Motivate! 4: pracovní sešit (9781380075918)

Produkt Motivate! 4: pracovní sešit (9781380075918) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Motivate! 4: pracovní sešit (9781380075918) upraviť a produkt hľadať znova.

Motivate! 4: Pracovní sešit (9781380075918)

Motivate! 4: Pracovní sešit (9781380075918)
Detail

Kniha - anglicky, brožovaná bez přebalu lesklá A 4-level course for secondary and for schools with fewer contact hours (2-3 per week). It starts at A1 and ends at B1. The course will meet different sales and marketing needs primarily in our CEE markets (incl. Russia and Turkey, Kazakhstan and Ukraine) (alza.cz)

Podobné produkty ako Motivate! 4: Pracovní sešit (9781380075918) , Motivate! 4: pracovní sešit (9781380075918)

Motivate! 2: Pracovní sešit

Motivate! 2: Pracovní sešit
Detail

Ve cvičebnici jsou aktivity jasně označeny jednou až třemi hvězdičkami pro různě nadané studenty (basic, more advanced, challenging). Každá lekce také obsahuje sekci psaní. Oddíl Revision na konci lekce látku opakuje, oddíl Extension rozšiřuje dovednosti nadanějších studentů. Cvičebnice je doplněna 2 CD, na kterých jsou nahrány: Texty ze sekcí Reading a Writing Diktáty Kontrolní gramatická cvičení Poslechy z cvičebnice Slovíčka navíc Konverzační cvičení Poslechy si případně můžete stáhnout i zde. Na konci cvičebnice se nachází 50 stránkový oddíl, který obsahuje: Aktivity na CLIL Slovíčka navíc Souhrn gramatiky a další gramatická cvičení Konverzační cvičení Abecední seznam slovíček Nepravidelná slovesa (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Motivate! 2: Pracovní sešit , Hudební nauka pracovní sešit 4 (9790706533605)

Motivate! 3: Pracovní sešit (9781380075901)

Motivate! 3: Pracovní sešit (9781380075901)
Detail

Kniha - anglicky, brožovaná bez přebalu lesklá Čtyřdílný anglický kurz pro žáky 2. stupně ZŠ nebo víceletých gymnázií s doložkou MŠMT – pracovní sešit. (alza.cz)

Podobné produkty ako Motivate! 3: Pracovní sešit (9781380075901) , Vlastivěda pro 4. ročník pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7235-587-7)

Motivate! 4: Workbook Pack

Motivate! 4: Workbook Pack
Detail

Čtyřdílná učebnice angličtiny Motivate! je zpracována tak, aby svým obsahem zaujala studenty angličtiny ve věku od 11 do 16 let. Velmi důležitým aspektem učebnice Motivate! je skutečnost, že bere v potaz různé úrovně znalostí studentů, kteří vstupují na 2. stupeň základních škol nebo na osmiletá gymnázia. Proto je učebnice metodicky zpracována tak, aby vyhovovala výuce ve třídách s různě nadanými studenty (mixed ability classes). Z toho důvodu také učebnice na začátku nabízí rozřazovací test. Ve cvičebnici jsou aktivity jasně označeny jednou až třemi hvězdičkami pro různě nadané studenty (basic, more advanced, challenging). Každá lekce také obsahuje sekci psaní. Oddíl Revision na konci lekce látku opakuje, oddíl Extension rozšiřuje dovednosti nadanějších studentů. Cvičebnice je doplněna 2 CD, na kterých jsou nahrány: Texty ze sekcí Reading a Writing Diktáty Kontrolní gramatická cvičení Poslechy z cvičebnice Slovíčka navíc Konverzační cvičení Poslechy si případně můžete stáhnout i zde. Na konci cvičebnice se nachází 50 stránkový oddíl, který obsahuje: Aktivity na CLIL Slovíčka navíc Souhrn gramatiky a další gramatická cvičení Konverzační cvičení Abecední seznam slovíček Nepravidelná slovesa (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Motivate! 4: Workbook Pack , Český jazyk 3 pracovní sešit: pracovní sešit pro 3. ročník (978-80-7600-038-4)

Hravá čeština 4 - pracovní sešit

Hravá čeština 4 - pracovní sešit
Detail

Pracovní sešit obsahuje celkem 96 moderně zpracovaných celobarevných stran, které podporují motivaci a kreativitu žáků. Je sestaven odborným týmem pedagogů a lektorů na základě zkušeností s výukou na 1. stupni. Pracovní sešit je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka na 1. stupni základních škol. V rámci této koncepce si učitelé mohou doplnit tradiční učebnice a pracovní sešity o další pomůcky, které komplet dotvářejí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hravá čeština 4 - pracovní sešit , Motivate! 4: student's book pack (9780230453821)

Český jazyk 4 - pracovní sešit

Český jazyk 4 - pracovní sešit
Detail

Nový pracovní sešit Vám chce nabídnout nejen moderní a atraktivní vzhled, ale především ukázky textů z různých oborů i období, srozumitelné výklady a podněty k přemýšlení o tom, jaká vlastně čeština je. Pracovní sešit doplňuje učebnice. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Český jazyk 4 - pracovní sešit , Forum 2 pracovní sešit (978-2-11-55501-4)

Hravá přírodověda 4 - pracovní sešit

Hravá přírodověda 4 - pracovní sešit
Detail

Pracovní sešity Hravá přírodověda vycházejí ze vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět podle RVP ZV. Sešity svým pojetím směrují žáky k aktivnímu poznávání přírody, člověka a světa, ve kterém žije. Vede je k nacházení souvislostí mezi rovnováhou přírody a činností člověka. Úlohy jsou doprovázeny reálnými fotografiemi a plnobarevnými ilustracemi, které výrazně podporují zájem žáků při procvičování a upevňování probíraného učiva. Na tvorbě pracovních sešitů a učebnic se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování přírodovědy. Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků. Obsah sešitu je přehledně rozdělen do 6 kapitol a 14 podkapitol. Pestré typy úloh (křížovky, čtyřsměrky, doplňovačky apod.) slouží žákům k procvičování probíraného učiva hravou a zábavnou formou. Pomocí doplňování, vypisování, vybarvování, přiřazování a vyhledávání si žáci zapamatují důležité pojmy a souvislosti. U některých úloh se v tajenkách skrývají zajímavosti navíc. Cvičení jsou doprovázena fotografiemi a velkými ilustracemi, mj. i stolní hrou. Sešit obsahuje ilustrace ekosystémů: les, pole, louka, okolí lidských obydlí, rybník a řeka. Pracovní sešit obsahuje kapitoly: Příroda živá a neživá Živé organismy Živá příroda od podzimu do zimy Neživá příroda Živá příroda od jara do léta Člověk a příroda (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hravá přírodověda 4 - pracovní sešit , Somatologie pracovní sešit studenta (978-80-7598-519-4)

Nová literatura 4 - pracovní sešit

Nová literatura 4 - pracovní sešit
Detail

Pracovní sešit nabízí rozšířené množství ukázek literárních děl, které doplňují výklady v učebnici. Jejich smyslem je představit komplexněji tvorbu jednotlivých literárních osobností. Součástí ukázek literárních textů jsou i otázky a úkoly usnadňující jejich rozbor. Pracovní sešit obsahuje různorodé tipy cvičení a napomáhá tak studentům zopakovat si probírané učivo zábavnou formou. Nová edice učebnic a pracovních sešitů reaguje na poptávku pedagogů po sestavení učebních materiálů, které by odpovídaly jejich požadavkům a praxi. Zároveň vychází z potřeby studentů najít odpovídající publikaci, která by jim studium literatury usnadnila a zatraktivnila. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nová literatura 4 - pracovní sešit , Literární výchova 8 pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7245-360-3)

Your Space 4 Pracovní sešit

Your Space 4 Pracovní sešit
Detail

Černobílý pracovní sešit k učebnici Your Space 4 včetně unikátních kódů s přístupem na online procvičování na portálu Škola s nadhledem. Pracovní sešit 3 v 1 = pracovní sešit + online procvičování + audionahrávky obsahuje stejná cvičení jako původní pracovní sešit snadno najdete příslušnou audionahrávku navíc získáte další online procvičování s okamžitou zpětnou vazbou na www.skolasnadhledem.cz Pracovní sešit dále obsahuje: další možnosti procvičení jazyka uvedeného v učebnici ve formě úkolů i hravých aktivit, jako jsou křížovky, přiřazovačky apod. další rozvoj komunikačních dovedností procvičení poslechu – audionahrávky jsou k dispozici v Materiálech zdarma ke stažení pro žáky část Your progress v každé lekci umožňující žákům sebehodnocení a případnou další práci na základě této zpětné vazby část Your project v každé lekci poskytující žákům příležitost uplatnit své jazykové i mimojazykové dovednosti a vytvořit vlastní dílo přehled gramatiky v češtině a slovníček po lekcích (patro.cz)

Podobné produkty ako Your Space 4 Pracovní sešit , Němčina pro 4. ročník základní školy: pracovní sešit (80-7168-648-4)

Motivate! 4: Student´s Book Pack

Motivate! 4: Student´s Book Pack
Detail

Čtyřdílná učebnice angličtiny Motivate! je zpracována tak, aby svým obsahem zaujala studenty angličtiny ve věku od 11 do 16 let. Velmi důležitým aspektem učebnice Motivate! je skutečnost, že bere v potaz různé úrovně znalostí studentů, kteří vstupují na 2. stupeň základních škol nebo na osmiletá gymnázia. Proto je učebnice metodicky zpracována tak, aby vyhovovala výuce ve třídách s různě nadanými studenty (mixed ability classes). Z toho důvodu také učebnice na začátku nabízí rozřazovací test. Jednotlivé lekce mají jasnou a přehlednou strukturu. Nová gramatika a slovní zásoba jsou jasně vysvětleny a důkladně procvičeny. Na konci každé lekce je Progress Check (kontrola znalostí) a Grammar Guide (přehled probrané gramatiky). V každé lekci jsou reálie anglicky mluvících zemí (Culture Section), dále poslech a čtení zaměřené na mezipředmětové vztahy (CLIL). Učebnice také obsahuje CD-ROM pro studenty, na kterém jsou: Digibook - plně interaktivní Student's Book v elektronické podobě - lze psát, kreslit, spojovat, mazat, zvýrazňovat a přehrávat poslechy. Help - názorný návod na práci s Digibook (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Motivate! 4: Student´s Book Pack , Společnost 4: hybridní pracovní sešit (978-80-7489-412-1)

Motivate! 4: Student's Book Pack (9780230453821)

Motivate! 4: Student's Book Pack (9780230453821)
Detail

Kniha - 128 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Motivate! 4: Student's Book Pack (9780230453821) , Pracovní sešit 4-7 let (978-80-7340-200-6)

Čtení s porozuměním 4 - pracovní sešit

Čtení s porozuměním 4 - pracovní sešit
Detail

Pracovní sešity jsou součástí ucelené řady Edice na doma, svoje uplatnění však najdou také přímo ve výuce na prvním stupni základních škol. Kladou si za cíl rozvíjet čtenářské dovednosti a hravou formou podněcovat zájem dětí o čtení a literaturu. Celá edice byla vyvíjena ve spolupráci s vybranými pedagogy s dlouholetou praxí na ZŠ. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čtení s porozuměním 4 - pracovní sešit , Your space 4 pracovní sešit (978-80-7489-524-1)

Horizons 4 Pracovní Sešit - Paul Radley

Horizons 4 Pracovní Sešit - Paul Radley
Detail

Obsahuje mnoho užitečných cvičení, ke každé lekci je zde přehled gramatiky a slovníček. Naprosto nová řada určená pro studenty středních škol ve věku 14 až 19 let. Čtyři úrovně: (false) Beginner až Intermediate. Každý díl je určený pro jeden školní rok. Gramatika je prezentována v kontextu s rozhovory a je systematicky procvičována. Učebnice zpracovává témata k maturitní zkoušce. Obsahuje také nepovinné lekce s dalšími cvičeními. Kulturní oddíly poukazují na rozličné aspekty života v různých zem (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Horizons 4 Pracovní Sešit - Paul Radley , Pracovní sešit předškolák 3 grafomotorika (978-80-88368-85-4)

Raduga po-novomu 4 - pracovní sešit

Raduga po-novomu 4 - pracovní sešit
Detail

Inovovaný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách a úroveň A1 také pro výuku ruštiny jako druhého jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Zvláštní pozornost se věnuje motivaci a aktivizaci žáků, estetickým a etickým aspektům cizojazyčné výuky. Zásadní význam má orientace na současnou živou ruštinu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Raduga po-novomu 4 - pracovní sešit , Project 1 work book: pracovní sešit (01-943652-0-4)

Project 4 Pracovní Sešit - Tom Hutchinson

Project 4 Pracovní Sešit - Tom Hutchinson
Detail

An innovative, five-level beginner's course for young learners from the age of 10.Key featuresProject brings English to life through motivating topics within a structured learning environment.It provides a clearly-structured, supportive framework of grammar with the flexibility to allow students to make their own discoveries.Language is presented in stimulating, realistic contexts.A high profile is given to skills development from the start of the course.Cross-curricular project work encourages students to communicate in English about their own lives and experiences.The strong cultural element helps students to establish a connection between language and life. Students are encouraged to learn about life in Britain and other English-speaking countries, as well as to explore differences and draw comparisons with their own cultures. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Project 4 Pracovní Sešit - Tom Hutchinson , Pracovní sešit matýskova matematika pro 4. ročník, 2 díl: pracovní sešit pro základní školy vytvořen (978-80-7600-242-5)

Čítanka 4 pracovní sešit - Malý Radek

Čítanka 4 pracovní sešit - Malý Radek
Detail

Pracovní sešit k Čítance 4 je její volnou součástí. Tvoří s ní organický celek. Podporuje dosahování očekávaných výstupů a rozvoj klíčových kompetencí pomocí úkolů a cvičení různého typu pro zdatné i méně zkušené čtenáře. Prostřednictvím zadání úkolů i jejich řešení se děti dozvídají více o tom, co znamená čtení a literatura. Sešit nastiňuje různé možnosti, jak pracovat s ukázkami z učebnic a s ilustracemi. Cvičení ověřují, zda čtenář textu porozuměl a zda si s ním umí poradit. Motivace k zážitkovému čtení je nejdůležitějším záměrem pracovního sešitu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Čítanka 4 pracovní sešit - Malý Radek , Angličtina pro 4.ročník základní školy: pracovní sešit (978-80-7235-520-4)

SPOLEČNOST 4 pracovní sešit - Stará Jana

SPOLEČNOST 4 pracovní sešit - Stará Jana
Detail

Pracovní sešit obsahuje přibližně jednu úlohu nebo cvičení ke každé vyučovací hodině. Jeho součástí jsou také listy s přehledem základního učiva. (patro.cz)

Podobné produkty ako SPOLEČNOST 4 pracovní sešit - Stará Jana , Chicos chicas 2 pracovní sešit (9788477117834)

Hravá matematika 4 - Pracovní sešit 2. díl

Hravá matematika 4 - Pracovní sešit 2. díl
Detail

Pracovní sešit je koncipován podle všeobecně oblíbeného konceptu vyučování matematiky složeného z pouček, ukázkových příkladů s řešením a úloh na procvičení nového učiva. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě pracovního sešitu se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování matematiky. V souladu s RVP ZV Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků Pracovní sešit vhodně doplňuje učebnice a početník Hravou a zábavnou formou vysvětluje a procvičuje práci s přirozenými čísly do deseti milionů, postupně a názorně seznamuje se zlomky a zápornými čísly Přehledně zachycuje základní geometrické poznatky a rozvíjí dovednost rýsování, elementární prostorovou představivost a znalost výpočtů obvodů, obsahů. Rozšiřuje učivo o výpočet povrchů krychle a kvádru Obsahuje práci s tabulkami, diagramy, jízdními řády a teploměry Zahrnuje úlohy usnadňující výuku průřezových témat a rozvíjení klíčových kompetencí Úlohy seřazené podle obtížnosti, sjednocené v kapitolách, množství tabulek a grafů Úlohy z reálného světa žáků a dnešní společnosti Dostatek rozmanitých typů úloh k procvičení Opakovací kapitoly k propojení matematických znalostí Souhrn učiva Pracovní sešit obsahuje: Milion Římské číslice Práce s daty Zlomky Převody jednotek Vztahy mezi čísly Souměrné útvary Grafický součet a rozdíl úseček, násobek úsečky Konstrukce a obvody útvarů Obsah čtverce a obdélníku Povrch krychle a kvádru - rozšiřující učivo Souhrn učiva (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hravá matematika 4 - Pracovní sešit 2. díl , Alter ego 2 pracovní sešit (9782011554437)

Hravá matematika 4 - Pracovní sešit 1. díl

Hravá matematika 4 - Pracovní sešit 1. díl
Detail

V souladu s RVP ZV Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků Pracovní sešit vhodně doplňuje učebnice a početník Hravou a zábavnou formou procvičuje znázorňování, porovnávání, zaokrouhlování, pamětné a písemné sčítání a odčítání, násobení, násobení a dělení pomocí rozkladu a písemné násobení a dělení jednomístným číslem v oboru čísel do milionu Přehledně zachycuje základní geometrické poznatky a umožňuje na příkladech typických i netradičních rozvíjet dovednost rýsování a elementární prostorovou představivost Zahrnuje úlohy usnadňující výuku průřezových témat a rozvíjení klíčových kompetencí Úlohy seřazené podle obtížnosti, sjednocené v kapitolách, množství tabulek a grafů Úlohy z reálného světa žáků a dnešní společnosti Dostatek rozmanitých typů úloh k procvičení Opakovací kapitoly k propojení matematických znalostí Souhrn učiva Pracovní sešit obsahuje: Opakování: čísla do 1 000 Písemné dělení jednomístným dělitelem Práce s daty Aritmetický průměr Čísla do 10 000: znázorňování a rozvinutý zápis Porovnávání a zaokrouhlování čísel do 10 000 Pamětné a písemné sčítání a odčítání čísel do 10 000 Pamětné a písemné násobení a dělení čísel do 10 000 Čísla větší než 10 000: znázorňování a rozvinutý zápis Porovnávání a zaokrouhlování čísel nad 10 000 Pamětné a písemné sčítání a odčítání čísel nad 10 000 Pamětné a písemné násobení a dělení čísel nad 10 000 Opakování geometrických pojmů Vzájemná poloha přímek Trojúhelníky Souhrn Počet stran: 52 celobarevných stran A4 (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hravá matematika 4 - Pracovní sešit 1. díl , Hudební nauka pracovní sešit 3 (9790706533575)

Český jazyk 4 pracovní sešit - Mikulenková Hana

Český jazyk 4 pracovní sešit - Mikulenková Hana
Detail

Pracovní sešit k učebnici Český jazyk 4 obsahuje úkoly různého stupně náročnosti, které sledují jednotlivé očekávané výstupy a společně rozvíjejí klíčové kompetence: od klasických doplňovacích cvičení přes hádanky, křížovky, úkoly k zamyšlení až k vlastním slohovým projevům. Zadání i řešení se často váží k postavám z učebnice, a tak jsou děti i při opakování a procvičování odměňovány novými informacemi o svých známých. (patro.cz)

Podobné produkty ako Český jazyk 4 pracovní sešit - Mikulenková Hana , Pracovní sešit k emočním rovnicím (8594167180207)

Vlastivěda 4 Pracovní sešit Poznáváme naši vlast

Vlastivěda 4 Pracovní sešit Poznáváme naši vlast
Detail

Pracovní sešit má prodlouženu schvalovací doložku MŠMT do roku 2021. S pracovním sešitem si zábavnou formou procvičte probrané učivo. Vložili jsme i náměty k průběžnému čtvrtletnímu opakování. V příloze vás upoutají praktické úkoly se slepými mapkami. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vlastivěda 4 Pracovní sešit Poznáváme naši vlast , Hudební nauka pracovní sešit 5 (9790706533636)

Čítanka 4 - pracovní sešit - 4. ročník - Radek Malý

Čítanka 4 - pracovní sešit - 4. ročník - Radek Malý
Detail

Pracovní sešit k Čítance 4 je její volnou součástí. Tvoří s ní organický celek. Podporuje dosahování očekávaných výstupů a rozvoj klíčových kompetencí pomocí úkolů a cvičení různého typu pro zdatné i méně zkušené čtenáře. Prostřednictvím zadání úkolů i jejich řešení se děti dozvídají více o tom, co znamená čtení a literatura. Sešit nastiňuje různé možnosti, jak pracovat s ukázkami z učebnic a s ilustracemi. Cvičení ověřují, zda čtenář textu porozuměl a zda si s ním umí poradit. Motivace k zážitkovému čtení je nejdůležitějším záměrem pracovního sešitu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čítanka 4 - pracovní sešit - 4. ročník - Radek Malý , Hudební nauka pracovní sešit 2 (9790706533568)

Počtářské chvilky 4 - Pracovní sešit pro 4. ročník

Počtářské chvilky 4 - Pracovní sešit pro 4. ročník
Detail

Připraveno na základě požadavku učitelů. Přináší procvičování pamětného počítání s přirozenými čísly. Důraz se klade na rozvoj úsudku ve spojení s běžnými životními situacemi. Začleněny jsou různé formy samokontroly. NOVA415 (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Počtářské chvilky 4 - Pracovní sešit pro 4. ročník , Alter ego 3 pracovní sešit (9782011555137)

More! 4 Pracovní sešit - Herbert Puchta, Jeff Stranks

More! 4 Pracovní sešit - Herbert Puchta, Jeff Stranks
Detail

MORE! is a four-level course from a highly respected author team that's bursting with features for lower secondary students. With dedicated reading, culture, grammar, vocabulary, skills and cross-curricular learning sections, plus a wide range of flexible components, you really do get more with MORE! Each level of MORE! contains 80-90 hours of class material. Teachers can draw on a wide range of multimedia components to make lessons and homework varied and enjoyable, such as the free Student's Book CD-ROM, Classware DVD-ROM, Testbuilder CD-ROM, DVDs, Cyber Homework, and MORE! Online which can be accessed via the website. Students put new vocabulary to immediate communicative use through the 'Language Focus' in every unit of the Student's Book and extra exercises from the Teacher's Resource Pack. They can build their writing skills in the 'Writing for your portfolio' section in every unit and using the tips on writing in levels 3 and 4. The Cyber Homework option offers two sets of online exercises per unit which include automatic marking and messaging with students. Teachers can introduce cross-curricular learning (CLIL) in subjects such as Maths, Geography, Music, Science and Technology using the twelve dedicated 'Learn MORE through English' pages in each Student's Book. Classes can learn to 'Read MORE for pleasure' with the extra reading pages in every module of the Student’s Book. There is thorough grammar coverage thanks to a dedicated 'Grammar' section in every unit in the Student's Book and extra exercises in the Teacher's Resource Pack. Students explore the culture of English-speaking countries through the 'Learn MORE about Culture' sections in every module. Students are encouraged to assess their own progress in the 'Check progress' section every two units. Flexible resources enable easy testing: individual unit tests, two and four unit revision tests, entry level tests, final tests, plus The Teacher's Resource Pack 'Testbuilder CD-ROM Extra' for the creation of customised assessments. Each level of MORE! has a Classware interactive whiteboard software CD-ROM, mirroring the content from the Student's Book in an easy-to-use, interactive format. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako More! 4 Pracovní sešit - Herbert Puchta, Jeff Stranks , Hravá literatura 7 pracovní sešit reseni

Raduga po novomu 4 pracovní sešit - Žofková H.

Raduga po novomu 4 pracovní sešit - Žofková H.
Detail

Inovovaný pětidílný učební soubor Raduga po-novomu je určen k výuce ruštiny na středních školách. První 2 díly jsou určeny také pro výuku druhého cizího jazyka na základních školách. (patro.cz)

Podobné produkty ako Raduga po novomu 4 pracovní sešit - Žofková H. , Hudební nauka pracovní sešit 1 (9790706533551)

Prima A2/díl 4 Pracovní sešit - Rizou Grammatiki

Prima A2/díl 4 Pracovní sešit - Rizou Grammatiki
Detail

Obsahuje zajímavá cvičení určená především k samostatné práci. V části Fitnesscenter Deutsch rozšiřující poslechové a čtecí texty, v každé lekci stránku s úkoly pro sebehodnocení a stránku s aktivní slovní zásobou s českými ekvivalenty. (patro.cz)

Podobné produkty ako Prima A2/díl 4 Pracovní sešit - Rizou Grammatiki , Klíč český jazyk 7 iii. díl pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7245-252-1)

Lidé kolem nás 4 pracovní sešit - Bradáčová L.

Lidé kolem nás 4 pracovní sešit - Bradáčová L.
Detail

Pracovní sešit je doplňkem učebnice Lidé kolem nás 4 a je určen pro činnostní výuku. Vede žáky k citlivému vnímání a zajímavou formou rozvíjí poznatky a zkušenosti žáků o tématech jako postavení jedince v rodině, role členů rodiny, příbuzenské a mezigenerační vztahy, komunikace, obchod, politické strany, principy demokracie apod (patro.cz)

Podobné produkty ako Lidé kolem nás 4 pracovní sešit - Bradáčová L. , Klíč český jazyk 9 iii. díl pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7245-182-1)

Project Fourth Edition 4 Pracovní sešit - Trnová M.

Project Fourth Edition 4 Pracovní sešit - Trnová M.
Detail

Project 4. vydání - osvědčená metodika v nové úpravě Nové aktualizované vydání nejprodávanější učebnice Project plus oblíbené kreslené příběhy v nové podobě, nová cvičení a nové digitální komponenty - inspirace pro vaše studenty. S učebnicí Project 4. vydání získáte: osvědčenou metodiku učebnice Project, které důvěřují učitelé i studenti po celém světě; metodiku založenou na analytickém přístupu ke gramatice, pestré škále cvičení a jasně vymezeném okruhu slovní zásoby; propracovaný a zároveň motivující výukový materiál pro žáky. NOVĚ ANIMOVANÉ kreslené příběhy na DVD a iTools ANIMOVANÝ Mutův výklad mluvnice na iTools HRANÉ fotopříběhy na DVD a iTools NAVÍC slovní zásoba, příběhy a ukázky z tradičních pohádek VÝSLOVNOST - nový oddíl s řadou cvičení, včetně pohybových aktivit VÍCE cvičení rozvíjejících komunikaci a několik dovedností najednou •Poslechová cvičení v pracovním sešitu Online practice Systematická příprava na TESTOVÁNÍ v každé lekci (patro.cz)

Podobné produkty ako Project Fourth Edition 4 Pracovní sešit - Trnová M. , Klíč český jazyk 8 iii. díl pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7245-227-9)

Český jazyk 4 - pracovní sešit - 4. ročník - Hana Mikulenková

Český jazyk 4 - pracovní sešit - 4. ročník - Hana Mikulenková
Detail

Pracovní sešit k učebnici Český jazyk 4 obsahuje úkoly různého stupně náročnosti, které sledují jednotlivé očekávané výstupy a společně rozvíjejí klíčové kompetence: od klasických doplňovacích cvičení přes hádanky, křížovky, úkoly k zamyšlení až k vlastním slohovým projevům. Zadání i řešení se často váží k postavám z učebnice, a tak jsou děti i při opakování a procvičování odměňovány novými informacemi o svých známých. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Český jazyk 4 - pracovní sešit - 4. ročník - Hana Mikulenková , Raduga po novomu 4 pracovní sešit (978-80-7238-948-3)

Vlastivěda 4. ročník - Pracovní sešit

Vlastivěda 4. ročník - Pracovní sešit
Detail

Pracovní sešit – Vlastivěda – 4. ročník slouží jako pomocník pro žáky 4. ročníku základní školy a jejich pedagogům, nebo k domácí přípravě a opakování učebního celku z Vlastivědy. Pracovní sešit je zpracovaný zábavnou formou (osmisměrky, zábavné úkoly, doplňování chybějících výrazů apod.) Sešit obsahuje i klíč správného řešení, aby si každý žák mohl zároveň svojí práci zkontrolovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vlastivěda 4. ročník - Pracovní sešit , Pracovní sešit k čítance 4/1 (978-80-7245-373-3)

Vlastivěda pro 4. ročník Pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7235-587-7)

Vlastivěda pro 4. ročník Pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7235-587-7)
Detail

Kniha - česky (alza.cz)

Podobné produkty ako Vlastivěda pro 4. ročník Pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7235-587-7)

Bloggers 4: Pracovní sešit (978-80-7397-345-2)

Bloggers 4: Pracovní sešit (978-80-7397-345-2)
Detail

Kniha - česky, brožovaná bez přebalu lesklá Druhý stupeň základních škol a víceletá gymnázia. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bloggers 4: Pracovní sešit (978-80-7397-345-2)

Český jazyk 4 Pracovní sešit pro 4. ročník 1 díl

Český jazyk 4 Pracovní sešit pro 4. ročník 1 díl
Detail

Připravili jsme nový dvoubarevný pracovní sešit k nové učebnici Český jazyk 4 (4-75). Pracovní sešit rozvíjí a procvičuje učivo tak, aby všichni žáci dospěli k dobrému zvládnutí učiva. Je připraven pro tvořivou a aktivní práci. Různé činnosti, úkoly a cvičení procvičují a upevňují učivo tohoto ročníku. I tento sešit má zařazeny mnohé mezipředmětové vztahy. Součástí pracovního sešitu je klíč ke cvičením. (patro.cz)

Podobné produkty ako Český jazyk 4 Pracovní sešit pro 4. ročník 1 díl

Hudební nauka Pracovní sešit 4 (9790706533605)

Hudební nauka Pracovní sešit 4 (9790706533605)
Detail

Kniha - česky Pracovní sešit pro čtvrtý ročník hudební nauky v ZUŠ. Učivo je zpracované přehledně (názorně vysvětlené pojmy a předepsané příklady se zadáním). Úlohy vycházejí z třetího sešitu a jsou doplněné o nové poznatky. Žáci si procvičují intervaly, kvintakordy a jejich obraty. Sešity obsahují základní poznatky o hudebních nástrojích, pěveckých sborech, symfonickém a komorním orchestru. Rytmické cvičení navazují na sešit Hudební nauka 3 a jsou doplněny zajímavými úlohami zaměřenými na osminové a šestnáctinové noty, trioly, tečkovaný rytmus, tříosminový a šestiosminový takt. Žáci své vědomosti využijí v hudebních kvízech, doplňovačkách a hudebních hádankách. Sešity jsou doplněny portréty hudebních skladatelů a nápaditými grafickými symboly a obrázky hudebních nástrojů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hudební nauka Pracovní sešit 4 (9790706533605)

Project Fourth Edition 4 Pracovní sešit - Tom Hutchinson, M. Trnová

Project Fourth Edition 4 Pracovní sešit - Tom Hutchinson, M. Trnová
Detail

Nejnovější vydání populárních učebnic Project staví na osvědčené metodice a oblíbeném formátu. Nové vydání zachovává koncept, rozdělení obsahu a lekcí dle třetí edice a nabízí naprostou návaznost a prostupnost jednotlivých úrovní. Základní učivo na 3 hodiny týdně s rozšiřujícím materiálem až na 5 hodin týdně. Nově je tato edice doplněna o speciální stránky s přípravou k testování a rozšířenou digitální podporou. Více komunikačních cvičení. Online skills practice s přístupem přes kód v pracovním sešitě. DVD klipy navazující na sekce Culture v učebnici, rozhovory a animované komixy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Project Fourth Edition 4 Pracovní sešit - Tom Hutchinson, M. Trnová

Your Space 4 Pracovní sešit (978-80-7489-524-1)

Your Space 4 Pracovní sešit (978-80-7489-524-1)
Detail

Kniha - 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Černobílý pracovní sešit k učebnici Your Space 4 včetně unikátních kódů s přístupem na online procvičování na portálu Škola s nadhledem. Pracovní sešit 3 v 1 = pracovní sešit + online procvičování + audionahrávky obsahuje stejná cvičení jako původní pracovní sešit snadno najdete příslušnou audionahrávku navíc získáte další online procvičování s okamžitou zpětnou vazbou na www.skolasnadhledem.cz Pracovní sešit dále obsahuje: další možnosti procvičení jazyka uvedeného v učebnici ve formě úkolů i hravých aktivit, jako jsou křížovky, přiřazovačky apod. další rozvoj komunikačních dovedností procvičení poslechu – audionahrávky jsou k dispozici v Materiálech zdarma ke stažení pro žáky část Your progress v každé lekci umožňující žákům sebehodnocení a případnou další práci na základě této zpětné vazby část Your project v každé lekci poskytující žákům příležitost uplatnit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Your Space 4 Pracovní sešit (978-80-7489-524-1)

Přírodověda 4 – pracovní sešit pro 4. ročník ZŠ, Čtení s porozuměním

Přírodověda 4 – pracovní sešit pro 4. ročník ZŠ, Čtení s porozuměním
Detail

Pracovní sešit doplňuje učebnici Přírodověda 4.Všechny učebnice a pracovní sešity z edice Čtení s porozuměním jsou moderní výukové materiály zpracované podle nejnovějších trendů a v souladu s RVP ZV, ve kterých je kladen důraz na rozvoj čtenářské gramotnosti.Pracovní sešit slouží k procvičování a upevňování učiva probraného v učebnici prostřednictvím pozorování a pokusů, které jsou doplněny návodnými ilustracemi.Najdete zde také doplňovačky, osmisměrky, ukázky z krásné literatury, eko témata a náměty na výpravy a aktivity v přírodě v daném ročním období.K rozpoznání a určení rostlinných a živočišných zástupců jednotlivých ekosystémů slouží celostránkové ilustrace.Pracovní sešit obsahuje cyklická opakování, během kterých žáci sbírají body v podobě symbolů. Závěrečné opakování má podobu hry. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Přírodověda 4 – pracovní sešit pro 4. ročník ZŠ, Čtení s porozuměním

Zeměpis 4 - Pracovní sešit - Zeměpis České republiky - Vít Voženílek, Zdeněk Szczyrba

Zeměpis 4 - Pracovní sešit - Zeměpis České republiky - Vít Voženílek, Zdeněk Szczyrba
Detail

Pracovní sešit k Zeměpisu 4 je zaměřený na schopnost aplikovat a využít znalosti geografického popisu Země a krajiny, na práci s mapou, analýzu grafů atd. Umožňuje zábavné praktické opakování znalostí, práci s mapou, s populárně naučným textem (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zeměpis 4 - Pracovní sešit - Zeměpis České republiky - Vít Voženílek, Zdeněk Szczyrba

Raduga po novomu 4 pracovní sešit (978-80-7238-948-3)

Raduga po novomu 4 pracovní sešit (978-80-7238-948-3)
Detail

Kniha - autor Stanislav Jelínek; R. Hříbková; H. Žofková, 44 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Inovovaný pětidílný učební soubor Raduga po-novomu je určen k výuce ruštiny na středních školách. První 2 díly jsou určeny také pro výuku druhého cizího jazyka na základních školách. (alza.cz)

Podobné produkty ako Raduga po novomu 4 pracovní sešit (978-80-7238-948-3)

Čítanka 2/4 pro ZŠ - pracovní sešit

Čítanka 2/4 pro ZŠ - pracovní sešit
Detail

Čtyřdílné pracovní sešity spojené s písankou představují integrované pracovní učebnice čtení a psaní, kde je vždy jedna část věnována komunikační a literární výchově a druhá část slouží jako písanka. Pracovní sešity tak kombinují tradiční sešity k nácviku psaní a pracovní sešit k Čítance, na kterou těsně navazují. Obsahují i úkoly zaměřené na rozvíjení samostatného písemného projevu dětí. Úkoly v pracovních sešitech předpokládají hravou aktivitu žáků a snaží se dávat jim k ní podněty (kvízy, křížovky, doplňovačky apod.). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čítanka 2/4 pro ZŠ - pracovní sešit

Přírodověda 4 - Porozumění v souvislostech (pracovní sešit)

Přírodověda 4 - Porozumění v souvislostech (pracovní sešit)
Detail

4-91 Pracovní sešit obsahuje názorné fotografie, moderní ilustrace a také zábavné karikatury syslů. Typy cvičení jsou zpracovány různorodou a pestrou formou. Součástí sešitu je opakování učiva ze 3. ročníku, čtyři průběžná opakování, pololetní opakování, závěrečné opakování a sebehodnocení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Přírodověda 4 - Porozumění v souvislostech (pracovní sešit)

Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (pracovní sešit)

Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (pracovní sešit)
Detail

4-42 Pracovní sešit má prodlouženu schvalovací doložku MŠMT do roku 2021.S pracovním sešitem si zábavnou formou procvičte probrané učivo. Vložili jsme i náměty k průběžnému čtvrtletnímu opakování. V příloze vás upoutají praktické úkoly se slepými mapkami. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (pracovní sešit)

Pracovní sešit Vlastivěda 4. ročník - Karaffová Lucie

Pracovní sešit Vlastivěda 4. ročník - Karaffová Lucie
Detail

Pracovní sešit – Vlastivěda – 4. ročník slouží jako pomocník pro žáky 4. ročníku základní školy a jejich pedagogům, nebo k domácí přípravě a opakování učebního celku z Vlastivědy. Pracovní sešit je zpracovaný zábavnou formou (osmisměrky, zábavné úkoly, doplňování chybějících výrazů apod.) Sešit obsahuje i klíč správného řešení, aby si každý žák mohl zároveň svojí práci zkontrolovat. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pracovní sešit Vlastivěda 4. ročník - Karaffová Lucie

Přírodověda 4 Porozumění v souvislostech Pracovní sešit

Přírodověda 4 Porozumění v souvislostech Pracovní sešit
Detail

Barevný pracovní sešit obsahuje názorné fotografie, moderní ilustrace a také zábavné karikatury syslů. Typy cvičení jsou zpracovány různorodou a pestrou formou. Součástí sešitu je opakování učiva ze 3. ročníku, čtyři průběžná opakování, pololetní opakování, závěrečné opakování a sebehodnocení. (patro.cz)

Podobné produkty ako Přírodověda 4 Porozumění v souvislostech Pracovní sešit

Pracovní sešit 4-7 let - Uhlířová Jana

Pracovní sešit 4-7 let - Uhlířová Jana
Detail

Pracovní sešit je připraven tak, aby byl pro děti především zábavou, legrací a rozvíjel jejich fantazii. Nenásilnou formou provede děti od mateřské školky až po základní školu. Potřebné znalosti do života je učí hrou a motivuje je k tomu, aby samy přišly na to, že učení nemusí být mučení. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pracovní sešit 4-7 let - Uhlířová Jana

Hudební nauka Pracovní sešit 4 - Vozar Martin

Hudební nauka Pracovní sešit 4 - Vozar Martin
Detail

Pracovní sešit pro čtvrtý ročník hudební nauky v ZUŠ. Učivo je zpracované přehledně (názorně vysvětlené pojmy a předepsané příklady se zadáním). Úlohy vycházejí z třetího sešitu a jsou doplněné o nové poznatky. Žáci si procvičují intervaly, kvintakordy a jejich obraty. Sešity obsahují základní poznatky o hudebních nástrojích, pěveckých sborech, symfonickém a komorním orchestru. Rytmické cvičení navazují na sešit Hudební nauka 3 a jsou doplněny zajímavými úlohami zaměřenými na osminové a šestnáctinové noty, trioly, tečkovaný rytmus, tříosminový a šestiosminový takt. Žáci své vědomosti využijí v hudebních kvízech, doplňovačkách a hudebních hádankách. Sešity jsou doplněny portréty hudebních skladatelů a nápaditými grafickými symboly a obrázky hudebních nástrojů. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hudební nauka Pracovní sešit 4 - Vozar Martin

Český jazyk 4 nově (pracovní sešit) pro 4. ročník ZŠ

Český jazyk 4 nově (pracovní sešit) pro 4. ročník ZŠ
Detail

Pracovní sešit pro tvořivý styl výuky, mezipředmětové vztahy a zapojení žáků do výuky procvičuje zejména učivo: nauka o slově, význam slov, stavba slova, vyjmenovaná slova, slovní druhy, podstatná jména, slovesa, stavba věty a základní skladební dvojice. Na konci sešitu je klíč s řešením. NNS460 (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Český jazyk 4 nově (pracovní sešit) pro 4. ročník ZŠ

Prima A2/díl 4 - pracovní sešit - Friederike Jin, Grammatiki Rizou, Lutz Rohrmann

Prima A2/díl 4 - pracovní sešit - Friederike Jin, Grammatiki Rizou, Lutz Rohrmann
Detail

Obsahuje zajímavá cvičení určená především k samostatné práci. V části Fitnesscenter Deutsch rozšiřující poslechové a čtecí texty, v každé lekci stránku s úkoly pro sebehodnocení a stránku s aktivní slovní zásobou s českými ekvivalenty. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Prima A2/díl 4 - pracovní sešit - Friederike Jin, Grammatiki Rizou, Lutz Rohrmann

Ene mene Tintenfass 4 pracovní sešit - Doris Dusilová, Miluše Jankásková, Karla Ulbert

Ene mene Tintenfass 4 pracovní sešit - Doris Dusilová, Miluše Jankásková, Karla Ulbert
Detail

Učebnice němčiny pro 4. ročník ZŠ pracovní sešitTřídílná učebnice němčiny je určena dětem ve věku 9–12 let. Každý díl učebnice obsahuje devět tematických okruhů, každá lekce je rozdělena do deseti vyučovacích hodin. Obsah a rozsah učiva odpovídají požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání s cílem dosáhnout referenční úrovně A1 podle SERR.Učební soubor vychází z komunikativní, pragmaticky orientované metody a respektuje věkové zvláštnosti žáků.Názorná výuka, tvořivé činnosti, nápodoba, využití her, písní a dramatické výchovy vytvářejí pozitivní vztah žáka k učení se cizímu jazyku.Žáci se učí přirozeně reagovat v běžných životních situacích přiměřených jejich věku. Seznamují se se zvukovou a grafickou podobou německého jazyka.Žáci rozvíjejí poslech s porozuměním (porozumění učiteli, rodilým mluvčím na nahrávce, spolužákovi) a ústní projev (písně a říkadla, vedení mikrodialogů, obměňování rozhovorů, jednoduché souvislé vyprávění). Žáci postupně nacvičují čtení s porozuměním a písemný projev.Pracovní sešit navazuje na učebnici pro žáka a obsahuje přílohu shrnující učivo, tzv. Sprachenportfolio (Sprachenpass, Sprachbiografie, Dossier). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ene mene Tintenfass 4 pracovní sešit - Doris Dusilová, Miluše Jankásková, Karla Ulbert

Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (barevný pracovní sešit)

Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (barevný pracovní sešit)
Detail

4-43 S pracovním sešitem si zábavnou formou procvičte probrané učivo. Vložili jsme i náměty k průběžnému čtvrtletnímu opakování. V příloze vás upoutají praktické úkoly se slepými mapkami. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast (barevný pracovní sešit)
Motivate! 4: Pracovní sešit (9781380075918), Hudební nauka Pracovní sešit 4 (9790706533605), Vlastivěda pro 4. ročník Pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7235-587-7), Český jazyk 3 Pracovní sešit: pracovní sešit pro 3. ročník (978-80-7600-038-4), Motivate! 4: Student's Book Pack (9780230453821), Forum 2 Pracovní sešit (978-2-11-55501-4), Somatologie pracovní sešit studenta (978-80-7598-519-4), Literární výchova 8 Pracovní sešit: Pracovní sešit (978-80-7245-360-3), Němčina pro 4. ročník základní školy: Pracovní sešit (80-7168-648-4), Společnost 4: Hybridní pracovní sešit (978-80-7489-412-1), Pracovní sešit 4-7 let (978-80-7340-200-6), Your Space 4 Pracovní sešit (978-80-7489-524-1), Pracovní sešit Předškolák 3 Grafomotorika (978-80-88368-85-4), Project 1 Work Book: Pracovní sešit (01-943652-0-4), Pracovní sešit Matýskova matematika pro 4. ročník, 2 díl: Pracovní sešit pro základní školy vytvořen (978-80-7600-242-5), Angličtina pro 4.ročník základní školy: Pracovní sešit (978-80-7235-520-4), Chicos Chicas 2 Pracovní sešit (9788477117834), Alter Ego 2 Pracovní sešit (9782011554437), Hudební nauka Pracovní sešit 3 (9790706533575), Pracovní sešit k emočním rovnicím (8594167180207), Hudební nauka Pracovní sešit 5 (9790706533636), Hudební nauka Pracovní sešit 2 (9790706533568), Alter Ego 3 Pracovní sešit (9782011555137), hravá literatura 7 pracovní sešit reseni, Hudební nauka Pracovní sešit 1 (9790706533551), Klíč Český jazyk 7 III. díl Pracovní sešit: Pracovní sešit (978-80-7245-252-1), Klíč Český jazyk 9 III. díl Pracovní sešit: Pracovní sešit (978-80-7245-182-1), Klíč Český jazyk 8 III. díl Pracovní sešit: Pracovní sešit (978-80-7245-227-9), Raduga po novomu 4 pracovní sešit (978-80-7238-948-3), Pracovní sešit k čítance 4/1 (978-80-7245-373-3)