Multiimun sirup 330 g

MultiIMUN sirup 330 g

MultiIMUN sirup 330 g

Popis MultiImun sirup obsahuje imunologicky aktivní látky a vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. (ageo.cz)

Multiimun sirup 330 g

Multiimun sirup 330 g

MultiIMUN sirup je doplněk stravy ve formě sirupu s lahodnou příchutí. Obsahuje vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Beta-glukany Nukleotidy izolované z kolostra Složení: 1 dávka (5ml) obsahuje: extrakt hlívy ústřičné (s obsahem 30% beta-glukanů) 166,5mg (odpovídá 50mg čistých beta-glukanů), směs nukleotidů 30mg, vitamín C 50mg (62,5% DDD*). *DDD = doporučená denní dávka Přídatné látky: invertní sirup, (D-glukóza, D-fruktóza), voda, regulátor kyselosti:kyselina citrónová, přírodní aroma. Bez obsahu konzervačních látek! Dávkování: 5 ml sirupu denně, max. denní dávka 10ml. Nepřekračujte doporučené dávkování. Upozornění: Výrobek je vhodný pro děti od 1 roku. Výrobek mohou užívat těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje… (drmax.cz)

Omega Pharma MultiIMUN sirup 330 g

Omega Pharma MultiIMUN sirup 330 g

MultiImun sirup obsahuje imunologicky aktivní látky a vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Složení v 5 ml 166.5 mg Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus, extrakt, s obsahem 30% beta-glukanů) 50 mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný) 30 mg Směs nukleotidů Přídatné látky invertní sirup (D-glukóza, D-fruktóza), voda, kyselina citrónová (regulátor kyselosti), přírodní aroma Dávkování Užívejte 5 ml denně. Maximální denní dávka je 10 ml denně. Balení 330 g Upozornění Doplněk stravy. Výrobek je určen pro děti od 1. roku. Výrobek mohou užívat těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě 5 - 25 °C. Nevystavujte přímému slunci. Spotřebujte do 2 měsíců od otevření. Bez obsahu konzervačních látek. Nepřekračujte… (prodejparfemu.cz)

Multiimun sirup 150 g

Multiimun sirup 150 g

MultiIMUN sirup je doplněk stravy ve formě sirupu s lahodnou příchutí. Obsahuje vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Nově odborně posouzen Českou pediatrickou společností jako vhodný pro děti od 1 roku. Složení: 1 dávka (5ml) obsahuje: extrakt hlívy ústřičné (s obsahem 30% beta-glukanů) 166,5mg (odpovídá 50mg čistých beta-glukanů), směs nukleotidů 30mg, vitamín C 50mg (62,5% DDD*). *DDD = doporučená denní dávka Přídatné látky: invertní sirup, (D-glukóza, D-fruktóza), voda, regulátor kyselosti:kyselina citrónová, přírodní aroma. Bez obsahu konzervačních látek! Dávkování: 5 ml sirupu denně, max. denní dávka 10ml. Nepřekračujte doporučené dávkování. Upozornění: Výrobek mohou užívat těhotné a kojící ženy. Spotřebujte do 2 měsíců… (drmax.cz)

MultiIMUN sirup 150ml

MultiIMUN sirup 150ml

MultiIMUN sirup je doplněk stravy s obsahem cenných látek včetně vitaminu C, který důležitý pro naši imunitu. Unikátní komplex tělu prospěšných látek obsahuje beta-glukany z hlívy ústřičné, nukleotidy izolované z colostra a vitamin C, přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání. Neobsahuje konzervační látky, je vhodný pro děti od 1 roku, pro těhotné a kojící ženy. (pilulka.cz)

MultiIMUN Sirup 330g

MultiIMUN Sirup 330g

MultiIMUN Sirup 330g

MultiIMUN sirup je doplněk stravy s obsahem cenných látek včetně vitaminu C, který důležitý pro naši imunitu. Unikátní komplex tělu prospěšných látek obsahuje beta-glukany z hlívy ústřičné, nukleotidy izolované z colostra a vitamin C, přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání. Neobsahuje konzervační látky, je vhodný pro děti od 1 roku, pro těhotné a kojící ženy. (pilulka.cz)

MultiIMUN sirup 150g

Sirup Jahoda - Koldokol 330 ml

Sirup Jahoda - Koldokol 330 ml

Sirupy z kvalitního třtinového cukru Koldokol jsou krásně husté a mají vysoký podíl ovocné složky. Při výrobě těchto sirupů používáme celé plody anebo 100% šťávy, do výluhů používáme kvalitní bylinky a čaje – výběr kvalitních surovin se projevuje v plné chuti i vůni. Sirupy neobsahují konzervanty ani barviva. Složení:třtinový cukr, voda, jahody (19%), citronová šťávaNutriční hodnoty: Na 100gEnergetická hodnota889kj/212kcalTuky0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny0,1 gSacharidy55,0 gz toho cukry54,0 gVláknina0,0 gBílkoviny0,2 gSůl0,1 gSkladování:Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.Alergeny:Nejsou přítomny. (najprotein.cz)

Citrónový sirup - Koldokol 330 ml

Citrónový sirup - Koldokol 330 ml

Sirupy z vysoce kvalitního třtinového cukru Koldokol jsou krásné husté a mají vysoký podíl ovocných složek. Při přípravě těchto sirupů se používá celé ovoce nebo 100% šťáva. Vysoce kvalitní bylinky a čaje se používají v výluky, jejichž hodnota je způsobena zejména jejich plnou chutí a vůní. Sirupy neobsahují konzervační látky ani barviva.Nutriční hodnoty: Na 100gEnergetická hodnota889kj/212kcalTuky0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny0,1 gSacharidy55,0 gz toho cukry54,0 gVláknina0,0 gBílkoviny0,2 gSůlSložení:Třtinový cukr, voda, citrónová šťáva (14%)Skladování:Skladujte na suchém a tmavém místě. Po otevření ho nechte vychladnout a spotřebujte do 14 dní. (najprotein.cz)

Malina sirup - Koldokol 330 ml

Malina sirup - Koldokol 330 ml

Sirupy z kvalitního třtinového cukru Koldokol jsou krásně husté a mají vysoký podíl ovocné složky. Při výrobě těchto sirupů používáme celé plody anebo 100% šťávy, do výluhů používáme kvalitní bylinky a čaje – výběr kvalitních surovin se projevuje v plné chuti i vůni. Sirupy neobsahují konzervanty ani barviva. Složenítřtinový cukr, voda, maliny (20%), citronová šťávaNutriční hodnoty: Na 100gEnergetická hodnota890kj/213kcalTuky0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny0,1 gSacharidy55,0 gz toho cukry52,0 gVláknina0,0 gBílkoviny0,3 gSůl0,1 gSkladováníSkladujte v suchu při teplotě 5-20°C.AlergenyNejsou přítomny. (najprotein.cz)

Šípek sirup - Koldokol 330 ml

Šípek sirup - Koldokol 330 ml

Sirupy z kvalitního třtinového cukru Koldokol jsou krásně husté a mají vysoký podíl ovocné složky. Při výrobě těchto sirupů používáme celé plody anebo 100% šťávy, do výluhů používáme kvalitní bylinky a čaje – výběr kvalitních surovin se projevuje v plné chuti i vůni. Sirupy neobsahují konzervanty ani barviva. Složení:třtinový cukr, voda, šípkové pyré (19%), citronová šťávaNutriční hodnoty:Na 100gEnergetická hodnota890kj/213kcalTuky0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny0,1 gSacharidy55,0 gz toho cukry54,0 gVláknina0,0 gBílkoviny0,2 gSůl0,1 gSkladování:Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.Alergeny:Nejsou přítomny. (najprotein.cz)

Sirup Jablko bio - Koldokol Jablko 330 ml

Sirup Jablko bio - Koldokol Jablko 330 ml

Sirup Jablko bio 300 mlBio sirup Jablko je koncentrovaná šťáva z jablek.Bio sirup doporučujeme ředit v poměru 1 : 7 studenou či horkou vodou. Sirupem si můžete osladit čaj, ochutit kaši, vločky i jogurt.Koncentrovaná jablečná šťáva lze použít jako základ ovocných drinků a nealko nápojů, dá se s ním experimentovat a míchat si nápoje vlastní, vyzkoušejte např. přidat citronovou šťávu nebo vývar ze zázvoru. SloženíKoncentrovaná jablečná šťáva**produkty ekologického zemědělství (najprotein.cz)

Sirup Zázvor bio - Koldokol Zázvor 330 ml

Sirup Zázvor bio - Koldokol Zázvor 330 ml

Sirup Zázvor bio 300 mlBio sirup Zázvor vyrábíme louhováním kořene zázvoru, sladíme jej pouze koncentrovanou šťávou z jablek.Bio sirup doporučujeme ředit v poměru 1 : 7 studenou či horkou vodou. Sirupem si můžete osladit čaj, ochutit kaši, vločky i jogurt. Sedlina je znakem přírodního charakteru sirupu.SloženíKoncentrovaná jablečná šťáva*, vodní výluh ze zázvoru* (8 %)*produkty ekologického zemědělství (najprotein.cz)

Sirup Konopí bio - Koldokol Konopí 330 ml

Sirup Konopí bio - Koldokol Konopí 330 ml

Sirup Konopí bio 330 mlSirup Konopí bio vyrábíme louhováním Cannabis sativa (technického konopí), sladíme jej pouze koncentrovanou šťávou z jablek. Konopí sirup bio získal druhé místo na veletrhu CANNAfest 2013 v kategorii nealko nápoje.Bio sirup doporučujeme ředit v poměru 1 : 7 studenou či horkou vodou. Sirupem si můžete osladit čaj, ochutit kaši, vločky i jogurt.SloženíKoncentrovaná jablečná šťáva*, výluh z konopí setého* (10 %)*produkty ekologického zemědělství (najprotein.cz)

Sirup Rakytník bio - Koldokol Rakytník 330 ml

Sirup Rakytník bio - Koldokol Rakytník 330 ml

Sirup Rakytník bio 330 mlSirup Rakytník bio má 100% podíl ovocné složky, sladíme jej pouze koncentrovanou šťávou z jablek. Rakytník je ovoce exotické osvěžující chuti.Bio sirup doporučujeme ředit v poměru 1 : 7 studenou či horkou vodou. Sirupem si můžete osladit čaj, ochutit kaši, vločky i jogurt. Sedlina je znakem přírodního charakteru sirupu.SloženíKoncentrovaná jablečná šťáva*, 100% šťáva z rakytníku řešetlákového* (10 %)*produkty ekologického zemědělství (najprotein.cz)

Mrkev a Rakytník sirup - Koldokol 330 ml

Mrkev a Rakytník sirup - Koldokol 330 ml

Sirup Mrkev a Rakytník vyrábíme z kvalitního třtinového cukru, 100% mrkvové, rakytníkové a citrónové šťávy. Tento sirup vás překvapí svojí osvěžující chutí. Sirup doporučujeme ředit v poměru 1 : 10 studenou vodou. Sirupem si můžete osladit čaj, ochutit kaši, vločky i jogurt. Sedlina je znakem použití nefiltrované 100% šťávy. Složení:třtinový cukr, voda, mrkvová šťáva(29%), rakytníková šťáva (7%), citronová šťávaNutriční hodnoty:Na 100gEnergetická hodnota890kj/213kcalTuky0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny0,1 gSacharidy55,0 gz toho cukry54,0 gVláknina0,0 gBílkoviny0,2 gSůl0,1 gSkladování:Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.Alergeny:Nejsou přítomny. (najprotein.cz)

Maté a citrón sirup - Koldokol 330 ml

Maté a citrón sirup - Koldokol 330 ml

Sirupy z kvalitního třtinového cukru Koldokol jsou krásně husté a mají vysoký podíl ovocné složky. Při výrobě těchto sirupů používáme celé plody anebo 100% šťávy, do výluhů používáme kvalitní bylinky a čaje – výběr kvalitních surovin se projevuje v plné chuti i vůni. Sirupy neobsahují konzervanty ani barviva. Složení:třtinový cukr, vodní výluh z Yerba maté – cesmíny paraguayské (27%), citronová šťáva (9%)Nutriční hodnoty:Na 100gEnergetická hodnota890kj/213kcalTuky0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny0,1 gSacharidy55,0 gz toho cukry54,0 gVláknina0,0 gBílkoviny0,2 gSůl0,1 gSkladování:Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.Alergeny:Nejsou přítomny. (najprotein.cz)

Sirup z květů černého bezu 330 ml BIO EDEN

Sirup z květů černého bezu 330 ml BIO EDEN

(countrylife.cz)

Kuskus ochucený Tabbouleh 330 g

Kuskus ochucený Tabbouleh 330 g

Popis Ochucený kuskus Tabbouleh je připravený na rychlou přípravu tradičního pokrmu. (ageo.cz)

Svíčka Citronella kyblík, 330 g

Svíčka Citronella kyblík, 330 g

Také vás nebaví nekonečné odhánění dotěrného hmyzu při posezení venku? Máme tu řešení. Svíčka proti komárům ve tvaru dřevěného vědra s uchem silně odpuzuje komáry, proto se používá venku na terasách a pod. (4home.cz)

Tahini se solí 330 g BIO MONKI

Tahini se solí 330 g BIO MONKI

Tradiční výrobek ze sezamu v biokvalitě. Sezamová pasta se solí. Jedno z nejoblíbenějších semínkových másel. Vhodná do do různých pomazánek, koktejlů, krémů, zeleninových směsí, asijských jídel a jako dip. (countrylife.cz)

Penco BCAA Instant 8000 330 g grapefruit

Penco BCAA Instant 8000 330 g grapefruit

(SportObchod.cz)

Penco BCAA Instant 8000 330 g třešeň

Penco BCAA Instant 8000 330 g třešeň

(SportObchod.cz)

Hazelnut Butter - Monsterfitness 330 g Bueno Milk

Hazelnut Butter - Monsterfitness 330 g Bueno Milk

Lieskovoorieškové maslo s príchuťou Bueno Milk a proteínom. (protein.cz)

Kuskus ochucený zeleninový 330 g BIO COUNTRY LIFE

Kuskus ochucený zeleninový 330 g BIO COUNTRY LIFE

Perfektní výrobek. Kuskus je ochucený, není potřeba nic dodávat. Výborný jako rychlovka k večeři nebo ke svačině. (countrylife.cz)

Krém z kešu ořechů 330 g BIO MONKI

Krém z kešu ořechů 330 g BIO MONKI

Výborný krém v biokvalitě vyrobený pouze z kešu. Neobsahuje žádné přidané umělé látky ani přidaný cukr. Skvělá pomazánka na pečivo k snídani i k svačině. Poctivý kešu krém s širokým využitím i v teplé kuchyni. (countrylife.cz)

Country Life BIO Kuskus ochucený zeleninový 330 g

Country Life BIO Kuskus ochucený zeleninový 330 g

BIO ochucený zeleninový kuskusje připravený na rychlou přípravu tradičního pokrmu. Složení rajčata, sýrový prášek, sůl, cibule, cuketa, papriky, lilek, pórek, mrkev, česnek, koření Jak používat Přiveďte k varu 250 ml vody s 1 lžící olivového oleje, přidejte 200 g kuskusu. Vařte na míném plameni 2 minuty, nechte dojít pod pokličkou. Balení 330 g Upozornění Může obsahovat stopy vajec a oxidu siřičitého. Skladujte na suchém místě, mimo sluneční záření. Další sdělení V naší nabídce naleznete také další druhy kuskusu. (prodejparfemu.cz)

LK Baits Olovo Carpleads Grip Green-330 g

LK Baits Olovo Carpleads Grip Green-330 g

Koncová zátěž s obratlíkem. Vhodné všude, kde potřebujete vaši montáž udržet pevně na místě jako je na řece, hranách, lavicích, svazích či při vyvážení do extrémních vzdáleností. (parys.cz)

Krém arašídový jemný 330 g BIO MONKI

Krém arašídový jemný 330 g BIO MONKI

Arašídový krém v biokvalitě. Neobsahuje žádné přidané umělé látky ani přidaný cukr. Skvělá pomazánka na pečivo k snídani i k svačině. Poctivý burákový krém s širokým využitím i v teplé kuchyni. (countrylife.cz)

Kuskus ochucený tabouleh 330 g COUNTRY LIFE

Kuskus ochucený tabouleh 330 g COUNTRY LIFE

Bezvaječné těstoviny ze sušené pšeničné krupice s voňavými bylinkami a kořením. Výhodou kuskusu je snadná, rychlá příprava a univerzálnost použití. Kuskus se používá jako běžné těstoviny nebo rýže. (countrylife.cz)

Country Life Kuskus ochucený Tabbouleh 330 g

Country Life Kuskus ochucený Tabbouleh 330 g

Ochucený kuskus Tabbouleh je připravený na rychlou přípravu tradičního pokrmu. Popis Kuskus Tabbouleh představuje vynikající směs kuskusu, bylinek a koření, ze které v krátké době vykouzlíte svěží lehké jídlo. Složení Kuskus 88 % (pšeničná krupice) Přídatné látky sůl, olivový olej 2,5 %, cukr, cibule, kyselina citrónová (regulátor kyselosti), petržel, máta, maltodextrin, přírodní aroma, paprikový extrakt (barvivo), extrakt bohatý na tokoferoly (antioxidant), citrónová šťáva, kurkuma Jak používat Kuskus nasypeme do misky, zalijeme vroucí vodou, přiklopíme pokličkou a necháme 10-15 minut odstát. Recept na salát Tabbouleh z kuskusu: 100 g kukusu Tabbouleh odvážíme do misky, zalijeme přibližně 200 ml vroucí vody, přiklopíme pokličkou a necháme odstát 10-15 minut. Mezitím nakrájíme… (prodejparfemu.cz)

Krém z pražených mandlí 330 g BIO MONKI

Krém z pražených mandlí 330 g BIO MONKI

Výborný krém v biokvalitě vyrobený pouze z mandlí. Neobsahuje žádné přidané umělé látky ani přidaný cukr. Skvělá pomazánka na pečivo k snídani i k svačině. Poctivý mandlový krém s širokým využitím i v teplé kuchyni. (countrylife.cz)

Krém arašídový s kousky 330 g BIO MONKI

Krém arašídový s kousky 330 g BIO MONKI

Lahodná bezlepková pomazánka s křupavými kousky připravená z čerstvě pražených arašídů a z malého přídavku mořské soli. Vynikající chuť získává díky tomu, že se jedná o směs nejlepších druhů arašídů. (countrylife.cz)

Krém z loupaných mandlí 330 g BIO MONKI

Krém z loupaných mandlí 330 g BIO MONKI

Výborný krém v biokvalitě vyrobený pouze z mandlí. Neobsahuje žádné přidané umělé látky ani přidaný cukr. Skvělá pomazánka na pečivo k snídani i k svačině. Poctivý mandlový krém s širokým využitím i v teplé kuchyni. (countrylife.cz)

Palička Bernstein 7-123, 285 mm, 330 g

Palička Bernstein 7-123, 285 mm, 330 g

Palička Bernstein 7-123, 285 mm, 330 g (conrad.cz)

Krém ze slunečnicových semen 330 g BIO MONKI

Krém ze slunečnicových semen 330 g BIO MONKI

(countrylife.cz)

LK Baits Olovo Carpleads Grip Brown-330 g

LK Baits Olovo Carpleads Grip Brown-330 g

Koncová zátěž s obratlíkem. Vhodné všude, kde potřebujete vaši montáž udržet pevně na místě jako je na řece, hranách, lavicích, svazích či při vyvážení do extrémních vzdáleností. (parys.cz)

Krém z pražených dýňových semínek 330 g BIO MONKI

Krém z pražených dýňových semínek 330 g BIO MONKI

Jemný lahodný krém vyrobený pouze z pražených dýňových semen a mořské soli. Je v biokvalitě. (countrylife.cz)

Super Greens Pro - Czech Virus 330 g Jablko Fresh

Super Greens Pro - Czech Virus  330 g Jablko Fresh

Bohatá zelená zmes na prečistenie tela. (protein.cz)

Pákové kleště Knipex CoBolt® CoBolt 200 mm Hmotnost 330 g

Pákové kleště Knipex CoBolt® CoBolt 200 mm Hmotnost 330 g

Kleště fosfátované atramentolem na černo, rukojeti s tenkými dvoubarevnými povlaky, s drážkami pro usnadnění střihání silnějších drátů Typ 3: Drážky usnadňují střihat silné dráty, jako např. u zavěšených stropních podhledů (conrad.cz)

Peanut Butter - Monsterfitness 330 g Arašid-Kokos-Biela Čokoláda

Peanut Butter - Monsterfitness  330 g Arašid-Kokos-Biela Čokoláda

Arašidové maslo s bielou čokoládou, kokosom a proteínom. (protein.cz)

Bon Lait Sušené kozí mléko s přídavkem kolostra 330 g

Bon Lait Sušené kozí mléko s přídavkem kolostra 330 g

Hledáte alternativu za kravské mléko? Trpíte nesnášenlivostí nebo citlivostí na kravskou mléčnou bílkovinu? Kozí mléko je díky své lehké stravitelnosti vhodnou náhradou právě za kravské mléko pro kojence již od 12 měsíců, děti a dospělé. Kozí mléko i kolostrum jsou zdrojem vysoce hodnotných bílkovin, lehce stravitelných tuků a dalších tělu prospěšných látek. Hlavní vlastnosti: vyráběno z čerstvého kozího mléka z českého chovu zvířata jsou krmena krmivy bez GMO (geneticky modifikovaný organismus) sušeno válcově, velmi specifickou a šetrnou metodou sušení, která uchovává vysokou biologickou a nutriční hodnotu mléka ošetřeno pasterizací lehká karamelizace laktózy na sušících válcích dodává mléku lahodnou chuť s velmi jemným kozím aroma Příprava: Pro přípravu 100 ml mléka smíchejte 12 g… (drmax.cz)

MultiIMUN tablety 30

Rostlina konjak tvar špagety v nálevu 330 g BIO PERFECT DISH

Rostlina konjak tvar špagety v nálevu 330 g BIO PERFECT DISH

Perfect Dish je přírodní alternativa k běžným přílohám vyrobená z rostliny konjak a vody upravená do tvaru tenkých špaget. Díky neutrální chutí se dají všestranně využít. (countrylife.cz)

Chladící náplně do termotašek Ezetil G370, 2 x 330 g

Chladící náplně do termotašek Ezetil G370, 2 x 330 g

Ploché chladící náplně jsou vhodné pro Gastronomii, dle EN631 a DIN 18864. Rychlé chlazení díky velké ploše. (conrad.cz)

Příslušenství ke kávovaru Airscape dóza na kávu, 330 g (427109)

MultiIMUN 90 tablet

MultiIMUN 90 tablet

MultiIMUN 90 tablet Cucavé tablety s beta-glukany z hlívy ústřičné, nukleotidy z kolostra a vitaminem C, který přispívá: - k normální funkci imunitního systému - ke snížení míry únavy a vyčerpání Co je multiIMUN a na co se používá: Hlavní účinnou složkou doplňků stravy multiIMUN je beta-glukan ve vhodné kombinaci s nukleotidem a vitaminem C. Beta-glukan je přírodní polysacharid získávaný z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), který je pro své vlastnosti tradičně používán. Jeho bezpečnost byla klinicky prokázána. Nukleotid je základní stavební kámen nukleových kyselin. Je izolovaný z kolostra. Je součástí každé buňky těla, zúčastňuje se všech významných životních procesů. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a k normálnímu energetickému metabolizmu. Je důležitým… (drmax.cz)

Krém z pražených mandlí a lískových ořechů 330 g BIO MONKI

Krém z pražených mandlí a lískových ořechů 330 g BIO MONKI

Výborný krém v biokvalitě vyrobený z mandlí a lískových oříšků. Neobsahuje žádné přidané umělé látky ani přidaný cukr. Skvělá pomazánka na pečivo k snídani i k svačině. Poctivý oříškový krém s širokým využitím i v teplé kuchyni. (countrylife.cz)

Topvet Farmářský Borovicový sirup, 320 g

Topvet Farmářský Borovicový sirup, 320 g

U borovice lesní jsou nejpoužívanější částí pupeny (Turio pini) sbírané před rozvitím - v březnu a dubnu. Aktivní látky získávané z pupenů borovice (silice, terebentin) pomáhají udržovat optimální stav horních cest dýchacích, podporují uvolňování hlenů, usnadňují odkašlávání a chrání sliznici dýchacích cest. Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10–15 ml 2 x denně. Děti od 3 do 12 let 1–2 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Podávejte v jedné fázi 5–6 dnů, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5–6 týdnů. Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Všeobecná upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Případný… (4home.cz)

Topvet Farmářský Echinacea sirup, 320 g

Topvet Farmářský Echinacea sirup, 320 g

Třapatka nachová - Echinacea Purpurea je indiánská léčivka, která obsahuje nejvíce aktivních látek v kořeni. Echinacea podporuje správnou funkci dýchacích a močových cest a pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Ibišek je bylina, jejíž květ obsahuje značné množství ovocných kyselin a vitamínu C. Ibišek pomáhá chránit před oxidativním stresem. Podporuje imunitní a dýchací systém. Doporučenédávkování: Dospělí a děti od 12 let 10–15 ml 2 x denně. Děti od 3 do 12 let 1–2 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Podávejte v jedné fázi 5–6 dnů, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5-6 týdnů. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Všeobecná upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Výrobek není určen jako… (4home.cz)

Rostlina konjak tvar rýže v nálevu 330 g BIO PERFECT DISH

Rostlina konjak tvar rýže v nálevu 330 g BIO PERFECT DISH

Perfect Dish je přírodní alternativa k běžným přílohám vyrobená z rostliny konjak a vody upravená do tvaru rýže. Díky neutrální chutí se dá všestranně využít. (countrylife.cz)

Dr. Müller Urosept sirup 320 g

Dr. Müller Urosept sirup 320 g

Urosept® sirup s koncentrovanou šťávou z kanadských brusinek. Pro své výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let. Složení: invertní cukr, čištěná voda, suchý koncentrát šťávy kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon), vitamin C (kyselina askorbová, askorban sodný), konzervant (sorban draselný) Složení ve 100 g v 1 porci % RHP* v 1 porci suchý koncentrát šťávy kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon) 11 g 731,5 mg nestanoveno vitamin C 300 mg 20 mg 24,9 % *RHP – referenční hodnota příjmu, 1 porce = 5 ml Balení obsahuje ~ 48 porcí Doporučené dávkování: 1 – 3 kávové lžičky (5 – 15 ml) denně. Může se přidávat do čaje či jiného teplého nebo studeného nápoje. Lze používat i jako sirup do vody. Maximální doporučená denní dávka (15 ml) odpovídá 38 300 mg čerstvých plodů brusinek.… (drmax.cz)

Topvet Farmářský Brusinkový sirup, 320 g

Topvet Farmářský Brusinkový sirup, 320 g

Brusinka obecná - Vaccinium Vitis-idaea je bohatá na arbutin, metylarbutin, taniny, flavonoidy, vitamíny C a A, organické kyseliny a další. Brusinka je zdrojem antioxidantů, které pomáhají tělo chránit před volnými radikály a oxidačním stresem. Podporuje správnou funkci močových cest. Pozitivně působí na funkci srdce, cév a imunitního systému. Nedílnou složkou sirupu je Ibišek, bylina, jejíž květ obsahuje značné množství ovocných kyselin a vitamínu C. Ibišek pomáhá chránit před oxidativním stresem. Podporuje imunitní a dýchací systém. Přispívá ke správné funkci cévního a žilního systému. Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10–15 ml 3 x denně. Děti od 3 let do 12 let 2–3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Nepodávejte dlouhodobě.Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě… (4home.cz)

Topvet Farmářský Jitrocelový sirup, 320 g

Topvet Farmářský Jitrocelový sirup, 320 g

Jitrocel – Plantago Lanceolata je silný antioxidant, podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá k normální funkci dýchacích cest. Pomáhá také udržovat správnou funkci střev a jater. Má výborné chuťové vlastnosti. V tradiční přírodní léčbě je tato bylina používána k tlumení projevů kašle. O dalších účincích není možné vzhledem k legislativě EU podat informace. Více o účincích byliny naleznete v herbářích a lékopisech. Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 10–15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 2–3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. Snáší poměrně vysokou teplotu, je tedy vhodný k přípravě chutného čaje. Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.… (4home.cz)

Sidolux duo na náhrobky zlatá linie (čistota+lesk) 330 g + 250 ml

Sidolux duo na náhrobky zlatá linie (čistota+lesk) 330 g + 250 ml

Popis Sidolux Ochrana a lesk je určený na ochranu a ošetření náhrobků a dalších povrchů z kamene, mramoru a žuly. Novým povrchům dává jemný zrcadlový lesk a starším povrchům vrátí svěží vzhled.  Balení: 330 g + 250 ml (ageo.cz)

MultiIMUN tablety 30

MultiIMUN tablety 30

MultiIMUN je doplněk stravy ve formě cucavých pastilek s lahodnou příchutí grepu. Obsahuje jedinečný komplex tělu prospěšných látek- cenné beta-glukany z hlívy ústřičné, vyváženou směs nukleotidů a vitamin C. MultiIMUN je tak vhodný zejména v zimním období. (pilulka.cz)

MultiIMUN tablety 90

MultiIMUN tablety 90

Doplněk stravy ve formě cucavých pastilek s lahodnou příchutí grepu. Obsahuje jedinečný komplex tělu prospěšných látek- cenné beta-glukany z hlívy ústřičné, vyváženou směs nukleotidů a vitamin C. MultiIMUN je tak vhodný zejména v zimním období. (pilulka.cz)

Multiimun 30 tablet

Multiimun 30 tablet

MultiIMUN 30 tablet Cucavé tablety s beta-glukany z hlívy ústřičné, nukleotidy z kolostra a vitaminem C, který přispívá: - k normální funkci imunitního systému - ke snížení míry únavy a vyčerpání Co je multiIMUN a na co se používá: Hlavní účinnou složkou doplňků stravy multiIMUN je beta-glukan ve vhodné kombinaci s nukleotidem a vitaminem C. Beta-glukan je přírodní polysacharid získávaný z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), který je pro své vlastnosti tradičně používán. Jeho bezpečnost byla klinicky prokázána. Nukleotid je základní stavební kámen nukleových kyselin. Je izolovaný z kolostra. Je součástí každé buňky těla, zúčastňuje se všech významných životních procesů. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a k normálnímu energetickému metabolizmu. Je důležitým… (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít