Mozkovna levá & pravá hemisféra (8590228009494)

Produkt Mozkovna levá & pravá hemisféra (8590228009494) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mozkovna levá & pravá hemisféra (8590228009494) upraviť a produkt hľadať znova.

Mozkovna Levá & Pravá hemisféra (8590228009494)

Mozkovna Levá & Pravá hemisféra  (8590228009494)
Detail

Společenská hra - dětská a vědomostní a naučné hra, pro 2 až 54 hráčů, délka hry 10 min, v českém jazyce, vhodné od 10 let Rádi řešíte různé hlavolamy, kvízy a hádanky? Společenská hra Mozkovna - Levá a pravá hemisféra dokonale procvičí všechny vaše mozkové závity! Hra naplno zaměstná obě hemisféry mozku - zatímco ta levá se bude trápit nad logickými úlohami, pravá se musí zamyslet nad záhadnými obrázky. Ověřte si, zda jste natolik chytří, abyste přechytračili vaše protivníky. Ale pozor - není to tak lehký úkol, jak se může zdát. Hádanky z této zábavné hry jsou totiž tak vykutálené, že vám opravdu nedají spát! Cílem hry je správně odpovědět na nelehké otázky, jejichž znění je napsáno na kartičkách. V případě správné odpovědi si hráč tuto kartičku ponechává, v opačném případě ji vrací zpět. Hráč, který jako první správně vyřeší pět hádanek, tedy nasbírá pět kartiček, vyhrává a může si užívat zaslouženého vítězství. Hra snadno a rychle rozvíjí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna Levá & Pravá hemisféra (8590228009494) , Mozkovna levá & pravá hemisféra (8590228009494)

Albi Mozkovna Levá & Pravá hemisféra

Albi Mozkovna Levá & Pravá hemisféra
Detail

Mozkovna Levá & Pravá hemisféra je skvělá svižná vzdělávací hra pro jednoho a více hráčů. Procvičte své mozkové závity na rébusech. Kdo z vás přijde dříve na správné řešení? (patro.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna Levá & Pravá hemisféra , Mozkovna logické hádanky (8590228009500)

Mozkovna Levá & Pravá hemisfér

Mozkovna Levá & Pravá hemisfér
Detail

Mozkovna Levá & Pravá hemisféra je skvělá svižná vzdělávací hra pro jednoho a více hráčů. Procvičte své mozkové závity na rébusech. Kdo z vás přijde dříve na správné řešení? Pro jednoho a více hráčů. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna Levá & Pravá hemisfér , Tyc toyota yaris ii 2005-nyní mlhovka set pravá strana+levá strana complete h11 (19-5857001)

Skříň Prava

Skříň Prava
Detail

> dřevotříska potažená melaminem_x000D_ > tloušťka: 18 mm_x000D_ > velikost: 140 × 86 × 40 cm (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Skříň Prava , Sulov chicago 105cm levá (4891223071689)

Hemisféry - Kamil Bouška

Hemisféry - Kamil Bouška
Detail

Druhá básnická kniha Kamila Boušky, autora oceňované prvotiny Oheň po slavnosti (Fra 2011), za kterou získal dvě nominace v rámci cen Magnesia litera. Chrlené obrazy zániku a černoty - a zároveň jejich nervní rozhánění, dokud se "nerozezní ptačí zpěv a vzplanou jarní ohně". (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hemisféry - Kamil Bouška , Lucky reptile ochranná rukavice levá (4040483681620)

Mozkovna Záhadné případy

Mozkovna Záhadné případy
Detail

Je vrahem opravdu opět zahradník? Okradl Filip Mazaný paní Smutnou nebo to byl Lukáš Lapka? Vyřešíte společně s inspektorem Čmuchalem tyto záhadné případy? Hlavně si všímejte detailů, ty vám mnohdy napoví! Hra obsahuje: 54 případů včetně jejich řešení a pravidla. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna Záhadné případy , Aqualine 150x90x38cm orava levá g1590 (g1590)

Mozkovna Logické hádanky

Mozkovna Logické hádanky
Detail

Logika, nad kterou se vám zavaří mozek! Proč je všechno tak jasné poté, co se dozvíte správnou odpověď? Hádanky z této hry vám opravdu nedají spát. Budete lepší než vaši protivníci a vyhrajete v souboji mozků? Hra obsahuje: 108 hádanek včetně jejich řešení a pravidla. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna Logické hádanky , Gw250 yth19 brankářská hokejka levá (30718)

Mozkovna: Společenská hra

Mozkovna: Společenská hra
Detail

Mozkovna: Desková hra je svižná vědomostní hra, která hráčům procvičí všechny části mozku v 5 okruzích otázek. Úlohy, které je nutné splnit v daném časovém limitu, jsou rozděleny na logické, grafické, textové, vědomostní, a také ty na postřeh a paměť. Ve hře je možné vsázet na své protivníky - na jejich úspěch i neúspěch - a získat tak další cenné body. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna: Společenská hra , Lenoška levá šedý samet miramas, 151625

Mozkovna: Desková hra

Mozkovna: Desková hra
Detail

Mozkovna: Desková hra z kategorie Společenské hry, od značky Albi, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna: Desková hra , Lenoška levá tmavě modrý samet miramas, 151612

Mozkovna Záhadné případy

Mozkovna Záhadné případy
Detail

Je vrahem opravdu opět zahradník? Okradl Filip Mazaný paní Smutnou nebo to byl Lukáš Lapka? Vyřešíte společně s inspektorem Čmuchalem tyto záhadné případy? Hlavně si všímejte detailů, ty vám mnohdy napoví! Karetní hra pro děti od 10 let. Pro jednoho a více hráčů. Jedna hra trvá cca. 10 min. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna Záhadné případy , Wesem světlo s ukazatelem směru - levá (6w42740 )

Albi Mozkovna Záhadné případy

Albi Mozkovna Záhadné případy
Detail

Mozkovna Záhadné případy je skvělá svižná vzdělávací hra pro jednoho a více hráčů. Procvičte své mozkové závity na záhadných případech. Kdo z vás přijde dříve na správné řešení? (patro.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna Záhadné případy , Pe-po krbová a bbq rukavice, levá

Albi Mozkovna Logické hádanky

Albi Mozkovna Logické hádanky
Detail

Logické hádanky z edice Mozkovna jsou krabička plná zapeklitých hádanek, které vám nedají spát. Hra obsahuje celkem 108 zadání, které vám zavaří mozek. A pokud si se správnou odpovědí přeci jen nebudete vědět rady, nezoufejte. Hra obsahuje i správná řešení. Hra Logické hádanky - Mozkovna obsahuje: 108 hádanek včetně jejich řešení a pravidla. (patro.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna Logické hádanky , Tohos plus vel. 152 cm levá (4891223073690)

Albi Mozkovna: desková hra

Albi Mozkovna: desková hra
Detail

Mozkovna: Desková hra je svižná vědomostní hra, která hráčům procvičí všechny části mozku v 5 okruzích otázek. Úlohy, které je nutné splnit v daném časovém limitu, jsou rozděleny na logické, grafické, textové, vědomostní, a také ty na postřeh a paměť. Ve hře je možné vsázet na své protivníky - na jejich úspěch i neúspěch - a získat tak další cenné body. (patro.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna: desková hra , Fristom sdružené světlo ft-88baj - levá (2fft088lpmbaj )

Albi Mozkovna: Desková hra

Detail

Desková hra plná úkolů, které procvičí vaši hlavu. S Mozkovnou si zlepšíte nejen logické myšlení, postřeh, paměť a vědomosti, ale také můžete sázet na to, jak se bude dařit vašim spoluhráčům. (mall.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna: Desková hra , Lenoška levá tmavě zelená samet miramas, 151618

Albi Mozkovna Prolom kód

Detail

Prolom kód je rychlá a napínavá deduktivní hra z edice Mozkovna. V každém tahu vyberete otázku z nabídky karet uprostřed stolu a pečlivě analyzujete odpovědi protihráčů. Přemýšlejte a buďte první, kdo správně uhodne kombinaci a tím prolomí kód. (mall.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna Prolom kód , Acra hn1-le 145cm - levá (05-hn1-le)

Albi Mozkovna Záhadné případy

Detail

Mozkovna Záhadné případy je skvělá svižná vzdělávací hra pro jednoho a více hráčů. Procvičte své mozkové závity na záhadných případech. Kdo z vás přijde dříve na správné řešení? (mall.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna Záhadné případy , Bubenická škola 1a - levá noha - tvůj metronom (bm059)

Albi Mozkovna Logické hádanky

Detail

Mozkovna Logické hádanky je skvělá svižná vzdělávací hra pro jednoho a více hráčů. Procvičte své mozkové závity na logických hádankách. Kdo z vás přijde dříve na správné řešení? (mall.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna Logické hádanky , Acra laminovaná brother levá 135cm (05-h6644-le)

Mozkovna Logické hádanky (8590228009500)

Mozkovna Logické hádanky  (8590228009500)
Detail

Společenská hra - logická hra, pro 1 až 20 hráčů, střední obtížnost, délka hry 10 min, v českém jazyce, vhodné od 12 let Rádi řešíte různé hlavolamy, kvízy a hádanky? Společenská hra Mozkovna - Logické hádanky dokonale procvičí vaše mozkové závity! Ověřte si, zda jste natolik chytří, abyste přechytračili vaše protivníky. Ale pozor - není to tak lehký úkol, jak se může zdát. Hádanky z této zábavné hry jsou totiž tak vykutálené, že vám opravdu nedají spát! Cílem hry je správně odpovědět na nelehké otázky, jejichž znění je napsáno na kartičkách. V případě správné odpovědi si hráč tuto kartičku ponechává, v opačném případě ji vrací zpět. Hráč, který jako první správně vyřeší pět hádanek, tedy nasbírá pět kartiček, vyhrává a může si užívat zaslouženého vítězství. Některé hádanky jsou však opatřeny hvězdičkou. To znamená, že jsou natolik těžké, že v případě nesprávné odpovědi hráče je možné mu položit ještě náhradní otázku, přičemž neztrácí naději na získání... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna Logické hádanky (8590228009500) , Levá strana světa (978-80-756-5843-2)

Mozkovna Záhadné případy (8590228009487)

Mozkovna Záhadné případy (8590228009487)
Detail

Společenská hra - dětská a logická hra, pro 1 až 54 hráčů, délka hry 20 min, v českém jazyce, vhodné od 12 let Rádi řešíte různé hlavolamy, kvízy a záhady? Společenská hra Mozkovna - Záhadné případy dokonale procvičí vaše mozkové závity! Ověřte si, zda jste natolik chytří, abyste přechytračili vaše protivníky. Ale pozor - není to tak lehký úkol, jak se může zdát. Záhady z této zábavné hry jsou totiž tak vykutálené, že vám opravdu nedají spát! Cílem hry je správně vyřešit zapeklité záhadné případy, jejichž znění je napsáno na kartičkách. V případě správné odpovědi si hráč tuto kartičku ponechává, v opačném případě ji vrací zpět. Hráč, který jako první správně vyřeší pět hádanek, tedy nasbírá pět kartiček, vyhrává a může si užívat zaslouženého vítězství. Hra rozvíjí logické myšlení a trpělivost a je vhodná pro děti od deseti let věku. Doplňující informace: Typ hry:Logická Obsah balení:54 x kartička s hádankou a řešením1 x pravidla v českém... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna Záhadné případy (8590228009487) , Kateřina aragonská: pravá královna

Mozkovna: Desková hra (8590228051592)

Mozkovna: Desková hra (8590228051592)
Detail

Desková hra - strategická hra, pro 1 až 6 hráčů, vysoká obtížnost, délka hry 90 min, v českém jazyce, vhodné od 10 let Svižná vědomostní hra od Albi je určená pro dva až šest hráčů od 12 let. V deskovce Mozkovna čekají hráče logické, grafické, textové, vědomostní, postřehové a paměťové úkoly, které je nutné splnit v určitém časovém limitu. Také mohou sázet na úspěch i neúspěch soupeřů. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíce bodů. Mozkovna: Desková hra procvičí všechny části mozku a trvá nejméně 45 minut. Klíčové vlastnosti vědomostní hry Mozkovna: Desková hraSpolečenská deskovka je určená pro 2 až 6 hráčůVe vědomostní hře Mozkovna čeká hráče plnění úkolů v daném časovém limituObsahuje logické, grafické, textové, vědomostní, postřehové a paměťové úlohyMozkovna: Desková hra umožňuje sázky na úspěch i neúspěch soupeřůVyhrává ten, kdo nasbírá nejvíce bodůMozkovna od Albi trvá nejméně 45 minutSvižná vědomostní desková hra... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mozkovna: Desková hra (8590228051592) , H&d kuchyňská rukavice, levá, černá, 30x19 cm (b14720_ce1)

Mindok Levá & Pravá

Detail

Vlevo je tam, kde je palec vpravo! To je přeci jasné jako facka, ale vidí to tak i strážník? Rozdíl je v tom, jestli na celou věc nahlížíte právě zepředu nebo zezadu. Tato svižná hra vtipnou formou procvičuje především pojmy „vlevo“ a „vpravo“ a spousty zábavy si při ní s dětmi užijí i dospělí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Mindok Levá & Pravá , Acra dřevěná, laminovaná 107 cm - levá (05-h6600-le)

Albi Mozkovna Logic 1 Hádanky

Albi Mozkovna Logic 1 Hádanky
Detail

Albi Mozkovna Logic 1 Hádanky Mozkovna přináší ve své edici další sadu logických hádanek, která parádně zaměstná mozek logickou úvahou spojenou s matematickými dovednostmi a také představivost. Na hráče čeká 53 různých karet. Kupte Vašim dětem hru, při které jim "to musí pálit"! Vhodné pro děti od 12 let Počet hráčů: 1 Materiál: karton Rozměry balení: 9 x 6 x 1,5 cm Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna Logic 1 Hádanky , Arex red fox attack iff profesional, 85 levá (8596030131039)

Albi Mozkovna Logic 2 Hádanky

Albi Mozkovna Logic 2 Hádanky
Detail

Albi Mozkovna Logic 2 Hádanky Logická hra pro děti od 12 let, kdy se mohou poprat s 53 kartami v 5 stupních obtížnosti. Potrénují jak matematiku, tak logiku, ale i představivost. Postupovat by měly podle pravidel. Správnost svých řešení si mohou ověřit v přiložených správných řešeních. Kupte dětem hru plnou přemýšlení! Vhodné pro děti od 12 let Počet hráčů: 1 (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna Logic 2 Hádanky , Bino koupelnová skříňka závěsná, horní, levá, bílá/bílá (cn665)

Albi Mozkovna Kniha Tajný Agent

Albi Mozkovna Kniha Tajný Agent
Detail

Kvízová hra, ve které hráči uplatní znalosti historie, odlišných kultur a geopolitiky. Hráči v roli agenta CIA mají za úkol prolamovat kódy, vužít svých analytických a rozhodovacích schopností pro vyřešení hlavolamů a hypotetických scénářů. Kupte dětem hru Tajný Agent a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 12 let Rozměr knihy: 17 x 23 x 2 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Mozkovna Kniha Tajný Agent , Acra laminovaná levá 125 cm - passvilan (05-h6633-le)

Dvě hemisféry - dva světy - Krchňák Daniel

Dvě hemisféry - dva světy - Krchňák Daniel
Detail

Současná západní společnost prochází mnoha dramatickými změnami a přibývá lidí, kteří její směřování hodnotí kriticky. Mnozí odborníci poukazují na závažnost negativních trendů, jako je zhoršující se stav životního prostředí, rostoucí nerovnost ve společnosti, úbytek sociálního kapitálu nebo nárůst psychických poruch. Otázce, jak tento nepříznivý vývoj zvrátit, bylo věnováno již mnoho knih. Publikace Dvě hemisféry – dva světy se na tuto problematiku dívá neotřelou optikou rozdílu ve fungování mozkových hemisfér, který se podle autorem prezentované teorie odráží také ve fungování společnosti. Východiskem z jednostranné orientace soudobé společnosti jsou navrhované kroky na cestě k žádoucí rovnováze. Napínavou pouť od neurovědecké teorie přes analýzu společenského dění až k diskuzi na poli experimentální filozofie si může užít především takový čtenář z odborné i laické veřejnosti, který se nebojí spekulovat o možných souvislostech mezi fungováním lidského mozku a děním v naší společnosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dvě hemisféry - dva světy - Krchňák Daniel , Bino koupelnová skříňka závěsná, horní, levá, bílá/dub (cn675)

Dvě hemisféry - Dva světy - Krchňák Daniel

Dvě hemisféry - Dva světy - Krchňák Daniel
Detail

Současná západní společnost prochází mnoha dramatickými změnami a přibývá lidí, kteří její směřování hodnotí kriticky. Mnozí odborníci poukazují na závažnost negativních trendů, jako je zhoršující se stav životního prostředí, rostoucí nerovnost ve společnosti, úbytek sociálního kapitálu nebo nárůst psychických poruch. Otázce, jak tento nepříznivý vývoj zvrátit, bylo věnováno již mnoho knih. Publikace Dvě hemisféry - dva světy se na tuto problematiku dívá neotřelou optikou rozdílu ve fungování mozkových hemisfér, který se podle autorem prezentované teorie odráží také ve fungování společnosti. Východiskem z jednostranné orientace soudobé společnosti jsou navrhované kroky na cestě k žádoucí rovnováze. Napínavou pouť od neurovědecké teorie přes analýzu společenského dění až k diskuzi na poli experimentální filozofie si může užít především takový čtenář z odborné i laické veřejnosti, který se nebojí spekulovat o možných souvislostech mezi fungováním lidského mozku a děním v naší společnosti. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dvě hemisféry - Dva světy - Krchňák Daniel , Křeslo šedé pravá kůže (246388)

Učení a paměť pravou hemisférou - Petr Vladyka

Učení a paměť pravou hemisférou - Petr Vladyka
Detail

Autor vystudoval pedagogickou fakultu UK a v současnosti pracuje jako specializovaný lektor na využití potenciálu mozku. Pořádá vysokoškolské semináře s celostátní akreditací, v nichž se soustředí především na téma komunikace a zážitkové alternativní metody ve vyučování. Přes dvacet let vede kurzy zaměřené na práci s pravou mozkovou hemisférou, progresivní učení, psychologii a rozvoj kreativního myšlení. Ve své knize, se zabývá otázkou zlepšování paměti, a jak sám říká v úvodu, publikace je určená pro všechny, kteří mají pocit, že tradičními metodami si toho normálně moc nezapamatují anebo se už léta učí cizí jazyk, ale stále jsou na jednom místě. Kniha je pojatá formou rozhovoru, v němž autor odpovídá na nejčastější dotazy, vysvětluje svou metodu a podává návod, jak postupovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Učení a paměť pravou hemisférou - Petr Vladyka , Křeslo černé pravá kůže (247642)

Dvě hemisféry – dva světy - Krchňák Daniel - e-kniha

Dvě hemisféry – dva světy - Krchňák Daniel - e-kniha
Detail

eBook:,Současná západní společnost prochází mnoha dramatickými změnami a přibývá lidí, kteří její směřování hodnotí kriticky. Mnozí odborníci poukazují na závažnost negativních trendů, jako je zhoršující se stav životního prostředí, rostoucí nerovnost ve společnosti, úbytek sociálního kapitálu nebo nárůst psychických poruch. Otázce, jak tento nepříznivý vývoj zvrátit, bylo věnováno již mnoho knih. Publikace Dvě hemisféry – dva světy se na tuto problematiku dívá neotřelou optikou rozdílu ve fungování mozkových hemisfér, který se podle autorem prezentované teorie odráží také ve fungování společnosti. Východiskem z jednostranné orientace soudobé společnosti jsou navrhované kroky na cestě k žádoucí rovnováze. Napínavou pouť od neurovědecké teorie přes analýzu společenského dění až k diskuzi na poli experimentální filozofie si může užít především takový čtenář z odborné i laické veřejnosti, který se nebojí spekulovat o možných souvislostech mezi fungováním lidského mozku a děním v naší společnosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dvě hemisféry – dva světy - Krchňák Daniel - e-kniha , Stolička butterfly šedá pravá kůže

Srdce leva: Pre ženu - Prema Leo

Srdce leva: Pre ženu - Prema Leo
Detail

Určite ste už na svojej ceste narazili na fenomén pozitívneho myslenia. Je však ťažké myslieť pozitívne, keď nás odmalička učili samé obmedzené predstavy, však? Táto maličká knižočka, ktorá sa bez problémov zmestí do vrecka či kabelky, prináša viac než 400 silných afirmácií, ktoré vám pomôžu transformovať sa z húsenice na pestrofarebného motýľa a vzlietnuť do sveta nevídaných možností. Autor ich zbieral viac než 5 rokov a vytvoril špeciálnu verziu pre ženu aj pre muža. Neplazte sa po zemi, keď môžete kráčať a nekráčajte, keď môžete letieť! Nech sa slová z tejto knihy stanú vašimi krídlami a navždy vás oslobodia od okov strachu. Dnes je už známa skutočnosť a uvedomuje si ju čoraz viac ľudí – náhody neexistujú. Všetko, čo vo svojom živote zažívame, si vytvárame sami prostredníctvom našich myšlienok a emócií. Svet je naším zrkadlom. Sme 100% zodpovední za každý aspekt svojho života – bez výnimky. Každá naša myšlienka je semiačkom a každé semiačko má potenciál vyrásť. Čo zasejeme, to budeme žať, akoby povedal Ježiš. Je nelogické očakávať, že po zasiatí semiačka mrkvy vyrastie čerešňa, alebo čakať, že zo semiačok pŕhľavy vyrastú krásne červené ruže. Keď rozsievame semiačka nenávisti, kritiky a strachu, podporujeme rast jedovatej buriny. Ale keď zasejeme semiačka sily, lásky a vďaky, môžeme sa tešiť na nádherné zdravé plody, stromy posiate kvetmi. Život je v skutočnosti dokonale spravodlivý, pretože je na nás, aké semiačka si vyberieme, a vždy nám vyrastie presne to, čo sme zasiali. Strom poznáš podľa jeho plodov. Často vidím, ako našim deťom sadíme do mysle semiačka strachu a kritiky. Sú to tie najhoršie semiačka vôbec, pretože z nich vyrastú parazity schopné zničiť človeku život. Učíme deti obmedzujúcim predstavám, a tak ich nevedome odsudzujeme na obmedzený život. Infikujeme ich strachom. Robíme to nevedome, sadíme do detí semiačka, ktoré do nás vložila spoločnosť. Mozog je ako počítač, v ktorom sú nainštalované programy. Tisíce rôznych programov vytvára našu realitu. Naša myseľ je našťastie plastická a prispôsobivá, možno z nej odinštalovať staré nefunkčné programy, vírusy strachu a nainštalovať nové, zdravé a silné programy. Srdce leva je zbierka „semiačok“ zo šťastnej záhrady, je to Antivírus. Môžete sa inšpirovať a obohatiť svoj život o nové čerstvé postoje k Životu. Tieto programy sú veľmi jednoduché a účinné. Treba ich však trpezlivo opakovať, aby ich náš počítač – mozog – prijal. Vďaka praktickej veľkosti si môžete vziať Srdce leva všade so sebou a vždy, keď potrebujete, stačí otvoriť a naladiť sa. Najlepšie, čo môžete pre svet urobiť, je zbaviť sa strachu v hlave, oslobodiť svoje srdce, šíriť svoju dobrú vibráciu a odvážne rozsievať semiačka lásky, vďaky a sily. (patro.cz)

Podobné produkty ako Srdce leva: Pre ženu - Prema Leo , Jídelní židle hnědá, pravá kůže

Srdce leva: Pre muža - Prema Leo

Srdce leva: Pre muža - Prema Leo
Detail

Určite ste už na svojej ceste narazili na fenomén pozitívneho myslenia. Je však ťažké myslieť pozitívne, keď nás odmalička učili samé obmedzené predstavy, však? Táto maličká knižočka, ktorá sa bez problémov zmestí do vrecka či kabelky, prináša viac než 400 silných afirmácií, ktoré vám pomôžu transformovať sa z húsenice na pestrofarebného motýľa a vzlietnuť do sveta nevídaných možností. Autor ich zbieral viac než 5 rokov a vytvoril špeciálnu verziu pre ženu aj pre muža. Neplazte sa po zemi, keď môžete kráčať a nekráčajte, keď môžete letieť! Nech sa slová z tejto knihy stanú vašimi krídlami a navždy vás oslobodia od okov strachu. Dnes je už známa skutočnosť a uvedomuje si ju čoraz viac ľudí - náhody neexistujú. Všetko, čo vo svojom živote zažívame, si vytvárame sami prostredníctvom našich myšlienok a emócií. Svet je naším zrkadlom. Sme 100% zodpovední za každý aspekt svojho života - bez výnimky. Každá naša myšlienka je semiačkom a každé semiačko má potenciál vyrásť. Čo zasejeme, to budeme žať, akoby povedal Ježiš. Je nelogické očakávať, že po zasiatí semiačka mrkvy vyrastie čerešňa, alebo čakať, že zo semiačok pŕhľavy vyrastú krásne červené ruže. Keď rozsievame semiačka nenávisti, kritiky a strachu, podporujeme rast jedovatej buriny. Ale keď zasejeme semiačka sily, lásky a vďaky, môžeme sa tešiť na nádherné zdravé plody, stromy posiate kvetmi. Život je v skutočnosti dokonale spravodlivý, pretože je na nás, aké semiačka si vyberieme, a vždy nám vyrastie presne to, čo sme zasiali. Strom poznáš podľa jeho plodov. Často vidím, ako našim deťom sadíme do mysle semiačka strachu a kritiky. Sú to tie najhoršie semiačka vôbec, pretože z nich vyrastú parazity schopné zničiť človeku život. Učíme deti obmedzujúcim predstavám, a tak ich nevedome odsudzujeme na obmedzený život. Infikujeme ich strachom. Robíme to nevedome, sadíme do detí semiačka, ktoré do nás vložila spoločnosť. Mozog je ako počítač, v ktorom sú nainštalované programy. Tisíce rôznych programov vytvára našu realitu. Naša myseľ je našťastie plastická a prispôsobivá, možno z nej odinštalovať staré nefunkčné programy, vírusy strachu a nainštalovať nové, zdravé a silné programy. Srdce leva je zbierka "semiačok" zo šťastnej záhrady, je to Antivírus. Môžete sa inšpirovať a obohatiť svoj život o nové čerstvé postoje k Životu. Tieto programy sú veľmi jednoduché a účinné. Treba ich však trpezlivo opakovať, aby ich náš počítač - mozog - prijal. Vďaka praktickej veľkosti si môžete vziať Srdce leva všade so sebou a vždy, keď potrebujete, stačí otvoriť a naladiť sa. Najlepšie, čo môžete pre svet urobiť, je zbaviť sa strachu v hlave, oslobodiť svoje srdce, šíriť svoju dobrú vibráciu a odvážne rozsievať semiačka lásky, vďaky a sily. (patro.cz)

Podobné produkty ako Srdce leva: Pre muža - Prema Leo , Křeslo šedé pravá kůže (245181)

Dámská kabelka Suri Frey Léva - hnědá

Dámská kabelka Suri Frey Léva - hnědá
Detail

Kvalitní dámská kabelka německé značky Suri Frey! Představujeme Vám dámskou kabelku německé značky Suri Frey, která zaujme svým elegantním tvarem a velmi kvalitním zpracováním. Hlavní kapsa kabelky se uzavírá za pomoci klopy (mag. patentek) a zipu a její vnitřní prostor je podšitý látkou. Vnitřní prostor je nedělený a po jeho stranách najdete větší a menší kapsičku na zip a dvě otevřené na drobnosti. Poslední kapsu na zip najdete na boční a zadní straně kabelky. Součástí kabelky jsou dva popruhy, kdy jeden kratší je určen pro nošen v ruce nebo přes rameno a delší je určen pro nošení kabelky jako crossbody. (kabelecky.cz)

Podobné produkty ako Dámská kabelka Suri Frey Léva - hnědá

Dámská kabelka Suri Frey Léva - modrá

Dámská kabelka Suri Frey Léva - modrá
Detail

Kvalitní dámská kabelka německé značky Suri Frey! Představujeme Vám dámskou kabelku německé značky Suri Frey, která zaujme svým elegantním tvarem a velmi kvalitním zpracováním. Hlavní kapsa kabelky se uzavírá za pomoci klopy (mag. patentek) a zipu a její vnitřní prostor je podšitý látkou. Vnitřní prostor je nedělený a po jeho stranách najdete větší a menší kapsičku na zip a dvě otevřené na drobnosti. Poslední kapsu na zip najdete na boční a zadní straně kabelky. Součástí kabelky jsou dva popruhy, kdy jeden kratší je určen pro nošen v ruce nebo přes rameno a delší je určen pro nošení kabelky jako crossbody. (kabelecky.cz)

Podobné produkty ako Dámská kabelka Suri Frey Léva - modrá

Dámská kabelka Suri Frey Léva - černá

Dámská kabelka Suri Frey Léva - černá
Detail

Kvalitní dámská kabelka německé značky Suri Frey! Představujeme Vám dámskou kabelku německé značky Suri Frey, která zaujme svým elegantním tvarem a velmi kvalitním zpracováním. Hlavní kapsa kabelky se uzavírá za pomoci klopy (mag. patentek) a zipu a její vnitřní prostor je podšitý látkou. Vnitřní prostor je nedělený a po jeho stranách najdete větší a menší kapsičku na zip a dvě otevřené na drobnosti. Poslední kapsu na zip najdete na boční a zadní straně kabelky. Součástí kabelky jsou dva popruhy, kdy jeden kratší je určen pro nošen v ruce nebo přes rameno a delší je určen pro nošení kabelky jako crossbody. (kabelecky.cz)

Podobné produkty ako Dámská kabelka Suri Frey Léva - černá

Hokejka Brother 3322 115cm levá - Pravá

Hokejka Brother 3322 115cm levá - Pravá
Detail

Hokejka Brother 3322 Hokejka o délce 115 cm je vhodná pro juniorské hobby hráče hokeje. Levá hůl znamená levá ruka dole, pravá hůl znamená pravá ruka dole. Dětská hůl určená především pro In-Line a Street. Plastová lopatka pravá a dřevěná žerď.Technický popis:- výrobce: Brother- barva: oranžová- možnost výběru: levá/pravá- hůl určená především pro In-Line a Street hokej- délka: 115 cm- žerď: dřevěná - masivní- lopata: z plastu - zahnutá (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Hokejka Brother 3322 115cm levá - Pravá

Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (2021) - Betty Edwards

Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (2021) - Betty Edwards
Detail

Nejnovější upravené vydání oblíbené učebnice kreslení. O kreslení bylo napsáno již mnoho knih. Většina z nich se zabývá buď přesnými postupy, a jsou to spíše takové cvičebnice a omalovánky, nebo vás naopak tlačí do kreslení či jiné kreativní činnosti s tím, že každý z nás je umělec. Ani na jednom z těchto druhů knih není nic špatného, oběma ale něco chybí. V prvním případě pouze obkreslujete to, co před vámi již někdo vytvořil, a ve druhém se vám sice snaží vnuknout, že máte kreativní „já“, ale už vám neprozradí, jak se k němu dostat a využít ho. A právě kniha Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou od Betty Edwardsové vám to přesně ukáže. Pomocí různých cvičení a lekcí budete schopni „odemknout“ svou pravou mozkovou hemisféru a využívat její schopnosti – pracovat více s představami, symboly a podnítit svou kreativitu. Naučíte se lépe vnímat tvary, proporce, perspektivu a třeba také zlepšíte svůj rukopis. Využití této knihy ovšem není omezeno čistě na kreslení. Nově nabyté vědomosti se vám budou hodit i v praktickém životě a při řešení různých jiných problémů. Vše je popsáno přístupnou a srozumitelnou formou v samotné knize, která patří mezi nejprodávanější publikace o kreslení na světě. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (2021) - Betty Edwards

Dvě hemisféry – dva světy (978-80-210-9663-9)

Dvě hemisféry – dva světy (978-80-210-9663-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Daniel Krchňák, 315 stran, česky Současná západní společnost prochází mnoha dramatickými změnami a přibývá lidí, kteří její směřování hodnotí kriticky. Mnozí odborníci poukazují na závažnost negativních trendů, jako je zhoršující se stav životního prostředí, rostoucí nerovnost ve společnosti, úbytek sociálního kapitálu nebo nárůst psychických poruch. Otázce, jak tento nepříznivý vývoj zvrátit, bylo věnováno již mnoho knih. Publikace Dvě hemisféry – dva světy se na tuto problematiku dívá neotřelou optikou rozdílu ve fungování mozkových hemisfér, který se podle autorem prezentované teorie odráží také ve fungování společnosti. Východiskem z jednostranné orientace soudobé společnosti jsou navrhované kroky na cestě k žádoucí rovnováze. Napínavou pouť od neurovědecké teorie přes analýzu společenského dění až k diskuzi na poli experimentální filozofie si může užít především takový čtenář z odborné i laické veřejnosti, který se nebojí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dvě hemisféry – dva světy (978-80-210-9663-9)

Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (2021) - Betty Edwards

Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (2021) - Betty Edwards
Detail

Cvičebnice, díky které začnete skutečně kreslit. Abyste se naučili kreslit, nestačí o tom jen číst knihy – musíte především trénovat a cvičit. A právě proto vznikl skicář Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou. I když perfektně doplňuje stejnojmennou knihu, která je zaměřena spíše teoreticky, můžete jej zcela jistě použít i samostatně. Jedná se o soubor desítek úloh a cvičení, které vás provedou každou z pěti základních dovedností kreslení: vnímání hran, vnímání mezer (prostorů), vnímání vztahů, vnímání světel a stínů a vnímání celku. Kniha vám poskytne vše, co budete ke kreslení potřebovat, včetně naskenovaných fotografií a kreseb jiných autorů k obkreslování. Stačí vám základní kreslicí pomůcky jako tužka a guma a můžete se vydat na cestu k lepším kresbám. Pokud nemáte knihu od autorky Betty Edwardsové Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou, doporučujeme ji zakoupit spolu se skicářem, protože vám poskytne vysvětlení, proč které cvičení vlastně děláte, a rovněž vám podrobně vysvětlí sílu, která se ukrývá ve vaší kreativní pravé hemisféře – a také jak tuto sílu uvolnit. Kombinace obou knih je mocným nástrojem pro všechny, kteří se chtějí naučit kreslit nebo jen chtějí uvolnit svou kreativitu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Skicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (2021) - Betty Edwards

61618 Výhybka levá + pravá - GO/GO+/D143

61618 Výhybka levá + pravá - GO/GO+/D143
Detail

Výhybka levá/pravá pro autodráhy GO!!!, GO!!!Plus a Digital 143. V balení jsou 2ks (levá, pravá) Autíčka v jednom kole projedou kratší dráhu (menší oblouk výhybky), aby v kole následujícím využily delší oblouk výhybky. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako 61618 Výhybka levá + pravá - GO/GO+/D143

Proč řve lev na leva - Bartíková Petra

Proč řve lev na leva - Bartíková Petra
Detail

V různých pohádkách člověk porozumí řeči zvířat jen díky nějakému kouzlu. Abrakadabra! A už ví, o čem si zrovna povídají včelky, ptáci i ryby. V některých příbězích si zvířata dokonce povídají s lidmi, jako by se nechumelilo. Vzpomeňte si třeba na Medvídka Pú a Kryštůfka Robina, jak dobře si rozuměli. Tohle ale není pohádka. Zjistěte, proč vlci nepotřebují telefony, kdo je nejukecanější tvor v moři nebo že si ptáci nezpívají jen tak pro nic za nic! (patro.cz)

Podobné produkty ako Proč řve lev na leva - Bartíková Petra

Florbal hůl RED FOX 85 CM levá - Pravá

Florbal hůl RED FOX 85 CM levá - Pravá
Detail

Floorball hůl RED FOX sklolaminátová kónická žerď s přímým potiskem, včetně omotávky.Schválení IFF. Materiál žerd - fiberglass Materiál lopaty - PEBarva dodávána dle aktuálních skladových zásob (případně můžete specifikovat do poznámky objednávky) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Florbal hůl RED FOX 85 CM levá - Pravá

Levá, pravá, dědek, bába - Alena Šotolová, Agáta Vodičková

Levá, pravá, dědek, bába - Alena Šotolová, Agáta Vodičková
Detail

"Tlustý dědek, bába tenká, lopotí se s žebříkem. Ona v sukni, stařík v trenkách. Levá, pravá, pozor, jdem!" Pohádka o perníkové chaloupce ve verších, ve které skončí ježibaba s ježidědkem o hladu, se zlomeným žebříkem a boulemi na hlavě. Zásah proti lupičům perníku jak vystřižený z grotesky, trenky, sukně a další důležité věci vystřižené z barevného papíru. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Levá, pravá, dědek, bába - Alena Šotolová, Agáta Vodičková

Carrera 61618 GO/D143 Mechanická výhybka levá + pravá

Detail

Mechanická výhybka je super rozšíření autodráh značky Carrera. Set je určen pro řady GO a Digital 143 v měřítku 1:43. Autíčka v jednom kole projedou kratší dráhu, aby v kole následujícím využily delší oblouk výhybky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Carrera 61618 GO/D143 Mechanická výhybka levá + pravá

Skicář Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (978-80-7413-449-4)

Skicář Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (978-80-7413-449-4)
Detail

Kniha - autor Tomáš Suchánek, 168 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Cvičebnice, díky které začnete skutečně kreslit. Abyste se naučili kreslit, nestačí o tom jen číst knihy – musíte především trénovat a cvičit. A právě proto vznikl skicář Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou. I když perfektně doplňuje stejnojmennou knihu, která je zaměřena spíše teoreticky, můžete jej zcela jistě použít i samostatně. Jedná se o soubor desítek úloh a cvičení, které vás provedou každou z pěti základních dovedností kreslení: vnímání hran, vnímání mezer (prostorů), vnímání vztahů, vnímání světel a stínů a vnímání celku. Kniha vám poskytne vše, co budete ke kreslení potřebovat, včetně naskenovaných fotografií a kreseb jiných autorů k obkreslování. Stačí vám základní kreslicí pomůcky jako tužka a guma a můžete se vydat na cestu k lepším kresbám. Pokud nemáte knihu od autorky Betty Edwardsové Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou, doporučujeme ji... (alza.cz)

Podobné produkty ako Skicář Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (978-80-7413-449-4)

Úplně nová mysl: Proč budoucnost patří pravým hemisférám (80-86995-05-4)

Úplně nová mysl: Proč budoucnost patří pravým hemisférám (80-86995-05-4)
Detail

Kniha - autor Daniel H. Pink, 270 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Úplně nová mysl seznamuje čtenáře s množstvím smělých počinů – od klubu smíchu v Bombaji přes designérskou školu v chudinské čtvrti až po návod, jak rozpoznat neupřímný úsměv – a nabízí nový, provokativní pohled na budoucnost, která už se stala přítomností. Daniel Pink na základě výzkumů z celého vyspělého světa předkládá čtenáři šest bytostně lidských schopností, které jsou nezbytné pro profesní úspěch i osobní naplnění, a prozrazuje, jak se jim naučit. (alza.cz)

Podobné produkty ako Úplně nová mysl: Proč budoucnost patří pravým hemisférám (80-86995-05-4)

Základy realistické kresby: Kreslení pravou mozkovou hemisférou (978-80-271-3120-4)

Základy realistické kresby: Kreslení pravou mozkovou hemisférou (978-80-271-3120-4)
Detail

Kniha - autor Jana Petrásková, 192 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tato kniha vás provede neobyčejným dobrodružstvím. Naučíte se podle ní kreslit. Především se však naučíte vnímat svět jiným způsobem. Odložte i vy své zábrany a vydejte se na dobrodružnou cestu objevování sebe sama a svých utajených dovedností. (alza.cz)

Podobné produkty ako Základy realistické kresby: Kreslení pravou mozkovou hemisférou (978-80-271-3120-4)

Srdce leva - Kniha zázračných slov pre ženu - Leo Prema

Srdce leva - Kniha zázračných slov pre ženu - Leo Prema
Detail

Určite ste už na svojej ceste narazili na fenomén pozitívneho myslenia. Je však ťažké myslieť pozitívne, keď nás odmalička učili samé obmedzené predstavy, však? Táto maličká knižočka, ktorá sa bez problémov zmestí do vrecka či kabelky, prináša viac než 400 silných afirmácií, ktoré vám pomôžu transformovať sa z húsenice na pestrofarebného motýľa a vzlietnuť do sveta nevídaných možností. Autor ich zbieral viac než 5 rokov a vytvoril špeciálnu verziu pre ženu aj pre muža. Neplazte sa po zemi, keď môžete kráčať a nekráčajte, keď môžete letieť! Nech sa slová z tejto knihy stanú vašimi krídlami a navždy vás oslobodia od okov strachu.Dnes je už známa skutočnosť a uvedomuje si ju čoraz viac ľudí – náhody neexistujú. Všetko, čo vo svojom živote zažívame, si vytvárame sami prostredníctvom našich myšlienok a emócií. Svet je naším zrkadlom. Sme 100% zodpovední za každý aspekt svojho života – bez výnimky. Každá naša myšlienka je semiačkom a každé semiačko má potenciál vyrásť. Čo zasejeme, to budeme žať, akoby povedal Ježiš. Je nelogické očakávať, že po zasiatí semiačka mrkvy vyrastie čerešňa, alebo čakať, že zo semiačok pŕhľavy vyrastú krásne červené ruže. Keď rozsievame semiačka nenávisti, kritiky a strachu, podporujeme rast jedovatej buriny. Ale keď zasejeme semiačka sily, lásky a vďaky, môžeme sa tešiť na nádherné zdravé plody, stromy posiate kvetmi. Život je v skutočnosti dokonale spravodlivý, pretože je na nás, aké semiačka si vyberieme, a vždy nám vyrastie presne to, čo sme zasiali. Strom poznáš podľa jeho plodov. Často vidím, ako našim deťom sadíme do mysle semiačka strachu a kritiky. Sú to tie najhoršie semiačka vôbec, pretože z nich vyrastú parazity schopné zničiť človeku život. Učíme deti obmedzujúcim predstavám, a tak ich nevedome odsudzujeme na obmedzený život. Infikujeme ich strachom. Robíme to nevedome, sadíme do detí semiačka, ktoré do nás vložila spoločnosť. Mozog je ako počítač, v ktorom sú nainštalované programy. Tisíce rôznych programov vytvára našu realitu. Naša myseľ je našťastie plastická a prispôsobivá, možno z nej odinštalovať staré nefunkčné programy, vírusy strachu a nainštalovať nové, zdravé a silné programy.Srdce leva je zbierka „semiačok“ zo šťastnej záhrady, je to Antivírus. Môžete sa inšpirovať a obohatiť svoj život o nové čerstvé postoje k Životu. Tieto programy sú veľmi jednoduché a účinné. Treba ich však trpezlivo opakovať, aby ich náš počítač – mozog – prijal. Vďaka praktickej veľkosti si môžete vziať Srdce leva všade so sebou a vždy, keď potrebujete, stačí otvoriť a naladiť sa. Najlepšie, čo môžete pre svet urobiť, je zbaviť sa strachu v hlave, oslobodiť svoje srdce, šíriť svoju dobrú vibráciu a odvážne rozsievať semiačka lásky, vďaky a sily. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Srdce leva - Kniha zázračných slov pre ženu - Leo Prema

Srdce leva - Kniha zázračných slov pre muža - Leo Prema

Srdce leva - Kniha zázračných slov pre muža - Leo Prema
Detail

Určite ste už na svojej ceste narazili na fenomén pozitívneho myslenia. Je však ťažké myslieť pozitívne, keď nás odmalička učili samé obmedzené predstavy, však? Táto maličká knižočka, ktorá sa bez problémov zmestí do vrecka či kabelky, prináša viac než 400 silných afirmácií, ktoré vám pomôžu transformovať sa z húsenice na pestrofarebného motýľa a vzlietnuť do sveta nevídaných možností. Autor ich zbieral viac než 5 rokov a vytvoril špeciálnu verziu pre ženu aj pre muža. Neplazte sa po zemi, keď môžete kráčať a nekráčajte, keď môžete letieť! Nech sa slová z tejto knihy stanú vašimi krídlami a navždy vás oslobodia od okov strachu.Dnes je už známa skutočnosť a uvedomuje si ju čoraz viac ľudí - náhody neexistujú. Všetko, čo vo svojom živote zažívame, si vytvárame sami prostredníctvom našich myšlienok a emócií. Svet je naším zrkadlom. Sme 100% zodpovední za každý aspekt svojho života - bez výnimky. Každá naša myšlienka je semiačkom a každé semiačko má potenciál vyrásť. Čo zasejeme, to budeme žať, akoby povedal Ježiš. Je nelogické očakávať, že po zasiatí semiačka mrkvy vyrastie čerešňa, alebo čakať, že zo semiačok pŕhľavy vyrastú krásne červené ruže. Keď rozsievame semiačka nenávisti, kritiky a strachu, podporujeme rast jedovatej buriny. Ale keď zasejeme semiačka sily, lásky a vďaky, môžeme sa tešiť na nádherné zdravé plody, stromy posiate kvetmi. Život je v skutočnosti dokonale spravodlivý, pretože je na nás, aké semiačka si vyberieme, a vždy nám vyrastie presne to, čo sme zasiali. Strom poznáš podľa jeho plodov. Často vidím, ako našim deťom sadíme do mysle semiačka strachu a kritiky. Sú to tie najhoršie semiačka vôbec, pretože z nich vyrastú parazity schopné zničiť človeku život. Učíme deti obmedzujúcim predstavám, a tak ich nevedome odsudzujeme na obmedzený život. Infikujeme ich strachom. Robíme to nevedome, sadíme do detí semiačka, ktoré do nás vložila spoločnosť. Mozog je ako počítač, v ktorom sú nainštalované programy. Tisíce rôznych programov vytvára našu realitu. Naša myseľ je našťastie plastická a prispôsobivá, možno z nej odinštalovať staré nefunkčné programy, vírusy strachu a nainštalovať nové, zdravé a silné programy.Srdce leva je zbierka "semiačok" zo šťastnej záhrady, je to Antivírus. Môžete sa inšpirovať a obohatiť svoj život o nové čerstvé postoje k Životu. Tieto programy sú veľmi jednoduché a účinné. Treba ich však trpezlivo opakovať, aby ich náš počítač - mozog - prijal. Vďaka praktickej veľkosti si môžete vziať Srdce leva všade so sebou a vždy, keď potrebujete, stačí otvoriť a naladiť sa. Najlepšie, čo môžete pre svet urobiť, je zbaviť sa strachu v hlave, oslobodiť svoje srdce, šíriť svoju dobrú vibráciu a odvážne rozsievať semiačka lásky, vďaky a sily. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Srdce leva - Kniha zázračných slov pre muža - Leo Prema

Proč řve lev na leva - Petra Bartíková, Jana Kudrnová Kloučková

Proč řve lev na leva - Petra Bartíková, Jana Kudrnová Kloučková
Detail

V různých pohádkách člověk porozumí řeči zvířat jen díky nějakému kouzlu. Abrakadabra! A už ví, o čem si zrovna povídají včelky, ptáci i ryby. V některých příbězích si zvířata dokonce povídají s lidmi, jako by se nechumelilo. Vzpomeňte si třeba na Medvídka Pú a Kryštůfka Robina, jak dobře si rozuměli. Tohle ale není pohádka. Zjistěte, proč vlci nepotřebují telefony, kdo je nejukecanější tvor v moři nebo že si ptáci nezpívají jen tak pro nic za nic! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Proč řve lev na leva - Petra Bartíková, Jana Kudrnová Kloučková

Náhradní díl Tamiya 54539 TT-02B sada závitových tyčí levá/pravá

Náhradní díl Tamiya 54539 TT-02B sada závitových tyčí levá/pravá
Detail

Originální náhradní díl od Tamiya. (conrad.cz)

Podobné produkty ako Náhradní díl Tamiya 54539 TT-02B sada závitových tyčí levá/pravá

Srdce leva: Pre muža: Kniha zázračných slov (978-80-89711-11-6)

Srdce leva: Pre muža: Kniha zázračných slov (978-80-89711-11-6)
Detail

Kniha - autor Leo Prema, 160 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Určite ste už na svojej ceste narazili na fenomén pozitívneho myslenia. Je však ťažké myslieť pozitívne, keď nás odmalička učili samé obmedzené predstavy, však? Táto maličká knižočka, ktorá sa bez problémov zmestí do vrecka či kabelky, prináša viac než 400 silných afirmácií, ktoré vám pomôžu transformovať sa z húsenice na pestrofarebného motýľa a vzlietnuť do sveta nevídaných možností. Autor ich zbieral viac než 5 rokov a vytvoril špeciálnu verziu pre ženu aj pre muža. Neplazte sa po zemi, keď môžete kráčať a nekráčajte, keď môžete letieť! Nech sa slová z tejto knihy stanú vašimi krídlami a navždy vás oslobodia od okov strachu. Dnes je už známa skutočnosť a uvedomuje si ju čoraz viac ľudí - náhody neexistujú. Všetko, čo vo svojom živote zažívame, si vytvárame sami prostredníctvom našich myšlienok a emócií. Svet je naším zrkadlom. Sme 100% zodpovední za každý aspekt svojho života -... (alza.cz)

Podobné produkty ako Srdce leva: Pre muža: Kniha zázračných slov (978-80-89711-11-6)
Mozkovna Levá & Pravá hemisféra (8590228009494), Mozkovna Logické hádanky (8590228009500), TYC TOYOTA YARIS II 2005-NYNÍ MLHOVKA SET PRAVÁ STRANA+LEVÁ STRANA COMPLETE H11 (19-5857001), Sulov Chicago 105cm levá (4891223071689), Lucky Reptile Ochranná rukavice levá (4040483681620), AQUALINE 150x90x38cm ORAVA levá G1590 (G1590), GW250 YTH19 brankářská hokejka levá (30718), Lenoška levá šedý samet MIRAMAS, 151625, Lenoška levá tmavě modrý samet MIRAMAS, 151612, WESEM Světlo s ukazatelem směru - Levá (6W42740 ), PE-PO Krbová a BBQ rukavice, levá, TOHOS PLUS vel. 152 cm levá (4891223073690), FRISTOM Sdružené světlo FT-88BAJ - Levá (2FFT088LPMBAJ ), Lenoška levá tmavě zelená samet MIRAMAS, 151618, ACRA HN1-LE 145cm - levá (05-HN1-LE), Bubenická škola 1A - Levá noha - tvůj metronom (BM059), ACRA Laminovaná BROTHER levá 135cm (05-H6644-LE), Levá strana světa (978-80-756-5843-2), Kateřina Aragonská: Pravá královna, H&D Kuchyňská rukavice, levá, černá, 30x19 cm (B14720_CE1), ACRA dřevěná, laminovaná 107 cm - levá (05-H6600-LE), Arex Red Fox Attack IFF Profesional, 85 levá (8596030131039), Bino koupelnová skříňka závěsná, horní, levá, bílá/bílá (CN665), ACRA Laminovaná levá 125 cm - Passvilan (05-H6633-LE), Bino koupelnová skříňka závěsná, horní, levá, bílá/dub (CN675), Křeslo šedé pravá kůže (246388), Křeslo černé pravá kůže (247642), Stolička Butterfly šedá pravá kůže, Jídelní židle hnědá, pravá kůže, Křeslo šedé pravá kůže (245181)