Můj tajný život – skutečný příběh luxusní společnice

Produkt Můj tajný život – skutečný příběh luxusní společnice sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Můj tajný život – skutečný příběh luxusní společnice upraviť a produkt hľadať znova.

Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice

Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice
Detail

Audiokniha MP3 - Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme... Skutečný příběh luxusní společnice. - autor Lucie Hříšná, čte Tereza Groszmannová Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme...Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte, ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco naučila za těch 5 let, kdy jsem procestovala svět kvůli uspokojování gentlemanů, tak především, že „pravda je pružná"…Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí.A tohle je příběh o mém druhém, tajném životě… (alza.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice

Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice - Lucie Hříšná - audiokniha

Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice - Lucie Hříšná - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme. Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že „pravda je pružná…“ Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě… Nahrávka vznikla podle knihy Lucie Hříšné Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice vydané nakladatelstvím Fortuna Libri v roce 2020 (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život – Skutečný příběh luxusní společnice - Lucie Hříšná - audiokniha , Můj tajný život: skutečný příběh luxusní společnice (978-80-7546-257-2)

Můj tajný život: Skutečný příběh luxusní společnice (978-80-7546-257-2)

Můj tajný život: Skutečný příběh luxusní společnice (978-80-7546-257-2)
Detail

Kniha - autor Lucie Hříšná, 240 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme. Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že "pravda je pružná…" Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě…… (alza.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život: Skutečný příběh luxusní společnice (978-80-7546-257-2) , Demi moore život naruby: můj skutečný příběh (978-80-87383-84-1)

K nevíře Skutečný příběh: Můj tajný život uvnitř scientologické církve a dramatický útěk (978-80-89873-00-5)

K nevíře Skutečný příběh: Můj tajný život uvnitř scientologické církve a dramatický útěk (978-80-89873-00-5)
Detail

Kniha - Neteř hlavy scientologické církve Davea Miscavige, vyrůstala uprostřed této kontroverzní a mocné organizace. V jedenadvaceti letech se od církve odvážně odpoutala a riskovala všechno, co kdy měla a milovala, aby scientologii jednou provždy opustila. Nyní vypráví o svém životě, církvi a o dramatickém odchodu, zabíhá do hlubin náboženství, o němž se desetiletí debatovalo a spekulovalo po celém světě. Odhrnula závoj tajemnosti, který svět scientologie dlouho zakrýval. Tento pohled zevnitř poskytuje informace o tomto náboženství, podivných rituálech i o záhadném vůdci - Davidu Miscavigeovi. Od dlouhodobého odloučení od rodičů v dětství přes nedostatek osobní svobody až k důrazu organizace na nábor celebrit. Jenna odhaluje omezující a izolovanou kulturu scientologie, detailně líčí prostředí nelítostného ovládání, v němž i oddaní stoupenci této víry dostávají za porušení pravidel tvrdé tresty. Detailně líčí nechvalně známé praktiky církve, popisuje osamělý a... (alza.cz)

Podobné produkty ako K nevíře Skutečný příběh: Můj tajný život uvnitř scientologické církve a dramatický útěk (978-80-89873-00-5) , Můj tajný život (978-80-754-6257-2)

Můj tajný život - Lucie Hříšná

Můj tajný život - Lucie Hříšná
Detail

Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že "pravda je pružná…" Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě…… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život - Lucie Hříšná , Můj syn feťák: skutečný příběh (978-80-264-3753-6)

Můj tajný život - Hříšná Lucie

Můj tajný život - Hříšná Lucie
Detail

Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme. Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že "pravda je pružná…" Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě…… (patro.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život - Hříšná Lucie , Můj super tajný deník

Můj tajný život - Lucie Hříšná - e-kniha

Můj tajný život - Lucie Hříšná - e-kniha
Detail

eBook:,Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte, ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco naučila za těch 5 let, kdy jsem procestovala svět kvůli uspokojování gentlemanů, tak především, že „pravda je pružná"… Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém, tajném životě… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život - Lucie Hříšná - e-kniha

Můj tajný život (978-80-754-6257-2)

Můj tajný život (978-80-754-6257-2)
Detail

Elektronická kniha - Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme... Skutečný příběh luxusní společnice. - autor Lucie Hříšná, 240 stran, česky Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme...Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte, ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco naučila za těch 5 let, kdy jsem procestovala svět kvůli uspokojování gentlemanů, tak především, že „pravda je pružná"…Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí.A tohle je příběh o mém druhém, tajném životě… (alza.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný život (978-80-754-6257-2) , Můj život

K nevíře - Můj tajný život uvnitř scientologické církve a dramatický útěk - Miscavige Hillová Jenna

K nevíře - Můj tajný život uvnitř scientologické církve a dramatický útěk - Miscavige Hillová Jenna
Detail

Neteř hlavy scientologické církve Davea Miscavige, vyrůstala uprostřed této kontroverzní a mocné organizace. V jedenadvaceti letech se od církve odvážně odpoutala a riskovala všechno, co kdy měla a milovala, aby scientologii jednou provždy opustila. Nyní vypráví o svém životě, církvi a o dramatickém odchodu, zabíhá do hlubin náboženství, o němž se desetiletí debatovalo a spekulovalo po celém světě. Odhrnula závoj tajemnosti, který svět scientologie dlouho zakrýval. Tento pohled zevnitř poskytuje informace o tomto náboženství, podivných rituálech i o záhadném vůdci – Davidu Miscavigeovi. Od dlouhodobého odloučení od rodičů v dětství přes nedostatek osobní svobody až k důrazu organizace na nábor celebrit. Jenna odhaluje omezující a izolovanou kulturu scientologie, detailně líčí prostředí nelítostného ovládání, v němž i oddaní stoupenci této víry dostávají za porušení pravidel tvrdé tresty. Detailně líčí nechvalně známé praktiky církve, popisuje osamělý a bolestný život zanedbávaného dítěte, který ji připravil na drsný život v nejoddanější organizaci církve – Sea Org. Teprve když se její rodina téměř rozpadne a její svět se začne hroutit, pochopí, že žije podle nesmyslných pravidel a uvědomí si míru psychologického ovládání, které jí řídí život. V knize podrobně popisuje odvážný útěk, ale ještě před ním musela projít zkouškou rodiny, víry a lásky. Kniha K nevíře je podmanivá a znepokojující, odhaluje, kam až toto náboženství zachází a kolik úsilí jednu ženu stálo se osvobodit. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako K nevíře - Můj tajný život uvnitř scientologické církve a dramatický útěk - Miscavige Hillová Jenna , Můj příběh (9788025728574)

K nevíře - Můj tajný život uvnitř scientologické církve a dramatický útěk - Miscavige Hillová Jenna

K nevíře - Můj tajný život uvnitř scientologické církve a dramatický útěk - Miscavige Hillová Jenna
Detail

Neteř hlavy scientologické církve Davea Miscavige, vyrůstala uprostřed této kontroverzní a mocné organizace. V jedenadvaceti letech se od církve odvážně odpoutala a riskovala všechno, co kdy měla a milovala, aby scientologii jednou provždy opustila. Nyní vypráví o svém životě, církvi a o dramatickém odchodu, zabíhá do hlubin náboženství, o němž se desetiletí debatovalo a spekulovalo po celém světě. Odhrnula závoj tajemnosti, který svět scientologie dlouho zakrýval. Tento pohled zevnitř poskytuje informace o tomto náboženství, podivných rituálech i o záhadném vůdci - Davidu Miscavigeovi. Od dlouhodobého odloučení od rodičů v dětství přes nedostatek osobní svobody až k důrazu organizace na nábor celebrit. Jenna odhaluje omezující a izolovanou kulturu scientologie, detailně líčí prostředí nelítostného ovládání, v němž i oddaní stoupenci této víry dostávají za porušení pravidel tvrdé tresty. Detailně líčí nechvalně známé praktiky církve, popisuje osamělý a bolestný život zanedbávaného dítěte, který ji připravil na drsný život v nejoddanější organizaci církve - Sea Org. Teprve když se její rodina téměř rozpadne a její svět se začne hroutit, pochopí, že žije podle nesmyslných pravidel a uvědomí si míru psychologického ovládání, které jí řídí život. V knize podrobně popisuje odvážný útěk, ale ještě před ním musela projít zkouškou rodiny, víry a lásky. Kniha K nevíře je podmanivá a znepokojující, odhaluje, kam až toto náboženství zachází a kolik úsilí jednu ženu stálo se osvobodit. (patro.cz)

Podobné produkty ako K nevíře - Můj tajný život uvnitř scientologické církve a dramatický útěk - Miscavige Hillová Jenna , Tajný život úhořů (9788074739880)

Odložený život: Skutečný příběh osvětimské knihovnice (978-80-249-3724-3)

Odložený život: Skutečný příběh osvětimské knihovnice (978-80-249-3724-3)
Detail

Kniha - autor Dita Krausová, 360 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Biografie pražské rodačky Dity Krausové (nar. 1929), která prošla Terezínem, Osvětimí a Bergen-Belsenem. Ve své biografii popisuje dětství v Praze, vzpomíná na rodiče a kamarády. V listopadu 1942 přišlo předvolání do transportu a rodina putovala nejprve do Terezína a pak do Osvětimi. Autorka popisuje zdejší kruté podmínky: nedostatek jídla, pach spálených lidských těl a všudypřítomný popel poletující vzduchem. Poznala i nechvalně proslulého lékaře Josefa Mengeleho. V březnu 1944 jí hladem a vyčerpáním zemřel otec, v červnu prošla i s matkou selekcí a byly vybrány na práci v Hamburku, kde zažily spojenecké nálety. Po válce se Dita vrátila do Prahy, kde potkala svého budoucího manžela, spisovatele Otu B. Krause. V roce 1949 oba odjeli hromadným transportem přes Rakousko a Itálii do Izraele. Autorčin příběh se stal předlohou pro hlavní hrdinku v knize Osvětimská knihovnice od španělského... (alza.cz)

Podobné produkty ako Odložený život: Skutečný příběh osvětimské knihovnice (978-80-249-3724-3) , Tajný život mazlíčků - dvd (u00264)

Můj tajný deník

Můj tajný deník
Detail

Do tohoto deníčku si můžeš zapsat všechna svá tajemství, přání, myšlenky a tím je tato knížka tvůj skvělý pomocník. Přečteš si důležité rady, uděláš si zajímavé testy. Můžeš si do ni také napsat všecha svá tajemství a také všechno o svých přátelích a láskách a pak ji zamknout na klíček. (patro.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný deník , Alex ferguson můj příběh

Demi Moore Život naruby: Můj skutečný příběh (978-80-87383-84-1)

Demi Moore Život naruby: Můj skutečný příběh (978-80-87383-84-1)
Detail

Kniha - autor Demi Moore, 328 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Hlavou mi běží stále dokola ta stejná otázka: Jak se to mohlo stát? V prázdném domě, kde jsem se vdávala, ke kterému jsme přistavovali, protože jsem měla víc dětí než ložnic, jsem byla nyní úplně sama. Bylo mi skoro padesát. Manžel, o kterém jsem byla přesvědčená, že je mojí životní láskou, mě podvedl, a pak se rozhodl, že nechce dál pracovat na zachování našeho manželství. Moje děti se mnou nemluví: žádné telefonáty k narozeninám, žádné textovky s přáním k Vánocům. Nic. Jejich táta - kamarád, na kterého jsem se mohla dlouhé roky spolehnout - zmizel z mého života. Kariéra, kterou jsem pracně budovala od chvíle, kdy jsem se v šestnácti letech odstěhovala od mámy, uvízla na mrtvém bodě, nebo možná dočista skončila. Všechno, k čemu jsem měla nějaký vztah - a dokonce i moje zdraví -, mě opustilo. Trápily mě nesnesitelné migrény a děsivě rychle jsem ztrácela váhu. Vypadala jsem tak, jak jsem se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Demi Moore Život naruby: Můj skutečný příběh (978-80-87383-84-1) , Můj život po životě

Soy Luna - Můj tajný deník

Soy Luna - Můj tajný deník
Detail

Tajemství je jako kamínek, který nosíme uvnitř. Můžeme na ně zapomenout, nemyslet na ně, předstírat, že neexistuje… ale zůstane tam, schované. Lehké jako pírko rozhodně není. Ale pokud se rozhodneme prozradit je svým nejbližším, je lehčí a lehčí… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Soy Luna - Můj tajný deník , Můj život bez mříží

Můj tajný deník - Neznámý - e-kniha

Můj tajný deník - Neznámý - e-kniha
Detail

eBook:,Deník je čtenářům představen tak, jak byl původně napsaný. Jde o autentický příběh lékařky, která od svých 16 let zažívá mnohé sexuální praktiky, jež svým osobitým způsobem popisuje. Jednoho dne ji do Afriky pozvala její nejlepší kamarádka … chtěla, aby ji navštívila v Káhiře, kde spolu s manželem pracovali jako lékaři. Tam se od ní dozvěděla, že ji před nedávnem unesli domorodci a jako svou kořist odtáhli do džungle. Druhý den byla znásilněna jejich náčelníkem a ... S touto knihou se rozhodně nudit nebudete! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný deník - Neznámý - e-kniha , Tajný život mazlíčků - blu-ray (bd001372)

Můj tajný deník Vtech Kidi Secret Safe

Můj tajný deník Vtech Kidi Secret Safe
Detail

Diář od VTech je spolehlivě zabezpečen proti nezvaným pohledům. Lze ho odemknout pouze vlastní tváří nebo tajným heslem, a to díky chytré technologii rozpoznávání obličeje. Deník má dvojitý fotoaparát (přední a zadní), který zvládne nejen fotit ale i natáčet videa. Úžasná selfíčka tak nejsou žádným problémem. Ke všem fotografiím i videím lze přidat naprosto úžasné efekty, které promění každý záznam v okouzlující a nezaměnitelný originál. Do deníku lze vložit microSd kartu a poslouchat tak přímo z něj svojí nejoblíbenější hudbu. Kidi Secret Safe – Můj tajný deník má plnohodnotnou klávesnici se všemi českými písmeny (ve slovenské verzi se slovenskými) se kterými lze do diáře zapsat všechny potřebné kontakty, události i zážitky. Do diáře lze snadno uložit všechny důležité informace o kamarádech, včetně fotografie. K zapsaným poznámkám lze jednoduše vložit i fotografie, videa, smajlíky nebo třeba vtipné ikonky. Ke všem zápiskům lze přidat také hlasové poznámky. Všechna děvčata určitě ocení zabudované kreativní studio, ve které si lze upravovat např. účes, šaty, klobouky, vyzkoušet různé barvy rtěnky, pudřenky, náušnice nebo třeba různé ozdoby do vlasů. Zábavná aplikace, ve které se musí uživatel deníku starat o svého mazlíčka, je také jednou z mnoha zábavných aktivit, které deník přináší. Na výběr je ze 3 zvířátek: • koťátko • štěně • koník Samozřejmě nemůže ani chybět funkce budíku, včetně nastavení upozornění k naplánovaným úkolům a schůzkám. Nastavení času a data už snad nemůže být jednodušší. Je možné volit mezi 24 h časovým zobrazením a 12 hodinovým. Deník také obsahuje mnoho zábavných a vzdělávacích her, které procvičí nejenom paměť a postřeh, ale přinutí i hodně přemýšlet. Některé hry využívají k hraní pohybový senzor, takže nechybí ani pohyb při hraní her. Všechny oblíbené písničky, se přehledně zobrazí v seznamu písní. Vhodné pro děti od 6 do 11 let 4 AA zkušební baterie jsou součástí Rozměr deníku (zavřeného): 14×18×2,5 cm Hlavní funkce: Barevný displej s funkcí rozpoznávání obličeje Přední a zadní fotoaparát Česká (ve slovenské verzi slovenská) klávesnice Diář se záznamníkem a kalendářem, místem pro poznámky a denní záznamy. Zadávání úkolů, schůzek apod. s alarmem. Budík. Kontakty s možností vkládání poznámek a fotografií Make up kreativní studio – aplikace Moji mazlíčci – aplikace Moje hudba – s použitím vlastní microSd karty (není součástí) Fotografování a natáčení videa s možností úprav v aplikaci kreativního studia Možnost vytvářet vlastní animované video klipy – aplikace Vzdělávací a zábavné hry zaměřené na zvyšování intelektu. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný deník Vtech Kidi Secret Safe , Můj tajný deník (999-00-031-5996-0)

Vtech Kidi Secret Safe Můj tajný deník

Vtech Kidi Secret Safe Můj tajný deník
Detail

Zabezpečený deníček, fotoaparát, videokamera, make-up studio, virtuální mazlíčci, kreativní a vzdělávací hry, budík, hlasový záznamník, plánovač, animační studio, úprava fotografií… a mnohem více! To vše najdeš v deníku Vtech Kidi Secret Safe – Můj tajný deník ®. Deník lze odemknout pouze vlastní tváří nebo tajným heslem. Vše v úplné české nebo slovenské lokalizaci! (bambule.cz)

Podobné produkty ako Vtech Kidi Secret Safe Můj tajný deník , Skutečný příběh sestry (978-80-765-6004-8)

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník

Detail

Diář od VTech je spolehlivě zabezpečen proti nezvaným pohledům. Lze ho odemknout pouze vlastní tváří nebo tajným heslem, a to díky chytré technologii rozpoznávání obličeje. Deník má dvojitý fotoaparát (přední a zadní), který zvládne nejen fotit ale i natáčet videa. Úžasná selfíčka tak nejsou žádným problémem! (mall.cz)

Podobné produkty ako Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník , Skutečný příběh sestry (978-80-7656-004-8)

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník černý

Detail

Diář od VTech je spolehlivě zabezpečen proti nezvaným pohledům. Lze ho odemknout pouze vlastní tváří nebo tajným heslem, a to díky chytré technologii rozpoznávání obličeje. Deník má dvojitý fotoaparát (přední a zadní), který zvládne nejen fotit ale i natáčet videa. Úžasná selfíčka tak nejsou žádným problémem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník černý , Můj táta, velitel osvětimi: skutečný příběh dívky, která vyrůstala jako dcera velitele osvětimi (978-80-7433-269-2)

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý (CZ)

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý (CZ)
Detail

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý (CZ) Zabezpečený deníček, fotoaparát, videokamera, make-up studio, virtuální mazlíčci, kreativní a vzdělávací hry, budík, hlasový záznamník, plánovač, animační studio, úprava fotografií - to vše v jednom kufříku. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý (CZ) , Tajný život mazlíčků (2 disky) - blu (bd001531)

Můj tajný deník (978-80-7567-578-1)

Můj tajný deník (978-80-7567-578-1)
Detail

Kniha - 94 stran, česky, polstrovaná lux Do tohoto deníčku si můžeš zapsat všechna svá tajemství, přání, myšlenky a tím je tato knížka tvůj skvělý pomocník. Přečteš si důležité rady, uděláš si zajímavé testy. Můžeš si do ni také napsat všecha svá tajemství a také všechno o svých přátelích a láskách a pak ji zamknout na klíček. (alza.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný deník (978-80-7567-578-1) , Tajný příběh spasitele (978-80-87624-53-1)

Můj tajný deník (999-00-031-5996-0)

Můj tajný deník (999-00-031-5996-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Autor neznámý, 79 stran, česky Deník je čtenářům představen tak, jak byl původně napsaný. Jde o autentický příběh lékařky, která od svých 16 let zažívá mnohé sexuální praktiky, jež svým osobitým způsobem popisuje. Jednoho dne ji do Afriky pozvala její nejlepší kamarádka … chtěla, aby ji navštívila v Káhiře, kde spolu s manželem pracovali jako lékaři. Tam se od ní dozvěděla, že ji před nedávnem unesli domorodci a jako svou kořist odtáhli do džungle. Druhý den byla znásilněna jejich náčelníkem a ... S touto knihou se rozhodně nudit nebudete! (alza.cz)

Podobné produkty ako Můj tajný deník (999-00-031-5996-0) , Vtech kidi secret safe - můj tajný deník cz (3417761636282)

Psí hrdinové - Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům - Laura Greaves

Psí hrdinové - Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům - Laura Greaves
Detail

Psi jsou známí svou loajalitou a ti, kteří byli zachráněni před týráním nebo adoptováni z útulků, jsou lidem, jež jim nabídli druhou šanci, obzvlášť oddaní. V této mimořádné sbírce skutečných příběhů se seznámíte se statečnými psy, kteří projevili neuvěřitelnou odvahu, a dokonce riskovali život, aby zachránili své lidi.V knize najdete šestnáct okouzlujících příběhů plných nezapomenutelných okamžiků odvahy. Příběhů o skutečné obětavosti, lásce, oddanosti, hrdinství, laskavosti a soucitu. Poznáte šestnáct psů z různých zemí světa, kteří sice neprošli speciálním výcvikem po boku policistů či záchranářů, přesto dokázali zachránit lidské životy.Je tu Leala, fena staforda, která doběhla pro pomoc, když dvouletý syn jejích majitelů spadl do přehrady. Buddy, labrador, který včas probudil svou paničku, a zachránil ji tak před požárem. Nebo Brian, pitbull, který statečně zahnal tři agresivní psy útočící na Debbie – ženu, která ho zachránila před utracením.Tato knížka pohladí po duši každého milovníka zvířat i všechny, kteří mají rádi příběhy se šťastným koncem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Psí hrdinové - Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům - Laura Greaves , Tajný život pšouku (978-80-7637-160-6)

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník CZ (3417761636282)

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník CZ (3417761636282)
Detail

Interaktivní hračka - vhodné od 6 let Dívčí tajnosti a zábava jsou v bezpečí v tajném deníku Vtech Kidi Secret Safe, který lze otevřít pouze vlastní tváří - díky technologii na rozpoznávání obličejů nebo tajným heslem. Interaktivní hračka pro holky nabízí spoustu možností zábavy. Deník má dvojitý fotoaparát (přední a zadní), lze s ním také pořizovat videa a zvukové záznamy. Fotky a videa si může jeho majitelka vylepšit různými efekty. Kidi Secret Safe má českou klávesnici, takže lze snadno zapsat zážitky, nápady či databázi kamarádů i s fotkami, videi, smajlíky a ikonami. Deník nabízí také kreativní studio, péči o mazlíčky, hry, přehrávání písniček. Deník Vtech Kidi Secret Safe je vhodný pro dívky od 6 let. Klíčové vlastnosti tajného deníku Vtech Kidi Secret Safe CZDívčí tajný deník s českou klávesnicíOtevřít lze pouze naskenování obličejem majitelky nebo tajným heslemZábava a vzdělávání na dlouhé hodinyDeník je vybaven fotoaparátem s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník CZ (3417761636282) , Tajný život koček (978-80-858-4561-7)

LOL: Můj tajný deníček (978-80-7529-926-0)

LOL: Můj tajný deníček (978-80-7529-926-0)
Detail

Kniha - 80 stran, česky, jiný materiál potahu Seznam se s Kačkou, která Tě provede tímhle tajným deníkem, kam se dá zaznamenat všechno, co máš ráda a co zažíváš se svými kamarády. Deníček je plný her, výtvarných nápadů a testů, takže se s ním rozhodně nebudeš nudit. Ale hlavně si do něj můžeš zapisovat svá tajemství a přání! (alza.cz)

Podobné produkty ako LOL: Můj tajný deníček (978-80-7529-926-0) , Tajný život mazlíčků (2d+3d, 2 disky) (bd001435)

Život s Otou: Skutečný příběh českého spisovatele, který přežil Osvětim a pracoval v Kibucu. (978-80-249-4782-2)

Život s Otou: Skutečný příběh českého spisovatele, který přežil Osvětim a pracoval v Kibucu. (978-80-249-4782-2)
Detail

Kniha - autor Dita Krausová, 296 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Dita Krausová (nar. 1929), jejíž válečné zážitky inspirovaly španělského autora Antonia Iturbeho k bestselleru Osvětimská knihovnice a která své osudy shrnula v autobiografii Odložený život (2018), nyní přibližuje životní pouť svého manžela. Válečné události zavedly Otu B. Krause (1921–2000) nejprve do terezínského ghetta, pak do osvětimského pekla, kde jako vychovatel působil na dětském bloku, a následně do pracovního tábora ve Schwarzheide, odkud se s pochodem smrti dostal zpět do Terezína. V roce 1949 emigroval s Ditou do Izraele, kde řadu let pobývali v kibucu Giv´at Chajim a poté pracovali jako učitelé angličtiny v Hadassim. Ota za život vystřídal celou řadu zaměstnání, srdcem však zůstal až do své smrti především spisovatelem a jeho knihy byly přeloženy do mnoha světových jazyků. Biografii provází bohatá obrazová dokumentace a ukázky z Otova deníku. (alza.cz)

Podobné produkty ako Život s Otou: Skutečný příběh českého spisovatele, který přežil Osvětim a pracoval v Kibucu. (978-80-249-4782-2) , Tajný život loly (978-80-7585-745-3)

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý (CZ) (3417761636794)

Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý (CZ) (3417761636794)
Detail

Interaktivní hračka - vhodné od 6 let Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý je multifunkční deník, který lze odemknout obličejem či pomocí hesla. Uvnitř se nachází obrazovka a česká klávesnice. V deníku je zabudovaný i přední a zadní fotoaparát. V diáři slečny najdou kalendář, záznamník a místo pro poznámky. Samozřejmostí je budík, který mimo jiné dokáže i upozornit na probíhající schůzku. Do deníku lze ukládat i kontakty včetně jejich fotografií. Nedílnou součástí deníku jsou aplikace Make up kreativní studio, Moji mazlíčci a Moje hudba, která funguje po vložení microSD karty. Díky těmto aplikacím můžete upravovat fotografie i hrát různé hry. Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý je vhodný od 6 let. Je potřeba dokoupit 4 AA baterie. Klíčové vlastnosti hračky Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý lze odemknout obličejem či heslemUvnitř deníku se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník - černý (CZ) (3417761636794) , Tajný život úhořů (978-80-747-3988-0)

Skutečný příběh sestry - Marcela Vohnoutová

Skutečný příběh sestry - Marcela Vohnoutová
Detail

Dramatický příběh zcela neznámé zdravotní sestry, která měla v životě vždy touhu rozdat se pro druhé. Žena, která se rozhodla sepsat svůj život na několik listů papíru. Žena, která si mnohokrát prošla doslova peklem. Žena, která se vždy uměla pro druhé rozdat. A ne vždy se jí to vyplatilo. I když se dozvíte vše o trnité životní cestě jedné zdravotní sestry, někdy na vás možná dýchne prázdnější místo se spoustou nezodpovězených dotazů. Nehledejte na ně odpovědi. Autorka je nosí uvnitř sebe. A dokud se ona nerozhodne popsat každičký detail, zůstane nám něco z jejího soukromí utajeno. Možná to tak má být. A knize to rozhodně neupírá na dramatičnosti, v zápletkách se neztratíte, a možná vám občas ukápne i slza. Stejně jako ukápla i mně při přepisování rukopisu. Třebaže budete mít otázky po dočtení, zkuste si na ně odpovědět v sobě. Přece každý lidský příběh se okrajově dotýká osobně i nás samotných. Možná, že zde najdete odpovědi i na vaše otázky, které se ve vašem nitru skrývají. (Monika Poledníková, editorka) (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Skutečný příběh sestry - Marcela Vohnoutová , Bia můj život, můj svět (978-80-252-4900-0)

Skutečný příběh sestry - Vohnoutová Marcela

Skutečný příběh sestry - Vohnoutová Marcela
Detail

Dramatický příběh zcela neznámé zdravotní sestry, která měla v životě vždy touhu rozdat se pro druhé. Žena, která se rozhodla sepsat svůj život na několik listů papíru. Žena, která si mnohokrát prošla doslova peklem. Žena, která se vždy uměla pro druhé rozdat. A ne vždy se jí to vyplatilo. I když se dozvíte vše o trnité životní cestě jedné zdravotní sestry, někdy na vás možná dýchne prázdnější místo se spoustou nezodpovězených dotazů. Nehledejte na ně odpovědi. Autorka je nosí uvnitř sebe. A dokud se ona nerozhodne popsat každičký detail, zůstane nám něco z jejího soukromí utajeno. Možná to tak má být. A knize to rozhodně neupírá na dramatičnosti, v zápletkách se neztratíte, a možná vám občas ukápne i slza. Stejně jako ukápla i mně při přepisování rukopisu. Třebaže budete mít otázky po dočtení, zkuste si na ně odpovědět v sobě. Přece každý lidský příběh se okrajově dotýká osobně i nás samotných. Možná, že zde najdete odpovědi i na vaše otázky, které se ve vašem nitru skrývají. (Monika Poledníková, editorka) (patro.cz)

Podobné produkty ako Skutečný příběh sestry - Vohnoutová Marcela , Můj život - od kolébky ke slávě ()

Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle

Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle
Detail

Elektronická kniha - Naprosto neuvěřitelný skutečný příběh aneb když se noční můra stane skutečností. Kniha je syrovou obžalobou systému, který takové bezpráví dopustí. - autor Markéta Šichtařová, 285 stran Naprosto neuvěřitelný skutečný příběh aneb když noční můra se stane skutečností...Díky zvůli státních institucí je i dnes možné, aby se člověk dostal do institucionální pasti, z níž není úniku. Toto je biografický a investigativní příběh ženy, kterou „rozvinutý stát“ díky své aroganci téměř zničil. Víc než rok byla na základě vykonstruovaných obvinění držena proti své vůli v blázinci. Původně zdravá žena byla falešně prohlášena za psychicky nemocnou a nadopována léky, až skutečně byla téměř připravena o rozum a dohnána k sebevraždě. Při životě ji držela jen myšlenka na syna, který na ni čeká venku. A když nakonec byl podvod odhalen a žena musela být propuštěna, zaplatila cenu nejvyšší: zkorumpované úřady jí v době, kdy byla na základě podvodu zavřená v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ukradený syn: Skutečný příběh státní zvůle , Můj život mezi slzami a smíchem ()

Tajný život stromů ()

Tajný život stromů ()
Detail

Audiokniha MP3 - Světový bestseller o tom, co cítí a jak komunikují stromy. - Peter Wohlleben, čte Aleš Procházka Německý bestseller se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemíchLes je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí.Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život stromů ()

Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům (978-80-271-2538-8)

Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům (978-80-271-2538-8)
Detail

Kniha - autor Laura Greaves, 288 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Psi jsou známí svou loajalitou a ti, kteří byli zachráněni před týráním nebo adoptováni z útulků, jsou lidem, jež jim nabídli druhou šanci, obzvlášť oddaní. V této mimořádné sbírce skutečných příběhů se seznámíte se statečnými psy, kteří projevili neuvěřitelnou odvahu, a dokonce riskovali život, aby zachránili své lidi. V knize najdete šestnáct okouzlujících příběhů plných nezapomenutelných okamžiků odvahy. Příběhů o skutečné obětavosti, lásce, oddanosti, hrdinství, laskavosti a soucitu. Poznáte šestnáct psů z různých zemí světa, kteří sice neprošli speciálním výcvikem po boku policistů či záchranářů, přesto dokázali zachránit lidské životy. Je tu Leala, fena staforda, která doběhla pro pomoc, když dvouletý syn jejích majitelů spadl do přehrady. Buddy, labrador, který včas probudil svou paničku, a zachránil ji tak před požárem. Nebo Brian, pitbull, který statečně zahnal tři agresivní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům (978-80-271-2538-8)

Krimi 3/2022 Poslední noc vnadné společnice: Skutečné případy (978-80-7222-767-9)

Krimi 3/2022 Poslední noc vnadné společnice: Skutečné případy (978-80-7222-767-9)
Detail

Kniha - 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Skutečné kriminální případy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krimi 3/2022 Poslední noc vnadné společnice: Skutečné případy (978-80-7222-767-9)

Skutečný příběh sestry - Marcela Vohnoutová - e-kniha

Skutečný příběh sestry - Marcela Vohnoutová - e-kniha
Detail

eBook:,Dramatický příběh zcela neznámé zdravotní sestry, která měla v životě vždy touhu rozdat se pro druhé. Žena, která se rozhodla sepsat svůj život na několik listů papíru. Žena, která si mnohokrát prošla doslova peklem. Žena, která se vždy uměla pro druhé rozdat. A ne vždy se jí to vyplatilo. I když se dozvíte vše o trnité životní cestě jedné zdravotní sestry, někdy na vás možná dýchne prázdnější místo se spoustou nezodpovězených dotazů. Nehledejte na ně odpovědi. Autorka je nosí uvnitř sebe. A dokud se ona nerozhodne popsat každičký detail, zůstane nám něco z jejího soukromí utajeno. Možná to tak má být. A knize to rozhodně neupírá na dramatičnosti, v zápletkách se neztratíte, a možná vám občas ukápne i slza. Stejně jako ukápla i mně při přepisování rukopisu. Třebaže budete mít otázky po dočtení, zkuste si na ně odpovědět v sobě. Přece každý lidský příběh se okrajově dotýká osobně i nás samotných. Možná, že zde najdete odpovědi i na vaše otázky, které se ve vašem nitru skrývají. (Monika Poledníková, editorka) (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Skutečný příběh sestry - Marcela Vohnoutová - e-kniha

Tajný život - Milan Děžinský

Tajný život - Milan Děžinský
Detail

Verše páté sbírky básníka a překladatele z angličtiny Milana Děžinského (nar. 1974) představují autora v čase, kdy "jest život náš v půli se svou poutí". Děžinský si je dobře vědom toho, že schopnost psát zůstává sice nezbytným předpokladem tvorby, ale daleko podstatnější je pro básníka schopnost uvidět. K tomuto daru a jeho rozvíjení se po léta staví velmi odpovědně, navíc v čilé komunikaci s náročným kontextem anglo-americké poezie. Zřejmě i proto je Milan Děžinský jedním z mála českých básníků, kteří ve svém psaní dokáží myslet a zároveň se stále pohybovat na výsostném území poezie. Jeho Tajný život je silným souborem, sledem okamžiků znehybněných v prudkém světle náhlých a ne vždy radostných poznání. "Ta myšlenka, že nějaký tajný život opravdu existuje, / je notně děsivá. Stíny by se oblékly na noc / a vyrazily do deště. Zatímco spáči zažívají sen, / vykradou se k lampám pod kabáty úplně nahé. / Snad ale je to součástí plánu - / všechny ty zastírací manévry, povinnosti, omámení a sex, / neboť tajný život se může odehrávat i za bodajícího světla..." (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život - Milan Děžinský

Score Tajný život mazlíčků

Score Tajný život mazlíčků
Detail

Přizvete-li ke kartám domácí mazlíčky, uvidíte, že se okamžitě připojí i děti. Dejte si s nimi klasickou karetní vojnu. Hru s obrázky hrdinů z filmu Tajný život mazlíčků zvládnou už pětiletí caparti. Na začátku každé hry si rozdáte karty, na které se nedíváte. Při každém kole pak vynesete jednu kartu a bojujete o karty ostatních hráčů. Vyhrává ten, kdo získal všechny karty. Hra, která je založená čistě na náhodě naučí děti důstojně prohrávat i vychutnávat si nečekané vítězství. Balení obsahuje: 32 obrázkových karet s hodnotami od 7 do A (patro.cz)

Podobné produkty ako Score Tajný život mazlíčků

Tajný život - Děžinský Milan

Tajný život - Děžinský Milan
Detail

Verše páté sbírky básníka a překladatele z angličtiny Milana Děžinského představují autora v čase, kdy „jest život náš v půli se svou poutí“. Děžinský si je dobře vědom toho, že schopnost psát zůstává sice nezbytným předpokladem tvorby, ale daleko podstatnější je pro básníka schopnost uvidět. K tomuto daru a jeho rozvíjení se po léta staví velmi odpovědně, navíc v čilé komunikaci s náročným kontextem anglo-americké poezie. Zřejmě i proto je Milan Děžinský jedním z mála českých básníků, kteří ve svém psaní dokáží myslet a zároveň se stále pohybovat na výsostném území poezie. Jeho Tajný život je silným souborem, sledem okamžiků znehybněných v prudkém světle náhlých a ne vždy radostných poznání. „Ta myšlenka, že nějaký tajný život opravdu existuje, / je notně děsivá. Stíny by se oblékly na noc / a vyrazily do deště. Zatímco spáči zažívají sen, / vykradou se k lampám pod kabáty úplně nahé. / Snad ale je to součástí plánu — / všechny ty zastírací manévry, povinnosti, omámení a sex, / neboť tajný život se může odehrávat i za bodajícího světla…“ (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajný život - Děžinský Milan

Tajný život úhořů (9788074739880)

Tajný život úhořů (9788074739880)
Detail

Kniha - 296 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Bestsellerová senzace ze ŠvédskaOd útlého dětství chodil Patrik s tatínkem chytat úhoře. Celé hodiny mlčky číhali na tuto nejpozoruhodnější rybu světa. Proč se úhoři rozmnožují zásadně jen kdesi v Sargasovém moři? Jak je možné, že na dlouhé cestě z Evropy nezabloudí? A co by nám rozluštění úhoří záhady mohlo prozradit o domovu, světě a lidském životě?Vydejte se s Patrikem Svenssonem na dobrodružnou plavbu vodami plnými vzpomínek, existenciálních záhad a… úhořů.Los Angeles Times BestsellerIndieBound Bestseller A New York Times Editor’sChoice One of Forbes’ “Best Summer Reads for Those Stuck Inside Working Remotely” "Čím si právě kniha o úhořích získala nejen porotu, ale celý svět, takže práva na ni už byla prodána do desítek zemí? Autor zde zcela v duchu aktuálních skandinávských trendů (...) spojuje ponaučení s osobním příběhem a angažovaností a nabízí vlastně vše, co se od severských knih očekává: téma... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život úhořů (9788074739880)

Příběhy skutečné odvahy ()

Příběhy skutečné odvahy ()
Detail

Audiokniha MP3 - Bear Grylls ví, co všechno musí člověk umět a znát, aby přežil v extrémních podmínkách. - autor Bear Grylls, čte Pavel Soukup Bear Grylls ví, co všechno musí člověk umět a znát, aby přežil v extrémních podmínkáchUž nemůžeš? Tak přidej na houževnatosti! Někdejší elitní parašutista Bear Grylls ví, k čemu se jedinec musí přimět, aby v extrémních situacích nepodlehl zoufalství.Předkládánám nejen strhující příběhy průzkumníků, špionů a dalších profesionálních dobrodruhů, ale i mezní dramata obyčejných lidí, kteří se odmítli vzdát tváří v tvář smrti. Pokud má ta smrt mrazivou podobu arktické obludy z pradávna, mohla by rázem pozřít celou vědeckou expedici, jak bolestně předvídá sir John Franklin. Při zlézání Matterhornu zase bude důležité, kdo se dokáže bez jistícího lana udržet ve výšce dvanácti set metrů nad okolní krajinou jako Edward Whymper. A jaké šance měl chrabrý mořeplavec Thor Heyerdahl, jestliže se bez cizí pomoci rozhodl obeplout svět na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Příběhy skutečné odvahy ()

Tajemství z Osvětimi - Skutečný příběh - Majewska-Brown Nina

Tajemství z Osvětimi - Skutečný příběh - Majewska-Brown Nina
Detail

Stojím před esesmanem na vratkých, třesoucích se nohou. Nemám odvahu pohlédnout mu do tváře… Přikládá bič k mému krku. Předpokládám, že zanedlouho do tohoto pohybu vloží veškerou sílu a přidusí mě tak, že nebudu moci dýchat. Za m je vše jinak. Zastrčí konec biče pod mou bradu a přinutil mě zvednout hlavu. Poddávám se jeho vůli, přivírám však oči, abych neviděla jeho obličej. „Otevři oči.“ Poslušně otevírám víčka a s hrůzou hledím do jeho modrých, téměř tyrkysových očí, které si mne prohlížejí. NEOBVYKLÝ PŘÍBĚH Za každým vytetovaným číslem na předloktí se skrývá krutý osud. Před námi se odvíjí dlouhých pětasedmdesát let utajovaný příběh Stefanie, která poznala peklo koncentračních táborů na vlastní kůži. Byla ženou význačného představitele domácího odboje a kvůli němu se dostala do Osvětimi. Jako rukojmí a oběť „mužské“ války se sama ocitla na frontě. Jejím bojištěm byly táborové baráky, apelplac a kilometry drátů nabitých elektřinou. Hlad, selekce a ustavičné ohrožení života. Panický strach o děti, výčitky svědomí a bolest. Přesto však přežila. Prošla peklem Osvětimi, Ravesbrücku a Flossenbürgu, přežila pochod smrti. Velkou zásluhu na tom měl Jürgen, dozorce SS. Bylo to přátelství nebo již láska, co je spojovalo… Tento neuvěřitelný příběh nikdo nevymyslel, napsal jej sám život. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajemství z Osvětimi - Skutečný příběh - Majewska-Brown Nina

Skutečný příběh sestry (978-80-765-6004-8)

Skutečný příběh sestry (978-80-765-6004-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Marcela Vohnoutová, 72 stran, česky Dramatický příběh zcela neznámé zdravotní sestry, která měla v životě vždy touhu rozdat se pro druhé. Žena, která se rozhodla sepsat svůj život na několik listů papíru. Žena, která si mnohokrát prošla doslova peklem. Žena, která se vždy uměla pro druhé rozdat. A ne vždy se jí to vyplatilo. I když se dozvíte vše o trnité životní cestě jedné zdravotní sestry, někdy na vás možná dýchne prázdnější místo se spoustou nezodpovězených dotazů. Nehledejte na ně odpovědi. Autorka je nosí uvnitř sebe. A dokud se ona nerozhodne popsat každičký detail, zůstane nám něco z jejího soukromí utajeno. Možná to tak má být. A knize to rozhodně neupírá na dramatičnosti, v zápletkách se neztratíte, a možná vám občas ukápne i slza. Stejně jako ukápla i mně při přepisování rukopisu. Třebaže budete mít otázky po dočtení, zkuste si na ně odpovědět v sobě. Přece každý lidský příběh se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Skutečný příběh sestry (978-80-765-6004-8)

Skutečný příběh sestry (978-80-7656-004-8)

Skutečný příběh sestry (978-80-7656-004-8)
Detail

Kniha - autor Marcela Vohnoutová, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Dramatický příběh zcela neznámé zdravotní sestry, která měla v životě vždy touhu rozdat se pro druhé. Žena, která se rozhodla sepsat svůj život na několik listů papíru. Žena, která si mnohokrát prošla doslova peklem. Žena, která se vždy uměla pro druhé rozdat. A ne vždy se jí to vyplatilo. I když se dozvíte vše o trnité životní cestě jedné zdravotní sestry, někdy na vás možná dýchne prázdnější místo se spoustou nezodpovězených dotazů. Nehledejte na ně odpovědi. Autorka je nosí uvnitř sebe. A dokud se ona nerozhodne popsat každičký detail, zůstane nám něco z jejího soukromí utajeno. Možná to tak má být. A knize to rozhodně neupírá na dramatičnosti, v zápletkách se neztratíte, a možná vám občas ukápne i slza. Stejně jako ukápla i mně při přepisování rukopisu. Třebaže budete mít otázky po dočtení, zkuste si na ně odpovědět v sobě. Přece každý lidský příběh se okrajově dotýká osobně i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Skutečný příběh sestry (978-80-7656-004-8)

Tajný život nacistů - Paul Roland

Tajný život nacistů - Paul Roland
Detail

Adolf Hitler a další nacističtí pohlaváři se spikli, aby spáchali jedny z nejohavnějších zločinů v historii, a zatímco požadovali, aby němečtí občané přinášeli oběti válečnému úsilí Říše, oni sami si žili život plný privilegií a moci. Z dobytých území rabovali ty nejcennější umělecké skvosty do svých soukromých sbírek, loupili židovský majetek, utráceli horentní částky za luxusní rezidence i zástupy milenek, užívali drogy… To vše pod vnější fasádou oddanosti Vůdci a Německu. Tato kniha přináší jedinečný vhled do soukromých životů lidí, jako byli Hitler, Göring, Himmler, Bormann, Goebbels, a dalších prominentních nacistů, ale nejen to. Zasazuje jejich životy do historických souvislostí i celého rámce tehdejšího nacistického režimu – zločinného, bizarního a skrz naskrz zkorumpovaného. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život nacistů - Paul Roland

Môj tajný život - Lucie Hříšná

Môj tajný život - Lucie Hříšná
Detail

Dievčatá ako ja nemajú na čele napísané prostitútka, a rozhodne tak nevyzerajú. Luxusnú spoločníčku na prvý pohľad nespoznáte. Možno by ste na to neprišli, ani keby ňou bola vaša kamarátka, hoci aj tá najlepšia. Môže to byť aj vaša dcéra či spolužiačka alebo sesternica. Ak som sa za tých päť rokov cestovania, keď som uspokojovala túžby džentlmenov po celom svete, niečo naučila, tak najmä to, že pravda je pružná. .. Volám sa Lucia, som vzorná študentka, čo nevidieť aj doktorandka, dcéra, vnučka, kamarátka, vášnivá golfistka, milovníčka vína, krásnej spodnej bielizne, nadšená cestovateľka a excelentná klamárka, o ktorej nik netuší, že jej muži platia za spoločnosť. Toto je úprimné rozprávanie o mojom tajnom živote. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Môj tajný život - Lucie Hříšná

Tajný život pšouku - Klingenbergová Malin

Tajný život pšouku - Klingenbergová Malin
Detail

Všichni lidé na světě prdí. Horolezci, sportovkyně i kuchaři, dokonce i králové a nóbl dámy. A co teprve když si upšoukne kosmonaut nebo potápěč! Rodiče děti často napomínají, že o určitých věcech se na veřejnosti nemluví, tím však jen vzbuzují jejich zvědavost. Proto se ve Finsku sešly Malin a Sanna, spisovatelka a ilustrátorka, a připravily spolu knížku, v níž pro stud a neupřímnost není místo. Jejich vtipné verše a veselé obrázky o tom, co dělá každý z nás, pobaví nejen malé prďoly, ale i dospělé. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život pšouku - Klingenbergová Malin

Tajný život Stalina - B.S. Ilizarov

Tajný život Stalina - B.S. Ilizarov
Detail

Umění spojit vědeckost, přísnou dokumentárnost a zvláštnost, skvělou publicitu s velmi dobrým literárním jazykem je vzácný darem, kterým se nemůže chlubit každý autor. Ředitel Centra dokumentace "Národní archív" zcela novým způsobem prezentuje obraz Stalina. V knize je poprvé popsán jeho intelektuální a duševní svět, na základě lékařských karet. Odtajněno, necenzurováno. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život Stalina - B.S. Ilizarov

Tajný život mazlíčků 2 (DVD)

Tajný život mazlíčků 2 (DVD)
Detail

Z prvního dílu Tajného života mazlíčků víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jso Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima.Bonusy:• Obsahuje 2 krátké filmy - Super Brigitte Mimoni ve skautu• 80 minut bonusového materiálu• Vynechané scény (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mazlíčků 2 (DVD)

Tajný život úhořů - Patrik Svensson

Tajný život úhořů - Patrik Svensson
Detail

Od útlého dětství chodil Patrik s tatínkem chytat úhoře. Celé hodiny mlčky číhali na tuto nejpozoruhodnější rybu světa. Proč se úhoři rozmnožují zásadně jen kdesi v Sargasovém moři? Jak je možné, že na dlouhé cestě z Evropy nezabloudí? A co by nám rozluštění úhoří záhady mohlo prozradit o domovu, světě a lidském životě? Vydejte se s Patrikem Svenssonem na dobrodružnou plavbu vodami plnými vzpomínek, existenciálních záhad a… úhořů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život úhořů - Patrik Svensson

Tajný život stromů - Peter Wohlleben

Tajný život stromů - Peter Wohlleben
Detail

Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa. Německý bestseller Tajný život stromů ()se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí. Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad zázraky přírody. Ve vynikajícím překladu PhDr. Magdaleny Havlové. Jen v Německu se za rok od vydání prodalo na 500 000 kusů a práva na překlad byla dosud prodána do 27 zemí. Ať už se jedná o buky, smrky či duby, všechny pociťují bolest, když je někdo ohlodává. Jakmile se taková housenka s vervou zakousne, změní se tkáň postiženého místa. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život stromů - Peter Wohlleben

Tajný život Loly - Davina Bell

Tajný život Loly - Davina Bell
Detail

Čtyři nejlepší kamarádky, Lola, Bella, Maki a Sofie, se strašně dlouho neviděly. Chodí totiž každá do jiné školy. Teď jsou tu ale prázdniny a Lola se těší, jak si je s holkami užije. Dokonce je naláká do muzikálové soutěže, aby spolu mohly strávit co nejvíc času. Jenomže věci se nevyvíjí tak, jak si představovala… Chtějí se s ní holky vůbec ještě kamarádit? Možná mají na prázdniny lepší program? Možná si dokonce našly nové přátele? Osamělá Lola se trápí a taky ji hryže svědomí, protože provedla strašnou věc… Dokáže se tahle dívčí parta dát znovu dohromady, společně zabojovat o muzikálovou trofej a hlavně o záchranu svého přátelství? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajný život Loly - Davina Bell
Můj tajný život: Skutečný příběh luxusní společnice (978-80-7546-257-2), Demi Moore Život naruby: Můj skutečný příběh (978-80-87383-84-1), Můj tajný život (978-80-754-6257-2), Můj syn feťák: Skutečný příběh (978-80-264-3753-6), Můj super tajný deník, Můj život, Můj příběh (9788025728574), Tajný život úhořů (9788074739880), Tajný život mazlíčků - DVD (U00264), Alex Ferguson Můj příběh, Můj život po životě, Můj život bez mříží, Tajný život mazlíčků - Blu-ray (BD001372), Můj tajný deník (999-00-031-5996-0), Skutečný příběh sestry (978-80-765-6004-8), Skutečný příběh sestry (978-80-7656-004-8), Můj táta, velitel Osvětimi: Skutečný příběh dívky, která vyrůstala jako dcera velitele Osvětimi (978-80-7433-269-2), Tajný život mazlíčků (2 disky) - Blu (BD001531), Tajný příběh Spasitele (978-80-87624-53-1), Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník CZ (3417761636282), Tajný život pšouku (978-80-7637-160-6), Tajný život koček (978-80-858-4561-7), Tajný život mazlíčků (2D+3D, 2 disky) (BD001435), Tajný život Loly (978-80-7585-745-3), Tajný život úhořů (978-80-747-3988-0), BIA Můj život, můj svět (978-80-252-4900-0), Můj život - Od kolébky ke slávě (), Můj život mezi slzami a smíchem ()