Mr&Mrs FRAGRANCE Niki NIKI Swarovski, Black crystal/Gold finishing, After midnight

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki NIKI Swarovski, Black crystal/Silver…

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki NIKI Swarovski, Black crystal/Silver finishing, After midnight

Vůně Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI Swarovski, Black crystal/Silver finishing, After midnight NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki After midnight

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki After midnight

Autovůně Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI After midnight náhradní náplň NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Black tea

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Black tea

Nová řada stylových vůní Niki od renomovaného výrobce Mr and Mrs Fragrance z Itálie. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn rozebíratelnou, znovu naplnitelnou postavičkou vydávající příjemnou vůni. Po rozebrání je možné umístit novou, libovolnou EVA náplň. Konstrukce postavičky je na zádech opatřena klipsem pro přichycení do mřížky ventilace automobilu. Balení je výjimečné a to tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. BLACK TEA - vůně připomínající aromatizovaný, citrusový čaj: Hlava: pomeranč, listové silice, skořice Srdce: levandule, černý čaj, kardamovník, mateřídouška Základ: santalové dřevo, vanilka,… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Black orchid

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Black orchid

Výměnná náplň pro osvěžovače vzduchu Niki od renomovaného italského výrobce Mr and Mrs Fragrance. Náhradní náplň je vyrobena z netoxického polymeru EVA a přírodního vonného oleje. BLACK ORCHID - vůně květinová orientální: Hlava: neroli, černý rybíz, bergamot Srdce: jasmín, hruška, pačule, vanilka Základ: med, pralinka, pižmo Doplňující obrázky jsou pouze ilustrativní. Důležité upozornění: Bezpečnostní informace: Klasifikace v souladu s Nařízením 1272/2008 (CLP): Produkt není klasifikován jako nebezpečný. POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P262 Zabraňte kontaktu s očima, kůží nebo oděvem. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P501 Odstraňte obsah/obal do sběrného střediska pro zvláštní a nebezpečné odpady.… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Black tea

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Black tea

Výměnná náplň pro osvěžovače vzduchu Niki od renomovaného italského výrobce Mr and Mrs Fragrance. Náhradní náplň je vyrobena z netoxického polymeru EVA a přírodního vonného oleje. BLACK TEA - vůně připomínající aromatizovaný, citrusový čaj: Hlava: pomeranč, listové silice, skořice Srdce: levandule, černý čaj, kardamovník, mateřídouška Základ: santalové dřevo, vanilka, kumarin, pižmo Doplňující obrázky jsou pouze ilustrativní. Důležité upozornění: Bezpečnostní informace: Klasifikace v souladu s Nařízením 1272/2008 (CLP): Produkt není klasifikován jako nebezpečný. POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P262 Zabraňte kontaktu s očima, kůží nebo oděvem. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P501 Odstraňte obsah/obal… (Kasa.cz)

Tester:
ne
Odstřik:
ne
Sada:
ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta
Distribuce:
CZ

Uživatele, kteří hledají "Mr&Mrs FRAGRANCE Niki NIKI Swarovski, Black crystal/Gold finishing, After midnight" se dívají také na:

Navitel mr 250
Gyroboard b65 black
Urbanstar uscooter 101 black
Black diamond link 95
Black diamond nitro 26
Timberwolf black forest legends
Swarovski aura parfémovaná voda
Lenovo vibe p1m dual sim black

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Gold-Ambre musk (Anti tobacco)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Gold-Ambre musk (Anti tobacco)

Mr and Mrs Fragrance Autovůně NIKI - puntík matná černá - Gold-Ambre musk (Anti tobacco) NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. Gold Ambre neboli zlatá ambra v sobě skrývá orientální jantarové tóny, konvalinku, jasmín a vzácný osmanth, které pojí s pižmem a vanilkou. (Kasa.cz)

Typ:
Vůně do auta
Objem:
1ks
Určení:
Unisex
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pure

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pure

Nová řada stylových vůní Niki od renomovaného výrobce Mr and Mrs Fragrance z Itálie. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn rozebíratelnou, znovu naplnitelnou postavičkou vydávající příjemnou vůni. Po rozebrání je možné umístit novou, libovolnou EVA náplň. Konstrukce postavičky je na zádech opatřena klipsem pro přichycení do mřížky ventilace automobilu. Balení je výjimečné a to tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. PURE - vůně květin a citrusu Hlava: pomeranč, citron, levandule Srdce: stopy moře, jasmín, květ šeříku, stopy ovoce Základ: cedrové dřevo, jantar, pižmo Doplňující obrázky jsou pouze ilustrativní.… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Oriental

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Oriental

Mr and Mrs Fragrance Autovůně NIKI - zlatá - Oriental Voňavé auto... Kdo z nás nemá rád příjemnou nevtíravou vůni v interiéru svého vozu. Italská společnost JoyFragrance, která má dlouholetou zkušenost s prodejem a vývojem aroma produktů (aroma difuzéry, katalytické lampy, originální aroma produkty) přichází na trh pod obchodní značkou Mr and Mrs Fragrance s designově velmi povedenou vůní do auta NIKI. Složení vůně Hlava: citrusy, tráva Srdce: minerály, jasmín, geranium, broskev Základ: pačuli, mech, vanilka Dva měsíce plné vůní Jak je u podobných vůní běžné, také vůně NIKI se připevňuje na průduchy klimatizace automobilu. proud vzduchu pak zajistí efektivní provonění vašeho auta. Vůně se vyrábí v deseti různých barevných variantách, které prezentují deset příjemných vůní. Náplň… (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Equilibrium

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Equilibrium

Autovůně Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI - modrá - Equilibrium Kvalitní vůně ze slunné Itálie Voňavé auto... Kdo z nás nemá rád příjemnou nevtíravou vůni v interiéru svého vozu. Italská společnost JoyFragrance, která má dlouholetou zkušenost s prodejem a vývojem aroma produktů (aroma difuzéry, katalytické lampy, originální aroma produkty) přichází na trh pod obchodní značkou Mr/Mrs Fragrance s designově velmi povedenou vůní do auta NIKI. Dva měsíce plné vůní Jak je u podobných vůní běžné, také vůně NIKI se připevňuje na průduchy klimatizace automobilu. Proud vzduchu pak zajistí efektivní provonění vašeho auta. Vůně se vyrábí v deseti různých barevných variantách, které prezentují deset příjemných vůní. Náplň vydrží vonět přibližně 2 měsíce od jejího vyjmutí z obalu. Poté ji můžete nahradit… (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Cashmere

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Cashmere

Autovůně Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI - Cashmere náhradní náplň NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. (Kasa.cz)

Určení:
Unisex

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Splendido

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Splendido

Autovůně Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI Splendido náhradní náplň NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Equilibrium

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Equilibrium

NIKI – náhradní náplň do designové vůně do auta EQUILIBRUM Potřebujete doplnit, nebo vyměnit náplň ve vaší vůni do auta NIKI? Vyberte si z naší nabídky deseti druhů náhradních náplní. Voňavé auto vždy a všude Velmi povedená vůně do auta NIKI z dílny italské společnosti JoyFragrance nabízí stálou nevtíravou vůni do interiéru vašeho vozu. Složení vůně Hlava: citron, pomeranč, bergamot Srdce: lilie, růže, minerály, květ lilie Základ: mech Náhradní náplň se vyrábí v deseti různých barevných variantách, které prezentují deset příjemných vůní. Náplň vydrží vonět přibližně 2 měsíce od jejího vyjmutí z obalu. Poté ji můžete nahradit jakoukoli jinou náplní podle nálady, anebo ročního období. (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Oriental

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Oriental

NIKI – náhradní náplň do designové vůně do auta - ORIENTAL - orientální Potřebujete doplnit, nebo vyměnit náplň ve vaší vůni do auta NIKI? Vyberte si z naší nabídky deseti druhů náhradních náplní. Voňavé auto vždy a všude. Velmi povedená vůně do auta NIKI z dílny italské společnosti JoyFragrance nabízí stálou nevtíravou vůni do interiéru vašeho vozu. Složení vůně: Hlava: citrusy, tráva Srdce: minerály, jasmín, geranmium, broskev Základ: pačuli, mech, vanilka Náhradní náplň se vyrábí v deseti různých barevných variantách, které prezentují deset příjemných vůní. Náplň vydrží vonět přibližně 2 měsíce od jejího vyjmutí z obalu. Poté ji můžete nahradit jakoukoli jinou náplní podle nálady, anebo ročního období. (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pure

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pure

Výměnná náplň pro osvěžovače vzduchu Niki od renomovaného italského výrobce Mr and Mrs Fragrance. Náhradní náplň je vyrobena z netoxického polymeru EVA a přírodního vonného oleje. PURE - vůně květin a citrusu Hlava: pomeranč, citron, levandule Srdce: stopy moře, jasmín, květ šeříku, stopy ovoce Základ: cedrové dřevo, jantar, pižmo Doplňující obrázky jsou pouze ilustrativní. Důležité upozornění: Bezpečnostní informace: Klasifikace v souladu s Nařízením 1272/2008 (CLP): Produkt není klasifikován jako nebezpečný. POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P262 Zabraňte kontaktu s očima, kůží nebo oděvem. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P501 Odstraňte obsah/obal do sběrného střediska pro zvláštní a nebezpečné odpady… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ
Určení:
Unisex

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pepper mint

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pepper mint

Nová řada stylových vůní Niki od renomovaného výrobce Mr and Mrs Fragrance z Itálie. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn rozebíratelnou, znovu naplnitelnou postavičkou vydávající příjemnou vůni. Po rozebrání je možné umístit novou, libovolnou EVA náplň. Konstrukce postavičky je na zádech opatřena klipsem pro přichycení do mřížky ventilace automobilu. Balení je výjimečné a to tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. PEPPER MINT - vůně připomínající květy a ovoce: Hlava: citron, růže, červené plody Srdce: pivoňka, máta, ovocné tóny Základ: pačule, pryskyřice, vanilka, pižmo Doplňující obrázky jsou pouze… (Kasa.cz)

Typ:
Vůně do auta
Objem:
1ks
Určení:
Unisex
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta
Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Citrus&musk

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Citrus&musk

Nová řada stylových vůní Niki od renomovaného výrobce Mr and Mrs Fragrance z Itálie. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn rozebíratelnou, znovu naplnitelnou postavičkou vydávající příjemnou vůni. Po rozebrání je možné umístit novou, libovolnou EVA náplň. Konstrukce postavičky je na zádech opatřena klipsem pro přichycení do mřížky ventilace automobilu. Balení je výjimečné a to tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. CITRUS and MUSK - vůně kořeněných citrusů Hlava: bergamot, citron, skořice, pepř Srdce: červené ovoce, růže, skořice Základ: jantar, santalové dřevo, vanilka Doplňující obrázky jsou pouze… (Kasa.cz)

hmotnost:
0 kg
Objem:
5
Určení:
Unisex
Typ:
Vůně do auta
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Silky rose

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Silky rose

Mr and Mrs Fragrance Autovůně NIKI - třpytivá růžová - Silky rose NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. Silky Rose neboli hedvábná růže vás udeří nasládlou vůní bergamotu a malin, z nichž postupně přechází do svůdné vůně růží a pelargónií, ale i do hřejivé ambry, vanilky a mechu. vůně do auta vyměnitelná náplň druh vůně sladká (Kasa.cz)

Typ:
Vůně do auta
Objem:
1ks
Určení:
Unisex
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Glittering powder

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Glittering powder

Mr and Mrs Fragrance Autovůně NIKI - třpytivá bílá - Glittering powder NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. Glittering Powder neboli třpytivý pudr pošimrá vaše čichové buňky jemnou vůní růže a fialky v kombinaci se sladkou vanilkou, pačulí a pižmem. vůně do auta vyměnitelná náplň druh vůně: pudrová (Kasa.cz)

Typ:
Vůně do auta
Objem:
1ks
Určení:
Unisex
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Silver-Cashmere

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Silver-Cashmere

Mr and Mrs Fragrance Autovůně NIKI - puntík matná černá - Silver-Cashmere NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. Silver Cashmere neboli stříbrný kašmír kombinuje jasmín, pomerančové květy, santalové dřevo a pralinky. (Kasa.cz)

Objem:
5
Určení:
Unisex
Typ:
Vůně do auta
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Silky rose

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Silky rose

Autovůně Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI - Silky rose náhradní náplň NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. Silky Rose neboli hedvábná růže vás udeří nasládlou vůní bergamotu a malin, z nichž postupně přechází do svůdné vůně růží a pelargónií, ale i do hřejivé ambry, vanilky a mechu. (Kasa.cz)

Objem:
5
Určení:
Unisex
Typ:
Vůně do auta
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Glittering powder

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Glittering powder

Autovůně Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI - Glittering powder náhradní náplň NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. Glittering Powder neboli třpytivý pudr pošimrá vaše čichové buňky jemnou vůní růže a fialky v kombinaci se sladkou vanilkou, pačulí a pižmem. (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Citrus&musk

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Citrus&musk

Výměnná náplň pro osvěžovače vzduchu Niki od renomovaného italského výrobce Mr and Mrs Fragrance. Náhradní náplň je vyrobena z netoxického polymeru EVA a přírodního vonného oleje. CITRUS and MUSK - vůně kořeněných citrusů Hlava: bergamot, citron, skořice, pepř Srdce: červené ovoce, růže, skořice Základ: jantar, santalové dřevo, vanilka Doplňující obrázky jsou pouze ilustrativní. Důležité upozornění: Bezpečnostní informace: Klasifikace v souladu s Nařízením 1272/2008 (CLP): Produkt není klasifikován jako nebezpečný. POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P262 Zabraňte kontaktu s očima, kůží nebo oděvem. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P501 Odstraňte obsah/obal do sběrného střediska pro zvláštní a nebezpečné… (Kasa.cz)

Objem:
5
Určení:
Unisex
Typ:
Vůně do auta
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Fresh air

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Fresh air

Výměnná náplň pro osvěžovače vzduchu Niki od renomovaného italského výrobce Mr and Mrs Fragrance. Náhradní náplň je vyrobena z netoxického polymeru EVA a přírodního vonného oleje. FRESH AIR - vůně připomínající citrusové dřevo: Hlava: citron, pomeranč, kyselý pomeranč Srdce: růže, jasmín, listy fialky Základ: cedrové dřevo, kašmír, pryskyřice, kumarin Doplňující obrázky jsou pouze ilustrativní. Důležité upozornění: Bezpečnostní informace: Klasifikace v souladu s Nařízením 1272/2008 (CLP): Produkt není klasifikován jako nebezpečný. POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P262 Zabraňte kontaktu s očima, kůží nebo oděvem. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P501 Odstraňte obsah/obal do sběrného střediska pro… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pepper mint

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pepper mint

Výměnná náplň pro osvěžovače vzduchu Niki od renomovaného italského výrobce Mr and Mrs Fragrance. Náhradní náplň je vyrobena z netoxického polymeru EVA a přírodního vonného oleje. PEPPER MINT - vůně připomínající květy a ovoce: Hlava: citron, růže, červené plody Srdce: pivoňka, máta, ovocné tóny Základ: pačule, pryskyřice, vanilka, pižmo Doplňující obrázky jsou pouze ilustrativní. Důležité upozornění: Bezpečnostní informace: Klasifikace v souladu s Nařízením 1272/2008 (CLP): Produkt není klasifikován jako nebezpečný. POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P262 Zabraňte kontaktu s očima, kůží nebo oděvem. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. P501 Odstraňte obsah/obal do sběrného střediska pro zvláštní a… (Kasa.cz)

Objem:
5
Určení:
Unisex
Typ:
Vůně do auta
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta
Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Cedar wood

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Cedar wood

Mr&Mrs Fragrance vůně do auta NIKI - Cedar Wood Vůně Cedar Wood (Cedrové dřevo) je příjemná dřevitá, spíš pánská vůně. Vrchol: citrusy, jasmín, růže, srdce: rozmarýn, levandule, mořské tóny, základ: pačuli, kašmír, ambra. Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto! Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto! Za pomoci univerzálního funkčního klipu připevníte na větrací otvory (vývod klimatizace) každého automobilu, vertikálně i horizontálně. Vůně do auta… (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Gardenia di Tahiti

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Gardenia di Tahiti

NIKI – designová vůně do auta Mr/Mrs Fragrance vyměnitelné náplně • připevnění na průduchy klimatizace automobilu • 10 různých barevných variant • 10 různých vůní • vydrží vonět 2 měsíce • velikost: 12 x 5 cm Kvalitní vůně ze slunné Itálie Voňavé auto... Kdo z nás nemá rád příjemnou nevtíravou vůni v interiéru svého vozu. Italská společnost JoyFragrance, která má dlouholetou zkušenost s prodejem a vývojem aroma produktů (aroma difuzéry, katalytické lampy, originální aroma produkty) přichází na trh pod obchodní značkou Mr/Mrs Fragrance s designově velmi povedenou vůní do auta NIKI. Složení vůně Hlava: citrus, lilie, koření Srdce: růže, pivoňka, gardénie Základ: santalové dřevo, mech, vanilka Dva měsíce plné vůní Jak je u podobných vůní běžné, také vůně NIKI se připevňuje na průduchy… (Kasa.cz)

Typ:
Vůně do auta
Objem:
1ks
Určení:
Unisex
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Nuit des etoiles

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Nuit des etoiles

Autovůně Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI Nuit des etoiles náhradní náplň NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Gardenia di Tahiti

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Gardenia di Tahiti

NIKI – náhradní náplň do designové vůně do auta GARDENIA OF TAHITI – květiny, koření Potřebujete doplnit, nebo vyměnit náplň ve vaší vůni do auta NIKI? Vyberte si z naší nabídky deseti druhů náhradních náplní. Voňavé auto vždy a všude. Velmi povedená vůně do auta NIKI z dílny italské společnosti JoyFragrance nabízí stálou nevtíravou vůni do interiéru vašeho vozu. Složení vůně: Hlava: citrus, lilie, koření Srdce: růže, pivoňka, gardénie Základ: santalové dřevo, mech, vanilka Náhradní náplň se vyrábí v deseti různých barevných variantách, které prezentují deset příjemných vůní. Náplň vydrží vonět přibližně 2 měsíce od jejího vyjmutí z obalu. Poté ji můžete nahradit jakoukoli jinou náplní podle nálady, anebo ročního období. (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Fashion citrus musk

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Fashion citrus musk

Vůně do auta NIKI Mr&Mrs FRAGRANCE Fashion citrus musk Vůně do auta NIKI je luxusní designovou autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených panáčků Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Za pomoci univerzálního funkčního klipu připevníte na větrací otvory (vývod klimatizace) každého automobilu, vertikálně i horizontálně. Vůně do auta pak za pomoci puštěného vzduchu distribuuje stálou a dlouhotrvající vůni. trvanlivost:1-3 měsíce typ vůně: svěží, citrusová barva: černá (Kasa.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Fresh air + Doprava zdarma

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Fresh air + Doprava zdarma

Nová řada stylových vůní Niki od renomovaného výrobce Mr and Mrs Fragrance z Itálie. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn rozebíratelnou, znovu naplnitelnou postavičkou vydávající příjemnou vůni. Po rozebrání je možné umístit novou, libovolnou EVA náplň. Konstrukce postavičky je na zádech opatřena klipsem pro přichycení do mřížky ventilace automobilu. Balení je výjimečné a to tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. FRESH AIR - vůně připomínající citrusové dřevo: Hlava: citron, pomeranč, kyselý pomeranč Srdce: růže, jasmín, listy fialky Základ: cedrové dřevo, kašmír, pryskyřice, kumarin Doplňující obrázky… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pink-Jasmine (Anti tobacco)

Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Pink-Jasmine (Anti tobacco)

Mr and Mrs Fragrance Autovůně NIKI - puntík matná černá - Pink-Jasmine (Anti tobacco) NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat. Pink Jasmine neboli růžový jasmín na vás vytasí čirou ovocnou svěžest. Nechybí meloun, líči, bílý čaj a leknín. vůně do auta vyměnitelná náplň druh vůně: květinová (Kasa.cz)

Typ:
Vůně do auta
Objem:
1ks
Určení:
Unisex
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta

Mr & Mrs Fragrance Niki Gold Wood vůně do auta

Mr & Mrs Fragrance Niki Gold Wood vůně do auta

Mr & Mrs Fragrance Niki Gold Wood vůně do auta . Mr & Mrs Fragrance Niki Gold Wood nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Black Tea

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Black Tea

Cesare je řada stylových vůní od renomovaného výrobce Mr & Mrs Fragrance z Itálie. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn postavičkou a vydává příjemnou vůni. Konstrukce postavičky má ručičky uzpůsobeny tak, že ji lze snadno uchytit do mřížky ventilace automobilu. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Balení je výjimečné i tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. BLACK TEA - vůně připomínající aromatizovaný, citrusový čaj: Hlava: pomeranč, listové silice, skořice Srdce: levandule, černý čaj, kardamovník, mateřídouška Základ: santalové dřevo, vanilka, kumarýn, pižmo Technické parametry: Barva: béžový Rozměry: 7 x 5 x 3,5 cm Hmotnost: 10 g … (Kasa.cz)

Typ:
Vůně do auta
Objem:
1ks
Určení:
Unisex
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta
Distribuce:
CZ

Mr & Mrs Fragrance Niki Gold Wood vůně do auta náhradní náplň

Mr & Mrs Fragrance Niki Gold Wood vůně do auta   náhradní náplň

Mr & Mrs Fragrance Niki Gold Wood vůně do auta náhradní náplň . Mr & Mrs Fragrance Niki Gold Wood nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Orchid vůně do auta plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Orchid vůně do auta   plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Orchid vůně do auta plnitelná . Mr & Mrs Fragrance Niki Black Orchid nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Tea vůně do auta plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Tea vůně do auta   plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Tea vůně do auta plnitelná . Mr & Mrs Fragrance Niki Black Tea nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr & Mrs Fragrance Niki Fashion Black Orchid vůně do auta plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Fashion Black Orchid vůně do auta   plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Fashion Black Orchid vůně do auta plnitelná . Mr & Mrs Fragrance Niki Fashion Black Orchid nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr & Mrs Fragrance Niki Fashion Black Tea vůně do auta plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Fashion Black Tea vůně do auta   plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Fashion Black Tea vůně do auta plnitelná . Mr & Mrs Fragrance Niki Fashion Black Tea nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Orchid vůně do auta náhradní náplň

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Orchid vůně do auta   náhradní náplň

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Orchid vůně do auta náhradní náplň . Mr & Mrs Fragrance Niki Black Orchid nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Tea vůně do auta náhradní náplň

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Tea vůně do auta   náhradní náplň

Mr & Mrs Fragrance Niki Black Tea vůně do auta náhradní náplň . Mr & Mrs Fragrance Niki Black Tea nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Citrus

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Citrus

Cesare je řada stylových vůní od renomovaného výrobce Mr & Mrs Fragrance z Itálie. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn postavičkou a vydává příjemnou vůni. Konstrukce postavičky má ručičky uzpůsobeny tak, že ji lze snadno uchytit do mřížky ventilace automobilu. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Balení je výjimečné i tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. CITRUS & MUSK - vůně připomínající citrusy: Hlava: bergamot, citron, skořice, pepř Srdce: červené ovoce, růže, skořice Základ: pryskyřice, santalové dřevo, vanilka Technické parametry: Barva: fialový Rozměry: 7 x 5 x 3,5 cm Hmotnost: 10 g Země původu: Itálie DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: … (Kasa.cz)

hmotnost:
0.03 kg
barva:
fialová
Distribuce:
CZ
Určení:
Unisex

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Energy

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Energy

Cesare je řada stylových vůní od renomovaného výrobce Mr & Mrs Fragrance z Itálie. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn postavičkou a vydává příjemnou vůni. Konstrukce postavičky má ručičky uzpůsobeny tak, že ji lze snadno uchytit do mřížky ventilace automobilu. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Balení je výjimečné i tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. ENERGY - vůně připomínající ovoce: Hlava: pomeranč, citrónová tráva, maliny Srdce: jasmín, broskev, růže Základ: santalové dřevo, pižmo Technické parametry: Barva: oranžová Rozměry: 7 x 5 x 3,5 cm Hmotnost: 10 g Země původu: Itálie DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ÚDAJE O NEBEZPEČNOSTI: … (Kasa.cz)

Hlava:
pomeranč, citrón
Sekce VV:
Autoparfémy
Srdce:
mandarinka
Typ:
Autoparfém
Určení:
unisex
Značka:
Mr&Mrs Fragrance
Základ:
skořice
Řada:
Cesare Energy
Objem:
5
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta
Distribuce:
CZ
hmotnost:
0.03 kg
barva:
oranžová

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Vanilla

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Vanilla

Harmonická vůně kytice sloučená z kontrastních vůní - mandle, jasmínu, smyslného santalového dřeva, vanilky a pižma, taková je vůně Vanilla (Vanilka). Panáček Cesare z kolekce oblíbených panáčků Fresh Air Friends od Mr and Mrs Fragrance je ideální parťák na provonění interiéru vašeho vozu či jakéhokoliv menšího prostoru. Vy ještě nemáte svého oblíbeného panáčka? Jak používat: Mr and Mrs Fragrance panáček do auta CESARE - Vanilla Charakter vůně: Sladká Panáček Cesare vydrží vonět až 2 měsíce. Jeho rozměry jsou 7x5 cm. Vyndejte panáčka z obalu a umístěte do ventilace automobilu nebo jakéhokoliv menšího prostoru. (Kasa.cz)

Mr&Mrs Fragrance Niki Black Tea vůně do auta Náplň 1 ks unisex

Mr&Mrs Fragrance Niki Black Tea vůně do auta Náplň 1 ks unisex

Mr&Mrs Fragrance Niki Black Tea Vůně do auta Náplň 1 ks (Parfemy-elnino.cz)

Tester:
ne
Odstřik:
ne
Sada:
ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta
Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Fresh Air

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Fresh Air

Cesare je řada stylových vůní od renomovaného výrobce Mr & Mrs Fragrance z Itálie. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn postavičkou a vydává příjemnou vůni. Konstrukce postavičky má ručičky uzpůsobeny tak, že ji lze snadno uchytit do mřížky ventilace automobilu. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Balení je výjimečné i tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. FRESH AIR - vůně připomínající citrusové dřevo: Hlava: citron, pomeranč, kyselý pomeranč Srdce: růže, jasmín, listy fialky Základ: cedrové dřevo, kašmír, pryskyřice, kumarýn Technické parametry: Barva: bílá Rozměry: 7 x 5 x 3,5 cm Hmotnost: 10 g Země původu: Itálie DŮLEŽITÉ… (Kasa.cz)

Objem:
5
Určení:
Unisex
Typ:
Vůně do auta
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Cedar Wood

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Cedar Wood

Cesare je řada stylových vůní od renomovaného výrobce Mr & Mrs Fragrance z Itálie. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn postavičkou a vydává příjemnou vůni. Konstrukce postavičky má ručičky uzpůsobeny tak, že ji lze snadno uchytit do mřížky ventilace automobilu. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Balení je výjimečné i tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. CEDAR WOOD - vůně připomínající aromatizovaného dřevo: Hlava: pomeranč, citron, jasmín, růže Srdce: rozmarýn, levandule, šalvěj, mořské tóny Základ: pačule, kašmír, pryskyřice Technické parametry: Barva: černá Rozměry: 7 x 5 x 3,5 cm Hmotnost: 10 g Země původu: Itálie DŮLEŽITÉ… (Kasa.cz)

Objem:
5
Určení:
Unisex
Typ:
Vůně do auta
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta
Distribuce:
CZ

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Pepper Mint

Mr&Mrs FRAGRANCE CESARE Pepper Mint

Cesare je řada stylových vůní od renomovaného výrobce Mr & Mrs Fragrance z Itálie. Osvěžovač vzduchu je zpodobněn postavičkou a vydává příjemnou vůni. Konstrukce postavičky má ručičky uzpůsobeny tak, že ji lze snadno uchytit do mřížky ventilace automobilu. Za návrhem této jedinečné postavičky Mr and Mrs stojí věhlasný Italský designér Luca Trazzi. Balení je výjimečné i tím, že je pomocí scratch testeru možné otestovat vůni dříve, než si ji pořídíte. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. PEPPER MINT - vůně připomínající květy a ovoce: Hlava: citron, růže, červené plody Srdce: pivoňka, máta, ovocné tóny Základ: pačule, pryskyřice, vanilka, pižmo Technické parametry: Barva: červená Rozměry: 7 x 5 x 3,5 cm Hmotnost: 10 g Země původu: Itálie DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: … (Kasa.cz)

Typ:
Vůně do auta
Objem:
1ks
Určení:
Unisex
Objem rozsah:
1 - 5 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Vůně do auta
Distribuce:
CZ
hmotnost:
0.03 kg
barva:
červená

Mr & Mrs Fragrance Niki Cashmere vůně do auta plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Cashmere vůně do auta   plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Cashmere vůně do auta plnitelná . Mr & Mrs Fragrance Niki Cashmere nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr & Mrs Fragrance Niki Equilibrium vůně do auta plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Equilibrium vůně do auta   plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Equilibrium vůně do auta plnitelná . Mr & Mrs Fragrance Niki Equilibrium nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Mr & Mrs Fragrance Niki Oriental vůně do auta plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Oriental vůně do auta   plnitelná

Mr & Mrs Fragrance Niki Oriental vůně do auta plnitelná . Mr & Mrs Fragrance Niki Oriental nejlepší cena. Mr & Mrs Fragrance kup teď. (Notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít