na gothamskou smetánku, stopa záhadných indicií pošle Největšího detektiva světa na vyšetřování do podsvětí, kde se setká s postavami jako Oswald Cobblepot, Edward Nashton, Carmine Falcone a Selina Kyleová. Jakmile důkazy začnou vést blíže k domovu a začne být jasný rozsah pachatelových plánů, musí Batman navázat nové vztahy a odhalit pachatele, aby se stal symbolem naděje Gotham City.Bonusy:• Příprava odplaty: Film o filmu s herci a tvůrci• Vynechané scény s komentářem režiséra• Anatomie automobilové honičky s Batmobilem• Batman: Geneze• Stát se Catwoman (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Batman (2022) (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (2 BLU-RAY) , Rychlejší - blu-ray (bd001598)

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 54 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 54 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 54 mm , Šofér - blu-ray (u00684)

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 59 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 59 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 59 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 67 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 67 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 67 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 49 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 49 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 49 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 53 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 53 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 53 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 58 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 58 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 58 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 60 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 60 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 60 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 65 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 65 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 65 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 62 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 62 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 62 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 55 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 55 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 55 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 56 mm

Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 56 mm
Detail

Šperky Silvego jsou dodávané bez krabičky , kterou si můžete vybrat z naší nabídky . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Silvego Snubní prsten pro muže i ženy z oceli RRC22799 56 mm

Calvin Klein Stylový černý náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000054

Detail

Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis "Calvin Klein" na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly - ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Calvin Klein Stylový černý náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000054

Calvin Klein Stylový černý náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000054

Detail

Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis "Calvin Klein" na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly - ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Calvin Klein Stylový černý náramek z oceli pro muže Iconic Id 35000054

Tenet (4K ULTRA HD + BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (3 BLU-RAY)

Tenet (4K ULTRA HD + BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (3 BLU-RAY)
Detail

Jedinečný zážitek při sledování filmu na 4K UHD BLU-RAY s filmem Tenet (2020). Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Hlavní zbraní hrdiny akčního sci-fi spektáklu filmového vizionáře Christophera Nolana je jediné slovo - TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe.Bonusy:- Svět jinýma očima: Film o filmu Tenet – více než hodina bonusů o obsazení, provázanosti scén, výpravě, natáčení, lokacích, kostýmech, hudbě, tvorbě dechberoucích scén a mnohém dalším (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tenet (4K ULTRA HD + BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (3 BLU-RAY)

Predátor (4K ULTRA HD + BLU-RAY + 3D BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Predátor (4K ULTRA HD + BLU-RAY + 3D BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Predátor [1987]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. 2 disky obsahují filmy ve verzi: 4K + Blu-ray + 3D Blu-ray. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Predátor (4K ULTRA HD + BLU-RAY + 3D BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Není čas zemřít (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)

Není čas zemřít (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)
Detail

Blu-ray HD film Není čas zemřít [No Time to Die, 2021]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Daniel Craig. Nový James Bond 25. Poslední film s Danielem Craigem v hlavní roli. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Není čas zemřít (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)

Inferno (steelbook) (2x Blu-ray) - Blu-ray (BD001455)

Inferno (steelbook) (2x Blu-ray) - Blu-ray (BD001455)
Detail

Film na Blu-ray - V akčním thrilleru ze současnosti se věhlasný profesor symbologie Robert Langdon (Tom Hanks) probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici. Tady spojuje své síly se Siennou Brooks (Felicity Jones), doktorkou, která mu, jak Langdon doufá, pomůže vrátit vzpomínky. V akčním thrilleru ze současnosti se věhlasný profesor symbologie Robert Langdon (Tom Hanks) probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici. Tady spojuje své síly se Siennou Brooks (Felicity Jones), doktorkou, která mu, jak Langdon doufá, pomůže vrátit vzpomínky. Společně se pouští do závodu s časem napříč Evropou, aby zastavili virus, který může vymýtit polovinu světové populace. (alza.cz)

Podobné produkty ako Inferno (steelbook) (2x Blu-ray) - Blu-ray (BD001455)

Spectre (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Spectre (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Jedinečný zážitek při sledování filmu na 4K UHD BLU-RAY s filmem Spectre (2015). Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE. Bonusy na Blu-ray: • SPECTRE: Největší úvodní scéna v dějinách Bonda • Videoblogy • Galerie (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spectre (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Spojenci (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Spojenci (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

UHD BLU-RAY s filmem Spojenci nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. UHD BLU-RAY disk neobsahuje český dabing. UHD BLU-RAY s filmem neobsahuje český dabing!!!Píše se rok 1942 a Max Vatan (Brad Pitt) seskakuje padákem do dun marocké pouště s cílem zabít v Casablance německého velvyslance. V městě se setkává s Francouzkou Marianne (Marion Cotillard), která má hrát roli jeho manželky a pomoci mu se splněním jeho mise. Předstírání manželské intimity a zamilovanosti postupně přeroste v opravdovou vášeň, a proto po ukončení operace společně odjedou do Londýna, kde se vezmou, válce navzdory. Jejich rodinné štěstí trvá jen do chvíle, kdy se Max dozví, že i tohle může být jen důmyslná hra, která by ve finále mohla výrazně ovlivnit výsledek Druhé světové války. V tu chvíli začíná jeho zoufalý hon za pravdou a za nadějí, že to, co o jeho ženě tvrdí jeho nadřízení, není pravda.Bonusy:• Příběh Spojenců• Z kulis až na Saharu: O produkci filmu• Čočkou objektivu: V režii Roberta Zemeckise• Dobové kostýmy• Dokud nás smrt nerozdělí: Max a Marianne• Dámy a pánové: Herečky a herci• Světla, pixely, akce! Vizuální efekty ve filmu• Za volantem: vozidla ve filmu• Nabito! Zbraně ve filmu• Hudba ve filmu (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spojenci (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

My (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

My (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem My (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Adelaide Wilsonová (Lupita Nyong'o) přijíždí s manželem a dvěma dětmi na prázdninový pobyt na chatu na kalifornském pobřeží, kde jako malá trávila léto. Na první pohled vyrovnaná a spokojená žena v sobě skrývá velké trauma z dětství a hned po příjezdu v ní řetězec zdánlivě nevinných událostí vyvolává silnou paranoiu a pocit, že rodinná idyla brzy skončí. Předtucha se promění v realitu, když se uprostřed noci na příjezdové cestě k domu objeví čtveřice podivínů, kteří na rodinu záhy zaútočí. Děsivá noční můra je o to strašlivější, že ti útočníci vypadají úplně stejně jako Wilsonovi. Jen mají v rukou zbraně. A neváhají je použít.Bonusy: • Spoutáni vnitřními běsy: Film o filmu• Vynechané scény• Předefinování žánru: Vize hororu Jordana Peela• Zemřít v obou úrovních: Grand Pas de Deux• V roli Červené• Dualita filmu My (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako My (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Mission: Impossible 6: Fallout (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)

Mission: Impossible 6: Fallout (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)
Detail

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Užijte si perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Mission: Impossible - Fallout (2018). Všechny mise vedly právě sem. Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho IMF tým (Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Fergusson) jsou zpátky a v sázce je tentokrát úplně všechno. Když dá Hunt přednost týmu namísto mise, nukleární zbraně padnou do špatných rukou a celému světu hrozí zkáza. Aby zabránili katastrofě, musí se spojit s neortodoxním agentem CIA (Henry Cavill). Nejocěňovanější akční film roku můžete nyní prožívat znovu a znovu.Bonusy:• Film o filmu - jak se natáčely dechberoucí kaskadérské kousky?• Vystřižené scény s komentářem režiséra• Storyboardy (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mission: Impossible 6: Fallout (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)
Muž z oceli - Blu-ray (W01575), Muž z oceli (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (W01980), Muž z oceli - DVD (W01424), Rozhněvaný muž - Blu-ray (N03411), Muž v ohni - Blu-ray (D01415), Světová válka Z - Blu-ray (P00883), Nit z přízraků - Blu-ray (BD001778), Útok z hlubin - Blu-ray (BD002044), Ztracené město Z - Blu-ray (N02080), Noční můry z temnot - Blu-ray (BD002161), Srdečné pozdravy z Ruska - Blu-ray (BD001274), Vykoupení z věznice Shawshank - Blu-ray (N02100), Tulák z širých plání - Blu-ray (U00446), Útěk z New Yorku - Blu-ray (BD001499), nausnice z oceli, Princ z Persie: Písky času - Blu-ray (D00243), 3d blu ray, nausnice z chirurgicke oceli, 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází - Blu-ray (P00975), Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna - Blu-ray (D00499), Harry Potter a Vězeň z Azkabanu - Blu-ray (W00487), Whitesnake: Greatest Hits (Blu-ray + CD) - Blu-ray-CD (9029648237), Sabaton: Great Show (DVD + Blu-ray) - DVD-Blu-ray (4065629618100), Casino - Blu-ray (U00116), Poldové - Blu-ray (W00872), Cats - Blu-ray (U00334), Bídníci - Blu-ray (8596978907936), Vdovy - Blu-ray (BD002014), Rychlejší - Blu-ray (BD001598), Šofér - Blu-ray (U00684)