MSI Clutch GM 70 (MOUMSI1010)

Myš MSI Clutch GM40 červená

Myš MSI Clutch GM40 červená

MSI Clutch GM40, červenáSérie herního příslušenství Clutch patří k nejpopulárnějším produktům společnosti MSI. Optická herní myš GM40 vyniká ergonomickým designem a speciálně umístěnými bočními tlačítky, která vždy máte na dosah prstu. Mimo jiné vám umožní rychle a snadno přizpůsobit DPI konkrétní situaci ve hře, a to v rozmezí od 800 do 5 000. Myš nabízí mimořádnou odezvu 0,1 ms, se kterou vám neunikne žádné vítězství. Odolná konstrukce zajistí bezproblémový chod na dlouhé roky, myš totiž vydrží více než 50 milionů kliknutí. (euronics.cz)

Myš MSI Clutch GM40 bílá

Myš MSI Clutch GM40 bílá

MSI Clutch GM40, bíláSérie herního příslušenství Clutch patří k nejpopulárnějším produktům společnosti MSI. Optická herní myš GM40 vyniká ergonomickým designem a speciálně umístěnými bočními tlačítky, která vždy máte na dosah prstu. Mimo jiné vám umožní rychle a snadno přizpůsobit DPI konkrétní situaci ve hře, a to v rozmezí od 800 do 5 000. Myš nabízí mimořádnou odezvu 0,1 ms, se kterou vám neunikne žádné vítězství. Odolná konstrukce zajistí bezproblémový chod na dlouhé roky, myš totiž vydrží více než 50 milionů kliknutí. (euronics.cz)

Myš MSI Clutch GM40 černá

Myš MSI Clutch GM40 černá

MSI Clutch GM40, černáSérie herního příslušenství Clutch patří k nejpopulárnějším produktům společnosti MSI. Optická herní myš GM40 vyniká ergonomickým designem a speciálně umístěnými bočními tlačítky, která vždy máte na dosah prstu. Mimo jiné vám umožní rychle a snadno přizpůsobit DPI konkrétní situaci ve hře, a to v rozmezí od 800 do 5 000. Myš nabízí mimořádnou odezvu 0,1 ms, se kterou vám neunikne žádné vítězství. Odolná konstrukce zajistí bezproblémový chod na dlouhé roky, myš totiž vydrží více než 50 milionů kliknutí. (euronics.cz)

Myš MSI Clutch GM60 Gaming černá

Myš MSI Clutch GM60 Gaming černá

Myš MSI Clutch GM60 Gaming, černáNezbytnou součástí každé počítačové sestavy je i myš, a jestliže i vy patříte mezi vášnivé hráče, měli byste při jejím výběru klást bedlivý pozor na rozlišení jejího senzoru a celkovou odezvu. To jsou totiž parametry, které v celkovém herním zúčtování hrají velkou roli. Tato drátová myš Clutch GM60 Gaming od MSI s odezvou solidních 3 000 Hz se může pochlubit optickým senzorem Avago PMW3330 s maximálním rozlišením dosahujícím 10 800 DPI, takže vás jistě nezklame. Nabitá funkcemiJedná se o myš, která je vybavena 8 tlačítky včetně klasického kolečka. Nabízí elegantní LED podsvícení, jež můžete mít neustále pod svojí kontrolou díky aplikaci RGB Mystic Light.  Výjimečná ergonomieKaždý člověk má od přírody trochu jiný tvar rukou, a tedy i preference ohledně… (euronics.cz)

Myš MSI Clutch GM70 Gaming černá

Myš MSI Clutch GM70 Gaming černá

Myš MSI Clutch GM70 Gaming, černáNezbytnou součástí každé počítačové sestavy je i myš, a jestliže i vy patříte mezi vášnivé hráče, měli byste při jejím výběru klást bedlivý pozor na rozlišení jejího senzoru a celkovou odezvu. To jsou totiž parametry, které v celkovém herním zúčtování hrají velkou roli. Tato bezdrátová myš Clutch GM70 Gaming od MSI s odezvou solidních 3 000 Hz se může pochlubit optickým senzorem Avago PMW3360 s maximálním rozlišením dosahujícím 18 000 DPI, takže vás jistě nezklame. Nabitá funkcemiJedná se o myš, která je vybavena 8 tlačítky včetně klasického kolečka. Nabízí elegantní LED podsvícení, jež můžete mít neustále pod svojí kontrolou díky aplikaci RGB Mystic Light.  Výjimečná ergonomieKaždý člověk má od přírody trochu jiný tvar rukou, a tedy i preference… (euronics.cz)

Uživatele, kteří hledají "MSI Clutch GM 70 (MOUMSI1010)" se dívají také na:

Multifunkční hrnec multicooker hd4749/70

MSI Clutch GM70 (S12-0401450-D22)

MSI Clutch GM70 (S12-0401450-D22)

Herní myš bezdrátová, optická, odezva 1 ms, 18000 DPI, 10 tlačítek, 8 ks programovatelných tlačítek, rgb, vhodná pro praváky, velikost L, USB, délka kabelu 2 m, černá, výměnné kryty, uživatelské profily a tlačítko pro změnu dpi Herní bezdrátová myš MSI Clutch GM 70 s RGB podsvícením, disponuje vysokým rozlišením až 18 000 DPI a kvalitními spínači Omron s životností více než 50 milionů kliků. Díky aplikaci MSI Gaming Center jednoduše upravíte veškeré nastavení pro specifické situace a hry. U myši Clutch GM 70 lze také zcela změnit její tvar i vzhled pomocí přibaleného horního krytu a bočních úchopů. Myš lze použít drátově i bezdrátově díky odolnému odpojitelnému kabelu. Klíčové vlastnosti herní myši MSI Clutch GM 70Plně přizpůsobitelný… (alza.cz)

Myš MSI Clutch GM10 Gaming černá

Myš MSI Clutch GM10 Gaming černá

MSI Clutch GM10, černáOptická herní myš MSI Clutch GM10 na první pohled zaujme asymetrickým ergonomickým designem, který vám přesně padne do dlaně a zajistí pohodlné, přesné a rychlé hraní. Přizpůsobte si DPI stiskem tlačítka, a to v rozmezí od 800 do 2 400, podle toho, co si vyžaduje aktuální dění ve hře. Kolečko nabízí čtyři barvy podsvícení, abyste se do atmosféry ponořili ještě intenzivněji. Celkem čtyři tlačítka pracují s odezvou 1 ms. Taková rychlost vám pomůže slavit vytoužené vítězství, u kterého mnohdy rozhodují právě zlomky vteřiny. (euronics.cz)

MSI GM 40 Matte černá (S12-0401340-D22)

MSI GM 40 Matte černá (S12-0401340-D22)

Herní myš drátová, optická, odezva 1 ms, 5000 DPI, 9 tlačítek, vhodná pro leváky, velikost L, USB, délka kabelu 2 m, černá, tlačítko pro změnu dpi MSI GM 40, cenově dostupná herní myšSe všestrannou herní myší MSI GM 40 budete mít vždy náskok před soupeřem. Vyhoví všem nárokům, jaké si lze jen představit. Myš je vybavena optickým senzorem s citlivostí až 5000 dpi, který patří mezi nejpopulárnější na trhu. Možnost nastavení duálního profilu umožní rychlé přenastavení citlivosti pomocí tlačítek na levé i pravé straně myši. Skvělé zpracování a nepřeberné množství unikátních funkcí řadí tuto myš mezi absolutní špičku. Vyzkoušejte a už nikdy nebudete chtít nic jiného. Pravá nebo levá?Myš MSI je zpracována tak, že dokonale padne jak do pravé, tak i do… (alza.cz)

Rapala wobler magnum sinking 18 cm 70 g GM

Rapala wobler magnum sinking 18 cm 70 g GM

Magnum potápivý je wobler s extrémní pevností určený pro lov velkých ryb. Konstrukce těla brání odklonění směru i při větší rychlosti vláčení, nástraha je realisticky zabarvena. (parys.cz)

CLATRONIC GM 3669 (GM 3669)

CLATRONIC GM 3669 (GM 3669)

Čisticí sada 3in1 pro péči o pleť, 3 nástavce, 2 rychlosti, ergonomická rukojeť, baterie 2x 1.5V Masážní a čistící přístroj pro péči o pleť Clatronic GM 3669 se 3 nástavci a 2 rychlostními stupni. Profesionální a kvalitní péče o pleť není výsadou jen kosmetických salonů. S masážním přístrojem 3v1 Clatronic GM 3669 můžete docílit stejně skvělých výsledků i u vás doma. Přístroj disponuje třemi nástavci pro péči o pleť a dvěma volitelnými rychlostmi. Nástavec pro důkladné čištění pleť revitalizuje, uvolňuje ucpané póry a celkově ji zpevňuje. Masážní nástavec pomáhá redukovat vrásky a pigmentové skvrny. Pečující nástavec je vhodný k aplikování denního či… (alza.cz)

C-TECH GM-03P Tychon (GM-03P)

C-TECH GM-03P Tychon (GM-03P)

Myš drátová, optická, 3200 DPI, 4 tlačítka, vícebarevné, vhodná pro praváky, USB, délka kabelu 1,8 m, černá Potřebujete dokonalou myš k vašemu PC? Díky C-TECH GM-03P Tychon pohodlně odklikáte práci i si zahrajete hry. Právě tento model je především určen pro hráče, ale ani práce mu nebude cizí. Nabízí všechno, co od PC myši můžete chtít, ideální tvar, ze které nebolí zápěstí, i lehký pohyb. K oblibě pomůže i ověřená spolehlivost. Nejdůležitější parametry počítačové myši C-TECH GM-03P Tychon Optická funkce ručí za citlivost myši a její bezchybnou odezvu Vícebarevné podsvícení myši nadchne každého Myš je Vhodná pro praváky (alza.cz)

C-TECH CRONUS GM-02Y (GM-02Y)

C-TECH CRONUS GM-02Y (GM-02Y)

Herní myš drátová, optická, 2400 DPI, 6 tlačítek, jednobarevné, vhodná pro praváky, velikost L, USB, délka kabelu 2 m, žlutá, tlačítko pro změnu dpi  Tato myš C-TECH CRONUS GM-02Y v elegantní žluté barvě je jako stvořená pro nenáročné hráče počítačových her. Přední stránkou myši je totiž především její perfektní design, který se bude jistě zamlouvat každému uživateli, neboť skvěle padne do ruky. Pogumovaný povrch navíc maximálně zpříjemňuje její držení. Herní myš je dále osazena dvěma bočními tlačítky a optickým chipsetem o maximálním rozlišení 2400 dpi, jež lze jednoduše měnit pomocí tlačítka na přední straně. K počítači se pak připojuje velmi jednoduše klasickým USB konektorem.Klíčové vlastnosti C-TECH… (alza.cz)

EVGA SuperNOVA 650 GM SFX+ATX (123-GM-0650-Y2)

EVGA SuperNOVA 650 GM SFX+ATX (123-GM-0650-Y2)

Počítačový zdroj 650W, 80 Plus Gold, 92mm ventilátor, modulární kabeláž, ATX redukce, SFX form factor Bez dostatečného zdroje nebude nikdy správně fungovat žádný počítač či pracovní stanice. Výběr tohoto dílu byste tedy neměli podcenit. Vyjma napájení PC má na starosti také životnost komponentů a může pomoci ušetřit na spotřebě elektřiny. EVGA SuperNOVA 650 GM SFX+ATX pečuje o ověřený převod napětí z elektrické sítě do samostatných modulů, jenž zajistí napájení pro připojené díly. ATX zdroj o 650 W je skvělým řešením pro herní mašiny vyšší třídy. Zdroj má nainstalovaný 92mm ventilátor, který snižuje nadprůměrné teploty a podporuje jeho životnost. Přívod energie budete schopni účinně stopnout za pomoci nainstalovaného vypínače. Každý dodávaný PC zdroj vlastní určité označení znázorňující,… (alza.cz)

C-TECH GM-01R Akantha (červené podsvícení) (GM-01R)

C-TECH GM-01R Akantha (červené podsvícení) (GM-01R)

Herní myš drátová, optická, 2400 DPI, 6 tlačítek, jednobarevné, vhodná pro praváky, velikost L, USB, délka kabelu 2 m, černá, tlačítko pro změnu dpi Efektní podsvícená myš potěší hráče her. Mimo poutavého designu disponuje šesti tlačítky a velice přesným snímacím senzorem. Vynikající herní myš C-TECH AKANTHA, která je předurčená především hráčům počítačových her, ať už profesionálům tak i amatérům. Tato optická myš má skvělý tvar vhodný pro držení v pravé ruce i po velmi dlouhou dobu. Kromě perfektního ergonomického tvarování s pogumovaných povrchem, vám jistě neunikne ani její perfektní design. Nabízí příjemné a velmi elegantní červené LED podsvícení. Myš je osazena optickým senzorem o rozlišení 2400 DPI s flexibilní … (alza.cz)

Motorový olej Opel GM Dexos 2 5W-30 1 l OPEL-GM

Motorový olej Opel GM Dexos 2 5W-30 1 l OPEL-GM

Motorový olej Opel GM Dexos 2 5W-30 1 l Olej GM 5W30 Dexos 2 poskytuje výkon a ochranu při současném snížení spotřeby paliva. Jeho receptura byla vyvinuta s ohledem na životní prostředí. Je vhodný pro aktuálně vyráběné moderní benzínové i naftové motory a zároveň i pro předchozí generace motorů. Charakteristika oleje: Výjimečná tepelná stabilita zpomaluje proces stárnutí, což umožňuje prodloužené intervaly výměny oleje Aktivní složky zabraňují usazování sedimentu a zajišťují čistotu motoru  Nízký obsah sulfátového popela, fosforu a síry prodlužuje životnost systémů, které snižují emise spalin naftových i benzínových motorů   Lepší mazací schopnosti snižují spotřebu paliva Splňuje následující normy: Dexos 2 VW 502.00/505.00/505.01 Mercedes-Benz MB229.51 BMW… (torriacars.cz)

EVGA SuperNOVA 450 GM SFX+ATX (123-GM-0450-Y2)

EVGA SuperNOVA 450 GM SFX+ATX (123-GM-0450-Y2)

Počítačový zdroj 450W, 80 Plus Gold, 92mm ventilátor, modulární kabeláž, ATX redukce, SFX form factor Každé zařízení od malých počítačů po rozsáhlé servery nemůže fungovat bez dobře zvoleného zdroje. Neměli byste tedy podcenit výběr tohoto komponentu. Mimo správné napájení počítače může prodloužit životnost komponentů a šetřit elektřinu. EVGA SuperNOVA 450 GM SFX+ATX zajišťuje zabezpečený transfer elektrického napětí ze sítě do potřebných modulů, jenž napájejí nutné komponenty. ATX zdroj o síle 450 W je sestrojen pro herní počítače patřící mezi slabší střední třídu. Napájecí PC zdroj má nainstalovaný 92mm ventilátor, který redukuje vysoké teploty a pomáhá jeho životnosti. Elektrické napětí budete moci spolehlivě přerušit pomocí vestavěného vypínače. Každý dodávaný PC zdroj disponuje… (alza.cz)

Gator GM-1WEVAA

Gator GM-1WEVAA

Přepravní obal Lehký kufr z tvrdé pěny na 1 bezdrátový set * pojme většinu půlrackových systémů * průchodky pro antény-možno vysunout a používat i pokud je přijímač v obalu * prostor pro přijímač, mikrofon, zdroj a vysílač (kytary.cz)

Tombo 1910N-Gm

Tombo 1910N-Gm

Harmonika diatonická 1910N Lee Oskar Tombo. Natural Minor, 10 kanálků, určeno pro Blues, Rock, Country, Reggae, Jazz. (muziker.cz)

Motorový olej Opel GM Dexos 2 5W-30 5 l OPEL-GM

Motorový olej Opel GM Dexos 2 5W-30 5 l OPEL-GM

Motorový olej Opel GM Dexos 2 5W-30 5 l Olej GM 5W30 Dexos 2 poskytuje výkon a ochranu při současném snížení spotřeby paliva. Jeho receptura byla vyvinuta s ohledem na životní prostředí. Je vhodný pro aktuálně vyráběné moderní benzínové i naftové motory a zároveň i pro předchozí generace motorů. Charakteristika oleje:  Výjimečná tepelná stabilita zpomaluje proces stárnutí, což umožňuje prodloužené intervaly výměny oleje Aktivní složky zabraňují usazování sedimentu a zajišťují čistotu motoru  Nízký obsah sulfátového popela, fosforu a síry prodlužuje životnost systémů, které snižují emise spalin naftových i benzínových motorů  Lepší mazací schopnosti snižují spotřebu paliva Splňuje následující normy: Dexos 2 VW 502.00/505.00/505.01 BMW Longlife -04 ACEA A3/B4 ,… (torriacars.cz)

JTS GM-5218L

JTS GM-5218L

Elektretový kondenzátorový mikrofon se světelným kruhem vhodný pro konferenční hovory a snímání hlasu. Mikrofon je vybaven kondenzátorovou kapslí, která snímá zvuk se superkardioidní charakteristikou, která dokonale zachycuje všechny nuance nástroje. Zvuk je snímán ve frekvenč (muziker.cz)

Smoby Šlapací traktor GM Bull s vlekem Šlapací traktor GM Bull…

Smoby Šlapací traktor GM Bull s vlekem Šlapací traktor GM Bull červený s vlekem

Smoby Šlapací traktor Farmer XL s vozíkem červený   Šlapací traktor je správnou volbou pro každé malé dítě, které sní o tom být traktoristou. Zaoblené hrany zabezpečují bezproblémovou jízdu. Šlapací systém je umístěn uprostřed traktoru pro snadnou jízdu dítěte. Součástí traktoru je vozík, který se dá dle libosti Vašeho dítěte připnout, či odepnout. Ovládání je zajištěno volantem s klaksonem.   Parametry: - Nosnost 30kg - Výška sedací plochy - Rozměr: 82 x 56 x 39,9 cm - Kryt motoru se dá odklopit - Polohovatelné sedadlo - Vhodné pro děti od 3 let - Hmotnost 6,3 kg - Země původ: Francie (hawaj.cz)

JTS GM-5212

JTS GM-5212

Elektretový kondenzátorový mikrofon vhodný pro konferenční hovory a snímání hlasu. Mikrofon je vybaven kondenzátorovou kapslí, která snímá zvuk se superkardioidní charakteristikou, která dokonale zachycuje všechny nuance nástroje. Zvuk je snímán ve frekvenčním rozmezí od 80 Hz (muziker.cz)

JTS GM-5212L

JTS GM-5212L

Elektretový kondenzátorový mikrofon se světelným kruhem vhodný pro konferenční hovory a snímání hlasu. Mikrofon je vybaven kondenzátorovou kapslí, která snímá zvuk se superkardioidní charakteristikou, která dokonale zachycuje všechny nuance nástroje. Zvuk je snímán ve frekvenč (muziker.cz)

Gator GM-5W

Gator GM-5W

Lehká čalouněná přenosná taška, která poskytuje prostor pro 5 bezdrátových mikrofonních systémů, a je vyrobena z odolného exteriéru nylonu 600 Denier, s odolným zipem a praktickým ramenním popruhem. Poskytuje velký odkládací prostor pro přijímače a příslušenství. Vnějš? (muziker.cz)

JTS GM-5218

JTS GM-5218

Elektretový kondenzátorový mikrofon vhodný pro konferenční hovory a snímání hlasu. Mikrofon je vybaven kondenzátorovou kapslí, která snímá zvuk se superkardioidní charakteristikou, která dokonale zachycuje všechny nuance nástroje. Zvuk je snímán ve frekvenčním rozmezí od 80 Hz (muziker.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Defender Bionic GM-250L (52250)

Defender Bionic GM-250L (52250)

Herní myš drátová, optická, 3200 DPI, 5 tlačítek, 5 ks programovatelných tlačítek, vícebarevné, symetrická, USB, délka kabelu 1,5 m, černá, tlačítko pro změnu dpi Herní myš Defender Bionic GM-250L má vzhledem ke své příznivé ceně dobré technické parametry a přitažlivý design. Je opatřena odolným a na dotek příjemným pogumovaným povlakem. Rozšířené scrollovací kolečko myši Defender se speciálním žebrovaným povrchem usnadňuje ovládání. Tvar a umístění kolečka je u myši optimální pro souběžné pohyby ukazováku z levého tlačítka na kolečko a zpět. Klíčové vlastnosti herní myši Defender Bionic GM-250LZajímavý designCitlivost až 3200 DPIRychlost snímání herní myši je 30 IPS5 programovatelných tlačítek Defender Ghost GM-190L1,5 m připojovací kabelPozlacený konektor USB … (alza.cz)

Lee Oskar Minor 1910H-Gm

Lee Oskar Minor 1910H-Gm

Foukací harmonika Foukací Harmonika podle modelu světoznámého hráče Lee Oskara. Tento model vyrábí firma Tombo, tato diatonická harmonika je vhodná pro široké použití, především pro styly BLUES, ROCK, COUNTRY, POP, FOLK • Diatonický systém - každý otvor obsahuje při základním způsobu hry dva tóny, jeden se ozývá na nádech, druhý na výdech (kytary.cz)

CARP SPIRIT Kit Boites GM

CARP SPIRIT Kit Boites GM

Plastový organizér, pouzdro je vyrobené z kvalitního materiálu a je osazené uzávěry s dlouhou životností. Má praktické vnitřní uspořádání, kde je pouzdro rozdělené a odděluje jednotlivé drobnosti od sebe. Pouzdro je velmi pevné pro 100% ochranu vše (parys.cz)

Nino NINO-EMDJ-GM

Nino NINO-EMDJ-GM

Detský perkusní nástroj typu djembe. Vhodný tvar ideální pro mále ruce s možností využití uvnitr i venku díky plastové konstrukci. Predladená plastová blána, kompaktní velikost a nízká hmotnost poskytují ideální nástroj pro rozvoj detského rytmu. Rozmery: 15,24 x 26,6 cm. Bar (muziker.cz)

Defender Warhead GM-1780 (52780)

Defender Warhead GM-1780 (52780)

Myš herní, drátová, až 2500 dpi, 2 programovatelná tlačítka, podsvícení, pozlacený USB konektor Tato elegantní myš společnosti Defender nabízí odolná mikro tlačítka Omron s výdrží až 10 milionů stisknutí, což vám zaručí pěknou dávku odehraných her. Výkonný senzor snímá 4 500 snímků za sekundu, a stará se tak o maximální přesnost na každém povrchu. O ničím nerušený zážitek ze hry se starají 2 speciální tlačítka, díky kterým si můžete přepínat mezi rozlišením myši podle dané situace. Poté se zvolená úroveň rychlosti mění společně se sílou podsvícení kolečka posouvání. Prodloužený pletený kabel o délce 1,8 m vydrží tisíce ohybů a stálé tažné zatížení o hmotnosti 10 kg. Pozlacený konektor pak zajišťuje lepší vodivost a menší odpor. Klíčové vlastnostiTlačítka s… (alza.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Sonor HH CLUTCH 200

Sonor HH CLUTCH 200

Hi-hat clutch Univerzální držák činelů hi-hat pro všechny modely stojanů s kulatým profilem.U stojanlů sonor lze použít pro řady 100,200. (kytary.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

C-TECH Anax (GM-21)

C-TECH Anax (GM-21)

Herní myš drátová, laserová, odezva 1 ms, 8200 DPI, 12 tlačítek, vícebarevné, vhodná pro leváky, velikost L, USB, délka kabelu 1,8 m, černá, závaží, uživatelské profily a tlačítko pro změnu dpi Milujete počítačové hry, ale nevyhovuje vám stávající herní myš? C-Tech Anax je ergonomická, programovatelná a naprosto přesná. Herní laserová myš C-Tech Anax uspokojí všechny náruživé „pařany". Zapůsobí totiž již svým ultramoderním designem, když zaujme především barevným podsvícením. Navíc je ergonomická a perfektní ovládání umožňuje i 12 programovatelných tlačítek. Špičkový herní zážitek však zajišťuje především svou plynulostí, přesností a okamžitou reakčností (odezva činí 1 ms). Tuto myš lze přitom v mnoha ohledech modifikovat. Nastavit si tedy můžete nejen hmotnost, ale také DPI a… (alza.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Nike sb clutch

Nike sb clutch

Nike sb clutch (d-sport.cz)

Lego: Clutch Powers zasahuje (DVD)

Lego: Clutch Powers zasahuje (DVD)

Zažijte úplně poprvé, jak nápaditý svět stavebnice LEGO ožívá v novém celovečerním filmu na DVD. Seznamte se s Clutchem Powersem, nejlepším stavitelem a badatelem ve vesmíru LEGO, který se právě chystá na svou dosud nejnebezpečnější výpravu. Vydejte se s Clutchem a jeho týmem expertů LEGO na dobrodružství, které vás zavede na vězeňskou planetu středověkého světa Ashlar, kde musí pomoci právoplatnému dědici královského trůnu získat zpět království z rukou zlého a zákeřného čaroděje Mallocka. Jejich stavitelské schopnosti budou vystaveny těžké zkoušce, protože je čeká souboj s Mallockovo armádou kostlivců. Připravte se na akcí nabité dobrodružství, jaké jste dosud neviděli, protože Clutch Powers zasahuje! (dvd-premiery.cz)

Marimex Metal Hoop Clutch- Hoop

Marimex Metal Hoop Clutch- Hoop

Kovová spojka. Navržena pro kovové obruče trampolíny Marimex. (muziker.cz)

Sonor HH400-600 Clutch

Sonor HH400-600 Clutch

Hi-hat clutch Držák pro modely s hranatou tyčkou. (kytary.cz)

Tama HH905XP Cobra Clutch

Tama HH905XP Cobra Clutch

Zařízení Cobra Clutch, umožňující zafixování sešlapu Hi-Hat činelů při hře na dvojšlapku. (muziker.cz)

C-TECH Empusa (červené podsvícení) (GM-17R)

C-TECH Empusa (červené podsvícení) (GM-17R)

Herní myš drátová, laserová, 3400 DPI, 7 tlačítek, 7 ks programovatelných tlačítek, jednobarevné, vhodná pro praváky, velikost L, USB, délka kabelu 2 m, černá  C-TECH Empusa je cenově dostupná herní myš s pogumovaným tělem pro lepší úchop. Kvalitní laserový senzor o maximálním rozlišení 3400 DPI se postará o to, aby byly vaše posuny co nejpřesnější. Rozlišení se dá jednoduše upravovat pomocí tlačítka, a to až ve 4 úrovních. Pro zpříjemnění ovládání nechybí ani široká nabídka tlačítek.  Klíčové vlastnostiErgonomický herní design s červeným podsvícením4 úrovně nastavení citlivostiVynikající poměr ceny a výkonuNeodolatelný designPředností myši C-TECH Empusa je jeho herní design. Dobře padnoucí zaoblené boky s pogumovaným tělem je také dokonale funkčním řešením… (alza.cz)

Krém proti odření Smooth Glide 80 gm

Krém proti odření Smooth Glide 80 gm

(SportObchod.cz)

Planet Waves PW GM 25 Microphone Cable

Planet Waves PW GM 25 Microphone Cable

kabel: Mikrofonní kabel XLR samice - stereo jack 1/4" pozlacené konektory, délka 7.5m (muziker.cz)

Sonor HH CLUTCH 674

Sonor HH CLUTCH 674

hardware: držák horního dílu 600 SERIES Hi-Hat (muziker.cz)

Tama SLC08 HiHat Clutch

Tama SLC08 HiHat Clutch

Security Hi-Hat Clutch určen pro modely HH 905N, 805N a 915N. (muziker.cz)

C-TECH Empusa (modré podsvícení) (GM-17B)

C-TECH Empusa (modré podsvícení) (GM-17B)

Herní myš drátová, laserová, 3400 DPI, 7 tlačítek, 7 ks programovatelných tlačítek, jednobarevné, vhodná pro praváky, velikost L, USB, délka kabelu 2 m, černá  C-TECH Empusa je cenově dostupná herní myš s pogumovaným tělem pro lepší úchop. Kvalitní laserový senzor o maximálním rozlišení 3400 DPI se postará o to, aby byly vaše posuny co nejpřesnější. Rozlišení se dá jednoduše upravovat pomocí tlačítka, a to až ve 4 úrovních. Pro zpříjemnění ovládání nechybí ani široká nabídka tlačítek.  Klíčové vlastnostiErgonomický herní design s modrým podsvícením4 úrovně nastavení citlivostiVynikající poměr ceny a výkonuNeodolatelný designPředností myši C-TECH Empusa je jeho herní design. Dobře padnoucí zaoblené boky s pogumovaným tělem je také dokonale funkčním řešením. Důraz… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít