Multimetr s detektorem vedení Voltcraft LSG-4 DMM

Multimetr s detektorem vedení Voltcraft LSG-4 DMM

Multimetr s detektorem vedení Voltcraft LSG-4 DMM

Nastavitelná citlivost·Multimetr se všemi standardními funkcemi LSG-4 DMM·Zkušební příjmač·2 x baterie (9 V)·2 x baterie (typ AAA)·1 sada měřicího vedení (conrad.cz)

Multimetr se zkoušečkou vedení voltcraft lsg-4 dmm

Multimetr se zkoušečkou vedení voltcraft lsg-4 dmm

Technické parametryHodnotaDélka kabelu (max.)400 mNapájení2x baterie 9 V / 2x baterie AAAKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška154 mmRozměr, šířka67 mmVlastnostiAkustický signál přepínatelný (nepřetržitý/pulzní)Zkoušečka průchodu a napětí hledaného kabeluMultimetr s měřicími fukcemi: V/AC, V/DC, ?, akustická zkoušečka průchodu a test diodCAT III 600VFukce Max a Hold.VybaveníNastavitelná citlivostMultimetr se všemi standardními funkcemiObsah baleníLSG-4 DMMZkušební příjmač2 x baterie (9 V)2 x baterie (typ AAA)1 sada měřicího vedení (fonetip.cz)

Multimetr se zkoušečkou vedení la-1014 (lsg-4 dmm)

Multimetr se zkoušečkou vedení la-1014 (lsg-4 dmm)

Multimetr se zkoušečkou vedení LA-1014 (LSG-4 DMM)S přístrojem LA-1014 (LSG-4DMM) jednoduše najdete vedení ve stěnách, stropech a podlahách. Skládá se z generátoru, který moduluje vysokofrekvenční signál na testovaném vedení a velice citlivého příjmače, který spolehlivě najde kabel ve zdi až do hloubky 15cm. Možnost připojení signálu přes krokosvorku nebo konektor RJ11. Co však tento přístroj vyvyšuje nad ostatní, je mnoho funkcí multimetru. Pro běžné měření tak již nepotřebujete další přístroj. Měří AC/DC napětí, AC/DC proud, odpor, vodivost, diody Detektor skrytého vedení - detekuje kabel až 15cm hluboko 2 části - generátor a sonda Díky gumové ochraně je mimořádně odolný Automatické nastavování rozsahu Technické údaje: DC napětí: 200mV/2V/20V/200V/600V AC napětí: 2V/20V/200V/600VDC… (fonetip.cz)

Přídavný vysílač signálu lsg 10b pro detektor vedení voltcraft lsg…

Přídavný vysílač signálu lsg 10b pro detektor vedení voltcraft lsg…

PopisPřídavný vysílač umožňuje spolehlivou lokalizaci kabelů v rozsáhlejších instalacích. Díky tomu lze pohodlně testovat větší plochy bez neustálého přemisťování vysílače. Vyhledávací signály lze zakódovat (1 - 7) a rozpoznávat pomocí přijímače detektoru vedení LSG-10.Vybavenívhodný pro LSG-10Nastavitelné kódováníSoučasně lze používat až 7 vysíláčůVlastnostiVhodné pro beznapěťové vedení a kabely vedoucí napětí.Rozsah dodávky2x měřicí kabel 2x zkušební hrot 2x krokosvorka Baterie Technické parametryKategorie měřeníCAT III 300 Vdélka130 mmvýška32 mmŠířka69 mmHmotnost130 g]]> (fonetip.cz)

Detektor kabelů voltcraft lsg

Detektor kabelů voltcraft lsg

Vyhledávač a analyzátor elektrických vedení, zemnicích kabelů, pojistek, chráničů, ocelových prutů a vodivých trubek. Rozpozná jak přerušené vedení, tak zkrat na instalaci. Jednopólové vyhledávání je vhodné pro vyhledávání vedení a objektů v hloubce až 2 m, dvoupólové vyhledávání je vhodné pro nalezení pojistek a proudových chráničů. Přístroj vysílá signál o kmitočtu 125 KHz, což umožňuje přesnou lokalizaci bez rušivých vlivů. Pro práci v komplexním nastavení je kódování signálu na přijímači možné až se 7 vysílači. Vestavěný detektor napětí umožňuje snadné nalezení vedení pod napětím, alarm se zobrazí na vysílači i na přijímači.Technické parametryHodnotaKategorie měřeníCAT III 300 VNapájení2 x 9 VZvuková signalizaceAnoOptický ukazatelAnoHodnoty měření12/50/120/230/300… (fonetip.cz)

Detektor kabelu voltcraft lsg-3

Detektor kabelu voltcraft lsg-3

Praktický detektor pro vyhledání a sledování vedení a kabelů. Vhodný rovněž pro přezkoušení a vyhledání telefonních a síťových vedení (Koax, 10/ 100/ 100 Base-T) - určí správné položení kabelů a překontroluje průchodu. Přístroj LSG-3 se skládá z akustického generátoru, který moduluje signál s vysokou frekvencí na zkoušené vedení, a vysoce citlivého indukčního přijímače, který detekuje kabely spolehlivě až d hloubky 15 cm ve zdi. Umožňuje přené zjištění položení kabelů.Technické parametryHodnotaDélka kabelu (max.)615 mNapájení2x baterie 9 VRozměry vysílače(Š x V x H) 68 x 125 x 26 mmZvuková signalizaceAnoHmotnost (vysílač)120 gOptický ukazatelAnoRozměr, výška210 mmRozměr, šířka40 mmHodnoty měřeníIdentifikace, průchod, přerušení, zkratHmotnost90 gVlastnostiVysílač: Kapacitní napojení… (fonetip.cz)

Detektor kabelů Voltcraft LSG-10

Detektor kabelů Voltcraft LSG-10

Vyhledávač a analyzátor elektrických vedení, zemnicích kabelů, pojistek, chráničů, ocelových prutů a vodivých trubek. Rozpozná jak přerušené vedení, tak zkrat na instalaci. Jednopólové vyhledávání je vhodné pro vyhledávání vedení a objektů v hloubce až 2 m, dvoupólové vyhledávání je vhodné pro nalezení pojistek a proudových chráničů. Přístroj vysílá signál o kmitočtu 125 KHz, což umožňuje přesnou lokalizaci bez rušivých vlivů. Pro práci v komplexním nastavení je kódování signálu na přijímači možné až se 7 vysílači. Vestavěný detektor napětí umožňuje snadné nalezení vedení pod napětím, alarm se zobrazí na vysílači i na přijímači. CAT III 300 V·Pro vedení bez napětí i pod napětím·Detekovatelných až 7 vysílačů Vysílač · Přijímač · 2 měřicí kabely · 2 zkušební hroty · 2 svorky · 2x baterie ·… (conrad.cz)

Detektor kabelu Voltcraft LSG-3

Detektor kabelu Voltcraft LSG-3

Praktický detektor pro vyhledání a sledování vedení a kabelů. Vhodný rovněž pro přezkoušení a vyhledání telefonních a síťových vedení (Koax, 10/ 100/ 100 Base-T) - určí správné položení kabelů a překontroluje průchodu. Přístroj LSG-3 se skládá z akustického generátoru, který moduluje signál s vysokou frekvencí na zkoušené vedení, a vysoce citlivého indukčního přijímače, který detekuje kabely spolehlivě až d hloubky 15 cm ve zdi. Umožňuje přené zjištění položení kabelů. Vysoká citlivost·Ideální detektor pro síťové a telekomunikační instalace Detektor není vhodný pro detekování vodičů pod napětím vyšším než 24 V AC (např. el. vedení ve zdi s napětím 230 V/AC). V případě připojení detektoru na napětí vyšší než 24 V AC, hrozí nevratné poškození generátoru. Vysílač · Zkouška příjmu · Náhradní… (conrad.cz)

Multimetr se zkoušečkou kabelu Voltcraft LZG-1 DMM

Multimetr se zkoušečkou kabelu Voltcraft LZG-1 DMM

Až 16-žilové kabely nyní identifikujete s přístrojem LZG-1 DMM bez pomoci další osoby. Potřebujete pouze předem známé zemnicí nebo referenční vedení (např. trubky topení nebo vodovodní roury). Přístroj LZG-1 DMM má navíc ještě četné funkce multimetru. Díky pogumování je přístroj vhodný i použití za ztížených podmínek na staveništích. Přiřazení až 16-žilových kabelů·Multimetr pro CAT III 600 V LZG-1 DMM · Vysílač · 1 souprava bezpečnostních měřicích ¨kabelů · 2x baterie AAA · 2x 9 V baterie. (conrad.cz)

Multimetr se zkoušečkou kabelu Voltcraft CT-3 DMM

Multimetr se zkoušečkou kabelu Voltcraft CT-3 DMM

Přístroj CT-3 DMM nabízí nejen možnost kontroly instalace sítí, ale také četné funkce multimetru. Díky gumové ochraně je přístroj CT-3 DMM také vhodný pro drsné zacházení na pracovištích. Zkoušečka pro BNC, RJ11 a RJ45·Multimetr pro CAT III 600 V Multimetr · Externí měřicí přijímač · Zkušební kabel RJ45 · Kabel adaptéru 2 BNC · Ukončení kabelu BNC · 2x adaptér RJ45 na RJ11 · Měřicí kabely · Baterie · Transportní taška. (conrad.cz)

Multimetr se zkoušečkou kabelu ct-3 dmm

Multimetr se zkoušečkou kabelu ct-3 dmm

Přístroj CT-3 DMM nabízí nejen možnost kontroly instalace sítí, ale také četné funkce multimetru. Díky gumové ochraně je přístroj CT-3 DMM také vhodný pro drsné zacházení na pracovištích.Technické parametryHodnotaNapájení2x baterie AAA, 1x baterie 9 VRozměr, délka165 mmKalibrace možná podleISO / DAkkSUrčen proBNC, RJ11 a RJ45Rozměr, výška43 mmRozměr, šířka75 mmHodnoty měřeníIdentifikace, průchod, přerušeníVlastnostiPřehledný podsvícený sloupcový displejRuční automatické snímáníMultimetr s funkcemi měření V/AC, V/DC, ?, akustická zkoušečka propojení a test diod.VybaveníZkoušečka pro BNC, RJ11 a RJ45Multimetr pro CAT III 600 VObsah baleníMultimetr Externí měřicí přijímač Zkušební kabel RJ45 Kabel adaptéru 2 BNC Ukončení kabelu BNC 2x adaptér RJ45 na RJ11 Měřicí kabely Baterie … (fonetip.cz)

Multimetr se zkoušečkou kabelu lzg-1 dmm

Multimetr se zkoušečkou kabelu lzg-1 dmm

Až 16-žilové kabely nyní identifikujete s přístrojem LZG-1 DMM bez pomoci další osoby. Potřebujete pouze předem známé zemnicí nebo referenční vedení (např. trubky topení nebo vodovodní roury). Přístroj LZG-1 DMM má navíc ještě četné funkce multimetru. Díky pogumování je přístroj vhodný i použití za ztížených podmínek na staveništích.Technické parametryHodnotaRozměry(Š x V x H) 75 x 162 x 44 mmRozměr, výška162 mmRozměr, šířka75 mmUrčen proKabely bez napětíNapájení2x baterie 9 V / 2x baterie AAAHodnoty měřeníIdentifikace, průchod, přerušeníHmotnost (hodnota)310 gVlastnostiFunkce měření: V/AC, V/DC, odpor, test diod, akustické zkoušení průchodu.VybaveníPřiřazení až 16-žilových kabelůMultimetr pro CAT III 600 VObsah baleníLZG-1 DMM Vysílač 1 souprava bezpečnostních měřicích ¨kabelů 2x… (fonetip.cz)

Digitální multimetr gmc metrahit pro trms-dmm

Digitální multimetr gmc metrahit pro trms-dmm

Multimetr generace Starline jsou robustní a spolehlivé digitální multimetry s pevným, odolným, plastovým pouzdrem. Přístroje se vyznačují dokonalou technikou jako např. 3 pouzdra s automatickým blokováním (ABS), TRMS měření do 20 KHz s měření teploty s termočlánkem typu K (navíc Pt100/Pt1000 u X-tra), a také podsvícený displej s velkými číslicemi.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC1000 VVnitřní odpor DC9 M?Rozsah měření teploty-50 - 1372 °CRozsah měření odporu10 m? - 40 M?Min. měřená hodnota V/AC0.01 mVKategorie měřeníCAT III 1000 V · CAT IV 600 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníTrue RMSZákladní přesnost (±)0,05 %Napájení2 x AATyp (výrobce)METRAHIT PROVnitřní odpor AC9 M?Max. měřená hodnota V/DC1000 VDisplej (counts)12000RozhraníOptickéMin. měřená hodnota V/DC0… (fonetip.cz)

Digitální multimetr gmc metrahit base trms-dmm

Digitální multimetr gmc metrahit base trms-dmm

Multimetr generace Starline jsou robustní a spolehlivé digitální multimetry s pevným, odolným, plastovým pouzdrem. Přístroje se vyznačují dokonalou technikou jako např. 3 pouzdra s automatickým blokováním (ABS), TRMS měření do 20 KHz s měření teploty s termočlánkem typu K (navíc Pt100/Pt1000 u X-tra), a také podsvícený displej s velkými číslicemi.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC1000 VVnitřní odpor DC9 M?Rozsah měření teploty-50 - 1372 °CRozsah měření odporu10 m? - 40 M?Min. měřená hodnota V/AC0.01 mVKategorie měřeníCAT III 1000 V · CAT IV 600 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníTrue RMSZákladní přesnost (±)0,05 %Napájení2 x AATyp (výrobce)METRAHIT BASEVnitřní odpor AC9 M?Max. měřená hodnota V/DC1000 VDisplej (counts)12000RozhraníOptickéMin. měřená hodnota V… (fonetip.cz)

Digitální multimetr gmc metrahit x-tra trms-dmm

Digitální multimetr gmc metrahit x-tra trms-dmm

Multimetr generace Starline jsou robustní a spolehlivé digitální multimetry s pevným, odolným, plastovým pouzdrem. Přístroje se vyznačují dokonalou technikou jako např. 3 pouzdra s automatickým blokováním (ABS), TRMS měření do 20 KHz s měření teploty s termočlánkem typu K (navíc Pt100/Pt1000 u X-tra), a také podsvícený displej s velkými číslicemi.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC1000 VVnitřní odpor DC9 M?Rozsah měření teplotyTyp K: -50 - +1372°C, Pt100: -200 - +850 °CRozsah měření odporu10 m? - 40 M?Min. měřená hodnota V/AC0.01 mVKategorie měřeníCAT III 1000 V · CAT IV 600 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníTrue RMSZákladní přesnost (±)0,05 %Rozsah měření kapacity10 pF - 1000 µFNapájení2 x AATyp (výrobce)METRAHIT X-TRAVnitřní odpor AC9 M?Max. měřená hodnota V… (fonetip.cz)

Digitální multimetr s miliohmmetrem voltcraft r-200

Digitální multimetr s miliohmmetrem voltcraft r-200

R-200 umožňuje měření miliohmových odporů od 0,1 m? do 40 ? s vysokým rozlišením a přesností u transformátorů, spínacích obvodů, sběrnicových systémů, konstrukčních dílů atd. Díky nastříknuté ochraně z měkké gumy je R-200 vhodný i k použití v náročných podmínkách.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC600 VVnitřní odpor DC10 M?Frekvence měření50 Hz - 400 HzRozsah měření odporu0,1 m? - 40 ?Min. měřená hodnota V/AC0.1 mVKategorie měřeníCAT III 600 VTypy multimetrů (kategorie)Zkoušečka elektronických komponentTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)0,01 %Rozsah měření kapacity0,01 nF - 4 mFNapájení6x baterie AATyp (výrobce)R-200Vnitřní odpor AC10 M?Max. měřená hodnota V/DC600 VDisplej (counts)4000RozhraníŽádnéMin. měřená hodnota V/DC0.1 mVKalibrace možná podleISO / DAkkSFrekvenční… (fonetip.cz)

Bezdrátový detektor vedení s generátorem tónu fluke networks…

Bezdrátový detektor vedení s generátorem tónu fluke networks…

PopisPro3000 analogový toner a senzor je ideální k testování kabelů tónem a sledování v neaktivní sítí, zejména pro identifikaci jednotlivých párů se SmartTone ® technologií. Zahnutý konektor a izolované svorky usnadňují přístup k jednotlivým vodičům. Konektor RJ11 je ideální k použití jako telefonní zásuvka. Díky výkonnému reproduktoru síťového senzoru můžete slyšet signály přes sádrokartonové desky, dřevo a další krytiny, a tímto způsobem rychle a nekomplikovaně najít vedení . Tento hlasitý zvuk je možné vysílat až do 16 km na většině kabelů. Nylonové pouzdro přístroje se pohodlně vejde na opasek, to znamená, že jste vždy dobře vybaveni.VybaveníLokalizace a sledování kabelu v neaktivních sítíchVlastnostiPět jedinečných tónů pro přesnou identifikaci párů kabelů.Vysílá hlasitý tón až 16… (fonetip.cz)

Digitální multimetr s měřením síly satelitního signálu voltcraft…

Digitální multimetr s měřením síly satelitního signálu voltcraft…

Digitální multimetr s měřením síly satelitního signálu Voltcraft ST-100 DMM Typ ST-100 DMM je kombinace multimetru a satelitního vyhledávače. Přístroj je ideální pro anténáře a instalační techniky. Satelitní Finder umožňuje rychlou orientaci ve změně úrovně signálu.Technické specifikace:Frekvenční rozsah vyhledávače: 0,95 - 2,3 GHzVstupní napětí: 13 - 18 V/DCTechnické parametry:Rozsah měření odporu: 0.1 ? - 20 M?Rozhraní: ŽádnéNapájení: 2x baterie AAAHmotnost: 308 gKalibrace možná podle: ISO / DAkkSMin. měřená hodnota V/DC: 0.1 mVKategorie měření: CAT III 600 VTyp (výrobce): ST-100 DMMZákladní přesnost (±): 0,5 %Frekvenční rozsah: 50/60 HzRozměr, šířka: 75 mmMin. měřená hodnota V/AC: 1 mVDisplej (counts): 2000Vnitřní odpor AC: 7.5 M?Vlastnosti multimetrů: Sat měřící funkceMax. měřená… (fonetip.cz)

Tester průchodnosti vedení Voltcraft VC-31

Tester průchodnosti vedení Voltcraft VC-31

Kombitest VC-31 je kombinace zkoušečky průchodu, zkoušečky napětí pro stejnosměrné a střídavé napětí do 400 V a jednoduché zkoušečky pro spínač na ochranu proti svodovým proudům (FI). Přístroj je díky snimatelné opaskové spojce s držákem magnetu a odolnému pouzdru ABS s gumovým chráničem ideální pro elektroinstalace. Měření usnadňuje možnost upevnění měřicího vedení na zadní straně přístroje VC-31. Akustickou indikaci zajišťuje bzučák, optickou LED. Výška tónu a kmitočet bzučáku umožňuje rozlišovat mezi průchodem, stejnosměrným a střídavým napětím. CAT III 400 V·Zkoušečka průchodu, napětí a FI v jednom Zkoušečka Kombitest · Baterie · Klips na opasek s magnetickým držákem. (conrad.cz)

Sada detektoru vedení greenlee 811k, 52047385

Sada detektoru vedení greenlee 811k, 52047385

PopisTato výkoná sada umožňuje i v náročných podmínkách, například při vysoké hladině hluku, bezpečně vyhledat vedení. Přijímač 200XP a akustický generátor 77GX pracují velmi efektivně i při silném hluku a digitálním přeslechu.VybaveníSpolehlivá i v nepříznivých podmínkáchVlastnostiVysoká přesnost díky krystalem řízenému digitálnímu signálovému procesoru (DSP)Nastavitelné digitální filtrování signálů ke zvýšení výkonuNastavení sondy pomocí jediného tlačítkaVypnutí síťového brumu stisknutím tlačítkaPřipojení pro testovací telefonNastavitelná výstupní úroveňServisní ukazatel pro dva vodičeKontrola zkratuGenerátor tónů s modulární zástrčkou a zásuvkou nebo krokosvorkou3 volitelné zvukové vzorySpořič baterie: sonda 5 min., generátor 4 hIndikace nízké kapacity baterieKompatibilní s… (fonetip.cz)

Sada detektoru vedení GreenLee 802K, 52025322

Sada detektoru vedení GreenLee 802K, 52025322

Tato souprava je vybavena signálním generátorem s mnoha přídavnými funkcemi včetně tónové zkoušečky pomocí indukčního zesilovače. Tento přístroj byl vyvinut k zjišťování a odstraňování poruch při provádění instalací datových sítí s přenosem zvuku (řeči, hudby atd.) jakož i smíšených sítí. Tato souprava dokáže lokalizovat obtížně přístupné kabely Cat5 a Cat6. Sada na zkoušení kabelů datových sítí Generátor AT8L · Tónová zkoušečka 200FP · Brašna na uložení soupravy · Baterie. (conrad.cz)

Sada detektoru vedení Fluke 2042, 2435038

Sada detektoru vedení Fluke 2042, 2435038

Fluke 2042 je profesionální univerzální přístroj k lokalizaci a sledování kabelů a vedení. Hodí se zejména k vyhledávání kabelů ve zdech a pod zemí, k lokalizaci pojistek a pojistkových skříní a přiřazení k proudovým obvodům, jakož i k vypátrání přerušení a zkratů v kabelech a ve vytápěných podlah. Kromě toho lze vyhledávat s tímto přístrojem kovová vodovodní potrubí a rozvody tepla. Fluke 2042 je dodáván jako kompletní sada s vysílačem a přijímačem v praktickém přenosném kufru. Přijímač je navíc vybaven funkcí osvětlení pro práce v lokalitách se špatnými světelnými podmínkami. Lze použít přídavný vysílač·Optický a akustický alarm Vysílač · Přijímač · Sada měřícího vedení TL27 · Měřící hroty TP74 · Alligator Clip-Set AC285 · Přenosná kabela · Pevný kufr · Baterie (6x AA, 1 baterie 9 V… (conrad.cz)

Detektor kovů, elektrických vedení uni-t ut387a

Detektor kovů, elektrických vedení uni-t ut387a

Detektor kovů, elektrických vedení UNI-T UT387ADetektor UT387A slouží zejména pro detekci příček a profilů za sádrokartonovou zdí k usnadnění montážních prací. Lze jej také použít i na podlahy a dřevotřísku. Přístroj detekuje náhlou změnu v tloušťce materiálu, kterou zobrazí pomocí LCD displeje a zvukového signálu. Takto lze přesně označit hrany výztuh, příček a profilů za zdí. Detektor také upozorní na výskyt kovových předmětů a kabelů elektrického vedení, které představují nebezpečí např. při vrtání. Lze zvolit detekční režim pro tenké materiály (sádrokarton), nebo pro silné materiály (dřevotříska, podlahy). Velmi užitečná pomůcka pro řemeslníky, zedníky a podlaháře.Technické parametry:Detekce profilů: 19 mmHluboká detekce: 28.5 mmDetekce kabeláže: 50 mmLCD displejAutomatická… (fonetip.cz)

Sada detektoru vedení laserliner ac tracer, 083.050a

Sada detektoru vedení laserliner ac tracer, 083.050a

PopisBezdotykové vyhledávání signálu přijímačem. · Rychlé zjištění souvisejících obvodů za provozu. · Lokalizace vedení v souvisejících elektrických obvodech pod napětím. · Zadržení ochranných okruhů při instalaci pod napětím.VlastnostiZásuvkový adaptér pro kontrolu v budováchAdaptér na lampy E27.Rozsah dodávkyAC Tracer vč. přepravního obaluVysílač TXPřijímač RECVEurozástrčkaUK konektor (Velká Británie)E27 adapter na lampyBaterie]]> (fonetip.cz)

Sada detektoru vedení beha amprobe 2032, 3454320

Sada detektoru vedení beha amprobe 2032, 3454320

PopisIdeální k detekci a sledování vedení. Detektor najde vedení ve zdi, přerušení obvodu a zkraty vedení a pojistek. Objeví i nedopatřením omítnuté zásuvkové a rozdělovací krabice, přerušení a zkraty v podlahových topeních a kovové vodovodní a topenářské trubky.VlastnostiVysílač: rozsah napětí: 0 - 250Přenosová frekvence 125 KHz, krystalem stabilizovanáLED ukazatel pro přenos signáluPřijímač: 7segmentový LED displej pro zobrazení čísla vedení a stavu baterie1 LED pro oblast příjmu4 LED pro příjem signálu.Rozsah dodávkyVysílač Přijímač Měřicí kabely 9V baterie Krokosvorky Zkušební hroty Přenosný kufřík Technické parametryNapájeníVysílač/přijímač: baterie 9 VÚdaje o hmotnostiVysílač/přijímačHmotnost520 g]]> (fonetip.cz)

Detektor kovů a elektrických vedení yato yt-73131

Detektor kovů a elektrických vedení yato yt-73131

Detektor kovů a elektrických vedení YATO YT-73131Detektor je schopen najít vodiče pod napětím, feromagnetické a diamagnetické kovové objekty a dřevěnénosníky nacházející se ve stěnách. Díky přehlednému displeji a jednoduché obsluze lze uvedené objekty rychle a přesně vyhledat. Optimální rozměry a bateriové napájení poskytují zařízení vysokou mobilitu.Vlastnosti:Zjistitelné objekty: dřevo, kov, vodiče pod napětímDetekční dosah (feromagnetické kovy): 80 mmDetekční dosah (diamagnetické kovy): 60 mmDetekční dosah (vodiče pod napětím): 50 mmDetekční dosah (dřevo): 20 mmNapájení: 9 V DC (9F22)Provozní teplota: 0 ÷ +50°CTeplota skladování: -10 ÷ +60°CRozměry: 145 x 67 x 25 mm (fonetip.cz)

Sada detektoru vedení GreenLee PTS 100/200, 50450808

Sada detektoru vedení GreenLee PTS 100/200, 50450808

Bezdotyková zkušební sada s plynule nastavitelnou citlivostí. Nacházení záměn a přerušení vodiče je s touto sadou velmi efektivní a jednoduché. Jednoduše připojte generátor na dvojité vedení a identifikujte druhý konec, a to až do vzdálenosti 10 km. Sada PTS 100 obsahuje akustický generátor PTS 200 a akustický zkoušeč PTS 100. Plynulé nastavení citlivosti Akustický generátor PTS 200 · Akustický zkoušeč PTS 100 · Taška· Návod k obsluze. (conrad.cz)

Přídavný vysílač pro detektor vedení Fluke 2042T, 2435045

Přídavný vysílač pro detektor vedení Fluke 2042T, 2435045

Přídavný vysílač pro sadu vyhledávače vedení Fluke 2042 k precizní lokalizaci přerušení kabelů. Každá sada vyhledávače vedení může využít 1 přídavný vysílač. 6 baterií (typ AA) · Návod k použití. (conrad.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc850

Digitální multimetr voltcraft vc850

Nová střední třída od společnosti Voltcraft®. Odolnost, spolehlivost, praktická výbava, ergonomický tvar, bezpečnost - to jsou atributy, které specifikují tento profesionální multimetr. I po stránce bezpečnosti se tento multimetr stává symbolem. Díky speciální konstrukci lze pouzdro kvůli výměně baterie a pojistky otevřít pouze tehdy, když je přístroj odpojen od všech měřicích kabelů. Při vstupních napětích >nad 30 V se na ukazateli objeví výstražný symbol. Odolné pouzdro s ochranným nástřikem z měkké gumy, výkonové pojistky 1 000 V a přepínání impedance, které stisknutím tlačítka redukuje vstupní odpor pro zabránění chybného měření následkem rozptylového napětí - všechny tyto vlastnosti doplňují jedinečnou koncepci bezpečnosti. Optoelektronické rozhraní patří k sériovému vybavení.… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc135

Digitální multimetr voltcraft vc135

Odolný přístroj pro začátečníky s profesionálními údaji a manuální volbou rozsahu. VOLTCRAFT® nabízí vhodný přístroj pro každého uživatele a každou oblast použití. Od provedení pro začátečníky až po profesionály vždy na aktuální technické úrovni a za obvykle příznivou cenu. Série VC100 je určena pro všechna měření v rámci domu a dílny. Mohou být prováděny také profesionální úkoly do 600 V.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC600 VVnitřní odpor DC10 M?Rozsah měření odporu0,1 ? - 20 M?Min. měřená hodnota V/AC0.1 VKategorie měřeníCAT III 600 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)0,5 %NapájeníBaterie 9 VTyp (výrobce)VC135 (ISO)Vnitřní odpor AC4.5 M?Max. měřená hodnota V/DC600 VDisplej (counts)2000RozhraníŽádnéMin. měřená hodnota V/DC0.1… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc155

Digitální multimetr voltcraft vc155

Odolný nastupující model s manuálním přepínáním měřených hodnot a měřením teploty. Značka VOLTCRAFT® nabízí každému uživateli vhodný přístroj dle jeho požadavků. Všechny modely, od základních až k profesionálním, odpovídají aktuálnímu stupni vývoje techniky, a to vždy za příznivou cenu. Série VC100 je ideální pro domácí amatérské použití, ale zvládnete s ním i profesionální měření do 600 V.Technické parametryHodnotaRozměry(Š x V x H) 72 x 137 x 35 mmKalibrace (dle normy)ISO / DKDKalibrace možná podleISO / DKDRozměr, výška137 mmRozměr, šířka72 mmRozsah měření střídavého napětí0,1 V - 600 VRozsah měření stejnosměrného proudu1 µA - 10 ARozsah měření stejnosměrného napětí0,1 mV - 600 VZákladní přesnost±0,8 %Displej (druh, velikost, řádky/znaky/rozlišení)2000 digitůRozsah měření teploty-40 -… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc830

Digitální multimetr voltcraft vc830

Nová série multimetrů VOLTCRAFT®. Odolnost, spolehlivost, praktická výbava, ergonomický tvar, bezpečnost pro uživatele - to jsou atributy, jež specifikují tyto profesionální multimetry. Po stránce bezpečnosti se tento multimetr stává symbolem. Díky patentované konstrukci lze pouzdro pro výměnu baterie a pojistky otevřít pouze tehdy, když je přístroj odpojen od všech měřicích kabelů. Integrovaná funkce TLD® (Test-Lead-Detection) varuje uživatele v případě nesprávně připojených měřicích kabelů. Při vstupních napětích nad 30 V se na ukazateli objeví výstražný symbol. Multimetr má odolné pouzdro s ochranným nástřikem z měkké gumy.Jedinečnou koncepci bezpečnosti završují výkonové pojistky na 1000 V se schopností odpojení proudu 30 kA a přepínaní impedance, které stisknutím tlačítka redukuje… (fonetip.cz)

Stolní multimetr Voltcraft VC650BT

Stolní multimetr Voltcraft VC650BT

Velmi kvalitní a přesný laboratorní multimetr s rozlišením 40 000 digitů a měřením efektivní hodnoty (True RMS AC) pro AC a DC, a měření napětí až do 35 KHz. Přístroj je vybaven přepínáním impedance, stisknutím tlačítka je redukován vstupní odpor, čímž se zabrání chybným měřením vlivem naindukovaného napětí. Opticky izolované USB rozhraní a software Voltsoft, který je součástí dodávky, umožňují bezpečný přenos a snadné vyhodnocení naměřených hodnot v počítači.Díky použitým výkonovým pojistkám na 1000 V, automatické volbě rozsahu a četným ochranným opatřením je možné bezpečné měření v prostředích do měřicí kategorie až CAT II 600 V. Přístroj VC650BT může být napájen podle potřeby buď bateriemi, nebo ze sítě 230 V/AC. Velký podsvícený displej umožňuje měření i v tmavých prostorech.… (conrad.cz)

Analogový multimetr voltcraft vc-2030a

Analogový multimetr voltcraft vc-2030a

Analogový multimetr Voltcraft VC-2030A Odolný multimetr s analogovým zobrazením naměřené hodnoty. Velmi snadné odečítání. Vnitřní obvody chráněny proti zkratu. - měření V/AC, V/DC, A/DC, mA/AC, ?, - testování baterií (1,5/9 V) - akustická signalizace průchodnosti obvodu - kalibrace možná podle ISO / DKD Technické údaje: - tester baterií: 1,5 / 9V DC - napájení: 2x AA (součást balení) - frekvenční rozsah: 50 - 400Hz - rozsah měření odporu: 0? - 10M? - rozměry (š x v): 102 x 150mm - rozhraní: žádné - displej: analog - kategorie měření: CAT III 500 V - hmotnost: 261 g - základní přesnost: ± 4 % - max. měřená hodnota A/AC: 500 mA - min. měřená hodnota A/AC: 0.05 mA - max. měřená hodnota A/DC: 10 A - min. měřená hodnota A/DC: 0.001 mA - max. měřená hodnota V/AC: 500 V - min. měřená hodnota V… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft mt-52

Digitální multimetr voltcraft mt-52

Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC600 VVnitřní odpor DC10 M?Rozsah měření teploty-20 - 1300 °CRozsah měření odporu0,1 ? - 40 M?Min. měřená hodnota V/AC0.1 mVKategorie měřeníCAT III 600 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)1,2 %Rozsah měření kapacity0,01 nF - 100 µF µFNapájeníBaterie 9 VTyp (výrobce)MT-52Vnitřní odpor AC10 M?Max. měřená hodnota V/DC600 VDisplej (counts)4000Vlastnosti multimetrůFunkce měření životního prostředíRozhraníŽádnéMin. měřená hodnota V/DC0.1 mVKalibrace možná podleISO / DAkkSFrekvenční rozsah40 Hz - 500 HzRozsah měření frekvence0,001 Hz - 10 MHzMěření napětíAC/DCRozměr, výška170 mmRozměr, šířka78 mmMin. měřená hodnota A/AC0.1 µADisplej (digitální / mechanický)DigitálníMax. měřená hodnota A/AC10 AHmotnost335 gMin.… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc130-1

Digitální multimetr voltcraft vc130-1

PopisOdolný základní přístroj s ruční volbou rozsahu měření. VOLTCRAFT® nabízí vhodný přístroj pro každého uživatele a všechny oblasti použití. Od provedení pro začátečníky až po profesionály vždy na aktuální technické úrovni a za velmi příznivou cenu. Série VC100 je ideální pro domácí amatérské použití, ale zvládnete s ním i profesionální měření do 250 V.VybaveníCAT III 250 V2000 countsVlastnostiDiodový testAkustický zkoušeč propojeníBezdotyková zkoušečka AC-napětíhFE-Tranzistorový test (s volitelným adaptérem)Funkce HoldIndikace Low-BattOdolný kryt s měkké pryže.Rozsah dodávkyMultimetr Meřicí vodiče 9 V baterie.Technické parametryMax. měřená hodnota V/AC250 VVnitřní odpor DC10 M?Min. měřená hodnota V/AC0.1 VKategorie měřeníCAT III 250 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp… (fonetip.cz)

Stolní multimetr voltcraft vc611bt, kalibrovaný

Stolní multimetr voltcraft vc611bt, kalibrovaný

PopisVelmi kvalitní a přesný stolní multimetr pro měření efektivní hodnoty (True RMS AC) s rozsahem zobrazení 6 000 digitů a s měřením teploty. Díky použitým výkonovým pojistkám na 1000 V, automatické volbě rozsahu a četným ochranným opatřením je možné bezpečné měření v prostředích do měřicí kategorie až CAT II 600 V. Přístroj VC611BT lze napájet buď bateriemi, nebo ze sítě 230 V/AC. Velký podsvícený displej umožňuje měření i v tmavých prostorech.VybaveníCAT II 600 V6000 digitůMěření TrueRMS ACAutomatická volba rozsahuMěření teplotyNapájení pomocí baterií nebo ze sítěS certifikátem ISOVlastnostiStandardní rozsahy měření V/DC, V/AC, A/DC, A/ACOdporKapacitaFrekvenceAkustická zkoušečka průchodnostiDiodový testFunkce HoldFunkce min./max.Ukazatel nízkého stavu baterieOdolný kryt s prostorem… (fonetip.cz)

Digitální oled multimetr voltcraft vc890

Digitální oled multimetr voltcraft vc890

Multimetr True RMS od společnosti VOLTCRAFT®. Odolný, spolehlivý, skutečně prakticky vybavený, ergonometricky tvarovaný, bezpečný - to jsou vlastnosti profesionálního multimetru. Přístroj VC890 OLED patří i mezi nejbezpečnější. Díky speciální konstrukci lze pouzdro kvůli výměně baterie a pojistky otevřít pouze tehdy, pokud je přístroj odpojen od všech měřicích kabelů. Při vstupních napětích > nad 30 V se na ukazateli objeví výstražný symbol. Odolné pouzdro s ochranným nástřikem z měkké gumy, výkonové pojistky na 1000 V, varovný tón v případě chybně připojených měřicích kabelů, přepínání impedance, které stisknutím tlačítka redukuje vstupní odpor pro zabránění chybných měření vlivem naindukovaného napětí, uzavírají jedinečnou koncepci bezpečnosti. Optoelektronické rozhraní patří k… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc-135

Digitální multimetr voltcraft vc-135

Odolný model s manuálním přepínáním rozsahů. Značka VOLTCRAFT® nabízí každému uživateli vhodný přístroj dle jeho požadavků. Všechny modely, od základních až k profesionálním, odpovídají aktuálnímu stupni vývoje techniky, a to vždy za příznivou cenu. Série VC100 je ideální pro domácí amatérské použití, ale zvládnete s ním i profesionální měření do 600 V.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC600 VVnitřní odpor DC10 M?Rozsah měření odporu0,1 ? - 20 M?Min. měřená hodnota V/AC0.1 VKategorie měřeníCAT III 600 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)0,5 %NapájeníBaterie 9 VTyp (výrobce)VC135Vnitřní odpor AC4.5 M?Max. měřená hodnota V/DC600 VDisplej (counts)2000RozhraníŽádnéMin. měřená hodnota V/DC0.1 mVFrekvenční rozsah45 Hz - 400 HzMěření napětíAC… (fonetip.cz)

Digitální multimetr Voltcraft AT-200

Digitální multimetr Voltcraft AT-200

CAT III 600 V·Rozsah měření u motorových vozidel pro úhel sepnutí a počet otáček motoru 1 sada měřicích kabelů · 2x krokosvorka · Teplotní čidlo typu K (-20 až + 200 °C) · Indukční snímač počtu otáček · Gumové ochranné pouzdro · 1 baterie 9 V · (conrad.cz)

Digitální multimetr Voltcraft MT-52

Digitální multimetr Voltcraft MT-52

Univerzální·Velmi odolný kryt·Přídavné měřicí funkce pro zvuk, teplotu, vlhkost atd.·Integrovaný luxmetr·Vč. teplotního čidla typu K·CAT III 600 V·4000 hodnot (counts) 1 sada měřicích kabelů · Snímač teploty od -20 do +250 °C typ K (snímače pro světlo, zvuk a vlhkost jsou integrovány v přístroji) · 1 baterie 9 V. (conrad.cz)

Stolní multimetr Voltcraft VC650BT, kalibrovaný

Stolní multimetr Voltcraft VC650BT, kalibrovaný

Velmi kvalitní a přesný laboratorní multimetr s rozlišením 40 000 digitů a měřením efektivní hodnoty (True RMS AC) pro AC a DC a měření napětí až do 35 KHz. Přístroj je vybaven přepínáním impedance, stisknutím tlačítka je redukován vstupní odpor, čímž se zabrání chybným měřením vlivem naindukovaného napětí. Opticky izolované USB rozhraní a software Voltsoft, který je součástí dodávky, umožňují bezpečný přenos a snadné vyhodnocení naměřených hodnot v počítači.Díky použitým výkonovým pojistkám na 1000 V, automatické volbě rozsahu a četným ochranným opatřením je možné bezpečné měření v prostředích až do přepěťové kategorie CAT II 600 V. Přístroj VC650BT může být napájen podle potřeby buď bateriemi, nebo ze sítě 230 V/AC. Velký podsvícený displej umožňuje měření i v tmavých prostorech.… (conrad.cz)

Digitální multimetr Voltcraft VC-155

Digitální multimetr Voltcraft VC-155

Ruční multimetr VOLTCRAFT® VC155 je odolný základní přístroj pro mnoho druhů měření. Manuální volba měřicího rozsahu umožňuje měření a zobrazení naměřených hodnot s pevně zadaným rozlišením. Díky rozšířenému rozsahu napětí až do 600 V lze spolehlivě a bezpečně provádět i profesionální měření. Integrovaná kapesní LED svítilna vám v případě potřeby zajistí vždy dostatek světla. O vysoké kvalitě měřicího přístroje svědčí i další výkonové charakteristiky, například měření teploty s pomocí čidla, měření odporu, test diod a průchodnosti a funkce Hold. A to všechno za pověstnou příznivou cenu. Odolný a snadno ovladatelný Díky dvoukomponentnímu krytu s integrovanou ochranou z měkké gumy lze měřicí přístroj používat i v náročných podmínkách. Pogumovaná svrchní vrstva krytu navíc napomáhá dobrému… (conrad.cz)

Digitální multimetr Voltcraft VC-135

Digitální multimetr Voltcraft VC-135

Ruční multimetr VOLTCRAFT® VC135 je odolný základní přístroj pro mnoho druhů měření. Manuální volba měřicího rozsahu umožňuje měření a zobrazení naměřených hodnot s pevně zadaným rozlišením. Díky rozšířenému rozsahu napětí až do 600 V lze spolehlivě a bezpečně provádět i profesionální měření. O kvalitě měřicího přístroje svědčí další výkonové charakteristiky, například měření odporu, test diod a průchodnosti a funkce Hold. A to všechno za pověstnou příznivou cenu. Odolný a snadno ovladatelný Díky dvoukomponentnímu krytu s integrovanou ochranou z měkké gumy lze měřicí přístroj používat i v náročných podmínkách. Pogumovaná svrchní vrstva krytu navíc napomáhá dobrému úchopu. Pomocí výklopné podpěry na zadní straně lze měřicí přístroj nastavit do vhodné polohy pro čtení, a mít tak obě ruce… (conrad.cz)

Digitální multimetr Voltcraft VC-870

Digitální multimetr Voltcraft VC-870

Nový multimetr od společnosti VOLTCRAFT®. Odolnost, spolehlivost, praktická výbava, ergonomický tvar, bezpečnost pro uživatele - to jsou atributy, jež specifikují tyto profesionální multimetry. I po stránce bezpečnosti se tento multimetr stává symbolem. Díky patentované konstrukci lze pouzdro pro výměnu baterie a pojistky otevřít pouze tehdy, když je přístroj odpojen od všech měřicích kabelů. Při vstupních napětích nad 30 V se na ukazateli objeví výstražný symbol. Odolné pouzdro s ochranným nástřikem z měkké gumy, výkonové pojistky na 1000 V, varovný tón v případě nesprávně připojených měřicích kabelů a přepínaní impedance, které stisknutím tlačítka redukuje vstupní odpor kvůli zabránění chybným měřením díky rozptylovým napětím, završují jedinečnou koncepci bezpečnosti. K výbavě série… (conrad.cz)

Digitální multimetr Voltcraft VC-880

Digitální multimetr Voltcraft VC-880

Multimetr pro průmyslové použití s měřením True RMS značky VOLTCRAFT®. Odolnost, spolehlivost, praktická výbava, ergonomický tvar, bezpečnost - to jsou atributy, jež specifikují tento profesionální multimetr. I po stránce bezpečnosti se tento multimetr stává symbolem. Díky speciální konstrukci lze pouzdro kvůli výměně baterie a pojistky otevřít pouze tehdy, když je přístroj odpojen od všech měřicích kabelů. Při vstupních napětích > nad 30 V se na ukazateli objeví výstražný symbol. Robustní pouzdro s ochranným nástřikem z měkké gumy, výkonové pojistky na 1000 V, varovný tón v případě chybně připojených měřicích kabelů, přepínání impedance, které stisknutím tlačítka redukuje vstupní odpor pro zabránění chybným měřením vlivem rozptylových napětí, uzavírají jedinečnou koncepci bezpečnosti.… (conrad.cz)

Digitální multimetr Voltcraft VC-950

Digitální multimetr Voltcraft VC-950

Nový výkonný registrační multimetr série VC900 pro průmyslové použití s důležitými přídavnými funkcemi, jako je dolní propust pro přesná měření napětí a kmitočtu u řídicích systémů pohonů a jiných elektrických přístrojů, jejichž základní frekvence je překryta vyššími harmonickými. Obzvláště vhodný je tento měřicí přístroj i pro vyhledávání závad v elektronice, při automatizaci procesů, při distribuci energie a v elektromechanických zařízeních. Multimetr může provádět záznamy více měření v mobilním nasazení, a to i bez dozoru. K tomuto účelu má přístroj k dispozici interní paměť až na 20 000 naměřených hodnot. Prostřednictvím optického USB rozhraní lze data jednoduše přenést do PC. Velký displej s rozsahem zobrazení až 100 000 counts a automatickým podsvícením dovoluje současné zobrazení… (conrad.cz)

Detektor plynu Voltcraft GD-3000

Detektor plynu Voltcraft GD-3000

Detektor plynu GD-3000 je velmi citlivý výstražný přístroj pro rychlé a jednoduché vypátrání nebezpečných úniků plynu. Abyste nemuseli při manipulaci se zemním plynem a propanem podstupovat žádná rizika, kontrolujte pravidelně zásobníky tekutých plynů, plynové páječky či plynové sporáky. Zjistíte tak netěsná místa. Detektor funguje na baterie a vydává při unikajícím plynu optický i akustický výstražný signál. Pro jisté měření pozná krom jiného statické výboje. Pro zemní plyn a propan·Ideální pro sporáky a plynové bomby·Optický a akustický signál 2 x 1,5 V baterie AAA (conrad.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc130-1, kalibrovaný

Digitální multimetr voltcraft vc130-1, kalibrovaný

PopisOdolný základní přístroj s ruční volbou rozsahu měření. VOLTCRAFT® nabízí vhodný přístroj pro každého uživatele a všechny oblasti použití. Od provedení pro začátečníky až po profesionály vždy na aktuální technické úrovni a za velmi příznivou cenu. Série VC100 je ideální pro domácí amatérské použití, ale zvládnete s ním i profesionální měření do 250 V.VybaveníCAT III 250 V2 000 digitůManuální volba rozsahu měřeníStandardní rozsah měření V/DC, V/AC, A/DCAkustický test průchodnosti Tester propojeníDiodový testTranzistorový test hFEVč. kalibračního certifikátu ISOVlastnostiStandardní rozsah měření V/DC, V/AC, A/DCOdporAkustický test průchodnosti Tester propojeníDiodový testBezkontaktní zkoušečka napětí ACTest tranzistoru hFE (s volitelným adaptérem)Funkce HoldUkazatel nízkého stavu… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc-155 (kalibrovaný)

Digitální multimetr voltcraft vc-155 (kalibrovaný)

Odolný přístroj pro začátečníky s profesionálními údaji a manuální volbou rozsahu. VOLTCRAFT® nabízí vhodný přístroj pro každého uživatele a každou oblast použití. Od provedení pro začátečníky až po profesionály vždy na aktuální technické úrovni a za obvykle příznivou cenu. Série VC100 je určena pro všechna měření v rámci domu a dílny. Mohou být prováděny také profesionální úkoly do 600 V.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC600 VVnitřní odpor DC10 M?Rozsah měření teploty-40 - 1000 °CRozsah měření odporu0,1 ? - 20 M?Min. měřená hodnota V/AC0.1 VKategorie měřeníCAT III 600 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)0,5 %NapájeníBaterie 9 VTyp (výrobce)VC155 (ISO)Vnitřní odpor AC4.5 M?Max. měřená hodnota V/DC600 VDisplej (counts)2000RozhraníŽádnéMin.… (fonetip.cz)

Multimetr voltcraft vc-20 heavy-duty

Multimetr voltcraft vc-20 heavy-duty

Díky pevnému a proti stříkající vodě odolnému gumovému pouzdru s fóliovou klávesnicí lze přístroj snadno obsluhovat v rukavicích, i v těch nejtěžších podmínkách. Měřicí kabely mohou být upevněny na zadní straně. Díky tomu můžete např. snadno měřit zásuvky pouze jednou rukou.Technické parametryHodnotaKategorie měřeníCAT IV 600 VRozměry(š x v) 55 mm x 104 mmMax. měřená hodnota V/DC600 VKalibrace možná podleISO / DKDMin. měřená hodnota V/DC0.1 mVMax. měřená hodnota V/AC600 VMěření prouduAC/DCZákladní přesnost (±)0,5 %Rozměr, šířka55Rozsah měření frekvence0 Hz - 10 KHzRozsah měření kapacity1 pF - 200 µFTypy multimetrůRuční multimetrMin. měřená hodnota V/AC1 mVRozhraníŽádnéDisplej (digitální / mechanický)DigitálníMax. měřená hodnota A/DC200 mADisplej (counts)4000Rozměr, výška104 mmMin. měřená… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft pentype vc-82

Digitální multimetr voltcraft pentype vc-82

Odolný multimetr s nejdůležitějšími měřicími funkcemi pro snadnou obsluhu jednou rukou. Centrálně umístěný spínač měřicího rozsahu lze snadno ovládat palcem.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC250 VVnitřní odpor DC10 M?Rozsah měření odporu0,1 ? - 20 M?Min. měřená hodnota V/AC0.1 mVKategorie měřeníCAT III 250 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)1 %Napájení2 knoflíkové baterie LR44Typ (výrobce)VC-82Vnitřní odpor AC10 M?Max. měřená hodnota V/DC250 VDisplej (counts)2000RozhraníŽádnéMin. měřená hodnota V/DC0.1 mVKalibrace možná podleDakkS / vlastní čísla pro ISOFrekvenční rozsah40 Hz - 400 HzMěření napětíAC/DCRozměr, výška230 mmRozměr, šířka35 mmDisplej (digitální / mechanický)DigitálníHmotnost140 gVlastnostiAuto-RangeAuto-Power-OffData HoldMax… (fonetip.cz)

Digitální multimetr pentype voltcraft vc-86

Digitální multimetr pentype voltcraft vc-86

Odolný multimetr se všemi důležitými měřicími funkcemi pro snadnou obsluhu jednou rukou. Centrálně umístěný spínač měřicího rozsahu lze snadno ovládat palcem.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC250 VVnitřní odpor DC10 M?Rozsah měření odporu0,1 ? - 40 M?Min. měřená hodnota V/AC0.001 VKategorie měřeníCAT III 250 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)1 %Napájení2 knoflíkové baterie LR44Typ (výrobce)VC-86Vnitřní odpor AC10 M?Max. měřená hodnota V/DC250 VDisplej (counts)4000RozhraníŽádnéMin. měřená hodnota V/DC0.1 mVKalibrace možná podleDakkS / vlastní čísla pro ISOFrekvenční rozsah40 Hz - 400 HzMěření napětíAC/DCRozměr, výška230 mmRozměr, šířka35 mmMin. měřená hodnota A/AC0.01 mADisplej (digitální / mechanický)DigitálníMax. měřená hodnota A/AC400… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft automotive at-200

Digitální multimetr voltcraft automotive at-200

Odolný multimetr AT-200 je díky svým doplňkovým funkcím ideální pro práce na vozidlech. Kromě standardních měřicích funkcí lze pomocí induktivního snímače měřit počet otáček motorů s rozdělovačem i bez něj a ověřit úhel sepnutí. Doplněno funkcí měření teploty.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC600 VVnitřní odpor DC10 M?Rozsah měření teploty-20 - 760 °CRozsah měření odporu0,1 ? - 40 M?Min. měřená hodnota V/AC0.1 mVKategorie měřeníCAT III 600 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)0,8 %Rozsah měření kapacity0,01 nF - 100 µFNapájeníBaterie 9 VTyp (výrobce)AT-200Vnitřní odpor AC10 M?Max. měřená hodnota V/DC600 VDisplej (counts)4000Vlastnosti multimetrůTestování v automobilechRozhraníŽádnéMin. měřená hodnota V/DC0.1 mVKalibrace možná podleISO /… (fonetip.cz)

Laboratorní digitální multimetr voltcraft vc-650bt

Laboratorní digitální multimetr voltcraft vc-650bt

Velmi kvalitní a přesný laboratorní multimetr s rozlišením 40 000 digitů a měřením efektivní hodnoty (True RMS AC) pro AC a DC a měření napětí až do 35 KHz. Přístroj je vybaven přepínáním impedance, stisknutím tlačítka je redukován vstupní odpor, čímž se zabrání chybným měřením vlivem naindukovaného napětí. Opticky izolované USB rozhraní a software Voltsoft, který je součástí dodávky, umožňují bezpečný přenos a snadné vyhodnocení naměřených hodnot v počítači.Díky použitým výkonovým pojistkám na 1000 V, automatické volbě rozsahu a četným ochranným opatřením je možné bezpečné měření v prostředích až do přepěťové kategorie CAT II 600 V. Přístroj VC650BT může být napájen podle potřeby buď bateriemi, nebo ze sítě 230 V/AC. Velký podsvícený displej umožňuje měření i v tmavých prostorech.… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc-950 (kalibrovaný)

Digitální multimetr voltcraft vc-950 (kalibrovaný)

Nový výkonný registrační multimetr série VC900 pro průmyslové použití s důležitými přídavnými funkcemi, jako je dolní propust pro přesná měření napětí a kmitočtu u řídicích systémů pohonů a jiných elektrických přístrojů, jejichž základní frekvence je překryta vyššími harmonickými. Obzvláště vhodný je tento měřicí přístroj i pro vyhledávání závad v elektronice, při automatizaci procesů, při distribuci energie a v elektromechanických zařízeních. Multimetr může provádět záznamy více měření v mobilním nasazení, a to i bez dozoru. K tomuto účelu má přístroj k dispozici interní paměť pro max. 20000 naměřených hodnot. Prostřednictvím optického USB rozhraní lze data jednoduše přenést do PC. Velký displej s rozsahem zobrazení až 100 000 impulzů a automatickým podsvícením dovoluje současné… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft vc165, true rms

Digitální multimetr voltcraft vc165, true rms

PopisOdolný základní přístroj s automatickou volbou rozsahu měření a měřením skutečné efektivní hodnoty v oblasti střídavého proudu. Značka VOLTCRAFT® nabízí každému uživateli vhodný přístroj, dle jeho požadavků a oblasti využití. Všechny modely, od základních až k profesionálním odpovídají aktuálnímu trendům techniky. Přístroj VC165 je určen pro všechna měření v rámci domácnosti a hobby. Umožňuje provádět také profesionální práce do 600 V.VybaveníCAT III 600 VTrue RMS měření skutečné efektivní hodnoty2000 CountsSvítilnaBezdotyková zkouška střídavého napětíVlastnostiMěření napětí AC/DCMěření proudu AC/DC až do 10 AMěření odporuDiodový testAkustická zkouška průchodnostiBezdotyková zkouška střídavého napětí (NCV)Funkce HoldIndikace nízkého stavu nabitíOdolné pouzdro s ochranou z měkké… (fonetip.cz)

Digitální multimetr Pentype Voltcraft VC-82

Digitální multimetr Pentype Voltcraft VC-82

Odolný multimetr s nejdůležitějšími měřicími funkcemi pro snadnou obsluhu jednou rukou. Centrálně umístěný spínač měřicího rozsahu lze snadno ovládat palcem. CAT III 250 V·Indikace 2 000 dat Multimetr · 4x baterie (typ LR44) · Transportní brašna · Náhradní měřicí hrot 70 mm · Krokosvorka pro minusový pól. (conrad.cz)

Digitální multimetr Pentype Voltcraft VC-86

Digitální multimetr Pentype Voltcraft VC-86

Odolný multimetr se všemi důležitými měřicími funkcemi pro snadnou obsluhu jednou rukou. Centrálně umístěný spínač měřicího rozsahu lze snadno ovládat palcem. CAT III 250 V·Zobrazení 4 000 digitů pomocí sloupcového grafu·Přepínání impedance 10 MΩ/400 KΩ 4 baterie (typ LR 44) · Taška na odkládání · Náhradní měřicí hrot 70 mm · Náhradní pojistka · Krokosvorka pro minus pól · (conrad.cz)

Digitální multimetr Automotive Voltcraft AT-400

Digitální multimetr Automotive Voltcraft AT-400

Odolný digitální multimetr se zvláštními rozsahy měření pro použití u motorových vozidel. Otáčky lze měřit pomocí indukčního snímače u motorů s nebo bez rozdělovače a kontrolovat úhel sepnutí. K měření teploty je k dispozici kontaktní čidlo typu K. Pro měření teploty na otáčivých dílech nebo dílech pod napětím lze pořídit bezdotykový IR adaptér pro měření teploty. S funkcemi měření pro automobilovou techniku·Extrémně odolný a vodotěsný·Měření teploty 1 baterie 9 V · Měřicí kabely · Teplotní čidlo typu K · Adaptér typu K · Indukční snímač počtu otáček · (conrad.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít